26.04
16:30
Jedinstvo
Delija
3
2
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Delija | |||||
26.04
16:30
Polet
Napredak
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 4 : 0 | Napredak |
26.04
16:00
Mladi radnik
Seljak
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | Seljak | |||||
26.04
16:00
GFK Jasenica 1911
KruŔik
0
1
|
26.04.2014 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 0 : 1 | KruŔik |
26.04
16:30
SFK Moravac
ŽitoraÄa
1
0
|
26.04.2014 16:30 | SFK Moravac | 1 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
26.04
16:30
Sloga (D)
Hajduk Veljko
5
1
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (D) | 5 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
26.04
16:30
Äerdap
RadniÄki (P)
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Äerdap | 0 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
26.04
16:30
RadniÄki (S)
Moravac Orion
0
1
|
26.04.2014 16:30 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | Moravac Orion |
26.04
16:00
Novi Sad
ÄSK Pivara
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Novi Sad | 1 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
26.04
16:00
RadniÄki (S)
Dinamo
0
0
|
26.04.2014 16:00 | RadniÄki (S) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Sloga
3
3
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 3 | Sloga |
26.04
17:00
IM Rakovica
Železnik Lasta
1
1
|
26.04.2014 17:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Železnik Lasta |
26.04
16:00
Mokra Gora
Vodojaža
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Mokra Gora | 2 : 1 | Vodojaža | |||||
26.04
16:00
TrepÄa
Å umadija 1903
1
0
|
26.04.2014 16:00 | TrepÄa | 1 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
26.04
16:00
Sloboda
Arsenal
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Arsenal | |||||
26.04
16:00
Rudar
Takovo
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Takovo |
26.04
16:00
ŽelezniÄar
Å umadija
2
0
|
26.04.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 2 : 0 | Å umadija |
26.04
16:00
BuduÄnost
Sloga 1940
0
1
|
26.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 0 : 1 | Sloga 1940 | |||||
26.04
16:00
Ribnica
Jedinstvo (UB)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Jedinstvo (UB) | |||||
26.04
16:00
FAP
Sloga (P)
1
2
|
26.04.2014 16:00 | FAP | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo 1945
Sloga (S)
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo 1945 | 4 : 0 | Sloga (S) |
26.04
16:30
Pusta Reka
BSK Bujanovac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Pusta Reka | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
26.04
16:30
Lužnica
Napredak
1
1
|
26.04.2014 16:30 | Lužnica | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.04
16:30
Balkanski
Radan
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Balkanski | 2 : 1 | Radan | |||||
26.04
16:30
TopliÄanin
Svrljig
1
3
|
26.04.2014 16:30 | TopliÄanin | 1 : 3 | Svrljig |
26.04
16:30
SFS Borac
OFK Bor
0
0
|
26.04.2014 16:30 | SFS Borac | 0 : 0 | OFK Bor | |||||
26.04
16:30
Rtanj
Rembas
6
0
|
26.04.2014 16:30 | Rtanj | 6 : 0 | Rembas | |||||
26.04
16:30
Ozren
Župa
5
1
|
26.04.2014 16:30 | Ozren | 5 : 1 | Župa |
26.04
16:00
OFK Kikinda
BileÄanin
2
1
|
26.04.2014 16:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | BileÄanin | |||||
26.04
16:00
TSC
Borac (Sakule)
3
0
|
26.04.2014 16:00 | TSC | 3 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
26.04
16:00
Proleter
BuduÄnost
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Proleter | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
26.04
16:00
VrŔac United
Sloboda
4
0
|
26.04.2014 16:00 | VrŔac United | 4 : 0 | Sloboda | |||||
26.04
16:00
Kozara
RadniÄki (K)
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Kozara | 3 : 2 | RadniÄki (K) |
26.04
16:00
JugoviÄ
Vrbas
3
1
|
26.04.2014 16:00 | JugoviÄ | 3 : 1 | Vrbas | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost | |||||
26.04
16:00
Polet
Index
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 2 | Index | |||||
26.04
16:00
Sloga
PIK Prigrevica
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
26.04
16:00
Crvena Zvezda
Omladinac
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.04
16:00
Srbobran
Cement
0
3
|
26.04.2014 16:00 | Srbobran | 0 : 3 | Cement |
26.04
17:00
Balkan Mirijevo
IMT
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Balkan Mirijevo | 0 : 3 | IMT |
26.04
16:00
Partizan
Kolonija
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Kolonija |
26.04
17:00
Majur
Provo
1
2
|
26.04.2014 17:00 | Majur | 1 : 2 | Provo | |||||
26.04
17:00
SindjeliÄ
Jedinstvo (Å )
2
0
|
26.04.2014 17:00 | SindjeliÄ | 2 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
26.04
17:00
GuÄevo
Podrinje
3
1
|
26.04.2014 17:00 | GuÄevo | 3 : 1 | Podrinje | |||||
26.04
17:00
MaÄva 2005
Mladost (P)
2
3
|
26.04.2014 17:00 | MaÄva 2005 | 2 : 3 | Mladost (P) |
26.04
16:00
OFK Divci
Mladost (D)
3
1
|
26.04.2014 16:00 | OFK Divci | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
26.04
16:00
Kolubara
KaÄer
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | KaÄer | |||||
26.04
16:00
Rubribreza
Spartak 1924
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Rubribreza | 3 : 2 | Spartak 1924 |
26.04
16:00
Crnokosa
BuduÄnost
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Crnokosa | 1 : 2 | BuduÄnost |
26.04
16:30
Rutevac
Palilula
0
3
|
26.04.2014 16:30 | Rutevac | 0 : 3 | Palilula | |||||
26.04
16:30
RadniÄki 1947 (Ä)
