27.08
16:30
Radnički (Š)
Omladinac
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (Š) | 0 : 2 | Omladinac | |||||
27.08
16:30
Sloga
Bratstvo 1946
1
1
|
27.08.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
27.08
16:30
Cement
Bačka 1901
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Cement | 0 : 2 | Bačka 1901 | |||||
27.08
16:30
Vršac
Železničar
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Vršac | 2 : 1 | Železničar | |||||
27.08
16:30
Radnički (NP)
Radnički (Zr)
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Radnički (Zr) |
27.08
16:30
Zlatibor (Č)
Smederevo 1924
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Zlatibor (Č) | 0 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
27.08
16:30
Budućnost Krušik 2014
Loznica
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Loznica | |||||
27.08
16:30
Radnički 1923
Jošanica
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Jošanica | |||||
27.08
16:30
Šapine
Šumadija 1903
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Šapine | 2 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
27.08
16:30
Mokra Gora
FAP
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Mokra Gora | 1 : 0 | FAP |
27.08
16:30
Jedinstvo (P)
Dunav
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Jedinstvo (P) | 0 : 0 | Dunav | |||||
27.08
16:30
Radnički (S)
Jedinstvo (B)
1
1
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (S) | 1 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
27.08
16:30
Tabane 1970
Ozren
4
2
|
27.08.2016 16:30 | Tabane 1970 | 4 : 2 | Ozren | |||||
27.08
16:30
Sloga (D)
Car Konstantin
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Sloga (D) | 0 : 0 | Car Konstantin | |||||
27.08
16:30
Timok
Trstenik PPT
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Timok | 0 : 1 | Trstenik PPT |
27.08
16:30
Teleoptik
Sopot
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Teleoptik | 2 : 1 | Sopot | |||||
27.08
10:00
BASK
Grafičar
4
2
|
27.08.2016 10:00 | BASK | 4 : 2 | Grafičar | |||||
27.08
11:00
GSP Polet
IMT
1
4
|
27.08.2016 11:00 | GSP Polet | 1 : 4 | IMT | |||||
27.08
16:30
Rakovica
Stepojevac Vaga
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Rakovica | 0 : 2 | Stepojevac Vaga |
27.08
16:30
Mladost APA
Polet (K)
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Mladost APA | 1 : 0 | Polet (K) | |||||
27.08
16:30
Srbobran
Mladost (T)
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Srbobran | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
27.08
16:30
Bečej 1918
Zadrugar
5
0
|
27.08.2016 16:30 | Bečej 1918 | 5 : 0 | Zadrugar | |||||
27.08
16:30
OFK Vrbas
Potisje
1
2
|
27.08.2016 16:30 | OFK Vrbas | 1 : 2 | Potisje | |||||
27.08
16:30
Radnički (S)
Subotica
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (S) | 1 : 0 | Subotica |
27.08
16:30
Kozara
Budućnost (SC)
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Kozara | 1 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
27.08
16:30
Proleter (BK)
ŽAK
4
1
|
27.08.2016 16:30 | Proleter (BK) | 4 : 1 | ŽAK | |||||
27.08
16:30
Jedinstvo (NB)
Slavia
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Slavia | |||||
27.08
16:30
Dinamo 1945
Radnički (K)
6
1
|
27.08.2016 16:30 | Dinamo 1945 | 6 : 1 | Radnički (K) | |||||
27.08
16:30
Sloga
Radnički (S)
2
2
|
27.08.2016 16:30 | Sloga | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
27.08
16:30
Jedinstvo (BK)
Sloboda
4
2
|
27.08.2016 16:30 | Jedinstvo (BK) | 4 : 2 | Sloboda |
27.08
16:30
Veternik
Kabel
0
4
|
27.08.2016 16:30 | Veternik | 0 : 4 | Kabel | |||||
27.08
16:30
Sloga
