19.11
13:00
RadniÄki (NP)
Omladinac
0
1
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (NP) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
19.11
13:00
Crvena zvezda (NS)
Borac (S)
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Crvena zvezda (NS) | 3 : 2 | Borac (S) | |||||
19.11
13:00
RadniÄki (Zr)
VrŔac
2
1
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (Zr) | 2 : 1 | VrÅ”ac | |||||
19.11
13:00
TSC
Cement
3
0
|
19.11.2016 13:00 | TSC | 3 : 0 | Cement | |||||
19.11
13:00
RadniÄki (SM)
Sloga
2
3
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 3 | Sloga | |||||
19.11
13:00
BaÄka 1901
Bratstvo 1946
0
1
|
19.11.2016 13:00 | BaÄka 1901 | 0 : 1 | Bratstvo 1946 |
19.11
13:00
Mokra Gora
Å apine
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Mokra Gora | 1 : 1 | Å apine | |||||
19.11
13:00
FAP
RadniÄki 1923
1
1
|
19.11.2016 13:00 | FAP | 1 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
19.11
13:00
Sloga (P)
Mihajlovac 1934
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Sloga (P) | 2 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
19.11
13:00
Å umadija 1903
Polet (LJ)
3
1
|
19.11.2016 13:00 | Å umadija 1903 | 3 : 1 | Polet (LJ) | |||||
19.11
13:00
JoŔanica
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
1
|
19.11.2016 13:00 | JoÅ”anica | 0 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
19.11
13:00
Sloga (D)
Moravac Orion
0
3
|
19.11.2016 13:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
19.11
13:00
Timok
Vlasina
4
0
|
19.11.2016 13:00 | Timok | 4 : 0 | Vlasina | |||||
19.11
13:00
Trstenik PPT
Pukovac
4
2
|
19.11.2016 13:00 | Trstenik PPT | 4 : 2 | Pukovac | |||||
19.11
13:00
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo (P)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | OFK SinÄeliÄ | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo (B)
Dunav
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Dunav |
19.11
13:00
RadniÄki (NB)
GSP Polet
1
0
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | GSP Polet | |||||
19.11
13:00
RadniÄki (O)
Teleoptik
1
2
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (O) | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
19.11
13:00
IMT
Žarkovo
2
1
|
19.11.2016 13:00 | IMT | 2 : 1 | Žarkovo |
19.11
13:00
RadniÄki (S)
Tavankut
7
2
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (S) | 7 : 2 | Tavankut | |||||
19.11
13:00
Potisje
BaÄka (P)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Potisje | 3 : 0 | BaÄka (P) |
19.11
13:00
Sloga
BuduÄnost (SC)
1
4
|
19.11.2016 13:00 | Sloga | 1 : 4 | BuduÄnost (SC) | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo (BK)
Dolina
7
1
|
19.11.2016 13:00 | Jedinstvo (BK) | 7 : 1 | Dolina | |||||
19.11
13:00
Sloboda
Vojvodina 1928
1
4
|
19.11.2016 13:00 | Sloboda | 1 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
19.11
13:00
RadniÄki (S)
Dinamo 1945
0
3
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (S) | 0 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
19.11
13:00
VrŔac united
Proleter (BK)
4
0
|
19.11.2016 13:00 | VrŔac united | 4 : 0 | Proleter (BK) | |||||
19.11
13:00
RadniÄki (K)
Kozara
2
0
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (K) | 2 : 0 | Kozara |
19.11
13:00
Mladost (BJ)
Hajduk (Ä)
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Mladost (BJ) | 3 : 2 | Hajduk (Ä) | |||||
19.11
13:00
Slavija
Sloga
1
3
|
19.11.2016 13:00 | Slavija | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.11
13:00
Jedinstvo (SP)
Kupinovo
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 0 | Kupinovo |
19.11
13:00
RadniÄki (K)
SuŔica
1
0
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki (K) | 1 : 0 | SuÅ”ica | |||||
19.11
13:00
TrepÄa
OvÄar
3
0
|
19.11.2016 13:00 | TrepÄa | 3 : 0 | OvÄar | |||||
19.11
13:00
Slavija
KaraÄorÄe
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Slavija | 1 : 1 | KaraÄorÄe |
19.11
13:00
Gruža
Napredak
4
1
|
19.11.2016 13:00 | Gruža | 4 : 1 | Napredak | |||||
19.11
13:00
RadniÄki 1926
Å umadija (A)
1
1
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki 1926 | 1 : 1 | Å umadija (A) |
19.11
13:00
Spartak 1924
Zadrugar
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Spartak 1924 | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
19.11
13:00
Sevojno
OFK OseÄina
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Sevojno | 1 : 1 | OFK OseÄina | |||||
19.11
13:00
RadniÄki Gorenje
Polimlje
2
0
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki Gorenje | 2 : 0 | Polimlje | |||||
19.11
13:00
Ribnica
Jedinstvo 1945
0
2
|
19.11.2016 13:00 | Ribnica | 0 : 2 | Jedinstvo 1945 |
19.11
13:00
Brodoremont
Napredak
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Brodoremont | 1 : 0 | Napredak | |||||
19.11
13:00
OFK Bor
Å arbanovac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | OFK Bor | 1 : 2 | Å arbanovac | |||||
19.11
13:00
TimoÄanin
BSK
0
0
|
19.11.2016 13:00 | TimoÄanin | 0 : 0 | BSK |
19.11
13:00
Jedinstvo
Morava 1918
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
19.11
13:00
ŽitoraÄa
Trajal
0
3
|
19.11.2016 13:00 | ŽitoraÄa | 0 : 3 | Trajal |
19.11
13:00
Pusta reka
Balkanski
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Pusta reka | 3 : 0 | Balkanski | |||||
19.11
13:00
GFK DuboÄica
PÄinja
1
0
|
19.11.2016 13:00 | GFK DuboÄica | 1 : 0 | PÄinja | |||||
19.11
13:00
Nebeski andjeli
Sloga (L)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Nebeski andjeli | 1 : 0 | Sloga (L) |
19.11
13:00
Balkan Mirijevo
Jedinstvo
5
0
|
19.11.2016 13:00 | Balkan Mirijevo | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.11
13:00
Milutinac
Avala
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Milutinac | 1 : 0 | Avala |
19.11
13:00
Proleter (RS)
BajŔa
2
3
|
19.11.2016 13:00 | Proleter (RS) | 2 : 3 | BajŔa | |||||
19.11
13:00
NjegoÅ”
Jadran (F)
1
1
|
19.11.2016 13:00 | NjegoÅ” | 1 : 1 | Jadran (F) | |||||
19.11
13:00
Panonija IM Topola
Vinogradar
2
2
|
19.11.2016 13:00 | Panonija IM Topola | 2 : 2 | Vinogradar |
19.11
13:00
ŽAK
Mladost (K)
4
0
|
19.11.2016 13:00 | ŽAK | 4 : 0 | Mladost (K) |
19.11
13:30
Partizan (U)
Jedinstvo (V)
1
0
|
19.11.2016 13:30 | Partizan (U) | 1 : 0 | Jedinstvo (V) |
19.11
13:00
BileÄanin
OFK Kikinda
0
3
|
19.11.2016 13:00 | BileÄanin | 0 : 3 | OFK Kikinda | |||||
19.11
13:00
Krajina
Lehel
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Krajina | 2 : 0 | Lehel | |||||
19.11
13:00
Begej
Naftagas (B)
10
0
|
19.11.2016 13:00 | Begej | 10 : 0 | Naftagas (B) | |||||
19.11
13:00
Mladost (L)
Mladost (BD)
0
9
|
19.11.2016 13:00 | Mladost (L) | 0 : 9 | Mladost (BD) |
19.11
13:00
Rudar
Jadran
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Rudar | 2 : 0 | Jadran | |||||
19.11
13:00
1. Maj Ruma
Partizan
6
0
|
19.11.2016 13:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | Partizan |
19.11
13:00
OFK Futog
Vinogradar
6
1
|
19.11.2016 13:00 | OFK Futog | 6 : 1 | Vinogradar | |||||
19.11
13:00
JugoviÄ
TSK
0
0
|
19.11.2016 13:00 | JugoviÄ | 0 : 0 | TSK | |||||
19.11
13:00
Å ajkaÅ” 1908
Mladost
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Å ajkaÅ” 1908 | 3 : 2 | Mladost | |||||
19.11
13:00
Omladinac
Jedinstvo
2
2
|
19.11.2016 13:00 | Omladinac | 2 : 2 | Jedinstvo |
19.11
13:30
GoÄ
OFK Ras
4
0
|
19.11.2016 13:30 | GoÄ | 4 : 0 | OFK Ras |
19.11
13:00
Jadran
BuduÄnost
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Jadran | 1 : 1 | BuduÄnost |
19.11
13:00
Lunjevica
Brezak
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Lunjevica | 3 : 2 | Brezak |
19.11
13:00
Mladi borac
Udarnik
0
0
|
19.11.2016 13:00 | Mladi borac | 0 : 0 | Udarnik | |||||
19.11
13:00
Cerovac 2013
BuduÄnost
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Cerovac 2013 | 1 : 0 | BuduÄnost |
19.11
13:00
Sloga 33
TrgovaÄki
7
0
|
19.11.2016 13:00 | Sloga 33 | 7 : 0 | TrgovaÄki | |||||
19.11
13:00
Äerdap
BuduÄnost (V)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Äerdap | 3 : 0 | BuduÄnost (V) | |||||
19.11
13:00
Polet (SD)
Napredak 1936
3
1
|
19.11.2016 13:00 | Polet (SD) | 3 : 1 | Napredak 1936 |
19.11
13:00
Mladost (P)
SindjeliÄ
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | SindjeliÄ | |||||
19.11
13:00
RadniÄki Å abaÄki
Jevremovac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | RadniÄki Å abaÄki | 1 : 2 | Jevremovac |
19.11
13:00
Radnik
Junior Novo Naselje
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Radnik | 1 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
19.11
13:00
OFK JabuÄje
JoŔeva
7
0
|
19.11.2016 13:00 | OFK JabuÄje | 7 : 0 | JoÅ”eva | |||||
19.11
13:00
Pepeljevac
Tvrdojevac
5
1
|
19.11.2016 13:00 | Pepeljevac | 5 : 1 | Tvrdojevac | |||||
19.11
13:00
Banjani
Sovljak
1
2
|
19.11.2016 13:00 | Banjani | 1 : 2 | Sovljak |
19.11
13:30
PoreÄ
Branik
1
0
|
19.11.2016 13:30 | PoreÄ | 1 : 0 | Branik |
19.11
13:00
Rudar (G)
TrebiÄ
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Rudar (G) | 3 : 0 | TrebiÄ | |||||
19.11
13:00
Rgotina
Kablovi
4
1
|
19.11.2016 13:00 | Rgotina | 4 : 1 | Kablovi |
19.11
13:00
OFK Tekstilac
Hajduk
3
2
|
19.11.2016 13:00 | OFK Tekstilac | 3 : 2 | Hajduk | |||||
19.11
13:00
Resavac
Morava
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Resavac | 3 : 0 | Morava |
19.11
13:00
Blagotin
Parunovac
4
0
|
19.11.2016 13:00 | Blagotin | 4 : 0 | Parunovac |
19.11
13:00
Vulkan
VrtiŔte
5
2
|
19.11.2016 13:00 | Vulkan | 5 : 2 | VrtiŔte | |||||
19.11
13:00
Palilulac
Proleter (M)
1
2
|
19.11.2016 13:00 | Palilulac | 1 : 2 | Proleter (M) | |||||
19.11
13:00
Aluminijum
Proleter (DV)
2
6
|
19.11.2016 13:00 | Aluminijum | 2 : 6 | Proleter (DV) |
19.11
13:00
Jedinstvo (Å )
Umac
0
2
|
19.11.2016 13:00 | Jedinstvo (Å ) | 0 : 2 | Umac |
19.11
13:00
Levosoje
TreŔnjevka
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Levosoje | 3 : 2 | TreŔnjevka | |||||
19.11
13:00
OFK Alakince
Mladost (S)
1
0
|
19.11.2016 13:00 | OFK Alakince | 1 : 0 | Mladost (S) |
19.11
13:00
Borac 1805
Moravac
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Borac 1805 | 3 : 0 | Moravac | |||||
19.11
13:00
Rudar Stenjevac
Napredak (S)
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Rudar Stenjevac | 3 : 0 | Napredak (S) |
19.11
13:00
Zenit
Sloga
2
3
|
19.11.2016 13:00 | Zenit | 2 : 3 | Sloga |
19.11
13:00
OFK Draževac
Borac
1
2
|
19.11.2016 13:00 | OFK Draževac | 1 : 2 | Borac | |||||
19.11
13:00
Mladi Radnik
Polet (V)
1
4
|
19.11.2016 13:00 | Mladi Radnik | 1 : 4 | Polet (V) | |||||
19.11
13:00
Planinac 2015
Gredetin
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Planinac 2015 | 3 : 0 | Gredetin |
19.11
13:00
Marjan MB
Real
