XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 554 utakmica za dan
Nedelja, 21 April 2019

Fudbal

21.04.2019 18:30 Radnički (N) : Partizan
21.04.2019 17:00 Proleter : Mladost
21.04.2019 16:00 Budućnost : Trajal
21.04.2019 16:00 OFK Žarkovo : Bečej 1918
21.04.2019 16:00 Novi Pazar : Teleoptik
21.04.2019 16:30 Bokelj : Igalo
21.04.2019 16:30 Dečić : Arsenal
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Kom
21.04.2019 16:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 : Jezero
21.04.2019 16:30 Otrant : Berane
21.04.2019 16:00 Provo : Jedinstvo (Ub)
21.04.2019 16:00 Drina : Proleter Mihajlovac
21.04.2019 11:00 Polet (LJ) : Tutin
21.04.2019 16:30 Radan : SFS Borac
21.04.2019 11:00 Car Konstantin : Rtanj
21.04.2019 16:30 Zaplanjac : Jagodina Tabane
21.04.2019 16:30 Pukovac : Dunav
21.04.2019 16:30 Budućnost : Radnički (P)
21.04.2019 16:00 Zvezdara : Stepojevac Vaga
21.04.2019 16:00 Crvena Zvezda : BASK
21.04.2019 16:00 Kolubara : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Mladost (O) : Sloboda
21.04.2019 16:00 Podunavac : Hajduk (D)
21.04.2019 16:00 Borac (Š) : Hajduk (B)
21.04.2019 16:00 Jugović : Radnički (Š)
21.04.2019 16:00 Hajduk (Č) : Sremac Vojka
21.04.2019 16:00 Tatra : 1. Maj Ruma
21.04.2019 16:00 Mladost (T) : Radnički 1912
21.04.2019 16:00 Bačka : Mladost (BP)
21.04.2019 16:00 Tavankut : Polet (K)
21.04.2019 16:00 Tekstilac : OFK Mladost APA
21.04.2019 16:00 Karađorđe : Gruža
21.04.2019 16:00 Šumadija (T) : Bane 1931
21.04.2019 16:00 Sušica : Real
21.04.2019 16:00 Vodojaža : Polet
21.04.2019 16:00 OFK Aranđelovac 1979 : Mladi borac
21.04.2019 16:00 Morava : Petar Dobrnjac
21.04.2019 16:00 Rudar : Zvižd
21.04.2019 16:00 RSK : Udarnik
21.04.2019 16:00 Borac 1932 : Partizan 1945
21.04.2019 16:00 Radjevac : Železničar
21.04.2019 16:00 OFK Divci : Radnički Stobeks
21.04.2019 16:00 Prijevor : Sloboda
21.04.2019 16:00 LFK Mladost : Jedinstvo Putevi
21.04.2019 16:00 Polet (T) : Zlatar
21.04.2019 16:00 Orlovac : Budućnost
21.04.2019 16:30 Vranjska Banja : Jedinstvo (GS)
21.04.2019 16:30 OFK Niš : Mladost (M)
21.04.2019 11:00 Tanasko Rajić : Morava
21.04.2019 16:30 Mladost (B) : Jedinstvo (P)
21.04.2019 16:30 Jablanica : Vlasina
21.04.2019 16:30 OFK Brzi Brod : Pusta Reka
21.04.2019 16:30 Žitorađa : Sloga
21.04.2019 16:30 Juhor : Napredak (D)
21.04.2019 16:30 Jastrebac (B) : Levač
21.04.2019 16:30 Bošnjane : OFK Lugomir
21.04.2019 16:30 Jastrebac (VŠ) : Rembas
21.04.2019 16:30 Morava 1918 : Župa
21.04.2019 16:30 Dragocvet : OFK Kosanica
21.04.2019 16:30 Timočanin : Majdanpek
21.04.2019 16:30 Rudar Alpos : Svrljig
21.04.2019 16:30 Hajduk Veljko : Malošište
21.04.2019 16:30 Orljane : Đerdap
21.04.2019 16:30 Kablovi : Timok 1919
