28.04
16:00
Mačva
Bane
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Mačva | 2 : 0 | Bane | |||||
28.04
16:00
Seljak
Partizan (BB)
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Seljak | 2 : 2 | Partizan (BB) | |||||
28.04
16:00
Železničar
Mladi radnik
0
0
|
28.04.2013 16:00 | Železničar | 0 : 0 | Mladi radnik | |||||
28.04
16:00
Pobeda
Sloga (PM)
2
3
|
28.04.2013 16:00 | Pobeda | 2 : 3 | Sloga (PM) | |||||
28.04
16:00
Sloboda (Č)
Krušik
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Krušik | |||||
28.04
16:00
Radnički Stobeks
Jasenica 1911
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Radnički Stobeks | 1 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
28.04
16:00
Rudar
Šumadija (A)
0
0
|
28.04.2013 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Šumadija (A) | |||||
28.04
11:00
Polet (LJ)
Vujić Valjevo
0
0
|
28.04.2013 11:00 | Polet (LJ) | 0 : 0 | Vujić Valjevo |
28.04
16:30
Radnik
Trgovački
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Radnik | 4 : 1 | Trgovački | |||||
28.04
16:30
Sloga
Car Konstantin
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
28.04
11:00
Borac (B)
Dubočica 1923
0
2
|
28.04.2013 11:00 | Borac (B) | 0 : 2 | Dubočica 1923 | |||||
28.04
16:30
Hajduk Veljko
Radnički (S)
1
2
|
28.04.2013 16:30 | Hajduk Veljko | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
28.04
16:30
Žitorađa
Kopaonik
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Žitorađa | 2 : 0 | Kopaonik | |||||
28.04
16:30
OFK Sinđelić
Radnički (P)
1
0
|
28.04.2013 16:30 | OFK Sinđelić | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
28.04
16:30
Trstenik PPT
Dinamo
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Dinamo |
28.04
16:00
Bačka Topola
Cement
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Bačka Topola | 2 : 2 | Cement | |||||
28.04
16:00
Dunav
Sloga
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Dunav | 1 : 1 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Dolina
Palić
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Dolina | 2 : 0 | Palić | |||||
28.04
16:00
Radnički (SM)
Radnički (Š)
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Radnički (Š) | |||||
28.04
16:00
Senta
Srem
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Senta | 3 : 1 | Srem | |||||
28.04
16:00
Dinamo
ČSK Pivara
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | ČSK Pivara | |||||
28.04
16:00
Radnički (S)
Jedinstvo (SP)
4
0
|
28.04.2013 16:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
28.04
16:00
Mladost
Tekstilac
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Tekstilac |
28.04
11:00
Žarkovo
Sindjelić
1
3
|
28.04.2013 11:00 | Žarkovo | 1 : 3 | Sindjelić | |||||
28.04
17:00
Zemun
PKB
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Zemun | 1 : 1 | PKB | |||||
28.04
17:00
Budućnost
Sopot
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Budućnost | 2 : 0 | Sopot | |||||
28.04
17:00
Turbina
Dorćol
1
3
|
28.04.2013 17:00 | Turbina | 1 : 3 | Dorćol | |||||
28.04
17:00
Železnik
Srem
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Železnik | 1 : 0 | Srem | |||||
28.04
17:00
Balkan
Radnički
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Balkan | 1 : 0 | Radnički | |||||
28.04
11:00
Hajduk
Kovačevac
1
0
|
28.04.2013 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Kovačevac |
28.04
16:00
Polet (T)
Slavija
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Polet (T) | 2 : 0 | Slavija | |||||
28.04
16:00
Takovo
Mokra Gora
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Takovo | 1 : 2 | Mokra Gora | |||||
28.04
16:00
Orlovac
Sloboda (G)
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Orlovac | 2 : 1 | Sloboda (G) | |||||
28.04
16:00
Karađorđe
Omladinac
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Vodojaža
Šumadija 1903
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Vodojaža | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
28.04
16:00
Tutin
Omladinac (Z)
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Tutin | 1 : 0 | Omladinac (Z) |
28.04
16:00
Zvižd
Gruža
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Zvižd | 2 : 0 | Gruža | |||||
28.04
16:00
VGSK
Karađorđe (T)
1
0
|
28.04.2013 16:00 | VGSK | 1 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
28.04
16:00
Borac
Šumadinac (B)
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 0 : 1 | Šumadinac (B) | |||||
28.04
16:00
Udarnik
Mladi radnik
5
1
|
28.04.2013 16:00 | Udarnik | 5 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.04
16:00
Šumadinac 1913
Crvena zvezda
7
0
|
28.04.2013 16:00 | Šumadinac 1913 | 7 : 0 | Crvena zvezda | |||||
28.04
16:00
Homoljac
Obilić
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Homoljac | 3 : 2 | Obilić |
28.04
16:00
OFK Osečina
Loznica 1919
1
4
|
28.04.2013 16:00 | OFK Osečina | 1 : 4 | Loznica 1919 | |||||
28.04
16:00
Sloga (S)
Kačer
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Kačer | |||||
28.04
16:00
Zlatar
GP Zlatibor
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Zlatar | 2 : 2 | GP Zlatibor |
28.04
16:30
Pukovac
Svrljig
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Pukovac | 2 : 0 | Svrljig | |||||
28.04
16:30
Rudar Alpos
Malošište
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Rudar Alpos | 4 : 1 | Malošište | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo
BSK Bujanovac
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | BSK Bujanovac |
28.04
16:30
Kablovi
Napredak (D)
4
0
|
28.04.2013 16:30 | Kablovi | 4 : 0 | Napredak (D) | |||||
28.04
16:30
Majdanpek
Pepeljevac
5
0
|
28.04.2013 16:30 | Majdanpek | 5 : 0 | Pepeljevac | |||||
28.04
16:30
Dragocvet
Dunav
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Dragocvet | 2 : 1 | Dunav | |||||
28.04
16:30
Ozren
Jedinstvo
3
2
|
28.04.2013 16:30 | Ozren | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:30
Juhor
Radnički (L)
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Juhor | 2 : 0 | Radnički (L) | |||||
28.04
16:30
Timočanin
OFK Bor
3
1
|
28.04.2013 16:30 | Timočanin | 3 : 1 | OFK Bor |
28.04
16:00
Zadrugar
Vršac
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Zadrugar | 1 : 1 | Vršac |
28.04
16:00
Borac
Polet
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 1 | Polet | |||||
28.04
16:00
Mladost (BP)
Index
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Mladost (BP) | 2 : 1 | Index | |||||
28.04
16:00
Mladost (T)
1. Maj Agroruma
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost (T) | 2 : 0 | 1. Maj Agroruma | |||||
28.04
16:00
Hajduk
Sloga
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Hajduk | 1 : 1 | Sloga |
28.04
10:00
Radnički (R)
Sremčica
2
1
|
28.04.2013 10:00 | Radnički (R) | 2 : 1 | Sremčica | |||||
28.04
17:00
Bulbulderac
Grafičar
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Bulbulderac | 2 : 1 | Grafičar | |||||
28.04
10:00
Železničar
IMT
1
1
|
28.04.2013 10:00 | Železničar | 1 : 1 | IMT | |||||
28.04
17:00
Resnik
Lokomotiva
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Resnik | 1 : 2 | Lokomotiva |
28.04
17:00
Granit
Kraljevo Hajduk
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Granit | 1 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
28.04
17:00
Radnički
Goč
2
2
|
28.04.2013 17:00 | Radnički | 2 : 2 | Goč | |||||
28.04
17:00
Mataruge
Vrnjci
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Mataruge | 3 : 0 | Vrnjci | |||||
28.04
17:00
Polet
Budućnost
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Polet | 3 : 2 | Budućnost | |||||
28.04
17:00
Radnik
Ribnica
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Radnik | 1 : 1 | Ribnica |
28.04
16:00
Vinogradi DB
Šumadinac
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
28.04
16:00
Sloga
Seljak
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Seljak | |||||
28.04
16:00
Sušica
Arsenal
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Sušica | 3 : 0 | Arsenal | |||||
28.04
16:00
Korićani
Maršić
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Korićani | 1 : 1 | Maršić | |||||
28.04
16:00
Kolonija
Ćava
6
2
|
28.04.2013 16:00 | Kolonija | 6 : 2 | Ćava | |||||
28.04
16:00
Šumadija
Budućnost
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Šumadija | 2 : 1 | Budućnost |
28.04
16:00
Vujan
Jedinstvo (GG)
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Vujan | 1 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
28.04
16:00
Morava
Miokovci
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Morava | 2 : 0 | Miokovci | |||||
28.04
16:00
Ovčar
Donja Vrbava
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Ovčar | 2 : 0 | Donja Vrbava | |||||
28.04
16:00
Dragačevo
Jedinstvo (K)
6
0
|
28.04.2013 16:00 | Dragačevo | 6 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
28.04
16:00
Napredak
Mladost
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Napredak | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Brezak
Spartak
4
2
|
28.04.2013 16:00 | Brezak | 4 : 2 | Spartak | |||||
28.04
16:00
FK Rudar Bresnica 1927
Lunjevica
4
0
|
28.04.2013 16:00 | FK Rudar Bresnica 1927 | 4 : 0 | Lunjevica |
28.04
16:00
Mladi Borac
Omladinac
1
4
|
28.04.2013 16:00 | Mladi Borac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Borac
Integral
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 2 | Integral | |||||
28.04
16:00
Sloga (B)
Železničar
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Sloga (B) | 1 : 0 | Železničar | |||||
28.04
16:00
Makce
Polet
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Makce | 1 : 0 | Polet | |||||
28.04
16:00
Vihor
Beli Orao
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Vihor | 1 : 2 | Beli Orao | |||||
28.04
16:00
Crni Vrh
Napredak
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Crni Vrh | 3 : 1 | Napredak | |||||
28.04
16:00
Sloga (D)
Mladost
1
5
|
28.04.2013 16:00 | Sloga (D) | 1 : 5 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Mlava
Petar Dobrnjac
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Mlava | 3 : 0 | Petar Dobrnjac |
28.04
11:00
Železničar
Napredak
1
2
|
28.04.2013 11:00 | Železničar | 1 : 2 | Napredak | |||||
28.04
16:00
Proleter
Bresje Superior
1
5
|
28.04.2013 16:00 | Proleter | 1 : 5 | Bresje Superior | |||||
28.04
16:00
Borac
Šumadija
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 1 | Šumadija | |||||
28.04
16:00
Polet
Glavaš
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Polet | 2 : 1 | Glavaš | |||||
28.04
16:00
Šumadinac
Osipaonica
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Šumadinac | 3 : 2 | Osipaonica | |||||
28.04
16:00
Budućnost
Selevac
4
3
|
28.04.2013 16:00 | Budućnost | 4 : 3 | Selevac | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Pobeda
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Pobeda | |||||
28.04
16:00
Radnik
Sloboda
0
4
|
28.04.2013 16:00 | Radnik | 0 : 4 | Sloboda |
28.04
16:00
Aranđelovac
Lepenica
2
5
|
28.04.2013 16:00 | Aranđelovac | 2 : 5 | Lepenica | |||||
28.04
16:00
Borac
Sloga
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 2 : 0 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Junkovac
Banja
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Junkovac | 3 : 1 | Banja | |||||
28.04
10:00
Beli orlovi
Bokanja
1
4
|
28.04.2013 10:00 | Beli orlovi | 1 : 4 | Bokanja | |||||
28.04
10:00
Šumadinac
Lokomotiva
3
4
|
28.04.2013 10:00 | Šumadinac | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
28.04
16:00
Vinča
Šumadija
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Vinča | 2 : 1 | Šumadija |
28.04
17:00
Mladi Borac
Provo
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Mladi Borac | 3 : 2 | Provo | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo (Š)
Hajduk Stanko
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Hajduk Stanko | |||||
28.04
17:00
Mladost (P)
Sindjelić
6
0
|
28.04.2013 17:00 | Mladost (P) | 6 : 0 | Sindjelić | |||||
28.04
17:00
Lipolist
Drina
3
1
|
28.04.2013 17:00 | Lipolist | 3 : 1 | Drina | |||||
28.04
17:00
Podrinje
Radjevac
0
1
|
28.04.2013 17:00 | Podrinje | 0 : 1 | Radjevac | |||||
28.04
17:00
Antimon
Mačva 2005
1
5
|
28.04.2013 17:00 | Antimon | 1 : 5 | Mačva 2005 |
28.04
16:00
Ribnikar
Sovljak
1
4
|
28.04.2013 16:00 | Ribnikar | 1 : 4 | Sovljak | |||||
28.04
16:00
Tulari
Rubribreza
0
0
|
28.04.2013 16:00 | Tulari | 0 : 0 | Rubribreza | |||||
28.04
16:00
Brezovica
Mladost
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Brezovica | 2 : 0 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Polet
Vrujci
5
0
|
28.04.2013 16:00 | Polet | 5 : 0 | Vrujci | |||||
28.04
16:00
ZSK
Tešnjar
1
0
|
28.04.2013 16:00 | ZSK | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
28.04
16:00
Trlić
OFK Divci
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Trlić | 2 : 1 | OFK Divci |
28.04
16:00
Budućnost
Omladinac
8
2
|
28.04.2013 16:00 | Budućnost | 8 : 2 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Železničar
Ariljska rampa
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Sečica
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sečica | |||||
28.04
16:00
Zlatibor
Polimlje
0
4
|
28.04.2013 16:00 | Zlatibor | 0 : 4 | Polimlje | |||||
28.04
16:00
Višesava
Jasen
4
2
|
28.04.2013 16:00 | Višesava | 4 : 2 | Jasen | |||||
28.04
16:00
Perućac
Polet
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Perućac | 0 : 1 | Polet |
28.04
16:30
Palilula
Polet
1
2
|
28.04.2013 16:30 | Palilula | 1 : 2 | Polet | |||||
28.04
16:30
Radnički 1947 (Č)
Mladost (B)
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
28.04
16:30
Rutevac
Zemljoradnik
6
2
|
28.04.2013 16:30 | Rutevac | 6 : 2 | Zemljoradnik | |||||
28.04
16:30
Rad
Rasovača
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Rad | 2 : 1 | Rasovača |
28.04
15:30
Biljača
Besa
2
1
|
28.04.2013 15:30 | Biljača | 2 : 1 | Besa | |||||
28.04
15:30
Trešnjevka
Pčinja
0
4
|
28.04.2013 15:30 | Trešnjevka | 0 : 4 | Pčinja | |||||
28.04
15:30
Nebeski Andjeli
Ternoci
1
0
|
28.04.2013 15:30 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Ternoci | |||||
28.04
15:30
Kondiva
Mladost (B)
2
2
|
28.04.2013 15:30 | Kondiva | 2 : 2 | Mladost (B) |
28.04
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (PR)
5
0
|
28.04.2013 11:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 0 | Mladost (PR) | |||||
28.04
16:30
Padež
Zadrugar
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Padež | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo (BP)
Gnjilan
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Jedinstvo (BP) | 4 : 1 | Gnjilan | |||||
28.04
16:30
Dragoš
Sloga
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Dragoš | 0 : 2 | Sloga |
28.04
16:30
Omladinac
Svetlost
2
4
|
28.04.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 4 | Svetlost | |||||
28.04
16:30
Kosanica
Kosovac
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Kosanica | 1 : 0 | Kosovac | |||||
28.04
16:30
Jastrebac
Pobeda
8
0
|
28.04.2013 16:30 | Jastrebac | 8 : 0 | Pobeda | |||||
28.04
16:30
Partizanski put
Dobrič
3
1
|
28.04.2013 16:30 | Partizanski put | 3 : 1 | Dobrič | |||||
28.04
16:30
Borac
Jug Bogdan
2
2
|
28.04.2013 16:30 | Borac | 2 : 2 | Jug Bogdan |
28.04
16:30
Jedinstvo
Brzi Brod
0
1
|
28.04.2013 16:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Brzi Brod | |||||
28.04
16:30
Proleter
Morava
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Morava | |||||
28.04
16:30
Budućnost
Rudar
0
3
|
28.04.2013 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Rudar | |||||
28.04
16:30
Mladost
Budućnost
0
1
|
28.04.2013 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Budućnost | |||||
28.04
16:30
Mladost
Crvena zastava
5
1
|
28.04.2013 16:30 | Mladost | 5 : 1 | Crvena zastava | |||||
28.04
16:30
Sloboda
Omladinac
3
1
|
28.04.2013 16:30 | Sloboda | 3 : 1 | Omladinac |
28.04
16:30
Bobište
Mladost
5
2
|
28.04.2013 16:30 | Bobište | 5 : 2 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Progres
Jedinstvo (GS)
3
0
|
28.04.2013 16:30 | Progres | 3 : 0 | Jedinstvo (GS) | |||||
28.04
16:30
Umac
Sloga
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Umac | 4 : 1 | Sloga | |||||
28.04
16:30
Jablanica
OFK Morava
4
0
|
28.04.2013 16:30 | Jablanica | 4 : 0 | OFK Morava | |||||
28.04
16:30
Šumadija
Radan
1
2
|
28.04.2013 16:30 | Šumadija | 1 : 2 | Radan | |||||
28.04
16:30
Mladi Borac
Čekmin
1
3
|
28.04.2013 16:30 | Mladi Borac | 1 : 3 | Čekmin |
28.04
17:00
Napredak (S)
Levač
0
3
|
28.04.2013 17:00 | Napredak (S) | 0 : 3 | Levač | |||||
28.04
17:00
Lugomir
Buducnost
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Lugomir | 2 : 1 | Buducnost | |||||
28.04
17:00
Sindjelić
Mladost (K)
2
3
|
28.04.2013 17:00 | Sindjelić | 2 : 3 | Mladost (K) | |||||
28.04
17:00
Mladost (D)
SFS Borac
1
4
|
28.04.2013 17:00 | Mladost (D) | 1 : 4 | SFS Borac | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Vinogradar
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
28.04
17:00
Morava
Bratstvo
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Morava | 0 : 2 | Bratstvo | |||||
28.04
17:00
Vinorača
Mladost (J)
0
1
|
28.04.2013 17:00 | Vinorača | 0 : 1 | Mladost (J) |
28.04
11:00
Ključ
Bučje
3
0
|
28.04.2013 11:00 | Ključ | 3 : 0 | Bučje | |||||
28.04
16:00
Radujevac
Brestovac
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Radujevac | 2 : 1 | Brestovac | |||||
28.04
16:00
Rajac
Sloga
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Rajac | 1 : 0 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Slatina
Brodoremont
4
3
|
28.04.2013 16:00 | Slatina | 4 : 3 | Brodoremont | |||||
28.04
16:00
Nemetali
Rudar
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Nemetali | 2 : 1 | Rudar |
28.04
16:30
Rudar (VČ)
Sloga
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Rudar (VČ) | 4 : 1 | Sloga | |||||
28.04
16:30
Polet
Mladost
5
4
|
28.04.2013 16:30 | Polet | 5 : 4 | Mladost | |||||
28.04
16:30
Trebič
Borac
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Trebič | 1 : 1 | Borac | |||||
28.04
16:30
Velika Jasikova
Osnić
3
2
|
28.04.2013 16:30 | Velika Jasikova | 3 : 2 | Osnić |
28.04
16:30
Trajal
Trudbenik
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Trajal | 2 : 1 | Trudbenik | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo 1936
Jasika
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 1 | Jasika | |||||
28.04
16:30
Mladost
Jastrebac
3
2
|
28.04.2013 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
28.04
16:30
Jovan Kursula
FUD
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Jovan Kursula | 2 : 1 | FUD | |||||
28.04
16:30
Naupare
Šanac
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Naupare | 2 : 1 | Šanac | |||||
28.04
16:30
Sloga (Ć)
Gradina
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Sloga (Ć) | 1 : 0 | Gradina |
28.04
17:00
Tavankut
Jadran
0
3
|
28.04.2013 17:00 | Tavankut | 0 : 3 | Jadran | |||||
28.04
17:00
Proleter
Bajša
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Proleter | 3 : 2 | Bajša | |||||
28.04
17:00
Panonija IM Topola
Krivaja
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 1 | Krivaja | |||||
28.04
17:00
Vinogradar
Bačka (M)
6
0
|
28.04.2013 17:00 | Vinogradar | 6 : 0 | Bačka (M) | |||||
28.04
17:00
Tisa
Preporod
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Tisa | 2 : 0 | Preporod |
28.04
16:00
Crvena zvezda (RS)
Crvena zvezda (VS)
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Crvena zvezda (RS) | 3 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
OFK Gradnulica
8
1
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 8 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
28.04
16:00
Napredak
Vojvodina (NM)
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Napredak | 3 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
28.04
16:00
Borac (Z)
Radnički (Z)
2
3
|
28.04.2013 16:00 | Borac (Z) | 2 : 3 | Radnički (Z) | |||||
28.04
16:00
Borac (A)
Begej
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Borac (A) | 1 : 1 | Begej |
28.04
17:00
Borac
Radnički (B)
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 3 : 2 | Radnički (B) | |||||
28.04
17:00
Partizan (G)
Vulturul
5
3
|
28.04.2013 17:00 | Partizan (G) | 5 : 3 | Vulturul | |||||
28.04
17:00
Polet
Mladost
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Polet | 1 : 1 | Mladost | |||||
28.04
17:00
Sloga (BNS)
Dobrica
10
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloga (BNS) | 10 : 0 | Dobrica | |||||
