31.05
17:00
Bane
GFK Jasenica 1911
3
4
|
31.05.2015 17:00 | Bane | 3 : 4 | GFK Jasenica 1911 | |||||
31.05
17:00
JoŔanica
KaraÄorÄe
1
2
|
31.05.2015 17:00 | JoÅ”anica | 1 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
31.05
17:00
ŽelezniÄar
Zvižd
2
0
|
31.05.2015 17:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Zvižd | |||||
31.05
17:00
Rudar
ŽelezniÄar
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Rudar | 0 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
31.05
17:00
Zvižd
JoŔanica
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Zvižd | 3 : 2 | JoŔanica | |||||
31.05
17:00
GFK Jasenica 1911
Å umadija 1903
1
4
|
31.05.2015 17:00 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 4 | Å umadija 1903 | |||||
31.05
17:00
Polet
Sloga (P)
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Polet | 2 : 1 | Sloga (P) |
31.05
17:30
Trstenik PPT
Ozren
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Ozren | |||||
31.05
17:30
TimoÄanin
OFK Bor
4
3
|
31.05.2015 17:30 | TimoÄanin | 4 : 3 | OFK Bor | |||||
31.05
17:30
RadniÄki (P)
Timok
2
0
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | Timok | |||||
31.05
17:30
Sloga
Äerdap
4
3
|
31.05.2015 17:30 | Sloga | 4 : 3 | Äerdap | |||||
31.05
17:30
Hajduk Veljko
RadniÄki (S)
2
5
|
31.05.2015 17:30 | Hajduk Veljko | 2 : 5 | RadniÄki (S) | |||||
31.05
17:30
SinÄeliÄ
Kopaonik
2
0
|
31.05.2015 17:30 | SinÄeliÄ | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
31.05
17:30
Dinamo
Car Konstantin
3
2
|
31.05.2015 17:30 | Dinamo | 3 : 2 | Car Konstantin |
31.05
17:00
Žarkovo
Brodarac 1947
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
31.05
17:00
GSP Polet
Sopot
1
0
|
31.05.2015 17:00 | GSP Polet | 1 : 0 | Sopot | |||||
31.05
17:00
Teleoptik
Zemun
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Zemun | |||||
31.05
17:00
Turbina
Hajduk
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Turbina | 3 : 0 | Hajduk | |||||
31.05
17:00
BuduÄnost
IM Rakovica
1
1
|
31.05.2015 17:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | IM Rakovica | |||||
31.05
17:00
RadniÄki (O)
DorÄol
1
2
|
31.05.2015 17:00 | RadniÄki (O) | 1 : 2 | DorÄol | |||||
31.05
17:00
IMT
Železnik Lasta
1
0
|
31.05.2015 17:00 | IMT | 1 : 0 | Železnik Lasta | |||||
31.05
17:00
BASK
Srem
1
1
|
31.05.2015 17:00 | BASK | 1 : 1 | Srem |
31.05
17:00
Vodojaža
DragaÄevo
5
4
|
31.05.2015 17:00 | Vodojaža | 5 : 4 | DragaÄevo | |||||
31.05
17:00
Polet
TrepÄa
0
0
|
31.05.2015 17:00 | Polet | 0 : 0 | TrepÄa | |||||
31.05
17:00
Orlovac
Rudar (Bresnica)
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Orlovac | 4 : 0 | Rudar (Bresnica) | |||||
31.05
17:00
Tutin
Mokra Gora
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Tutin | 2 : 2 | Mokra Gora |
31.05
17:00
RSK
VGSK
3
0
|
31.05.2015 17:00 | RSK | 3 : 0 | VGSK | |||||
31.05
17:00
Å umadinac (B)
Basarac
0
4
|
31.05.2015 17:00 | Å umadinac (B) | 0 : 4 | Basarac | |||||
31.05
17:00
Mladi radnik (R)
Borac
0
3
|
31.05.2015 17:00 | Mladi radnik (R) | 0 : 3 | Borac | |||||
31.05
17:00
ŽelezniÄar (P)
Sloga (B)
2
1
|
31.05.2015 17:00 | ŽelezniÄar (P) | 2 : 1 | Sloga (B) | |||||
31.05
17:00
ObiliÄ
Homoljac
5
4
|
31.05.2015 17:00 | ObiliÄ | 5 : 4 | Homoljac | |||||
31.05
17:00
Lepenica
Napredak
2
6
|
31.05.2015 17:00 | Lepenica | 2 : 6 | Napredak | |||||
31.05
17:00
Mihajlovac 1934
Morava
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Mihajlovac 1934 | 2 : 0 | Morava |
31.05
17:00
OFK OseÄina
Brezovica
1
2
|
31.05.2015 17:00 | OFK OseÄina | 1 : 2 | Brezovica | |||||
31.05
17:00
Zlatar
Zlatibor
0
2
|
31.05.2015 17:00 | Zlatar | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
31.05
17:00
Radjevac
FAP
1
3
|
31.05.2015 17:00 | Radjevac | 1 : 3 | FAP |
31.05
17:30
Lugomir
Župa
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Lugomir | 2 : 2 | Župa | |||||
31.05
17:30
Dragocvet
Jedinstvo
1
2
|
31.05.2015 17:30 | Dragocvet | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
31.05
17:30
Rembas
Kosanica
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Rembas | 2 : 2 | Kosanica | |||||
31.05
17:30
Juhor
ŽitoraÄa
0
0
|
31.05.2015 17:30 | Juhor | 0 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
31.05
17:30
Trajal
Poljoprivrednik
5
3
|
31.05.2015 17:30 | Trajal | 5 : 3 | Poljoprivrednik |
31.05
17:30
Brodoremont
Nemetali
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Brodoremont | 3 : 0 | Nemetali | |||||
31.05
17:30
Kablovi
Moravica
3
1
|
31.05.2015 17:30 | Kablovi | 3 : 1 | Moravica |
31.05
17:30
Ropotovo
Sloboda
6
3
|
31.05.2015 17:30 | Ropotovo | 6 : 3 | Sloboda | |||||
31.05
17:30
Mladost
Jablanica
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Mladost | 2 : 2 | Jablanica | |||||
31.05
17:30
BSK Bujanovac
Jedinstvo (BP)
3
0
|
31.05.2015 17:30 | BSK Bujanovac | 3 : 0 | Jedinstvo (BP) |
31.05
17:00
JugoviÄ
BuduÄnost
3
2
|
31.05.2015 17:00 | JugoviÄ | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
LSK LaÄarak
Ljukovo
2
1
|
31.05.2015 17:00 | LSK LaÄarak | 2 : 1 | Ljukovo | |||||
31.05
17:00
Borac
Omladinac
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
31.05
17:00
Index
Mladost
1
2
|
31.05.2015 17:00 | Index | 1 : 2 | Mladost | |||||
31.05
17:00
Hajduk
Kabel
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Hajduk | 2 : 0 | Kabel | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Sremac Vojka
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo (SP) | 4 : 2 | Sremac Vojka | |||||
31.05
17:00
ŽSK
Crvena zvezda
2
3
|
31.05.2015 17:00 | ŽSK | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
31.05
17:00
Kupinovo
Sloga
3
1
|
31.05.2015 17:00 | Kupinovo | 3 : 1 | Sloga |
31.05
17:30
Kraljevo Hajduk
BuduÄnost
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:30
Ribnica
Lazac
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Ribnica | 4 : 0 | Lazac | |||||
31.05
17:30
Ibar
KaraÄorÄe
0
3
|
31.05.2015 17:30 | Ibar | 0 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
31.05
17:30
Mataruge
Polet
2
3
|
31.05.2015 17:30 | Mataruge | 2 : 3 | Polet | |||||
31.05
17:30
OFK Ras
Borac
1
2
|
31.05.2015 17:30 | OFK Ras | 1 : 2 | Borac |
31.05
17:00
MarÅ”iÄ
Arsenal
0
3
|
31.05.2015 17:00 | MarÅ”iÄ | 0 : 3 | Arsenal | |||||
31.05
17:00
Kolonija
SuŔica
0
3
|
31.05.2015 17:00 | Kolonija | 0 : 3 | SuŔica | |||||
31.05
17:00
KoriÄani
Mladost (P)
0
1
|
31.05.2015 17:00 | KoriÄani | 0 : 1 | Mladost (P) | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost
4
3
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 4 : 3 | BuduÄnost |
31.05
17:00
ViŔesava
Jasen
3
2
|
31.05.2015 17:00 | ViŔesava | 3 : 2 | Jasen | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo
GP Zlatibor
5
4
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 5 : 4 | GP Zlatibor | |||||
31.05
17:00
ŽelezniÄar
Napredak
8
0
|
31.05.2015 17:00 | ŽelezniÄar | 8 : 0 | Napredak | |||||
31.05
17:00
Crnokosa
Omladinac
5
1
|
31.05.2015 17:00 | Crnokosa | 5 : 1 | Omladinac | |||||
31.05
11:00
Ariljska rampa
Prvi partizan
5
1
|
31.05.2015 11:00 | Ariljska rampa | 5 : 1 | Prvi partizan | |||||
31.05
17:00
PeruÄac
Äajetina
2
5
|
31.05.2015 17:00 | PeruÄac | 2 : 5 | Äajetina |
31.05
17:00
TrliÄ
Mladost
3
1
|
31.05.2015 17:00 | TrliÄ | 3 : 1 | Mladost | |||||
31.05
17:00
Kolubara
ZSK
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Kolubara | 2 : 0 | ZSK | |||||
31.05
17:00
OFK Divci
Sovljak
1
3
|
31.05.2015 17:00 | OFK Divci | 1 : 3 | Sovljak | |||||
31.05
17:00
TeŔnjar
Spartak 1924
0
4
|
31.05.2015 17:00 | TeŔnjar | 0 : 4 | Spartak 1924 |
31.05
17:30
Borac (V)
SindjeliÄ
4
3
|
31.05.2015 17:30 | Borac (V) | 4 : 3 | SindjeliÄ | |||||
31.05
17:30
Antimon
Mladost (P)
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Antimon | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
31.05
17:30
Jadar
Jedinstvo (Å )
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Jadar | 5 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
31.05
17:30
Podrinje
Provo
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Podrinje | 2 : 0 | Provo | |||||
31.05
17:30
Borac (L)
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Borac (L) | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
31.05
17:30
BMR PetlovaÄa
Drina
0
2
|
31.05.2015 17:30 | BMR PetlovaÄa | 0 : 2 | Drina |
31.05
17:00
Prvi srpski ustanak
BSK
5
1
|
31.05.2015 17:00 | Prvi srpski ustanak | 5 : 1 | BSK | |||||
31.05
17:00
Å atornja
Borac
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Å atornja | 1 : 1 | Borac | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Vitlina-Bokanja
7
0
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 7 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
31.05
17:00
Partizan (D)
ŽSK
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Partizan (D) | 4 : 2 | ŽSK | |||||
31.05
17:00
Junkovac
Å umadija
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Junkovac | 0 : 1 | Å umadija |
31.05
17:00
Mladost (B)
Napredak 1936
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
31.05
17:00
KrilaÅ”
RadniÄki 1926
3
1
|
31.05.2015 17:00 | KrilaÅ” | 3 : 1 | RadniÄki 1926 | |||||
31.05
17:00
Mlava (B)
Integral
2
3
|
31.05.2015 17:00 | Mlava (B) | 2 : 3 | Integral | |||||
31.05
17:00
Petar Dobrnjac
Sloga (B)
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 2 | Sloga (B) | |||||
31.05
12:30
Makce
Vojvoda Milenko
3
2
|
31.05.2015 12:30 | Makce | 3 : 2 | Vojvoda Milenko |
31.05
16:30
Osipaonica
GlavaÅ”
0
3
|
31.05.2015 16:30 | Osipaonica | 0 : 3 | GlavaÅ” | |||||
31.05
16:30
BuduÄnost (R)
Pobeda
1
0
|
31.05.2015 16:30 | BuduÄnost (R) | 1 : 0 | Pobeda | |||||
31.05
16:30
ŽelezniÄar (K)
Sloga (M)
2
3
|
31.05.2015 16:30 | ŽelezniÄar (K) | 2 : 3 | Sloga (M) | |||||
31.05
16:30
Å umadija
Proleter
1
5
|
31.05.2015 16:30 | Å umadija | 1 : 5 | Proleter | |||||
31.05
11:00
ŽelezniÄar (S)
Jedinstvo (K)
2
1
|
31.05.2015 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
31.05
16:30
Udarnik
7. Juli
4
3
|
31.05.2015 16:30 | Udarnik | 4 : 3 | 7. Juli |
31.05
17:30
KuŔiljevo
Sloga (DV)
2
3
|
31.05.2015 17:30 | KuŔiljevo | 2 : 3 | Sloga (DV) | |||||
31.05
17:30
Mladost (J)
BuduÄnost
5
3
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (J) | 5 : 3 | BuduÄnost | |||||
31.05
11:00
BSK
Mladost (K)
1
1
|
31.05.2015 11:00 | BSK | 1 : 1 | Mladost (K) | |||||
31.05
17:30
Morava
Mladi radnik
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Morava | 4 : 0 | Mladi radnik | |||||
31.05
17:30
Napredak (D)
OFK Bratstvo
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Napredak (D) | 5 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
31.05
17:30
Napredak (Z)
Mladost (D)
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Napredak (Z) | 2 : 1 | Mladost (D) |
31.05
17:30
Real
Mladost 1982
2
4
|
31.05.2015 17:30 | Real | 2 : 4 | Mladost 1982 | |||||
31.05
17:30
Jastrebac
Polet
7
2
|
31.05.2015 17:30 | Jastrebac | 7 : 2 | Polet | |||||
31.05
17:30
Kosovac
TopliÄanin
0
4
|
31.05.2015 17:30 | Kosovac | 0 : 4 | TopliÄanin | |||||
31.05
17:30
Omladinac
Nikodije StojanoviÄ Tatko
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | |||||
31.05
17:30
DobriÄ
DunÄerski
0
3
|
31.05.2015 17:30 | DobriÄ | 0 : 3 | DunÄerski | |||||
31.05
17:30
Borac
Pobeda
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Borac | 2 : 1 | Pobeda | |||||
31.05
17:30
Svetlost
KaÄuÅ”a
4
1
|
31.05.2015 17:30 | Svetlost | 4 : 1 | KaÄuÅ”a |
31.05
17:30
MaÄkovac
Gradina
1
0
|
31.05.2015 17:30 | MaÄkovac | 1 : 0 | Gradina | |||||
31.05
17:30
Jedinstvo 1936
Vinogradar
2
3
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 3 | Vinogradar | |||||
31.05
17:30
BoŔnjane
Äitluk
5
3
|
31.05.2015 17:30 | BoÅ”njane | 5 : 3 | Äitluk | |||||
31.05
17:30
Omladinac
Sloga (Ä)
1
4
|
31.05.2015 17:30 | Omladinac | 1 : 4 | Sloga (Ä) | |||||
31.05
17:30
Trudbenik
Sloga (D)
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Trudbenik | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
31.05
17:30
Mladi radnik
Naupare
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Mladi radnik | 5 : 1 | Naupare | |||||
31.05
17:30
Gornji StepoÅ”
Jastrebac
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Gornji StepoÅ” | 5 : 0 | Jastrebac | |||||
31.05
17:30
13. April
Mladost
6
3
|
31.05.2015 17:30 | 13. April | 6 : 3 | Mladost |
31.05
17:30
Borac
MagliÄ
6
0
|
31.05.2015 17:30 | Borac | 6 : 0 | MagliÄ | |||||
31.05
17:30
Kulpin
Proleter
3
1
|
31.05.2015 17:30 | Kulpin | 3 : 1 | Proleter | |||||
31.05
17:30
Titel
Hajduk
5
3
|
31.05.2015 17:30 | Titel | 5 : 3 | Hajduk |
31.05
17:00
Hajduk 1925 Podunavac
RadniÄki
6
0
|
31.05.2015 17:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 6 : 0 | RadniÄki | |||||
31.05
17:00
1. Maj
OFK Zeka BuljubaŔa
2
3
|
31.05.2015 17:00 | 1. Maj | 2 : 3 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
31.05
17:00
Rudar
Donji Petrovci
1
2
|
31.05.2015 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Donji Petrovci | |||||
31.05
17:00
Sremac GraniÄar 1924
Partizan
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Sremac GraniÄar 1924 | 2 : 0 | Partizan | |||||
31.05
17:00
Napredak
Hajduk (D)
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Napredak | 2 : 2 | Hajduk (D) | |||||
31.05
17:00
Jadran
BuduÄnost
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Jadran | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
Hajduk 1932
Sloven
0
7
|
31.05.2015 17:00 | Hajduk 1932 | 0 : 7 | Sloven | |||||
31.05
17:00
Hrtkovci
PSK Putinci
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Hrtkovci | 3 : 0 | PSK Putinci |
31.05
17:30
EÄÅ”eg
NjegoÅ”
2
1
|
31.05.2015 17:30 | EÄÅ”eg | 2 : 1 | NjegoÅ” | |||||
31.05
17:30
Sloga
Panonija IM Topola
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
31.05
17:30
Proleter
Krivaja
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Proleter | 1 : 1 | Krivaja | |||||
31.05
17:30
Vinogradar
PaliÄ
8
0
|
31.05.2015 17:30 | Vinogradar | 8 : 0 | PaliÄ | |||||
31.05
17:30
RadniÄki 1905
Olimpija
3
0
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki 1905 | 3 : 0 | Olimpija | |||||
31.05
17:30
BajŔa
Äoka
3
0
|
31.05.2015 17:30 | BajÅ”a | 3 : 0 | Äoka | |||||
31.05
17:30
BaÄka
Potisje
2
3
|
31.05.2015 17:30 | BaÄka | 2 : 3 | Potisje |
31.05
17:00
Kula
Kordun
6
1
|
31.05.2015 17:00 | Kula | 6 : 1 | Kordun | |||||
31.05
17:00
Rusin
Hajduk
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Rusin | 2 : 0 | Hajduk | |||||
31.05
17:00
Omladinac (B)
Mladost
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Mladost | |||||
31.05
17:00
GraniÄar (R)
Dunav
2
3
|
31.05.2015 17:00 | GraniÄar (R) | 2 : 3 | Dunav |
31.05
18:00
BAK
Jugoslavija
1
2
|
31.05.2015 18:00 | BAK | 1 : 2 | Jugoslavija | |||||
31.05
18:00
Vojvodina
Sloga (BNS)
3
0
|
31.05.2015 18:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
31.05
18:00
Vulturul
Polet
2
0
|
31.05.2015 18:00 | Vulturul | 2 : 0 | Polet | |||||
31.05
18:00
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac (D)
4
0
|
31.05.2015 18:00 | Jedinstvo SteviÄ | 4 : 0 | Omladinac (D) | |||||
31.05
18:00
Partizan (G)
Mladost (V)
2
1
|
31.05.2015 18:00 | Partizan (G) | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
31.05
18:00
Crvena zvezda
Slavija
2
1
|
31.05.2015 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Slavija | |||||
31.05
18:00
HajduÄica
BuduÄnost (A)
1
3
|
31.05.2015 18:00 | HajduÄica | 1 : 3 | BuduÄnost (A) | |||||
31.05
18:00
RadniÄki (B)
Mladost (O)
2
4
|
31.05.2015 18:00 | RadniÄki (B) | 2 : 4 | Mladost (O) |
31.05
17:00
Begej
BileÄanin
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Begej | 2 : 1 | BileÄanin | |||||
31.05
17:00
Vojvodina (B)
Borac
1
4
|
31.05.2015 17:00 | Vojvodina (B) | 1 : 4 | Borac | |||||
31.05
17:00
RadniÄki 1911
ŽAK
0
0
|
31.05.2015 17:00 | RadniÄki 1911 | 0 : 0 | ŽAK | |||||
31.05
17:00
Vojvodina 1928
Omladinac
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Vojvodina 1928 | 1 : 1 | Omladinac | |||||
31.05
17:00
Vojvodina (NM)
Mladost
4
3
|
31.05.2015 17:00 | Vojvodina (NM) | 4 : 3 | Mladost | |||||
31.05
17:00
Crvena zvezda
RadniÄki Zrenjanin
2
3
|
31.05.2015 17:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | RadniÄki Zrenjanin |
31.05
17:00
Milutinac
Dunav-Sv.Stefan
3
4
|
31.05.2015 17:00 | Milutinac | 3 : 4 | Dunav-Sv.Stefan | |||||
