07.09
16:30
Zvižd
GFK Jasenica 1911
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Zvižd | 2 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
07.09
16:30
Pobeda
Å umadija 1903
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 1 | Å umadija 1903 |
07.09
16:30
Hajduk Veljko
Dinamo
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Dinamo | |||||
07.09
16:30
TimoÄanin
Car Konstantin
2
1
|
07.09.2014 16:30 | TimoÄanin | 2 : 1 | Car Konstantin |
07.09
16:30
Dunav
Tekstilac
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Tekstilac | |||||
07.09
16:30
Dolina
RadniÄki (S)
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Dolina | 2 : 0 | RadniÄki (S) |
07.09
16:30
BuduÄnost
IMT
6
1
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 6 : 1 | IMT | |||||
07.09
16:30
Turbina
BASK
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Turbina | 2 : 1 | BASK | |||||
07.09
11:00
Žarkovo
DorÄol
4
1
|
07.09.2014 11:00 | Žarkovo | 4 : 1 | DorÄol |
07.09
16:30
Rudar (Bresnica)
DragaÄevo
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Rudar (Bresnica) | 0 : 2 | DragaÄevo | |||||
07.09
16:30
Slavija
BraÄa VukoviÄ
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Slavija | 2 : 1 | BraÄa VukoviÄ | |||||
07.09
16:30
Tutin
Polet
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Tutin | 3 : 0 | Polet |
07.09
16:30
RSK
Sloga (B)
2
0
|
07.09.2014 16:30 | RSK | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
07.09
16:30
Homoljac
Borac
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Homoljac | 4 : 0 | Borac | |||||
07.09
16:30
Napredak
Basarac
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Napredak | 5 : 1 | Basarac | |||||
07.09
16:30
Sloboda
VGSK
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | VGSK | |||||
07.09
16:30
Mihajlovac 1934
Mladi radnik (R)
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | Mladi radnik (R) | |||||
07.09
16:30
Lepenica
ObiliÄ
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Lepenica | 0 : 0 | ObiliÄ |
07.09
16:30
Zadrugar
Brezovica
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Brezovica | |||||
07.09
16:30
RadniÄki Stobeks
Jedinstvo 1945
3
1
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki Stobeks | 3 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
07.09
16:30
Sloga (S)
RadniÄki (V)
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (S) | 1 : 0 | RadniÄki (V) |
07.09
16:30
Župa
Juhor
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Župa | 1 : 0 | Juhor | |||||
07.09
16:30
LevaÄ
SFS Borac
2
2
|
07.09.2014 16:30 | LevaÄ | 2 : 2 | SFS Borac | |||||
07.09
16:30
Rembas
Trajal
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Rembas | 3 : 1 | Trajal | |||||
07.09
16:30
Dragocvet
Jedinstvo (M)
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Dragocvet | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
07.09
16:30
Lugomir
ŽitoraÄa
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Lugomir | 2 : 2 | ŽitoraÄa | |||||
07.09
16:30
TemniÄ 1924
Kosanica
3
1
|
07.09.2014 16:30 | TemniÄ 1924 | 3 : 1 | Kosanica |
07.09
16:30
Rudar Alpos
Brestovac 1946
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Rudar Alpos | 3 : 1 | Brestovac 1946 | |||||
07.09
16:30
Brodoremont
Moravica
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Brodoremont | 2 : 0 | Moravica | |||||
07.09
16:30
Pukovac
Bukovik
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Pukovac | 2 : 0 | Bukovik |
07.09
16:30
Ropotovo
Jedinstvo (BP)
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Ropotovo | 1 : 3 | Jedinstvo (BP) | |||||
07.09
16:30
Vlasina
BobiŔte
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Vlasina | 1 : 1 | BobiŔte | |||||
07.09
16:30
Sloboda
Nebeski andjeli
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 2 | Nebeski andjeli |
07.09
16:30
BuduÄnost
Jedinstvo (SP)
1
0
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
07.09
16:30
Hajduk
ŽSK
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 3 | ŽSK | |||||
07.09
10:00
Index
Kupinovo
1
1
|
07.09.2014 10:00 | Index | 1 : 1 | Kupinovo | |||||
07.09
16:30
Borac
Sloga
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 0 : 0 | Sloga | |||||
07.09
16:30
LSK LaÄarak
Crvena zvezda
2
1
|
07.09.2014 16:30 | LSK LaÄarak | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
07.09
16:30
Ljukovo
Kabel
0
4
|
07.09.2014 16:30 | Ljukovo | 0 : 4 | Kabel |
07.09
16:30
Tavankut
Polet
1
4
|
07.09.2014 16:30 | Tavankut | 1 : 4 | Polet | |||||
07.09
16:30
OFK Odžaci
BaÄka (P)
3
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Odžaci | 3 : 0 | BaÄka (P) | |||||
07.09
16:30
Preporod
OFK Mladost APA
1
5
|
07.09.2014 16:30 | Preporod | 1 : 5 | OFK Mladost APA | |||||
07.09
16:30
Tisa
Jadran
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Tisa | 3 : 1 | Jadran |
07.09
16:30
Borac (StarÄevo)
OFK Kikinda
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac (StarÄevo) | 1 : 0 | OFK Kikinda | |||||
07.09
16:30
Borac (Sakule)
Sloga
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac (Sakule) | 4 : 0 | Sloga |
07.09
16:30
LepuŔnica
SremÄica
2
5
|
07.09.2014 16:30 | LepuÅ”nica | 2 : 5 | SremÄica | |||||
07.09
10:00
ŽelezniÄar
PKB
2
0
|
07.09.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | PKB | |||||
07.09
16:30
Zvezdara
Jedinstvo
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Zvezdara | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.09
10:00
GrafiÄar
Stepojevac Vaga
1
5
|
07.09.2014 10:00 | GrafiÄar | 1 : 5 | Stepojevac Vaga |
07.09
17:00
Pazar Juniors 2011
Kraljevo Hajduk
2
0
|
07.09.2014 17:00 | Pazar Juniors 2011 | 2 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
07.09
17:00
Mataruge
GoÄ
1
0
|
07.09.2014 17:00 | Mataruge | 1 : 0 | GoÄ | |||||
07.09
17:00
RadniÄki
OFK Ras
2
1
|
07.09.2014 17:00 | RadniÄki | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
07.09
17:00
Ibar
Borac
2
1
|
07.09.2014 17:00 | Ibar | 2 : 1 | Borac | |||||
07.09
17:00
Ribnica
Radnik
1
0
|
07.09.2014 17:00 | Ribnica | 1 : 0 | Radnik | |||||
07.09
17:00
BuduÄnost
Gruža
2
0
|
07.09.2014 17:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Gruža | |||||
07.09
17:00
Lazac
Polet
1
1
|
07.09.2014 17:00 | Lazac | 1 : 1 | Polet | |||||
07.09
17:00
KaraÄorÄe
Granit
5
0
|
07.09.2014 17:00 | KaraÄorÄe | 5 : 0 | Granit |
07.09
17:00
Mladost (P)
SuŔica
2
0
|
07.09.2014 17:00 | Mladost (P) | 2 : 0 | SuŔica | |||||
07.09
17:00
BuduÄnost
MarÅ”iÄ
2
0
|
07.09.2014 17:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | MarÅ”iÄ | |||||
07.09
17:00
Jedinstvo
Borac
0
3
|
07.09.2014 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Borac |
07.09
16:30
ViŔesava
Omladinac
5
2
|
07.09.2014 16:30 | ViŔesava | 5 : 2 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
Prvi partizan
Napredak
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Prvi partizan | 1 : 1 | Napredak | |||||
07.09
16:30
Polet
GP Zlatibor
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Polet | 5 : 1 | GP Zlatibor | |||||
07.09
16:30
Äajetina
Jasen
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Äajetina | 1 : 1 | Jasen | |||||
07.09
16:30
PeruÄac
Jedinstvo
1
2
|
07.09.2014 16:30 | PeruÄac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.09
11:00
Ariljska rampa
Crnokosa
2
1
|
07.09.2014 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | Crnokosa |
07.09
16:30
ZSK
Mladost
2
2
|
07.09.2014 16:30 | ZSK | 2 : 2 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Sovljak
Tulari
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Sovljak | 1 : 0 | Tulari | |||||
07.09
16:30
JoŔeva
TrliÄ
1
3
|
07.09.2014 16:30 | JoÅ”eva | 1 : 3 | TrliÄ | |||||
07.09
16:30
TeŔnjar
OFK Divci
3
2
|
07.09.2014 16:30 | TeŔnjar | 3 : 2 | OFK Divci |
07.09
16:00
Podrinje
GuÄevo
1
0
|
07.09.2014 16:00 | Podrinje | 1 : 0 | GuÄevo | |||||
07.09
16:00
Antimon
MaÄva 2005
2
1
|
07.09.2014 16:00 | Antimon | 2 : 1 | MaÄva 2005 | |||||
07.09
16:00
Borac (V)
Hajduk Stanko
2
4
|
07.09.2014 16:00 | Borac (V) | 2 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
07.09
16:00
Mladost (P)
Drina
2
1
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Drina | |||||
07.09
16:00
Jedinstvo (Å )
Lipolist
1
0
|
07.09.2014 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 0 | Lipolist | |||||
07.09
16:00
Provo
Jedinstvo (MZ)
3
0
|
07.09.2014 16:00 | Provo | 3 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
07.09
16:30
Omladinac
KaraÄorÄe
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
07.09
16:30
Å atornja
Partizan (D)
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Å atornja | 3 : 0 | Partizan (D) | |||||
07.09
16:30
Å umadinac (S)
Junkovac
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Å umadinac (S) | 1 : 1 | Junkovac | |||||
07.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Å umadija
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Prvi srpski ustanak | 3 : 1 | Å umadija | |||||
07.09
16:30
BSK
VinÄa
1
0
|
07.09.2014 16:30 | BSK | 1 : 0 | VinÄa | |||||
07.09
16:30
Borac
Vitlina-Bokanja
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 1 : 1 | Vitlina-Bokanja |
07.09
16:00
Zadrugar (T)
Mlava (B)
1
1
|
07.09.2014 16:00 | Zadrugar (T) | 1 : 1 | Mlava (B) | |||||
07.09
16:00
KrilaÅ”
Petar Dobrnjac
1
1
|
07.09.2014 16:00 | KrilaÅ” | 1 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
07.09
16:00
TrgovaÄki
Polet (SD)
1
4
|
07.09.2014 16:00 | TrgovaÄki | 1 : 4 | Polet (SD) | |||||
07.09
16:00
Mladost (B)
Vojvoda Milenko
3
2
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
07.09
16:00
Napredak 1936
Sloga (B)
0
2
|
07.09.2014 16:00 | Napredak 1936 | 0 : 2 | Sloga (B) | |||||
07.09
16:00
Å apine
Integral
5
1
|
07.09.2014 16:00 | Å apine | 5 : 1 | Integral | |||||
07.09
16:00
Mlava (ML)
RadniÄki 1926
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Mlava (ML) | 2 : 0 | RadniÄki 1926 |
