20.03
11:00
Car Konstantin
TimoÄanin
3
2
|
20.03.2016 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | TimoÄanin | |||||
20.03
15:00
RadniÄki (P)
Dunav
4
0
|
20.03.2016 15:00 | RadniÄki (P) | 4 : 0 | Dunav | |||||
20.03
15:00
Radan
Moravac Orion
0
2
|
20.03.2016 15:00 | Radan | 0 : 2 | Moravac Orion | |||||
20.03
15:00
TemniÄ 1924
Jedinstvo (B)
6
2
|
20.03.2016 15:00 | TemniÄ 1924 | 6 : 2 | Jedinstvo (B) |
20.03
14:30
Senta
ŽelezniÄar
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Senta | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
20.03
14:30
Dolina
Borac (S)
2
2
|
20.03.2016 14:30 | Dolina | 2 : 2 | Borac (S) |
20.03
14:30
Srem
Žarkovo
0
2
|
20.03.2016 14:30 | Srem | 0 : 2 | Žarkovo | |||||
20.03
14:30
Turbina
BuduÄnost
2
1
|
20.03.2016 14:30 | Turbina | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.03
11:00
DorÄol
Brodarac 1947
0
1
|
20.03.2016 11:00 | DorÄol | 0 : 1 | Brodarac 1947 |
20.03
14:30
Polet (LJ)
Zvižd
6
1
|
20.03.2016 14:30 | Polet (LJ) | 6 : 1 | Zvižd | |||||
20.03
14:30
Mihajlovac 1934
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Mihajlovac 1934 | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo Putevi
Smederevo 1924
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo
Mokra Gora
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mokra Gora |
20.03
15:00
Lugomir
BoŔnjane
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Lugomir | 1 : 0 | BoŔnjane | |||||
20.03
15:00
Kopaonik
Jedinstvo (M)
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Kopaonik | 0 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
20.03
15:00
Juhor
SFS Borac
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Juhor | 1 : 1 | SFS Borac | |||||
20.03
15:00
LevaÄ
FUD
4
3
|
20.03.2016 15:00 | LevaÄ | 4 : 3 | FUD | |||||
20.03
15:00
Sloga (Ä)
Morava
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Morava | |||||
20.03
15:00
Poljoprivrednik
Župa
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Poljoprivrednik | 0 : 1 | Župa |
20.03
15:00
BuÄje
Å arbanovac
0
1
|
20.03.2016 15:00 | BuÄje | 0 : 1 | Å arbanovac | |||||
20.03
15:00
Kablovi
Hajduk Veljko
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Kablovi | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
20.03
15:00
Rudar (P)
Bukovik
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Rudar (P) | 2 : 1 | Bukovik | |||||
20.03
15:00
Zaplanjac
Brodoremont
2
2
|
20.03.2016 15:00 | Zaplanjac | 2 : 2 | Brodoremont | |||||
20.03
15:00
Moravica
RadniÄki (L)
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Moravica | 2 : 1 | RadniÄki (L) | |||||
20.03
15:00
Napredak
Pukovac
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Napredak | 0 : 1 | Pukovac |
20.03
15:00
BuduÄnost (P)
BobiŔte
2
0
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost (P) | 2 : 0 | BobiÅ”te | |||||
20.03
15:00
Jablanica
Nebeski Andjeli
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Jablanica | 1 : 1 | Nebeski Andjeli | |||||
20.03
15:00
Mladost (M)
BuduÄnost (O)
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (M) | 1 : 0 | BuduÄnost (O) | |||||
20.03
15:00
Vlasina
Pusta Reka
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Vlasina | 1 : 0 | Pusta Reka |
20.03
14:30
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
20.03.2016 14:30 | Crvena zvezda (RS) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) |
20.03
14:30
Zadrugar
Tavankut
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Tavankut | |||||
20.03
14:30
Tisa (A)
Sloga (Ä)
2
2
|
20.03.2016 14:30 | Tisa (A) | 2 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
20.03
10:00
Subotica
BeÄej 1918
0
2
|
20.03.2016 10:00 | Subotica | 0 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
20.03
14:30
BaÄka (P)
Bratstvo 1946
0
2
|
20.03.2016 14:30 | BaÄka (P) | 0 : 2 | Bratstvo 1946 |
20.03
14:30
BuduÄnost (G)
Kabel
1
1
|
20.03.2016 14:30 | BuduÄnost (G) | 1 : 1 | Kabel | |||||
20.03
14:30
Hajduk (B)
Borac
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Hajduk (B) | 0 : 3 | Borac | |||||
20.03
14:30
LSK LaÄarak
Crvena Zvezda
1
0
|
20.03.2016 14:30 | LSK LaÄarak | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
20.03
14:30
Kupinovo
BuduÄnost (SN)
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Kupinovo | 0 : 0 | BuduÄnost (SN) |
20.03
14:30
Borac
Torlak
1
4
|
20.03.2016 14:30 | Borac | 1 : 4 | Torlak | |||||
20.03
14:30
BaÄevac
Jedinstvo
0
0
|
20.03.2016 14:30 | BaÄevac | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.03
14:30
VrÄin
PKB
2
0
|
20.03.2016 14:30 | VrÄin | 2 : 0 | PKB | |||||
20.03
14:30
Zvezdara
GrafiÄar
2
3
|
20.03.2016 14:30 | Zvezdara | 2 : 3 | GrafiÄar | |||||
20.03
14:30
LepuŔnica
Balkan
0
2
|
20.03.2016 14:30 | LepuŔnica | 0 : 2 | Balkan | |||||
20.03
14:30
SremÄica
BSK Batajnica
0
0
|
20.03.2016 14:30 | SremÄica | 0 : 0 | BSK Batajnica |
20.03
14:30
Napredak
RSK
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Napredak | 1 : 2 | RSK | |||||
20.03
14:30
Omladinac
Gruža
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Omladinac | 0 : 0 | Gruža | |||||
20.03
14:30
Sloga
VGSK
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Sloga | 1 : 1 | VGSK | |||||
20.03
14:30
Proleter
RadniÄki 1926
3
1
|
20.03.2016 14:30 | Proleter | 3 : 1 | RadniÄki 1926 | |||||
20.03
14:30
Borac
Morava
2
1
|
20.03.2016 14:30 | Borac | 2 : 1 | Morava | |||||
20.03
14:30
Å apine
Homoljac
4
1
|
20.03.2016 14:30 | Å apine | 4 : 1 | Homoljac |
20.03
14:30
OFK OseÄina
Polimlje
1
0
|
20.03.2016 14:30 | OFK OseÄina | 1 : 0 | Polimlje | |||||
20.03
14:30
Zadrugar
Zlatibor
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
20.03
14:30
RaÄevac
BuduÄnost
2
1
|
20.03.2016 14:30 | RaÄevac | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.03
14:30
Provo
Brezovica
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Provo | 2 : 0 | Brezovica |
20.03
14:30
Slavija (K)
KaraÄorÄe
2
2
|
20.03.2016 14:30 | Slavija (K) | 2 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
20.03
14:30
Omladinac (NS)
Polet (T)
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Omladinac (NS) | 1 : 1 | Polet (T) | |||||
20.03
14:30
DragaÄevo
Orlovac
0
1
|
20.03.2016 14:30 | DragaÄevo | 0 : 1 | Orlovac |
20.03
15:00
Mladost (K)
Partizan
3
2
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (K) | 3 : 2 | Partizan | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost
Dragocvet
0
0
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
20.03
15:00
OFK Batinac
OFK Tekstilac
1
0
|
20.03.2016 15:00 | OFK Batinac | 1 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
20.03
15:00
Mladost (J)
Mladi radnik
5
3
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (J) | 5 : 3 | Mladi radnik | |||||
20.03
15:00
BSK
KuŔiljevo
0
5
|
20.03.2016 15:00 | BSK | 0 : 5 | KuŔiljevo | |||||
20.03
15:00
OFK Bratstvo
Napredak (Z)
2
0
|
20.03.2016 15:00 | OFK Bratstvo | 2 : 0 | Napredak (Z) | |||||
20.03
15:00
Napredak (D)
Morava 1918
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Napredak (D) | 1 : 1 | Morava 1918 | |||||
20.03
15:00
Sloga
Bratstvo
3
2
|
20.03.2016 15:00 | Sloga | 3 : 2 | Bratstvo |
20.03
14:30
Sloga
MaÄkovac
3
1
|
20.03.2016 14:30 | Sloga | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
20.03
14:30
Vinogradar
Mladost
4
2
|
20.03.2016 14:30 | Vinogradar | 4 : 2 | Mladost | |||||
20.03
14:30
Äitluk
Blagotin
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Äitluk | 3 : 0 | Blagotin | |||||
20.03
14:30
Gradina
Parunovac
3
3
|
20.03.2016 14:30 | Gradina | 3 : 3 | Parunovac | |||||
20.03
14:30
Mladi radnik
Jastrebac
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
20.03
14:30
Ribnik
Gornji StepoÅ”
4
1
|
20.03.2016 14:30 | Ribnik | 4 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
20.03
14:30
Naupare
13. April
2
2
|
20.03.2016 14:30 | Naupare | 2 : 2 | 13. April | |||||
20.03
14:30
Å anac
Trajal
0
1
|
20.03.2016 14:30 | Å anac | 0 : 1 | Trajal |
20.03
15:00
Mladost 1982
TopliÄanin
1
4
|
20.03.2016 15:00 | Mladost 1982 | 1 : 4 | TopliÄanin | |||||
20.03
15:00
Jastrebac
Partizanski put
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
20.03
15:00
Svetlost
Borac
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Svetlost | 3 : 0 | Borac | |||||
20.03
15:00
DunÄerski
Real
4
2
|
20.03.2016 15:00 | DunÄerski | 4 : 2 | Real | |||||
20.03
15:00
Pobeda
KaÄuÅ”a
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Pobeda | 1 : 1 | KaÄuÅ”a | |||||
20.03
15:00
NS Tatko
Polet
2
3
|
20.03.2016 15:00 | NS Tatko | 2 : 3 | Polet | |||||
20.03
15:00
Omladinac
Trbunje
1
3
|
20.03.2016 15:00 | Omladinac | 1 : 3 | Trbunje | |||||
20.03
15:00
Kosovac
Jug Bogdan
4
1
|
20.03.2016 15:00 | Kosovac | 4 : 1 | Jug Bogdan |
20.03
15:00
Polet
Orljane
1
2
|
20.03.2016 15:00 | Polet | 1 : 2 | Orljane | |||||
20.03
15:00
Morava
Zemljoradnik
5
1
|
20.03.2016 15:00 | Morava | 5 : 1 | Zemljoradnik | |||||
20.03
15:00
MaloŔiŔte
Koprijan 1975
7
0
|
20.03.2016 15:00 | MaloŔiŔte | 7 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo (B)
Mladost (BatuÅ”.)
