22.10
14:30
Šumadija
Železničar
1
0
|
22.10.2011 14:30 | Šumadija | 1 : 0 | Železničar | |||||
22.10
14:30
Rudar
Sloga (P)
4
0
|
22.10.2011 14:30 | Rudar | 4 : 0 | Sloga (P) | |||||
22.10
11:00
Vujić Valjevo
Pobeda
1
1
|
22.10.2011 11:00 | Vujić Valjevo | 1 : 1 | Pobeda | |||||
22.10
14:30
Sloga (BB)
Polet (Lj)
2
0
|
22.10.2011 14:30 | Sloga (BB) | 2 : 0 | Polet (Lj) |
22.10
15:00
Radnički (S)
Sloga
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Sloga | |||||
22.10
15:00
Svrljig
Balkanski
0
0
|
22.10.2011 15:00 | Svrljig | 0 : 0 | Balkanski | |||||
22.10
15:00
Žitorađa
Trstenik PPT
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Žitorađa | 2 : 1 | Trstenik PPT |
22.10
15:00
Bačka Topola
Mladost (BJ)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Bačka Topola | 1 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
22.10
15:00
Tekstilac
ČSK Pivara
2
0
|
22.10.2011 15:00 | Tekstilac | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
22.10
15:00
Cement
Dolina
0
1
|
22.10.2011 15:00 | Cement | 0 : 1 | Dolina | |||||
22.10
15:00
Sloga (T)
Vršac
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Sloga (T) | 3 : 0 | Vršac | |||||
22.10
15:00
Radnički (NP)
Radnički (Š)
2
0
|
22.10.2011 15:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Radnički (Š) |
22.10
14:00
Balkan Mirijevo
Šumadija
0
3
|
22.10.2011 14:00 | Balkan Mirijevo | 0 : 3 | Šumadija | |||||
22.10
10:00
Beograd
Slavija
0
3
|
22.10.2011 10:00 | Beograd | 0 : 3 | Slavija | |||||
22.10
14:00
Dorćol
PKB
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Dorćol | 2 : 1 | PKB | |||||
22.10
14:00
Voždovac
BASK
3
1
|
22.10.2011 14:00 | Voždovac | 3 : 1 | BASK |
22.10
14:30
Partizan
Takovo
1
1
|
22.10.2011 14:30 | Partizan | 1 : 1 | Takovo |
22.10
14:30
Vrbovac
Seljak
1
6
|
22.10.2011 14:30 | Vrbovac | 1 : 6 | Seljak | |||||
22.10
14:30
Gruža
Sloga (B)
1
0
|
22.10.2011 14:30 | Gruža | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
22.10
14:30
Crvena zvezda
Železničar
3
1
|
22.10.2011 14:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Železničar |
22.10
14:30
Ribnica
Krušik
1
2
|
22.10.2011 14:30 | Ribnica | 1 : 2 | Krušik | |||||
22.10
14:30
Budućnost
Sevojno
1
0
|
22.10.2011 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Sevojno | |||||
22.10
14:30
Jedinstvo
Loznica
0
1
|
22.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Loznica |
22.10
15:00
Pusta Reka
Vučje
3
1
|
22.10.2011 15:00 | Pusta Reka | 3 : 1 | Vučje | |||||
22.10
15:00
Sloga (L)
Palilulac
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Sloga (L) | 1 : 2 | Palilulac |
22.10
15:00
Kablovi
Napredak
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Kablovi | 2 : 1 | Napredak | |||||
22.10
15:00
Morava (Ć)
Dunav
4
1
|
22.10.2011 15:00 | Morava (Ć) | 4 : 1 | Dunav | |||||
22.10
15:00
Ozren
Jedinstvo (P)
1
1
|
22.10.2011 15:00 | Ozren | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
22.10
15:00
SFS Borac
Đerdap
1
4
|
22.10.2011 15:00 | SFS Borac | 1 : 4 | Đerdap |
22.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | Sloboda | |||||
22.10
15:00
Kolonija
Jedinstvo (NB)
2
2
|
22.10.2011 15:00 | Kolonija | 2 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
22.10
15:00
Dinamo
Radnički (Z)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Dinamo | 2 : 1 | Radnički (Z) | |||||
22.10
15:00
Kozara
Bačka (P)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Kozara | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
22.10
15:00
Obilić
AFK Ada
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Obilić | 1 : 2 | AFK Ada |
22.10
15:00
Crvena Zvezda
Mladost (BP)
3
1
|
22.10.2011 15:00 | Crvena Zvezda | 3 : 1 | Mladost (BP) | |||||
22.10
15:00
Borac (NS)
Sloga (E)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Borac (NS) | 1 : 0 | Sloga (E) | |||||
22.10
15:00
Bačka (BP)
Jedinstvo (SP)
1
3
|
22.10.2011 15:00 | Bačka (BP) | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
22.10
15:00
1. Maj
Index
0
2
|
22.10.2011 15:00 | 1. Maj | 0 : 2 | Index | |||||
22.10
15:00
Radnički (SM)
Polet (S)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Radnički (SM) | 1 : 0 | Polet (S) | |||||
22.10
15:00
Obilić
Omladinac (NB)
0
0
|
22.10.2011 15:00 | Obilić | 0 : 0 | Omladinac (NB) |
22.10
14:00
Lepušnica
Grafičar
0
0
|
22.10.2011 14:00 | Lepušnica | 0 : 0 | Grafičar | |||||
22.10
14:00
Turbina
IMT
3
0
|
22.10.2011 14:00 | Turbina | 3 : 0 | IMT | |||||
22.10
14:00
Trudbenik
GSP Polet
0
0
|
22.10.2011 14:00 | Trudbenik | 0 : 0 | GSP Polet | |||||
22.10
14:00
Palilulac
Sremčica
4
0
|
22.10.2011 14:00 | Palilulac | 4 : 0 | Sremčica | |||||
22.10
14:00
Lokomotiva
Borac (O)
1
1
|
22.10.2011 14:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Borac (O) | |||||
22.10
14:00
Vinča
Budućnost (D)
0
1
|
22.10.2011 14:00 | Vinča | 0 : 1 | Budućnost (D) |
22.10
14:00
Karađorđe
Rudar
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Rudar | |||||
22.10
14:00
Grdica
Ribnica (J)
2
3
|
22.10.2011 14:00 | Grdica | 2 : 3 | Ribnica (J) |
22.10
14:00
Maršić
Seljak
1
1
|
22.10.2011 14:00 | Maršić | 1 : 1 | Seljak | |||||
22.10
14:00
Jadran
Sloga L
4
0
|
22.10.2011 14:00 | Jadran | 4 : 0 | Sloga L |
22.10
15:00
Mladost
Rudar
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Mladost | 1 : 0 | Rudar |
22.10
14:30
Karađorđe
Borac
4
2
|
22.10.2011 14:30 | Karađorđe | 4 : 2 | Borac | |||||
22.10
14:30
Marjan
Šumadinac (S)
4
0
|
22.10.2011 14:30 | Marjan | 4 : 0 | Šumadinac (S) |
