23.09
16:00
FAP
Šumadija (A)
0
2
|
23.09.2017 16:00 | FAP | 0 : 2 | Šumadija (A) | |||||
23.09
16:00
Mladi radnik 1926
Železničar
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Mladi radnik 1926 | 1 : 0 | Železničar | |||||
23.09
16:00
Mokra Gora
Tutin
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Tutin | |||||
23.09
13:00
Proleter Mihajlovac
Zlatibor
0
2
|
23.09.2017 13:00 | Proleter Mihajlovac | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
23.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Jedinstvo Putevi
3
1
|
23.09.2017 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
23.09
16:00
Sloga (P)
Šumadija 1903
2
0
|
23.09.2017 16:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Šumadija 1903 |
23.09
15:30
Rtanj
Radan
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Rtanj | 1 : 1 | Radan | |||||
23.09
15:30
Ozren
Jedinstvo (P)
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Ozren | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
23.09
15:30
Trstenik PPT
Timok
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Trstenik PPT | 2 : 1 | Timok | |||||
23.09
15:30
OFK Sinđelić
Tabane 1970
1
0
|
23.09.2017 15:30 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Tabane 1970 | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo (B)
Moravac Orion
0
1
|
23.09.2017 15:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 1 | Moravac Orion |
23.09
16:00
Bratstvo 1946
Radnički (NP)
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Bratstvo 1946 | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
23.09
16:00
Radnički (Š)
Borac (S)
0
1
|
23.09.2017 16:00 | Radnički (Š) | 0 : 1 | Borac (S) | |||||
23.09
16:00
Radnički (SM)
Dinamo 1945
0
1
|
23.09.2017 16:00 | Radnički (SM) | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
23.09
16:00
Bačka 1901
Bečej 1918
0
4
|
23.09.2017 16:00 | Bačka 1901 | 0 : 4 | Bečej 1918 | |||||
23.09
16:00
Radnički (ZR)
Odžaci
3
2
|
23.09.2017 16:00 | Radnički (ZR) | 3 : 2 | Odžaci | |||||
23.09
16:00
Omladinac (NB)
Cement
2
2
|
23.09.2017 16:00 | Omladinac (NB) | 2 : 2 | Cement |
23.09
15:30
Sopot
Stepojevac Vaga
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Sopot | 2 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
23.09
15:30
IMT
BASK
0
1
|
23.09.2017 15:30 | IMT | 0 : 1 | BASK | |||||
23.09
15:30
Radnički (O)
Prva Iskra
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Radnički (O) | 1 : 0 | Prva Iskra | |||||
23.09
15:30
OFK Beograd
Jedinstvo
2
1
|
23.09.2017 15:30 | OFK Beograd | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.09
11:00
GSP Polet Dorćol
Lokomotiva
0
1
|
23.09.2017 11:00 | GSP Polet Dorćol | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
23.09
15:30
Kolubara
Grafičar
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Kolubara | 2 : 0 | Grafičar |
23.09
16:00
Slavija
Sloboda (Č)
1
1
|
23.09.2017 16:00 | Slavija | 1 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
23.09
16:00
Goč
Sušica
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Goč | 1 : 0 | Sušica | |||||
23.09
18:00
LFK Mladost
Takovo
0
1
|
23.09.2017 18:00 | LFK Mladost | 0 : 1 | Takovo | |||||
23.09
16:00
Trepča
Sloga (K)
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Trepča | 0 : 2 | Sloga (K) |
23.09
16:00
VGSK
Mladi radnik (R)
2
1
|
23.09.2017 16:00 | VGSK | 2 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
23.09
16:00
Rudar 2001
Zvižd
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Rudar 2001 | 1 : 0 | Zvižd |
23.09
16:00
Zadrugar
Sloga (BB)
1
1
|
23.09.2017 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Sloga (BB) | |||||
23.09
16:00
Sovljak
Drina
1
4
|
23.09.2017 16:00 | Sovljak | 1 : 4 | Drina | |||||
23.09
16:00
Sevojno
Sloga (S)
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Sevojno | 0 : 2 | Sloga (S) | |||||
23.09
16:00
Ribnica
Budućnost
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Budućnost | |||||
23.09
16:00
Spartak
Polimlje
3
3
|
23.09.2017 16:00 | Spartak | 3 : 3 | Polimlje | |||||
23.09
16:00
Radnički Gorenje
OFK Divci
2
1
|
23.09.2017 16:00 | Radnički Gorenje | 2 : 1 | OFK Divci |
23.09
15:30
Budućnost (O)
Sloga (L)
2
2
|
23.09.2017 15:30 | Budućnost (O) | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
23.09
15:30
Nebeski Andjeli
Vranjska Banja
2
2
|
23.09.2017 15:30 | Nebeski Andjeli | 2 : 2 | Vranjska Banja | |||||
23.09
15:30
Pusta Reka
OFK Brzi Brod
4
0
|
23.09.2017 15:30 | Pusta Reka | 4 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
23.09
15:30
Lužnica
Tanasko Rajić
1
2
|
23.09.2017 15:30 | Lužnica | 1 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
23.09
15:30
Balkanski
Morava (VH)
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Balkanski | 1 : 0 | Morava (VH) | |||||
23.09
15:30
GFK Dubočica
Pčinja
1
0
|
23.09.2017 15:30 | GFK Dubočica | 1 : 0 | Pčinja |
23.09
15:30
Đerdap
Timočanin
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Đerdap | 1 : 0 | Timočanin | |||||
23.09
15:30
Zaplanjac
Brodoremont
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Zaplanjac | 1 : 0 | Brodoremont |
23.09
15:30
OFK Topličanin
Bošnjane
8
0
|
23.09.2017 15:30 | OFK Topličanin | 8 : 0 | Bošnjane | |||||
23.09
15:30
SFS Borac
Poljoprivrednik
8
0
|
23.09.2017 15:30 | SFS Borac | 8 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
23.09
15:30
OFK Kosanica
Kopaonik
1
0
|
23.09.2017 15:30 | OFK Kosanica | 1 : 0 | Kopaonik |
23.09
16:00
OFK Vršac
Budućnost
2
1
|
23.09.2017 16:00 | OFK Vršac | 2 : 1 | Budućnost | |||||
23.09
16:00
Kozara
Radnički (K)
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Kozara | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Radnički (S)
0
0
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo (BK) | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
