05.04
16:30
Jedinstvo (B)
Gredetin
4
1
|
05.04.2018 16:30 | Jedinstvo (B) | 4 : 1 | Gredetin | |||||
05.04
16:00
OFK Rutevac 1908
Pobeda 1976
1
0
|
05.04.2018 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
05.04
16:00
Polet (V)
OFK Sloga
1
4
|
05.04.2018 16:00 | Polet (V) | 1 : 4 | OFK Sloga |
05.04
16:00
Petnjica
Pljevlja 97
0
1
|
05.04.2018 16:00 | Petnjica | 0 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
05.04
16:00
Fair Play
Brskovo
0
1
|
05.04.2018 16:00 | Fair Play | 0 : 1 | Brskovo | |||||
05.04
16:00
Polimlje
Komovi
2
6
|
05.04.2018 16:00 | Polimlje | 2 : 6 | Komovi | |||||
05.04
16:00
Gusinje
Napredak
2
1
|
05.04.2018 16:00 | Gusinje | 2 : 1 | Napredak |
05.04
17:00
Mačva
Mladost
2
1
|
05.04.2018 17:00 | Mačva | 2 : 1 | Mladost | |||||
05.04
17:00
Crvena zvezda
Zemun
3
1
|
05.04.2018 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Zemun | |||||
05.04
17:00
Napredak
Radnički
3
1
|
05.04.2018 17:00 | Napredak | 3 : 1 | Radnički | |||||
05.04
17:00
Vojvodina
Rad
2
1
|
05.04.2018 17:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Rad | |||||
05.04
17:00
Voždovac
Čukarički
0
0
|
05.04.2018 17:00 | Voždovac | 0 : 0 | Čukarički | |||||
05.04
17:00
Spartak ŽK
Radnik
3
1
|
05.04.2018 17:00 | Spartak ŽK | 3 : 1 | Radnik | |||||
05.04
17:00
Javor Matis
Bačka
2
1
|
05.04.2018 17:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Bačka | |||||
05.04
17:00
Partizan
Borac
5
0
|
05.04.2018 17:00 | Partizan | 5 : 0 | Borac |
05.04
11:00
Radnički (P)
Voždovac
0
2
|
05.04.2018 11:00 | Radnički (P) | 0 : 2 | Voždovac | |||||
05.04
12:30
Partizan
Inđija
2
1
|
05.04.2018 12:30 | Partizan | 2 : 1 | Inđija | |||||
05.04
13:00
Radnički (N)
Vojvodina
1
2
|
05.04.2018 13:00 | Radnički (N) | 1 : 2 | Vojvodina |
05.04
12:45
Brodarac 2
BASK
1
4
|
05.04.2018 12:45 | Brodarac 2 | 1 : 4 | BASK |
05.04
10:00
BSK 1925
Trudbenik
2
0
|
05.04.2018 10:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Trudbenik |
05.04
15:00
Minel
GSP Polet
1
1
|
05.04.2018 15:00 | Minel | 1 : 1 | GSP Polet |
05.04
13:00
OFK Beograd MO
Voždovac MK
2
3
|
05.04.2018 13:00 | OFK Beograd MO | 2 : 3 | Voždovac MK | |||||
05.04
12:00
Brodarac MK
Crvena zvezda MK
1
6
|
05.04.2018 12:00 | Brodarac MK | 1 : 6 | Crvena zvezda MK |
05.04
10:00
Brodarac
Zemun
1
0
|
05.04.2018 10:00 | Brodarac | 1 : 0 | Zemun | |||||
05.04
10:00
Partizan
Teleoptik
3
3
|
05.04.2018 10:00 | Partizan | 3 : 3 | Teleoptik | |||||
05.04
15:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
2
|
05.04.2018 15:00 | Radnički (N) | 0 : 2 | Vojvodina |
05.04
13:00
Rad
Studenski grad
3
0
|
05.04.2018 13:00 | Rad | 3 : 0 | Studenski grad | |||||
05.04
09:00
Lokomotiva
Radnički (O)
4
0
|
05.04.2018 09:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Radnički (O) |
05.04
16:00
Tavankut
Vinogradar
0
1
|
05.04.2018 16:00 | Tavankut | 0 : 1 | Vinogradar |
05.04
12:00
Borac (NS)
Vojvodina
2
1
|
05.04.2018 12:00 | Borac (NS) | 2 : 1 | Vojvodina |
05.04
10:00
OFK Beograd MK
Studenski grad MK
4
0
|
05.04.2018 10:00 | OFK Beograd MK | 4 : 0 | Studenski grad MK | |||||
05.04
10:00
