04.09
16:30
Železničar
Dunav
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Železničar | 1 : 1 | Dunav |
04.09
16:30
Jedinstvo Putevi
Mihajlovac 1934
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Mihajlovac 1934 |
04.09
16:30
Moravac Orion
Trstenik PPT
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Moravac Orion | 3 : 1 | Trstenik PPT | |||||
04.09
11:00
Car Konstantin
Timok
1
2
|
04.09.2016 11:00 | Car Konstantin | 1 : 2 | Timok | |||||
04.09
16:30
Radan
Sloga (D)
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Radan | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
04.09
16:30
Temnić 1924
Jedinstvo (P)
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 0 | Jedinstvo (P) |
04.09
16:30
BSK Batajnica
Dorćol
1
1
|
04.09.2016 16:30 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Dorćol | |||||
04.09
16:30
Stepojevac Vaga
Crvena Zvezda
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
04.09
11:00
Grafičar
GSP Polet
1
0
|
04.09.2016 11:00 | Grafičar | 1 : 0 | GSP Polet |
04.09
16:30
Tekstilac
Radnički (S)
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Tekstilac | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
04.09
16:30
Budućnost (G)
Tisa (A)
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost (G) | 4 : 1 | Tisa (A) | |||||
04.09
16:30
Potisje
Tavankut
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Potisje | 1 : 0 | Tavankut | |||||
04.09
16:30
Zadrugar
OFK Vrbas
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
04.09
16:30
Mladost (T)
Bečej 1918
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Bečej 1918 |
04.09
16:30
Polet (N)
Sloga
6
1
|
04.09.2016 16:30 | Polet (N) | 6 : 1 | Sloga | |||||
04.09
16:30
Slavia
Dinamo 1945
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Slavia | 3 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
04.09
16:30
ŽAK
Jedinstvo (NB)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | ŽAK | 1 : 2 | Jedinstvo (NB) |
04.09
10:00
Kabel
Mladost (BJ)
0
0
|
04.09.2016 10:00 | Kabel | 0 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
04.09
10:00
Sofeks
Hajduk 1925 Podunavac
0
3
|
04.09.2016 10:00 | Sofeks | 0 : 3 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
04.09
16:30
Borac
Sremac Vojka
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 1 | Sremac Vojka | |||||
04.09
16:30
Hajduk (B)
Hajduk (Č)
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
04.09
16:30
Kupinovo
Sloga
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Kupinovo | 3 : 1 | Sloga |
04.09
16:30
Miokovci
Radnički (K)
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Miokovci | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
04.09
16:30
Tutin
Ovčar
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Tutin | 6 : 0 | Ovčar | |||||
04.09
16:30
Dragačevo
Arsenal
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Dragačevo | 4 : 0 | Arsenal | |||||
04.09
16:30
Orlovac
Karađorđe
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Orlovac | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
04.09
16:30
Bane
Sloboda (Č)
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Bane | 1 : 1 | Sloboda (Č) |
04.09
16:30
Šumadija (T)
Borac 1932
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Šumadija (T) | 4 : 1 | Borac 1932 | |||||
04.09
16:30
Mladi radnik 1940
Proleter
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladi radnik 1940 | 1 : 0 | Proleter | |||||
04.09
16:30
Zvižd
RSK
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Zvižd | 2 : 1 | RSK | |||||
04.09
16:30
Napredak
Homoljac
6
2
|
04.09.2016 16:30 | Napredak | 6 : 2 | Homoljac |
04.09
16:30
Zadrugar
Sloga 1940 (BB)
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (Ub)
Drina
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 1 | Drina | |||||
04.09
16:30
Radjevac
OFK Osečina
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Radjevac | 1 : 0 | OFK Osečina | |||||
04.09
16:30
Provo
Polimlje
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Provo | 7 : 0 | Polimlje |
04.09
16:30
Malošište
Brodoremont
5
4
|
04.09.2016 16:30 | Malošište | 5 : 4 | Brodoremont | |||||
04.09
16:30
Bukovik
Napredak
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Bukovik | 2 : 0 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Majdanpek
Šarbanovac
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Majdanpek | 0 : 0 | Šarbanovac |
04.09
16:30
Rembas
Levač
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Rembas | 1 : 2 | Levač | |||||
04.09
16:30
Juhor
Kopaonik
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Juhor | 1 : 1 | Kopaonik | |||||
04.09
16:30
Sloga
OFK Topličanin
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Sloga | 0 : 1 | OFK Topličanin | |||||
04.09
16:30
Trajal
Morava 1918
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Trajal | 6 : 0 | Morava 1918 | |||||
04.09
16:30
Poljoprivrednik
OFK Kosanica
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Poljoprivrednik | 2 : 0 | OFK Kosanica |
04.09
16:30
Morava (VH)
Jedinstvo (GM)
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Morava (VH) | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
04.09
16:30
Budućnost (O)
Vranjska Banja
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost (O) | 3 : 0 | Vranjska Banja | |||||
04.09
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
4
0
|
04.09.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 0 | Mladost (M) | |||||
04.09
16:30
Ropotovo
Pčinja
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Ropotovo | 1 : 3 | Pčinja | |||||
04.09
16:30
Budućnost (P)
Sloga (L)
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost (P) | 6 : 0 | Sloga (L) |
04.09
16:30
Jedinstvo
Milutinac
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Milutinac | |||||
04.09
16:30
Vrčin
Turbina
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Vrčin | 3 : 0 | Turbina | |||||
04.09
16:30
Srem
Balkan Mirijevo
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Srem | 3 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
04.09
10:00
Borac (L)
Lokomotiva
1
1
|
04.09.2016 10:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.09
16:30
Borac (O)
Avala
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Borac (O) | 7 : 0 | Avala | |||||
04.09
16:30
Sremčica
Budućnost
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Sremčica | 4 : 0 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
Zvezdara
Hajduk
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Zvezdara | 1 : 2 | Hajduk | |||||
04.09
10:00
Torlak
PKB Padinska Skela
3
0
|
04.09.2016 10:00 | Torlak | 3 : 0 | PKB Padinska Skela |
04.09
16:30
Radnički 1905
Obilić
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1905 | 0 : 0 | Obilić | |||||
04.09
16:30
Sutjeska
Vinogradar
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
04.09
16:30
Jadran (S)
Čantavir
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Jadran (S) | 1 : 4 | Čantavir | |||||
04.09
16:30
Napredak
Panonija IM Topola
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
04.09
16:30
Bajša
Eđšeg
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Bajša | 1 : 0 | Eđšeg | |||||
04.09
16:30
Senta
Krivaja
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Senta | 1 : 0 | Krivaja | |||||
04.09
16:30
Preporod
Proleter (Nj)
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Preporod | 1 : 0 | Proleter (Nj) |
04.09
16:30
Terekveš
Hajduk Junior
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Terekveš | 0 : 2 | Hajduk Junior | |||||
04.09
16:30
OFK Šikara
Hercegovac
4
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Šikara | 4 : 0 | Hercegovac | |||||
04.09
16:30
Lipar
Borac (BG)
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Lipar | 3 : 0 | Borac (BG) | |||||
04.09
16:30
Mladost (BP)
BSK
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (BP) | 2 : 1 | BSK | |||||
04.09
16:30
Rusin
ŽAK
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Rusin | 2 : 2 | ŽAK | |||||
04.09
16:30
Krila Krajine
Slavija
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Krila Krajine | 3 : 0 | Slavija |
04.09
16:30
Partizan (G)
Borac (St)
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Partizan (G) | 0 : 3 | Borac (St) | |||||
04.09
16:30
Jugoslavija
Sloga (BNS)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Jugoslavija | 1 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
04.09
16:30
Budućnost (A)
Vulturul
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost (A) | 1 : 0 | Vulturul | |||||
04.09
16:30
Vojvodina (C)
Polet
2
5
|
04.09.2016 16:30 | Vojvodina (C) | 2 : 5 | Polet | |||||
04.09
16:30
Crvena zvezda
BAK
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | BAK |
04.09
16:30
Borac
Krajina
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 0 | Krajina | |||||
04.09
16:30
Omladinac
Naftagas (E)
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Naftagas (E) | |||||
04.09
16:30
Banat
Jedinstvo
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Banat | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.09
16:30
C. Zvezda (RS)
Mladost (BD)
2
0
|
04.09.2016 16:30 | C. Zvezda (RS) | 2 : 0 | Mladost (BD) |
04.09
17:00
Hrtkovci
Hajduk
0
1
|
04.09.2016 17:00 | Hrtkovci | 0 : 1 | Hajduk | |||||
04.09
17:00
Donji Petrovci
FK Graničar 1924
0
4
|
04.09.2016 17:00 | Donji Petrovci | 0 : 4 | FK Graničar 1924 | |||||
04.09
17:00
Borac
Podrinje
0
2
|
04.09.2016 17:00 | Borac | 0 : 2 | Podrinje | |||||
04.09
17:00
Budućnost
Mitros
2
1
|