31.05
17:00
Policajac
SindjeliÄ 2012(U)
0
0
|
31.05.2015 17:00 | Policajac | 0 : 0 | SindjeliÄ 2012(U) | |||||
31.05
17:00
PoŔtar Zvezdara
Borac (O)
2
2
|
31.05.2015 17:00 | PoŔtar Zvezdara | 2 : 2 | Borac (O) | |||||
31.05
17:00
Brodarac
Resnik
6
3
|
31.05.2015 17:00 | Brodarac | 6 : 3 | Resnik | |||||
31.05
17:00
Banja (VB)
PKB Kovilovo
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Banja (VB) | 2 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
31.05
17:00
13. maj
Komgrap
1
4
|
31.05.2015 17:00 | 13. maj | 1 : 4 | Komgrap | |||||
31.05
17:00
Zmaj 1953
BSK 1925
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Zmaj 1953 | 1 : 1 | BSK 1925 |
31.05
17:00
Dunavac (G)
Podunavac (R)
4
1
|
31.05.2015 17:00 | Dunavac (G) | 4 : 1 | Podunavac (R) | |||||
31.05
17:00
VlaŔka
Pudarci
2
5
|
31.05.2015 17:00 | VlaŔka | 2 : 5 | Pudarci | |||||
31.05
17:00
OFK LeŔtane
Velika Krsna
8
1
|
31.05.2015 17:00 | OFK LeŔtane | 8 : 1 | Velika Krsna | |||||
31.05
17:00
KovaÄevac
Torlak
3
3
|
31.05.2015 17:00 | KovaÄevac | 3 : 3 | Torlak | |||||
31.05
17:00
Kosmaj
Selo Mladenovac
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Kosmaj | 0 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
31.05
17:00
VinÄa
Heroj 1925
1
1
|
31.05.2015 17:00 | VinÄa | 1 : 1 | Heroj 1925 |
31.05
17:30
Mladost (B)
Orljane
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 5 : 0 | Orljane | |||||
31.05
17:30
RasovaÄa
Borac (T)
4
2
|
31.05.2015 17:30 | RasovaÄa | 4 : 2 | Borac (T) | |||||
31.05
17:30
Zaplanjac
Morava
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Zaplanjac | 2 : 0 | Morava | |||||
31.05
17:30
Jedinstvo
Koprijan 1975
6
0
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
31.05
17:30
RadniÄki 1947 (Ä)
Rutevac
10
0
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 10 : 0 | Rutevac | |||||
31.05
17:30
Zemljoradnik
MaloŔiŔte
4
3
|
31.05.2015 17:30 | Zemljoradnik | 4 : 3 | MaloŔiŔte |
31.05
17:30
Jedinstvo (G)
Äekmin
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 2 | Äekmin | |||||
31.05
17:30
Mladost
RadniÄki
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Mladost | 4 : 0 | RadniÄki | |||||
31.05
17:30
Umac
Sloga
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Umac | 5 : 1 | Sloga | |||||
31.05
17:30
Mladi borac
OFK Brza
6
2
|
31.05.2015 17:30 | Mladi borac | 6 : 2 | OFK Brza | |||||
31.05
17:30
Progres
Å umadija
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Progres | 3 : 0 | Å umadija | |||||
31.05
17:30
Jedinstvo (GS)
ZloÄudovo
3
2
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 2 | ZloÄudovo | |||||
31.05
17:30
ŽelezniÄar
Plantaža
4
0
|
31.05.2015 17:30 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Plantaža |
31.05
17:30
Padež
Mladost
1
2
|
31.05.2015 17:30 | Padež | 1 : 2 | Mladost | |||||
31.05
17:30
DragoÅ”
Gnjilan
2
4
|
31.05.2015 17:30 | DragoÅ” | 2 : 4 | Gnjilan | |||||
31.05
17:30
Zadrugar
ŽeljuŔa
4
2
|
31.05.2015 17:30 | Zadrugar | 4 : 2 | ŽeljuŔa | |||||
31.05
11:00
Jedinstvo
Napredak
4
2
|
31.05.2015 11:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Napredak |
31.05
11:00
KljuÄ
Sloga
4
1
|
31.05.2015 11:00 | KljuÄ | 4 : 1 | Sloga | |||||
31.05
17:00
Slatina (B)
Majdanpek
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Slatina (B) | 2 : 2 | Majdanpek | |||||
31.05
17:00
Deli Jovan
Rudna Glava
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Deli Jovan | 4 : 0 | Rudna Glava | |||||
31.05
17:00
Branik
Krivelj
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Branik | 2 : 1 | Krivelj |
31.05
17:30
BuduÄnost (P)
Proleter (M)
2
1
|
31.05.2015 17:30 | BuduÄnost (P) | 2 : 1 | Proleter (M) | |||||
31.05
17:30
Mladost
BuduÄnost (PK)
5
4
|
31.05.2015 17:30 | Mladost | 5 : 4 | BuduÄnost (PK) | |||||
31.05
17:30
RadniÄki 1936
Palilulac
0
4
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki 1936 | 0 : 4 | Palilulac | |||||
31.05
17:30
Rudar
Proleter (DV)
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Rudar | 2 : 0 | Proleter (DV) | |||||
31.05
17:30
Crvena zastava
OFK NiÅ”
0
6
|
31.05.2015 17:30 | Crvena zastava | 0 : 6 | OFK NiÅ” | |||||
31.05
17:30
VrtiŔte
OFK Brzi Brod
2
3
|
31.05.2015 17:30 | VrtiŔte | 2 : 3 | OFK Brzi Brod | |||||
31.05
17:30
Jedinstvo
Morava
5
2
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 5 : 2 | Morava |
31.05
17:00
Sloga
Midžor
1
6
|
31.05.2015 17:00 | Sloga | 1 : 6 | Midžor | |||||
31.05
17:00
SvrljiŔka topla
OsniÄ
0
3
|
31.05.2015 17:00 | SvrljiÅ”ka topla | 0 : 3 | OsniÄ | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Polet
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Polet | |||||
31.05
17:00
TrebiÄ
OFK 019 ZajeÄar
3
0
|
31.05.2015 17:00 | TrebiÄ | 3 : 0 | OFK 019 ZajeÄar | |||||
31.05
17:00
Borac
Mladost
3
1
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost |
31.05
11:00
BiljaÄi
Bukuroca
1
0
|
31.05.2015 11:00 | BiljaÄi | 1 : 0 | Bukuroca | |||||
31.05
17:30
Mladost (S)
Ternoci
2
4
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (S) | 2 : 4 | Ternoci | |||||
31.05
17:30
TreŔnjevka
Vranjska Banja
0
5
|
31.05.2015 17:30 | TreŔnjevka | 0 : 5 | Vranjska Banja | |||||
31.05
17:30
Mladost (B)
Äelik
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Äelik |
31.05
18:00
Dunav
Partizan (U)
3
6
|
31.05.2015 18:00 | Dunav | 3 : 6 | Partizan (U) | |||||
31.05
18:00
Vojvodina (S)
Ratar
7
0
|
31.05.2015 18:00 | Vojvodina (S) | 7 : 0 | Ratar | |||||
31.05
18:00
Å evac
KaraÅ” (J)
8
0
|
31.05.2015 18:00 | Å evac | 8 : 0 | KaraÅ” (J) | |||||
31.05
18:00
Vladimirovac
Partizan (K)
3
2
|
31.05.2015 18:00 | Vladimirovac | 3 : 2 | Partizan (K) | |||||
31.05
18:00
Potporanj
Borac (VS)
2
3
|
31.05.2015 18:00 | Potporanj | 2 : 3 | Borac (VS) | |||||
31.05
18:00
Jedinstvo (V)
Borac (VG)
3
0
|
31.05.2015 18:00 | Jedinstvo (V) | 3 : 0 | Borac (VG) | |||||
31.05
18:00
Vojvodina (CC)
Dobrica
6
0
|
31.05.2015 18:00 | Vojvodina (CC) | 6 : 0 | Dobrica |
31.05
17:00
ŽelezniÄar
Napredak
1
1
|
31.05.2015 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Napredak | |||||
31.05
17:00
Borac (M)
Jedinstvo (M)
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Borac (M) | 3 : 2 | Jedinstvo (M) | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo (P)
ObiliÄ 1993
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | ObiliÄ 1993 | |||||
31.05
17:00
FruŔkogorac
GraniÄar (G)
4
0
|
31.05.2015 17:00 | FruÅ”kogorac | 4 : 0 | GraniÄar (G) | |||||
31.05
17:00
ÄSK 1939
Podrinje
2
2
|
31.05.2015 17:00 | ÄSK 1939 | 2 : 2 | Podrinje | |||||
31.05
10:00
FruŔka Gora
Borac (K)
3
2
|
31.05.2015 10:00 | FruŔka Gora | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
31.05
17:00
NoÄaj
GraniÄar (K)
2
1
|
31.05.2015 17:00 | NoÄaj | 2 : 1 | GraniÄar (K) | |||||
31.05
17:00
OFK BrestaÄ
Sloga
3
1
|
31.05.2015 17:00 | OFK BrestaÄ | 3 : 1 | Sloga |
31.05
17:00
Dinamo
Aleksa Å antiÄ
1
5
|
31.05.2015 17:00 | Dinamo | 1 : 5 | Aleksa Å antiÄ | |||||
31.05
17:00
RadniÄki 1918
Rastina 1918
4
0
|
31.05.2015 17:00 | RadniÄki 1918 | 4 : 0 | Rastina 1918 | |||||
31.05
17:00
OFK Metalac
Partizan
0
1
|
31.05.2015 17:00 | OFK Metalac | 0 : 1 | Partizan | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo 1947
OFK Å ikara
0
5
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo 1947 | 0 : 5 | OFK Å ikara |
31.05
OFK Klek
Omladinac
6
1
|
31.05.2015 | OFK Klek | 6 : 1 | Omladinac | |||||
31.05
ŽFK Banat BagljaŔ
Banat
0
1
|
31.05.2015 | ŽFK Banat BagljaŔ | 0 : 1 | Banat | |||||
31.05
17:00
OFK Gradnulica
Lehel
3
0
|
31.05.2015 17:00 | OFK Gradnulica | 3 : 0 | Lehel | |||||
31.05
17:00
Rusanda
Borac
3
3
|
31.05.2015 17:00 | Rusanda | 3 : 3 | Borac | |||||
31.05
Potisje
Proleter 2006
2
3
|
31.05.2015 | Potisje | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
31.05
Naftagas
ASK
2
1
|
31.05.2015 | Naftagas | 2 : 1 | ASK |
31.05
17:30
Å umadija
Morava (S)
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Å umadija | 1 : 1 | Morava (S) | |||||
31.05
17:30
Stubal
Äibukovac
4
1
|
31.05.2015 17:30 | Stubal | 4 : 1 | Äibukovac | |||||
31.05
17:30
BuduÄnost
Partizan
0
1
|
31.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 0 : 1 | Partizan | |||||