Crvena zvezda MK
Zemun MK
3
0
|
05.04.2018 10:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 0 | Zemun MK | |||||
05.04
09:00
Rad MK
Voždovac MK
0
1
|
05.04.2018 09:00 | Rad MK | 0 : 1 | Voždovac MK |
05.04
11:00
Rad B MK
Brodarac B MK
1
0
|
05.04.2018 11:00 | Rad B MK | 1 : 0 | Brodarac B MK |
05.04
15:00
OLE MK
Bežanija MK
2
2
|
05.04.2018 15:00 | OLE MK | 2 : 2 | Bežanija MK |
05.04
13:00
Lokomotiva
Radnički (NB)
0
2
|
05.04.2018 13:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Radnički (NB) |
05.04
16:00
Palilulac
Dunavac
3
0
|
05.04.2018 16:00 | Palilulac | 3 : 0 | Dunavac |
05.04
15:00
Coerver junior FA
Dinamo 1945
1
1
|
05.04.2018 15:00 | Coerver junior FA | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
05.04
16:00
Proleter
Partizan (U)
1
3
|
05.04.2018 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Partizan (U) |
05.04
15:00
Mladost (O)
BSK
1
1
|
05.04.2018 15:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | BSK |
05.04
15:00
IMT
13. Maj
4
3
|
05.04.2018 15:00 | IMT | 4 : 3 | 13. Maj | |||||
05.04
10:00
Graficar
Sinđelić
1
0
|
05.04.2018 10:00 | Graficar | 1 : 0 | Sinđelić |
05.04
11:00
Senta
AFK
3
2
|
05.04.2018 11:00 | Senta | 3 : 2 | AFK |
05.04
14:00
Crvena zvezda MK
011 MK
6
1
|
05.04.2018 14:00 | Crvena zvezda MK | 6 : 1 | 011 MK |
05.04
15:00
Rad MK
Voždovac B
2
0
|
05.04.2018 15:00 | Rad MK | 2 : 0 | Voždovac B | |||||
05.04
16:00
OFK Beograd B MK
Vrčin MK
4
0
|
05.04.2018 16:00 | OFK Beograd B MK | 4 : 0 | Vrčin MK |
05.04
10:00
Trijumf MK
Radnički NB
1
1
|
05.04.2018 10:00 | Trijumf MK | 1 : 1 | Radnički NB | |||||
05.04
12:30
Ole MK
Žarkovo MK
1
3
|
05.04.2018 12:30 | Ole MK | 1 : 3 | Žarkovo MK | |||||
05.04
12:00
Petlić MK
Zemun B MK
1
1
|
05.04.2018 12:00 | Petlić MK | 1 : 1 | Zemun B MK |
05.04
13:00
BSK 1925
Čukarički
1
1
|
05.04.2018 13:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | Čukarički | |||||
05.04
10:00
OLE
Rad
3
1
|
05.04.2018 10:00 | OLE | 3 : 1 | Rad |
05.04
16:00
Sindjelic 2012
Crveni orao
0
3
|
05.04.2018 16:00 | Sindjelic 2012 | 0 : 3 | Crveni orao |
05.04
13:00
Palilulac
Zvezdara
3
0
|
05.04.2018 13:00 | Palilulac | 3 : 0 | Zvezdara |
05.04
10:00
Heroj Polet
Žarkovo
2
5
|
05.04.2018 10:00 | Heroj Polet | 2 : 5 | Žarkovo |
05.04
14:00
Crvena zvezda MML
Lokomotiva
0
4
|
05.04.2018 14:00 | Crvena zvezda MML | 0 : 4 | Lokomotiva |
05.04
14:00
Grafičar
Mladenovac
0
2
|
05.04.2018 14:00 | Grafičar | 0 : 2 | Mladenovac |
05.04
17:00
Beograd
Taurunum
1
2
|
05.04.2018 17:00 | Beograd | 1 : 2 | Taurunum | |||||
05.04
17:00
Srem
Vinča
1
1
|
05.04.2018 17:00 | Srem | 1 : 1 | Vinča |
05.04
17:00
BSK
Mladost
2
2
|
05.04.2018 17:00 | BSK | 2 : 2 | Mladost |
05.04
17:00
Sremčica
Beljina
3
2
|
05.04.2018 17:00 | Sremčica | 3 : 2 | Beljina | |||||
05.04
17:00
Posavina
1913 Busk
1
3
|
05.04.2018 17:00 | Posavina | 1 : 3 | 1913 Busk |
05.04
20:30
Srem
Kris Kros
64
72
|
05.04.2018 20:30 | Srem | 64 : 72 | Kris Kros |
05.04
20:00
Jastrebac
Jugbasket
86
87
|
05.04.2018 20:00 | Jastrebac | 86 : 87 | Jugbasket | |||||
05.04
18:30
Niš
Mladost Vesna
84
60
|
