18.05
17:00
OFK Bor
Timočanin
2
5
|
18.05.2016 17:00 | OFK Bor | 2 : 5 | Timočanin | |||||
18.05
17:00
Sinđelić
Moravac Orion
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Sinđelić | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
18.05
17:00
Sloga (D)
Jedinstvo (B)
2
0
|
18.05.2016 17:00 | Sloga (D) | 2 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
18.05
17:00
Dunav
Temnić 1924
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Dunav | 3 : 0 | Temnić 1924 | |||||
18.05
17:00
Trstenik PPT
Radan
2
0
|
18.05.2016 17:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Radan | |||||
18.05
17:00
Car Konstantin
Ozren
4
2
|
18.05.2016 17:00 | Car Konstantin | 4 : 2 | Ozren | |||||
18.05
17:00
Tabane 1970
Radnički (S)
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Tabane 1970 | 3 : 0 | Radnički (S) | |||||
18.05
17:00
Radnički (P)
Timok
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Radnički (P) | 1 : 1 | Timok |
18.05
16:30
Radnički (Š)
Radnički (NP)
3
0
|
18.05.2016 16:30 | Radnički (Š) | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
18.05
16:30
Borac (S)
Banat
3
1
|
18.05.2016 16:30 | Borac (S) | 3 : 1 | Banat | |||||
18.05
16:30
Železničar
Dunav
2
0
|
18.05.2016 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Dunav | |||||
18.05
16:30
Radnički (SM)
Odžaci
1
1
|
18.05.2016 16:30 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Odžaci | |||||
18.05
16:30
Vršac
Sloga
4
0
|
18.05.2016 16:30 | Vršac | 4 : 0 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Bačka 1901
Cement
3
1
|
18.05.2016 16:30 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Cement | |||||
18.05
16:30
Omladinac
Dolina
3
0
|
18.05.2016 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Dolina | |||||
18.05
16:30
TSC
Senta
3
0
|
18.05.2016 16:30 | TSC | 3 : 0 | Senta |
18.05
16:30
Žarkovo
IMR
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Žarkovo | 2 : 1 | IMR | |||||
18.05
16:30
Crvena zvezda
Budućnost
0
1
|
18.05.2016 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Budućnost | |||||
18.05
16:30
Radnički (NB)
Brodarac 1947
0
1
|
18.05.2016 16:30 | Radnički (NB) | 0 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
18.05
16:30
Stepojevac Vaga
Dorćol
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Stepojevac Vaga | 2 : 1 | Dorćol | |||||
18.05
16:30
GSP Polet
Turbina
2
2
|
18.05.2016 16:30 | GSP Polet | 2 : 2 | Turbina | |||||
18.05
16:30
Radnički (O)
Srem
1
2
|
18.05.2016 16:30 | Radnički (O) | 1 : 2 | Srem | |||||
18.05
16:30
Teleoptik
IMT
4
1
|
18.05.2016 16:30 | Teleoptik | 4 : 1 | IMT | |||||
18.05
16:30
Sopot
BASK
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Sopot | 2 : 1 | BASK |
18.05
17:00
Rembas
Bošnjane
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Rembas | 1 : 1 | Bošnjane | |||||
18.05
17:00
FUD
Morava
2
0
|
18.05.2016 17:00 | FUD | 2 : 0 | Morava | |||||
18.05
17:00
SFS Borac
Župa
1
1
|
18.05.2016 17:00 | SFS Borac | 1 : 1 | Župa | |||||
18.05
17:00
Žitorađa
Poljoprivrednik
1
2
|
18.05.2016 17:00 | Žitorađa | 1 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo (M)
Sloga (Ć)
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
18.05
17:00
Lugomir
Jedinstvo (P)
0
2
|
18.05.2016 17:00 | Lugomir | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
18.05
17:00
Kosanica
Juhor
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Kosanica | 1 : 0 | Juhor |
18.05
17:00
Rudar Alpos