23.09
16:00
Proleter
Begej
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Proleter | 1 : 0 | Begej |
23.09
16:00
Hajduk (D)
Sloga (T)
2
0
|
23.09.2017 16:00 | Hajduk (D) | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Borac (NS)
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Borac (NS) | |||||
23.09
16:00
OFK Slavija
Borac (Š)
2
4
|
23.09.2017 16:00 | OFK Slavija | 2 : 4 | Borac (Š) |
23.09
16:00
Sloga (Č)
Tekstilac
1
1
|
23.09.2017 16:00 | Sloga (Č) | 1 : 1 | Tekstilac |
23.09
11:00
Rakovica
Borac
1
2
|
23.09.2017 11:00 | Rakovica | 1 : 2 | Borac | |||||
23.09
15:30
Balkan
Napredak
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Balkan | 1 : 1 | Napredak | |||||
23.09
18:00
TEK Sloga
Crvena Zvezda
2
2
|
23.09.2017 18:00 | TEK Sloga | 2 : 2 | Crvena Zvezda |
23.09
15:30
Mladost (L)
Crvena Zvezda (RS)
2
3
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (L) | 2 : 3 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
23.09
15:30
Proleter 2006
Crvena zvezda (VS)
0
1
|
23.09.2017 15:30 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Crvena zvezda (VS) | |||||
23.09
15:30
Bilećanin
Naftagas (B)
3
1
|
23.09.2017 15:30 | Bilećanin | 3 : 1 | Naftagas (B) |
23.09
16:00
Jedinstvo Stević
Jedinstvo (V)
2
2
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 2 | Jedinstvo (V) |
23.09
16:30
Podrinje
Partizan
2
0
|
23.09.2017 16:30 | Podrinje | 2 : 0 | Partizan | |||||
23.09
16:30
Rudar
Hrtkovci
4
3
|
23.09.2017 16:30 | Rudar | 4 : 3 | Hrtkovci | |||||
23.09
16:30
1. Maj Ruma
Napredak (P)
4
0
|
23.09.2017 16:30 | 1. Maj Ruma | 4 : 0 | Napredak (P) |
23.09
15:30
Mladost (K)
ŽAK
1
2
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (K) | 1 : 2 | ŽAK | |||||
23.09
15:30
Stanišić
Crvenka
5
0
|
23.09.2017 15:30 | Stanišić | 5 : 0 | Crvenka |
23.09
15:30
Proleter (RS)
OFK Vrbas
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Proleter (RS) | 1 : 1 | OFK Vrbas | |||||
23.09
15:30
Obilić
Radnički 1905
4
1
|
23.09.2017 15:30 | Obilić | 4 : 1 | Radnički 1905 | |||||
23.09
15:30
Panonija IM Topola
Horgoš 1911
4
2
|
23.09.2017 15:30 | Panonija IM Topola | 4 : 2 | Horgoš 1911 |
23.09
15:30
Brestovac
Branik
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Brestovac | 3 : 0 | Branik | |||||
23.09
15:30
Krivelj
Polom
2
3
|
23.09.2017 15:30 | Krivelj | 2 : 3 | Polom | |||||
23.09
15:30
Poreč
Ključ
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Poreč | 1 : 0 | Ključ | |||||
23.09
15:30
Zlot
Blizna
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Zlot | 3 : 0 | Blizna |
23.09
15:30
Studenski Grad
13. Maj
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Studenski Grad | 1 : 1 | 13. Maj | |||||
23.09
15:30
Avala
Heroj Polet
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Avala | 1 : 1 | Heroj Polet |
23.09
15:30
Mladenovac
Ropočevo
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Mladenovac | 2 : 0 | Ropočevo |
23.09
15:30
Jevremovac
Mačva 2005
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Jevremovac | 1 : 0 | Mačva 2005 | |||||
23.09
15:30
Sindjelić
Vidojevica
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Sindjelić | 2 : 0 | Vidojevica |
23.09
16:00
Jedinstvo (Lj)
Borac (K)
0
0
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 0 : 0 | Borac (K) | |||||
23.09
16:00
Trgovački
Rudar (S)
2
4
|
23.09.2017 16:00 | Trgovački | 2 : 4 | Rudar (S) |
23.09
16:00
Vladimir Durković
Mladost
4
1
|
23.09.2017 16:00 | Vladimir Durković | 4 : 1 | Mladost | |||||
23.09
16:00
Senjak
Zvezda
3
2
|
23.09.2017 16:00 | Senjak | 3 : 2 | Zvezda |
23.09
16:00
Omladinac
OFK Ras
3
1
|
23.09.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | OFK Ras |
23.09
15:30
Vrelo Sport
Ribnikar
8
0
|
23.09.2017 15:30 | Vrelo Sport | 8 : 0 | Ribnikar | |||||
23.09
15:30
Pepeljevac
Junior Novo Naselje
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
23.09
15:30
OFK Jabučje
Tvrdojevac
6
1
|
23.09.2017 15:30 | OFK Jabučje | 6 : 1 | Tvrdojevac |
23.09
16:30
Jadran
Erdoglija 1931
1
1
|
23.09.2017 16:30 | Jadran | 1 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
23.09
16:30
Ćava
Vodojaža
1
4
|
23.09.2017 16:30 | Ćava | 1 : 4 | Vodojaža |
23.09
15:30
Naisus 1977
Radnički 1947
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Naisus 1977 | 3 : 0 | Radnički 1947 | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo GVD
Orljane
1
3
|
23.09.2017 15:30 | Jedinstvo GVD | 1 : 3 | Orljane |
23.09
15:30
Vulkan 1963
Palilulac
4
2
|
23.09.2017 15:30 | Vulkan 1963 | 4 : 2 | Palilulac |
23.09
16:00
Fruškogorski partizan
TSK
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | TSK | |||||
23.09
16:00
ŽSK
Vinogradar
8
1
|
23.09.2017 16:00 | ŽSK | 8 : 1 | Vinogradar | |||||
23.09
16:00
Omladinac
OFK Futog
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | OFK Futog |
23.09
16:00
Midžor
Kosovo
3
1
|
23.09.2017 16:00 | Midžor | 3 : 1 | Kosovo |
23.09
15:30
Mladost (S)
Biljači
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (S) | 3 : 0 | Biljači |
23.09
16:00
Mineralac
Oskar
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Mineralac | 3 : 0 | Oskar | |||||
23.09
16:00
Ropotovo
Izmornik
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Ropotovo | 3 : 0 | Izmornik |
23.09
15:00
Rudar (St)
Pomoravlje
4
3
|
23.09.2017 15:00 | Rudar (St) | 4 : 3 | Pomoravlje |
23.09
15:30
Tamiš
Jedinstvo
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Tamiš | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.09
15:30
ASK
OFK Gradnulica
0
2
|
23.09.2017 15:30 | ASK | 0 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
23.09
15:30
Zlatica
OFK Klek
2
2
|
23.09.2017 15:30 | Zlatica | 2 : 2 | OFK Klek | |||||
23.09
15:30
OFK Stajićevo