07.09
16:30
SASK
Mladi borac
6
1
|
07.09.2014 16:30 | SASK | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
07.09
16:30
ŽelezniÄar (K)
ŽelezniÄar (S)
0
3
|
07.09.2014 16:30 | ŽelezniÄar (K) | 0 : 3 | ŽelezniÄar (S) | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost (R)
Udarnik
0
0
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost (R) | 0 : 0 | Udarnik | |||||
07.09
16:30
Osipaonica
7. Juli
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Osipaonica | 2 : 2 | 7. Juli | |||||
07.09
16:30
Pobeda
Jedinstvo (K)
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda | 2 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
07.09
16:30
Sloga (M)
Vodice
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (M) | 2 : 0 | Vodice | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost (MK)
Proleter
0
1
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost (MK) | 0 : 1 | Proleter |
07.09
16:30
KuŔiljevo
Sloga (V)
5
0
|
07.09.2014 16:30 | KuŔiljevo | 5 : 0 | Sloga (V) | |||||
07.09
16:30
Bratstvo
Mladost (K)
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Bratstvo | 0 : 0 | Mladost (K) | |||||
07.09
16:30
Mladi radnik
BuduÄnost
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
07.09
16:30
OFK Bratstvo
Sloga (DV)
7
1
|
07.09.2014 16:30 | OFK Bratstvo | 7 : 1 | Sloga (DV) | |||||
07.09
16:30
Mladost (D)
Mladost (J)
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Mladost (J) | |||||
07.09
16:30
Napredak (Z)
BSK
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Napredak (Z) | 4 : 0 | BSK | |||||
07.09
16:30
Napredak (D)
Morava 1918
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Napredak (D) | 2 : 3 | Morava 1918 | |||||
07.09
16:30
Morava
OFK Tekstilac
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Morava | 3 : 0 | OFK Tekstilac |
07.09
16:30
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Trbunje
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | 1 : 0 | Trbunje | |||||
07.09
16:30
DunÄerski
Partizanski put
5
3
|
07.09.2014 16:30 | DunÄerski | 5 : 3 | Partizanski put | |||||
07.09
16:30
Pobeda
Jug Bogdan
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 3 | Jug Bogdan | |||||
07.09
16:30
KaÄuÅ”a
Real
0
3
|
07.09.2014 16:30 | KaÄuÅ”a | 0 : 3 | Real | |||||
07.09
11:00
Svetlost
Jastrebac
1
5
|
07.09.2014 11:00 | Svetlost | 1 : 5 | Jastrebac | |||||
07.09
16:30
Borac
Kosovac
6
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 6 : 1 | Kosovac | |||||
07.09
16:30
DobriÄ
Omladinac
2
1
|
07.09.2014 16:30 | DobriÄ | 2 : 1 | Omladinac |
07.09
16:30
MaÄkovac
Äitluk
1
0
|
07.09.2014 16:30 | MaÄkovac | 1 : 0 | Äitluk | |||||
07.09
16:30
Sloga (Ä)
Å anac
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (Ä) | 1 : 1 | Å anac | |||||
07.09
16:30
Sloga (D)
Vinogradar
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (D) | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
07.09
16:30
Naupare
Gradina
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Naupare | 4 : 1 | Gradina | |||||
07.09
16:30
Jastrebac
Jedinstvo 1936
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Jastrebac | 4 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
07.09
16:30
Mladost
Blagotin
4
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 4 : 2 | Blagotin | |||||
07.09
16:30
13. April
BoŔnjane
1
1
|
07.09.2014 16:30 | 13. April | 1 : 1 | BoŔnjane | |||||
07.09
16:30
Gornji StepoÅ”
Omladinac
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Gornji StepoÅ” | 2 : 0 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
Mladi radnik
Trudbenik
4
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Trudbenik |
07.09
17:00
BuduÄnost
MagliÄ
1
2
|
07.09.2014 17:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | MagliÄ | |||||
07.09
17:00
Mladost Radost
Stari Grad
6
0
|
07.09.2014 17:00 | Mladost Radost | 6 : 0 | Stari Grad | |||||
07.09
17:00
Hajduk
Tvrdjava
3
1
|
07.09.2014 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Tvrdjava | |||||
07.09
17:00
Sutjeska
BeÄej 1918
0
2
|
07.09.2014 17:00 | Sutjeska | 0 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
07.09
17:00
Mladost
ObiliÄ
1
1
|
07.09.2014 17:00 | Mladost | 1 : 1 | ObiliÄ | |||||
07.09
17:00
Krila Krajine
Titel
0
1
|
07.09.2014 17:00 | Krila Krajine | 0 : 1 | Titel |
07.09
16:30
Susek
Jedinstvo
5
0
|
07.09.2014 16:30 | Susek | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
07.09
16:30
Petrovaradin
Dinamo
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | Dinamo | |||||
07.09
16:30
TSK
Å ajkaÅ” 1908
2
0
|
07.09.2014 16:30 | TSK | 2 : 0 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
07.09
16:30
Tatra
Veternik
0
4
|
07.09.2014 16:30 | Tatra | 0 : 4 | Veternik | |||||
07.09
16:30
OFK Sirig
Mladost
1
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Sirig | 1 : 0 | Mladost |
07.09
17:30
RadniÄki
Jadran
0
0
|
07.09.2014 17:30 | RadniÄki | 0 : 0 | Jadran | |||||
07.09
17:30
Napredak
Hajduk 1932
2
0
|
07.09.2014 17:30 | Napredak | 2 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
07.09
17:30
Sremac GraniÄar 1924
Hrtkovci
2
0
|
07.09.2014 17:30 | Sremac GraniÄar 1924 | 2 : 0 | Hrtkovci | |||||
07.09
17:30
Hajduk 1925 Podunavac
BuduÄnost
2
0
|
07.09.2014 17:30 | Hajduk 1925 Podunavac | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
07.09
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Hajduk (D)
1
3
|
07.09.2014 17:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 3 | Hajduk (D) | |||||
07.09
17:30
Donji Petrovci
Partizan
3
1
|
07.09.2014 17:30 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Partizan |
07.09
16:30
Vinogradar
BajŔa
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Vinogradar | 0 : 1 | BajŔa | |||||
07.09
16:30
Proleter
BaÄka
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Proleter | 0 : 3 | BaÄka | |||||
07.09
16:30
EÄÅ”eg
Olimpija
1
2
|
07.09.2014 16:30 | EÄÅ”eg | 1 : 2 | Olimpija |
07.09
16:30
Hajduk
Lipar
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Hajduk | 3 : 0 | Lipar | |||||
07.09
16:30
Dunav
Omladinac (D)
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Dunav | 1 : 1 | Omladinac (D) | |||||
07.09
16:30
TerekveÅ”
GraniÄar (G)
4
1
|
07.09.2014 16:30 | TerekveÅ” | 4 : 1 | GraniÄar (G) | |||||
07.09
16:30
GraniÄar (R)
Kula
0
2
|
07.09.2014 16:30 | GraniÄar (R) | 0 : 2 | Kula | |||||
07.09
16:30
Omladinac (B)
Rusin
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac (B) | 3 : 1 | Rusin |
07.09
16:00
Jugoslavija
Crvena zvezda
4
3
|
07.09.2014 16:00 | Jugoslavija | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
07.09
16:00
Partizan (G)
HajduÄica
3
2
|
07.09.2014 16:00 | Partizan (G) | 3 : 2 | HajduÄica | |||||
07.09
16:00
Jedinstvo SteviÄ
RadniÄki (B)
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Jedinstvo SteviÄ | 2 : 0 | RadniÄki (B) | |||||
07.09
16:00
Vulturul
Mladost (O)
0
2
|
07.09.2014 16:00 | Vulturul | 0 : 2 | Mladost (O) | |||||
07.09
16:00
Vojvodina
BuduÄnost (A)
4
1
|
07.09.2014 16:00 | Vojvodina | 4 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
07.09
16:00
Sloga (BNS)
Mladost (V)
2
4
|
07.09.2014 16:00 | Sloga (BNS) | 2 : 4 | Mladost (V) | |||||
07.09
16:00
Polet
Omladinac (D)
7
1
|
07.09.2014 16:00 | Polet | 7 : 1 | Omladinac (D) |
07.09
16:30
Zadrugar
Vojvodina 1928
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
07.09
16:30
RadniÄki 1911
Vojvodina (NM)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki 1911 | 3 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
07.09
16:30
Vojvodina (B)
Crvena zvezda
2
4
|
07.09.2014 16:30 | Vojvodina (B) | 2 : 4 | Crvena zvezda | |||||
07.09
16:30
Napredak
ŽAK
3
3
|
07.09.2014 16:30 | Napredak | 3 : 3 | ŽAK |
07.09
16:30
Borac (O)
Dunav-Sv.Stefan
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac (O) | 2 : 0 | Dunav-Sv.Stefan | |||||
07.09
16:30
Resnik
SindjeliÄ 2012(U)
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Resnik | 0 : 0 | SindjeliÄ 2012(U) | |||||
07.09
16:30
BSK 1925
PoŔtar Zvezdara
2
0
|
07.09.2014 16:30 | BSK 1925 | 2 : 0 | PoŔtar Zvezdara | |||||
07.09
16:30
Zmaj 1953
Brodarac
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | Brodarac | |||||
07.09
11:00
13. maj
Banja (VB)
3
1
|
07.09.2014 11:00 | 13. maj | 3 : 1 | Banja (VB) |
07.09
16:30
Veliki Borak
OFK Zabrežje
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Veliki Borak | 1 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
07.09
10:00
Borac (L)
Mladost (C)
0
1
|
07.09.2014 10:00 | Borac (L) | 0 : 1 | Mladost (C) | |||||
07.09
16:30
Strelac
Mladost (Ä)
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Strelac | 0 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost (Z)
RadniÄki (R)
6
1
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost (Z) | 6 : 1 | RadniÄki (R) | |||||
07.09
16:30
VraniÄ
Mladost (B)
1
3
|
07.09.2014 16:30 | VraniÄ | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
07.09
16:30
RuŔanj
Napredak (M)
2
3
|
07.09.2014 16:30 | RuŔanj | 2 : 3 | Napredak (M) | |||||
07.09
11:00
Prva Iskra
Å umadija (Å )
3
2
|
07.09.2014 11:00 | Prva Iskra | 3 : 2 | Å umadija (Å ) |
07.09
16:30
Velika Krsna
Podunavac (R)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Velika Krsna | 3 : 1 | Podunavac (R) | |||||
07.09
10:00
Selo Mladenovac
Dunavac (G)
1
1
|
07.09.2014 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 1 | Dunavac (G) | |||||
07.09
16:30
Heroj 1925
VlaŔka
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Heroj 1925 | 1 : 2 | VlaŔka | |||||
07.09
16:30
Kosmaj
KovaÄevac
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Kosmaj | 2 : 0 | KovaÄevac |
07.09
16:30
NaŔa krila 1936
Orljane
1
3
|
07.09.2014 16:30 | NaŔa krila 1936 | 1 : 3 | Orljane | |||||
07.09
16:30
RadniÄki 1924 (K)
Mladost (B)
1
2
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki 1924 (K) | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