Šarbanovac
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Rudar Alpos | 3 : 1 | Šarbanovac | |||||
18.05
17:00
Radnički (L)
Svrljig
1
2
|
18.05.2016 17:00 | Radnički (L) | 1 : 2 | Svrljig | |||||
18.05
17:00
Brodoremont
Pukovac
2
1
|
18.05.2016 17:00 | Brodoremont | 2 : 1 | Pukovac | |||||
18.05
17:00
Bukovik
Napredak
1
2
|
18.05.2016 17:00 | Bukovik | 1 : 2 | Napredak | |||||
18.05
17:00
Hajduk Veljko
Rtanj
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Hajduk Veljko | 1 : 0 | Rtanj | |||||
18.05
17:00
Bučje
Đerdap
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Bučje | 3 : 1 | Đerdap | |||||
18.05
17:00
Kablovi
Moravica
0
3
|
18.05.2016 17:00 | Kablovi | 0 : 3 | Moravica | |||||
18.05
17:00
Rudar (P)
Zaplanjac
0
0
|
18.05.2016 17:00 | Rudar (P) | 0 : 0 | Zaplanjac |
18.05
17:00
Pusta Reka
Vranjska Banja
4
3
|
18.05.2016 17:00 | Pusta Reka | 4 : 3 | Vranjska Banja | |||||
18.05
17:00
Budućnost (O)
Jedinstvo (P)
0
2
|
18.05.2016 17:00 | Budućnost (O) | 0 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
18.05
17:00
Nebeski Andjeli
Morava
2
1
|
18.05.2016 17:00 | Nebeski Andjeli | 2 : 1 | Morava | |||||
18.05
17:00
Bobište
Sloga (L)
3
4
|
18.05.2016 17:00 | Bobište | 3 : 4 | Sloga (L) | |||||
18.05
17:00
Lužnica
Vlasina
0
1
|
18.05.2016 17:00 | Lužnica | 0 : 1 | Vlasina | |||||
18.05
17:00
Budućnost (P)
Balkanski
10
0
|
18.05.2016 17:00 | Budućnost (P) | 10 : 0 | Balkanski | |||||
18.05
17:00
Jablanica
Mladost (M)
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Jablanica | 1 : 0 | Mladost (M) |
18.05
16:30
Budućnost
ŽAK
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | ŽAK | |||||
18.05
16:30
Kozara
Slavia
1
2
|
18.05.2016 16:30 | Kozara | 1 : 2 | Slavia | |||||
18.05
16:30
Radnički (S)
Radnički (K)
3
1
|
18.05.2016 16:30 | Radnički (S) | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
18.05
16:30
Polet
Vršac United
1
1
|
18.05.2016 16:30 | Polet | 1 : 1 | Vršac United | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Proleter (BK)
3
4
|
18.05.2016 16:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 4 | Proleter (BK) | |||||
18.05
16:30
Radnički Zrenjanin
Jedinstvo (NB)
0
0
|
18.05.2016 16:30 | Radnički Zrenjanin | 0 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
18.05
16:30
Crvena zvezda (RS)
Sloboda
4
1
|
18.05.2016 16:30 | Crvena zvezda (RS) | 4 : 1 | Sloboda | |||||
18.05
16:30
Mladost (L)
Sloga
2
5
|
18.05.2016 16:30 | Mladost (L) | 2 : 5 | Sloga |
18.05
16:30
Bečej 1918
Tekstilac
3
0
|
18.05.2016 16:30 | Bečej 1918 | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
18.05
16:30
OFK Mladost APA
Mladost (T)
2
1
|
18.05.2016 16:30 | OFK Mladost APA | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
18.05
16:30
Sloga (Č)
Bratstvo 1946
3
1
|
18.05.2016 16:30 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
18.05
16:30
ŽAK
Bačka (P)
0
0
|
18.05.2016 16:30 | ŽAK | 0 : 0 | Bačka (P) | |||||
18.05
16:30
Tavankut
Radnički (S)
5
1
|
18.05.2016 16:30 | Tavankut | 5 : 1 | Radnički (S) | |||||
18.05
16:30
Polet (S)
Subotica
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Polet (S) | 2 : 1 | Subotica | |||||
18.05
16:30
Zadrugar
OFK Vrbas
3
0
|
18.05.2016 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Vrbas | |||||
18.05
16:30
Srbobran
Tisa (A)
1
2
|
18.05.2016 16:30 | Srbobran | 1 : 2 | Tisa (A) |
18.05
16:30
Crvena Zvezda
Veternik
2
0
|
18.05.2016 16:30 | Crvena Zvezda | 2 : 0 | Veternik | |||||
