24.04
16:30
Cement
OFK Vršac
0
0
|
24.04.2019 16:30 | Cement | 0 : 0 | OFK Vršac | |||||
24.04
16:30
Železničar
Mladost
1
3
|
24.04.2019 16:30 | Železničar | 1 : 3 | Mladost | |||||
24.04
16:30
Kabel
ČSK Pivara
4
0
|
24.04.2019 16:30 | Kabel | 4 : 0 | ČSK Pivara | |||||
24.04
16:30
Omladinac
Dinamo 1945
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Omladinac | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
24.04
16:30
Borac
Radnički (NP)
1
2
|
24.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 2 | Radnički (NP) | |||||
24.04
16:30
Dunav
Radnički (SM)
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Dunav | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
24.04
16:30
Crvena zvezda
Bratstvo 1946
2
1
|
24.04.2019 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
24.04
16:30
Bačka 1901
Hajduk 1912
1
1
|
24.04.2019 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Hajduk 1912 |
24.04
16:30
Polet
Vojvodina
2
1
|
24.04.2019 16:30 | Polet | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
24.04
16:30
Radnički 1911
Naftagas
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Radnički 1911 | 0 : 1 | Naftagas | |||||
24.04
16:30
Borac
Omladinac FAM
1
1
|
24.04.2019 16:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac FAM | |||||
24.04
16:30
Mladost (L)
Lehel
1
0
|
24.04.2019 16:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Lehel | |||||
24.04
16:30
Crvena Zvezda (RS)
Rusanda
1
2
|
24.04.2019 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 2 | Rusanda | |||||
24.04
16:30
Crvena zvezda (VS)
Delija
4
1
|
24.04.2019 16:30 | Crvena zvezda (VS) | 4 : 1 | Delija | |||||
24.04
16:30
Mladost (BD)
Banat
0
2
|
24.04.2019 16:30 | Mladost (BD) | 0 : 2 | Banat | |||||
24.04
16:30
2. Oktobar
Proleter 2006
3
2
|
24.04.2019 16:30 | 2. Oktobar | 3 : 2 | Proleter 2006 |
24.04
17:00
Mladi Borac
Mladost (PR)
1
1
|
24.04.2019 17:00 | Mladi Borac | 1 : 1 | Mladost (PR) |
24.04
17:00
Radnički 1946
Velika Jasikova
5
2
|
24.04.2019 17:00 | Radnički 1946 | 5 : 2 | Velika Jasikova | |||||
24.04
17:00
Bučje Podvis
Trebič
1
2
|
24.04.2019 17:00 | Bučje Podvis | 1 : 2 | Trebič | |||||
24.04
17:00
Omladinac
Kosovo
2
1
|
24.04.2019 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Kosovo | |||||
24.04
17:00
Malinik
Rudar Vrška Čuka
2
4
|
24.04.2019 17:00 | Malinik | 2 : 4 | Rudar Vrška Čuka | |||||
24.04
17:00
Sloga (M)
Osnić
0
4
|
24.04.2019 17:00 | Sloga (M) | 0 : 4 | Osnić | |||||
24.04
17:00
Midžor (K)
Graničar
6
1
|
24.04.2019 17:00 | Midžor (K) | 6 : 1 | Graničar | |||||
24.04
17:00
Ozren
OFK Knjaz
6
1
|
24.04.2019 17:00 | Ozren | 6 : 1 | OFK Knjaz |
24.04
16:30
Budućnost
Jedinstvo (GM)
3
4
|
24.04.2019 16:30 | Budućnost | 3 : 4 | Jedinstvo (GM) | |||||
24.04
16:30
Rudar
Proleter
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Proleter | |||||
24.04
16:30
Morava
Vulkan 1963
3
1
|
24.04.2019 16:30 | Morava | 3 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
24.04
16:30
Čegar 2013
Stevan Nešticki
3
2
|
24.04.2019 16:30 | Čegar 2013 | 3 : 2 | Stevan Nešticki | |||||
24.04
16:30
Mladost (L)
Omladinac (GK)
2
2
|
24.04.2019 16:30 | Mladost (L) | 2 : 2 | Omladinac (GK) | |||||
24.04
16:30
Palilulac
Sloboda
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Palilulac | 0 : 1 | Sloboda | |||||
24.04
16:30
Crvena zastava
Mladost (DK)
4
1
|
24.04.2019 16:30 | Crvena zastava | 4 : 1 | Mladost (DK) |
24.04
17:00
Ternoci
Čelik
1
2
|
24.04.2019 17:00 | Ternoci | 1 : 2 | Čelik |
