23.09
15:30
Provo
Tutin
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Provo | 0 : 2 | Tutin | |||||
23.09
11:00
Polet (LJ)
Proleter Mihajlovac
0
0
|
23.09.2018 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
23.09
15:30
Drina
Jošanica
3
3
|
23.09.2018 15:30 | Drina | 3 : 3 | Jošanica |
23.09
15:30
Radnički (P)
SFS Borac
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Radnički (P) | 3 : 0 | SFS Borac | |||||
23.09
15:30
Budućnost
Moravac Orion
3
1
|
23.09.2018 15:30 | Budućnost | 3 : 1 | Moravac Orion | |||||
23.09
15:30
Pukovac
Temnić 1924
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Pukovac | 0 : 1 | Temnić 1924 | |||||
23.09
15:30
Zaplanjac
Rtanj
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Zaplanjac | 2 : 1 | Rtanj | |||||
23.09
11:00
Car Konstantin
Trstenik PPT
1
0
|
23.09.2018 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Trstenik PPT |
23.09
11:00
Prva Iskra
Crvena Zvezda
1
0
|
23.09.2018 11:00 | Prva Iskra | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
23.09
15:30
Stepojevac Vaga
Brodarac
3
3
|
23.09.2018 15:30 | Stepojevac Vaga | 3 : 3 | Brodarac | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo
Radnički (O)
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Radnički (O) |
23.09
16:00
Kikinda 1909
Sloboda
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Kikinda 1909 | 1 : 4 | Sloboda | |||||
23.09
16:00
Mladost (O)
Radnički (K)
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Mladost (O) | 2 : 1 | Radnički (K) |
23.09
16:00
Tatra
Sremac Vojka
0
0
|
23.09.2018 16:00 | Tatra | 0 : 0 | Sremac Vojka | |||||
23.09
16:00
Hajduk (Č)
Radnički (Š)
1
6
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk (Č) | 1 : 6 | Radnički (Š) | |||||
23.09
16:00
Jugović
Hajduk (B)
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Jugović | 1 : 0 | Hajduk (B) | |||||
23.09
16:00
Borac (Š)
Sloga (T)
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Borac (Š) | 3 : 0 | Sloga (T) | |||||
23.09
16:00
Podunavac
LSK Laćarak
4
0
|
23.09.2018 16:00 | Podunavac | 4 : 0 | LSK Laćarak |
23.09
16:00
Mladost (T)
BSK
6
1
|
23.09.2018 16:00 | Mladost (T) | 6 : 1 | BSK | |||||
23.09
16:00
Tekstilac
Tisa
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Tisa | |||||
23.09
16:00
Tavankut
Mladost (BP)
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Tavankut | 0 : 2 | Mladost (BP) | |||||
23.09
16:00
Bačka
OFK Vrbas
2
3
|
23.09.2018 16:00 | Bačka | 2 : 3 | OFK Vrbas | |||||
23.09
16:00
Bajša
Radnički 1912
0
0
|
23.09.2018 16:00 | Bajša | 0 : 0 | Radnički 1912 |
23.09
15:30
Polet
Gruža
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Polet | 4 : 2 | Gruža | |||||
23.09
15:30
Vodojaža
Real
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Vodojaža | 1 : 1 | Real | |||||
23.09
15:30
Šumadija (T)
Karađorđe
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Šumadija (T) | 1 : 1 | Karađorđe |
23.09
15:30
Partizan 1945
OFK Napredak
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Partizan 1945 | 1 : 2 | OFK Napredak | |||||
23.09
15:30
Borac 1932
Udarnik
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Borac 1932 | 2 : 1 | Udarnik | |||||
23.09
15:30
RSK
Zvižd
3
1
|
23.09.2018 15:30 | RSK | 3 : 1 | Zvižd | |||||
23.09
15:30
Rudar
Homoljac
3
1
|
23.09.2018 15:30 | Rudar | 3 : 1 | Homoljac | |||||
23.09
15:30
Morava
Mladi borac
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Morava | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
23.09
15:30
OFK Aranđelovac 1979
VGSK
6
3
|
23.09.2018 15:30 | OFK Aranđelovac 1979 | 6 : 3 | VGSK |
23.09
15:30
OFK Divci
Radjevac
2
0
|
23.09.2018 15:30 | OFK Divci | 2 : 0 | Radjevac |
23.09
15:30
Orlovac
Sloga (S)
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Orlovac | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
23.09
15:30
Polet (T)
Jedinstvo Putevi
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Polet (T) | 0 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
23.09
18:00
LFK Mladost
Sloga (BB)
1
3
|
23.09.2018 18:00 | LFK Mladost | 1 : 3 | Sloga (BB) |
23.09
15:30
Jedinstvo (GS)
OFK Niš
5
1
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | OFK Niš | |||||
23.09
15:30
Vranjska Banja
Budućnost
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Vranjska Banja | 3 : 0 | Budućnost | |||||
23.09
15:30
Mladost (M)
Tanasko Rajić
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (M) | 2 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
23.09
15:30
Morava
Jablanica
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Morava | 2 : 3 | Jablanica | |||||
23.09
11:00
Jedinstvo (P)
OFK Brzi Brod
0
0
|
23.09.2018 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
23.09
15:30
Vlasina
Balkanski
3
3
|
23.09.2018 15:30 | Vlasina | 3 : 3 | Balkanski |
23.09
15:30
Žitorađa
OFK Topličanin
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Žitorađa | 0 : 0 | OFK Topličanin | |||||
23.09
15:30
Napredak (D)
Jastrebac (B)
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Napredak (D) | 3 : 2 | Jastrebac (B) | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo (M)
Bošnjane
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 0 | Bošnjane | |||||
23.09
15:30
Levač
Jastrebac (VŠ)
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Levač | 0 : 0 | Jastrebac (VŠ) | |||||
23.09
15:30
OFK Lugomir
Morava 1918
1
1
|
23.09.2018 15:30 | OFK Lugomir | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
23.09
15:30
Rembas
Dragocvet
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Rembas | 1 : 0 | Dragocvet | |||||
23.09
15:30
Župa
OFK Kosanica
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Župa | 0 : 1 | OFK Kosanica |
23.09
15:30
Majdanpek
Rudar Alpos
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Majdanpek | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
23.09
15:30
Timočanin
Brodoremont
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Timočanin | 1 : 0 | Brodoremont | |||||
23.09
15:30
Naša krila 1936
BSK
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Naša krila 1936 | 4 : 2 | BSK | |||||
23.09
15:30
Malošište
Orljane
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Malošište | 2 : 0 | Orljane | |||||
23.09
15:30
Moravica
Kablovi
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Moravica | 3 : 0 | Kablovi |
23.09
10:00
Torlak
Budućnost
1
1
|
23.09.2018 10:00 | Torlak | 1 : 1 | Budućnost | |||||
23.09
10:00
Borac
BSK Baćevac
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Borac | 1 : 2 | BSK Baćevac | |||||
23.09
15:30
Turbina
Komgrap
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Turbina | 3 : 2 | Komgrap | |||||
23.09
15:30
BSK Batajnica
Studenski Grad
0
1
|
23.09.2018 15:30 | BSK Batajnica | 0 : 1 | Studenski Grad |
23.09
15:30
Vojvodina
Radnički 1911
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Vojvodina | 4 : 2 | Radnički 1911 | |||||
23.09
15:30
Naftagas
Mladost (L)
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Naftagas | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
23.09
15:30
Omladinac FAM
Crvena Zvezda (RS)
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac FAM | 4 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
23.09
15:30
Lehel
Crvena zvezda (VS)
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Lehel | 1 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
23.09
15:30
Rusanda
Mladost (BD)
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Rusanda | 2 : 1 | Mladost (BD) | |||||
23.09
15:30
Banat
Proleter 2006
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Banat | 4 : 0 | Proleter 2006 |
23.09
15:30
Hercegovac
Lipar
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Hercegovac | 2 : 0 | Lipar | |||||
23.09
15:30
Budućnost (P)
Radnički 1918
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Radnički 1918 | |||||
23.09
15:30
Slavija
Rusin
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Slavija | 1 : 1 | Rusin | |||||
23.09
15:30
Borac 46
Vojvodina (T)
6
3
|
23.09.2018 15:30 | Borac 46 | 6 : 3 | Vojvodina (T) | |||||
23.09
15:30
Stari Grad
Kulpin
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Stari Grad | 3 : 0 | Kulpin | |||||
23.09
15:30
OFK Odžaci
Polet (S)
3
1
|
23.09.2018 15:30 | OFK Odžaci | 3 : 1 | Polet (S) |
23.09
16:30
Borac (M)
Polet (NK)
0
2
|
23.09.2018 16:30 | Borac (M) | 0 : 2 | Polet (NK) | |||||
23.09
16:30
Jadran
Kupinovo
4
0
|
23.09.2018 16:30 | Jadran | 4 : 0 | Kupinovo | |||||
23.09
16:30
Budućnost
Rudar
1
3
|
23.09.2018 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Rudar | |||||
23.09
16:30
Borac (K)
Železničar
1
2
|
23.09.2018 16:30 | Borac (K) | 1 : 2 | Železničar | |||||
23.09
16:30
Napredak
Partizan
1
4
|
23.09.2018 16:30 | Napredak | 1 : 4 | Partizan | |||||
23.09
16:30
Ljukovo
Donji Petrovci
1
0
|
23.09.2018 16:30 | Ljukovo | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
23.09
16:30
Sloboda (DT)
PSK Putinci
3
1
|
23.09.2018 16:30 | Sloboda (DT) | 3 : 1 | PSK Putinci |
23.09
15:30
Šumadinac (N)
Lokomotiva
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Šumadinac (N) | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
23.09
15:30
Mladost MG
Junkovac
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Mladost MG | 0 : 0 | Junkovac | |||||
23.09
15:30
ŽSK
Omladinac
1
0
|
23.09.2018 15:30 | ŽSK | 1 : 0 | Omladinac | |||||
23.09
15:30
Prvi srpski ustanak
Banja
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 1 | Banja | |||||
23.09
15:30
Plaskovac
Trnava
6
3
|
23.09.2018 15:30 | Plaskovac | 6 : 3 | Trnava |
23.09
16:00
Šajkaš 1908
Index
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Šajkaš 1908 | 4 : 1 | Index | |||||
23.09
16:00
ŽSK
Petrovaradin
4
1
|
