19.09
16:00
Cement
Bratstvo 1946
0
1
|
19.09.2018 16:00 | Cement | 0 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
19.09
16:00
Hajduk 1912
Radnički (SM)
1
0
|
19.09.2018 16:00 | Hajduk 1912 | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
19.09
16:00
Bačka 1901
Radnički (NP)
3
1
|
19.09.2018 16:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Radnički (NP) | |||||
19.09
16:00
Crvena zvezda
Dinamo 1945
0
1
|
19.09.2018 16:00 | Crvena zvezda | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
19.09
16:00
Dunav
ČSK Pivara
2
1
|
19.09.2018 16:00 | Dunav | 2 : 1 | ČSK Pivara | |||||
19.09
16:00
Borac
Mladost
0
1
|
19.09.2018 16:00 | Borac | 0 : 1 | Mladost | |||||
19.09
16:30
Kabel
OFK Vršac
3
1
|
19.09.2018 16:30 | Kabel | 3 : 1 | OFK Vršac | |||||
19.09
16:00
Železničar
Radnički (ZR)
0
2
|
19.09.2018 16:00 | Železničar | 0 : 2 | Radnički (ZR) |
19.09
16:00
SFS Borac
Jedinstvo (B)
1
0
|
19.09.2018 16:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
19.09
16:00
Radan
Radnički (S)
1
1
|
19.09.2018 16:00 | Radan | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
19.09
16:00
OFK Sinđelić
Car Konstantin
2
3
|
19.09.2018 16:00 | OFK Sinđelić | 2 : 3 | Car Konstantin | |||||
19.09
16:00
Trstenik PPT
Zaplanjac
0
0
|
19.09.2018 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Zaplanjac | |||||
19.09
16:00
Rtanj
GFK Dubočica
1
0
|
19.09.2018 16:00 | Rtanj | 1 : 0 | GFK Dubočica | |||||
19.09
16:00
Jagodina Tabane
Pukovac
3
0
|
19.09.2018 16:00 | Jagodina Tabane | 3 : 0 | Pukovac | |||||
19.09
16:00
Temnić 1924
Jedinstvo (P)
1
0
|
19.09.2018 16:00 | Temnić 1924 | 1 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
19.09
16:00
Dunav
Budućnost
0
3
|
19.09.2018 16:00 | Dunav | 0 : 3 | Budućnost | |||||
19.09
16:00
Moravac Orion
Radnički (P)
1
1
|
19.09.2018 16:00 | Moravac Orion | 1 : 1 | Radnički (P) |
19.09
16:00
Bor 1919
Krivelj
5
1
|
19.09.2018 16:00 | Bor 1919 | 5 : 1 | Krivelj |
19.09
16:00
Mladost
Jovo Kursula
2
0
|
19.09.2018 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Jovo Kursula |
19.09
18:00
Budućnost
Rudar
0
0
|
19.09.2018 18:00 | Budućnost | 0 : 0 | Rudar | |||||
19.09
15:00
Grbalj
Sutjeska
0
1
|
19.09.2018 15:00 | Grbalj | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
19.09
15:00
Iskra
OFK Petrovac
0
1
|
19.09.2018 15:00 | Iskra | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
19.09
15:00
OFK Titograd
Lovćen
0
0
|
19.09.2018 15:00 | OFK Titograd | 0 : 0 | Lovćen | |||||
19.09
15:00
Zeta
Mornar
2
0
|
19.09.2018 15:00 | Zeta | 2 : 0 | Mornar |
19.09
15:00
Berane
Jezero
1
2
|
19.09.2018 15:00 | Berane | 1 : 2 | Jezero | |||||
19.09
15:00
Bokelj
Arsenal
0
0
|
19.09.2018 15:00 | Bokelj | 0 : 0 | Arsenal | |||||
19.09
15:00
Igalo
Kom
0
0
|
19.09.2018 15:00 | Igalo | 0 : 0 | Kom | |||||
19.09
15:00
Jedinstvo
Dečić
2
1
|
19.09.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Dečić | |||||
19.09
15:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Otrant
2
1
|
19.09.2018 15:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 1 | Otrant |
19.09
19:00
Sampdoria
Fiorentina
1
1
|
19.09.2018 19:00 | Sampdoria | 1 : 1 | Fiorentina |
19.09
17:00
Partizan
Rad
1
0
|
19.09.2018 17:00 | Partizan | 1 : 0 | Rad |
19.09
13:00
Crvena zvezda
Sloga
0
0
|
19.09.2018 13:00 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Sloga |
19.09
Župa
Radnik
0
0
|
19.09.2018 | Župa | 0 : 0 | Radnik |
19.09
10:00
Njerš Ištvan
Kabel
3
0
|
19.09.2018 10:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Kabel |
19.09
12:30
Brodarac
Rad
4
0
|
19.09.2018 12:30 | Brodarac | 4 : 0 | Rad |
19.09
12:00
Vojvodina
OFK Bačka (BP)
1
1
|
19.09.2018 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | OFK Bačka (BP) |
19.09
10:00
ČSK Pivara
Mladost APA
2
3
|
19.09.2018 10:00 | ČSK Pivara | 2 : 3 | Mladost APA |
19.09
18:00
Brodarac
Partizan
1
4
|
19.09.2018 18:00 | Brodarac | 1 : 4 | Partizan |
19.09
16:30
Budućnost (BB)
Dolovo
5
1
|
19.09.2018 16:30 | Budućnost (BB) | 5 : 1 | Dolovo |
19.09
Rosulja 2014
Jedinstvo 2014
1
5
|
19.09.2018 | Rosulja 2014 | 1 : 5 | Jedinstvo 2014 | |||||
19.09
Vučice
Levač
2
0
|
19.09.2018 | Vučice | 2 : 0 | Levač | |||||
19.09
Preševo
Majdanpek
0
5
|
19.09.2018 | Preševo | 0 : 5 | Majdanpek | |||||
19.09
Kolibri
Krstarica
0
3
|
19.09.2018 | Kolibri | 0 : 3 | Krstarica | |||||
19.09
Napredak junior 2018
Lavice Dubočica
1
2
|
19.09.2018 | Napredak junior 2018 | 1 : 2 | Lavice Dubočica | |||||
19.09
Morava
Radnički 2012
0
3
|
19.09.2018 | Morava | 0 : 3 | Radnički 2012 |
19.09
20:45
Metalurg
Izviđač
27
27
|
19.09.2018 20:45 | Metalurg | 27 : 27 | Izviđač | |||||
19.09
19:00
Nexe
Železničar 1949
34
25
|
19.09.2018 19:00 | Nexe | 34 : 25 | Železničar 1949 |
19.09
18:15
Meshkov Brest
Dinamo Pančevo
29
26
|
19.09.2018 18:15 | Meshkov Brest | 29 : 26 | Dinamo Pančevo | |||||
19.09
19:00
PPD Zagreb
Celje Piv. Laško
25
25
|
19.09.2018 19:00 | PPD Zagreb | 25 : 25 | Celje Piv. Laško | |||||
19.09
20:45
Vardar
Tatran Prešov
32
28
|
19.09.2018 20:45 | Vardar | 32 : 28 | Tatran Prešov |
19.09
18:00
Jagodina
Krim Merkator
27
29
|
19.09.2018 18:00 | Jagodina | 27 : 29 | Krim Merkator |