19.04
12:00
Rekreativo 011
Sparta
0
1
|
19.04.2014 12:00 | Rekreativo 011 | 0 : 1 | Sparta |
19.04
16:30
Trstenik PPT
Sloga (D)
3
1
|
19.04.2014 16:30 | Trstenik PPT | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
19.04
16:30
Dubočica 1923
Sinđelić
1
0
|
19.04.2014 16:30 | Dubočica 1923 | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
19.04
16:30
Žitorađa
Timočanin
4
1
|
19.04.2014 16:30 | Žitorađa | 4 : 1 | Timočanin | |||||
19.04
16:30
Tabane Trgovački
SFK Moravac
0
0
|
19.04.2014 16:30 | Tabane Trgovački | 0 : 0 | SFK Moravac |
19.04
16:00
Radnički (NP)
Banat
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Banat | |||||
19.04
16:00
Radnički (Š)
Jedinstvo (NB)
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Radnički (Š) | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
19.04
16:00
ČSK Pivara
Radnički (S)
2
0
|
19.04.2014 16:00 | ČSK Pivara | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.04
16:00
Radnički (SM)
Novi Sad
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Novi Sad |
19.04
17:00
OFK Mladenovac
Kolubara
1
1
|
19.04.2014 17:00 | OFK Mladenovac | 1 : 1 | Kolubara | |||||
19.04
17:00
Zemun
BASK
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Zemun | 1 : 2 | BASK | |||||
19.04
17:00
Lokomotiva
Budućnost
0
2
|
19.04.2014 17:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Budućnost | |||||
19.04
17:00
IM Rakovica
Turbina
1
2
|
19.04.2014 17:00 | IM Rakovica | 1 : 2 | Turbina |
19.04
16:00
Arsenal
Orlovac
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Arsenal | 3 : 0 | Orlovac |
19.04
16:00
Obilić
Morava
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Obilić | 3 : 1 | Morava | |||||
19.04
16:00
VGSK
Udarnik
3
0
|
19.04.2014 16:00 | VGSK | 3 : 0 | Udarnik | |||||
19.04
16:00
Homoljac
Zvižd
0
2
|
19.04.2014 16:00 | Homoljac | 0 : 2 | Zvižd | |||||
19.04
16:00
Karađorđe
Mladi radnik
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
19.04
16:00
Sloga
Železničar
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Železničar | |||||
19.04
16:00
Napredak
Šumadinac (B)
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Napredak | 3 : 2 | Šumadinac (B) |
19.04
16:00
Sevojno
Zlatar
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Sevojno | 2 : 1 | Zlatar | |||||
19.04
16:00
Radnički Stobeks
Mladost (DD)
4
0
|
19.04.2014 16:00 | Radnički Stobeks | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
19.04
16:00
Sloga (S)
Brezovica
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Sloga (S) | 1 : 0 | Brezovica | |||||
19.04
16:00
Sloga (P)
Jedinstvo 1945
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Sloga (P) | 3 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
19.04
16:00
Borac
FAP
6
2
|
19.04.2014 16:00 | Borac | 6 : 2 | FAP | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo (UB)
Polimlje
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Jedinstvo (UB) | 2 : 2 | Polimlje | |||||
19.04
16:00
Budućnost
Ribnica
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Budućnost | 2 : 1 | Ribnica |
19.04
16:30
Svrljig
Pukovac
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Svrljig | 2 : 0 | Pukovac | |||||
19.04
16:30
Dinamo
Topličanin
7
1
|
19.04.2014 16:30 | Dinamo | 7 : 1 | Topličanin | |||||
19.04
16:30
Radan
Rudar Alpos
5
0
|
19.04.2014 16:30 | Radan | 5 : 0 | Rudar Alpos | |||||
19.04
16:30
Napredak
Balkanski
1
0
|
19.04.2014 16:30 | Napredak | 1 : 0 | Balkanski | |||||
19.04
16:30
BSK Bujanovac
Lužnica
1
0
|
19.04.2014 16:30 | BSK Bujanovac | 1 : 0 | Lužnica | |||||
19.04
16:30
Budućnost
Vlasina
0
3
|
19.04.2014 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Vlasina |
19.04
16:30
Dunav
Lugomir
1
2
|
19.04.2014 16:30 | Dunav | 1 : 2 | Lugomir | |||||
19.04
16:30
Majdanpek
Trajal
3
0
|
19.04.2014 16:30 | Majdanpek | 3 : 0 | Trajal | |||||
19.04
16:30
Radnički
Ozren
1
2
|
19.04.2014 16:30 | Radnički | 1 : 2 | Ozren | |||||
19.04
16:30
Rembas
Kablovi
2
2
|
19.04.2014 16:30 | Rembas | 2 : 2 | Kablovi | |||||
19.04
16:30
SFS Borac
Rtanj
0
3
|
19.04.2014 16:30 | SFS Borac | 0 : 3 | Rtanj |
19.04
16:00
Bilećanin
Jedinstvo (BK)
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Bilećanin | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
19.04
16:00
Radnički (K)
Borac (Starčevo)
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Radnički (K) | 1 : 0 | Borac (Starčevo) | |||||
19.04
16:00
Vršac
Kozara
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Vršac | 3 : 0 | Kozara | |||||
19.04
16:00
Sloboda
Crvena Zvezda (RS)
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
19.04
16:00
Budućnost
Vršac United
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Vršac United | |||||
19.04
16:00
OFK Kikinda
TSC
1
0
|
19.04.2014 16:00 | OFK Kikinda | 1 : 0 | TSC |
19.04
16:00
Cement
Borac
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Cement | 3 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Omladinac
Srbobran
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 0 | Srbobran | |||||
19.04
16:00
PIK Prigrevica
Crvena Zvezda
4
0
|
19.04.2014 16:00 | PIK Prigrevica | 4 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
19.04
16:00
Mladost
Polet
5
0
|
19.04.2014 16:00 | Mladost | 5 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:00
Vrbas
Jedinstvo
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Vrbas | 3 : 0 | Jedinstvo |
19.04
17:00
PKB
IMT
1
0
|
19.04.2014 17:00 | PKB | 1 : 0 | IMT | |||||
19.04
17:00
Zvezdara
Palilulac
1
0
|
19.04.2014 17:00 | Zvezdara | 1 : 0 | Palilulac | |||||
19.04
17:00
Radnički (NB)
Lepušnica
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Lepušnica |
19.04
16:30
Granit
Budućnost
2
1
|
19.04.2014 16:30 | Granit | 2 : 1 | Budućnost |
19.04
16:00
Backovac Junajted
Ovčar
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Backovac Junajted | 1 : 1 | Ovčar |
19.04
16:00
Karađorđe
Aranđelovac
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Aranđelovac |
19.04
16:00
Đerdap
Sloga
1
2
|
19.04.2014 16:00 | Đerdap | 1 : 2 | Sloga | |||||
19.04
16:00
Mladost
Rudar
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Rudar |
19.04
16:30
Radjevac
Sindjelić
4
2
|
19.04.2014 16:30 | Radjevac | 4 : 2 | Sindjelić | |||||
19.04
16:30
Jadar
Majur
1
0
|
19.04.2014 16:30 | Jadar | 1 : 0 | Majur |
19.04
16:00
Spartak 1924
Tulari
6
0
|
19.04.2014 16:00 | Spartak 1924 | 6 : 0 | Tulari | |||||
19.04
16:00
Banjani
Rubribreza
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Banjani | 3 : 0 | Rubribreza | |||||
19.04
16:00
Kačer
Joševa
6
3
|
19.04.2014 16:00 | Kačer | 6 : 3 | Joševa | |||||
19.04
16:00
Zadrugar
Kolubara
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Kolubara | |||||
19.04
16:00
Mladost (V)
ZSK
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | ZSK | |||||
19.04
16:00
OFK Jabučje
Trlić
2
2
|
19.04.2014 16:00 | OFK Jabučje | 2 : 2 | Trlić | |||||
19.04
16:00
Pepeljevac
OFK Divci
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Pepeljevac | 1 : 1 | OFK Divci |
19.04
15:30
Jasen
GP Zlatibor
2
1
|
19.04.2014 15:30 | Jasen | 2 : 1 | GP Zlatibor |
19.04
16:30
Naša krila 1936
Moravica
3
1
|
19.04.2014 16:30 | Naša krila 1936 | 3 : 1 | Moravica | |||||
19.04
16:30
Orljane
Radnički 1947 (Č)
3
4
|
19.04.2014 16:30 | Orljane | 3 : 4 | Radnički 1947 (Č) | |||||
19.04
16:30
Rad
Zemljoradnik
4