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Marjan MB | 2 : 1 | Real |
19.11
13:00
Sloga
AFK
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Sloga | 2 : 1 | AFK | |||||
19.11
13:00
TornjoÅ”
Äoka
3
0
|
19.11.2016 13:00 | TornjoÅ” | 3 : 0 | Äoka |
19.11
13:00
RFK Novi Sad 1921
BaÄka
3
0
|
19.11.2016 13:00 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 0 | BaÄka | |||||
19.11
13:00
Centar
Susek
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Centar | 2 : 0 | Susek |
19.11
16:30
PopoviÄi
Mlada krila
1
1
|
19.11.2016 16:30 | PopoviÄi | 1 : 1 | Mlada krila | |||||
19.11
16:30
Grdica
Jedinstvo (D)
2
1
|
19.11.2016 16:30 | Grdica | 2 : 1 | Jedinstvo (D) |
19.11
13:00
Omladinac (V)
Kotlenik
5
4
|
19.11.2016 13:00 | Omladinac (V) | 5 : 4 | Kotlenik |
19.11
13:00
Milicionar
Gorki
0
0
|
19.11.2016 13:00 | Milicionar | 0 : 0 | Gorki | |||||
19.11
13:00
Torpedo
Cer
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Torpedo | 2 : 1 | Cer |
19.11
13:00
DuŔan Silni
RadniÄki (Š)
0
1
|
19.11.2016 13:00 | DuÅ”an Silni | 0 : 1 | RadniÄki (Š) |
19.11
11:00
Velika Reka
Sloga (LÅ )
5
2
|
19.11.2016 11:00 | Velika Reka | 5 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
19.11
13:30
Azbukovica
GuÄevo
0
3
|
19.11.2016 13:30 | Azbukovica | 0 : 3 | GuÄevo | |||||
19.11
13:00
Jadar (S)
Prva Iskra
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Jadar (S) | 2 : 0 | Prva Iskra |
19.11
13:00
Rudar
Crvena Jabuka
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Rudar | 2 : 0 | Crvena Jabuka | |||||
19.11
13:00
Vrelo Sport
Rubribreza
3
2
|
19.11.2016 13:00 | Vrelo Sport | 3 : 2 | Rubribreza |
19.11
13:00
BuduÄnost
Kapidžija
1
0
|
19.11.2016 13:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Kapidžija | |||||
19.11
13:00
Gornji StepoÅ”
Knez Lazar
1
3
|
19.11.2016 13:00 | Gornji StepoÅ” | 1 : 3 | Knez Lazar | |||||
19.11
13:00
BSK
Mladost VPD
2
0
|
19.11.2016 13:00 | BSK | 2 : 0 | Mladost VPD |
19.11
13:00
Varvarin
JugoviÄi
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Varvarin | 3 : 0 | JugoviÄi |
19.11
13:00
Sloboda
Mladost
1
5
|
19.11.2016 13:00 | Sloboda | 1 : 5 | Mladost | |||||
19.11
13:00
NiŔavac
Lokomotiva
2
4
|
19.11.2016 13:00 | NiŔavac | 2 : 4 | Lokomotiva |
19.11
13:00
Velika Jasikova
Å ljivar
4
3
|
19.11.2016 13:00 | Velika Jasikova | 4 : 3 | Å ljivar | |||||
19.11
13:00
Kastrum
Lovac
0
0
|
19.11.2016 13:00 | Kastrum | 0 : 0 | Lovac | |||||
19.11
13:00
Kosovo
Mladost
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Kosovo | 3 : 0 | Mladost |
19.11
13:30
Moravac (P)
Gornje Krajince
8
0
|
19.11.2016 13:30 | Moravac (P) | 8 : 0 | Gornje Krajince | |||||
19.11
13:30
Å FU Derbi 2016
Moravac (G)
5
3
|
19.11.2016 13:30 | Å FU Derbi 2016 | 5 : 3 | Moravac (G) | |||||
19.11
13:30
Todorovce
Mladost
3
1
|
19.11.2016 13:30 | Todorovce | 3 : 1 | Mladost |
19.11
13:00
OFK Petrovac
Grbalj
1
0
|
19.11.2016 13:00 | OFK Petrovac | 1 : 0 | Grbalj | |||||
19.11
13:00
Iskra
Jedinstvo
1
2
|
19.11.2016 13:00 | Iskra | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.11
13:00
BuduÄnost
LovÄen
5
0
|
19.11.2016 13:00 | BuduÄnost | 5 : 0 | LovÄen | |||||
19.11
13:00
DeÄiÄ
Mladost
2
0
|
19.11.2016 13:00 | DeÄiÄ | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.11
13:00
Rudar
Bokelj
2
0
|
19.11.2016 13:00 | Rudar | 2 : 0 | Bokelj | |||||
19.11
13:00
Sutjeska
Zeta
0
0
|
19.11.2016 13:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Zeta |
19.11
17:00
Napredak
Crvena zvezda
0
1
|
19.11.2016 17:00 | Napredak | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
19.11
13:30
Borac
Metalac
1
2
|
19.11.2016 13:30 | Borac | 1 : 2 | Metalac | |||||
19.11
13:30
Spartak ŽK
Voždovac
0
2
|
19.11.2016 13:30 | Spartak ŽK | 0 : 2 | Voždovac | |||||
19.11
13:30
ÄukariÄki
RadniÄki (N)
4
1
|
19.11.2016 13:30 | ÄukariÄki | 4 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
19.11
13:30
Javor Matis
Radnik
1
0
|
19.11.2016 13:30 | Javor Matis | 1 : 0 | Radnik | |||||
19.11
17:00
Vojvodina
Novi Pazar
3
0
|
19.11.2016 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
19.11
15:00
Partizan
OFK BaÄka
1
0
|
19.11.2016 15:00 | Partizan | 1 : 0 | OFK BaÄka |
19.11
13:00
MaÄva
InÄija
1
2
|
19.11.2016 13:00 | MaÄva | 1 : 2 | InÄija | |||||
19.11
13:00
Sloboda
Bežanija
2
2
|
19.11.2016 13:00 | Sloboda | 2 : 2 | Bežanija | |||||
19.11
13:00
Zemun
Dinamo
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Zemun | 3 : 0 | Dinamo | |||||
19.11
13:00
Proleter
Jagodina
2
1
|
19.11.2016 13:00 | Proleter | 2 : 1 | Jagodina | |||||
19.11
13:00
Kolubara
OFK Beograd
3
3
|
19.11.2016 13:00 | Kolubara | 3 : 3 | OFK Beograd | |||||
19.11
13:00
OFK Odžaci
SindjeliÄ
1
2
|
19.11.2016 13:00 | OFK Odžaci | 1 : 2 | SindjeliÄ | |||||
19.11
13:00
BSK BorÄa
ÄSK Pivara
3
2
|
19.11.2016 13:00 | BSK BorÄa | 3 : 2 | ÄSK Pivara |
19.11
18:30
Tottenham
West Ham
3
2
|
19.11.2016 18:30 | Tottenham | 3 : 2 | West Ham | |||||
19.11
16:00
Crystal Palace
Manchester City
1
2
|
19.11.2016 16:00 | Crystal Palace | 1 : 2 | Manchester City | |||||
19.11
16:00
Everton
Swansea
1
1
|
19.11.2016 16:00 | Everton | 1 : 1 | Swansea | |||||
19.11
16:00
Southampton
Liverpool
0
0
|
19.11.2016 16:00 | Southampton | 0 : 0 | Liverpool | |||||
19.11
16:00
Stoke
Bournemouth
0
1
|
19.11.2016 16:00 | Stoke | 0 : 1 | Bournemouth | |||||