07.09
16:30
Mladi radnik
RasovaÄa
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | RasovaÄa | |||||
07.09
16:30
MaloŔiŔte
Zaplanjac
2
1
|
07.09.2014 16:30 | MaloŔiŔte | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
07.09
16:30
Zemljoradnik
Palilula
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Palilula |
07.09
16:30
Äekmin
Progres
4
2
|
07.09.2014 16:30 | Äekmin | 4 : 2 | Progres | |||||
07.09
16:30
Mladi borac
BuduÄnost
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladi borac | 1 : 2 | BuduÄnost | |||||
07.09
16:30
Umac
Jedinstvo (GS)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Umac | 3 : 1 | Jedinstvo (GS) | |||||
07.09
16:30
Mladost
ŽelezniÄar
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo (G)
Plantaža
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Plantaža | |||||
07.09
16:30
RadniÄki
ZloÄudovo
0
0
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki | 0 : 0 | ZloÄudovo | |||||
07.09
16:30
Sloga
VuÄje
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 0 : 2 | VuÄje | |||||
07.09
16:30
OFK Brza
Å umadija
1
2
|
07.09.2014 16:30 | OFK Brza | 1 : 2 | Å umadija |
07.09
16:30
Padež
ŽeljuŔa
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Padež | 1 : 0 | ŽeljuŔa | |||||
07.09
16:30
Napredak
Mladost
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Borac
Zadrugar
0
4
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 0 : 4 | Zadrugar | |||||
07.09
11:00
Jedinstvo
Spartak
4
0
|
07.09.2014 11:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Spartak |
07.09
16:30
Deli Jovan
Branik
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Deli Jovan | 2 : 0 | Branik | |||||
07.09
16:30
Slatina (B)
Krivelj
7
1
|
07.09.2014 16:30 | Slatina (B) | 7 : 1 | Krivelj | |||||
07.09
16:30
Majdanpek
RadniÄki
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Majdanpek | 3 : 0 | RadniÄki |
07.09
16:30
BuduÄnost (P)
Proleter (DV)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost (P) | 3 : 1 | Proleter (DV) | |||||
07.09
16:30
OFK Brzi Brod
BuduÄnost (PK)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | OFK Brzi Brod | 3 : 1 | BuduÄnost (PK) | |||||
07.09
16:30
Morava
Proleter (M)
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Morava | 4 : 0 | Proleter (M) | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Rudar
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Rudar | |||||
07.09
16:30
VrtiŔte
Crvena zastava
1
3
|
07.09.2014 16:30 | VrtiŔte | 1 : 3 | Crvena zastava |
07.09
16:30
RadniÄki
Malinik
4
0
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki | 4 : 0 | Malinik | |||||
07.09
16:30
Omladinac
TrebiÄ
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | TrebiÄ | |||||
07.09
16:30
SvrljiŔka topla
Borac
1
5
|
07.09.2014 16:30 | SvrljiŔka topla | 1 : 5 | Borac | |||||
07.09
16:30
Sloga
OFK 019 ZajeÄar
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK 019 ZajeÄar |
07.09
16:30
TreŔnjevka
Äelik
1
3
|
07.09.2014 16:30 | TreÅ”njevka | 1 : 3 | Äelik | |||||
07.09
16:30
Mladost (S)
Pavlovac
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (S) | 2 : 1 | Pavlovac | |||||
07.09
16:30
Vihor
Ternoci
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Vihor | 1 : 1 | Ternoci |
07.09
16:00
Potporanj
Dunav
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Potporanj | 2 : 0 | Dunav | |||||
07.09
16:00
Vladimirovac
Jedinstvo (V)
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Vladimirovac | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
07.09
16:00
Å evac
Vojvodina (CC)
0
2
|
07.09.2014 16:00 | Å evac | 0 : 2 | Vojvodina (CC) | |||||
07.09
16:00
Dobrica
Vojvodina (S)
0
2
|
07.09.2014 16:00 | Dobrica | 0 : 2 | Vojvodina (S) | |||||
07.09
16:00
Ratar
Borac (VS)
1
1
|
07.09.2014 16:00 | Ratar | 1 : 1 | Borac (VS) | |||||
07.09
16:00
KaraÅ” (J)
Partizan (K)
4
3
|
07.09.2014 16:00 | KaraÅ” (J) | 4 : 3 | Partizan (K) |
07.09
16:00
Proleter
Borac (P)
2
4
|
07.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 4 | Borac (P) | |||||
07.09
16:00
BSK BavaniŔte
Stari TamiÅ”
2
1
|
07.09.2014 16:00 | BSK BavaniŔte | 2 : 1 | Stari TamiŔ | |||||
07.09
16:00
Dolovo
BuduÄnost (BB)
5
1
|
07.09.2014 16:00 | Dolovo | 5 : 1 | BuduÄnost (BB) | |||||
07.09
16:00
Kolonija
Plavi Dunav 1932
0
3
|
07.09.2014 16:00 | Kolonija | 0 : 3 | Plavi Dunav 1932 | |||||
07.09
16:00
Strela
Dinamo 1945
1
2
|
07.09.2014 16:00 | Strela | 1 : 2 | Dinamo 1945 |
07.09
16:00
Unirea
Polet
1
3
|
07.09.2014 16:00 | Unirea | 1 : 3 | Polet | |||||
07.09
16:00
Spartak 1911
Pobeda
9
1
|
07.09.2014 16:00 | Spartak 1911 | 9 : 1 | Pobeda | |||||
07.09
16:00
Omladinac (O)
Tempo
0
0
|
07.09.2014 16:00 | Omladinac (O) | 0 : 0 | Tempo |
07.09
16:30
VinoraÄa
Napredak
1
0
|
07.09.2014 16:30 | VinoraÄa | 1 : 0 | Napredak | |||||
07.09
16:30
Crni Vrh
Morava
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Crni Vrh | 1 : 2 | Morava | |||||
07.09
16:30
Mladost
Partizan
2
4
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 4 | Partizan | |||||
07.09
16:30
Kupinovac
Ursule
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Kupinovac | 3 : 1 | Ursule | |||||
07.09
16:30
Blagotin
Kolare
1
5
|
07.09.2014 16:30 | Blagotin | 1 : 5 | Kolare | |||||
07.09
16:30
Vinogradar
Juhor
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Vinogradar | 1 : 0 | Juhor |
07.09
16:00
Moravac
Javor
4
3
|
07.09.2014 16:00 | Moravac | 4 : 3 | Javor | |||||
07.09
16:00
Istok 63
Napredak (St)
5
1
|
07.09.2014 16:00 | Istok 63 | 5 : 1 | Napredak (St) | |||||
07.09
16:00
Resavac
RadniÄki
8
2
|
07.09.2014 16:00 | Resavac | 8 : 2 | RadniÄki | |||||
07.09
16:00
Mladost (S)
Hajduk
1
4
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (S) | 1 : 4 | Hajduk | |||||
07.09
16:00
Å umadija
Polet
2
1
|
07.09.2014 16:00 | Å umadija | 2 : 1 | Polet | |||||
07.09
16:00
Rudar (S)
Rudar (P)
2
3
|
07.09.2014 16:00 | Rudar (S) | 2 : 3 | Rudar (P) |
07.09
Napredak
FruŔka Gora
4
0
|
07.09.2014 | Napredak | 4 : 0 | FruŔka Gora | |||||
07.09
ÄSK 1939
NoÄaj
2
1
|
07.09.2014 | ÄSK 1939 | 2 : 1 | NoÄaj | |||||
07.09
FruŔkogorac
OFK BrestaÄ
0
1
|
07.09.2014 | FruÅ”kogorac | 0 : 1 | OFK BrestaÄ | |||||
07.09
Jedinstvo (P)
Sloga
1
1
|
07.09.2014 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.09
Borac (M)
GraniÄar (K)
0
1
|
07.09.2014 | Borac (M) | 0 : 1 | GraniÄar (K) | |||||
07.09
Jedinstvo (M)
Podrinje
3
1
|
07.09.2014 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | Podrinje | |||||
07.09
ObiliÄ 1993
GraniÄar (G)
6
0
|
07.09.2014 | ObiliÄ 1993 | 6 : 0 | GraniÄar (G) |
07.09
16:30
Partizan
RadniÄki 1918
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Partizan | 3 : 2 | RadniÄki 1918 | |||||
07.09
16:30
OFK Å ikara
Jedinstvo (R)
0
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Å ikara | 0 : 0 | Jedinstvo (R) |
07.09
16:30
Omladinac
Potisje
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Potisje | |||||
07.09
16:30
Rusanda
Naftagas
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Rusanda | 3 : 2 | Naftagas | |||||
07.09
16:30
OFK Gradnulica
ASK
0
2
|
07.09.2014 16:30 | OFK Gradnulica | 0 : 2 | ASK | |||||
07.09
16:30
ŽFK Banat BagljaŔ
Proleter 2006
2
1
|
07.09.2014 16:30 | ŽFK Banat BagljaŔ | 2 : 1 | Proleter 2006 | |||||
07.09
16:30
OFK Klek
Borac
2
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Klek | 2 : 0 | Borac | |||||
07.09
16:30
Banat
Lehel
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Banat | 2 : 0 | Lehel |
07.09
17:00
Real
Å umadija
3
2
|
07.09.2014 17:00 | Real | 3 : 2 | Å umadija | |||||
07.09
17:00
Morava (M)
Tavnik
2
1
|
07.09.2014 17:00 | Morava (M) | 2 : 1 | Tavnik | |||||
07.09
17:00
BuduÄnost
Jedinstvo
1
1
|
07.09.2014 17:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.09
17:00
Stubal
Zvezda
3
0
|
07.09.2014 17:00 | Stubal | 3 : 0 | Zvezda | |||||
07.09
17:00
Morava (S)
Vrnjci
0
1
|
07.09.2014 17:00 | Morava (S) | 0 : 1 | Vrnjci | |||||
07.09
17:00
Partizan
Napredak
0
0
|
07.09.2014 17:00 | Partizan | 0 : 0 | Napredak |
07.09
16:30
Mladost
BaÄka
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 3 | BaÄka | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo (G)
ObiliÄ
7
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo (G) | 7 : 1 | ObiliÄ | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost
Iskra
3
1
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | Iskra | |||||
07.09
16:30
Sloga
Napredak
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Napredak | |||||
07.09
16:30
MiletiÄ
Vojvodina
5
2
|
07.09.2014 16:30 | MiletiÄ | 5 : 2 | Vojvodina | |||||
07.09
16:30
Hajduk
Jedinstvo (BPS)
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Hajduk | 0 : 2 | Jedinstvo (BPS) |
07.09
Navalin
OFK Morava
1
1
|
07.09.2014 | Navalin | 1 : 1 | OFK Morava | |||||
07.09
Mladost (B)
Omladinac
0
8
|
07.09.2014 | Mladost (B) | 0 : 8 | Omladinac | |||||
07.09
Marjan MB
Kumarevo 65
2
6
|
07.09.2014 | Marjan MB | 2 : 6 | Kumarevo 65 | |||||
07.09
Sloboda
Morava (G)
4
0
|
07.09.2014 | Sloboda | 4 : 0 | Morava (G) | |||||
07.09
Mladost (DL)
Lemind 1953
6
0
|
07.09.2014 | Mladost (DL) | 6 : 0 | Lemind 1953 |
07.09
16:00
BuduÄnost
Mladi Borac
1
1
|
07.09.2014 16:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
07.09
16:00
Gorki
Napredak
0
1
|
07.09.2014 16:00 | Gorki | 0 : 1 | Napredak | |||||
07.09
16:00
Drina
DuŔko
3
1
|
07.09.2014 16:00 | Drina | 3 : 1 | DuŔko | |||||
07.09
16:00
Sloga
Majur
6
0
|
07.09.2014 16:00 | Sloga | 6 : 0 | Majur | |||||
07.09
16:00
Radnik
BuduÄnost
1
0
|
07.09.2014 16:00 | Radnik | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
07.09
16:00
Cer
Proleter
2
2
|
07.09.2014 16:00 | Cer | 2 : 2 | Proleter |
07.09
16:00
Sloga (LÅ )
Velika Reka
5
0
|
07.09.2014 16:00 | Sloga (LÅ ) | 5 : 0 | Velika Reka | |||||
07.09
16:00
ÄobanÄe
Studenac
3