21.04.2019 16:30 OFK Slatina : Bukovik
21.04.2019 16:00 Budućnost : Napredak
21.04.2019 16:00 Sremčica : Borac
21.04.2019 16:00 BSK Baćevac : BSK Batajnica
21.04.2019 16:00 Komgrap : TEK Sloga
21.04.2019 17:00 Studenski Grad : Leštane
21.04.2019 16:00 Vojvodina : Proleter 2006
21.04.2019 16:00 Banat : 2. Oktobar
21.04.2019 16:00 Rusanda : Crvena zvezda (VS)
21.04.2019 16:00 Lehel : Crvena Zvezda (RS)
21.04.2019 16:00 Omladinac FAM : Mladost (L)
21.04.2019 16:00 Naftagas : Borac
21.04.2019 16:30 Budućnost (P) : Hercegovac
21.04.2019 16:30 Lipar : Tvrđava
21.04.2019 16:30 Radnički 1918 : Slavija
21.04.2019 16:30 Rusin : Stari Grad
21.04.2019 16:30 Kulpin : ŽAK
21.04.2019 16:30 Polet (S) : Kula
21.04.2019 16:00 Borac (M) : PSK Putinci
21.04.2019 16:00 Sloboda (DT) : Graničar 1924
21.04.2019 16:00 Ljukovo : Partizan
21.04.2019 16:00 Napredak : Železničar
21.04.2019 16:00 Borac (K) : Rudar
21.04.2019 16:00 Budućnost : Kupinovo
21.04.2019 16:00 Jadran : Polet (NK)
21.04.2019 16:00 Plaskovac : Vinča
21.04.2019 16:00 Prvi srpski ustanak : Borac
21.04.2019 16:00 ŽSK : Banja
21.04.2019 16:00 Mladi rudar 1954 : Omladinac
21.04.2019 16:00 Mladost MG : BSK
21.04.2019 16:00 Šumadinac (N) : Junkovac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Index
21.04.2019 16:30 Bačka : RFK Novi Sad 1921
21.04.2019 16:30 Miletić : Mladost
21.04.2019 16:30 ŽSK : Fruškogorac
21.04.2019 16:30 Šajkaš 1908 : Petrovaradin
21.04.2019 17:00 Iskra : Jadran
21.04.2019 17:00 Sutjeska : Proleter (RS)
21.04.2019 17:00 Senta : Obilić
21.04.2019 17:00 Proleter (Nj) : Preporod
21.04.2019 17:00 Vojvodina : Đurđin
21.04.2019 16:30 Javor : Napredak
21.04.2019 10:00 Omladinac : Kušiljevo
21.04.2019 16:30 OFK Batinac : Hajduk
21.04.2019 16:30 Mladost (S) : Kolare
21.04.2019 16:30 Bratstvo : Mladost (K)
21.04.2019 16:30 OFK Bratstvo : Mladost (D)
21.04.2019 16:30 Partizan : Juhor
21.04.2019 16:00 Institut : Srem
21.04.2019 16:00 Zmaj : Rakovica
21.04.2019 16:00 Balkan Mirijevo : Šumadinac
21.04.2019 16:00 Borac (P) : Sinđelić
21.04.2019 16:00 Poštar Zvezdara : Atakante
21.04.2019 16:00 Borac : Strelac
21.04.2019 16:00 Zabrežje : Budućnost
21.04.2019 16:00 Duboko : Zvezda
21.04.2019 16:00 Rušanj : Radnički
21.04.2019 16:00 Šumadija : Mladost (B)
21.04.2019 16:00 Omladinac : Lisović
21.04.2019 16:00 Kovačevac : Kosmaj
21.04.2019 16:00 Kosmajac : Velika Krsna
21.04.2019 16:00 Boleč : Rabrovac
21.04.2019 16:00 Pudarci : Vinča
21.04.2019 16:00 Dunavac : Ropočevo
21.04.2019 16:00 Šumadija : Vrčin
21.04.2019 11:00 Rakova : Backovac Junajted
21.04.2019 15:30 Zadrugar : Spartak
21.04.2019 15:30 Jedinstvo (P) : Mladost
21.04.2019 15:30 Ozrem : Rudar
21.04.2019 15:30 Napredak : Lunjevica
21.04.2019 15:30 Omladinac : Slatina