Zadrugar
1
1
|
23.09.2017 15:30 | OFK Stajićevo | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
23.09
15:30
MSK
Radnički 1911
1
5
|
23.09.2017 15:30 | MSK | 1 : 5 | Radnički 1911 | |||||
23.09
15:30
ŽFK Banat
Potisje
2
0
|
23.09.2017 15:30 | ŽFK Banat | 2 : 0 | Potisje |
23.09
15:30
Atakante
Dedinje
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Atakante | 2 : 1 | Dedinje | |||||
23.09
15:30
011
Busije
1
2
|
23.09.2017 15:30 | 011 | 1 : 2 | Busije | |||||
23.09
15:30
Ajaks
Sparta Železnik
5
0
|
23.09.2017 15:30 | Ajaks | 5 : 0 | Sparta Železnik |
23.09
15:30
Zaklopača
Siti Sport Klub
0
3
|
23.09.2017 15:30 | Zaklopača | 0 : 3 | Siti Sport Klub |
23.09
15:30
OFK Šabac
Gorki
3
1
|
23.09.2017 15:30 | OFK Šabac | 3 : 1 | Gorki | |||||
23.09
15:30
Milicionar
Proleter
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Milicionar | 3 : 0 | Proleter | |||||
23.09
15:30
Torpedo 1924
Cer
4
4
|
23.09.2017 15:30 | Torpedo 1924 | 4 : 4 | Cer |
23.09
15:30
Dušan Silni
Pocerina
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Dušan Silni | 2 : 0 | Pocerina |
23.09
15:30
ŠFU Derbi 2016
Lemind 1953
0
6
|
23.09.2017 15:30 | ŠFU Derbi 2016 | 0 : 6 | Lemind 1953 |
23.09
15:30
Rubribreza
Dimitrije Tucović
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Rubribreza | 2 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
23.09
15:30
Rudar
Crvena Jabuka
0
1
|
23.09.2017 15:30 | Rudar | 0 : 1 | Crvena Jabuka |
23.09
15:30
Velika Drenova
Mladost (DK)
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Velika Drenova | 1 : 1 | Mladost (DK) |
23.09
15:30
Jastrebac
Polet (R)
2
2
|
23.09.2017 15:30 | Jastrebac | 2 : 2 | Polet (R) | |||||
23.09
15:30
OFK Draževac
Napredak 2012
0
4
|
23.09.2017 15:30 | OFK Draževac | 0 : 4 | Napredak 2012 |
23.09
Rastina 1918
Partizan
2
1
|
23.09.2017 | Rastina 1918 | 2 : 1 | Partizan |
23.09
16:00
Polet (V)
Žitkovica 2017
1
1
|
23.09.2017 16:00 | Polet (V) | 1 : 1 | Žitkovica 2017 |
23.09
16:00
Mladost (R)
Sloga 1952
2
3
|
23.09.2017 16:00 | Mladost (R) | 2 : 3 | Sloga 1952 | |||||
23.09
16:00
Rade Milošević
Omladinac (Š)
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Rade Milošević | 1 : 0 | Omladinac (Š) |
23.09
16:00
Centar
Titel
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Centar | 1 : 0 | Titel |
23.09
15:30
Hajduk
Tisa
4
0
|
23.09.2017 15:30 | Hajduk | 4 : 0 | Tisa |
23.09
16:00
Rongo Siti
Temac
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Rongo Siti | 0 : 2 | Temac | |||||
23.09
16:00
Napredak
Sloboda
8
1
|
23.09.2017 16:00 | Napredak | 8 : 1 | Sloboda | |||||
23.09
16:00
Jerma
Pobeda
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Jerma | 0 : 2 | Pobeda |
23.09
15:30
Kulpin
Borac 46
5
0
|
23.09.2017 15:30 | Kulpin | 5 : 0 | Borac 46 | |||||
23.09
15:30
Tvrdjava
Maglić
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Tvrdjava | 2 : 1 | Maglić | |||||
23.09
15:30
Naša Zvezda
Neštin
0
1
|
23.09.2017 15:30 | Naša Zvezda | 0 : 1 | Neštin | |||||
23.09
15:30
Borac
Bačka
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Borac | 2 : 0 | Bačka | |||||
23.09
15:30
Krivanj
Sloga
2
1
|
23.09.2017 15:30 | Krivanj | 2 : 1 | Sloga |
23.09
16:00
Sloga (B)
Marjan
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Sloga (B) | 3 : 0 | Marjan |
23.09
16:00
Velereč 94
Jablanica
3
2
|
23.09.2017 16:00 | Velereč 94 | 3 : 2 | Jablanica |
23.09
15:30
Krtinska
Polet
3
2
|
23.09.2017 15:30 | Krtinska | 3 : 2 | Polet |
23.09
15:30
Petka
Sloboda
2
3
|
23.09.2017 15:30 | Petka | 2 : 3 | Sloboda | |||||
23.09
15:30
Mladost (Č)
Vreoci
5
2
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (Č) | 5 : 2 | Vreoci |
23.09
15:30
AF Đokić
Plana
0
2
|
23.09.2017 15:30 | AF Đokić | 0 : 2 | Plana | |||||
23.09
15:30
Mladost 1948
Bresje Superior
1
2
|
23.09.2017 15:30 | Mladost 1948 | 1 : 2 | Bresje Superior |
23.09
16:00
Hajduk
Bukovik
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Bukovik | |||||
23.09
16:00
Jedinstvo
Rtanj
0
2
|
23.09.2017 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Rtanj |
23.09
16:00
OFK Sikole
Miloševo
2
5
|
23.09.2017 16:00 | OFK Sikole | 2 : 5 | Miloševo |
23.09
15:30
Kapidžija
Žabare
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Kapidžija | 2 : 0 | Žabare |
23.09
15:30
Lovac
Polet 1959
0
3
|
23.09.2017 15:30 | Lovac | 0 : 3 | Polet 1959 |
23.09
15:30
Mladost
Sloga
5
0
|
23.09.2017 15:30 | Mladost | 5 : 0 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Proleter
Borac
4
4
|
23.09.2017 15:30 | Proleter | 4 : 4 | Borac | |||||
23.09
15:30
Tisa 1933
Partizan
5
0
|
23.09.2017 15:30 | Tisa 1933 | 5 : 0 | Partizan |
23.09
16:00
Belpos
Mrovska
0
7
|
23.09.2017 16:00 | Belpos | 0 : 7 | Mrovska | |||||
23.09
16:00
Mladost 2013
Hajduk
1
3
|
23.09.2017 16:00 | Mladost 2013 | 1 : 3 | Hajduk |
23.09
15:30
Navalin
Jašunja
3
2
|
23.09.2017 15:30 | Navalin | 3 : 2 | Jašunja | |||||
23.09
15:30
Mladost (DL)
Mladost (K)
1
3
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (DL) | 1 : 3 | Mladost (K) |
23.09
16:30
Gornje Krajince
Veliko Trnjane
2
0
|
23.09.2017 16:30 | Gornje Krajince | 2 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
23.09
16:30
Nomanica
Badince
0
3
|
23.09.2017 16:30 | Nomanica | 0 : 3 | Badince | |||||
23.09
16:30
Todorovce
Veternica
3
0
|
23.09.2017 16:30 | Todorovce | 3 : 0 | Veternica | |||||
23.09
16:30
Turekovac
Rudar 1973
5
0
|
23.09.2017 16:30 | Turekovac | 5 : 0 | Rudar 1973 |
23.09
16:00
Bogutovačka Banja
Koštam Polje
3
2
|
23.09.2017 16:00 | Bogutovačka Banja | 3 : 2 | Koštam Polje |
23.09
15:30
Dobra Voda
Osaonica
0
0
|
23.09.2017 15:30 | Dobra Voda | 0 : 0 | Osaonica |
23.09
16:00
Dunav
Ljubičevo
2
1
|
23.09.2017 16:00 | Dunav | 2 : 1 | Ljubičevo | |||||
23.09
16:00
Rudar Kostolac 2008
Sloga (Du)