3
|
07.09.2014 16:00 | ÄobanÄe | 3 : 3 | Studenac | |||||
07.09
16:00
7. Juli
Jedinstvo
2
1
|
07.09.2014 16:00 | 7. Juli | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.09
16:00
Milan OrliÄ
Mladost (B)
5
1
|
07.09.2014 16:00 | Milan OrliÄ | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
07.09
16:00
Cerova
Borac
1
0
|
07.09.2014 16:00 | Cerova | 1 : 0 | Borac | |||||
07.09
16:00
Sloga (S)
Cer
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Cer |
07.09
16:30
Beli Orlovi
Rubin (Z)
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Rubin (Z) | |||||
07.09
16:30
Sloga
Ribnik
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Ribnik | |||||
07.09
16:30
Stari Trstenik
Varvarin
4
3
|
07.09.2014 16:30 | Stari Trstenik | 4 : 3 | Varvarin | |||||
07.09
16:30
Rubin (DS)
Donji Kopaonik
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Rubin (DS) | 4 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
07.09
16:30
Mladost (DK)
Polet 57
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (DK) | 1 : 0 | Polet 57 | |||||
07.09
16:30
Župski biseri
14. Oktobar
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Župski biseri | 3 : 0 | 14. Oktobar |
07.09
16:30
RFK NS 1921
Äenej
3
0
|
07.09.2014 16:30 | RFK NS 1921 | 3 : 0 | Äenej | |||||
07.09
16:30
Borac
Centar
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 1 : 2 | Centar | |||||
07.09
16:30
BaÄka
ŽelezniÄar
1
1
|
07.09.2014 16:30 | BaÄka | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
07.09
16:30
FruŔkogorac
Sremac Beomal
2
3
|
07.09.2014 16:30 | FruŔkogorac | 2 : 3 | Sremac Beomal |
07.09
16:30
Pobeda 1976
Polet (R)
4
5
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda 1976 | 4 : 5 | Polet (R) | |||||
07.09
11:00
Ratar
OFK Sloga
1
2
|
07.09.2014 11:00 | Ratar | 1 : 2 | OFK Sloga | |||||
07.09
16:30
OFK Rutevac 1908
Gredetin
3
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 3 : 0 | Gredetin | |||||
07.09
11:00
VukaŔinovac
Tempo
0
4
|
07.09.2014 11:00 | VukaŔinovac | 0 : 4 | Tempo | |||||
07.09
11:00
Jedinstvo GVD
Jastrebac
3
0
|
07.09.2014 11:00 | Jedinstvo GVD | 3 : 0 | Jastrebac |
07.09
17:00
2. Oktobar
Jedinstvo
1
2
|
07.09.2014 17:00 | 2. Oktobar | 1 : 2 | Jedinstvo |
07.09
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
1
0
|
07.09.2014 11:00 | Jadar 2013 | 1 : 0 | Kolubara 2 | |||||
07.09
16:30
Liplje
Gradac
7
1
|
07.09.2014 16:30 | Liplje | 7 : 1 | Gradac | |||||
07.09
16:30
Ribnikar
BeloŔevac
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Ribnikar | 3 : 1 | BeloŔevac | |||||
07.09
16:30
Rajac
Borac
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Rajac | 4 : 0 | Borac | |||||
07.09
16:30
Iskra
Komanice
7
1
|
07.09.2014 16:30 | Iskra | 7 : 1 | Komanice | |||||
07.09
16:30
Polet
Milenko PavloviÄ
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Polet | 1 : 0 | Milenko PavloviÄ |
07.09
16:30
Žabare
Kopljari
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Žabare | 0 : 2 | Kopljari | |||||
07.09
16:30
Radoje DomanoviÄ
B 2000
3
4
|
07.09.2014 16:30 | Radoje DomanoviÄ | 3 : 4 | B 2000 | |||||
07.09
16:30
Proleter
MisaÄa
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Proleter | 3 : 0 | MisaÄa | |||||
07.09
16:30
Maskar
Mladi rudar
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Maskar | 2 : 3 | Mladi rudar | |||||
07.09
16:30
Jasenica
Sloga
1
5
|
07.09.2014 16:30 | Jasenica | 1 : 5 | Sloga | |||||
07.09
16:30
RaniloviÄ
Mladost
2
0
|
07.09.2014 16:30 | RaniloviÄ | 2 : 0 | Mladost |
07.09
16:30
BSK 1924
Rade MiloÅ”eviÄ
2
0
|
07.09.2014 16:30 | BSK 1924 | 2 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
07.09
16:30
Borac
DragoÅ”
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 0 : 1 | DragoÅ” | |||||
07.09
16:30
Rudar
Omladinac (B)
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Rudar | 1 : 0 | Omladinac (B) | |||||
07.09
16:30
Napredak 1927
Polet
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Napredak 1927 | 1 : 0 | Polet | |||||
07.09
16:30
RadniÄki
Omladinac (S)
4
2
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki | 4 : 2 | Omladinac (S) | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost
Mladost
1
0
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Mladost |
07.09
16:30
Hercegovac
BaÄki Hajduk
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Hercegovac | 2 : 1 | BaÄki Hajduk | |||||
07.09
16:30
NeŔtin
Soko
4
1
|
07.09.2014 16:30 | NeŔtin | 4 : 1 | Soko | |||||
07.09
16:30
Mladost
Slavija
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Slavija | |||||
07.09
16:30
BaÄka
Krivanj
1
1
|
07.09.2014 16:30 | BaÄka | 1 : 1 | Krivanj | |||||
07.09
16:30
Vajska
Borac 46
5
2
|
07.09.2014 16:30 | Vajska | 5 : 2 | Borac 46 |
07.09
16:30
Sloga (Ä)
Napredak (B)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (Ä) | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo (D)
Dunavac
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo (D) | 4 : 0 | Dunavac | |||||
07.09
16:30
Borac (K)
KurjaÄe
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac (K) | 3 : 0 | KurjaÄe | |||||
07.09
16:30
Napredak 1934
Žitkovica
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Žitkovica | |||||
07.09
16:30
Vihor
Sloga (D)
8
0
|
07.09.2014 16:30 | Vihor | 8 : 0 | Sloga (D) |
07.09
16:30
PremeÄa
BuduÄnost
1
1
|
07.09.2014 16:30 | PremeÄa | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
07.09
16:30
Strelac
ÄaÄak 94
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Strelac | 5 : 1 | ÄaÄak 94 | |||||
07.09
16:30
Prijatelji
Morava (M)
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Prijatelji | 0 : 3 | Morava (M) | |||||
07.09
16:30
Lugovi
Zadrugar
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Lugovi | 2 : 2 | Zadrugar | |||||
07.09
16:30
Kej
Rakova
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Kej | 2 : 1 | Rakova | |||||
07.09
16:30
Vujan
BIP
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Vujan | 0 : 3 | BIP |
07.09
16:30
Jedinstvo
Å ampion
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Å ampion | |||||
07.09
16:30
HorgoÅ” 1911
TornjoÅ”
3
3
|
07.09.2014 16:30 | HorgoÅ” 1911 | 3 : 3 | TornjoÅ” |
07.09
16:30
ToliÄ
Proleter
2
2
|
07.09.2014 16:30 | ToliÄ | 2 : 2 | Proleter | |||||
07.09
16:30
Toplica
Vojvode
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Toplica | 1 : 2 | Vojvode | |||||
07.09
16:30
Orao
Jedinstvo
0
7
|
07.09.2014 16:30 | Orao | 0 : 7 | Jedinstvo | |||||
07.09
16:30
Gornji Lajkovac
Stari drugari
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Gornji Lajkovac | 0 : 2 | Stari drugari | |||||
07.09
16:30
Mladost
Gornji MuÅ”iÄ
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Gornji MuÅ”iÄ |
07.09
17:00
Zastava
OFK Bagremar
2
0
|
07.09.2014 17:00 | Zastava | 2 : 0 | OFK Bagremar | |||||
07.09
17:00
Srbija
Å umadija 1934
3
0
|
07.09.2014 17:00 | Srbija | 3 : 0 | Å umadija 1934 | |||||
07.09
17:00
Mladost TeferiÄ
Sloga
1
3
|
07.09.2014 17:00 | Mladost TeferiÄ | 1 : 3 | Sloga | |||||
07.09
17:00
KoŔutnjak
Žeželj
2
0
|
07.09.2014 17:00 | KoŔutnjak | 2 : 0 | Žeželj | |||||
07.09
17:00
Seljak
Azbest
4
1
|
07.09.2014 17:00 | Seljak | 4 : 1 | Azbest | |||||
07.09
17:00
Kutlovo
Botunje
8
0
|
07.09.2014 17:00 | Kutlovo | 8 : 0 | Botunje | |||||
07.09
17:00
21. oktobar
Kremenac
1
1
|
07.09.2014 17:00 | 21. oktobar | 1 : 1 | Kremenac | |||||
07.09
17:00
Å umarice 2008
Hajduk
2
1
|
07.09.2014 17:00 | Å umarice 2008 | 2 : 1 | Hajduk |
07.09
16:30
Bega
Roham
1
8
|
07.09.2014 16:30 | Bega | 1 : 8 | Roham | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost
Olimpija
2
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 2 : 2 | Olimpija | |||||
07.09
16:30
Terekves
1.Oktobar
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Terekves | 1 : 1 | 1.Oktobar |
07.09
16:30
Vulkan 1963
Sloga 1948 (M)
6
0
|
07.09.2014 16:30 | Vulkan 1963 | 6 : 0 | Sloga 1948 (M) | |||||
07.09
16:30
Mramor 1927
AZ Borac 2014
1
4
|
07.09.2014 16:30 | Mramor 1927 | 1 : 4 | AZ Borac 2014 | |||||
07.09
16:30
SeÄanica
Mladost 1954 (DM)
2
2
|
07.09.2014 16:30 | SeÄanica | 2 : 2 | Mladost 1954 (DM) | |||||
07.09
16:30
Äegar 1946 (DM)
Morava 1949
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Äegar 1946 (DM) | 2 : 1 | Morava 1949 | |||||
07.09
16:30
Mladost (DK)
Supovac
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (DK) | 5 : 1 | Supovac | |||||
07.09
16:30
Delijski Vis
Stevan NeŔticki
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Delijski Vis | 4 : 1 | Stevan NeŔticki |
07.09
16:30
Å umadinac (B)
OFK PetrovÄiÄ
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Å umadinac (B) | 2 : 2 | OFK PetrovÄiÄ | |||||
07.09
16:30
Borac (P)
Posavac
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac (P) | 3 : 0 | Posavac | |||||
07.09
16:30
Institut
BUSK
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Institut | 3 : 2 | BUSK | |||||
07.09
16:30
Busije
ObiliÄ
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Busije | 3 : 1 | ObiliÄ |
07.09
15:00
Dedinje
Mladi proleter
0
1
|
07.09.2014 15:00 | Dedinje | 0 : 1 | Mladi proleter | |||||
07.09
16:30
Dunavac (D)
Rekreativo 011
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Dunavac (D) | 1 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
07.09
16:30
Mladost (JR)
OFK Crvenka
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (JR) | 2 : 3 | OFK Crvenka |
07.09
17:00
Savinac 1933
GlumaÄ
5
2
|
07.09.2014 17:00 | Savinac 1933 | 5 : 2 | GlumaÄ | |||||
07.09
14:00
Bakionica
SeÄica
1
5
|
07.09.2014 14:00 | Bakionica | 1 : 5 | SeÄica | |||||
07.09
17:00
Lazarica
DuŔkovci
3
1
|
07.09.2014 17:00 | Lazarica | 3 : 1 | DuŔkovci | |||||
07.09
17:00
AvijatiÄar
Dobrinjac
3
2
|
07.09.2014 17:00 | AvijatiÄar | 3 : 2 | Dobrinjac | |||||
07.09
14:00
TreŔnjica
Gorobilje
1
0
|
07.09.2014 14:00 | TreŔnjica | 1 : 0 | Gorobilje | |||||
07.09
17:00
Ježevica