21.04.2019 15:30 Jedinstvo (GG) : Jedinstvo (K)
21.04.2019 16:30 Radnik : Granit
21.04.2019 16:30 Ribnica : Popovići Vrnjci
21.04.2019 16:30 Stubal : Omladinac
21.04.2019 11:00 Proleter : Napredak
21.04.2019 16:30 Ibar : Lasta
21.04.2019 16:30 OFK Ras : Gruža
21.04.2019 16:30 Budućnost : Kraljevo Hajduk
21.04.2019 16:30 Mataruge : Rudar
21.04.2019 16:30 Sloga (M) : Donji Kopaonik
21.04.2019 16:30 Šanac : Vinogradar
21.04.2019 16:30 13. April : FUD
21.04.2019 16:30 Poljoprivrednik : Meševo
21.04.2019 16:30 Mladost (DK) : Jedinstvo 1936
21.04.2019 16:30 Mladi Borac : Dušan Silni
21.04.2019 16:30 Duško : Mladost (PR)
21.04.2019 16:30 Mladost (DD) : Sloga (LŠ)
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (MZ) : Cer
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (ŠT) : Hajduk Stanko
21.04.2019 16:30 Vulturul : Jedinstvo (V)
21.04.2019 16:30 Strela : Vojvodina (S)
21.04.2019 16:30 Radnički (B) : Crvena zvezda
21.04.2019 16:30 Partizan (U) : Sloga (BNS)
21.04.2019 16:30 Jugoslavija : Spartak 1911
21.04.2019 16:30 Borac (St) : Partizan (G)
21.04.2019 16:00 Omladinac (Š) : Mlava (ML)
21.04.2019 16:00 Pomoravlje : Obilić
21.04.2019 16:00 Rudar (K) : Jedinstvo (Lj)
21.04.2019 16:00 Budućnost : Đerdap
21.04.2019 16:30 Mladost (B) : Moravac
21.04.2019 16:30 Crvena zvezda : Radnički 1947
21.04.2019 16:30 Palilula : Doljevac
21.04.2019 16:30 Naisus 1977 : Morava (Ž)
21.04.2019 16:30 Moravac : OFK Napredak 1929
21.04.2019 16:30 Rasovača : Radnički 1924
21.04.2019 16:30 Blizna : Branik
21.04.2019 16:30 Nemetali : Zlot
21.04.2019 16:30 Jastreb : Pobeda
21.04.2019 16:30 NS Tatko : Spartak
21.04.2019 16:30 Partizanski put : Jug Bogdan
21.04.2019 11:00 Svetlost Badnjevac : Borac
21.04.2019 16:30 Real : Omladinac
21.04.2019 16:30 Kosovac : Kaćuša
21.04.2019 16:30 Mladost 1982 : Trbunje
21.04.2019 16:30 Akademija 10 : Dobrič
21.04.2019 16:30 Dundjerski : Polet
21.04.2019 17:00 ZSK : Mladost
21.04.2019 17:00 Trlić : Rubribreza
21.04.2019 17:00 Iskra : Kolubara 2
21.04.2019 17:00 Sovljak : Tešnjar
21.04.2019 16:30 Kutlovo : Sloga (D)
21.04.2019 16:30 Šumadija 1934 : Pobeda 1926
21.04.2019 16:30 OFK Bagremar : Korićani
21.04.2019 16:30 Mladost (P) : Jadran
21.04.2019 16:30 Erdoglija 1931 : Borac (D)
21.04.2019 16:30 Srbija : Sloboda
21.04.2019 16:30 Budućnost : Slavija
21.04.2019 16:00 Ježevica : Crnokosa
21.04.2019 16:00 Prvi partizan : Perućac
21.04.2019 16:00 Lauš : Višesava
21.04.2019 16:00 Savinac : Jasen
21.04.2019 16:00 Lazarica : Polet
21.04.2019 11:00 Ariljska rampa : Omladinac
21.04.2019 16:30 OFK Knjaz : OFK Rtanj
21.04.2019 16:30 OFK 019 : Ozren
21.04.2019 16:30 Graničar : Rgotina
21.04.2019 16:30 Osnić : Midžor (K)
21.04.2019 16:30 Kosovo : Malinik