NaŔa krila 1936
0
5
|
26.04.2014 16:30 | RadniÄki 1947 (Ä) | 0 : 5 | NaÅ”a krila 1936 | |||||
26.04
16:30
Moravica
Mladi Radnik
3
2
|
26.04.2014 16:30 | Moravica | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
26.04
16:30
Borac (A)
MaloŔiŔte
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Borac (A) | 1 : 2 | MaloŔiŔte |
26.04
16:30
Omladinac
Moravac 1948
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Moravac 1948 | |||||
26.04
16:30
OFK NiÅ”
Proleter (DV)
3
3
|
26.04.2014 16:30 | OFK NiÅ” | 3 : 3 | Proleter (DV) | |||||
26.04
16:30
Aluminjum
Jedinstvo
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Aluminjum | 2 : 1 | Jedinstvo |
26.04
16:30
BuduÄnost
ZloÄudovo
3
1
|
26.04.2014 16:30 | BuduÄnost | 3 : 1 | ZloÄudovo |
26.04
16:30
Polet
Partizanski put
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 2 | Partizanski put |
26.04
16:30
Vladimir DurkoviÄ
Jedinstvo ( B.P)
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Vladimir DurkoviÄ | 0 : 1 | Jedinstvo ( B.P) |
26.04
16:30
Morava
Ternoci
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Morava | 4 : 0 | Ternoci | |||||
26.04
16:30
PÄinja
Levosoje
6
0
|
26.04.2014 16:30 | PÄinja | 6 : 0 | Levosoje |
26.04
17:00
Morava 1918
Sloga
2
3
|
26.04.2014 17:00 | Morava 1918 | 2 : 3 | Sloga |
26.04
16:30
BoŔnjane
Å anac
1
0
|
26.04.2014 16:30 | BoŔnjane | 1 : 0 | Šanac |
26.04
16:30
PoreÄ
Slatina
3
0
|
26.04.2014 16:30 | PoreÄ | 3 : 0 | Slatina | |||||
26.04
16:30
Krivelj
Rudna Glava
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Krivelj | 2 : 1 | Rudna Glava |
26.04
16:00
BSK
OsniÄ
5
1
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 5 : 1 | OsniÄ | |||||
26.04
16:00
Rgotina
Midžor
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Rgotina | 3 : 0 | Midžor |
26.04
17:00
BAK
Tempo
5
0
|
26.04.2014 17:00 | BAK | 5 : 0 | Tempo | |||||
26.04
17:00
Sloga (P)
Polet
4
0
|
26.04.2014 17:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Polet |
26.04
17:00
Jadran
Olimpija (G)
1
0
|
26.04.2014 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Olimpija (G) | |||||
26.04
17:00
Äoka
AFK
6
1
|
26.04.2014 17:00 | Äoka | 6 : 1 | AFK | |||||
26.04
17:00
Panonija IM Topola
Subotica
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Panonija IM Topola | 0 : 3 | Subotica |
26.04
16:00
RadniÄki (S)
Rusanda
2
1
|
26.04.2014 16:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Rusanda | |||||
26.04
16:00
Mladost Bambi
Begej
5
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladost Bambi | 5 : 0 | Begej | |||||
26.04
16:00
Omladinac
Vojvodina (NM)
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
26.04
16:00
Naftagas
RadniÄki (Z)
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Naftagas | 2 : 1 | RadniÄki (Z) |
26.04
16:30
StaniÅ”iÄ
Kordun
1
0
|
26.04.2014 16:30 | StaniÅ”iÄ | 1 : 0 | Kordun | |||||
26.04
16:30
GraniÄar
BSK
4
2
|
26.04.2014 16:30 | GraniÄar | 4 : 2 | BSK | |||||
26.04
16:30
Mladost APA
Sloga
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Mladost APA | 4 : 0 | Sloga | |||||
26.04
16:30
Polet
OFK Odžaci
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 0 : 1 | OFK Odžaci | |||||
26.04
16:30
Crvenka
Omladinac (B)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Crvenka | 1 : 0 | Omladinac (B) |
26.04
16:30
ŽelezniÄar
Partizan
1
6
|
26.04.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 1 : 6 | Partizan | |||||
26.04
16:30
Sloven (R)
Hajduk 1932
3
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloven (R) | 3 : 0 | Hajduk 1932 |
26.04
16:00
Vojvodina (BG)
Kabel
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Vojvodina (BG) | 0 : 4 | Kabel | |||||
26.04
16:00
Tvrdjava
Sutjeska
3
1
|
26.04.2014 16:00 | Tvrdjava | 3 : 1 | Sutjeska |
26.04
17:00
PKB Kovilovo
Brodarac
2
1
|
26.04.2014 17:00 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Brodarac | |||||
26.04
17:00
Milutinac
Zmaj 1953
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Milutinac | 2 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
26.04
17:00
Policajac
Komgrap
0
1
|
26.04.2014 17:00 | Policajac | 0 : 1 | Komgrap | |||||
26.04
11:00
Slavija
13. maj
2
3
|
26.04.2014 11:00 | Slavija | 2 : 3 | 13. maj |
26.04
17:00
OFK Zabrežje
Mladost (B)
0
2
|
26.04.2014 17:00 | OFK Zabrežje | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
26.04
17:00
Å umadija
Stepojevac VAGA
1
2
|
26.04.2014 17:00 | Å umadija | 1 : 2 | Stepojevac VAGA | |||||
26.04
17:00
Krtinska
Posavina
4
0
|
26.04.2014 17:00 | Krtinska | 4 : 0 | Posavina |
26.04
17:00
Proleter
Morava (S)
3
1
|
26.04.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Morava (S) | |||||
26.04
17:00
Magnohrom
Mlada krila
5
1
|
26.04.2014 17:00 | Magnohrom | 5 : 1 | Mlada krila |
26.04
16:00
Mladi Rudar
Brezak
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladi Rudar | 3 : 0 | Brezak |
26.04
16:00
Parmenac
Strelac
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Parmenac | 4 : 0 | Strelac |
26.04
16:30
Sloga
Gradina
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Gradina |
26.04
16:00
Sloga
Mladost
6
3
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 3 | Mladost |
26.04
16:00
BSK
Žabare
10
1
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 10 : 1 | Žabare |
26.04
16:00
Meteor
Mladost (R)
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Meteor | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
26.04
16:00
Bare
BSK
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Bare | 0 : 1 | BSK |
26.04
Å umadinac