19.11
16:00
Sunderland
Hull
3
0
|
19.11.2016 16:00 | Sunderland | 3 : 0 | Hull | |||||
19.11
16:00
Watford
Leicester
2
1
|
19.11.2016 16:00 | Watford | 2 : 1 | Leicester | |||||
19.11
13:30
Manchester Utd
Arsenal
1
1
|
19.11.2016 13:30 | Manchester Utd | 1 : 1 | Arsenal |
19.11
15:30
Borussia M'gladbach
Kƶln
1
2
|
19.11.2016 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 2 | Kƶln | |||||
19.11
15:30
Mainz 05
Freiburg
4
2
|
19.11.2016 15:30 | Mainz 05 | 4 : 2 | Freiburg | |||||
19.11
15:30
Wolfsburg
Schalke 04
0
1
|
19.11.2016 15:30 | Wolfsburg | 0 : 1 | Schalke 04 | |||||
19.11
15:30
Augsburg
Hertha BSC
0
0
|
19.11.2016 15:30 | Augsburg | 0 : 0 | Hertha BSC | |||||
19.11
15:30
Darmstadt 98
Ingolstadt
0
1
|
19.11.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 1 | Ingolstadt | |||||
19.11
18:30
Borussia Dortmund
Bayern
1
0
|
19.11.2016 18:30 | Borussia Dortmund | 1 : 0 | Bayern |
19.11
15:00
Chievo
Cagliari
1
0
|
19.11.2016 15:00 | Chievo | 1 : 0 | Cagliari | |||||
19.11
18:00
Udinese
Napoli
1
2
|
19.11.2016 18:00 | Udinese | 1 : 2 | Napoli | |||||
19.11
20:45
Juventus
Pescara
3
0
|
19.11.2016 20:45 | Juventus | 3 : 0 | Pescara |
19.11
17:00
PSG
Nantes
2
0
|
19.11.2016 17:00 | PSG | 2 : 0 | Nantes | |||||
19.11
20:00
Nancy
Dijon
1
0
|
19.11.2016 20:00 | Nancy | 1 : 0 | Dijon | |||||
19.11
20:00
Bastia
Montpellier
1
1
|
19.11.2016 20:00 | Bastia | 1 : 1 | Montpellier | |||||
19.11
20:00
Toulouse
Metz
1
2
|
19.11.2016 20:00 | Toulouse | 1 : 2 | Metz | |||||
19.11
20:00
Rennes
Angers
1
1
|
19.11.2016 20:00 | Rennes | 1 : 1 | Angers |
19.11
13:00
La CoruƱa
Sevilla
2
3
|
19.11.2016 13:00 | La CoruƱa | 2 : 3 | Sevilla | |||||
19.11
16:15
Barcelona
MƔlaga
0
0
|
19.11.2016 16:15 | Barcelona | 0 : 0 | MƔlaga | |||||
19.11
18:30
Eibar
Celta Vigo
1
0
|
19.11.2016 18:30 | Eibar | 1 : 0 | Celta Vigo | |||||
19.11
20:45
AtlƩtico Madrid
Real Madrid
0
3
|
19.11.2016 20:45 | AtlƩtico Madrid | 0 : 3 | Real Madrid |
19.11
13:00
ObiliÄ
Sloga RadniÄki
0
3
|
19.11.2016 13:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Sloga RadniÄki | |||||
19.11
13:00
MaŔinac Trejs PZP
Crvena zvezda
0
3
|
19.11.2016 13:00 | MaŔinac Trejs PZP | 0 : 3 | Crvena zvezda |
19.11
11:00
RadniÄki (P)
Jagodina
5
0
|
19.11.2016 11:00 | RadniÄki (P) | 5 : 0 | Jagodina | |||||
19.11
13:00
Crvena zvezda
RadniÄki (N)
4
2
|
19.11.2016 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
19.11
12:00
Napredak
Vojvodina
1
0
|
19.11.2016 12:00 | Napredak | 1 : 0 | Vojvodina |
19.11
14:00
Jedinstvo
RadniÄki Stobex
6
0
|
19.11.2016 14:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | RadniÄki Stobex | |||||
19.11
11:00
ŽelezniÄar
RadniÄki Å abaÄki
5
0
|
19.11.2016 11:00 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | RadniÄki Å abaÄki |
19.11
09:00
IM Rakovica
Studentski Grad
1
1
|
19.11.2016 09:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Studentski Grad | |||||
19.11
13:00
Brodarac 2
Internacional
1
3
|
19.11.2016 13:00 | Brodarac 2 | 1 : 3 | Internacional | |||||
19.11
13:00
Bežanija
Sindjelic
0
4
|
19.11.2016 13:00 | Bežanija | 0 : 4 | Sindjelic |
19.11
11:00
Jugoslavija
Strela
3
1
|
19.11.2016 11:00 | Jugoslavija | 3 : 1 | Strela | |||||
19.11
11:00
Borac (St)
Polet
5
2
|
19.11.2016 11:00 | Borac (St) | 5 : 2 | Polet |
19.11
11:00
Trudbenik
Omladinac
0
2
|
19.11.2016 11:00 | Trudbenik | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.11
14:00
VrÄin
011
0
8
|
19.11.2016 14:00 | VrÄin | 0 : 8 | 011 | |||||
19.11
10:00
BuduÄnost
Srem
0
6
|
19.11.2016 10:00 | BuduÄnost | 0 : 6 | Srem |
19.11
10:00
SinÄeliÄ MK
Voždovac MK
1
1
|
19.11.2016 10:00 | SinÄeliÄ MK | 1 : 1 | Voždovac MK |
19.11
13:30
Crvena zvezda
Moravac Orion
5
0
|
19.11.2016 13:30 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Moravac Orion | |||||
19.11
13:00
Kiker
Novi Pazar
1
2
|
19.11.2016 13:00 | Kiker | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.11
11:00
Rad
Zemun
2
2
|
19.11.2016 11:00 | Rad | 2 : 2 | Zemun | |||||
19.11
12:00
Studentski Grad
Brodarac
0
0
|
19.11.2016 12:00 | Studentski Grad | 0 : 0 | Brodarac | |||||
19.11
10:30
Teleoptik
Vojvodina
1
4
|
19.11.2016 10:30 | Teleoptik | 1 : 4 | Vojvodina |
19.11
10:00
Vojvodina
Borac
3
1
|
19.11.2016 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Borac |
19.11
13:00
Dunav
Å evac
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Dunav | 1 : 1 | Å evac |
19.11
10:00
Strelac
Crvena Zastava
3
3
|
19.11.2016 10:00 | Strelac | 3 : 3 | Crvena Zastava |
19.11
Hajduk
Beograd 1929
0
3
|
19.11.2016 | Hajduk | 0 : 3 | Beograd 1929 | |||||
19.11
Vinca
Dorcol
3
3
|
19.11.2016 | Vinca | 3 : 3 | Dorcol |
19.11
13:00
Rad MK
011 MK
1
1
|
19.11.2016 13:00 | Rad MK | 1 : 1 | 011 MK | |||||
19.11
13:00
BASK MK
SinÄeliÄ MK
0
1
|
19.11.2016 13:00 | BASK MK | 0 : 1 | SinÄeliÄ MK |
19.11
13:00
BaÄinac
Kolonija 11421
3
0
|
19.11.2016 13:00 | BaÄinac | 3 : 0 | Kolonija 11421 | |||||
19.11
13:00
AF Duljaj
Sloga 33
1
2
|
19.11.2016 13:00 | AF Duljaj | 1 : 2 | Sloga 33 | |||||
19.11
13:00
Morava
Plana
0
7
|
19.11.2016 13:00 | Morava | 0 : 7 | Plana | |||||
19.11
13:00
PetliÄ 2006
Zvižd
1
5
|
19.11.2016 13:00 | PetliÄ 2006 | 1 : 5 | Zvižd | |||||
19.11
13:00
Presing
GFK Jasenica 1911
3
0
|
19.11.2016 13:00 | Presing | 3 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