1
6
|
23.09.2017 16:00 | Rudar Kostolac 2008 | 1 : 6 | Sloga (Du) |
23.09
16:00
OFK Građanski
Zemljoradnik
0
2
|
23.09.2017 16:00 | OFK Građanski | 0 : 2 | Zemljoradnik |
23.09
15:30
TE Gučevo
Sloga
3
0
|
23.09.2017 15:30 | TE Gučevo | 3 : 0 | Sloga | |||||
23.09
15:30
Jelav
Hajduk
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Jelav | 1 : 0 | Hajduk | |||||
23.09
15:30
Mladost (DB)
Granit
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Mladost (DB) | 3 : 0 | Granit | |||||
23.09
15:30
Studenac
Luk
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Studenac | 2 : 0 | Luk | |||||
23.09
15:30
Jadar 1961
Mladost (G)
7
0
|
23.09.2017 15:30 | Jadar 1961 | 7 : 0 | Mladost (G) |
23.09
16:00
Mladost
Sloga
1
2
|
23.09.2017 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Sloga | |||||
23.09
16:00
Naša Krajina
Solunac
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Naša Krajina | 3 : 0 | Solunac | |||||
23.09
16:00
Crvena zvezda
Graničar
0
1
|
23.09.2017 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Graničar |
23.09
16:00
Usije
Barič
1
5
|
23.09.2017 16:00 | Usije | 1 : 5 | Barič |
23.09
16:00
Borac
Maskar
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Borac | 3 : 0 | Maskar |
23.09
15:30
Vukan
Mladost
2
3
|
23.09.2017 15:30 | Vukan | 2 : 3 | Mladost | |||||
23.09
15:30
Jedinstvo
Udarnik 2015
4
1
|
23.09.2017 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
23.09
15:30
Napredak
Melnica
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Melnica |
23.09
15:30
Pobednik
Skela
3
0
|
23.09.2017 15:30 | Pobednik | 3 : 0 | Skela |
23.09
15:30
Mladi radnik
Šumadinac
4
2
|
23.09.2017 15:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Šumadinac |
23.09
15:30
Veliko Laole
Dobrnje
0
2
|
23.09.2017 15:30 | Veliko Laole | 0 : 2 | Dobrnje | |||||
23.09
15:30
Dragoš
Burovac
4
4
|
23.09.2017 15:30 | Dragoš | 4 : 4 | Burovac |
23.09
16:00
Rudar
Jedinstvo
4
1
|
23.09.2017 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
23.09
16:00
Borac BTG
Sava
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Borac BTG | 3 : 0 | Sava |
23.09
16:30
Mladost
Sloga
1
5
|
23.09.2017 16:30 | Mladost | 1 : 5 | Sloga | |||||
23.09
Jedinstvo
Mladi Radnik
3
2
|
23.09.2017 | Jedinstvo | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
23.09
Kotlenik
Bečevica
2
4
|
23.09.2017 | Kotlenik | 2 : 4 | Bečevica |
23.09
Azbukovica
Sloga DB
4
1
|
23.09.2017 | Azbukovica | 4 : 1 | Sloga DB | |||||
23.09
Crnča
Selanac
1
4
|
23.09.2017 | Crnča | 1 : 4 | Selanac | |||||
23.09
Čobanče
Jezero
0
4
|
23.09.2017 | Čobanče | 0 : 4 | Jezero |
23.09
16:30
Borjak 2013
Stara Čaršija
1
3
|
23.09.2017 16:30 | Borjak 2013 | 1 : 3 | Stara Čaršija | |||||
23.09
16:30
Vinogradar
Omladinac
1
2
|
23.09.2017 16:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Omladinac | |||||
23.09
16:30
Omladinac
Kamenorezac 76
3
4
|
23.09.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 4 | Kamenorezac 76 | |||||
23.09
16:30
Mladost
Rujišnik
1
2
|
23.09.2017 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Rujišnik | |||||
23.09
16:30
Stevka Božurevka
Topoljak
2
0
|
23.09.2017 16:30 | Stevka Božurevka | 2 : 0 | Topoljak |
23.09
15:30
Mladost
Kolubara
4
1
|
23.09.2017 15:30 | Mladost | 4 : 1 | Kolubara |
23.09
15:30
Kumane
Sloga Top
0
3
|
23.09.2017 15:30 | Kumane | 0 : 3 | Sloga Top |
23.09
16:00
Partizan
Napredak
2
0
|
23.09.2017 16:00 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
23.09
16:00
Zadrugar
POFK Letnjikovac
8
0
|
23.09.2017 16:00 | Zadrugar | 8 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
23.09
16:00
OFK Letnjikovac 1983
Culjković
6
1
|
23.09.2017 16:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 6 : 1 | Culjković | |||||
23.09
16:00
Lipolist
Metaloplastika
4
1
|
23.09.2017 16:00 | Lipolist | 4 : 1 | Metaloplastika |
23.09
16:00
Zviždić
Neresnica
3
2
|
23.09.2017 16:00 | Zviždić | 3 : 2 | Neresnica | |||||
23.09
16:00
Radenka
Pobeda
3
1
|
23.09.2017 16:00 | Radenka | 3 : 1 | Pobeda |
23.09
Dragovo
Blagotin
1
4
|
23.09.2017 | Dragovo | 1 : 4 | Blagotin | |||||
23.09
Prosvetar
Šumadija
1
3
|
23.09.2017 | Prosvetar | 1 : 3 | Šumadija | |||||
23.09
Goša
Levač 2
5
5
|
23.09.2017 | Goša | 5 : 5 | Levač 2 | |||||
23.09
Povratak otpisanih
Polet
3
0
|
23.09.2017 | Povratak otpisanih | 3 : 0 | Polet |
23.09
16:00
Šumadija
Feniks
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Feniks |
23.09
15:30
Padež
Gaglovo
5
2
|
23.09.2017 15:30 | Padež | 5 : 2 | Gaglovo |
23.09
16:00
Radnik
Sarajevo
1
4
|
23.09.2017 16:00 | Radnik | 1 : 4 | Sarajevo | |||||
23.09
19:00
Sloboda
Željezničar
1
0
|
23.09.2017 19:00 | Sloboda | 1 : 0 | Željezničar | |||||
23.09
17:00
Zrinjski
Mladost
2
0
|
23.09.2017 17:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Mladost | |||||
23.09
16:00
Čelik
GOŠK
2
0
|
23.09.2017 16:00 | Čelik | 2 : 0 | GOŠK |
23.09
16:00
Napredak
Zvijezda 09
2
3
|
23.09.2017 16:00 | Napredak | 2 : 3 | Zvijezda 09 | |||||
23.09
16:00
Željezničar
Sutjeska
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Željezničar | 1 : 0 | Sutjeska | |||||
23.09
16:00
Kozara
Drina
0
1
|
23.09.2017 16:00 | Kozara | 0 : 1 | Drina | |||||
23.09
16:00
Slavija
Sloboda
1
0
|
23.09.2017 16:00 | Slavija | 1 : 0 | Sloboda | |||||
23.09
16:00
Sloga
Rudar Prijedor
1
1
|
23.09.2017 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Rudar Prijedor |
23.09
15:00
Berane
Mornar
1
3
|
23.09.2017 15:00 | Berane | 1 : 3 | Mornar |
23.09
15:30
Gorštak
Crvena stijena
0
4
|
23.09.2017 15:30 | Gorštak | 0 : 4 | Crvena stijena |
23.09
15:00
Polimlje
Napredak
4
1
|
23.09.2017 15:00 | Polimlje | 4 : 1 | Napredak | |||||
23.09
15:00
Fair Play
Komovi
2
4
|
23.09.2017 15:00 | Fair Play | 2 : 4 | Komovi |
23.09
15:30
Arsenal
Hajduk