Jedinstvo (SP)
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
27.08
16:30
ŽSK
Hajduk (B)
1
2
|
27.08.2016 16:30 | ŽSK | 1 : 2 | Hajduk (B) | |||||
27.08
16:30
Sremac Vojka
Slavija
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Sremac Vojka | 1 : 2 | Slavija |
27.08
16:30
Sloboda (Č)
Takovo
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Sloboda (Č) | 1 : 0 | Takovo | |||||
27.08
16:30
Sloga
Orlovac
1
1
|
27.08.2016 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Orlovac | |||||
27.08
16:30
Ovčar
Miokovci
4
2
|
27.08.2016 16:30 | Ovčar | 4 : 2 | Miokovci | |||||
27.08
16:30
Radnički (K)
Slavija
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (K) | 2 : 1 | Slavija |
27.08
16:30
VGSK
Radnički 1926
0
0
|
27.08.2016 16:30 | VGSK | 0 : 0 | Radnički 1926 | |||||
27.08
16:30
Morava
Zvižd
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Morava | 3 : 1 | Zvižd |
27.08
16:30
Jedinstvo 1945
Zadrugar
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Jedinstvo 1945 | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
27.08
16:30
Sloga (S)
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Sloga (S) | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
27.08
16:30
Spartak 1924
Sevojno
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Spartak 1924 | 0 : 0 | Sevojno |
27.08
16:30
Đerdap
Malošište
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Đerdap | 3 : 1 | Malošište | |||||
27.08
16:30
BSK
Majdanpek
3
1
|
27.08.2016 16:30 | BSK | 3 : 1 | Majdanpek | |||||
27.08
16:30
Napredak
Timočanin
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Timočanin | |||||
27.08
16:30
Svrljig
OFK Bor
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Svrljig | 2 : 1 | OFK Bor |
27.08
16:30
OFK Kosanica
Trajal
0
1
|
27.08.2016 16:30 | OFK Kosanica | 0 : 1 | Trajal | |||||
27.08
16:30
Morava 1918
Žitorađa
4
4
|
27.08.2016 16:30 | Morava 1918 | 4 : 4 | Žitorađa | |||||
27.08
16:30
OFK Topličanin
Juhor
1
0
|
27.08.2016 16:30 | OFK Topličanin | 1 : 0 | Juhor | |||||
27.08
16:30
Kopaonik
Jedinstvo
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Kopaonik | 3 : 1 | Jedinstvo |
27.08
16:30
Sloga (L)
Lužnica
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Sloga (L) | 0 : 1 | Lužnica | |||||
27.08
16:30
Pčinja
Jedinstvo (P)
3
0
|
27.08.2016 16:30 | Pčinja | 3 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
27.08
16:30
Balkanski
Budućnost (O)
1
1
|
27.08.2016 16:30 | Balkanski | 1 : 1 | Budućnost (O) | |||||
27.08
16:30
Pusta reka
Jedinstvo (GM)
2
0
|
27.08.2016 16:30 | Pusta reka | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) |
27.08
16:30
Avala
Borac (L)
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Avala | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
27.08
16:30
Lokomotiva
Srem
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Srem | |||||
27.08
16:30
Balkan Mirijevo
Vrčin
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 1 | Vrčin |
27.08
17:00
Njegoš
Senta
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Njegoš | 2 : 1 | Senta | |||||
27.08
17:00
Panonija IM Topola
Jadran (S)
3
1
|
27.08.2016 17:00 | Panonija IM Topola | 3 : 1 | Jadran (S) |
27.08
16:30
ŽAK
Mladost (BP)
1
1
|
27.08.2016 16:30 | ŽAK | 1 : 1 | Mladost (BP) |
27.08
17:00
Partizan (U)
Vulturul
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Vulturul | |||||
27.08
17:00
BAK
Vojvodina (S)
3
0
|
27.08.2016 17:00 | BAK | 3 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
27.08
17:00
Jedinstvo Stević
Crvena zvezda
6
0
|
27.08.2016 17:00 | Jedinstvo Stević | 6 : 0 | Crvena zvezda |