04.09.2016 17:00 | Budućnost | 2 : 1 | Mitros | |||||
04.09
17:00
Sloboda
Sloven
2
0
|
04.09.2016 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Sloven |
04.09
16:30
Jedinstvo
Miletić
5
3
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 5 : 3 | Miletić | |||||
04.09
16:30
TSK
Titel
7
0
|
04.09.2016 16:30 | TSK | 7 : 0 | Titel | |||||
04.09
16:30
Borac
Omladinac
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 2 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
16:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Petrovaradin | 2 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
04.09
16:30
Tatra
Proleter
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Tatra | 0 : 0 | Proleter |
04.09
11:00
Novi Pazar 1928
Real
1
2
|
04.09.2016 11:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 2 | Real | |||||
04.09
17:00
OFK Ras
Ibar
3
2
|
04.09.2016 17:00 | OFK Ras | 3 : 2 | Ibar | |||||
04.09
17:00
Polet
Magnohrom
4
1
|
04.09.2016 17:00 | Polet | 4 : 1 | Magnohrom | |||||
04.09
17:00
Radnik
Goč
0
2
|
04.09.2016 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Goč | |||||
04.09
17:00
Stubal
Proleter
2
3
|
04.09.2016 17:00 | Stubal | 2 : 3 | Proleter | |||||
04.09
17:00
Borac
Mataruge
2
1
|
04.09.2016 17:00 | Borac | 2 : 1 | Mataruge |
04.09
16:30
Mladost (P)
Polet (T)
1
6
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (P) | 1 : 6 | Polet (T) | |||||
04.09
16:30
Spartak
Prijevor
3
4
|
04.09.2016 16:30 | Spartak | 3 : 4 | Prijevor | |||||
04.09
16:30
Donja Vrbava
Slatina
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Donja Vrbava | 0 : 2 | Slatina | |||||
04.09
16:30
Omladinac (Z)
Ozrem PMH
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac (Z) | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
04.09
16:30
Brezak
LFK Mladost
1
5
|
04.09.2016 16:30 | Brezak | 1 : 5 | LFK Mladost | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (K)
Zadrugar
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
04.09
16:30
Lunjevica
Napredak
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Lunjevica | 1 : 1 | Napredak |
04.09
16:30
Omladinac
Podunavac
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Podunavac | |||||
04.09
16:30
Šumadija
Sloga
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Šumadija | 2 : 1 | Sloga | |||||
04.09
16:30
SASK
Sloboda
0
2
|
04.09.2016 16:30 | SASK | 0 : 2 | Sloboda | |||||
04.09
16:30
Crvena zvezda
7. Juli
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Crvena zvezda | 2 : 0 | 7. Juli | |||||
04.09
16:30
Osipaonica
Polet
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Osipaonica | 1 : 2 | Polet | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Udarnik
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Udarnik |
04.09
16:30
OFK Šatornja
Trnava
2
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Šatornja | 2 : 0 | Trnava | |||||
04.09
16:30
Banja 1957
Junkovac
5
4
|
04.09.2016 16:30 | Banja 1957 | 5 : 4 | Junkovac | |||||
04.09
16:30
Vinča
Lokomotiva
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Vinča | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
04.09
16:30
Proleter 1976
BSK
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Proleter 1976 | 3 : 1 | BSK | |||||
04.09
10:00
Vitlina-Bokanja
OFK Aranđelovac
1
3
|
04.09.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 3 | OFK Aranđelovac | |||||
04.09
16:30
Borac
ŽSK
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 2 | ŽSK |
04.09
16:30
Rudar (Kr)
Rudar (S)
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Rudar (Kr) | 0 : 0 | Rudar (S) | |||||
04.09
16:30
Krilaš
Makce
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Krilaš | 4 : 0 | Makce | |||||
04.09
16:30
Mlava (ML)
Rudar 2001
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Rudar 2001 | |||||
04.09
16:30
Mladost (B)
Trgovački
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Trgovački | |||||
04.09
16:30
Napredak 1936
Budućnost (V)
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Napredak 1936 | 2 : 1 | Budućnost (V) |
04.09
16:00
Borac (L)
Borac (V)
0
1
|
04.09.2016 16:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Borac (V) | |||||
04.09
16:00
Jedinstvo
Mladi Borac
1
2
|
04.09.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladi Borac | |||||
04.09
16:00
Podrinje
Majur
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | Majur | |||||
04.09
16:00
Mladost (PP)
Mačva 2005
4
2
|
04.09.2016 16:00 | Mladost (PP) | 4 : 2 | Mačva 2005 | |||||
04.09
16:00
Jevremovac
Cer
0
1
|
04.09.2016 16:00 | Jevremovac | 0 : 1 | Cer |
04.09
16:30
Tešnjar
Junior Novo Naselje
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Tešnjar | 1 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
04.09
16:30
Trlić
Kačer
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Trlić | 1 : 2 | Kačer | |||||
04.09
16:30
Sovljak
Tulari
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Sovljak | 2 : 0 | Tulari | |||||
04.09
16:30
Tvrdojevac
Mladost
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Tvrdojevac | 0 : 4 | Mladost | |||||
04.09
16:30
ZSK
Brezovica
0
1
|
04.09.2016 16:30 | ZSK | 0 : 1 | Brezovica | |||||
04.09
16:30
Joševa
Banjani
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Joševa | 1 : 3 | Banjani |
04.09
16:30
Polet
Ježevica
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Polet | 2 : 1 | Ježevica | |||||
04.09
16:30
Višesava
Jasen
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Višesava | 1 : 2 | Jasen | |||||
04.09
16:30
Savinac
Budućnost
1
8
|
04.09.2016 16:30 | Savinac | 1 : 8 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
Železničar
Jedinstvo (K)
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Železničar | 4 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
04.09
16:30
Lazarica
Čajetina
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Lazarica | 3 : 0 | Čajetina |
04.09
16:30
Polom
Blizna
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Polom | 2 : 0 | Blizna | |||||
04.09
11:00
Ključ
Slatina
4
1
|
04.09.2016 11:00 | Ključ | 4 : 1 | Slatina | |||||
04.09
16:30
Nemetali
BSK
9
0
|
04.09.2016 16:30 | Nemetali | 9 : 0 | BSK | |||||
04.09
16:30
Deli Jovan
Krivelj
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Krivelj | |||||
04.09
16:30
Radnički
Čubra
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Radnički | 1 : 0 | Čubra | |||||
04.09
11:00
Sloga
Brestovac
7
0
|
04.09.2016 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Brestovac | |||||
04.09
16:30
Branik
Zlot
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Branik | 0 : 0 | Zlot |
04.09
16:30
Naša krila
Naisus 1977
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Naša krila | 7 : 0 | Naisus 1977 | |||||
04.09
16:30
Radnički 1947
Mladost (Ba)
4
4
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1947 | 4 : 4 | Mladost (Ba) | |||||
04.09
16:30
Orljane
Doljevac 1971
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Orljane | 1 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
04.09
16:30
Rasovača
Mladost 1976
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Rasovača | 2 : 1 | Mladost 1976 | |||||
04.09
16:30
Morava (Ž)
Radnički 1924
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Morava (Ž) | 6 : 0 | Radnički 1924 | |||||
04.09
16:30
Rudar Alpos
Crvena Zvezda
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
04.09
16:30
Moravac (ZT)
Palilula
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Moravac (ZT) | 2 : 1 | Palilula |
04.09
16:30
Rgotina
Omladinac
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Rgotina | 3 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
16:30
Vratarnica
Rudar (G)
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Vratarnica | 0 : 2 | Rudar (G) | |||||
04.09
16:30
Osnić
Midžor
7
1
|
04.09.2016 16:30 | Osnić | 7 : 1 | Midžor | |||||
04.09
16:30
ŠSK
Trebič
2
0
|
04.09.2016 16:30 | ŠSK | 2 : 0 | Trebič | |||||
04.09
16:30
Bučje Topla
Kablovi
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Bučje Topla | 1 : 1 | Kablovi | |||||
04.09
16:30
OFK Grlište
Malinik
6
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Grlište | 6 : 0 | Malinik | |||||
04.09
16:30
Graničar
Sloga
5
1
|
04.09.2016 16:30 | Graničar | 5 : 1 | Sloga | |||||
04.09
16:30
OFK Knjaz
Radnički (L)
1
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Knjaz | 1 : 0 | Radnički (L) |
04.09
16:30
Hajduk
Napredak (D)
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Hajduk | 3 : 2 | Napredak (D) | |||||
04.09
16:30
Partizan
Dragocvet
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Dragocvet | |||||
04.09
16:30
Napredak (Z)
OFK Tekstilac
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Napredak (Z) | 2 : 2 | OFK Tekstilac | |||||
04.09
16:30
OFK Bratstvo
Mladost (J)
3
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Bratstvo | 3 : 0 | Mladost (J) | |||||
04.09
16:30
OFK Batinac
Kušiljevo
2
1
|
04.09.2016 16:30 | OFK Batinac | 2 : 1 | Kušiljevo | |||||
04.09
16:30
Morava
Juhor
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Morava | 0 : 1 | Juhor |
04.09
17:00
Čitluk
Sloga
0
5
|
04.09.2016 17:00 | Čitluk | 0 : 5 | Sloga | |||||
04.09
17:00
Mačkovac
13. April
2
4
|
04.09.2016 17:00 | Mačkovac | 2 : 4 | 13. April | |||||
04.09
17:00
Ribnik
Jastrebac
3
0
|
04.09.2016 17:00 | Ribnik | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
04.09
17:00
Mladi radnik
Kupci
0
5
|
04.09.2016 17:00 | Mladi radnik | 0 : 5 | Kupci | |||||
04.09
17:00
Šanac
Blagotin
3
0
|