Blagaja
1
0
|
07.09.2014 17:00 | Ježevica | 1 : 0 | Blagaja | |||||
07.09
17:00
Borac
Pobeda
3
1
|
07.09.2014 17:00 | Borac | 3 : 1 | Pobeda |
07.09
16:30
Å umadija
Ozrem PMH
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Å umadija | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
07.09
16:30
Omladinac
Brezak
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Brezak | |||||
07.09
16:30
Å ilopaj
Ozremica
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Å ilopaj | 2 : 3 | Ozremica | |||||
07.09
16:30
Mladi rudar
VelereÄ 94
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladi rudar | 2 : 2 | VelereÄ 94 | |||||
07.09
16:30
Takovski Ustanak
Mladost 09
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Takovski Ustanak | 1 : 2 | Mladost 09 | |||||
07.09
16:30
Majdan
Jablanica
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Majdan | 3 : 2 | Jablanica |
07.09
16:30
Srbovo
Polet
0
6
|
07.09.2014 16:30 | Srbovo | 0 : 6 | Polet | |||||
07.09
16:30
GraniÄar
Malajnica
1
2
|
07.09.2014 16:30 | GraniÄar | 1 : 2 | Malajnica | |||||
07.09
16:30
Smedovac
MiloŔevo
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Smedovac | 0 : 0 | MiloŔevo | |||||
07.09
16:30
BSK 1934
Ratar
0
1
|
07.09.2014 16:30 | BSK 1934 | 0 : 1 | Ratar |
07.09
16:30
Sloga
Provalija
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Provalija |
07.09
16:30
Elektrovojvodina
Žednik
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Elektrovojvodina | 4 : 1 | Žednik | |||||
07.09
16:30
Udarnik
ÄurÄin
0
7
|
07.09.2014 16:30 | Udarnik | 0 : 7 | ÄurÄin | |||||
07.09
16:30
Äantavir
Solid
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Äantavir | 3 : 2 | Solid | |||||
07.09
16:30
Hajduk
Bikovo
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 0 | Bikovo | |||||
07.09
16:30
Lokomotiva
Bratstvo
3
4
|
07.09.2014 16:30 | Lokomotiva | 3 : 4 | Bratstvo |
07.09
16:30
Velika reka
KoÄa AndjelkoviÄ
3
3
|
07.09.2014 16:30 | Velika reka | 3 : 3 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
07.09
16:30
Pontes
Velika Vrbica
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Pontes | 4 : 0 | Velika Vrbica | |||||
07.09
16:30
Lokomotiva
Omladinac
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
Egeta
Mala Vrbica
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Egeta | 1 : 2 | Mala Vrbica | |||||
07.09
16:30
LovÄen
Rtkovo
3
2
|
07.09.2014 16:30 | LovÄen | 3 : 2 | Rtkovo |
07.09
16:30
Gunjevac
Polet
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Gunjevac | 2 : 1 | Polet | |||||
07.09
16:30
Dimitrije TucoviÄ
OFK Stublenica
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Dimitrije TucoviÄ | 4 : 1 | OFK Stublenica | |||||
07.09
16:30
Tvrdojevac
Polet
5
2
|
07.09.2014 16:30 | Tvrdojevac | 5 : 2 | Polet |
07.09
16:00
Vrelo
Jedinstvo
1
1
|
07.09.2014 16:00 | Vrelo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.09
16:00
GoruŔica
Bratstvo
1
2
|
07.09.2014 16:00 | GoruŔica | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
07.09
16:00
Gradina
Sloga
0
2
|
07.09.2014 16:00 | Gradina | 0 : 2 | Sloga | |||||
07.09
11:00
Prilike
Jelica
8
0
|
07.09.2014 11:00 | Prilike | 8 : 0 | Jelica |
07.09
16:30
Pobeda
DuŔnik
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda | 2 : 0 | DuŔnik |
07.09
11:00
KaraÄorÄe
Kusovac
2
1
|
07.09.2014 11:00 | KaraÄorÄe | 2 : 1 | Kusovac | |||||
07.09
16:30
Mladost MG
Sloga
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladost MG | 2 : 2 | Sloga | |||||
07.09
16:30
Mladost (R)
Marjan
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (R) | 1 : 1 | Marjan | |||||
07.09
16:30
BSK
Beli Orlovi
3
0
|
07.09.2014 16:30 | BSK | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
07.09
16:30
Pobeda
Lokomotiva
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | Lokomotiva |
07.09
16:00
Vitorul
Jedinstvo (O)
4
1
|
07.09.2014 16:00 | Vitorul | 4 : 1 | Jedinstvo (O) | |||||
07.09
16:00
KaraÅ” (K)
RadniÄki 1927
1
0
|
07.09.2014 16:00 | KaraÅ” (K) | 1 : 0 | RadniÄki 1927 | |||||
07.09
16:00
Banat
Pobeda
3
0
|
07.09.2014 16:00 | Banat | 3 : 0 | Pobeda | |||||
07.09
16:00
Vinogradar
Hajduk
0
3
|
07.09.2014 16:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Hajduk |
07.09
16:30
Zlatica
Mladost
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Zlatica | 0 : 3 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Proleter
MSK
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Proleter | 1 : 0 | MSK | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
OFK StajiÄevo
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK StajiÄevo | |||||
07.09
16:30
TamiÅ”
Sloga
2
3
|
07.09.2014 16:30 | TamiÅ” | 2 : 3 | Sloga |
07.09
16:30
Metalac
Napredak 1947
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Metalac | 2 : 2 | Napredak 1947 | |||||
07.09
16:30
Zemljoradnik
Proleter
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Proleter | |||||
07.09
16:30
Sopot
Napredak (P)
2
4
|
07.09.2014 16:30 | Sopot | 2 : 4 | Napredak (P) | |||||
07.09
16:30
Dunav
Sloga (D)
7
1
|
07.09.2014 16:30 | Dunav | 7 : 1 | Sloga (D) | |||||
07.09
16:30
Sloga (L)
LjubiÄevo
5
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (L) | 5 : 2 | LjubiÄevo |
07.09
16:00
Torpedo
Sloga (R)
5
3
|
07.09.2014 16:00 | Torpedo | 5 : 3 | Sloga (R) | |||||
07.09
16:00
Verko
Polet
2
2
|
07.09.2014 16:00 | Verko | 2 : 2 | Polet | |||||
07.09
16:00
Mladost (B)
Krnule 09
3
0
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Krnule 09 | |||||
07.09
16:00
Hajduk
Skupljen 2013
3
3
|
07.09.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 3 | Skupljen 2013 |
07.09
11:00
ZablaÄe
SinoÅ”eviÄ
6
0
|
07.09.2014 11:00 | ZablaÄe | 6 : 0 | SinoÅ”eviÄ | |||||
07.09
11:00
Å ipurske livade
GruÅ”iÄ
3
0
|
07.09.2014 11:00 | Å ipurske livade | 3 : 0 | GruÅ”iÄ |
07.09
16:30
Sloga
Jednota 1950
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Jednota 1950 | |||||
07.09
16:30
NaŔa Zvezda
Slavija
2
0
|
07.09.2014 16:30 | NaŔa Zvezda | 2 : 0 | Slavija |
07.09
16:30
Sloboda
Polet
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 2 | Polet | |||||
07.09
11:00
Vreoci
Lazarevac
3
1
|
07.09.2014 11:00 | Vreoci | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
07.09
16:30
Mladi borac
OFK RadniÄki
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Mladi borac | 1 : 2 | OFK RadniÄki |
07.09
16:30
Jedinstvo
ŽelezniÄar
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
07.09
16:30
Mladost
BuduÄnost (L)
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 3 : 1 | BuduÄnost (L) | |||||
07.09
16:30
Buljane
OFK Borac
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Buljane | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
07.09
16:30
ISK Izvor
Sloboda
2
0
|
07.09.2014 16:30 | ISK Izvor | 2 : 0 | Sloboda | |||||
07.09
16:30
Heroj
Omladinski
5
3
|
07.09.2014 16:30 | Heroj | 5 : 3 | Omladinski |
07.09
10:00
JaŔunja
Grdanica 024
0
0
|
07.09.2014 10:00 | JaŔunja | 0 : 0 | Grdanica 024 |
07.09
16:00
Borac
Sremski vitezovi
11
0
|
07.09.2014 16:00 | Borac | 11 : 0 | Sremski vitezovi | |||||
07.09
16:00
OFK Kraljevci
Vojvodina
3
3
|
07.09.2014 16:00 | OFK Kraljevci | 3 : 3 | Vojvodina | |||||
07.09
16:00
Sremac
Car UroÅ”
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Sremac | 2 : 0 | Car UroÅ” | |||||
07.09
16:00
Mladost (B)
Mladost (P)
3
1
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Mladost (P) | |||||
07.09
16:00
FruŔkogorac
Sloga
2
2
|
07.09.2014 16:00 | FruŔkogorac | 2 : 2 | Sloga | |||||
07.09
16:00
Polet
Planinac
3
0
|
07.09.2014 16:00 | Polet | 3 : 0 | Planinac | |||||
07.09
16:00
27. Oktobar
Jedinstvo
0
0
|
07.09.2014 16:00 | 27. Oktobar | 0 : 0 | Jedinstvo |
07.09
16:30
Veternica 1926
Milanovo
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Veternica 1926 | 0 : 3 | Milanovo | |||||
07.09
16:30
Atletiko
Rudar 1973
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Atletiko | 0 : 2 | Rudar 1973 |
07.09
16:00
Bratstvo
Tolisavac - VT
3
7
|
07.09.2014 16:00 | Bratstvo | 3 : 7 | Tolisavac - VT |
07.09
16:30
GraniÄar
Lovac
2
0
|
07.09.2014 16:30 | GraniÄar | 2 : 0 | Lovac | |||||
07.09
16:30
Srem
Mladost
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Srem | 1 : 1 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Å umar
Vitez
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Å umar | 3 : 1 | Vitez | |||||
07.09
16:30
Kameni
Sloboda
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Kameni | 3 : 0 | Sloboda | |||||
07.09
16:30
Sloven
Sremac
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloven | 3 : 1 | Sremac |
07.09
16:30
Borac (S)
Sloga
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Borac (S) | 2 : 2 | Sloga | |||||
07.09
16:30
Polet
KruŔedol
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Polet | 0 : 2 | KruŔedol | |||||
07.09
16:30
Dunav
Borac (J)
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Dunav | 2 : 1 | Borac (J) |
07.09
16:30
Borac (R)
Borac (VR)
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac (R) | 2 : 1 | Borac (VR) | |||||
07.09
16:30
Sloboda
Sremac
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 4 : 0 | Sremac | |||||
07.09
16:30
Napredak
Planinac
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Planinac | |||||
07.09
16:30
Mitros
Grgurevci
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Mitros | 3 : 1 | Grgurevci | |||||
07.09
16:30
OFK Bosut
BSK
1
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Bosut | 1 : 0 | BSK | |||||
07.09
16:30
Sloga (Ä)
Srem
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga (Ä) | 1 : 1 | Srem |
07.09
17:00
OFK BaÄinci
OFK BikiÄ
1
2
|
07.09.2014 17:00 | OFK BaÄinci | 1 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
07.09
17:00
Omladinac (M)
GraniÄar
2
0
|
07.09.2014 17:00 | Omladinac (M) | 2 : 0 | GraniÄar | |||||
07.09
17:00
Jedinstvo
Bratstvo
5
1
|