27.08
17:00
Naftagas (E)
Mladost (L)
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Naftagas (E) | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
27.08
17:00
Bilećanin
Borac
2
0
|
27.08.2016 17:00 | Bilećanin | 2 : 0 | Borac | |||||
27.08
17:00
Krajina
C. Zvezda (VS)
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Krajina | 1 : 0 | C. Zvezda (VS) |
27.08
17:00
Sloven
Partizan
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Sloven | 1 : 0 | Partizan | |||||
27.08
17:00
Mitros
Borac
0
3
|
27.08.2016 17:00 | Mitros | 0 : 3 | Borac | |||||
27.08
17:00
Podrinje
Rudar
8
0
|
27.08.2016 17:00 | Podrinje | 8 : 0 | Rudar |
27.08
17:00
Jugović
Petrovaradin
3
2
|
27.08.2016 17:00 | Jugović | 3 : 2 | Petrovaradin | |||||
27.08
17:00
Šajkaš 1908
Borac
1
3
|
27.08.2016 17:00 | Šajkaš 1908 | 1 : 3 | Borac | |||||
27.08
17:00
Omladinac
TSK
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | TSK |
27.08
17:00
Goč
Rudar
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Goč | 1 : 1 | Rudar |
27.08
17:30
Partizan
Sloboda
4
2
|
27.08.2016 17:30 | Partizan | 4 : 2 | Sloboda | |||||
27.08
17:30
Budućnost
Sloga D
2
1
|
27.08.2016 17:30 | Budućnost | 2 : 1 | Sloga D | |||||
27.08
17:30
Šumadinac
Jedinstvo
0
0
|
27.08.2016 17:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.08
17:30
Ćava
Kolonija
1
5
|
27.08.2016 17:30 | Ćava | 1 : 5 | Kolonija | |||||
27.08
17:30
Šumadija 1934
Jadran
2
3
|
27.08.2016 17:30 | Šumadija 1934 | 2 : 3 | Jadran | |||||
27.08
17:30
Vodojaža
Mladost
4
0
|
27.08.2016 17:30 | Vodojaža | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.08
17:30
Vinogradi DB
Borac
2
0
|
27.08.2016 17:30 | Vinogradi DB | 2 : 0 | Borac | |||||
27.08
17:30
Kutlovo
Srbija
1
2
|
27.08.2016 17:30 | Kutlovo | 1 : 2 | Srbija |
27.08
16:30
Slatina
Spartak
3
1
|
27.08.2016 16:30 | Slatina | 3 : 1 | Spartak |
27.08
16:30
Bresje Superior
SASK
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Bresje Superior | 1 : 2 | SASK |
27.08
17:00
Sloga 33
Radnik (S)
5
0
|
27.08.2016 17:00 | Sloga 33 | 5 : 0 | Radnik (S) | |||||
27.08
17:00
Đerdap
Rudar 2001
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Đerdap | 1 : 1 | Rudar 2001 | |||||
27.08
17:00
Polet (SD)
Trgovački
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Polet (SD) | 3 : 0 | Trgovački |
27.08
16:30
Sindjelić
Borac (L)
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Sindjelić | 1 : 0 | Borac (L) | |||||
27.08
16:30
Mačva 2005
Podrinje
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Mačva 2005 | 1 : 2 | Podrinje | |||||
27.08
16:30
Majur
Jedinstvo
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Majur | 0 : 1 | Jedinstvo |
27.08
17:00
Junior Novo Naselje
OFK Jabučje
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | OFK Jabučje | |||||
27.08
17:00
Pepeljevac
Joševa
4
0
|
27.08.2016 17:00 | Pepeljevac | 4 : 0 | Joševa | |||||
27.08
17:00
Banjani
ZSK
4
0
|
27.08.2016 17:00 | Banjani | 4 : 0 | ZSK |
27.08
15:00
Čajetina
Železničar
3
1
|
27.08.2016 15:00 | Čajetina | 3 : 1 | Železničar |
27.08
16:30
Zlot
Sloga
1
3
|
27.08.2016 16:30 | Zlot | 1 : 3 | Sloga | |||||
27.08
16:30
Rudna Glava
Deli Jovan
3
3
|
27.08.2016 16:30 | Rudna Glava | 3 : 3 | Deli Jovan |
27.08
16:30
Crvena Zvezda
Morava (Ž)
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 2 | Morava (Ž) |
27.08
17:00
Malinik
Bučje Topla
4
2
|
27.08.2016 17:00 | Malinik | 4 : 2 | Bučje Topla | |||||
27.08
17:00
Midžor
Vratarnica
3
6
|
27.08.2016 17:00 | Midžor | 3 : 6 | Vratarnica | |||||
27.08
17:00
Rudar (G)
Rgotina
5
0
|
27.08.2016 17:00 | Rudar (G) | 5 : 0 | Rgotina |