21.04.2019 16:30 Trebič : Omladinac
21.04.2019 16:00 Dragoš : Spartak
21.04.2019 16:00 Sloga : Vladimir Durković
21.04.2019 16:00 Padež : Mladost
21.04.2019 16:30 Jedinstvo (GM) : Mladost (DK)
21.04.2019 16:30 Sloboda : Crvena zastava
21.04.2019 16:30 Stevan Nešticki : Vrtište
21.04.2019 16:30 Vulkan 1963 : Čegar 2013
21.04.2019 16:30 Proleter : Morava
21.04.2019 16:30 Budućnost : Rudar
21.04.2019 16:00 Ropotovo : Rudar
21.04.2019 14:00 Moravac : Glama
21.04.2019 16:00 Mineralac : Kusce
21.04.2019 15:30 Vrelo : Joševa
21.04.2019 15:30 Gunjevac : Polet (DL)
21.04.2019 15:30 Pambukovica : Šarbane
21.04.2019 15:30 Dimitrije Tucović : Polet (T)
21.04.2019 15:30 Mladost : OFK Paljuvi
21.04.2019 17:00 Jedinstvo : Posavina
21.04.2019 17:00 Pobednik : Sloga
21.04.2019 17:00 Polet : Borac
21.04.2019 17:00 Rvati : Belo Polje
21.04.2019 16:30 Obilić : Hajduk
21.04.2019 16:30 Bačka : Moskva
21.04.2019 16:30 Susek : Borac
21.04.2019 16:30 Janošik : Ratar
21.04.2019 16:30 Budućnost (A) : Vinogradar
21.04.2019 16:30 Hajdučica : Borac (VG)
21.04.2019 16:30 Karaš (K) : Borac (VS)
21.04.2019 16:30 Sloga (M) : Dobrica
21.04.2019 16:30 Ševac : Partizan (K)
21.04.2019 16:30 Karaš (J) : Vojvodina (CC)
21.04.2019 16:30 Sloga (L) : Ušće
21.04.2019 16:30 Velika Drenova : Mladost
21.04.2019 16:30 Trudbenik : Omladinac
21.04.2019 16:30 Borac : Polet 57
21.04.2019 16:30 Rubin : Beli Orlovi
21.04.2019 16:30 Mladost (GM) : Borac 1805
21.04.2019 16:30 Rudar (SR) : Omladinski
21.04.2019 16:30 15. Avgust 1950 : Orlovi
21.04.2019 16:30 Moravac 2015 : Rudar (St)
21.04.2019 11:00 Jadar 2013 : Žabari
21.04.2019 17:00 Milenko Pavlović : Mladost (VK)
21.04.2019 17:00 Komanice : Polet
21.04.2019 17:00 Rakac Stave : Stari drugari
21.04.2019 17:00 Rajac : Popadić
21.04.2019 17:00 Lukavac : Borac
21.04.2019 16:00 Novi Beograd : 13. Maj
21.04.2019 11:00 Mladi Proleter : BUSK
21.04.2019 16:00 Busije : Šećeranac Ada
21.04.2019 17:00 Sparta Železnik : Posavac Tišma
21.04.2019 10:00 Penjarol : 011
21.04.2019 16:00 Umka : Dedinje
21.04.2019 16:00 PKB Padinska Skela : Siti Sport Klub
21.04.2019 16:00 Minel : Heroj Polet
21.04.2019 16:00 Zuce : Lepušnica
21.04.2019 13:00 Pionir : Pinosava
21.04.2019 16:00 Sveti Stefan : Poštar
21.04.2019 14:00 Rudar 2012 : Vis
21.04.2019 13:30 Mladost (G) : Sibnica
21.04.2019 12:00 Popović : OFK Slatina
21.04.2019 12:30 Nemenikuće : OFK Rogača
21.04.2019 16:30 Stojnik : Vojvoda
21.04.2019 16:30 Mladost (MI) : Djurinci
21.04.2019 16:30 Partizan : Jedinstvo (G)
21.04.2019 16:30 Lazac : Borac (A)
21.04.2019 16:30 Tavnik : Mlada krila
21.04.2019 11:00 Metalac : Bogutovačka Banja
21.04.2019 16:30 Mineral 2015 : Jovo Kursula
21.04.2019 16:30 Progorelica : Borac (V)