22.10
Šumadinac
Selevac
1
0
|
22.10.2011 | Šumadinac | 1 : 0 | Selevac |
22.10
14:30
VGSK
Sloga B
2
1
|
22.10.2011 14:30 | VGSK | 2 : 1 | Sloga B | |||||
22.10
14:30
Polet
Crni Vrh
4
2
|
22.10.2011 14:30 | Polet | 4 : 2 | Crni Vrh |
22.10
15:00
Borac
Napredak
5
1
|
22.10.2011 15:00 | Borac | 5 : 1 | Napredak | |||||
22.10
15:00
Mačva 2005
Lipolist
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Mačva 2005 | 2 : 1 | Lipolist | |||||
22.10
15:00
Radnički
Sindjelić
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Radnički | 2 : 1 | Sindjelić |
22.10
13:30
Rubribreza
OFK Jabučje
1
1
|
22.10.2011 13:30 | Rubribreza | 1 : 1 | OFK Jabučje |
22.10
13:30
Zlatibor voda
Jedinstvo
6
2
|
22.10.2011 13:30 | Zlatibor voda | 6 : 2 | Jedinstvo |
22.10
OFK Niš
Jedinstvo
3
0
|
22.10.2011 | OFK Niš | 3 : 0 | Jedinstvo |
22.10
15:00
Doljevac 1971
Morava
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Doljevac 1971 | 1 : 2 | Morava | |||||
22.10
15:00
Naša krila 1936
Borac
5
3
|
22.10.2011 15:00 | Naša krila 1936 | 5 : 3 | Borac | |||||
22.10
15:00
Toplica
Zemljoradnik
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Toplica | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
22.10
15:00
Orljane
Napredak
0
0
|
22.10.2011 15:00 | Orljane | 0 : 0 | Napredak |
22.10
14:30
Jedinstvo (Š)
Jedinstvo (B)
3
2
|
22.10.2011 14:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 2 | Jedinstvo (B) | |||||
22.10
14:30
Budućnost
Jedinstvo (G)
5
1
|
22.10.2011 14:30 | Budućnost | 5 : 1 | Jedinstvo (G) |
22.10
15:00
Zadrugar
Lužnica
0
1
|
22.10.2011 15:00 | Zadrugar | 0 : 1 | Lužnica |
22.10
14:00
Levosoje
As
0
1
|
22.10.2011 14:00 | Levosoje | 0 : 1 | As | |||||
22.10
14:00
Čelik
Bukuroca
3
1
|
22.10.2011 14:00 | Čelik | 3 : 1 | Bukuroca | |||||
22.10
14:00
Pčinja
Besa
3
1
|
22.10.2011 14:00 | Pčinja | 3 : 1 | Besa | |||||
22.10
14:00
Mladost (S)
Alakince
2
2
|
22.10.2011 14:00 | Mladost (S) | 2 : 2 | Alakince |
22.10
15:00
Borac
Partizanski put
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Borac | 3 : 0 | Partizanski put |
22.10
14:00
Vinorača
Mladost (K)
1
0
|
22.10.2011 14:00 | Vinorača | 1 : 0 | Mladost (K) |
22.10
15:00
Zlot
Sloga
8
1
|
22.10.2011 15:00 | Zlot | 8 : 1 | Sloga | |||||
22.10
15:00
Rudar
Rajac
7
2
|
22.10.2011 15:00 | Rudar | 7 : 2 | Rajac | |||||
22.10
15:00
Brestovac
Nemetali
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Brestovac | 2 : 1 | Nemetali | |||||
22.10
15:00
Rudna Glava
Poreč
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Rudna Glava | 1 : 0 | Poreč |
22.10
14:30
Bošnjane
Dedina
2
1
|
22.10.2011 14:30 | Bošnjane | 2 : 1 | Dedina | |||||
22.10
14:30
Blagotin
Gornji Stepoš
4
1
|
22.10.2011 14:30 | Blagotin | 4 : 1 | Gornji Stepoš |
22.10
15:00
BSK
Sloga (M)
10
0
|
22.10.2011 15:00 | BSK | 10 : 0 | Sloga (M) | |||||
22.10
15:00
Rudar Vrška Čuka
Radnički
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Rudar Vrška Čuka | 1 : 2 | Radnički |
22.10
15:00
Vršac United
Jugoslavija
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Vršac United | 1 : 0 | Jugoslavija | |||||
22.10
15:00
Sloga (P)
Spartak
2
0
|
22.10.2011 15:00 | Sloga (P) | 2 : 0 | Spartak | |||||
22.10
15:00
BAK
Partizan (U)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | BAK | 2 : 1 | Partizan (U) |
22.10
14:00
Čoka
Preporod
1
0
|
22.10.2011 14:00 | Čoka | 1 : 0 | Preporod | |||||
22.10
14:00
Sloboda
Krivaja
0
2
|
22.10.2011 14:00 | Sloboda | 0 : 2 | Krivaja | |||||
22.10
14:00
Potisje
Vinogradar
0
0
|
22.10.2011 14:00 | Potisje | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
22.10
14:00
Jadran
Panonija IM Topola
1
3
|
22.10.2011 14:00 | Jadran | 1 : 3 | Panonija IM Topola |
22.10
15:00
Begej
Mladost (BD)
6
0
|
22.10.2011 15:00 | Begej | 6 : 0 | Mladost (BD) | |||||
22.10
15:00
Naftagas
Crvena zvezda (VS)
2
0
|
22.10.2011 15:00 | Naftagas | 2 : 0 | Crvena zvezda (VS) | |||||
22.10
15:00
Borac (Z)
Crvena Zvezda (RS)
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Borac (Z) | 1 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
22.10
15:00
Krajina
Rusanda
4
0
|
22.10.2011 15:00 | Krajina | 4 : 0 | Rusanda |
22.10
15:00
Crvenka
BSK
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Crvenka | 1 : 0 | BSK | |||||
22.10
15:00
Polet
Kula
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Polet | 1 : 0 | Kula | |||||
22.10
15:00
Mladost
Graničar (R)
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Graničar (R) |
22.10
Podrinje
Hajduk (V)
3
2
|
22.10.2011 | Podrinje | 3 : 2 | Hajduk (V) | |||||
22.10
Partizan
Sloga Milšped
7
1
|
22.10.2011 | Partizan | 7 : 1 | Sloga Milšped |
22.10
Metalac
Šajkaš
2
1
|
22.10.2011 | Metalac | 2 : 1 | Šajkaš | |||||
22.10
Vrbas
Petrovaradin
0
0
|
22.10.2011 | Vrbas | 0 : 0 | Petrovaradin | |||||
22.10
Slavija (NS)
Jedinstvo
0
0
|
22.10.2011 | Slavija (NS) | 0 : 0 | Jedinstvo |
22.10
14:00
Brodarac
Vrčin
1
0
|
22.10.2011 14:00 | Brodarac | 1 : 0 | Vrčin | |||||
22.10
14:00
Rudar
PKB Kovilovo
0
0
|
22.10.2011 14:00 | Rudar | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
22.10
14:00
IMR
Milutinac
5
0
|
22.10.2011 14:00 | IMR | 5 : 0 | Milutinac |
22.10
14:00
Čibukovac
Gruža
2
2
|
22.10.2011 14:00 | Čibukovac | 2 : 2 | Gruža |
22.10
14:00
OFK Bagremar
Mladost
3
2
|
22.10.2011 14:00 | OFK Bagremar | 3 : 2 | Mladost |
22.10
15:00
Parmenac
Čačak 94
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Parmenac | 1 : 0 | Čačak 94 |
22.10
14:30
Ozremica
Takovski Ustanak
1
1
|
22.10.2011 14:30 | Ozremica | 1 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
22.10
14:30
Gornji Branetići
Boljkovci
1
0
|
22.10.2011 14:30 | Gornji Branetići | 1 : 0 | Boljkovci |
22.10
13:30
Bjelica
Radnički
1
3
|
22.10.2011 13:30 | Bjelica | 1 : 3 | Radnički | |||||
22.10
13:30
Bratstvo
Jedinstvo
1
1
|
22.10.2011 13:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Jedinstvo |
22.10
14:30
Prvi srpski ustanak
Šatornja
0
3
|
22.10.2011 14:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 3 | Šatornja |
22.10
14:00
Karađorđe
ŽSK
1
4
|
22.10.2011 14:00 | Karađorđe | 1 : 4 | ŽSK | |||||
22.10
14:00
Šumadija
Mladost (R)
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Šumadija | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
22.10
14:00
Mladost (K)
Grivac
1
2
|
22.10.2011 14:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Grivac | |||||
22.10
14:00
BSK
Sloga
0
0
|
22.10.2011 14:00 | BSK | 0 : 0 | Sloga | |||||
22.10
14:00
Omladinac
Pobeda
1
0
|
22.10.2011 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Pobeda | |||||
22.10
14:00
Lepenica
Mladost MG
2
0
|
22.10.2011 14:00 | Lepenica | 2 : 0 | Mladost MG |
22.10
14:30
Trgovački
Zadrugar
2
1
|
22.10.2011 14:30 | Trgovački | 2 : 1 | Zadrugar |
22.10
14:30
Žitkovica
RSK
6
1
|
22.10.2011 14:30 | Žitkovica | 6 : 1 | RSK | |||||
22.10
14:30
Polet
Pobeda
5
0
|
22.10.2011 14:30 | Polet | 5 : 0 | Pobeda |
22.10
15:00
Luk
Studenac
0
1
|
22.10.2011 15:00 | Luk | 0 : 1 | Studenac | |||||
22.10
15:00
Borac
Granit
4
1
|
22.10.2011 15:00 | Borac | 4 : 1 | Granit |
22.10
Mladost (PP)
Dumaca
3
1
|
22.10.2011 | Mladost (PP) | 3 : 1 | Dumaca | |||||
22.10
OFK Jelen
Pocerina
5
1
|
22.10.2011 | OFK Jelen | 5 : 1 | Pocerina |
22.10
15:00
Majur
Gorki
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Majur | 3 : 0 | Gorki |
22.10
14:30
Junior Novo Naselje
Tešnjar
0
1
|
22.10.2011 14:30 | Junior Novo Naselje | 0 : 1 | Tešnjar |
22.10
Sloga
Ratkovac
3
0
|
22.10.2011 | Sloga | 3 : 0 | Ratkovac |
22.10
14:30
Kalenić
Omladinac
1
1
|
22.10.2011 14:30 | Kalenić | 1 : 1 | Omladinac | |||||
22.10
14:30
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
22.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga |
22.10
Crvena Zvezda
Vukašinovac
2
1
|
22.10.2011 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Vukašinovac | |||||
22.10
Draževac
Polet (V)
0
1
|
22.10.2011 | Draževac | 0 : 1 | Polet (V) |
22.10
15:00
Sloboda
Padež
0
1
|
22.10.2011 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Padež | |||||
22.10
15:00
Borac
Lokomotiva
0
1
|
22.10.2011 15:00 | Borac | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
22.10
15:00
Mladost
Sloga
1
5
|
22.10.2011 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Sloga |
22.10
14:00
Sindjelic
Mladi Radnik
3
2
|
22.10.2011 14:00 | Sindjelic | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
22.10
14:00
Ursule
Resavac
3
1
|
22.10.2011 14:00 | Ursule | 3 : 1 | Resavac | |||||
22.10
14:00
Tekstilac
Kolare
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Tekstilac | 2 : 1 | Kolare |
22.10
14:30
Sloga D
Gradina
2
2
|
22.10.2011 14:30 | Sloga D | 2 : 2 | Gradina |
22.10
15:00
Kupci
Modrica
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Kupci | 3 : 0 | Modrica |
22.10
15:00
Jedinstvo Stević
Strela
6
0
|
22.10.2011 15:00 | Jedinstvo Stević | 6 : 0 | Strela |
22.10
15:00
Jedinstvo
Budućnost (A)
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Budućnost (A) |
22.10
14:00
Slavija
Sokolac
3
0
|
22.10.2011 14:00 | Slavija | 3 : 0 | Sokolac |
22.10
15:00
Budućnost
Olimpija
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Olimpija |
22.10
15:00
Budućnost
Borac
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Borac |
22.10
15:00
Železničar
TSK
0
4
|
22.10.2011 15:00 | Železničar | 0 : 4 | TSK |
22.10
14:00
Soko
Vojvodina
1
1
|
22.10.2011 14:00 | Soko | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
22.10
14:00
Krila Krajine
Maglić
2
0
|
22.10.2011 14:00 | Krila Krajine | 2 : 0 | Maglić |
22.10
14:30
Popović
Podunavac
1
0
|
22.10.2011 14:30 | Popović | 1 : 0 | Podunavac | |||||
22.10
14:30
Radnički PDM
Šepšin
6
0
|
22.10.2011 14:30 | Radnički PDM | 6 : 0 | Šepšin |
22.10
14:00
Krtinska
Palež
2
0
|
22.10.2011 14:00 | Krtinska | 2 : 0 | Palež | |||||
22.10
14:00
Barajevo
Napredak
1
2
|
22.10.2011 14:00 | Barajevo | 1 : 2 | Napredak | |||||
22.10
14:00
OFK Zabrežje
OFK Burovo
1
0
|
22.10.2011 14:00 | OFK Zabrežje | 1 : 0 | OFK Burovo |
22.10
14:00
Stara Čaršija
Bogutovačka Banja
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Bogutovačka Banja |
22.10
14:30
Tulež
Venčani
5
0
|
22.10.2011 14:30 | Tulež | 5 : 0 | Venčani | |||||
22.10
14:30
Brezovac
Kopljari
0
4
|
22.10.2011 14:30 | Brezovac | 0 : 4 | Kopljari |
22.10
14:30
OFK Žabare
Borac
2
0
|
22.10.2011 14:30 | OFK Žabare | 2 : 0 | Borac | |||||
22.10
14:30
ZT Gorovič
Mladost
3
4
|
22.10.2011 14:30 | ZT Gorovič | 3 : 4 | Mladost |
22.10
15:00
Mladost 2011 (B)
Mladost (P)
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Mladost 2011 (B) | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
22.10
15:00
Kotlenik (L)
Kotlenik (G)
6
1
|
22.10.2011 15:00 | Kotlenik (L) | 6 : 1 | Kotlenik (G) |
22.10
14:30
7 juli
Burovac
2
0
|
22.10.2011 14:30 | 7 juli | 2 : 0 | Burovac | |||||
22.10
14:30
Mlava
Soko
3
0
|
22.10.2011 14:30 | Mlava | 3 : 0 | Soko | |||||
22.10
14:30
Dobrnje
B.S.K.