27.08
16:30
Budućnost
Hajduk
1
3
|
27.08.2016 16:30 | Budućnost | 1 : 3 | Hajduk |
27.08
17:00
Blagotin
Mladi radnik
7
1
|
27.08.2016 17:00 | Blagotin | 7 : 1 | Mladi radnik |
27.08
17:00
Vulkan
Sloga 1948
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Vulkan | 2 : 1 | Sloga 1948 | |||||
27.08
17:00
Palilulac
Vrtište
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Palilulac | 3 : 0 | Vrtište | |||||
27.08
17:00
Aluminijum
Proleter (M)
0
5
|
27.08.2016 17:00 | Aluminijum | 0 : 5 | Proleter (M) |
27.08
16:30
Brodarac
13. Maj Zemun
2
0
|
27.08.2016 16:30 | Brodarac | 2 : 0 | 13. Maj Zemun |
27.08
16:30
Napredak
Barajevo
8
2
|
27.08.2016 16:30 | Napredak | 8 : 2 | Barajevo | |||||
27.08
16:30
Zabrežje
Šumadija
0
3
|
27.08.2016 16:30 | Zabrežje | 0 : 3 | Šumadija | |||||
27.08
16:30
TEK Sloga
Rušanj
7
0
|
27.08.2016 16:30 | TEK Sloga | 7 : 0 | Rušanj | |||||
27.08
16:30
Burovo
Polet
3
0
|
27.08.2016 16:30 | Burovo | 3 : 0 | Polet |
27.08
16:30
Kosmaj
Dunavac
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Kosmaj | 0 : 1 | Dunavac | |||||
27.08
16:30
Vinča
Ropočevo
4
0
|
27.08.2016 16:30 | Vinča | 4 : 0 | Ropočevo |
27.08
16:30
Istok 63
Supska
3
0
|
27.08.2016 16:30 | Istok 63 | 3 : 0 | Supska | |||||
27.08
16:30
Napredak (S)
15. Avgust 1950
1
0
|
27.08.2016 16:30 | Napredak (S) | 1 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
27.08
16:30
Šumadija
Rudar
0
0
|
27.08.2016 16:30 | Šumadija | 0 : 0 | Rudar | |||||
27.08
16:30
Moravac
Omladinski
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Moravac | 0 : 2 | Omladinski | |||||
27.08
16:30
Radnički (T)
Rudar Stenjevac
0
2
|
27.08.2016 16:30 | Radnički (T) | 0 : 2 | Rudar Stenjevac | |||||
27.08
16:30
Mladost (S)
Javor
2
0
|
27.08.2016 16:30 | Mladost (S) | 2 : 0 | Javor | |||||
27.08
16:30
Moravac 2015
Borac 1805
1
1
|
27.08.2016 16:30 | Moravac 2015 | 1 : 1 | Borac 1805 | |||||
27.08
16:30
Zemljoradnik
Omladinac
3
2
|
27.08.2016 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 2 | Omladinac |
27.08
16:30
Ursule
Mladi radnik
1
2
|
27.08.2016 16:30 | Ursule | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
27.08
16:30
Zenit
Sinđelić 1934
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Zenit | 2 : 1 | Sinđelić 1934 |
27.08
16:30
Sloga (K)
OFK Sloga (D)
2
3
|
27.08.2016 16:30 | Sloga (K) | 2 : 3 | OFK Sloga (D) | |||||
27.08
16:30
OFK Rutevac 1908
Mladi Radnik
1
0
|
27.08.2016 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 0 | Mladi Radnik | |||||
27.08
16:30
Jastrebac
Ratar
6
0
|
27.08.2016 16:30 | Jastrebac | 6 : 0 | Ratar | |||||
27.08
16:30
Polet (R)
Jedinstvo
2
1
|
27.08.2016 16:30 | Polet (R) | 2 : 1 | Jedinstvo |
27.08
17:00
Jedinstvo (M)
Tornjoš
1
4
|
27.08.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Tornjoš | |||||
27.08
17:00
Hajduk
Jedinstvo (SK)
4
1
|
27.08.2016 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Jedinstvo (SK) |
27.08
17:00
Napredak (BT)
Proleter
0
3
|
27.08.2016 17:00 | Napredak (BT) | 0 : 3 | Proleter |
27.08
17:00
Fruškogorac
OFK Zeka Buljubaša
4
1
|
27.08.2016 17:00 | Fruškogorac | 4 : 1 | OFK Zeka Buljubaša |
27.08
17:00
Železničar
RFK Novi Sad 1921
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Železničar | 1 : 0 | RFK Novi Sad 1921 |
27.08
17:30
Grdica
Budućnost (K)
1
1
|
27.08.2016 17:30 | Grdica | 1 : 1 | Budućnost (K) |
27.08
17:30
Erdoglija
Kremenac
7
0
|
27.08.2016 17:30 | Erdoglija | 7 : 0 | Kremenac | |||||
27.08
17:30
Korićani
21. oktobar
4
0
|
27.08.2016 17:30 | Korićani | 4 : 0 | 21. oktobar | |||||
27.08
17:30
Azbest
Seljak
3
6
|