04.09.2016 17:00 | Šanac | 3 : 0 | Blagotin |
04.09
16:30
Jug Bogdan
Dobrič
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Jug Bogdan | 1 : 3 | Dobrič |
04.09
11:00
Crvena zastava
Vulkan
4
2
|
04.09.2016 11:00 | Crvena zastava | 4 : 2 | Vulkan | |||||
04.09
16:30
OFK Niš
Mladost
2
1
|
04.09.2016 16:30 | OFK Niš | 2 : 1 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Morava
Rudar
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Morava | 3 : 2 | Rudar | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Proleter (M)
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | Proleter (M) | |||||
04.09
16:30
Proleter (DV)
AZ Borac 2014
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Proleter (DV) | 0 : 2 | AZ Borac 2014 |
04.09
16:30
Napredak
Gnjilan
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Napredak | 1 : 3 | Gnjilan | |||||
04.09
16:30
Borac
Mladost (PR)
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 2 : 0 | Mladost (PR) | |||||
04.09
16:30
Zadrugar
Dragoš
4
2
|
04.09.2016 16:30 | Zadrugar | 4 : 2 | Dragoš |
04.09
16:30
Bobište
Čekmin
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Bobište | 1 : 2 | Čekmin | |||||
04.09
16:30
Omladinac (DS)
Sloga
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac (DS) | 1 : 4 | Sloga | |||||
04.09
16:30
Kumarevo 65
Zloćudovo
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Kumarevo 65 | 1 : 3 | Zloćudovo | |||||
04.09
16:30
Brza
Umac
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Brza | 2 : 1 | Umac | |||||
04.09
16:30
Mladi Borac
Progres
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladi Borac | 0 : 1 | Progres | |||||
04.09
16:30
Plantaža
Radnički (P)
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Plantaža | 2 : 3 | Radnički (P) | |||||
04.09
16:30
Vučje
Jablanica
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Vučje | 1 : 2 | Jablanica | |||||
04.09
16:30
Polet
Železničar
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Polet | 3 : 0 | Železničar |
04.09
16:30
Pavlovac
Mladost (S)
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Pavlovac | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
04.09
16:30
Čelik
Ternoci
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Čelik | 0 : 4 | Ternoci | |||||
04.09
11:00
Crnotince
OFK Alakince
1
3
|
04.09.2016 11:00 | Crnotince | 1 : 3 | OFK Alakince | |||||
04.09
16:30
Trešnjevka
Južna pruga
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Trešnjevka | 3 : 1 | Južna pruga | |||||
04.09
16:30
BSK Bujanovac
Levosoje
2
4
|
04.09.2016 16:30 | BSK Bujanovac | 2 : 4 | Levosoje |
04.09
16:30
Poštar Zvezdara
Borac
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 2 | Borac | |||||
04.09
16:30
Šumadinac
Komgrap
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Šumadinac | 1 : 1 | Komgrap | |||||
04.09
16:30
Institut
Lepušnica
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Institut | 1 : 1 | Lepušnica | |||||
04.09
11:00
13. Maj Zemun
Banja
3
0
|
04.09.2016 11:00 | 13. Maj Zemun | 3 : 0 | Banja | |||||
04.09
16:30
Dunav
Brodarac
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Dunav | 2 : 2 | Brodarac | |||||
04.09
16:30
PKB Kovilovo
Mladi proleter
2
0
|
04.09.2016 16:30 | PKB Kovilovo | 2 : 0 | Mladi proleter | |||||
04.09
16:30
Zmaj 1953
Sinđelić 2012
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Zmaj 1953 | 0 : 1 | Sinđelić 2012 |
04.09
16:30
Strelac
Mladost (B)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Strelac | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
04.09
11:00
Polet
Radnički
0
2
|
04.09.2016 11:00 | Polet | 0 : 2 | Radnički | |||||
04.09
16:30
Rušanj
BSK
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Rušanj | 4 : 1 | BSK | |||||
04.09
16:30
Barajevo
Zabrežje
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Barajevo | 2 : 0 | Zabrežje | |||||
04.09
16:30
Urovci
Napredak
3
3
|
04.09.2016 16:30 | Urovci | 3 : 3 | Napredak |
04.09
16:30
Ropočevo
Selo Mladenovac
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Ropočevo | 3 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
04.09
16:30
Pudarci
Mladost
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Pudarci | 3 : 0 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Leštane
Velika Krsna
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Leštane | 2 : 1 | Velika Krsna | |||||
04.09
16:30
Kovačevac
Boleč
0
6
|
04.09.2016 16:30 | Kovačevac | 0 : 6 | Boleč | |||||
04.09
16:30
Dunavac
Hajduk
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Dunavac | 4 : 1 | Hajduk |
04.09
16:30
Supska
Omladinac
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Supska | 1 : 3 | Omladinac | |||||
04.09
16:30
Javor
Moravac 2015
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Javor | 3 : 0 | Moravac 2015 | |||||
04.09
16:30
Omladinski
Radnički (T)
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Omladinski | 1 : 1 | Radnički (T) | |||||
04.09
16:30
Rudar
Moravac
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Moravac | |||||
04.09
16:30
15. Avgust 1950
Šumadija
2
4
|
04.09.2016 16:30 | 15. Avgust 1950 | 2 : 4 | Šumadija | |||||
04.09
16:30
Istok 63
Napredak (S)
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Istok 63 | 7 : 0 | Napredak (S) |
04.09
16:30
Sloga
Kolare
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Kolare | |||||
04.09
16:30
Sinđelić 1934
Mladost (K)
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Sinđelić 1934 | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
04.09
16:30
Mladost (G)
Zenit
5
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (G) | 5 : 1 | Zenit | |||||
04.09
16:30
Mladi radnik
Morava
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Morava | |||||
04.09
16:30
Mladost (D)
Ursule
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (D) | 4 : 0 | Ursule | |||||
04.09
16:30
Osaonica
Vinorača
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Osaonica | 1 : 2 | Vinorača | |||||
04.09
16:30
Crni Vrh
Šumadinac
0
5
|
04.09.2016 16:30 | Crni Vrh | 0 : 5 | Šumadinac |
04.09
16:30
Pobeda 1976
Jedinstvo
0
5
|
04.09.2016 16:30 | Pobeda 1976 | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
04.09
11:00
Planinac 2015
OFK Rutevac 1908
2
2
|
04.09.2016 11:00 | Planinac 2015 | 2 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
04.09
16:30
OFK Sloga (D)
Borac
3
6
|
04.09.2016 16:30 | OFK Sloga (D) | 3 : 6 | Borac | |||||
04.09
11:00
Napredak 2012
Sloga (K)
1
3
|
04.09.2016 11:00 | Napredak 2012 | 1 : 3 | Sloga (K) |
04.09
16:30
Lemind
Mladost (DL)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Lemind | 1 : 2 | Mladost (DL) | |||||
04.09
16:30
BSK
OFK Morava
4
1
|
04.09.2016 16:30 | BSK | 4 : 1 | OFK Morava | |||||
04.09
16:30
Marjan MB
Milanovo
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Marjan MB | 3 : 0 | Milanovo | |||||
04.09
16:30
Sušica 2012
Mladost (B)
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Sušica 2012 | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (G)
Napredak
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Mladost (V)
Navalin
5
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (V) | 5 : 0 | Navalin | |||||
04.09
16:30
Atletiko
Real
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Atletiko | 1 : 2 | Real | |||||
04.09
16:30
Sloboda (DB)
Gradac
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Sloboda (DB) | 2 : 1 | Gradac |
04.09
16:30
Busije
BUSK
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Busije | 0 : 3 | BUSK | |||||
04.09
16:30
Petrovčić
Rekreativo 011
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Petrovčić | 2 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
04.09
16:30
Šećeranac Ada
Sparta Železnik
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Šećeranac Ada | 1 : 0 | Sparta Železnik |
04.09
16:30
Bratstvo
Solid
4
4
|
04.09.2016 16:30 | Bratstvo | 4 : 4 | Solid | |||||
04.09
16:30
Hajduk
Elektrovojvodina
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
04.09
16:30
Lokomotiva
Palić
5
0
|
04.09.2016 16:30 | Lokomotiva | 5 : 0 | Palić | |||||
04.09
16:30
Udarnik Višnjevac
Bikovo
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Udarnik Višnjevac | 1 : 2 | Bikovo | |||||
04.09
16:30
Đurđin
Žednik
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Đurđin | 6 : 0 | Žednik |
04.09
17:00
Tomislavci
Iskra
2
0
|
04.09.2016 17:00 | Tomislavci | 2 : 0 | Iskra | |||||
04.09
17:00
Mladost
Pobeda
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Pobeda | |||||
04.09
17:00
Vojvodina
Mladost Radost
2
1
|
04.09.2016 17:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost Radost | |||||
04.09
17:00
Obilić
Sloboda
11
0
|
04.09.2016 17:00 | Obilić | 11 : 0 | Sloboda |
04.09
16:30
Jedinstvo (SK)
Sloga
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (SK) | 3 : 0 | Sloga | |||||
04.09
16:30
Horgoš 1911
Hajduk
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Horgoš 1911 | 3 : 0 | Hajduk | |||||
04.09
16:30
Tisa
Slavija
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Tisa | 0 : 4 | Slavija | |||||
04.09
16:30
Tromedja
Jedinstvo (M)
4
2
|
04.09.2016 16:30 | Tromedja | 4 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
04.09
16:30
Šampion
Čoka
5
0
|
04.09.2016 16:30 | Šampion | 5 : 0 | Čoka |
04.09
16:30
Dunav
Omladinac (B)
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Dunav | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
04.09
16:30
Graničar (R)
Omladinac (D)
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Graničar (R) | 0 : 1 | Omladinac (D) | |||||
