19.04
16:00
Pobeda
Sloga (P)
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Pobeda | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
19.04
16:00
Zvižd
Karađorđe
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Zvižd | 1 : 4 | Karađorđe |
19.04
16:00
Ozren
Radnički (S)
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Ozren | 3 : 1 | Radnički (S) | |||||
19.04
16:00
Đerdap
Kopaonik
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Đerdap | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
19.04
16:00
Timočanin
Dinamo
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Timočanin | 1 : 2 | Dinamo | |||||
19.04
16:00
Radnički (P)
Sinđelić
5
1
|
19.04.2015 16:00 | Radnički (P) | 5 : 1 | Sinđelić |
19.04
16:00
Dolina
Vršac
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Dolina | 2 : 1 | Vršac | |||||
19.04
16:00
Dunav
Radnički (NP)
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Dunav | 0 : 0 | Radnički (NP) |
19.04
16:00
Brodarac 1947
IM Rakovica
4
2
|
19.04.2015 16:00 | Brodarac 1947 | 4 : 2 | IM Rakovica | |||||
19.04
11:00
Hajduk
Dorćol
2
3
|
19.04.2015 11:00 | Hajduk | 2 : 3 | Dorćol | |||||
19.04
11:00
Žarkovo
BASK
1
0
|
19.04.2015 11:00 | Žarkovo | 1 : 0 | BASK | |||||
19.04
16:00
Turbina
Budućnost
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Turbina | 1 : 1 | Budućnost |
19.04
16:00
Tutin
Vodojaža
5
0
|
19.04.2015 16:00 | Tutin | 5 : 0 | Vodojaža | |||||
19.04
16:00
Slavija
Dragačevo
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Slavija | 3 : 0 | Dragačevo |
19.04
16:00
RSK
Obilić
5
1
|
19.04.2015 16:00 | RSK | 5 : 1 | Obilić | |||||
19.04
16:00
Lepenica
Železničar (P)
0
5
|
19.04.2015 16:00 | Lepenica | 0 : 5 | Železničar (P) | |||||
19.04
16:00
Mihajlovac 1934
Šumadinac (B)
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
19.04
16:00
Sloboda
Basarac
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | Basarac | |||||
19.04
16:00
Napredak
Borac
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Homoljac
Sloga (B)
3
4
|
19.04.2015 16:00 | Homoljac | 3 : 4 | Sloga (B) |
19.04
16:00
Sloga (S)
Zlatar
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Zlatar | |||||
19.04
16:00
Radjevac
OFK Osečina
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Radjevac | 3 : 0 | OFK Osečina | |||||
19.04
16:00
Radnički Stobeks
Polimlje
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Radnički Stobeks | 1 : 0 | Polimlje | |||||
19.04
16:00
Zadrugar
Zlatibor
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Zadrugar | 0 : 0 | Zlatibor |
19.04
16:30
Kosanica
Žitorađa
3
2
|
19.04.2015 16:30 | Kosanica | 3 : 2 | Žitorađa | |||||
19.04
16:30
Temnić 1924
Jedinstvo (M)
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
19.04
16:30
Lugomir
Trajal
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Lugomir | 4 : 0 | Trajal | |||||
19.04
16:30
Dragocvet
SFS Borac
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Dragocvet | 1 : 3 | SFS Borac | |||||
19.04
16:30
Rembas
Levač
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Rembas | 1 : 0 | Levač |
19.04
16:30
Rudar Alpos
Bukovik
2
4
|
19.04.2015 16:30 | Rudar Alpos | 2 : 4 | Bukovik | |||||
19.04
16:30
Pukovac
Moravica
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Pukovac | 2 : 0 | Moravica | |||||
19.04
16:30
Brodoremont
Brestovac 1946
5
3
|
19.04.2015 16:30 | Brodoremont | 5 : 3 | Brestovac 1946 | |||||
19.04
16:30
Rudar (P)
BSK Bogovina
4
3
|
19.04.2015 16:30 | Rudar (P) | 4 : 3 | BSK Bogovina |
19.04
16:30
Sloboda
Jablanica
0
2
|
19.04.2015 16:30 | Sloboda | 0 : 2 | Jablanica | |||||
19.04
16:30
Vlasina
Jedinstvo (BP)
6
0
|
19.04.2015 16:30 | Vlasina | 6 : 0 | Jedinstvo (BP) | |||||
19.04
16:30
Ropotovo
Balkanski
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Ropotovo | 2 : 2 | Balkanski |
19.04
16:00
Budućnost
Kabel
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Kabel | |||||
19.04
16:00
Ljukovo
Sloga
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Ljukovo | 2 : 0 | Sloga | |||||
19.04
16:00
LSK Laćarak
ŽSK
2
2
|
19.04.2015 16:00 | LSK Laćarak | 2 : 2 | ŽSK | |||||
19.04
16:00
Borac
Jedinstvo (SP)
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo (SP) | |||||
19.04
10:00
Index
Hajduk
2
2
|
19.04.2015 10:00 | Index | 2 : 2 | Hajduk |
19.04
16:00
Tisa
OFK Mladost APA
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Tisa | 3 : 0 | OFK Mladost APA | |||||
19.04
16:00
Preporod
Mladost (T)
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Preporod | 2 : 0 | Mladost (T) | |||||
19.04
16:00
OFK Odžaci
Subotica
2
1
|
19.04.2015 16:00 | OFK Odžaci | 2 : 1 | Subotica | |||||
19.04
16:00
Tavankut
TSC
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Tavankut | 0 : 4 | TSC |
19.04
16:00
Borac (Sakule)
OFK Kikinda
5
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac (Sakule) | 5 : 0 | OFK Kikinda | |||||
19.04
16:00
Borac (Starčevo)
Kozara
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac (Starčevo) | 1 : 0 | Kozara |
19.04
16:00
Lepušnica
Stepojevac Vaga
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Lepušnica | 0 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
19.04
16:00
Boleč
Baćevac
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Boleč | 3 : 1 | Baćevac | |||||
19.04
10:00
Grafičar
Jedinstvo
0
3
|
19.04.2015 10:00 | Grafičar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:00
Zvezdara
Sremčica
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Zvezdara | 2 : 0 | Sremčica | |||||
19.04
10:00
Železničar
Balkan Mirijevo
1
0
|
19.04.2015 10:00 | Železničar | 1 : 0 | Balkan Mirijevo |
19.04
16:30
Granit
Gruža
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Granit | 3 : 0 | Gruža | |||||
19.04
16:30
Karađorđe
Radnik
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Karađorđe | 1 : 1 | Radnik | |||||
19.04
16:30
Lazac
Borac
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:30
Budućnost
OFK Ras
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Ras | |||||
19.04
16:30
Ribnica
Goč
1
4
|
19.04.2015 16:30 | Ribnica | 1 : 4 | Goč | |||||
19.04
16:30
Ibar
Pazar Juniors 2011
0
0
|
19.04.2015 16:30 | Ibar | 0 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
19.04
16:30
Radnički
Mataruge
0
1
|
19.04.2015 16:30 | Radnički | 0 : 1 | Mataruge |
19.04
16:00
Arsenal
Mladost (P)
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Arsenal | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
19.04
16:00
Sušica
Budućnost
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Sušica | 1 : 0 | Budućnost | |||||
19.04
16:00
Maršić
Sloga (D)
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Maršić | 3 : 0 | Sloga (D) | |||||
19.04
16:00
Šumadinac
Jedinstvo
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Šumadinac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:00
Kolonija
Sloboda
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Kolonija | 3 : 0 | Sloboda |
19.04
15:30
Višesava
Crnokosa
1
1
|
19.04.2015 15:30 | Višesava | 1 : 1 | Crnokosa | |||||
19.04
11:00
Ariljska rampa
Železničar
2
2
|
19.04.2015 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 2 | Železničar | |||||
19.04
15:30
Perućac
Jasen
2
0
|
19.04.2015 15:30 | Perućac | 2 : 0 | Jasen | |||||
19.04
15:30
Čajetina
GP Zlatibor
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Čajetina | 3 : 0 | GP Zlatibor | |||||
19.04
15:30
Polet
Napredak
3
1
|
19.04.2015 15:30 | Polet | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.04
15:30
Prvi partizan
Omladinac
5
0
|
19.04.2015 15:30 | Prvi partizan | 5 : 0 | Omladinac |
19.04
16:00
Mladost
Sovljak
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Sovljak | |||||
19.04
16:00
ZSK
Spartak 1924
0
0
|
19.04.2015 16:00 | ZSK | 0 : 0 | Spartak 1924 | |||||
19.04
16:00
Tulari
Joševa
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Tulari | 1 : 1 | Joševa | |||||
19.04
16:00
Trlić
Banjani
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Trlić | 0 : 2 | Banjani | |||||
19.04
16:00
Kolubara
OFK Divci
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | OFK Divci |
19.04
16:30
Provo
Lipolist
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Provo | 4 : 0 | Lipolist | |||||
19.04
16:30
Jedinstvo (Š)
Drina
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | Drina | |||||
19.04
16:30
Mladost (P)
Hajduk Stanko
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
19.04
16:30
Borac (V)
Mačva 2005
3
5
|
19.04.2015 16:30 | Borac (V) | 3 : 5 | Mačva 2005 | |||||
19.04
16:30
Antimon
BMR Petlovača
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Antimon | 1 : 0 | BMR Petlovača | |||||
19.04
16:30
Podrinje
Borac (L)
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Podrinje | 1 : 1 | Borac (L) |
19.04
16:00
Borac
ŽSK
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac | 3 : 0 | ŽSK | |||||
19.04
16:00
BSK
Junkovac
3
1
|
19.04.2015 16:00 | BSK | 3 : 1 | Junkovac | |||||
19.04
16:00
Šumadinac (N)
Partizan (D)
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Šumadinac (N) | 1 : 0 | Partizan (D) | |||||
19.04
16:00
Prvi srpski ustanak
Karađorđe
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Prvi srpski ustanak | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
19.04
16:00
Šumadinac (S)
Aranđelovac
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Šumadinac (S) | 0 : 4 | Aranđelovac | |||||
19.04
16:00
Šatornja
Omladinac
3
3
|
19.04.2015 16:00 | Šatornja | 3 : 3 | Omladinac |
19.04
16:00
Zadrugar (T)
Integral
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Zadrugar (T) | 2 : 1 | Integral | |||||
19.04
16:00
Mlava (ML)
Rudar (K)
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Mlava (ML) | 3 : 1 | Rudar (K) | |||||
19.04
16:00
Šapine
Vojvoda Milenko
6
2
|
19.04.2015 16:00 | Šapine | 6 : 2 | Vojvoda Milenko | |||||
19.04
16:00
Napredak 1936
Makce
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Napredak 1936 | 1 : 1 | Makce | |||||
19.04
16:00
Mladost (B)
Petar Dobrnjac
6
0
|
19.04.2015 16:00 | Mladost (B) | 6 : 0 | Petar Dobrnjac |
19.04
15:30
Šumadija
Železničar (K)
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Šumadija | 1 : 0 | Železničar (K) | |||||
19.04
11:00
Železničar (S)
Osipaonica
3
0
|
19.04.2015 11:00 | Železničar (S) | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
19.04
15:30
Udarnik
Pobeda
2
0
|
19.04.2015 15:30 | Udarnik | 2 : 0 | Pobeda | |||||
19.04
15:30
7. Juli
Sloga (M)
1
2
|
19.04.2015 15:30 | 7. Juli | 1 : 2 | Sloga (M) | |||||
19.04
15:30
Jedinstvo (K)
Budućnost (MK)
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 0 | Budućnost (MK) | |||||
19.04
15:30
Vodice
Proleter
0
2
|
19.04.2015 15:30 | Vodice | 0 : 2 | Proleter |
19.04
17:00
Bratstvo
Kušiljevo
3
2
|
19.04.2015 17:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Kušiljevo | |||||
19.04
17:00
Sloga (V)
Mladi radnik
1
2
|
19.04.2015 17:00 | Sloga (V) | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
19.04
17:00
Mladost (K)
OFK Bratstvo
3
2
|
19.04.2015 17:00 | Mladost (K) | 3 : 2 | OFK Bratstvo | |||||
19.04
17:00
Sloga (DV)
Napredak (Z)
8
0
|
19.04.2015 17:00 | Sloga (DV) | 8 : 0 | Napredak (Z) | |||||
19.04
17:00
Mladost (J)
Napredak (D)
0
2
|
19.04.2015 17:00 | Mladost (J) | 0 : 2 | Napredak (D) | |||||
19.04
11:00
BSK
Morava
1
2
|
19.04.2015 11:00 | BSK | 1 : 2 | Morava |
19.04
16:30
Omladinac
Jastrebac
0
6
|
19.04.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 6 | Jastrebac | |||||
19.04
16:30
Dobrič
Real
5
1
|
19.04.2015 16:30 | Dobrič | 5 : 1 | Real | |||||
19.04
16:30
Borac
Jug Bogdan
0
0
|
19.04.2015 16:30 | Borac | 0 : 0 | Jug Bogdan | |||||
19.04
16:30
Svetlost
Partizanski put
7
1
|
19.04.2015 16:30 | Svetlost | 7 : 1 | Partizanski put | |||||
19.04
16:30
Pobeda
Mladost 1982
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Pobeda | 1 : 3 | Mladost 1982 | |||||
19.04
16:30
Dunđerski
Polet
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Dunđerski | 2 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:30
Nikodije Stojanović Tatko
Topličanin
1
4
|
19.04.2015 16:30 | Nikodije Stojanović Tatko | 1 : 4 | Topličanin |
19.04
16:30
Sloga (D)
Mačkovac
0
2
|
19.04.2015 16:30 | Sloga (D) | 0 : 2 | Mačkovac | |||||
19.04
16:30
Sloga (Ć)
Naupare
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Sloga (Ć) | 2 : 0 | Naupare | |||||
19.04
16:30
Čitluk
Jastrebac
3
3
|
19.04.2015 16:30 | Čitluk | 3 : 3 | Jastrebac | |||||
19.04
16:30
Šanac
Mladost
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Šanac | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.04
16:30
Vinogradar
13. April
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Vinogradar | 1 : 2 | 13. April | |||||
19.04
16:30
Gradina
Gornji Stepoš
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Gradina | 1 : 0 | Gornji Stepoš | |||||
19.04
16:30
Jedinstvo 1936
Mladi radnik
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
19.04
16:30
Bošnjane
Omladinac
8
1
|
19.04.2015 16:30 | Bošnjane | 8 : 1 | Omladinac |
19.04
16:00
Kulpin
Maglić
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Kulpin | 4 : 0 | Maglić | |||||
19.04
16:00
Titel
Obilić
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Titel | 3 : 1 | Obilić | |||||
19.04
16:00
Mladost
Borac
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Sutjeska
Stari Grad
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
19.04
16:00
Hajduk
Budućnost
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Hajduk | 1 : 3 | Budućnost |
19.04
16:30
Petrovaradin
Susek
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Petrovaradin | 1 : 1 | Susek | |||||
19.04
16:30
Jedinstvo
Sofeks
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Sofeks | |||||
19.04
16:30
Dinamo
OFK Slavija
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Dinamo | 2 : 2 | OFK Slavija | |||||
19.04
16:30
Proleter
TSK
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Proleter | 3 : 0 | TSK | |||||
19.04
16:30
Vinogradar
Mladost
0
4
|
19.04.2015 16:30 | Vinogradar | 0 : 4 | Mladost |
19.04
Radnički
Hajduk (D)
1
1
|
19.04.2015 | Radnički | 1 : 1 | Hajduk (D) | |||||
19.04
Donji Petrovci
Sloven
0
2
|
19.04.2015 | Donji Petrovci | 0 : 2 | Sloven | |||||
19.04
OFK Zeka Buljubaša
PSK Putinci
0
0
|
19.04.2015 | OFK Zeka Buljubaša | 0 : 0 | PSK Putinci | |||||
19.04
Hajduk 1925 Podunavac
Hrtkovci
5
3
|
19.04.2015 | Hajduk 1925 Podunavac | 5 : 3 | Hrtkovci | |||||
19.04
Sremac Graničar 1924
Napredak
2
1
|
19.04.2015 | Sremac Graničar 1924 | 2 : 1 | Napredak |
19.04
17:00
Palić
Njegoš
1
12
|
19.04.2015 17:00 | Palić | 1 : 12 | Njegoš | |||||
19.04
17:00
Eđšeg
Bačka
1
1
|
19.04.2015 17:00 | Eđšeg | 1 : 1 | Bačka | |||||
19.04
17:00
Proleter
Vinogradar
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Vinogradar |
19.04
16:30
Rusin
Polet (K)
0
2
|
19.04.2015 16:30 | Rusin | 0 : 2 | Polet (K) | |||||
19.04
16:30
Omladinac (B)
Graničar (G)
6
0
|
19.04.2015 16:30 | Omladinac (B) | 6 : 0 | Graničar (G) | |||||
19.04
16:30
Graničar (R)
Omladinac (D)
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Graničar (R) | 1 : 3 | Omladinac (D) | |||||
19.04
16:30
Terekveš
Lipar
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Terekveš | 3 : 1 | Lipar | |||||
19.04
16:30
Dunav
Kordun
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Dunav | 1 : 2 | Kordun |
19.04
16:00
Partizan (G)
Jugoslavija
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Partizan (G) | 3 : 1 | Jugoslavija | |||||
19.04
16:00
Crvena zvezda
Jedinstvo Stević
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
19.04
16:00
Hajdučica
Vulturul
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Hajdučica | 0 : 2 | Vulturul | |||||
19.04
16:00
Radnički (B)
Vojvodina
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Radnički (B) | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
19.04
16:00
Mladost (O)
BAK
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | BAK | |||||
19.04
16:00
Budućnost (A)
Sloga (BNS)
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Budućnost (A) | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
19.04
16:00
Slavija
Polet
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Slavija | 0 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:00
Mladost (V)
Omladinac (D)
0
1
|
19.04.2015 16:00 | Mladost (V) | 0 : 1 | Omladinac (D) |
19.04
16:00
Radnički 1911
Zadrugar
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Radnički 1911 | 0 : 2 | Zadrugar | |||||
19.04
16:00
Vojvodina 1928
Vojvodina (B)
6
0
|
19.04.2015 16:00 | Vojvodina 1928 | 6 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
19.04
16:00
Vojvodina (NM)
Begej
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Vojvodina (NM) | 3 : 2 | Begej | |||||
19.04
16:00
Crvena zvezda
Krajina
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Krajina | |||||
19.04
16:00
Mladost
Napredak
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.04
16:00
Omladinac
Bilećanin
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 0 | Bilećanin | |||||
19.04
16:00
ŽAK
Borac
4
0
|
19.04.2015 16:00 | ŽAK | 4 : 0 | Borac |
19.04
16:00
Banja (VB)
Poštar Zvezdara
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Banja (VB) | 3 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
19.04
11:00
13. maj
Policajac
3
1
|
19.04.2015 11:00 | 13. maj | 3 : 1 | Policajac | |||||
19.04
16:00
Zmaj 1953
Milutinac
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | Milutinac | |||||
19.04
16:00
BSK 1925
Sindjelić 2012(U)
0
1
|
19.04.2015 16:00 | BSK 1925 | 0 : 1 | Sindjelić 2012(U) |
19.04
16:00
Šumadija (Š)
Mladost (B)
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Šumadija (Š) | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
19.04
11:00
Prva Iskra
Radnički (R)
5
0
|
19.04.2015 11:00 | Prva Iskra | 5 : 0 | Radnički (R) | |||||
19.04
16:00
Rušanj
Mladost (Č)
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Rušanj | 0 : 2 | Mladost (Č) | |||||
19.04
16:00
Vranić
Mladost (C)
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Vranić | 2 : 1 | Mladost (C) | |||||
19.04
11:00
Budućnost (Z)
Veliki Borak
1
1
|
19.04.2015 11:00 | Budućnost (Z) | 1 : 1 | Veliki Borak | |||||
19.04
16:00
Strelac
Borac (L)
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Strelac | 2 : 0 | Borac (L) |
19.04
16:00
Kovačevac
Vlaška
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Kovačevac | 2 : 1 | Vlaška | |||||
19.04
16:00
Heroj 1925
Podunavac (R)
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Heroj 1925 | 1 : 0 | Podunavac (R) | |||||
19.04
10:00
Selo Mladenovac
Pudarci
4
2
|
19.04.2015 10:00 | Selo Mladenovac | 4 : 2 | Pudarci | |||||
19.04
10:00
Torlak
Velika Krsna
3
1
|
19.04.2015 10:00 | Torlak | 3 : 1 | Velika Krsna |
19.04
16:30
Jedinstvo
Orljane
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Orljane | |||||
19.04
16:30
Radnički 1947 (Č)
Palilula
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 4 : 1 | Palilula | |||||
19.04
16:30
Zemljoradnik
Mladost (B)
0
1
|
19.04.2015 16:30 | Zemljoradnik | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.04
16:30
Malošište
Borac (T)
2
3
|
19.04.2015 16:30 | Malošište | 2 : 3 | Borac (T) | |||||
19.04
16:30
Mladi radnik
Morava
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Mladi radnik | 1 : 2 | Morava | |||||
19.04
16:30
Radnički 1924 (K)
Naša krila 1936
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Radnički 1924 (K) | 3 : 0 | Naša krila 1936 |
19.04
16:30
Mladi borac
Čekmin
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Mladi borac | 2 : 0 | Čekmin | |||||
19.04
16:30
Progres
Umac
3
2
|
19.04.2015 16:30 | Progres | 3 : 2 | Umac | |||||
19.04
15:00
Jedinstvo (GS)
Jedinstvo (G)
1
1
|
19.04.2015 15:00 | Jedinstvo (GS) | 1 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
19.04
16:30
Železničar
Radnički
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Železničar | 1 : 2 | Radnički | |||||
19.04
16:30
Plantaža
Sloga
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Plantaža | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.04
16:30
Zloćudovo
OFK Brza
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Zloćudovo | 2 : 1 | OFK Brza | |||||
19.04
16:30
Vučje
Šumadija
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Vučje | 1 : 2 | Šumadija |
19.04
16:30
Padež
Spartak
5
1
|
19.04.2015 16:30 | Padež | 5 : 1 | Spartak | |||||
19.04
11:00
Jedinstvo
Zadrugar
3
0
|
19.04.2015 11:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
19.04
16:30
Napredak
Gnjilan
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Gnjilan |
19.04
11:00
Ključ
Poreč
3
0
|
19.04.2015 11:00 | Ključ | 3 : 0 | Poreč | |||||
19.04
16:00
Blizna
Slatina (B)
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Blizna | 1 : 3 | Slatina (B) | |||||
19.04
13:00
Branik