19.11
13:00
Pinkum
Smederevo 1924
2
4
|
19.11.2016 13:00 | Pinkum | 2 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
19.11
13:00
Cepelin 026
Å umadija
1
0
|
19.11.2016 13:00 | Cepelin 026 | 1 : 0 | Å umadija |
19.11
10:00
Proleter
Arena Su
0
3
|
19.11.2016 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Arena Su |
19.11
11:00
Dinamo 1945
ŽelezniÄar
8
0
|
19.11.2016 11:00 | Dinamo 1945 | 8 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
19.11
11:00
Borac
Sloga
0
2
|
19.11.2016 11:00 | Borac | 0 : 2 | Sloga |
19.11
09:00
Rad MK
Altina MK
1
3
|
19.11.2016 09:00 | Rad MK | 1 : 3 | Altina MK | |||||
19.11
10:00
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
1
1
|
19.11.2016 10:00 | Voždovac MK | 1 : 1 | Crvena zvezda MK |
19.11
13:00
Beograd 1929 MK
Kosmaj MK
1
3
|
19.11.2016 13:00 | Beograd 1929 MK | 1 : 3 | Kosmaj MK |
19.11
14:00
Prva Iskra MK
PKB MK
1
2
|
19.11.2016 14:00 | Prva Iskra MK | 1 : 2 | PKB MK |
19.11
Jagodina
LevaÄ
19
0
|
19.11.2016 | Jagodina | 19 : 0 | LevaÄ |
19.11
11:00
Subotica
CFK
0
0
|
19.11.2016 11:00 | Subotica | 0 : 0 | CFK |
19.11
11:00
OFK National AG
OFK AS
3
4
|
19.11.2016 11:00 | OFK National AG | 3 : 4 | OFK AS |
19.11
10:00
DonjoŔorac
Sunrise Å abac
|
19.11.2016 10:00 | DonjoŔorac | : | Sunrise Šabac | |||||
19.11
10:00
Tamnava 2016
MaÄva 2005
|
19.11.2016 10:00 | Tamnava 2016 | : | MaÄva 2005 | |||||
19.11
10:00
POFK Äivija
POFK Letnjikovac
|
19.11.2016 10:00 | POFK Äivija | : | POFK Letnjikovac | |||||
19.11
10:00
Jedinstvo 1945
RadniÄki (K)
|
19.11.2016 10:00 | Jedinstvo 1945 | : | RadniÄki (K) | |||||
19.11
10:00
POFK Savacium
MaÄva
|
19.11.2016 10:00 | POFK Savacium | : | MaÄva |
19.11
09:30
BSK 1925 B
Lokomotiva V
1
0
|
19.11.2016 09:30 | BSK 1925 B | 1 : 0 | Lokomotiva V | |||||
19.11
15:00
Brodarac 1947
IMT
1
2
|
19.11.2016 15:00 | Brodarac 1947 | 1 : 2 | IMT |
19.11
18:00
Dunav 2014
Sveti ÄorÄe
83
64
|
19.11.2016 18:00 | Dunav 2014 | 83 : 64 | Sveti ÄorÄe | |||||
19.11
17:00
Akademik
Hajduk
102
83
|
19.11.2016 17:00 | Akademik | 102 : 83 | Hajduk | |||||
19.11
20:00
Crvenka
Topola
71
93
|
19.11.2016 20:00 | Crvenka | 71 : 93 | Topola | |||||
19.11
20:00
RadniÄki
Jedinstvo
87
80
|
19.11.2016 20:00 | RadniÄki | 87 : 80 | Jedinstvo |
19.11
19:00
KKK RadniÄki
ŽelezniÄar
84
60
|
19.11.2016 19:00 | KKK RadniÄki | 84 : 60 | ŽelezniÄar | |||||
19.11
19:00
Zlatar
Klik
75
68
|
19.11.2016 19:00 | Zlatar | 75 : 68 | Klik |
19.11
19:00
Morava
OKK Junior
82
76
|
19.11.2016 19:00 | Morava | 82 : 76 | OKK Junior | |||||
19.11
15:30
Zdravlje Leskovac
Jablanica
75
56
|
19.11.2016 15:30 | Zdravlje Leskovac | 75 : 56 | Jablanica | |||||
19.11
18:00
Sokobanja
Radan
106
73
|
19.11.2016 18:00 | Sokobanja | 106 : 73 | Radan | |||||
19.11
20:00
Vlasotince
Prokuplje
81
87
|
19.11.2016 20:00 | Vlasotince | 81 : 87 | Prokuplje | |||||
19.11
16:30
KurŔumlija
Dimitrovgrad
59
83
|
19.11.2016 16:30 | KurŔumlija | 59 : 83 | Dimitrovgrad |
19.11
16:45
Borac
Ras
92
86
|
19.11.2016 16:45 | Borac | 92 : 86 | Ras | |||||
19.11
12:15
Torlak
BorÄa
73
85
|
19.11.2016 12:15 | Torlak | 73 : 85 | BorÄa | |||||
19.11
13:00
Slodes
LA Basket
66
83
|
19.11.2016 13:00 | Slodes | 66 : 83 | LA Basket | |||||
19.11
18:00
Žarkovo
RadniÄki (O)
91
71
|
19.11.2016 18:00 | Žarkovo | 91 : 71 | RadniÄki (O) |
19.11
18:00
Velika Kikinda
Sloboda NS
89
68
|
19.11.2016 18:00 | Velika Kikinda | 89 : 68 | Sloboda NS | |||||
19.11
19:00
Odžaci
SO KoÅ”
85
58
|
19.11.2016 19:00 | Odžaci | 85 : 58 | SO KoŔ | |||||
19.11
12:30
Mladost Veternik
Sivac
110
56
|
19.11.2016 12:30 | Mladost Veternik | 110 : 56 | Sivac | |||||
19.11
14:00
BuduÄnost
Petrovgrad
91
67
|
19.11.2016 14:00 | BuduÄnost | 91 : 67 | Petrovgrad |
19.11
17:00
BNS
Å imanovci
51
76
|
19.11.2016 17:00 | BNS | 51 : 76 | Å imanovci | |||||
19.11
19:00
Omladinac
Lokomotiva 2016
96
72
|
19.11.2016 19:00 | Omladinac | 96 : 72 | Lokomotiva 2016 | |||||
19.11
17:10
Vojka
Jedinstvo
59
72
|
19.11.2016 17:10 | Vojka | 59 : 72 | Jedinstvo |
19.11
18:00
Mladost 2014
RaÄevac
77
75
|
19.11.2016 18:00 | Mladost 2014 | 77 : 75 | RaÄevac |
19.11
13:00
Užice
ÄaÄak 94
79
71
|
19.11.2016 13:00 | Užice | 79 : 71 | ÄaÄak 94 |
19.11
16:00
Požarevac
Stari Ras
97
55
|
19.11.2016 16:00 | Požarevac | 97 : 55 | Stari Ras | |||||
19.11
13:15
Napredak Junior
Bane
92
64
|
19.11.2016 13:15 | Napredak Junior | 92 : 64 | Bane | |||||
19.11
17:00
GoÄ
Sloga (PM)
90
54
|
19.11.2016 17:00 | GoÄ | 90 : 54 | Sloga (PM) |
19.11
18:15
BASK
Novi Beograd 7
75
54
|
19.11.2016 18:15 | BASK | 75 : 54 | Novi Beograd 7 | |||||
19.11
14:15
Torlak 2
Eko Sport
66
87
|
19.11.2016 14:15 | Torlak 2 | 66 : 87 | Eko Sport |
19.11
16:30
Zicer
Mladost Vesna
60
72
|
19.11.2016 16:30 | Zicer | 60 : 72 | Mladost Vesna | |||||
19.11
16:30
Jugbasket
Omladinac 016
89
60
|
19.11.2016 16:30 | Jugbasket | 89 : 60 | Omladinac 016 |
19.11
19:00
Zadar
Partizan NIS
69
76
|
19.11.2016 19:00 | Zadar | 69 : 76 | Partizan NIS | |||||
19.11
17:00
Mega Leks
Mornar
93
87
|
19.11.2016 17:00 | Mega Leks | 93 : 87 | Mornar | |||||
19.11
21:00
Krka
Igokea
72
88
|
19.11.2016 21:00 | Krka | 72 : 88 | Igokea |
19.11
19:30
Konstantin
Mladost Admiral
56
76
|
19.11.2016 19:30 | Konstantin | 56 : 76 | Mladost Admiral | |||||
19.11
19:00
Spartak
Dunav
93
74
|