2
|
19.04.2014 16:30 | Rad | 4 : 2 | Zemljoradnik | |||||
19.04
16:30
Palilula
Morava
0
3
|
19.04.2014 16:30 | Palilula | 0 : 3 | Morava |
19.04
16:30
Radnički
Jedinstvo (G)
2
3
|
19.04.2014 16:30 | Radnički | 2 : 3 | Jedinstvo (G) |
19.04
16:30
Jug Bogdan
Svetlost
5
2
|
19.04.2014 16:30 | Jug Bogdan | 5 : 2 | Svetlost | |||||
19.04
16:30
Trbunje
Dobrič
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Trbunje | 2 : 0 | Dobrič |
19.04
16:30
Biljači
Pčinja
1
9
|
19.04.2014 16:30 | Biljači | 1 : 9 | Pčinja |
19.04
17:00
Mladost (D)
OFK Tekstilac
0
4
|
19.04.2014 17:00 | Mladost (D) | 0 : 4 | OFK Tekstilac | |||||
19.04
17:00
Napredak (D)
Mladost (J)
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Napredak (D) | 2 : 1 | Mladost (J) | |||||
19.04
17:00
Jedinstvo
Morava (R)
1
4
|
19.04.2014 17:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Morava (R) | |||||
19.04
17:00
Sloga
BSK
1
1
|
19.04.2014 17:00 | Sloga | 1 : 1 | BSK | |||||
19.04
17:00
Kušiljevo
Morava 1918
2
3
|
19.04.2014 17:00 | Kušiljevo | 2 : 3 | Morava 1918 | |||||
19.04
17:00
Vinorača
Mladost (K)
0
1
|
19.04.2014 17:00 | Vinorača | 0 : 1 | Mladost (K) | |||||
19.04
17:00
Budućnost
Bratstvo
5
4
|
19.04.2014 17:00 | Budućnost | 5 : 4 | Bratstvo | |||||
19.04
17:00
OFK Bratstvo
Levač
3
2
|
19.04.2014 17:00 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Levač |
19.04
16:00
Rajac
Ključ
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Rajac | 2 : 0 | Ključ | |||||
19.04
16:00
Brestovac
Krivelj
5
1
|
19.04.2014 16:00 | Brestovac | 5 : 1 | Krivelj | |||||
19.04
16:00
Slatina
Branik
4
0
|
19.04.2014 16:00 | Slatina | 4 : 0 | Branik | |||||
19.04
16:00
Nemetali
Poreč
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Nemetali | 2 : 1 | Poreč | |||||
19.04
16:00
Radnički
Blizna
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Radnički | 2 : 1 | Blizna |
19.04
16:00
Midžor
OFK 019 Zaječar
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Midžor | 2 : 2 | OFK 019 Zaječar | |||||
19.04
16:00
Bučje
Rgotina
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Bučje | 3 : 2 | Rgotina | |||||
19.04
16:00
Osnić
Sloga
6
1
|
19.04.2014 16:00 | Osnić | 6 : 1 | Sloga |
19.04
17:00
BAK
Partizan (G)
2
0
|
19.04.2014 17:00 | BAK | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
19.04
17:00
Sloga (P)
Tempo
5
2
|
19.04.2014 17:00 | Sloga (P) | 5 : 2 | Tempo | |||||
19.04
17:00
Budućnost (A)
Crvena zvezda
3
3
|
19.04.2014 17:00 | Budućnost (A) | 3 : 3 | Crvena zvezda |
19.04
17:00
Olimpija (TS)
Proleter
3
0
|
19.04.2014 17:00 | Olimpija (TS) | 3 : 0 | Proleter | |||||
19.04
17:00
Krivaja
Panonija IM Topola
3
1
|
19.04.2014 17:00 | Krivaja | 3 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
19.04
17:00
Njegoš
Bajša
1
1
|
19.04.2014 17:00 | Njegoš | 1 : 1 | Bajša | |||||
19.04
17:00
AFK
Tavankut
1
2
|
19.04.2014 17:00 | AFK | 1 : 2 | Tavankut | |||||
19.04
17:00
Olimpija (G)
Vinogradar
2
0
|
19.04.2014 17:00 | Olimpija (G) | 2 : 0 | Vinogradar |
19.04
16:00
Radnički (Z)
Radnički (S)
1
2
|
19.04.2014 16:00 | Radnički (Z) | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
19.04
16:00
Vojvodina (NM)
Vojvodina (P)
0
1
|
19.04.2014 16:00 | Vojvodina (NM) | 0 : 1 | Vojvodina (P) | |||||
19.04
16:00
Krajina
Omladinac
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Krajina | 1 : 0 | Omladinac | |||||
19.04
16:00
Begej
Jedinstvo
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Begej | 2 : 1 | Jedinstvo |
19.04
16:30
OFK Odžaci
Crvenka
5
0
|
19.04.2014 16:30 | OFK Odžaci | 5 : 0 | Crvenka | |||||
19.04
16:30
ŽAK
Polet
1
0
|
19.04.2014 16:30 | ŽAK | 1 : 0 | Polet | |||||
19.04
16:30
Sloga
Zadrugar