27.08.2016 17:30 | Azbest | 3 : 6 | Seljak | |||||
27.08
17:30
Hajduk
Divostin
0
2
|
27.08.2016 17:30 | Hajduk | 0 : 2 | Divostin | |||||
27.08
17:30
OFK Žeželj
Košutnjak
2
3
|
27.08.2016 17:30 | OFK Žeželj | 2 : 3 | Košutnjak | |||||
27.08
17:30
OFK Bagremar
Zastava
0
1
|
27.08.2016 17:30 | OFK Bagremar | 0 : 1 | Zastava |
27.08
17:00
Mladost (R)
Rade Milošević
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Mladost (R) | 1 : 1 | Rade Milošević |
27.08
17:00
Polet (V)
Jedinstvo (LJ)
1
3
|
27.08.2016 17:00 | Polet (V) | 1 : 3 | Jedinstvo (LJ) |
27.08
17:00
Rubribreza
Mladost
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Rubribreza | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.08
17:00
Kalenić
Vrelo Sport
0
3
|
27.08.2016 17:00 | Kalenić | 0 : 3 | Vrelo Sport | |||||
27.08
17:00
Crvena Jabuka
OFK Stublenica
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Crvena Jabuka | 3 : 0 | OFK Stublenica |
27.08
17:00
Budućnost
Bukovica
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Bukovica | |||||
27.08
17:00
Gornji Stepoš
Dedina
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Gornji Stepoš | 1 : 0 | Dedina | |||||
27.08
17:00
BSK
Kapidžija
3
3
|
27.08.2016 17:00 | BSK | 3 : 3 | Kapidžija | |||||
27.08
11:00
Mladost VPD
Knez Lazar
0
3
|
27.08.2016 11:00 | Mladost VPD | 0 : 3 | Knez Lazar |
27.08
17:00
Varvarin
Rubin (DS)
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Varvarin | 1 : 1 | Rubin (DS) |
27.08
17:00
Morava 1949
Stevan Nešticki
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Morava 1949 | 1 : 0 | Stevan Nešticki |
27.08
17:00
Sport
KFK Kula
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Sport | 1 : 1 | KFK Kula | |||||
27.08
17:00
Rastina 1918
Jedinstvo (R)
2
0
|
27.08.2016 17:00 | Rastina 1918 | 2 : 0 | Jedinstvo (R) |
27.08
17:00
Kruševica
Padež
2
2
|
27.08.2016 17:00 | Kruševica | 2 : 2 | Padež |
27.08
16:30
Turekovac
Nomanica
5
1
|
27.08.2016 16:30 | Turekovac | 5 : 1 | Nomanica | |||||
27.08
16:30
Gornje Krajince
Badince
2
4
|
27.08.2016 16:30 | Gornje Krajince | 2 : 4 | Badince | |||||
27.08
16:30
Moravac (P)
ŠFU Derbi 2016
9
1
|
27.08.2016 16:30 | Moravac (P) | 9 : 1 | ŠFU Derbi 2016 |
27.08
17:00
Mladost (Č)
Šumadija (MC)
0
1
|
27.08.2016 17:00 | Mladost (Č) | 0 : 1 | Šumadija (MC) | |||||
27.08
17:00
Borac (A)
Mladi Borac
3
9
|
27.08.2016 17:00 | Borac (A) | 3 : 9 | Mladi Borac |
27.08
17:00
Sutjeska
Grbalj
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Grbalj | |||||
27.08
17:00
Rudar
Zeta
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Zeta | |||||
27.08
17:00
Dečić
Bokelj
1
3
|
27.08.2016 17:00 | Dečić | 1 : 3 | Bokelj | |||||
27.08
17:00
Iskra
Lovćen
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Iskra | 1 : 0 | Lovćen |
27.08
20:00
Voždovac
Napredak
0
0
|
27.08.2016 20:00 | Voždovac | 0 : 0 | Napredak | |||||
27.08
20:00
Radnički (N)
Mladost
2
0
|
27.08.2016 20:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Mladost | |||||
27.08
20:00
OFK Bačka
Borac
1
0
|
27.08.2016 20:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Borac | |||||
27.08
19:00
Partizan
Rad
4
0
|
27.08.2016 19:00 | Partizan | 4 : 0 | Rad | |||||
27.08
20:00
Javor Matis
Čukarički
0
0
|
27.08.2016 20:00 | Javor Matis | 0 : 0 | Čukarički |
27.08
17:00
Sindjelić
Inđija
0
0
|
27.08.2016 17:00 | Sindjelić | 0 : 0 | Inđija | |||||
27.08
17:00
OFK Beograd
ČSK Pivara
0
2
|
27.08.2016 17:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
27.08
17:00
Budućnost
BSK Borča
0
2
|
27.08.2016 17:00 | Budućnost | 0 : 2 | BSK Borča | |||||
27.08
17:00
Jagodina
OFK Odžaci