07.09.2014 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
07.09
17:00
Omladinac (B)
Borac
1
1
|
07.09.2014 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Borac | |||||
07.09
17:00
SinÄeliÄ
OFK Bingula
8
2
|
07.09.2014 17:00 | SinÄeliÄ | 8 : 2 | OFK Bingula | |||||
07.09
17:00
Jednota
Sremac
3
2
|
07.09.2014 17:00 | Jednota | 3 : 2 | Sremac | |||||
07.09
17:00
Hajduk
Napredak
0
1
|
07.09.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 1 | Napredak |
07.09
16:30
Paune
Lukavac
4
5
|
07.09.2014 16:30 | Paune | 4 : 5 | Lukavac | |||||
07.09
16:30
Dupljaj
Mladost (VK)
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Dupljaj | 1 : 1 | Mladost (VK) | |||||
07.09
11:00
BujaÄiÄ
Zadrugar
10
0
|
07.09.2014 11:00 | BujaÄiÄ | 10 : 0 | Zadrugar | |||||
07.09
11:00
Žabari
KoteŔica
1
4
|
07.09.2014 11:00 | Žabari | 1 : 4 | KoteŔica | |||||
07.09
16:30
OFK Povlen
Mali korak
1
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Povlen | 1 : 0 | Mali korak |
07.09
16:30
Burovac
Laolac
4
2
|
07.09.2014 16:30 | Burovac | 4 : 2 | Laolac | |||||
07.09
16:30
BSK
Sloga 1952
2
1
|
07.09.2014 16:30 | BSK | 2 : 1 | Sloga 1952 |
07.09
16:30
OFK Meljak
Barajevo
0
4
|
07.09.2014 16:30 | OFK Meljak | 0 : 4 | Barajevo | |||||
07.09
16:30
OFK Borac
Beljina
2
0
|
07.09.2014 16:30 | OFK Borac | 2 : 0 | Beljina |
07.09
17:00
ŽiÄa
Mladost
0
3
|
07.09.2014 17:00 | ŽiÄa | 0 : 3 | Mladost | |||||
07.09
17:00
Progorelica
Studen Vitez
5
0
|
07.09.2014 17:00 | Progorelica | 5 : 0 | Studen Vitez | |||||
07.09
17:00
Musina reka
Mlada krila
2
1
|
07.09.2014 17:00 | Musina reka | 2 : 1 | Mlada krila |
07.09
17:00
ZgodaÄica
MiloÄajac
2
0
|
07.09.2014 17:00 | ZgodaÄica | 2 : 0 | MiloÄajac | |||||
07.09
17:00
Borac
Jovo Kursula
1
0
|
07.09.2014 17:00 | Borac | 1 : 0 | Jovo Kursula |
07.09
16:30
OFK Borac
Trnava
4
1
|
07.09.2014 16:30 | OFK Borac | 4 : 1 | Trnava | |||||
07.09
16:30
Morava (R)
Kolonija
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Morava (R) | 1 : 0 | Kolonija | |||||
07.09
16:30
Å antarovac
Partizan (M)
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Å antarovac | 1 : 0 | Partizan (M) | |||||
07.09
16:30
Bresje
Sloboda
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Bresje | 3 : 2 | Sloboda | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
7
0
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 7 : 0 | Omladinac |
07.09
16:30
Zvezda
Poljane
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Zvezda | 1 : 3 | Poljane | |||||
07.09
16:30
Belo Polje
Trstenica
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Belo Polje | 2 : 1 | Trstenica | |||||
07.09
16:30
Polet
OFK Urovci
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Polet | 3 : 1 | OFK Urovci | |||||
07.09
16:30
VukiÄevica
Krtinska
0
3
|
07.09.2014 16:30 | VukiÄevica | 0 : 3 | Krtinska | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Omladinac
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
Rvati
Borac
2
4
|
07.09.2014 16:30 | Rvati | 2 : 4 | Borac | |||||
07.09
16:30
Posavina
Duboko
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Posavina | 1 : 2 | Duboko |
07.09
16:00
Jelav
Luk
4
2
|
07.09.2014 16:00 | Jelav | 4 : 2 | Luk | |||||
07.09
16:00
Mladost (DD)
Rudar
1
5
|
07.09.2014 16:00 | Mladost (DD) | 1 : 5 | Rudar | |||||
07.09
16:00
Prva Iskra
Hajduk
3
0
|
07.09.2014 16:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Hajduk |
07.09
17:00
JugoviÄi
Sloboda 1948
3
2
|
07.09.2014 17:00 | JugoviÄi | 3 : 2 | Sloboda 1948 | |||||
07.09
11:00
RujiŔnik
Vinogradar
6
0
|
07.09.2014 11:00 | RujiŔnik | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
07.09
17:00
Stragari
Borjak 2013
0
3
|
07.09.2014 17:00 | Stragari | 0 : 3 | Borjak 2013 | |||||
07.09
17:00
Stevka Božurevka
Omladinac
0
3
|
07.09.2014 17:00 | Stevka Božurevka | 0 : 3 | Omladinac |
07.09
14:00
Azbukovica
Vrhpolje
1
4
|
07.09.2014 14:00 | Azbukovica | 1 : 4 | Vrhpolje |
07.09
11:00
Bair
Napredak (BP)
2
0
|
07.09.2014 11:00 | Bair | 2 : 0 | Napredak (BP) |
07.09
16:00
Banat
Gaj
5
1
|
07.09.2014 16:00 | Banat | 5 : 1 | Gaj |
07.09
14:30
OFK RogaÄa
Sibnica
3
1
|
07.09.2014 14:30 | OFK RogaÄa | 3 : 1 | Sibnica | |||||
07.09
16:30
RopoÄevo
Rudar 2012
4
1
|
07.09.2014 16:30 | RopoÄevo | 4 : 1 | Rudar 2012 | |||||
07.09
16:30
OFK Slatina
Vojvoda
4
1
|
07.09.2014 16:30 | OFK Slatina | 4 : 1 | Vojvoda |
07.09
10:00
BaliÄevac 1974
Borac
4
1
|
07.09.2014 10:00 | BaliÄevac 1974 | 4 : 1 | Borac | |||||
07.09
10:00
Belfast
Rad 1974
0
3
|
07.09.2014 10:00 | Belfast | 0 : 3 | Rad 1974 |
07.09
11:00
Torpedo 1924
CuljkoviÄ
6
5
|
07.09.2014 11:00 | Torpedo 1924 | 6 : 5 | CuljkoviÄ |
07.09
16:30
BuduÄnost
BSK
0
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | BSK | |||||
07.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.09
16:30
Sloga
Proleter
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Proleter | |||||
07.09
16:30
Pomoravlje
Mladost
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Pomoravlje | 1 : 2 | Mladost |
07.09
16:30
Borac
Zvezda
5
2
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 5 : 2 | Zvezda | |||||
07.09
16:30
OFK SeliŔte
Laznica
2
5
|
07.09.2014 16:30 | OFK SeliŔte | 2 : 5 | Laznica | |||||
07.09
16:30
Mladost
Best
6
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 6 : 0 | Best | |||||
07.09
16:30
OFK Homolje
Zadrugar
4
1
|
07.09.2014 16:30 | OFK Homolje | 4 : 1 | Zadrugar |
07.09
16:00
Mladost
Gradac
3
1
|
07.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Gradac | |||||
07.09
16:00
Borac
OFK OraŔje
3
1
|
07.09.2014 16:00 | Borac | 3 : 1 | OFK OraŔje | |||||
07.09
16:00
Parcane
ÄukariÄki
3
2
|
07.09.2014 16:00 | Parcane | 3 : 2 | ÄukariÄki |
07.09
16:30
Ram
Mladi Borac
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Ram | 4 : 1 | Mladi Borac | |||||
07.09
16:30
PeÄanica
Carevac
0
7
|
07.09.2014 16:30 | PeÄanica | 0 : 7 | Carevac | |||||
07.09
16:30
Sloga-TOP
Kumane
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloga-TOP | 3 : 0 | Kumane | |||||
07.09
16:30
Srednjevo
Desine
1
4
|
07.09.2014 16:30 | Srednjevo | 1 : 4 | Desine | |||||
07.09
16:30
Pek
RadniÄki
1
5
|
07.09.2014 16:30 | Pek | 1 : 5 | RadniÄki |
07.09
16:30
MeŔevo
Rasinac
3
0
|
07.09.2014 16:30 | MeŔevo | 3 : 0 | Rasinac | |||||
07.09
16:30
Pasjak
Srnje
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Pasjak | 0 : 1 | Srnje | |||||
07.09
16:30
Konjuh
Padež
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Konjuh | 0 : 2 | Padež | |||||
07.09
16:30
KruŔevica
Vratare
2
3
|
07.09.2014 16:30 | KruŔevica | 2 : 3 | Vratare | |||||
07.09
16:30
Äarapan
Globoder
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Äarapan | 2 : 2 | Globoder | |||||
07.09
16:30
Mladost VPD
Gaglovo
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost VPD | 2 : 0 | Gaglovo |
07.09
11:00
Å titari
Bukovica
0
5
|
07.09.2014 11:00 | Å titari | 0 : 5 | Bukovica | |||||
07.09
11:00
Polet (K)
Polet (Å )
1
5
|
07.09.2014 11:00 | Polet (K) | 1 : 5 | Polet (Å ) | |||||
07.09
11:00
Modrica
Jablanica
7
0
|
07.09.2014 11:00 | Modrica | 7 : 0 | Jablanica | |||||
07.09
11:00
Grkljane
Zmajevac
3
2
|
07.09.2014 11:00 | Grkljane | 3 : 2 | Zmajevac |
07.09
16:30
Sloga
Kaona
6
5
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 6 : 5 | Kaona |
07.09
16:30
Å umadinac
Sloga
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Å umadinac | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.09
16:30
Borac
Petka
3
3
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 3 : 3 | Petka |
07.09
16:30
Belica
Hajduk
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Belica | 3 : 0 | Hajduk | |||||
07.09
16:30
OFK DragoŔevac
Dražmirovac
3
2
|
07.09.2014 16:30 | OFK DragoŔevac | 3 : 2 | Dražmirovac |
07.09
16:30
Sloboda (MG)
Leotar
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda (MG) | 3 : 0 | Leotar |
07.09
16:30
Zvijezda Brgule
Lokomotiva
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Zvijezda Brgule | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
07.09
16:30
Sloga Junajted
Mladost (BS)
1
4
|
07.09.2014 16:30 | Sloga Junajted | 1 : 4 | Mladost (BS) | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Velež
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Velež | |||||
07.09
16:30
RadniÄki
Famos
1
0
|
07.09.2014 16:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Famos | |||||
07.09
16:30
IliÄka 01
Gorica
1
1
|
07.09.2014 16:30 | IliÄka 01 | 1 : 1 | Gorica |
07.09
16:30
LijeÅ”Äe
Sloga
1
0
|
07.09.2014 16:30 | LijeÅ”Äe | 1 : 0 | Sloga | |||||
07.09
16:30
Omarska
Mineral
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Omarska | 2 : 0 | Mineral | |||||
07.09
16:30
Mladost
Ozren
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Ozren | |||||
07.09
11:00
Jedinstvo
BSK
0
1
|
07.09.2014 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | BSK |
07.09
16:30
Ravan
Gomionica
4
4
|
07.09.2014 16:30 | Ravan | 4 : 4 | Gomionica |
07.09
16:30
Crvena zvijezda (O)
Rudanka
4
3
|
07.09.2014 16:30 | Crvena zvijezda (O) | 4 : 3 | Rudanka | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost
ŽeljezniÄar
3
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
07.09
16:30
Posavina
Hajduk
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Posavina | 1 : 2 | Hajduk | |||||
07.09
16:30
Ozren
Polet 1926
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Ozren | 3 : 1 | Polet 1926 | |||||
07.09
16:30
SkugriÄ
Crvena zvijezda (G)
5
0
|
07.09.2014 16:30 | SkugriÄ | 5 : 0 | Crvena zvijezda (G) | |||||
07.09
16:30
NaŔa krila
Trebava
1
2
|
07.09.2014 16:30 | NaŔa krila | 1 : 2 | Trebava |
07.09
16:30
Guber
Zadrugar
8
0
|
07.09.2014 16:30 | Guber | 8 : 0 | Zadrugar | |||||
07.09
16:30
Jardan
Å ekoviÄi
0
1
|
07.09.2014 16:30 | Jardan | 0 : 1 | Å ekoviÄi | |||||
07.09
16:30
Trnovica
Lokanj
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Trnovica | 4 : 0 | Lokanj | |||||