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 1 | Mladost (BatuÅ”.) |
20.03
15:00
Blizna
Nemetali
2
2
|
20.03.2016 15:00 | Blizna | 2 : 2 | Nemetali | |||||
20.03
15:00
Slatina
Krivelj
4
1
|
20.03.2016 15:00 | Slatina | 4 : 1 | Krivelj | |||||
20.03
15:00
Branik
KljuÄ
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Branik | 0 : 1 | KljuÄ | |||||
20.03
15:00
BSK
PoreÄ
2
2
|
20.03.2016 15:00 | BSK | 2 : 2 | PoreÄ | |||||
20.03
11:00
Sloga
Äubra
1
1
|
20.03.2016 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Äubra | |||||
20.03
15:00
RadniÄki
Majdanpek
0
1
|
20.03.2016 15:00 | RadniÄki | 0 : 1 | Majdanpek |
20.03
GrliŔte
Midžor
4
0
|
20.03.2016 | GrliŔte | 4 : 0 | Midžor | |||||
20.03
OsniÄ
Mladost (S)
1
0
|
20.03.2016 | OsniÄ | 1 : 0 | Mladost (S) | |||||
20.03
Malinik
Å SK
4
0
|
20.03.2016 | Malinik | 4 : 0 | Å SK | |||||
20.03
Omladinac
Polet
2
0
|
20.03.2016 | Omladinac | 2 : 0 | Polet | |||||
20.03
OFK Knjaz
BSK
0
1
|
20.03.2016 | OFK Knjaz | 0 : 1 | BSK | |||||
20.03
15:00
TrebiÄ
Rgotina
1
2
|
20.03.2016 15:00 | TrebiÄ | 1 : 2 | Rgotina |
20.03
14:00
Levosoje
Mladost (B)
2
2
|
20.03.2016 14:00 | Levosoje | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
20.03
14:00
Äelik
Bukuroca
3
2
|
20.03.2016 14:00 | Äelik | 3 : 2 | Bukuroca | |||||
20.03
14:00
Corrotica
TreŔnjevka
3
1
|
20.03.2016 14:00 | Corrotica | 3 : 1 | TreŔnjevka | |||||
20.03
14:30
Vihor
Samolica
2
4
|
20.03.2016 14:30 | Vihor | 2 : 4 | Samolica | |||||
20.03
14:30
OFK Alakince
Mladost (S)
10
0
|
20.03.2016 14:30 | OFK Alakince | 10 : 0 | Mladost (S) | |||||
20.03
14:00
Ternoci
Pavlovac
8
2
|
20.03.2016 14:00 | Ternoci | 8 : 2 | Pavlovac |
20.03
14:30
Sloboda D.B
Jedinstvo GS
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Sloboda D.B | 0 : 0 | Jedinstvo GS | |||||
20.03
14:30
ZloÄudovo
Mladi Borac
3
1
|
20.03.2016 14:30 | ZloÄudovo | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
20.03
14:30
Sloga (L)
Progres
3
1
|
20.03.2016 14:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Progres | |||||
20.03
14:30
Umac
Mladost V
4
0
|
20.03.2016 14:30 | Umac | 4 : 0 | Mladost V | |||||
20.03
14:30
Äekmin
ŽelezniÄar
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Äekmin | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
20.03
14:30
RadniÄki (P)
Brza
3
1
|
20.03.2016 14:30 | RadniÄki (P) | 3 : 1 | Brza | |||||
20.03
14:30
VuÄje
Omladinac
4
3
|
20.03.2016 14:30 | VuÄje | 4 : 3 | Omladinac | |||||
20.03
14:30
Å umadija
Plantaža
4
1
|
20.03.2016 14:30 | Šumadija | 4 : 1 | Plantaža |
20.03
15:00
RadniÄki
Crvena zastava
4
1
|
20.03.2016 15:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Crvena zastava | |||||
20.03
15:00
VrtiŔte
Sloboda
3
2
|
20.03.2016 15:00 | VrtiŔte | 3 : 2 | Sloboda | |||||
20.03
15:00
Mladost
Rudar
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Rudar | |||||
20.03
15:00
Proleter
Vulkan
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Proleter | 1 : 1 | Vulkan | |||||
20.03
15:00
Mramor
Brzi Brod
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Mramor | 0 : 1 | Brzi Brod | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost
Morava
3
2
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost | 3 : 2 | Morava |
20.03
15:00
Mladost (O)
Partizan (G)
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Partizan (G) | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost (A)
Vojvodina
1
0
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost (A) | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
20.03
15:00
Mladost (V)
BAK
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (V) | 1 : 0 | BAK | |||||
20.03
15:00
Sloga (BNS)
Vladimirovac
3
2
|
20.03.2016 15:00 | Sloga (BNS) | 3 : 2 | Vladimirovac | |||||
20.03
15:00
Crvena zvezda
Vulturul
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Vulturul |
20.03
15:00
Borac Aleksandrovo
Polet
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Borac Aleksandrovo | 2 : 1 | Polet | |||||
20.03
15:00
Napredak
BileÄanin
1
3
|
20.03.2016 15:00 | Napredak | 1 : 3 | BileÄanin | |||||
20.03
15:00
Banat
Roham
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Banat | 0 : 0 | Roham | |||||
20.03
15:00
Mladost
Krajina
6
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost | 6 : 0 | Krajina |
20.03
15:00
Borac
OFK Å ikara
3
2
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 3 : 2 | OFK Å ikara | |||||
20.03
15:00
Kula
Lipar
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Kula | 1 : 1 | Lipar | |||||
20.03
15:00
BSK
Omladinac (D)
3
0
|
20.03.2016 15:00 | BSK | 3 : 0 | Omladinac (D) | |||||
20.03
15:00
Kordun
Polet
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Kordun | 1 : 1 | Polet | |||||
20.03
15:00
Omladinac (B)
GraniÄar (G)
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | GraniÄar (G) | |||||
20.03
15:00
Rusin
Hajduk
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Rusin | 3 : 1 | Hajduk |
20.03
15:30
Krivaja
Vinogradar
0
2
|
20.03.2016 15:30 | Krivaja | 0 : 2 | Vinogradar | |||||
20.03
15:30
RadniÄki 1905
Potisje
0
2
|
20.03.2016 15:30 | RadniÄki 1905 | 0 : 2 | Potisje | |||||
20.03
15:30
Sloga
Jadran
3
0
|
20.03.2016 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Jadran | |||||
20.03
15:30
EÄÅ”eg
TornjoÅ”
3
2
|
20.03.2016 15:30 | EÄÅ”eg | 3 : 2 | TornjoÅ” |
20.03
14:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Partizan
0
3
|
20.03.2016 14:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 0 : 3 | Partizan | |||||
20.03
14:30
Ljukovo
GraniÄar 1924
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Ljukovo | 1 : 0 | GraniÄar 1924 | |||||
20.03
14:30
Hrtkovci
Donji Petrovci
2
4
|
20.03.2016 14:30 | Hrtkovci | 2 : 4 | Donji Petrovci | |||||
20.03
14:30
Napredak (P)
Hajduk 1925 Podunavac
0
4
|
20.03.2016 14:30 | Napredak (P) | 0 : 4 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo (M)
Hajduk (D)
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Hajduk (D) |
20.03
15:00
Borac
Hercegovac
4
0
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 4 : 0 | Hercegovac | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost
Krila Krajine
1
4
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost | 1 : 4 | Krila Krajine | |||||
20.03
15:00
Hajduk
Kulpin
5
0
|
20.03.2016 15:00 | Hajduk | 5 : 0 | Kulpin | |||||
20.03
15:00
Sutjeska
MiletiÄ
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Sutjeska | 1 : 0 | MiletiÄ | |||||
20.03
15:00
Mladost
Proleter
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Proleter | |||||
20.03
15:00
Titel
Vojvodina
5
0
|
20.03.2016 15:00 | Titel | 5 : 0 | Vojvodina | |||||
20.03
15:00
Stari Grad
Jedinstvo
5
0
|
20.03.2016 15:00 | Stari Grad | 5 : 0 | Jedinstvo |
20.03
15:30
Susek
Mladost
0
3
|