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Jagodina | 3 : 0 | OFK Odžaci | |||||
27.08
17:00
Mačva
Proleter
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Mačva | 1 : 0 | Proleter | |||||
27.08
17:00
Sloboda
Zemun
0
0
|
27.08.2016 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Zemun |
27.08
18:30
Hull
Manchester Utd
0
1
|
27.08.2016 18:30 | Hull | 0 : 1 | Manchester Utd | |||||
27.08
16:00
Chelsea
Burnley
3
0
|
27.08.2016 16:00 | Chelsea | 3 : 0 | Burnley | |||||
27.08
16:00
Crystal Palace
Bournemouth
1
1
|
27.08.2016 16:00 | Crystal Palace | 1 : 1 | Bournemouth | |||||
27.08
16:00
Everton
Stoke
1
0
|
27.08.2016 16:00 | Everton | 1 : 0 | Stoke | |||||
27.08
16:00
Leicester
Swansea
2
1
|
27.08.2016 16:00 | Leicester | 2 : 1 | Swansea | |||||
27.08
16:00
Southampton
Sunderland
1
1
|
27.08.2016 16:00 | Southampton | 1 : 1 | Sunderland | |||||
27.08
16:00
Watford
Arsenal
1
3
|
27.08.2016 16:00 | Watford | 1 : 3 | Arsenal | |||||
27.08
13:30
Tottenham
Liverpool
1
1
|
27.08.2016 13:30 | Tottenham | 1 : 1 | Liverpool |
27.08
15:30
Borussia Dortmund
Mainz 05
2
1
|
27.08.2016 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Mainz 05 | |||||
27.08
15:30
Köln
Darmstadt 98
2
0
|
27.08.2016 15:30 | Köln | 2 : 0 | Darmstadt 98 | |||||
27.08
15:30
Hamburger SV
Ingolstadt
1
1
|
27.08.2016 15:30 | Hamburger SV | 1 : 1 | Ingolstadt | |||||
27.08
15:30
Augsburg
Wolfsburg
0
2
|
27.08.2016 15:30 | Augsburg | 0 : 2 | Wolfsburg | |||||
27.08
15:30
Eintracht
Schalke 04
1
0
|
27.08.2016 15:30 | Eintracht | 1 : 0 | Schalke 04 | |||||
27.08
18:30
Borussia M'gladbach
Bayer Leverkusen
2
1
|
27.08.2016 18:30 | Borussia M'gladbach | 2 : 1 | Bayer Leverkusen |
27.08
18:00
Lazio
Juventus
0
1
|
27.08.2016 18:00 | Lazio | 0 : 1 | Juventus | |||||
27.08
20:45
Napoli
Milan
4
2
|
27.08.2016 20:45 | Napoli | 4 : 2 | Milan |
27.08
17:00
Dijon
Lyon
4
2
|
27.08.2016 17:00 | Dijon | 4 : 2 | Lyon | |||||
27.08
20:00
Nancy
Guingamp
0
2
|
27.08.2016 20:00 | Nancy | 0 : 2 | Guingamp | |||||
27.08
20:00
Montpellier
Rennes
1
1
|
27.08.2016 20:00 | Montpellier | 1 : 1 | Rennes | |||||
27.08
20:00
Nice
Lille
1
1
|
27.08.2016 20:00 | Nice | 1 : 1 | Lille | |||||
27.08
20:00
Caen
Bastia
2
0
|
27.08.2016 20:00 | Caen | 2 : 0 | Bastia | |||||
27.08
20:00
Metz
Angers
2
0
|
27.08.2016 20:00 | Metz | 2 : 0 | Angers |
27.08
18:15
Osasuna
Real Sociedad
0
2
|
27.08.2016 18:15 | Osasuna | 0 : 2 | Real Sociedad | |||||
27.08
18:15
Eibar
Valencia
1
0
|
27.08.2016 18:15 | Eibar | 1 : 0 | Valencia | |||||
27.08
20:15
Real Madrid
Celta Vigo
2
1
|
27.08.2016 20:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Celta Vigo | |||||
27.08
22:15
Leganés
Atlético Madrid
0
0
|
27.08.2016 22:15 | Leganés | 0 : 0 | Atlético Madrid |
27.08
16:30
Mašinac Trejs PZP
Vojvodina
0
1
|
27.08.2016 16:30 | Mašinac Trejs PZP | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
27.08
16:30
Obilić
Požarevac
3
4
|
27.08.2016 16:30 | Obilić | 3 : 4 | Požarevac |
27.08
11:00
Crvena zvezda
Brodarac
2
3
|
27.08.2016 11:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Brodarac | |||||
27.08
13:00
Radnički (P)
Lokomotiva
2
2
|
27.08.2016 13:00 | Radnički (P) | 2 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.08
19:00
Čukarički
Jagodina
1
1
|
27.08.2016 19:00 | Čukarički | 1 : 1 | Jagodina |
27.08
10:00
Rudar
Novi Pazar
3
0
|
27.08.2016 10:00 | Rudar | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.08
17:00
Budućnost (K)
Partizan
3
1
|
27.08.2016 17:00 | Budućnost (K) | 3 : 1 | Partizan |
27.08
11:00
Železničar
Budućnost-Krušik 2014
5
4
|
