Drama u Vranju

Futsaleri SAS – a poraženi su u 2. kolu Prve futsal lige Srbije na gostovanju u Vranju rezultatom 4:3. U utakmici za “infarkt” Vranjanci su do slavlja stigli golom Dodića u poslednjim sekundama meča. Vranjanci su dobro počeli utakmicu. Stošić je nadmudrio gomana Kalabu,u 3. minutu za vođstvo od 1:0. Ipak, Zrenjaninci se nisu predavali i stigli su do izjednačenja u 8. minutu preko Milosavca – 1:1.

Futsal Drama u Vranju

Usledio je period u kome su domaći futsaleri dominirali i došli do vođstva od 3:1, preko Stojanovića u 13. i Krstića u 15. minutu.

Neizvesnost na utaklmici doneo je Radin, koji je u 19. minutu smanjio na 3:2. Sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom delu, viđena je inicijativa SAS – a. Zrenjaninci su napadali su, ali su se domaći borili fanatično, čvrsto rešeni da se domognu pobede nakon poraza u prvom kolu u Bečeju.

Do izjednačenja je došlo u 35. minutu golom novim golom Milosavca.

U poslednjem minutiuviđena je prava drama na parketu. Zrenjaninci 25 sekundi pre kraja nisu realizovali deveterac nakon nagomilanih 5 prekršaja od strane fusalera Vranja. Usledio je napad Vranjanaca, gol mladog Dodića i veliko slavlje futsalera Vranja.

VRANJE: Tasić, Nikolić, Krstić, Stojanović, Stošić, Dodić i Stevanović.

SAS MAXBET: Kalaba, Tomin, Blanuša, Paštar, Delić, Milosavac, Vukoje, Radin, Blažić.

Mungosi 1 : 2 Nova Pazova
Vranje 4 : 3 SAS
Kalča 6 : 1 Bečej
Novi Pazar 3 : 4 Smederevo
Fontana 4 : 4 Kopernikus
Vinter sport 2 : 2 Ekonomac