Sloga
1
3
|
19.04.2015 13:00 | Branik | 1 : 3 | Sloga | |||||
19.04
16:00
Krivelj
Majdanpek
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Krivelj | 1 : 1 | Majdanpek | |||||
19.04
16:00
Radnički
Šarbanovac
0
3
|
19.04.2015 16:00 | Radnički | 0 : 3 | Šarbanovac |
19.04
16:30
Budućnost (PK)
Aluminjum
5
6
|
19.04.2015 16:30 | Budućnost (PK) | 5 : 6 | Aluminjum | |||||
19.04
16:30
Mladost
Jedinstvo
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:30
Radnički 1936
Vrtište
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Radnički 1936 | 2 : 0 | Vrtište | |||||
19.04
16:30
Rudar
Crvena zastava
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Rudar | 2 : 1 | Crvena zastava |
19.04
16:00
Radnički
Polet
6
1
|
19.04.2015 16:00 | Radnički | 6 : 1 | Polet | |||||
19.04
16:00
OFK Knjaz
Osnić
3
2
|
19.04.2015 16:00 | OFK Knjaz | 3 : 2 | Osnić | |||||
19.04
16:00
ŠSK
OFK 019 Zaječar
2
3
|
19.04.2015 16:00 | ŠSK | 2 : 3 | OFK 019 Zaječar | |||||
19.04
16:00
Sloga
Omladinac
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Omladinac |
19.04
15:30
Bukuroca
Vranjska Banja
1
3
|
19.04.2015 15:30 | Bukuroca | 1 : 3 | Vranjska Banja | |||||
19.04
15:30
Ternoci
Pčinja
1
1
|
19.04.2015 15:30 | Ternoci | 1 : 1 | Pčinja | |||||
19.04
15:30
Vihor
Pavlovac
1
1
|
19.04.2015 15:30 | Vihor | 1 : 1 | Pavlovac | |||||
19.04
11:00
Biljači
Čelik
0
1
|
19.04.2015 11:00 | Biljači | 0 : 1 | Čelik | |||||
19.04
15:30
Mladost (S)
OFK Alakince
0
4
|
19.04.2015 15:30 | Mladost (S) | 0 : 4 | OFK Alakince |
19.04
16:00
Vladimirovac
Dunav
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Vladimirovac | 3 : 1 | Dunav | |||||
19.04
16:00
Potporanj
Ševac
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Potporanj | 1 : 0 | Ševac | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (S)
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Vojvodina (S) | |||||
19.04
16:00
Vojvodina (CC)
Partizan (U)
2
3
|
19.04.2015 16:00 | Vojvodina (CC) | 2 : 3 | Partizan (U) | |||||
19.04
16:00
Dobrica
Ratar
0
6
|
19.04.2015 16:00 | Dobrica | 0 : 6 | Ratar | |||||
19.04
16:00
Borac (VG)
Karaš (J)
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac (VG) | 2 : 0 | Karaš (J) | |||||
19.04
16:00
Borac (VS)
Partizan (K)
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Partizan (K) |
19.04
16:00
Plavi Dunav 1932
Borac (P)
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Plavi Dunav 1932 | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
19.04
11:00
Dinamo 1945
Budućnost (BB)
10
0
|
19.04.2015 11:00 | Dinamo 1945 | 10 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
19.04
16:00
Strela
Stari Tamiš
2
3
|
19.04.2015 16:00 | Strela | 2 : 3 | Stari Tamiš | |||||
19.04
16:00
Kolonija
Proleter
6
1
|
19.04.2015 16:00 | Kolonija | 6 : 1 | Proleter | |||||
19.04
16:00
Dolovo
BSK Bavanište
9
0
|
19.04.2015 16:00 | Dolovo | 9 : 0 | BSK Bavanište |
19.04
16:00
Glogonj
Tempo
4
3
|
19.04.2015 16:00 | Glogonj | 4 : 3 | Tempo | |||||
19.04
16:00
Pobeda
Polet
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Polet | |||||
19.04
16:00
Spartak 1911
Omladinac (O)
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Spartak 1911 | 3 : 1 | Omladinac (O) |
19.04
17:00
Napredak
Resavac
0
0
|
19.04.2015 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Resavac | |||||
19.04
17:00
Zenit
Mladost
1
2
|
19.04.2015 17:00 | Zenit | 1 : 2 | Mladost | |||||
19.04
17:00
Morava
Kupinovac
1
1
|
19.04.2015 17:00 | Morava | 1 : 1 | Kupinovac | |||||
19.04
17:00
Partizan
Blagotin
5
0
|
19.04.2015 17:00 | Partizan | 5 : 0 | Blagotin | |||||
19.04
17:00
Ursule
Vinogradar
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Ursule | 2 : 1 | Vinogradar | |||||
19.04
17:00
Kolare
Juhor
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Kolare | 2 : 1 | Juhor |
19.04
17:00
Javor
Napredak (Sv)
2
0
|
19.04.2015 17:00 | Javor | 2 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
19.04
17:00
Moravac
Istok 63
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Moravac | 2 : 1 | Istok 63 | |||||
19.04
17:00
OFK Batinac
Resavac
2
0
|
19.04.2015 17:00 | OFK Batinac | 2 : 0 | Resavac | |||||
19.04
17:00
Napredak (St)
Mladost (S)
3
2
|
19.04.2015 17:00 | Napredak (St) | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.04
17:00
Hajduk
Rudar (S)
4
1
|
19.04.2015 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Rudar (S) | |||||
19.04
17:00
Polet
Rudar (P)
1
2
|
19.04.2015 17:00 | Polet | 1 : 2 | Rudar (P) |
19.04
Napredak
Podrinje
1
2
|
19.04.2015 | Napredak | 1 : 2 | Podrinje | |||||
19.04
Graničar (G)
Borac (K)
0
6
|
19.04.2015 | Graničar (G) | 0 : 6 | Borac (K) | |||||
19.04
Fruškogorac
ČSK 1939
3
0
|
19.04.2015 | Fruškogorac | 3 : 0 | ČSK 1939 |
19.04
16:30
OFK Metalac
Radnički 1918
0
0
|
19.04.2015 16:30 | OFK Metalac | 0 : 0 | Radnički 1918 | |||||
19.04
16:30
Partizan
Aleksa Šantić
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Partizan | 2 : 1 | Aleksa Šantić |
19.04
16:00
Rusanda
Omladinac
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Rusanda | 1 : 0 | Omladinac | |||||
19.04
16:00
Potisje
OFK Gradnulica
7
1
|
19.04.2015 16:00 | Potisje | 7 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
19.04
16:00
Naftagas
ŽFK Banat Bagljaš
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Naftagas | 2 : 0 | ŽFK Banat Bagljaš | |||||
19.04
16:00
ASK
OFK Klek
0
0
|
19.04.2015 16:00 | ASK | 0 : 0 | OFK Klek | |||||
19.04
16:00
Proleter 2006
Banat
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Banat | |||||
19.04
16:00
Borac
Lehel
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Borac | 1 : 0 | Lehel |
19.04
16:30
Proleter
Šumadija
0
1
|
19.04.2015 16:30 | Proleter | 0 : 1 | Šumadija | |||||
19.04
16:30
Napredak
Vrnjci
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Napredak | 3 : 1 | Vrnjci | |||||
19.04
10:00
Čibukovac
Jedinstvo
1
2
|
19.04.2015 10:00 | Čibukovac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:30
Morava (S)
Tavnik
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Morava (S) | 1 : 0 | Tavnik | |||||
19.04
16:30
Stubal
Grdica
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Stubal | 3 : 1 | Grdica | |||||
19.04
16:30
Budućnost
Real
0
5
|
19.04.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 5 | Real | |||||
19.04
16:30
Morava (M)
Magnohrom
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Morava (M) | 1 : 2 | Magnohrom |
19.04
16:00
Jedinstvo (BPS)
Bačka
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo (BPS) | 1 : 4 | Bačka | |||||
19.04
16:00
Hajduk
Vojvodina
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Hajduk | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
19.04
16:00
Miletić
Napredak
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Miletić | 2 : 1 | Napredak | |||||
19.04
16:00
Sloga
Iskra
0
7
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 0 : 7 | Iskra | |||||
19.04
16:00
Budućnost
Obilić
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Budućnost | 4 : 0 | Obilić | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo (G)
Mladost
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo (G) | 4 : 0 | Mladost |
19.04
16:30
Navalin
Sušica 2012
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Navalin | 2 : 1 | Sušica 2012 | |||||
19.04
16:30
Gradac
Jedinstvo
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Gradac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:30
OFK Morava
Bratstvo
2
2
|
19.04.2015 16:30 | OFK Morava | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
19.04
16:30
Moravac
Mladost (B)
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Moravac | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
19.04
16:30
Polet
Marjan MB
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Polet | 1 : 1 | Marjan MB | |||||
19.04
16:30
Omladinac
Sloboda
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
19.04
16:30
Kumarevo 65
Mladost (DL)
5
1
|
19.04.2015 16:30 | Kumarevo 65 | 5 : 1 | Mladost (DL) | |||||
19.04
16:30
Morava (G)
Lemind 1953
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Morava (G) | 2 : 2 | Lemind 1953 |
19.04
16:30
Budućnost
Proleter
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Proleter | |||||
19.04
16:30
Cer
Budućnost
2
3
|
19.04.2015 16:30 | Cer | 2 : 3 | Budućnost | |||||
19.04
16:30
Sloga
Duško
0
2
|
19.04.2015 16:30 | Sloga | 0 : 2 | Duško | |||||
19.04
16:30
Drina
Partizan
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Drina | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.04
16:30
Gorki
Mladi Borac
5
2
|
19.04.2015 16:30 | Gorki | 5 : 2 | Mladi Borac |
19.04
16:30
Mladost (DB)
Cer
0
5
|
19.04.2015 16:30 | Mladost (DB) | 0 : 5 | Cer | |||||
19.04
16:30
Sloga (S)
Borac
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Sloga (S) | 2 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:30
Cerova
Mladost (B)
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Cerova | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.04
16:30
Milan Orlić
Jedinstvo
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Milan Orlić | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:30
7. Juli
Studenac
0
2
|
19.04.2015 16:30 | 7. Juli | 0 : 2 | Studenac | |||||
19.04
16:30
Čobanče
Velika Reka
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Čobanče | 2 : 0 | Velika Reka | |||||
19.04
16:30
Sloga (LŠ)
Stolice
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Sloga (LŠ) | 4 : 1 | Stolice |
19.04
16:30
Polet 57
Rubin (Z)
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Polet 57 | 1 : 3 | Rubin (Z) | |||||
19.04
16:30
14. Oktobar
Donji Kopaonik
3
3
|
19.04.2015 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
19.04
16:30
Župski biseri
Varvarin
0
0
|
19.04.2015 16:30 | Župski biseri | 0 : 0 | Varvarin | |||||
19.04
16:30
Mladost (DK)
Ribnik
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Ribnik | |||||
19.04
16:30
Rubin (DS)
Ratajac
7
4
|
19.04.2015 16:30 | Rubin (DS) | 7 : 4 | Ratajac | |||||
19.04
16:30
Stari Trstenik
Beli Orlovi
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
19.04
16:30
Sloga
Kostrež
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Kostrež |
19.04
16:30
Centar
Omladinac
1
4
|
19.04.2015 16:30 | Centar | 1 : 4 | Omladinac | |||||
19.04
16:30
Sremac Beomal
Borac
0
3
|
19.04.2015 16:30 | Sremac Beomal | 0 : 3 | Borac | |||||
19.04
16:30
Fruškogorac
Bačka
3
3
|
19.04.2015 16:30 | Fruškogorac | 3 : 3 | Bačka |
19.04
11:00
Crvena Zvezda
Ratar
3
0
|
19.04.2015 11:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Ratar | |||||
19.04
16:30
Polet (R)
Polet (V)
2
3
|
19.04.2015 16:30 | Polet (R) | 2 : 3 | Polet (V) | |||||
19.04
11:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
1
2
|
19.04.2015 11:00 | OFK Sloga | 1 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
19.04
11:00
Tempo
Jastrebac
1
1
|
19.04.2015 11:00 | Tempo | 1 : 1 | Jastrebac |
19.04
Napredak
Jedinstvo
2
4
|
19.04.2015 | Napredak | 2 : 4 | Jedinstvo |
19.04
11:00
Jadar 2013
Milenko Pavlović
5
0
|
19.04.2015 11:00 | Jadar 2013 | 5 : 0 | Milenko Pavlović | |||||
19.04
16:00
Polet
Komanice
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Polet | 3 : 0 | Komanice | |||||
19.04
16:00
Iskra
Borac
11
0
|
19.04.2015 16:00 | Iskra | 11 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Rajac
Beloševac
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Rajac | 1 : 1 | Beloševac | |||||
19.04
16:00
Ribnikar
Gradac
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Ribnikar | 4 : 0 | Gradac | |||||
19.04
16:00
Liplje
Kolubara 2
4
1
|
19.04.2015 16:00 | Liplje | 4 : 1 | Kolubara 2 |
19.04
16:00
Radoje Domanović
Žabare
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Radoje Domanović | 3 : 2 | Žabare | |||||
19.04
16:00
Kopljari
Proleter
4
1
|
19.04.2015 16:00 | Kopljari | 4 : 1 | Proleter | |||||
19.04
11:00
B 2000
Maskar
5
1
|
19.04.2015 11:00 | B 2000 | 5 : 1 | Maskar | |||||
19.04
16:00
Misača
Jasenica
1
5
|
19.04.2015 16:00 | Misača | 1 : 5 | Jasenica | |||||
19.04
16:00
Mladi rudar
Ranilović
6
0
|
19.04.2015 16:00 | Mladi rudar | 6 : 0 | Ranilović | |||||
19.04
16:00
Sloga
Plaskovac
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Plaskovac |
19.04
16:00
Omladinac (Š)
BSK 1924
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac (Š) | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
19.04
16:00
Dragoš
Napredak 1927
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Dragoš | 4 : 0 | Napredak 1927 | |||||
19.04
16:00
Omladinac (B)
Radnički
2
4
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 4 | Radnički | |||||
19.04
16:00
Polet
Budućnost
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Polet | 0 : 2 | Budućnost | |||||
19.04
16:00
Omladinac (S)
Mladost
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac (S) | 2 : 1 | Mladost |
19.04
16:30
Vajska
Krivanj
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Vajska | 3 : 0 | Krivanj | |||||
19.04
16:30
Bačka
Slavija
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Bačka | 1 : 1 | Slavija | |||||
19.04
16:30
Mladost
Soko
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Mladost | 3 : 1 | Soko | |||||
19.04
16:30
Neštin
Bački Hajduk
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Neštin | 1 : 1 | Bački Hajduk |
19.04
16:00
Napredak (B)
Polet (V)
4
1
|
19.04.2015 16:00 | Napredak (B) | 4 : 1 | Polet (V) | |||||
19.04
16:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo (Lj)
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Sloga (Ć) | 2 : 1 | Jedinstvo (Lj) | |||||
19.04
16:00
OFK Braničevo
Jedinstvo (D)
3
2
|
19.04.2015 16:00 | OFK Braničevo | 3 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
19.04
16:00
Dizel
Borac (K)
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Dizel | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
19.04
16:00
Dunavac
Napredak 1934
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Dunavac | 1 : 2 | Napredak 1934 | |||||
19.04
16:00
Kurjače
Vihor
4
2
|
19.04.2015 16:00 | Kurjače | 4 : 2 | Vihor |
19.04
Vujan
Planinac
3
0
|
19.04.2015 | Vujan | 3 : 0 | Planinac | |||||
19.04
Kej
Zadrugar
1
0
|
19.04.2015 | Kej | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
19.04
Lugovi
Morava (M)
5
0
|
19.04.2015 | Lugovi | 5 : 0 | Morava (M) | |||||
19.04
Prijatelji
Čačak 94
3
2
|
19.04.2015 | Prijatelji | 3 : 2 | Čačak 94 | |||||
19.04
Strelac
Budućnost
0
3
|
19.04.2015 | Strelac | 0 : 3 | Budućnost | |||||
19.04
Premeća
Morava (K)
4
2
|
19.04.2015 | Premeća | 4 : 2 | Morava (K) |
19.04
17:00
Šampion
Jedinstvo
0
3
|
19.04.2015 17:00 | Šampion | 0 : 3 | Jedinstvo |
19.04
16:00
Tolić
Gornji Mušić
2
4
|
19.04.2015 16:00 | Tolić | 2 : 4 | Gornji Mušić | |||||
19.04
16:00
Mladost
Stari drugari
5
6
|
19.04.2015 16:00 | Mladost | 5 : 6 | Stari drugari | |||||
19.04
16:00
Gornji Lajkovac
Jedinstvo
5
4
|
19.04.2015 16:00 | Gornji Lajkovac | 5 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:00
Orao
Paštrić
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Orao | 3 : 1 | Paštrić | |||||
19.04
16:00
Popadić
Vojvode
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Popadić | 2 : 2 | Vojvode |
19.04
16:00
Zastava
Mladost Teferič
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Zastava | 2 : 1 | Mladost Teferič | |||||
19.04
16:00
Šumadija 1934
Košutnjak
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Šumadija 1934 | 4 : 0 | Košutnjak | |||||
19.04
16:00
Sloga
Seljak
1
5
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 1 : 5 | Seljak | |||||
19.04
16:00
Žeželj
Kutlovo
2
4
|
19.04.2015 16:00 | Žeželj | 2 : 4 | Kutlovo | |||||
19.04
16:00
Azbest
21. oktobar
2
3
|
19.04.2015 16:00 | Azbest | 2 : 3 | 21. oktobar | |||||
19.04
16:00
Botunje
Šumarice 2008
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Botunje | 3 : 0 | Šumarice 2008 | |||||
19.04
16:00
Kremenac
Hajduk
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Kremenac | 0 : 2 | Hajduk |
19.04
Roham
Terekves
3
1
|
19.04.2015 | Roham | 3 : 1 | Terekves | |||||
19.04
Budućnost
1.Oktobar
2
4
|
19.04.2015 | Budućnost | 2 : 4 | 1.Oktobar | |||||
19.04
Proleter
Olimpija
2
7
|
19.04.2015 | Proleter | 2 : 7 | Olimpija |
19.04
16:30
Čegar 2013 (K)
Stevan Nešticki
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Čegar 2013 (K) | 1 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
19.04
16:30
Delijski Vis
Supovac
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Delijski Vis | 1 : 0 | Supovac | |||||
19.04
16:30
Mladost (DK)
Morava 1949
5
2
|
19.04.2015 16:30 | Mladost (DK) | 5 : 2 | Morava 1949 | |||||
19.04
16:30
Čegar 1946 (DM)
Mladost 1954 (DM)
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Čegar 1946 (DM) | 4 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
19.04
16:30
Sečanica
AZ Borac 2014
0
1
|
19.04.2015 16:30 | Sečanica | 0 : 1 | AZ Borac 2014 | |||||
19.04
16:30
Mramor 1927
Vulkan 1963
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Mramor 1927 | 2 : 2 | Vulkan 1963 |
19.04
12:30
Šećeranac Ada
Šumadinac (B)
1
0
|
19.04.2015 12:30 | Šećeranac Ada | 1 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
19.04
16:00
OFK Petrovčić
Institut
0
3
|
19.04.2015 16:00 | OFK Petrovčić | 0 : 3 | Institut | |||||
19.04
16:00
Posavac
Busije
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Posavac | 2 : 2 | Busije | |||||
19.04
16:00
BUSK
Obilić
2
1
|
19.04.2015 16:00 | BUSK | 2 : 1 | Obilić |
19.04
Sloga
Ratkovac
3
0
|
19.04.2015 | Sloga | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
19.04
Nepričava
Lajkovac
2
3
|
19.04.2015 | Nepričava | 2 : 3 | Lajkovac |
19.04
16:30
Glumač
Plavi Tok
8
0
|
19.04.2015 16:30 | Glumač | 8 : 0 | Plavi Tok | |||||
19.04
16:30
Savinac 1933
Bakionica
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Savinac 1933 | 4 : 1 | Bakionica | |||||
19.04
16:30
Sečica
Avijatičar
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Sečica | 1 : 0 | Avijatičar | |||||
19.04
16:30
Duškovci
Trešnjica
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Duškovci | 4 : 1 | Trešnjica | |||||
19.04
16:30
Dobrinjac
Ježevica
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Dobrinjac | 1 : 2 | Ježevica | |||||
19.04
16:30
Gorobilje
Borac
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Gorobilje | 3 : 1 | Borac | |||||
19.04
16:30
Blagaja
Pobeda
3
3
|
19.04.2015 16:30 | Blagaja | 3 : 3 | Pobeda |
19.04
16:00
Ozrem PMH
Šumadija
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Ozrem PMH | 1 : 1 | Šumadija | |||||
19.04
16:00
Brezak
Omladinac
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Brezak | 1 : 1 | Omladinac | |||||
19.04
16:00
Velereč 94
Mladi rudar
7
0
|
19.04.2015 16:00 | Velereč 94 | 7 : 0 | Mladi rudar | |||||
19.04
16:00
Jablanica
Majdan
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Jablanica | 1 : 4 | Majdan |
19.04
16:30
Urovica
Samarinovac
7
1
|
19.04.2015 16:30 | Urovica | 7 : 1 | Samarinovac | |||||
19.04
16:30
Polet
Srbovo
2
0
|
19.04.2015 16:30 | Polet | 2 : 0 | Srbovo | |||||
19.04
16:30
Malajnica
Graničar
5
1
|
19.04.2015 16:30 | Malajnica | 5 : 1 | Graničar | |||||
19.04
11:00
Miloševo
Smedovac
2
1
|
19.04.2015 11:00 | Miloševo | 2 : 1 | Smedovac | |||||
19.04
16:30
Kovilovo
OFK Sikole
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Kovilovo | 1 : 0 | OFK Sikole | |||||
19.04
16:30
Čubra
OFK Tamnič
4
1
|
19.04.2015 16:30 | Čubra | 4 : 1 | OFK Tamnič | |||||
19.04
16:30
Ratar
BSK 1934
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Ratar | 1 : 1 | BSK 1934 |
19.04
16:30
Jerma
Lokomotiva
3
4
|
19.04.2015 16:30 | Jerma | 3 : 4 | Lokomotiva | |||||
19.04
16:30
Sloga
Temac
0
3
|
19.04.2015 16:30 | Sloga | 0 : 3 | Temac |
19.04
Bratstvo
Solid
4
1
|
19.04.2015 | Bratstvo | 4 : 1 | Solid | |||||
19.04
Hajduk
Žednik
1
2
|
19.04.2015 | Hajduk | 1 : 2 | Žednik | |||||
19.04
Udarnik
Elektrovojvodina
0
6
|
19.04.2015 | Udarnik | 0 : 6 | Elektrovojvodina |
19.04
16:30
Koča Andjelković
Velika reka
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Koča Andjelković | 4 : 0 | Velika reka | |||||
19.04
16:30
Velika Vrbica
Pontes
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Velika Vrbica | 1 : 3 | Pontes | |||||
19.04
16:30
Omladinac
Lokomotiva
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
19.04
16:30
Napredak
Kladušnica
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Kladušnica | |||||
19.04
16:30
Mala Vrbica
Egeta
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Egeta | |||||
19.04
16:30
Rtkovo
Lovćen
1
1
|
19.04.2015 16:30 | Rtkovo | 1 : 1 | Lovćen |
19.04
16:00
Gunjevac
Stepanje
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Gunjevac | 2 : 2 | Stepanje | |||||
19.04
16:00
Tvrdojevac
OFK Stublenica
5
0
|
19.04.2015 16:00 | Tvrdojevac | 5 : 0 | OFK Stublenica | |||||
