XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
16/17.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.02.2019 20:45 Barcelona 1 : 0 Real Valladolid
16.02.2019 13:00 Celta de Vigo 1 : 4 Levante
15.02.2019 21:00 Eibar 2 : 2 Getafe
17.02.2019 20:45 Real Betis 1 : 1 Deportivo Alavés
18.02.2019 21:00 Huesca 0 : 1 Athletic Club
16.02.2019 16:15 Rayo Vallecano 0 : 1 Atlético Madrid
17.02.2019 16:15 Valencia 0 : 0 Espanyol
17.02.2019 12:00 Real Madrid 1 : 2 Girona
16.02.2019 18:30 Real Sociedad 3 : 0 Leganés
17.02.2019 18:30 Villarreal 3 : 0 Sevilla
18.02.2019 22:52 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Barcelona 24 16 6 2 54
2 Plasman u evropska takmičenja Atlético Madrid 24 13 8 3 47
3 Plasman u evropska takmičenja Real Madrid 24 14 3 7 45
4 Plasman u evropska takmičenja Sevilla 24 10 7 7 37
5 Plasman u evropska takmičenja Getafe 24 9 9 6 36
6 Plasman u evropska takmičenja Deportivo Alavés 24 10 6 8 36
7 Real Sociedad 24 9 7 8 34
8 Real Betis 24 9 6 9 33
9 Valencia 24 6 14 4 32
10 Eibar 24 7 10 7 31
11 Athletic Club 24 6 12 6 30
12 Levante 24 8 6 10 30
13 Leganés 24 7 8 9 29
14 Espanyol 24 8 5 11 29
15 Girona 24 6 9 9 27
16 Real Valladolid 24 6 8 10 26
17 Celta de Vigo 24 6 6 12 24
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Villarreal 24 4 11 9 23
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Rayo Vallecano 24 6 5 13 23
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Huesca 24 4 6 14 18
25.kolo
Sledeće kolo
23/24.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
24.02.2019 00:00 Deportivo Alavés : Celta de Vigo
24.02.2019 00:00 Athletic Club : Eibar
24.02.2019 00:00 Atlético Madrid : Villarreal
24.02.2019 00:00 Espanyol : Huesca
24.02.2019 00:00 Getafe : Rayo Vallecano
24.02.2019 00:00 Girona : Real Sociedad
24.02.2019 00:00 Leganés : Valencia
24.02.2019 00:00 Levante : Real Madrid
24.02.2019 00:00 Sevilla : Barcelona
24.02.2019 00:00 Real Valladolid : Real Betis

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 22 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu