XS
SM
MD
LG
24.kolo
Rezultati
16/17.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.02.2019 20:30 Roma 2 : 1 Bologna
17.02.2019 15:00 Udinese 1 : 0 Chievo
17.02.2019 12:30 SPAL 1 : 4 Fiorentina
15.02.2019 20:30 Juventus 3 : 0 Frosinone
17.02.2019 15:00 Genoa 2 : 1 Lazio
16.02.2019 20:30 Atalanta 1 : 3 Milan
16.02.2019 18:00 Cagliari 2 : 1 Parma
17.02.2019 18:00 Internazionale 2 : 1 Sampdoria
17.02.2019 15:00 Empoli 3 : 0 Sassuolo
17.02.2019 20:30 Napoli 0 : 0 Torino
18.02.2019 22:26 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja Juventus 24 21 3 0 66
2 Plasman u evropska takmičenja Napoli 24 16 5 3 53
3 Plasman u evropska takmičenja Internazionale 24 14 4 6 46
4 Plasman u evropska takmičenja Milan 24 11 9 4 42
5 Plasman u evropska takmičenja Roma 24 11 8 5 41
6 Plasman u evropska takmičenja Atalanta 24 11 5 8 38
7 Lazio 24 11 5 8 38
8 Fiorentina 24 8 11 5 35
9 Torino 24 8 11 5 35
10 Sampdoria 24 9 6 9 33
11 Sassuolo 24 7 9 8 30
12 Parma 24 8 5 11 29
13 Genoa 24 7 7 10 28
14 Cagliari 24 5 9 10 24
15 Udinese 24 5 7 12 22
16 SPAL 24 5 7 12 22
17 Empoli 24 5 6 13 21
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Bologna 24 3 9 12 18
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Frosinone 24 3 7 14 16
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Chievo 24 1 9 14 12
25.kolo
Sledeće kolo
23/24.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.02.2019 15:00 Torino : Atalanta
24.02.2019 12:30 Sampdoria : Cagliari
22.02.2019 20:30 Milan : Empoli
24.02.2019 15:00 Chievo : Genoa
24.02.2019 20:30 Fiorentina : Internazionale
24.02.2019 15:00 Bologna : Juventus
24.02.2019 18:00 Parma : Napoli
23.02.2019 20:30 Frosinone : Roma
24.02.2019 15:00 Sassuolo : SPAL
25.02.2019 20:30 Lazio : Udinese

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 21 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu