06.09
16:30
OFK Bor
Timok
1
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Bor | 1 : 2 | Timok |
06.09
16:30
ŽelezniÄar
Omladinac
1
1
|
06.09.2015 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Omladinac |
06.09
16:30
Stepojevac Vaga
RadniÄki (O)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Sopot
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sopot | |||||
06.09
11:00
Žarkovo
BASK
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Žarkovo | 3 : 0 | BASK | |||||
06.09
16:30
BuduÄnost
IMT
1
1
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | IMT | |||||
06.09
16:30
Brodarac 1947
Srem
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Brodarac 1947 | 3 : 1 | Srem | |||||
06.09
11:00
DorÄol
Turbina
3
0
|
06.09.2015 11:00 | DorÄol | 3 : 0 | Turbina |
06.09
16:30
Sloga (K)
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (K) | 0 : 2 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
06.09
16:30
BoŔnjane
Jedinstvo (M)
5
0
|
06.09.2015 16:30 | BoŔnjane | 5 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.09
16:30
Rembas
Juhor
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Rembas | 1 : 2 | Juhor | |||||
06.09
16:30
Morava
LevaÄ
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Morava | 1 : 1 | LevaÄ | |||||
06.09
16:30
Župa
Jedinstvo (P)
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Župa | 1 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
06.09
16:30
Poljoprivrednik
Sloga (Ä)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Poljoprivrednik | 1 : 1 | Sloga (Ä) |
06.09
16:30
Å arbanovac
Hajduk Veljko
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Å arbanovac | 4 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
06.09
16:30
Bukovik
BuÄje
9
0
|
06.09.2015 16:30 | Bukovik | 9 : 0 | BuÄje | |||||
06.09
16:30
RadniÄki (L)
Rudar (P)
2
2
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki (L) | 2 : 2 | Rudar (P) | |||||
06.09
16:30
Rudar Alpos
Zaplanjac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
06.09
16:30
Pukovac
Äerdap
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Pukovac | 1 : 2 | Äerdap |
06.09
16:30
Ropotovo
Jablanica
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Ropotovo | 1 : 0 | Jablanica | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo (P)
Vlasina
0
3
|
06.09.2015 11:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Vlasina |
06.09
16:30
ŽAK
Jedinstvo (BK)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | ŽAK | 2 : 0 | Jedinstvo (BK) | |||||
06.09
16:30
Polet
RadniÄki Zrenjanin
0
7
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 0 : 7 | RadniÄki Zrenjanin | |||||
06.09
16:30
Slavia
Sloboda
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Slavia | 4 : 3 | Sloboda |
06.09
16:30
Tekstilac
Tavankut
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Tekstilac | 1 : 4 | Tavankut | |||||
06.09
16:30
Mladost (T)
OFK Vrbas
3
6
|
06.09.2015 16:30 | Mladost (T) | 3 : 6 | OFK Vrbas | |||||
06.09
16:30
BaÄka (P)
RadniÄki (S)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | BaÄka (P) | 0 : 0 | RadniÄki (S) |
06.09
16:30
Borac
Jedinstvo (SP)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 4 | Jedinstvo (SP) | |||||
06.09
16:30
BuduÄnost (SN)
LSK LaÄarak
2
1
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost (SN) | 2 : 1 | LSK LaÄarak | |||||
06.09
16:30
Kupinovo
Sloga
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Kupinovo | 3 : 1 | Sloga |
06.09
16:30
Torlak
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Torlak | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
PKB
Borac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | PKB | 0 : 3 | Borac | |||||
06.09
11:00
Prva Iskra
VrÄin
4
1
|
06.09.2015 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | VrÄin | |||||
06.09
10:00
GrafiÄar
Hajduk
7
1
|
06.09.2015 10:00 | GrafiÄar | 7 : 1 | Hajduk | |||||
06.09
16:30
BSK Batajnica
Zvezdara
1
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK Batajnica | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
06.09
16:30
SremÄica
LepuŔnica
1
1
|
06.09.2015 16:30 | SremÄica | 1 : 1 | LepuÅ”nica |
06.09
16:30
Napredak
Borac
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 0 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
Proleter
Morava
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 3 : 0 | Morava | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Basarac
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 4 : 2 | Basarac | |||||
06.09
16:30
RSK
RadniÄki 1926
4
2
|
06.09.2015 16:30 | RSK | 4 : 2 | RadniÄki 1926 |
06.09
16:30
Zadrugar
Brezovica
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Brezovica | |||||
06.09
16:30
OFK OseÄina
RadniÄki Stobex
1
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK OseÄina | 1 : 0 | RadniÄki Stobex |
06.09
16:30
Slavija (K)
BraÄa VukoviÄ
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Slavija (K) | 0 : 0 | BraÄa VukoviÄ | |||||
06.09
16:30
Bane
Sloboda (Ä)
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Bane | 1 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
06.09
16:30
KaraÄorÄe
Polet (T)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Polet (T) |
06.09
16:00
Partizan
Dragocvet
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 2 | Dragocvet | |||||
06.09
16:00
Mladi radnik
BuduÄnost
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Mladi radnik | 1 : 3 | BuduÄnost | |||||
06.09
16:00
KuŔiljevo
OFK Batinac
3
0
|
06.09.2015 16:00 | KuŔiljevo | 3 : 0 | OFK Batinac | |||||
06.09
16:00
Napredak (Z)
Mladost (J)
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Napredak (Z) | 3 : 0 | Mladost (J) | |||||
06.09
16:00
Bratstvo
OFK Bratstvo
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Bratstvo | 1 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
06.09
16:00
Sloga
Napredak (D)
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Napredak (D) |
06.09
17:30
Sloga
Naupare
3
1
|
06.09.2015 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Naupare | |||||
06.09
17:30
Ribnik
Å anac
0
0
|
06.09.2015 17:30 | Ribnik | 0 : 0 | Å anac | |||||
06.09
17:30
Mladi radnik
Trajal
3
1
|
06.09.2015 17:30 | Mladi radnik | 3 : 1 | Trajal | |||||
06.09
17:30
Gradina
13. April
1
6
|
06.09.2015 17:30 | Gradina | 1 : 6 | 13. April | |||||
06.09
17:30
Äitluk
Gornji StepoÅ”
2
0
|
06.09.2015 17:30 | Äitluk | 2 : 0 | Gornji StepoÅ” | |||||
06.09
17:30
Vinogradar
Jastrebac
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Jastrebac | |||||
06.09
17:30
MaÄkovac
Parunovac
1
0
|
06.09.2015 17:30 | MaÄkovac | 1 : 0 | Parunovac | |||||
06.09
17:30
Mladost
Blagotin
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Blagotin |
06.09
16:30
NS Tatko
Kosovac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | NS Tatko | 0 : 3 | Kosovac | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Jug Bogdan
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 2 : 2 | Jug Bogdan | |||||
06.09
16:30
DunÄerski
Trbunje
1
1
|
06.09.2015 16:30 | DunÄerski | 1 : 1 | Trbunje | |||||
06.09
16:30
Svetlost
Polet
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Svetlost | 3 : 0 | Polet | |||||
06.09
16:30
Jastrebac
KaÄuÅ”a
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Jastrebac | 3 : 2 | KaÄuÅ”a | |||||
06.09
16:30
Mladost 1982
Real
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 1982 | 2 : 0 | Real | |||||
06.09
16:30
DobriÄ
Borac
4
0
|
06.09.2015 16:30 | DobriÄ | 4 : 0 | Borac |
06.09
16:30
Orljane
RadniÄki 1947 (Ä)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Orljane | 1 : 1 | RadniÄki 1947 (Ä) | |||||
06.09
16:30
Zemljoradnik
RasovaÄa
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Zemljoradnik | 1 : 4 | RasovaÄa | |||||
06.09
16:30
Koprijan 1975
Polet
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Koprijan 1975 | 1 : 2 | Polet | |||||
06.09
16:30
Doljevac
Morava
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Doljevac | 0 : 0 | Morava | |||||
06.09
16:30
RadniÄki 1924
Jedinstvo (B)
1
1
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki 1924 | 1 : 1 | Jedinstvo (B) |
06.09
16:30
RadniÄki
Nemetali
3
2
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki | 3 : 2 | Nemetali | |||||
06.09
11:00
Sloga
Polom
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Sloga | 3 : 0 | Polom | |||||
06.09
16:30
BSK
Äubra
0
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 0 : 1 | Äubra | |||||
06.09
16:30
Branik
PoreÄ
2
5
|
06.09.2015 16:30 | Branik | 2 : 5 | PoreÄ | |||||
06.09
16:30
Zlot
KljuÄ
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Zlot | 4 : 2 | KljuÄ | |||||