27.08.2016 11:00 | Železničar | 5 : 4 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
27.08
14:00
Jedinstvo
Radnički Šabački
5
2
|
27.08.2016 14:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Radnički Šabački |
27.08
17:00
Morava
Radnički 1926
1
0
|
27.08.2016 17:00 | Morava | 1 : 0 | Radnički 1926 | |||||
27.08
17:00
Sloga 33
Karadjordje
1
3
|
27.08.2016 17:00 | Sloga 33 | 1 : 3 | Karadjordje | |||||
27.08
17:00
Homoljac
Mihajlovac
1
3
|
27.08.2016 17:00 | Homoljac | 1 : 3 | Mihajlovac | |||||
27.08
17:00
Mladi borac
Šapine
1
5
|
27.08.2016 17:00 | Mladi borac | 1 : 5 | Šapine | |||||
27.08
17:00
Šumadija
VGSK
4
1
|
27.08.2016 17:00 | Šumadija | 4 : 1 | VGSK |
27.08
15:00
Žarkovo
Studentski Grad
0
2
|
27.08.2016 15:00 | Žarkovo | 0 : 2 | Studentski Grad | |||||
27.08
17:00
BASK
BSK Borča
1
2
|
27.08.2016 17:00 | BASK | 1 : 2 | BSK Borča | |||||
27.08
10:00
Radnički (NB)
Siti Sport Klub
3
0
|
27.08.2016 10:00 | Radnički (NB) | 3 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
27.08
10:00
Internacional
Zemun
3
1
|
27.08.2016 10:00 | Internacional | 3 : 1 | Zemun | |||||
27.08
IM Rakovica
Brodarac 2
0
3
|
27.08.2016 | IM Rakovica | 0 : 3 | Brodarac 2 |
27.08
10:00
Hajduk junior
Bačka 1901
1
3
|
27.08.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 3 | Bačka 1901 | |||||
27.08
12:00
Bačka
Njerš Ištvan
7
0
|
27.08.2016 12:00 | Bačka | 7 : 0 | Njerš Ištvan |
27.08
11:00
011
Budućnost
3
0
|
27.08.2016 11:00 | 011 | 3 : 0 | Budućnost | |||||
27.08
16:30
PKB
Vrčin
0
1
|
27.08.2016 16:30 | PKB | 0 : 1 | Vrčin |
27.08
12:00
BSK Borča MK
Studenski Grad MK
2
2
|
27.08.2016 12:00 | BSK Borča MK | 2 : 2 | Studenski Grad MK | |||||
27.08
10:00
Zemun MK
Sinđelić MK
3
0
|
27.08.2016 10:00 | Zemun MK | 3 : 0 | Sinđelić MK |
27.08
13:00
Kiker
Vojvodina
0
1
|
27.08.2016 13:00 | Kiker | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
27.08
13:00
Crvena zvezda
Brodarac
2
0
|
27.08.2016 13:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Brodarac | |||||
27.08
17:00
Čukarički
Jagodina
4
0
|
27.08.2016 17:00 | Čukarički | 4 : 0 | Jagodina |
27.08
13:00
Bane
Apolon
2
0
|
27.08.2016 13:00 | Bane | 2 : 0 | Apolon | |||||
27.08
10:00
Tutin
Mokra Gora
3
1
|
27.08.2016 10:00 | Tutin | 3 : 1 | Mokra Gora | |||||
27.08
12:00
Rudar
Sloga (K)
0
2
|
27.08.2016 12:00 | Rudar | 0 : 2 | Sloga (K) |
27.08
12:00
Jedinstvo
Donjošorac Sunrise
3
1
|
27.08.2016 12:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
27.08
12:00
Savacium
Radnički (V)
5
0
|
27.08.2016 12:00 | Savacium | 5 : 0 | Radnički (V) |
27.08
17:00
Petlić 2006
Karadjordje
4
1
|
27.08.2016 17:00 | Petlić 2006 | 4 : 1 | Karadjordje | |||||
27.08
17:00
GFK Jasenice 1911
Mihajlovac 1934
9
1
|
27.08.2016 17:00 | GFK Jasenice 1911 | 9 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
27.08
17:00
Radnički 1926
Šapine
1
4
|
27.08.2016 17:00 | Radnički 1926 | 1 : 4 | Šapine | |||||
27.08
17:00
Šumadija
Smederevo 1924
1
1
|
27.08.2016 17:00 | Šumadija | 1 : 1 | Smederevo 1924 |
27.08
10:00
Mladenovac
Lokomotiva
1
3
|
27.08.2016 10:00 | Mladenovac | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
27.08
10:00
Internacional
Sindjelic
2
1
|
27.08.2016 10:00 | Internacional | 2 : 1 | Sindjelic | |||||
27.08
11:00
BSK 1925
Kolubara
1
2
|
27.08.2016 11:00 | BSK 1925 | 1 : 2 | Kolubara |
27.08
12:00
Proleter 2006
Vršac
3
1
|
27.08.2016 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Vršac |
27.08
12:00
Inđija
Borac
0
2
|
27.08.2016 12:00 | Inđija | 0 : 2 | Borac |
27.08
12:00
Spartak
Bečej 1918
6
0
|
27.08.2016 12:00 | Spartak | 6 : 0 | Bečej 1918 |
27.08
10:00
Bežanija
