04.09
16:30
Šumadija (A)
Železničar
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Šumadija (A) | 2 : 1 | Železničar | |||||
04.09
16:30
Sloga (P)
FAP
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | FAP | |||||
04.09
16:30
Vujić voda
Budućnost
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Vujić voda | 1 : 2 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
Sloga (PM)
Rudar (K)
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Rudar (K) | |||||
04.09
16:30
Sloga (BB)
Polet (LJ)
0
1
|
04.09.2010 16:30 | Sloga (BB) | 0 : 1 | Polet (LJ) |
04.09
16:30
Dubočica
Rudar Alpos
3
0
|
04.09.2010 16:30 | Dubočica | 3 : 0 | Rudar Alpos | |||||
04.09
16:30
Kopaonik
Hajduk Veljko
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Kopaonik | 1 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
04.09
16:30
Svrljig
Vlasina
2
2
|
04.09.2010 16:30 | Svrljig | 2 : 2 | Vlasina | |||||
04.09
16:30
Trstenik PPT
Radnički (P)
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
04.09
16:30
Timok
Žitorađa
0
0
|
04.09.2010 16:30 | Timok | 0 : 0 | Žitorađa | |||||
04.09
16:30
Radnički (N)
Radnik
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Radnički (N) | 1 : 0 | Radnik |
04.09
16:30
Tekstilac Ites
OFK Kikinda
0
0
|
04.09.2010 16:30 | Tekstilac Ites | 0 : 0 | OFK Kikinda | |||||
04.09
16:30
Vršac
Mladost (BJ)
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Vršac | 1 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
04.09
16:30
Mladost (A)
Solunac
1
4
|
04.09.2010 16:30 | Mladost (A) | 1 : 4 | Solunac | |||||
04.09
16:30
Sloga (T)
Veternik Viskol
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Sloga (T) | 1 : 1 | Veternik Viskol |
04.09
10:00
Voždovac
Kovačevac
1
2
|
04.09.2010 10:00 | Voždovac | 1 : 2 | Kovačevac | |||||
04.09
16:00
Balkan Mirijevo
Grafičar
2
1
|
04.09.2010 16:00 | Balkan Mirijevo | 2 : 1 | Grafičar | |||||
04.09
16:00
Palilulac
Radnički (O)
1
0
|
04.09.2010 16:00 | Palilulac | 1 : 0 | Radnički (O) | |||||
04.09
16:00
Dorćol
Mladenovac
1
2
|
04.09.2010 16:00 | Dorćol | 1 : 2 | Mladenovac |
04.09
16:30
Mladost (O)
Pobeda
1
3
|
04.09.2010 16:30 | Mladost (O) | 1 : 3 | Pobeda | |||||
04.09
16:30
Omladinac (NS)
Bane
0
0
|
04.09.2010 16:30 | Omladinac (NS) | 0 : 0 | Bane | |||||
04.09
16:30
Metalac (K)
Orlovac
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Metalac (K) | 3 : 1 | Orlovac | |||||
04.09
16:30
Takovo
Vodojaža
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Takovo | 2 : 1 | Vodojaža | |||||
04.09
16:30
Mokra Gora
Trepča
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Mokra Gora | 2 : 0 | Trepča |
04.09
16:30
GFK Jasenica 1911
Borac
2
0
|
04.09.2010 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 0 | Borac | |||||
04.09
16:30
Gruža
Sloga (D)
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Gruža | 2 : 1 | Sloga (D) | |||||
04.09
16:30
Sloga (B)
Šumadinac
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | Šumadinac |
04.09
16:30
Jadar (ST)
Jedinstvo (V)
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Jadar (ST) | 2 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
04.09
16:30
Loznica
Ribnica
2
2
|
04.09.2010 16:30 | Loznica | 2 : 2 | Ribnica | |||||
04.09
16:30
Radnički (V)
Zlatar
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Radnički (V) | 1 : 0 | Zlatar |
04.09
16:30
Balkanski
Pusta Reka
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Balkanski | 1 : 0 | Pusta Reka | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo (B)
Morava (VH)
1
6
|
04.09.2010 16:30 | Jedinstvo (B) | 1 : 6 | Morava (VH) | |||||
04.09
16:30
Sloga
BSK Bujanovac
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Sloga | 1 : 0 | BSK Bujanovac |
04.09
16:30
Đerdap
Župa
4
1
|
04.09.2010 16:30 | Đerdap | 4 : 1 | Župa |
04.09
16:30
Dinamo
Radnički (B)
0
0
|
04.09.2010 16:30 | Dinamo | 0 : 0 | Radnički (B) | |||||
04.09
16:30
AFK
Zadrugar
4
2
|
04.09.2010 16:30 | AFK | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
04.09
16:30
Proleter
Bačka (P)
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Proleter | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
04.09
16:30
Bačka Topola
Bačka 1901
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Bačka Topola | 2 : 1 | Bačka 1901 | |||||
04.09
16:30
Radnički (Z)
Borac
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Radnički (Z) | 2 : 0 | Borac | |||||
04.09
16:30
Budućnost
Vojvodina
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Budućnost | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
04.09
16:30
Kozara
Spartak
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Kozara | 3 : 1 | Spartak | |||||
04.09
16:30
Jedinstvo
Obilić
2
2
|
04.09.2010 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Obilić |
04.09
16:30
Bačka (BP)
Radnički (I)
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Radnički (I) | |||||
04.09
16:30
Crvena Zvezda
Omladinac
1
0
|
04.09.2010 16:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
16:30
Obilić
Budućnost
0
0
|
04.09.2010 16:30 | Obilić | 0 : 0 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
Polet
Radnički (SM)
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Polet | 3 : 1 | Radnički (SM) |
04.09
10:00
Slavija
Vinča
1
2
|
04.09.2010 10:00 | Slavija | 1 : 2 | Vinča | |||||
04.09
16:00
Lokomotiva
Trudbenik
0
1
|
04.09.2010 16:00 | Lokomotiva | 0 : 1 | Trudbenik |
04.09
17:00
Karađorđe
Radnički
2
2
|
04.09.2010 17:00 | Karađorđe | 2 : 2 | Radnički | |||||
04.09
17:00
Goč
Borac (A)
3
2
|
04.09.2010 17:00 | Goč | 3 : 2 | Borac (A) | |||||
04.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Mataruge
0
3
|
04.09.2010 17:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 3 | Mataruge |
04.09
16:00
Seljak
Erdoglija 1931
1
1
|
04.09.2010 16:00 | Seljak | 1 : 1 | Erdoglija 1931 | |||||
04.09
16:00
Sloga (L)
Jedinstvo
0
0
|
04.09.2010 16:00 | Sloga (L) | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.09
16:00
Marsic
Jadran
0
1
|
04.09.2010 16:00 | Marsic | 0 : 1 | Jadran | |||||
04.09
16:00
Kosutnjak
Buducnost
2
1
|
04.09.2010 16:00 | Kosutnjak | 2 : 1 | Buducnost | |||||
04.09
16:00
Vinogradi DB
Sloboda
0
1
|
04.09.2010 16:00 | Vinogradi DB | 0 : 1 | Sloboda | |||||
04.09
16:00
Kolonija
Srbija
1
2
|
04.09.2010 16:00 | Kolonija | 1 : 2 | Srbija | |||||
04.09
16:00
Šumadija
Cerovac
5
1
|
04.09.2010 16:00 | Šumadija | 5 : 1 | Cerovac | |||||
04.09
16:00
Sloga (D)
Sumadinac
0
0
|
04.09.2010 16:00 | Sloga (D) | 0 : 0 | Sumadinac | |||||
04.09
16:00
Sušica
Arsenal
0
0
|
04.09.2010 16:00 | Sušica | 0 : 0 | Arsenal |
04.09
Selevac
Glavaš
3
1
|
04.09.2010 | Selevac | 3 : 1 | Glavaš |
04.09
16:30
Karađorđe (T)
Junkovac
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Karađorđe (T) | 3 : 1 | Junkovac |
04.09
16:00
Majur
Luk Kompenzatori
2
2
|
04.09.2010 16:00 | Majur | 2 : 2 | Luk Kompenzatori | |||||
04.09
16:00
Sinđelić
Hajduk Stanko
2
0
|
04.09.2010 16:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Hajduk Stanko |
04.09
16:00
Mladost
Sovljak
1
3
|
04.09.2010 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Sovljak | |||||
04.09
16:00
Dimitrije Tucović
Vrujci
2
1
|
04.09.2010 16:00 | Dimitrije Tucović | 2 : 1 | Vrujci | |||||
04.09
16:00
Rubribreza
Brežđe
1
1
|
04.09.2010 16:00 | Rubribreza | 1 : 1 | Brežđe | |||||
04.09
16:00
Kačer
Brezovica
2
0
|
04.09.2010 16:00 | Kačer | 2 : 0 | Brezovica |
04.09
GP Zlatibor
Železničar
1
2
|
04.09.2010 | GP Zlatibor | 1 : 2 | Železničar | |||||
04.09
Crnokosa
Perućac
3
1
|
04.09.2010 | Crnokosa | 3 : 1 | Perućac |
04.09
Knežica
Napredak
0
2
|
04.09.2010 | Knežica | 0 : 2 | Napredak |
04.09
16:00
Jedinstvo (S)
Morava (L)
3
0
|
04.09.2010 16:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | Morava (L) | |||||
04.09
16:00
Buducnost
Lemind Livnica
5
1
|
04.09.2010 16:00 | Buducnost | 5 : 1 | Lemind Livnica | |||||
04.09
16:00
OFK Vlasotince
Kumarevo
1
4
|
04.09.2010 16:00 | OFK Vlasotince | 1 : 4 | Kumarevo |
04.09
16:00
Jedinstvo (BP)
Jedinstvo (P)
3
1
|
04.09.2010 16:00 | Jedinstvo (BP) | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
04.09
16:00
Tanasko Rajić
Temac
1
1
|
04.09.2010 16:00 | Tanasko Rajić | 1 : 1 | Temac | |||||
04.09
16:00
Zadrugar
Napredak
5
3
|
04.09.2010 16:00 | Zadrugar | 5 : 3 | Napredak |
04.09
16:30
Omladinac
Trbunje
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Trbunje | |||||
04.09
16:30
Dobrič
Partizanski put
5
1
|
04.09.2010 16:30 | Dobrič | 5 : 1 | Partizanski put | |||||
04.09
16:30
Svetlost
Polet
3
0
|
04.09.2010 16:30 | Svetlost | 3 : 0 | Polet | |||||
04.09
16:30
Kosovac
Borac
10
3
|
04.09.2010 16:30 | Kosovac | 10 : 3 | Borac | |||||
04.09
16:30
Jug Bogdan
Topličanin
0
5
|
04.09.2010 16:30 | Jug Bogdan | 0 : 5 | Topličanin | |||||
04.09
16:30
Pobeda
Kosanica
0
6
|
04.09.2010 16:30 | Pobeda | 0 : 6 | Kosanica | |||||
04.09
16:30
Jastrebac
Dunđerski
5
1
|
04.09.2010 16:30 | Jastrebac | 5 : 1 | Dunđerski |
04.09
17:00
Vinoraca
Vinogradar
3
2
|
04.09.2010 17:00 | Vinoraca | 3 : 2 | Vinogradar |
04.09
16:30
Krivelj
Radnički (K)
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Krivelj | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
04.09
16:30
Dunav
Rajac
5
0
|
04.09.2010 16:30 | Dunav | 5 : 0 | Rajac | |||||
04.09
16:30
Brestovac
Rudar (B)
2
2
|
04.09.2010 16:30 | Brestovac | 2 : 2 | Rudar (B) | |||||
04.09
16:30
Zlot
Nemetali
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Zlot | 2 : 1 | Nemetali | |||||
04.09
16:30
Rudna Glava
Poreč
0
2
|
04.09.2010 16:30 | Rudna Glava | 0 : 2 | Poreč |
04.09
17:00
Sloga
Mladost
4
2
|
04.09.2010 17:00 | Sloga | 4 : 2 | Mladost | |||||
04.09
17:00
Sloga
Bošnjane
1
1
|
04.09.2010 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Bošnjane | |||||
04.09
17:00
Temnić
Dedina
1
2
|
04.09.2010 17:00 | Temnić | 1 : 2 | Dedina | |||||
04.09
17:00
Čitluk
Mladost
0
1
|
04.09.2010 17:00 | Čitluk | 0 : 1 | Mladost | |||||
04.09
17:00
Velika Drenova
FUD
3
3
|
04.09.2010 17:00 | Velika Drenova | 3 : 3 | FUD | |||||
04.09
17:00
Jasika
Poljoprivrednik
4
3
|
04.09.2010 17:00 | Jasika | 4 : 3 | Poljoprivrednik | |||||
04.09
17:00
Blagotin
Trudbenik
1
0
|
04.09.2010 17:00 | Blagotin | 1 : 0 | Trudbenik | |||||
04.09
17:00
Naupare
Jedinstvo 1936
2
0
|
04.09.2010 17:00 | Naupare | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 |
04.09
16:30
Jadran
Čantavir
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Jadran | 1 : 2 | Čantavir | |||||
04.09
16:30
Čoka
Preporod
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Čoka | 1 : 2 | Preporod | |||||
04.09
16:30
Subotica
Proleter
4
3
|
04.09.2010 16:30 | Subotica | 4 : 3 | Proleter |
04.09
17:00
Mladost
Naftagas
0
1
|
04.09.2010 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Naftagas | |||||
04.09
17:00
Bilećanin
Borac
4
1
|
04.09.2010 17:00 | Bilećanin | 4 : 1 | Borac | |||||
04.09
17:00
Mladost
Crvena Zvezda (RS)
0
1
|
04.09.2010 17:00 | Mladost | 0 : 1 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
04.09
17:00
Krajina
Potisje
6
0
|
04.09.2010 17:00 | Krajina | 6 : 0 | Potisje |
04.09
17:30
Partizan (U)
Budućnost
1
2
|
04.09.2010 17:30 | Partizan (U) | 1 : 2 | Budućnost | |||||
04.09
17:30
Radnički (K)
Polet
5
1
|
04.09.2010 17:30 | Radnički (K) | 5 : 1 | Polet | |||||
04.09
17:30
BAK
Budućnost (A)
1
0
|
04.09.2010 17:30 | BAK | 1 : 0 | Budućnost (A) |
04.09
16:30
Mladost
Crvenka
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Crvenka | |||||
04.09
16:30
Radnički
ŽAK
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Radnički | 1 : 2 | ŽAK |
04.09
Petrovaradin
Mladost
1
3
|
04.09.2010 | Petrovaradin | 1 : 3 | Mladost | |||||
04.09
Omladinac
Kabel
3
1
|
04.09.2010 | Omladinac | 3 : 1 | Kabel | |||||
04.09
Hercegovac
Bečej
1
1
|
04.09.2010 | Hercegovac | 1 : 1 | Bečej | |||||
04.09
Šajkaš
Vrbas
2
1
|
04.09.2010 | Šajkaš | 2 : 1 | Vrbas | |||||
04.09
Borac
Srbobran
1
0
|
04.09.2010 | Borac | 1 : 0 | Srbobran | |||||
04.09
Železničar
Stari Grad
3
1
|
04.09.2010 | Železničar | 3 : 1 | Stari Grad | |||||
04.09
Tvrdjava
Jedinstvo
3
0
|
04.09.2010 | Tvrdjava | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.09
Slavija
ŽSK
1
1
|
04.09.2010 | Slavija | 1 : 1 | ŽSK |
04.09
15:00
Ljukovo
Jadran
1
0
|
04.09.2010 15:00 | Ljukovo | 1 : 0 | Jadran | |||||
04.09
15:00
Graničar
Borac Sloga "Milšped"
2
0
|
04.09.2010 15:00 | Graničar | 2 : 0 | Borac Sloga "Milšped" | |||||
04.09
15:00
Hajduk (Š)
Jedinstvo
4
2
|
04.09.2010 15:00 | Hajduk (Š) | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.09
15:00
Partizan
Hajduk (B)
6
2
|
04.09.2010 15:00 | Partizan | 6 : 2 | Hajduk (B) | |||||
04.09
15:00
Sloven
Fruškogorac
4
1
|
04.09.2010 15:00 | Sloven | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
04.09
15:00
Železničar
Podrinje
2
1
|
04.09.2010 15:00 | Železničar | 2 : 1 | Podrinje | |||||
04.09
15:00
Zeka Buljubaša
LSK Laćarak
0
0
|
04.09.2010 15:00 | Zeka Buljubaša | 0 : 0 | LSK Laćarak | |||||
04.09
15:00
Mladost
Hajduk
2
1
|
04.09.2010 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Hajduk |
04.09
16:00
Lepušnica
IM Rakovica
4
2
|
04.09.2010 16:00 | Lepušnica | 4 : 2 | IM Rakovica | |||||
04.09
16:00
Obilić
Rudar
2
1
|
04.09.2010 16:00 | Obilić | 2 : 1 | Rudar | |||||
04.09
16:00
Poštar - Zvezdara
BSK Batajnica
3
0
|
04.09.2010 16:00 | Poštar - Zvezdara | 3 : 0 | BSK Batajnica |
04.09
17:00
Jedinstvo (G)
Napredak
1
0
|
04.09.2010 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 0 | Napredak |
04.09
17:00
Bagremar
Korićani
1
0
|
04.09.2010 17:00 | Bagremar | 1 : 0 | Korićani |
04.09
16:30
Žitkovica
Žika Marković uča
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Žitkovica | 3 : 1 | Žika Marković uča |
04.09
Beli Orlovi
Bašin
2
0
|
04.09.2010 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Bašin | |||||
04.09
Palanka
Udarnik
2
4
|
04.09.2010 | Palanka | 2 : 4 | Udarnik |
04.09
16:00
Crnča
Stolice
4
2
|
04.09.2010 16:00 | Crnča | 4 : 2 | Stolice | |||||
04.09
16:00
TE Gučevo
Sloga (K)
2
0
|
04.09.2010 16:00 | TE Gučevo | 2 : 0 | Sloga (K) |
04.09
Milicionar
Sloga
5
1
|
04.09.2010 | Milicionar | 5 : 1 | Sloga |
04.09
16:30
Jedinstvo
Pobeda
4
1
|
04.09.2010 16:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Pobeda | |||||
04.09
16:30
Sloga
Tempo
2
0
|
04.09.2010 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Tempo | |||||
04.09
16:30
Kraljevo
Vukašinovac
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Kraljevo | 2 : 1 | Vukašinovac | |||||
04.09
16:30
Katun
Crvena Zvezda
3
4
|
04.09.2010 16:30 | Katun | 3 : 4 | Crvena Zvezda | |||||
04.09
16:30
Mladi Radnik
Draževac
3
1
|
04.09.2010 16:30 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Draževac | |||||
04.09
16:30
Palilula
Polet (V)
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Palilula | 2 : 1 | Polet (V) |
04.09
Mladost
Mladi Borac
2
2
|
04.09.2010 | Mladost | 2 : 2 | Mladi Borac | |||||
04.09
Mladost
Omladinac
3
0
|
04.09.2010 | Mladost | 3 : 0 | Omladinac | |||||
04.09
Navalin
BSK
3
0
|
04.09.2010 | Navalin | 3 : 0 | BSK |
04.09
16:30
Nomanica
Real
0
1
|
04.09.2010 16:30 | Nomanica | 0 : 1 | Real | |||||
04.09
16:30
Veliko Trnjane
Bratstvo
0
3
|
04.09.2010 16:30 | Veliko Trnjane | 0 : 3 | Bratstvo | |||||
04.09
16:30
Moravac
Goblen
1
3
|
04.09.2010 16:30 | Moravac | 1 : 3 | Goblen | |||||
04.09
16:30
Gornje Krajince
Umac
5
0
|
04.09.2010 16:30 | Gornje Krajince | 5 : 0 | Umac |
04.09
16:30
Rudar
Mladi Radnik
4
0
|
04.09.2010 16:30 | Rudar | 4 : 0 | Mladi Radnik | |||||
04.09
16:30
Mladost (S)
Kolare
4
2
|
04.09.2010 16:30 | Mladost (S) | 4 : 2 | Kolare | |||||
04.09
16:30
Sindjelic (V)
Crni Vrh
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Sindjelic (V) | 2 : 1 | Crni Vrh |
04.09
16:30
Rečka
Mladost
1
3
|
04.09.2010 16:30 | Rečka | 1 : 3 | Mladost |
04.09
17:00
Donji Kopaonik
Jedinstvo
8
0
|
04.09.2010 17:00 | Donji Kopaonik | 8 : 0 | Jedinstvo | |||||
04.09
17:00
Pobeda
Sloga
2
1
|
04.09.2010 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Sloga | |||||
04.09
17:00
Borac
Mladost
2
0
|
04.09.2010 17:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost | |||||
04.09
17:00
Župski biseri
Rubin
2
0
|
04.09.2010 17:00 | Župski biseri | 2 : 0 | Rubin |
04.09
16:30
Fruškogorski partizan
Proleter
3
2
|
04.09.2010 16:30 | Fruškogorski partizan | 3 : 2 | Proleter | |||||
04.09
16:30
Stražilovo Milan
Sremac
4
2
|
04.09.2010 16:30 | Stražilovo Milan | 4 : 2 | Sremac |
04.09
13:30
Fruškogorac
ČSK Čortanovci
1
1
|
04.09.2010 13:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | ČSK Čortanovci | |||||
04.09
13:30
Dunav
Sloga Borac
1
3
|
04.09.2010 13:30 | Dunav | 1 : 3 | Sloga Borac | |||||
04.09
13:30
Polet
Sloga
2
0
|
04.09.2010 13:30 | Polet | 2 : 0 | Sloga | |||||
04.09
13:30
Borac
Sremac
0
3
|
04.09.2010 13:30 | Borac | 0 : 3 | Sremac |
04.09
14:00
Šumar
Graničar
3
1
|
04.09.2010 14:00 | Šumar | 3 : 1 | Graničar | |||||
04.09
14:00
Vitez
Popinci
1
4
|
04.09.2010 14:00 | Vitez | 1 : 4 | Popinci | |||||
04.09
14:00
Mladost
Sremac
2
0
|
04.09.2010 14:00 | Mladost | 2 : 0 | Sremac | |||||
04.09
14:00
Sloboda
OFK Brestač
2
3
|
04.09.2010 14:00 | Sloboda | 2 : 3 | OFK Brestač | |||||
04.09
14:00
Lovac
Napredak
2
4
|
04.09.2010 14:00 | Lovac | 2 : 4 | Napredak | |||||
04.09
14:00
Kameni
Srem
2
0
|
04.09.2010 14:00 | Kameni | 2 : 0 | Srem |
04.09
16:00
Barajevo
Budućnost
1
1
|
04.09.2010 16:00 | Barajevo | 1 : 1 | Budućnost | |||||
04.09
16:00
TEK Sloga
Vranić
4
1
|
04.09.2010 16:00 | TEK Sloga | 4 : 1 | Vranić | |||||
04.09
16:00
BSK
Krtinska
4
1
|
04.09.2010 16:00 | BSK | 4 : 1 | Krtinska |
04.09
17:00
Stara Čaršija
Jovo Kursula
2
1
|
04.09.2010 17:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Jovo Kursula |
04.09
16:30
Napredak (P)
Sloga (L)
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Napredak (P) | 1 : 1 | Sloga (L) |
04.09
16:30
Burovac
Mlava
0
5
|
04.09.2010 16:30 | Burovac | 0 : 5 | Mlava | |||||
04.09
16:30
7 juli
Busur
2
0
|
04.09.2010 16:30 | 7 juli | 2 : 0 | Busur | |||||
04.09
16:30
Radnik
Budućnost
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Radnik | 1 : 1 | Budućnost | |||||
04.09
16:30
B.S.K.
Soko
2
4
|
04.09.2010 16:30 | B.S.K. | 2 : 4 | Soko | |||||
04.09
16:30
Zadrugar
Dobrnje
6
0
|
04.09.2010 16:30 | Zadrugar | 6 : 0 | Dobrnje | |||||
04.09
16:30
Obilić
Laolac
3
3
|
04.09.2010 16:30 | Obilić | 3 : 3 | Laolac |
04.09
16:30
Rade Milošević
Napredak
1
2
|
04.09.2010 16:30 | Rade Milošević | 1 : 2 | Napredak | |||||
04.09
16:30
Melnica
Mladost
0
1
|
04.09.2010 16:30 | Melnica | 0 : 1 | Mladost | |||||
04.09
16:30
Vukan
Sloboda
3
2
|
04.09.2010 16:30 | Vukan | 3 : 2 | Sloboda | |||||
04.09
16:30
Brana Paunović
Rudar
2
1
|
04.09.2010 16:30 | Brana Paunović | 2 : 1 | Rudar |
04.09
16:30
Grivac
Kotlenik (L)
4
0
|
04.09.2010 16:30 | Grivac | 4 : 0 | Kotlenik (L) | |||||
04.09
16:30
Polet
Kotlenik
5
1
|
04.09.2010 16:30 | Polet | 5 : 1 | Kotlenik |
04.09
16:30
Cerova
Krasava
3
3
|
04.09.2010 16:30 | Cerova | 3 : 3 | Krasava |
04.09
16:00
Mladost (L)
Milan Orlić
0
5
|
04.09.2010 16:00 | Mladost (L) | 0 : 5 | Milan Orlić | |||||
04.09
16:00
Mladost (B)
"14 Oktobar"
1
1
|
04.09.2010 16:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | "14 Oktobar" |
04.09
17:00
Radnik
Bair
2
1
|
04.09.2010 17:00 | Radnik | 2 : 1 | Bair | |||||
04.09
17:00
Premijer
Sumice
1
0
|
04.09.2010 17:00 | Premijer | 1 : 0 | Sumice |
04.09
17:00
Culjkovic
Sloga
2
0
|
04.09.2010 17:00 | Culjkovic | 2 : 0 | Sloga | |||||
04.09
17:00
Savacium
Zadrugar Milkivit
3
2
|
04.09.2010 17:00 | Savacium | 3 : 2 | Zadrugar Milkivit | |||||
04.09
17:00
POFK Letnjikovac
Napredak (S)
1
5
|
04.09.2010 17:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 5 | Napredak (S) |
04.09
17:00
Mladost
Dumaca
1
6
|
04.09.2010 17:00 | Mladost | 1 : 6 | Dumaca | |||||
04.09
17:00
Cerić
Metlić
5
0
|
04.09.2010 17:00 | Cerić | 5 : 0 | Metlić | |||||
04.09
17:00
Draginje
Zablaće
0
0
|
04.09.2010 17:00 | Draginje | 0 : 0 | Zablaće | |||||
04.09
17:00
Mladost s
Žabar
0
2
|
04.09.2010 17:00 | Mladost s | 0 : 2 | Žabar | |||||
04.09
17:00
Sava
Jedinstvo
3
2
|
04.09.2010 17:00 | Sava | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
04.09
17:00
Mladost
Volujac
1
3
|
04.09.2010 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Volujac |
04.09
16:00
Mladost
Ribnik
4
2
|
04.09.2010 16:00 | Mladost | 4 : 2 | Ribnik | |||||
04.09
16:00
Stara Čaršija
Tomako
3
1
|
04.09.2010 16:00 | Stara Čaršija | 3 : 1 | Tomako |
04.09
16:00
Sebecevac
Mudrakovac
2
3
|
04.09.2010 16:00 | Sebecevac | 2 : 3 | Mudrakovac | |||||
04.09
16:00
Jablanica
Sloga
1
4
|
04.09.2010 16:00 | Jablanica | 1 : 4 | Sloga | |||||
04.09
16:00
Grkljane
Rasina
0
8
|
04.09.2010 16:00 | Grkljane | 0 : 8 | Rasina | |||||
04.09
16:00
Rasinac
Stitari
3
2
|
04.09.2010 16:00 | Rasinac | 3 : 2 | Stitari | |||||
04.09
16:00
Polet
Bukovica
3
2
|
04.09.2010 16:00 | Polet | 3 : 2 | Bukovica |
04.09
16:00
Kruševica
BSK
4
1
|
04.09.2010 16:00 | Kruševica | 4 : 1 | BSK | |||||
04.09
16:00
Sanac
Dušan Ristić
6
0
|
04.09.2010 16:00 | Sanac | 6 : 0 | Dušan Ristić | |||||
04.09
16:00
Zabare
Srnje
2
1
|
04.09.2010 16:00 | Zabare | 2 : 1 | Srnje | |||||
04.09
16:00
Padez
Globoder
6
2
|
04.09.2010 16:00 | Padez | 6 : 2 | Globoder |
04.09
16:00
Budućnost
Mladost
8
1
|
04.09.2010 16:00 | Budućnost | 8 : 1 | Mladost | |||||
04.09
16:00
Dvorane
Polet
3
0
|
04.09.2010 16:00 | Dvorane | 3 : 0 | Polet |
04.09
17:30
Graničar
Solunac
1
1
|
04.09.2010 17:30 | Graničar | 1 : 1 | Solunac | |||||
04.09
17:30
Agrobanat
Napredak
6
2
|
04.09.2010 17:30 | Agrobanat | 6 : 2 | Napredak |
04.09
16:00
Kosmaj
Ropočevo
4
0
|
04.09.2010 16:00 | Kosmaj | 4 : 0 | Ropočevo | |||||
04.09
16:00
Slatina
Rogača
2
3
|
04.09.2010 16:00 | Slatina | 2 : 3 | Rogača | |||||
04.09
16:00
Sibnica
Mladost (MI)
1
7
|
04.09.2010 16:00 | Sibnica | 1 : 7 | Mladost (MI) | |||||
04.09
16:00
4 juli (MP)
Vis
1
3
|
04.09.2010 16:00 | 4 juli (MP) | 1 : 3 | Vis | |||||
04.09
16:00
Mladost (G)
Stojnik
0
4
|
04.09.2010 16:00 | Mladost (G) | 0 : 4 | Stojnik | |||||
04.09
16:00
Nemenikuće
Crvena Zvezda
3
4
|
04.09.2010 16:00 | Nemenikuće | 3 : 4 | Crvena Zvezda |
04.09
16:00
Mladi proleter
Heroj
3
2
|
04.09.2010 16:00 | Mladi proleter | 3 : 2 | Heroj | |||||
04.09
16:00
Olimpija
Crvenka
2
2
|
04.09.2010 16:00 | Olimpija | 2 : 2 | Crvenka | |||||
04.09
12:00
Kapedunum
GAK
1
4
|
04.09.2010 12:00 | Kapedunum | 1 : 4 | GAK |
04.09
16:30
Mladost
Proleter
3
2
|
04.09.2010 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Proleter | |||||
04.09
16:30
Rasadnik
Sokolovo
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Rasadnik | 1 : 1 | Sokolovo | |||||
04.09
16:30
Dimitrije Tucovic
Mladi Borac
0
1
|
04.09.2010 16:30 | Dimitrije Tucovic | 0 : 1 | Mladi Borac | |||||
04.09
16:30
Petka
Strmovo
0
2
|
04.09.2010 16:30 | Petka | 0 : 2 | Strmovo |
04.09
20:00
Partizan
Hajduk
2
0
|
04.09.2010 20:00 | Partizan | 2 : 0 | Hajduk |
04.09
16:30
Napredak
Sušica
5
0
|
04.09.2010 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Sušica | |||||
04.09
17:00
Šabac
Sloga
5
1
|
04.09.2010 17:00 | Šabac | 5 : 1 | Sloga | |||||
04.09
16:30
Novi Bečej
Požarevac
1
1
|
04.09.2010 16:30 | Novi Bečej | 1 : 1 | Požarevac |
04.09
14:30
Mladost
Crvenka
0
0
|
04.09.2010 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Crvenka | |||||
04.09
14:30
Radnički
ŽAK
3
1
|
04.09.2010 14:30 | Radnički | 3 : 1 | ŽAK |
04.09
Crvena zvezda
GFK Jasenica 1911
1
8
|
04.09.2010 | Crvena zvezda | 1 : 8 | GFK Jasenica 1911 |
04.09
10:00
Crvena zvezda
Radnički (NB)
4
0
|
04.09.2010 10:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Radnički (NB) | |||||
04.09
11:00
Banat
Rad
4
3
|
04.09.2010 11:00 | Banat | 4 : 3 | Rad | |||||
04.09
11:00
Železničar
Borac
0
2
|
04.09.2010 11:00 | Železničar | 0 : 2 | Borac | |||||
04.09
11:00
Čukarički Stankom
OFK Beograd
0
2
|
04.09.2010 11:00 | Čukarički Stankom | 0 : 2 | OFK Beograd |
04.09
Zvižd
Rudar
2
9
|
04.09.2010 | Zvižd | 2 : 9 | Rudar |
04.09
14:30
Jadran
Čantavir
1
7
|
04.09.2010 14:30 | Jadran | 1 : 7 | Čantavir | |||||
04.09
14:30
Čoka
Preporod
2
1
|
04.09.2010 14:30 | Čoka | 2 : 1 | Preporod | |||||
04.09
14:30
Subotica
Proleter
1
0
|
04.09.2010 14:30 | Subotica | 1 : 0 | Proleter |
04.09
12:00
Crvena zvezda
Timok
3
0
|
04.09.2010 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Timok | |||||
04.09
13:00
OFK Beograd
Partizan
2
4
|
04.09.2010 13:00 | OFK Beograd | 2 : 4 | Partizan | |||||
04.09
15:00
Napredak
Loznica
1
0
|
04.09.2010 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Loznica |
04.09
10:00
Tisa
Čoka
1
9
|
04.09.2010 10:00 | Tisa | 1 : 9 | Čoka | |||||
04.09
10:00
Preporod
Subotica
1
4
|
04.09.2010 10:00 | Preporod | 1 : 4 | Subotica | |||||
04.09
11:00
Čantavir
Spartak Zlatibor voda
0
5
|
04.09.2010 11:00 | Čantavir | 0 : 5 | Spartak Zlatibor voda |
04.09
Zvižd
Pinkum
1
7
|
04.09.2010 | Zvižd | 1 : 7 | Pinkum | |||||
04.09
Homoljac
Rudar
2
2
|
04.09.2010 | Homoljac | 2 : 2 | Rudar | |||||
04.09
MIP Presing
Mladi radnik (R)
1
0
|
04.09.2010 | MIP Presing | 1 : 0 | Mladi radnik (R) | |||||
04.09
Seljak
GFK Jasenica 1911
1
4
|
04.09.2010 | Seljak | 1 : 4 | GFK Jasenica 1911 |
04.09
14:00
Crvena zvezda
Radnički (N)
4
0
|
04.09.2010 14:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Radnički (N) | |||||
04.09
13:00
OFK Paraćin
Partizan
0
10
|
04.09.2010 13:00 | OFK Paraćin | 0 : 10 | Partizan | |||||
04.09
17:00
Napredak
Loznica
2
0
|
04.09.2010 17:00 | Napredak | 2 : 0 | Loznica | |||||
04.09
11:00
Sloga
Smederevo
2
1
|
04.09.2010 11:00 | Sloga | 2 : 1 | Smederevo | |||||
04.09
10:00
Rad
OFK Beograd
3
2
|
04.09.2010 10:00 | Rad | 3 : 2 | OFK Beograd |
04.09
17:00
Spartak Zlatibor voda 99
Subotica
8
1
|
04.09.2010 17:00 | Spartak Zlatibor voda 99 | 8 : 1 | Subotica | |||||
04.09
09:30
Bačka
Vinogradar
3
1
|
04.09.2010 09:30 | Bačka | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
04.09
09:30
Čantavir
Spartak Zlatibor voda 98
0
13
|
04.09.2010 09:30 | Čantavir | 0 : 13 | Spartak Zlatibor voda 98 |
04.09
10:00
Pančevo
Kraljevićevo
0
5
|
04.09.2010 10:00 | Pančevo | 0 : 5 | Kraljevićevo |