31.05
17:30
Morava (M)
Napredak
0
3
|
31.05.2015 17:30 | Morava (M) | 0 : 3 | Napredak | |||||
31.05
17:30
Magnohrom
Proleter
2
4
|
31.05.2015 17:30 | Magnohrom | 2 : 4 | Proleter | |||||
31.05
17:30
Real
Vrnjci
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Real | 5 : 1 | Vrnjci | |||||
31.05
17:30
Tavnik
Jedinstvo
4
2
|
31.05.2015 17:30 | Tavnik | 4 : 2 | Jedinstvo |
31.05
17:00
Iskra
BaÄka
5
1
|
31.05.2015 17:00 | Iskra | 5 : 1 | BaÄka | |||||
31.05
17:00
Napredak
ObiliÄ
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Napredak | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
31.05
17:00
Vojvodina
Mladost
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Mladost | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo (BPS)
Jedinstvo (G)
1
7
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo (BPS) | 1 : 7 | Jedinstvo (G) | |||||
31.05
17:00
Hajduk
BuduÄnost
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
MiletiÄ
Sloga
4
0
|
31.05.2015 17:00 | MiletiÄ | 4 : 0 | Sloga |
31.05
17:30
Mladost (B)
SuŔica 2012
1
3
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | SuŔica 2012 | |||||
31.05
17:30
Navalin
Mladost (DL)
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Navalin | 2 : 1 | Mladost (DL) | |||||
31.05
17:30
Gradac
Lemind 1953
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Gradac | 2 : 1 | Lemind 1953 | |||||
31.05
17:30
OFK Morava
Morava (G)
6
1
|
31.05.2015 17:30 | OFK Morava | 6 : 1 | Morava (G) | |||||
31.05
17:30
Moravac
Kumarevo 65
4
6
|
31.05.2015 17:30 | Moravac | 4 : 6 | Kumarevo 65 | |||||
31.05
17:30
Polet
Omladinac
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Polet | 1 : 1 | Omladinac |
31.05
17:30
Sloga
BuduÄnost
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Sloga | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:30
Drina
Milicionar
1
5
|
31.05.2015 17:30 | Drina | 1 : 5 | Milicionar | |||||
31.05
17:30
Gorki
Cer
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Gorki | 5 : 1 | Cer | |||||
31.05
17:30
Mladi Borac
Proleter
1
3
|
31.05.2015 17:30 | Mladi Borac | 1 : 3 | Proleter | |||||
31.05
17:30
Napredak
BuduÄnost
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Napredak | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:30
DuŔko
Majur
0
0
|
31.05.2015 17:30 | DuŔko | 0 : 0 | Majur |
31.05
17:30
7. Juli
Mladost (DB)
1
3
|
31.05.2015 17:30 | 7. Juli | 1 : 3 | Mladost (DB) | |||||
31.05
17:30
ÄobanÄe
Milan OrliÄ
4
3
|
31.05.2015 17:30 | ÄobanÄe | 4 : 3 | Milan OrliÄ | |||||
31.05
17:30
Sloga (LÅ )
Cerova
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Sloga (LÅ ) | 2 : 1 | Cerova | |||||
31.05
17:30
Stolice
Borac
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Stolice | 1 : 0 | Borac | |||||
31.05
17:30
Velika Reka
Mladost (B)
1
3
|
31.05.2015 17:30 | Velika Reka | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
31.05
11:00
Studenac
Jedinstvo
2
3
|
31.05.2015 11:00 | Studenac | 2 : 3 | Jedinstvo |
31.05
17:30
Ribnik
Rubin (Z)
3
2
|
31.05.2015 17:30 | Ribnik | 3 : 2 | Rubin (Z) | |||||
31.05
17:30
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
4
1
|
31.05.2015 17:30 | Donji Kopaonik | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
31.05
17:30
Polet 57
Kostrež
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Polet 57 | 3 : 0 | Kostrež | |||||
31.05
17:30
14. Oktobar
Sloga
3
1
|
31.05.2015 17:30 | 14. Oktobar | 3 : 1 | Sloga | |||||
31.05
17:30
Župski biseri
Stari Trstenik
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Župski biseri | 2 : 1 | Stari Trstenik | |||||
31.05
17:30
Mladost (DK)
Rubin (DS)
2
3
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (DK) | 2 : 3 | Rubin (DS) |
31.05
17:30
OFK Sloga
Sloga
6
0
|
31.05.2015 17:30 | OFK Sloga | 6 : 0 | Sloga | |||||
31.05
17:30
Gredetin
Crvena Zvezda
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Gredetin | 2 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
31.05
11:00
Tempo
Kraljevo
3
2
|
31.05.2015 11:00 | Tempo | 3 : 2 | Kraljevo | |||||
31.05
17:30
Jedinstvo GVD
Pobeda 1976
1
2
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo GVD | 1 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
31.05
11:00
OFK Rutevac 1908
Polet (V)
1
5
|
31.05.2015 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 5 | Polet (V) |
31.05
17:30
Delija
Jedinstvo
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Delija | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.05
17:30
Napredak
Polet
0
3
|
31.05.2015 17:30 | Napredak | 0 : 3 | Polet |
31.05
11:00
Jadar 2013
BeloŔevac
0
2
|
31.05.2015 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 2 | BeloŔevac | |||||
31.05
17:00
Borac
Gradac
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 1 | Gradac | |||||
31.05
17:00
Komanice
Kolubara 2
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Komanice | 2 : 0 | Kolubara 2 | |||||
31.05
17:00
Milenko PavloviÄ
Liplje
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Milenko PavloviÄ | 2 : 1 | Liplje | |||||
31.05
17:00
Polet
Ribnikar
1
0
|
31.05.2015 17:00 | Polet | 1 : 0 | Ribnikar | |||||
31.05
17:00
Iskra
Rajac
4
3
|
31.05.2015 17:00 | Iskra | 4 : 3 | Rajac |
31.05
17:00
Jasenica
Žabare
6
1
|
31.05.2015 17:00 | Jasenica | 6 : 1 | Žabare | |||||
31.05
17:00
Maskar
RaniloviÄ
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Maskar | 2 : 2 | RaniloviÄ | |||||
31.05
17:00
Proleter
Plaskovac
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Proleter | 2 : 2 | Plaskovac | |||||
31.05
17:00
Kopljari
Mladost
9
5
|
31.05.2015 17:00 | Kopljari | 9 : 5 | Mladost | |||||
31.05
11:00
B 2000
Sloga
4
2
|
31.05.2015 11:00 | B 2000 | 4 : 2 | Sloga | |||||
31.05
11:00
MisaÄa
Mladi rudar
0
3
|
31.05.2015 11:00 | MisaÄa | 0 : 3 | Mladi rudar |
31.05
17:00
Omladinac (Å )
Napredak 1927
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac (Å ) | 2 : 2 | Napredak 1927 | |||||
31.05
17:00
Rudar
RadniÄki
3
1
|
31.05.2015 17:00 | Rudar | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
31.05
17:00
Borac
BuduÄnost
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
BSK 1924
Mladost
4
0
|
31.05.2015 17:00 | BSK 1924 | 4 : 0 | Mladost | |||||
31.05
17:00
DragoÅ”
Omladinac (B)
5
0
|
31.05.2015 17:00 | DragoÅ” | 5 : 0 | Omladinac (B) |
31.05
18:00
Slavija
BaÄki Hajduk
2
0
|
31.05.2015 18:00 | Slavija | 2 : 0 | BaÄki Hajduk | |||||
31.05
18:00
Krivanj
NeŔtin
5
3
|
31.05.2015 18:00 | Krivanj | 5 : 3 | NeŔtin | |||||
31.05
18:00
Borac 46
Mladost
0
0
|
31.05.2015 18:00 | Borac 46 | 0 : 0 | Mladost | |||||
31.05
18:00
Vajska
BaÄka
4
2
|
31.05.2015 18:00 | Vajska | 4 : 2 | BaÄka |
31.05
17:00
Napredak (B)
Borac (K)
0
2
|
31.05.2015 17:00 | Napredak (B) | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo (D)
Napredak 1934
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo (D) | 4 : 2 | Napredak 1934 | |||||
31.05
17:00
Sloga (Ä)
Žitkovica
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Sloga (Ä) | 4 : 2 | Žitkovica | |||||
31.05
17:00
OFK BraniÄevo
KurjaÄe
3
3
|
31.05.2015 17:00 | OFK BraniÄevo | 3 : 3 | KurjaÄe | |||||
31.05
17:00
Dizel
Dunavac
5
3
|
31.05.2015 17:00 | Dizel | 5 : 3 | Dunavac |
31.05
Prijatelji
Kej
1
3
|
31.05.2015 | Prijatelji | 1 : 3 | Kej | |||||
31.05
PremeÄa
Vujan
1
0
|
31.05.2015 | PremeÄa | 1 : 0 | Vujan | |||||
31.05
Morava (K)
BIP
1
1
|
31.05.2015 | Morava (K) | 1 : 1 | BIP | |||||
31.05
BuduÄnost
Planinac
2
1
|
31.05.2015 | BuduÄnost | 2 : 1 | Planinac | |||||
31.05
ÄaÄak 94
Rakova
2
2
|
31.05.2015 | ÄaÄak 94 | 2 : 2 | Rakova | |||||
31.05
Morava (M)
Zadrugar
1
2
|
31.05.2015 | Morava (M) | 1 : 2 | Zadrugar |
31.05
17:00
ToliÄ
PaÅ”triÄ
3
2
|
31.05.2015 17:00 | ToliÄ | 3 : 2 | PaÅ”triÄ | |||||
31.05
17:00
Gornji MuÅ”iÄ
Toplica
0
2
|
31.05.2015 17:00 | Gornji MuÅ”iÄ | 0 : 2 | Toplica |
31.05
17:00
Žeželj
OFK Bagremar
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Žeželj | 3 : 0 | OFK Bagremar | |||||
31.05
17:00
Azbest
Sloga
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Azbest | 3 : 2 | Sloga | |||||
31.05
17:00
Botunje
Å umadija 1934