04.09
16:30
Radnički 1918
Hajduk (S)
5
2
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1918 | 5 : 2 | Hajduk (S) | |||||
04.09
16:30
Kula
Kordun
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Kula | 2 : 0 | Kordun |
04.09
16:30
Soko
Tvrdjava
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Soko | 2 : 1 | Tvrdjava | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Neštin
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Neštin | |||||
04.09
16:30
Borac
Kulpin
5
1
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 5 : 1 | Kulpin | |||||
04.09
16:30
Naša Zvezda
Krivanj
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Naša Zvezda | 1 : 2 | Krivanj |
04.09
16:30
Borac (VS)
Vojvodina (CC)
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Borac (VS) | 0 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
04.09
16:30
Banat
Karaš (K)
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Banat | 0 : 0 | Karaš (K) | |||||
04.09
16:30
Ratar
Hajdučica
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Ratar | 1 : 2 | Hajdučica | |||||
04.09
16:30
Radnički 1927
Ševac
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1927 | 1 : 1 | Ševac | |||||
04.09
16:30
Dobrica
Partizan (K)
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Dobrica | 1 : 3 | Partizan (K) | |||||
04.09
16:30
Dunav
Borac (VG)
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Dunav | 3 : 1 | Borac (VG) | |||||
04.09
16:30
Vladimirovac
Potporanj
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Vladimirovac | 0 : 0 | Potporanj |
04.09
16:30
Spartak 1911
Mladost
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Spartak 1911 | 3 : 0 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Pobeda
Omladinac 1927
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
04.09
16:30
Unirea
Polet
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Unirea | 2 : 0 | Polet | |||||
04.09
16:30
Glogonj
Radnički (B)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Glogonj | 1 : 2 | Radnički (B) |
04.09
16:30
Dolovo
Budućnost (BB)
10
1
|
04.09.2016 16:30 | Dolovo | 10 : 1 | Budućnost (BB) | |||||
04.09
16:30
Proleter
BSK Bavanište
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Proleter | 6 : 0 | BSK Bavanište | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo
Stari Tamiš
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Stari Tamiš | |||||
04.09
16:30
Borac
Omladinac (D)
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 3 : 2 | Omladinac (D) |
04.09
16:30
OFK Stajićevo
Zlatica
4
1
|
04.09.2016 16:30 | OFK Stajićevo | 4 : 1 | Zlatica | |||||
04.09
16:30
OFK Gradnulica
OFK Klek
4
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Gradnulica | 4 : 0 | OFK Klek | |||||
04.09
16:30
Zadrugar
ASK
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | ASK | |||||
04.09
16:30
Radnički 1911
MSK
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1911 | 3 : 2 | MSK | |||||
04.09
16:30
ŽFK Banat
Jedinstvo
1
1
|
04.09.2016 16:30 | ŽFK Banat | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.09
16:30
Potisje
Rusanda
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Potisje | 0 : 4 | Rusanda |
04.09
16:30
Borac (I)
Proleter
5
4
|
04.09.2016 16:30 | Borac (I) | 5 : 4 | Proleter | |||||
04.09
16:30
1.Oktobar
Napredak (BT)
3
2
|
04.09.2016 16:30 | 1.Oktobar | 3 : 2 | Napredak (BT) | |||||
04.09
16:30
2. Oktobar
Bega
5
2
|
04.09.2016 16:30 | 2. Oktobar | 5 : 2 | Bega | |||||
04.09
16:30
Napredak (Č)
Terekves
1
6
|
04.09.2016 16:30 | Napredak (Č) | 1 : 6 | Terekves | |||||
04.09
16:30
Vojvodina (B)
Vojvodina (NM)
4
3
|
04.09.2016 16:30 | Vojvodina (B) | 4 : 3 | Vojvodina (NM) |
04.09
17:00
Mladost
Hajduk
2
1
|
04.09.2016 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Hajduk | |||||
04.09
17:00
Napredak
Jedinstvo (P)
5
2
|
04.09.2016 17:00 | Napredak | 5 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
04.09
17:00
Sloga
Železničar
0
5
|
04.09.2016 17:00 | Sloga | 0 : 5 | Železničar | |||||
04.09
17:00
Obilić 1993
Graničar (O)
2
0
|
04.09.2016 17:00 | Obilić 1993 | 2 : 0 | Graničar (O) | |||||
04.09
17:00
Borac
Graničar (K)
2
0
|
04.09.2016 17:00 | Borac | 2 : 0 | Graničar (K) | |||||
04.09
17:00
OFK Zeka Buljubaša
PSK Putinci
0
2
|
04.09.2016 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 2 | PSK Putinci | |||||
04.09
17:00
Jedinstvo (M)
Fruškogorac
2
2
|
04.09.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 2 | Fruškogorac |
04.09
16:30
Borac
Jedinstvo
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
04.09
16:30
Fruškogorac
Čenej
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Fruškogorac | 1 : 2 | Čenej | |||||
04.09
16:30
Susek
Bačka
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Susek | 3 : 2 | Bačka |
04.09
17:00
Jedinstvo (D)
Mlada krila
0
4
|
04.09.2016 17:00 | Jedinstvo (D) | 0 : 4 | Mlada krila | |||||
04.09
17:00
Budućnost (K)
Gruža
5
1
|
04.09.2016 17:00 | Budućnost (K) | 5 : 1 | Gruža | |||||
04.09
10:00
Metalac
Kraljevo Hajduk
1
2
|
04.09.2016 10:00 | Metalac | 1 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
04.09
17:00
Tavnik
Zvezda
4
1
|
04.09.2016 17:00 | Tavnik | 4 : 1 | Zvezda | |||||
04.09
17:00
Lazac
Mladost (V)
1
1
|
04.09.2016 17:00 | Lazac | 1 : 1 | Mladost (V) |
04.09
16:30
Morava (M)
Lugovi
5
1
|
04.09.2016 16:30 | Morava (M) | 5 : 1 | Lugovi | |||||
04.09
16:30
Prijatelji
Kej
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Prijatelji | 1 : 0 | Kej | |||||
04.09
16:30
Čačak 94
Rakova
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Čačak 94 | 2 : 0 | Rakova | |||||
04.09
16:30
Gavrilo Princip
Vujan
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Gavrilo Princip | 3 : 0 | Vujan | |||||
04.09
16:30
Malba
Morava (K)
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Malba | 2 : 3 | Morava (K) | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Rudar
2
5
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 5 | Rudar |
04.09
11:00
Prilike
Sloga
1
1
|
04.09.2016 11:00 | Prilike | 1 : 1 | Sloga | |||||
04.09
17:00
Gradina
Jelica
3
3
|
04.09.2016 17:00 | Gradina | 3 : 3 | Jelica | |||||
04.09
17:00
Jedinstvo
Voćar
4
2
|
04.09.2016 17:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Voćar | |||||
04.09
17:00
Vrelo
Gorušica
2
6
|
04.09.2016 17:00 | Vrelo | 2 : 6 | Gorušica |
04.09
16:30
Ranilović
Budućnost
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Ranilović | 7 : 0 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
Partizan
Brezovac
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Partizan | 4 : 1 | Brezovac | |||||
04.09
16:30
Plaskovac
B 2000
3
3
|
04.09.2016 16:30 | Plaskovac | 3 : 3 | B 2000 | |||||
04.09
16:30
Žabare
Jasenica
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Žabare | 1 : 1 | Jasenica | |||||
04.09
16:30
Šumadinac (N)
Kopljari
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Šumadinac (N) | 2 : 0 | Kopljari | |||||
04.09
16:30
Sloga
Šamot
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Sloga | 4 : 1 | Šamot |
04.09
16:30
Udarnik
Crvena zvezda
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Udarnik | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.09
16:30
Mladost (R)
BSK
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladost (R) | 0 : 0 | BSK | |||||
04.09
16:30
Grivac
Pobeda (Đ)
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Grivac | 1 : 2 | Pobeda (Đ) | |||||
04.09
16:30
Pobeda (S)
Bare
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Pobeda (S) | 1 : 1 | Bare | |||||
04.09
11:00
Karađorđe
Marjan
6
0
|
04.09.2016 11:00 | Karađorđe | 6 : 0 | Marjan | |||||
04.09
16:30
Kotlenik
Mladost MG
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Kotlenik | 2 : 3 | Mladost MG |
04.09
16:30
Napredak (S)
Omladinac (S)
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Napredak (S) | 2 : 1 | Omladinac (S) | |||||
04.09
16:30
Dragoš
Integral
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Dragoš | 0 : 3 | Integral | |||||
04.09
16:30
Radnički (K)
Mladost (R)
5
4
|
04.09.2016 16:30 | Radnički (K) | 5 : 4 | Mladost (R) | |||||
04.09
16:30
BSK
Sloga 1952
2
0
|
04.09.2016 16:30 | BSK | 2 : 0 | Sloga 1952 | |||||
04.09
16:30
Zadrugar (T)
Bata Bulić
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Zadrugar (T) | 3 : 2 | Bata Bulić |
04.09
16:30
Radnički (P)
Kurjače
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Radnički (P) | 1 : 3 | Kurjače | |||||
04.09
16:30
Sloga (Ć)
Dunavac (P)
3
4
|
04.09.2016 16:30 | Sloga (Ć) | 3 : 4 | Dunavac (P) | |||||
04.09
16:30
Dizel
Polet (V)
2
4
|
04.09.2016 16:30 | Dizel | 2 : 4 | Polet (V) | |||||
04.09
16:30
Obilić
Žika Marković Uča
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Obilić | 1 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (D)
Desine
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 2 | Desine | |||||
04.09
16:30
Napredak 1934
Napredak (P)
3
2
|
04.09.2016 16:30 | Napredak 1934 | 3 : 2 | Napredak (P) |
04.09
16:00
Napredak
Mladost (MM)
2
0
|
04.09.2016 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Mladost (MM) | |||||
04.09
16:00
Omladinac
Sloga (D)
5
0
|
04.09.2016 16:00 | Omladinac | 5 : 0 | Sloga (D) | |||||
04.09
16:00
Drina
Duško
1
3
|
04.09.2016 16:00 | Drina | 1 : 3 | Duško | |||||
04.09
16:00
Sloga (B)
Budućnost (Z)
2
0
|
04.09.2016 16:00 | Sloga (B) | 2 : 0 | Budućnost (Z) | |||||
04.09
16:00
Torpedo
Budućnost (PD)
2
5
|
04.09.2016 16:00 | Torpedo | 2 : 5 | Budućnost (PD) | |||||
04.09
16:00
Cer
Proleter
2
2
|