23.09.2018 16:00 | ŽSK | 4 : 1 | Petrovaradin | |||||
23.09
16:00
Miletić
Fruškogorac
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Miletić | 0 : 2 | Fruškogorac | |||||
23.09
16:00
Bačka
OFK Sirig
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Bačka | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo
RFK Novi Sad 1921
0
1
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
23.09
16:00
Vojvodina
Vinogradar
8
1
|
23.09.2018 16:00 | Vojvodina | 8 : 1 | Vinogradar | |||||
23.09
16:00
Proleter (Nj)
Obilić
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Proleter (Nj) | 2 : 1 | Obilić | |||||
23.09
16:00
Senta
Proleter (RS)
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Senta | 1 : 4 | Proleter (RS) | |||||
23.09
16:00
Sutjeska
Radnički 1905
4
0
|
23.09.2018 16:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Radnički 1905 |
23.09
15:30
Javor
Juhor
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Javor | 2 : 1 | Juhor | |||||
23.09
15:30
Partizan
Mladost (D)
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Partizan | 2 : 2 | Mladost (D) | |||||
23.09
15:30
OFK Bratstvo
Mladost (K)
6
0
|
23.09.2018 15:30 | OFK Bratstvo | 6 : 0 | Mladost (K) | |||||
23.09
15:30
Bratstvo
Kolare
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Kolare | |||||
23.09
15:30
Resavac
Hajduk
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Resavac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
23.09
15:30
OFK Batinac
Kušiljevo
2
2
|
23.09.2018 15:30 | OFK Batinac | 2 : 2 | Kušiljevo | |||||
23.09
10:00
Omladinac
Napredak
2
1
|
23.09.2018 10:00 | Omladinac | 2 : 1 | Napredak |
23.09
15:30
PKB Kovilovo
Srem
2
1
|
23.09.2018 15:30 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Srem | |||||
23.09
13:30
Dunav
Atakante
1
2
|
23.09.2018 13:30 | Dunav | 1 : 2 | Atakante | |||||
23.09
15:30
Poštar Zvezdara
Sinđelić
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Poštar Zvezdara | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
23.09
15:30
Borac (P)
Šumadinac
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac (P) | 2 : 2 | Šumadinac | |||||
23.09
15:30
Zmaj
Crvenka
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Zmaj | 1 : 1 | Crvenka |
23.09
15:30
Lisović
Strelac
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Lisović | 2 : 0 | Strelac | |||||
23.09
15:30
Omladinac
Mladost (B)
3
3
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 3 | Mladost (B) | |||||
23.09
15:30
Rušanj
Mladost (C)
0
5
|
23.09.2018 15:30 | Rušanj | 0 : 5 | Mladost (C) | |||||
23.09
15:30
Duboko
Budućnost
5
2
|
23.09.2018 15:30 | Duboko | 5 : 2 | Budućnost | |||||
23.09
15:30
Zabrežje
Borac
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Zabrežje | 0 : 2 | Borac |
23.09
15:30
Vrčin
Kosmaj
7
0
|
23.09.2018 15:30 | Vrčin | 7 : 0 | Kosmaj | |||||
23.09
15:30
Šumadija
Ropočevo
5
1
|
23.09.2018 15:30 | Šumadija | 5 : 1 | Ropočevo | |||||
23.09
15:30
Dunavac
Vinča
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Dunavac | 2 : 2 | Vinča | |||||
23.09
10:00
Selo Mladenovac
Rabrovac
4
0
|
23.09.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 4 : 0 | Rabrovac | |||||
23.09
15:30
Boleč
Velika Krsna
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Boleč | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
23.09
15:30
Kosmajac
Kovačevac
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Kosmajac | 3 : 0 | Kovačevac |
23.09
16:00
Backovac Junajted
Rakova
2
5
|
23.09.2018 16:00 | Backovac Junajted | 2 : 5 | Rakova | |||||
23.09
16:00
Spartak
Zadrugar
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Spartak | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
23.09
16:00
Mladost
Jedinstvo (P)
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
23.09
16:00
Rudar
Ozrem
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Ozrem | |||||
23.09
16:00
Lunjevica
Napredak
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Lunjevica | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (K)
Jedinstvo (GG)
2
4
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (K) | 2 : 4 | Jedinstvo (GG) |
23.09
16:00
Granit
Radnik
0
0
|
23.09.2018 16:00 | Granit | 0 : 0 | Radnik | |||||
23.09
11:00
Popovići Vrnjci
Ribnica
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Popovići Vrnjci | 2 : 1 | Ribnica | |||||
23.09
16:00
Napredak
Proleter
0
1
|
23.09.2018 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Proleter | |||||
23.09
16:00
Lasta
Ibar
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Lasta | 1 : 1 | Ibar | |||||
23.09
16:00
Gruža
OFK Ras
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Gruža | 3 : 1 | OFK Ras | |||||
23.09
16:00
Kraljevo Hajduk
Budućnost
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Budućnost | |||||
23.09
11:00
Rudar
Mataruge
3
2
|
23.09.2018 11:00 | Rudar | 3 : 2 | Mataruge |
23.09
15:30
Kupci
Sloga (Ć)
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Kupci | 1 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
23.09
15:30
Mladost (DK)
Mačkovac
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Mačkovac | |||||
23.09
15:30
Poljoprivrednik
FUD
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Poljoprivrednik | 3 : 2 | FUD | |||||
23.09
15:30
13. April
Vinogradar
1
2
|
23.09.2018 15:30 | 13. April | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
23.09
15:30
Šanac
Donji Kopaonik
7
2
|
23.09.2018 15:30 | Šanac | 7 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
23.09
15:30
Sloga (M)
Ribnik
5
0
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (M) | 5 : 0 | Ribnik |
23.09
15:30
Mladi Borac
Karađorđe
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Karađorđe | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo (ŠT)
Cer
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (ŠT) | 3 : 2 | Cer | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo (MZ)
Sloga (BO)
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (MZ) | 0 : 3 | Sloga (BO) | |||||
23.09
15:30
Mladost (DD)
Podrinje
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (DD) | 1 : 1 | Podrinje | |||||
23.09
15:30
Duško
Dušan Silni
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Duško | 2 : 2 | Dušan Silni |
23.09
16:00
Partizan (G)
Jedinstvo (V)
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Partizan (G) | 3 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
23.09
16:00
Borac (St)
Potporanj
0
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac (St) | 0 : 1 | Potporanj | |||||
23.09
16:00
Jugoslavija
Sloga (BNS)
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Jugoslavija | 4 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
23.09
16:00
Partizan (U)
Polet
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Partizan (U) | 3 : 0 | Polet | |||||
23.09
16:00
Radnički (B)
Vojvodina (S)
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Radnički (B) | 4 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
23.09
16:00
Strela
Dolina
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Strela | 1 : 1 | Dolina |
23.09
15:30
Borac (Ž)
Rudar 2001
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Borac (Ž) | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
23.09
15:30
Borac (K)
Trgovački
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac (K) | 1 : 2 | Trgovački | |||||
23.09
15:30
Mlava (ML)
Omladinac (Š)
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Mlava (ML) | 1 : 0 | Omladinac (Š) | |||||
23.09
15:30
Obilić
Pomoravlje
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Obilić | 1 : 3 | Pomoravlje | |||||
23.09
15:30
Sloga (B)
Polet (SD)
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Polet (SD) | |||||
23.09
15:30
Železničar
Makce
14
0
|
23.09.2018 15:30 | Železničar | 14 : 0 | Makce |
23.09
15:30
Zemljoradnik
Mladost (B)
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
23.09
15:30
Elid
Napredak 2012
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Elid | 1 : 1 | Napredak 2012 | |||||
23.09
15:30
Moravac
Crvena zvezda
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Moravac | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.09
15:30
Padina
Palilula
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Padina | 0 : 3 | Palilula | |||||
23.09
15:30
Radnički 1947
Naisus 1977
4
4
|
23.09.2018 15:30 | Radnički 1947 | 4 : 4 | Naisus 1977 | |||||
23.09
15:30
Doljevac
Moravac
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Doljevac | 0 : 0 | Moravac |
23.09
15:30
Osipaonica
Plana
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Osipaonica | 1 : 1 | Plana | |||||
23.09
15:30
Podunavac
Sloga (L)
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Podunavac | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
23.09
15:30
Polet
Pobeda
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Polet | 1 : 0 | Pobeda | |||||
23.09
15:30
Bresje Superior
Sloga (M)
5
1
|
23.09.2018 15:30 | Bresje Superior | 5 : 1 | Sloga (M) | |||||
23.09
15:30
Crvena zvezda
SASK
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | SASK | |||||
23.09
15:30
Sloboda
Cerovac
5
0
|
23.09.2018 15:30 | Sloboda | 5 : 0 | Cerovac |
23.09
16:00
Nemetali
Rudna Glava
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Nemetali | 4 : 1 | Rudna Glava |
23.09
15:30
Jastreb
Akademija 10
3
6
|
23.09.2018 15:30 | Jastreb | 3 : 6 | Akademija 10 | |||||
23.09
15:30
Mladost 1982
Dundjerski
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Mladost 1982 | 0 : 2 | Dundjerski | |||||
23.09
15:30
Kosovac
Polet
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Kosovac | 3 : 2 | Polet | |||||
23.09
15:30
Real
Dobrič
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Real | 0 : 3 | Dobrič | |||||
23.09
11:00
Svetlost Badnjevac
Trbunje
3
0
|
23.09.2018 11:00 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Trbunje | |||||
23.09
15:30
Partizanski put
Kaćuša
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Partizanski put | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
23.09
15:30
NS Tatko
Omladinac
4
3
|
23.09.2018 15:30 | NS Tatko | 4 : 3 | Omladinac | |||||
23.09
15:30
Pobeda
Borac
1
6
|
23.09.2018 15:30 | Pobeda | 1 : 6 | Borac | |||||
23.09
15:30
Spartak
Jug Bogdan
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Spartak | 0 : 1 | Jug Bogdan |
23.09
15:00
Mladost
ZSK
4
0
|
23.09.2018 15:00 | Mladost | 4 : 0 | ZSK | |||||
23.09
15:00
Ribnikar
OFK Jabučje
0
3
|
23.09.2018 15:00 | Ribnikar | 0 : 3 | OFK Jabučje | |||||
23.09
15:00
Kolubara 2
Iskra
2
0
|
23.09.2018 15:00 | Kolubara 2 | 2 : 0 | Iskra | |||||
23.09
15:00
Tešnjar
Sovljak
1
1
|
23.09.2018 15:00 | Tešnjar | 1 : 1 | Sovljak | |||||
23.09
15:00
Tulari
OFK Brđanac
0
4
|
23.09.2018 15:00 | Tulari | 0 : 4 | OFK Brđanac | |||||
23.09
15:00
Tvrdojevac
Pepeljevac
2
1
|
23.09.2018 15:00 | Tvrdojevac | 2 : 1 | Pepeljevac |
23.09
16:00
Budućnost
Sloboda
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Sloboda | |||||
23.09
16:00
Srbija
Borac (D)
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Srbija | 3 : 0 | Borac (D) | |||||
23.09
16:00
Erdoglija 1931
Jadran
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Erdoglija 1931 | 2 : 0 | Jadran | |||||
23.09
16:00
Mladost (P)
Korićani
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Korićani | |||||
23.09
16:00
OFK Bagremar
Pobeda 1926
1
1
|
23.09.2018 16:00 | OFK Bagremar | 1 : 1 | Pobeda 1926 | |||||
23.09
16:00
Šumadija 1934
Šumadinac (KG)
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 2 | Šumadinac (KG) | |||||
23.09
16:00
Kutlovo
Jedinstvo
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Kutlovo | 1 : 4 | Jedinstvo |
23.09
16:00
Sečica
Čajetina
0
6
|
23.09.2018 16:00 | Sečica | 0 : 6 | Čajetina | |||||
23.09
16:00
Perućac
Prvi partizan
4
3
|
23.09.2018 16:00 | Perućac | 4 : 3 | Prvi partizan | |||||
23.09
16:00
Višesava
Lauš
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Višesava | 4 : 1 | Lauš | |||||
23.09
16:00
Jasen
Savinac
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Jasen | 3 : 0 | Savinac | |||||
23.09
16:00
Polet
Lazarica
5
2
|
23.09.2018 16:00 | Polet | 5 : 2 | Lazarica | |||||
23.09
16:00
Omladinac
Ariljska rampa
3
3
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 3 | Ariljska rampa |
23.09
15:30
Jedinstvo (G)
Mladost 1959
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Mladost 1959 | |||||
23.09
15:30
Zloćudovo
OFK Brza
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Zloćudovo | 1 : 2 | OFK Brza | |||||
23.09
15:30
Mladi borac
Progres
6
1
|
23.09.2018 15:30 | Mladi borac | 6 : 1 | Progres | |||||
23.09
15:30
Sloga
Čekmin
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Čekmin | |||||
23.09
15:30
Železničar
Bobište
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Železničar | 2 : 2 | Bobište | |||||
23.09
15:30
Šumadija
Umac
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Šumadija | 2 : 1 | Umac | |||||
23.09
15:30
Vučje
Kumarevo 65
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Vučje | 1 : 0 | Kumarevo 65 | |||||
23.09
15:30
Polet
OFK Morava
5
0
|
23.09.2018 15:30 | Polet | 5 : 0 | OFK Morava |
23.09
15:30
OFK Rtanj
OFK Knjaz
2
1
|
23.09.2018 15:30 | OFK Rtanj | 2 : 1 | OFK Knjaz | |||||
23.09
15:30
Sloga (M)
Rudar Vrška Čuka
1
5
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (M) | 1 : 5 | Rudar Vrška Čuka | |||||
23.09
15:30
Malinik
Kosovo
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Malinik | 3 : 0 | Kosovo | |||||
23.09
15:30
Omladinac
Trebič
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Trebič | |||||
23.09
15:30
Bučje Podvis
Velika Jasikova
3
4
|
23.09.2018 15:30 | Bučje Podvis | 3 : 4 | Velika Jasikova |
23.09
16:00
Spartak
Dragoš
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Spartak | 1 : 3 | Dragoš | |||||
23.09
16:00
Borac
Zadrugar
2
7
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 2 : 7 | Zadrugar | |||||
23.09
16:00
Mladost
Padež
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Padež |
23.09
15:30
Jedinstvo (GM)
Budućnost
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo (GM) | 4 : 1 | Budućnost | |||||
23.09
15:30
Proleter
Rudar
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Rudar | |||||
23.09
15:30
Vulkan 1963
Morava
0
4
|
23.09.2018 15:30 | Vulkan 1963 | 0 : 4 | Morava | |||||
23.09
15:30
Stevan Nešticki
Čegar 2013
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Stevan Nešticki | 3 : 2 | Čegar 2013 | |||||
23.09
15:30
Sloboda
Palilulac
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Sloboda | 2 : 2 | Palilulac | |||||
23.09
15:30
Mladost (DK)
Crvena zastava
6
3
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (DK) | 6 : 3 | Crvena zastava |
23.09
15:30
Ternoci
FSU Južna pruga
6
0
|
23.09.2018 15:30 | Ternoci | 6 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
23.09
15:30
Trešnjevka
Lugina
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Trešnjevka | 0 : 3 | Lugina | |||||
23.09
15:30
OFK Alakince
BSK Bujanovac
5
1
|
23.09.2018 15:30 | OFK Alakince | 5 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
23.09
15:30
Vihor
Mladost
6
2
|
23.09.2018 15:30 | Vihor | 6 : 2 | Mladost | |||||
23.09
15:30
Čelik
Levosoje
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Čelik | 3 : 0 | Levosoje |
23.09
Čaglavica
Sitnica
1
6
|
23.09.2018 | Čaglavica | 1 : 6 | Sitnica | |||||
23.09
16:00
Gracko
Radnički
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Gracko | 2 : 0 | Radnički |
23.09
16:00
Mladost
Polet (T)
0
3
|
23.09.2018 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Polet (T) | |||||
23.09
16:00
Dimitrije Tucović
Šarbane
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Dimitrije Tucović | 3 : 0 | Šarbane | |||||
23.09
16:00
Pambukovica
Čučuge
0
4
|
23.09.2018 16:00 | Pambukovica | 0 : 4 | Čučuge | |||||
23.09
16:00
Gunjevac
Vrelo
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Gunjevac | 2 : 1 | Vrelo |
23.09
15:30
Posavina
Jedinstvo
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Posavina | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.09
15:30
Sloga
Pobednik
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Pobednik | |||||
23.09
15:30
Belo Polje
Rvati
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Belo Polje | 2 : 0 | Rvati |
23.09
16:00
Hajduk
Jedinstvo
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.09
16:00
Moskva
Čenej
4
0
|
23.09.2018 16:00 | Moskva | 4 : 0 | Čenej | |||||
23.09
16:00
Borac
Bačka
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 2 | Bačka | |||||
23.09
16:00
Titel
Dinamo
9
1
|
23.09.2018 16:00 | Titel | 9 : 1 | Dinamo | |||||
23.09
16:00
Vinogradar
Susek
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Vinogradar | 1 : 1 | Susek |
23.09
16:00
Ratar
Janošik
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Ratar | 4 : 1 | Janošik | |||||
23.09
16:00
Borac (VG)
Hajdučica
1
5
|
23.09.2018 16:00 | Borac (VG) | 1 : 5 | Hajdučica | |||||
23.09
16:00
Borac (VS)
Karaš (K)
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac (VS) | 1 : 1 | Karaš (K) | |||||
23.09
16:00
Dobrica
Sloga (M)
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Dobrica | 3 : 1 | Sloga (M) | |||||
23.09
16:00
Partizan (K)
Ševac
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Partizan (K) | 3 : 2 | Ševac |
23.09
15:30
Rubin
Polet 57
5
1
|
23.09.2018 15:30 | Rubin | 5 : 1 | Polet 57 | |||||
23.09
15:30
Borac
Omladinac
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac | 4 : 2 | Omladinac | |||||
23.09
15:30
Trudbenik
Mladost
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Trudbenik | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.09
15:30
Velika Drenova
Stari Trstenik
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Velika Drenova | 1 : 2 | Stari Trstenik | |||||
23.09
15:30
Sloga (L)
14. Oktobar
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (L) | 1 : 1 | 14. Oktobar |
23.09
15:30
Vinorača
Vinogradar
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Vinorača | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
23.09
15:30
Osaonica
Kupinovac
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Osaonica | 1 : 2 | Kupinovac | |||||
23.09
15:30
Sinđelić 1934
Šantarovac
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Sinđelić 1934 | 1 : 0 | Šantarovac | |||||
23.09
15:30
Partizan
Jedinstvo (D)
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
23.09
15:30
Mladost (G)
Ursule
7
0
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (G) | 7 : 0 | Ursule |
23.09
15:30
Mladost (GM)
Radnički
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (GM) | 0 : 3 | Radnički | |||||
23.09
15:30
Napredak
Mladost (J)
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Mladost (J) | |||||
23.09
15:30
15. Avgust 1950
Omladinski
2
2
|
23.09.2018 15:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 2 | Omladinski | |||||
23.09
15:30
Rudar (SR)
Borac 1805
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Rudar (SR) | 1 : 1 | Borac 1805 |
23.09
16:00
Borac
Žabari
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 2 | Žabari | |||||
23.09
16:00
Lukavac
Mladost (L)
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Lukavac | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
23.09
16:00
Junior Novo Naselje
Popadić
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Junior Novo Naselje | 4 : 1 | Popadić | |||||
23.09
16:00
Rajac
Stari drugari
3
3
|