0
1
|
19.04.2014 16:30 | Sloga | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
19.04
16:30
BSK
Mladost APA
1
5
|
19.04.2014 16:30 | BSK | 1 : 5 | Mladost APA | |||||
19.04
16:30
Borac
Kula
3
3
|
19.04.2014 16:30 | Borac | 3 : 3 | Kula | |||||
19.04
16:30
Stanišić
Hajduk
1
3
|
19.04.2014 16:30 | Stanišić | 1 : 3 | Hajduk |
19.04
16:00
1. Maj
Železničar
5
1
|
19.04.2014 16:00 | 1. Maj | 5 : 1 | Železničar | |||||
19.04
16:00
Rudar
Radnički
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Radnički | |||||
19.04
16:00
Hajduk (V)
Jadran
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Hajduk (V) | 2 : 1 | Jadran | |||||
19.04
16:00
Ljukovo
Budućnost
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Ljukovo | 2 : 2 | Budućnost | |||||
19.04
16:00
Donji Petrovci
LSK Laćarak
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Donji Petrovci | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
19.04
16:00
Kupinovo
Sremac
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Kupinovo | 1 : 0 | Sremac | |||||
19.04
16:00
Hajduk 1932
Hrtkovci
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Hajduk 1932 | 1 : 1 | Hrtkovci | |||||
19.04
16:00
Partizan
Sloven (R)
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Partizan | 2 : 2 | Sloven (R) |
19.04
16:00
Mladost (NS)
Budućnost (G)
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (NS) | 1 : 1 | Budućnost (G) | |||||
19.04
16:00
Sutjeska
Budućnost (M)
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Budućnost (M) | |||||
19.04
16:00
Mladost (BP)
Tvrdjava
1
3
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Tvrdjava | |||||
19.04
16:00
ŽSK
Mladost (T)
5
0
|
19.04.2014 16:00 | ŽSK | 5 : 0 | Mladost (T) | |||||
19.04
10:00
Kabel
Borac
2
0
|
19.04.2014 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Vojvodina (T)
Vojvodina (BG)
4
3
|
19.04.2014 16:00 | Vojvodina (T) | 4 : 3 | Vojvodina (BG) | |||||
19.04
16:00
Veternik
TSK
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Veternik | 0 : 0 | TSK |
19.04
11:00
Komgrap
Slavija
1
0
|
19.04.2014 11:00 | Komgrap | 1 : 0 | Slavija | |||||
19.04
11:00
Zmaj 1953
Policajac
0
0
|
19.04.2014 11:00 | Zmaj 1953 | 0 : 0 | Policajac | |||||
19.04
11:00
Poštar Zvezdara
Banja
3
0
|
19.04.2014 11:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 0 | Banja |
19.04
17:00
Mladost (C)
OFK Zabrežje
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Mladost (C) | 1 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
19.04
17:00
Napredak
Krtinska
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Napredak | 2 : 1 | Krtinska | |||||
19.04
17:00
Budućnost
Veliki Borak
1
1
|
19.04.2014 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Veliki Borak |
19.04
17:00
Vlaška
Podunavac
2
0
|
19.04.2014 17:00 | Vlaška | 2 : 0 | Podunavac | |||||
19.04
14:00
Vinča
Torlak
2
0
|
19.04.2014 14:00 | Vinča | 2 : 0 | Torlak |
19.04
16:30
Proleter
Šumadija
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Šumadija | |||||
19.04
16:30
OFK Ras
Partizan
6
1
|
19.04.2014 16:30 | OFK Ras | 6 : 1 | Partizan | |||||
19.04
16:30
Magnohrom
Bogutovačka Banja
6
0
|
19.04.2014 16:30 | Magnohrom | 6 : 0 | Bogutovačka Banja | |||||
19.04
16:30
Mlada krila
Zvezda
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Mlada krila | 2 : 0 | Zvezda |
19.04
16:00
Lunjevica
Mladost 09
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Lunjevica | 1 : 0 | Mladost 09 |
19.04
Badljevica
Podunavac
2
2
|
19.04.2014 | Badljevica | 2 : 2 | Podunavac |
19.04
16:00
Borac
Mladost
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Mladost |
19.04
16:00
Polet
Jedinstvo (D)