18.05
16:30
Borac
Sremac
1
1
|
18.05.2016 16:30 | Borac | 1 : 1 | Sremac | |||||
18.05
16:30
Mladost (BJ)
Budućnost (SN)
4
1
|
18.05.2016 16:30 | Mladost (BJ) | 4 : 1 | Budućnost (SN) | |||||
18.05
16:30
ŽSK
Kupinovo
3
4
|
18.05.2016 16:30 | ŽSK | 3 : 4 | Kupinovo | |||||
18.05
10:00
Kabel
Sloga
1
3
|
18.05.2016 10:00 | Kabel | 1 : 3 | Sloga | |||||
18.05
16:30
Jugović
LSK Laćarak
1
4
|
18.05.2016 16:30 | Jugović | 1 : 4 | LSK Laćarak | |||||
18.05
16:30
Budućnost (G)
Hajduk (B)
1
3
|
18.05.2016 16:30 | Budućnost (G) | 1 : 3 | Hajduk (B) | |||||
18.05
16:30
Jedinstvo (SP)
Slavija
3
0
|
18.05.2016 16:30 | Jedinstvo (SP) | 3 : 0 | Slavija |
18.05
Čitluk
Sloga
0
2
|
18.05.2016 | Čitluk | 0 : 2 | Sloga | |||||
18.05
Gradina
Vinogradar
3
0
|
18.05.2016 | Gradina | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
18.05
Mladi radnik
Mačkovac
2
2
|
18.05.2016 | Mladi radnik | 2 : 2 | Mačkovac | |||||
18.05
Ribnik
Mladost
2
0
|
18.05.2016 | Ribnik | 2 : 0 | Mladost | |||||
18.05
Naupare
Blagotin
5
2
|
18.05.2016 | Naupare | 5 : 2 | Blagotin | |||||
18.05
Šanac
Parunovac
8
1
|
18.05.2016 | Šanac | 8 : 1 | Parunovac | |||||
18.05
Trajal
Jastrebac
5
0
|
18.05.2016 | Trajal | 5 : 0 | Jastrebac | |||||
18.05
13. April
Gornji Stepoš
2
3
|
18.05.2016 | 13. April | 2 : 3 | Gornji Stepoš |
18.05
17:00
Čubra
Deli Jovan
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Čubra | 1 : 1 | Deli Jovan |
18.05
17:00
Rudar
Svrljiška Topla
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Svrljiška Topla | |||||
18.05
Polet
BSK
1
5
|
18.05.2016 | Polet | 1 : 5 | BSK | |||||
18.05
17:00
ŠSK
Rgotina
1
0
|
18.05.2016 17:00 | ŠSK | 1 : 0 | Rgotina | |||||
18.05
Mladost (S)
Trebič
3
0
|
18.05.2016 | Mladost (S) | 3 : 0 | Trebič | |||||
18.05
Midžor
OFK Knjaz
3
1
|
18.05.2016 | Midžor | 3 : 1 | OFK Knjaz | |||||
18.05
Sloga
Vratarnica
3
0
|
18.05.2016 | Sloga | 3 : 0 | Vratarnica | |||||
18.05
Grlište
Omladinac
4
2
|
18.05.2016 | Grlište | 4 : 2 | Omladinac | |||||
18.05
Osnić
Malinik
2
1
|
18.05.2016 | Osnić | 2 : 1 | Malinik |
18.05
Ternoci
Pčinja
1
1
|
18.05.2016 | Ternoci | 1 : 1 | Pčinja |
18.05
17:00
Partizan
Podrinje
2
1
|
18.05.2016 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Podrinje | |||||
18.05
17:00
Sloven
Hrtkovci
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Sloven | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
18.05
17:00
Rudar
Ljukovo
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
18.05
17:00
Napredak (P)
OFK Zeka Buljubaša
2
0
|
18.05.2016 17:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo (M)
Graničar 1924
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 0 | Graničar 1924 | |||||
18.05
17:00
Hajduk (D)
Donji Petrovci
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Hajduk (D) | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
18.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
OFK Brestač
4
1
|
18.05.2016 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 4 : 1 | OFK Brestač | |||||
18.05
17:00
Jadran
1. Maj Ruma
2
0
|
18.05.2016 17:00 | Jadran | 2 : 0 | 1. Maj Ruma |
18.05
17:00
Hercegovac
Hajduk
0
1
|
18.05.2016 17:00 | Hercegovac | 0 : 1 | Hajduk |
18.05
17:30
TSK
Susek
6
0
|
18.05.2016 17:30 | TSK | 6 : 0 | Susek | |||||
18.05
17:30
Sofeks
Proleter
9
0
|
18.05.2016 17:30 | Sofeks | 9 : 0 | Proleter | |||||
18.05
17:30
Vinogradar
Mladost
2
0
|