04.09.2016 16:00 | Cer | 2 : 2 | Proleter |
04.09
16:00
Vlašić
Sloga (K)
2
3
|
04.09.2016 16:00 | Vlašić | 2 : 3 | Sloga (K) | |||||
04.09
16:00
Dušan Silni
Torpedo
4
0
|
04.09.2016 16:00 | Dušan Silni | 4 : 0 | Torpedo | |||||
04.09
16:00
Dobrava
Cerić
1
4
|
04.09.2016 16:00 | Dobrava | 1 : 4 | Cerić | |||||
04.09
16:00
Rankovac
Šipurske Livade
3
0
|
04.09.2016 16:00 | Rankovac | 3 : 0 | Šipurske Livade | |||||
04.09
16:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Trešnjevka
2
1
|
04.09.2016 16:00 | Vojvoda Stepa Stepanović | 2 : 1 | Trešnjevka | |||||
04.09
16:00
Varna 012
Radnički (К)
0
3
|
04.09.2016 16:00 | Varna 012 | 0 : 3 | Radnički (К) | |||||
04.09
16:00
Karađorđe
Mladost 2013
4
0
|
04.09.2016 16:00 | Karađorđe | 4 : 0 | Mladost 2013 | |||||
04.09
16:00
Miloš Pocerac 2013
OFK Jelen
2
0
|
04.09.2016 16:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 0 | OFK Jelen |
04.09
16:00
7. Juli
Milan Orlić
0
4
|
04.09.2016 16:00 | 7. Juli | 0 : 4 | Milan Orlić | |||||
04.09
16:00
Cerova
Vidojevica
0
3
|
04.09.2016 16:00 | Cerova | 0 : 3 | Vidojevica | |||||
04.09
16:00
Sloga (S)
Sloga (LŠ)
3
2
|
04.09.2016 16:00 | Sloga (S) | 3 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
04.09
16:00
Borac (K)
Jedinstvo (MZ)
1
3
|
04.09.2016 16:00 | Borac (K) | 1 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
04.09
16:00
Prva Iskra
Stolice
2
0
|
04.09.2016 16:00 | Prva Iskra | 2 : 0 | Stolice | |||||
04.09
16:00
Mladost (DD)
Jedinstvo (Z)
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Mladost (DD) | 1 : 0 | Jedinstvo (Z) |
04.09
17:00
OFK Stublenica
OFK Paljuvi
0
1
|
04.09.2016 17:00 | OFK Stublenica | 0 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
04.09
17:00
Dimitrije Tucović
Crvena Jabuka
4
3
|
04.09.2016 17:00 | Dimitrije Tucović | 4 : 3 | Crvena Jabuka |
04.09
17:00
Polet
OFK Brđanac
0
1
|
04.09.2016 17:00 | Polet | 0 : 1 | OFK Brđanac | |||||
04.09
17:00
Milenko Pavlović
Kolubara 2
1
0
|
04.09.2016 17:00 | Milenko Pavlović | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
04.09
11:00
Jadar 2013
Borac
2
1
|
04.09.2016 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 1 | Borac | |||||
04.09
17:00
Rajac
Popadić
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Rajac | 3 : 1 | Popadić | |||||
04.09
17:00
Komanice
Kotešica
4
2
|
04.09.2016 17:00 | Komanice | 4 : 2 | Kotešica | |||||
04.09
17:00
Ribnikar
Liplje
4
0
|
04.09.2016 17:00 | Ribnikar | 4 : 0 | Liplje |
04.09
17:00
Duškovci
Glumač
1
3
|
04.09.2016 17:00 | Duškovci | 1 : 3 | Glumač | |||||
04.09
14:00
Plavi Tok
Omladinac
0
5
|
04.09.2016 14:00 | Plavi Tok | 0 : 5 | Omladinac | |||||
04.09
14:00
Dobrinjac
Borac
2
0
|
04.09.2016 14:00 | Dobrinjac | 2 : 0 | Borac | |||||
04.09
17:00
Napredak
Avijatičar
2
8
|
04.09.2016 17:00 | Napredak | 2 : 8 | Avijatičar | |||||
04.09
17:00
Sečica
Lauš
3
4
|
04.09.2016 17:00 | Sečica | 3 : 4 | Lauš | |||||
04.09
17:00
Pobeda
Gorobilje
3
0
|
04.09.2016 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | Gorobilje | |||||
04.09
17:00
Trešnjica
Bakionica
1
3
|
04.09.2016 17:00 | Trešnjica | 1 : 3 | Bakionica |
04.09
16:30
Mala Vrbica
Egeta
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Egeta | |||||
04.09
16:30
Kladušnica
Pontes
7
2
|
04.09.2016 16:30 | Kladušnica | 7 : 2 | Pontes | |||||
04.09
16:30
Omladinac
Lovćen
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Lovćen | |||||
04.09
16:30
Rtkovo
Koča Andjelković
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Rtkovo | 1 : 1 | Koča Andjelković | |||||
04.09
16:30
Velika Vrbica
Milutinovac
4
2
|
04.09.2016 16:30 | Velika Vrbica | 4 : 2 | Milutinovac |
04.09
11:00
Sebečevac
Jedinstvo 1936
1
0
|
04.09.2016 11:00 | Sebečevac | 1 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
04.09
16:30
Sloga
Čarapan
9
1
|
04.09.2016 16:30 | Sloga | 9 : 1 | Čarapan | |||||
04.09
16:30
Rasina
Žabare
1
6
|
04.09.2016 16:30 | Rasina | 1 : 6 | Žabare | |||||
04.09
11:00
Mladost VPD
Dedina
5
0
|
04.09.2016 11:00 | Mladost VPD | 5 : 0 | Dedina |
04.09
17:00
Mladost
14. Oktobar
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | 14. Oktobar | |||||
04.09
17:00
Stari Trstenik
Beli Orlovi
4
5
|
04.09.2016 17:00 | Stari Trstenik | 4 : 5 | Beli Orlovi | |||||
04.09
17:00
Borac
Gradina
0
0
|
04.09.2016 17:00 | Borac | 0 : 0 | Gradina | |||||
04.09
17:00
Rubin (DS)
Donji Kopaonik
1
2
|
04.09.2016 17:00 | Rubin (DS) | 1 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
04.09
17:00
Sloga
Varvarin
1
2
|
04.09.2016 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Varvarin | |||||
04.09
17:00
Polet 57
Trudbenik
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Polet 57 | 3 : 1 | Trudbenik |
04.09
16:30
Mladost
Dunavac
3
0
|
04.09.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Dunavac | |||||
04.09
16:30
Pinosava
Poštar
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Pinosava | 2 : 0 | Poštar | |||||
04.09
16:30
Podunavac
Crvenka
2
9
|
04.09.2016 16:30 | Podunavac | 2 : 9 | Crvenka |
04.09
17:00
Popović
Stojnik
0
0
|
04.09.2016 17:00 | Popović | 0 : 0 | Stojnik | |||||
04.09
17:00
OFK Rogača
Vojvoda
5
1
|
04.09.2016 17:00 | OFK Rogača | 5 : 1 | Vojvoda | |||||
04.09
14:30
Rudar 2012
Vis
2
3
|
04.09.2016 14:30 | Rudar 2012 | 2 : 3 | Vis |
04.09
16:30
Pobeda
Veliki Suvodol
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Pobeda | 4 : 1 | Veliki Suvodol |
04.09
16:30
Radnički 1936
Delijski Vis
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Radnički 1936 | 2 : 0 | Delijski Vis | |||||
04.09
16:30
Čegar 1946
Morava 1949
6
3
|
04.09.2016 16:30 | Čegar 1946 | 6 : 3 | Morava 1949 | |||||
04.09
16:30
Durlan Siti
Mladost
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Durlan Siti | 2 : 3 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Sečanica
Supovac
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Sečanica | 1 : 3 | Supovac |
04.09
16:30
Knežica
Marina Kutina
7
0
|
04.09.2016 16:30 | Knežica | 7 : 0 | Marina Kutina | |||||
04.09
16:30
Mekiš
Klisura
5
3
|
04.09.2016 16:30 | Mekiš | 5 : 3 | Klisura | |||||
04.09
16:30
Moravac
10. februar
6
0
|
04.09.2016 16:30 | Moravac | 6 : 0 | 10. februar |
04.09
16:30
Jedinstvo (R)
OFK Metalac
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo (R) | 1 : 1 | OFK Metalac | |||||
04.09
16:30
KFK Kula
Rastina 1918
3
2
|
04.09.2016 16:30 | KFK Kula | 3 : 2 | Rastina 1918 | |||||
04.09
16:30
Panonija
Telečka
1
0
|
04.09.2016 16:30 | Panonija | 1 : 0 | Telečka | |||||
04.09
16:30
Dinamo 1923
Dinamo (S)
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Dinamo 1923 | 2 : 1 | Dinamo (S) |
04.09
16:00
Mrovska
Sloga Trgošped
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Mrovska | 1 : 0 | Sloga Trgošped | |||||
04.09
16:00
Mladost (Z)
Petrovac 74
2
0
|
04.09.2016 16:00 | Mladost (Z) | 2 : 0 | Petrovac 74 | |||||
04.09
16:00
Polet
Skupljen 2013
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Polet | 1 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
04.09
16:00
Mladost (B)
Provo 2015
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Mladost (B) | 1 : 0 | Provo 2015 | |||||
04.09
16:00
Sloga (R)
Hajduk
1
5
|
04.09.2016 16:00 | Sloga (R) | 1 : 5 | Hajduk | |||||
04.09
11:00
Sloga 1949
Verko
3
0
|
04.09.2016 11:00 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Verko | |||||
04.09
11:00
Jedinstvo 2014
Dragojevac
2
2
|
04.09.2016 11:00 | Jedinstvo 2014 | 2 : 2 | Dragojevac |
04.09
16:30
Proleter
Tisa 1933
5
2
|
04.09.2016 16:30 | Proleter | 5 : 2 | Tisa 1933 | |||||
04.09
16:30
Mladost
Borac
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Borac | |||||
04.09
16:30
KSK Konak 1926
Partizan
5
3
|
04.09.2016 16:30 | KSK Konak 1926 | 5 : 3 | Partizan | |||||
04.09
16:30
Tamiš
Sloga
10
2
|
04.09.2016 16:30 | Tamiš | 10 : 2 | Sloga |
04.09
17:00
Posavina
Omladinac
1
0
|
04.09.2016 17:00 | Posavina | 1 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
17:00
Rvati
Rekreativo
2
2
|
04.09.2016 17:00 | Rvati | 2 : 2 | Rekreativo | |||||
04.09
17:00
Jedinstvo
Duboko
1
1
|
04.09.2016 17:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Duboko | |||||
04.09
17:00
Sloga
Belo Polje
1
1
|
04.09.2016 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Belo Polje | |||||
04.09
17:00
Partizan
Borac
1
1
|
04.09.2016 17:00 | Partizan | 1 : 1 | Borac | |||||
04.09
17:00
Ljubinić
Zvezda
0
3
|
04.09.2016 17:00 | Ljubinić | 0 : 3 | Zvezda |
04.09
16:30
Veliki Borak
Velika Moštanica
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Veliki Borak | 1 : 4 | Velika Moštanica | |||||
04.09
16:30
Guncate
OFK Borac
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Guncate | 0 : 2 | OFK Borac | |||||
04.09
16:30
Lisović
Beljina
4
3
|
04.09.2016 16:30 | Lisović | 4 : 3 | Beljina |
04.09
16:30
Polet (K)
Doljane Meševo
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Polet (K) | 1 : 1 | Doljane Meševo | |||||
04.09
16:30
Zmajevac
Mudrakovac
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Zmajevac | 0 : 2 | Mudrakovac | |||||
04.09
16:30
Mladost 2015
Zdravinje
1
6
|
04.09.2016 16:30 | Mladost 2015 | 1 : 6 | Zdravinje | |||||
04.09
16:30
Štitari
Grkljane
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Štitari | 2 : 1 | Grkljane |
04.09
11:00
Vratare
Kruševica
2
2
|
04.09.2016 11:00 | Vratare | 2 : 2 | Kruševica |
04.09
11:00
Rudar 1973
Moravac (P)
0
2
|
04.09.2016 11:00 | Rudar 1973 | 0 : 2 | Moravac (P) | |||||
04.09
11:00
Badince
Jašunja
4
3
|
04.09.2016 11:00 | Badince | 4 : 3 | Jašunja |
04.09
11:00
B.S.K.