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Polet | 3 : 2 | Jedinstvo (D) |
19.04
16:30
Radnički
Sloga Krnic
4
0
|
19.04.2014 16:30 | Radnički | 4 : 0 | Sloga Krnic |
19.04
17:00
TE Gučevo
Sloga K
1
0
|
19.04.2014 17:00 | TE Gučevo | 1 : 0 | Sloga K |
19.04
16:30
Milicionar
Drina
7
1
|
19.04.2014 16:30 | Milicionar | 7 : 1 | Drina |
19.04
16:00
Junior Novo Naselje
Kolubara 2
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Junior Novo Naselje | 3 : 2 | Kolubara 2 |
19.04
16:00
Kalenić
Sovljak
0
5
|
19.04.2014 16:00 | Kalenić | 0 : 5 | Sovljak |
19.04
16:30
Moravac (ZT)
Moravac (Č)
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Moravac (ZT) | 2 : 0 | Moravac (Č) | |||||
19.04
16:30
Real
Toplica
1
3
|
19.04.2014 16:30 | Real | 1 : 3 | Toplica |
19.04
16:30
Pobeda 1976
Feniks 2012
2
1
|
19.04.2014 16:30 | Pobeda 1976 | 2 : 1 | Feniks 2012 |
19.04
16:30
Padina
Dobrič
3
3
|
19.04.2014 16:30 | Padina | 3 : 3 | Dobrič |
19.04
16:30
Delijski Vis
Mramor 1927
2
4
|
19.04.2014 16:30 | Delijski Vis | 2 : 4 | Mramor 1927 |
19.04
16:30
Jedinstvo
Kumarevo
1
1
|
19.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kumarevo |
19.04
17:00
Sloga
Kolare
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Kolare | |||||
19.04
17:00
Napredak (SL)
Juhor
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Napredak (SL) | 2 : 1 | Juhor | |||||
19.04
17:00
Vinogradar
Ursule
2
2
|
19.04.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Ursule | |||||
19.04
17:00
Resavac (S)
Mladi radnik
1
4
|
19.04.2014 17:00 | Resavac (S) | 1 : 4 | Mladi radnik |
19.04
17:00
Rudar
Šumadija
6
4
|
19.04.2014 17:00 | Rudar | 6 : 4 | Šumadija | |||||
19.04
17:00
Hajduk
Mladost (S)
4
2
|
19.04.2014 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Mladost (S) | |||||
19.04
17:00
Napredak (SV)
Resavac (VP)
3
2
|
19.04.2014 17:00 | Napredak (SV) | 3 : 2 | Resavac (VP) | |||||
19.04
17:00
Radnički
Javor
3
3
|
19.04.2014 17:00 | Radnički | 3 : 3 | Javor | |||||
19.04
17:00
Napredak (Z)
Polet
5
1
|
19.04.2014 17:00 | Napredak (Z) | 5 : 1 | Polet | |||||
19.04
17:00
Napredak (ST)
Istok 63
4
0
|
19.04.2014 17:00 | Napredak (ST) | 4 : 0 | Istok 63 |
19.04
16:00
Napredak 1976
Palilulac
4
2
|
19.04.2014 16:00 | Napredak 1976 | 4 : 2 | Palilulac | |||||
19.04
16:00
Bukovik
Sloboda 2013
9
0
|
19.04.2014 16:00 | Bukovik | 9 : 0 | Sloboda 2013 |
19.04
16:30
Šljivar
Kastrum
1
1
|
19.04.2014 16:30 | Šljivar | 1 : 1 | Kastrum | |||||
19.04
16:30
Timok
Graničar
3
3
|
19.04.2014 16:30 | Timok | 3 : 3 | Graničar |
19.04
17:00
Glogonj
Unirea
1
1
|
19.04.2014 17:00 | Glogonj | 1 : 1 | Unirea |
19.04
17:00
Partizan (U)
Jedinstvo
0
0
|
19.04.2014 17:00 | Partizan (U) | 0 : 0 | Jedinstvo |
19.04
16:30
Potisje
Jedinstvo (SK)
3
0
|
19.04.2014 16:30 | Potisje | 3 : 0 | Jedinstvo (SK) |
19.04
17:00
Lokomotiva
Žednik
2
3
|
19.04.2014 17:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Žednik | |||||
19.04
17:00
Elektrovojvodina
Zrinjski 1932
3
2
|
19.04.2014 17:00 | Elektrovojvodina | 3 : 2 | Zrinjski 1932 | |||||
19.04
17:00
Radnički 1905
Hajduk
6
1
|
19.04.2014 17:00 | Radnički 1905 | 6 : 1 | Hajduk |
19.04
16:30
Radnički 1918
OFK Šikara
1
0
|
19.04.2014 16:30 | Radnički 1918 | 1 : 0 | OFK Šikara |
19.04
16:00
Jedinstvo (P)
Sremac
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 1 | Sremac | |||||
19.04
16:00
ČSK Čortanovci
Napredak (Ž)
2
0
|
19.04.2014 16:00 | ČSK Čortanovci | 2 : 0 | Napredak (Ž) | |||||
19.04
16:00
PSK Putinci
Šumar
7
0
|
19.04.2014 16:00 | PSK Putinci | 7 : 0 | Šumar | |||||
19.04
10:00
Fruška Gora
Dunav
3
0
|
19.04.2014 10:00 | Fruška Gora | 3 : 0 | Dunav | |||||
19.04
16:00
Sloven
Jedinstvo (R)