18.05.2016 17:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Mladost | |||||
18.05
17:30
Petrovaradin
Šajkaš 1908
3
1
|
18.05.2016 17:30 | Petrovaradin | 3 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
18.05
17:30
Jedinstvo
Železničar
0
1
|
18.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Železničar | |||||
18.05
17:30
Fruškogorski partizan
Index
3
0
|
18.05.2016 17:30 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | Index | |||||
18.05
17:30
OFK Sirig
OFK Futog
0
0
|
18.05.2016 17:30 | OFK Sirig | 0 : 0 | OFK Futog |
18.05
17:00
ŽSK
Borac
3
0
|
18.05.2016 17:00 | ŽSK | 3 : 0 | Borac |
18.05
17:30
Mladost (P)
Jedinstvo (Z)
5
0
|
18.05.2016 17:30 | Mladost (P) | 5 : 0 | Jedinstvo (Z) |
18.05
17:00
Mladost
OFK Gnjila
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Gnjila | |||||
18.05
17:00
Trudbenik
Rubin (DS)
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Trudbenik | 3 : 0 | Rubin (DS) | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Kamenorezac 76
1
0
|
18.05.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
18.05
17:00
Rubin (Z)
14. Oktobar
0
1
|
18.05.2016 17:00 | Rubin (Z) | 0 : 1 | 14. Oktobar | |||||
18.05
17:00
Stari Trstenik
Varvarin
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Stari Trstenik | 1 : 1 | Varvarin | |||||
18.05
17:00
Sloga
Polet 57
0
2
|
18.05.2016 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Polet 57 |
18.05
16:30
Borac
OFK Rutevac 1908
0
8
|
18.05.2016 16:30 | Borac | 0 : 8 | OFK Rutevac 1908 |
18.05
17:30
Palić
Dušan Silni
1
10
|
18.05.2016 17:30 | Palić | 1 : 10 | Dušan Silni | |||||
18.05
17:30
Čantavir
Udarnik Višnjevac
3
1
|
18.05.2016 17:30 | Čantavir | 3 : 1 | Udarnik Višnjevac |
18.05
17:00
Borac (M)
PSK Putinci
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Borac (M) | 3 : 1 | PSK Putinci | |||||
18.05
17:00
Obilić 1993
Borac (S)
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Obilić 1993 | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
18.05
17:00
Omladinac
Graničar
1
3
|
18.05.2016 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Graničar | |||||
18.05
17:00
Hajduk 1932
Napredak
0
3
|
18.05.2016 17:00 | Hajduk 1932 | 0 : 3 | Napredak | |||||
18.05
17:00
Fruškogorac
Radnički
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Fruškogorac | 3 : 0 | Radnički | |||||
18.05
17:00
Borac (K)
Sloga
6
0
|
18.05.2016 17:00 | Borac (K) | 6 : 0 | Sloga | |||||
18.05
17:00
Sloboda
Mitros
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Mitros | |||||
18.05
17:00
Jedinstvo
Noćaj
2
0
|
18.05.2016 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Noćaj |
18.05
17:30
Soko
Bački Hajduk
0
0
|
18.05.2016 17:30 | Soko | 0 : 0 | Bački Hajduk |
18.05
17:30
Borac
Banaćanin
3
0
|
18.05.2016 17:30 | Borac | 3 : 0 | Banaćanin | |||||
18.05
17:30
Arbanasce
Padina
2
1
|
18.05.2016 17:30 | Arbanasce | 2 : 1 | Padina |
18.05
17:30
Krtinska
Vukićevica
2
2
|
18.05.2016 17:30 | Krtinska | 2 : 2 | Vukićevica |
18.05
17:30
Polet
Vreoci
0
3
|
18.05.2016 17:30 | Polet | 0 : 3 | Vreoci |
18.05
17:30
Polet
Budućnost
3
0
|
18.05.2016 17:30 | Polet | 3 : 0 | Budućnost |
18.05
15:00
Lazarica
Bakionica
8
0
|
18.05.2016 15:00 | Lazarica | 8 : 0 | Bakionica |
18.05
14:00
Zvijezda 09
Borac
4
2
|
18.05.2016 14:00 | Zvijezda 09 | 4 : 2 | Borac | |||||
18.05
17:00
Tekstilac
Kozara
1
1
|
18.05.2016 17:00 | Tekstilac | 1 : 1 | Kozara | |||||
18.05
17:00
Mladost (VO)
Krupa
1
5
|
18.05.2016 17:00 | Mladost (VO) | 1 : 5 | Krupa |