Burovac
3
0
|
04.09.2016 11:00 | B.S.K. | 3 : 0 | Burovac |
04.09
11:00
Mladost (L)
Vukan
1
0
|
04.09.2016 11:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Vukan | |||||
04.09
11:00
Melnica
Napredak
0
0
|
04.09.2016 11:00 | Melnica | 0 : 0 | Napredak |
04.09
16:30
OFK Radnički
BSK
2
1
|
04.09.2016 16:30 | OFK Radnički | 2 : 1 | BSK | |||||
04.09
16:30
Mladi Borac
Sloboda
3
4
|
04.09.2016 16:30 | Mladi Borac | 3 : 4 | Sloboda | |||||
04.09
16:30
Bistrica
Mladost (Č)
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Bistrica | 2 : 1 | Mladost (Č) | |||||
04.09
16:30
Polet
Budućnost (D)
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Polet | 1 : 4 | Budućnost (D) | |||||
04.09
16:30
Rudar
Sloga
4
1
|
04.09.2016 16:30 | Rudar | 4 : 1 | Sloga |
04.09
17:00
Mladost
Toplica
4
1
|
04.09.2016 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Toplica | |||||
04.09
17:00
Tolić
Babajić
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Tolić | 3 : 1 | Babajić | |||||
04.09
17:00
Gornji Lajkovac
Stari drugari
0
3
|
04.09.2016 17:00 | Gornji Lajkovac | 0 : 3 | Stari drugari | |||||
04.09
17:00
Orao
Paštrić
1
8
|
04.09.2016 17:00 | Orao | 1 : 8 | Paštrić | |||||
04.09
17:00
Gornji Mušić
Proleter
7
0
|
04.09.2016 17:00 | Gornji Mušić | 7 : 0 | Proleter |
04.09
16:30
Proleter 1932
Sloga (Du)
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Proleter 1932 | 1 : 1 | Sloga (Du) | |||||
04.09
16:30
Ljubičevo
Dunav
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Ljubičevo | 2 : 2 | Dunav | |||||
04.09
16:30
Sloga (L)
Rudar Kostolac 2008
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Rudar Kostolac 2008 |
04.09
16:30
Mlava (B)
Beli Orao
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Mlava (B) | 4 : 0 | Beli Orao | |||||
04.09
16:30
Pobeda (SK)
Sloga (Dr)
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Pobeda (SK) | 3 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
04.09
16:30
Zemljoradnik 1932
Vojvoda Milenko
0
5
|
04.09.2016 16:30 | Zemljoradnik 1932 | 0 : 5 | Vojvoda Milenko | |||||
04.09
16:30
Vihor
Stig 1955
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Vihor | 2 : 2 | Stig 1955 |
04.09
16:30
Hajduk
Napredak
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Šantarovac
Mladost
5
2
|
04.09.2016 16:30 | Šantarovac | 5 : 2 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Omladinac
Partizan
0
6
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Partizan | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo
Trnava
1
4
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Trnava | |||||
04.09
16:30
Belica
OFK Borac
3
3
|
04.09.2016 16:30 | Belica | 3 : 3 | OFK Borac |
04.09
16:30
Janošik
Solunac
8
1
|
04.09.2016 16:30 | Janošik | 8 : 1 | Solunac |
04.09
12:00
Borjak 2013
Velika Drenova
0
5
|
04.09.2016 12:00 | Borjak 2013 | 0 : 5 | Velika Drenova | |||||
04.09
17:00
Vinogradar
Morava
0
2
|
04.09.2016 17:00 | Vinogradar | 0 : 2 | Morava | |||||
04.09
17:00
Topoljak
Stara Čaršija
3
2
|
04.09.2016 17:00 | Topoljak | 3 : 2 | Stara Čaršija |
04.09
16:30
Razvitak
Heroj
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Razvitak | 2 : 1 | Heroj | |||||
04.09
16:30
Polet
OFK Juhor 2016
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Polet | 0 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
04.09
16:30
Popovac
Mladost
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Popovac | 2 : 3 | Mladost | |||||
04.09
16:30
ISK Izvor
Vihor
4
1
|
04.09.2016 16:30 | ISK Izvor | 4 : 1 | Vihor | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo
Napredak
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Budućnost
OFK Borac
3
3
|
04.09.2016 16:30 | Budućnost | 3 : 3 | OFK Borac |
04.09
11:00
Studenac
TE Gučevo
2
0
|
04.09.2016 11:00 | Studenac | 2 : 0 | TE Gučevo | |||||
04.09
16:00
Jadar 1961
Mladost (G)
4
0
|
04.09.2016 16:00 | Jadar 1961 | 4 : 0 | Mladost (G) | |||||
04.09
16:00
Mladost (DB)
Sloga
5
1
|
04.09.2016 16:00 | Mladost (DB) | 5 : 1 | Sloga | |||||
04.09
16:00
Hajduk
Rudar
2
1
|
04.09.2016 16:00 | Hajduk | 2 : 1 | Rudar | |||||
04.09
16:00
Jelav
Mladost (B)
1
0
|
04.09.2016 16:00 | Jelav | 1 : 0 | Mladost (B) |
04.09
17:00
Donji Srem 2015
Sloven
9
0
|
04.09.2016 17:00 | Donji Srem 2015 | 9 : 0 | Sloven | |||||
04.09
17:00
Sremac
Vitez
8
0
|
04.09.2016 17:00 | Sremac | 8 : 0 | Vitez | |||||
04.09
17:00
Kameni
Mladost
0
0
|
04.09.2016 17:00 | Kameni | 0 : 0 | Mladost | |||||
04.09
17:00
Hajduk
Srem
0
2
|
04.09.2016 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | Srem | |||||
04.09
17:00
Lovac
Šumar
1
3
|
04.09.2016 17:00 | Lovac | 1 : 3 | Šumar |
04.09
16:30
Borac
Sloga
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 3 | Sloga | |||||
04.09
16:30
Bački Hajduk
Mladost
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Bački Hajduk | 4 : 0 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Bačka
Proleter
5
0
|
04.09.2016 16:30 | Bačka | 5 : 0 | Proleter | |||||
04.09
16:30
OFK Bačka 1945
Labudnjača
6
1
|
04.09.2016 16:30 | OFK Bačka 1945 | 6 : 1 | Labudnjača |
04.09
11:00
Stojan Lazarac
Premijer
0
5
|
04.09.2016 11:00 | Stojan Lazarac | 0 : 5 | Premijer | |||||
04.09
11:00
Mladost
Omladinac
2
1
|
04.09.2016 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac |
04.09
16:30
Baštovan 2015
Pečanica
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Baštovan 2015 | 2 : 2 | Pečanica | |||||
04.09
16:30
Ram
Sloga-TOP
1
1
|
04.09.2016 16:30 | Ram | 1 : 1 | Sloga-TOP | |||||
04.09
16:30
Pek
Srednjevo
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Pek | 0 : 0 | Srednjevo | |||||
04.09
16:30
Mirko Tomić
Kumane
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Mirko Tomić | 2 : 3 | Kumane | |||||
04.09
16:30
Dunavac 1929
Sirakovo
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Dunavac 1929 | 0 : 3 | Sirakovo | |||||
04.09
16:30
Stiški Kurjak
Mladi Borac
0
5
|
04.09.2016 16:30 | Stiški Kurjak | 0 : 5 | Mladi Borac |
04.09
16:30
Graničar
27. Oktobar
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Graničar | 0 : 3 | 27. Oktobar | |||||
04.09
16:30
Sloga
S.V.Radnički
0
2
|
04.09.2016 16:30 | Sloga | 0 : 2 | S.V.Radnički | |||||
04.09
16:30
Sremac
Planinac
2
1
|
04.09.2016 16:30 | Sremac | 2 : 1 | Planinac | |||||
04.09
16:30
Fruškogorac
Jedinstvo (R)
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Fruškogorac | 2 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo
Polet
0
1
|