23.09.2018 16:00 | Rajac | 3 : 3 | Stari drugari | |||||
23.09
16:00
Rakac Stave
Polet
5
1
|
23.09.2018 16:00 | Rakac Stave | 5 : 1 | Polet | |||||
23.09
16:00
Komanice
Mladost (VK)
7
0
|
23.09.2018 16:00 | Komanice | 7 : 0 | Mladost (VK) | |||||
23.09
16:00
Milenko Pavlović
Jadar 2013
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Milenko Pavlović | 1 : 2 | Jadar 2013 |
23.09
15:30
Dedinje
13. Maj
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Dedinje | 3 : 2 | 13. Maj | |||||
23.09
15:30
Umka
011
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Umka | 2 : 1 | 011 | |||||
23.09
10:00
Penjarol
Posavac Tišma
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Penjarol | 1 : 2 | Posavac Tišma | |||||
23.09
10:00
Rekreativo 011
Šećeranac Ada
3
2
|
23.09.2018 10:00 | Rekreativo 011 | 3 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
23.09
15:30
Busije
BUSK
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Busije | 1 : 0 | BUSK | |||||
23.09
11:00
Mladi Proleter
Novi Beograd
1
3
|
23.09.2018 11:00 | Mladi Proleter | 1 : 3 | Novi Beograd |
23.09
15:30
Pionir
Poštar
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Pionir | 0 : 0 | Poštar | |||||
23.09
15:30
Zuce
Pinosava
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Zuce | 1 : 1 | Pinosava | |||||
23.09
15:30
Minel
Lepušnica
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Minel | 1 : 3 | Lepušnica | |||||
23.09
15:30
Avala
Siti Sport Klub
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Avala | 2 : 1 | Siti Sport Klub |
23.09
16:30
Mladost
Fruška Gora
0
7
|
23.09.2018 16:30 | Mladost | 0 : 7 | Fruška Gora | |||||
23.09
16:30
Šumar
OFK Bikić
0
2
|
23.09.2018 16:30 | Šumar | 0 : 2 | OFK Bikić | |||||
23.09
16:30
Obilić 1993
Krušedol
1
0
|
23.09.2018 16:30 | Obilić 1993 | 1 : 0 | Krušedol | |||||
23.09
16:30
Mitros
Hajduk
3
1
|
23.09.2018 16:30 | Mitros | 3 : 1 | Hajduk | |||||
23.09
16:30
Fruškogorac
Napredak
1
4
|
23.09.2018 16:30 | Fruškogorac | 1 : 4 | Napredak | |||||
23.09
16:30
OFK Zeka Buljubaša
BSK
1
2
|
23.09.2018 16:30 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 2 | BSK | |||||
23.09
16:30
Graničar
Sloga (Č)
3
0
|
23.09.2018 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Sloga (Č) | |||||
23.09
16:30
Sloga (V)
Donji Srem 2015
1
1
|
23.09.2018 16:30 | Sloga (V) | 1 : 1 | Donji Srem 2015 |
23.09
13:30
Vis
Rudar 2012
4
0
|
23.09.2018 13:30 | Vis | 4 : 0 | Rudar 2012 | |||||
23.09
11:00
Sibnica
Mladost (G)
0
8
|
23.09.2018 11:00 | Sibnica | 0 : 8 | Mladost (G) | |||||
23.09
16:00
OFK Slatina
Popović
1
3
|
23.09.2018 16:00 | OFK Slatina | 1 : 3 | Popović | |||||
23.09
16:00
OFK Rogača
Nemenikuće
3
0
|
23.09.2018 16:00 | OFK Rogača | 3 : 0 | Nemenikuće | |||||
23.09
13:30
Vojvoda
Stojnik
1
1
|
23.09.2018 13:30 | Vojvoda | 1 : 1 | Stojnik |
23.09
16:00
Jedinstvo (G)
Partizan
9
0
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (G) | 9 : 0 | Partizan | |||||
23.09
16:00
Borac (A)
Lazac
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac (A) | 1 : 1 | Lazac | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (D)
Mladi radnik 1925
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
23.09
16:00
Zvezda
Mladost
0
1
|
23.09.2018 16:00 | Zvezda | 0 : 1 | Mladost | |||||
23.09
16:00
Borac (V)
Progorelica
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac (V) | 2 : 1 | Progorelica |
23.09
15:30
Mladi radnik
Udarnik Trska 1947
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Mladi radnik | 0 : 3 | Udarnik Trska 1947 | |||||
23.09
15:30
BSK
Badnjevac
2
2
|
23.09.2018 15:30 | BSK | 2 : 2 | Badnjevac | |||||
23.09
15:30
Karađorđe 2013 (Viš)
Partizan
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Karađorđe 2013 (Viš) | 1 : 1 | Partizan | |||||
23.09
11:00
Karađorđe (V)
Mladost (R)
2
2
|
23.09.2018 11:00 | Karađorđe (V) | 2 : 2 | Mladost (R) |
23.09
15:30
Barajevo
Beljina
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Barajevo | 3 : 0 | Beljina | |||||
23.09
15:30
Veliki Borak
Velika Mostanica
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Veliki Borak | 1 : 3 | Velika Mostanica |
23.09
15:30
Rudar
Azbukovica
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Rudar | 3 : 2 | Azbukovica | |||||
23.09
15:30
Vidojevica
Jadar 1961 (GD)
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Vidojevica | 1 : 1 | Jadar 1961 (GD) | |||||
23.09
15:30
Sloga
Borac
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Borac | |||||
23.09
15:30
Antimon
Mladost
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Antimon | 0 : 0 | Mladost | |||||
23.09
15:30
Jadar (ST)
Prva Iskra
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Jadar (ST) | 0 : 1 | Prva Iskra | |||||
23.09
15:30
Milan Orlić
7. Juli
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Milan Orlić | 1 : 1 | 7. Juli |
23.09
15:30
Šumadinac (S)
Kopljari
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Šumadinac (S) | 3 : 0 | Kopljari | |||||
23.09
15:30
Borac
Vrbica
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Borac | 2 : 1 | Vrbica | |||||
23.09
15:30
Šamot
Brezovac
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Šamot | 1 : 2 | Brezovac | |||||
23.09
15:30
Ranilović
Trešnjevica
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Ranilović | 2 : 3 | Trešnjevica | |||||
23.09
11:00
B 2000
Jasenica
4
2
|
23.09.2018 11:00 | B 2000 | 4 : 2 | Jasenica | |||||
23.09
15:30
Radoje Domanović
Mladost (J)
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Radoje Domanović | 3 : 0 | Mladost (J) |
23.09
15:30
Marjan MB
Todorovce
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Marjan MB | 4 : 0 | Todorovce | |||||
23.09
11:00
Lemind 1953
Moravac
4
2
|
23.09.2018 11:00 | Lemind 1953 | 4 : 2 | Moravac | |||||
23.09
15:30
Gradac
Sloboda
3
3
|
23.09.2018 15:30 | Gradac | 3 : 3 | Sloboda | |||||
23.09
15:30
Plantaža
Veliko Trnjane
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Plantaža | 3 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
23.09
15:30
Milanovo
Radnik Sušica
3
1
|
23.09.2018 15:30 | Milanovo | 3 : 1 | Radnik Sušica |
23.09
15:30
Zadrugar
Budućnost (PD)
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Budućnost (PD) | |||||
23.09
15:30
Gorki
Premijer
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Gorki | 1 : 1 | Premijer | |||||
23.09
15:30
Cer
Sloboda
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Cer | 1 : 3 | Sloboda | |||||
23.09
15:30
Budućnost 1929 (ZM)
Majur
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Budućnost 1929 (ZM) | 2 : 1 | Majur | |||||
23.09
15:30
Drina
Napredak
5
0
|
23.09.2018 15:30 | Drina | 5 : 0 | Napredak |
23.09
15:30
Sloga (MA)
Provo 2015
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (MA) | 1 : 0 | Provo 2015 | |||||
23.09
15:30
Sloga (KR)
Šipurske livade
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (KR) | 0 : 1 | Šipurske livade | |||||
23.09
15:30
Pričinović
Trešnjevka
0
4
|
23.09.2018 15:30 | Pričinović | 0 : 4 | Trešnjevka | |||||
23.09
15:30
Vlašić
Rankovac
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Vlašić | 4 : 2 | Rankovac | |||||
23.09
15:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Dobrava
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 2 | Dobrava |
23.09
16:00
Slavija
Jedinstvo (M)
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Slavija | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
23.09
16:00
Tisa
Tromedja
9
0
|
23.09.2018 16:00 | Tisa | 9 : 0 | Tromedja | |||||
23.09
16:00
Potisje
Čoka
2
2
|
23.09.2018 16:00 | Potisje | 2 : 2 | Čoka | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (SK)
Jadran
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (SK) | 1 : 3 | Jadran | |||||
23.09
16:00
Hajduk
Graničar
0
0
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk | 0 : 0 | Graničar | |||||
23.09
16:00
Šampion
AFK
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Šampion | 1 : 4 | AFK |
23.09
16:00
Naša Zvezda
Mladost
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Mladost | |||||
23.09
16:00
Budućnost
Slavija
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Slavija | |||||
23.09
16:00
Sloga
Bački Hajduk
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Bački Hajduk | |||||
23.09
16:00
Maglić
Bačka (D)
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Maglić | 4 : 1 | Bačka (D) |
23.09
15:30
Polet (B)
Polet (V)
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Polet (B) | 4 : 1 | Polet (V) | |||||
23.09
15:30
Stig 1955
Sloga (M)
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Stig 1955 | 2 : 1 | Sloga (M) | |||||
23.09
15:30
Vihor
Žika Marković Uča
5
2
|
23.09.2018 15:30 | Vihor | 5 : 2 | Žika Marković Uča | |||||
23.09
15:30
Mladost (B)
Desine
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Desine | |||||
23.09
15:30
Sirakovo
Sloga (L)
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Sirakovo | 0 : 1 | Sloga (L) | |||||
23.09
15:30
Napredak (P)
Napredak 1934
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Napredak 1934 |
23.09
15:30
Omladinac (B)
Integral
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac (B) | 3 : 2 | Integral | |||||
23.09
15:30
Napredak (S)
Jedinstvo (K)
5
0
|
23.09.2018 15:30 | Napredak (S) | 5 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
23.09
15:30
Sloga 1952
Bata Bulić
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Sloga 1952 | 1 : 3 | Bata Bulić | |||||
23.09
15:30
Manastirica
Zadrugar (T)
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Manastirica | 4 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
23.09
15:30
Napredak 1936
Radnički (K)
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Napredak 1936 | 0 : 0 | Radnički (K) |
23.09