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Botunje | 2 : 0 | Å umadija 1934 | |||||
31.05
17:00
Kremenac
Zastava
0
0
|
31.05.2015 17:00 | Kremenac | 0 : 0 | Zastava | |||||
31.05
17:00
Hajduk
Srbija
3
7
|
31.05.2015 17:00 | Hajduk | 3 : 7 | Srbija | |||||
31.05
17:00
21. oktobar
KoŔutnjak
6
1
|
31.05.2015 17:00 | 21. oktobar | 6 : 1 | KoŔutnjak | |||||
31.05
17:00
Kutlovo
Seljak
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Kutlovo | 2 : 2 | Seljak |
31.05
17:00
Roham
BuduÄnost
6
1
|
31.05.2015 17:00 | Roham | 6 : 1 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
1.Oktobar
Bega
3
2
|
31.05.2015 17:00 | 1.Oktobar | 3 : 2 | Bega | |||||
31.05
17:00
Olimpija
Terekves
4
4
|
31.05.2015 17:00 | Olimpija | 4 : 4 | Terekves |
31.05
17:30
Morava 1949
Sloga 1948 (M)
|
31.05.2015 17:30 | Morava 1949 | : | Sloga 1948 (M) | |||||
31.05
17:30
Supovac
Mladost 1954 (DM)
|
31.05.2015 17:30 | Supovac | : | Mladost 1954 (DM) | |||||
31.05
17:30
Stevan NeŔticki
AZ Borac 2014
|
31.05.2015 17:30 | Stevan NeŔticki | : | AZ Borac 2014 | |||||
31.05
17:30
Äegar 2013 (K)
Mramor 1927
|
31.05.2015 17:30 | Äegar 2013 (K) | : | Mramor 1927 | |||||
31.05
17:30
Delijski Vis
SeÄanica
|
31.05.2015 17:30 | Delijski Vis | : | SeÄanica | |||||
31.05
17:30
Mladost (DK)
Äegar 1946 (DM)
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (DK) | : | Äegar 1946 (DM) |
31.05
17:00
Institut
ObiliÄ
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Institut | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
31.05
17:00
Borac (P)
BUSK
5
2
|
31.05.2015 17:00 | Borac (P) | 5 : 2 | BUSK | |||||
31.05
17:00
Å umadinac (B)
Posavac
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Å umadinac (B) | 4 : 0 | Posavac |
31.05
17:00
Dunavac (D)
OFK Crvenka
0
3
|
31.05.2015 17:00 | Dunavac (D) | 0 : 3 | OFK Crvenka | |||||
31.05
17:00
Pionir
Rekreativo 011
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Pionir | 4 : 0 | Rekreativo 011 |
31.05
Sloga
Lajkovac
2
3
|
31.05.2015 | Sloga | 2 : 3 | Lajkovac | |||||
31.05
Strmovo 1968
Ratkovac
0
2
|
31.05.2015 | Strmovo 1968 | 0 : 2 | Ratkovac |
31.05
17:30
GlumaÄ
AvijatiÄar
2
1
|
31.05.2015 17:30 | GlumaÄ | 2 : 1 | AvijatiÄar | |||||
31.05
17:30
Lazarica
TreŔnjica
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Lazarica | 2 : 0 | TreŔnjica | |||||
31.05
17:30
Bakionica
Ježevica
3
2
|
31.05.2015 17:30 | Bakionica | 3 : 2 | Ježevica | |||||
31.05
17:30
Plavi Tok
Borac
0
2
|
31.05.2015 17:30 | Plavi Tok | 0 : 2 | Borac | |||||
31.05
17:30
Savinac 1933
Pobeda
7
0
|
31.05.2015 17:30 | Savinac 1933 | 7 : 0 | Pobeda | |||||
31.05
17:30
SeÄica
Gorobilje
4
1
|
31.05.2015 17:30 | SeÄica | 4 : 1 | Gorobilje | |||||
31.05
17:30
DuŔkovci
Dobrinjac
4
1
|
31.05.2015 17:30 | DuŔkovci | 4 : 1 | Dobrinjac |
31.05
17:00
Ozrem PMH
Mladi rudar
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Ozrem PMH | 3 : 0 | Mladi rudar | |||||
31.05
17:00
Å ilopaj
Takovski Ustanak
5
2
|
31.05.2015 17:00 | Å ilopaj | 5 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Majdan
1
3
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Majdan | |||||
31.05
17:00
Å umadija
Jablanica
1
0
|
31.05.2015 17:00 | Å umadija | 1 : 0 | Jablanica | |||||
31.05
17:00
Brezak
Mladost 09
6
1
|
31.05.2015 17:00 | Brezak | 6 : 1 | Mladost 09 |
31.05
17:30
Smedovac
OFK TamniÄ
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Smedovac | 1 : 0 | OFK TamniÄ | |||||
31.05
17:30
GraniÄar
BSK 1934
0
3
|
31.05.2015 17:30 | GraniÄar | 0 : 3 | BSK 1934 | |||||
31.05
17:30
Srbovo
Ratar
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Srbovo | 3 : 0 | Ratar | |||||
31.05
17:30
Polet
Kovilovo
4
2
|
31.05.2015 17:30 | Polet | 4 : 2 | Kovilovo | |||||
31.05
11:00
Malajnica
MiloŔevo
2
3
|
31.05.2015 11:00 | Malajnica | 2 : 3 | MiloŔevo |
31.05
17:30
Jerma
Pobeda
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Jerma | 4 : 0 | Pobeda | |||||
31.05
17:30
Temac
Rongo Siti
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Temac | 4 : 0 | Rongo Siti | |||||
31.05
17:30
Lokomotiva
Veliki Suvodol
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Lokomotiva | 2 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
31.05
17:30
Sloga
Mladost
0
3
|
31.05.2015 17:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladost |
31.05
17:30
DuŔan Silni
Žednik
4
1
|
31.05.2015 17:30 | DuŔan Silni | 4 : 1 | Žednik | |||||
31.05
17:30
Solid
Elektrovojvodina
2
4
|
31.05.2015 17:30 | Solid | 2 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
31.05
17:30
Bikovo
Udarnik
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Bikovo | 2 : 1 | Udarnik | |||||
31.05
17:30
Bratstvo
Äantavir
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Bratstvo | 5 : 1 | Äantavir | |||||
31.05
17:30
Lokomotiva
Hajduk
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Lokomotiva | 1 : 1 | Hajduk |
31.05
17:00
KladuŔnica
Velika reka
5
2
|
31.05.2015 17:00 | KladuŔnica | 5 : 2 | Velika reka | |||||
31.05
17:00
Lokomotiva
Egeta
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Egeta | |||||
31.05
17:00
Velika Vrbica
Mala Vrbica
1
3
|
31.05.2015 17:00 | Velika Vrbica | 1 : 3 | Mala Vrbica | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Napredak
0
0
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Napredak |
31.05
17:00
Gunjevac
OFK Stublenica
2
4
|
31.05.2015 17:00 | Gunjevac | 2 : 4 | OFK Stublenica | |||||
31.05
17:00
Polet
Proleter
4
4
|
31.05.2015 17:00 | Polet | 4 : 4 | Proleter | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Polet
0
0
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Polet | |||||
31.05
17:00
Stepanje
Crvena Jabuka
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Stepanje | 4 : 0 | Crvena Jabuka |
31.05
17:00
Kosovo
Deli Jovan
0
1
|
31.05.2015 17:00 | Kosovo | 0 : 1 | Deli Jovan | |||||
31.05
17:00
Lovac
Polet 1959
3
2
|
31.05.2015 17:00 | Lovac | 3 : 2 | Polet 1959 |
31.05
17:30
Jedinstvo
Sloga
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sloga | |||||
31.05
17:30
RadniÄki
Gradina
1
2
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Gradina | |||||
31.05
17:30
Jelica
Dedinje Junajted
4
2
|
31.05.2015 17:30 | Jelica | 4 : 2 | Dedinje Junajted | |||||
31.05
11:00
Prilike
Vrelo
0
2
|
31.05.2015 11:00 | Prilike | 0 : 2 | Vrelo |
31.05
17:00
BSK
KaraÄorÄe
5
3
|
31.05.2015 17:00 | BSK | 5 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
31.05
17:00
Mladost (R)
Crvena zvezda
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
31.05
17:00
Mladost MG
Pobeda
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Mladost MG | 2 : 1 | Pobeda | |||||
31.05
17:00
Bare
Lokomotiva
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Bare | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
31.05
17:00
Kusovac
Grivac
1
2
|
31.05.2015 17:00 | Kusovac | 1 : 2 | Grivac | |||||
31.05
17:00
Kotlenik
Beli Orlovi
3
5
|
31.05.2015 17:00 | Kotlenik | 3 : 5 | Beli Orlovi | |||||
31.05
17:00
Sloga
Marjan
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Marjan |
31.05
16:30
Petrijevac
Omladinac (S)
4
0
|
31.05.2015 16:30 | Petrijevac | 4 : 0 | Omladinac (S) | |||||
31.05
16:30
Lunjevac
Drugovac
3
3
|
31.05.2015 16:30 | Lunjevac | 3 : 3 | Drugovac |
31.05
18:00
Pobeda
Jedinstvo (O)
4
1
|
31.05.2015 18:00 | Pobeda | 4 : 1 | Jedinstvo (O) | |||||
31.05
18:00
Hajduk
Omladinac
3
1
|
31.05.2015 18:00 | Hajduk | 3 : 1 | Omladinac | |||||
31.05
18:00
Vinogradar
Vitorul
3
0
|
31.05.2015 18:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Vitorul | |||||
31.05
18:00
Banat
KaraÅ” (K)
0
1
|
31.05.2015 18:00 | Banat | 0 : 1 | KaraÅ” (K) |
31.05
17:00
Metalac
Sloga (D)
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Metalac | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
31.05
17:00
Dunavac
Napredak (P)
0
2
|
31.05.2015 17:00 | Dunavac | 0 : 2 | Napredak (P) | |||||
31.05
17:00
Stig 1955
Proleter
2
4
|
31.05.2015 17:00 | Stig 1955 | 2 : 4 | Proleter | |||||
31.05
17:00
Pobeda
Napredak 1947
7
1
|
31.05.2015 17:00 | Pobeda | 7 : 1 | Napredak 1947 | |||||
31.05
17:00
LjubiÄevo
Zemljoradnik
0
3
|