21.04.2019 16:00 Udarnik Trska 1947 : Mladi radnik
21.04.2019 16:00 Badnjevac : BSK
21.04.2019 16:00 Partizan : Karađorđe 2013 (Viš)
21.04.2019 16:00 Mladost (R) : Karađorđe (V)
21.04.2019 16:00 Barajevo : Beljina
21.04.2019 16:00 Veliki Borak : Velika Mostanica
21.04.2019 16:00 Terekves : 1.Oktobar
21.04.2019 16:00 Proleter : Napredak (BT)
21.04.2019 16:00 Bega : Roham
21.04.2019 16:00 Omladinac : Napredak (Č)
21.04.2019 16:00 Jedinstvo : Vojvodina
21.04.2019 16:30 7. Juli : Velika Reka
21.04.2019 16:30 Milan Orlić : Prva Iskra
21.04.2019 16:30 Jadar (ST) : Mladost
21.04.2019 16:30 Antimon : Borac
21.04.2019 16:30 Sloga : Jadar 1961 (GD)
21.04.2019 16:30 Vidojevica : Azbukovica
21.04.2019 16:30 Rudar : Jedinstvo
21.04.2019 16:00 Kopljari : Šumadinac (S)
21.04.2019 16:00 Vrbica : Borac
21.04.2019 11:00 Brezovac : Šamot
21.04.2019 16:00 Trešnjevica : Ranilović
21.04.2019 16:00 Jasenica : B 2000
21.04.2019 16:00 Sloga : Kralj Petar I
21.04.2019 11:00 Mladost (J) : Radoje Domanović
21.04.2019 16:30 Milanovo : Veliko Trnjane
21.04.2019 16:30 Plantaža : Sloboda
21.04.2019 16:30 Gradac : Real
21.04.2019 11:00 Lemind 1953 : Todorovce
21.04.2019 16:30 Marjan MB : Bratstvo
21.04.2019 16:30 Mladost (B) : BSK
21.04.2019 16:30 Napredak : Budućnost (PD)
21.04.2019 16:30 Drina : Majur
21.04.2019 16:30 Budućnost 1929 (ZM) : Sloboda
21.04.2019 16:30 Gorki : Zadrugar
21.04.2019 16:30 Dobrava : Mladost
21.04.2019 16:30 Vojvoda Stepa Stepanović : Rankovac
21.04.2019 16:30 Vlašić : Trešnjevka
21.04.2019 16:30 Pričinović : Šipurske livade
21.04.2019 16:30 Sloga (KR) : Provo 2015
21.04.2019 16:30 Sloga (MA) : Sava
21.04.2019 17:00 Šampion : Graničar
21.04.2019 17:00 Hajduk : Horgoš 1911
21.04.2019 17:00 Jedinstvo (SK) : Čoka
21.04.2019 17:00 Potisje : Tromedja
21.04.2019 17:00 Tisa : Jedinstvo (M)
21.04.2019 17:00 Slavija : Bačka
21.04.2019 17:00 Maglić : Bački Hajduk
21.04.2019 17:00 Sloga : Slavija
21.04.2019 17:00 Budućnost : Mladost
21.04.2019 17:00 Krivanj : Neštin
21.04.2019 16:00 Polet (V) : Polet (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (M) : Stig 1955
21.04.2019 16:00 Žika Marković Uča : Vihor
21.04.2019 16:00 Desine : Mladost (B)
21.04.2019 16:00 Sloga (L) : Sirakovo
21.04.2019 16:00 Dizel : Žitkovica 2017
21.04.2019 16:00 Napredak 1934 : Napredak (P)
21.04.2019 16:00 Integral : Omladinac (B)
21.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) : Napredak (S)
21.04.2019 16:00 Bata Bulić : Sloga 1952
21.04.2019 16:00 Zadrugar (T) : Manastirica
21.04.2019 16:00 BSK : Jasenovac
21.04.2019 16:00 Radnički (K) : Napredak 1936
21.04.2019 16:00 Budućnost : Tomislavci
21.04.2019 16:00 Mladost Radost : Mladost (R)
21.04.2019 16:00 Obilić : Jedinstvo
21.04.2019 17:00 Sloga : Mladi Borac
