XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
10.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.10.2018 15:00 Velika Jasikova 3 : 2 OFK Rtanj
10.10.2018 15:00 Trebič : slobodno kolo
10.10.2018 15:00 Kosovo 0 : 4 Radnički 1946
10.10.2018 15:00 Rudar Vrška Čuka 4 : 1 Bučje Podvis
10.10.2018 15:00 Osnić 2 : 2 Omladinac
10.10.2018 15:00 Graničar 1 : 0 Malinik
10.10.2018 15:00 OFK 019 5 : 0 Sloga (M)
10.10.2018 15:00 OFK Knjaz 2 : 2 Midžor (K)
10.10.2018 15:00 Ozren 6 : 0 Rgotina
14.11.2018 23:17 (blackjoker)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK 019 9 8 1 0 25
2 Rudar Vrška Čuka 9 6 1 2 19
3 Radnički 1946 8 6 1 1 19
4 Midžor (K) 8 4 2 2 14
5 Omladinac 8 4 2 2 14
6 Malinik 8 4 1 3 13
7 Graničar 9 4 1 4 13
8 Rgotina 9 3 4 2 13
9 Velika Jasikova 8 3 3 2 12
10 Kosovo (-1) 9 4 0 5 11
11 Ozren 9 3 1 5 10
12 Trebič 8 3 1 4 10
13 Bučje Podvis 8 3 1 4 10
14 Osnić 9 2 2 5 8
15 OFK Knjaz 9 2 1 6 7
16 OFK Rtanj (-1) 8 2 0 6 5
17 slobodno kolo (-1) 0 0 0 0 -1
18 Sloga (M) (-1) 8 0 0 8 -1
10.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10.2018 15:00 OFK Rtanj 0 : 0 Rgotina
13.10.2018 15:00 Midžor (K) 0 : 0 Ozren
14.10.2018 15:00 Sloga (M) 0 : 1 OFK Knjaz
14.10.2018 15:00 Malinik 3 : 1 OFK 019
14.10.2018 15:00 Omladinac 1 : 1 Graničar
14.10.2018 15:00 Bučje Podvis 4 : 2 Osnić
14.10.2018 15:00 Radnički 1946 3 : 1 Rudar Vrška Čuka
14.10.2018 15:00 slobodno kolo : Kosovo
13.10.2018 15:00 Velika Jasikova 5 : 1 Trebič

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

blackjoker
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 18 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.