7
0
|
23.09.2017 15:30 | Arsenal | 7 : 0 | Hajduk |
23.09
13:30
West Ham
Tottenham
2
3
|
23.09.2017 13:30 | West Ham | 2 : 3 | Tottenham | |||||
23.09
16:00
Burnley
Huddersfield
0
0
|
23.09.2017 16:00 | Burnley | 0 : 0 | Huddersfield | |||||
23.09
16:00
Everton
Bournemouth
2
1
|
23.09.2017 16:00 | Everton | 2 : 1 | Bournemouth | |||||
23.09
16:00
Manchester City
Crystal Palace
5
0
|
23.09.2017 16:00 | Manchester City | 5 : 0 | Crystal Palace | |||||
23.09
16:00
Southampton
Manchester Utd
0
1
|
23.09.2017 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Manchester Utd | |||||
23.09
16:00
Stoke
Chelsea
0
4
|
23.09.2017 16:00 | Stoke | 0 : 4 | Chelsea | |||||
23.09
16:00
Swansea
Watford
1
2
|
23.09.2017 16:00 | Swansea | 1 : 2 | Watford | |||||
23.09
18:30
Leicester
Liverpool
2
3
|
23.09.2017 18:30 | Leicester | 2 : 3 | Liverpool |
23.09
16:15
Alavés
Real Madrid
1
2
|
23.09.2017 16:15 | Alavés | 1 : 2 | Real Madrid | |||||
23.09
18:30
Málaga
Athletic Club
3
3
|
23.09.2017 18:30 | Málaga | 3 : 3 | Athletic Club | |||||
23.09
13:00
Atlético Madrid
Sevilla
2
0
|
23.09.2017 13:00 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Sevilla | |||||
23.09
20:45
Girona
Barcelona
0
3
|
23.09.2017 20:45 | Girona | 0 : 3 | Barcelona |
23.09
15:30
RB Leipzig
Eintracht
2
1
|
23.09.2017 15:30 | RB Leipzig | 2 : 1 | Eintracht | |||||
23.09
15:30
Hoffenheim
Schalke 04
2
0
|
23.09.2017 15:30 | Hoffenheim | 2 : 0 | Schalke 04 | |||||
23.09
15:30
Werder
Freiburg
0
0
|
23.09.2017 15:30 | Werder | 0 : 0 | Freiburg | |||||
23.09
15:30
Mainz 05
Hertha BSC
1
0
|
23.09.2017 15:30 | Mainz 05 | 1 : 0 | Hertha BSC | |||||
23.09
15:30
Stuttgart
Augsburg
0
0
|
23.09.2017 15:30 | Stuttgart | 0 : 0 | Augsburg | |||||
23.09
18:30
Borussia Dortmund
Borussia Mönchengladbach
6
1
|
23.09.2017 18:30 | Borussia Dortmund | 6 : 1 | Borussia Mönchengladbach |
23.09
20:45
Juventus
Torino
4
0
|
23.09.2017 20:45 | Juventus | 4 : 0 | Torino | |||||
23.09
15:00
Roma
Udinese
3
1
|
23.09.2017 15:00 | Roma | 3 : 1 | Udinese | |||||
23.09
18:00
SPAL
Napoli
2
3
|
23.09.2017 18:00 | SPAL | 2 : 3 | Napoli |
23.09
20:00
Bordeaux
Guingamp
3
1
|
23.09.2017 20:00 | Bordeaux | 3 : 1 | Guingamp | |||||
23.09
20:00
Caen
Amiens SC
1
0
|
23.09.2017 20:00 | Caen | 1 : 0 | Amiens SC | |||||
23.09
20:00
Lyon
Dijon
3
3
|
23.09.2017 20:00 | Lyon | 3 : 3 | Dijon | |||||
23.09
20:00
Metz
Troyes
0
1
|
23.09.2017 20:00 | Metz | 0 : 1 | Troyes | |||||
23.09
17:00
Montpellier
PSG
0
0
|
23.09.2017 17:00 | Montpellier | 0 : 0 | PSG |
23.09
16:00
TSC
Bežanija
4
0
|
23.09.2017 16:00 | TSC | 4 : 0 | Bežanija |
23.09
15:30
Napredak
Požarevac
2
7
|
23.09.2017 15:30 | Napredak | 2 : 7 | Požarevac | |||||
23.09
15:30
Sloga Radnički
Rad
1
1
|
23.09.2017 15:30 | Sloga Radnički | 1 : 1 | Rad |
23.09
16:00
Polet
Radnički 2012
3
3
|
23.09.2017 16:00 | Polet | 3 : 3 | Radnički 2012 |
23.09
14:00
Jedinstvo 2014
Jagodina
0
3
|
23.09.2017 14:00 | Jedinstvo 2014 | 0 : 3 | Jagodina |
23.09
13:00
Internacional
Radnički 1923
2
0
|
23.09.2017 13:00 | Internacional | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
23.09
11:00
Inđija
Crvena zvezda
3
4
|
23.09.2017 11:00 | Inđija | 3 : 4 | Crvena zvezda |
23.09
17:00
Grafičar
Kolubara
9
0
|
23.09.2017 17:00 | Grafičar | 9 : 0 | Kolubara | |||||
23.09
16:15
Brodarac 2
BSK Borča
2
1
|
23.09.2017 16:15 | Brodarac 2 | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
23.09
12:00
Bežanija
Lokomotiva
0
3
|
23.09.2017 12:00 | Bežanija | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
23.09
11:00
Zemun
Sindjelć
1
0
|
23.09.2017 11:00 | Zemun | 1 : 0 | Sindjelć |
23.09
15:00
Proleter Mihajlovac
Mladi borac
1
0
|
23.09.2017 15:00 | Proleter Mihajlovac | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
23.09
15:00
Mladi radnik 1940
Karadjordje
0
2
|
23.09.2017 15:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 2 | Karadjordje | |||||
23.09
15:00
Smederevo 1924
Šumadija (A)
0
3
|
23.09.2017 15:00 | Smederevo 1924 | 0 : 3 | Šumadija (A) |
23.09
13:00
DIF
Omladinac
1
1
|
23.09.2017 13:00 | DIF | 1 : 1 | Omladinac | |||||
23.09
09:30
Poštar 1930
Trudbenik
1
2
|
23.09.2017 09:30 | Poštar 1930 | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
23.09
13:00
Budućnost
Novi Beograd
3
1
|
23.09.2017 13:00 | Budućnost | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
23.09
14:30
Vinča
Zmaj 1953
0
1
|
23.09.2017 14:30 | Vinča | 0 : 1 | Zmaj 1953 |
23.09
13:00
Zvezdara
Posavina
3
1
|
23.09.2017 13:00 | Zvezdara | 3 : 1 | Posavina | |||||
23.09
15:30
Šumadinac
Palilulac
2
4
|
23.09.2017 15:30 | Šumadinac | 2 : 4 | Palilulac | |||||
23.09
10:00
Minel
Budućnost
12
0
|
23.09.2017 10:00 | Minel | 12 : 0 | Budućnost | |||||
23.09
13:00
Beograd 1929
GSP Polet
3
1
|
23.09.2017 13:00 | Beograd 1929 | 3 : 1 | GSP Polet |
23.09
10:00
ŽAK junior
TSC
0
3
|
23.09.2017 10:00 | ŽAK junior | 0 : 3 | TSC | |||||
23.09
15:30
Radnički (S)
Bačka (BP)
1
4
|
23.09.2017 15:30 | Radnički (S) | 1 : 4 | Bačka (BP) |
23.09
16:30
Dolina
Borac (St)
1
3
|
23.09.2017 16:30 | Dolina | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
23.09
16:00
Borac (Sa)
Spartak
2
8
|
23.09.2017 16:00 | Borac (Sa) | 2 : 8 | Spartak | |||||
23.09
16:00
Omladinac 1927
Tempo
3
5
|
23.09.2017 16:00 | Omladinac 1927 | 3 : 5 | Tempo | |||||
23.09
12:00
Glogonj
Jedinstvo Stević
0
4
|
23.09.2017 12:00 | Glogonj | 0 : 4 | Jedinstvo Stević |
23.09
11:30
Dolovo
Partizan (G)
4
6
|
23.09.2017 11:30 | Dolovo | 4 : 6 | Partizan (G) | |||||
23.09
16:00
BSK
Strela
0
1
|
23.09.2017 16:00 | BSK | 0 : 1 | Strela | |||||
23.09
16:00
Mladost (O)
Ševac
5
1
|
23.09.2017 16:00 | Mladost (O) | 5 : 1 | Ševac |
23.09
13:00
Polet
Zabrežje
0
7
|
23.09.2017 13:00 | Polet | 0 : 7 | Zabrežje |
23.09
10:00
Železničar
