XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 54 utakmica za dan
Subota, 29 Decembar 2018

Fudbal

29.12.2018 16:00 Brighton 1 : 0 Everton
29.12.2018 16:00 Fulham 1 : 0 Huddersfield Town
29.12.2018 16:00 Leicester 0 : 1 Cardiff City
29.12.2018 18:30 Liverpool 5 : 1 Arsenal
29.12.2018 16:00 Tottenham Hotspur 1 : 3 Wolverhampton
29.12.2018 16:00 Watford 1 : 1 Newcastle United
29.12.2018 15:00 Chievo 1 : 0 Frosinone
29.12.2018 15:00 Empoli 0 : 1 Internazionale
29.12.2018 15:00 Genoa 0 : 0 Fiorentina
29.12.2018 12:30 Juventus 2 : 1 Sampdoria
29.12.2018 15:00 Lazio 1 : 1 Torino
29.12.2018 20:30 Milan 2 : 1 SPAL
29.12.2018 18:00 Napoli 3 : 2 Bologna
29.12.2018 15:00 Parma 0 : 2 Roma
29.12.2018 15:00 Sassuolo 2 : 6 Atalanta
29.12.2018 15:00 Udinese 2 : 0 Cagliari

Košarka

29.12.2018 21:00 Mornar 86 : 77 Krka
29.12.2018 17:00 Petrol Olimpija 66 : 72 Partizan NIS
29.12.2018 19:00 Cedevita 83 : 72 Zadar
29.12.2018 18:00 Spartak 70 : 99 Mladost
29.12.2018 18:30 Tamiš 71 : 82 OKK Beograd
29.12.2018 19:00 Sloboda 96 : 91 Metalac
29.12.2018 15:00 Spartak 46 : 83 021
29.12.2018 18:30 Student 62 : 65 Radivoj Korać
29.12.2018 12:00 Crvena zvezda 87 : 67 Šabac

Odbojka

29.12.2018 18:00 Mladi radnik 0 : 3 Vojvodina NS Seme
29.12.2018 19:00 Novi Pazar 3 : 1 Spartak (Lj)
29.12.2018 19:00 Radnički 0 : 3 Partizan
29.12.2018 18:00 Ub 3 : 1 Partizan
29.12.2018 19:00 Železničar 1 : 3 Vizura

FFA

29.12.2018 14:45 Loznica B 5 : 4 Borac
29.12.2018 13:15 Trnovica 1 : 0 Loznica B
29.12.2018 11:45 Loznica A 9 : 1 Podrinje
29.12.2018 16:15 Sloga 2 : 3 Borac
29.12.2018 08:55 Radnički Stobeks 7 : 4 Podrinje
29.12.2018 14:15 Mačva 3 : 4 SO Dr Katić
29.12.2018 13:30 Stela Rosa 1 : 6 Desetka Grujić gradnja
29.12.2018 10:25 Respekt 2 : 0 Podrinje
29.12.2018 12:00 Sweet House 0 : 8 Fenix
29.12.2018 11:30 SZR Sanja 07 0 : 2 Kafana Zlatnik
29.12.2018 12:30 Šabac 07 1 : 0 Savacium
29.12.2018 13:00 Fenix 2 : 0 Savacium
29.12.2018 10:00 Šabac 07 8 : 1 Sweet House
29.12.2018 12:30 Akademija Rađ 4 : 1 Trnovica
29.12.2018 11:00 Radnički Stobeks 1 : 1 Akademija Rađ
29.12.2018 15:30 Cer 0 : 2 Sloga
29.12.2018 14:00 Cer 2 : 2 Trnovica
29.12.2018 09:40 Podrinje 0 : 3 Radnički Stobeks
29.12.2018 09:00 Sun Rise 0 : 1 Ribarnica Barakuda
29.12.2018 09:30 Fenix 0 : 3 Šmekeri
29.12.2018 10:30 Šmekeri 1 : 0 Sun Rise
29.12.2018 11:00 Ribarnica Barakuda 3 : 0 Fenix

Hokej

29.12.2018 19:00 Slavija Junior E 2 : 1 Mladost
29.12.2018 19:15 Triglav 2 : 3 ECE Celje
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.