06.09
16:30
Slatina
Deli Jovan
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Slatina | 2 : 0 | Deli Jovan | |||||
06.09
16:30
Blizna
Krivelj
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Blizna | 0 : 0 | Krivelj |
06.09
16:30
Å SK
GrliŔte
3
1
|
06.09.2015 16:30 | ŠSK | 3 : 1 | GrliŔte | |||||
06.09
16:30
Polet
OsniÄ
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 1 | OsniÄ | |||||
06.09
16:30
SvrljiŔka Topla
Malinik
3
9
|
06.09.2015 16:30 | SvrljiŔka Topla | 3 : 9 | Malinik | |||||
06.09
16:30
TrebiÄ
OFK Knjaz
1
1
|
06.09.2015 16:30 | TrebiÄ | 1 : 1 | OFK Knjaz |
06.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Padež
Zvezda
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Padež | 3 : 0 | Zvezda | |||||
06.09
16:30
Zadrugar
Tanasko RajiÄ
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Tanasko RajiÄ |
06.09
16:00
Bukuroca
Levosoje
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Bukuroca | 0 : 0 | Levosoje | |||||
06.09
16:00
TreŔnjevka
Mladost (B)
1
4
|
06.09.2015 16:00 | TreŔnjevka | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:00
Lugina
Vihor
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Lugina | 0 : 0 | Vihor | |||||
06.09
16:00
Pavlovac
PÄinja
1
3
|
06.09.2015 16:00 | Pavlovac | 1 : 3 | PÄinja | |||||
06.09
16:00
Ternoci
OFK Alakince
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Ternoci | 3 : 0 | OFK Alakince |
06.09
16:30
Å umadija
Kumarevo
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Å umadija | 4 : 1 | Kumarevo | |||||
06.09
16:30
VuÄje
Plantaža
1
1
|
06.09.2015 16:30 | VuÄje | 1 : 1 | Plantaža | |||||
06.09
16:30
RadniÄki (P)
Omladinac
3
1
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki (P) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Äekmin
Brza
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Äekmin | 5 : 1 | Brza | |||||
06.09
16:30
Umac
ŽelezniÄar
6
2
|
06.09.2015 16:30 | Umac | 6 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
06.09
16:30
Sloga (L)
Mladost V
5
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (L) | 5 : 3 | Mladost V | |||||
06.09
16:30
ZloÄudovo
Progres
2
3
|
06.09.2015 16:30 | ZloÄudovo | 2 : 3 | Progres | |||||
06.09
16:30
Sloboda D.B
Mladi Borac
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Sloboda D.B | 0 : 0 | Mladi Borac |
06.09
RadniÄki
Mramor
0
2
|
06.09.2015 | RadniÄki | 0 : 2 | Mramor | |||||
06.09
Mladost
Vulkan
1
5
|
06.09.2015 | Mladost | 1 : 5 | Vulkan | |||||
06.09
Sloboda
Rudar
0
1
|
06.09.2015 | Sloboda | 0 : 1 | Rudar |
06.09
16:30
Borac (S)
Jedinstvo SteviÄ
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac (S) | 3 : 0 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
06.09
16:30
Vojvodina
Mladost (O)
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Mladost (O) | |||||
06.09
16:30
Vulturul
Mladost (V)
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Vulturul | 4 : 1 | Mladost (V) | |||||
06.09
16:30
Crvena zvezda
Sloga (BNS)
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Sloga (BNS) |
06.09
16:30
TerekveÅ”
OFK Å ikara
2
2
|
06.09.2015 16:30 | TerekveÅ” | 2 : 2 | OFK Å ikara | |||||
06.09
16:30
Lipar
RadniÄki 1918
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Lipar | 3 : 0 | RadniÄki 1918 | |||||
06.09
16:30
Omladinac (D)
Borac
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (D) | 1 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Kordun
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Kordun |
06.09
16:30
Vinogradar
NjegoÅ”
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | NjegoÅ” | |||||
06.09
16:30
BajŔa
Preporod
6
0
|
06.09.2015 16:30 | BajŔa | 6 : 0 | Preporod | |||||
06.09
16:30
BaÄka
Krivaja
1
0
|
06.09.2015 16:30 | BaÄka | 1 : 0 | Krivaja | |||||
06.09
16:30
Proleter
ObiliÄ
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 4 | ObiliÄ | |||||
06.09
16:30
EÄÅ”eg
Sloga
1
1
|
06.09.2015 16:30 | EÄÅ”eg | 1 : 1 | Sloga |
06.09
17:00
Donji Petrovci
OFK Zeka BuljubaŔa
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Donji Petrovci | 2 : 2 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
06.09
17:00
OFK BrestaÄ
Ljukovo
1
0
|
06.09.2015 17:00 | OFK BrestaÄ | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
06.09
17:00
Jadran
Podrinje
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Podrinje | |||||
06.09
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
Sloven
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 1 : 0 | Sloven | |||||
06.09
17:00
Hajduk (D)
Rudar
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Hajduk (D) | 3 : 2 | Rudar | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (M)
Napredak (P)
1
4
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Napredak (P) |
06.09
16:30
Veliki Borak
Mladost (B)
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Veliki Borak | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
06.09
10:00
RadniÄki
Borac
0
0
|
06.09.2015 10:00 | RadniÄki | 0 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Strelac
BuduÄnost
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Strelac | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.09
16:30
OFK Borac
Mladost (Ä)
0
1
|
06.09.2015 16:30 | OFK Borac | 0 : 1 | Mladost (Ä) | |||||
06.09
16:30
Polet
Mladost (C)
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 4 | Mladost (C) |
06.09
16:30
Zmaj 1953
Pionir
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | Pionir | |||||
06.09
16:30
Institut
13. maj
3
3
|
06.09.2015 16:30 | Institut | 3 : 3 | 13. maj | |||||
06.09
16:30
SindjeliÄ 2012
Dunav
2
1
|
06.09.2015 16:30 | SindjeliÄ 2012 | 2 : 1 | Dunav | |||||
06.09
16:30
Banja
Brodarac
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Banja | 1 : 1 | Brodarac |
06.09
16:30
Pudarci
VinÄa
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Pudarci | 0 : 3 | VinÄa | |||||
06.09
10:00
Selo Mladenovac
Kosmaj
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 2 | Kosmaj | |||||
06.09
16:30
OFK LeŔtane
Pinosava
7
1
|
06.09.2015 16:30 | OFK LeŔtane | 7 : 1 | Pinosava | |||||
06.09
16:30
RopoÄevo
KovaÄevac
0
1
|
06.09.2015 16:30 | RopoÄevo | 0 : 1 | KovaÄevac |
06.09
Omladinac
BaÄinac
0
0
|
06.09.2015 | Omladinac | 0 : 0 | BaÄinac | |||||
06.09
Osipaonica
ŽelezniÄar
2
0
|
06.09.2015 | Osipaonica | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
06.09
Sloboda
Udarnik
3
0
|
06.09.2015 | Sloboda | 3 : 0 | Udarnik | |||||
06.09
Sloga
Borac (R)
3
1
|
06.09.2015 | Sloga | 3 : 1 | Borac (R) | |||||
06.09
7. Juli
SASK
2
3
|
06.09.2015 | 7. Juli | 2 : 3 | SASK | |||||
06.09
BuduÄnost
Bresje Superior
3
1
|
06.09.2015 | BuduÄnost | 3 : 1 | Bresje Superior | |||||
06.09
Å umadija
Mladi radnik
0
1
|
06.09.2015 | Å umadija | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
06.09
Pobeda
Mladi borac
3
1
|
06.09.2015 | Pobeda | 3 : 1 | Mladi borac |
06.09
16:30
KrilaÅ”
Vojvoda Milenko
2
0
|
06.09.2015 16:30 | KrilaÅ” | 2 : 0 | Vojvoda Milenko | |||||
06.09
16:30
ŽelezniÄar
Sloga (B)
0
3
|
06.09.2015 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Sloga (B) | |||||
06.09
16:30
Dizel
Integral
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Dizel | 5 : 1 | Integral | |||||
06.09
16:30
Sloga (Ä)
Petar Dobrnjac
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (Ä) | 1 : 3 | Petar Dobrnjac | |||||
06.09
16:30
Makce
Polet
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Makce | 3 : 2 | Polet | |||||
06.09
16:30
Napredak
Borac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Mlava
BuduÄnost
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Mlava | 2 : 0 | BuduÄnost |
06.09
16:30
Lepenica
AranÄelovac
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Lepenica | 0 : 0 | AranÄelovac | |||||
06.09
16:30
BSK
VinÄa
4
1
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 4 : 1 | VinÄa | |||||
06.09
16:30
Junkovac
Vitlina-Bokanja
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Junkovac | 3 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
06.09
16:30
Borac
Prvi srpski ustanak
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 3 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
06.09
16:30
ŽSK
KaraÄorÄe
0
1
|
06.09.2015 16:30 | ŽSK | 0 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Å atornja
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Å atornja | |||||
06.09
16:30
Banja
Å umadija
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Banja | 3 : 2 | Å umadija | |||||
06.09
16:30
Trnava
Å umadinac
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Trnava | 3 : 0 | Å umadinac |
06.09
16:30
Prvi partizan
Crnokosa
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Prvi partizan | 0 : 1 | Crnokosa | |||||
06.09
16:30
ŽelezniÄar
Äajetina
1
6
|
06.09.2015 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 6 | Äajetina | |||||
06.09
16:30
Savinac
PeruÄac
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Savinac | 3 : 0 | PeruÄac | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Soko
7
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | Soko | |||||
06.09
11:00
Ariljska rampa
ViŔesava
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 3 | ViŔesava | |||||
06.09
16:30
Napredak
Jasen
2
3
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 3 | Jasen | |||||
06.09
16:30
Polet
Sevojno
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 2 | Sevojno |
06.09
16:00
Jedinstvo (Å )
RadniÄki Å abaÄki
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 0 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
06.09
16:00
Antimon
BMR PetlovaÄa
1
1
|
06.09.2015 16:00 | Antimon | 1 : 1 | BMR PetlovaÄa | |||||
06.09
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Lipolist | 2 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
06.09
16:00
Drina
Borac (V)
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Drina | 2 : 1 | Borac (V) | |||||
06.09
16:00
Borac (L)
Podrinje
3
1
|
06.09.2015 16:00 | Borac (L) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
06.09
16:00
Jedinstvo (Z)
SinÄeliÄ
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Jedinstvo (Z) | 2 : 2 | SinÄeliÄ |
06.09
17:00
Polet
Real
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Polet | 2 : 1 | Real | |||||
06.09
17:00
Gruža
Granit
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Gruža | 2 : 1 | Granit | |||||
06.09
17:00
Mataruge
Stubal
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Mataruge | 2 : 2 | Stubal | |||||
06.09
17:00
Ribnica
Borac
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Ribnica | 2 : 1 | Borac | |||||
06.09
17:00
RadniÄki
Ibar
0
0
|
06.09.2015 17:00 | RadniÄki | 0 : 0 | Ibar | |||||
06.09
17:00
BuduÄnost
GoÄ
1
1
|
06.09.2015 17:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | GoÄ | |||||
06.09
17:00
Radnik
Rudar
2
0
|
06.09.2015 17:00 | Radnik | 2 : 0 | Rudar |
06.09
16:00
Polet
Rudar (SR)
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Polet | 1 : 0 | Rudar (SR) | |||||
06.09
16:00
Hajduk
Omladinac
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Hajduk | 2 : 0 | Omladinac | |||||
06.09
16:00
Moravac
Rudar Stenjevac
0
3
|
06.09.2015 16:00 | Moravac | 0 : 3 | Rudar Stenjevac | |||||
06.09
16:00
Mladost (S)
Omladinski
0
0
|
06.09.2015 16:00 | Mladost (S) | 0 : 0 | Omladinski | |||||
06.09
16:00
Napredak (Sv)
Istok 63
6
0
|
06.09.2015 16:00 | Napredak (Sv) | 6 : 0 | Istok 63 | |||||
06.09
16:00
Å umadija
Napredak Stubica
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Å umadija | 3 : 0 | Napredak Stubica |
06.09
16:00
BuduÄnost
Sloga
1
3
|
06.09.2015 16:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Sloga | |||||
06.09
16:00
Ursule
Osaonica
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Ursule | 2 : 1 | Osaonica | |||||
06.09
16:00
Blagotin
Kupinovac
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Blagotin | 1 : 0 | Kupinovac | |||||
06.09
16:00
Kolare
Napredak (SL)
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Kolare | 2 : 0 | Napredak (SL) | |||||
06.09
16:00
Crni Vrh
Mladost (G)
2
3
|
06.09.2015 16:00 | Crni Vrh | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
06.09
16:00
Morava
Å umadinac
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Morava | 1 : 2 | Å umadinac | |||||
06.09
16:00
Mladost (D)
Juhor
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Mladost (D) | 3 : 0 | Juhor |
06.09
20:00
OFK Gnjila
Omladinac
6
2
|
06.09.2015 20:00 | OFK Gnjila | 6 : 2 | Omladinac | |||||
06.09
17:30
Trudbenik
Sloga
4
0
|
06.09.2015 17:30 | Trudbenik | 4 : 0 | Sloga | |||||
06.09
17:30
Mladost
Polet 57
2
1
|
06.09.2015 17:30 | Mladost | 2 : 1 | Polet 57 | |||||
06.09
17:30
Rubin (DS)
Varvarin
5
0
|
06.09.2015 17:30 | Rubin (DS) | 5 : 0 | Varvarin | |||||
06.09
17:30
Donji Kopaonik
14. Oktobar
3
0
|
06.09.2015 17:30 | Donji Kopaonik | 3 : 0 | 14. Oktobar | |||||
06.09
17:30
Beli Orlovi
Kamenorezac 76
0
0
|
06.09.2015 17:30 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Kamenorezac 76 |
06.09
11:00
Pobeda 1976
OFK Rutevac 1908
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Pobeda 1976 | 3 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
06.09
11:00
Crvena zvezda
Ratar
5
0
|
06.09.2015 11:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Ratar | |||||
06.09
16:30
Napredak 2012
OFK Sloga
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak 2012 | 7 : 1 | OFK Sloga | |||||
06.09
11:00
Planinac 2015
VukaŔinovac
5
1
|
06.09.2015 11:00 | Planinac 2015 | 5 : 1 | VukaŔinovac |
06.09
16:30
Napredak
LovÄen
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 1 | LovÄen | |||||
06.09
16:30
Mala Vrbica
Lokomotiva
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Mala Vrbica | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.09
16:30
Egeta
KoÄa AndjelkoviÄ
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Egeta | 2 : 0 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Rtkovo
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 5 | Rtkovo | |||||
06.09
16:30
Velika Vrbica
KladuŔnica
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 2 | KladuŔnica | |||||
06.09
16:30
Milutinovac
Pontes
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Milutinovac | 1 : 3 | Pontes |
06.09
16:30
Kosovo
Velika Jasikova
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Kosovo | 1 : 1 | Velika Jasikova | |||||
06.09
16:30
Timok 1928
Kastrum
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Timok 1928 | 3 : 0 | Kastrum | |||||
06.09
16:30
Lovac
Nacional
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Lovac | 4 : 2 | Nacional |
06.09
16:30
Temac
Jerma
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Temac | 1 : 2 | Jerma | |||||
06.09
16:30
DragoÅ”
Lokomotiva
2
0
|
06.09.2015 16:30 | DragoÅ” | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Sloboda
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 3 : 0 | Sloboda |
06.09
16:30
Moravac
Mladost (DL)
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Moravac | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
06.09
16:30
Polet
SuŔica 2012
4
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 4 : 2 | SuŔica 2012 | |||||
06.09
16:30
Navalin
Morava
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Navalin | 4 : 1 | Morava | |||||
06.09
16:30
Real
Jedinstvo (Å )
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Real | 4 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
06.09
16:30
OFK Morava
Lemind 1953
0
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Morava | 0 : 2 | Lemind 1953 | |||||
06.09
16:30
Gradac
Jedinstvo (G)
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Gradac | 2 : 2 | Jedinstvo (G) | |||||
06.09
16:30
Marjan MB
Mladost (B)
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Marjan MB | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:30
Napredak
Bratstvo
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Bratstvo |
06.09
16:30
Partizan (K)
HajduÄica
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Partizan (K) | 2 : 1 | HajduÄica | |||||
06.09
16:30
Potporanj
Jedinstvo
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Potporanj | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
KaraÅ” (J)
Borac (VG)
0
0
|
06.09.2015 16:30 | KaraÅ” (J) | 0 : 0 | Borac (VG) | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (S)
Å evac
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (S) | 3 : 2 | Å evac | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (CC)
Dunav
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (CC) | 4 : 0 | Dunav | |||||
06.09
16:30
KaraÅ” (K)
Ratar
3
1
|
06.09.2015 16:30 | KaraÅ” (K) | 3 : 1 | Ratar | |||||
06.09
16:30
Borac (VS)
Banat (I)
8
0
|
06.09.2015 16:30 | Borac (VS) | 8 : 0 | Banat (I) |
06.09
16:30
Napredak
BuduÄnost
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 7 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
2. Oktobar
12
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 12 : 2 | 2. Oktobar | |||||
06.09
16:30
TerekveÅ”
Bega
2
0
|
06.09.2015 16:30 | TerekveÅ” | 2 : 0 | Bega | |||||
06.09
16:30
Proleter
Vojvodina (B)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 0 : 4 | Vojvodina (B) | |||||
06.09
16:30
1.Oktobar
Delija
1
1
|
06.09.2015 16:30 | 1.Oktobar | 1 : 1 | Delija | |||||
06.09
16:30
Vojvodina (NM)
Omladinac
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina (NM) | 1 : 4 | Omladinac |
06.09
16:30
Proleter
ASK
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 2 : 0 | ASK | |||||
06.09
16:30
Rusanda
Naftagas
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Rusanda | 0 : 2 | Naftagas | |||||
06.09
16:30
Potisje
OFK Gradnulica
5
1
|
06.09.2015 16:30 | Potisje | 5 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
06.09
16:30
Omladinac
MSK
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | MSK | |||||
06.09
16:30
ŽFK Banat
OFK Klek
1
0
|
06.09.2015 16:30 | ŽFK Banat | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Lehel
2
4
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 2 : 4 | Lehel |
06.09
16:30
Jedinstvo (R)
Aleksa Å antiÄ
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (R) | 0 : 5 | Aleksa Å antiÄ | |||||
06.09
16:30
OFK Metalac
Rastina 1918
2
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Metalac | 2 : 2 | Rastina 1918 | |||||
06.09
16:30
TeleÄka
Dunav
0
5
|
06.09.2015 16:30 | TeleÄka | 0 : 5 | Dunav |
06.09
16:30
ÄurÄin
Elektrovojvodina
1
1
|
06.09.2015 16:30 | ÄurÄin | 1 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
06.09
16:30
Bratstvo
Äantavir
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Äantavir | |||||
06.09
16:30
Lokomotiva
Udarnik ViŔnjevac
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
06.09
16:30
Hajduk
PaliÄ
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | PaliÄ | |||||
06.09
16:30
Bikovo
Žednik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Bikovo | 1 : 1 | Žednik |
06.09
17:00
Borac (M)
RadniÄki
4
1
|
06.09.2015 17:00 | Borac (M) | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
06.09
17:00
Sloga
Napredak
0
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 0 : 1 | Napredak | |||||
06.09
17:00
NoÄaj
Borac (S)
3
0
|
06.09.2015 17:00 | NoÄaj | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
PSK Putinci
4
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | PSK Putinci | |||||
06.09
17:00
Sloboda
ObiliÄ 1993
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | ObiliÄ 1993 | |||||
06.09
17:00
Borac (K)
Omladinac
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac (K) | 5 : 0 | Omladinac | |||||
06.09
17:00
FruŔkogorac
Hajduk 1932
7
0
|
06.09.2015 17:00 | FruŔkogorac | 7 : 0 | Hajduk 1932 |
06.09
16:30
Vojvodina
Mladost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Vojvodina | 4 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Iskra
Jedinstvo
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Iskra | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Hajduk
ObiliÄ (Vilovo)
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 2 : 1 | ObiliÄ (Vilovo) | |||||
06.09
16:30
ObiliÄ (Zmajevo)
Mladost Radost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | ObiliÄ (Zmajevo) | 4 : 1 | Mladost Radost | |||||
06.09
16:30
BaÄka
Sloga
5
0
|
06.09.2015 16:30 | BaÄka | 5 : 0 | Sloga |
06.09
16:30
Krivanj
BaÄka
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Krivanj | 3 : 1 | BaÄka | |||||
06.09
16:30
BaÄki Hajduk
NeŔtin
1
3
|
06.09.2015 16:30 | BaÄki Hajduk | 1 : 3 | NeÅ”tin | |||||
06.09
16:30
LabudnjaÄa
MagliÄ
1
0
|
06.09.2015 16:30 | LabudnjaÄa | 1 : 0 | MagliÄ | |||||
06.09
16:30
Borac
Slavija
1
6
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 1 : 6 | Slavija | |||||
06.09
16:30
Soko
NaŔa Zvezda
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Soko | 2 : 1 | NaŔa Zvezda |
06.09
16:30
Borac
Tatra
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 3 | Tatra | |||||
06.09
16:30
Sremac
BaÄka
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Sremac | 0 : 4 | BaÄka | |||||
06.09
16:30
FruŔkogorac
Äenej
3
0
|
06.09.2015 16:30 | FruÅ”kogorac | 3 : 0 | Äenej | |||||
06.09
10:00
Kabel - Å trand
RFK Novi Sad 1921
0
2
|
06.09.2015 10:00 | Kabel - Å trand | 0 : 2 | RFK Novi Sad 1921 |
06.09
16:30
Sparta
Sveti Stefan
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Sparta | 1 : 1 | Sveti Stefan | |||||
06.09
16:30
Rekreativo 011
Crvenka
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Rekreativo 011 | 1 : 2 | Crvenka |
06.09
16:30
Atakante
BUSK
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Atakante | 1 : 5 | BUSK | |||||
06.09
10:00
Å eÄeranac Ada
Posavac
4
2
|
06.09.2015 10:00 | Å eÄeranac Ada | 4 : 2 | Posavac | |||||
06.09
16:30
Å umadinac
OFK PetrovÄiÄ
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Å umadinac | 2 : 1 | OFK PetrovÄiÄ |
06.09
16:30
Beli Orlovi
Udarnik
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Beli Orlovi | 3 : 0 | Udarnik | |||||
06.09
16:30
BaŔin
Vodice
1
2
|
06.09.2015 16:30 | BaŔin | 1 : 2 | Vodice | |||||
06.09
16:30
BuduÄnost
Cerovac
1
2
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Cerovac |
06.09
16:30
Mlava (B)
KurjaÄe
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mlava (B) | 2 : 1 | KurjaÄe | |||||
06.09
16:30
Vihor
BraniÄevo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Vihor | 2 : 1 | BraniÄevo | |||||
06.09
16:30
Borac (K)
Napredak 1934
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Borac (K) | 3 : 1 | Napredak 1934 | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (D)
Napredak (B)
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (D) | 2 : 1 | Napredak (B) | |||||
06.09
16:30
Napredak (P)
Desine
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Desine |
06.09
16:30
Omladinac (Å )
Zadrugar
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (Å ) | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
06.09
16:30
Rudar
RadniÄki
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
06.09
16:30
Sloga 1952
Napredak
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Napredak | |||||
06.09
16:30
Polet
DragoÅ”
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 0 : 2 | DragoÅ” | |||||
06.09
16:30
Omladinac (S)
BSK
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac (S) | 2 : 2 | BSK | |||||
06.09
16:30
Bata BuliÄ
Mladost
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Bata BuliÄ | 4 : 1 | Mladost |
06.09
16:30
Kusovac
Lokomotiva
2
4
|
06.09.2015 16:30 | Kusovac | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
06.09
11:00
KaraÄorÄe VuÄiÄ
Crvena zvezda
1
3
|
06.09.2015 11:00 | KaraÄorÄe VuÄiÄ | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
06.09
16:30
Mladost Crni Kao
BSK
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Mladost Crni Kao | 1 : 5 | BSK | |||||
06.09
16:30
Kotlenik
Sloga
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Kotlenik | 3 : 0 | Sloga | |||||
06.09
16:30
Marjan
Mladost (R)
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Marjan | 2 : 0 | Mladost (R) | |||||
06.09
16:30
Mladost MG
Grivac
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost MG | 5 : 0 | Grivac |
06.09
16:30
Jasenica
Sloga
1
4
|
06.09.2015 16:30 | Jasenica | 1 : 4 | Sloga | |||||
06.09
16:30
BuduÄnost
Partizan
0
5
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost | 0 : 5 | Partizan | |||||
06.09
16:30
Kopljari
B 2000
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Kopljari | 4 : 0 | B 2000 | |||||
06.09
16:30
Mladi rudar
Žabare
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladi rudar | 3 : 0 | Žabare | |||||
06.09
16:30
Proleter
RaniloviÄ
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 5 : 0 | RaniloviÄ | |||||
06.09
16:30
Å umadinac (S)
Å amot
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Å umadinac (S) | 4 : 0 | Å amot | |||||
06.09
16:30
MisaÄa
Å umadinac (N)
0
4
|
06.09.2015 16:30 | MisaÄa | 0 : 4 | Å umadinac (N) |
06.09
16:00
VlaÅ”iÄ
OFK Jelen
1
1
|
06.09.2015 16:00 | VlaÅ”iÄ | 1 : 1 | OFK Jelen | |||||
06.09
16:00
RadniÄki
Vojvoda Stepa Step.
2
0
|
06.09.2015 16:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Vojvoda Stepa Step. | |||||
06.09
16:00
Dobrava
Rankovac
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Dobrava | 0 : 1 | Rankovac | |||||
06.09
16:00
Mrovska
KaraÄorÄe
0
2
|
06.09.2015 16:00 | Mrovska | 0 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
06.09
16:00
CeriÄ
Mladost 2013
7
0
|
06.09.2015 16:00 | CeriÄ | 7 : 0 | Mladost 2013 | |||||
06.09
16:00
PriÄinoviÄ
DuŔan Silni
1
3
|
06.09.2015 16:00 | PriÄinoviÄ | 1 : 3 | DuÅ”an Silni |
06.09
16:00
Cer
Krasava
9
1
|
06.09.2015 16:00 | Cer | 9 : 1 | Krasava | |||||
06.09
16:00
Velika Reka
Vidojevica
3
1
|
06.09.2015 16:00 | Velika Reka | 3 : 1 | Vidojevica | |||||
06.09
16:00
Cerova
Milan OrliÄ
6
1
|
06.09.2015 16:00 | Cerova | 6 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
06.09
16:00
Sloga (LÅ )
ÄobanÄe
2
6
|
06.09.2015 16:00 | Sloga (LÅ ) | 2 : 6 | ÄobanÄe | |||||
06.09
11:00
CrnÄa
Borac
0
2
|
06.09.2015 11:00 | CrnÄa | 0 : 2 | Borac | |||||
06.09
11:00
Studenac
Stolice
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Studenac | 1 : 3 | Stolice | |||||
06.09
16:00
Sloga (S)
Jedinstvo
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Sloga (S) | 0 : 1 | Jedinstvo |
06.09
16:00
Borac
Proleter
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:00
Gorki
Mladost (MM)
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Gorki | 2 : 1 | Mladost (MM) | |||||
06.09
16:00
Partizan
Majur
1
0
|
06.09.2015 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Majur | |||||
06.09
16:00
DuŔko
BuduÄnost (Z)
1
1
|
06.09.2015 16:00 | DuÅ”ko | 1 : 1 | BuduÄnost (Z) | |||||
06.09
16:00
Drina
Torpedo 1924
2
1
|
06.09.2015 16:00 | Drina | 2 : 1 | Torpedo 1924 | |||||
06.09
16:00
Mladi Borac
BuduÄnost (PD)
4
4
|
06.09.2015 16:00 | Mladi Borac | 4 : 4 | BuduÄnost (PD) | |||||
06.09
16:00
Cer
Sloga
5
0
|
06.09.2015 16:00 | Cer | 5 : 0 | Sloga |
06.09
11:00
Jadar 2013
Komanice
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 2 | Komanice | |||||
06.09
16:30
Milenko PavloviÄ
Gradac
6
0
|
06.09.2015 16:30 | Milenko PavloviÄ | 6 : 0 | Gradac | |||||
06.09
16:30
Liplje
Iskra
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Liplje | 1 : 3 | Iskra | |||||
06.09
16:30
Ribnikar
Borac
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Ribnikar | 4 : 1 | Borac | |||||
06.09
16:30
Mladost
Rajac
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Rajac | |||||
06.09
16:30
PopadiÄ
Kolubara 2
0
1
|
06.09.2015 16:30 | PopadiÄ | 0 : 1 | Kolubara 2 |
06.09
16:30
Proleter
Rudar
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Rudar | |||||
06.09
16:30
Gunjevac
OFK Stublenica
5
2
|
06.09.2015 16:30 | Gunjevac | 5 : 2 | OFK Stublenica |
06.09
17:00
Botunje
Kremenac
0
1
|
06.09.2015 17:00 | Botunje | 0 : 1 | Kremenac | |||||
06.09
17:00
Kutlovo
21. oktobar
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Kutlovo | 2 : 1 | 21. oktobar | |||||
06.09
17:00
Azbest
Zastava
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Azbest | 3 : 0 | Zastava | |||||
06.09
17:00
OFK Žeželj
Divostin
4
1
|
06.09.2015 17:00 | OFK Žeželj | 4 : 1 | Divostin | |||||
06.09
17:00
Å umadija 1934
Seljak
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Å umadija 1934 | 3 : 0 | Seljak |
06.09
17:00
Borac
Grdica
3
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 3 : 0 | Grdica | |||||
06.09
17:00
Mladost
Partizan
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Partizan | |||||
06.09
17:00
Tavnik
Morava
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Tavnik | 3 : 2 | Morava | |||||
06.09
17:00
Proleter
BuduÄnost
5
1
|
06.09.2015 17:00 | Proleter | 5 : 1 | BuduÄnost | |||||
06.09
17:00
Zvezda
Jedinstvo
1
2
|
06.09.2015 17:00 | Zvezda | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Å umadija
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 0 | Å umadija | |||||
06.09
17:00
Napredak
Vrnjci
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Vrnjci | |||||
06.09
17:00
Lazac
Magnohrom
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Lazac | 1 : 1 | Magnohrom |
06.09
16:30
VelereÄ 94
Takovski Ustanak
1
2
|
06.09.2015 16:30 | VelereÄ 94 | 1 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Ozrem PMH
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Ozrem PMH | |||||
06.09
16:30
Mladost 09
Sparta Grabovica
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 09 | 0 : 4 | Sparta Grabovica | |||||
06.09
16:30
Brezak
Ozremica
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Brezak | 2 : 1 | Ozremica | |||||
06.09
16:30
Jablanica
Å umadija
4
3
|
06.09.2015 16:30 | Jablanica | 4 : 3 | Å umadija |
06.09
17:00
Brezova
Sloga
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Brezova | 0 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
GoruŔica
Jelica
1
2
|
06.09.2015 17:00 | GoruŔica | 1 : 2 | Jelica |
06.09
16:30
Jedinstvo (M)
Äoka
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 2 | Äoka | |||||
06.09
16:30
Slavija
Jadran
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Slavija | 1 : 2 | Jadran | |||||
06.09
16:30
GraniÄar
Å ampion
2
0
|
06.09.2015 16:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Å ampion | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo (SK)
Tromedja
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Tromedja | |||||
06.09
16:30
Tisa B
Hajduk
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Tisa B | 0 : 0 | Hajduk | |||||
06.09
16:30
Tisa (P)
HorgoÅ” 1911
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Tisa (P) | 2 : 2 | HorgoÅ” 1911 |
06.09
17:00
Jedinstvo 1953
Palilulac
0
3
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo 1953 | 0 : 3 | Palilulac | |||||
06.09
17:00
Slemen
Mladost
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Slemen | 3 : 2 | Mladost |
06.09
17:00
OFK Urovci
Partizan-Draževac
3
0
|
06.09.2015 17:00 | OFK Urovci | 3 : 0 | Partizan-Draževac | |||||
06.09
17:00
VukiÄevica
Duboko
1
3
|
06.09.2015 17:00 | VukiÄevica | 1 : 3 | Duboko | |||||
06.09
17:00
Krtinska
LjubiniÄ
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Krtinska | 1 : 0 | LjubiniÄ | |||||
06.09
17:00
Borac
Trstenica
0
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 0 : 0 | Trstenica | |||||
06.09
17:00
Zvezda-Konatice
Rvati
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Zvezda-Konatice | 0 : 2 | Rvati |
06.09
16:30
Velika Mostanica
Beljina
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Velika Mostanica | 1 : 2 | Beljina | |||||
06.09
16:30
RuŔanj
Guncate
5
1
|
06.09.2015 16:30 | RuŔanj | 5 : 1 | Guncate |
06.09
16:30
Bistrica
OFK Burovo
0
7
|
06.09.2015 16:30 | Bistrica | 0 : 7 | OFK Burovo | |||||
06.09
11:00
Vreoci
Sloboda
2
2
|
06.09.2015 11:00 | Vreoci | 2 : 2 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Rudar
Sloga
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Sloga | |||||
06.09
16:30
BuduÄnost
Borac
4
2
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost | 4 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
Polet
OFK RadniÄki
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 0 | OFK RadniÄki | |||||
06.09
16:30
BSK
Å umadija
1
4
|
06.09.2015 16:30 | BSK | 1 : 4 | Å umadija |
06.09
17:30
Vis
Mladost (MI)
5
4
|
06.09.2015 17:30 | Vis | 5 : 4 | Mladost (MI) | |||||
06.09
15:00
Mladost (G)
Rudar 2012
1
1
|
06.09.2015 15:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Rudar 2012 | |||||
06.09
17:30
OFK RogaÄa
Stojnik
6
1
|
06.09.2015 17:30 | OFK RogaÄa | 6 : 1 | Stojnik | |||||
06.09
17:30
Sibnica
OFK Slatina
0
3
|
06.09.2015 17:30 | Sibnica | 0 : 3 | OFK Slatina | |||||
06.09
15:00
Vojvoda
PopoviÄ
0
1
|
06.09.2015 15:00 | Vojvoda | 0 : 1 | PopoviÄ |
06.09
16:30
ŠepŔin
IvanÄa
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Å epÅ”in | 1 : 2 | IvanÄa | |||||
06.09
16:30
Napredak
Å umadija 1962
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Å umadija 1962 | |||||
06.09
16:30
Sloga
Markovac
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 1 : 5 | Markovac | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Borac
2
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Borac | |||||
06.09
16:30
OFK Student
VlaŔka 1950
2
5
|
06.09.2015 16:30 | OFK Student | 2 : 5 | VlaŔka 1950 |
06.09
16:30
Razvitak
Mladost
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Razvitak | 1 : 2 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Zemljoradnik
Vihor
8
0
|
06.09.2015 16:30 | Zemljoradnik | 8 : 0 | Vihor | |||||
06.09
16:30
ISK Izvor
Sloboda
2
0
|
06.09.2015 16:30 | ISK Izvor | 2 : 0 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Popovac
Jedinstvo
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Popovac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Buljane
ŽelezniÄar
9
1
|
06.09.2015 16:30 | Buljane | 9 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
06.09
16:30
Heroj
Radnik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Heroj | 1 : 1 | Radnik |
06.09
16:30
Å antarovac
Belica
3
1
|
06.09.2015 16:30 | Å antarovac | 3 : 1 | Belica | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Partizan
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Partizan | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Sloboda
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 7 : 1 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Omladinac
OFK Borac
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | OFK Borac | |||||
06.09
16:30
Trnava
Bresje
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Trnava | 0 : 0 | Bresje | |||||
06.09
16:30
CrnovrŔanin
Morava
4
2
|
06.09.2015 16:30 | CrnovrŔanin | 4 : 2 | Morava |
06.09
11:00
Rudar
Veternica
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Rudar | 3 : 1 | Veternica |
06.09
11:00
Gornje Sinkovce
Jedinstvo
4
1
|
06.09.2015 11:00 | Gornje Sinkovce | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
11:00
JaŔunja
Moravac
1
1
|
06.09.2015 11:00 | JaŔunja | 1 : 1 | Moravac |
06.09
16:30
Vinogradar
RadniÄki 1927
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | RadniÄki 1927 | |||||
06.09
16:30
Hajduk
Jedinstvo
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Pobeda
Banat
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Pobeda | 0 : 0 | Banat |
06.09
16:30
OFK StajiÄevo
Tisa 1933
13
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK StajiÄevo | 13 : 0 | Tisa 1933 | |||||
06.09
16:30
Sloga
Borac
0
4
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 4 | Borac | |||||
06.09
16:30
TamiÅ”
Mladost
3
1
|
06.09.2015 16:30 | TamiÅ” | 3 : 1 | Mladost | |||||
06.09
16:30
ZÅ F PetliÄ
Zlatica
3
0
|
06.09.2015 16:30 | ZÅ F PetliÄ | 3 : 0 | Zlatica |
06.09
17:00
GraniÄar
Vojvodina
4
0
|
06.09.2015 17:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
06.09
17:00
Sloga
FruŔka Gora
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 1 : 1 | FruŔka Gora | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Sremac
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo (R)
Car UroÅ”
3
3
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 3 | Car UroÅ” | |||||
06.09
17:00
Mladost (P)
27. Oktobar
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | 27. Oktobar | |||||
06.09
17:00
Polet
FruŔkogorac
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Polet | 0 : 2 | FruŔkogorac | |||||
06.09
17:00
Planinac
Mladost (B)
0
3
|
06.09.2015 17:00 | Planinac | 0 : 3 | Mladost (B) |
06.09
Jedinstvo (Lj)
Hajduk
1
1
|
06.09.2015 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 1 | Hajduk | |||||
06.09
Jednota
Bratstvo
2
0
|
06.09.2015 | Jednota | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
06.09
OFK BaÄinci
OFK BikiÄ
2
2
|
06.09.2015 | OFK BaÄinci | 2 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
06.09
Sremac
GraniÄar
2
4
|
06.09.2015 | Sremac | 2 : 4 | GraniÄar | |||||
06.09
OFK Bingula
Borac
2
0
|
06.09.2015 | OFK Bingula | 2 : 0 | Borac | |||||
06.09
SinÄeliÄ
Omladinac
3
0
|
06.09.2015 | SinÄeliÄ | 3 : 0 | Omladinac |
06.09
17:00
Kameni
Sremac
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Kameni | 4 : 0 | Sremac | |||||
06.09
17:00
Mladost
Lovac
4
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 4 : 1 | Lovac | |||||
06.09
17:00
Sloven
GraniÄar
0
5
|
06.09.2015 17:00 | Sloven | 0 : 5 | GraniÄar | |||||
06.09
17:00
Vitez
Å umar
3
1
|
06.09.2015 17:00 | Vitez | 3 : 1 | Å umar |
06.09
17:00
Sloboda
Poletarac
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 0 | Poletarac | |||||
06.09
17:00
Sremac
BSK
0
5
|
06.09.2015 17:00 | Sremac | 0 : 5 | BSK | |||||
06.09
17:00
OFK Bosut
Srem
1
1
|
06.09.2015 17:00 | OFK Bosut | 1 : 1 | Srem | |||||
06.09
17:00
Napredak
Sloga (Z)
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloga (Z) | |||||
06.09
17:00
Borac (R)
Borac (VR)
5
0
|
06.09.2015 17:00 | Borac (R) | 5 : 0 | Borac (VR) | |||||
06.09
17:00
Grgurevci
Planinac
1
3
|
06.09.2015 17:00 | Grgurevci | 1 : 3 | Planinac |
06.09
17:00
ÄSK Äortanovci
FruŔkogorac
1
0
|
06.09.2015 17:00 | ÄSK Äortanovci | 1 : 0 | FruÅ”kogorac | |||||
06.09
17:00
Borac
Sloga
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Borac | 3 : 2 | Sloga | |||||
06.09
17:00
Dunav
Borac
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Dunav | 1 : 1 | Borac | |||||
06.09
17:00
ŽelezniÄar
Polet
1
1
|
06.09.2015 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Polet |
06.09
16:30
Sloga (Du)
Dunavac
0
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (Du) | 0 : 3 | Dunavac | |||||
06.09
16:30
Metalac
Stig 1955
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Metalac | 3 : 0 | Stig 1955 | |||||
06.09
16:30
Sloga (L)
Dunav
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (L) | 1 : 2 | Dunav | |||||
06.09
16:30
Sopot
Zemljoradnik
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Sopot | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
06.09
16:30
Proleter
Pobeda
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Pobeda |
06.09
10:00
Maskar
Mladost (J)
0
1
|
06.09.2015 10:00 | Maskar | 0 : 1 | Mladost (J) |
06.09
11:00
Sava
MiloÅ” Pocerac 2013
2
2
|
06.09.2015 11:00 | Sava | 2 : 2 | MiloÅ” Pocerac 2013 | |||||
06.09
11:00
Galeb
Žabar
2
0
|
06.09.2015 11:00 | Galeb | 2 : 0 | Žabar | |||||
06.09
11:00
Jedinstvo
ZablaÄe
1
1
|
06.09.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | ZablaÄe | |||||
06.09
11:00
Mladost
Korman
3
2
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 3 : 2 | Korman |
06.09
16:00
Dragojevac
Sloga 1949
1
2
|
06.09.2015 16:00 | Dragojevac | 1 : 2 | Sloga 1949 | |||||
06.09
16:00
Skupljen 2013
Torpedo
0
2
|
06.09.2015 16:00 | Skupljen 2013 | 0 : 2 | Torpedo | |||||
06.09
16:00
Krnule 09
Mladost (B)
0
7
|
06.09.2015 16:00 | Krnule 09 | 0 : 7 | Mladost (B) | |||||
06.09
16:00
Hajduk
Sloga (R)
3
0
|
06.09.2015 16:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga (R) | |||||
06.09
16:00
Verko
Jedinstvo 2014
2
0
|
06.09.2015 16:00 | Verko | 2 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
06.09
11:00
Provo 2015
Polet
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Provo 2015 | 3 : 1 | Polet |
06.09
11:00
Å ipurske livade
OFK Varna
0
1
|
06.09.2015 11:00 | Å ipurske livade | 0 : 1 | OFK Varna | |||||
06.09
11:00
Mladost (S)
GruÅ”iÄ
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | GruÅ”iÄ |
06.09
16:30
7. Juli
DB Junajted
3
1
|
06.09.2015 16:30 | 7. Juli | 3 : 1 | DB Junajted |
06.09
11:00
Bair
Å umice
4
0
|
06.09.2015 11:00 | Bair | 4 : 0 | Å umice | |||||
06.09
11:00
Mladost
Napredak (BP)
1
2
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Napredak (BP) | |||||
06.09
11:00
Premijer
Napredak (MB)
1
4
|
06.09.2015 11:00 | Premijer | 1 : 4 | Napredak (MB) |
06.09
11:00
BujaÄiÄ
OFK BrÄanac
2
1
|
06.09.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 2 : 1 | OFK BrÄanac | |||||
06.09
16:30
KoteŔica
Rakac Stave
4
1
|
06.09.2015 16:30 | KoteŔica | 4 : 1 | Rakac Stave | |||||
06.09
16:30
OFK Povlen
BeloŔevac
2
6
|
06.09.2015 16:30 | OFK Povlen | 2 : 6 | BeloŔevac | |||||
06.09
16:30
Paune
Mali korak
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Paune | 1 : 2 | Mali korak | |||||
06.09
14:00
Zadrugar
Dupljaj
0
4
|
06.09.2015 14:00 | Zadrugar | 0 : 4 | Dupljaj | |||||
06.09
16:30
Lukavac
Mladi radnik
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Lukavac | 2 : 0 | Mladi radnik |
06.09
17:00
Mladost
Toplica
1
2
|
06.09.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Toplica | |||||
06.09
17:00
BabajiÄ
Gornji Lajkovac
2
3
|
06.09.2015 17:00 | BabajiÄ | 2 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
06.09
17:00
Stari drugari
Orao
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Stari drugari | 4 : 0 | Orao | |||||
06.09
17:00
Vojvode
PaÅ”triÄ
7
1
|
06.09.2015 17:00 | Vojvode | 7 : 1 | PaÅ”triÄ | |||||
06.09
17:00
Gornji MuÅ”iÄ
ToliÄ
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Gornji MuÅ”iÄ | 4 : 0 | ToliÄ |
06.09
17:00
Strmovo 1968
NepriÄava
4
0
|
06.09.2015 17:00 | Strmovo 1968 | 4 : 0 | NepriÄava |
06.09
11:00
MurgaÅ” 2012
ÄuÄuge
0
0
|
06.09.2015 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 0 : 0 | ÄuÄuge | |||||
06.09
13:00
Pambukovica
KaleniÄ
0
0
|
06.09.2015 13:00 | Pambukovica | 0 : 0 | KaleniÄ | |||||
06.09
16:00
OFK Paljuvi
Zvizdar
6
0
|
06.09.2015 16:00 | OFK Paljuvi | 6 : 0 | Zvizdar | |||||
06.09
13:00
Å arbane
Dokmir
3
2
|
06.09.2015 13:00 | Å arbane | 3 : 2 | Dokmir |
06.09
17:00
Lasta
ZgodaÄica
1
0
|
06.09.2015 17:00 | Lasta | 1 : 0 | ZgodaÄica | |||||
06.09
17:00
Morava
Jovo Kursula
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Morava | 0 : 2 | Jovo Kursula | |||||
06.09
17:00
PopoviÄi
Stara ÄarÅ”ija
3
1
|
06.09.2015 17:00 | PopoviÄi | 3 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
06.09
17:00
Mladost 1981
Jedinstvo
1
1
|
06.09.2015 17:00 | Mladost 1981 | 1 : 1 | Jedinstvo |
06.09
17:00
ŽiÄa
Studen Vitez
1
0
|
06.09.2015 17:00 | ŽiÄa | 1 : 0 | Studen Vitez | |||||
06.09
17:00
Omladinac
BSK 2014
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | BSK 2014 | |||||
06.09
17:00
Musina reka
Mineral 2015
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Musina reka | 0 : 2 | Mineral 2015 |
06.09
16:30
BuduÄnost
Borac
5
0
|