19.04
16:00
Dimitrije Tucović
Proleter
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Dimitrije Tucović | 1 : 1 | Proleter |
19.04
16:00
Lovac
Šljivar
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Lovac | 2 : 1 | Šljivar | |||||
19.04
16:00
Polet 1959
Kastrum
7
2
|
19.04.2015 16:00 | Polet 1959 | 7 : 2 | Kastrum | |||||
19.04
16:00
Deli Jovan
Nacional
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Deli Jovan | 3 : 0 | Nacional | |||||
19.04
16:00
Timok
Grlište
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Timok | 1 : 0 | Grlište |
19.04
16:30
Jelica
Sloga
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Jelica | 1 : 0 | Sloga | |||||
19.04
11:00
Prilike
Radnički
1
4
|
19.04.2015 11:00 | Prilike | 1 : 4 | Radnički | |||||
19.04
16:30
Gorušica
Jedinstvo
1
4
|
19.04.2015 16:30 | Gorušica | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:30
Vrelo
Brezova
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Vrelo | 2 : 1 | Brezova |
19.04
16:00
Mekiš
Toplica
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Mekiš | 0 : 0 | Toplica | |||||
19.04
16:00
Dušnik
Pobeda
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Dušnik | 3 : 2 | Pobeda | |||||
19.04
16:00
Moravac (Č)
Moravac (ZT)
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Moravac (Č) | 2 : 0 | Moravac (ZT) |
19.04
16:00
Bare
Karađorđe
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Bare | 3 : 1 | Karađorđe | |||||
19.04
16:00
Kusovac
Mladost MG
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Kusovac | 2 : 1 | Mladost MG | |||||
19.04
16:00
Kotlenik
Mladost (R)
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Kotlenik | 0 : 2 | Mladost (R) | |||||
19.04
16:00
Sloga
BSK
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 0 : 0 | BSK | |||||
19.04
16:00
Marjan
Crvena zvezda
4
3
|
19.04.2015 16:00 | Marjan | 4 : 3 | Crvena zvezda | |||||
19.04
16:00
Beli Orlovi
Pobeda
0
1
|
19.04.2015 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 1 | Pobeda | |||||
19.04
16:00
Grivac
Lokomotiva
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Grivac | 1 : 4 | Lokomotiva |
19.04
15:30
Vučak
Borac 1932
0
3
|
19.04.2015 15:30 | Vučak | 0 : 3 | Borac 1932 | |||||
19.04
15:30
Jezava
OFK Slavija
6
0
|
19.04.2015 15:30 | Jezava | 6 : 0 | OFK Slavija | |||||
19.04
15:30
Hajduk Veljko 1934
Vrbovac
0
3
|
19.04.2015 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 3 | Vrbovac |
19.04
15:30
Lunjevac
Badljevica
4
0
|
19.04.2015 15:30 | Lunjevac | 4 : 0 | Badljevica | |||||
19.04
15:30
Drugovac
Petrijevac
3
1
|
19.04.2015 15:30 | Drugovac | 3 : 1 | Petrijevac | |||||
19.04
15:30
Crvena zvezda
Omladinac (S)
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Omladinac (S) |
19.04
16:00
Banat
Hajduk
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Banat | 4 : 0 | Hajduk | |||||
19.04
16:00
Karaš (K)
Pobeda
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Karaš (K) | 3 : 1 | Pobeda | |||||
19.04
16:00
Vitorul
Radnički 1927
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Vitorul | 3 : 2 | Radnički 1927 | |||||
19.04
16:00
Omladinac
Jedinstvo (O)
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 2 | Jedinstvo (O) |
19.04
16:00
Zlatica
MSK
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Zlatica | 0 : 0 | MSK | |||||
19.04
16:00
OFK Stajićevo
Mladost
0
6
|
19.04.2015 16:00 | OFK Stajićevo | 0 : 6 | Mladost | |||||
19.04
16:00
Sloga
Proleter
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 1 : 4 | Proleter | |||||
19.04
16:00
Tamiš
Jedinstvo
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Tamiš | 0 : 4 | Jedinstvo |
19.04
16:00
Zemljoradnik
Metalac
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Metalac | |||||
19.04
16:00
Napredak 1947
Sopot
2
5
|
19.04.2015 16:00 | Napredak 1947 | 2 : 5 | Sopot | |||||
19.04
16:00
Proleter
Dunav
4
1
|
19.04.2015 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Dunav | |||||
19.04
16:00
Sloga (D)
Mip Majdan
3
2
|
19.04.2015 16:00 | Sloga (D) | 3 : 2 | Mip Majdan | |||||
19.04
16:00
Stig 1955
Sloga (L)
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Stig 1955 | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
19.04
16:00
Pobeda
Ljubičevo
8
0
|
19.04.2015 16:00 | Pobeda | 8 : 0 | Ljubičevo |
19.04
16:30
Sloga 1949
Skupljen 2013
0
5
|
19.04.2015 16:30 | Sloga 1949 | 0 : 5 | Skupljen 2013 | |||||
19.04
16:30
Hajduk
Krnule 09
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Hajduk | 4 : 0 | Krnule 09 | |||||
19.04
16:30
Mladost (B)
Polet
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Mladost (B) | 4 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:30
Torpedo
Petrovac 74
0
0
|
19.04.2015 16:30 | Torpedo | 0 : 0 | Petrovac 74 |
19.04
11:00
Sinošević
Zablaće
0
5
|
19.04.2015 11:00 | Sinošević | 0 : 5 | Zablaće | |||||
19.04
11:00
Grušić
Šipurske livade
0
0
|
19.04.2015 11:00 | Grušić | 0 : 0 | Šipurske livade |
19.04
16:30
Budućnost
Naša Zvezda
0
2
|
19.04.2015 16:30 | Budućnost | 0 : 2 | Naša Zvezda |
19.04
17:00
Polet
Rudar
1
2
|
19.04.2015 17:00 | Polet | 1 : 2 | Rudar | |||||
19.04
17:00
BSK
Mladi borac
3
0
|
19.04.2015 17:00 | BSK | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
19.04
17:00
Lazarevac
Mladi radnik
3
0
|
19.04.2015 17:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
19.04
17:00
OFK Radnički
TEK Sloga
2
1
|
19.04.2015 17:00 | OFK Radnički | 2 : 1 | TEK Sloga | |||||
19.04
17:00
Bistrica
Šumadija
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Bistrica | 2 : 1 | Šumadija | |||||
19.04
17:00
Budućnost
OFK Burovo
6
1
|
19.04.2015 17:00 | Budućnost | 6 : 1 | OFK Burovo |
19.04
17:00
Omladinac
Jedinstvo
2
1
|
19.04.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.04
17:00
Popovac
Mladost
2
2
|
19.04.2015 17:00 | Popovac | 2 : 2 | Mladost | |||||
19.04
17:00
Železničar
Buljane
1
4
|
19.04.2015 17:00 | Železničar | 1 : 4 | Buljane | |||||
19.04
17:00
Budućnost (L)
ISK Izvor
4
6
|
19.04.2015 17:00 | Budućnost (L) | 4 : 6 | ISK Izvor | |||||
19.04
17:00
OFK Borac
Heroj
1
2
|
19.04.2015 17:00 | OFK Borac | 1 : 2 | Heroj | |||||
19.04
17:00
Sloboda
Omladinski
0
3
|
19.04.2015 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Omladinski |
19.04
16:30
Badince
Napredak
3
1
|
19.04.2015 16:30 | Badince | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.04
10:00
Jašunja
Ofk Bratstvo
2
1
|
19.04.2015 10:00 | Jašunja | 2 : 1 | Ofk Bratstvo |
19.04
Sremski vitezovi
OFK Kraljevci
1
1
|
19.04.2015 | Sremski vitezovi | 1 : 1 | OFK Kraljevci | |||||
19.04
Borac
Sremac
4
1
|
19.04.2015 | Borac | 4 : 1 | Sremac | |||||
19.04
Vojvodina
Mladost (B)
1
1
|
19.04.2015 | Vojvodina | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.04
Car Uroš
Fruškogorac
3
0
|
19.04.2015 | Car Uroš | 3 : 0 | Fruškogorac | |||||
19.04
Mladost (P)
Polet
0
6
|
19.04.2015 | Mladost (P) | 0 : 6 | Polet | |||||
19.04
Sloga
27. Oktobar
6
0
|
19.04.2015 | Sloga | 6 : 0 | 27. Oktobar | |||||
19.04
Planinac
Jedinstvo
1
1
|
19.04.2015 | Planinac | 1 : 1 | Jedinstvo |
19.04
16:30
BSK
Milanovo
2
1
|
19.04.2015 16:30 | BSK | 2 : 1 | Milanovo | |||||
19.04
16:30
Real
Veliko Trnjane
5
1
|
19.04.2015 16:30 | Real | 5 : 1 | Veliko Trnjane |
19.04
15:00
Graničar
Sremac
1
1
|
19.04.2015 15:00 | Graničar | 1 : 1 | Sremac | |||||
19.04
15:00
Sloven
Sloboda
0
4
|
19.04.2015 15:00 | Sloven | 0 : 4 | Sloboda | |||||
19.04
15:00
Kameni
Vitez
5
1
|
19.04.2015 15:00 | Kameni | 5 : 1 | Vitez | |||||
19.04
15:00
Šumar
Mladost
0
2
|
19.04.2015 15:00 | Šumar | 0 : 2 | Mladost | |||||
19.04
15:00
Srem
Lovac
2
3
|
19.04.2015 15:00 | Srem | 2 : 3 | Lovac |
19.04
Sloga (Č)
BSK
3
2
|
19.04.2015 | Sloga (Č) | 3 : 2 | BSK | |||||
19.04
OFK Bosut
Grgurevci
1
0
|
19.04.2015 | OFK Bosut | 1 : 0 | Grgurevci | |||||
19.04
Mitros
Planinac
2
0
|
19.04.2015 | Mitros | 2 : 0 | Planinac | |||||
19.04
Napredak
Sremac
3
3
|
19.04.2015 | Napredak | 3 : 3 | Sremac | |||||
19.04
Sloboda
Borac (VR)
4
1
|
19.04.2015 | Sloboda | 4 : 1 | Borac (VR) | |||||
19.04
Borac (R)
Sloga (Z)
3
0
|
19.04.2015 | Borac (R) | 3 : 0 | Sloga (Z) |
19.04
OFK Bačinci
Napredak
2
2
|
19.04.2015 | OFK Bačinci | 2 : 2 | Napredak | |||||
19.04
Jednota
OFK Bingula
0
0
|
19.04.2015 | Jednota | 0 : 0 | OFK Bingula | |||||
19.04
Sinđelić
Borac
3
2
|
19.04.2015 | Sinđelić | 3 : 2 | Borac | |||||
19.04
Omladinac (B)
Bratstvo
6
2
|
19.04.2015 | Omladinac (B) | 6 : 2 | Bratstvo | |||||
19.04
Jedinstvo
Graničar
1
4
|
19.04.2015 | Jedinstvo | 1 : 4 | Graničar | |||||
19.04
Omladinac (M)
OFK Bikić
0
1
|
19.04.2015 | Omladinac (M) | 0 : 1 | OFK Bikić |
19.04
16:00
Lukavac
Dupljaj
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Lukavac | 0 : 0 | Dupljaj | |||||
19.04
16:00
Rakac Stave
Mladi radnik
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Rakac Stave | 4 : 0 | Mladi radnik | |||||
19.04
16:00
Mladost (VK)
Bujačić
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Mladost (VK) | 1 : 2 | Bujačić | |||||
19.04
11:00
Zadrugar
OFK Povlen
0
1
|
19.04.2015 11:00 | Zadrugar | 0 : 1 | OFK Povlen | |||||
19.04
16:00
Kotešica
Mali korak
5
1
|
19.04.2015 16:00 | Kotešica | 5 : 1 | Mali korak |
19.04
16:00
Jedinstvo
Manastirica
0
3
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Manastirica | |||||
19.04
16:00
Brana Paunović
Mladost (L)
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Brana Paunović | 0 : 2 | Mladost (L) |
19.04
16:00
7. juli
Omladinac B
2
0
|
19.04.2015 16:00 | 7. juli | 2 : 0 | Omladinac B |
19.04
16:00
OFK Meljak
Beljina
2
1
|
19.04.2015 16:00 | OFK Meljak | 2 : 1 | Beljina | |||||
19.04
16:00
Lisović
OFK Borac
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Lisović | 0 : 4 | OFK Borac |
19.04
16:30
Omladinac
Progorelica
3
0
|
19.04.2015 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Progorelica | |||||
19.04
16:30
Mladost
Musina reka
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Mladost | 4 : 0 | Musina reka |
19.04
16:30
Mladost 1981
Borac
1
3
|
19.04.2015 16:30 | Mladost 1981 | 1 : 3 | Borac | |||||
19.04
16:30
Jovo Kursula
Stara Čaršija
4
0
|
19.04.2015 16:30 | Jovo Kursula | 4 : 0 | Stara Čaršija |
19.04
17:00
Osaonica
Morava (R)
5
1
|
19.04.2015 17:00 | Osaonica | 5 : 1 | Morava (R) | |||||
19.04
17:00
Trnava
Šantarovac
1
2
|
19.04.2015 17:00 | Trnava | 1 : 2 | Šantarovac | |||||
19.04
17:00
Partizan (M)
Jedinstvo
4
2
|
19.04.2015 17:00 | Partizan (M) | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
19.04
17:00
Sloboda
Omladinac
3
0
|
19.04.2015 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Omladinac |
19.04
16:00
Duboko
Omladinac
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Duboko | 1 : 3 | Omladinac | |||||
19.04
16:00
Posavina
Krtinska
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Posavina | 1 : 2 | Krtinska | |||||
19.04
16:00
Rvati
OFK Urovci
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Rvati | 0 : 4 | OFK Urovci | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo
Trstenica
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Trstenica | |||||
19.04
16:00
Vukićevica
Poljane
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Vukićevica | 3 : 1 | Poljane | |||||
19.04
16:00
Polet
Belo Polje
7
1
|
19.04.2015 16:00 | Polet | 7 : 1 | Belo Polje |
19.04
15:30
Trešnjevica
Brezovac
2
2
|
19.04.2015 15:30 | Trešnjevica | 2 : 2 | Brezovac | |||||
19.04
15:30
Venčani
Vrbica
0
5
|
19.04.2015 15:30 | Venčani | 0 : 5 | Vrbica |
19.04
Prva Iskra
Rudar
1
1
|
19.04.2015 | Prva Iskra | 1 : 1 | Rudar | |||||
19.04
Mladost (DD)
Luk
2
4
|
19.04.2015 | Mladost (DD) | 2 : 4 | Luk | |||||
19.04
Jelav
Vidojevica
2
3
|
19.04.2015 | Jelav | 2 : 3 | Vidojevica |
19.04
17:00
Zelenika
Planinac
0
2
|
19.04.2015 17:00 | Zelenika | 0 : 2 | Planinac | |||||
19.04
17:00
Mladi radnik
Resava
3
1
|
19.04.2015 17:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Resava | |||||
19.04
17:00
Rudar
15. Avgust 1950
3
0
|
19.04.2015 17:00 | Rudar | 3 : 0 | 15. Avgust 1950 |
19.04
16:00
Sloboda 1948
Stara Čaršija
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Sloboda 1948 | 2 : 2 | Stara Čaršija | |||||
19.04
16:00
Jugovići
Rujišnik
13
0
|
19.04.2015 16:00 | Jugovići | 13 : 0 | Rujišnik | |||||
19.04
16:00
Vinogradar
Topoljak
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Vinogradar | 1 : 2 | Topoljak | |||||
19.04
16:00
Kamenorezac 76
Stevka Božurevka
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
19.04
16:00
Borjak 2013
Omladinac
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Borjak 2013 | 1 : 2 | Omladinac |
19.04
16:30
Sloboda
Mladost (O)
1
7
|
19.04.2015 16:30 | Sloboda | 1 : 7 | Mladost (O) |
19.04
16:30
Stojnik
Drlupa
2
4
|
19.04.2015 16:30 | Stojnik | 2 : 4 | Drlupa | |||||
19.04
16:30
Vis
Ropočevo
2
2
|
19.04.2015 16:30 | Vis | 2 : 2 | Ropočevo | |||||
19.04
13:00
Sloga 2012
OFK Slatina
4
4
|
19.04.2015 13:00 | Sloga 2012 | 4 : 4 | OFK Slatina | |||||
19.04
14:00
Rudar 2012
Vojvoda
1
4
|
19.04.2015 14:00 | Rudar 2012 | 1 : 4 | Vojvoda |
19.04
16:00
Karadjordje 2013
Mladost (B)
1
1
|
19.04.2015 16:00 | Karadjordje 2013 | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.04
16:00
Napredak
Badnjevac
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Badnjevac |
19.04
11:00
Mladost
OFK Jelen
0
3
|
19.04.2015 11:00 | Mladost | 0 : 3 | OFK Jelen | |||||
19.04
11:00
Jedinstvo
Korman
0
2
|
19.04.2015 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Korman |
19.04
15:30
Sloga
Mladost
0
0
|
19.04.2015 15:30 | Sloga | 0 : 0 | Mladost | |||||
19.04
15:30
Napredak
Proleter
6
1
|
19.04.2015 15:30 | Napredak | 6 : 1 | Proleter | |||||
19.04
15:30
Udarnik
Jedinstvo
2
1
|
19.04.2015 15:30 | Udarnik | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
19.04
15:30
Pomoravlje
Budućnost
1
4
|
19.04.2015 15:30 | Pomoravlje | 1 : 4 | Budućnost |
19.04
Laznica
Budućnost
0
5
|
19.04.2015 | Laznica | 0 : 5 | Budućnost |
19.04
Čukarički
Gradac
3
5
|
19.04.2015 | Čukarički | 3 : 5 | Gradac | |||||
19.04
Parcane
Pobeda
1
0
|
19.04.2015 | Parcane | 1 : 0 | Pobeda | |||||
19.04
Borac
Mladost
3
0
|
19.04.2015 | Borac | 3 : 0 | Mladost |
19.04
Graničar 2013
Pečanica
1
2
|
19.04.2015 | Graničar 2013 | 1 : 2 | Pečanica | |||||
19.04
Kumane
Pek
3
1
|
19.04.2015 | Kumane | 3 : 1 | Pek |
19.04
Srnje
Kruševica
3
5
|
19.04.2015 | Srnje | 3 : 5 | Kruševica |
19.04
16:30
Pepeljevac 1947
Štitari
0
3
|
19.04.2015 16:30 | Pepeljevac 1947 | 0 : 3 | Štitari | |||||
19.04
11:00
Drugari
Polet (K)
4
2
|
19.04.2015 11:00 | Drugari | 4 : 2 | Polet (K) | |||||
19.04
16:30
Bukovica
Lipovac
1
2
|
19.04.2015 16:30 | Bukovica | 1 : 2 | Lipovac | |||||
19.04
11:00
Polet (Š)
Modrica
1
1
|
19.04.2015 11:00 | Polet (Š) | 1 : 1 | Modrica | |||||
19.04
16:30
Jablanica
Zdravinje
2
5
|
19.04.2015 16:30 | Jablanica | 2 : 5 | Zdravinje |
19.04
17:00
Sloga
Dimitrije Tucović
7
0
|
19.04.2015 17:00 | Sloga | 7 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
19.04
17:00
Borac
Šumadinac
5
1
|
19.04.2015 17:00 | Borac | 5 : 1 | Šumadinac |
19.04
Hajduk
Belica
4
3
|
19.04.2015 | Hajduk | 4 : 3 | Belica | |||||
19.04
Dražmirovac
OFK Dragoševac
4
0
|
19.04.2015 | Dražmirovac | 4 : 0 | OFK Dragoševac |
19.04
15:30
Sloga Junajted
Zvijezda Brgule
0
0
|
19.04.2015 15:30 | Sloga Junajted | 0 : 0 | Zvijezda Brgule | |||||
19.04
15:30
Mladost (BS)
Radnički
4
0
|
19.04.2015 15:30 | Mladost (BS) | 4 : 0 | Radnički | |||||
19.04
15:30
Velež
Glasinac 2011
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Velež | 3 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
19.04
15:30
Mladost (R)
Ilićka 01
3
2
|
19.04.2015 15:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Ilićka 01 | |||||
19.04
15:30
Proleter
Gorica
2
2
|
19.04.2015 15:30 | Proleter | 2 : 2 | Gorica |
19.04
15:30
Borac (KD)
Mladost
3
1
|
19.04.2015 15:30 | Borac (KD) | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.04
15:30
Mineral
Ljubić
0
3
|
19.04.2015 15:30 | Mineral | 0 : 3 | Ljubić | |||||
19.04
15:30
Ozren
Župa Superpetrol
4
2
|
19.04.2015 15:30 | Ozren | 4 : 2 | Župa Superpetrol |
19.04
15:30
Gomionica
Mladost (S)
2
7
|
19.04.2015 15:30 | Gomionica | 2 : 7 | Mladost (S) | |||||
19.04
15:30
Ravan
Sloga (T)
0
2
|
19.04.2015 15:30 | Ravan | 0 : 2 | Sloga (T) | |||||
19.04
15:30
Budućnost
Karanovac
0
0
|
19.04.2015 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Karanovac | |||||
19.04
15:30
Potkozarje
Progres
2
1
|
19.04.2015 15:30 | Potkozarje | 2 : 1 | Progres |
19.04
15:30
Rudanka
Budućnost
4
1
|
19.04.2015 15:30 | Rudanka | 4 : 1 | Budućnost | |||||
19.04
15:30
Vranjak
Posavina
4
0
|
19.04.2015 15:30 | Vranjak | 4 : 0 | Posavina | |||||
19.04
15:30
Hajduk
Skugrić
1
2
|
19.04.2015 15:30 | Hajduk | 1 : 2 | Skugrić | |||||
19.04
15:30
Crvena zvijezda (G)
Trebava
2
4
|
19.04.2015 15:30 | Crvena zvijezda (G) | 2 : 4 | Trebava |
19.04
15:30
Zadrugar
Trnovica
1
2
|
19.04.2015 15:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Trnovica | |||||
19.04
15:30
Lokanj
Birač
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Lokanj | 3 : 0 | Birač | |||||
19.04
15:30
Jedinstvo (R)
Srpska Varoš
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Srpska Varoš | |||||
19.04
15:30
Podrinje
Majevica
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Podrinje | 3 : 0 | Majevica |
19.04
15:30
Hercegovac
Romanija
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Hercegovac | 3 : 0 | Romanija | |||||
19.04
15:30
Željeznica
Stakorina
2
0
|
19.04.2015 15:30 | Željeznica | 2 : 0 | Stakorina | |||||
19.04
15:30
Rudo
Rudar
7
1
|
19.04.2015 15:30 | Rudo | 7 : 1 | Rudar | |||||
19.04
15:30
Rudo
Hercegovac
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Rudo | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
19.04
15:30
Rudar
Željeznica
0
3
|
19.04.2015 15:30 | Rudar | 0 : 3 | Željeznica | |||||
19.04
15:30
Stakorina
Romanija
0
0
|
19.04.2015 15:30 | Stakorina | 0 : 0 | Romanija |
19.04
15:30
Gorica
Borac 1926
7
0
|
19.04.2015 15:30 | Gorica | 7 : 0 | Borac 1926 | |||||
19.04
15:30
Rekreativo
Džaja
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Rekreativo | 3 : 0 | Džaja | |||||
19.04
15:30
Željezničar
Mladost
5
0
|
19.04.2015 15:30 | Željezničar | 5 : 0 | Mladost | |||||
19.04
15:30
Vrbas
Omladinac
0
2
|
19.04.2015 15:30 | Vrbas | 0 : 2 | Omladinac | |||||
19.04
15:30
Šnjegotina
Borac (ID)
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Šnjegotina | 3 : 0 | Borac (ID) |
19.04
15:30
Crkvina
Kladari Gornji
2
3
|
19.04.2015 15:30 | Crkvina | 2 : 3 | Kladari Gornji | |||||
19.04
15:30
Borac
Sloboda
3
1
|
19.04.2015 15:30 | Borac | 3 : 1 | Sloboda | |||||
19.04
15:30
Sloga (J)
Mladost (D)
4
0
|
19.04.2015 15:30 | Sloga (J) | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
19.04
15:30
Sloga (DP)
Zadrugar
6
0
|
19.04.2015 15:30 | Sloga (DP) | 6 : 0 | Zadrugar | |||||
19.04
15:30
Ukrina
Rudar
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Ukrina | 1 : 0 | Rudar | |||||
19.04
15:30
Bratstvo
Pelagićevo
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Pelagićevo | |||||
19.04
15:30
Zvijezda
Mladost (T)
4
2
|
19.04.2015 15:30 | Zvijezda | 4 : 2 | Mladost (T) |
19.04
15:30
Biseri
Sloboda
2
0
|
19.04.2015 15:30 | Biseri | 2 : 0 | Sloboda | |||||
19.04
15:30
Mladi Krajišnik
Kozara
4
2
|
19.04.2015 15:30 | Mladi Krajišnik | 4 : 2 | Kozara | |||||
19.04
15:30
Sloga DIPO
Mladost (B)
1
1
|
19.04.2015 15:30 | Sloga DIPO | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
19.04
15:30
Mladost (G)
Borac (M)
3
4
|
19.04.2015 15:30 | Mladost (G) | 3 : 4 | Borac (M) | |||||
19.04
15:30
Milan
Tamaris
1
2
|
19.04.2015 15:30 | Milan | 1 : 2 | Tamaris | |||||
19.04
15:30
Torpedo
Borac (Š)
2
1
|
19.04.2015 15:30 | Torpedo | 2 : 1 | Borac (Š) |
19.04
16:00
Budućnost (P)
Jadar
5
0
|
19.04.2015 16:00 | Budućnost (P) | 5 : 0 | Jadar | |||||
19.04
16:00
Polet
Srpski Soko
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Polet | 2 : 1 | Srpski Soko | |||||
19.04
16:00
Jasenica
Branjevo
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Jasenica | 0 : 2 | Branjevo |
19.04
15:30
Drina Amajlije
BUK
5
1
|
19.04.2015 15:30 | Drina Amajlije | 5 : 1 | BUK | |||||
19.04
15:30
BSK Ledinci
Sloboda
2
1
|
19.04.2015 15:30 | BSK Ledinci | 2 : 1 | Sloboda | |||||
19.04
15:30
Jedinstvo
Akademac-UIS
4
1
|
19.04.2015 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Akademac-UIS | |||||
19.04
15:30
Magnojević 01
Sloga 94
0
1
|
19.04.2015 15:30 | Magnojević 01 | 0 : 1 | Sloga 94 | |||||
19.04
15:30
Balatun
Međaši
9
1
|
19.04.2015 15:30 | Balatun | 9 : 1 | Međaši | |||||
19.04
15:30
Novo Doba
Priboj
2
1
|
19.04.2015 15:30 | Novo Doba | 2 : 1 | Priboj |
19.04
16:00
Jedinstvo (C)
Polet
6
0
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo (C) | 6 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:00
Sloga
