15.04
16:00
Lokomotiva
GSP Polet DorÄol
1
1
|
15.04.2019 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | GSP Polet DorÄol |
15.04
Crvena stijena
Äelik
3
0
|
15.04.2019 | Crvena stijena | 3 : 0 | Äelik |
15.04
16:00
Napredak
Fair Play
8
2
|
15.04.2019 16:00 | Napredak | 8 : 2 | Fair Play | |||||
15.04
16:00
OFK Borac
Gusinje
4
3
|
15.04.2019 16:00 | OFK Borac | 4 : 3 | Gusinje | |||||
15.04
16:00
Pljevlja 97
Ibar
0
3
|
15.04.2019 16:00 | Pljevlja 97 | 0 : 3 | Ibar | |||||
15.04
16:00
Komovi
Petnjica
1
2
|
15.04.2019 16:00 | Komovi | 1 : 2 | Petnjica |
15.04
21:00
Watford
Arsenal
0
1
|
15.04.2019 21:00 | Watford | 0 : 1 | Arsenal |
15.04
21:00
LeganƩs
Real Madrid
1
1
|
15.04.2019 21:00 | LeganƩs | 1 : 1 | Real Madrid |
15.04
20:30
Atalanta
Empoli
0
0
|
15.04.2019 20:30 | Atalanta | 0 : 0 | Empoli |
15.04
18:00
Trajal
Teleoptik
3
1
|
15.04.2019 18:00 | Trajal | 3 : 1 | Teleoptik |
15.04
HorgoÅ” 1911
Sloga
1
1
|
15.04.2019 | HorgoÅ” 1911 | 1 : 1 | Sloga |
15.04
17:00
Mihajlovac
Borac
5
3
|
15.04.2019 17:00 | Mihajlovac | 5 : 3 | Borac | |||||
15.04
17:00
Mladi radnik
Crvena zvezda
4
1
|
15.04.2019 17:00 | Mladi radnik | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.04
17:00
VuÄak
Selevac
4
3
|
15.04.2019 17:00 | VuÄak | 4 : 3 | Selevac | |||||
15.04
17:00
RadniÄki
Sloboda
3
0
|
15.04.2019 17:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Sloboda | |||||
15.04
17:00
ŽelezniÄar
Vranovo
2
2
|
15.04.2019 17:00 | ŽelezniÄar | 2 : 2 | Vranovo | |||||
15.04
17:00
Omladinac
BSK
3
1
|
15.04.2019 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | BSK | |||||
15.04
17:00
Podunavac
Osipaonica
4
0
|
15.04.2019 17:00 | Podunavac | 4 : 0 | Osipaonica | |||||
15.04
17:00
Dunav Osiguranje
Smederevo
3
3
|
15.04.2019 17:00 | Dunav Osiguranje | 3 : 3 | Smederevo | |||||
15.04
17:00
Drugovac
Kolonija
3
2
|
15.04.2019 17:00 | Drugovac | 3 : 2 | Kolonija |
15.04
17:00
VinÄa
BUSK
1
3
|
15.04.2019 17:00 | VinÄa | 1 : 3 | BUSK | |||||
15.04
17:00
BASK
Plavi 2000
1
0
|
15.04.2019 17:00 | BASK | 1 : 0 | Plavi 2000 | |||||
15.04
17:00
Mladenovac
Policajac
2
1
|
15.04.2019 17:00 | Mladenovac | 2 : 1 | Policajac | |||||
15.04
17:00
Srem
Borac
1
1
|
15.04.2019 17:00 | Srem | 1 : 1 | Borac |
15.04
19:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
3
1
|
15.04.2019 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 1 | Crvena zvezda | 3:1 | ||||
15.04
19:00
Vizura
Jedinstvo (SP)
1
3
|
15.04.2019 19:00 | Vizura | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | 1:3 |
15.04
20:00
Senta
Gradnulica
27
14
|
15.04.2019 20:00 | Senta | 27 : 14 | Gradnulica |
15.04
19:00
Kolubara
Ekonomac 2
2
3
|
15.04.2019 19:00 | Kolubara | 2 : 3 | Ekonomac 2 | |||||
15.04
19:00
Pirot
Požarevac
3
3
|
15.04.2019 19:00 | Pirot | 3 : 3 | Požarevac |
15.04
21:00
Bor
Bele crkve
9
5
|
15.04.2019 21:00 | Bor | 9 : 5 | Bele crkve | |||||
15.04
21:00
Timok 2013
Aleksinac 2015
8
9
|
15.04.2019 21:00 | Timok 2013 | 8 : 9 | Aleksinac 2015 |
15.04
21:00
PÄinja
Tisa
4
6
|
15.04.2019 21:00 | PÄinja | 4 : 6 | Tisa | |||||
15.04
20:30
Apa Futsal
Viking
7
2
|
15.04.2019 20:30 | Apa Futsal | 7 : 2 | Viking |
15.04
21:00
Hajduk
KraljeviÄevo
10
3
|
15.04.2019 21:00 | Hajduk | 10 : 3 | KraljeviÄevo |
15.04
20:30
Pirgos
Gvozdeni puk
4
3
|
15.04.2019 20:30 | Pirgos | 4 : 3 | Gvozdeni puk |
15.04
21:00
Dolap
Lindoret
3
6
|
15.04.2019 21:00 | Dolap | 3 : 6 | Lindoret | |||||
15.04
18:30
Rosulja
As
7
6
|
15.04.2019 18:30 | Rosulja | 7 : 6 | As |