07.09
16:30
Proleter-RJ
Jedinstvo (R)
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Proleter-RJ | 0 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
07.09
16:30
BiraÄ
Podrinje
1
1
|
07.09.2014 16:30 | BiraÄ | 1 : 1 | Podrinje |
07.09
16:30
Stakorina
Hercegovac
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Stakorina | 1 : 1 | Hercegovac | |||||
07.09
16:30
Rudar
Romanija
0
8
|
07.09.2014 16:30 | Rudar | 0 : 8 | Romanija | |||||
07.09
16:30
Rudo
Željeznica
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Rudo | 0 : 0 | Željeznica |
07.09
16:30
Äelinac
Omladinac
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Äelinac | 1 : 0 | Omladinac | |||||
07.09
11:00
Krajina
Mladost
2
0
|
07.09.2014 11:00 | Krajina | 2 : 0 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Å njegotina
Džaja
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Šnjegotina | 2 : 3 | Džaja | |||||
07.09
16:30
Vrbas
Borac 1926
6
0
|
07.09.2014 16:30 | Vrbas | 6 : 0 | Borac 1926 | |||||
07.09
16:30
ŽeljezniÄar
Polet KrajiŔnik
5
0
|
07.09.2014 16:30 | ŽeljezniÄar | 5 : 0 | Polet KrajiÅ”nik | |||||
07.09
16:30
Rekreativo
Gorica
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Rekreativo | 1 : 2 | Gorica |
07.09
16:30
Kladari Gornji
Borac
1
4
|
07.09.2014 16:30 | Kladari Gornji | 1 : 4 | Borac | |||||
07.09
16:30
Crkvina
Sloga (J)
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Crkvina | 2 : 1 | Sloga (J) | |||||
07.09
16:30
Sloboda
Sloga (DP)
1
3
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 3 | Sloga (DP) | |||||
07.09
16:30
Mladost (D)
Ukrina
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (D) | 2 : 0 | Ukrina | |||||
07.09
16:30
Zadrugar
Bratstvo
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
07.09
16:30
PelagiÄevo
Mladost (T)
2
1
|
07.09.2014 16:30 | PelagiÄevo | 2 : 1 | Mladost (T) |
07.09
16:30
Sloboda
Mladi KrajiŔnik
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Mladi KrajiŔnik | |||||
07.09
16:30
Biseri
Sloga DIPO
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Biseri | 1 : 0 | Sloga DIPO | |||||
07.09
16:30
Kozara
Mladost (G)
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Kozara | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
07.09
16:30
Mladost (B)
Ratar
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Ratar | |||||
07.09
16:30
Borac (M)
Milan
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac (M) | 1 : 1 | Milan | |||||
07.09
16:30
Tamaris
Borac (Å )
6
1
|
07.09.2014 16:30 | Tamaris | 6 : 1 | Borac (Å ) |
07.09
16:30
Tabanci
Polet
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Tabanci | 3 : 0 | Polet | |||||
07.09
16:30
Jadar
MiliÄi
1
6
|
07.09.2014 16:30 | Jadar | 1 : 6 | MiliÄi | |||||
07.09
16:30
Srpski Soko
Jasenica
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Srpski Soko | 3 : 0 | Jasenica | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost (S)
Branjevo
1
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost (S) | 1 : 2 | Branjevo |
07.09
16:30
Gomjenica
ŽeljezniÄar
4
0
|
07.09.2014 16:30 | Gomjenica | 4 : 0 | ŽeljezniÄar | |||||
07.09
16:30
Mrakovica
Plamen
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Mrakovica | 0 : 3 | Plamen | |||||
07.09
16:30
Brzi
Berek 1975
3
2
|
07.09.2014 16:30 | Brzi | 3 : 2 | Berek 1975 | |||||
07.09
16:30
Sloga
Slaven
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Slaven | |||||
07.09
16:30
Kozara
Knežopoljac
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Kozara | 1 : 1 | Knežopoljac | |||||
07.09
16:30
Radnik Urije
Bratstvo
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Radnik Urije | 2 : 1 | Bratstvo |
07.09
16:30
MeÄaÅ”i
BUK
0
0
|
07.09.2014 16:30 | MeÄaÅ”i | 0 : 0 | BUK | |||||
07.09
16:30
Priboj
Sloga 94
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Priboj | 2 : 3 | Sloga 94 | |||||
07.09
16:30
Novo Doba
Akademac-UIS
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Novo Doba | 3 : 1 | Akademac-UIS | |||||
07.09
16:30
Balatun
Partizan
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Balatun | 1 : 2 | Partizan | |||||
07.09
16:30
MagnojeviÄ 01
Sloboda
2
3
|
07.09.2014 16:30 | MagnojeviÄ 01 | 2 : 3 | Sloboda | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Drina Amajlije
7
0
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 7 : 0 | Drina Amajlije | |||||
07.09
16:30
Semberija
BSK Ledinci
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Semberija | 2 : 1 | BSK Ledinci |
07.09
16:30
Borac 1975
ZboriŔte
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Borac 1975 | 3 : 0 | ZboriŔte | |||||
07.09
16:30
VuÄijak
Zvijezda
4
2
|
07.09.2014 16:30 | VuÄijak | 4 : 2 | Zvijezda | |||||
07.09
16:30
27. Juli
BSK
1
0
|
07.09.2014 16:30 | 27. Juli | 1 : 0 | BSK | |||||
07.09
16:30
Borac (K)
Polet
3
3
|
07.09.2014 16:30 | Borac (K) | 3 : 3 | Polet | |||||
07.09
16:30
ŽeljezniÄar
Hajduk
1
4
|
07.09.2014 16:30 | ŽeljezniÄar | 1 : 4 | Hajduk | |||||
07.09
16:30
4. Juli
Borac (L)
2
3
|
07.09.2014 16:30 | 4. Juli | 2 : 3 | Borac (L) |
07.09
16:30
Mladost
Sloga (KG)
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Sloga (KG) | |||||
07.09
16:30
Zadrugar
Partizan
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Zadrugar | 2 : 2 | Partizan | |||||
07.09
16:30
Omladinac
Trebavac
0
2
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 2 | Trebavac | |||||
07.09
16:30
SkugriÄ 1964
Bosna 1977
0
3
|
07.09.2014 16:30 | SkugriÄ 1964 | 0 : 3 | Bosna 1977 | |||||
07.09
16:30
Sloga 73
RadniÄki
5
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga 73 | 5 : 1 | RadniÄki |
07.09
16:00
13 Skojevki
Stevan DukiÄ
2
3
|
07.09.2014 16:00 | 13 Skojevki | 2 : 3 | Stevan DukiÄ | |||||
07.09
16:00
Borac
Vilusi
2
0
|
07.09.2014 16:00 | Borac | 2 : 0 | Vilusi | |||||
07.09
16:00
Laminci
Omladinac
5
0
|
07.09.2014 16:00 | Laminci | 5 : 0 | Omladinac | |||||
07.09
16:00
Novi Napredak
Kalemi
1
2
|
07.09.2014 16:00 | Novi Napredak | 1 : 2 | Kalemi | |||||
07.09
16:00
Bratstvo (O)
Obradovac
1
3
|
07.09.2014 16:00 | Bratstvo (O) | 1 : 3 | Obradovac | |||||
07.09
16:00
Romanovci
Bratstvo (K)
2
5
|
07.09.2014 16:00 | Romanovci | 2 : 5 | Bratstvo (K) |
07.09
16:30
Rasavci
MoŔtanica
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Rasavci | 2 : 3 | MoŔtanica | |||||
07.09
16:30
PodgrmeÄ
Blatna
4
0
|
07.09.2014 16:30 | PodgrmeÄ | 4 : 0 | Blatna | |||||
07.09
16:30
Partizan
Rudar
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Rudar | |||||
07.09
16:30
Kiseljak
Omladinac
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Kiseljak | 1 : 2 | Omladinac |
07.09
16:30
Crvena zemlja
Crni vrh
5
3
|
07.09.2014 16:30 | Crvena zemlja | 5 : 3 | Crni vrh | |||||
07.09
16:30
Kladari
Bratstvo
5
0
|
07.09.2014 16:30 | Kladari | 5 : 0 | Bratstvo | |||||
07.09
16:30
Vrbas
Studenac
3
0
|
07.09.2014 16:30 | Vrbas | 3 : 0 | Studenac | |||||
07.09
16:30
BuduÄnost
Biseri
0
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 0 : 2 | Biseri |
07.09
16:30
OFK Takovo
Radnik
0
8
|
07.09.2014 16:30 | OFK Takovo | 0 : 8 | Radnik | |||||
07.09
16:30
Sloga
Strelac 001
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 1 : 2 | Strelac 001 | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Vukona
7
2
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 7 : 2 | Vukona | |||||
07.09
16:30
Vrelo
Brgule
6
0
|
07.09.2014 16:30 | Vrelo | 6 : 0 | Brgule |
07.09
16:30
Brezik
Crvena zvijezda
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Brezik | 1 : 1 | Crvena zvijezda | |||||
07.09
16:30
Sava 04
Gredice
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Sava 04 | 2 : 2 | Gredice | |||||
07.09
16:30
Mladost (L)
Omladinac
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Mladost (L) | 0 : 3 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
GrÄica
Mladost (S)
1
4
|
07.09.2014 16:30 | GrÄica | 1 : 4 | Mladost (S) | |||||
07.09
16:30
JugoviÄ
Mladost (T)
2
0
|
07.09.2014 16:30 | JugoviÄ | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
07.09
16:30
ObiliÄ
Mladost 2003
5
0
|
07.09.2014 16:30 | ObiliÄ | 5 : 0 | Mladost 2003 | |||||
07.09
16:30
Krbeti
Sveti Jovan
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Krbeti | 2 : 1 | Sveti Jovan |
07.09
16:30
Napredak (D)
Å umadija 1962
0
3
|
07.09.2014 16:30 | Napredak (D) | 0 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
07.09
16:30
Sloga
Markovac
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Markovac | |||||
07.09
16:30
Borac
Omladinac
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Borac | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.09
16:30
OFK Student
Napredak (M)
0
2
|
07.09.2014 16:30 | OFK Student | 0 : 2 | Napredak (M) |
07.09
16:00
Galeb
VlaÅ”iÄ
1
1
|
07.09.2014 16:00 | Galeb | 1 : 1 | VlaÅ”iÄ | |||||
07.09
16:00
KaraÄorÄe
Mrovska
2
0
|
07.09.2014 16:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Mrovska | |||||
07.09
16:00
Jevremovac
Sloga (K)
4
2
|
07.09.2014 16:00 | Jevremovac | 4 : 2 | Sloga (K) | |||||
07.09
16:00
PriÄinoviÄ
Dobrava
2
5
|
07.09.2014 16:00 | PriÄinoviÄ | 2 : 5 | Dobrava | |||||
07.09
16:00
Sloga TrgoŔped
Volujac
4
1
|
07.09.2014 16:00 | Sloga TrgoŔped | 4 : 1 | Volujac | |||||
07.09
16:00
TreŔnjevka
CeriÄ
3
0
|
07.09.2014 16:00 | TreÅ”njevka | 3 : 0 | CeriÄ |
07.09
17:00
Hajduk
Jedinstvo
0
3
|
07.09.2014 17:00 | Hajduk | 0 : 3 | Jedinstvo |
07.09
16:30
Kom
RadniÄki
1
0
|
07.09.2014 16:30 | Kom | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
07.09
16:30
Bratstvo
Igalo
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Bratstvo | 0 : 0 | Igalo | |||||
07.09
16:30
Iskra
Cetinje
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Iskra | 1 : 1 | Cetinje | |||||
07.09
16:30
Jedinstvo
Zabjelo
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Zabjelo | |||||
07.09
16:30
Arsenal
Jezero