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Sloven | 2 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
19.04
16:00
Graničar
Podunavac
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Graničar | 2 : 0 | Podunavac |
19.04
17:30
Graničar (K)
Fruškogorac (K)
2
2
|
19.04.2014 17:30 | Graničar (K) | 2 : 2 | Fruškogorac (K) | |||||
19.04
16:00
Hajduk
OFK Bačinci
6
1
|
19.04.2014 16:00 | Hajduk | 6 : 1 | OFK Bačinci | |||||
19.04
17:30
Jedinstvo (M)
Podrinje
1
1
|
19.04.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 1 : 1 | Podrinje | |||||
19.04
17:30
Srem
Sloboda
3
1
|
19.04.2014 17:30 | Srem | 3 : 1 | Sloboda | |||||
19.04
17:30
Noćaj
Borac (M)
1
0
|
19.04.2014 17:30 | Noćaj | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
19.04
17:30
Omladinac (M)
Sinđelić
2
0
|
19.04.2014 17:30 | Omladinac (M) | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
19.04
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Napredak (V)
3
1
|
19.04.2014 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 3 : 1 | Napredak (V) |
19.04
16:00
Šajkaš 1908
Borac
7
0
|
19.04.2014 16:00 | Šajkaš 1908 | 7 : 0 | Borac | |||||
19.04
16:00
Dinamo
Bačka
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Dinamo | 1 : 0 | Bačka | |||||
19.04
16:00
OFK Futog
Tatra
0
3
|
19.04.2014 16:00 | OFK Futog | 0 : 3 | Tatra | |||||
19.04
16:00
Železničar
Čenej
1
2
|
19.04.2014 16:00 | Železničar | 1 : 2 | Čenej | |||||
19.04
16:00
Susek
Fruškogorski partizan
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Susek | 1 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
19.04
16:00
Slavija
Sremac Beomal
4
0
|
19.04.2014 16:00 | Slavija | 4 : 0 | Sremac Beomal | |||||
19.04
16:00
Sofeks
Omladinac
5
1
|
19.04.2014 16:00 | Sofeks | 5 : 1 | Omladinac | |||||
19.04
16:00
Sirig
Vinogradar
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Sirig | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
19.04
16:00
Fruškogorac
Proleter
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Fruškogorac | 1 : 0 | Proleter |
19.04
16:00
Proleter (R.S.)
Obilić (Zmajevo)
4
1
|
19.04.2014 16:00 | Proleter (R.S.) | 4 : 1 | Obilić (Zmajevo) | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo (Gosp.)
Titel
0
1
|
19.04.2014 16:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 0 : 1 | Titel | |||||
19.04
16:00
Mladost (Radič.)
Mladost Radost (Srbob)
2
4
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (Radič.) | 2 : 4 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Miletić (Mošorin)
4
3
|
19.04.2014 16:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 4 : 3 | Miletić (Mošorin) | |||||
19.04
16:00
Bačka (Đurđ.)
Sloga (Lok)
7
0
|
19.04.2014 16:00 | Bačka (Đurđ.) | 7 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
19.04
16:00
Bečej 1918
Obilić (Vilovo)
8
1
|
19.04.2014 16:00 | Bečej 1918 | 8 : 1 | Obilić (Vilovo) | |||||
19.04
16:00
Napredak (Nadalj)
Budućnost (S.S.)
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Napredak (Nadalj) | 3 : 2 | Budućnost (S.S.) | |||||
19.04
16:00
Hajduk (Čurug)
Iskra (Kucura)
4
3
|
19.04.2014 16:00 | Hajduk (Čurug) | 4 : 3 | Iskra (Kucura) |
19.04
16:30
Stari Grad
Slavija
0
3
|
19.04.2014 16:30 | Stari Grad | 0 : 3 | Slavija | |||||
19.04
16:30
Soko
Krila Krajine
0
3
|
19.04.2014 16:30 | Soko | 0 : 3 | Krila Krajine |
19.04
17:00
Studenski Grad
OFK Petrovčić
1
0
|
19.04.2014 17:00 | Studenski Grad | 1 : 0 | OFK Petrovčić |
19.04
17:00
Pobednik
Sparta
3
3
|
19.04.2014 17:00 | Pobednik | 3 : 3 | Sparta |
19.04
17:00
OFK Burovo
Mladi radnik
2
1
|
19.04.2014 17:00 | OFK Burovo | 2 : 1 | Mladi radnik | |||||
19.04
17:00
TEK Sloga
Dimitrije Tucović
3
1
|