28.04
17:00
Slavija (K)
Jugoslavija
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Slavija (K) | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
28.04
17:00
Vojvodina
Budućnost (BB)
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
28.04
17:00
Vršac United
Tempo
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Vršac United | 3 : 0 | Tempo |
28.04
16:30
Kordun
Radnički
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Kordun | 2 : 0 | Radnički | |||||
28.04
16:30
Zadrugar
Hajduk
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Zadrugar | 0 : 2 | Hajduk | |||||
28.04
16:30
BSK
Sloga
2
4
|
28.04.2013 16:30 | BSK | 2 : 4 | Sloga | |||||
28.04
16:30
Omladinac (D)
Graničar (G)
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Omladinac (D) | 4 : 1 | Graničar (G) | |||||
28.04
16:30
Graničar (R)
Mladost APA
0
0
|
28.04.2013 16:30 | Graničar (R) | 0 : 0 | Mladost APA | |||||
28.04
16:30
Omladinac (B)
Mladost (K)
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Omladinac (B) | 0 : 2 | Mladost (K) |
28.04
15:30
Stari Grad
Jedinstvo
0
3
|
28.04.2013 15:30 | Stari Grad | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.04
15:30
Borac
Hercegovac
6
0
|
28.04.2013 15:30 | Borac | 6 : 0 | Hercegovac | |||||
28.04
15:30
TSK
Petrovaradin
2
1
|
28.04.2013 15:30 | TSK | 2 : 1 | Petrovaradin | |||||
28.04
15:30
Sutjeska
Bačka
2
0
|
28.04.2013 15:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Bačka | |||||
28.04
10:00
Kabel
Vojvodina
2
1
|
28.04.2013 10:00 | Kabel | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
28.04
15:30
Omladinac
Obilić
3
1
|
28.04.2013 15:30 | Omladinac | 3 : 1 | Obilić | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Veternik
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Veternik | |||||
28.04
16:00
Obilić
Kabel
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Obilić | 1 : 0 | Kabel | |||||
28.04
16:00
Vojvodina
Sutjeska
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
28.04
16:00
Bačka
Vrbas
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Bačka | 0 : 1 | Vrbas | |||||
28.04
16:00
Petrovaradin
Borac
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Petrovaradin | 3 : 2 | Borac | |||||
28.04
16:00
Hercegovac
Stari Grad
6
2
|
28.04.2013 16:00 | Hercegovac | 6 : 2 | Stari Grad |
28.04
13:00
Brodarac
Borac (O)
1
3
|
28.04.2013 13:00 | Brodarac | 1 : 3 | Borac (O) | |||||
28.04
11:00
13. Maj
Prva Iskra
1
2
|
28.04.2013 11:00 | 13. Maj | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Šumadija
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Šumadija | |||||
28.04
10:00
Selo Mladenovac
OFK Zabrežje
0
0
|
28.04.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 0 : 0 | OFK Zabrežje | |||||
28.04
10:00
Borac (L)
Zmaj 1953
1
1
|
28.04.2013 10:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
28.04
17:00
Strelac
PKB Kovilovo
1
3
|
28.04.2013 17:00 | Strelac | 1 : 3 | PKB Kovilovo |
28.04
17:00
Stubal
Partizan
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Stubal | 1 : 1 | Partizan | |||||
28.04
17:00
Gruža
Lazac
0
0
|
28.04.2013 17:00 | Gruža | 0 : 0 | Lazac | |||||
28.04
17:00
Morava(S)
Morava(M)
2
2
|
28.04.2013 17:00 | Morava(S) | 2 : 2 | Morava(M) | |||||
28.04
17:00
Napredak
Žiča
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Napredak | 4 : 0 | Žiča | |||||
28.04
17:00
Tavnik
Jedinstvo
1
3
|
28.04.2013 17:00 | Tavnik | 1 : 3 | Jedinstvo |
28.04
16:00
Azbest
OFK Bagremar
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Azbest | 2 : 1 | OFK Bagremar | |||||
28.04
16:00
Srbija
Seljak
4
1
|
28.04.2013 16:00 | Srbija | 4 : 1 | Seljak | |||||
28.04
16:00
Kutlovo
Dobrača
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Kutlovo | 3 : 1 | Dobrača | |||||
28.04
16:00
Mladost Teferič
Mladost
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost Teferič | 1 : 0 | Mladost | |||||
28.04
16:00
21. oktobar
Borac
2
0
|
28.04.2013 16:00 | 21. oktobar | 2 : 0 | Borac | |||||
28.04
16:00
Šumarice 2008
Botunje
3
6
|
28.04.2013 16:00 | Šumarice 2008 | 3 : 6 | Botunje | |||||
28.04
16:00
Košutnjak
Sloga
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Košutnjak | 0 : 1 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Hajduk
Kremenac
0
3
|
28.04.2013 16:00 | Hajduk | 0 : 3 | Kremenac |
28.04
16:00
Morava
Premeća
0
0
|
28.04.2013 16:00 | Morava | 0 : 0 | Premeća | |||||
28.04
16:00
Rakova
Malba
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Rakova | 3 : 0 | Malba | |||||
28.04
16:00
Zadrugar
Čačak 94
2
3
|
28.04.2013 16:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Čačak 94 | |||||
28.04
16:00
Budućnost
Mladost
0
4
|
28.04.2013 16:00 | Budućnost | 0 : 4 | Mladost |
28.04
16:30
Radnički
Brezova
4
3
|
28.04.2013 16:30 | Radnički | 4 : 3 | Brezova | |||||
28.04
16:30
Bjelica
Jedinstvo
3
2
|
28.04.2013 16:30 | Bjelica | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.04
11:00
Gradina
Jelica
4
3
|
28.04.2013 11:00 | Gradina | 4 : 3 | Jelica | |||||
28.04
16:30
Prilike
Bratstvo
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Prilike | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
28.04
16:30
Vrelo
Gorušica
2
8
|
28.04.2013 16:30 | Vrelo | 2 : 8 | Gorušica |
28.04
16:00
Šumadija
Majdan
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Šumadija | 2 : 1 | Majdan | |||||
28.04
16:00
Takovski Ustanak
Baćkovac Junajted
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Takovski Ustanak | 2 : 2 | Baćkovac Junajted | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Jablanica
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac | 3 : 1 | Jablanica | |||||
28.04
16:00
Šilopaj
Mladost 09
1
4
|
28.04.2013 16:00 | Šilopaj | 1 : 4 | Mladost 09 |
28.04
16:00
Dunavac (P)
Dunavac (K)
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Dunavac (P) | 1 : 1 | Dunavac (K) | |||||
28.04
16:00
Napredak
Đerdap
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Đerdap | |||||
28.04
16:00
Desine
OFK Vinci
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Desine | 2 : 1 | OFK Vinci | |||||
28.04
16:00
Sloga
RSK
0
1
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 0 : 1 | RSK | |||||
28.04
16:00
Borac
Žitkovica
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 0 | Žitkovica | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo (D)
Polet
5
4
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo (D) | 5 : 4 | Polet | |||||
28.04
16:00
Basarac
Jedinstvo (LJ)
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Basarac | 3 : 2 | Jedinstvo (LJ) |
28.04
16:00
Budućnost (A)
Polet
4
2
|
28.04.2013 16:00 | Budućnost (A) | 4 : 2 | Polet | |||||
28.04
16:00
Radnički
Trgovački
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Radnički | 3 : 2 | Trgovački | |||||
28.04
16:00
Mladost
Omladinac (S)
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
28.04
16:00
Krilaš
Rudar (S)
5
0
|
28.04.2013 16:00 | Krilaš | 5 : 0 | Rudar (S) | |||||
28.04
16:00
Omladinac (B)
Zadrugar
4
3
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac (B) | 4 : 3 | Zadrugar | |||||
28.04
16:00
Dragoš
Budućnost (V)
3
4
|
28.04.2013 16:00 | Dragoš | 3 : 4 | Budućnost (V) |
28.04
Proleter
Udarnik
3
1
|
28.04.2013 | Proleter | 3 : 1 | Udarnik | |||||
28.04
Palanka
Beli Orlovi
4
1
|
28.04.2013 | Palanka | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
28.04
Bačinac
Budućnost
5
0
|
28.04.2013 | Bačinac | 5 : 0 | Budućnost |
28.04
16:00
Budućnost
Kolarac
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Kolarac | |||||
28.04
16:00
SASK
Skobalj
5
1
|
28.04.2013 16:00 | SASK | 5 : 1 | Skobalj | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Sloga
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Slavija
Vučak
0
12
|
28.04.2013 16:00 | Slavija | 0 : 12 | Vučak |
28.04
16:00
Lunjevac
Ravni Gaj
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Lunjevac | 1 : 1 | Ravni Gaj | |||||
28.04
16:00
Podunavac
7. Jul
0
3
|
28.04.2013 16:00 | Podunavac | 0 : 3 | 7. Jul | |||||
28.04
16:00
Petrijevac
Drugovac
0
9
|
28.04.2013 16:00 | Petrijevac | 0 : 9 | Drugovac |
28.04
Sloga
Jasenica
5
1
|
28.04.2013 | Sloga | 5 : 1 | Jasenica | |||||
28.04
Mladi borac
Mladost
7
0
|
28.04.2013 | Mladi borac | 7 : 0 | Mladost |
28.04
16:00
Omladinac
ŽSK
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | ŽSK | |||||
28.04
16:00
Mladost
Pobeda 1938
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Pobeda 1938 | |||||
28.04
16:00
Radnički
Karađorđe
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Radnički | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
28.04
16:00
Sloga
Šumadija
4
0
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Šumadija | |||||
28.04
16:00
Grivac
Pobeda
3
2
|
28.04.2013 16:00 | Grivac | 3 : 2 | Pobeda | |||||
28.04
16:00
Crvena zvezda
BSK
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 2 | BSK |
28.04
11:00
Sloga
Mladost
4
1
|
28.04.2013 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Mladi rudar
B 2000
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Mladi rudar | 1 : 1 | B 2000 | |||||
28.04
16:00
Jasenica
Trešnjevica
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Jasenica | 3 : 0 | Trešnjevica |
28.04
16:30
Hajduk
Velika Reka
1
3
|
28.04.2013 16:30 | Hajduk | 1 : 3 | Velika Reka | |||||
28.04
16:30
Cerova
Mladost (B)
0
1
|
28.04.2013 16:30 | Cerova | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
28.04
16:30
Borac (L)
Jedinstvo (Z)
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Borac (L) | 1 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
28.04
16:30
Jedinstvo (MZ)
Crnča
4
3
|
28.04.2013 16:30 | Jedinstvo (MZ) | 4 : 3 | Crnča | |||||
28.04
16:30
Jadar 1961
Cer
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Jadar 1961 | 1 : 0 | Cer | |||||
28.04
16:30
Sloga (K)
Sloga (LŠ)
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Sloga (K) | 2 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
28.04
16:30
Borac (K)
Stolice
6
2
|
28.04.2013 16:30 | Borac (K) | 6 : 2 | Stolice | |||||
28.04
11:00
Studenac
Gučevo
1
0
|
28.04.2013 11:00 | Studenac | 1 : 0 | Gučevo |
28.04
17:00
Premijer
Napredak (MB)
4
3
|
28.04.2013 17:00 | Premijer | 4 : 3 | Napredak (MB) | |||||
28.04