Vinca
6
0
|
27.08.2016 10:00 | Bežanija | 6 : 0 | Vinca | |||||
27.08
12:00
Beograd 1929
IMT
4
1
|
27.08.2016 12:00 | Beograd 1929 | 4 : 1 | IMT |
27.08
09:00
Crvena zvezda MK
BASK MK
7
0
|
27.08.2016 09:00 | Crvena zvezda MK | 7 : 0 | BASK MK | |||||
27.08
11:30
Brodarac MK
Čukarički MK
2
1
|
27.08.2016 11:30 | Brodarac MK | 2 : 1 | Čukarički MK | |||||
27.08
13:00
Radnički NB MK
Teleoptik MK
2
4
|
27.08.2016 13:00 | Radnički NB MK | 2 : 4 | Teleoptik MK | |||||
27.08
10:00
BSK Borča MK
Rad MK
0
6
|
27.08.2016 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 6 | Rad MK |
27.08
11:00
Kosmet
Bane
1
1
|
27.08.2016 11:00 | Kosmet | 1 : 1 | Bane | |||||
27.08
12:00
Tutin
Apolon 4
0
7
|
27.08.2016 12:00 | Tutin | 0 : 7 | Apolon 4 | |||||
27.08
15:00
Sport Klub 99
Apolon
0
3
|
27.08.2016 15:00 | Sport Klub 99 | 0 : 3 | Apolon | |||||
27.08
Pazar Juniors
Novi Pazar
5
1
|
27.08.2016 | Pazar Juniors | 5 : 1 | Novi Pazar | |||||
27.08
AS
Šumadija 1903
6
0
|
27.08.2016 | AS | 6 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
27.08
11:00
Kiker
Sloga (K)
0
1
|
27.08.2016 11:00 | Kiker | 0 : 1 | Sloga (K) | |||||
27.08
Radnički 1923
Jošanica
5
2
|
27.08.2016 | Radnički 1923 | 5 : 2 | Jošanica |
27.08
12:00
Loznica
OFK Osečina
4
1
|
27.08.2016 12:00 | Loznica | 4 : 1 | OFK Osečina | |||||
27.08
10:00
Jedinstvo
Donjošorac Sunrise
2
1
|
27.08.2016 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Donjošorac Sunrise | |||||
27.08
10:00
Savacijum
Radnički (V)
1
0
|
27.08.2016 10:00 | Savacijum | 1 : 0 | Radnički (V) | |||||
27.08
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Omladinac 2014
5
0
|
27.08.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 5 : 0 | Omladinac 2014 |
27.08
17:00
Kolonija 11421
AF Duljaj
0
3
|
27.08.2016 17:00 | Kolonija 11421 | 0 : 3 | AF Duljaj | |||||
27.08
17:00
AF Djokić
Bačinac
0
4
|
27.08.2016 17:00 | AF Djokić | 0 : 4 | Bačinac | |||||
27.08
17:00
Morava
Sloga 33
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Morava | 2 : 1 | Sloga 33 | |||||
27.08
17:00
Presing
Plana
4
1
|
27.08.2016 17:00 | Presing | 4 : 1 | Plana | |||||
27.08
17:00
Pinkum
Zvižd
5
2
|
27.08.2016 17:00 | Pinkum | 5 : 2 | Zvižd | |||||
27.08
17:00
Cepelin 026
GFK Jasenica 1911
3
0
|
27.08.2016 17:00 | Cepelin 026 | 3 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
27.08
17:00
Šumadija
Smederevo 1924
2
1
|
27.08.2016 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Smederevo 1924 |
27.08
10:00
Inđija
Srem
2
3
|
27.08.2016 10:00 | Inđija | 2 : 3 | Srem |
27.08
10:00
Proleter 2006
Vršac
5
2
|
27.08.2016 10:00 | Proleter 2006 | 5 : 2 | Vršac | |||||
27.08
10:00
Bečkerek 023
Radnički (Z)
1
7
|
27.08.2016 10:00 | Bečkerek 023 | 1 : 7 | Radnički (Z) |
27.08
11:00
CFK
Bačka 1901
11
0
|
27.08.2016 11:00 | CFK | 11 : 0 | Bačka 1901 | |||||
27.08
10:00
Spartak
Bečej 1918
15
0
|
27.08.2016 10:00 | Spartak | 15 : 0 | Bečej 1918 |
27.08
Lavice Dubočica
Radnički 2012
1
8
|
27.08.2016 | Lavice Dubočica | 1 : 8 | Radnički 2012 | |||||
27.08
Rosulja 2014
Napredak
0
1
|
27.08.2016 | Rosulja 2014 | 0 : 1 | Napredak | |||||
27.08
Jedinstvo 2014
Mašinac
3
0
|
27.08.2016 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Mašinac | |||||
27.08
Levač
Krstarica
0
3
|
27.08.2016 | Levač | 0 : 3 | Krstarica | |||||
27.08
Knjaževac 2015
Majdanpek
4
2
|
27.08.2016 | Knjaževac 2015 | 4 : 2 | Majdanpek |
27.08
Dorćol
Tašmajdan
|
27.08.2016 | Dorćol | : | Tašmajdan |
27.08
Vojna akademija
Novi Beograd
|
27.08.2016 | Vojna akademija | : | Novi Beograd | |||||
27.08
Voždovac
Zemun
|
27.08.2016 | Voždovac | : | Zemun |