06.09.2015 16:30 | BuduÄnost | 5 : 0 | Borac | |||||
06.09
16:30
Slavija
Proleter
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Slavija | 2 : 1 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Jednota 1950
Mladost
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Jednota 1950 | 5 : 0 | Mladost |
06.09
16:30
Badnjevac
Pobeda
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Badnjevac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
06.09
16:30
Napredak
Udarnik
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Udarnik | |||||
06.09
16:30
KaraÄorÄe 2013
Å umadija
1
2
|
06.09.2015 16:30 | KaraÄorÄe 2013 | 1 : 2 | Å umadija |
06.09
16:30
20. Oktobar
Dimitrije TucoviÄ
8
2
|
06.09.2015 16:30 | 20. Oktobar | 8 : 2 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
06.09
16:30
Lazarevac
Proleter
3
3
|
06.09.2015 16:30 | Lazarevac | 3 : 3 | Proleter | |||||
06.09
16:30
Mladi Borac
Mladi Radnik
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Mladi Radnik |
06.09
16:30
RadniÄki
Berane
1
1
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki | 1 : 1 | Berane | |||||
06.09
16:30
Cetinje
Jedinstvo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Cetinje | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
GrafiÄar
Bratstvo
1
3
|
06.09.2015 16:30 | GrafiÄar | 1 : 3 | Bratstvo | |||||
06.09
16:30
Igalo
Ibar
3
0
|
06.09.2015 16:30 | Igalo | 3 : 0 | Ibar | |||||
06.09
16:30
Jezero
Brskovo
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Jezero | 2 : 1 | Brskovo |
06.09
16:30
Ozren
Sloga (D)
1
2
|
06.09.2015 16:30 | Ozren | 1 : 2 | Sloga (D) | |||||
06.09
16:30
Omarska
LaktaŔi
5
0
|
06.09.2015 16:30 | Omarska | 5 : 0 | LaktaŔi | |||||
06.09
16:30
Borac
ModriÄa
0
1
|
06.09.2015 16:30 | Borac | 0 : 1 | ModriÄa |
06.09
11:00
Gomjenica
Sloga DIPO
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Gomjenica | 3 : 1 | Sloga DIPO |
06.09
16:30
BiraÄ
Jedinstvo
1
3
|
06.09.2015 16:30 | BiraÄ | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Podrinje
OFK Å ekoviÄi
2
0
|
06.09.2015 16:30 | Podrinje | 2 : 0 | OFK Å ekoviÄi | |||||
06.09
16:30
OFK Trnovica
Proleter
3
0
|
06.09.2015 16:30 | OFK Trnovica | 3 : 0 | Proleter |
06.09
16:30
Mrakovica
Knežopoljac
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Mrakovica | 4 : 0 | Knežopoljac | |||||
06.09
16:30
Omladinac
Berek 1975
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Berek 1975 | |||||
06.09
16:30
Plamen
Slaven
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Plamen | 3 : 2 | Slaven | |||||
06.09
16:30
Partizan
Kozara
11
1
|
06.09.2015 16:30 | Partizan | 11 : 1 | Kozara | |||||
06.09
16:30
Brzi
Bratstvo
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Brzi | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
06.09
16:30
Radnik Urije
Sloga
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Radnik Urije | 1 : 0 | Sloga |
06.09
17:00
Sloboda
Crkvina
3
2
|
06.09.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 2 | Crkvina | |||||
06.09
17:00
Sloga
Kladari
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Kladari | |||||
06.09
17:00
Crvena Zvijezda
Mladost
2
3
|
06.09.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 2 : 3 | Mladost | |||||
06.09
17:00
Rudar
Bratstvo
2
1
|
06.09.2015 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
06.09
17:00
PelagiÄevo
Bosna
2
2
|
06.09.2015 17:00 | PelagiÄevo | 2 : 2 | Bosna | |||||
06.09
17:00
Ukrina
Borac
2
2
|
06.09.2015 17:00 | Ukrina | 2 : 2 | Borac | |||||
06.09
17:00
Jedinstvo
Zvijezda
0
2
|
06.09.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Zvijezda |
06.09
16:30
Sveti Jovan
Mladost (T)
3
2
|
06.09.2015 16:30 | Sveti Jovan | 3 : 2 | Mladost (T) | |||||
06.09
16:30
GrÄica
Omladinac
0
1
|
06.09.2015 16:30 | GrÄica | 0 : 1 | Omladinac | |||||
06.09
16:30
Mladost (S)
OFK Brezik
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | OFK Brezik | |||||
06.09
16:30
Mladost 2003
JugoviÄ
2
1
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 2003 | 2 : 1 | JugoviÄ | |||||
06.09
16:30
Gredice
Sava 04
4
1
|
06.09.2015 16:30 | Gredice | 4 : 1 | Sava 04 | |||||
06.09
16:30
SlijepÄeviÄi
Mladost (L)
3
0
|
06.09.2015 16:30 | SlijepÄeviÄi | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
06.09
16:30
OFK Krbeti
ObiliÄ
1
2
|
06.09.2015 16:30 | OFK Krbeti | 1 : 2 | ObiliÄ |
06.09
16:30
SFK Akademac UIS
Sloga 94
2
0
|
06.09.2015 16:30 | SFK Akademac UIS | 2 : 0 | Sloga 94 | |||||
06.09
16:30
MeÄaÅ”i
Sloboda
0
4
|
06.09.2015 16:30 | MeÄaÅ”i | 0 : 4 | Sloboda | |||||
06.09
16:30
Novo doba
Semberija
1
1
|
06.09.2015 16:30 | Novo doba | 1 : 1 | Semberija | |||||
06.09
16:30
Jedinstvo
Balatun
0
0
|
06.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Balatun | |||||
06.09
16:30
BSK Ledinci
Priboj
7
0
|
06.09.2015 16:30 | BSK Ledinci | 7 : 0 | Priboj |
06.09
16:00
Polet
BuduÄnost (P)
0
4
|
06.09.2015 16:00 | Polet | 0 : 4 | BuduÄnost (P) | |||||
06.09
16:00
Jardan
Tabanci
2
2
|
06.09.2015 16:00 | Jardan | 2 : 2 | Tabanci | |||||
06.09
16:00
Jasenica
Branjevo
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 1 | Branjevo | |||||
06.09
16:00
Srpski Soko
Jadar
0
1
|
06.09.2015 16:00 | Srpski Soko | 0 : 1 | Jadar |
06.09
16:30
Blatna
Svodna
0
2
|
06.09.2015 16:30 | Blatna | 0 : 2 | Svodna | |||||
06.09
16:30
MoŔtanica
Rasavci
1
3
|
06.09.2015 16:30 | MoŔtanica | 1 : 3 | Rasavci |
06.09
17:30
Vilusi
Jablanica
6
1
|
06.09.2015 17:30 | Vilusi | 6 : 1 | Jablanica | |||||
06.09
17:30
Kalemi
Novi Napredak
1
0
|
06.09.2015 17:30 | Kalemi | 1 : 0 | Novi Napredak |
06.09
16:30
Zvijezda
Jedinstvo
7
1
|
06.09.2015 16:30 | Zvijezda | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
16:30
Polet
Mladost
1
0
|
06.09.2015 16:30 | Polet | 1 : 0 | Mladost | |||||
06.09
16:30
Sloga
Sutjeska
5
2
|
06.09.2015 16:30 | Sloga | 5 : 2 | Sutjeska |
06.09
11:00
Sloga 036
Jerina
3
0
|
06.09.2015 11:00 | Sloga 036 | 3 : 0 | Jerina | |||||
06.09
17:00
Una Fortuna 04
BukoviÄka Banja
11
0
|
06.09.2015 17:00 | Una Fortuna 04 | 11 : 0 | BukoviÄka Banja |
06.09
16:30
Mladost 2015
LovÄen
14
0
|
06.09.2015 16:30 | Mladost 2015 | 14 : 0 | LovÄen |
06.09
17:00
Spartak
Sloga RadniÄki
7
0
|
06.09.2015 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Sloga RadniÄki | |||||
06.09
16:00
Crvena zvezda
Požarevac
4
1
|
06.09.2015 16:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Požarevac | |||||
06.09
17:00
Vojvodina
MaŔinac
1
3
|
06.09.2015 17:00 | Vojvodina | 1 : 3 | MaŔinac |
06.09
13:00
Jagodina
Novi Pazar
3
4
|
06.09.2015 13:00 | Jagodina | 3 : 4 | Novi Pazar | |||||
06.09
OFK Beograd
MaÄva
5
0
|
06.09.2015 | OFK Beograd | 5 : 0 | MaÄva | |||||
06.09
16:30
Lokomotiva
Moravac Orion
4
0
|
06.09.2015 16:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | Moravac Orion | |||||
06.09
11:00
Vojvodina
Rad
1
2
|
06.09.2015 11:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Rad | |||||
06.09
11:00
Partizan
Borac
2
1
|
06.09.2015 11:00 | Partizan | 2 : 1 | Borac |
06.09
10:00
Loznica
RadniÄki
0
0
|
06.09.2015 10:00 | Loznica | 0 : 0 | RadniÄki |
06.09
10:00
InÄija
OFK Hajduk
1
0
|
06.09.2015 10:00 | InÄija | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
06.09
10:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (NP)
1
2
|
06.09.2015 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 2 | RadniÄki (NP) | |||||
06.09
10:00
Proleter
Donji Srem
1
0
|
06.09.2015 10:00 | Proleter | 1 : 0 | Donji Srem |
06.09
10:00
Sloga
Proleter 2006
1
5
|
06.09.2015 10:00 | Sloga | 1 : 5 | Proleter 2006 | |||||
06.09
10:00
Dinamo 1945
Banat
2
0
|
06.09.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Banat |
06.09
16:30
RadniÄki 1926
Homoljac
2
0
|
06.09.2015 16:30 | RadniÄki 1926 | 2 : 0 | Homoljac | |||||
06.09
16:30
Smederevo 1924
Å umadija
6
2
|
06.09.2015 16:30 | Smederevo 1924 | 6 : 2 | Å umadija | |||||
06.09
16:30
Rudar
Morava
0
5
|
06.09.2015 16:30 | Rudar | 0 : 5 | Morava |
06.09
11:00
Å umadija 1903
Sloboda (U)
0
0
|
06.09.2015 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 0 | Sloboda (U) |
06.09
10:00
RadniÄki (NB)
IM Rakovica
1
0
|
06.09.2015 10:00 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | IM Rakovica | |||||
06.09
09:00
SindjeliÄ
RadniÄki (O)
0
1
|
06.09.2015 09:00 | SindjeliÄ | 0 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
06.09
11:30
Brodarac 2
Žarkovo
3
3
|
06.09.2015 11:30 | Brodarac 2 | 3 : 3 | Žarkovo | |||||
06.09
09:00
Voždovac
Bežanija
6
0
|
06.09.2015 09:00 | Voždovac | 6 : 0 | Bežanija |
06.09
16:00
Balkan
Turbina
3
2
|
06.09.2015 16:00 | Balkan | 3 : 2 | Turbina | |||||
06.09
10:00
PKB
Trudbenik
1
3
|
06.09.2015 10:00 | PKB | 1 : 3 | Trudbenik |
06.09
10:00