17:00
Sloboda
Duško
4
3
|
28.04.2013 17:00 | Sloboda | 4 : 3 | Duško | |||||
28.04
17:00
Sloga
Torpedo 1924
6
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Torpedo 1924 | |||||
28.04
17:00
BMR Petlovača
Napredak (R)
2
0
|
28.04.2013 17:00 | BMR Petlovača | 2 : 0 | Napredak (R) | |||||
28.04
17:00
Budućnost
Majur
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 2 | Majur | |||||
28.04
17:00
Napredak (BP)
Proleter
5
3
|
28.04.2013 17:00 | Napredak (BP) | 5 : 3 | Proleter |
28.04
17:00
Dumača
Mrovska
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Dumača | 2 : 0 | Mrovska | |||||
28.04
17:00
OFK Jelen
Galeb
3
2
|
28.04.2013 17:00 | OFK Jelen | 3 : 2 | Galeb | |||||
28.04
17:00
Mladost (Z)
Korman
5
2
|
28.04.2013 17:00 | Mladost (Z) | 5 : 2 | Korman | |||||
28.04
17:00
OFK Varna
Vlašić
0
2
|
28.04.2013 17:00 | OFK Varna | 0 : 2 | Vlašić | |||||
28.04
17:00
Sloga
Pričinović
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Sloga | 0 : 2 | Pričinović | |||||
28.04
17:00
Borac
Karađorđe
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 3 : 0 | Karađorđe |
28.04
16:00
Borac
Dučić
4
2
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 4 : 2 | Dučić | |||||
28.04
16:00
Spartak 1924
Jedinstvo
7
0
|
28.04.2013 16:00 | Spartak 1924 | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Orao
Rajac
3
5
|
28.04.2013 16:00 | Orao | 3 : 5 | Rajac | |||||
28.04
16:00
Mladost
Mionica
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Mionica | |||||
28.04
16:00
Komanice
Gornji Lajkovac
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Komanice | 1 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
28.04
16:00
Toplica
Veliševac
4
2
|
28.04.2013 16:00 | Toplica | 4 : 2 | Veliševac |
28.04
16:00
Joševa
Radnik
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Joševa | 1 : 0 | Radnik | |||||
28.04
16:00
Gunjevac
Čučuge
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Gunjevac | 2 : 0 | Čučuge | |||||
28.04
16:00
OFK Paljuvi
Vrelo
2
1
|
28.04.2013 16:00 | OFK Paljuvi | 2 : 1 | Vrelo | |||||
28.04
16:00
Sloga
Crvena Jabuka
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
28.04
16:00
Tvrdojevac
Omladinac
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Tvrdojevac | 2 : 2 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Brgule
OFK Stublenica
2
3
|
28.04.2013 16:00 | Brgule | 2 : 3 | OFK Stublenica |
28.04
16:00
Mladost
Gradac
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Gradac | |||||
28.04
11:00
Zadrugar
Junior Novo Naselje
0
2
|
28.04.2013 11:00 | Zadrugar | 0 : 2 | Junior Novo Naselje | |||||
28.04
16:00
Kotešica
Mladost (VK)
1
6
|
28.04.2013 16:00 | Kotešica | 1 : 6 | Mladost (VK) | |||||
28.04
16:00
Kolubara 2
Polet
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Kolubara 2 | 3 : 0 | Polet | |||||
28.04
15:00
Milenko Pavlović
Lukavac
2
2
|
28.04.2013 15:00 | Milenko Pavlović | 2 : 2 | Lukavac | |||||
28.04
16:00
Iskra
Mladi radnik
6
0
|
28.04.2013 16:00 | Iskra | 6 : 0 | Mladi radnik |
28.04
16:30
Pobeda
Blagaja
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Pobeda | 0 : 2 | Blagaja | |||||
28.04
16:30
Gorobilje
Luna Avijatičar
0
4
|
28.04.2013 16:30 | Gorobilje | 0 : 4 | Luna Avijatičar | |||||
28.04
16:30
Trešnjica
Ježevica
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Trešnjica | 1 : 0 | Ježevica | |||||
28.04
16:30
Lazarica
Savinac
7
0
|
28.04.2013 16:30 | Lazarica | 7 : 0 | Savinac |
28.04
16:30
Borac (SD)
Napredak
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Borac (SD) | 1 : 1 | Napredak | |||||
28.04
16:30
Duškovci
Glumač
0
7
|
28.04.2013 16:30 | Duškovci | 0 : 7 | Glumač | |||||
28.04
16:30
Dobrinjac
Plavi tok
0
0
|
28.04.2013 16:30 | Dobrinjac | 0 : 0 | Plavi tok |
28.04
16:30
JERMA
Lokomotiva
1
2
|
28.04.2013 16:30 | JERMA | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.04
16:30
Pobeda
Mladost
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Pobeda | 4 : 1 | Mladost |
28.04
16:30
Vulkan 1936
Mladost 1954 (DM)
6
1
|
28.04.2013 16:30 | Vulkan 1936 | 6 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
28.04
16:30
Supovac
Moravac 1948
1
4
|
28.04.2013 16:30 | Supovac | 1 : 4 | Moravac 1948 | |||||
28.04
16:30
Sečanica
Radnički 1936
4
0
|
28.04.2013 16:30 | Sečanica | 4 : 0 | Radnički 1936 | |||||
28.04
16:30
Čegar 1946
Sloga
6
1
|
28.04.2013 16:30 | Čegar 1946 | 6 : 1 | Sloga |
28.04
16:30
Napredak
Radnički
1
4
|
28.04.2013 16:30 | Napredak | 1 : 4 | Radnički | |||||
28.04
16:30
Morava
Polet
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Morava | 1 : 0 | Polet | |||||
28.04
16:30
Kumarevo 65
Navalin
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | Navalin | |||||
28.04
11:00
Lemind 1953
Sloboda
5
2
|
28.04.2013 11:00 | Lemind 1953 | 5 : 2 | Sloboda | |||||
28.04
16:30
Veternica 1926
Marjan MB
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Veternica 1926 | 4 : 1 | Marjan MB |
28.04
17:00
Medveđa
Crni Vrh
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Medveđa | 1 : 2 | Crni Vrh | |||||
28.04
17:00
Mladost
Mladi radnik
3
1
|
28.04.2013 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.04
17:00
Polet
Napredak
0
3
|
28.04.2013 17:00 | Polet | 0 : 3 | Napredak | |||||
28.04
17:00
Javor
Ursule
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Javor | 2 : 0 | Ursule | |||||
28.04
17:00
Kolare
OFK Tabane
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Kolare | 1 : 2 | OFK Tabane | |||||
28.04
17:00
Istok 63
Šumadinac
0
0
|
28.04.2013 17:00 | Istok 63 | 0 : 0 | Šumadinac | |||||
28.04
17:00
Kupinovac
Sloga
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Kupinovac | 1 : 1 | Sloga |
28.04
16:30
Mladost (DK)
Župski biseri
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Župski biseri | |||||
28.04
16:30
Omladinac
Baštovan
5
3
|
28.04.2013 16:30 | Omladinac | 5 : 3 | Baštovan | |||||
28.04
16:30
Ušće
Mladi radnik
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Ušće | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.04
16:30
Rubin
Mladost (T)
4
3
|
28.04.2013 16:30 | Rubin | 4 : 3 | Mladost (T) | |||||
28.04
16:30
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
2
3
|
28.04.2013 16:30 | Beli Orlovi | 2 : 3 | Donji Kopaonik |
28.04
11:00
OFK Ribare
Kupci
1
4
|
28.04.2013 11:00 | OFK Ribare | 1 : 4 | Kupci | |||||
28.04
16:30
Sloga
Kapidžija
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Kapidžija | |||||
28.04
16:30
Rasina
Dvorane
5
0
|
28.04.2013 16:30 | Rasina | 5 : 0 | Dvorane | |||||
28.04
16:30
Dedina
Mudrakovac
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Dedina | 0 : 2 | Mudrakovac | |||||
28.04
16:30
Mačkovac
Belović
2
0
|
28.04.2013 16:30 | Mačkovac | 2 : 0 | Belović | |||||
28.04
16:30
13. April
Dušan Ristić
4
2
|
28.04.2013 16:30 | 13. April | 4 : 2 | Dušan Ristić | |||||
28.04
16:30
Gornji Stepoš
Čitluk
2
3
|
28.04.2013 16:30 | Gornji Stepoš | 2 : 3 | Čitluk |
28.04
17:00
Žednik
Bratstvo
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Žednik | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
28.04
17:00
Đurđin
Solid
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Đurđin | 0 : 2 | Solid | |||||
28.04
17:00
Udarnik
Lokomotiva
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Udarnik | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
28.04
17:00
Poljoprivrednik
Subotica
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Poljoprivrednik | 1 : 2 | Subotica | |||||
28.04
17:00
Mala Bosna
Bačka 1901 B
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Mala Bosna | 4 : 0 | Bačka 1901 B |
28.04
16:00
Udarnik 2012
Mladost
2
3
|
28.04.2013 16:00 | Udarnik 2012 | 2 : 3 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Eđšeg
Sokolac
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Eđšeg | 2 : 2 | Sokolac |
28.04
17:00
Tromedja
Šampion
2
3
|
28.04.2013 17:00 | Tromedja | 2 : 3 | Šampion | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Hajduk
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Hajduk | |||||
28.04
17:00
Sloga
Olimpija
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Olimpija |
28.04
16:00
Borac
Delija
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 1 : 2 | Delija | |||||
28.04
16:00
2. Oktobar
Polet
0
1
|
28.04.2013 16:00 | 2. Oktobar | 0 : 1 | Polet | |||||
28.04
16:00
Vojvodina
ŽAK
4
1
|
28.04.2013 16:00 | Vojvodina | 4 : 1 | ŽAK |
28.04
16:00
Terekves
Progresul
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Terekves | 3 : 1 | Progresul | |||||
28.04
16:00
Olimpija
Roham
6
1
|
28.04.2013 16:00 | Olimpija | 6 : 1 | Roham | |||||
28.04
16:00
Omladinac
1.Oktobar
8
1
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac | 8 : 1 | 1.Oktobar | |||||
28.04
16:00
Proleter
Budućnost
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Proleter | 0 : 2 | Budućnost |
28.04
17:00
Borac
Jedinstvo Stević
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
28.04
17:00
Pobeda
Omladinac (O)
0
1
|
28.04.2013 17:00 | Pobeda | 0 : 1 | Omladinac (O) | |||||
28.04
17:00
Dolovo
Strela
7
0
|
28.04.2013 17:00 | Dolovo | 7 : 0 | Strela | |||||
28.04
17:00
Polet
BSK Bavanište
8
1
|
28.04.2013 17:00 | Polet | 8 : 1 | BSK Bavanište | |||||
28.04
17:00
Unirea
Stari Tamiš
3
3
|
28.04.2013 17:00 | Unirea | 3 : 3 | Stari Tamiš | |||||
28.04
17:00
Spartak
Proleter
7
1
|
28.04.2013 17:00 | Spartak | 7 : 1 | Proleter | |||||
28.04
17:00
Mladost
Omladinac (D)
5
1
|
28.04.2013 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Omladinac (D) | |||||
28.04
17:00
Železničar
Plavi Dunav
7
0
|
28.04.2013 17:00 | Železničar | 7 : 0 | Plavi Dunav |
28.04
17:00
Hajduk
Budućnost (A)
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Hajduk | 0 : 2 | Budućnost (A) | |||||
28.04
17:00
Ratar
Jedinstvo
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Ratar | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
17:00
Ševac
Dunav
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Ševac | 1 : 1 | Dunav | |||||
28.04
17:00
Crvena zvezda
Karaš (K)
5
0
|
28.04.2013 17:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Karaš (K) | |||||
28.04
17:00
Vitorul
Hajdučica
0
4
|
28.04.2013 17:00 | Vitorul | 0 : 4 | Hajdučica | |||||
28.04
17:00
Borac (VG)
Borac (VS)