20.03.2016 15:30 | Susek | 0 : 3 | Mladost | |||||
20.03
15:30
TSK
ŽelezniÄar
1
0
|
20.03.2016 15:30 | TSK | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
20.03
15:30
Vinogradar
OFK Futog
1
0
|
20.03.2016 15:30 | Vinogradar | 1 : 0 | OFK Futog | |||||
20.03
15:30
Petrovaradin
OFK Sirig
0
0
|
20.03.2016 15:30 | Petrovaradin | 0 : 0 | OFK Sirig | |||||
20.03
15:30
Jedinstvo
FruŔkogorski partizan
4
1
|
20.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | FruŔkogorski partizan |
20.03
14:30
Polet
Mladost (B)
2
4
|
20.03.2016 14:30 | Polet | 2 : 4 | Mladost (B) | |||||
20.03
14:30
OFK Borac
OFK Zabrežje
1
2
|
20.03.2016 14:30 | OFK Borac | 1 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
20.03
14:30
Strelac
Mladost (Ä)
4
0
|
20.03.2016 14:30 | Strelac | 4 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
20.03
10:00
RadniÄki
BuduÄnost
0
1
|
20.03.2016 10:00 | RadniÄki | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
20.03
14:30
Veliki Borak
TEK Sloga
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Veliki Borak | 1 : 1 | TEK Sloga |
20.03
14:30
Banja
Komgrap
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Banja | 1 : 0 | Komgrap | |||||
20.03
14:30
SindjeliÄ 2012
Brodarac
1
4
|
20.03.2016 14:30 | SindjeliÄ 2012 | 1 : 4 | Brodarac | |||||
20.03
14:30
Institut
PKB Kovilovo
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Institut | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
20.03
14:30
Zmaj 1953
13. maj
4
0
|
20.03.2016 14:30 | Zmaj 1953 | 4 : 0 | 13. maj |
20.03
14:30
RopoÄevo
BoleÄ
1
1
|
20.03.2016 14:30 | RopoÄevo | 1 : 1 | BoleÄ | |||||
20.03
14:30
OFK LeŔtane
Dunavac
3
1
|
20.03.2016 14:30 | OFK LeŔtane | 3 : 1 | Dunavac | |||||
20.03
10:00
Selo Mladenovac
Pinosava
1
2
|
20.03.2016 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Pinosava | |||||
20.03
14:30
Pudarci
Kosmaj
0
1
|
20.03.2016 14:30 | Pudarci | 0 : 1 | Kosmaj | |||||
20.03
14:30
Velika Krsna
VinÄa
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Velika Krsna | 0 : 0 | VinÄa |
20.03
14:30
TrgovaÄki
Napredak
0
0
|
20.03.2016 14:30 | TrgovaÄki | 0 : 0 | Napredak | |||||
20.03
14:30
Makce
Mlava
0
1
|
20.03.2016 14:30 | Makce | 0 : 1 | Mlava | |||||
20.03
14:30
Sloga (Ä)
Borac
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Sloga (Ä) | 1 : 2 | Borac | |||||
20.03
14:30
Dizel
Polet
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Dizel | 0 : 0 | Polet | |||||
20.03
14:30
ŽelezniÄar
Rudar
1
1
|
20.03.2016 14:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Rudar | |||||
20.03
14:30
KrilaÅ”
Petar Dobrnjac
0
0
|
20.03.2016 14:30 | KrilaÅ” | 0 : 0 | Petar Dobrnjac | |||||
20.03
14:30
Mladost
Integral
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Integral | |||||
20.03
14:30
Vojvoda Milenko
Sloga (B)
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Sloga (B) |
20.03
14:30
AranÄelovac
VinÄa
2
1
|
20.03.2016 14:30 | AranÄelovac | 2 : 1 | VinÄa | |||||
20.03
10:00
Vitlina-Bokanja
Lepenica
1
0
|
20.03.2016 10:00 | Vitlina-Bokanja | 1 : 0 | Lepenica | |||||
20.03
14:30
Prvi srpski ustanak
BSK
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 0 | BSK | |||||
20.03
14:30
KaraÄorÄe
Junkovac
1
2
|
20.03.2016 14:30 | KaraÄorÄe | 1 : 2 | Junkovac | |||||
20.03
14:30
Å atornja
Borac
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Å atornja | 0 : 3 | Borac | |||||
20.03
10:00
Å umadija
ŽSK
2
1
|
20.03.2016 10:00 | Šumadija | 2 : 1 | ŽSK | |||||
20.03
14:30
Trnava
Banja
6
1
|
20.03.2016 14:30 | Trnava | 6 : 1 | Banja |
20.03
14:00
Prvi partizan
Napredak
4
0
|
20.03.2016 14:00 | Prvi partizan | 4 : 0 | Napredak | |||||
20.03
14:00
Ariljska rampa
Polet
1
0
|
20.03.2016 14:00 | Ariljska rampa | 1 : 0 | Polet | |||||
20.03
14:00
Jedinstvo
Sevojno
0
1
|
20.03.2016 14:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Sevojno | |||||
20.03
14:00
Savinac
Jasen
3
1
|
20.03.2016 14:00 | Savinac | 3 : 1 | Jasen | |||||
20.03
14:00
ŽelezniÄar
ViŔesava
0
0
|
20.03.2016 14:00 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | ViÅ”esava | |||||
20.03
14:00
Äajetina
PeruÄac
9
0
|
20.03.2016 14:00 | Äajetina | 9 : 0 | PeruÄac |
20.03
15:00
Mladost (PP)
Borac (L)
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (PP) | 2 : 1 | Borac (L) | |||||
20.03
15:00
Drina
Jedinstvo (Z)
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Drina | 3 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
20.03
15:00
Lipolist
SinÄeliÄ
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Lipolist | 1 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
20.03
15:00
Antimon
Podrinje
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Antimon | 0 : 1 | Podrinje | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo (Å )
Borac (V)
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Borac (V) | |||||
20.03
15:00
Mladost (P)
RadniÄki Å abaÄki
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | RadniÄki Å abaÄki |
20.03
15:00
Kolubara
Tvrdojevac
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Kolubara | 0 : 0 | Tvrdojevac | |||||
20.03
15:00
Tulari
Polet
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Tulari | 3 : 0 | Polet | |||||
20.03
15:00
TrliÄ
Mladost
3
3
|
20.03.2016 15:00 | TrliÄ | 3 : 3 | Mladost | |||||
20.03
15:00
OFK Divci
JoŔeva
2
1
|
20.03.2016 15:00 | OFK Divci | 2 : 1 | JoŔeva | |||||
20.03
15:00
ZSK
Pepeljevac
3
3
|
20.03.2016 15:00 | ZSK | 3 : 3 | Pepeljevac | |||||
20.03
15:00
KaÄer
Banjani
1
0
|
20.03.2016 15:00 | KaÄer | 1 : 0 | Banjani | |||||
20.03
15:00
TeŔnjar
OFK JabuÄje
2
0
|
20.03.2016 15:00 | TeÅ”njar | 2 : 0 | OFK JabuÄje |
20.03
15:00
Pobeda
Kolonija
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Pobeda | 1 : 1 | Kolonija | |||||
20.03
15:00
Sloboda
MarÅ”iÄ
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | MarÅ”iÄ | |||||
20.03
15:00
Borac
Äava
3
2
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 3 : 2 | Äava | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo
Mladost
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Mladost | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost
Vinogradi DB
0
1
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Vinogradi DB | |||||
20.03
15:00
Partizan
Srbija
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Partizan | 1 : 0 | Srbija | |||||
20.03
15:00
SuŔica
Å umadinac
7
0
|
20.03.2016 15:00 | SuŔica | 7 : 0 | Šumadinac |
20.03
15:00
Real
Granit
4
2
|
20.03.2016 15:00 | Real | 4 : 2 | Granit | |||||
20.03
15:00
Stubal
Polet
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Stubal | 1 : 0 | Polet | |||||
20.03
15:00
Borac
Gruža
4
1
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 4 : 1 | Gruža | |||||
20.03
15:00
Ibar
Mataruge
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Mataruge | |||||