Radnički (Zr)
1
6
|
23.09.2017 10:00 | Železničar | 1 : 6 | Radnički (Zr) |
23.09
16:00
Polet
Vrbovac
6
1
|
23.09.2017 16:00 | Polet | 6 : 1 | Vrbovac | |||||
23.09
16:00
Podunavac
SASK
5
0
|
23.09.2017 16:00 | Podunavac | 5 : 0 | SASK |
23.09
09:00
Rad MK
Internacional MK
2
1
|
23.09.2017 09:00 | Rad MK | 2 : 1 | Internacional MK | |||||
23.09
12:00
Sinđelić MK
Radnički MK
4
1
|
23.09.2017 12:00 | Sinđelić MK | 4 : 1 | Radnički MK | |||||
23.09
10:00
OFK Beograd MO
Zemun MK
2
1
|
23.09.2017 10:00 | OFK Beograd MO | 2 : 1 | Zemun MK |
23.09
09:00
Voždovac 2 MO
Crvena zvezda MML MK
2
0
|
23.09.2017 09:00 | Voždovac 2 MO | 2 : 0 | Crvena zvezda MML MK |
23.09
11:00
Radnički (N)
Jagodina
2
2
|
23.09.2017 11:00 | Radnički (N) | 2 : 2 | Jagodina | |||||
23.09
11:00
Dinamo
Apolon 4
1
1
|
23.09.2017 11:00 | Dinamo | 1 : 1 | Apolon 4 | |||||
23.09
12:00
Voždovac
Brodarac
2
0
|
23.09.2017 12:00 | Voždovac | 2 : 0 | Brodarac | |||||
23.09
13:00
Kiker
Partizan
0
7
|
23.09.2017 13:00 | Kiker | 0 : 7 | Partizan |
23.09
13:00
011
Internacional
1
1
|
23.09.2017 13:00 | 011 | 1 : 1 | Internacional | |||||
23.09
09:00
Bežanija
Radnički (NB)
3
4
|
23.09.2017 09:00 | Bežanija | 3 : 4 | Radnički (NB) | |||||
23.09
09:00
Lokomotiva
Teleoptik
1
1
|
23.09.2017 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
23.09
15:00
Rad
Radnički (O)
5
0
|
23.09.2017 15:00 | Rad | 5 : 0 | Radnički (O) | |||||
23.09
10:00
Borča
BSK 1925
0
0
|
23.09.2017 10:00 | Borča | 0 : 0 | BSK 1925 |
23.09
12:00
Mladenovac
Žarkovo
3
2
|
23.09.2017 12:00 | Mladenovac | 3 : 2 | Žarkovo | |||||
23.09
10:00
Omladinac
BASK
1
3
|
23.09.2017 10:00 | Omladinac | 1 : 3 | BASK |
23.09
16:00
Šumadija
Radnik
1
2
|
23.09.2017 16:00 | Šumadija | 1 : 2 | Radnik |
23.09
10:00
Zmaj 1953
Rakovica
4
0
|
23.09.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 4 : 0 | Rakovica | |||||
23.09
10:00
Prva Iskra
Novi Beograd
1
1
|
23.09.2017 10:00 | Prva Iskra | 1 : 1 | Novi Beograd |
23.09
15:00
Apolon
AS
0
1
|
23.09.2017 15:00 | Apolon | 0 : 1 | AS | |||||
23.09
13:00
Bane
Rudar
2
0
|
23.09.2017 13:00 | Bane | 2 : 0 | Rudar | |||||
23.09
15:00
Jošanica
OFK Ras
2
0
|
23.09.2017 15:00 | Jošanica | 2 : 0 | OFK Ras |
23.09
10:00
Vojvodina
Petar Puača
2
1
|
23.09.2017 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Petar Puača | |||||
23.09
12:00
Inđija
Radnički (SM)
6
3
|
23.09.2017 12:00 | Inđija | 6 : 3 | Radnički (SM) |
23.09
12:00
Hajduk junior
Bečej 1918
0
2
|
23.09.2017 12:00 | Hajduk junior | 0 : 2 | Bečej 1918 | |||||
23.09
12:00
TSC
Spartak
2
2
|
23.09.2017 12:00 | TSC | 2 : 2 | Spartak |
23.09
16:00
Jugoslavija
Kolonija
6
0
|
23.09.2017 16:00 | Jugoslavija | 6 : 0 | Kolonija | |||||
23.09
11:00
Sloga (BNS)
Radnički (B)
6
0
|
23.09.2017 11:00 | Sloga (BNS) | 6 : 0 | Radnički (B) |
23.09
10:00
Banat
Vulturul
1
1
|
23.09.2017 10:00 | Banat | 1 : 1 | Vulturul | |||||
23.09
11:00
Crvena zvezda
Vojvodina
7
2
|
23.09.2017 11:00 | Crvena zvezda | 7 : 2 | Vojvodina |
23.09
13:00
Rvati
Polet
8
1
|
23.09.2017 13:00 | Rvati | 8 : 1 | Polet | |||||
23.09
10:00
Strelac
Crvena Zastava
7
1
|
23.09.2017 10:00 | Strelac | 7 : 1 | Crvena Zastava |
23.09
Mladost
Cer
0
6
|
23.09.2017 | Mladost | 0 : 6 | Cer | |||||
23.09
Podrinje
Radnički Stobeks
0
1
|
23.09.2017 | Podrinje | 0 : 1 | Radnički Stobeks | |||||
23.09
Borac
Rudar
3
4
|
23.09.2017 | Borac | 3 : 4 | Rudar | |||||
23.09
Loznica
Jadar
2
2
|
23.09.2017 | Loznica | 2 : 2 | Jadar |
23.09
12:00
Bečkerek 023
Železničar
2
2
|
23.09.2017 12:00 | Bečkerek 023 | 2 : 2 | Železničar |
23.09
16:30
Partizan
Rudar
9
0
|
23.09.2017 16:30 | Partizan | 9 : 0 | Rudar | |||||
23.09
16:30
Fruška Gora
Borac
4
3
|
23.09.2017 16:30 | Fruška Gora | 4 : 3 | Borac | |||||
23.09
16:30
1. Maj
Radnički
3
6
|
23.09.2017 16:30 | 1. Maj | 3 : 6 | Radnički | |||||
23.09
16:30
Napredak
Hrtkovci
|
23.09.2017 16:30 | Napredak | : | Hrtkovci | |||||
23.09
16:30
Jedinstvo
PSK Putinci
3
0
|
23.09.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | PSK Putinci | |||||
23.09
16:30
Donji Petrovci
Mladost
2
4
|
23.09.2017 16:30 | Donji Petrovci | 2 : 4 | Mladost |
23.09
Potisje
Tisa
13
1
|
23.09.2017 | Potisje | 13 : 1 | Tisa | |||||
23.09
AFK
Senta
0
4
|
23.09.2017 | AFK | 0 : 4 | Senta |
23.09
11:00
Rad MK
Studenski grad MK
6
0
|
23.09.2017 11:00 | Rad MK | 6 : 0 | Studenski grad MK | |||||
23.09
10:30
Čukarički MK
Voždovac MK
4
1
|
23.09.2017 10:30 | Čukarički MK | 4 : 1 | Voždovac MK | |||||
23.09
13:00
Crvena zvezda MK
Lokomotiva MK
5
0
|
23.09.2017 13:00 | Crvena zvezda MK | 5 : 0 | Lokomotiva MK |
23.09
15:00
011 MK
Nord Star MK
2
0
|
23.09.2017 15:00 | 011 MK | 2 : 0 | Nord Star MK | |||||
23.09
13:30
Zemun MK
OFK Beograd B MK
1
2
|
23.09.2017 13:30 | Zemun MK | 1 : 2 | OFK Beograd B MK | |||||
23.09
13:00
Rad B MK
Kolubara MK
|
23.09.2017 13:00 | Rad B MK | : | Kolubara MK |
23.09
13:00
Radnički (NB) MK
Jedinstvo MK
|
23.09.2017 13:00 | Radnički (NB) MK | : | Jedinstvo MK | |||||
23.09
10:00
Sremčica MK
Rad V MK
7
0
|
23.09.2017 10:00 | Sremčica MK | 7 : 0 | Rad V MK |
23.09
Petlić
Jasenica 2017
3
0
|
23.09.2017 | Petlić | 3 : 0 | Jasenica 2017 |
23.09
17:00
Rad
Teleoptik
1
1
|
23.09.2017 17:00 | Rad | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
23.09
13:30
Čukarički
Kolubara
3
0
|
23.09.2017 13:30 | Čukarički | 3 : 0 | Kolubara | |||||
23.09
19:00
OFK Beograd
BSK 1925
7
0
|
23.09.2017 19:00 | OFK Beograd | 7 : 0 | BSK 1925 |
23.09
11:30
OLE
BSK
0
5
|
23.09.2017 11:30 | OLE | 0 : 5 | BSK | |||||
23.09
09:00
Sinđelić
Radnički (NB)
1
5
|
23.09.2017 09:00 | Sinđelić | 1 : 5 | Radnički (NB) | |||||
23.09
10:00
Lola
BASK
1
3
|
23.09.2017 10:00 | Lola | 1 : 3 | BASK | |||||
23.09
09:00
Studentski Grad
Dominus
2
4
|