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Borac (VG) | 1 : 2 | Borac (VS) | |||||
28.04
17:00
Karaš (Ј)
Vinogradar
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Karaš (Ј) | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
28.04
17:00
Potporanj
Partizan (U)
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Potporanj | 3 : 2 | Partizan (U) |
28.04
16:30
Dinamo
Aleksa Šantić
3
0
|
28.04.2013 16:30 | Dinamo | 3 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
28.04
16:30
Rusin
Panonija
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Rusin | 2 : 1 | Panonija | |||||
28.04
16:30
OFK Šikara
Lipar
1
5
|
28.04.2013 16:30 | OFK Šikara | 1 : 5 | Lipar | |||||
28.04
16:30
Rastina 1918
Dunav
5
1
|
28.04.2013 16:30 | Rastina 1918 | 5 : 1 | Dunav | |||||
28.04
16:30
Terekveš
OFK Metalac
9
0
|
28.04.2013 16:30 | Terekveš | 9 : 0 | OFK Metalac |
28.04
16:00
Tatra
Susek
1
3
|
28.04.2013 16:00 | Tatra | 1 : 3 | Susek | |||||
28.04
16:00
Dinamo
Borac
1
4
|
28.04.2013 16:00 | Dinamo | 1 : 4 | Borac | |||||
28.04
16:00
Bačka
Čenej
0
3
|
28.04.2013 16:00 | Bačka | 0 : 3 | Čenej | |||||
28.04
16:00
Vinogradar
Proleter
5
1
|
28.04.2013 16:00 | Vinogradar | 5 : 1 | Proleter | |||||
28.04
16:00
OFK Sirig
Železničar
3
1
|
28.04.2013 16:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | Železničar |
28.04
15:30
Jedinstvo
Iskra
1
4
|
28.04.2013 15:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Iskra | |||||
28.04
15:30
Proleter
Napredak
4
0
|
28.04.2013 15:30 | Proleter | 4 : 0 | Napredak | |||||
28.04
15:30
Mladost
Mladost Radost
2
0
|
28.04.2013 15:30 | Mladost | 2 : 0 | Mladost Radost | |||||
28.04
15:30
Bečej
Budućnost
4
1
|
28.04.2013 15:30 | Bečej | 4 : 1 | Budućnost |
28.04
Miletić
Hajduk (Č)
2
4
|
28.04.2013 | Miletić | 2 : 4 | Hajduk (Č) | |||||
28.04
Jedinstvo
Obilić
2
1
|
28.04.2013 | Jedinstvo | 2 : 1 | Obilić | |||||
28.04
Hajduk (G)
Sloga
2
2
|
28.04.2013 | Hajduk (G) | 2 : 2 | Sloga | |||||
28.04
ŽSK
Titel
3
0
|
28.04.2013 | ŽSK | 3 : 0 | Titel |
28.04
16:30
Vojvodina
Krivanj
3
1
|
28.04.2013 16:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Krivanj | |||||
28.04
16:30
Budućnost
Maglić
0
0
|
28.04.2013 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | Maglić | |||||
28.04
16:30
Bački Hajduk
Bačka
4
0
|
28.04.2013 16:30 | Bački Hajduk | 4 : 0 | Bačka | |||||
28.04
16:30
Slavija
Kulpin
3
0
|
28.04.2013 16:30 | Slavija | 3 : 0 | Kulpin |
28.04
16:00
Lovac
Graničar (G)
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Lovac | 1 : 1 | Graničar (G) | |||||
28.04
16:00
Borac
Sloga
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Borac | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo (P)
OFK Zeka Buljubaša
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
28.04
16:00
Hrtkovci
Podunavac
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Hrtkovci | 2 : 0 | Podunavac | |||||
28.04
16:00
Železničar
Jedinstvo (R)
1
0
|
28.04.2013 16:00 | Železničar | 1 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
28.04
16:00
Napredak (P)
Graničar (K)
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Napredak (P) | 2 : 1 | Graničar (K) | |||||
28.04
16:00
Napredak (V)
Sloboda
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Napredak (V) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
28.04
16:00
Dunav
Budućnost
1
3
|
28.04.2013 16:00 | Dunav | 1 : 3 | Budućnost |
28.04
17:00
Beljina
Budućnost
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Beljina | 1 : 1 | Budućnost | |||||
28.04
17:00
Vranić
OFK Burovo
6
1
|
28.04.2013 17:00 | Vranić | 6 : 1 | OFK Burovo | |||||
28.04
17:00
Stepojevac VAGA
TEK Sloga
7
0
|
28.04.2013 17:00 | Stepojevac VAGA | 7 : 0 | TEK Sloga |
28.04
17:00
Podunavac
Rabrovac
8
0
|
28.04.2013 17:00 | Podunavac | 8 : 0 | Rabrovac | |||||
28.04
17:00
Boleč
Pudarci
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Boleč | 1 : 2 | Pudarci | |||||
28.04
17:00
Kosmaj
Ivanča
10
0
|
28.04.2013 17:00 | Kosmaj | 10 : 0 | Ivanča | |||||
28.04
17:00
Velika Krsna
OFK Leštane
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Velika Krsna | 1 : 2 | OFK Leštane |
28.04
10:00
Šećeranac Ada
Torlak
0
0
|
28.04.2013 10:00 | Šećeranac Ada | 0 : 0 | Torlak | |||||
28.04
17:00
Borac
Studenski Grad
4
2
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 4 : 2 | Studenski Grad | |||||
28.04
17:00
Napredak
Sindjelić
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
28.04
17:00
Šumadinac
Policajac
1
4
|
28.04.2013 17:00 | Šumadinac | 1 : 4 | Policajac | |||||
28.04
17:00
Dunav
Pionir
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Dunav | 1 : 2 | Pionir | |||||
28.04
17:00
Crvenka
Institut
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Crvenka | 3 : 0 | Institut | |||||
28.04
17:00
Banja
Rušanj
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Banja | 4 : 0 | Rušanj |
28.04
10:00
Padina
Dobrič
3
1
|
28.04.2013 10:00 | Padina | 3 : 1 | Dobrič | |||||
28.04
16:30
Mladost
Sloga
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloga |
28.04
11:00
Napredak 2012
Gredetin
0
1
|
28.04.2013 11:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Gredetin | |||||
28.04
16:30
Borac
Draževac
1
2
|
28.04.2013 16:30 | Borac | 1 : 2 | Draževac | |||||
28.04
16:30
Kraljevo
Crvena Zvezda
3
1
|
28.04.2013 16:30 | Kraljevo | 3 : 1 | Crvena Zvezda |
28.04
11:00
Sloga
Mladi Radnik
1
1
|
28.04.2013 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Mladi Radnik | |||||
28.04
11:00
Feniks 2012
OFK Sloga
1
3
|
28.04.2013 11:00 | Feniks 2012 | 1 : 3 | OFK Sloga | |||||
28.04
16:30
Tempo
Ratar
5
1
|
28.04.2013 16:30 | Tempo | 5 : 1 | Ratar |
28.04
17:00
Samarinovac
Smedovac
8
0
|
28.04.2013 17:00 | Samarinovac | 8 : 0 | Smedovac | |||||
28.04
11:00
Miloševo
Polet
2
1
|
28.04.2013 11:00 | Miloševo | 2 : 1 | Polet | |||||
28.04
11:00
Čubra
Deli Jovan
0
6
|
28.04.2013 11:00 | Čubra | 0 : 6 | Deli Jovan | |||||
28.04
17:00
Kovilovo
Rečka
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Kovilovo | 3 : 0 | Rečka | |||||
28.04
17:00
Graničar
Mladost
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Mladost | |||||
28.04
17:00
Slatina
Malajnica
3
3
|
28.04.2013 17:00 | Slatina | 3 : 3 | Malajnica | |||||
28.04
17:00
Ratar
Vidrovac
2
2
|
28.04.2013 17:00 | Ratar | 2 : 2 | Vidrovac |
28.04
17:00
Mladost
Budućnost
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Budućnost | |||||
28.04
17:00
Omladinac
Musina reka
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Musina reka | |||||
28.04
17:00
Progorelica
Stara Čaršija
4
1
|
28.04.2013 17:00 | Progorelica | 4 : 1 | Stara Čaršija |
28.04
17:00
Mladost 1925
Zgodačica
8
1
|
28.04.2013 17:00 | Mladost 1925 | 8 : 1 | Zgodačica | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Jovo Kursula
3
1
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Jovo Kursula | |||||
28.04
17:00
Borac
Popovići
5
1
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 5 : 1 | Popovići |
28.04
16:00
Trmbas
Stari momci
5
2
|
28.04.2013 16:00 | Trmbas | 5 : 2 | Stari momci | |||||
28.04
16:00
Zastava
Divostin
7
1
|
28.04.2013 16:00 | Zastava | 7 : 1 | Divostin | |||||
28.04
16:00
Šumadija 1934
Studenac
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Šumadija 1934 | 3 : 0 | Studenac |
28.04
16:00
Proleter
Borac
2
5
|
28.04.2013 16:00 | Proleter | 2 : 5 | Borac | |||||
28.04
16:00
Vojvoda Milenko
Pobeda
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 1 | Pobeda | |||||
28.04
16:00
Stig
Napredak (B)
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Stig | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
28.04
16:00
Sopot
Napredak (N)
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Sopot | 0 : 2 | Napredak (N) | |||||
28.04
16:00
Zemljoradnik
Mlava
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Zemljoradnik | 0 : 2 | Mlava | |||||
28.04
16:00
Dunav
Napredak (P)
4
6
|
28.04.2013 16:00 | Dunav | 4 : 6 | Napredak (P) | |||||
28.04
16:00
Sloga (D)
Dizel
2
5
|
28.04.2013 16:00 | Sloga (D) | 2 : 5 | Dizel |
28.04
16:00
Barič
Sloga TOP
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Barič | 0 : 2 | Sloga TOP | |||||
28.04
16:00
Električar
Kurjače
0
5
|
28.04.2013 16:00 | Električar | 0 : 5 | Kurjače | |||||
28.04
16:00
Pek
Ram
5
0
|
28.04.2013 16:00 | Pek | 5 : 0 | Ram | |||||
28.04
16:00
Carevac
Polet
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Carevac | 2 : 1 | Polet | |||||
28.04
16:00
Radnički
Kumane
7
0
|
28.04.2013 16:00 | Radnički | 7 : 0 | Kumane |
28.04
16:00
Napredak
Mladost (R)
1
2
|
28.04.2013 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Mladost (R) |
28.04
16:00
BSK
Udarnik
10
2
|
28.04.2013 16:00 | BSK | 10 : 2 | Udarnik | |||||
28.04
16:00
Sloga
Budućnost
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Budućnost | |||||
28.04
16:00
Proleter
Pomoravlje
2
5
|
28.04.2013 16:00 | Proleter | 2 : 5 | Pomoravlje | |||||
28.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
5
0
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Napredak
5
3
|
28.04.2013 16:00 | Omladinac | 5 : 3 | Napredak |
28.04
16:00
Misača
Vrbica
4
1
|
28.04.2013 16:00 | Misača | 4 : 1 | Vrbica | |||||
28.04
16:00
Ranilović
Šamot
0
3
|
28.04.2013 16:00 | Ranilović | 0 : 3 | Šamot |
28.04
17:00
Jelav
Rudar
0
3
|
28.04.2013 17:00 | Jelav | 0 : 3 | Rudar | |||||
28.04
17:00
Prva Iskra
Polet
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Prva Iskra | 4 : 0 | Polet | |||||
28.04
17:00
Milan Orlić
Sloga
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Milan Orlić | 2 : 0 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Mladost (B)
TE Gučevo
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | TE Gučevo |
28.04
11:00
POFK Letnjikovac
Maovi MH
0
3
|
28.04.2013 11:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Maovi MH |
28.04
11:00
Mladost (SL)
Rankovac
0
3
|
28.04.2013 11:00 | Mladost (SL) | 0 : 3 | Rankovac | |||||
28.04
11:00
Mladost (SV)
Zablaće
4
2
|
28.04.2013 11:00 | Mladost (SV) | 4 : 2 | Zablaće | |||||
28.04
11:00
Mladost 2011
Volujac
1
3
|
28.04.2013 11:00 | Mladost 2011 | 1 : 3 | Volujac | |||||
28.04
11:00
Žabar
Metlić
0
1
|
28.04.2013 11:00 | Žabar | 0 : 1 | Metlić |
28.04
17:00
Sloga 1949 .Mat.
Torpedo
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloga 1949 .Mat. | 2 : 0 | Torpedo | |||||
28.04
11:00
Dragojevac
Krnule 09
3
3
|
28.04.2013 11:00 | Dragojevac | 3 : 3 | Krnule 09 | |||||
28.04
11:00
Hajduk
Polet
4
2
|
28.04.2013 11:00 | Hajduk | 4 : 2 | Polet | |||||
28.04
11:00
Bobovik Skupljen
Sloga Trgosped .M.
1
3
|
28.04.2013 11:00 | Bobovik Skupljen | 1 : 3 | Sloga Trgosped .M. | |||||
28.04
17:00
Tresnjevka
Sloga .R.
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Tresnjevka | 3 : 2 | Sloga .R. | |||||
28.04
17:00
Petrovac 74
Mladost
5
1
|
28.04.2013 17:00 | Petrovac 74 | 5 : 1 | Mladost |
28.04
11:00
Kolubara
Šarbane
4
1
|
28.04.2013 11:00 | Kolubara | 4 : 1 | Šarbane | |||||
28.04
11:00
Sloga
Zvizdar
5
3
|
28.04.2013 11:00 | Sloga | 5 : 3 | Zvizdar | |||||
28.04
11:00
Vukona
Dokmir
1
1
|
28.04.2013 11:00 | Vukona | 1 : 1 | Dokmir | |||||
28.04
11:00
Pambukovica
Rudar
2
2
|
28.04.2013 11:00 | Pambukovica | 2 : 2 | Rudar |
28.04
16:00
Mali korak
Beloševac
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Mali korak | 2 : 2 | Beloševac | |||||
28.04
16:00
OFK Povlen
Borac
3
0
|
28.04.2013 16:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Borac | |||||
28.04
16:00
Paune
Rakac Stave
1
1
|
28.04.2013 16:00 | Paune | 1 : 1 | Rakac Stave |
28.04
16:30
Vrhunac
Nomanica
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Vrhunac | 1 : 1 | Nomanica |
28.04
Morava
Radnički
1
2
|
28.04.2013 | Morava | 1 : 2 | Radnički |
28.04
16:30
Rudar Stenjevac
Mladost
8
1
|
28.04.2013 16:30 | Rudar Stenjevac | 8 : 1 | Mladost |
28.04
17:00
Bresje
Ribnik
1
4
|
28.04.2013 17:00 | Bresje | 1 : 4 | Ribnik | |||||
28.04
17:00
Partizan (M)
Kolonija
1
4
|
28.04.2013 17:00 | Partizan (M) | 1 : 4 | Kolonija | |||||
28.04
17:00
Morava
Sloga
5
2
|
28.04.2013 17:00 | Morava | 5 : 2 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Juhor
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Juhor | |||||
28.04
17:00
Sloboda
Lipar
0
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloboda | 0 : 0 | Lipar |
28.04
16:30
Vinogradar
Stari Trstenik
2
5
|
28.04.2013 16:30 | Vinogradar | 2 : 5 | Stari Trstenik | |||||
28.04
16:30
Omladinac
Moravac-C 74
0
3
|
28.04.2013 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Moravac-C 74 | |||||
28.04
16:30
Polet 57
Omladinac
2
2
|
28.04.2013 16:30 | Polet 57 | 2 : 2 | Omladinac |
28.04
16:30
Čukarički
Kostrež
0
8
|
28.04.2013 16:30 | Čukarički | 0 : 8 | Kostrež | |||||
28.04
16:30
Gradac
Parcane
2
1
|
28.04.2013 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Parcane | |||||
28.04
16:30
Varvarin
14. Oktobar
0
0
|
28.04.2013 16:30 | Varvarin | 0 : 0 | 14. Oktobar |
28.04
16:30
Parunovac
Modrica
7
2
|
28.04.2013 16:30 | Parunovac | 7 : 2 | Modrica |
28.04
11:00
Polet (Š)
Bukovica
1
2
|
28.04.2013 11:00 | Polet (Š) | 1 : 2 | Bukovica | |||||
28.04
11:00
Štitari
Lipovac
7
1
|
28.04.2013 11:00 | Štitari | 7 : 1 | Lipovac | |||||
28.04
11:00
Drugari
Sebečevac
1
1
|
28.04.2013 11:00 | Drugari | 1 : 1 | Sebečevac | |||||
28.04
11:00
Rasinac
Polet (K)
7
0
|
28.04.2013 11:00 | Rasinac | 7 : 0 | Polet (K) | |||||
28.04
11:00
Jablanica
Grkljane
0
4
|
28.04.2013 11:00 | Jablanica | 0 : 4 | Grkljane |
28.04
16:30
Sokolovi
Globoder
1
2
|
28.04.2013 16:30 | Sokolovi | 1 : 2 | Globoder | |||||
28.04
16:30
Pakašnica
BSK
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Pakašnica | 0 : 2 | BSK | |||||
28.04
16:30
Srnje
Kruševica
7
0
|
28.04.2013 16:30 | Srnje | 7 : 0 | Kruševica | |||||
28.04
16:30
Padež
Žabare
5
2
|
28.04.2013 16:30 | Padež | 5 : 2 | Žabare |
28.04
16:00
MSK
Lehel
0
0
|
28.04.2013 16:00 | MSK | 0 : 0 | Lehel | |||||
28.04
16:00
ŽFK Banat
Omladinac
2
0
|
28.04.2013 16:00 | ŽFK Banat | 2 : 0 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Potisje
Mladost
0
0
|
28.04.2013 16:00 | Potisje | 0 : 0 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Radnički Ratar
Naftagas
2
2
|
28.04.2013 16:00 | Radnički Ratar | 2 : 2 | Naftagas | |||||
28.04
16:00
OFK Klek
Proleter 2006
1
2
|
28.04.2013 16:00 | OFK Klek | 1 : 2 | Proleter 2006 |
28.04
16:00
Proleter
OFK Stajicevo
5
0
|
28.04.2013 16:00 | Proleter | 5 : 0 | OFK Stajicevo | |||||
28.04
16:00
Zlatica
Sloga
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Zlatica | 3 : 0 | Sloga | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo
Banat
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Banat | |||||
28.04
16:00
Mladost
Tamiš
2
1
|
28.04.2013 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Tamiš |
28.04
17:00
Vladimirovac
Graničar
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Vladimirovac | 3 : 0 | Graničar | |||||
28.04
17:00
Janošik
Sloga
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Janošik | 3 : 0 | Sloga |
28.04
17:00
Partizan
Omladinac
5
0
|
28.04.2013 17:00 | Partizan | 5 : 0 | Omladinac | |||||
28.04
17:00
Jedinstvo
Vojvodina
3
1
|
28.04.2013 17:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
28.04
17:00
Pobeda
Banat
3
0
|
28.04.2013 17:00 | Pobeda | 3 : 0 | Banat |
28.04
16:30
Sloga
Borac (V)
0
3
|
28.04.2013 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Borac (V) | |||||
28.04
16:30
Slavija
Neštin
1
3
|
28.04.2013 16:30 | Slavija | 1 : 3 | Neštin | |||||
28.04
16:30
Vajska
Mladost
0
2
|
28.04.2013 16:30 | Vajska | 0 : 2 | Mladost |
28.04
Sloga (Č)
Srem
5
1
|
28.04.2013 | Sloga (Č) | 5 : 1 | Srem | |||||
28.04
Borac (VR)
Borac (R)
2
0
|
28.04.2013 | Borac (VR) | 2 : 0 | Borac (R) | |||||
28.04
Fruškogorac
Hajduk
1
5
|
28.04.2013 | Fruškogorac | 1 : 5 | Hajduk | |||||
28.04
Sloga (Z)
OFK Bosut
1
0
|
28.04.2013 | Sloga (Z) | 1 : 0 | OFK Bosut | |||||
28.04
Sremac
Mitros
0
0
|
28.04.2013 | Sremac | 0 : 0 | Mitros |
28.04
Sloga
Fruškogorac
1
1
|
28.04.2013 | Sloga | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
28.04
PSK Putinci
OFK Kraljevci
3
0
|
28.04.2013 | PSK Putinci | 3 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
28.04
Krušedol
Mladost
10
0
|
28.04.2013 | Krušedol | 10 : 0 | Mladost | |||||
28.04
Borac
Napredak
2
4
|
28.04.2013 | Borac | 2 : 4 | Napredak | |||||
28.04
Sremac
Fruška Gora
1
0
|
28.04.2013 | Sremac | 1 : 0 | Fruška Gora |
28.04
Sloga
Borac (S)
4
0
|
28.04.2013 | Sloga | 4 : 0 | Borac (S) | |||||
28.04
Borac (J)
Radnički 2
0
3
|
28.04.2013 | Borac (J) | 0 : 3 | Radnički 2 |
28.04
Jednota
Sinđelić
0
1
|
28.04.2013 | Jednota | 0 : 1 | Sinđelić | |||||
28.04
Graničar
Sremac
2
0
|
28.04.2013 | Graničar | 2 : 0 | Sremac | |||||
28.04
Omladinac (M)
Jedinstvo (Lj)
4
1
|
28.04.2013 | Omladinac (M) | 4 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
28.04
Bratstvo
Borac
2
1
|
28.04.2013 | Bratstvo | 2 : 1 | Borac | |||||
28.04
OFK Bikić
OFK Bingula
5
1
|
28.04.2013 | OFK Bikić | 5 : 1 | OFK Bingula | |||||
28.04
Omladinac (B)
Jedinstvo (M)
1
1
|
28.04.2013 | Omladinac (B) | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
28.04
Fruškogorac
OFK Bačinci
2
0
|
28.04.2013 | Fruškogorac | 2 : 0 | OFK Bačinci |
28.04
Mladost
OFK Brestač
0
0
|
28.04.2013 | Mladost | 0 : 0 | OFK Brestač | |||||
28.04
Vitez
Sremac
1
3
|
28.04.2013 | Vitez | 1 : 3 | Sremac | |||||
28.04
Srem
Graničar
1
1
|
28.04.2013 | Srem | 1 : 1 | Graničar | |||||
28.04
Sloboda
Kameni
4
1
|
28.04.2013 | Sloboda | 4 : 1 | Kameni |
28.04
17:00
Budućnost
Mladost
0
1
|
28.04.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Mladost | |||||
28.04
17:00
Sloga
Polet
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Polet | |||||
28.04
17:00
Sloboda
OFK Radnički
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | OFK Radnički | |||||
28.04
17:00
Mladi Borac
Bistrica
0
2
|
28.04.2013 17:00 | Mladi Borac | 0 : 2 | Bistrica |
28.04
17:00
Posavina
Jedinstvo
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Posavina | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
17:00
Omladinac
Poljane
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Poljane | |||||
28.04
17:00
Vukićevica