16:00
Mladost Radost
Jedinstvo
6
1
|
23.09.2018 16:00 | Mladost Radost | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.09
16:00
Budućnost
Mladost (R)
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Mladost (R) | |||||
23.09
16:00
Pobeda
Tomislavci
0
7
|
23.09.2018 16:00 | Pobeda | 0 : 7 | Tomislavci |
23.09
15:30
Mladi Borac
Strmovo
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Mladi Borac | 2 : 0 | Strmovo | |||||
23.09
15:30
Šumadija (MC)
Vreoci
5
3
|
23.09.2018 15:30 | Šumadija (MC) | 5 : 3 | Vreoci | |||||
23.09
15:30
Bistrica
Mladost (Č)
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Bistrica | 1 : 3 | Mladost (Č) |
23.09
15:30
Milutinovac
Mala Vrbica
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Milutinovac | 0 : 3 | Mala Vrbica | |||||
23.09
15:30
Omladinac
Koča Andjelković
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Koča Andjelković | |||||
23.09
15:30
Egeta
Lokomotiva
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Egeta | 0 : 3 | Lokomotiva |
23.09
15:30
OFK Student
Ivanča
2
0
|
23.09.2018 15:30 | OFK Student | 2 : 0 | Ivanča | |||||
23.09
15:30
Vlaška
Markovac
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Vlaška | 2 : 1 | Markovac | |||||
23.09
15:30
Šepšin
Sloga
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Šepšin | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Borac
Omladinac
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac | 4 : 2 | Omladinac |
23.09
16:00
Stari Tamiš
Budućnost
0
4
|
23.09.2018 16:00 | Stari Tamiš | 0 : 4 | Budućnost | |||||
23.09
16:00
Omladinac
Proleter
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | Proleter | |||||
23.09
16:00
Borac
BSK Bavanište
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 1 | BSK Bavanište | |||||
23.09
16:00
Kolonija
Dolovo
4
3
|
23.09.2018 16:00 | Kolonija | 4 : 3 | Dolovo | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo
Mladost
11
3
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 11 : 3 | Mladost |
23.09
16:00
Polet
Mundial
6
4
|
23.09.2018 16:00 | Polet | 6 : 4 | Mundial | |||||
23.09
16:00
Slavia
Vojlovica 2018
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Slavia | 3 : 1 | Vojlovica 2018 | |||||
23.09
16:00
Omladinac 1927
Pobeda
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac 1927 | 3 : 1 | Pobeda | |||||
23.09
16:00
Glogonj
Unirea
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Glogonj | 0 : 2 | Unirea |
23.09
11:00
Prijatelji
Mršinci
3
1
|
23.09.2018 11:00 | Prijatelji | 3 : 1 | Mršinci | |||||
23.09
15:30
Morava (K)
Vujan
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Morava (K) | 3 : 0 | Vujan | |||||
23.09
13:00
Kej
Mladost (A)
0
0
|
23.09.2018 13:00 | Kej | 0 : 0 | Mladost (A) | |||||
23.09
15:30
Čačak 94
Planinac
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Čačak 94 | 0 : 1 | Planinac |
23.09
15:30
Petrijevac
Badljevica
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Petrijevac | 2 : 1 | Badljevica | |||||
23.09
15:30
Omladinac
Landol
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac | 1 : 0 | Landol | |||||
23.09
15:30
Drugovac
Lunjevac
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Drugovac | 2 : 0 | Lunjevac |
23.09
15:30
Vrbovac
Stari Hrast 2018
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Vrbovac | 2 : 1 | Stari Hrast 2018 | |||||
23.09
15:30
Hajduk Veljko 1934
Budućnost
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 3 | Budućnost | |||||
23.09
15:30
OFK Slavija
Vučak
0
5
|
23.09.2018 15:30 | OFK Slavija | 0 : 5 | Vučak | |||||
23.09
15:30
Jezava
Skobalj
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Jezava | 1 : 3 | Skobalj |
23.09
16:00
Željuša
Mladost
7
0
|
23.09.2018 16:00 | Željuša | 7 : 0 | Mladost | |||||
23.09
16:00
Rongo Siti
Veliki Suvodol
8
1
|
23.09.2018 16:00 | Rongo Siti | 8 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
23.09
16:00
Lokomotiva
Temac
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Temac |
23.09
15:30
Mladost
Dunav
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Dunav | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo
Aleksa Šantić
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Aleksa Šantić | |||||
23.09
15:30
Terekveš
OFK Šikara
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Terekveš | 3 : 0 | OFK Šikara | |||||
23.09
15:30
Partizan
Kordun
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Partizan | 1 : 1 | Kordun | |||||
23.09
15:30
Omladinac (D)
Hajduk
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Hajduk | |||||
23.09
15:30
Omladinac (B)
Zadrugar
4
0
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac (B) | 4 : 0 | Zadrugar |
23.09
11:00
Gredetin
Ratar
1
1
|
23.09.2018 11:00 | Gredetin | 1 : 1 | Ratar | |||||
23.09
15:30
Borac
Polet (V)
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac | 0 : 2 | Polet (V) | |||||
23.09
11:00
OFK Rutevac 1908
Škriljac
1
0
|
23.09.2018 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 0 | Škriljac |
23.09
16:00
Hajduk
Udarnik Višnjevac
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk | 1 : 3 | Udarnik Višnjevac | |||||
23.09
16:00
Lokomotiva
Čantavir
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Lokomotiva | 1 : 3 | Čantavir | |||||
23.09
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Elektrovojvodina
3
2
|
23.09.2018 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 3 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
23.09
16:00
Bikovo
Palić
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Bikovo | 3 : 2 | Palić | |||||
23.09
16:00
Žednik
Solid
4
2
|
23.09.2018 16:00 | Žednik | 4 : 2 | Solid |
23.09
16:00
Šilopaj
Takovski Ustanak
0
4
|
23.09.2018 16:00 | Šilopaj | 0 : 4 | Takovski Ustanak | |||||
23.09
16:00
Ozremica
Donja Vrbava
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Ozremica | 1 : 3 | Donja Vrbava | |||||
23.09
16:00
Jablanica
Velereč 94
2
4
|
23.09.2018 16:00 | Jablanica | 2 : 4 | Velereč 94 | |||||
23.09
16:00
FC Stella Rossa
Šumadija
0
3
|
23.09.2018 16:00 | FC Stella Rossa | 0 : 3 | Šumadija | |||||
23.09
16:00
Omladinac
Brezak
1
1
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | Brezak |
23.09
15:30
Mladost (NS)
Obilić
0
4
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (NS) | 0 : 4 | Obilić | |||||
23.09
15:30
Mladost 1948
Jedinstvo
0
4
|
23.09.2018 15:30 | Mladost 1948 | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
23.09
15:30
Omladinac
Jasenica
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Jasenica |
23.09
15:30
Jasenica 2017
Palanka
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Jasenica 2017 | 3 : 0 | Palanka | |||||
23.09
15:30
Bačinac
Radnik
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Bačinac | 1 : 0 | Radnik |
23.09
16:30
Voćar
Gorušica
1
4
|
23.09.2018 16:30 | Voćar | 1 : 4 | Gorušica | |||||
23.09
16:30
Sloga
Jelica
0
1
|
23.09.2018 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Jelica | |||||
23.09
16:30
Prilike
Bratstvo
3
0
|
23.09.2018 16:30 | Prilike | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
23.09
16:30
Dedinje Junajted
Radnički
3
1
|
23.09.2018 16:30 | Dedinje Junajted | 3 : 1 | Radnički | |||||
23.09
16:30
Vrelo
Brezova
2
2
|
23.09.2018 16:30 | Vrelo | 2 : 2 | Brezova | |||||
23.09
16:30
Gradina
Bjelica
0
3
|
23.09.2018 16:30 | Gradina | 0 : 3 | Bjelica |
23.09
16:30
Kapedunum
Kriva Reka
4
2
|
23.09.2018 16:30 | Kapedunum | 4 : 2 | Kriva Reka | |||||
23.09
11:00
Tara
Soko
|
23.09.2018 11:00 | Tara | : | Soko |
23.09
16:00
Sebečevac
Konjuh
5
1
|
23.09.2018 16:00 | Sebečevac | 5 : 1 | Konjuh | |||||
23.09
16:00
Gornji Stepoš
Modrica
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Gornji Stepoš | 3 : 1 | Modrica | |||||
23.09
16:00
Rasina
Žabare
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Rasina | 1 : 4 | Žabare | |||||
23.09
11:00
Zdravinje
Parunovac
4
1
|
23.09.2018 11:00 | Zdravinje | 4 : 1 | Parunovac | |||||
23.09
16:00
Bukovica
Borac
0
4
|
23.09.2018 16:00 | Bukovica | 0 : 4 | Borac | |||||
23.09
11:00
Čarapan
Mladost VPD
2
4
|
23.09.2018 11:00 | Čarapan | 2 : 4 | Mladost VPD |
23.09
10:00
Jugovići
Dobrič
6
1
|
23.09.2018 10:00 | Jugovići | 6 : 1 | Dobrič | |||||
23.09
10:00
Borac
Arbanasce
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Borac | 1 : 2 | Arbanasce | |||||
23.09
16:00
Koprijan
Sloga
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Koprijan | 1 : 2 | Sloga | |||||
23.09
16:00
Lepaja 2018
Baličevac
2
6
|
23.09.2018 16:00 | Lepaja 2018 | 2 : 6 | Baličevac |
23.09
16:00
Slemen
Sloga
5
0
|
23.09.2018 16:00 | Slemen | 5 : 0 | Sloga | |||||
23.09
16:00
Palilulac
Rtanj
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Palilulac | 0 : 2 | Rtanj |
23.09
16:00
Kolonija
Ćava
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Kolonija | 3 : 2 | Ćava | |||||
23.09
16:00
Košutnjak
Vinogradi DB
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Košutnjak | 1 : 2 | Vinogradi DB | |||||
23.09
16:00
Divostin
OFK Žeželj
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Divostin | 0 : 2 | OFK Žeželj | |||||
23.09
16:00
Zastava
Sloga Lužnice 2016
4
0
|
23.09.2018 16:00 | Zastava | 4 : 0 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
23.09
16:00
Maršić
Seljak
6
3
|
23.09.2018 16:00 | Maršić | 6 : 3 | Seljak |
23.09
16:30
Plavi Tok
Blagaja
3
0
|
23.09.2018 16:30 | Plavi Tok | 3 : 0 | Blagaja | |||||
23.09
16:30
Bakionica
Borac
5
1
|
23.09.2018 16:30 | Bakionica | 5 : 1 | Borac | |||||
23.09
16:30
Dobrinjac
Napredak
1
1
|
23.09.2018 16:30 | Dobrinjac | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.09
16:30
Glumač
Duškovci
5
3
|
23.09.2018 16:30 | Glumač | 5 : 3 | Duškovci | |||||
23.09
16:30
Gorobilje
Trešnjica
3