23.09.2017 09:00 | Studentski Grad | 2 : 4 | Dominus |
23.09
16:00
Sloboda
Napredak
5
1
|
23.09.2017 16:00 | Sloboda | 5 : 1 | Napredak | |||||
23.09
16:00
Soko 2015
Udarnik
7
1
|
23.09.2017 16:00 | Soko 2015 | 7 : 1 | Udarnik | |||||
23.09
16:00
Budućnost
Jedinstvo
4
0
|
23.09.2017 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
23.09
16:00
Osipaonica
Obilić
14
0
|
23.09.2017 16:00 | Osipaonica | 14 : 0 | Obilić |
23.09
16:00
DIF
Palilulac
6
0
|
23.09.2017 16:00 | DIF | 6 : 0 | Palilulac | |||||
23.09
16:00
Boleč
Vinča
3
0
|
23.09.2017 16:00 | Boleč | 3 : 0 | Vinča |
23.09
10:00
Avala 1939
Prva Iskra
3
1
|
23.09.2017 10:00 | Avala 1939 | 3 : 1 | Prva Iskra | |||||
23.09
09:00
Rakovica
Ada
3
1
|
23.09.2017 09:00 | Rakovica | 3 : 1 | Ada | |||||
23.09
11:00
Napredak (M)
Borac
7
1
|
23.09.2017 11:00 | Napredak (M) | 7 : 1 | Borac | |||||
23.09
12:30
Milutinac
Komgrap
12
0
|
23.09.2017 12:30 | Milutinac | 12 : 0 | Komgrap |
23.09
11:00
Spartak
Preporod
32
0
|
23.09.2017 11:00 | Spartak | 32 : 0 | Preporod | |||||
23.09
11:00
Njerš Ištvan
Bačka 1901
15
0
|
23.09.2017 11:00 | Njerš Ištvan | 15 : 0 | Bačka 1901 |
23.09
Kiker
Novi Pazar
2
0
|
23.09.2017 | Kiker | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
23.09
Arsenal
Radnički 1923
1
1
|
23.09.2017 | Arsenal | 1 : 1 | Radnički 1923 | |||||
23.09
OFK National AG
Pazar Juniors
1
1
|
23.09.2017 | OFK National AG | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
23.09
Apolon 4
OFK AS 2003
1
0
|
23.09.2017 | Apolon 4 | 1 : 0 | OFK AS 2003 | |||||
23.09
Kosmet
Sport Klub 99
1
0
|
23.09.2017 | Kosmet | 1 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
23.09
Bubamara
Apolon
0
4
|
23.09.2017 | Bubamara | 0 : 4 | Apolon | |||||
23.09
11:00
Bane
Šumadija 1903
1
0
|
23.09.2017 11:00 | Bane | 1 : 0 | Šumadija 1903 |
23.09
10:00
Prof. Bolesnikov
Srem
3
0
|
23.09.2017 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 0 | Srem | |||||
23.09
10:00
Inđija
Radnički (SM)
4
2
|
23.09.2017 10:00 | Inđija | 4 : 2 | Radnički (SM) |
23.09
10:00
Hajduk junior
Bečej 1918
2
3
|
23.09.2017 10:00 | Hajduk junior | 2 : 3 | Bečej 1918 | |||||
23.09
10:00
TSC
Spartak
0
4
|
23.09.2017 10:00 | TSC | 0 : 4 | Spartak |
23.09
09:00
Dinamo 1945
Coerver junior FA
0
7
|
23.09.2017 09:00 | Dinamo 1945 | 0 : 7 | Coerver junior FA | |||||
23.09
10:00
Borac (St)
OFK Vršac
3
1
|
23.09.2017 10:00 | Borac (St) | 3 : 1 | OFK Vršac | |||||
23.09
13:00
Borac (Sa)
BAK
4
4
|
23.09.2017 13:00 | Borac (Sa) | 4 : 4 | BAK |
23.09
10:00
Mladost
Budućnost (A)
9
0
|
23.09.2017 10:00 | Mladost | 9 : 0 | Budućnost (A) | |||||
23.09
10:00
Sloga
Banat (I)
9
1
|
23.09.2017 10:00 | Sloga | 9 : 1 | Banat (I) |
23.09
15:30
Omladinac (D)
Stari Tamiš
3
2
|
23.09.2017 15:30 | Omladinac (D) | 3 : 2 | Stari Tamiš |
23.09
Pčelinjo
Sinđelić
15
0
|
23.09.2017 | Pčelinjo | 15 : 0 | Sinđelić | |||||
23.09
Sloga
Podrinje
5
1
|
23.09.2017 | Sloga | 5 : 1 | Podrinje | |||||
23.09
Vidojevica
Jedinstvo
2
15
|
23.09.2017 | Vidojevica | 2 : 15 | Jedinstvo | |||||
23.09
Antimon
Cer
4
0
|
23.09.2017 | Antimon | 4 : 0 | Cer | |||||
23.09
Loznica
Jadar 07 1
0
3
|
23.09.2017 | Loznica | 0 : 3 | Jadar 07 1 | |||||
23.09
Radnički Stobeks
Jadar 07 2
3
3
|
23.09.2017 | Radnički Stobeks | 3 : 3 | Jadar 07 2 |
23.09
12:00
Postar 1930
Borac
0
9
|
23.09.2017 12:00 | Postar 1930 | 0 : 9 | Borac |
23.09
10:00
Bečkerek 023
Železničar
5
2
|
23.09.2017 10:00 | Bečkerek 023 | 5 : 2 | Železničar |
23.09
10:00
Senta
Tisa
11
1
|
23.09.2017 10:00 | Senta | 11 : 1 | Tisa | |||||
23.09
10:00
Horgoš 1911
Potisje
4
0
|
23.09.2017 10:00 | Horgoš 1911 | 4 : 0 | Potisje | |||||
23.09
10:00
AFK
Jedinstvo
2
2
|
23.09.2017 10:00 | AFK | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
23.09
10:00
Sloga
Bačka
8
5
|
23.09.2017 10:00 | Sloga | 8 : 5 | Bačka | |||||
23.09
10:00
Tornjoš
Obilić
2
1
|
23.09.2017 10:00 | Tornjoš | 2 : 1 | Obilić |
23.09
10:00
Internacional MK
011 MK
5
0
|
23.09.2017 10:00 | Internacional MK | 5 : 0 | 011 MK | |||||
23.09
10:30
Brodarac MK
Čukarički MK
1
1
|
23.09.2017 10:30 | Brodarac MK | 1 : 1 | Čukarički MK | |||||
23.09
13:30
Radnički (NB) MK
Radnički (O) MK
0
2
|
23.09.2017 13:30 | Radnički (NB) MK | 0 : 2 | Radnički (O) MK |
23.09
15:00
Voždovac B
Rad MK
0
0
|
23.09.2017 15:00 | Voždovac B | 0 : 0 | Rad MK | |||||
23.09
14:15
Brodarac MK-B
Olimpik MK
2
2
|
23.09.2017 14:15 | Brodarac MK-B | 2 : 2 | Olimpik MK | |||||
23.09
12:30
Vrčin MK
OFK Beograd B MK
3
1
|
23.09.2017 12:30 | Vrčin MK | 3 : 1 | OFK Beograd B MK | |||||
23.09
16:00
PKB MK
Radnički PDM MK
1
1
|
23.09.2017 16:00 | PKB MK | 1 : 1 | Radnički PDM MK |
23.09
17:30
Zemun B MK
Petlić MK
7
1
|
23.09.2017 17:30 | Zemun B MK | 7 : 1 | Petlić MK | |||||
23.09
16:00
Crvena zvezda MML MK
Srem MK
3
4
|
23.09.2017 16:00 | Crvena zvezda MML MK | 3 : 4 | Srem MK |
23.09
15:00
Majdanpek
Krstarica
1
1
|
23.09.2017 15:00 | Majdanpek | 1 : 1 | Krstarica | |||||
23.09
Lavice Dubočica
Knjaževac 2015
6
0
|
23.09.2017 | Lavice Dubočica | 6 : 0 | Knjaževac 2015 |
23.09
Sloga Radnički
Leštane
|
23.09.2017 | Sloga Radnički | : | Leštane | |||||
23.09
Obilić
Crvena zvezda
|
23.09.2017 | Obilić | : | Crvena zvezda |
23.09
12:30
Brodarac 1947
Čukarički
1
2
|
23.09.2017 12:30 | Brodarac 1947 | 1 : 2 | Čukarički | |||||
23.09
15:00
Sindjelić
Kolubara
0
4
|
23.09.2017 15:00 | Sindjelić | 0 : 4 | Kolubara | |||||
23.09
09:00
OLE
OFK Beograd
1
2
|
23.09.2017 09:00 | OLE | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
23.09
15:30
Zemun
Rad
3
1
|
23.09.2017 15:30 | Zemun | 3 : 1 | Rad | |||||
23.09
12:00
BSK Borča
Radnički (O)
1
2
|
23.09.2017 12:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Radnički (O) |
23.09
10:00
Obilić
Bajša
1
10
|
23.09.2017 10:00 | Obilić | 1 : 10 | Bajša |