21.04.2019 17:00 Polet : Šumadija (MC)
21.04.2019 16:30 Rtkovo : Napredak
21.04.2019 16:30 Mala Vrbica : Egeta
21.04.2019 16:30 Koča Andjelković : Lokomotiva
21.04.2019 16:30 Pontes : Milutinovac
21.04.2019 16:00 Omladinac : Ivanča
21.04.2019 16:00 Borac : Sloga
21.04.2019 16:00 Šepšin : Dedinje
21.04.2019 16:00 Napredak : Markovac
21.04.2019 16:00 Vlaška : OFK Student
21.04.2019 16:30 Slavia : Polet
21.04.2019 16:30 Mundial : Omladinac 1927
21.04.2019 16:30 Vojlovica 2018 : Glogonj
21.04.2019 16:30 Unirea : Tempo
21.04.2019 17:00 OFK Sloga : Pobeda 1976
21.04.2019 11:00 Ratar : Gredetin
21.04.2019 11:00 Jastrebac : Polet (R)
21.04.2019 17:00 Polet (V) : Borac
21.04.2019 11:00 Škriljac : OFK Rutevac 1908
21.04.2019 16:30 Udarnik Višnjevac : Hajduk
21.04.2019 16:30 Čantavir : Lokomotiva
21.04.2019 16:30 Elektrovojvodina : OFK Mala Bosna 2015
21.04.2019 16:30 Solid : Žednik
21.04.2019 Takovski Ustanak : Šilopaj
21.04.2019 Donja Vrbava : Ozremica
21.04.2019 Velereč 94 : Jablanica
21.04.2019 Šumadija : FC Stella Rossa
21.04.2019 Brezak : Omladinac
21.04.2019 16:30 Gorušica : Voćar
21.04.2019 16:30 Jelica : Sloga
21.04.2019 16:30 Radnički : Dedinje Junajted
21.04.2019 16:30 Brezova : Vrelo
21.04.2019 10:00 Jugovići : Baličevac
21.04.2019 16:30 Jedinstvo : Hajduk
21.04.2019 16:30 Sloga : Slemen
21.04.2019 16:30 Maršić : Sloga Lužnice 2016
21.04.2019 16:30 Zastava : OFK Žeželj
21.04.2019 16:30 Divostin : Vinogradi DB
21.04.2019 16:30 Košutnjak : Ćava
21.04.2019 16:30 Kolonija : Bratstvo 1975
21.04.2019 16:30 Blagaja : Plavi Tok
21.04.2019 13:30 Borac : Bakionica
21.04.2019 16:30 Napredak : Dobrinjac
21.04.2019 13:30 Duškovci : Glumač
21.04.2019 16:30 Trešnjica : Gorobilje
21.04.2019 11:00 Miloševo : OFK Tamnič
21.04.2019 16:30 Polet : Rečka
21.04.2019 11:00 Šarkamen : Urovica
21.04.2019 16:30 OFK Sikole : Slatina
21.04.2019 16:30 Grkinja : Toplica
21.04.2019 16:30 Mekiš : Pobeda
21.04.2019 16:00 Kaluđerica 1969 : Podunavac
21.04.2019 17:00 Mrovska : Polet
21.04.2019 11:00 Dragojevac : Skupljen 2013
21.04.2019 11:00 Verko : Hajduk
21.04.2019 11:00 Petrovac 74 : Torpedo
21.04.2019 17:00 ISK Izvor : Radnik
21.04.2019 17:00 Donja Mutnica : Jedinstvo
21.04.2019 17:00 Sloga : Napredak
21.04.2019 17:00 BSK Buljane : Popovac
21.04.2019 17:00 Šumadija : Budućnost
21.04.2019 17:00 OFK Juhor 2016 : Razvitak
21.04.2019 11:00 Miločajac : Magnohrom
21.04.2019 17:00 Braća Vuković : Mladost 1925
21.04.2019 17:00 Šumadija : Morava
21.04.2019 17:00 Stara Čaršija : Sloga Obrva
21.04.2019 17:00 Jedinstvo 2017 : Mladost 1981
21.04.2019 17:00 Koštam Polje : Studen Vitez
21.04.2019 11:00 FSU Borac 2018 : Rudar 1973
21.04.2019 11:00 Atletiko : Navalin
21.04.2019 11:00 OFK Jelen : Korman