0
|
23.09.2018 16:30 | Gorobilje | 3 : 0 | Trešnjica |
23.09
15:30
Rujnik
Radnički 1936
0
12
|
23.09.2018 15:30 | Rujnik | 0 : 12 | Radnički 1936 | |||||
23.09
15:30
Čegar 1946
Jasenovik 2018
0
2
|
23.09.2018 15:30 | Čegar 1946 | 0 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
23.09
15:30
Supovac
Sloga 1948
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Supovac | 1 : 0 | Sloga 1948 | |||||
23.09
15:30
Spartak
Durlan Siti
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Spartak | 4 : 1 | Durlan Siti |
23.09
11:00
Vrelo
Rečka
4
1
|
23.09.2018 11:00 | Vrelo | 4 : 1 | Rečka | |||||
23.09
16:00
Polet
OFK Tamnič
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Polet | 0 : 2 | OFK Tamnič | |||||
23.09
11:00
Miloševo
Mladost
0
1
|
23.09.2018 11:00 | Miloševo | 0 : 1 | Mladost |
23.09
15:30
Toplica
Grkinja
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Toplica | 2 : 1 | Grkinja | |||||
23.09
15:30
Pobeda
Mekiš
4
2
|
23.09.2018 15:30 | Pobeda | 4 : 2 | Mekiš |
23.09
15:30
Kaluđerica 1969
Podunavac
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Kaluđerica 1969 | 2 : 1 | Podunavac | |||||
23.09
15:30
Zaklopača
Mladost
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Zaklopača | 3 : 0 | Mladost |
23.09
11:00
Mrovska
Petrovac 74
4
2
|
23.09.2018 11:00 | Mrovska | 4 : 2 | Petrovac 74 | |||||
23.09
11:00
Verko
Belpos
3
2
|
23.09.2018 11:00 | Verko | 3 : 2 | Belpos | |||||
23.09
11:00
Dragojevac
Hajduk
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Dragojevac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
23.09
11:00
Polet
Mladost 2013
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Polet | 2 : 1 | Mladost 2013 |
23.09
16:00
Radnik
ISK Izvor
0
4
|
23.09.2018 16:00 | Radnik | 0 : 4 | ISK Izvor | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo
Donja Mutnica
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Donja Mutnica | |||||
23.09
16:00
Napredak
Sloga
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Sloga | |||||
23.09
16:00
BSK Buljane
Šumadija
4
0
|
23.09.2018 16:00 | BSK Buljane | 4 : 0 | Šumadija | |||||
23.09
16:00
Budućnost
Razvitak
4
3
|
23.09.2018 16:00 | Budućnost | 4 : 3 | Razvitak |
23.09
16:00
Magnohrom
Miločajac
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Magnohrom | 1 : 2 | Miločajac | |||||
23.09
16:00
Zgodačica
Milakovac 2018
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Zgodačica | 2 : 0 | Milakovac 2018 | |||||
23.09
16:00
Mladost 1925
Braća Vuković
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Mladost 1925 | 0 : 2 | Braća Vuković | |||||
23.09
16:00
Morava
Šumadija
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Morava | 2 : 0 | Šumadija |
23.09
16:00
Koštam Polje
Mladost 1981
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Koštam Polje | 3 : 0 | Mladost 1981 | |||||
23.09
16:00
Omladinac
Budućnost
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | Budućnost |
23.09
10:00
Jašunja
Mladost (DL)
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Jašunja | 1 : 2 | Mladost (DL) | |||||
23.09
11:00
Rudar 1973
FSU Borac 2018
1
0
|
23.09.2018 11:00 | Rudar 1973 | 1 : 0 | FSU Borac 2018 | |||||
23.09
11:00
SU Donja Lomnica
Napredak
1
1
|
23.09.2018 11:00 | SU Donja Lomnica | 1 : 1 | Napredak |
23.09
11:00
Korman
OFK Jelen
0
4
|
23.09.2018 11:00 | Korman | 0 : 4 | OFK Jelen | |||||
23.09
11:00
Borac BTG
OFK Varna
4
1
|
23.09.2018 11:00 | Borac BTG | 4 : 1 | OFK Varna | |||||
23.09
11:00
Zablaće
Cerić
0
1
|
23.09.2018 11:00 | Zablaće | 0 : 1 | Cerić | |||||
23.09
11:00
Volujac
Jedinstvo
2
0
|
23.09.2018 11:00 | Volujac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.09
11:00
Žabar
Mladost Slatina
1
2
|
23.09.2018 11:00 | Žabar | 1 : 2 | Mladost Slatina | |||||
23.09
11:00
Mladost Svileuva
Rudar
2
0
|
23.09.2018 11:00 | Mladost Svileuva | 2 : 0 | Rudar |
23.09
11:00
Stojan Lazarac
Mladost (O)
2
3
|
23.09.2018 11:00 | Stojan Lazarac | 2 : 3 | Mladost (O) |
23.09
15:30
Šumadinac
OFK Radnički
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Šumadinac | 3 : 0 | OFK Radnički |
23.09
15:30
Dobra Voda
Omladinac
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Dobra Voda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
23.09
15:30
Sloboda
Mladost
12
0
|
23.09.2018 15:30 | Sloboda | 12 : 0 | Mladost | |||||
23.09
15:30
GFK Tabane
Belica
4
1
|
23.09.2018 15:30 | GFK Tabane | 4 : 1 | Belica |
23.09
15:30
Sloga (Ć)
Dunav
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Dunav | |||||
23.09
15:30
Moravac 1933
Ljubičevo
0
5
|
23.09.2018 15:30 | Moravac 1933 | 0 : 5 | Ljubičevo | |||||
23.09
15:30
Sopot
Proleter 1932
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Sopot | 2 : 3 | Proleter 1932 | |||||
23.09
15:30
Batovac
BSK 1931
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Batovac | 0 : 0 | BSK 1931 |
23.09
15:30
Zemljoradnik
Mlava (B)
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Mlava (B) | |||||
23.09
15:30
Sloga (D)
Sloga 1936
3
1
|
23.09.2018 15:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Sloga 1936 | |||||
23.09
15:30
Pobeda (SK)
Beli Orao
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Pobeda (SK) | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
23.09
15:30
Metalac
Vojvoda Milenko
1
4
|
23.09.2018 15:30 | Metalac | 1 : 4 | Vojvoda Milenko |
23.09
11:00
Lipolist
POFK Letnjikovac
5
0
|
23.09.2018 11:00 | Lipolist | 5 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
23.09
16:00
Borac
Omladinac
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
23.09
16:00
Pocerina
Petlovača
1
4
|
23.09.2018 16:00 | Pocerina | 1 : 4 | Petlovača |
23.09
11:00
Sloga
Jedinstvo
2
3
|
23.09.2018 11:00 | Sloga | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
23.09
11:00
OFK Takovo
Dokmir
5
2
|
23.09.2018 11:00 | OFK Takovo | 5 : 2 | Dokmir | |||||
23.09
11:00
Omladinac
OFK Stublenica
1
1
|
23.09.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Stublenica | |||||
23.09
11:00
Brgule
Murgaš
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Brgule | 2 : 1 | Murgaš |
23.09
15:30
Panonija
Lider
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Panonija | 2 : 3 | Lider | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo Lemeš
Borac (BG)
0
5
|
23.09.2018 15:30 | Jedinstvo Lemeš | 0 : 5 | Borac (BG) | |||||
23.09
15:30
Telečka
Dinamo (S)
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Telečka | 3 : 0 | Dinamo (S) |
23.09
11:00
Rudar 1947
Napredak
7
1
|
23.09.2018 11:00 | Rudar 1947 | 7 : 1 | Napredak |
23.09
10:00
Beli Orlovi
Jedinstvo
0
3
|
23.09.2018 10:00 | Beli Orlovi | 0 : 3 | Jedinstvo |
23.09
11:00
Bujačić
OFK Povlen
2
2
|
23.09.2018 11:00 | Bujačić | 2 : 2 | OFK Povlen | |||||
23.09
11:00
Sloga Gorić
Zadrugar
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Sloga Gorić | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
23.09
16:00
OFK Senjak
Kotešica
1
2
|
23.09.2018 16:00 | OFK Senjak | 1 : 2 | Kotešica | |||||
23.09
16:00
Mali korak
Dračić 2018
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Mali korak | 1 : 2 | Dračić 2018 |
23.09
16:30
Hajduk
Mladost
1
5
|
23.09.2018 16:30 | Hajduk | 1 : 5 | Mladost | |||||
23.09
16:30
Sremac
Vitez
6
0
|
23.09.2018 16:30 | Sremac | 6 : 0 | Vitez | |||||
23.09
16:30
OFK Brestač
Kameni
6
2
|
23.09.2018 16:30 | OFK Brestač | 6 : 2 | Kameni | |||||
23.09
16:30
Sloven
Srem
1
2
|
23.09.2018 16:30 | Sloven | 1 : 2 | Srem |
23.09
16:00
Banat
Mladost
3
0
|
23.09.2018 16:00 | Banat | 3 : 0 | Mladost |
23.09
16:00
Omladinac
Vršac
7
1
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 7 : 1 | Vršac | |||||
23.09
16:00
Hajduk
Banat (D)
1
3
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk | 1 : 3 | Banat (D) | |||||
23.09
16:00
OFK Banat
Vitorul
0
3
|
23.09.2018 16:00 | OFK Banat | 0 : 3 | Vitorul |
23.09
12:00
Tolić
Toplica
3
3
|
23.09.2018 12:00 | Tolić | 3 : 3 | Toplica | |||||
23.09
15:00
Joks Junajted
Babajić
7
1
|
23.09.2018 15:00 | Joks Junajted | 7 : 1 | Babajić | |||||
23.09
15:00
Proleter
Gornji Lajkovac
1
6
|
23.09.2018 15:00 | Proleter | 1 : 6 | Gornji Lajkovac |
23.09
15:30
Resavac
Mladi Radnik
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Resavac | 3 : 0 | Mladi Radnik | |||||
23.09
15:30
Sinđelić
Rudar
3
2
|
23.09.2018 15:30 | Sinđelić | 3 : 2 | Rudar | |||||
23.09
15:30
Mladi Borac
Resava
0
7
|
23.09.2018 15:30 | Mladi Borac | 0 : 7 | Resava |
23.09
15:30
Sloga
Kolubara
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Kolubara | |||||
23.09
15:30
Proleter
Nepričava
1
3
|
23.09.2018 15:30 | Proleter | 1 : 3 | Nepričava | |||||
23.09
11:00
Strmovo 1968
Ratkovac
3
0
|
23.09.2018 11:00 | Strmovo 1968 | 3 : 0 | Ratkovac |
23.09
16:00
Jedinstvo (LJ)
Napredak
2
1
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 1 | Napredak | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (M)
Sremac
2
5
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 5 | Sremac | |||||
23.09
16:00
Jednota
Graničar
5
1
|
23.09.2018 16:00 | Jednota | 5 : 1 | Graničar | |||||
23.09
16:00
Erdevik 2017
OFK Bingula
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Erdevik 2017 | 3 : 1 | OFK Bingula | |||||
23.09
16:00
Omladinac
Sinđelić
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Omladinac | 3 : 2 | Sinđelić | |||||
23.09
16:00
Borac
OFK Bačinci
1
6
|
23.09.2018 16:00 | Borac | 1 : 6 | OFK Bačinci |
23.09
16:00
Borac (VR)
Noćaj
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Borac (VR) | 3 : 1 | Noćaj | |||||
23.09
16:00
Poletarac
Srem (SR)
3
2
|
23.09.2018 16:00 | Poletarac | 3 : 2 | Srem (SR) | |||||
23.09
16:00
Borac (R)
Graničar
2
2
|
23.09.2018 16:00 | Borac (R) | 2 : 2 | Graničar | |||||
23.09
16:00
Srem (SM)
Zmaj
2
2
|