04.09.2016 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Polet | |||||
04.09
16:30
Fruška Gora
Vojvodina
3
1
|
04.09.2016 16:30 | Fruška Gora | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
04.09
16:30
Borac
Car Uroš
0
4
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 0 : 4 | Car Uroš |
04.09
16:30
Borac
Jednota
1
2
|
04.09.2016 16:30 | Borac | 1 : 2 | Jednota | |||||
04.09
16:30
Omladinac
Jedinstvo
2
3
|
04.09.2016 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
04.09
16:30
OFK Bingula
Napredak
1
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Bingula | 1 : 0 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Graničar
OFK Bačinci
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Graničar | 1 : 3 | OFK Bačinci | |||||
04.09
16:30
Sremac
OFK Bikić
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Sremac | 0 : 3 | OFK Bikić |
04.09
17:00
Borac (J)
Polet
1
0
|
04.09.2016 17:00 | Borac (J) | 1 : 0 | Polet | |||||
04.09
17:00
Sloga (K)
Sloga (M)
7
0
|
04.09.2016 17:00 | Sloga (K) | 7 : 0 | Sloga (M) | |||||
04.09
17:00
Dunav
Fruškogorac
1
0
|
04.09.2016 17:00 | Dunav | 1 : 0 | Fruškogorac |
04.09
17:00
Grgurevci
Napredak
0
0
|
04.09.2016 17:00 | Grgurevci | 0 : 0 | Napredak | |||||
04.09
17:00
BSK
Srem
2
2
|
04.09.2016 17:00 | BSK | 2 : 2 | Srem | |||||
04.09
17:00
Poletarac
Planinac
1
1
|
04.09.2016 17:00 | Poletarac | 1 : 1 | Planinac |
04.09
17:00
Noćaj
Trgovački
1
2
|
04.09.2016 17:00 | Noćaj | 1 : 2 | Trgovački | |||||
04.09
17:00
Sremac
Borac (R)
4
0
|
04.09.2016 17:00 | Sremac | 4 : 0 | Borac (R) | |||||
04.09
17:00
Sloga
Borac (VR)
2
2
|
04.09.2016 17:00 | Sloga | 2 : 2 | Borac (VR) |
04.09
16:30
OFK Student
Omladinac
3
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Student | 3 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
16:30
Šepšin
Kosmajac
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Šepšin | 2 : 0 | Kosmajac | |||||
04.09
16:30
Vlaška 1950
Borac
5
1
|
04.09.2016 16:30 | Vlaška 1950 | 5 : 1 | Borac | |||||
04.09
16:30
Šumadija 1962
Ivanča
4
0
|
04.09.2016 16:30 | Šumadija 1962 | 4 : 0 | Ivanča | |||||
04.09
16:30
Napredak
Sloga
2
0
|
04.09.2016 16:30 | Napredak | 2 : 0 | Sloga |
04.09
16:30
Sloboda
Dobra Voda
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Dobra Voda |
04.09
16:30
Dimitrije Tucović
Vreoci
1
6
|
04.09.2016 16:30 | Dimitrije Tucović | 1 : 6 | Vreoci | |||||
04.09
16:30
Lazarevac
20. Oktobar
4
2
|
04.09.2016 16:30 | Lazarevac | 4 : 2 | 20. Oktobar |
04.09
16:00
Brskovo
Petnjica
4
1
|
04.09.2016 16:00 | Brskovo | 4 : 1 | Petnjica |
04.09
16:00
Mogren
Arsenal
0
2
|
04.09.2016 16:00 | Mogren | 0 : 2 | Arsenal | |||||
04.09
16:00
Sloga (R)
Sloga (SB)
7
0
|
04.09.2016 16:00 | Sloga (R) | 7 : 0 | Sloga (SB) |
04.09
16:30
Radnički
Mačva
0
3
|
04.09.2016 16:30 | Radnički | 0 : 3 | Mačva | |||||
04.09
16:30
OFK Odžaci
Dinamo
2
0
|
04.09.2016 16:30 | OFK Odžaci | 2 : 0 | Dinamo |
04.09
16:00
Vojvodina
Obilić
1
1
|
04.09.2016 16:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Obilić | |||||
04.09
16:30
Napredak
Mašinac Trejs PZP
2
2
|
04.09.2016 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Mašinac Trejs PZP |
04.09
17:00
Polet
Mačva
3
1
|
04.09.2016 17:00 | Polet | 3 : 1 | Mačva | |||||
04.09
17:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Jagodina
2
0
|
04.09.2016 17:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 2 : 0 | Jagodina | |||||
04.09
15:00
Rad
Kolibri
12
0
|
04.09.2016 15:00 | Rad | 12 : 0 | Kolibri |
04.09
17:00
Spartak ŽK
Jagodina
2
2
|
04.09.2016 17:00 | Spartak ŽK | 2 : 2 | Jagodina | |||||
04.09
16:30
Radnički (V)
Partizan
0
0
|
04.09.2016 16:30 | Radnički (V) | 0 : 0 | Partizan | |||||
04.09
11:00
Vojvodina
Crvena zvezda
0
1
|
04.09.2016 11:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
04.09
11:00
Voždovac
Rad
4
0
|
04.09.2016 11:00 | Voždovac | 4 : 0 | Rad |
04.09
10:30
Sloga (K)
Radnički 1923
0
0
|
04.09.2016 10:30 | Sloga (K) | 0 : 0 | Radnički 1923 |
04.09
11:00
Radnički Šabački
Savacijum
0
2
|
04.09.2016 11:00 | Radnički Šabački | 0 : 2 | Savacijum | |||||
04.09
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
3
2
|
04.09.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.09
10:00
Loznica
Železničar
6
1
|
04.09.2016 10:00 | Loznica | 6 : 1 | Železničar |
04.09
09:00
BASK
Studentski Grad
3
3
|
04.09.2016 09:00 | BASK | 3 : 3 | Studentski Grad | |||||
04.09
12:00
Sindjelic
Žarkovo
2
0
|
04.09.2016 12:00 | Sindjelic | 2 : 0 | Žarkovo | |||||
04.09
10:00
Balkan
BSK Borča
1
6
|
04.09.2016 10:00 | Balkan | 1 : 6 | BSK Borča | |||||
04.09
16:30
IMT
Kolubara
2
1
|
04.09.2016 16:30 | IMT | 2 : 1 | Kolubara | |||||
04.09
09:30
Radnički (NB)
Bežanija
0
0
|
04.09.2016 09:30 | Radnički (NB) | 0 : 0 | Bežanija | |||||
04.09
IM Rakovica
Siti Sport Klub
3
1
|
04.09.2016 | IM Rakovica | 3 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
04.09
10:00
Brodarac 2
Zemun
2
1
|
04.09.2016 10:00 | Brodarac 2 | 2 : 1 | Zemun |
04.09
10:00
Begej
Vršac
0
3
|
04.09.2016 10:00 | Begej | 0 : 3 | Vršac | |||||
04.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Radnički (Zr)
1
4
|
04.09.2016 10:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 4 | Radnički (Zr) |
04.09
10:00
Inđija
Proleter
4
1
|
04.09.2016 10:00 | Inđija | 4 : 1 | Proleter | |||||
04.09
10:00
Radnički (SM)
Indeks
2
0
|
04.09.2016 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 0 | Indeks | |||||
04.09
10:00
Radnički (NP)
Veternik
1
2
|
04.09.2016 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 2 | Veternik |
04.09
10:00
Bačka 1901
Njerš Ištvan
3
0
|
04.09.2016 10:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Njerš Ištvan | |||||
04.09
11:00
Krila Krajine
Bačka
0
2
|
04.09.2016 11:00 | Krila Krajine | 0 : 2 | Bačka | |||||
04.09
10:00
ČSK Pivara
Radnički (S)
3
1
|
04.09.2016 10:00 | ČSK Pivara | 3 : 1 | Radnički (S) |
04.09
Strela
Borac (Sa)
5
1
|
04.09.2016 | Strela | 5 : 1 | Borac (Sa) | |||||
04.09
11:00
Borac (St)
Dolina
0
2
|
04.09.2016 11:00 | Borac (St) | 0 : 2 | Dolina |
04.09
12:00
Vrčin
BSK 1925
0
4
|
04.09.2016 12:00 | Vrčin | 0 : 4 | BSK 1925 | |||||
04.09
16:00
Budućnost
PKB
0
6
|
04.09.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 6 | PKB | |||||
04.09
09:00
Srem
011
2
3
|
04.09.2016 09:00 | Srem | 2 : 3 | 011 |
04.09
09:00
011 MK
Internacional MK
1
2
|
04.09.2016 09:00 | 011 MK | 1 : 2 | Internacional MK |
04.09
15:30
Brodarac 1947 MK
Crvena zvezda MML MK
6
1
|
04.09.2016 15:30 | Brodarac 1947 MK | 6 : 1 | Crvena zvezda MML MK |