Jedinstvo (O)
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Jedinstvo (O) |
19.04
15:30
Vučijak
Borac 1975
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Vučijak | 1 : 0 | Borac 1975 | |||||
19.04
15:30
Zborište
27. Juli
1
3
|
19.04.2015 15:30 | Zborište | 1 : 3 | 27. Juli | |||||
19.04
15:30
Zvijezda
Borac (K)
3
2
|
19.04.2015 15:30 | Zvijezda | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
19.04
15:30
BSK
Željezničar
2
1
|
19.04.2015 15:30 | BSK | 2 : 1 | Željezničar | |||||
19.04
15:30
Polet
4. Juli
3
0
|
19.04.2015 15:30 | Polet | 3 : 0 | 4. Juli | |||||
19.04
15:30
Hajduk
Borac (L)
4
2
|
19.04.2015 15:30 | Hajduk | 4 : 2 | Borac (L) |
19.04
15:30
Zadrugar
Mladost
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Mladost | |||||
19.04
15:30
Sloga (KG)
Omladinac
3
1
|
19.04.2015 15:30 | Sloga (KG) | 3 : 1 | Omladinac | |||||
19.04
15:30
Partizan
Skugrić 1964
4
1
|
19.04.2015 15:30 | Partizan | 4 : 1 | Skugrić 1964 | |||||
19.04
15:30
Trebavac
Sloga 73
1
0
|
19.04.2015 15:30 | Trebavac | 1 : 0 | Sloga 73 | |||||
19.04
15:30
Bosna 1977
Radnički
2
1
|
19.04.2015 15:30 | Bosna 1977 | 2 : 1 | Radnički |
19.04
16:00
Brgule
Strelac 001
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Brgule | 2 : 0 | Strelac 001 | |||||
19.04
16:00
Vrelo
Radnik
0
1
|
19.04.2015 16:00 | Vrelo | 0 : 1 | Radnik | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo
Kolubara
1
3
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo | 1 : 3 | Kolubara | |||||
19.04
16:00
Sloga
OFK Takovo
2
1
|
19.04.2015 16:00 | Sloga | 2 : 1 | OFK Takovo |
19.04
Crvena zvijezda
Sava 04
0
1
|
19.04.2015 | Crvena zvijezda | 0 : 1 | Sava 04 |
19.04
Murgaš 2012
Sloga
6
1
|
19.04.2015 | Murgaš 2012 | 6 : 1 | Sloga | |||||
19.04
Pambukovica
Šarbane
1
0
|
19.04.2015 | Pambukovica | 1 : 0 | Šarbane | |||||
19.04
Čučuge
Dokmir
3
1
|
19.04.2015 | Čučuge | 3 : 1 | Dokmir | |||||
19.04
Zvizdar
OFK Paljuvi
0
3
|
19.04.2015 | Zvizdar | 0 : 3 | OFK Paljuvi |
19.04
16:00
Njegoš B
Tomislavci
0
3
|
19.04.2015 16:00 | Njegoš B | 0 : 3 | Tomislavci | |||||
19.04
16:00
Pobeda
Sloboda
0
6
|
19.04.2015 16:00 | Pobeda | 0 : 6 | Sloboda | |||||
19.04
16:00
Sokolac
Mićunovo
6
1
|
19.04.2015 16:00 | Sokolac | 6 : 1 | Mićunovo |
19.04
16:00
Rtanj
Mladost
1
4
|
19.04.2015 16:00 | Rtanj | 1 : 4 | Mladost | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo 1952
Slemen
0
3
|
19.04.2015 16:00 | Jedinstvo 1952 | 0 : 3 | Slemen | |||||
19.04
16:00
Palilulac
Omladinac
1
2
|
19.04.2015 16:00 | Palilulac | 1 : 2 | Omladinac |
19.04
16:30
Garevina
Vražogrnac
3
5
|
19.04.2015 16:30 | Garevina | 3 : 5 | Vražogrnac | |||||
19.04
16:30
Mladi Gorani
Mladost (G)
5
6
|
19.04.2015 16:30 | Mladi Gorani | 5 : 6 | Mladost (G) |
19.04
16:00
Ivanča
Sloga
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Ivanča | 3 : 0 | Sloga | |||||
19.04
16:00
Šumadija 1962
Borac
12
0
|
19.04.2015 16:00 | Šumadija 1962 | 12 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Markovac
OFK Student
2
3
|
19.04.2015 16:00 | Markovac | 2 : 3 | OFK Student | |||||
19.04
16:00
Omladinac
OFK Mladenovac
3
5
|
19.04.2015 16:00 | Omladinac | 3 : 5 | OFK Mladenovac | |||||
19.04
16:00
Napredak (M)
Šepšin
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Napredak (M) | 3 : 0 | Šepšin |
19.04
16:30
Galeb
Cerić
1
4
|
19.04.2015 16:30 | Galeb | 1 : 4 | Cerić | |||||
19.04
16:30
Trešnjevka
Volujac
3
4
|
19.04.2015 16:30 | Trešnjevka | 3 : 4 | Volujac | |||||
19.04
16:30
Sloga Trgošped
Dobrava
4
2
|
19.04.2015 16:30 | Sloga Trgošped | 4 : 2 | Dobrava | |||||
19.04
16:30
Pričinović
Sloga (K)
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Pričinović | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
19.04
16:30
Jevremovac
Mrovska
2
1
|
19.04.2015 16:30 | Jevremovac | 2 : 1 | Mrovska | |||||
19.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Mladost (Z)
1
0
|
19.04.2015 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 1 : 0 | Mladost (Z) |
19.04
15:30
Radnički
Sitnica
0
3
|
19.04.2015 15:30 | Radnički | 0 : 3 | Sitnica | |||||
19.04
15:30
Gracko
Čaglavica
4
1
|
19.04.2015 15:30 | Gracko | 4 : 1 | Čaglavica | |||||
19.04
15:30
Polet
Gračanica
0
2
|
19.04.2015 15:30 | Polet | 0 : 2 | Gračanica | |||||
19.04
15:30
Brezovica
Ugljare
2
0
|
19.04.2015 15:30 | Brezovica | 2 : 0 | Ugljare |
19.04
Glama
Kusce
3
2
|
19.04.2015 | Glama | 3 : 2 | Kusce | |||||
19.04
Rudar
Izmornik
3
2
|
19.04.2015 | Rudar | 3 : 2 | Izmornik | |||||
19.04
Oskar
Kriva Reka
2
1
|
19.04.2015 | Oskar | 2 : 1 | Kriva Reka |
19.04
Jedinstvo
Jadran
4
1
|
19.04.2015 | Jedinstvo | 4 : 1 | Jadran | |||||
19.04
Tisa
Slavija
5
0
|
19.04.2015 | Tisa | 5 : 0 | Slavija | |||||
19.04
Hajduk
Graničar
2
4
|
19.04.2015 | Hajduk | 2 : 4 | Graničar |
19.04
16:00
Bratstvo
Ibar
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Ibar | |||||
19.04
16:00
Arsenal
Zabjelo
3
1
|
19.04.2015 16:00 | Arsenal | 3 : 1 | Zabjelo | |||||
19.04
16:00
Iskra
Jezero
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Iskra | 3 : 0 | Jezero | |||||
19.04
16:00
Dečić
Radnički
1
0
|
19.04.2015 16:00 | Dečić | 1 : 0 | Radnički | |||||
19.04
16:00
Igalo
Jedinstvo
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Igalo | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.04
Kom
Cetinje
1
0
|
19.04.2015 | Kom | 1 : 0 | Cetinje |
19.04
Čelik
Borac
0
3
|
19.04.2015 | Čelik | 0 : 3 | Borac | |||||
19.04
Slijepčevići
Zadrugar
4
0
|
19.04.2015 | Slijepčevići | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
19.04
Budućnost Red Star
Stanovi
3
2
|
19.04.2015 | Budućnost Red Star | 3 : 2 | Stanovi | |||||
19.04
Sloboda
Bobetino Brdo
4
2
|
19.04.2015 | Sloboda | 4 : 2 | Bobetino Brdo |
19.04
18:00
Partizan
Mladost
3
0
|
19.04.2015 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost |
19.04
16:00
Sloga (K)
Radnik
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | Radnik | |||||
19.04
16:00
Moravac Orion
BSK Borča
2
2
|
19.04.2015 16:00 | Moravac Orion | 2 : 2 | BSK Borča | |||||
19.04
16:00
Sloboda
Bežanija
0
0
|
19.04.2015 16:00 | Sloboda | 0 : 0 | Bežanija | |||||
19.04
16:00
Kolubara
Sloga (PM)
3
3
|
19.04.2015 16:00 | Kolubara | 3 : 3 | Sloga (PM) | |||||
19.04
18:30
Metalac (GM)
Proleter
2
1
|
19.04.2015 18:30 | Metalac (GM) | 2 : 1 | Proleter | |||||
19.04
16:00
Inđija
Jedinstvo Putevi
4
1
|
19.04.2015 16:00 | Inđija | 4 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
19.04
16:00
Bačka (BP)
Sindjelić
2
0
|
19.04.2015 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 0 | Sindjelić | |||||
19.04
16:00
Javor Matis
Mačva
4
0
|
19.04.2015 16:00 | Javor Matis | 4 : 0 | Mačva |
19.04
15:00
Jerina
Slatke Male
6
0
|
19.04.2015 15:00 | Jerina | 6 : 0 | Slatke Male | |||||
19.04
14:00
Šumadija 1903
Užice
12
0
|
19.04.2015 14:00 | Šumadija 1903 | 12 : 0 | Užice | |||||
19.04
11:00
Gradac
Karađorđe
0
1
|
19.04.2015 11:00 | Gradac | 0 : 1 | Karađorđe |
19.04
Bačka Žabalj
Polet
1
9
|
19.04.2015 | Bačka Žabalj | 1 : 9 | Polet |
19.04
16:00
Sloga Radnički
Napredak
0
4
|
19.04.2015 16:00 | Sloga Radnički | 0 : 4 | Napredak | |||||
19.04
14:00
Vojvodina
Požarevac
1
2
|
19.04.2015 14:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Požarevac | |||||
19.04
16:00
Mašinac
Trijumf
3
0
|
19.04.2015 16:00 | Mašinac | 3 : 0 | Trijumf |
19.04
13:00
Železničar Pančevo
Lemind Lavice
2
0
|
19.04.2015 13:00 | Železničar Pančevo | 2 : 0 | Lemind Lavice |
19.04
13:00
Novi Pazar
BSK Borča
1
0
|
19.04.2015 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
19.04
11:00
Rad
Spartak
2
0
|
19.04.2015 11:00 | Rad | 2 : 0 | Spartak | |||||
19.04
11:00
OFK Beograd
Crvena zvezda
|
19.04.2015 11:00 | OFK Beograd | : | Crvena zvezda | |||||
19.04
13:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
3
|
19.04.2015 13:00 | Radnički (N) | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
19.04
11:00
Borac
Partizan
0
1
|
19.04.2015 11:00 | Borac | 0 : 1 | Partizan |
19.04
Moravac Orion
Radnik
3
0
|
19.04.2015 | Moravac Orion | 3 : 0 | Radnik | |||||
19.04
Car Konstantin
Jedinstvo
|
19.04.2015 | Car Konstantin | : | Jedinstvo |
19.04
Sumadija
Goc
2
0
|
19.04.2015 | Sumadija | 2 : 0 | Goc |
19.04
10:00
Sinđelić
PKB
8
0
|
19.04.2015 10:00 | Sinđelić | 8 : 0 | PKB | |||||
19.04
11:00
Zemun
Radnički (NB)
1
0
|
19.04.2015 11:00 | Zemun | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
19.04
12:30
Internacional
Mladenovac
2
0
|
19.04.2015 12:30 | Internacional | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
19.04
14:30
Žarkovo
Voždovac
0
1
|
19.04.2015 14:30 | Žarkovo | 0 : 1 | Voždovac | |||||
19.04
18:30
Brodarac 2
Lokomotiva
2
6
|
19.04.2015 18:30 | Brodarac 2 | 2 : 6 | Lokomotiva |
19.04
14:00
Kulpin
Maglić
4
0
|
19.04.2015 14:00 | Kulpin | 4 : 0 | Maglić | |||||
19.04
14:00
Titel
Obilić
1
2
|
19.04.2015 14:00 | Titel | 1 : 2 | Obilić | |||||
19.04
14:00
Mladost
Borac
0
5
|
19.04.2015 14:00 | Mladost | 0 : 5 | Borac | |||||
19.04
14:00
Sutjeska
Stari Grad
1
0
|
19.04.2015 14:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
19.04
14:00
Hajduk
Budućnost
1
2
|
19.04.2015 14:00 | Hajduk | 1 : 2 | Budućnost |
19.04
12:00
Vojvodina
Dinamo
0
3
|
19.04.2015 12:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Dinamo |
19.04
11:00
Jedinstvo
Železničar
1
0
|
19.04.2015 11:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Železničar | |||||
19.04
12:00
Mačva
Loznica
9
1
|
19.04.2015 12:00 | Mačva | 9 : 1 | Loznica |
19.04
11:00
Radnički 1923
Jagodina
1
1
|
19.04.2015 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Jagodina | |||||
19.04
11:00
Teleoptik
Zemun
4
1
|
19.04.2015 11:00 | Teleoptik | 4 : 1 | Zemun | |||||
19.04
13:30
Rad
Spartak
0
0
|
19.04.2015 13:30 | Rad | 0 : 0 | Spartak | |||||
19.04
15:00
Radnički (N)
Vojvodina
1
1
|
19.04.2015 15:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
19.04
13:30
Borac
Partizan
2
1
|
19.04.2015 13:30 | Borac | 2 : 1 | Partizan | |||||
19.04
15:00
Čukarički
Mačva
3
0
|
19.04.2015 15:00 | Čukarički | 3 : 0 | Mačva |
19.04
10:00
Radnički (K)
Omladinac
3
0
|
19.04.2015 10:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Omladinac |
19.04
Pazar Juniors 2011
Nacional AG
5
2
|
19.04.2015 | Pazar Juniors 2011 | 5 : 2 | Nacional AG |
19.04
12:00
Šabac
Jedinstvo
1
0
|
19.04.2015 12:00 | Šabac | 1 : 0 | Jedinstvo |
19.04
11:00
Zvezdara
Trudbenik
1
2
|
19.04.2015 11:00 | Zvezdara | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