23.09.2018 16:00 | Srem (SM) | 2 : 2 | Zmaj | |||||
23.09
16:00
Sloga
Trgovački
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Trgovački | |||||
23.09
16:00
Sloboda
Planinac
0
2
|
23.09.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Planinac |
23.09
15:30
Car Uroš
Fruškogorac
4
1
|
23.09.2018 15:30 | Car Uroš | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
23.09
15:30
Radnički
Planinac
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Radnički | 3 : 0 | Planinac | |||||
23.09
15:30
Borac
Sloga (M)
2
2
|
23.09.2018 15:30 | Borac | 2 : 2 | Sloga (M) | |||||
23.09
15:30
ČSK 1939
Sloga (K)
5
1
|
23.09.2018 15:30 | ČSK 1939 | 5 : 1 | Sloga (K) |
23.09
16:00
Graničar
Jedinstvo
5
0
|
23.09.2018 16:00 | Graničar | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (P)
27. Oktobar
5
0
|
23.09.2018 16:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | 27. Oktobar | |||||
23.09
16:00
Sremac
Borac
4
2
|
23.09.2018 16:00 | Sremac | 4 : 2 | Borac | |||||
23.09
16:00
Fruškogorac
Polet
2
0
|
23.09.2018 16:00 | Fruškogorac | 2 : 0 | Polet | |||||
23.09
16:00
Hrtkovci
Vojvodina
3
1
|
23.09.2018 16:00 | Hrtkovci | 3 : 1 | Vojvodina |
23.09
15:30
Vratare
Polet (Š)
2
3
|
23.09.2018 15:30 | Vratare | 2 : 3 | Polet (Š) | |||||
23.09
15:30
Polet (K)
Lomnica
|
23.09.2018 15:30 | Polet (K) | : | Lomnica | |||||
23.09
15:30
Grkljane
Zmajevac
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Grkljane | 2 : 0 | Zmajevac | |||||
23.09
11:00
Padež
Gaglovo
1
1
|
23.09.2018 11:00 | Padež | 1 : 1 | Gaglovo | |||||
23.09
15:30
Dvorane
Makrešane
|
23.09.2018 15:30 | Dvorane | : | Makrešane | |||||
23.09
15:30
Štitari
Mladost 2015
5
2
|
23.09.2018 15:30 | Štitari | 5 : 2 | Mladost 2015 |
23.09
11:00
Budućnost (B)
Kalipolje
3
1
|
23.09.2018 11:00 | Budućnost (B) | 3 : 1 | Kalipolje | |||||
23.09
11:00
Mladost (R)
Krćevac 04
0
1
|
23.09.2018 11:00 | Mladost (R) | 0 : 1 | Krćevac 04 | |||||
23.09
11:00
Jarmenovci
Budućnost MI
2
2
|
23.09.2018 11:00 | Jarmenovci | 2 : 2 | Budućnost MI |
23.09
15:30
Mladost (G)
Hajduk
0
4
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (G) | 0 : 4 | Hajduk | |||||
23.09
15:30
Mladost (DB)
Sloga
2
1
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (DB) | 2 : 1 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Granit
Gučevo 1929
0
3
|
23.09.2018 15:30 | Granit | 0 : 3 | Gučevo 1929 |
23.09
15:30
Baštovan 2015
Dunavac
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Baštovan 2015 | 0 : 0 | Dunavac | |||||
23.09
15:30
Ram
Kumane
2
0
|
23.09.2018 15:30 | Ram | 2 : 0 | Kumane | |||||
23.09
15:30
Srednjevo
Stiški Kurjak
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Srednjevo | 0 : 1 | Stiški Kurjak | |||||
23.09
15:30
Sloga
Mirko Tomić
0
0
|
23.09.2018 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Mirko Tomić |
23.09
11:00
Napredak 1927
BSK 1924
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Napredak 1927 | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
23.09
11:00
Stig (MC)
Sloga 1945
1
1
|
23.09.2018 11:00 | Stig (MC) | 1 : 1 | Sloga 1945 | |||||
23.09
11:00
Stig (C)
Jedinstvo (S)
1
0
|
23.09.2018 11:00 | Stig (C) | 1 : 0 | Jedinstvo (S) |
23.09
15:30
Mladi borac 2018
Napredak (MK)
3
4
|
23.09.2018 15:30 | Mladi borac 2018 | 3 : 4 | Napredak (MK) | |||||
23.09
15:30
Mladost (CK)
Feniks
1
2
|
23.09.2018 15:30 | Mladost (CK) | 1 : 2 | Feniks |
23.09
16:00
Hajduk
Kremenac
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Hajduk | 1 : 2 | Kremenac | |||||
23.09
16:00
Dobrača
Bukorovac
1
2
|
23.09.2018 16:00 | Dobrača | 1 : 2 | Bukorovac |
23.09
15:30
Gorski Car
Tulež
4
3
|
23.09.2018 15:30 | Gorski Car | 4 : 3 | Tulež |
23.09
13:00
Čobanče
Jezero
2
7
|
23.09.2018 13:00 | Čobanče | 2 : 7 | Jezero | |||||
23.09
13:00
Crnča
Selanac
3
0
|
23.09.2018 13:00 | Crnča | 3 : 0 | Selanac |
23.09
16:00
Mladi radnik
Gradac
4
1
|
23.09.2018 16:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Gradac |
23.09
15:30
Bresje
Lipar
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Bresje | 1 : 0 | Lipar | |||||
23.09
15:30
Jagodina
OFK Dragoševac
2
4
|
23.09.2018 15:30 | Jagodina | 2 : 4 | OFK Dragoševac |
23.09
19:30
Čelik
Tuzla City
1
1
|
23.09.2018 19:30 | Čelik | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
23.09
19:30
Široki Brijeg
Zvijezda 09
2
0
|
23.09.2018 19:30 | Široki Brijeg | 2 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
23.09
16:30
Mladost
Željezničar
2
2
|
23.09.2018 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Željezničar |
23.09
16:00
Sloboda
Borac
0
1
|
23.09.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 1 | Borac |
23.09
15:30
Mornar
Grbalj
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Mornar | 1 : 1 | Grbalj | |||||
23.09
15:00
Sutjeska
Budućnost
2
1
|
23.09.2018 15:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Budućnost |
23.09
17:00
Arsenal
OFK Mladost Lješkopolje 1970
0
1
|
23.09.2018 17:00 | Arsenal | 0 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
23.09
17:00
Dečić
Berane
6
1
|
23.09.2018 17:00 | Dečić | 6 : 1 | Berane | |||||
23.09
17:00
Jezero
Igalo
0
0
|
23.09.2018 17:00 | Jezero | 0 : 0 | Igalo | |||||
23.09
17:00
Kom
Bokelj
0
2
|
23.09.2018 17:00 | Kom | 0 : 2 | Bokelj | |||||
23.09
17:00
Otrant
Jedinstvo
0
0
|
23.09.2018 17:00 | Otrant | 0 : 0 | Jedinstvo |
23.09
14:30
West Ham United
Chelsea
0
0
|
23.09.2018 14:30 | West Ham United | 0 : 0 | Chelsea | |||||
23.09
17:00
Arsenal
Everton
2
0
|
23.09.2018 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Everton |
23.09
12:00
Levante
Sevilla
2
6
|
23.09.2018 12:00 | Levante | 2 : 6 | Sevilla | |||||
23.09
16:15
Villarreal
Valencia
0
0
|
23.09.2018 16:15 | Villarreal | 0 : 0 | Valencia | |||||
23.09
20:00
Real Betis
Athletic Club
2
2
|
23.09.2018 20:00 | Real Betis | 2 : 2 | Athletic Club | |||||
23.09
20:45
Barcelona
Girona
2
2
|
23.09.2018 20:45 | Barcelona | 2 : 2 | Girona |
23.09
15:30
Bayer Leverkusen
Mainz 05
1
0
|
23.09.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 1 : 0 | Mainz 05 | |||||
23.09
18:00
Eintracht
RB Leipzig
1
1
|
23.09.2018 18:00 | Eintracht | 1 : 1 | RB Leipzig |
23.09
15:00
Bologna
Roma
2
0
|
23.09.2018 15:00 | Bologna | 2 : 0 | Roma | |||||
23.09
15:00
Chievo
Udinese
0
2
|
23.09.2018 15:00 | Chievo | 0 : 2 | Udinese | |||||
23.09
20:30
Frosinone
Juventus
0
2
|
23.09.2018 20:30 | Frosinone | 0 : 2 | Juventus | |||||
23.09
15:00
Lazio
Genoa
4
1
|
23.09.2018 15:00 | Lazio | 4 : 1 | Genoa | |||||
23.09
18:00
Milan
Atalanta
2
2
|
23.09.2018 18:00 | Milan | 2 : 2 | Atalanta | |||||
23.09
12:30
Torino
Napoli
1
3
|
23.09.2018 12:30 | Torino | 1 : 3 | Napoli |
23.09
17:00
Guingamp
Bordeaux
1
3
|
23.09.2018 17:00 | Guingamp | 1 : 3 | Bordeaux | |||||
23.09
15:00
Rennes
PSG
1
3
|
23.09.2018 15:00 | Rennes | 1 : 3 | PSG | |||||
23.09
21:00
Olympique Lyonnais
Olympique Marseille
4
2
|
23.09.2018 21:00 | Olympique Lyonnais | 4 : 2 | Olympique Marseille |
23.09
19:00
Partizan
Crvena zvezda
1
1
|
23.09.2018 19:00 | Partizan | 1 : 1 | Crvena zvezda |
23.09
16:00
Trajal
TSC
0
0
|
23.09.2018 16:00 | Trajal | 0 : 0 | TSC |
23.09
16:00
Radnički 1923
Sloga
0
7
|
23.09.2018 16:00 | Radnički 1923 | 0 : 7 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Požarevac
Mašinac Trejs PZP
1
1
|
23.09.2018 15:30 | Požarevac | 1 : 1 | Mašinac Trejs PZP |
23.09
13:00
TSC
Karađorđe
4
0
|
23.09.2018 13:00 | TSC | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
23.09
14:00
Zemun
Radnički 2012
2
0
|
23.09.2018 14:00 | Zemun | 2 : 0 | Radnički 2012 | |||||
23.09
16:00
Polet
Lavice Dubočica
1
0
|
23.09.2018 16:00 | Polet | 1 : 0 | Lavice Dubočica | |||||
23.09
15:30
Kolibri
Kolubara
3
0
|
23.09.2018 15:30 | Kolibri | 3 : 0 | Kolubara |
23.09
13:00
Javor Matis
Budućnost Krušik 2014
3
0
|
23.09.2018 13:00 | Javor Matis | 3 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
23.09
13:00
Novi Pazar
Metalac
1
0
|
23.09.2018 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Metalac | |||||
23.09
13:00
Šumadija (A)
Radnički 1923
2
1
|
23.09.2018 13:00 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
23.09
13:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
6
0
|
23.09.2018 13:00 | Sloga (P) | 6 : 0 | Mladi radnik 1926 | |||||
23.09
13:00
Karađorđe
Smederevo 1924
4
3
|
23.09.2018 13:00 | Karađorđe | 4 : 3 | Smederevo 1924 | |||||
23.09
13:00
Loznica
Sloga (K)
2
2
|
23.09.2018 13:00 | Loznica | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
23.09
13:00
Mladost
Sloboda (U)
3
0
|
23.09.2018 13:00 | Mladost | 3 : 0 | Sloboda (U) |
23.09
10:00
OFK Vršac
OFK Bačka (BP)
0
3
|
23.09.2018 10:00 | OFK Vršac | 0 : 3 | OFK Bačka (BP) | |||||
23.09
10:00
RFK N.S. 1921
TSC
0
3
|
23.09.2018 10:00 | RFK N.S. 1921 | 0 : 3 | TSC | |||||
23.09
09:00
Omladinac
Vojvodina
0
2
|
23.09.2018 09:00 | Omladinac | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
23.09
10:00
Radnički (SM)
Hajduk 1912
3
0
|
23.09.2018 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
23.09
10:00
Radnički (Z)
Železničar
4
0
|
23.09.2018 10:00 | Radnički (Z) | 4 : 0 | Železničar |
23.09
Jagodina Tabane
Napredak
0
2
|
23.09.2018 | Jagodina Tabane | 0 : 2 | Napredak | |||||
23.09
Bor
Radnik
1
0
|
23.09.2018 | Bor | 1 : 0 | Radnik | |||||
23.09
Car Konstantin
OFK Lugomir
3
0
|
23.09.2018 | Car Konstantin | 3 : 0 | OFK Lugomir |
23.09
12:30
IM Rakovica
DIF
0
4
|
23.09.2018 12:30 | IM Rakovica | 0 : 4 | DIF | |||||
23.09
13:00
Bežanija
Brodarac 2
5
4
|
23.09.2018 13:00 | Bežanija | 5 : 4 | Brodarac 2 | |||||
23.09
13:00
Lokomotiva
Radničkin (O)
1
0
|
23.09.2018 13:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Radničkin (O) | |||||
23.09
13:00
Radnički (NB)
Zemun
1
1
|