Skela
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Vukićevica | 2 : 0 | Skela | |||||
28.04
17:00
Zadrugar
Trstenica
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Trstenica | |||||
28.04
17:00
Urovci
Belo Polje
4
3
|
28.04.2013 17:00 | Urovci | 4 : 3 | Belo Polje |
28.04
17:00
BSK 2012
GAK
7
0
|
28.04.2013 17:00 | BSK 2012 | 7 : 0 | GAK | |||||
28.04
17:00
Novi Beograd
Olimpija
9
0
|
28.04.2013 17:00 | Novi Beograd | 9 : 0 | Olimpija | |||||
28.04
17:00
Kozara
Mladi proleter
3
2
|
28.04.2013 17:00 | Kozara | 3 : 2 | Mladi proleter | |||||
28.04
17:00
Busije
Sparta
5
0
|
28.04.2013 17:00 | Busije | 5 : 0 | Sparta | |||||
28.04
17:00
BUSK
OFK Petrovčić
1
0
|
28.04.2013 17:00 | BUSK | 1 : 0 | OFK Petrovčić | |||||
28.04
17:00
Borac
Pobednik
2
2
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 2 : 2 | Pobednik |
28.04
11:00
Bair
Radnik
1
2
|
28.04.2013 11:00 | Bair | 1 : 2 | Radnik | |||||
28.04
11:00
Šumice
Mladost (O)
0
4
|
28.04.2013 11:00 | Šumice | 0 : 4 | Mladost (O) | |||||
28.04
11:00
Stojan Lazarac
Mladost (MM)
5
0
|
28.04.2013 11:00 | Stojan Lazarac | 5 : 0 | Mladost (MM) |
28.04
Mladost
Polet (LJ)
2
3
|
28.04.2013 | Mladost | 2 : 3 | Polet (LJ) | |||||
28.04
Kusovac
Jedinstvo
5
3
|
28.04.2013 | Kusovac | 5 : 3 | Jedinstvo | |||||
28.04
Mladi Radnik
Kotlenik (G)
2
0
|
28.04.2013 | Mladi Radnik | 2 : 0 | Kotlenik (G) |
28.04
16:00
Sloga
Neresnica
2
0
|
28.04.2013 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Neresnica | |||||
28.04
16:00
Radenka
Pionir Zelenik
3
0
|
28.04.2013 16:00 | Radenka | 3 : 0 | Pionir Zelenik | |||||
28.04
16:00
Homolje
Kaona
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Homolje | 3 : 1 | Kaona |
28.04
16:30
Bratstvo
DB Junajted
4
1
|
28.04.2013 16:30 | Bratstvo | 4 : 1 | DB Junajted | |||||
28.04
16:30
7. Juli
Krasava
0
5
|
28.04.2013 16:30 | 7. Juli | 0 : 5 | Krasava |
28.04
17:00
Markovac
Kosmajac
5
1
|
28.04.2013 17:00 | Markovac | 5 : 1 | Kosmajac | |||||
28.04
17:00
Senaja
Šepšin
3
3
|
28.04.2013 17:00 | Senaja | 3 : 3 | Šepšin | |||||
28.04
17:00
Vlaska
Napredak
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Vlaska | 4 : 0 | Napredak | |||||
28.04
17:00
Dedinje
Sloga
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Dedinje | 2 : 1 | Sloga | |||||
28.04
17:00
Omladinac
OFK Student
7
3
|
28.04.2013 17:00 | Omladinac | 7 : 3 | OFK Student |
28.04
11:00
Stig (MC)
Radnik
3
2
|
28.04.2013 11:00 | Stig (MC) | 3 : 2 | Radnik |
28.04
Grgurevci
BSK
1
5
|
28.04.2013 | Grgurevci | 1 : 5 | BSK | |||||
28.04
Napredak
Planinac
0
7
|
28.04.2013 | Napredak | 0 : 7 | Planinac |
28.04
27. Oktobar
Planinac
1
1
|
28.04.2013 | 27. Oktobar | 1 : 1 | Planinac | |||||
28.04
Polet
Vojvodina
4
0
|
28.04.2013 | Polet | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
28.04
Car Uroš
Mladost
4
1
|
28.04.2013 | Car Uroš | 4 : 1 | Mladost |
28.04
17:00
Borac
BSK
0
1
|
28.04.2013 17:00 | Borac | 0 : 1 | BSK | |||||
28.04
17:00
Mladost
20. Oktobar
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Mladost | 1 : 1 | 20. Oktobar | |||||
28.04
17:00
Dimitrije Tucovic
Petka
1
1
|
28.04.2013 17:00 | Dimitrije Tucovic | 1 : 1 | Petka |
28.04
17:00
Sloga
Partizan Draževac
1
2
|
28.04.2013 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Partizan Draževac | |||||
28.04
17:00
Duboko
Crvena Zastava
1
0
|
28.04.2013 17:00 | Duboko | 1 : 0 | Crvena Zastava | |||||
28.04
17:00
Pobeda
Borac
2
0
|
28.04.2013 17:00 | Pobeda | 2 : 0 | Borac | |||||
28.04
17:00
Baljevac
Ljubinić
0
4
|
28.04.2013 17:00 | Baljevac | 0 : 4 | Ljubinić | |||||
28.04
17:00
Proleter
Polet Grabovac
1
4
|
28.04.2013 17:00 | Proleter | 1 : 4 | Polet Grabovac |
28.04
17:00
Mladost
Osaonica
0
3
|
28.04.2013 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Osaonica |
28.04
Stepanje
Kolubara
1
3
|
28.04.2013 | Stepanje | 1 : 3 | Kolubara | |||||
28.04
16:00
Dimitrije Tucović
Ratkovac
1
5
|
28.04.2013 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 5 | Ratkovac | |||||
28.04
Nepričava
Sloga
0
3
|
28.04.2013 | Nepričava | 0 : 3 | Sloga |
28.04
16:00
Radnik
Moša
0
3
|
28.04.2013 16:00 | Radnik | 0 : 3 | Moša |
28.04
17:00
Šumadija
Jedinstvo
3
1
|
28.04.2013 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
17:00
Mladost (R)
Omladinac
2
5
|
28.04.2013 17:00 | Mladost (R) | 2 : 5 | Omladinac | |||||
28.04
17:00
Radnicki
Popovac
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Radnicki | 2 : 1 | Popovac | |||||
28.04
17:00
Polet
Mladost (GM)
4
0
|
28.04.2013 17:00 | Polet | 4 : 0 | Mladost (GM) |
28.04
Meteor
Badnjevac
3
1
|
28.04.2013 | Meteor | 3 : 1 | Badnjevac |
28.04
16:00
Napredak
Omladinac
0
2
|
28.04.2013 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Omladinac | |||||
28.04
16:00
Slemen
Sloga
4
1
|
28.04.2013 16:00 | Slemen | 4 : 1 | Sloga |
28.04
Čobanče
Lonjin
1
5
|
28.04.2013 | Čobanče | 1 : 5 | Lonjin | |||||
28.04
Grabovica
Vrhpolje
0
2
|
28.04.2013 | Grabovica | 0 : 2 | Vrhpolje |
28.04
16:30
IMT
Vratarnica
0
3
|
28.04.2013 16:30 | IMT | 0 : 3 | Vratarnica | |||||
28.04
16:30
Graničar
Nacional
3
0
|
28.04.2013 16:30 | Graničar | 3 : 0 | Nacional |
28.04
16:00
Vražogrnci
Garevina
3
5
|
28.04.2013 16:00 | Vražogrnci | 3 : 5 | Garevina | |||||
28.04
16:00
Rubin
Mladi Gorani
4
0
|
28.04.2013 16:00 | Rubin | 4 : 0 | Mladi Gorani | |||||
28.04
16:00
Mladost (G)
Mladost (R)
3
1
|
28.04.2013 16:00 | Mladost (G) | 3 : 1 | Mladost (R) |
28.04
16:30
Mekiš
Toplica
1
1
|
28.04.2013 16:30 | Mekiš | 1 : 1 | Toplica | |||||
28.04
16:30
Knežica
Doljevac
1
0
|
28.04.2013 16:30 | Knežica | 1 : 0 | Doljevac |
28.04
Sloga (B)
Mineralac
3
2
|
28.04.2013 | Sloga (B) | 3 : 2 | Mineralac | |||||
28.04
Oskar
Ropotovo
9
2
|
28.04.2013 | Oskar | 9 : 2 | Ropotovo |
28.04
Plemetina
Brezovica
3
4
|
28.04.2013 | Plemetina | 3 : 4 | Brezovica | |||||
28.04
Sitnica
Gracko
1
0
|
28.04.2013 | Sitnica | 1 : 0 | Gracko | |||||
28.04
Polet
Radnički
2
0
|
28.04.2013 | Polet | 2 : 0 | Radnički | |||||
28.04
Čaglavica
Gračanica
0
3
|
28.04.2013 | Čaglavica | 0 : 3 | Gračanica |
28.04
17:00
OFK Borac
Mladost Gaj 2011
0
1
|
28.04.2013 17:00 | OFK Borac | 0 : 1 | Mladost Gaj 2011 | |||||
28.04
17:00
Veliki Borak
Lisović 1977
2
1
|
28.04.2013 17:00 | Veliki Borak | 2 : 1 | Lisović 1977 |
28.04
17:00
Novi Pazar
Partizan
0
0
|
28.04.2013 17:00 | Novi Pazar | 0 : 0 | Partizan |
28.04
16:00
LASK Crvena zvezda
Jagodina
6
0
|
28.04.2013 16:00 | LASK Crvena zvezda | 6 : 0 | Jagodina | |||||
28.04
11:00
Novi Bečej
Spartak
0
14
|
28.04.2013 11:00 | Novi Bečej | 0 : 14 | Spartak |
28.04
16:30
Metalmania
Fruškogorac
1
3
|
28.04.2013 16:30 | Metalmania | 1 : 3 | Fruškogorac |
28.04
Sloboda Piont
Partizan
2
2
|
28.04.2013 | Sloboda Piont | 2 : 2 | Partizan | |||||
28.04
Napredak
Sloga
1
1
|
28.04.2013 | Napredak | 1 : 1 | Sloga | |||||
28.04
14:00
OFK Beograd
Timok
4
0
|
28.04.2013 14:00 | OFK Beograd | 4 : 0 | Timok | |||||
28.04
Borac
BSK Borča
3
1
|
28.04.2013 | Borac | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
28.04
Banat
Rad
0
2
|
28.04.2013 | Banat | 0 : 2 | Rad |
28.04
Novi Sad
Radnički
2
0
|
28.04.2013 | Novi Sad | 2 : 0 | Radnički | |||||
28.04
Proleter
Donji Srem
1
2
|
28.04.2013 | Proleter | 1 : 2 | Donji Srem | |||||
28.04
Slavija
Kabel
1
0
|
28.04.2013 | Slavija | 1 : 0 | Kabel | |||||
28.04
Indeks
Omladinac
3
0
|
28.04.2013 | Indeks | 3 : 0 | Omladinac |
28.04
10:00
Arsenal
Sloboda
2
0
|
28.04.2013 10:00 | Arsenal | 2 : 0 | Sloboda | |||||
28.04
14:30
Javor
Novi Pazar
2
3
|
28.04.2013 14:30 | Javor | 2 : 3 | Novi Pazar | |||||
28.04
14:00
FAP
Metalac (K)
3
0
|
28.04.2013 14:00 | FAP | 3 : 0 | Metalac (K) | |||||
28.04
11:00
Mladost
Jadran
4
1
|
28.04.2013 11:00 | Mladost | 4 : 1 | Jadran | |||||
28.04
11:00
Goč
Šumadija 1903
0
1
|
28.04.2013 11:00 | Goč | 0 : 1 | Šumadija 1903 |
28.04
Morava
Rudar
0
3
|
28.04.2013 | Morava | 0 : 3 | Rudar | |||||
28.04
Karađorđe
Mladi radnik (P)
0
5
|
28.04.2013 | Karađorđe | 0 : 5 | Mladi radnik (P) | |||||