20.03
15:00
OFK Ras
RadniÄki
1
1
|
20.03.2016 15:00 | OFK Ras | 1 : 1 | RadniÄki | |||||
20.03
15:00
Rudar
BuduÄnost
2
2
|
20.03.2016 15:00 | Rudar | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
20.03
15:00
Radnik
Pazar Juniors 2011
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Pazar Juniors 2011 |
20.03
15:00
Omladinac
Polet
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Polet | |||||
20.03
15:00
Rudar Stenjevac
Rudar (SR)
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Rudar Stenjevac | 3 : 1 | Rudar (SR) | |||||
20.03
15:00
Omladinski
Moravac
2
2
|
20.03.2016 15:00 | Omladinski | 2 : 2 | Moravac | |||||
20.03
15:00
Istok 63
Rudar (P)
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Istok 63 | 1 : 1 | Rudar (P) | |||||
20.03
15:00
Napredak Stubica
Mladost (S)
4
3
|
20.03.2016 15:00 | Napredak Stubica | 4 : 3 | Mladost (S) | |||||
20.03
15:00
Javor
Napredak (Sv)
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Javor | 1 : 0 | Napredak (Sv) |
20.03
15:00
Osaonica
BuduÄnost
4
0
|
20.03.2016 15:00 | Osaonica | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.03
15:00
Kupinovac
Sloga
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Kupinovac | 1 : 0 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Napredak (SL)
Ursule
0
2
|
20.03.2016 15:00 | Napredak (SL) | 0 : 2 | Ursule | |||||
20.03
15:00
Mladost (G)
Blagotin
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (G) | 2 : 0 | Blagotin | |||||
20.03
15:00
Å umadinac
Kolare
4
4
|
20.03.2016 15:00 | Å umadinac | 4 : 4 | Kolare | |||||
20.03
15:00
Juhor
Crni Vrh
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Juhor | 2 : 1 | Crni Vrh | |||||
20.03
15:00
Resavac
Morava
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Resavac | 2 : 1 | Morava |
20.03
14:30
OFK Gnjila
Donji Kopaonik
2
2
|
20.03.2016 14:30 | OFK Gnjila | 2 : 2 | Donji Kopaonik | |||||
20.03
14:30
Rubin (DS)
Beli Orlovi
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Rubin (DS) | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
20.03
14:30
Mladost
Kamenorezac 76
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Kamenorezac 76 | |||||
20.03
14:30
Trudbenik
14. Oktobar
0
2
|
20.03.2016 14:30 | Trudbenik | 0 : 2 | 14. Oktobar | |||||
20.03
14:30
Omladinac
Sloga
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Omladinac | 1 : 2 | Sloga | |||||
20.03
14:30
Rubin (Z)
Stari Trstenik
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Rubin (Z) | 1 : 0 | Stari Trstenik |
20.03
11:00
Feniks 2012
Jastrebac (T)
1
1
|
20.03.2016 11:00 | Feniks 2012 | 1 : 1 | Jastrebac (T) | |||||
20.03
15:00
OFK Rutevac 1908
Sloga (K)
1
8
|
20.03.2016 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 8 | Sloga (K) | |||||
20.03
15:00
OFK Sloga
Pobeda 1976
4
1
|
20.03.2016 15:00 | OFK Sloga | 4 : 1 | Pobeda 1976 | |||||
20.03
11:00
Tempo
Planinac 2015
2
5
|
20.03.2016 11:00 | Tempo | 2 : 5 | Planinac 2015 |
20.03
14:30
Mladost (DL)
Moravac
4
0
|
20.03.2016 14:30 | Mladost (DL) | 4 : 0 | Moravac | |||||
20.03
14:30
Morava
Navalin
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Morava | 1 : 2 | Navalin | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo (Å )
Real
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Real | |||||
20.03
14:30
BSK
OFK BobiŔte
4
1
|
20.03.2016 14:30 | BSK | 4 : 1 | OFK BobiŔte | |||||
20.03
11:00
Lemind 1953
OFK Morava
2
2
|
20.03.2016 11:00 | Lemind 1953 | 2 : 2 | OFK Morava | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo (G)
Gradac
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Gradac | |||||
20.03
14:30
Mladost (B)
Marjan MB
2
3
|
20.03.2016 14:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Marjan MB |
20.03
15:00
HajduÄica
Jedinstvo
0
1
|
20.03.2016 15:00 | HajduÄica | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:00
Borac (VG)
Partizan (K)
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Borac (VG) | 0 : 0 | Partizan (K) | |||||
20.03
15:00
Å evac
Potporanj
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Å evac | 1 : 0 | Potporanj | |||||
20.03
15:00
Dunav
KaraÅ” (J)
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Dunav | 3 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
20.03
15:00
Ratar
Vojvodina (S)
2
5
|
20.03.2016 15:00 | Ratar | 2 : 5 | Vojvodina (S) | |||||
20.03
15:00
Banat (I)
Vojvodina (CC)
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Banat (I) | 1 : 0 | Vojvodina (CC) | |||||
20.03
15:00
Borac (VS)
KaraÅ” (K)
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Borac (VS) | 3 : 0 | KaraÅ” (K) |
20.03
15:00
OFK Metalac
GraniÄar
0
1
|
20.03.2016 15:00 | OFK Metalac | 0 : 1 | GraniÄar | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo (R)
Hajduk Junior
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 1 | Hajduk Junior | |||||
20.03
15:00
Partizan
Aleksa Å antiÄ
2
3
|
20.03.2016 15:00 | Partizan | 2 : 3 | Aleksa Å antiÄ |
20.03
ÄurÄin
Bikovo
1
1
|
20.03.2016 | ÄurÄin | 1 : 1 | Bikovo | |||||
20.03
PaliÄ
Žednik
1
3
|
20.03.2016 | PaliÄ | 1 : 3 | Žednik | |||||
20.03
Lokomotiva
Hajduk
0
0
|
20.03.2016 | Lokomotiva | 0 : 0 | Hajduk | |||||
20.03
Bratstvo
Udarnik ViŔnjevac
1
4
|
20.03.2016 | Bratstvo | 1 : 4 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
20.03
Elektrovojvodina
Solid
5
2
|
20.03.2016 | Elektrovojvodina | 5 : 2 | Solid |
20.03
Napredak
Borac (M)
1
0
|
20.03.2016 | Napredak | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
20.03
GraniÄar
RadniÄki
3
1
|
20.03.2016 | GraniÄar | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
20.03
Borac (S)
Sloga
4
2
|
20.03.2016 | Borac (S) | 4 : 2 | Sloga | |||||
20.03
PSK Putinci
Mitros
0
1
|
20.03.2016 | PSK Putinci | 0 : 1 | Mitros | |||||
20.03
ObiliÄ 1993
NoÄaj
4
1
|
20.03.2016 | ObiliÄ 1993 | 4 : 1 | NoÄaj | |||||
20.03
Omladinac
Jedinstvo
1
1
|
20.03.2016 | Omladinac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
Hajduk 1932
Sloboda
1
8
|
20.03.2016 | Hajduk 1932 | 1 : 8 | Sloboda | |||||
20.03
FruŔkogorac
Borac (K)
1
3
|
20.03.2016 | FruŔkogorac | 1 : 3 | Borac (K) |
20.03
10:00
Kabel - Å trand
Tatra
2
4
|
20.03.2016 10:00 | Kabel - Å trand | 2 : 4 | Tatra | |||||
20.03
15:00
FruŔkogorac
Centar
1
1
|
20.03.2016 15:00 | FruŔkogorac | 1 : 1 | Centar | |||||
20.03
15:00
Sremac
Borac
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Sremac | 3 : 0 | Borac |
20.03
15:00
VlaÅ”iÄ
CeriÄ
1
2
|
20.03.2016 15:00 | VlaÅ”iÄ | 1 : 2 | CeriÄ | |||||
20.03
15:00
Mrovska
PriÄinoviÄ
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Mrovska | 1 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
20.03
15:00
TreŔnjevka
DuŔan Silni
3
3
|
20.03.2016 15:00 | TreŔnjevka | 3 : 3 | DuŔan Silni | |||||
20.03
15:00
Dobrava
Mladost 2013