23.09.2018 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 1 | Zemun | |||||
23.09
12:00
Grafičar
BSK Borča
1
4
|
23.09.2018 12:00 | Grafičar | 1 : 4 | BSK Borča |
23.09
10:00
Crvena zvezda
Njerš Ištvan
2
3
|
23.09.2018 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Njerš Ištvan | |||||
23.09
11:00
Polet (K)
Mladost (BJ)
0
9
|
23.09.2018 11:00 | Polet (K) | 0 : 9 | Mladost (BJ) | |||||
23.09
10:00
Krila Krajine
Bratstvo 1946
5
1
|
23.09.2018 10:00 | Krila Krajine | 5 : 1 | Bratstvo 1946 |
23.09
13:30
Rad
Vojvodina
0
4
|
23.09.2018 13:30 | Rad | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
23.09
14:00
Spartak ŽK
OFK Beograd
3
1
|
23.09.2018 14:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | OFK Beograd |
23.09
11:00
Javor Matis
Budućnost Krušik 2014
1
6
|
23.09.2018 11:00 | Javor Matis | 1 : 6 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
23.09
11:00
Novi Pazar
Metalac (GM)
0
0
|
23.09.2018 11:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
23.09
11:00
Šumadija (A)
Radnički 1923
1
1
|
23.09.2018 11:00 | Šumadija (A) | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
23.09
11:00
Sloga (P)
Mladi radnik 1926
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
23.09
11:00
Loznica
Sloga (K)
4
0
|
23.09.2018 11:00 | Loznica | 4 : 0 | Sloga (K) | |||||
23.09
11:00
Mladost (L)
Šumadija 1903
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Šumadija 1903 |
23.09
12:00
OFK Vršac
OFK Bačka (BP)
2
0
|
23.09.2018 12:00 | OFK Vršac | 2 : 0 | OFK Bačka (BP) | |||||
23.09
12:00
RFK N.S. 1921
TSC
1
2
|
23.09.2018 12:00 | RFK N.S. 1921 | 1 : 2 | TSC | |||||
23.09
10:00
Proleter 2006
Železničar
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Železničar | |||||
23.09
10:00
Radnički (S)
Bečkerek 023
2
0
|
23.09.2018 10:00 | Radnički (S) | 2 : 0 | Bečkerek 023 |
23.09
10:00
Omladinac 2014
Železničar
0
3
|
23.09.2018 10:00 | Omladinac 2014 | 0 : 3 | Železničar |
23.09
17:00
Pazar Juniors
AS
3
0
|
23.09.2018 17:00 | Pazar Juniors | 3 : 0 | AS | |||||
23.09
13:00
Rudar
Jošanica
3
0
|
23.09.2018 13:00 | Rudar | 3 : 0 | Jošanica | |||||
23.09
13:00
Bane
Tutin
7
2
|
23.09.2018 13:00 | Bane | 7 : 2 | Tutin |
23.09
12:00
Petrika
Petar Puača
0
4
|
23.09.2018 12:00 | Petrika | 0 : 4 | Petar Puača | |||||
23.09
12:00
Slavija
Index
1
0
|
23.09.2018 12:00 | Slavija | 1 : 0 | Index |
23.09
10:00
Podrinje
GFK Sloven
1
0
|
23.09.2018 10:00 | Podrinje | 1 : 0 | GFK Sloven | |||||
23.09
12:00
Radnički (SM)
OFK Banat
2
1
|
23.09.2018 12:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | OFK Banat | |||||
23.09
10:00
Dunav
Sloga (BNS)
3
3
|
23.09.2018 10:00 | Dunav | 3 : 3 | Sloga (BNS) |
23.09
10:00
Srbobran
ČSK Pivara
3
1
|
23.09.2018 10:00 | Srbobran | 3 : 1 | ČSK Pivara | |||||
23.09
12:00
Bečej 1918
Borac (Š)
5
3
|
23.09.2018 12:00 | Bečej 1918 | 5 : 3 | Borac (Š) |
23.09
12:00
BAK
Polet
2
0
|
23.09.2018 12:00 | BAK | 2 : 0 | Polet | |||||
23.09
11:00
Crvena zvezda
Partizan (U)
2
0
|
23.09.2018 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Partizan (U) | |||||
23.09
11:00
Sloga
Potporanj
9
1
|
23.09.2018 11:00 | Sloga | 9 : 1 | Potporanj |
23.09
11:00
Radnički (K)
Jedinstvo Stević
2
1
|
23.09.2018 11:00 | Radnički (K) | 2 : 1 | Jedinstvo Stević |
23.09
11:00
Gučevo 1929
Borac
4
2
|
23.09.2018 11:00 | Gučevo 1929 | 4 : 2 | Borac |
23.09
11:00
Urovci
Duboko
1
8
|
23.09.2018 11:00 | Urovci | 1 : 8 | Duboko |
23.09
13:00
Zemun
Apolon 4
2
1
|
23.09.2018 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Apolon 4 | |||||
23.09
11:30
Rad
Vojvodina
2
0
|
23.09.2018 11:30 | Rad | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
23.09
12:00
Spartak ŽK
OFK Beograd
1
1
|
23.09.2018 12:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
23.09
09:00
Partizan
Teleoptik
4
0
|
23.09.2018 09:00 | Partizan | 4 : 0 | Teleoptik | |||||
23.09
15:00
Radnički (Z)
Real Niš
0
2
|
23.09.2018 15:00 | Radnički (Z) | 0 : 2 | Real Niš | |||||
23.09
10:00
Crvena Zvezda
Čukarički
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Čukarički |
23.09
10:00
OFK Beograd MK
Čukarički MK
1
2
|
23.09.2018 10:00 | OFK Beograd MK | 1 : 2 | Čukarički MK | |||||
23.09
11:00
Voždovac MK
BSK Borča MK
5
3
|
23.09.2018 11:00 | Voždovac MK | 5 : 3 | BSK Borča MK | |||||
23.09
11:00
Lokomotiva MK
Sinđelić MK
5
3
|
23.09.2018 11:00 | Lokomotiva MK | 5 : 3 | Sinđelić MK | |||||
23.09
15:30
Rad MK
Crvena zvezda MK
0
1
|
23.09.2018 15:30 | Rad MK | 0 : 1 | Crvena zvezda MK |
23.09
10:00
Mladost (L)
OFK Vršac
2
0
|
23.09.2018 10:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | OFK Vršac |
23.09
10:00
Petrika
Petar Puača
2
0
|
23.09.2018 10:00 | Petrika | 2 : 0 | Petar Puača |
23.09
10:00
Bajša
Vinogradar
1
2
|
23.09.2018 10:00 | Bajša | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
23.09
10:30
Preporod
Obilić
0
5
|
23.09.2018 10:30 | Preporod | 0 : 5 | Obilić | |||||
23.09
10:00
Tavankut
Spartak
0
19
|
23.09.2018 10:00 | Tavankut | 0 : 19 | Spartak |
23.09
10:00
CFK
Mladost APA
7
0
|
23.09.2018 10:00 | CFK | 7 : 0 | Mladost APA | |||||
23.09
11:30
Njerš Ištvan
Radnički (S)
1
5
|
23.09.2018 11:30 | Njerš Ištvan | 1 : 5 | Radnički (S) | |||||
23.09
10:00
OFK Bačka
Bečej 1918
2
1
|
23.09.2018 10:00 | OFK Bačka | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
23.09
10:00
Crvenka
Arena Su
0
4
|
23.09.2018 10:00 | Crvenka | 0 : 4 | Arena Su |
23.09
19:00
Novi Pazar B
3
0
|
23.09.2018 19:00 | Novi Pazar B | 3 : 0 | ||||||
23.09
Sport Club 99 B
|
23.09.2018 | Sport Club 99 B | : | ||||||
23.09
10:00
Jedinstvo 2017
OFK Ras
0
3
|
23.09.2018 10:00 | Jedinstvo 2017 | 0 : 3 | OFK Ras | |||||
23.09
11:00
Tutin
2
7
|
23.09.2018 11:00 | Tutin | 2 : 7 |
23.09
10:00
Hajdučica
Karaš (J)
3
0
|
23.09.2018 10:00 | Hajdučica | 3 : 0 | Karaš (J) | |||||
23.09
10:00
BAK
Coerver junior FA
0
5
|
23.09.2018 10:00 | BAK | 0 : 5 | Coerver junior FA |
23.09
11:00
Stari Tamiš
Budućnost (BB)
0
5
|
23.09.2018 11:00 | Stari Tamiš | 0 : 5 | Budućnost (BB) |
23.09
10:00
Mladost (V)
Sloga
3
0
|
23.09.2018 10:00 | Mladost (V) | 3 : 0 | Sloga | |||||
23.09
11:00
Slavia
Glogonj
2
0
|
23.09.2018 11:00 | Slavia | 2 : 0 | Glogonj |
23.09
10:00
Mundial
Spartak 1911
8
1
|
23.09.2018 10:00 | Mundial | 8 : 1 | Spartak 1911 | |||||
23.09
11:00
Dolina
Mladost (O)
8
4
|
23.09.2018 11:00 | Dolina | 8 : 4 | Mladost (O) |
23.09
09:00
Spartak '06
AFK
4
0
|
23.09.2018 09:00 | Spartak '06 | 4 : 0 | AFK |
23.09
Rudar
Jedinstvo 2017
3
4
|
23.09.2018 | Rudar | 3 : 4 | Jedinstvo 2017 | |||||
23.09
11:00
Rudar
Pazar Juniors B
3
1
|
23.09.2018 11:00 | Rudar | 3 : 1 | Pazar Juniors B | |||||
23.09
13:00
Vlada Dimitrijević
Sport Club 99 B
4
6
|
23.09.2018 13:00 | Vlada Dimitrijević | 4 : 6 | Sport Club 99 B |
23.09
Pčelinjo 2
Gučevo 1929
4
2
|
23.09.2018 | Pčelinjo 2 | 4 : 2 | Gučevo 1929 | |||||
23.09
Pčelinjo
Loznica 2
|
23.09.2018 | Pčelinjo | : | Loznica 2 |
23.09
16:30
Plavi 2000
Dunav
5
2
|
23.09.2018 16:30 | Plavi 2000 | 5 : 2 | Dunav |
23.09
21:00
Budućnost VOLI
Crvena zvezda MTS
75
89
|
23.09.2018 21:00 | Budućnost VOLI | 75 : 89 | Crvena zvezda MTS | 0:1 |
23.09
09:00
Blok Aut
Mladenovac
3
0
|
23.09.2018 09:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
23.09
09:00
Roda
Crnjanski
3
0
|
23.09.2018 09:00 | Roda | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
23.09
10:45
AS
Partizan
3
0
|
23.09.2018 10:45 | AS | 3 : 0 | Partizan | |||||
23.09
10:45
Lucky Star
Železničar
0
3
|
23.09.2018 10:45 | Lucky Star | 0 : 3 | Železničar |
23.09
17:00
Mladost
Nova Pazova 1957
21
23
|
23.09.2018 17:00 | Mladost | 21 : 23 | Nova Pazova 1957 |
23.09
18:00
Sindjelić
Rakovica
20
23
|
23.09.2018 18:00 | Sindjelić | 20 : 23 | Rakovica | |||||
23.09
18:00
Smederevo
Sloga
26
23
|
23.09.2018 18:00 | Smederevo | 26 : 23 | Sloga |
23.09
20:00
Pančevo
Senta
32
21
|
23.09.2018 20:00 | Pančevo | 32 : 21 | Senta | |||||
23.09
10:30
Vojvoda Stepa
Potisje Pleteks
23
22
|
23.09.2018 10:30 | Vojvoda Stepa | 23 : 22 | Potisje Pleteks | |||||
23.09
20:00
Naftagas
Radnički
35
25
|
23.09.2018 20:00 | Naftagas | 35 : 25 | Radnički |
23.09
17:00
Kljajićevo
Rusin
15
27
|
23.09.2018 17:00 | Kljajićevo | 15 : 27 | Rusin |
23.09
13:00
Vladimirovac
Omladinac
15
28
|
23.09.2018 13:00 | Vladimirovac | 15 : 28 | Omladinac | |||||
23.09
19:00
Radnicki (K)
Jedinstvo
36
20
|
23.09.2018 19:00 | Radnicki (K) | 36 : 20 | Jedinstvo | |||||
23.09
17:00
Dolovo 2
Zrenjanin
30
27
|
23.09.2018 17:00 | Dolovo 2 | 30 : 27 | Zrenjanin |
23.09
19:00
Vojvodina
PPD Zagreb
20
23
|
23.09.2018 19:00 | Vojvodina | 20 : 23 | PPD Zagreb |
23.09
18:00
Partizan
Metaloplastika
25
25
|
23.09.2018 18:00 | Partizan | 25 : 25 | Metaloplastika |
23.09
17:00
Hajduk Veljko
Vranje 1957
33
27
|
23.09.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 33 : 27 | Vranje 1957 | |||||
23.09
20:30
Lokomotiva
Dubočica 54
21
25
|
23.09.2018 20:30 | Lokomotiva | 21 : 25 | Dubočica 54 |
23.09
19:00
Proleter
Morava
34
30
|
23.09.2018 19:00 | Proleter | 34 : 30 | Morava | |||||
23.09
19:30
Mačva
Kolubara
25
27
|
23.09.2018 19:30 | Mačva | 25 : 27 | Kolubara | |||||
23.09
20:30
SC Voždovac 2012
Lavovi BP
29
30
|
23.09.2018 20:30 | SC Voždovac 2012 | 29 : 30 | Lavovi BP |
23.09
16:00
Proleter (Ž)
Jadran
26
33
|
23.09.2018 16:00 | Proleter (Ž) | 26 : 33 | Jadran | |||||
23.09
18:30
Ravangrad
Mladost
31
32
|
23.09.2018 18:30 | Ravangrad | 31 : 32 | Mladost | |||||
23.09
18:00
Laki
Radnički
30
26
|
23.09.2018 18:00 | Laki | 30 : 26 | Radnički |
23.09
15:00
Miletić
Senta
17
29
|
23.09.2018 15:00 | Miletić | 17 : 29 | Senta |
23.09
15:00
Rad Mozzart
Čelik
39
31
|
23.09.2018 15:00 | Rad Mozzart | 39 : 31 | Čelik |
23.09
16:30
GRK Vršac
Vojvodina
26
58
|
23.09.2018 16:30 | GRK Vršac | 26 : 58 | Vojvodina |