21.04.2019 11:00 OFK Varna : Borac BTG
21.04.2019 11:00 Cerić : Zablaće
21.04.2019 11:00 Jedinstvo : Volujac
21.04.2019 11:00 Mladost Slatina : Žabar
21.04.2019 11:00 Rudar : Mladost Svileuva
21.04.2019 11:00 Galeb : Bojić
21.04.2019 17:00 Dimitrije Tucović : Mladi radnik
21.04.2019 17:00 Domaćin : Napredak
21.04.2019 17:00 GFK Tabane : Crni Vrh
21.04.2019 17:00 Sloboda : Belica
21.04.2019 17:00 Dobra Voda : Mladost
21.04.2019 16:00 Morava 1932 : Dunav
21.04.2019 16:00 Batovac : Proleter 1932
21.04.2019 16:00 Sopot : Ljubičevo
21.04.2019 16:00 Moravac 1933 : Sloga (Ć)
21.04.2019 16:00 Metalac : Beli Orao
21.04.2019 16:00 Pobeda (SK) : Sloga 1936
21.04.2019 16:00 Sloga (D) : Mlava (B)
21.04.2019 16:00 Zemljoradnik : Napredak (B)
21.04.2019 11:00 POFK Letnjikovac : Lipolist
21.04.2019 11:00 Napredak : Partizan
21.04.2019 11:00 Omladinac : Borac
21.04.2019 11:00 Maovi MH : Sloga
21.04.2019 11:00 Culjković : OFK Letnjikovac 1983
21.04.2019 11:00 Dumača : Metaloplastika
21.04.2019 11:00 Vukona : OFK Takovo
21.04.2019 11:00 Jedinstvo : Zvizdar
21.04.2019 11:00 Dokmir : Omladinac
21.04.2019 11:00 Budućnost 1995 : Brgule
21.04.2019 11:00 Murgaš : Kolubara
21.04.2019 16:30 Borac : Kastrum
21.04.2019 15:30 Krilaš : Soko
21.04.2019 11:00 Rudar 1947 : Mladost
21.04.2019 11:00 Trstenica : Ljubinić
21.04.2019 17:00 Proleter : Partizan
21.04.2019 15:30 OFK Povlen : Bujačić
21.04.2019 15:30 Zadrugar : Sloga Gorić
21.04.2019 15:30 Kotešica : OFK Senjak
21.04.2019 15:30 Dračić 2018 : Mali korak
21.04.2019 16:30 Resavac : Resava
21.04.2019 16:30 Mladi Borac : Rudar
21.04.2019 16:30 Sinđelić : Mladi Radnik
21.04.2019 Proleter : Kolubara
21.04.2019 Ratkovac : Nepričava
21.04.2019 Strmovo 1968 : Sloga
21.04.2019 16:00 27. Oktobar : Jedinstvo (P)
21.04.2019 16:00 Borac : Sremac
21.04.2019 16:00 Jedinstvo (K) : Graničar
21.04.2019 16:00 Polet : Fruškogorac
21.04.2019 16:00 Vojvodina : Hrtkovci
21.04.2019 11:00 Jarmenovci : Krćevac 04
21.04.2019 11:00 Mladost (R) : Kalipolje
21.04.2019 11:00 Budućnost (B) : Maskar
21.04.2019 16:00 Dunavac : Baštovan 2015
21.04.2019 16:00 Pek : Mladi Borac
21.04.2019 16:00 Stiški Kurjak : Srednjevo
21.04.2019 16:00 Mirko Tomić : Sloga
21.04.2019 11:00 Napredak 1927 : Stig (MC)
21.04.2019 11:00 Stig (C) : BSK 1924
21.04.2019 11:00 Jedinstvo (S) : Sloga 1945
21.04.2019 16:30 Kremenac : Dobrača
21.04.2019 16:30 Azbest : Hajduk
21.04.2019 12:30 Čobanče : Jezero
21.04.2019 16:30 Selanac : Crnča
21.04.2019 17:00 PSS-192 : Bresje
21.04.2019 17:00 GFK Strelište : Jagodina
21.04.2019 17:00 OFK Dragoševac : Lipar
21.04.2019 17:00 Arsenal : Crystal Palace
21.04.2019 17:00 Cardiff City : Liverpool
21.04.2019 14:30 Everton : Manchester United
21.04.2019 20:45 Real Betis : Valencia