19.11.2016 19:00 | Spartak | 93 : 74 | Dunav | |||||
19.11
19:00
Napredak Rubin
VrŔac
69
75
|
19.11.2016 19:00 | Napredak Rubin | 69 : 75 | VrŔac |
19.11
18:00
Rtanj
RadniÄki 1950
60
79
|
19.11.2016 18:00 | Rtanj | 60 : 79 | RadniÄki 1950 | |||||
19.11
19:00
Futog Tupanjac MD
Sloboda
81
85
|
19.11.2016 19:00 | Futog Tupanjac MD | 81 : 85 | Sloboda | |||||
19.11
20:30
Vojvodina
Napredak Bosphorus
85
71
|
19.11.2016 20:30 | Vojvodina | 85 : 71 | Napredak Bosphorus |
19.11
11:00
Užice
MileŔevac
39
96
|
19.11.2016 11:00 | Užice | 39 : 96 | MileŔevac | |||||
19.11
13:00
Prijepolje
ZveÄan
23
69
|
19.11.2016 13:00 | Prijepolje | 23 : 69 | ZveÄan |
19.11
19:30
TopliÄanin 2012
Actavis academy
52
67
|
19.11.2016 19:30 | TopliÄanin 2012 | 52 : 67 | Actavis academy |
19.11
19:00
Srbobran
Hajduk
80
63
|
19.11.2016 19:00 | Srbobran | 80 : 63 | Hajduk | |||||
19.11
18:00
BeoÄin
Jadran
102
23
|
19.11.2016 18:00 | BeoÄin | 102 : 23 | Jadran |
19.11
Kolubara LA 2013
MIX
20
0
|
19.11.2016 | Kolubara LA 2013 | 20 : 0 | MIX | |||||
19.11
ŽelezniÄar
Mladost 014
69
67
|
19.11.2016 | ŽelezniÄar | 69 : 67 | Mladost 014 |
19.11
15:30
Borac
Mega Bemax
74
82
|
19.11.2016 15:30 | Borac | 74 : 82 | Mega Bemax | |||||
19.11
17:00
Sloga
Vizura Shark
69
74
|
19.11.2016 17:00 | Sloga | 69 : 74 | Vizura Shark | |||||
19.11
16:00
Sport's World
Konstantin
68
62
|
19.11.2016 16:00 | Sport's World | 68 : 62 | Konstantin | |||||
19.11
12:30
Zemun
Mladost (Ä)
81
58
|
19.11.2016 12:30 | Zemun | 81 : 58 | Mladost (Ä) | |||||
19.11
13:30
Hisar
Crvena zvezda M:TS
48
100
|
19.11.2016 13:30 | Hisar | 48 : 100 | Crvena zvezda M:TS |
19.11
Inter koÅ”
MIX
42
48
|
19.11.2016 | Inter koÅ” | 42 : 48 | MIX | |||||
19.11
Mladost
ŽelezniÄar
64
93
|
19.11.2016 | Mladost | 64 : 93 | ŽelezniÄar |
19.11
OKK Å abac
Koceljeva
20
0
|
19.11.2016 | OKK Å abac | 20 : 0 | Koceljeva | |||||
19.11
Student 014
LA Basket
20
0
|
19.11.2016 | Student 014 | 20 : 0 | LA Basket | |||||
19.11
MIX 1
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | MIX 1 | 20 : 0 | Mionica | |||||
19.11
MIX 2
ŽelezniÄar
20
0
|
19.11.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | ŽelezniÄar |
19.11
RaÄevac
MIX 2
20
0
|
19.11.2016 | RaÄevac | 20 : 0 | MIX 2 | |||||
19.11
Student 014
LA Basket
20
0
|
19.11.2016 | Student 014 | 20 : 0 | LA Basket | |||||
19.11
MIX 1
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | MIX 1 | 20 : 0 | Mionica | |||||
19.11
Inter koÅ”
ŽelezniÄar
20
0
|
19.11.2016 | Inter koÅ” | 20 : 0 | ŽelezniÄar |
19.11
RaÄevac
OseÄina
20
0
|
19.11.2016 | RaÄevac | 20 : 0 | OseÄina | |||||
19.11
Student
Mladost 014
20
0
|
19.11.2016 | Student | 20 : 0 | Mladost 014 | |||||
19.11
MIX
Mionica
20
0
|
19.11.2016 | MIX | 20 : 0 | Mionica |
19.11
19:00
Stig
KaraÄorÄe
3
0
|
19.11.2016 19:00 | Stig | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
19.11
20:00
Loznica
Lucky Star
3
0
|
19.11.2016 20:00 | Loznica | 3 : 0 | Lucky Star |
19.11
19:00
GraÄac
Lotus
3
0
|
19.11.2016 19:00 | GraÄac | 3 : 0 | Lotus |
19.11
15:45
Banat
Vojvodina 2
3
1
|
19.11.2016 15:45 | Banat | 3 : 1 | Vojvodina 2 |
19.11
14:30
TopliÄanin
Vranje
3
0
|
19.11.2016 14:30 | TopliÄanin | 3 : 0 | Vranje | |||||
19.11
19:00
Hajduk Veljko
Ozren
3
0
|
19.11.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Ozren |
19.11
19:00
Jedinstvo (SP)
Partizan
3
0
|
19.11.2016 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Partizan | |||||
19.11
18:00
Vojvodina NS Seme
Ribnica
3
1
|
19.11.2016 18:00 | Vojvodina NS Seme | 3 : 1 | Ribnica | |||||
19.11
17:00
NiÅ” IGM Mladost
Novi Pazar
3
1
|
19.11.2016 17:00 | NiÅ” IGM Mladost | 3 : 1 | Novi Pazar |
19.11
18:00
Borac
Mladi radnik
2
3
|
19.11.2016 18:00 | Borac | 2 : 3 | Mladi radnik | |||||
19.11
17:00
Kosovska Mitrovica
FAP Livnica
3
1
|
19.11.2016 17:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 1 | FAP Livnica | |||||
19.11
19:00
VGSK
VA 014 Gorenje
0
3
|
19.11.2016 19:00 | VGSK | 0 : 3 | VA 014 Gorenje |
19.11
18:00
Metalac Takovo
Antena
3
0
|
19.11.2016 18:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Antena | |||||
19.11
16:00
Napredak 037
Timok
3
2
|
19.11.2016 16:00 | Napredak 037 | 3 : 2 | Timok | |||||
19.11
17:00
BavaniŔte
BeÄej
1
3
|
19.11.2016 17:00 | BavaniÅ”te | 1 : 3 | BeÄej | |||||
19.11
16:00
Užice
Mladenovac
0
3
|
19.11.2016 16:00 | Užice | 0 : 3 | Mladenovac |
19.11
16:35
Kralj
Lazarevac
2
3
|
19.11.2016 16:35 | Kralj | 2 : 3 | Lazarevac | |||||
19.11
17:00
Srbijanka 014
Ribnica
3
1
|
19.11.2016 17:00 | Srbijanka 014 | 3 : 1 | Ribnica |
19.11
17:00
Å umadija
Mladi Radnik
3
0
|
19.11.2016 17:00 | Å umadija | 3 : 0 | Mladi Radnik |
19.11
17:00
LeposaviÄ
Zlatibor
0
3
|
19.11.2016 17:00 | LeposaviÄ | 0 : 3 | Zlatibor |
19.11
12:00
TopliÄanin
Stampedo
3
2
|
19.11.2016 12:00 | TopliÄanin | 3 : 2 | Stampedo | |||||
19.11
18:00
ParaÄin
Bor
3
2
|
19.11.2016 18:00 | ParaÄin | 3 : 2 | Bor | |||||
19.11
19:00
Radan
Desetka
2
3
|
19.11.2016 19:00 | Radan | 2 : 3 | Desetka |
19.11
17:00
Mladost (NP)
Novi Sad
3
2
|
19.11.2016 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 2 | Novi Sad | |||||
19.11
14:00
Partizan
Mladost (I)
3
0
|
19.11.2016 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost (I) | |||||
19.11
16:00
Futog vest
Elan Volej
3
2
|
19.11.2016 16:00 | Futog vest | 3 : 2 | Elan Volej | |||||
19.11
15:00