Drugovac
1
2
|
26.04.2014 | Å umadinac | 1 : 2 | Drugovac |
26.04
16:00
Bata BuliÄ
Rudar
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Bata BuliÄ | 3 : 2 | Rudar |
26.04
16:00
Žitkovica
Mladi Borac
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Žitkovica | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
Sloga (D)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Sloga (D) |
26.04
17:00
Mladost PP
Volujac
2
1
|
26.04.2014 17:00 | Mladost PP | 2 : 1 | Volujac |
26.04
17:00
Torpedo
DuŔko
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Torpedo | 1 : 1 | DuŔko | |||||
26.04
17:00
Gorki
Sloboda
4
2
|
26.04.2014 17:00 | Gorki | 4 : 2 | Sloboda |
26.04
16:00
Kolubara 2
Rajac
1
4
|
26.04.2014 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Rajac |
26.04
16:00
Rudar 1945
Polet (DL)
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Rudar 1945 | 4 : 2 | Polet (DL) |
26.04
16:30
Knežica
Real
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Knežica | 7 : 0 | Real | |||||
26.04
16:30
DuŔnik
Moravac (ZT)
2
2
|
26.04.2014 16:30 | DuŔnik | 2 : 2 | Moravac (ZT) |
26.04
16:30
OFK Sloga (D)
Tempo
2
4
|
26.04.2014 16:30 | OFK Sloga (D) | 2 : 4 | Tempo | |||||
26.04
16:30
Sloga (K)
Kraljevo
4
2
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (K) | 4 : 2 | Kraljevo | |||||
26.04
16:30
Feniks 2012
Polet (V)
1
7
|
26.04.2014 16:30 | Feniks 2012 | 1 : 7 | Polet (V) |
26.04
16:30
Aleksandrovo
BaliÄevac 1974
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Aleksandrovo | 0 : 1 | BaliÄevac 1974 |
26.04
16:30
Jedinstvo
Mladost (DL)
0
2
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladost (DL) | |||||
26.04
16:30
MB Marjan
Omladinac
0
3
|
26.04.2014 16:30 | MB Marjan | 0 : 3 | Omladinac |
26.04
16:30
Mladost (M.S)
Borac
1
6
|
26.04.2014 16:30 | Mladost (M.S) | 1 : 6 | Borac |
26.04
16:30
OFK Sikole
Malajnica
1
1
|
26.04.2014 16:30 | OFK Sikole | 1 : 1 | Malajnica |
26.04
16:30
Mladost
Omladinac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac | |||||
26.04
14:30
Sloboda 2013
Slemen
2
1
|
26.04.2014 14:30 | Sloboda 2013 | 2 : 1 | Slemen |
26.04
16:30
Timok
Nacional
12
1
|
26.04.2014 16:30 | Timok | 12 : 1 | Nacional | |||||
26.04
16:30
Vratarnica
Lovac
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Vratarnica | 4 : 1 | Lovac |
26.04
17:00
ObiliÄ
Jadran
9
0
|
26.04.2014 17:00 | ObiliÄ | 9 : 0 | Jadran | |||||
26.04
17:00
RadniÄki Gladiolus
HorgoÅ” 1911
0
0
|
26.04.2014 17:00 | RadniÄki Gladiolus | 0 : 0 | HorgoÅ” 1911 | |||||
26.04
17:00
Tisa B (A)
Hajduk
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Tisa B (A) | 1 : 1 | Hajduk |
26.04
EÄÅ”eg
Sloboda
2
2
|
26.04.2014 | EÄÅ”eg | 2 : 2 | Sloboda |
26.04
16:30
Mladost
OFK Metalac
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 4 : 1 | OFK Metalac |
26.04
16:00
Podrinje
Hajduk
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Podrinje | 0 : 1 | Hajduk | |||||
26.04
16:00
OFK BaÄinci
FruŔkogorac (K)
2
0
|
26.04.2014 16:00 | OFK BaÄinci | 2 : 0 | FruÅ”kogorac (K) |
26.04
16:30
Å ajkaÅ” 1908
BaÄka
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 7 : 0 | BaÄka | |||||
26.04
16:30
Borac
Tatra
0
2
|
26.04.2014 16:30 | Borac | 0 : 2 | Tatra | |||||
26.04
16:30
OFK Futog
FruŔkogorski partizan
2
1
|
26.04.2014 16:30 | OFK Futog | 2 : 1 | FruŔkogorski partizan | |||||
26.04
16:30
ŽelezniÄar
Sremac Beomal
0
3
|
26.04.2014 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Sremac Beomal | |||||
26.04
16:30
Slavija
Vinogradar
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Slavija | 7 : 0 | Vinogradar | |||||
26.04
16:30
Sofeks
Proleter
0
3
|
26.04.2014 16:30 | Sofeks | 0 : 3 | Proleter |
26.04
16:30
Krila Krajine
MagliÄ
6
0
|
26.04.2014 16:30 | Krila Krajine | 6 : 0 | MagliÄ |
26.04
17:00
Å eÄeranac
Dunav
2
3
|
26.04.2014 17:00 | Å eÄeranac | 2 : 3 | Dunav | |||||
26.04
17:00
Pionir
Crvenka
1
3
|
26.04.2014 17:00 | Pionir | 1 : 3 | Crvenka | |||||
26.04
17:00
Sparta
Olimpija
5
1
|
26.04.2014 17:00 | Sparta | 5 : 1 | Olimpija |
26.04
17:00
Mladost (Ä)
Lazarevac
5
0
|
26.04.2014 17:00 | Mladost (Ä) | 5 : 0 | Lazarevac | |||||
26.04
17:00
Rudar
OFK BuduÄnost
10
0
|
26.04.2014 17:00 | Rudar | 10 : 0 | OFK BuduÄnost | |||||
26.04
17:00
Å umadija (MC)
Polet
3
1
|
26.04.2014 17:00 | Å umadija (MC) | 3 : 1 | Polet | |||||
26.04
17:00
Mladi radnik
Sloboda
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Sloboda |
26.04
17:00
Vojvoda
OFK RogaÄa
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Vojvoda | 2 : 2 | OFK RogaÄa | |||||
26.04
17:00
Mladost
Drlupa
1
5
|
26.04.2014 17:00 | Mladost | 1 : 5 | Drlupa |
26.04
17:00
Avala 1939
Partizan
4
1
|
26.04.2014 17:00 | Avala 1939 | 4 : 1 | Partizan |
26.04
17:00
Jovo Kursula
Mladost 1925
1
6
|
26.04.2014 17:00 | Jovo Kursula | 1 : 6 | Mladost 1925 |
26.04
16:30
Jarmenovci
KrÄevac 04
3
0
|
26.04.2014 16:30 | Jarmenovci | 3 : 0 | KrÄevac 04 |
26.04
16:00
Kusovac
Mladost
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Kusovac | 5 : 2 | Mladost | |||||
26.04
16:00
Omladinac-Å umadinac
Polet
5
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac-Å umadinac | 5 : 1 | Polet |
26.04
16:00
Vukan
Brana PaunoviÄ
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Vukan | 5 : 2 | Brana PaunoviÄ | |||||
26.04
16:00
Napredak
Rade MiloÅ”eviÄ
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
26.04
16:00
Omladinac B
Melnica
7
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac B | 7 : 1 | Melnica |
26.04
16:00
Dobrnje
B.S.K.