19.04.2014 17:00 | TEK Sloga | 3 : 1 | Dimitrije Tucović | |||||
19.04
17:00
Lazarevac
Rudar
0
6
|
19.04.2014 17:00 | Lazarevac | 0 : 6 | Rudar |
19.04
15:00
Drlupa
Vis
2
2
|
19.04.2014 15:00 | Drlupa | 2 : 2 | Vis | |||||
19.04
17:00
Ropočevo
Mladost
0
3
|
19.04.2014 17:00 | Ropočevo | 0 : 3 | Mladost | |||||
19.04
17:00
OFK Rogača
Sibnica
3
0
|
19.04.2014 17:00 | OFK Rogača | 3 : 0 | Sibnica |
19.04
17:00
Partizan
Hajduk
4
0
|
19.04.2014 17:00 | Partizan | 4 : 0 | Hajduk | |||||
19.04
17:00
Avala 1939
Heroj 1925
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Avala 1939 | 1 : 2 | Heroj 1925 |
19.04
16:30
Stara Čaršija
Studen Vitez
0
1
|
19.04.2014 16:30 | Stara Čaršija | 0 : 1 | Studen Vitez |
19.04
16:30
Zgodačica
Jovo Kursula
6
3
|
19.04.2014 16:30 | Zgodačica | 6 : 3 | Jovo Kursula | |||||
19.04
16:30
Popovići
Miločajac
1
1
|
19.04.2014 16:30 | Popovići | 1 : 1 | Miločajac |
19.04
16:30
Borac
Jarmenovci
0
1
|
19.04.2014 16:30 | Borac | 0 : 1 | Jarmenovci |
19.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
0
4
|
19.04.2014 16:00 | Mladost | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
19.04
16:00
Kusovac
Kotlenik
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Kusovac | 2 : 2 | Kotlenik |
19.04
16:00
Mladost(L)
Melnica
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Mladost(L) | 3 : 1 | Melnica | |||||
19.04
16:00
Rade Milošević
Omladinac B
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Rade Milošević | 2 : 0 | Omladinac B | |||||
19.04
16:00
Brana Paunović
Napredak
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Brana Paunović | 3 : 1 | Napredak | |||||
19.04
16:00
Mladost (R)
Vukan
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Vukan |
19.04
16:00
Sloga 1952
Radnik
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Sloga 1952 | 2 : 1 | Radnik | |||||
19.04
16:00
Soko
Laolac
6
0
|
19.04.2014 16:00 | Soko | 6 : 0 | Laolac | |||||
19.04
16:00
Dobrnje
Burovac
1
3
|
19.04.2014 16:00 | Dobrnje | 1 : 3 | Burovac |
19.04
16:00
Zadrugar
Borac
2
5
|
19.04.2014 16:00 | Zadrugar | 2 : 5 | Borac | |||||
19.04
16:00
OFK Homolje
Laznica
6
1
|
19.04.2014 16:00 | OFK Homolje | 6 : 1 | Laznica | |||||
19.04
16:00
Budućnost
Zvezda
4
3
|
19.04.2014 16:00 | Budućnost | 4 : 3 | Zvezda | |||||
19.04
16:00
Mladost
Jasenovac
2
6
|
19.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 6 | Jasenovac |
19.04
16:00
Metalac
Sloga (D)
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Metalac | 1 : 0 | Sloga (D) |
19.04
Bojić
Jevremovac
2
5
|
19.04.2014 | Bojić | 2 : 5 | Jevremovac | |||||
19.04
Mladost 2011
Zablaće
0
3
|
19.04.2014 | Mladost 2011 | 0 : 3 | Zablaće | |||||
19.04
Pocerina
Metlić
4
0
|
19.04.2014 | Pocerina | 4 : 0 | Metlić | |||||
19.04
Rankovac
OFK Varna
7
0
|
19.04.2014 | Rankovac | 7 : 0 | OFK Varna |
19.04
16:30
Mladost Lo
Jelav
4
1
|
19.04.2014 16:30 | Mladost Lo | 4 : 1 | Jelav | |||||
19.04
16:30
Luk
Mladost Br
1
2
|
19.04.2014 16:30 | Luk | 1 : 2 | Mladost Br |
19.04
OFK Donja Ljubovidja
Sloga DB
2
5
|
19.04.2014 | OFK Donja Ljubovidja | 2 : 5 | Sloga DB | |||||
19.04
Azbukovica
Vrhpolje
2
2
|
19.04.2014 | Azbukovica | 2 : 2 | Vrhpolje | |||||
19.04
Čobanče
Crnča
1
4
|
19.04.2014 | Čobanče | 1 : 4 | Crnča |
19.04
14:00
DB Junajted
Tolisavac - VT
1
1
|
19.04.2014 14:00 | DB Junajted | 1 : 1 | Tolisavac - VT | |||||
19.04
16:30
7. Juli
Krasava
4
0
|
19.04.2014 16:30 | 7. Juli | 4 : 0 | Krasava |
19.04
16:30
Omladinac
Mladost O
1
3
|
19.04.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 3 | Mladost O | |||||
19.04
16:30
Napredak
Mladost MM
2
1
|
19.04.2014 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Mladost MM | |||||