Odbojka 013
Apatin
3
1
|
19.11.2016 15:00 | Odbojka 013 | 3 : 1 | Apatin |
19.11
Mladost 2000
UÅ”Äe
3
1
|
19.11.2016 | Mladost 2000 | 3 : 1 | UÅ”Äe | |||||
19.11
Gimnazijalac 2
Župa
3
0
|
19.11.2016 | Gimnazijalac 2 | 3 : 0 | Župa | |||||
19.11
Kraljevo
Sportisimo
3
2
|
19.11.2016 | Kraljevo | 3 : 2 | Sportisimo | |||||
19.11
Kopaonik
Napredak 037
0
3
|
19.11.2016 | Kopaonik | 0 : 3 | Napredak 037 |
19.11
Mokra Gora 2
Koteks
0
3
|
19.11.2016 | Mokra Gora 2 | 0 : 3 | Koteks | |||||
19.11
Bane
Kosovska Mitrovica
2
3
|
19.11.2016 | Bane | 2 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
19.11
ZveÄan
Volej stars junior
1
3
|
19.11.2016 | ZveÄan | 1 : 3 | Volej stars junior | |||||
19.11
RaŔka
Novi Pazar
0
3
|
19.11.2016 | RaŔka | 0 : 3 | Novi Pazar |
19.11
Å trand Volej
Dunav Volej
1
3
|
19.11.2016 | Å trand Volej | 1 : 3 | Dunav Volej | |||||
19.11
Slavija
BeoÄin Metal
3
1
|
19.11.2016 | Slavija | 3 : 1 | BeoÄin Metal | |||||
19.11
Star
Libero
3
1
|
19.11.2016 | Star | 3 : 1 | Libero | |||||
19.11
GrbiÄ
NS Tim
1
3
|
19.11.2016 | GrbiÄ | 1 : 3 | NS Tim | |||||
19.11
NS Volej tim
Lavice 07
3
0
|
19.11.2016 | NS Volej tim | 3 : 0 | Lavice 07 |
19.11
ŽitiŔte
KrajiŔnik
3
0
|
19.11.2016 | ŽitiŔte | 3 : 0 | KrajiŔnik | |||||
19.11
Banat
InÄija
3
0
|
19.11.2016 | Banat | 3 : 0 | InÄija | |||||
19.11
Kikinda
Mladost 2
3
1
|
19.11.2016 | Kikinda | 3 : 1 | Mladost 2 | |||||
19.11
BeÄej
Proleter
3
2
|
19.11.2016 | BeÄej | 3 : 2 | Proleter |
19.11
Soko
Blok aut
0
3
|
19.11.2016 | Soko | 0 : 3 | Blok aut | |||||
19.11
Gox-IN
Prvi Tempo
3
1
|
19.11.2016 | Gox-IN | 3 : 1 | Prvi Tempo | |||||
19.11
CVS
Maks
0
3
|
19.11.2016 | CVS | 0 : 3 | Maks | |||||
19.11
Hajduk
Trijumf 2013
3
0
|
19.11.2016 | Hajduk | 3 : 0 | Trijumf 2013 | |||||
19.11
Merkur
Sutjeska
3
0
|
19.11.2016 | Merkur | 3 : 0 | Sutjeska |
19.11
14:00
ŽOK 030
Knjaževac
1
3
|
19.11.2016 14:00 | ŽOK 030 | 1 : 3 | Knjaževac |
19.11
Mitrovica 2
Prvi Tempo
0
3
|
19.11.2016 | Mitrovica 2 | 0 : 3 | Prvi Tempo | |||||
19.11
Radinci Volej
Mitrovica
3
0
|
19.11.2016 | Radinci Volej | 3 : 0 | Mitrovica | |||||
19.11
Sirmium
Sloga
0
3
|
19.11.2016 | Sirmium | 0 : 3 | Sloga |
19.11
19:00
Jedinstvo (U)
Dinamo
0
3
|
19.11.2016 19:00 | Jedinstvo (U) | 0 : 3 | Dinamo | |||||
19.11
19:00
TENT
MD Zrenjanin
3
0
|
19.11.2016 19:00 | TENT | 3 : 0 | MD Zrenjanin | |||||
19.11
15:00
Futog
Crvena zvezda
0
3
|
19.11.2016 15:00 | Futog | 0 : 3 | Crvena zvezda |
19.11
19:00
Klek SrbijaŔume
Vranje
3
2
|
19.11.2016 19:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 2 | Vranje | |||||
19.11
20:00
Leskovac 98
Takovo Zvezda Helios
1
3
|
19.11.2016 20:00 | Leskovac 98 | 1 : 3 | Takovo Zvezda Helios | |||||
19.11
20:00
Eaton Srem Tempo
Roda
3
0
|
19.11.2016 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Roda |
19.11
18:00
Sterija
Valjevo
2
3
|
19.11.2016 18:00 | Sterija | 2 : 3 | Valjevo | |||||
19.11
18:00
Ub
Borac (Ä)
3
0
|
19.11.2016 18:00 | Ub | 3 : 0 | Borac (Ä) | |||||
19.11
18:00
Ivanjica
Tutin
3
0
|
19.11.2016 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Tutin |
19.11
20:00
Jedinstvo
Kikinda
23
20
|
19.11.2016 20:00 | Jedinstvo | 23 : 20 | Kikinda | |||||
19.11
18:00
Vrbas
Sivac
32
21
|
19.11.2016 18:00 | Vrbas | 32 : 21 | Sivac | |||||
19.11
18:00
Crvenka
Banatski Karlovac
25
24
|
19.11.2016 18:00 | Crvenka | 25 : 24 | Banatski Karlovac | |||||
19.11
19:30
Crvena Zvezda
Mladost
22
27
|
19.11.2016 19:30 | Crvena Zvezda | 22 : 27 | Mladost |
19.11
19:00
Loznica
Metalac
25
23
|
19.11.2016 19:00 | Loznica | 25 : 23 | Metalac | |||||
19.11
21:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Studentski grad
24
25
|
19.11.2016 21:00 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 24 : 25 | Studentski grad | |||||
19.11
19:30
Novi Beograd
MaÄva
33
27
|
19.11.2016 19:30 | Novi Beograd | 33 : 27 | MaÄva | |||||
19.11
19:30
PKB
RadniÄki
22
19
|
19.11.2016 19:30 | PKB | 22 : 19 | RadniÄki |
19.11
19:00
BSK Heba
Jagodina
29
34
|
19.11.2016 19:00 | BSK Heba | 29 : 34 | Jagodina | |||||
19.11
19:00
Planinka
Jastrebac
22
21
|
19.11.2016 19:00 | Planinka | 22 : 21 | Jastrebac | |||||
19.11
19:00
RadniÄki
ORK Bor
30
23
|
19.11.2016 19:00 | RadniÄki | 30 : 23 | ORK Bor |
19.11
20:00
Župa 54
Napredak
35
26
|
19.11.2016 20:00 | Župa 54 | 35 : 26 | Napredak |
19.11
20:15
Ub
GuÄevo
35
16
|
19.11.2016 20:15 | Ub | 35 : 16 | GuÄevo | |||||
19.11
18:00
Palanka
DorÄol
28
27
|
19.11.2016 18:00 | Palanka | 28 : 27 | DorÄol |
19.11
19:30
Rudar
Majdanpek
28
33
|
19.11.2016 19:30 | Rudar | 28 : 33 | Majdanpek | |||||
19.11
19:00
Knjaževac
Bor 2
27
26
|
19.11.2016 19:00 | Knjaževac | 27 : 26 | Bor 2 | |||||
19.11
17:00
Mladost 1949
Äerdap
22
19
|
19.11.2016 17:00 | Mladost 1949 | 22 : 19 | Äerdap |
19.11
18:00
Pobednik
Å amot 65 2
30
23
|
19.11.2016 18:00 | Pobednik | 30 : 23 | Å amot 65 2 | |||||
19.11
15:00
Bane
Užice
40
27
|
19.11.2016 15:00 | Bane | 40 : 27 | Užice |
19.11
17:00
GraniÄar
Rusin
22
29
|
19.11.2016 17:00 | GraniÄar | 22 : 29 | Rusin | |||||
19.11
20:00
Prigrevica
Vojput 2
34
26
|
19.11.2016 20:00 | Prigrevica | 34 : 26 | Vojput 2 | |||||
19.11
16:00
KljajiÄevo
Somborelektro
27
33
|
19.11.2016 16:00 | KljajiÄevo | 27 : 33 | Somborelektro | |||||
19.11
17:00
Borac
GrafiÄar
23
27
|
19.11.2016 17:00 | Borac | 23 : 27 | GrafiÄar |