1
1
|
22.10.2011 14:30 | Dobrnje | 1 : 1 | B.S.K. | |||||
22.10
14:30
Busur
Radnik
3
5
|
22.10.2011 14:30 | Busur | 3 : 5 | Radnik | |||||
22.10
14:30
Laolac
Budućnost
0
4
|
22.10.2011 14:30 | Laolac | 0 : 4 | Budućnost |
22.10
14:30
Košava
Stig MC
1
2
|
22.10.2011 14:30 | Košava | 1 : 2 | Stig MC | |||||
22.10
14:30
Stig C
BSK
10
2
|
22.10.2011 14:30 | Stig C | 10 : 2 | BSK |
22.10
14:30
Budućnost
Vrelo
4
2
|
22.10.2011 14:30 | Budućnost | 4 : 2 | Vrelo | |||||
22.10
14:30
Borac
OFK Homolje
1
4
|
22.10.2011 14:30 | Borac | 1 : 4 | OFK Homolje | |||||
22.10
14:30
Laznica
Zadrugar
2
8
|
22.10.2011 14:30 | Laznica | 2 : 8 | Zadrugar |
22.10
14:30
Metalac
Sloga (L)
0
3
|
22.10.2011 14:30 | Metalac | 0 : 3 | Sloga (L) | |||||
22.10
14:30
Stig
Proleter
2
2
|
22.10.2011 14:30 | Stig | 2 : 2 | Proleter |
22.10
14:00
Borac
Polet
2
1
|
22.10.2011 14:00 | Borac | 2 : 1 | Polet | |||||
22.10
14:00
Sloga
Milan Orlić
0
5
|
22.10.2011 14:00 | Sloga | 0 : 5 | Milan Orlić |
22.10
15:00
Rankovac
Žabar
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Rankovac | 2 : 1 | Žabar | |||||
22.10
15:00
Metlić
Zablaće
0
3
|
22.10.2011 15:00 | Metlić | 0 : 3 | Zablaće |
22.10
15:00
Stojan Lazarac
Mladost (O)
5
1
|
22.10.2011 15:00 | Stojan Lazarac | 5 : 1 | Mladost (O) | |||||
22.10
15:00
Mladost (M.M)
Napredak (BP)
0
5
|
22.10.2011 15:00 | Mladost (M.M) | 0 : 5 | Napredak (BP) | |||||
22.10
15:00
Premijer
Radnik
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Premijer | 1 : 0 | Radnik |
22.10
15:00
Maovi MH
Zadrugar Milkivit
1
1
|
22.10.2011 15:00 | Maovi MH | 1 : 1 | Zadrugar Milkivit | |||||
22.10
15:00
Napredak
Fortuna
3
1
|
22.10.2011 15:00 | Napredak | 3 : 1 | Fortuna | |||||
22.10
15:00
Buducnost
POFK Letnjikovac
4
0
|
22.10.2011 15:00 | Buducnost | 4 : 0 | POFK Letnjikovac |
22.10
14:30
Zvizdar
Sloga
6
0
|
22.10.2011 14:30 | Zvizdar | 6 : 0 | Sloga |
22.10
15:00
Mladost (K)
Jasunja
4
4
|
22.10.2011 15:00 | Mladost (K) | 4 : 4 | Jasunja | |||||
22.10
15:00
Mladost (DL)
Nomanica
3
2
|
22.10.2011 15:00 | Mladost (DL) | 3 : 2 | Nomanica | |||||
22.10
15:00
Moravac (P)
Turekovac
0
3
|
22.10.2011 15:00 | Moravac (P) | 0 : 3 | Turekovac | |||||
22.10
15:00
Gornje Krajince
Omladinac
0
0
|
22.10.2011 15:00 | Gornje Krajince | 0 : 0 | Omladinac | |||||
22.10
15:00
Bratstvo (Z)
Brza
4
3
|
22.10.2011 15:00 | Bratstvo (Z) | 4 : 3 | Brza | |||||
22.10
15:00
Real
Bratstvo (B)
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Real | 1 : 2 | Bratstvo (B) |
22.10
14:00
Rudar
Resavac
4
2
|
22.10.2011 14:00 | Rudar | 4 : 2 | Resavac |
22.10
14:00
Šumadinac
Polet
5
2
|
22.10.2011 14:00 | Šumadinac | 5 : 2 | Polet |
22.10
16:30
Ribnik
Stara Čaršija
1
3
|
22.10.2011 16:30 | Ribnik | 1 : 3 | Stara Čaršija | |||||
22.10
16:30
Omladinac
Beli Orlovi
2
3
|
22.10.2011 16:30 | Omladinac | 2 : 3 | Beli Orlovi |
22.10
14:00
Juhor 2
Rubin
1
0
|
22.10.2011 14:00 | Juhor 2 | 1 : 0 | Rubin |
22.10
15:00
Mačkovac
Rasinac
5
3
|
22.10.2011 15:00 | Mačkovac | 5 : 3 | Rasinac | |||||
22.10
15:00
Žabare
Srnje
1
0
|
22.10.2011 15:00 | Žabare | 1 : 0 | Srnje | |||||
22.10
15:00
Padež
BSK
4
3
|
22.10.2011 15:00 | Padež | 4 : 3 | BSK | |||||
22.10
15:00
Kruševica
Pakasnica
3
0
|
22.10.2011 15:00 | Kruševica | 3 : 0 | Pakasnica | |||||
22.10
15:00
Gaglovo
Globoder
2
1
|
22.10.2011 15:00 | Gaglovo | 2 : 1 | Globoder |
22.10
15:00
Napredak
Vojvodina
0
3
|
22.10.2011 15:00 | Napredak | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
22.10
15:00
Gaj
Janošik
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Gaj | 1 : 2 | Janošik | |||||
22.10
15:00
Krajina
Sloga
0
2
|
22.10.2011 15:00 | Krajina | 0 : 2 | Sloga | |||||
22.10
15:00
Barice
Banat
3
3
|
22.10.2011 15:00 | Barice | 3 : 3 | Banat |
22.10
14:00
Kapedunum
Mladost (B)
6
0
|
22.10.2011 14:00 | Kapedunum | 6 : 0 | Mladost (B) |
22.10
17:00
Vojvodina
Hajduk
4
0
|
22.10.2011 17:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Hajduk | |||||
22.10
14:30
Spartak ZV
Rad
0
0
|
22.10.2011 14:30 | Spartak ZV | 0 : 0 | Rad | |||||
22.10
14:30
Javor
Partizan
0
2
|
22.10.2011 14:30 | Javor | 0 : 2 | Partizan | |||||
22.10
14:30
Smederevo
Jagodina
1
2
|
22.10.2011 14:30 | Smederevo | 1 : 2 | Jagodina | |||||
22.10
14:30
BSK Borča
OFK Beograd
1
0
|
22.10.2011 14:30 | BSK Borča | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.10
14:30
Borac
Sloboda Point
1
2
|
22.10.2011 14:30 | Borac | 1 : 2 | Sloboda Point | |||||
22.10
18:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
3
1
|
22.10.2011 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Novi Pazar | |||||
22.10
14:30
Radnički 1923
Metalac
3
2
|
22.10.2011 14:30 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Metalac |
22.10
14:30
Radnički (N)
Banat
2
3
|
22.10.2011 14:30 | Radnički (N) | 2 : 3 | Banat | |||||
22.10
14:30
Mladi radnik
Mladenovac
0
0
|
22.10.2011 14:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Mladenovac | |||||
22.10
14:30
Inđija
Sloga (K)
3
1
|
22.10.2011 14:30 | Inđija | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
22.10
14:30
Čukarički
Donji Srem
0
1
|
22.10.2011 14:30 | Čukarički | 0 : 1 | Donji Srem | |||||
22.10
14:30
Radnički (S)
Mladost (L)
2
1
|
22.10.2011 14:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Mladost (L) | |||||
22.10
14:30
Bežanija
Teleoptik
0
0
|
22.10.2011 14:30 | Bežanija | 0 : 0 | Teleoptik |
22.10
15:00
Rubin
Radnički 1919
1
2
|
22.10.2011 15:00 | Rubin | 1 : 2 | Radnički 1919 | |||||
22.10
15:00
Kalemegdan
Pančevo
0
5
|
22.10.2011 15:00 | Kalemegdan | 0 : 5 | Pančevo |
22.10
Partizan
Borac
1
0
|
22.10.2011 | Partizan | 1 : 0 | Borac | |||||
22.10
Radnički (N)
Inđija
2
2
|
22.10.2011 | Radnički (N) | 2 : 2 | Inđija | |||||
22.10
Jagodina
OFK Beograd
1
2
|
22.10.2011 | Jagodina | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
22.10
Čukarički Stankom
Sloga (K)
1
1
|
22.10.2011 | Čukarički Stankom | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
22.10
Radnički 1923
Vojvodina
1
2
|
22.10.2011 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
22.10
Zemun
Rad
0
2
|
22.10.2011 | Zemun | 0 : 2 | Rad | |||||
22.10
Crvena zvezda
Napredak
3
1
|
22.10.2011 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Napredak | |||||
22.10
Javor
BSK Borča
1
2
|
22.10.2011 | Javor | 1 : 2 | BSK Borča |
22.10
Srem
Omladinac
0
2
|
22.10.2011 | Srem | 0 : 2 | Omladinac | |||||
22.10
Spartak Zlatibor Voda
Slavija
3
1
|
22.10.2011 | Spartak Zlatibor Voda | 3 : 1 | Slavija |
22.10
Mačva
Železničar
7
1
|
22.10.2011 | Mačva | 7 : 1 | Železničar | |||||
22.10
Radjevac
Jedinstvo U
5
3
|
22.10.2011 | Radjevac | 5 : 3 | Jedinstvo U |
22.10
13:00
Hajduk
Sloga
1
1
|
22.10.2011 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Sloga | |||||
22.10
13:00
Polet
Kula
5
0
|
22.10.2011 13:00 | Polet | 5 : 0 | Kula | |||||
22.10
13:00
Mladost
Graničar (R)
4
1
|
22.10.2011 13:00 | Mladost | 4 : 1 | Graničar (R) |
22.10
Sloga
Udarnik
1
3
|
22.10.2011 | Sloga | 1 : 3 | Udarnik | |||||
22.10
SASK
Šumadinac
3
0
|
22.10.2011 | SASK | 3 : 0 | Šumadinac | |||||
22.10
Osipaonica
Sloboda
2
1
|
22.10.2011 | Osipaonica | 2 : 1 | Sloboda |
22.10
Jedinstvo
Šumadija
3
1
|
22.10.2011 | Jedinstvo | 3 : 1 | Šumadija | |||||
22.10
Cerovac
Radnik
0
3
|
22.10.2011 | Cerovac | 0 : 3 | Radnik | |||||
22.10
Sloga
Mladi borac
0
6
|
22.10.2011 | Sloga | 0 : 6 | Mladi borac | |||||
22.10
Bresje-Superior
Omladinac
3
0
|
22.10.2011 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Omladinac |
22.10
Partizan
Loznica
6
0
|
22.10.2011 | Partizan | 6 : 0 | Loznica | |||||
22.10
Radnički (N)
Sloboda PS
1
0
|
22.10.2011 | Radnički (N) | 1 : 0 | Sloboda PS | |||||
22.10
Rad
Sloga (L)
4
0
|
22.10.2011 | Rad | 4 : 0 | Sloga (L) | |||||
22.10
Čukarički Stankom
Sloga (K)
1
2
|
22.10.2011 | Čukarički Stankom | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
22.10
OFK Beograd
Vojvodina
0
2
|
22.10.2011 | OFK Beograd | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
22.10
Zemun
Jagodina
2
1
|
22.10.2011 | Zemun | 2 : 1 | Jagodina | |||||
22.10
Crvena zvezda
Teleoptik
2
0
|
22.10.2011 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
22.10
Borac
BSK Borča
1
1
|
22.10.2011 | Borac | 1 : 1 | BSK Borča |
22.10
12:00
Hajduk
Novi Sad
2
0
|
22.10.2011 12:00 | Hajduk | 2 : 0 | Novi Sad | |||||
22.10
12:00
Vojvodina
Radnički (NP)
9
1
|
22.10.2011 12:00 | Vojvodina | 9 : 1 | Radnički (NP) |
22.10
13:30
Mala Bosna
Olimpija
2
1
|
22.10.2011 13:30 | Mala Bosna | 2 : 1 | Olimpija | |||||
22.10
10:00
Palić
Senta
1
2
|
22.10.2011 10:00 | Palić | 1 : 2 | Senta |
22.10
12:00
Čoka
Preporod
4
2
|
22.10.2011 12:00 | Čoka | 4 : 2 | Preporod | |||||
22.10
12:00
Sloboda
Krivaja
0
1
|
22.10.2011 12:00 | Sloboda | 0 : 1 | Krivaja | |||||
22.10
12:00
Potisje
Vinogradar
6
0
|
22.10.2011 12:00 | Potisje | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
22.10
12:00
Jadran
Panonija IM Topola
0
12
|
22.10.2011 12:00 | Jadran | 0 : 12 | Panonija IM Topola |
22.10
Partizan
Loznica
5
1
|
22.10.2011 | Partizan | 5 : 1 | Loznica | |||||
22.10
Savacijum
Smederevo
0
1
|
22.10.2011 | Savacijum | 0 : 1 | Smederevo | |||||
22.10
Rad
OFK Beograd
2
0
|
22.10.2011 | Rad | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
22.10
Bežanija
Radnički 1923
0
3
|
22.10.2011 | Bežanija | 0 : 3 | Radnički 1923 | |||||
22.10
Sloga (K)
Čukarički Stankom
1
2
|
22.10.2011 | Sloga (K) | 1 : 2 | Čukarički Stankom | |||||
22.10
Palilulac
Jagodina
2
3
|
22.10.2011 | Palilulac | 2 : 3 | Jagodina | |||||
22.10
Crvena zvezda
Napredak
3
0
|
22.10.2011 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Napredak | |||||
22.10
Borac
Radnički (N)
2
1
|
22.10.2011 | Borac | 2 : 1 | Radnički (N) |
22.10
10:00
Hajduk
Novi Sad
1
1
|
22.10.2011 10:00 | Hajduk | 1 : 1 | Novi Sad | |||||
22.10
10:00
Vojvodina
Radnički (NP)
8
0
|
22.10.2011 10:00 | Vojvodina | 8 : 0 | Radnički (NP) |
22.10
11:00
Senta
Obilić
3
0
|
22.10.2011 11:00 | Senta | 3 : 0 | Obilić | |||||
22.10
11:00
Subotica
Čoka
7
0
|
22.10.2011 11:00 | Subotica | 7 : 0 | Čoka | |||||
22.10
11:00
Olimpija
Bačka 1901
1
1
|
22.10.2011 11:00 | Olimpija | 1 : 1 | Bačka 1901 | |||||
22.10
11:00
AFK
Vinogradar
3
0
|
22.10.2011 11:00 | AFK | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
22.10
10:00
Radnički Gladiolus
Palić
6
1
|
22.10.2011 10:00 | Radnički Gladiolus | 6 : 1 | Palić |
22.10
14:30
Sloga
Borac
7
0
|
22.10.2011 14:30 | Sloga | 7 : 0 | Borac | |||||
22.10
14:30
Obilić
VGSK
6
3
|
22.10.2011 14:30 | Obilić | 6 : 3 | VGSK |
22.10
Sloga
Udarnik
1
7
|
22.10.2011 | Sloga | 1 : 7 | Udarnik | |||||
22.10
SASK
Šumadinac
3
1
|
22.10.2011 | SASK | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
22.10
Osipaonica
Sloboda
3
0
|
22.10.2011 | Osipaonica | 3 : 0 | Sloboda |
22.10
Jedinstvo
Šumadija
7
1
|
22.10.2011 | Jedinstvo | 7 : 1 | Šumadija | |||||
22.10
Cerovac
Radnik
0
3
|
22.10.2011 | Cerovac | 0 : 3 | Radnik | |||||
22.10
Sloga
Mladi borac
1
3
|
22.10.2011 | Sloga | 1 : 3 | Mladi borac | |||||
22.10
Bresje-Superior
Omladinac
3
0
|
22.10.2011 | Bresje-Superior | 3 : 0 | Omladinac |
22.10
11:00
Balkanski
Radnički (P)
2
0
|
22.10.2011 11:00 | Balkanski | 2 : 0 | Radnički (P) |
22.10
09:30
Senta
Bačka
3
0
|
22.10.2011 09:30 | Senta | 3 : 0 | Bačka | |||||
22.10
09:30
Subotica
Čoka
3
1
|
22.10.2011 09:30 | Subotica | 3 : 1 | Čoka | |||||
22.10
10:00
Bačka 1901 '00
Potisje
1
8
|
22.10.2011 10:00 | Bačka 1901 '00 | 1 : 8 | Potisje | |||||
22.10
09:30
Spartak Zlatibor voda '99
Spartak Zlatibor voda '00
5
0
|
22.10.2011 09:30 | Spartak Zlatibor voda '99 | 5 : 0 | Spartak Zlatibor voda '00 | |||||
22.10
09:30
Tisa
Bačka 1901 '99
1
5
|
22.10.2011 09:30 | Tisa | 1 : 5 | Bačka 1901 '99 | |||||
22.10
10:00
Čantavir
Sever
3
1
|
22.10.2011 10:00 | Čantavir | 3 : 1 | Sever |
22.10
11:00
MIP-Presing
Sloga
2
1
|
22.10.2011 11:00 | MIP-Presing | 2 : 1 | Sloga | |||||
22.10
11:00
Proleter
Trgovački
12
0
|
22.10.2011 11:00 | Proleter | 12 : 0 | Trgovački | |||||
22.10
11:00
Kostolac 2008
Pinkum
3
0
|
22.10.2011 11:00 | Kostolac 2008 | 3 : 0 | Pinkum | |||||
22.10
11:00
Mladi radnik
Panter
4
2
|
22.10.2011 11:00 | Mladi radnik | 4 : 2 | Panter | |||||
22.10
11:00
Presing
Smederevo
0
4
|
22.10.2011 11:00 | Presing | 0 : 4 | Smederevo |
22.10
10:00
Šumadija 1903
Apolon 4 II
3
3
|
22.10.2011 10:00 | Šumadija 1903 | 3 : 3 | Apolon 4 II | |||||
22.10
10:00
Radnicki 1923 I
Arsenal
6
0
|
22.10.2011 10:00 | Radnicki 1923 I | 6 : 0 | Arsenal | |||||
22.10
10:00
Kraguj
Šumadija
3
2
|
22.10.2011 10:00 | Kraguj | 3 : 2 | Šumadija | |||||
22.10
10:00
Marjan
Duljaj
2
7
|
22.10.2011 10:00 | Marjan | 2 : 7 | Duljaj |
22.10
12:00
Seljak
Plana
5
1
|
22.10.2011 12:00 | Seljak | 5 : 1 | Plana | |||||
22.10
12:00
Sloga
MIP-Presing
5
0
|
22.10.2011 12:00 | Sloga | 5 : 0 | MIP-Presing | |||||
22.10
12:00
Rudar
Trgovački
8
1
|
22.10.2011 12:00 | Rudar | 8 : 1 | Trgovački | |||||
22.10
12:00
Bumerang
Obilić
8
1
|
22.10.2011 12:00 | Bumerang | 8 : 1 | Obilić | |||||
22.10
12:00
Kostolac 2008
Pinkum
3
0
|
22.10.2011 12:00 | Kostolac 2008 | 3 : 0 | Pinkum | |||||
22.10
12:00
Mladi radnik
Panter
0
4
|
22.10.2011 12:00 | Mladi radnik | 0 : 4 | Panter | |||||
22.10
12:00
Presing
Smederevo
4
2
|
22.10.2011 12:00 | Presing | 4 : 2 | Smederevo |
22.10
Akademik
Veternik
88
89
|
22.10.2011 | Akademik | 88 : 89 | Veternik | |||||
22.10
Velika Kikinda
Vrbas
69
68
|
22.10.2011 | Velika Kikinda | 69 : 68 | Vrbas | |||||
22.10
Topola
Stara Pazova
69
85
|
22.10.2011 | Topola | 69 : 85 | Stara Pazova | |||||
22.10
Radnički
Srem
71
84
|
22.10.2011 | Radnički | 71 : 84 | Srem | |||||
22.10
Novi Sad MT
Nova Pazova
74
82
|
22.10.2011 | Novi Sad MT | 74 : 82 | Nova Pazova | |||||
22.10
Mladost Teletehnika
Odžaci
81
73
|
22.10.2011 | Mladost Teletehnika | 81 : 73 | Odžaci | |||||
22.10
Meridiana
Dunav
90
82
|
22.10.2011 | Meridiana | 90 : 82 | Dunav |
22.10
Sloga
Svilajnac Kompo
95
77
|
22.10.2011 | Sloga | 95 : 77 | Svilajnac Kompo | |||||
22.10
Železničar
Mašinac
88
77
|
22.10.2011 | Železničar | 88 : 77 | Mašinac | |||||
22.10
Prva Petoletka
Novi Pazar
95
116
|
22.10.2011 | Prva Petoletka | 95 : 116 | Novi Pazar | |||||
22.10
Mionica
Klik
87
91
|
22.10.2011 | Mionica | 87 : 91 | Klik | |||||
22.10
Priboj
Plana
72
77
|
22.10.2011 | Priboj | 72 : 77 | Plana | |||||
22.10
Temnić
Zlatar
83
65
|
22.10.2011 | Temnić | 83 : 65 | Zlatar | |||||
22.10
Polet
Požarevac
94
85
|
22.10.2011 | Polet | 94 : 85 | Požarevac |
22.10
17:00
Zlatorog Laško
Cibona
76
84
|
22.10.2011 17:00 | Zlatorog Laško | 76 : 84 | Cibona | |||||
22.10
18:00
Široki WWin
Maccabi
60
84
|
22.10.2011 18:00 | Široki WWin | 60 : 84 | Maccabi | |||||
22.10
17:00
Hemofarm STADA
Radnički
70
66
|
22.10.2011 17:00 | Hemofarm STADA | 70 : 66 | Radnički | |||||
22.10
19:00
Budućnost VOLI
Helios Domžale
78
60
|
22.10.2011 19:00 | Budućnost VOLI | 78 : 60 | Helios Domžale |
22.10
19:30
Sloga
Sloboda
106
79
|
22.10.2011 19:30 | Sloga | 106 : 79 | Sloboda | |||||
22.10
19:00
Borac Mozzart Sport
Mega Vizura
79
75
|
22.10.2011 19:00 | Borac Mozzart Sport | 79 : 75 | Mega Vizura | |||||
22.10
19:30
Metalac
BKK Radnički
94
92
|
22.10.2011 19:30 | Metalac | 94 : 92 | BKK Radnički | |||||
22.10
17:00
Smederevo 1953
Tamiš
76
72
|
22.10.2011 17:00 | Smederevo 1953 | 76 : 72 | Tamiš | |||||
22.10
19:00
Proleter Naftagas
Radnički FMP
81
85
|
22.10.2011 19:00 | Proleter Naftagas | 81 : 85 | Radnički FMP |
22.10
18:00
Crnokosa
Napredak Maxi Co
71
56
|
22.10.2011 18:00 | Crnokosa | 71 : 56 | Napredak Maxi Co | |||||
22.10
12:30
Viva Basket
Jagodina
108
102
|
22.10.2011 12:30 | Viva Basket | 108 : 102 | Jagodina | |||||
22.10
19:00
Jedinstvo
KG Student UK
89
82
|
22.10.2011 19:00 | Jedinstvo | 89 : 82 | KG Student UK | |||||
22.10
20:00
Konstantin
Radnički
78
80
|
22.10.2011 20:00 | Konstantin | 78 : 80 | Radnički | |||||
22.10
20:00
Vojvodina
Šabac
87
82
|
22.10.2011 20:00 | Vojvodina | 87 : 82 | Šabac |
22.10
17:30
Budućnost
Mladi Krajišnik
68
56
|
22.10.2011 17:30 | Budućnost | 68 : 56 | Mladi Krajišnik | |||||
22.10
19:30
Radivoj Korać
Celje
77
70
|
22.10.2011 19:30 | Radivoj Korać | 77 : 70 | Celje | |||||
22.10
19:30
Sloboda
Čelik
57
106
|
22.10.2011 19:30 | Sloboda | 57 : 106 | Čelik |
22.10
19:00
Čelarevo
Radnički
65
48
|
22.10.2011 19:00 | Čelarevo | 65 : 48 | Radnički | |||||
22.10
19:00
Jagodina 2001
Proleter
88
84
|
22.10.2011 19:00 | Jagodina 2001 | 88 : 84 | Proleter | |||||
22.10
19:30
Spartak
Student
70
81
|
22.10.2011 19:30 | Spartak | 70 : 81 | Student | |||||
22.10
18:00
Stara Pazova
Vrbas
82
84
|
22.10.2011 18:00 | Stara Pazova | 82 : 84 | Vrbas | |||||
22.10
18:00
Crvena Zvezda
Šabac
76
52
|
22.10.2011 18:00 | Crvena Zvezda | 76 : 52 | Šabac |
22.10
14:00
Ljubovija
Srbobran Raehem
44
68
|
22.10.2011 14:00 | Ljubovija | 44 : 68 | Srbobran Raehem | |||||
22.10
14:00
Moravac
Basket Stars
45
93
|
22.10.2011 14:00 | Moravac | 45 : 93 | Basket Stars | |||||
22.10
14:00
Železničar
Kraljevo
68
49
|
22.10.2011 14:00 | Železničar | 68 : 49 | Kraljevo | |||||
22.10
13:00
Paraćin
Bor
79
61
|
22.10.2011 13:00 | Paraćin | 79 : 61 | Bor |
22.10
18:00
Knjaževac
Vranje
3
0
|
22.10.2011 18:00 | Knjaževac | 3 : 0 | Vranje | |||||
22.10
16:00
Hajduk Veljko
Radan
1
3
|
22.10.2011 16:00 | Hajduk Veljko | 1 : 3 | Radan | |||||
22.10
16:00
Toplički Vitezovi
Timok
0
3
|
22.10.2011 16:00 | Toplički Vitezovi | 0 : 3 | Timok |
22.10
17:00
Železničar
Partizan Termoelektro
0
3
|
22.10.2011 17:00 | Železničar | 0 : 3 | Partizan Termoelektro | |||||
22.10
19:00
Jedinstvo
Ribnica
3
1
|
22.10.2011 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Ribnica | |||||
22.10
19:00
Spartak
Mladi radnik
1
3
|
22.10.2011 19:00 | Spartak | 1 : 3 | Mladi radnik |
22.10
19:00
VGSK
Smederevo
3
1
|
22.10.2011 19:00 | VGSK | 3 : 1 | Smederevo | |||||
22.10
18:00
Borac
Đerdap
3
1
|
22.10.2011 18:00 | Borac | 3 : 1 | Đerdap | |||||
22.10
16:00
Niš
Spartak
0
3
|
22.10.2011 16:00 | Niš | 0 : 3 | Spartak | |||||
22.10
16:00
Novi Pazar-Junior
Sterija
3
0
|
22.10.2011 16:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 0 | Sterija | |||||
22.10
16:00
Jagodina
Novi Sad
3
0
|
22.10.2011 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Novi Sad |
22.10
20:00
Radnički
Varadin BMG
0
3
|
22.10.2011 20:00 | Radnički | 0 : 3 | Varadin BMG | |||||
22.10
19:00
Tent
Dinamo Azotara
3
0
|
22.10.2011 19:00 | Tent | 3 : 0 | Dinamo Azotara | |||||
22.10
20:00
Vojvodina
Crvena Zvezda
0
3
|
22.10.2011 20:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
22.10
18:00
Vizura
Jedinstvo
2
3
|
22.10.2011 18:00 | Vizura | 2 : 3 | Jedinstvo |
22.10
19:00
Železničar
Gimnazijalac
3
1
|
22.10.2011 19:00 | Železničar | 3 : 1 | Gimnazijalac |
22.10
Mladost
Majdanpek
40
30
|
22.10.2011 | Mladost | 40 : 30 | Majdanpek | |||||
22.10
Radnički
Stari grad
29
22
|
22.10.2011 | Radnički | 29 : 22 | Stari grad | |||||
22.10
Sloga
Metalac
26
22
|
22.10.2011 | Sloga | 26 : 22 | Metalac | |||||
22.10
Primus Car Dušan
Udarnik
31
30
|
22.10.2011 | Primus Car Dušan | 31 : 30 | Udarnik | |||||
22.10
Kolubara 2
Bask
19
29
|
22.10.2011 | Kolubara 2 | 19 : 29 | Bask | |||||
22.10
Sindjelić
Studentski grad
30
27
|
22.10.2011 | Sindjelić | 30 : 27 | Studentski grad | |||||
22.10
Šamot 65
Radnički 2
35
32
|
22.10.2011 | Šamot 65 | 35 : 32 | Radnički 2 |
22.10
Radnički-Cement
Apatin
31
28
|
22.10.2011 | Radnički-Cement | 31 : 28 | Apatin | |||||
22.10
Sombor
Metalac Asko Vidak
33
25
|
22.10.2011 | Sombor | 33 : 25 | Metalac Asko Vidak | |||||
22.10
Banatski Karlovac
Jabuka
28
39
|
22.10.2011 | Banatski Karlovac | 28 : 39 | Jabuka | |||||
22.10
ŽSK
Potisje Pleteks
32
22
|
22.10.2011 | ŽSK | 32 : 22 | Potisje Pleteks | |||||
22.10
Ruma
Dalmatinac
26
26
|
22.10.2011 | Ruma | 26 : 26 | Dalmatinac | |||||
22.10
Napredak
Jedinstvo
26
30
|
22.10.2011 | Napredak | 26 : 30 | Jedinstvo | |||||
22.10
Hercegovina
Hajduk
31
32
|
22.10.2011 | Hercegovina | 31 : 32 | Hajduk | |||||
22.10
Radnički
Titel Džon Dir
28
37
|
22.10.2011 | Radnički | 28 : 37 | Titel Džon Dir |
22.10
18:30
Bor 2
Đerdap
35
30
|
22.10.2011 18:30 | Bor 2 | 35 : 30 | Đerdap | |||||
22.10
19:00
Planinka
Knjaževac
46
19
|
22.10.2011 19:00 | Planinka | 46 : 19 | Knjaževac | |||||
22.10
18:00
Dubočica 54
BSK Heba
25
27
|
22.10.2011 18:00 | Dubočica 54 | 25 : 27 | BSK Heba | |||||
22.10
20:00
Topličanin
Žitorađa
29
23
|
22.10.2011 20:00 | Topličanin | 29 : 23 | Žitorađa | |||||
22.10
19:00
Jastrebac
Naisus 2
32
25
|
22.10.2011 19:00 | Jastrebac | 32 : 25 | Naisus 2 |
22.10
19:00
15 oktobar
Trepča
26
24
|
22.10.2011 19:00 | 15 oktobar | 26 : 24 | Trepča | |||||
22.10
18:00
Župa 54
Sloga
24
29
|
22.10.2011 18:00 | Župa 54 | 24 : 29 | Sloga |
22.10
18:00
Vojvoda Stepa
Bačka Palanka
28
28
|
22.10.2011 18:00 | Vojvoda Stepa | 28 : 28 | Bačka Palanka | |||||
22.10
18:00
Crvenka II
Putinci
36
29
|
22.10.2011 18:00 | Crvenka II | 36 : 29 | Putinci | |||||
22.10
15:30
Kljajićevo
Vladimirovac
44
32
|
22.10.2011 15:30 | Kljajićevo | 44 : 32 | Vladimirovac | |||||
22.10
18:30
PIK Prigrevica
Obilić
31
23
|
22.10.2011 18:30 | PIK Prigrevica | 31 : 23 | Obilić |
22.10
18:00
Niška Banja
Progres
32
26
|
22.10.2011 18:00 | Niška Banja | 32 : 26 | Progres | |||||
22.10
Radan
Radnički 1951
20
24
|
22.10.2011 | Radan | 20 : 24 | Radnički 1951 | |||||
22.10
Bela Palanka
Pirot
25
42
|
22.10.2011 | Bela Palanka | 25 : 42 | Pirot | |||||
22.10
Paraćin
Hajduk Veljko
33
17
|
22.10.2011 | Paraćin | 33 : 17 | Hajduk Veljko | |||||
22.10
Zaječar 2
Bor 2 2
26
27
|
22.10.2011 | Zaječar 2 | 26 : 27 | Bor 2 2 | |||||
22.10
Radnički (Ć)
Aleksinac
28
14
|
22.10.2011 | Radnički (Ć) | 28 : 14 | Aleksinac | |||||
22.10
16:00
Hisar
Rtanj
32
16
|
22.10.2011 16:00 | Hisar | 32 : 16 | Rtanj |
22.10
13:00
Prva Petoletka
Štrpce Tandems
32
10
|
22.10.2011 13:00 | Prva Petoletka | 32 : 10 | Štrpce Tandems | |||||
22.10
17:00
Goč Merkur
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
23
33
|
22.10.2011 17:00 | Goč Merkur | 23 : 33 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja |
22.10
Vranje 1957
Morava Han
41
21
|
22.10.2011 | Vranje 1957 | 41 : 21 | Morava Han | |||||
22.10
Topličanin 2
Mladost
31
29
|
22.10.2011 | Topličanin 2 | 31 : 29 | Mladost |
22.10
19:30
Kolubara
Rudar
30
24
|
22.10.2011 19:30 | Kolubara | 30 : 24 | Rudar | |||||
22.10
18:30
Železničar 1949
Smederevo DU-Integral
31
32
|
22.10.2011 18:30 | Železničar 1949 | 31 : 32 | Smederevo DU-Integral | |||||
22.10
19:00
Jugović Unimet
Dinamo
30
23
|
22.10.2011 19:00 | Jugović Unimet | 30 : 23 | Dinamo | |||||
22.10
18:00
Obilić
PKB
31
28
|
22.10.2011 18:00 | Obilić | 31 : 28 | PKB |
22.10
19:00
Železničar
Nova Pazova
26
22
|
22.10.2011 19:00 | Železničar | 26 : 22 | Nova Pazova |
22.10
17:00
Knjaz Miloš 2
Petrovac
32
24
|
22.10.2011 17:00 | Knjaz Miloš 2 | 32 : 24 | Petrovac | |||||
22.10
14:00
Crvena Zvezda 2
Medicinar
32
14
|
22.10.2011 14:00 | Crvena Zvezda 2 | 32 : 14 | Medicinar |
22.10
20:00
RTB Bor
Rtanj
24
23
|
22.10.2011 20:00 | RTB Bor | 24 : 23 | Rtanj | |||||
22.10
19:00
Knjaževac
Đerdap
28
20
|
22.10.2011 19:00 | Knjaževac | 28 : 20 | Đerdap | |||||
22.10
18:00
Pirot
Raška
32
12
|
22.10.2011 18:00 | Pirot | 32 : 12 | Raška | |||||
22.10
14:00
Dubočica
Kopaonik
35
24
|
22.10.2011 14:00 | Dubočica | 35 : 24 | Kopaonik |
22.10
Niška Banja
Radan
26
16
|
22.10.2011 | Niška Banja | 26 : 16 | Radan | |||||
22.10
Knjaževac 2
Morava Han
17
28
|
22.10.2011 | Knjaževac 2 | 17 : 28 | Morava Han |
22.10
20:00
ORK Beograd
Metalac AD
29
24
|
22.10.2011 20:00 | ORK Beograd | 29 : 24 | Metalac AD | |||||
22.10
18:00
Napredak
Proleter Superprotein
29
28
|
22.10.2011 18:00 | Napredak | 29 : 28 | Proleter Superprotein |
22.10
Forum
Hajduk
8
5
|
22.10.2011 | Forum | 8 : 5 | Hajduk | |||||
22.10
Bečej
Kraljevićevo
5
1
|
22.10.2011 | Bečej | 5 : 1 | Kraljevićevo | |||||
22.10
Tvrdjava
Kepa 9
7
0
|
22.10.2011 | Tvrdjava | 7 : 0 | Kepa 9 | |||||
22.10
Telep
Kikinda
1
5
|
22.10.2011 | Telep | 1 : 5 | Kikinda |
22.10
19:30
Raška
Aranđelovac Fortuna
3
0
|
22.10.2011 19:30 | Raška | 3 : 0 | Aranđelovac Fortuna | |||||
22.10
15:30
RB-Radio 014
Ekonomac 2
1
4
|
22.10.2011 15:30 | RB-Radio 014 | 1 : 4 | Ekonomac 2 | |||||
22.10
Crnokosa
Kragujevac 2011
5
4
|
22.10.2011 | Crnokosa | 5 : 4 | Kragujevac 2011 |