04.09
15:00
Spartak ŽK
Jagodina
1
0
|
04.09.2016 15:00 | Spartak ŽK | 1 : 0 | Jagodina | |||||
04.09
13:00
Brodarac
Real Niš
3
1
|
04.09.2016 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | Real Niš | |||||
04.09
13:00
Vojvodina
Crvena zvezda
1
4
|
04.09.2016 13:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
04.09
13:00
Teleoptik
Kiker
2
2
|
04.09.2016 13:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Kiker |
04.09
13:00
Mokra Gora
Šumadija 1903
0
5
|
04.09.2016 13:00 | Mokra Gora | 0 : 5 | Šumadija 1903 | |||||
04.09
15:00
Apolon
Tutin
3
1
|
04.09.2016 15:00 | Apolon | 3 : 1 | Tutin |
04.09
12:00
Radnički (V)
Mačva (Š)
0
2
|
04.09.2016 12:00 | Radnički (V) | 0 : 2 | Mačva (Š) | |||||
04.09
12:00
Mačva 2005
Jedinstvo
3
0
|
04.09.2016 12:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Jedinstvo |
04.09
09:00
Sindjelic
BSK 1925
2
0
|
04.09.2016 09:00 | Sindjelic | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
04.09
12:30
Radnicki (NB)
Mladenovac
3
2
|
04.09.2016 12:30 | Radnicki (NB) | 3 : 2 | Mladenovac | |||||
04.09
12:00
BSK
PKB
2
1
|
04.09.2016 12:00 | BSK | 2 : 1 | PKB |
04.09
12:00
Radnički (Z)
Železničar
3
0
|
04.09.2016 12:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Železničar | |||||
04.09
12:00
Vršac
Vršac United
2
1
|
04.09.2016 12:00 | Vršac | 2 : 1 | Vršac United | |||||
04.09
12:00
Radnički (K)
Proleter 2006
2
2
|
04.09.2016 12:00 | Radnički (K) | 2 : 2 | Proleter 2006 |
04.09
12:00
RFK N.S. 1921
Inđija
3
4
|
04.09.2016 12:00 | RFK N.S. 1921 | 3 : 4 | Inđija |
04.09
12:00
Bačka (BP)
Hajduk junior
2
4
|
04.09.2016 12:00 | Bačka (BP) | 2 : 4 | Hajduk junior |
04.09
10:00
Mladi borac
Budućnost
6
4
|
04.09.2016 10:00 | Mladi borac | 6 : 4 | Budućnost |
04.09
17:00
Sloven
Mladost
18
0
|
04.09.2016 17:00 | Sloven | 18 : 0 | Mladost |
04.09
13:30
IMT
GSP Polet
2
0
|
04.09.2016 13:30 | IMT | 2 : 0 | GSP Polet |
04.09
12:00
DIF
Postar 1930
10
1
|
04.09.2016 12:00 | DIF | 10 : 1 | Postar 1930 | |||||
04.09
13:30
Torlak
Omladinac
2
5
|
04.09.2016 13:30 | Torlak | 2 : 5 | Omladinac |
04.09
11:00
OFK Beograd MK
Zemun MK
2
0
|
04.09.2016 11:00 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Zemun MK | |||||
04.09
14:00
Studentski grad MK
Rad MK
1
0
|
04.09.2016 14:00 | Studentski grad MK | 1 : 0 | Rad MK | |||||
04.09
10:00
BSK Borča MK
Teleoptik MK
1
1
|
04.09.2016 10:00 | BSK Borča MK | 1 : 1 | Teleoptik MK | |||||
04.09
14:00
Voždovac MK
Lokomotiva MK
5
0
|
04.09.2016 14:00 | Voždovac MK | 5 : 0 | Lokomotiva MK |
04.09
10:00
OFK Zabrežje MK
011 V MK
7
1
|
04.09.2016 10:00 | OFK Zabrežje MK | 7 : 1 | 011 V MK |
04.09
16:30
Sloga (K)
Radnički 1923
1
3
|
04.09.2016 16:30 | Sloga (K) | 1 : 3 | Radnički 1923 | |||||
04.09
11:00
Šumadija 1903
Kiker
0
3
|
04.09.2016 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 3 | Kiker | |||||
04.09
11:00
Apolon
Pazar Juniors
5
0
|
04.09.2016 11:00 | Apolon | 5 : 0 | Pazar Juniors |
04.09
11:00
Ribnica
OFK Šabac
0
10
|
04.09.2016 11:00 | Ribnica | 0 : 10 | OFK Šabac | |||||
04.09
10:00
Radnički (V)
Mačva (Š)
3
1
|
04.09.2016 10:00 | Radnički (V) | 3 : 1 | Mačva (Š) | |||||
04.09
10:00
Mačva 2005
Jedinstvo
0
3
|
04.09.2016 10:00 | Mačva 2005 | 0 : 3 | Jedinstvo |
04.09
09:00
Teleoptik
Brodarac
1
1
|
04.09.2016 09:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Brodarac | |||||
04.09
14:00
BSK
Čukarički
0
3
|
04.09.2016 14:00 | BSK | 0 : 3 | Čukarički |
04.09
10:00
RFK N.S. 1921
Inđija
2
3
|
04.09.2016 10:00 | RFK N.S. 1921 | 2 : 3 | Inđija |
04.09
10:00
Radnički (Z)
Železničar
3
5
|
04.09.2016 10:00 | Radnički (Z) | 3 : 5 | Železničar | |||||
04.09
10:00
Vršac
Bečkerek 023
2
1
|
04.09.2016 10:00 | Vršac | 2 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
04.09
10:00
Radnički (K)
Proleter 2006
0
6
|
04.09.2016 10:00 | Radnički (K) | 0 : 6 | Proleter 2006 |
04.09
12:00
Bačka 1901
Bečej 1918
0
4
|
04.09.2016 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 4 | Bečej 1918 |
04.09
Sloga
Dinamo 1945
2
4
|
04.09.2016 | Sloga | 2 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
04.09
Borac
Kolonija
7
1
|
04.09.2016 | Borac | 7 : 1 | Kolonija |
04.09
Dolina
Slavia
12
2
|
04.09.2016 | Dolina | 12 : 2 | Slavia |
04.09
12:00
Banat
Vulturul
7
0
|
04.09.2016 12:00 | Banat | 7 : 0 | Vulturul | |||||
04.09
10:00
Partizan
Jedinstvo
6
0
|
04.09.2016 10:00 | Partizan | 6 : 0 | Jedinstvo |
04.09
17:00
GSP Polet
13. Maj
0
8
|
04.09.2016 17:00 | GSP Polet | 0 : 8 | 13. Maj |
04.09
15:00
Radnički NB
Dominus
3
3
|
04.09.2016 15:00 | Radnički NB | 3 : 3 | Dominus | |||||
04.09
12:00
Internacional
Sindjelic
0
0
|
04.09.2016 12:00 | Internacional | 0 : 0 | Sindjelic | |||||
04.09
11:00
Studentski Grad
Bežanija
3
2
|
04.09.2016 11:00 | Studentski Grad | 3 : 2 | Bežanija |
04.09
10:00
Ole MK
Dunavac MK
5
4
|
04.09.2016 10:00 | Ole MK | 5 : 4 | Dunavac MK | |||||
04.09
10:00
Vrčin MK
Petlić MK
3
0
|
04.09.2016 10:00 | Vrčin MK | 3 : 0 | Petlić MK |
04.09
11:00
Obrenovac 1905 MK
DIF MK
3
2
|
04.09.2016 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 3 : 2 | DIF MK | |||||
04.09
10:00
Prva Iskra MK
Voždovac B MK
0
5
|
04.09.2016 10:00 | Prva Iskra MK | 0 : 5 | Voždovac B MK |
04.09
09:30
Vinogradar
Bačka 1901
2
0
|
04.09.2016 09:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
04.09
10:00
Arena SU
Subotica
1
2
|
04.09.2016 10:00 | Arena SU | 1 : 2 | Subotica |
04.09
10:00
Njerš Ištvan
Obilić
4
3
|
04.09.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 4 : 3 | Obilić | |||||
04.09
11:00
Kevi
Potisje
1
4
|
04.09.2016 11:00 | Kevi | 1 : 4 | Potisje | |||||
04.09
10:00
Horgoš 1911
Senta
2
3
|
04.09.2016 10:00 | Horgoš 1911 | 2 : 3 | Senta | |||||
04.09
10:00
Sloga
AFK
0
3
|
04.09.2016 10:00 | Sloga | 0 : 3 | AFK |
04.09
13:00
Balkan
OLE
0
7
|
04.09.2016 13:00 | Balkan | 0 : 7 | OLE |
04.09
10:00
Sopot
Dorcol
1
3
|
04.09.2016 10:00 | Sopot | 1 : 3 | Dorcol |
04.09
12:00
Zemun B
IMT
1
4
|
04.09.2016 12:00 | Zemun B | 1 : 4 | IMT |
04.09
17:30
Plavi 2000
Mladenovac
2
2
|
04.09.2016 17:30 | Plavi 2000 | 2 : 2 | Mladenovac |
04.09
17:30
IM Rakovica
Peks
3
1
|
04.09.2016 17:30 | IM Rakovica | 3 : 1 | Peks |
04.09
Radnički
Partizan
16
48
|
04.09.2016 | Radnički | 16 : 48 | Partizan | |||||
04.09
Partizan
Radnički
48
16
|
04.09.2016 | Partizan | 48 : 16 | Radnički | |||||
04.09
16:30
Crvena Zvezda
Dorćol
50
20
|
04.09.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 50 : 20 | Dorćol |