05.04.2018 18:30 | Niš | 84 : 60 | Mladost Vesna | |||||
05.04
19:00
Radnik
Jablanica
92
70
|
05.04.2018 19:00 | Radnik | 92 : 70 | Jablanica |
05.04
20:00
Sloboda (NS)
Spartak OKK
80
63
|
05.04.2018 20:00 | Sloboda (NS) | 80 : 63 | Spartak OKK |
05.04
18:15
Eko Sport
Mladost 2
60
66
|
05.04.2018 18:15 | Eko Sport | 60 : 66 | Mladost 2 |
05.04
20:00
Vojvodina
Dunav
70
75
|
05.04.2018 20:00 | Vojvodina | 70 : 75 | Dunav | |||||
05.04
19:30
Tamiš
Vršac
96
68
|
05.04.2018 19:30 | Tamiš | 96 : 68 | Vršac | |||||
05.04
18:00
Zlatibor
Dynamic
83
76
|
05.04.2018 18:00 | Zlatibor | 83 : 76 | Dynamic | |||||
05.04
14:30
OKK Beograd
Metalac
77
111
|
05.04.2018 14:30 | OKK Beograd | 77 : 111 | Metalac |
05.04
14:00
Loznica
Radnički
72
58
|
05.04.2018 14:00 | Loznica | 72 : 58 | Radnički | |||||
05.04
20:30
Duga
Radnički 2016
69
78
|
05.04.2018 20:30 | Duga | 69 : 78 | Radnički 2016 |
05.04
20:00
Metalac Takovo
Gračac
3
1
|
05.04.2018 20:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | Gračac |
05.04
16:45
Radan
Pirot
0
3
|
05.04.2018 16:45 | Radan | 0 : 3 | Pirot |
05.04
19:45
Mladost (NP)
Šid
3
0
|
05.04.2018 19:45 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Šid |
05.04
20:40
Blok Aut
Crnjanski
3
1
|
05.04.2018 20:40 | Blok Aut | 3 : 1 | Crnjanski | |||||
05.04
17:00
Lucky Star
Karađorđe
0
3
|
05.04.2018 17:00 | Lucky Star | 0 : 3 | Karađorđe |
05.04
18:00
Vojvodina NS Seme
Novi Pazar
3
0
|
05.04.2018 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Novi Pazar | 1:0 |
05.04
14:00
Novi Sad
FAP Livnica
3
0
|
05.04.2018 14:00 | Novi Sad | 3 : 0 | FAP Livnica |
05.04
20:00
Bor
Majdanpek FBC
3
0
|
05.04.2018 20:00 | Bor | 3 : 0 | Majdanpek FBC | |||||
05.04
15:30
Desetka
Stampedo
1
3
|
05.04.2018 15:30 | Desetka | 1 : 3 | Stampedo |
05.04
18:00
Crnokosa Artos
Mokra Gora
3
0
|
05.04.2018 18:00 | Crnokosa Artos | 3 : 0 | Mokra Gora | |||||
05.04
16:00
Tehničar
Tara
3
2
|
05.04.2018 16:00 | Tehničar | 3 : 2 | Tara |
05.04
16:00
Volejstars
Novi Sad
3
1
|
05.04.2018 16:00 | Volejstars | 3 : 1 | Novi Sad |
05.04
15:00
CVS
Vrbas
3
0
|
05.04.2018 15:00 | CVS | 3 : 0 | Vrbas |
05.04
13:00
Klek Srbijašume 2
Vršac
3
0
|
05.04.2018 13:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 0 | Vršac |
05.04
19:00
Futog
FOK
0
3
|
05.04.2018 19:00 | Futog | 0 : 3 | FOK | |||||
05.04
17:00
Valjevo
Vranje
3
1
|
05.04.2018 17:00 | Valjevo | 3 : 1 | Vranje |
05.04
20:30
Kralj
Inđija
0
3
|
05.04.2018 20:30 | Kralj | 0 : 3 | Inđija |
05.04
20:00
Mladost TSK
Mladost (V)
24
25
|
05.04.2018 20:00 | Mladost TSK | 24 : 25 | Mladost (V) |
05.04
20:30
Lokomotiva 2
Šamot 65 2
27
36
|
05.04.2018 20:30 | Lokomotiva 2 | 27 : 36 | Šamot 65 2 |
05.04
17:30
Sinđelić 2
Kolubara 2
26
34
|
05.04.2018 17:30 | Sinđelić 2 | 26 : 34 | Kolubara 2 |
05.04
19:30
Ravangrad
Spartak
23
22
|
05.04.2018 19:30 | Ravangrad | 23 : 22 | Spartak | |||||
05.04
18:30
Radnički
Petrovaradin
31
28
|
05.04.2018 18:30 | Radnički | 31 : 28 | Petrovaradin |
05.04
Kolubara
Voždovac 1955 2
|
05.04.2018 | Kolubara | : | Voždovac 1955 2 |
05.04
19:00
Bor
Zufo
4
9
|
05.04.2018 19:00 | Bor | 4 : 9 | Zufo |