24.04
17:00
BUSK
Novi Beograd
1
2
|
24.04.2019 17:00 | BUSK | 1 : 2 | Novi Beograd |
24.04
17:00
Bistrica
Strmovo
3
5
|
24.04.2019 17:00 | Bistrica | 3 : 5 | Strmovo | |||||
24.04
17:00
Borac (A)
Petka
0
3
|
24.04.2019 17:00 | Borac (A) | 0 : 3 | Petka | |||||
24.04
17:00
Šumadija (MC)
Sloga
0
0
|
24.04.2019 17:00 | Šumadija (MC) | 0 : 0 | Sloga | |||||
24.04
17:00
Mladi Borac
Vreoci
1
2
|
24.04.2019 17:00 | Mladi Borac | 1 : 2 | Vreoci |
24.04
16:00
SU Donja Lomnica
Atletiko
5
2
|
24.04.2019 16:00 | SU Donja Lomnica | 5 : 2 | Atletiko | |||||
24.04
Navalin
Napredak
3
2
|
24.04.2019 | Navalin | 3 : 2 | Napredak | |||||
24.04
Veternica
FSU Borac 2018
5
2
|
24.04.2019 | Veternica | 5 : 2 | FSU Borac 2018 | |||||
24.04
11:00
Rudar 1973
ŠFU Derbi 2016
6
0
|
24.04.2019 11:00 | Rudar 1973 | 6 : 0 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
24.04
16:30
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
1
0
|
24.04.2019 16:30 | Gornje Sinkovce | 1 : 0 | Mladost (DL) | |||||
24.04
10:00
Jašunja
Gornje Krajince
4
1
|
24.04.2019 10:00 | Jašunja | 4 : 1 | Gornje Krajince | |||||
24.04
16:30
Turekovac
Badince
1
3
|
24.04.2019 16:30 | Turekovac | 1 : 3 | Badince |
24.04
17:00
Krupa
Tuzla City
1
0
|
24.04.2019 17:00 | Krupa | 1 : 0 | Tuzla City | |||||
24.04
17:00
Zvijezda 09
Čelik
4
0
|
24.04.2019 17:00 | Zvijezda 09 | 4 : 0 | Čelik | |||||
24.04
17:00
GOŠK
Radnik
1
2
|
24.04.2019 17:00 | GOŠK | 1 : 2 | Radnik | |||||
24.04
17:00
Sarajevo
Mladost
2
0
|
24.04.2019 17:00 | Sarajevo | 2 : 0 | Mladost | |||||
24.04
17:00
Zrinjski
Sloboda
1
0
|
24.04.2019 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda | |||||
24.04
20:00
Željezničar
Široki Brijeg
0
0
|
24.04.2019 20:00 | Željezničar | 0 : 0 | Široki Brijeg |
24.04
16:30
Arsenal
Otrant
0
1
|
24.04.2019 16:30 | Arsenal | 0 : 1 | Otrant | |||||
24.04
16:30
Berane
Bokelj
2
1
|
24.04.2019 16:30 | Berane | 2 : 1 | Bokelj | |||||
24.04
16:30
Igalo
OFK Mladost Lješkopolje 1970
2
1
|
24.04.2019 16:30 | Igalo | 2 : 1 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | |||||
24.04
16:30
Jezero
Jedinstvo
0
0
|
24.04.2019 16:30 | Jezero | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
24.04
16:30
Kom
Dečić
2
0
|
24.04.2019 16:30 | Kom | 2 : 0 | Dečić |
24.04
21:00
Manchester United
Manchester City
0
2
|
24.04.2019 21:00 | Manchester United | 0 : 2 | Manchester City | |||||
24.04
20:45
Wolverhampton
Arsenal
3
1
|
24.04.2019 20:45 | Wolverhampton | 3 : 1 | Arsenal |
24.04
19:30
Atlético Madrid
Valencia
3
2
|
24.04.2019 19:30 | Atlético Madrid | 3 : 2 | Valencia | |||||
24.04
20:30
Leganés
Athletic Club
0
1
|
24.04.2019 20:30 | Leganés | 0 : 1 | Athletic Club | |||||
24.04
21:30
Levante
Real Betis
4
0
|
24.04.2019 21:30 | Levante | 4 : 0 | Real Betis | |||||
24.04
20:30
Espanyol
Celta de Vigo
1
1
|
24.04.2019 20:30 | Espanyol | 1 : 1 | Celta de Vigo |
24.04
11:00
Spartak
Radnički 2012
18
0
|
24.04.2019 11:00 | Spartak | 18 : 0 | Radnički 2012 | |||||
24.04
16:00
Sloga
Vojvodina
2
0
|
24.04.2019 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Vojvodina |
24.04
10:00
Radnički 1912
Krila Krajine
8
1
|
24.04.2019 10:00 | Radnički 1912 | 8 : 1 | Krila Krajine |
24.04
14:30
Voždovac
Brodarac
0
3
|
24.04.2019 14:30 | Voždovac | 0 : 3 | Brodarac | |||||
24.04
11:00
Inđija
Čukarički
2
4
|
24.04.2019 11:00 | Inđija | 2 : 4 | Čukarički | |||||
24.04
13:00
Crvena Zvezda
Radnički (N)
1
0
|
24.04.2019 13:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