28.04
GFK Jasenica 1911
Šumadija
3
0
|
28.04.2013 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 0 | Šumadija |
28.04
16:00
Savacijum
Mačva
2
5
|
28.04.2013 16:00 | Savacijum | 2 : 5 | Mačva |
28.04
Brodarac
Partizan
0
6
|
28.04.2013 | Brodarac | 0 : 6 | Partizan | |||||
28.04
Rad
Borac
4
1
|
28.04.2013 | Rad | 4 : 1 | Borac | |||||
28.04
Teleoptik
Sloboda Point
0
1
|
28.04.2013 | Teleoptik | 0 : 1 | Sloboda Point | |||||
28.04
OFK Beograd
Loznica 1919
2
0
|
28.04.2013 | OFK Beograd | 2 : 0 | Loznica 1919 | |||||
28.04
Sloga
BSK Borča
3
1
|
28.04.2013 | Sloga | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
28.04
Raadnički 1923
Napredak
1
0
|
28.04.2013 | Raadnički 1923 | 1 : 0 | Napredak |
28.04
12:00
Spartak ZV
Indeks
4
1
|
28.04.2013 12:00 | Spartak ZV | 4 : 1 | Indeks | |||||
28.04
12:00
Hajduk
Vojvodina
1
0
|
28.04.2013 12:00 | Hajduk | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
28.04
12:00
Bačka Topola
Banat
0
2
|
28.04.2013 12:00 | Bačka Topola | 0 : 2 | Banat | |||||
28.04
12:00
Proleter 2006
Novi Sad
3
3
|
28.04.2013 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 3 | Novi Sad | |||||
28.04
12:00
Radnički (S)
Vršac
2
1
|
28.04.2013 12:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Vršac |
28.04
15:00
Tavankut
Jadran
7
0
|
28.04.2013 15:00 | Tavankut | 7 : 0 | Jadran | |||||
28.04
15:00
Proleter
Bajša
1
2
|
28.04.2013 15:00 | Proleter | 1 : 2 | Bajša | |||||
28.04
15:00
Panonija IM Topola
Krivaja
2
1
|
28.04.2013 15:00 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Krivaja | |||||
28.04
15:00
Vinogradar
Bačka (M)
3
0
|
28.04.2013 15:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Bačka (M) | |||||
28.04
15:00
Tisa
Preporod
4
1
|
28.04.2013 15:00 | Tisa | 4 : 1 | Preporod |
28.04
10:00
Radnički
Subotica '96
7
5
|
28.04.2013 10:00 | Radnički | 7 : 5 | Subotica '96 | |||||
28.04
10:00
Senta
Subotica '97
0
1
|
28.04.2013 10:00 | Senta | 0 : 1 | Subotica '97 |
28.04
Šumadija
Mladi radnik
4
1
|
28.04.2013 | Šumadija | 4 : 1 | Mladi radnik |
28.04
10:00
Budućnost
Javor
2
5
|
28.04.2013 10:00 | Budućnost | 2 : 5 | Javor | |||||
28.04
12:00
FAP
Metalac (K)
1
0
|
28.04.2013 12:00 | FAP | 1 : 0 | Metalac (K) | |||||
28.04
11:00
Metalac (GM)
Sušica
2
1
|
28.04.2013 11:00 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Sušica | |||||
28.04
10:00
Sevojno
Bane
1
0
|
28.04.2013 10:00 | Sevojno | 1 : 0 | Bane | |||||
28.04
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
2
0
|
28.04.2013 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
28.04
11:00
Čačak 94
Sloga (K)
1
1
|
28.04.2013 11:00 | Čačak 94 | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
28.04
11:00
Čačak 94
Mladost
2
0
|
28.04.2013 11:00 | Čačak 94 | 2 : 0 | Mladost | |||||
28.04
Sloga (K)
Sloga (BB)
1
0
|
28.04.2013 | Sloga (K) | 1 : 0 | Sloga (BB) | |||||
28.04
Jedinstvo Putevi
Sevojno
1
3
|
28.04.2013 | Jedinstvo Putevi | 1 : 3 | Sevojno | |||||
28.04
Bane
Metalac (GM)
0
2
|
28.04.2013 | Bane | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
28.04
14:00
Metalac (K)
Budućnost
3
0
|
28.04.2013 14:00 | Metalac (K) | 3 : 0 | Budućnost |
28.04
12:00
Kolonija
Železničar
1
3
|
28.04.2013 12:00 | Kolonija | 1 : 3 | Železničar | |||||
28.04
12:00
Proleter
Radnički
2
2
|
28.04.2013 12:00 | Proleter | 2 : 2 | Radnički |
28.04
12:00
Šabac
Jedinstvo
7
1
|
28.04.2013 12:00 | Šabac | 7 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
10:00
Jedinstvo
Radnički
6
1
|
28.04.2013 10:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | Radnički | |||||
28.04
12:00
Jedinstvo
Budućnost
1
1
|
28.04.2013 12:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Budućnost |
28.04
Rudar (B)
Pazar Juniors "Ajax"
0
2
|
28.04.2013 | Rudar (B) | 0 : 2 | Pazar Juniors "Ajax" |
28.04
Smederevo
Bežanija
8
0
|
28.04.2013 | Smederevo | 8 : 0 | Bežanija | |||||
28.04
Loznica 1919
Savacijum
1
3
|
28.04.2013 | Loznica 1919 | 1 : 3 | Savacijum | |||||
28.04
Župa
Crvena zvezda
1
2
|
28.04.2013 | Župa | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
28.04
11:00
AS
OFK Beograd
1
0
|
28.04.2013 11:00 | AS | 1 : 0 | OFK Beograd |
28.04
10:00
Crvenka
ČSK Pivara
1
3
|
28.04.2013 10:00 | Crvenka | 1 : 3 | ČSK Pivara | |||||
28.04
10:00
Hajduk
Vojvodina
0
2
|
28.04.2013 10:00 | Hajduk | 0 : 2 | Vojvodina |
28.04
Osipaonica
Proleter
0
1
|
28.04.2013 | Osipaonica | 0 : 1 | Proleter | |||||
28.04
Mladi radnik
Sloga
5
0
|
28.04.2013 | Mladi radnik | 5 : 0 | Sloga |
28.04
10:00
Obilić
Senta
2
5
|
28.04.2013 10:00 | Obilić | 2 : 5 | Senta |
28.04
Plana
MIP Presing
0
2
|
28.04.2013 | Plana | 0 : 2 | MIP Presing | |||||
28.04
Šumadija
Mladi radnik
0
1
|
28.04.2013 | Šumadija | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
28.04
Seljak
GFK Jasenica 1911
0
2
|
28.04.2013 | Seljak | 0 : 2 | GFK Jasenica 1911 |
28.04
10:00
Kolonija
Železničar
0
2
|
28.04.2013 10:00 | Kolonija | 0 : 2 | Železničar | |||||
28.04
10:00
Proleter
Radnički
8
0
|
28.04.2013 10:00 | Proleter | 8 : 0 | Radnički |
28.04
09:00
Borac
Kraguj
1
10
|
28.04.2013 09:00 | Borac | 1 : 10 | Kraguj | |||||
28.04
09:00
Sloga (D)
Slavija
0
3
|
28.04.2013 09:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Slavija |
28.04
11:00
Savacijum
Jedinstvo
0
1
|
28.04.2013 11:00 | Savacijum | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
10:00
Šabac
Spartak
4
1
|
28.04.2013 10:00 | Šabac | 4 : 1 | Spartak | |||||
28.04
10:00
Jedinstvo
Budućnost
0
0
|
28.04.2013 10:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Budućnost | |||||
28.04
10:00
Osecina
Mačva
1
6
|
28.04.2013 10:00 | Osecina | 1 : 6 | Mačva |
28.04
OFK Lešak
Tutin
1
4
|
28.04.2013 | OFK Lešak | 1 : 4 | Tutin | |||||
28.04
Pazar Juniors
Rudar (B)
4
1
|
28.04.2013 | Pazar Juniors | 4 : 1 | Rudar (B) | |||||
28.04
OFK Ras
Granit
4
0
|
28.04.2013 | OFK Ras | 4 : 0 | Granit |
28.04
10:00
Sušica
Šumadija
0
4
|
28.04.2013 10:00 | Sušica | 0 : 4 | Šumadija | |||||
28.04
10:00
Feniks
Apolon 4 I
0
12
|
28.04.2013 10:00 | Feniks | 0 : 12 | Apolon 4 I |
28.04
10:00
Sloga
Mladi Radnik
13
0
|
28.04.2013 10:00 | Sloga | 13 : 0 | Mladi Radnik |
28.04
12:30
Bane 1
Pazar Juniors '00
1
6
|
28.04.2013 12:30 | Bane 1 | 1 : 6 | Pazar Juniors '00 | |||||
28.04
Bane 2
Pazar Juniors '01
2
1
|
28.04.2013 | Bane 2 | 2 : 1 | Pazar Juniors '01 | |||||
28.04
11:00
Bane 1
Rudar
0
3
|
28.04.2013 11:00 | Bane 1 | 0 : 3 | Rudar | |||||
28.04
OFK As
Pazar Juniors '00
0
3
|
28.04.2013 | OFK As | 0 : 3 | Pazar Juniors '00 | |||||
28.04
Tutin
OFK Lešak
2
0
|
28.04.2013 | Tutin | 2 : 0 | OFK Lešak | |||||
28.04
Ibar
Sočanica
0
3
|
28.04.2013 | Ibar | 0 : 3 | Sočanica |
28.04
11:00
Sloga
Mladi radnik
7
1
|
28.04.2013 11:00 | Sloga | 7 : 1 | Mladi radnik |
28.04
VA 014
Šumadija
1
3
|
28.04.2013 | VA 014 | 1 : 3 | Šumadija |
28.04
Udarnik
Kolubara 2
41
27
|
28.04.2013 | Udarnik | 41 : 27 | Kolubara 2 | |||||
28.04
Partizan 2
Metalac
34
29
|
28.04.2013 | Partizan 2 | 34 : 29 | Metalac | |||||
28.04
Studentski grad
Jedinstvo
33
21
|
28.04.2013 | Studentski grad | 33 : 21 | Jedinstvo | |||||
28.04
Rudar 2
Čukarički
28
33
|
28.04.2013 | Rudar 2 | 28 : 33 | Čukarički |
28.04
19:00
Kopernikus
Bečej
6
2
|
28.04.2013 19:00 | Kopernikus | 6 : 2 | Bečej |
28.04
Royal Crowns Kraljevo
GAT Dukes Novi Sad
12
19
|
28.04.2013 | Royal Crowns Kraljevo | 12 : 19 | GAT Dukes Novi Sad |
28.04
Lavovi Vršac
Celtis Sombor
44
28
|
28.04.2013 | Lavovi Vršac | 44 : 28 | Celtis Sombor | |||||
28.04
Grofovi Novi Kneževac
Mammoths Kikinda
0
13
|
28.04.2013 | Grofovi Novi Kneževac | 0 : 13 | Mammoths Kikinda |
28.04
Golden Bears Bor
Pirates Zemun
6
66
|
28.04.2013 | Golden Bears Bor | 6 : 66 | Pirates Zemun | |||||
28.04
Pastuvi Požarevac
Forestlanders Mladenovac
7
35
|
28.04.2013 | Pastuvi Požarevac | 7 : 35 | Forestlanders Mladenovac | |||||
28.04
Angel Warriors Čačak
Indians Inđija
16
48
|
28.04.2013 | Angel Warriors Čačak | 16 : 48 | Indians Inđija |