1
4
|
26.04.2014 16:00 | Dobrnje | 1 : 4 | B.S.K. | |||||
26.04
14:00
Laolac
7 juli
2
0
|
26.04.2014 14:00 | Laolac | 2 : 0 | 7 juli | |||||
26.04
16:00
Mlava
Sloga 1952
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Mlava | 2 : 1 | Sloga 1952 |
26.04
16:00
Kobilje
BuduÄnost (A)
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Kobilje | 3 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
26.04
16:00
BSK
Stig (MC)
5
0
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 5 : 0 | Stig (MC) | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (S)
Sloga (VS)
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (S) | 0 : 0 | Sloga (VS) |
26.04
11:00
Žika
Mladost 2013
4
1
|
26.04.2014 11:00 | Žika | 4 : 1 | Mladost 2013 |
26.04
17:00
MetliÄ
Mladost 2011
3
0
|
26.04.2014 17:00 | MetliÄ | 3 : 0 | Mladost 2011 | |||||
26.04
17:00
Jevremovac
Mladost sl
6
0
|
26.04.2014 17:00 | Jevremovac | 6 : 0 | Mladost sl |
26.04
17:00
DuŔan Silni
Jedinstvo
6
0
|
26.04.2014 17:00 | DuŔan Silni | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.04
17:00
OFK Jelen
Sava
8
0
|
26.04.2014 17:00 | OFK Jelen | 8 : 0 | Sava |
26.04
17:00
Rudar
Luk
3
2
|
26.04.2014 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Luk |
26.04
17:00
DB Junajted
7. Juli
0
2
|
26.04.2014 17:00 | DB Junajted | 0 : 2 | 7. Juli |
26.04
15:00
Mladost MM
Omladinac
7
2
|
26.04.2014 15:00 | Mladost MM | 7 : 2 | Omladinac |
26.04
17:00
Napredak
Sloga
1
4
|
26.04.2014 17:00 | Napredak | 1 : 4 | Sloga | |||||
26.04
17:00
POFK Letnjikovac
Cer
0
3
|
26.04.2014 17:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Cer | |||||
26.04
17:00
Zadrugar
Fortuna Miki
3
0
|
26.04.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Fortuna Miki | |||||
26.04
17:00
Omladinac
RadniÄki Å abaÄki
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
26.04
17:00
Maovi MH
Culjkovic
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Maovi MH | 2 : 2 | Culjkovic |
26.04
16:00
Gradac
Mali korak
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Gradac | 4 : 0 | Mali korak |
26.04
16:30
Crvena Jabuka
Strelac 001
8
0
|
26.04.2014 16:30 | Crvena Jabuka | 8 : 0 | Strelac 001 |
26.04
16:30
Å arbane
Pambukovica
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Å arbane | 4 : 0 | Pambukovica |
26.04
16:30
Jedinstvo
Bratstvo
1
1
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
26.04
16:30
Gornje Krajince
Grdanica
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Gornje Krajince | 4 : 1 | Grdanica |
26.04
17:00
Å umadinac
Mladost
3
0
|
26.04.2014 17:00 | Å umadinac | 3 : 0 | Mladost |
26.04
16:00
Varvarin
Parcane
4
1
|
26.04.2014 16:00 | Varvarin | 4 : 1 | Parcane |
26.04
16:00
Stevka Bozurevka
Stara ÄarÅ”ija
3
6
|
26.04.2014 16:00 | Stevka Bozurevka | 3 : 6 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
26.04
16:00
Omladinac (U)
Polet 57
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac (U) | 1 : 1 | Polet 57 | |||||
26.04
16:00
Moravac-C 74
Stragari
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Moravac-C 74 | 1 : 1 | Stragari | |||||
26.04
16:00
Omladinac (O)
RujiŔnik
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac (O) | 1 : 1 | RujiŔnik | |||||
26.04
16:00
Sloboda 1948
JugoviÄi
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda 1948 | 0 : 4 | JugoviÄi | |||||
26.04
16:00
Vinogradar
Topoljak
1
6
|
26.04.2014 16:00 | Vinogradar | 1 : 6 | Topoljak |
26.04
16:00
Padež
Konjuh
5
1
|
26.04.2014 16:00 | Padež | 5 : 1 | Konjuh |
26.04
16:30
Zmajevac
Polet (K)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Zmajevac | 1 : 0 | Polet (K) |
26.04
16:00
GraniÄar
Vojvodina
1
2
|
26.04.2014 16:00 | GraniÄar | 1 : 2 | Vojvodina |
26.04
17:00
Å antarovac
Mladost
4
1
|
26.04.2014 17:00 | Å antarovac | 4 : 1 | Mladost | |||||
26.04
17:00
CrnovrŔanin
Bresje
1
1
|
26.04.2014 17:00 | CrnovrŔanin | 1 : 1 | Bresje | |||||
26.04
17:00
OFK Borac
Oniks
4
0
|
26.04.2014 17:00 | OFK Borac | 4 : 0 | Oniks | |||||
26.04
17:00
OFK DragoŔevac
Omladinac
0
3
|
26.04.2014 17:00 | OFK DragoŔevac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
26.04
17:00
PSS-192
Hajduk
3
1
|
26.04.2014 17:00 | PSS-192 | 3 : 1 | Hajduk |
26.04
17:00
Strmovo
OFK RadniÄki
1
3
|
26.04.2014 17:00 | Strmovo | 1 : 3 | OFK RadniÄki |
26.04
17:00
Pobeda
Rekreativo
5
0
|