19.11
19:00
Ruma
Titel
21
31
|
19.11.2016 19:00 | Ruma | 21 : 31 | Titel | |||||
19.11
20:00
Nova Pazova
Jedinstvo
43
20
|
19.11.2016 20:00 | Nova Pazova | 43 : 20 | Jedinstvo |
19.11
18:00
Požarevac
Vojvodina
26
32
|
19.11.2016 18:00 | Požarevac | 26 : 32 | Vojvodina | |||||
19.11
19:00
Morava
JugoviÄ
27
26
|
19.11.2016 19:00 | Morava | 27 : 26 | JugoviÄ | |||||
19.11
18:30
Metaloplastika
Å amot 65
23
26
|
19.11.2016 18:30 | Metaloplastika | 23 : 26 | Å amot 65 |
19.11
17:30
DuboÄica 54
Kolubara
32
24
|
19.11.2016 17:30 | DuboÄica 54 | 32 : 24 | Kolubara | |||||
19.11
19:00
Mokra Gora
Zlatar
24
22
|
19.11.2016 19:00 | Mokra Gora | 24 : 22 | Zlatar | |||||
19.11
20:00
Novi Pazar
InÄija
25
20
|
19.11.2016 20:00 | Novi Pazar | 25 : 20 | InÄija | |||||
19.11
19:00
Vranje 1957
Proleter
29
31
|
19.11.2016 19:00 | Vranje 1957 | 29 : 31 | Proleter |
19.11
16:00
KuÄevo
ORK Beograd
38
35
|
19.11.2016 16:00 | KuÄevo | 38 : 35 | ORK Beograd | |||||
19.11
20:30
MaÄva
Beograd
29
26
|
19.11.2016 20:30 | MaÄva | 29 : 26 | Beograd | |||||
19.11
17:00
Rudar
RadniÄki
25
33
|
19.11.2016 17:00 | Rudar | 25 : 33 | RadniÄki | |||||
19.11
17:00
ORK Loznica
Grand Zvezda
33
28
|
19.11.2016 17:00 | ORK Loznica | 33 : 28 | Grand Zvezda |
19.11
18:00
Mladost
ŽitoraÄa
17
28
|
19.11.2016 18:00 | Mladost | 17 : 28 | ŽitoraÄa | |||||
19.11
12:30
Naisa 2
RadniÄki
29
25
|
19.11.2016 12:30 | Naisa 2 | 29 : 25 | RadniÄki | |||||
19.11
17:00
Pirot
Äerdap
30
24
|
19.11.2016 17:00 | Pirot | 30 : 24 | Äerdap |
19.11
19:30
Jadran Lider
Temerin
25
24
|
19.11.2016 19:30 | Jadran Lider | 25 : 24 | Temerin | |||||
19.11
17:00
Petrovaradin
Partizan
29
36
|
19.11.2016 17:00 | Petrovaradin | 29 : 36 | Partizan | |||||
19.11
18:30
Halas Jožef
Mladost
38
25
|
19.11.2016 18:30 | Halas Jožef | 38 : 25 | Mladost | |||||
19.11
18:00
Ravangrad
Laki
30
31
|
19.11.2016 18:00 | Ravangrad | 30 : 31 | Laki |
19.11
17:30
Vlasotince
Vranje
33
24
|
19.11.2016 17:30 | Vlasotince | 33 : 24 | Vranje | |||||
19.11
12:00
Jagodina 2
Hajduk Veljko
24
15
|
19.11.2016 12:00 | Jagodina 2 | 24 : 15 | Hajduk Veljko | |||||
19.11
15:00
NiŔka Banja
Bor - RTB 2
35
10
|
19.11.2016 15:00 | NiŔka Banja | 35 : 10 | Bor - RTB 2 |
19.11
16:30
Medicinar
RadniÄki KG
36
23
|
19.11.2016 16:30 | Medicinar | 36 : 23 | RadniÄki KG | |||||
19.11
20:00
Kikinda
Sloga
23
18
|
19.11.2016 20:00 | Kikinda | 23 : 18 | Sloga | |||||
19.11
19:00
Jagodina
Junior
33
31
|
19.11.2016 19:00 | Jagodina | 33 : 31 | Junior | |||||
19.11
19:00
ŽelezniÄar
Naisa
18
21
|
19.11.2016 19:00 | ŽelezniÄar | 18 : 21 | Naisa |
19.11
17:30
Župa
Mladost (NP)
16
28
|
19.11.2016 17:30 | Župa | 16 : 28 | Mladost (NP) | |||||
19.11
20:30
PanÄevo
Voždovac 1955
17
24
|
19.11.2016 20:30 | PanÄevo | 17 : 24 | Voždovac 1955 |
19.11
Jadran Carine
Budva
10
4
|
19.11.2016 | Jadran Carine | 10 : 4 | Budva | |||||
19.11
HAVK Mladost
Primorje EB
10
9
|
19.11.2016 | HAVK Mladost | 10 : 9 | Primorje EB | |||||
19.11
Partizan Raiffeisen
Jug CO
5
11
|
19.11.2016 | Partizan Raiffeisen | 5 : 11 | Jug CO | |||||
19.11
Mornar BS
Jadran Split
11
9
|
19.11.2016 | Mornar BS | 11 : 9 | Jadran Split |
19.11
Solaris
Zadar 1952
6
8
|
19.11.2016 | Solaris | 6 : 8 | Zadar 1952 | |||||
19.11
Primorac
BVK Crvena zvezda
8
5
|
19.11.2016 | Primorac | 8 : 5 | BVK Crvena zvezda | |||||
19.11
MedveÅ”Äak
OVK POÅ K
8
14
|
19.11.2016 | MedveÅ”Äak | 8 : 14 | OVK POÅ K | |||||
19.11
VA Cattaro
Å abac
7
16
|
19.11.2016 | VA Cattaro | 7 : 16 | Å abac |
19.11
Nais
Dunav
11
10
|
19.11.2016 | Nais | 11 : 10 | Dunav | |||||
19.11
Banjica
Beograd
13
11
|
19.11.2016 | Banjica | 13 : 11 | Beograd |
19.11
Spartak Prozivka
Polet
14
6
|
19.11.2016 | Spartak Prozivka | 14 : 6 | Polet | |||||
19.11
BeÄej
Banja Luka
9
7
|
19.11.2016 | BeÄej | 9 : 7 | Banja Luka | |||||
19.11
Proleter
ŽAK
10
21
|
19.11.2016 | Proleter | 10 : 21 | ŽAK |
19.11
Singidunum
GoÄ
12
5
|
19.11.2016 | Singidunum | 12 : 5 | GoÄ | |||||
19.11
Rasina
DorÄol
8
11
|
19.11.2016 | Rasina | 8 : 11 | DorÄol | |||||
19.11
KVK RadniÄki
Novi Beograd 011
15
10
|
19.11.2016 | KVK RadniÄki | 15 : 10 | Novi Beograd 011 |
19.11
Novi Beograd 011
Senta
10
11
|
19.11.2016 | Novi Beograd 011 | 10 : 11 | Senta | |||||
19.11
TaÅ” 2000
Vojvodina
7
15
|
19.11.2016 | TaÅ” 2000 | 7 : 15 | Vojvodina |
19.11
20:00
Ivanjica
RaŔka
4
0
|
19.11.2016 20:00 | Ivanjica | 4 : 0 | RaŔka | |||||
19.11
18:30
MaŔinac
Olimp
4
5
|
19.11.2016 18:30 | MaŔinac | 4 : 5 | Olimp |
19.11
21:00
Bezbednost 192
Bajina BaŔta
3
11
|
19.11.2016 21:00 | Bezbednost 192 | 3 : 11 | Bajina BaŔta |
19.11
16:15
Srpska BGD
Sopot
5
2
|
19.11.2016 16:15 | Srpska BGD | 5 : 2 | Sopot |
19.11
17:30
Miners
Aleksinac 2015
3
0
|
19.11.2016 17:30 | Miners | 3 : 0 | Aleksinac 2015 |
19.11
20:00
LeteÄi Holandjanin
KalÄa
2
2
|
19.11.2016 20:00 | LeteÄi Holandjanin | 2 : 2 | KalÄa | |||||
19.11
20:30
FON
Nova Pazova
6
2
|
19.11.2016 20:30 | FON | 6 : 2 | Nova Pazova | |||||
19.11
17:00
Novi Pazar
Jastrebac
7
1
|
19.11.2016 17:00 | Novi Pazar | 7 : 1 | Jastrebac |
19.11
17:30
Partizan
Crvena zvezda
2
4
|
19.11.2016 17:30 | Partizan | 2 : 4 | Crvena zvezda |
19.11
18:00
ECE Celje
Playboy Slavija
3
1
|
19.11.2016 18:00 | ECE Celje | 3 : 1 | Playboy Slavija | |||||
19.11
19:00
Maribor
Medvescak
4
2
|
19.11.2016 19:00 | Maribor | 4 : 2 | Medvescak |