Sopot
Seceranac Ada
4
1
|
06.09.2015 10:00 | Sopot | 4 : 1 | Seceranac Ada |
06.09
09:00
Bežanija MO
SinÄeliÄ MO
3
2
|
06.09.2015 09:00 | Bežanija MO | 3 : 2 | SinÄeliÄ MO | |||||
06.09
09:00
Zemun MO
Rad MO
3
1
|
06.09.2015 09:00 | Zemun MO | 3 : 1 | Rad MO | |||||
06.09
11:00
IMT MO
OFK Beograd MO
0
3
|
06.09.2015 11:00 | IMT MO | 0 : 3 | OFK Beograd MO | |||||
06.09
19:30
011 MO
BASK MO
3
1
|
06.09.2015 19:30 | 011 MO | 3 : 1 | BASK MO | |||||
06.09
16:00
RadniÄki (NB) MO
Brodarac MO
3
1
|
06.09.2015 16:00 | RadniÄki (NB) MO | 3 : 1 | Brodarac MO | |||||
06.09
09:00
BSK BorÄa MO
Internacional MO
3
3
|
06.09.2015 09:00 | BSK BorÄa MO | 3 : 3 | Internacional MO |
06.09
11:00
BuduÄnost
Radnicki
2
0
|
06.09.2015 11:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Radnicki | |||||
06.09
11:00
Zeta
Sutjeska
0
2
|
06.09.2015 11:00 | Zeta | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
06.09
11:00
Mladost
Iskra
1
0
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 1 : 0 | Iskra | |||||
06.09
11:00
Rudar
DeÄiÄ
2
0
|
06.09.2015 11:00 | Rudar | 2 : 0 | DeÄiÄ | |||||
06.09
11:00
LovÄen
Graficar
4
0
|
06.09.2015 11:00 | LovÄen | 4 : 0 | Graficar | |||||
06.09
11:00
Grbalj
Igalo
1
3
|
06.09.2015 11:00 | Grbalj | 1 : 3 | Igalo | |||||
06.09
11:00
Mornar
Jedinstvo
0
2
|
06.09.2015 11:00 | Mornar | 0 : 2 | Jedinstvo |
06.09
15:30
Jagodina
Novi Pazar
2
1
|
06.09.2015 15:30 | Jagodina | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.09
13:00
Vojvodina
Rad
1
2
|
06.09.2015 13:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Rad |
06.09
12:00
RadniÄki (NP)
Indeks
1
5
|
06.09.2015 12:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 5 | Indeks |
06.09
12:00
VrŔac
Dinamo 1945
4
0
|
06.09.2015 12:00 | VrŔac | 4 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
11:00
Mladost
RadniÄki (K)
3
1
|
06.09.2015 11:00 | Mladost | 3 : 1 | RadniÄki (K) | |||||
06.09
12:00
Proleter 2006
RadniÄki (Z)
0
4
|
06.09.2015 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 4 | RadniÄki (Z) |
06.09
12:00
Spartak
TSC
4
1
|
06.09.2015 12:00 | Spartak | 4 : 1 | TSC | |||||
06.09
12:00
BeÄej 1918
BaÄka 1901
5
3
|
06.09.2015 12:00 | BeÄej 1918 | 5 : 3 | BaÄka 1901 | |||||
06.09
12:00
Vrbas
BaÄka (BP)
2
0
|
06.09.2015 12:00 | Vrbas | 2 : 0 | BaÄka (BP) | |||||
06.09
12:00
Hajduk Junior
RadniÄki (S)
3
4
|
06.09.2015 12:00 | Hajduk Junior | 3 : 4 | RadniÄki (S) |
06.09
17:00
SindjeliÄ
Voždovac
0
2
|
06.09.2015 17:00 | SindjeliÄ | 0 : 2 | Voždovac | |||||
06.09
09:00
Teleoptik
011
9
0
|
06.09.2015 09:00 | Teleoptik | 9 : 0 | 011 | |||||
06.09
13:00
RadniÄki
BASK
3
0
|
06.09.2015 13:00 | RadniÄki | 3 : 0 | BASK | |||||
06.09
10:00
IM Rakovica
Lokomotiva
0
14
|
06.09.2015 10:00 | IM Rakovica | 0 : 14 | Lokomotiva |
06.09
11:00
RadniÄki 1923
Apolon 4
1
2
|
06.09.2015 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 2 | Apolon 4 |
06.09
11:30
Bežanija
RadniÄki (O)
2
0
|
06.09.2015 11:30 | Bežanija | 2 : 0 | RadniÄki (O) | |||||
06.09
16:30
GSP Polet
Milenium
3
3
|
06.09.2015 16:30 | GSP Polet | 3 : 3 | Milenium | |||||
06.09
09:00
Žarkovo
Trudbenik
6
2
|
06.09.2015 09:00 | Žarkovo | 6 : 2 | Trudbenik | |||||
06.09
14:00
IMT
Balkan
1
3
|
06.09.2015 14:00 | IMT | 1 : 3 | Balkan |
06.09
12:00
OFK Å abac
RadniÄki Å abaÄki
3
1
|
06.09.2015 12:00 | OFK Å abac | 3 : 1 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
06.09
12:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
1
0
|
06.09.2015 12:00 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Jedinstvo |
06.09
16:30
Sloga (B)
Zvižd
1
3
|
06.09.2015 16:30 | Sloga (B) | 1 : 3 | Zvižd |
06.09
10:00
TornjoÅ”
AFK
2
2
|
06.09.2015 10:00 | TornjoÅ” | 2 : 2 | AFK | |||||
06.09
11:30
ObiliÄ
Senta
1
1
|
06.09.2015 11:30 | ObiliÄ | 1 : 1 | Senta |
06.09
10:00
Banja
Avala
3
1
|
06.09.2015 10:00 | Banja | 3 : 1 | Avala | |||||
06.09
12:00
Apolon 2010
Borac
6
0
|
06.09.2015 12:00 | Apolon 2010 | 6 : 0 | Borac | |||||
06.09
13:00
Graficar
Sremcica
1
8
|
06.09.2015 13:00 | Graficar | 1 : 8 | Sremcica |
06.09
10:00
RadniÄki (NP)
Indeks
1
0
|
06.09.2015 10:00 | RadniÄki (NP) | 1 : 0 | Indeks |
06.09
10:00
Spartak
TSC
7
0
|
06.09.2015 10:00 | Spartak | 7 : 0 | TSC | |||||
06.09
10:00
BeÄej 1918
BaÄka 1901
4
1
|
06.09.2015 10:00 | BeÄej 1918 | 4 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
06.09
10:00
Vrbas
BaÄka (BP)
2
2
|
06.09.2015 10:00 | Vrbas | 2 : 2 | BaÄka (BP) | |||||
06.09
10:00
Hajduk Junior
RadniÄki (S)
0
4
|
06.09.2015 10:00 | Hajduk Junior | 0 : 4 | RadniÄki (S) |
06.09
10:00
VrŔac
Dinamo 1945
1
2
|
06.09.2015 10:00 | VrŔac | 1 : 2 | Dinamo 1945 | |||||
06.09
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (Z)
1
2
|
06.09.2015 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | RadniÄki (Z) |
06.09
11:00
AS
Slavija
2
0
|
06.09.2015 11:00 | AS | 2 : 0 | Slavija | |||||
06.09
Kosmet
Novi Pazar
4
1
|
06.09.2015 | Kosmet | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
06.09
Pazar Juniors
Apolon
4
1
|
06.09.2015 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Apolon | |||||
06.09
Kiker
Sloga
4
2
|
06.09.2015 | Kiker | 4 : 2 | Sloga |
06.09
13:00
BSK
Brodarac
0
2
|
06.09.2015 13:00 | BSK | 0 : 2 | Brodarac |
06.09
12:00
SindjeliÄ
RadniÄki (NB)
2
1
|
06.09.2015 12:00 | SindjeliÄ | 2 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
06.09
17:00
PKB Kovilovo
Zemun
3
1
|
06.09.2015 17:00 | PKB Kovilovo | 3 : 1 | Zemun | |||||
06.09
12:30
Studentski Grad
Internacional
4
0
|
06.09.2015 12:30 | Studentski Grad | 4 : 0 | Internacional | |||||
06.09
14:00
Bežanija
RadniÄki (O)
5
2
|
06.09.2015 14:00 | Bežanija | 5 : 2 | RadniÄki (O) |
06.09
10:00
OFK Å abac
DonjoŔorac
4
1
|
06.09.2015 10:00 | OFK Šabac | 4 : 1 | DonjoŔorac | |||||
06.09
10:00
ŽelezniÄar
Jedinstvo
0
3
|
06.09.2015 10:00 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Jedinstvo |
06.09
16:30
KaraÄorÄe (T)
Å umadija
1
0
|
06.09.2015 16:30 | KaraÄorÄe (T) | 1 : 0 | Å umadija | |||||
06.09
16:30
Pinkum
GFK Jasenica 1911
1
5
|
06.09.2015 16:30 | Pinkum | 1 : 5 | GFK Jasenica 1911 |
06.09
10:00
Proleter (BK)
Borac
2
6
|
06.09.2015 10:00 | Proleter (BK) | 2 : 6 | Borac |
06.09
14:00
Banat
VrŔac
2
2
|
06.09.2015 14:00 | Banat | 2 : 2 | VrŔac |
06.09
09:30
ObiliÄ
Senta
1
7
|
06.09.2015 09:30 | ObiliÄ | 1 : 7 | Senta |
06.09
10:00
Sloga
Slavija
10
3
|
06.09.2015 10:00 | Sloga | 10 : 3 | Slavija | |||||
06.09
10:00
BaÄka
Jedinstvo
8
1
|
06.09.2015 10:00 | BaÄka | 8 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.09
10:00
AFK
Äoka
4
7
|
06.09.2015 10:00 | AFK | 4 : 7 | Äoka | |||||
06.09
10:00
Tisa
Potisje
0
9
|
06.09.2015 10:00 | Tisa | 0 : 9 | Potisje |
06.09
10:00
Jevremovac
OFK Atletiko
3
1
|
06.09.2015 10:00 | Jevremovac | 3 : 1 | OFK Atletiko | |||||
06.09
10:00
RaÄevac
MaÄva 2005
5
0
|
06.09.2015 10:00 | RaÄevac | 5 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
06.09
10:00
BMR PetlovaÄa
Mladost (P)
|
06.09.2015 10:00 | BMR PetlovaÄa | : | Mladost (P) | |||||
06.09
10:00
POFK Letnjikovac
Lipolist
|
06.09.2015 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Lipolist |
06.09
09:00
BSK 1925 MK
Tempo
7
0
|
06.09.2015 09:00 | BSK 1925 MK | 7 : 0 | Tempo | |||||
06.09
13:00
Å umadinac
Institut MK
1
6
|
06.09.2015 13:00 | Å umadinac | 1 : 6 | Institut MK |
06.09
11:00
BSK BorÄa
Rad
0
3
|
06.09.2015 11:00 | BSK BorÄa | 0 : 3 | Rad |
06.09
16:30
Bežanija
IMT
7
0
|
06.09.2015 16:30 | Bežanija | 7 : 0 | IMT | |||||
06.09
17:00
Srem Jakovo
Fer Plej 06
2
5
|
06.09.2015 17:00 | Srem Jakovo | 2 : 5 | Fer Plej 06 | |||||
06.09
11:00
BSK 1925
SindjeliÄ 2012
9
0
|
06.09.2015 11:00 | BSK 1925 | 9 : 0 | SindjeliÄ 2012 | |||||
06.09
10:00
Studentski Grad
Dominus
2
3
|
06.09.2015 10:00 | Studentski Grad | 2 : 3 | Dominus |
06.09
10:00
Balkan
BASK
3
0
|
06.09.2015 10:00 | Balkan | 3 : 0 | BASK |
06.09
10:00
Milenium
SremÄica
0
5
|
06.09.2015 10:00 | Milenium | 0 : 5 | SremÄica |
06.09
12:00
PoŔtar
OFK Beograd (B)
0
1
|
06.09.2015 12:00 | PoŔtar | 0 : 1 | OFK Beograd (B) |
06.09
10:00
Senta
Arena SU
1
6
|
06.09.2015 10:00 | Senta | 1 : 6 | Arena SU |
06.09
Jasenica 1911
Bambi
2
2
|
06.09.2015 | Jasenica 1911 | 2 : 2 | Bambi | |||||
06.09
Pinkum
ÄokiÄ
7
0
|
06.09.2015 | Pinkum | 7 : 0 | ÄokiÄ |
06.09
19:00
Plavi 2000
BASK
2
4
|
06.09.2015 19:00 | Plavi 2000 | 2 : 4 | BASK |
06.09
Meshkov
Zagreb
21
24
|
06.09.2015 | Meshkov | 21 : 24 | Zagreb | |||||
06.09
Vojvodina
Nexe
24
26
|
06.09.2015 | Vojvodina | 24 : 26 | Nexe |
06.09
19:00
Nova Pazova
FON
3
1
|
06.09.2015 19:00 | Nova Pazova | 3 : 1 | FON | |||||
06.09
19:00
KalÄa Memoris
Deus
6
2
|
06.09.2015 19:00 | KalÄa Memoris | 6 : 2 | Deus |