26.04.2014 17:00 | Pobeda | 5 : 0 | Rekreativo | |||||
26.04
17:00
Partizan
Duboko
0
2
|
26.04.2014 17:00 | Partizan | 0 : 2 | Duboko | |||||
26.04
17:00
LjubiniÄ
Skela
1
2
|
26.04.2014 17:00 | LjubiniÄ | 1 : 2 | Skela | |||||
26.04
17:00
Borac
Zvezda Konatice
0
0
|
26.04.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Zvezda Konatice | |||||
26.04
17:00
Proleter
Crvena Zastava
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Crvena Zastava | |||||
26.04
17:00
Sloga
Baljevac
7
2
|
26.04.2014 17:00 | Sloga | 7 : 2 | Baljevac |
26.04
16:30
DeÄiÄ
Grbalj
0
1
|
26.04.2014 16:30 | DeÄiÄ | 0 : 1 | Grbalj | |||||
26.04
16:30
Mladost
Rudar
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Rudar | |||||
26.04
16:30
Mogren
Zeta
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Mogren | 1 : 0 | Zeta | |||||
26.04
13:00
Sutjeska
Mornar
3
1
|
26.04.2014 13:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Mornar | |||||
26.04
16:30
LovÄen
OFK Petrovac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | LovÄen | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
26.04
16:30
Äelik
BuduÄnost
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Äelik | 1 : 0 | BuduÄnost |
26.04
Borac
Zvijezda
1
2
|
26.04.2014 | Borac | 1 : 2 | Zvijezda | |||||
26.04
Rudar
Travnik
1
0
|
26.04.2014 | Rudar | 1 : 0 | Travnik | |||||
26.04
Sarajevo
Vitez
4
0
|
26.04.2014 | Sarajevo | 4 : 0 | Vitez | |||||
26.04
Velež
ŽeljezniÄar
4
2
|
26.04.2014 | Velež | 4 : 2 | ŽeljezniÄar | |||||
26.04
Mladost
Radnik
0
1
|
26.04.2014 | Mladost | 0 : 1 | Radnik | |||||
26.04
Olimpic
Zrinjski
1
2
|
26.04.2014 | Olimpic | 1 : 2 | Zrinjski | |||||
26.04
Äelik
Slavija
3
1
|
26.04.2014 | Äelik | 3 : 1 | Slavija | |||||
26.04
Leotar
Å iroki Brijeg
0
4
|
26.04.2014 | Leotar | 0 : 4 | Å iroki Brijeg |
26.04
16:00
Sloga
Sloboda (MG)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
26.04
16:00
Sutjeska
Borac
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Borac | |||||
26.04
16:00
Napredak
Sloboda (NG)
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 5 : 2 | Sloboda (NG) | |||||
26.04
16:00
Rudar
Podrinje
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Podrinje | |||||
26.04
16:00
Mladost
Drina HE
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Drina HE | |||||
26.04
16:00
Kozara
Drina (Z)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Kozara | 1 : 0 | Drina (Z) | |||||
26.04
16:00
ModriÄa Maxima
Proleter
2
1
|
26.04.2014 16:00 | ModriÄa Maxima | 2 : 1 | Proleter |
26.04
15:00
RadniÄki 1923
Vojvodina
1
1
|
26.04.2014 15:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
26.04
16:00
Sloboda Point
Jagodina
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda Point | 0 : 4 | Jagodina | |||||
26.04
19:00
Partizan
Crvena zvezda
2
1
|
26.04.2014 19:00 | Partizan | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
26.04
16:00
RadniÄki (N)
Donji Srem
1
1
|
26.04.2014 16:00 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
26.04
16:00
Novi Pazar
Voždovac
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Voždovac | |||||
26.04
16:00
ÄukariÄki
Spartak
1
1
|
26.04.2014 16:00 | ÄukariÄki | 1 : 1 | Spartak |
26.04
16:30
Mladost (L)
Teleoptik
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
26.04
16:30
Dolina
Borac
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Dolina | 0 : 1 | Borac | |||||
26.04
16:30
Smederevo
Sloga (K)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Smederevo | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
26.04
16:30
Radnik
Proleter
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Proleter | |||||
26.04
16:30
Timok
Jedinstvo Putevi
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Timok | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
26.04
16:30
Bežanija
Metalac (GM)
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Bežanija | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
26.04
16:30
InÄija
BSK BorÄa
1
0
|
26.04.2014 16:30 | InÄija | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
26.04
16:30
Sloga (PM)
SindjeliÄ
2
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (PM) | 2 : 0 | SindjeliÄ |
26.04
16:00
Gradac
ŽFK Jerina
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Gradac | 0 : 1 | ŽFK Jerina | |||||
26.04
16:00
Slatke male
ŽFK Užice
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Slatke male | 1 : 0 | ŽFK Užice |