19.04
11:00
Komgrap
Studentski Grad
2
4
|
19.04.2015 11:00 | Komgrap | 2 : 4 | Studentski Grad |
19.04
17:00
Novi Beograd
Srem
2
2
|
19.04.2015 17:00 | Novi Beograd | 2 : 2 | Srem | |||||
19.04
10:00
Milenium
BSK 1925
1
0
|
19.04.2015 10:00 | Milenium | 1 : 0 | BSK 1925 | |||||
19.04
09:00
Borac Ostružnica
Železnik Lasta
0
1
|
19.04.2015 09:00 | Borac Ostružnica | 0 : 1 | Železnik Lasta | |||||
19.04
11:00
Radnički (O)
Zmaj 1953
6
3
|
19.04.2015 11:00 | Radnički (O) | 6 : 3 | Zmaj 1953 |
19.04
10:00
TSC
OFK Hajduk
1
0
|
19.04.2015 10:00 | TSC | 1 : 0 | OFK Hajduk | |||||
19.04
10:00
Radnički (S)
Indeks
4
0
|
19.04.2015 10:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Indeks | |||||
19.04
10:00
Vršac
FK Vojvodina
0
9
|
19.04.2015 10:00 | Vršac | 0 : 9 | FK Vojvodina |
19.04
11:00
SFS Borac
Kopernikus Železničar
|
19.04.2015 11:00 | SFS Borac | : | Kopernikus Železničar | |||||
19.04
11:00
Dinamo
Real
|
19.04.2015 11:00 | Dinamo | : | Real | |||||
19.04
11:00
Sloga
Jagodina
|
19.04.2015 11:00 | Sloga | : | Jagodina | |||||
19.04
11:00
Radnički (N)
Timok
|
19.04.2015 11:00 | Radnički (N) | : | Timok |
19.04
GFK Jasenica 1911
Semendria 1924
4
1
|
19.04.2015 | GFK Jasenica 1911 | 4 : 1 | Semendria 1924 |
19.04
10:00
Šampion
Slavija
6
3
|
19.04.2015 10:00 | Šampion | 6 : 3 | Slavija | |||||
19.04
10:00
Jedinstvo (BPS)
Bačka
1
2
|
19.04.2015 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 1 : 2 | Bačka |
19.04
10:00
Budućnost (A)
Vladimirovac
1
11
|
19.04.2015 10:00 | Budućnost (A) | 1 : 11 | Vladimirovac | |||||
19.04
11:00
Ševac
Sloga
1
11
|
19.04.2015 11:00 | Ševac | 1 : 11 | Sloga | |||||
19.04
10:00
Polet
Partizan (U)
0
8
|
19.04.2015 10:00 | Polet | 0 : 8 | Partizan (U) |
19.04
15:00
Polet
Dinamo
0
10
|
19.04.2015 15:00 | Polet | 0 : 10 | Dinamo | |||||
19.04
11:00
Borac (P)
Mladost (O)
1
13
|
19.04.2015 11:00 | Borac (P) | 1 : 13 | Mladost (O) |
19.04
11:00
Sloga
Radnički
0
3
|
19.04.2015 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Radnički | |||||
19.04
11:00
Bubamara
Apolon
0
1
|
19.04.2015 11:00 | Bubamara | 0 : 1 | Apolon | |||||
19.04
11:00
Šumadija 1903
Bane
3
1
|
19.04.2015 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Bane | |||||
19.04
11:00
AS
Novi Pazar
1
2
|
19.04.2015 11:00 | AS | 1 : 2 | Novi Pazar | |||||
19.04
11:00
Vrnjačka Banja
Pazar Juniors
1
3
|
19.04.2015 11:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 3 | Pazar Juniors | |||||
19.04
11:00
Apolon 4
Kiker
2
0
|
19.04.2015 11:00 | Apolon 4 | 2 : 0 | Kiker |
19.04
Šabac
Savacijum
1
3
|
19.04.2015 | Šabac | 1 : 3 | Savacijum |
19.04
11:00
Mokra Gora
OFK Vlada Dimitrijević
1
2
|
19.04.2015 11:00 | Mokra Gora | 1 : 2 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
19.04
Granit
Kosmet
1
14
|
19.04.2015 | Granit | 1 : 14 | Kosmet | |||||
19.04
Rudar (KM)
OFK Ras
4
4
|
19.04.2015 | Rudar (KM) | 4 : 4 | OFK Ras |
19.04
11:00
Beograd 1929
Avala
2
1
|
19.04.2015 11:00 | Beograd 1929 | 2 : 1 | Avala | |||||
19.04
10:00
Sinđelić
FSFV
1
0
|
19.04.2015 10:00 | Sinđelić | 1 : 0 | FSFV | |||||
19.04
16:00
Hajduk
Internacional
0
2
|
19.04.2015 16:00 | Hajduk | 0 : 2 | Internacional | |||||
19.04
10:00
Balkan
PKB
0
1
|
19.04.2015 10:00 | Balkan | 0 : 1 | PKB | |||||
19.04
16:30
PKB Kovilovo
Vinča
0
1
|
19.04.2015 16:30 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Vinča |
19.04
09:30
Fer Plej
Lokomotiva
2
6
|
19.04.2015 09:30 | Fer Plej | 2 : 6 | Lokomotiva |
19.04
11:00
Požarevac
Trijumf
1
3
|
19.04.2015 11:00 | Požarevac | 1 : 3 | Trijumf | |||||
19.04
17:00
Jerina
Požega
0
0
|
19.04.2015 17:00 | Jerina | 0 : 0 | Požega |
19.04
10:00
Tavankut
Spartak '03
1
6
|
19.04.2015 10:00 | Tavankut | 1 : 6 | Spartak '03 |
19.04
14:00
Jedinstvo 1
Budućnost-Krušik 1
0
2
|
19.04.2015 14:00 | Jedinstvo 1 | 0 : 2 | Budućnost-Krušik 1 |
19.04
Kolasin
OFK Vlada Dimitrijević
2
3
|
19.04.2015 | Kolasin | 2 : 3 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
19.04
Rudar
OFK Ras
0
7
|
19.04.2015 | Rudar | 0 : 7 | OFK Ras |
19.04
09:00
Rad
Teleoptik
1
0
|
19.04.2015 09:00 | Rad | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
19.04
16:30
Čukarički
Partizan
0
4
|
19.04.2015 16:30 | Čukarički | 0 : 4 | Partizan |
19.04
17:00
Fer Plej 06
Dominus
3
5
|
19.04.2015 17:00 | Fer Plej 06 | 3 : 5 | Dominus | |||||
19.04
15:30
IMT
Srem Jakovo
4
1
|
19.04.2015 15:30 | IMT | 4 : 1 | Srem Jakovo |
19.04
14:00
PKB Kovilovo
Hajduk
4
1
|
19.04.2015 14:00 | PKB Kovilovo | 4 : 1 | Hajduk | |||||
19.04
13:00
Balkan
Poštar
1
3
|
19.04.2015 13:00 | Balkan | 1 : 3 | Poštar | |||||
19.04
17:00
OLE
Lepušnica
5
2
|
19.04.2015 17:00 | OLE | 5 : 2 | Lepušnica | |||||
19.04
14:00
Torlak
Atakante
7
1
|
19.04.2015 14:00 | Torlak | 7 : 1 | Atakante |
19.04
11:00
Napredak
Resnik
3
0
|
19.04.2015 11:00 | Napredak | 3 : 0 | Resnik | |||||
19.04
13:30
Železničar
Borac
3
0
|
19.04.2015 13:30 | Železničar | 3 : 0 | Borac |
19.04
10:00
Dunav VS
Vrčin
1
4
|
19.04.2015 10:00 | Dunav VS | 1 : 4 | Vrčin | |||||
19.04
11:00
Kosmaj
Obrenovac 1905
3
2
|
19.04.2015 11:00 | Kosmaj | 3 : 2 | Obrenovac 1905 | |||||
19.04
11:00
Vinča
OFK Beograd B
5
1
|
19.04.2015 11:00 | Vinča | 5 : 1 | OFK Beograd B | |||||
19.04
15:00
Zemun B
Sopot
0
1
|
19.04.2015 15:00 | Zemun B | 0 : 1 | Sopot |
19.04
19:00
Plavi 2000
Kosovo i Metohija
4
1
|
19.04.2015 19:00 | Plavi 2000 | 4 : 1 | Kosovo i Metohija |
19.04
18:00
Sloga (D)
Zlatibor
67
97
|
19.04.2015 18:00 | Sloga (D) | 67 : 97 | Zlatibor | |||||
19.04
18:00
Železničar
Student BB
114
71
|
19.04.2015 18:00 | Železničar | 114 : 71 | Student BB |
19.04
15:20
Žitko Basket
Milan Trivić
102
85
|
19.04.2015 15:20 | Žitko Basket | 102 : 85 | Milan Trivić |
19.04
20:00
OKK Junior
Radnik
53
56
|
19.04.2015 20:00 | OKK Junior | 53 : 56 | Radnik | |||||
19.04
19:00
Prokuplje
Jastrebac
86
59
|
19.04.2015 19:00 | Prokuplje | 86 : 59 | Jastrebac |
19.04
19:30
Železničar
Ivanjica
86
82
|
19.04.2015 19:30 | Železničar | 86 : 82 | Ivanjica | |||||
19.04
19:00
Radnički VA Bodža
Rađevac
100
70
|
19.04.2015 19:00 | Radnički VA Bodža | 100 : 70 | Rađevac |
19.04
Feniks
Kadet
69
62
|
19.04.2015 | Feniks | 69 : 62 | Kadet | |||||
19.04
Selekta
Mladost Veternik
77
81
|
19.04.2015 | Selekta | 77 : 81 | Mladost Veternik | |||||
19.04
Sivac
Bagljaš
80
96
|
19.04.2015 | Sivac | 80 : 96 | Bagljaš | |||||
19.04
Sloboda NS
Kikinda
79
67
|
19.04.2015 | Sloboda NS | 79 : 67 | Kikinda | |||||
19.04
Budućnost
Karađorđevo
97
91
|
19.04.2015 | Budućnost | 97 : 91 | Karađorđevo | |||||
19.04
Crvenka Dunav
Vojvodina NM
110
67
|
19.04.2015 | Crvenka Dunav | 110 : 67 | Vojvodina NM | |||||
19.04
Sport Key Plus
SO Koš
133
80
|
19.04.2015 | Sport Key Plus | 133 : 80 | SO Koš |
19.04
13:00
Partizan
Brezovica
3
0
|
19.04.2015 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Brezovica |
19.04
15:00
Dubočica
Vranje
3
1
|
19.04.2015 15:00 | Dubočica | 3 : 1 | Vranje | |||||
19.04
18:00
Borac
Jagodina
1
3
|
19.04.2015 18:00 | Borac | 1 : 3 | Jagodina | |||||
19.04
17:30
Milenijum
Topličanin
1
3
|
19.04.2015 17:30 | Milenijum | 1 : 3 | Topličanin |
19.04
18:00
Mladost
Futog
1
3
|
19.04.2015 18:00 | Mladost | 1 : 3 | Futog | |||||
19.04
12:00
Vojvodina 2
Bavanište
3
1
|
19.04.2015 12:00 | Vojvodina 2 | 3 : 1 | Bavanište | |||||
19.04
17:00
Srem Iton
Dunav Volley
1
3
|
19.04.2015 17:00 | Srem Iton | 1 : 3 | Dunav Volley |
19.04
19:00
Carina Smederevo 2
Stig
1
3
|
19.04.2015 19:00 | Carina Smederevo 2 | 1 : 3 | Stig |
19.04
14:00
MOK Topličanin 97
Surdulica
3
1
|
19.04.2015 14:00 | MOK Topličanin 97 | 3 : 1 | Surdulica |
19.04
20:30
Crvena Zvezda
Vojvodina NS Seme
3
0
|
19.04.2015 20:30 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme | 2:0 | ||||
19.04
17:00
Partizan
Novi Pazar
3
1
|
19.04.2015 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Novi Pazar | 2:0 |
19.04
18:45
Rudar
Carina
0
3
|
19.04.2015 18:45 | Rudar | 0 : 3 | Carina | |||||
19.04
17:00
VGSK
Smederevo 2
1
3
|
19.04.2015 17:00 | VGSK | 1 : 3 | Smederevo 2 | |||||
19.04
17:00
Jedinstvo
Mladi Radnik 2
0
3
|
19.04.2015 17:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Mladi Radnik 2 |
19.04
18:00
Hercegovina
Apatin
28
14
|
19.04.2015 18:00 | Hercegovina | 28 : 14 | Apatin | |||||
19.04
19:00
Inđija
Vladimirovac
32
18
|
19.04.2015 19:00 | Inđija | 32 : 18 | Vladimirovac |
19.04
19:00
Prva Petoletka
Arilje
34
30
|
19.04.2015 19:00 | Prva Petoletka | 34 : 30 | Arilje | |||||
19.04
18:00
Beli andjeo
Župa 54
21
28
|
19.04.2015 18:00 | Beli andjeo | 21 : 28 | Župa 54 | |||||
19.04
19:00
Trepča
Priboj
26
28
|
19.04.2015 19:00 | Trepča | 26 : 28 | Priboj |
19.04
18:00
Mladost
Mačva
25
35
|
19.04.2015 18:00 | Mladost | 25 : 35 | Mačva | |||||
19.04
19:00
Zemun 1957
Umčari
32
25
|
19.04.2015 19:00 | Zemun 1957 | 32 : 25 | Umčari |
19.04
18:00
Užice
Hidroelektrana
34
29
|
19.04.2015 18:00 | Užice | 34 : 29 | Hidroelektrana | |||||
19.04
17:00
Mladost 2
Zlatar 2
29
25
|
19.04.2015 17:00 | Mladost 2 | 29 : 25 | Zlatar 2 |
19.04
19:00
Crvena Zvezda
Sloga
27
27
|
19.04.2015 19:00 | Crvena Zvezda | 27 : 27 | Sloga |
19.04
Temerin
Halas Jožef
26
28
|
19.04.2015 | Temerin | 26 : 28 | Halas Jožef | |||||
19.04
Petrovaradin
Srem
21
25
|
19.04.2015 | Petrovaradin | 21 : 25 | Srem | |||||
19.04
Sloven
Spartak
35
27
|
19.04.2015 | Sloven | 35 : 27 | Spartak |
19.04
Košutnjak
Župa
18
30
|
19.04.2015 | Košutnjak | 18 : 30 | Župa | |||||
19.04
Prijepolje
Metalac
27
35
|
19.04.2015 | Prijepolje | 27 : 35 | Metalac |
19.04
Jadran
Jabuka 95
31
18
|
19.04.2015 | Jadran | 31 : 18 | Jabuka 95 | |||||
19.04
Miletić
Gradnulica
19
5
|
19.04.2015 | Miletić | 19 : 5 | Gradnulica |
19.04
18:30
Mira
Zrinjski
20
20
|
19.04.2015 18:30 | Mira | 20 : 20 | Zrinjski |
19.04
Leteći Holandjanin
Deus Futsal
3
4
|
19.04.2015 | Leteći Holandjanin | 3 : 4 | Deus Futsal | |||||
19.04
16:30
Srbobran
Šampion
7
4
|
19.04.2015 16:30 | Srbobran | 7 : 4 | Šampion | |||||
19.04
19:00
Hajduk
Tvrdjava
3
5
|
19.04.2015 19:00 | Hajduk | 3 : 5 | Tvrdjava |
19.04
15:30
Nevesinje
Čelinac
3
4
|
19.04.2015 15:30 | Nevesinje | 3 : 4 | Čelinac | |||||
19.04
19:00
Kaskada
Sokrates
5
2
|
19.04.2015 19:00 | Kaskada | 5 : 2 | Sokrates | |||||
19.04
19:00
Zrinjski
Tango
3
0
|
19.04.2015 19:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Tango |
19.04
Rad Mozzart 2
KBRK
39
19
|
19.04.2015 | Rad Mozzart 2 | 39 : 19 | KBRK |