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Arsenal | 2 : 1 | Jezero | |||||
07.09
16:30
Ibar
DeÄiÄ
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Ibar | 2 : 1 | DeÄiÄ |
07.09
Sloboda
Stanovi
3
1
|
07.09.2014 | Sloboda | 3 : 1 | Stanovi | |||||
07.09
BuduÄnost Red Star
Zadrugar
1
6
|
07.09.2014 | BuduÄnost Red Star | 1 : 6 | Zadrugar | |||||
07.09
SlijepÄeviÄi
Borac
4
2
|
07.09.2014 | SlijepÄeviÄi | 4 : 2 | Borac | |||||
07.09
Äelik
Jedinstvo
2
2
|
07.09.2014 | Äelik | 2 : 2 | Jedinstvo |
07.09
16:30
Äelik
ŽeljezniÄar 2011
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Äelik | 2 : 0 | ŽeljezniÄar 2011 | |||||
07.09
16:30
ModriÄa
SFK 2000
0
7
|
07.09.2014 16:30 | ModriÄa | 0 : 7 | SFK 2000 | |||||
07.09
12:00
Radnik Etno Selo
Banjaluka
0
2
|
07.09.2014 12:00 | Radnik Etno Selo | 0 : 2 | Banjaluka | |||||
07.09
16:30
Gradina
Mladost
1
2
|
07.09.2014 16:30 | Gradina | 1 : 2 | Mladost |
07.09
16:30
Vojvodina
Sloga RadniÄki
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Vojvodina | 2 : 1 | Sloga RadniÄki | |||||
07.09
16:30
Trijumf
LASK Crvena zvezda
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Trijumf | 2 : 3 | LASK Crvena zvezda |
07.09
13:00
Kolibri
RadniÄki 2013
5
3
|
07.09.2014 13:00 | Kolibri | 5 : 3 | RadniÄki 2013 | |||||
07.09
13:30
ŽelezniÄar PanÄevo
MaÄva
0
7
|
07.09.2014 13:30 | ŽelezniÄar PanÄevo | 0 : 7 | MaÄva |
07.09
16:00
Mladost
Olimpic
0
3
|
07.09.2014 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Olimpic | |||||
07.09
17:00
Zvijezda GradaÄac
Zrinjski
2
3
|
07.09.2014 17:00 | Zvijezda GradaÄac | 2 : 3 | Zrinjski | |||||
07.09
13:00
Sloboda
Radnik
1
1
|
07.09.2014 13:00 | Sloboda | 1 : 1 | Radnik |
07.09
16:30
BuduÄnost
Zeta
3
2
|
07.09.2014 16:30 | BuduÄnost | 3 : 2 | Zeta | |||||
07.09
16:30
Berane
Grbalj
2
1
|
07.09.2014 16:30 | Berane | 2 : 1 | Grbalj | |||||
07.09
16:30
Bokelj
Kom
4
1
|
07.09.2014 16:30 | Bokelj | 4 : 1 | Kom | |||||
07.09
16:30
Mladost
LovÄen
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Mladost | 1 : 1 | LovÄen | |||||
07.09
16:30
Sutjeska
DeÄiÄ
2
2
|
07.09.2014 16:30 | Sutjeska | 2 : 2 | DeÄiÄ | |||||
07.09
16:30
Mogren
Ibar
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Mogren | 1 : 1 | Ibar |
07.09
13:00
Jagodina
Novi Pazar
6
2
|
07.09.2014 13:00 | Jagodina | 6 : 2 | Novi Pazar | |||||
07.09
13:00
BSK BorÄa
Napredak
1
2
|
07.09.2014 13:00 | BSK BorÄa | 1 : 2 | Napredak | |||||
07.09
15:00
Spartak
OFK Beograd
0
4
|
07.09.2014 15:00 | Spartak | 0 : 4 | OFK Beograd | |||||
07.09
11:00
Vojvodina
ÄukariÄki
2
0
|
07.09.2014 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | ÄukariÄki | |||||
07.09
11:00
Partizan
RadniÄki 1923
2
1
|
07.09.2014 11:00 | Partizan | 2 : 1 | RadniÄki 1923 |
07.09
10:00
Kabel
ŽAK
6
0
|
07.09.2014 10:00 | Kabel | 6 : 0 | ŽAK |
07.09
11:00
Car Konstantin
RadniÄki (P)
0
8
|
07.09.2014 11:00 | Car Konstantin | 0 : 8 | RadniÄki (P) |
07.09
16:30
Sloboda
Mladost
2
0
|
07.09.2014 16:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost | |||||
07.09
16:30
Polet
Sloga
1
1
|
07.09.2014 16:30 | Polet | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.09
16:30
Goc
Sloboda
3
1
|
07.09.2014 16:30 | Goc | 3 : 1 | Sloboda |
07.09
09:00
Zemun
Policajac
1
0
|
07.09.2014 09:00 | Zemun | 1 : 0 | Policajac | |||||
07.09
10:00
Voždovac
RadniÄki (O)
4
2
|
07.09.2014 10:00 | Voždovac | 4 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
07.09
17:00
Žarkovo
Bežanija
2
0
|
07.09.2014 17:00 | Žarkovo | 2 : 0 | Bežanija |
07.09
12:00
Sloga
Podunavac
3
0
|
07.09.2014 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Podunavac | |||||
07.09
12:00
SASK
Sloboda
3
2
|
07.09.2014 12:00 | SASK | 3 : 2 | Sloboda | |||||
07.09
12:00
Osipaonica
7. Juli
3
5
|
07.09.2014 12:00 | Osipaonica | 3 : 5 | 7. Juli |
07.09
12:00
Sloga
Vodice
6
0
|
07.09.2014 12:00 | Sloga | 6 : 0 | Vodice | |||||
07.09
12:00
GlavaÅ”
BuduÄnost
3
2
|
07.09.2014 12:00 | GlavaÅ” | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
07.09
12:00
Udarnik
ŽelezniÄar
1
2
|
07.09.2014 12:00 | Udarnik | 1 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
07.09
12:00
Mladi borac
Å umadija
6
1
|
07.09.2014 12:00 | Mladi borac | 6 : 1 | Å umadija |
07.09
10:00
VrŔac
C.zvezda
8
0
|
07.09.2014 10:00 | VrŔac | 8 : 0 | C.zvezda |
07.09
15:00
BuduÄnost
MagliÄ
3
4
|
07.09.2014 15:00 | BuduÄnost | 3 : 4 | MagliÄ | |||||
07.09
15:00
Mladost Radost
Stari Grad
3
3
|
07.09.2014 15:00 | Mladost Radost | 3 : 3 | Stari Grad | |||||
07.09
15:00
Hajduk
TvrÄava
3
1
|
07.09.2014 15:00 | Hajduk | 3 : 1 | TvrÄava | |||||
07.09
15:00
Sutjeska
BeÄej
1
8
|
07.09.2014 15:00 | Sutjeska | 1 : 8 | BeÄej | |||||
07.09
15:00
Mladost
ObiliÄ
4
0
|
07.09.2014 15:00 | Mladost | 4 : 0 | ObiliÄ | |||||
07.09
15:00
Krila Krajine
Titel
3
0
|
07.09.2014 15:00 | Krila Krajine | 3 : 0 | Titel |
07.09
14:00
Jedinstvo
Loznica
1
0
|
07.09.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Loznica |
07.09
14:00
Mladost
Olimpic
0
2
|
07.09.2014 14:00 | Mladost | 0 : 2 | Olimpic | |||||
07.09
15:00
Zvijezda GradaÄac
Zrinjski
2
2
|
07.09.2014 15:00 | Zvijezda GradaÄac | 2 : 2 | Zrinjski | |||||
07.09
11:00
Sloboda
Radnik
0
1
|
07.09.2014 11:00 | Sloboda | 0 : 1 | Radnik |
07.09
12:30
Zemun
Napredak
1
2
|
07.09.2014 12:30 | Zemun | 1 : 2 | Napredak | |||||
07.09
13:00
Spartak
OFK Beograd
1
3
|
07.09.2014 13:00 | Spartak | 1 : 3 | OFK Beograd | |||||
07.09
11:00
Sloga
RadniÄki (N)
0
2
|
07.09.2014 11:00 | Sloga | 0 : 2 | RadniÄki (N) | |||||
07.09
11:00
Vojvodina
ÄukariÄki
2
0
|
07.09.2014 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | ÄukariÄki | |||||
07.09
13:30
Partizan
MaÄva
3
1
|
07.09.2014 13:30 | Partizan | 3 : 1 | MaÄva |
07.09
16:30
Rudar
Å umadija 1903
0
0
|
07.09.2014 16:30 | Rudar | 0 : 0 | Å umadija 1903 |
07.09
11:00
ObiliÄ
Subotica
0
4
|
07.09.2014 11:00 | ObiliÄ | 0 : 4 | Subotica |
07.09
12:00
Jedinstvo
RadniÄki
3
0
|
07.09.2014 12:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
07.09
12:00
Å abac
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
1
|
07.09.2014 12:00 | Å abac | 1 : 1 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 |
07.09
09:00
GSP Polet
Brodarac1947
0
1
|
07.09.2014 09:00 | GSP Polet | 0 : 1 | Brodarac1947 | |||||
07.09
10:00
Studentski Grad
Mladenovac
2
1
|
07.09.2014 10:00 | Studentski Grad | 2 : 1 | Mladenovac | |||||
07.09
12:00
Balkan
Banja
9
1
|
07.09.2014 12:00 | Balkan | 9 : 1 | Banja | |||||
07.09
14:00
PKB Kovilovo
Trudbenik
3
0
|
07.09.2014 14:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Trudbenik |
07.09
11:00
Brodarac 1947
BSK
0
4
|
07.09.2014 11:00 | Brodarac 1947 | 0 : 4 | BSK | |||||
07.09
15:00
GSP Polet
BoleÄ
3
0
|
07.09.2014 15:00 | GSP Polet | 3 : 0 | BoleÄ |
07.09
12:00
RadniÄki (N)
Jagodina
1
3
|
07.09.2014 12:00 | RadniÄki (N) | 1 : 3 | Jagodina | |||||
07.09
11:00
Sloga
TimoÄanin
5
1
|
07.09.2014 11:00 | Sloga | 5 : 1 | TimoÄanin | |||||
07.09
11:00
SFS Borac
Hajduk Veljko
13
0
|
07.09.2014 11:00 | SFS Borac | 13 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
07.09
14:00
Dinamo
Timok
2
2
|
07.09.2014 14:00 | Dinamo | 2 : 2 | Timok |
07.09
10:00
Å ampion
Tisa
2
2
|
07.09.2014 10:00 | Å ampion | 2 : 2 | Tisa |
07.09
10:00
KaraÅ” (J)
Partizan (U)
3
0
|
07.09.2014 10:00 | KaraÅ” (J) | 3 : 0 | Partizan (U) | |||||
07.09
11:00
Polet
HajduÄica
0
5
|
07.09.2014 11:00 | Polet | 0 : 5 | HajduÄica |
07.09
11:00
Borac (P)
Dolina
5
2
|
07.09.2014 11:00 | Borac (P) | 5 : 2 | Dolina | |||||
07.09
09:30
Vojvodina
Dinamo
2
4
|
07.09.2014 09:30 | Vojvodina | 2 : 4 | Dinamo |
07.09
10:00
Sloga
Podunavac
|
07.09.2014 10:00 | Sloga | : | Podunavac | |||||
07.09
10:00
SASK
Sloboda
0
3
|
07.09.2014 10:00 | SASK | 0 : 3 | Sloboda | |||||
07.09
10:00
Osipaonica
7. Juli
8
0
|
07.09.2014 10:00 | Osipaonica | 8 : 0 | 7. Juli |
07.09
10:00
Sloga
Vodice
2
0
|
07.09.2014 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Vodice | |||||
07.09
10:00
GlavaÅ”
BuduÄnost
7
2
|
07.09.2014 10:00 | GlavaÅ” | 7 : 2 | BuduÄnost | |||||
07.09
10:00
Pobeda
Morava
3
0
|
07.09.2014 10:00 | Pobeda | 3 : 0 | Morava | |||||
07.09
10:00
Udarnik
ŽelezniÄar
19
0
|
07.09.2014 10:00 | Udarnik | 19 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
07.09
10:00
Mladi borac
Å umadija
1
3
|
07.09.2014 10:00 | Mladi borac | 1 : 3 | Å umadija |
07.09
11:00
AS
Sloga
1
1
|
07.09.2014 11:00 | AS | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.09
11:00
Bane
Novi Pazar
0
0
|
07.09.2014 11:00 | Bane | 0 : 0 | Novi Pazar |
07.09
16:30
Omladinac
DragaÄevo
0
10
|
07.09.2014 16:30 | Omladinac | 0 : 10 | DragaÄevo |
07.09
15:30
Rudar (B)
Pionir 028
1
3
|
07.09.2014 15:30 | Rudar (B) | 1 : 3 | Pionir 028 | |||||
07.09
15:30
TrepÄa
Rudar (KM)
4
1
|
07.09.2014 15:30 | TrepÄa | 4 : 1 | Rudar (KM) | |||||
07.09
15:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Kosmet
1
1
|
07.09.2014 15:30 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 1 : 1 | Kosmet | |||||
07.09
15:30
Pazar Juniors
Sport Klub 1999
4
2
|
07.09.2014 15:30 | Pazar Juniors | 4 : 2 | Sport Klub 1999 | |||||
07.09
15:30
Granit
Mokra Gora
3
9
|
07.09.2014 15:30 | Granit | 3 : 9 | Mokra Gora |
07.09
15:00
Balkan
Internacional
0
1
|
07.09.2014 15:00 | Balkan | 0 : 1 | Internacional | |||||
07.09
17:00
PKB Kovilovo
LepuŔnica
1
1
|
07.09.2014 17:00 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | LepuŔnica |
07.09
09:30
ObiliÄ
Subotica
0
12
|
07.09.2014 09:30 | ObiliÄ | 0 : 12 | Subotica |
07.09
16:30
Takovo
GuÄa
2
3
|
07.09.2014 16:30 | Takovo | 2 : 3 | GuÄa |
07.09
Morava Gepardi
Soko
18
0
|
07.09.2014 | Morava Gepardi | 18 : 0 | Soko |
07.09
16:00
Bijeli ZeÄevi
DorÄol
10
70
|
07.09.2014 16:00 | Bijeli ZeÄevi | 10 : 70 | DorÄol | |||||
07.09
16:00
Crvena Zvezda
Partizan
68
0
|
07.09.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 68 : 0 | Partizan |