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Dobrava | 2 : 1 | Mladost 2013 | |||||
20.03
15:00
Sloga
KaraÄorÄe
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Sloga | 3 : 1 | KaraÄorÄe |
20.03
15:00
Cer
Studenac
10
0
|
20.03.2016 15:00 | Cer | 10 : 0 | Studenac | |||||
20.03
11:00
CrnÄa
Sloga (S)
2
2
|
20.03.2016 11:00 | CrnÄa | 2 : 2 | Sloga (S) | |||||
20.03
15:00
Mladost (DB)
Jedinstvo
0
2
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (DB) | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:00
Sloga (LÅ )
Stolice
4
2
|
20.03.2016 15:00 | Sloga (LÅ ) | 4 : 2 | Stolice | |||||
20.03
15:00
Cerova
Borac
4
1
|
20.03.2016 15:00 | Cerova | 4 : 1 | Borac | |||||
20.03
15:00
Velika Reka
GuÄevo
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Velika Reka | 2 : 0 | GuÄevo | |||||
20.03
15:00
Krasava
ÄobanÄe
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Krasava | 1 : 1 | ÄobanÄe | |||||
20.03
15:00
Vidojevica
Milan OrliÄ
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Vidojevica | 3 : 0 | Milan OrliÄ |
20.03
15:00
Borac
Cer
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 2 : 1 | Cer | |||||
20.03
15:00
Mladi Borac
Milicionar
2
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladi Borac | 2 : 0 | Milicionar | |||||
20.03
15:00
Drina
Omladinac 2013
1
3
|
20.03.2016 15:00 | Drina | 1 : 3 | Omladinac 2013 | |||||
20.03
15:00
DuŔko
Sloga
1
1
|
20.03.2016 15:00 | DuŔko | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.03
15:00
Partizan
BuduÄnost (PD)
3
3
|
20.03.2016 15:00 | Partizan | 3 : 3 | BuduÄnost (PD) | |||||
20.03
15:00
Gorki
Torpedo 1924
1
1
|
20.03.2016 15:00 | Gorki | 1 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
20.03
15:00
Proleter
BuduÄnost (Z)
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Proleter | 2 : 1 | BuduÄnost (Z) | |||||
20.03
15:00
Mladost (MM)
Majur
1
2
|
20.03.2016 15:00 | Mladost (MM) | 1 : 2 | Majur |
20.03
15:00
Zvezda-Konatice
Posavina
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Zvezda-Konatice | 1 : 0 | Posavina | |||||
20.03
15:00
Borac
Rvati
1
2
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 1 : 2 | Rvati | |||||
20.03
15:00
Krtinska
Trstenica
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Krtinska | 3 : 0 | Trstenica | |||||
20.03
15:00
VukiÄevica
LjubiniÄ
1
0
|
20.03.2016 15:00 | VukiÄevica | 1 : 0 | LjubiniÄ | |||||
20.03
15:00
OFK Urovci
Duboko
4
1
|
20.03.2016 15:00 | OFK Urovci | 4 : 1 | Duboko | |||||
20.03
15:00
Omladinac
Partizan-Draževac
5
1
|
20.03.2016 15:00 | Omladinac | 5 : 1 | Partizan-Draževac | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo
Belo Polje
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Belo Polje |
20.03
15:00
Mladost
Vihor
5
0
|
20.03.2016 15:00 | Mladost | 5 : 0 | Vihor | |||||
20.03
15:00
Sloboda
Razvitak
7
1
|
20.03.2016 15:00 | Sloboda | 7 : 1 | Razvitak | |||||
20.03
15:00
Jedinstvo
Zemljoradnik
1
6
|
20.03.2016 15:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Zemljoradnik | |||||
20.03
15:00
ŽelezniÄar
ISK Izvor
0
3
|
20.03.2016 15:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | ISK Izvor | |||||
20.03
15:00
BuduÄnost
Popovac
2
0
|
20.03.2016 15:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Popovac | |||||
20.03
15:00
Heroj
OFK Borac
0
3
|
20.03.2016 15:00 | Heroj | 0 : 3 | OFK Borac |
20.03
14:30
Morava
Vinogradar
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Morava | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
20.03
14:30
Stevka Božurevka
Stragari
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Stevka Božurevka | 1 : 0 | Stragari | |||||
20.03
14:30
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
2
1
|
20.03.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
20.03
14:30
RujiŔnik
JugoviÄi
0
2
|
20.03.2016 14:30 | RujiÅ”nik | 0 : 2 | JugoviÄi |
20.03
11:00
Rudar
Badince
1
5
|
20.03.2016 11:00 | Rudar | 1 : 5 | Badince |
20.03
10:00
JaŔunja
Turekovac
1
2
|
20.03.2016 10:00 | JaŔunja | 1 : 2 | Turekovac | |||||
20.03
11:00
Gornje Sinkovce
Milanovo
2
4
|
20.03.2016 11:00 | Gornje Sinkovce | 2 : 4 | Milanovo |
20.03
15:30
Vojvodina
FruŔka Gora
1
1
|
20.03.2016 15:30 | Vojvodina | 1 : 1 | FruŔka Gora | |||||
20.03
15:30
Sremac
GraniÄar
2
2
|
20.03.2016 15:30 | Sremac | 2 : 2 | GraniÄar | |||||
20.03
15:30
Car UroÅ”
Sloga
1
1
|
20.03.2016 15:30 | Car UroÅ” | 1 : 1 | Sloga | |||||
20.03
15:30
27. Oktobar
Jedinstvo
0
4
|
20.03.2016 15:30 | 27. Oktobar | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:30
FruŔkogorac
Jedinstvo (R)
0
0
|
20.03.2016 15:30 | FruŔkogorac | 0 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
20.03
15:30
Mladost (B)
Mladost (P)
4
0
|
20.03.2016 15:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Mladost (P) | |||||
20.03
15:30
Planinac
Polet
3
0
|
20.03.2016 15:30 | Planinac | 3 : 0 | Polet |
20.03
BSK
Sloga (Ä)
2
0
|
20.03.2016 | BSK | 2 : 0 | Sloga (Ä) | |||||
20.03
Srem
Sloboda
1
1
|
20.03.2016 | Srem | 1 : 1 | Sloboda | |||||
20.03
Sloga (Z)
Sremac
2
0
|
20.03.2016 | Sloga (Z) | 2 : 0 | Sremac | |||||
20.03
Borac (VR)
OFK Bosut
1
1
|
20.03.2016 | Borac (VR) | 1 : 1 | OFK Bosut | |||||
20.03
Planinac
Napredak
0
2
|
20.03.2016 | Planinac | 0 : 2 | Napredak | |||||
20.03
Grgurevci
Borac (R)
4
0
|
20.03.2016 | Grgurevci | 4 : 0 | Borac (R) |
20.03
14:30
Dunavac
Stig 1955
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Dunavac | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
20.03
14:30
Dunav
Metalac
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Dunav | 2 : 0 | Metalac | |||||
20.03
14:30
Zemljoradnik
LjubiÄevo
5
0
|
20.03.2016 14:30 | Zemljoradnik | 5 : 0 | LjubiÄevo | |||||
20.03
14:30
Sloga (Dr)
Sloga (L)
1
3
|
20.03.2016 14:30 | Sloga (Dr) | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
20.03
14:30
Pobeda
Sopot
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Pobeda | 0 : 0 | Sopot | |||||
20.03
14:30
Proleter
Mip Majdan
0
1
|
20.03.2016 14:30 | Proleter | 0 : 1 | Mip Majdan |
20.03
15:30
Å titari
Vitanovac 08
1
1
|
20.03.2016 15:30 | Å titari | 1 : 1 | Vitanovac 08 | |||||
20.03
15:30
Modrica
Zdravinje
1
3
|
20.03.2016 15:30 | Modrica | 1 : 3 | Zdravinje | |||||
20.03
15:30
Polet
Jablanica
3
0
|
20.03.2016 15:30 | Polet | 3 : 0 | Jablanica | |||||
20.03
15:30
Mladost 2015
Polet
2
4
|
20.03.2016 15:30 | Mladost 2015 | 2 : 4 | Polet | |||||
20.03
15:30
Grkljane
Mudrakovac
0
2
|
20.03.2016 15:30 | Grkljane | 0 : 2 | Mudrakovac |
20.03
14:30
SeÄica
TreŔnjica
3
0
|
20.03.2016 14:30 | SeÄica | 3 : 0 | TreÅ”njica | |||||
20.03
Bakionica
Pobeda
2
2
|
20.03.2016 | Bakionica | 2 : 2 | Pobeda | |||||
20.03
12:30
DuŔkovci
Gorobilje
0
4
|
20.03.2016 12:30 | DuŔkovci | 0 : 4 | Gorobilje | |||||
20.03
Ježevica