26.04
16:00
ŽelezniÄar
Metalmania
3
0
|
26.04.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Metalmania | |||||
26.04
15:30
Sremice
Polet
2
0
|
26.04.2014 15:30 | Sremice | 2 : 0 | Polet |
26.04
LASK Crvena zvezda
MaŔinac
0
3
|
26.04.2014 | LASK Crvena zvezda | 0 : 3 | MaŔinac | |||||
26.04
16:00
Napredak
Spartak
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Spartak |
26.04
16:00
Trijumf
Novi BeÄej
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Trijumf | 2 : 0 | Novi BeÄej | |||||
26.04
11:00
Jagodina
Požarevac
2
7
|
26.04.2014 11:00 | Jagodina | 2 : 7 | Požarevac |
26.04
15:00
Lemind Lavice
Kalemegdan
2
0
|
26.04.2014 15:00 | Lemind Lavice | 2 : 0 | Kalemegdan | |||||
26.04
16:00
FruŔkogorac
Kolibri
2
1
|
26.04.2014 16:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Kolibri |
26.04
13:00
Rad
Novi Pazar
4
1
|
26.04.2014 13:00 | Rad | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
26.04
11:00
Vojvodina
Brodarac
1
0
|
26.04.2014 11:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Brodarac | |||||
26.04
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
1
|
26.04.2014 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Beograd |
26.04
10:00
OFK Hajduk
InÄija
4
0
|
26.04.2014 10:00 | OFK Hajduk | 4 : 0 | InÄija | |||||
26.04
10:00
Omladinac
VrŔac United
0
1
|
26.04.2014 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | VrŔac United | |||||
26.04
10:00
Proleter 2006
RadniÄki (NP)
3
1
|
26.04.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | RadniÄki (NP) |
26.04
11:00
Metalac (GM)
Jadran
6
0
|
26.04.2014 11:00 | Metalac (GM) | 6 : 0 | Jadran | |||||
26.04
11:00
Arsenal
BIP
4
2
|
26.04.2014 11:00 | Arsenal | 4 : 2 | BIP | |||||
26.04
11:00
Takovo
Pobeda
3
0
|
26.04.2014 11:00 | Takovo | 3 : 0 | Pobeda | |||||
26.04
12:00
SuŔica
Sloga 1940
3
0
|
26.04.2014 12:00 | SuŔica | 3 : 0 | Sloga 1940 |
26.04
11:00
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
1
1
|
26.04.2014 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Moravac Orion | |||||
26.04
11:00
RadniÄki (N)
Dinamo
2
0
|
26.04.2014 11:00 | RadniÄki (N) | 2 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
11:00
Vlasina
Palilulac
2
0
|
26.04.2014 11:00 | Vlasina | 2 : 0 | Palilulac | |||||
26.04
11:00
Radan
Svrljig
1
2
|
26.04.2014 11:00 | Radan | 1 : 2 | Svrljig | |||||
26.04
11:00
Car Konstantin
Bor
3
0
|
26.04.2014 11:00 | Car Konstantin | 3 : 0 | Bor |
26.04
Jedinstvo
Pobeda
4
0
|
26.04.2014 | Jedinstvo | 4 : 0 | Pobeda |
26.04
14:00
Sloga (BNS)
BuduÄnost (BB)
9
0
|
26.04.2014 14:00 | Sloga (BNS) | 9 : 0 | BuduÄnost (BB) | |||||
26.04
10:00
C.zvezda
Kolonija
3
0
|
26.04.2014 10:00 | C.zvezda | 3 : 0 | Kolonija | |||||
26.04
11:00
Partizan (G)
ŽelezniÄar
0
10
|
26.04.2014 11:00 | Partizan (G) | 0 : 10 | ŽelezniÄar |
26.04
14:00
RadniÄki (B)
Polet
1
5
|
26.04.2014 14:00 | RadniÄki (B) | 1 : 5 | Polet |
26.04
12:00
Sloga (L)
Partizan
0
4
|
26.04.2014 12:00 | Sloga (L) | 0 : 4 | Partizan |
26.04
10:00
BuduÄnost
Bane
1
3
|
26.04.2014 10:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Bane | |||||
26.04
11:00
Å umadija 1903
Metalac (GM)
0
0
|
26.04.2014 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 0 | Metalac (GM) |
26.04
10:00
Subotica
Äantavir
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Subotica | 3 : 0 | Äantavir | |||||
26.04
11:00
Olimpia A
BaÄka
5
1
|
26.04.2014 11:00 | Olimpia A | 5 : 1 | BaÄka | |||||
26.04
16:30
Tavankut
Senta
2
2
|
26.04.2014 16:30 | Tavankut | 2 : 2 | Senta | |||||
26.04
11:00
Vinogradar
Olimpia B
0
4
|
26.04.2014 11:00 | Vinogradar | 0 : 4 | Olimpia B |
26.04
11:00
Banat
Dinamo
0
0
|
26.04.2014 11:00 | Banat | 0 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
10:00
Mika AntiÄ
Proleter
3
5
|
26.04.2014 10:00 | Mika AntiÄ | 3 : 5 | Proleter | |||||
26.04
17:30
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac (O)
1
3
|
26.04.2014 17:30 | Jedinstvo SteviÄ | 1 : 3 | Omladinac (O) |
26.04
13:00
OFK Beograd
Smederevo
5
0
|
26.04.2014 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Smederevo |
26.04
10:00
Dinamo
Mladost (L)
1
3
|
26.04.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
26.04
10:00
Vrbas
BeÄej
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Vrbas | 3 : 0 | BeÄej | |||||
26.04
10:00
BaÄka 1901