21.04.2019 14:00 Getafe : Sevilla
21.04.2019 16:15 Real Madrid : Athletic Club
21.04.2019 12:00 Levante : Espanyol
21.04.2019 18:30 Villarreal : Leganés
21.04.2019 18:00 Hertha BSC : Hannover 96
21.04.2019 15:30 Freiburg : Borussia Dortmund
21.04.2019 15:00 Nantes : Amiens SC
21.04.2019 17:00 Reims : Saint-Étienne
21.04.2019 15:00 Toulouse : Lille
21.04.2019 21:00 PSG : Monaco
21.04.2019 16:30 Vojvodina : Radnički 1923
21.04.2019 13:30 Kolibri : Mačva
21.04.2019 17:00 Rad : Lavice Dubočica
21.04.2019 15:00 Zemun : TSC
21.04.2019 11:00 Jedinstvo : Šabac
21.04.2019 16:00 Sloga 036 : Heroj Polet
21.04.2019 16:00 Požega : Slatke male
21.04.2019 11:00 Vojvodina : Rad
21.04.2019 13:00 OFK Beograd : Spartak ŽK
21.04.2019 11:00 Dinamo (P) : Partizan
21.04.2019 11:00 Prva Iskra : Rvati
21.04.2019 13:00 Voždovac : Brodarac
21.04.2019 13:00 Sloboda : Čukarički
21.04.2019 13:00 Crvena Zvezda : Real Niš
21.04.2019 11:00 Radnički (Z) : Teleoptik
21.04.2019 10:00 Partizan : OFK Beograd
21.04.2019 11:00 Spartak ŽK : Vojvodina
21.04.2019 16:00 Radnički : Provo
21.04.2019 16:00 Mladost : Šabac
21.04.2019 11:00 Karađorđe : Homoljac
21.04.2019 11:00 RSK : Vodojaža
21.04.2019 11:00 Urovci : Polet
21.04.2019 10:00 Rvati : Zadrugar
21.04.2019 10:00 Crvenka : Mladost APA
21.04.2019 10:00 OFK Bačka : TSC
21.04.2019 10:00 CFK : Radnički (S)
21.04.2019 10:00 Partizan : Jedinstvo
21.04.2019 10:00 Radnički : OLE
21.04.2019 20:00 Ada : BASK
21.04.2019 11:00 Železničar : Napredak (P)
21.04.2019 11:00 Obilić : Homoljac
21.04.2019 11:00 VGSK : Rudar 2001
21.04.2019 16:00 Šabac : Mačva
21.04.2019 16:00 Sloga 036 : Plana
21.04.2019 16:00 Karađordje : Radnicki 1923
21.04.2019 16:00 Šampion : Savac
21.04.2019 16:00 Ad Drinum : Požarevac
21.04.2019 09:00 Bežanija : Zemun B
21.04.2019 10:00 Akademija fudbala : Kolubara 1
21.04.2019 09:15 Kalimero : Kolubara 2
21.04.2019 09:15 Mladost (B) : Omladinac
21.04.2019 08:30 Sloboda 2 : Napredak
21.04.2019 08:30 Mladost (C) : Železničar
21.04.2019 10:00 Sloboda 1 : Borac
21.04.2019 12:15 ŽFK Borac : Kolubara 1
21.04.2019 10:45 Kolubara 2 : Akademija fudbala 2
21.04.2019 11:30 Sloboda : Akademija fudbala 1
21.04.2019 11:30 Kalimero : Real 2
21.04.2019 10:45 Real 1 : Omladinac
21.04.2019 17:30 Plavi 2000 : Vinča

Košarka

21.04.2019 12:00 Omladinac : Akademik
21.04.2019 18:00 Srem : Star

Odbojka

21.04.2019 19:00 Jedinstvo (SP) : Železničar

Rukomet

21.04.2019 18:30 Topličanin : Sloven
21.04.2019 19:00 Radnički : Bor - RTB 2

Futsal

21.04.2019 16:00 Kalča : Jastrebac
21.04.2019 20:00 Nova Pazova : Novi Pazar
21.04.2019 20:00 FON : Smederevo
21.04.2019 20:00 Požarevac : Kolubara
21.04.2019 19:30 Ekonomac 2 : Zufo
21.04.2019 16:15 SK Ekonomist : SAS