GlumaÄ
4
0
|
20.03.2016 | Ježevica | 4 : 0 | GlumaÄ | |||||
20.03
Blagaja
AvijatiÄar Vranjani
2
7
|
20.03.2016 | Blagaja | 2 : 7 | AvijatiÄar Vranjani | |||||
20.03
Lazarica
Plavi Tok
5
0
|
20.03.2016 | Lazarica | 5 : 0 | Plavi Tok | |||||
20.03
LauÅ”
Dobrinjac
3
1
|
20.03.2016 | LauÅ” | 3 : 1 | Dobrinjac | |||||
20.03
Omladinac
Borac
4
1
|
20.03.2016 | Omladinac | 4 : 1 | Borac |
20.03
15:00
Ibar
Berane
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Berane | |||||
20.03
15:00
Brskovo
Bratstvo
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Brskovo | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
20.03
15:00
Kom
Jedinstvo
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Kom | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.03
15:00
Jezero
Cetinje
1
2
|
20.03.2016 15:00 | Jezero | 1 : 2 | Cetinje | |||||
20.03
15:00
Igalo
GrafiÄar
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Igalo | 0 : 1 | GrafiÄar |
20.03
14:30
Borac
Mladost (DS)
3
2
|
20.03.2016 14:30 | Borac | 3 : 2 | Mladost (DS) | |||||
20.03
14:30
Omarska
ModriÄa
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Omarska | 3 : 0 | ModriÄa | |||||
20.03
14:30
Ozren
LijeÅ”Äe
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Ozren | 2 : 0 | LijeÅ”Äe | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo (Ž)
Sloga (T)
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 0 | Sloga (T) |
20.03
14:30
Mladost (R)
Podrinje
0
2
|
20.03.2016 14:30 | Mladost (R) | 0 : 2 | Podrinje | |||||
20.03
14:30
Proleter
IliÄka 01
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Proleter | 2 : 0 | IliÄka 01 | |||||
20.03
14:30
Sloga Junajted
RadniÄki (K)
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Sloga Junajted | 1 : 0 | RadniÄki (K) |
20.03
14:30
Progres
Sloga DIPO
2
1
|
20.03.2016 14:30 | Progres | 2 : 1 | Sloga DIPO | |||||
20.03
14:30
Dubrave
FSA
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Dubrave | 1 : 0 | FSA |
20.03
14:30
Hajduk
BuduÄnost
2
0
|
20.03.2016 14:30 | Hajduk | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.03
14:30
Vranjak
Rudanka
6
1
|
20.03.2016 14:30 | Vranjak | 6 : 1 | Rudanka | |||||
20.03
14:30
Posavina
SkugriÄ
1
3
|
20.03.2016 14:30 | Posavina | 1 : 3 | SkugriÄ | |||||
20.03
14:30
NaŔa krila
Ozren
4
1
|
20.03.2016 14:30 | NaŔa krila | 4 : 1 | Ozren | |||||
20.03
14:30
Sloga
Polet 1926
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Sloga | 1 : 0 | Polet 1926 |
20.03
14:30
OFK Trnovica
MiliÄi
0
0
|
20.03.2016 14:30 | OFK Trnovica | 0 : 0 | MiliÄi | |||||
20.03
14:30
Podrinje
Proleter
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Podrinje | 3 : 0 | Proleter | |||||
20.03
14:30
BiraÄ
OFK Å ekoviÄi
2
1
|
20.03.2016 14:30 | BiraÄ | 2 : 1 | OFK Å ekoviÄi | |||||
20.03
14:30
Zadrugar
Guber
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Guber |
20.03
14:30
Knežopoljac
Berek 1975
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Knežopoljac | 1 : 0 | Berek 1975 | |||||
20.03
14:30
Slaven
Mrakovica
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Slaven | 1 : 1 | Mrakovica | |||||
20.03
14:30
Kozara
Omladinac
1
2
|
20.03.2016 14:30 | Kozara | 1 : 2 | Omladinac | |||||
20.03
14:30
Bratstvo
Plamen
1
3
|
20.03.2016 14:30 | Bratstvo | 1 : 3 | Plamen | |||||
20.03
14:30
Radnik Urije
Brzi
0
2
|
20.03.2016 14:30 | Radnik Urije | 0 : 2 | Brzi |
20.03
15:00
Borac (M)
Ratar
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Borac (M) | 3 : 1 | Ratar | |||||
20.03
15:00
Kladari
Borac (Å )
3
0
|
20.03.2016 15:00 | Kladari | 3 : 0 | Borac (Å ) | |||||
20.03
15:00
Mladi KrajiŔnik
Kozara
0
1
|
20.03.2016 15:00 | Mladi KrajiŔnik | 0 : 1 | Kozara | |||||
20.03
15:00
Sloboda
Tamaris
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Tamaris | |||||
20.03
15:00
Milan
Bratstvo
2
1
|
20.03.2016 15:00 | Milan | 2 : 1 | Bratstvo |
20.03
14:30
Sloga-Nektar
Gomionica
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Sloga-Nektar | 0 : 3 | Gomionica | |||||
20.03
14:30
Vrbas
Krajina
0
0
|
20.03.2016 14:30 | Vrbas | 0 : 0 | Krajina | |||||
20.03
15:30
Rekreativo
Borac
6
1
|
20.03.2016 15:30 | Rekreativo | 6 : 1 | Borac | |||||
20.03
14:30
Polet-KrajiŔnik
Mladost
3
1
|
20.03.2016 14:30 | Polet-KrajiŔnik | 3 : 1 | Mladost | |||||
20.03
14:30
Džaja
Gorica
3
8
|
20.03.2016 14:30 | Džaja | 3 : 8 | Gorica | |||||
20.03
14:30
Äelinac
Å njegotina
5
0
|
20.03.2016 14:30 | Äelinac | 5 : 0 | Å njegotina |
20.03
14:30
Mladost
Crkvina
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Mladost | 1 : 0 | Crkvina | |||||
20.03
14:30
Kladari
Sloboda
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Kladari | 1 : 0 | Sloboda | |||||
20.03
14:30
Bratstvo
Sloga
0
1
|
20.03.2016 14:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Sloga | |||||
20.03
14:30
Bosna
Crvena Zvijezda
11
2
|
20.03.2016 14:30 | Bosna | 11 : 2 | Crvena Zvijezda | |||||
20.03
14:30
Borac
Rudar
1
1
|
20.03.2016 14:30 | Borac | 1 : 1 | Rudar | |||||
20.03
14:30
Zvijezda
PelagiÄevo
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Zvijezda | 3 : 0 | PelagiÄevo | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo
Ukrina
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Ukrina |
20.03
14:00
Sloga 94
Sloboda
0
0
|
20.03.2016 14:00 | Sloga 94 | 0 : 0 | Sloboda | |||||
20.03
14:00
Semberija
SFK Akademac UIS
5
2
|
20.03.2016 14:00 | Semberija | 5 : 2 | SFK Akademac UIS | |||||
20.03
14:00
Balatun
MeÄaÅ”i
2
1
|
20.03.2016 14:00 | Balatun | 2 : 1 | MeÄaÅ”i | |||||
20.03
14:00
Priboj
Novo doba
2
1
|
20.03.2016 14:00 | Priboj | 2 : 1 | Novo doba | |||||
20.03
14:00
Drina
Jedinstvo
2
1
|
20.03.2016 14:00 | Drina | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.03
14:00
MiloÅ” ObiliÄ
BSK Ledinci
0
0
|
20.03.2016 14:00 | MiloÅ” ObiliÄ | 0 : 0 | BSK Ledinci | |||||
20.03
14:00
Majevica
Sloga
0
5
|
20.03.2016 14:00 | Majevica | 0 : 5 | Sloga |
20.03
15:30
Stevan DukiÄ
Omladinac
2
2
|
20.03.2016 15:30 | Stevan DukiÄ | 2 : 2 | Omladinac | |||||
20.03
15:30
Romanovci
Vilusi
2
1
|
20.03.2016 15:30 | Romanovci | 2 : 1 | Vilusi | |||||
20.03
15:30
Kalemi
Obradovac
2
1
|
20.03.2016 15:30 | Kalemi | 2 : 1 | Obradovac |
20.03
Zadrugar
Borac (K)
1
1
|
20.03.2016 | Zadrugar | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
20.03
4. Juli
ŽeljezniÄar
3
1
|
20.03.2016 | 4. Juli | 3 : 1 | ŽeljezniÄar | |||||
20.03
Borac (L)
Borac 1975
2
0
|
20.03.2016 | Borac (L) | 2 : 0 | Borac 1975 | |||||
20.03
Hajduk
VuÄijak
1
1
|
20.03.2016 | Hajduk | 1 : 1 | VuÄijak | |||||
20.03
27. Juli
BSK
3
0
|
20.03.2016 | 27. Juli | 3 : 0 | BSK | |||||
20.03
OFK ZboriŔte
RadniÄki
3
3
|
20.03.2016 | OFK ZboriÅ”te | 3 : 3 | RadniÄki |
20.03
15:00
Javor Matis
Metalac
1
0
|
20.03.2016 15:00 | Javor Matis | 1 : 0 | Metalac | |||||