Proleter 2006
2
3
|
26.04.2014 10:00 | BaÄka 1901 | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
26.04
10:00
VrŔac
ŽelezniÄar
1
2
|
26.04.2014 10:00 | VrÅ”ac | 1 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
26.04
10:00
RadniÄki (S)
OFK Hajduk
0
1
|
26.04.2014 10:00 | RadniÄki (S) | 0 : 1 | OFK Hajduk | |||||
26.04
10:00
InÄija
Spartak
1
1
|
26.04.2014 10:00 | InÄija | 1 : 1 | Spartak | |||||
26.04
10:00
Banat
Novi Sad
0
8
|
26.04.2014 10:00 | Banat | 0 : 8 | Novi Sad | |||||
26.04
10:00
Vojvodina
TSC
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | TSC |
26.04
10:00
Senta
Subotica
0
0
|
26.04.2014 10:00 | Senta | 0 : 0 | Subotica |
26.04
10:00
VrŔac United
Polet
4
2
|
26.04.2014 10:00 | VrŔac United | 4 : 2 | Polet |
26.04
18:00
Petar UroŔev
RadniÄki (K)
0
2
|
26.04.2014 18:00 | Petar UroÅ”ev | 0 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
26.04
11:00
BSK
Kolonija
2
5
|
26.04.2014 11:00 | BSK | 2 : 5 | Kolonija | |||||
26.04
10:00
Dinamo
ŽelezniÄar
1
0
|
26.04.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 0 | ŽelezniÄar |
26.04
10:00
BuduÄnost (A)
Vladimirovac
3
3
|
26.04.2014 10:00 | BuduÄnost (A) | 3 : 3 | Vladimirovac |
26.04
10:00
Proleter
BuduÄnost
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Proleter | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
26.04
Podunavac
Borac
4
3
|
26.04.2014 | Podunavac | 4 : 3 | Borac |
26.04
10:00
Spartak '02
TSC
0
0
|
26.04.2014 10:00 | Spartak '02 | 0 : 0 | TSC | |||||
26.04
10:00
Äoka
Potisje
5
3
|
26.04.2014 10:00 | Äoka | 5 : 3 | Potisje | |||||
26.04
13:00
Dribling
BaÄka 1901
1
6
|
26.04.2014 13:00 | Dribling | 1 : 6 | BaÄka 1901 |
26.04
10:00
Jedinstvo
Buducnost
1
0
|
26.04.2014 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Buducnost | |||||
26.04
12:00
OFK Osecina
OFK Senjak
4
1
|
26.04.2014 12:00 | OFK Osecina | 4 : 1 | OFK Senjak | |||||
26.04
Radnicki
Krusik
1
4
|
26.04.2014 | Radnicki | 1 : 4 | Krusik |
26.04
16:00
Duljaj
Å umadija 1903 II
10
1
|
26.04.2014 16:00 | Duljaj | 10 : 1 | Å umadija 1903 II | |||||
26.04
10:00
SuŔica
Duljaj
0
3
|
26.04.2014 10:00 | SuŔica | 0 : 3 | Duljaj | |||||
26.04
10:00
Å umadija 1903 II
KaraÄorÄe
0
4
|
26.04.2014 10:00 | Å umadija 1903 II | 0 : 4 | KaraÄorÄe | |||||
26.04
10:00
Å umadija 1903 I
Apolon 4 I
0
8
|
26.04.2014 10:00 | Å umadija 1903 I | 0 : 8 | Apolon 4 I | |||||
26.04
10:00
Apolon 4 II
Radnicki 1923 I
1
2
|
26.04.2014 10:00 | Apolon 4 II | 1 : 2 | Radnicki 1923 I |
26.04
19:00
Plana
MileŔevac
20
0
|
26.04.2014 19:00 | Plana | 20 : 0 | MileŔevac | |||||
26.04
19:30
Polet
Zlatibor
77
88
|
26.04.2014 19:30 | Polet | 77 : 88 | Zlatibor |
26.04
Radnik
KurŔumlija
20
0
|
26.04.2014 | Radnik | 20 : 0 | KurŔumlija | |||||
26.04
20:00
NiÅ”
Jablanica
120
69
|
26.04.2014 20:00 | NiÅ” | 120 : 69 | Jablanica | |||||
26.04
17:30
Rtanj
Jug
88
73
|
26.04.2014 17:30 | Rtanj | 88 : 73 | Jug | |||||
26.04
20:00
Zdravlje Leskovac
Mladost
141
66
|
26.04.2014 20:00 | Zdravlje Leskovac | 141 : 66 | Mladost |
26.04
19:00
Dunav
Jedinstvo
99
81
|
26.04.2014 19:00 | Dunav | 99 : 81 | Jedinstvo | |||||
26.04
19:00
Akademik
Sveti ÄorÄe
74
79
|
26.04.2014 19:00 | Akademik | 74 : 79 | Sveti ÄorÄe | |||||
26.04
20:00
Velika Kikinda
Nova Pazova
85
67
|
26.04.2014 20:00 | Velika Kikinda | 85 : 67 | Nova Pazova | |||||
26.04
17:00
Vrbas
Srem
94
79
|
26.04.2014 17:00 | Vrbas | 94 : 79 | Srem |
26.04
21:20
Beko
Bask
110
57
|
26.04.2014 21:20 | Beko | 110 : 57 | Bask |
26.04
Omladinac
Jadran
0
20
|
26.04.2014 | Omladinac | 0 : 20 | Jadran | |||||
26.04
16:30
Dinamo
Družina Kozlovac
88
57
|
26.04.2014 16:30 | Dinamo | 88 : 57 | Družina Kozlovac | |||||
26.04
19:30
Kris Kros
Banatski Karlovac
87
69
|
26.04.2014 19:30 | Kris Kros | 87 : 69 | Banatski Karlovac |
26.04
17:00
Pirot
Spartak
73
87
|
26.04.2014 17:00 | Pirot | 73 : 87 | Spartak | |||||
26.04
21:00
Napredak Maksi Ko
Beovuk 72
88
75
|
26.04.2014 21:00 | Napredak Maksi Ko | 88 : 75 | Beovuk 72 | |||||
26.04
17:00
Jagodina
Kolubara LA 2003
100
86
|
26.04.2014 17:00 | Jagodina | 100 : 86 | Kolubara LA 2003 |
26.04
19:30
Radivoj KoraÄ
Vrbas
62
55
|
26.04.2014 19:30 | Radivoj KoraÄ | 62 : 55 | Vrbas | 2:1 |
26.04
Komete
Pionir
1
3
|
26.04.2014 | Komete | 1 : 3 | Pionir | |||||
26.04
Blok-aut
Železnik 2012
3
0
|
26.04.2014 | Blok-aut | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