18.05
17:00
Sutjeska
Vlasenica
3
1
|
18.05.2016 17:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Vlasenica | |||||
18.05
17:00
Leotar
Drina HE
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Leotar | 3 : 0 | Drina HE | |||||
18.05
17:00
Sloboda (NG)
Sloboda (MG)
2
2
|
18.05.2016 17:00 | Sloboda (NG) | 2 : 2 | Sloboda (MG) |
18.05
16:30
Jedinstvo (Ž)
Župa
0
1
|
18.05.2016 16:30 | Jedinstvo (Ž) | 0 : 1 | Župa |
18.05
17:00
Bratstvo
Ratar
3
0
|
18.05.2016 17:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Ratar |
18.05
17:30
Blatna
Rasavci
2
3
|
18.05.2016 17:30 | Blatna | 2 : 3 | Rasavci |
18.05
17:00
Borac
Crvena zvezda
1
5
|
18.05.2016 17:00 | Borac | 1 : 5 | Crvena zvezda |
18.05
11:00
OFK Beograd
Napredak
2
2
|
18.05.2016 11:00 | OFK Beograd | 2 : 2 | Napredak |
18.05
16:30
Radnički
Jedinstvo
2
1
|
18.05.2016 16:30 | Radnički | 2 : 1 | Jedinstvo |
18.05
16:30
Jedinstvo Putevi
Polet
4
0
|
18.05.2016 16:30 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Polet | |||||
18.05
16:30
FAP
Metalac (GM)
0
3
|
18.05.2016 16:30 | FAP | 0 : 3 | Metalac (GM) | |||||
18.05
16:30
Mladost
Rudar
4
1
|
18.05.2016 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Rudar | |||||
18.05
11:00
Šumadija 1903
Sloboda (Č)
4
1
|
18.05.2016 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
18.05
10:00
Sloga (K)
Sloga (P)
2
1
|
18.05.2016 10:00 | Sloga (K) | 2 : 1 | Sloga (P) |
18.05
10:00
GSP Polet
Studentski Grad
2
4
|
18.05.2016 10:00 | GSP Polet | 2 : 4 | Studentski Grad |
18.05
15:00
Seceranac Ada
Grafičar
2
1
|
18.05.2016 15:00 | Seceranac Ada | 2 : 1 | Grafičar |
18.05
19:30
Mladost
Mornar
2
1
|
18.05.2016 19:30 | Mladost | 2 : 1 | Mornar | |||||
18.05
19:30
Budućnost
Rudar
8
0
|
18.05.2016 19:30 | Budućnost | 8 : 0 | Rudar |
18.05
17:30
Igalo
Sutjeska
0
1
|
18.05.2016 17:30 | Igalo | 0 : 1 | Sutjeska |
18.05
14:00
Novi Pazar
OFK Hajduk
3
1
|
18.05.2016 14:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | OFK Hajduk | |||||
18.05
14:00
OFK Beograd
Napredak
3
0
|
18.05.2016 14:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Napredak |
18.05
13:00
Internacional
Sindjelić
1
5
|
18.05.2016 13:00 | Internacional | 1 : 5 | Sindjelić |
18.05
13:00
Bežanija
Mladenovac
0
1
|
18.05.2016 13:00 | Bežanija | 0 : 1 | Mladenovac |
18.05
16:30
Sloga
Apolon 4
0
0
|
18.05.2016 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Apolon 4 | |||||
18.05
13:00
Pazar Juniors
Kosmet
3
0
|
18.05.2016 13:00 | Pazar Juniors | 3 : 0 | Kosmet |
18.05
17:00
Potisje
Bačka
2
3
|
18.05.2016 17:00 | Potisje | 2 : 3 | Bačka |
18.05
17:00
Subotica '03
Subotica '04
2
3
|
18.05.2016 17:00 | Subotica '03 | 2 : 3 | Subotica '04 |
18.05
19:30
Tamiš
Crvena zvezda
57
94
|
18.05.2016 19:30 | Tamiš | 57 : 94 | Crvena zvezda |
18.05
19:00
Smederevo
Metaloplastika 2
28
28
|
18.05.2016 19:00 | Smederevo | 28 : 28 | Metaloplastika 2 |
18.05
17:00
Sloga
Šamot 2
30
34
|
18.05.2016 17:00 | Sloga | 30 : 34 | Šamot 2 |
18.05
18:45
Spartak Vojput
Metaloplastika
24
25
|
18.05.2016 18:45 | Spartak Vojput | 24 : 25 | Metaloplastika |
18.05
Železničar 1949
Požarevac
26
29
|
18.05.2016 | Železničar 1949 | 26 : 29 | Požarevac | |||||
18.05
Jugović
Morava
28
28
|
18.05.2016 | Jugović | 28 : 28 | Morava | |||||
18.05
Radnički
Rudar
28
27
|
18.05.2016 | Radnički | 28 : 27 | Rudar |
18.05
20:00
Remesiana
Dubočica
17
20
|
18.05.2016 20:00 | Remesiana | 17 : 20 | Dubočica |