20.03
19:00
ÄukariÄki
Partizan
1
2
|
20.03.2016 19:00 | ÄukariÄki | 1 : 2 | Partizan | |||||
20.03
15:00
Borac
Rad
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Borac | 0 : 0 | Rad |
20.03
14:30
Dinamo
Loznica
1
0
|
20.03.2016 14:30 | Dinamo | 1 : 0 | Loznica |
20.03
12:00
Jerina
Sloga 036
0
3
|
20.03.2016 12:00 | Jerina | 0 : 3 | Sloga 036 | |||||
20.03
12:00
KaraÄorÄe
Požega
0
1
|
20.03.2016 12:00 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | Požega |
20.03
14:00
Crvena zvezda
Spartak
0
2
|
20.03.2016 14:00 | Crvena zvezda | 0 : 2 | Spartak | |||||
20.03
16:00
Sloga RadniÄki
MaÄva
10
0
|
20.03.2016 16:00 | Sloga RadniÄki | 10 : 0 | MaÄva | |||||
20.03
14:30
Požarevac
Vojvodina
0
3
|
20.03.2016 14:30 | Požarevac | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
20.03
14:00
Napredak
MaŔinac
0
2
|
20.03.2016 14:00 | Napredak | 0 : 2 | MaŔinac |
20.03
Jagodina
Vojvodina
3
1
|
20.03.2016 | Jagodina | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
20.03
13:00
MaÄva
Jagodina
2
1
|
20.03.2016 13:00 | MaÄva | 2 : 1 | Jagodina | |||||
20.03
11:00
RadniÄki 1923
Lokomotiva
0
3
|
20.03.2016 11:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 3 | Lokomotiva | |||||
20.03
13:00
Rad
RadniÄki (N)
4
3
|
20.03.2016 13:00 | Rad | 4 : 3 | RadniÄki (N) |
20.03
10:00
Proleter
InÄija
1
0
|
20.03.2016 10:00 | Proleter | 1 : 0 | InÄija | |||||
20.03
10:00
RadniÄki (SM)
Veternik
1
0
|
20.03.2016 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | Veternik | |||||
20.03
10:00
OFK Hajduk
Vojvodina
1
1
|
20.03.2016 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
20.03
10:00
RadniÄki (NP)
Donji Srem
1
1
|
20.03.2016 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 1 | Donji Srem |
20.03
10:00
Omladinac (NB)
Sloga
4
1
|
20.03.2016 10:00 | Omladinac (NB) | 4 : 1 | Sloga | |||||
20.03
12:00
VrŔac
Begej
0
3
|
20.03.2016 12:00 | VrŔac | 0 : 3 | Begej |
20.03
13:00
BaÄka 1901
BaÄka (BP)
1
2
|
20.03.2016 13:00 | BaÄka 1901 | 1 : 2 | BaÄka (BP) | |||||
20.03
10:00
RadniÄki (S)
TSC
1
0
|
20.03.2016 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | TSC | |||||
20.03
10:00
Spartak
ÄSK Pivara
3
0
|
20.03.2016 10:00 | Spartak | 3 : 0 | ÄSK Pivara |
20.03
15:00
Javor
Mladost
0
0
|
20.03.2016 15:00 | Javor | 0 : 0 | Mladost | |||||
20.03
12:00
Å umadija 1903
FAP
0
1
|
20.03.2016 12:00 | Å umadija 1903 | 0 : 1 | FAP | |||||
20.03
10:00
Sloga (K)
Metalac (K)
2
0
|
20.03.2016 10:00 | Sloga (K) | 2 : 0 | Metalac (K) | |||||
20.03
10:00
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
1
1
|
20.03.2016 10:00 | Sloga (P) | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
20.03
11:00
Rudar
Sloga (BB)
3
0
|
20.03.2016 11:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga (BB) |
20.03
14:00
RadniÄki (O)
SindjeliÄ
3
0
|
20.03.2016 14:00 | RadniÄki (O) | 3 : 0 | SindjeliÄ | |||||
20.03
11:30
BSK BorÄa
Jedinstvo
5
0
|
20.03.2016 11:30 | BSK BorÄa | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.03
14:30
Policajac
Zemun
0
6
|
20.03.2016 14:30 | Policajac | 0 : 6 | Zemun |
20.03
10:00
Trudbenik
PKB
1
3
|
20.03.2016 10:00 | Trudbenik | 1 : 3 | PKB | |||||
20.03
11:00
Prva Iskra
IMT
1
2
|
20.03.2016 11:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | IMT |
20.03
09:00
OFK Beograd MO
IMT MO
4
0
|
20.03.2016 09:00 | OFK Beograd MO | 4 : 0 | IMT MO | |||||
20.03
09:00
SinÄeliÄ MO
Bežanija MO
0
0
|
20.03.2016 09:00 | SinÄeliÄ MO | 0 : 0 | Bežanija MO | |||||
20.03
10:00
Voždovac MO
Lokomotiva MO
5
1
|
20.03.2016 10:00 | Voždovac MO | 5 : 1 | Lokomotiva MO | |||||
20.03
11:00
Internacional MO
BSK BorÄa MO
2
1
|
20.03.2016 11:00 | Internacional MO | 2 : 1 | BSK BorÄa MO | |||||
20.03
12:00
BASK MO
011 MO
1
1
|
20.03.2016 12:00 | BASK MO | 1 : 1 | 011 MO | |||||
20.03
12:15
Brodarac MO
RadniÄki (NB) MO
4
1
|
20.03.2016 12:15 | Brodarac MO | 4 : 1 | RadniÄki (NB) MO |
20.03
15:00
Rad
RadniÄki (N)
3
1
|
20.03.2016 15:00 | Rad | 3 : 1 | RadniÄki (N) | |||||
20.03
13:00
Zemun
Napredak
0
1
|
20.03.2016 13:00 | Zemun | 0 : 1 | Napredak |
20.03
12:00
Mladost
Proleter 2006
1
4
|
20.03.2016 12:00 | Mladost | 1 : 4 | Proleter 2006 | |||||
20.03
10:00
RadniÄki (K)
Kikinda 1909
1
2
|
20.03.2016 10:00 | RadniÄki (K) | 1 : 2 | Kikinda 1909 |
20.03
12:00
Vrbas
Spartak
1
2
|
20.03.2016 12:00 | Vrbas | 1 : 2 | Spartak | |||||
20.03
12:00
BeÄej 1918
Hajduk Junior
5
3
|
20.03.2016 12:00 | BeÄej 1918 | 5 : 3 | Hajduk Junior | |||||
20.03
11:00
BaÄka 1901
BaÄka (BP)
0
0
|
20.03.2016 11:00 | BaÄka 1901 | 0 : 0 | BaÄka (BP) |
20.03
13:00
Voždovac
SindjeliÄ
3
0
|
20.03.2016 13:00 | Voždovac | 3 : 0 | SindjeliÄ | |||||
20.03
09:00
011
Teleoptik
0
3
|
20.03.2016 09:00 | 011 | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
20.03
14:00
BASK
RadniÄki
1
0
|
20.03.2016 14:00 | BASK | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
20.03
10:00
Studentski Grad
Internacional
0
3
|
20.03.2016 10:00 | Studentski Grad | 0 : 3 | Internacional | |||||
20.03
09:00
BorÄa
BSK 1925
3
1
|
20.03.2016 09:00 | BorÄa | 3 : 1 | BSK 1925 |
20.03
14:30
Å umadija 1903
Junior
5
0
|
20.03.2016 14:30 | Å umadija 1903 | 5 : 0 | Junior | |||||
20.03
11:00
Novi Pazar
Tutin
4
0
|
20.03.2016 11:00 | Novi Pazar | 4 : 0 | Tutin |
20.03
15:00
Balkan
IMT
0
3
|
20.03.2016 15:00 | Balkan | 0 : 3 | IMT | |||||
20.03
11:00
RadniÄki (O)
Bežanija
2
0
|
20.03.2016 11:00 | RadniÄki (O) | 2 : 0 | Bežanija | |||||
20.03
14:00
Mladenovac
Brodarac 1947
5
0
|
20.03.2016 14:00 | Mladenovac | 5 : 0 | Brodarac 1947 |
20.03
14:00
MaÄva
Drina
1
0
|
20.03.2016 14:00 | MaÄva | 1 : 0 | Drina |
20.03
10:00
TornjoÅ”
Subotica
3
0
|
20.03.2016 10:00 | TornjoÅ” | 3 : 0 | Subotica | |||||
20.03
10:00
Vinogradar
Senta
1
5
|
20.03.2016 10:00 | Vinogradar | 1 : 5 | Senta | |||||
20.03
11:30
ObiliÄ
AFK
3
1
|
20.03.2016 11:30 | ObiliÄ | 3 : 1 | AFK |
20.03
10:00
Vinca
Hajduk
6
1
|
20.03.2016 10:00 | Vinca | 6 : 1 | Hajduk | |||||
20.03
11:00
Zuce
DorÄol
1
2
|
20.03.2016 11:00 | Zuce | 1 : 2 | DorÄol | |||||
20.03
14:30
Jedinstvo
Pinosava
3
0
|
20.03.2016 14:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Pinosava |
20.03
10:00
Vrbas
Spartak
0
5
|
20.03.2016 10:00 | Vrbas | 0 : 5 | Spartak | |||||
20.03
10:00
BeÄej 1918
Hajduk Junior
1
1
|
20.03.2016 10:00 | BeÄej 1918 | 1 : 1 | Hajduk Junior | |||||
20.03
09:00
BaÄka 1901
BaÄka (BP)
3
1
|
20.03.2016 09:00 | BaÄka 1901 | 3 : 1 | BaÄka (BP) |
20.03
10:00
Mladost
Proleter 2006
0
11
|
20.03.2016 10:00 | Mladost | 0 : 11 | Proleter 2006 | |||||
20.03
10:00
Dinamo 1945
RadniÄki (Z)
5
0
|
20.03.2016 10:00 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | RadniÄki (Z) | |||||
20.03
10:00
VrŔac united
Kikinda 1909
0
6
|
20.03.2016 10:00 | VrŔac united | 0 : 6 | Kikinda 1909 |
20.03
11:00
Å umadija 1903