31.05.2015 17:00 | LjubiÄevo | 0 : 3 | Zemljoradnik | |||||
31.05
17:00
Sloga (L)
Sopot
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Sloga (L) | 2 : 1 | Sopot |
31.05
11:00
Krnule 09
Sloga (R)
1
1
|
31.05.2015 11:00 | Krnule 09 | 1 : 1 | Sloga (R) | |||||
31.05
17:30
Skupljen 2013
Petrovac 74
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Skupljen 2013 | 1 : 1 | Petrovac 74 | |||||
31.05
17:30
Hajduk
Torpedo
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Hajduk | 2 : 2 | Torpedo | |||||
31.05
17:30
Mladost (B)
Verko
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 2 : 1 | Verko |
31.05
11:00
ZablaÄe
Pocerina
3
0
|
31.05.2015 11:00 | ZablaÄe | 3 : 0 | Pocerina | |||||
31.05
11:00
Mladost (S)
GruÅ”iÄ
4
2
|
31.05.2015 11:00 | Mladost (S) | 4 : 2 | GruÅ”iÄ |
31.05
17:30
BuduÄnost (L)
Popovac
10
0
|
31.05.2015 17:30 | BuduÄnost (L) | 10 : 0 | Popovac | |||||
31.05
17:30
OFK Borac
Omladinac
1
2
|
31.05.2015 17:30 | OFK Borac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
31.05
17:30
Omladinski
Zlatica Taun
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Omladinski | 5 : 0 | Zlatica Taun | |||||
31.05
17:30
Heroj
Radnik
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Heroj | 1 : 0 | Radnik | |||||
31.05
17:30
ISK Izvor
Jedinstvo
2
0
|
31.05.2015 17:30 | ISK Izvor | 2 : 0 | Jedinstvo |
31.05
Vlasina 2014
Grdanica 024
1
6
|
31.05.2015 | Vlasina 2014 | 1 : 6 | Grdanica 024 |
31.05
Sremski vitezovi
FruŔkogorac
2
9
|
31.05.2015 | Sremski vitezovi | 2 : 9 | FruŔkogorac | |||||
31.05
Mladost (B)
Polet
3
0
|
31.05.2015 | Mladost (B) | 3 : 0 | Polet | |||||
31.05
Sremac
27. Oktobar
4
1
|
31.05.2015 | Sremac | 4 : 1 | 27. Oktobar | |||||
31.05
OFK Kraljevci
Jedinstvo
2
4
|
31.05.2015 | OFK Kraljevci | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
31.05
Borac
Planinac
4
3
|
31.05.2015 | Borac | 4 : 3 | Planinac | |||||
31.05
Vojvodina
Sloga
0
2
|
31.05.2015 | Vojvodina | 0 : 2 | Sloga | |||||
31.05
Car UroÅ”
Mladost (P)
6
2
|
31.05.2015 | Car UroÅ” | 6 : 2 | Mladost (P) |
31.05
Veternica 1926
Atletiko
0
3
|
31.05.2015 | Veternica 1926 | 0 : 3 | Atletiko | |||||
31.05
BSK
Rudar 1973
3
0
|
31.05.2015 | BSK | 3 : 0 | Rudar 1973 | |||||
31.05
Real
Veliko Trnjane
3
0
|
31.05.2015 | Real | 3 : 0 | Veliko Trnjane |
31.05
11:00
Tolisavac - VT
DB Junajted
4
1
|
31.05.2015 11:00 | Tolisavac - VT | 4 : 1 | DB Junajted | |||||
31.05
17:30
Bratstvo
Krasava
1
2
|
31.05.2015 17:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Krasava |
31.05
17:30
GraniÄar
Mladost
4
1
|
31.05.2015 17:30 | GraniÄar | 4 : 1 | Mladost | |||||
31.05
17:30
Vitez
Lovac
2
4
|
31.05.2015 17:30 | Vitez | 2 : 4 | Lovac | |||||
31.05
17:30
Sloboda
Srem
5
1
|
31.05.2015 17:30 | Sloboda | 5 : 1 | Srem | |||||
31.05
17:30
Sremac
Å umar
4
1
|
31.05.2015 17:30 | Sremac | 4 : 1 | Å umar | |||||
31.05
17:30
Sloven
Kameni
2
5
|
31.05.2015 17:30 | Sloven | 2 : 5 | Kameni |
31.05
FruŔkogorac
Sloga
1
2
|
31.05.2015 | FruŔkogorac | 1 : 2 | Sloga | |||||
31.05
Polet
Borac (S)
2
2
|
31.05.2015 | Polet | 2 : 2 | Borac (S) | |||||
31.05
Borac (J)
Dunav
2
2
|
31.05.2015 | Borac (J) | 2 : 2 | Dunav |
31.05
17:00
Grgurevci
Sremac
3
4
|
31.05.2015 17:00 | Grgurevci | 3 : 4 | Sremac | |||||
31.05
17:00
BSK
Borac (VR)
3
0
|
31.05.2015 17:00 | BSK | 3 : 0 | Borac (VR) | |||||
31.05
17:00
Srem
Sloga (Z)
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Srem | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
31.05
17:00
Sloga (Ä)
Borac (R)
4
0
|
31.05.2015 17:00 | Sloga (Ä) | 4 : 0 | Borac (R) | |||||
31.05
17:00
OFK Bosut
Sloboda
0
0
|
31.05.2015 17:00 | OFK Bosut | 0 : 0 | Sloboda | |||||
31.05
17:00
Mitros
Napredak
7
1
|
31.05.2015 17:00 | Mitros | 7 : 1 | Napredak |
31.05
17:30
OFK BaÄinci
Borac
3
0
|
31.05.2015 17:30 | OFK BaÄinci | 3 : 0 | Borac | |||||
31.05
17:30
OFK Bingula
Bratstvo
8
1
|
31.05.2015 17:30 | OFK Bingula | 8 : 1 | Bratstvo | |||||
31.05
17:30
Sremac
GraniÄar
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Sremac | 3 : 0 | GraniÄar | |||||
31.05
17:30
Napredak
OFK BikiÄ
0
0
|
31.05.2015 17:30 | Napredak | 0 : 0 | OFK BikiÄ | |||||
31.05
17:30
Hajduk
Omladinac (M)
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Hajduk | 1 : 1 | Omladinac (M) | |||||
31.05
17:30
Jednota
Jedinstvo
3
3
|
31.05.2015 17:30 | Jednota | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
31.05
17:30
SinÄeliÄ
Omladinac (B)
0
3
|
31.05.2015 17:30 | SinÄeliÄ | 0 : 3 | Omladinac (B) |
31.05
11:00
BujaÄiÄ
Paune
4
1
|
31.05.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 4 : 1 | Paune | |||||
31.05
17:00
Mladi radnik
Žabari
1
0
|
31.05.2015 17:00 | Mladi radnik | 1 : 0 | Žabari | |||||
31.05
17:00
Dupljaj
OFK Povlen
2
4
|
31.05.2015 17:00 | Dupljaj | 2 : 4 | OFK Povlen | |||||
31.05
17:00
Lukavac
KoteŔica
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Lukavac | 2 : 1 | KoteŔica | |||||
31.05
17:00
Rakac Stave
Zadrugar
5
0
|
31.05.2015 17:00 | Rakac Stave | 5 : 0 | Zadrugar |
31.05
17:00
BSK
7. juli
5
0
|
31.05.2015 17:00 | BSK | 5 : 0 | 7. juli | |||||
31.05
17:00
Burovac
Sloga 1952
0
3
|
31.05.2015 17:00 | Burovac | 0 : 3 | Sloga 1952 |
31.05
17:30
Musina reka
BSK 2014
2
0
|
31.05.2015 17:30 | Musina reka | 2 : 0 | BSK 2014 | |||||
31.05
17:30
Progorelica
Mlada krila
3
1
|
31.05.2015 17:30 | Progorelica | 3 : 1 | Mlada krila | |||||
31.05
17:30
ŽiÄa
Studen Vitez
1
2
|
31.05.2015 17:30 | ŽiÄa | 1 : 2 | Studen Vitez | |||||
31.05
17:30
Omladinac
Mladost
0
3
|
31.05.2015 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Mladost |
31.05
17:30
Borac
Jedinstvo
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Borac | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.05
17:30
ZgodaÄica
Jovo Kursula
1
4
|
31.05.2015 17:30 | ZgodaÄica | 1 : 4 | Jovo Kursula | |||||
31.05
17:30
Mladost 1981
MiloÄajac
1
3
|
31.05.2015 17:30 | Mladost 1981 | 1 : 3 | MiloÄajac |
31.05
17:30
Å antarovac
Jedinstvo
1
0
|
31.05.2015 17:30 | Å antarovac | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.05
17:30
Morava (R)
Omladinac
1
5
|
31.05.2015 17:30 | Morava (R) | 1 : 5 | Omladinac | |||||
31.05
17:30
OFK Borac
Sloboda
3
1
|
31.05.2015 17:30 | OFK Borac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
31.05
17:30
Osaonica
Partizan (M)
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Osaonica | 4 : 0 | Partizan (M) | |||||
31.05
17:30
Trnava
Kolonija
4
3
|
31.05.2015 17:30 | Trnava | 4 : 3 | Kolonija |
31.05
Luk
Mladost (G)
3
1
|
31.05.2015 | Luk | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
31.05
Hajduk
Jelav
5
0
|
31.05.2015 | Hajduk | 5 : 0 | Jelav |
31.05
17:00
JugoviÄi
Borjak 2013
2
1
|
31.05.2015 17:00 | JugoviÄi | 2 : 1 | Borjak 2013 | |||||
31.05
17:30
Vinogradar
Morava
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Morava |
31.05
11:00
Mladost (O)
Å umice
9
1
|
31.05.2015 11:00 | Mladost (O) | 9 : 1 | Å umice | |||||
31.05
11:00
Napredak (BP)
Mladost (MM)
3
5
|
31.05.2015 11:00 | Napredak (BP) | 3 : 5 | Mladost (MM) | |||||
31.05
11:00
Bair
Sloboda
3
0
|
31.05.2015 11:00 | Bair | 3 : 0 | Sloboda |
31.05
17:00
Karadjordje 2013
Mladost (CK)
1
2
|
31.05.2015 17:00 | Karadjordje 2013 | 1 : 2 | Mladost (CK) | |||||
31.05
17:00
Å umadija
Napredak
6
2
|
31.05.2015 17:00 | Å umadija | 6 : 2 | Napredak | |||||
31.05
17:00
Mladost (B)
Meteor
0
2
|
31.05.2015 17:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Meteor |
31.05
17:00
Borac
Sloga 1980
2
3
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 2 : 3 | Sloga 1980 | |||||
31.05
17:00
Rad 1974
Mladost 1976
1
2
|
31.05.2015 17:00 | Rad 1974 | 1 : 2 | Mladost 1976 | |||||
31.05
17:00
Belfast
JugoviÄi 1976
5
2
|
31.05.2015 17:00 | Belfast | 5 : 2 | JugoviÄi 1976 |
31.05
11:00
Maovi
Metaloplastika
3
5
|
31.05.2015 11:00 | Maovi | 3 : 5 | Metaloplastika | |||||
31.05
11:00
Torpedo 1924
POFK Letnjikovac
3
0
|
31.05.2015 11:00 | Torpedo 1924 | 3 : 0 | POFK Letnjikovac |
31.05
17:00
Udarnik
Napredak
6
0
|
31.05.2015 17:00 | Udarnik | 6 : 0 | Napredak | |||||
31.05
17:00
Proleter
BuduÄnost
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Proleter | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo
Pomoravlje
5
2
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 5 : 2 | Pomoravlje |
31.05
Äarapan
MeŔevo
1
0
|
31.05.2015 | Äarapan | 1 : 0 | MeÅ”evo | |||||
31.05
KruŔevica
Mladost VPD
0
6
|
31.05.2015 | KruŔevica | 0 : 6 | Mladost VPD | |||||
31.05
Konjuh
Gaglovo
2
2
|
31.05.2015 | Konjuh | 2 : 2 | Gaglovo | |||||
31.05
Rasinac
Vratare
0
3
|
31.05.2015 | Rasinac | 0 : 3 | Vratare | |||||
31.05
Srnje
Padež
3
2
|
31.05.2015 | Srnje | 3 : 2 | Padež |
31.05
17:30
Pepeljevac 1947
Modrica
2
1
|
31.05.2015 17:30 | Pepeljevac 1947 | 2 : 1 | Modrica | |||||
31.05
17:30
Polet (K)
Zdravinje
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Polet (K) | 1 : 1 | Zdravinje | |||||
31.05
17:30
Å titari
TrmÄari
3
4
|
31.05.2015 17:30 | Å titari | 3 : 4 | TrmÄari | |||||
31.05
17:30
Polet (Å )
Vitanovac 08
4
1
|
31.05.2015 17:30 | Polet (Å ) | 4 : 1 | Vitanovac 08 |
31.05
Mladost
OFK DragoŔevac
2
1
|
31.05.2015 | Mladost | 2 : 1 | OFK DragoŔevac | |||||
31.05
Belica
CrnovrŔanin
1
1
|
31.05.2015 | Belica | 1 : 1 | CrnovrŔanin | |||||
31.05
Oniks
Hajduk
0
3
|
31.05.2015 | Oniks | 0 : 3 | Hajduk |
31.05
RadniÄki
Rudar
1
0
|
31.05.2015 | RadniÄki | 1 : 0 | Rudar | |||||
31.05
Mladost (BS)
Mladost (R)
1
1
|
31.05.2015 | Mladost (BS) | 1 : 1 | Mladost (R) |
31.05
LjubiÄ
LijeÅ”Äe
3
1
|
31.05.2015 | LjubiÄ | 3 : 1 | LijeÅ”Äe | |||||
31.05
Mladost
Župa Superpetrol
6
1
|
31.05.2015 | Mladost | 6 : 1 | Župa Superpetrol | |||||
31.05
Omarska
Jedinstvo
3
2
|
31.05.2015 | Omarska | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
31.05
LaktaŔi
BSK
2
1
|
31.05.2015 | LaktaŔi | 2 : 1 | BSK | |||||
31.05
Sloga
ModriÄa
5
3
|
31.05.2015 | Sloga | 5 : 3 | ModriÄa | |||||
31.05
Borac (KD)
Borac (Å )
1
0
|
31.05.2015 | Borac (KD) | 1 : 0 | Borac (Å ) | |||||
31.05
Mineral
Ozren
1
1
|
31.05.2015 | Mineral | 1 : 1 | Ozren |
31.05
17:00
Ozren
Crvena zvijezda (O)
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Crvena zvijezda (O) | |||||
31.05
17:00
Posavina
SkugriÄ
0
5
|
31.05.2015 17:00 | Posavina | 0 : 5 | SkugriÄ | |||||
31.05
17:00
BuduÄnost
NaŔa krila
6
2
|
31.05.2015 17:00 | BuduÄnost | 6 : 2 | NaÅ”a krila | |||||
31.05
17:00
Pridjel
Trebava
4
1
|
31.05.2015 17:00 | Pridjel | 4 : 1 | Trebava | |||||
31.05
17:00
Rudanka
Crvena zvijezda (G)
6
1
|
31.05.2015 17:00 | Rudanka | 6 : 1 | Crvena zvijezda (G) | |||||
31.05
17:00
Vranjak
Polet 1926
5
0
|
31.05.2015 17:00 | Vranjak | 5 : 0 | Polet 1926 | |||||
31.05
17:00
ŽeljezniÄar
Hajduk
6
1
|
31.05.2015 17:00 | ŽeljezniÄar | 6 : 1 | Hajduk |
31.05
Džaja
Omladinac
4
6
|
31.05.2015 | Džaja | 4 : 6 | Omladinac | |||||
31.05
Borac 1926
Borac (ID)
1
2
|
31.05.2015 | Borac 1926 | 1 : 2 | Borac (ID) | |||||
31.05
Polet KrajiŔnik
Äelinac
3
2
|
31.05.2015 | Polet KrajiÅ”nik | 3 : 2 | Äelinac | |||||
31.05
Gorica
Krajina
4
3
|
31.05.2015 | Gorica | 4 : 3 | Krajina | |||||
31.05
Rekreativo
Å njegotina
5
4
|
31.05.2015 | Rekreativo | 5 : 4 | Å njegotina | |||||
31.05
ŽeljezniÄar
Vrbas
5
0
|
31.05.2015 | ŽeljezniÄar | 5 : 0 | Vrbas |
31.05
17:00
Zadrugar
Kladari Gornji
2
2
|
31.05.2015 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Kladari Gornji | |||||
31.05
17:00
Mladost (D)
Rudar
1
3
|
31.05.2015 17:00 | Mladost (D) | 1 : 3 | Rudar | |||||
31.05
17:00
Sloboda
PelagiÄevo
4
2
|
31.05.2015 17:00 | Sloboda | 4 : 2 | PelagiÄevo | |||||
31.05
17:00
Crkvina
Mladost (T)
6
2
|
31.05.2015 17:00 | Crkvina | 6 : 2 | Mladost (T) | |||||
31.05
17:00
Borac
Zvijezda
7
1
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 7 : 1 | Zvijezda | |||||
31.05
17:00
Sloga (J)
Bratstvo
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Sloga (J) | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
31.05
17:00
Sloga (DP)
Ukrina
3
1
|
31.05.2015 17:00 | Sloga (DP) | 3 : 1 | Ukrina |
31.05
17:30
Mladost (B)
Jablanica
5
2
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (B) | 5 : 2 | Jablanica | |||||
31.05
17:30
Kozara
Tamaris
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Kozara | 2 : 2 | Tamaris | |||||
31.05
17:30
Biseri
Borac (Å )
5
3
|
31.05.2015 17:30 | Biseri | 5 : 3 | Borac (Å ) | |||||
31.05
17:30
Mladi KrajiŔnik
Torpedo
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Mladi KrajiŔnik | 4 : 0 | Torpedo | |||||
31.05
17:30
Sloga DIPO
Milan
6
0
|
31.05.2015 17:30 | Sloga DIPO | 6 : 0 | Milan | |||||
31.05
17:30
Mladost (G)
Ratar
5
0
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (G) | 5 : 0 | Ratar |
31.05
ŽeljezniÄar
Kozara
2
7
|
31.05.2015 | ŽeljezniÄar | 2 : 7 | Kozara | |||||
31.05
Sloga
Radnik Urije
4
3
|
31.05.2015 | Sloga | 4 : 3 | Radnik Urije | |||||
31.05
Brzi
Bratstvo
2
3
|
31.05.2015 | Brzi | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
31.05
Mrakovica
Knežopoljac
4
1
|
31.05.2015 | Mrakovica | 4 : 1 | Knežopoljac | |||||
31.05
Gomjenica
Slaven
0
2
|
31.05.2015 | Gomjenica | 0 : 2 | Slaven | |||||
31.05
Plamen
Berek 1975
2
1
|
31.05.2015 | Plamen | 2 : 1 | Berek 1975 |
31.05
Akademac-UIS
BUK
3
0
|
31.05.2015 | Akademac-UIS | 3 : 0 | BUK | |||||
31.05
Partizan
Sloga 94
3
0
|
31.05.2015 | Partizan | 3 : 0 | Sloga 94 | |||||
31.05
Sloboda
MeÄaÅ”i
6
5
|
31.05.2015 | Sloboda | 6 : 5 | MeÄaÅ”i | |||||
31.05
Drina Amajlije
Priboj
6
0
|
31.05.2015 | Drina Amajlije | 6 : 0 | Priboj | |||||
31.05
BSK Ledinci
Novo Doba
1
1
|
31.05.2015 | BSK Ledinci | 1 : 1 | Novo Doba | |||||
31.05
17:00
Semberija
Balatun
2
1
|
31.05.2015 17:00 | Semberija | 2 : 1 | Balatun | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo
MagnojeviÄ 01
3
1
|
31.05.2015 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | MagnojeviÄ 01 |
31.05
Rasavci
Blatna
3
0
|
31.05.2015 | Rasavci | 3 : 0 | Blatna | |||||
31.05
Rudar
MoŔtanica
4
0
|
31.05.2015 | Rudar | 4 : 0 | MoŔtanica | |||||
31.05
Svodna
PodgrmeÄ
3
1
|
31.05.2015 | Svodna | 3 : 1 | PodgrmeÄ | |||||
31.05
Omladinac
Partizan
0
4
|
31.05.2015 | Omladinac | 0 : 4 | Partizan | |||||
31.05
Kiseljak
Radnik
0
5
|
31.05.2015 | Kiseljak | 0 : 5 | Radnik |
31.05
17:30
Bratstvo
Crni vrh
2
2
|
31.05.2015 17:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Crni vrh | |||||
31.05
17:30
Studenac
Crvena zemlja
1
1
|
31.05.2015 17:30 | Studenac | 1 : 1 | Crvena zemlja | |||||
31.05
17:30
Biseri
Kladari
1
5
|
31.05.2015 17:30 | Biseri | 1 : 5 | Kladari | |||||
31.05
17:30
BuduÄnost
Vrbas
3
3
|
31.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 3 : 3 | Vrbas |
31.05
Crvena zvijezda
JugoviÄ
2
1
|
31.05.2015 | Crvena zvijezda | 2 : 1 | JugoviÄ | |||||
31.05
GrÄica
ObiliÄ
2
1
|
31.05.2015 | GrÄica | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
31.05
Mladost (L)
Krbeti
2
1
|
31.05.2015 | Mladost (L) | 2 : 1 | Krbeti | |||||
31.05
Sava 04
Sveti Jovan
2
2
|
31.05.2015 | Sava 04 | 2 : 2 | Sveti Jovan | |||||
31.05
Brezik
Mladost 2003
5
0
|
31.05.2015 | Brezik | 5 : 0 | Mladost 2003 | |||||
31.05
Gredice
Mladost (T)
2
1
|
31.05.2015 | Gredice | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
31.05
17:00
Omladinac
Mladost (S)
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost (S) |
31.05
17:00
Polet
Å umadija
1
0
|
31.05.2015 17:00 | Polet | 1 : 0 | Å umadija |
31.05
17:00
Pobeda
MiÄunovo
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | MiÄunovo | |||||
31.05
17:00
NjegoÅ” B
Sokolac
0
3
|
31.05.2015 17:00 | NjegoÅ” B | 0 : 3 | Sokolac |
31.05
17:00
Sloga
Palilulac
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Palilulac | |||||
31.05
17:00
Sloboda 2013
Rtanj
4
1
|
31.05.2015 17:00 | Sloboda 2013 | 4 : 1 | Rtanj |
31.05
Mladost (R)
Garevina
2
3
|
31.05.2015 | Mladost (R) | 2 : 3 | Garevina | |||||
31.05
Vražogrnac
OFK Gnjila
2
1
|
31.05.2015 | Vražogrnac | 2 : 1 | OFK Gnjila | |||||
31.05
Mladi Gorani
BaŔtovan
3
1
|
31.05.2015 | Mladi Gorani | 3 : 1 | BaŔtovan |
31.05
17:00
Borac
OFK Mladenovac
3
6
|
31.05.2015 17:00 | Borac | 3 : 6 | OFK Mladenovac | |||||
31.05
17:00
Sloga
ŠepŔin
2
0
|
31.05.2015 17:00 | Sloga | 2 : 0 | ŠepŔin | |||||
31.05
17:00
Napredak (D)
Napredak (M)
0
3
|
31.05.2015 17:00 | Napredak (D) | 0 : 3 | Napredak (M) | |||||
31.05
17:00
Å umadija 1962
Markovac