24.04
12:00
Trajal
Dinamo (P)
5
3
|
24.04.2019 12:00 | Trajal | 5 : 3 | Dinamo (P) | |||||
24.04
11:00
Partizan
OFK Beograd
2
0
|
24.04.2019 11:00 | Partizan | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
24.04
16:00
Spartak ŽK
Vojvodina
0
1
|
24.04.2019 16:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
24.04
11:00
Rad
BASK
2
1
|
24.04.2019 11:00 | Rad | 2 : 1 | BASK | |||||
24.04
14:00
Internacional
Jedinstvo
2
1
|
24.04.2019 14:00 | Internacional | 2 : 1 | Jedinstvo |
24.04
10:00
Proleter (NS)
Petar Puača
2
0
|
24.04.2019 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 0 | Petar Puača | |||||
24.04
12:00
Index
Slavija
4
2
|
24.04.2019 12:00 | Index | 4 : 2 | Slavija |
24.04
13:00
Rad
Apolon 4
1
2
|
24.04.2019 13:00 | Rad | 1 : 2 | Apolon 4 |
24.04
16:00
Radnički (Z)
Radnički (K)
6
1
|
24.04.2019 16:00 | Radnički (Z) | 6 : 1 | Radnički (K) |
24.04
10:00
Tavankut
Đurđin
11
4
|
24.04.2019 10:00 | Tavankut | 11 : 4 | Đurđin | |||||
24.04
10:30
Preporod
Spartak
0
14
|
24.04.2019 10:30 | Preporod | 0 : 14 | Spartak | |||||
24.04
10:00
Radnički 1905
Obilić
0
4
|
24.04.2019 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 4 | Obilić |
24.04
17:00
Bajša
Arena SU
2
1
|
24.04.2019 17:00 | Bajša | 2 : 1 | Arena SU | |||||
24.04
12:00
Spartak '06
Spartak '07
2
0
|
24.04.2019 12:00 | Spartak '06 | 2 : 0 | Spartak '07 |
24.04
17:30
Železničar
Jedinstvo (SP)
1
3
|
24.04.2019 17:30 | Železničar | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | 0:2 |
24.04
19:00
Bane
Župa
29
17
|
24.04.2019 19:00 | Bane | 29 : 17 | Župa | |||||
24.04
19:00
Prva Petoletka
Sloga
42
36
|
24.04.2019 19:00 | Prva Petoletka | 42 : 36 | Sloga | |||||
24.04
19:00
Metalac
Karađorđe
34
30
|
24.04.2019 19:00 | Metalac | 34 : 30 | Karađorđe | |||||
24.04
17:00
Goč Merkur
Šamot 65 2
35
34
|
24.04.2019 17:00 | Goč Merkur | 35 : 34 | Šamot 65 2 |
24.04
18:00
Nišava
Mladost Vranje
32
29
|
24.04.2019 18:00 | Nišava | 32 : 29 | Mladost Vranje | |||||
24.04
19:00
Vranje 1957 - 2
Progres
40
25
|
24.04.2019 19:00 | Vranje 1957 - 2 | 40 : 25 | Progres | |||||
24.04
20:30
Dubočica 54 2
Radan
32
32
|
24.04.2019 20:30 | Dubočica 54 2 | 32 : 32 | Radan |
24.04
18:00
Hajduk
Ruma
27
24
|
24.04.2019 18:00 | Hajduk | 27 : 24 | Ruma | |||||
24.04
19:00
Titel
Hercegovac
31
36
|
24.04.2019 19:00 | Titel | 31 : 36 | Hercegovac |
24.04
18:00
Partizan
Dinamo
23
24
|
24.04.2019 18:00 | Partizan | 23 : 24 | Dinamo | |||||
24.04
18:00
Vojvodina
Železničar 1949
23
22
|
24.04.2019 18:00 | Vojvodina | 23 : 22 | Železničar 1949 |
24.04
19:00
Sloga
Mokra Gora
27
38
|
24.04.2019 19:00 | Sloga | 27 : 38 | Mokra Gora | |||||
24.04
19:00
Rudar
Crvena zvezda
27
25
|
24.04.2019 19:00 | Rudar | 27 : 25 | Crvena zvezda |
24.04
17:00
Obilić
Miletić
35
17
|
24.04.2019 17:00 | Obilić | 35 : 17 | Miletić | |||||
24.04
19:00
Naftagas
Jabuka
20
27
|
24.04.2019 19:00 | Naftagas | 20 : 27 | Jabuka |
24.04
19:30
Medicinar
Jagodina
18
33
|
24.04.2019 19:30 | Medicinar | 18 : 33 | Jagodina | |||||
24.04
20:00
Mladost
Bekament BB
30
31
|
24.04.2019 20:00 | Mladost | 30 : 31 | Bekament BB | |||||
24.04
19:00
Zaječar 1949
Naisa
21
28
|
24.04.2019 19:00 | Zaječar 1949 | 21 : 28 | Naisa |
24.04
21:00
Sopot
Požarevac
3
4
|
24.04.2019 21:00 | Sopot | 3 : 4 | Požarevac |
24.04
21:00
Apa Futsal
Dinamo
8
8
|
24.04.2019 21:00 | Apa Futsal | 8 : 8 | Dinamo | |||||
24.04
21:00
Novi Sad
Viking
4
4
|
24.04.2019 21:00 | Novi Sad | 4 : 4 | Viking |