Slavija
2
0
|
20.03.2016 11:00 | Å umadija 1903 | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.03
13:00
RadniÄki 1923
AS
3
2
|
20.03.2016 13:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 2 | AS | |||||
20.03
11:00
Novi Pazar
Apolon 4
1
2
|
20.03.2016 11:00 | Novi Pazar | 1 : 2 | Apolon 4 | |||||
20.03
13:00
Sloga
Kosmet
3
0
|
20.03.2016 13:00 | Sloga | 3 : 0 | Kosmet |
20.03
12:00
MaÄva
Drina
2
0
|
20.03.2016 12:00 | MaÄva | 2 : 0 | Drina |
20.03
09:30
ObiliÄ
Spartak
0
9
|
20.03.2016 09:30 | ObiliÄ | 0 : 9 | Spartak |
20.03
10:00
Belo Polje
Skela
4
2
|
20.03.2016 10:00 | Belo Polje | 4 : 2 | Skela | |||||
20.03
10:00
Polet
Jedinstvo
1
3
|
20.03.2016 10:00 | Polet | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
20.03
10:00
Omladinac
Pobeda
13
0
|
20.03.2016 10:00 | Omladinac | 13 : 0 | Pobeda | |||||
20.03
14:30
Prva Iskra
Posavina
2
7
|
20.03.2016 14:30 | Prva Iskra | 2 : 7 | Posavina | |||||
20.03
10:00
Strelac
RadniÄki
0
1
|
20.03.2016 10:00 | Strelac | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
20.03
10:00
Zadrugar
BuduÄnost
1
3
|
20.03.2016 10:00 | Zadrugar | 1 : 3 | BuduÄnost |
20.03
12:00
Lavice DuboÄica
Napredak
0
0
|
20.03.2016 12:00 | Lavice DuboÄica | 0 : 0 | Napredak |
20.03
18:00
Zone Boys
OKK Junior
85
87
|
20.03.2016 18:00 | Zone Boys | 85 : 87 | OKK Junior |
20.03
19:00
Ub
Svilajnac Kompo
91
71
|
20.03.2016 19:00 | Ub | 91 : 71 | Svilajnac Kompo | |||||
20.03
18:00
Student BB
Å abac
82
81
|
20.03.2016 18:00 | Student BB | 82 : 81 | Å abac |
20.03
17:20
Zemun
Zvezdara
73
74
|
20.03.2016 17:20 | Zemun | 73 : 74 | Zvezdara | |||||
20.03
12:15
Milan TriviÄ
Grocka
58
59
|
20.03.2016 12:15 | Milan TriviÄ | 58 : 59 | Grocka | |||||
20.03
19:20
Borac
Žarkovo
65
89
|
20.03.2016 19:20 | Borac | 65 : 89 | Žarkovo |
20.03
16:00
ÄaÄak 94
GM-032
65
74
|
20.03.2016 16:00 | ÄaÄak 94 | 65 : 74 | GM-032 | |||||
20.03
17:00
MileŔevac
Morava
97
79
|
20.03.2016 17:00 | MileŔevac | 97 : 79 | Morava |
20.03
17:00
Bor RTB
Hajduk Veljko
71
79
|
20.03.2016 17:00 | Bor RTB | 71 : 79 | Hajduk Veljko | |||||
20.03
19:30
Mladost
Äerdap
90
93
|
20.03.2016 19:30 | Mladost | 90 : 93 | Äerdap | |||||
20.03
15:00
Zicer
Jug
81
63
|
20.03.2016 15:00 | Zicer | 81 : 63 | Jug |
20.03
18:00
Srem
Proleter
70
71
|
20.03.2016 18:00 | Srem | 70 : 71 | Proleter | |||||
20.03
18:00
Beko
Plana
77
98
|
20.03.2016 18:00 | Beko | 77 : 98 | Plana |
20.03
19:00
Mladost
Å iroki
92
85
|
20.03.2016 19:00 | Mladost | 92 : 85 | Å iroki |
20.03
19:00
GraÄanski
Student
80
66
|
20.03.2016 19:00 | GraÄanski | 80 : 66 | Student |
20.03
13:00
ParaÄin
Ljubovija
51
74
|
20.03.2016 13:00 | ParaÄin | 51 : 74 | Ljubovija |
20.03
16:00
SFS Borac
Milenijum
0
3
|
20.03.2016 16:00 | SFS Borac | 0 : 3 | Milenijum | |||||
20.03
17:00
TopliÄanin
DuboÄica
2
3
|
20.03.2016 17:00 | TopliÄanin | 2 : 3 | DuboÄica | |||||
20.03
17:00
Pirot
Mladost
3
0
|
20.03.2016 17:00 | Pirot | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.03
18:00
Desetka
Timok
2
3
|
20.03.2016 18:00 | Desetka | 2 : 3 | Timok |
20.03
14:00
Napredak 037
Drina
3
0
|
20.03.2016 14:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Drina | |||||
20.03
14:30
Antena
Užice
3
2
|
20.03.2016 14:30 | Antena | 3 : 2 | Užice |
20.03
15:00
GraÄanica
Rudar
3
0
|
20.03.2016 15:00 | GraÄanica | 3 : 0 | Rudar |
20.03
19:00
Ribnica
Vojvodina NS Seme
0
3
|
20.03.2016 19:00 | Ribnica | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme | 0:2 | ||||
20.03
19:00
Spartak
Novi Pazar
3
2
|
20.03.2016 19:00 | Spartak | 3 : 2 | Novi Pazar | 1:1 | ||||
20.03
18:00
RadniÄki
Crvena Zvezda
0
3
|
20.03.2016 18:00 | RadniÄki | 0 : 3 | Crvena Zvezda | 0:2 |
20.03
20:00
Borac
Jagodina
3
1
|
20.03.2016 20:00 | Borac | 3 : 1 | Jagodina |
20.03
13:00
Jagodina
KurŔumlija
3
0
|
20.03.2016 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | KurŔumlija | |||||
20.03
16:00
Desetka
Surdulica
3
0
|
20.03.2016 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Surdulica |
20.03
Äoka
Panonija
3
1
|
20.03.2016 | Äoka | 3 : 1 | Panonija |
20.03
MaÄva
Srem 022
0
3
|
20.03.2016 | MaÄva | 0 : 3 | Srem 022 | |||||
20.03
Mitrovica
Prvi Tempo
1
3
|
20.03.2016 | Mitrovica | 1 : 3 | Prvi Tempo | |||||
20.03
Radinci Volej
Mladost
3
0
|
20.03.2016 | Radinci Volej | 3 : 0 | Mladost | |||||
20.03
Sloga
Sirmium
3
0
|
20.03.2016 | Sloga | 3 : 0 | Sirmium |
20.03
16:00
Student
Futog
1
3
|
20.03.2016 16:00 | Student | 1 : 3 | Futog |
20.03
19:00
Aleksinac
ŽitoraÄa
30
24
|
20.03.2016 19:00 | Aleksinac | 30 : 24 | ŽitoraÄa | |||||
20.03
19:00
Vranje 1957
Planinka PV
33
25
|
20.03.2016 19:00 | Vranje 1957 | 33 : 25 | Planinka PV |
20.03
18:00
Novi Pazar
Mladost
29
20
|
20.03.2016 18:00 | Novi Pazar | 29 : 20 | Mladost |
20.03
18:00
Požarevac
RadniÄki
28
26
|
20.03.2016 18:00 | Požarevac | 28 : 26 | RadniÄki |
20.03
18:00
Spartak
Jadran
26
22
|
20.03.2016 18:00 | Spartak | 26 : 22 | Jadran | |||||
20.03
15:00
Srem
RadniÄki
36
28
|
20.03.2016 15:00 | Srem | 36 : 28 | RadniÄki | |||||
20.03
17:00
Laki
Petrovaradin
31
26
|
20.03.2016 17:00 | Laki | 31 : 26 | Petrovaradin |
20.03
Stari Grad
Zemun
13
7
|
20.03.2016 | Stari Grad | 13 : 7 | Zemun |
20.03
19:00
Hajduk
Srbobran
4
3
|
20.03.2016 19:00 | Hajduk | 4 : 3 | Srbobran | |||||
20.03
18:00
Forum
Telep
5
2
|
20.03.2016 18:00 | Forum | 5 : 2 | Telep |
20.03
19:00
Fontana
Ekonomac 2
4
7
|
20.03.2016 19:00 | Fontana | 4 : 7 | Ekonomac 2 | |||||
20.03
18:00
KrÄagovo
Ivanjica
4
6
|
20.03.2016 18:00 | KrÄagovo | 4 : 6 | Ivanjica |
20.03
19:00
KraljeviÄevo
TFK
4
2
|
20.03.2016 19:00 | KraljeviÄevo | 4 : 2 | TFK |
20.03
18:00
Zufo
Ekonomist
6
4
|
20.03.2016 18:00 | Zufo | 6 : 4 | Ekonomist | |||||
20.03
BabuŔnica 2011
Aleksinac
13
11
|
20.03.2016 | BabuŔnica 2011 | 13 : 11 | Aleksinac | |||||
20.03
Akademac
Rota
4
3
|
20.03.2016 | Akademac | 4 : 3 | Rota |
20.03
17:00
Bosna Kompred
JoŔavka
7
2
|
20.03.2016 17:00 | Bosna Kompred | 7 : 2 | JoŔavka | |||||
20.03
17:00
SofiÄ Konjic
Kaskada
5
2
|
20.03.2016 17:00 | SofiÄ Konjic | 5 : 2 | Kaskada |
20.03
20:00
ObiliÄ
Slavija
3
0
|
20.03.2016 20:00 | ObiliÄ | 3 : 0 | Slavija |
20.03
21:00
Doboj
Derventa
1
1
|
20.03.2016 21:00 | Doboj | 1 : 1 | Derventa | |||||
20.03
20:00
Glavica
Kotor VaroÅ”
8
5
|
20.03.2016 20:00 | Glavica | 8 : 5 | Kotor VaroÅ” | |||||
20.03
20:00
Brod
StarÄevica
3
0
|
20.03.2016 20:00 | Brod | 3 : 0 | StarÄevica |
20.03
21:15
Euromotus
Samo pravo
19
1
|
20.03.2016 21:15 | Euromotus | 19 : 1 | Samo pravo | |||||
20.03
17:30
Kolubara
Intelektualac
4
7
|
20.03.2016 17:30 | Kolubara | 4 : 7 | Intelektualac |
20.03
12:00
DorÄol
RadniÄki
86
4
|
20.03.2016 12:00 | DorÄol | 86 : 4 | RadniÄki |
20.03
15:00
Novi Beograd
Voždovac
30
26
|
20.03.2016 15:00 | Novi Beograd | 30 : 26 | Voždovac |