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Å umadija 1962 | 3 : 0 | Markovac |
31.05
16:30
Polet
Sloga
2
0
|
31.05.2015 16:30 | Polet | 2 : 0 | Sloga | |||||
31.05
16:30
Mladost Virine
BuduÄnost
2
6
|
31.05.2015 16:30 | Mladost Virine | 2 : 6 | BuduÄnost | |||||
31.05
16:30
Supska
KruŔar
1
1
|
31.05.2015 16:30 | Supska | 1 : 1 | KruŔar |
31.05
17:30
Jevremovac
Galeb
4
0
|
31.05.2015 17:30 | Jevremovac | 4 : 0 | Galeb | |||||
31.05
17:30
KaraÄorÄe
PriÄinoviÄ
1
1
|
31.05.2015 17:30 | KaraÄorÄe | 1 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
31.05
17:30
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Sloga TrgoŔped
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 3 : 0 | Sloga TrgoÅ”ped | |||||
31.05
17:30
VlaÅ”iÄ
CeriÄ
3
3
|
31.05.2015 17:30 | VlaÅ”iÄ | 3 : 3 | CeriÄ | |||||
31.05
17:30
Mladost (Z)
Volujac
1
2
|
31.05.2015 17:30 | Mladost (Z) | 1 : 2 | Volujac | |||||
31.05
17:30
RadniÄki (K)
Dobrava
3
4
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki (K) | 3 : 4 | Dobrava | |||||
31.05
17:30
Mrovska
Sloga (K)
3
0
|
31.05.2015 17:30 | Mrovska | 3 : 0 | Sloga (K) |
31.05
17:00
Rudar
MoŔa
3
0
|
31.05.2015 17:00 | Rudar | 3 : 0 | MoŔa |
31.05
17:30
BuduÄnost
Mladi Radnik
2
2
|
31.05.2015 17:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Mladi Radnik | |||||
31.05
17:30
SindjeliÄ
Jedinstvo
6
3
|
31.05.2015 17:30 | SindjeliÄ | 6 : 3 | Jedinstvo |
31.05
Zadrugar
Bobetino Brdo
3
2
|
31.05.2015 | Zadrugar | 3 : 2 | Bobetino Brdo | |||||
31.05
Borac
Sloboda
1
3
|
31.05.2015 | Borac | 1 : 3 | Sloboda | |||||
31.05
Jedinstvo
BuduÄnost Red Star
5
1
|
31.05.2015 | Jedinstvo | 5 : 1 | BuduÄnost Red Star | |||||
31.05
Äelik
SlijepÄeviÄi
2
5
|
31.05.2015 | Äelik | 2 : 5 | SlijepÄeviÄi |
31.05
17:00
Napredak
Spartak
0
5
|
31.05.2015 17:00 | Napredak | 0 : 5 | Spartak |
31.05
17:00
Trijumf
Sloga RadniÄki
1
1
|
31.05.2015 17:00 | Trijumf | 1 : 1 | Sloga RadniÄki | |||||
31.05
17:00
Vojvodina
Požarevac
3
5
|
31.05.2015 17:00 | Vojvodina | 3 : 5 | Požarevac |
31.05
11:00
Metalac
Jagodina
2
1
|
31.05.2015 11:00 | Metalac | 2 : 1 | Jagodina | |||||
31.05
11:00
Spartak
Crvena zvezda
|
31.05.2015 11:00 | Spartak | : | Crvena zvezda | |||||
31.05
11:00
BSK BorÄa
Vojvodina
4
0
|
31.05.2015 11:00 | BSK BorÄa | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
31.05
12:00
Novi Pazar
RadniÄki 1923
1
0
|
31.05.2015 12:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
31.05
15:30
OFK Beograd
RadniÄki (N)
3
1
|
31.05.2015 15:30 | OFK Beograd | 3 : 1 | RadniÄki (N) |
31.05
Car Konstantin
Dinamo
1
3
|
31.05.2015 | Car Konstantin | 1 : 3 | Dinamo |
31.05
09:00
Internacional
SinÄeliÄ
4
1
|
31.05.2015 09:00 | Internacional | 4 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
31.05
10:00
Mladenovac
Voždovac
0
3
|
31.05.2015 10:00 | Mladenovac | 0 : 3 | Voždovac | |||||
31.05
10:00
Brodarac 2
BASK
3
0
|
31.05.2015 10:00 | Brodarac 2 | 3 : 0 | BASK | |||||
31.05
17:00
Lokomotiva
PKB
5
0
|
31.05.2015 17:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | PKB | |||||
31.05
17:30
RadniÄki (NB)
RadniÄki (O)
1
2
|
31.05.2015 17:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 2 | RadniÄki (O) |
31.05
12:00
Sloga
Jagodina
1
2
|
31.05.2015 12:00 | Sloga | 1 : 2 | Jagodina | |||||
31.05
11:00
Spartak
Crvena zvezda
|
31.05.2015 11:00 | Spartak | : | Crvena zvezda | |||||
31.05
11:00
Zemun
Vojvodina
1
1
|
31.05.2015 11:00 | Zemun | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
31.05
13:30
Rad
ÄukariÄki
1
1
|
31.05.2015 13:30 | Rad | 1 : 1 | ÄukariÄki | |||||
31.05
13:00
OFK Beograd
RadniÄki (N)
0
2
|
31.05.2015 13:00 | OFK Beograd | 0 : 2 | RadniÄki (N) |
31.05
Kiker
VrnjaÄka Banja
1
0
|
31.05.2015 | Kiker | 1 : 0 | VrnjaÄka Banja |
31.05
11:00
Sloga
Dinamo
2
2
|
31.05.2015 11:00 | Sloga | 2 : 2 | Dinamo |
31.05
13:00
Olimpia
ObiliÄ
3
0
|
31.05.2015 13:00 | Olimpia | 3 : 0 | ObiliÄ |
31.05
12:00
Zvezdara
Balkan
1
6
|
31.05.2015 12:00 | Zvezdara | 1 : 6 | Balkan | |||||
31.05
12:30
Brodarac1947
Banja
0
0
|
31.05.2015 12:30 | Brodarac1947 | 0 : 0 | Banja |
31.05
Palilulac
Real NiÅ”
0
2
|
31.05.2015 | Palilulac | 0 : 2 | Real NiÅ” |
31.05
10:00
Železnik Lasta
BuduÄnost (D)
2
2
|
31.05.2015 10:00 | Železnik Lasta | 2 : 2 | BuduÄnost (D) |
31.05
13:00
GrafiÄar
Bežanija
0
17
|
31.05.2015 13:00 | GrafiÄar | 0 : 17 | Bežanija |
31.05
11:00
RadniÄki (P)
SFS Borac
|
31.05.2015 11:00 | RadniÄki (P) | : | SFS Borac | |||||
31.05
11:00
Dinamo
Red Star
|
31.05.2015 11:00 | Dinamo | : | Red Star | |||||
31.05
11:00
Sloga
Napredak
|
31.05.2015 11:00 | Sloga | : | Napredak | |||||
31.05
11:00
RadniÄki (N)
Bor
|
31.05.2015 11:00 | RadniÄki (N) | : | Bor |
31.05
10:00
Potisje
HorgoÅ” 1911
1
4
|
31.05.2015 10:00 | Potisje | 1 : 4 | HorgoÅ” 1911 | |||||
31.05
10:00
Äoka
TornjoÅ”
6
1
|
31.05.2015 10:00 | Äoka | 6 : 1 | TornjoÅ” | |||||
31.05
10:00
Sloga
Slavija
8
2
|
31.05.2015 10:00 | Sloga | 8 : 2 | Slavija |
31.05
10:00
KaraÅ” (J)
Sloga
0
3
|
31.05.2015 10:00 | KaraÅ” (J) | 0 : 3 | Sloga | |||||
31.05
16:00
RadniÄki 1927
Partizan (U)
6
3
|
31.05.2015 16:00 | RadniÄki 1927 | 6 : 3 | Partizan (U) | |||||
31.05
13:00
Vulturul
VrŔac
0
15
|
31.05.2015 13:00 | Vulturul | 0 : 15 | VrŔac | |||||
31.05
11:00
BuduÄnost (A)
Å evac
7
3
|
31.05.2015 11:00 | BuduÄnost (A) | 7 : 3 | Å evac |
31.05
10:00
Jugoslavija
Dinamo
0
7
|
31.05.2015 10:00 | Jugoslavija | 0 : 7 | Dinamo | |||||
31.05
10:00
Smederevo 1924
Dolina
4
3
|
31.05.2015 10:00 | Smederevo 1924 | 4 : 3 | Dolina | |||||
31.05
10:00
Borac (S)
Borac (P)
5
1
|
31.05.2015 10:00 | Borac (S) | 5 : 1 | Borac (P) | |||||
31.05
10:00
Stenli
Polet
10
2
|
31.05.2015 10:00 | Stenli | 10 : 2 | Polet |
31.05
10:00
VrŔac United
Dinamo 1945
3
0
|
31.05.2015 10:00 | VrŔac United | 3 : 0 | Dinamo 1945 | |||||
31.05
11:00
Mika AntiÄ
BSK BavaniŔte
2
4
|
31.05.2015 11:00 | Mika AntiÄ | 2 : 4 | BSK BavaniÅ”te | |||||
31.05
10:00
Banat
Borac
4
0
|
31.05.2015 10:00 | Banat | 4 : 0 | Borac |
31.05
11:00
Hajduk
Provo
0
2
|
31.05.2015 11:00 | Hajduk | 0 : 2 | Provo |
31.05
10:00
VinÄa
Avala
4
1
|
31.05.2015 10:00 | VinÄa | 4 : 1 | Avala | |||||
31.05
12:30
LepuŔnica
Beograd 1929
0
6
|
31.05.2015 12:30 | LepuŔnica | 0 : 6 | Beograd 1929 | |||||
31.05
13:00
Trudbenik
PKB
1
2
|
31.05.2015 13:00 | Trudbenik | 1 : 2 | PKB | |||||
31.05
17:00
PKB Kovilovo
Crvena Zvezda MML
2
0
|
31.05.2015 17:00 | PKB Kovilovo | 2 : 0 | Crvena Zvezda MML |
31.05
11:00
Spartak '02
Arena Su
4
2
|
31.05.2015 11:00 | Spartak '02 | 4 : 2 | Arena Su | |||||
31.05
10:00
ObiliÄ
Senta
0
6
|
31.05.2015 10:00 | ObiliÄ | 0 : 6 | Senta |
31.05
Tutin
Bane
5
2
|
31.05.2015 | Tutin | 5 : 2 | Bane |
31.05
11:00
ÄukariÄki
Crvena zvezda
1
0
|
31.05.2015 11:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
31.05
11:30
Partizan
Zemun
4
1
|
31.05.2015 11:30 | Partizan | 4 : 1 | Zemun |
31.05
10:00
Srem Jakovo
Å umadinac
1
2
|
31.05.2015 10:00 | Srem Jakovo | 1 : 2 | Å umadinac | |||||
31.05
09:00
Radnicki (NB)
IMT
2
1
|
31.05.2015 09:00 | Radnicki (NB) | 2 : 1 | IMT | |||||
31.05
12:00
Tempo
Milutinac
15
1
|
31.05.2015 12:00 | Tempo | 15 : 1 | Milutinac |
31.05
10:00
Balkan
Crvena Zvezda MML
2
0
|
31.05.2015 10:00 | Balkan | 2 : 0 | Crvena Zvezda MML |
31.05
18:00
Hajduk
Potisje Pleteks
41
33
|
31.05.2015 18:00 | Hajduk | 41 : 33 | Potisje Pleteks | |||||
31.05
20:30
Srem Sm
Sivac 69
42
27
|
31.05.2015 20:30 | Srem Sm | 42 : 27 | Sivac 69 |
31.05
20:00
MaÄva
UmÄari
33
34
|
31.05.2015 20:00 | MaÄva | 33 : 34 | UmÄari |
31.05
18:00
Gaj
Mladost (V)
16
46
|
31.05.2015 18:00 | Gaj | 16 : 46 | Mladost (V) |
31.05
19:00
GrafiÄar (B)
Prigrevica
34
31
|
31.05.2015 19:00 | GrafiÄar (B) | 34 : 31 | Prigrevica |
31.05
Mladost (NP)
KuÄevo
21
30
|
31.05.2015 | Mladost (NP) | 21 : 30 | KuÄevo |
31.05
17:00
DorÄol
RadniÄki (NP)
62
28
|
31.05.2015 17:00 | DorÄol | 62 : 28 | RadniÄki (NP) |
31.05
16:00
Wild Boars Kragujevac
Panthers PanÄevo
45
7
|
31.05.2015 16:00 | Wild Boars Kragujevac | 45 : 7 | Panthers PanÄevo | |||||
31.05
15:00
GAT Dukes Novi Sad
Imperatori NiÅ”
56
16
|
31.05.2015 15:00 | GAT Dukes Novi Sad | 56 : 16 | Imperatori NiÅ” |