26.04
As Batajnica
Mladenovac
3
0
|
26.04.2014 | As Batajnica | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
26.04
Roda
Partizan Vizura 2
2
3
|
26.04.2014 | Roda | 2 : 3 | Partizan Vizura 2 | |||||
26.04
Dunav
As
3
2
|
26.04.2014 | Dunav | 3 : 2 | As |
26.04
17:00
Sloga
GoÄ Merkur
27
26
|
26.04.2014 17:00 | Sloga | 27 : 26 | GoÄ Merkur |
26.04
19:00
Brestovac
Rtanj
24
31
|
26.04.2014 19:00 | Brestovac | 24 : 31 | Rtanj |
26.04
Apatin
Somborelektro
31
21
|
26.04.2014 | Apatin | 31 : 21 | Somborelektro | |||||
26.04
Jedinstvo
Srem Sm
31
24
|
26.04.2014 | Jedinstvo | 31 : 24 | Srem Sm | |||||
26.04
RadniÄki-Cement
Kikinda
27
23
|
26.04.2014 | RadniÄki-Cement | 27 : 23 | Kikinda |
26.04
14:30
DorÄol
RadniÄki
35
32
|
26.04.2014 14:30 | DorÄol | 35 : 32 | RadniÄki |
26.04
16:00
Progres
Morava
36
46
|
26.04.2014 16:00 | Progres | 36 : 46 | Morava |
26.04
Glogonj
Dolovo
25
29
|
26.04.2014 | Glogonj | 25 : 29 | Dolovo | |||||
26.04
BuduÄnost
Mladost (O)
24
27
|
26.04.2014 | BuduÄnost | 24 : 27 | Mladost (O) | |||||
26.04
Omladinac (D)
Dinamo 2
25
27
|
26.04.2014 | Omladinac (D) | 25 : 27 | Dinamo 2 | |||||
26.04
Spartak
Mladost (V)
26
30
|
26.04.2014 | Spartak | 26 : 30 | Mladost (V) | |||||
26.04
RadniÄki
Crepaja
33
19
|
26.04.2014 | RadniÄki | 33 : 19 | Crepaja |
26.04
20:00
GrafiÄar
Dalmatinac
29
33
|
26.04.2014 20:00 | GrafiÄar | 29 : 33 | Dalmatinac | |||||
26.04
20:00
Borac
Äonoplja 1947
30
15
|
26.04.2014 20:00 | Borac | 30 : 15 | Äonoplja 1947 | |||||
26.04
20:00
GraniÄar
Prigrevica
17
16
|
26.04.2014 20:00 | GraniÄar | 17 : 16 | Prigrevica | |||||
26.04
20:00
Sombor
Rusin
25
24
|
26.04.2014 20:00 | Sombor | 25 : 24 | Rusin |
26.04
Metaloplastika 2
Rukobel
28
25
|
26.04.2014 | Metaloplastika 2 | 28 : 25 | Rukobel | |||||
26.04
Zemun 1957
UmÄari
29
19
|
26.04.2014 | Zemun 1957 | 29 : 19 | UmÄari | |||||
26.04
GuÄevo
Kosmaj
13
35
|
26.04.2014 | GuÄevo | 13 : 35 | Kosmaj | |||||
26.04
Smederevo 2
Partizan 3
20
23
|
26.04.2014 | Smederevo 2 | 20 : 23 | Partizan 3 |
26.04
19:00
Rudar
JugoviÄ
33
31
|
26.04.2014 19:00 | Rudar | 33 : 31 | JugoviÄ | |||||
26.04
19:30
Kolubara
Morava
29
28
|
26.04.2014 19:30 | Kolubara | 29 : 28 | Morava |
26.04
Želja
Spartak
30
21
|
26.04.2014 | Želja | 30 : 21 | Spartak | |||||
26.04
Naftagas
RadniÄki
22
14
|
26.04.2014 | Naftagas | 22 : 14 | RadniÄki | |||||
26.04
MiletiÄ
Petrovaradin
21
27
|
26.04.2014 | MiletiÄ | 21 : 27 | Petrovaradin | |||||
26.04
Laki
Topola
33
26
|
26.04.2014 | Laki | 33 : 26 | Topola | |||||
26.04
Vrbas
Apatin
38
16
|
26.04.2014 | Vrbas | 38 : 16 | Apatin |
26.04
16:30
Morava Han
Radan
23
23
|
26.04.2014 16:30 | Morava Han | 23 : 23 | Radan | |||||
26.04
20:00
Rtanj
Jagodina 2
24
17
|
26.04.2014 20:00 | Rtanj | 24 : 17 | Jagodina 2 |
26.04
17:00
Junior
Crvena Zvezda
34
30
|
26.04.2014 17:00 | Junior | 34 : 30 | Crvena Zvezda | |||||
26.04
20:00
RadniÄki (KG)
Jagodina
24
22
|
26.04.2014 20:00 | RadniÄki (KG) | 24 : 22 | Jagodina | |||||
26.04
19:00
RadniÄki (S)
Kikinda
30
18
|
26.04.2014 19:00 | RadniÄki (S) | 30 : 18 | Kikinda |
26.04
20:00
Forum
Tango Liman
3
0
|
26.04.2014 20:00 | Forum | 3 : 0 | Tango Liman | |||||
26.04
Deus Futsal
Kikinda
5
3
|
26.04.2014 | Deus Futsal | 5 : 3 | Kikinda | |||||
26.04
21:00
LeteÄi Holandjanin
Nova Pazova
1
5
|
26.04.2014 21:00 | LeteÄi Holandjanin | 1 : 5 | Nova Pazova |
26.04
BabuŔnica 2011
Ekonomist
7
5
|
26.04.2014 | BabuŔnica 2011 | 7 : 5 | Ekonomist | |||||
26.04
VIK Naisus
Kopernikus Vidre 2
3
1
|
26.04.2014 | VIK Naisus | 3 : 1 | Kopernikus Vidre 2 | |||||
26.04
Dolap
Gurgusovac
6
3
|
26.04.2014 | Dolap | 6 : 3 | Gurgusovac |
26.04
10:30
Wild Boars Kragujevac
Forestlanders Mladenovac
45
6
|
26.04.2014 10:30 | Wild Boars Kragujevac | 45 : 6 | Forestlanders Mladenovac | |||||
26.04
15:00
GAT Dukes Novi Sad
SBB Vukovi Beograd
14
34
|
26.04.2014 15:00 | GAT Dukes Novi Sad | 14 : 34 | SBB Vukovi Beograd | |||||
26.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Indians InÄija
13
16
|
26.04.2014 16:00 | Blue Dragons Beograd | 13 : 16 | Indians InÄija | |||||
26.04
15:00
Imperatori NiÅ”
Panthers PanÄevo
38
35
|
26.04.2014 15:00 | Imperatori NiÅ” | 38 : 35 | Panthers PanÄevo |
26.04
Mammoths Kikinda
Sirmium Legionaries SM
0
35
|
26.04.2014 | Mammoths Kikinda | 0 : 35 | Sirmium Legionaries SM |