23.09
11:00
Olimpik
Sindjelic 2012
16
0
|
23.09.2017 11:00 | Olimpik | 16 : 0 | Sindjelic 2012 | |||||
23.09
10:00
Fer Plej 06
Dominus
4
4
|
23.09.2017 10:00 | Fer Plej 06 | 4 : 4 | Dominus | |||||
23.09
11:00
Budućnost
Jedinstvo
2
2
|
23.09.2017 11:00 | Budućnost | 2 : 2 | Jedinstvo |
23.09
09:30
Hajduk
Zvezdara
7
1
|
23.09.2017 09:30 | Hajduk | 7 : 1 | Zvezdara | |||||
23.09
14:00
Crvenka
Balkan
0
8
|
23.09.2017 14:00 | Crvenka | 0 : 8 | Balkan | |||||
23.09
09:00
Atakante
Dunav
2
1
|
23.09.2017 09:00 | Atakante | 2 : 1 | Dunav |
23.09
10:00
Velika Moštanica
Nord Star
0
6
|
23.09.2017 10:00 | Velika Moštanica | 0 : 6 | Nord Star | |||||
23.09
16:00
Munja Barič
Napredak
0
0
|
23.09.2017 16:00 | Munja Barič | 0 : 0 | Napredak | |||||
23.09
10:00
Heroj Polet
Lokomotiva
0
9
|
23.09.2017 10:00 | Heroj Polet | 0 : 9 | Lokomotiva |
23.09
09:30
Vinča
Zemun
0
13
|
23.09.2017 09:30 | Vinča | 0 : 13 | Zemun |
23.09
13:00
Forza
DIF
4
8
|
23.09.2017 13:00 | Forza | 4 : 8 | DIF | |||||
23.09
13:00
Ada
OFK Beograd
3
3
|
23.09.2017 13:00 | Ada | 3 : 3 | OFK Beograd |
23.09
OFK AS
Kolašin
5
0
|
23.09.2017 | OFK AS | 5 : 0 | Kolašin | |||||
23.09
Sport Klub 99
Pazar Juniors
|
23.09.2017 | Sport Klub 99 | : | Pazar Juniors | |||||
23.09
OFK Ras
Trepča
5
0
|
23.09.2017 | OFK Ras | 5 : 0 | Trepča | |||||
23.09
OFK National AG
Kosmet
6
1
|
23.09.2017 | OFK National AG | 6 : 1 | Kosmet | |||||
23.09
Pazar Juniors
OFK National AG
4
3
|
23.09.2017 | Pazar Juniors | 4 : 3 | OFK National AG | |||||
23.09
Kolašin
OFK Vlada Dimitrijević
4
2
|
23.09.2017 | Kolašin | 4 : 2 | OFK Vlada Dimitrijević |
23.09
10:00
Zabrezje
Obrenovac 1905
7
0
|
23.09.2017 10:00 | Zabrezje | 7 : 0 | Obrenovac 1905 | |||||
23.09
Radnički
Rvati
8
0
|
23.09.2017 | Radnički | 8 : 0 | Rvati | |||||
23.09
10:00
Urovci
Posavac Tisma
4
0
|
23.09.2017 10:00 | Urovci | 4 : 0 | Posavac Tisma |
23.09
10:00
Sloga
Omladinac
1
3
|
23.09.2017 10:00 | Sloga | 1 : 3 | Omladinac | |||||
23.09
10:00
Zvezda
Skela
2
13
|
23.09.2017 10:00 | Zvezda | 2 : 13 | Skela | |||||
23.09
10:00
Posavina
Krtinska
0
2
|
23.09.2017 10:00 | Posavina | 0 : 2 | Krtinska |
23.09
12:00
Radnički
Krtinska
9
0
|
23.09.2017 12:00 | Radnički | 9 : 0 | Krtinska | |||||
23.09
10:00
Duboko
Skela
0
3
|
23.09.2017 10:00 | Duboko | 0 : 3 | Skela | |||||
23.09
11:00
Posavina
Buducnost
1
0
|
23.09.2017 11:00 | Posavina | 1 : 0 | Buducnost |
23.09
10:00
OFK Osečina
Železničar
2
5
|
23.09.2017 10:00 | OFK Osečina | 2 : 5 | Železničar | |||||
23.09
10:00
Radnički (V)
OFK Senjak
1
0
|
23.09.2017 10:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | OFK Senjak | |||||
23.09
10:00
Jedinstvo
Ribnica
8
0
|
23.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | Ribnica |
23.09
Podrinje
Gučevo
7
0
|
23.09.2017 | Podrinje | 7 : 0 | Gučevo | |||||
23.09
Loznica 2
Sloga
11
2
|
23.09.2017 | Loznica 2 | 11 : 2 | Sloga | |||||
23.09
Jedinstvo
Loznica 1
0
5
|
23.09.2017 | Jedinstvo | 0 : 5 | Loznica 1 | |||||
23.09
Radnički Stobeks
Pčelinjo
0
9
|
23.09.2017 | Radnički Stobeks | 0 : 9 | Pčelinjo |
23.09
19:00
Loznica
Morava
28
20
|
23.09.2017 19:00 | Loznica | 28 : 20 | Morava | |||||
23.09
18:00
Crvenka
Vrbas Petrol
27
23
|
23.09.2017 18:00 | Crvenka | 27 : 23 | Vrbas Petrol | |||||
23.09
18:30
Kikinda Grindex
Mačva
27
22
|
23.09.2017 18:30 | Kikinda Grindex | 27 : 22 | Mačva | |||||
23.09
19:00
Inđija
Proleter
18
20
|
23.09.2017 19:00 | Inđija | 18 : 20 | Proleter |
23.09
19:00
Vranje 1957
Hajduk Veljko
37
32
|
23.09.2017 19:00 | Vranje 1957 | 37 : 32 | Hajduk Veljko | |||||
23.09
19:00
Zlatar
Novi Pazar
21
26
|
23.09.2017 19:00 | Zlatar | 21 : 26 | Novi Pazar |
23.09
19:00
Crvena zvezda
Srem SM
37
22
|
23.09.2017 19:00 | Crvena zvezda | 37 : 22 | Srem SM | |||||
23.09
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
32
34
|
23.09.2017 19:00 | Banatski Karlovac | 32 : 34 | Hercegovina |
23.09
18:00
Radnički 1958
Vojvoda Stepa
32
27
|
23.09.2017 18:00 | Radnički 1958 | 32 : 27 | Vojvoda Stepa | |||||
23.09
15:30
ORK Pančevo
Radnički (JT)
29
23
|
23.09.2017 15:30 | ORK Pančevo | 29 : 23 | Radnički (JT) | |||||
23.09
19:00
PIK Prigrevica
Zrenjanin
39
19
|
23.09.2017 19:00 | PIK Prigrevica | 39 : 19 | Zrenjanin |
23.09
14:00
Naftagas
Obilić
47
17
|
23.09.2017 14:00 | Naftagas | 47 : 17 | Obilić |
23.09
20:00
Vojka
Ruma
18
14
|
23.09.2017 20:00 | Vojka | 18 : 14 | Ruma |
23.09
19:00
Sloga (P)
Šamot 65
30
24
|
23.09.2017 19:00 | Sloga (P) | 30 : 24 | Šamot 65 | |||||
23.09
19:00
Spartak Vojput
Požarevac
26
26
|
23.09.2017 19:00 | Spartak Vojput | 26 : 26 | Požarevac | |||||
23.09
20:30
Obilić
Železničar 1949
29
29
|
23.09.2017 20:30 | Obilić | 29 : 29 | Železničar 1949 | |||||
23.09
19:00
Jugović
Crvena zvezda
22
26
|
23.09.2017 19:00 | Jugović | 22 : 26 | Crvena zvezda | |||||
23.09
18:30
Metaloplastika
Mokra Gora
29
26
|
23.09.2017 18:30 | Metaloplastika | 29 : 26 | Mokra Gora | |||||
23.09
18:30
Partizan
Rudar
24
24
|
23.09.2017 18:30 | Partizan | 24 : 24 | Rudar |
23.09
18:00
Mladost
Temerin
24
26
|
23.09.2017 18:00 | Mladost | 24 : 26 | Temerin |
23.09
19:30
Voždovac 1955
Medicinar
23
33
|
23.09.2017 19:30 | Voždovac 1955 | 23 : 33 | Medicinar | |||||
23.09
20:00
Bor RTB
Sloga (PM)
0
10
|
23.09.2017 20:00 | Bor RTB | 0 : 10 | Sloga (PM) | |||||
23.09
20:00
Mladost (NP)
Jagodina
20
20
|
23.09.2017 20:00 | Mladost (NP) | 20 : 20 | Jagodina | |||||
23.09
20:30
Kikinda
Naisa
17
24
|
23.09.2017 20:30 | Kikinda | 17 : 24 | Naisa |
23.09
18:00
Pirot
Zaječar 1949
32
29
|
23.09.2017 18:00 | Pirot | 32 : 29 | Zaječar 1949 | |||||
23.09
17:30
Pančevo
Minaqua
23
33
|
23.09.2017 17:30 | Pančevo | 23 : 33 | Minaqua | |||||
23.09
16:00
Požarevac
Proleter
22
19
|
23.09.2017 16:00 | Požarevac | 22 : 19 | Proleter |