19.04
16:30
Stojan Lazarac
Bair
1
1
|
19.04.2014 16:30 | Stojan Lazarac | 1 : 1 | Bair |
19.04
16:30
Fortuna Miki
Omladinac
1
5
|
19.04.2014 16:30 | Fortuna Miki | 1 : 5 | Omladinac | |||||
19.04
16:30
Sloga
Maovi MH
1
3
|
19.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 3 | Maovi MH | |||||
19.04
16:30
Cer
Napredak
10
0
|
19.04.2014 16:30 | Cer | 10 : 0 | Napredak |
19.04
16:30
Lajkovac
Strmovo 1968
1
0
|
19.04.2014 16:30 | Lajkovac | 1 : 0 | Strmovo 1968 |
19.04
16:30
Grdanica
Moravac
2
0
|
19.04.2014 16:30 | Grdanica | 2 : 0 | Moravac | |||||
19.04
16:30
Bratstvo
Gornje Krajince
0
2
|
19.04.2014 16:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Gornje Krajince | |||||
19.04
16:30
Nomanica
Jedinstvo
2
4
|
19.04.2014 16:30 | Nomanica | 2 : 4 | Jedinstvo |
19.04
17:00
Kolonija
Partizan (G)
0
4
|
19.04.2014 17:00 | Kolonija | 0 : 4 | Partizan (G) |
19.04
17:00
Budućnost (L)
Vihor
4
0
|
19.04.2014 17:00 | Budućnost (L) | 4 : 0 | Vihor | |||||
19.04
17:00
OFK Borac
Mladost (GM)
2
1
|
19.04.2014 17:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Mladost (GM) | |||||
19.04
17:00
Heroj
Popovac
0
3
|
19.04.2014 17:00 | Heroj | 0 : 3 | Popovac | |||||
19.04
17:00
Moravac
Radnik
2
0
|
19.04.2014 17:00 | Moravac | 2 : 0 | Radnik | |||||
19.04
17:00
Omladinac
Polet
1
3
|
19.04.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Polet | |||||
19.04
17:00
Železničar
Jedinstvo
7
0
|
19.04.2014 17:00 | Železničar | 7 : 0 | Jedinstvo |
19.04
16:00
Parcane
Velika Morava
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Parcane | 2 : 1 | Velika Morava | |||||
19.04
16:00
Borac
Kiseljak
3
2
|
19.04.2014 16:00 | Borac | 3 : 2 | Kiseljak | |||||
19.04
16:00
Varvarin
Čukarički
7
1
|
19.04.2014 16:00 | Varvarin | 7 : 1 | Čukarički |
19.04
16:00
Bukovica
Zmajevac
4
1
|
19.04.2014 16:00 | Bukovica | 4 : 1 | Zmajevac |
19.04
16:00
Naša Krajina
Sloga
1
6
|
19.04.2014 16:00 | Naša Krajina | 1 : 6 | Sloga | |||||
19.04
16:00
OFK Barice
Banat
0
3
|
19.04.2014 16:00 | OFK Barice | 0 : 3 | Banat |
19.04
Mitros
Borac (R)
4
0
|
19.04.2014 | Mitros | 4 : 0 | Borac (R) |
19.04
16:00
OFK Bikić
Sremac
2
1
|
19.04.2014 16:00 | OFK Bikić | 2 : 1 | Sremac | |||||
19.04
16:00
Omladinac
OFK Bingula
0
1
|
19.04.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | OFK Bingula |
19.04
16:30
Proleter
Vajska
1
3
|
19.04.2014 16:30 | Proleter | 1 : 3 | Vajska |
19.04
17:00
Omladinac
PSS-192
5
2
|
19.04.2014 17:00 | Omladinac | 5 : 2 | PSS-192 | |||||
19.04
17:00
Oniks
OFK Dragoševac
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Oniks | 1 : 2 | OFK Dragoševac | |||||
19.04
17:00
Bresje
OFK Borac
2
2
|
19.04.2014 17:00 | Bresje | 2 : 2 | OFK Borac | |||||
19.04
17:00
Mladost
Crnovršanin
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Crnovršanin | |||||
19.04
17:00
Belica
Šantarovac
1
5
|
19.04.2014 17:00 | Belica | 1 : 5 | Šantarovac |
19.04
17:00
Petka
BSK
0
2
|
19.04.2014 17:00 | Petka | 0 : 2 | BSK |
19.04
17:00
Baljevac
Pobeda
5
6
|
19.04.2014 17:00 | Baljevac | 5 : 6 | Pobeda | |||||
19.04
17:00
Crvena Zastava
Sloga
1
5
|
19.04.2014 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 5 | Sloga | |||||
19.04
17:00
Zvezda Konatice
Proleter
7
1
|
19.04.2014 17:00 | Zvezda Konatice | 7 : 1 | Proleter | |||||
19.04
17:00
Skela
Borac
1
2
|
19.04.2014 17:00 | Skela | 1 : 2 | Borac | |||||
19.04
17:00
Duboko
Ljubinić
6
0
|
19.04.2014 17:00 | Duboko | 6 : 0 | Ljubinić | |||||
19.04
17:00
Rekreativo
Partizan
0
3
|
19.04.2014 17:00 | Rekreativo | 0 : 3 | Partizan |
19.04
16:00
Budućnost
Dečić
3
1
|
19.04.2014 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Dečić | |||||
19.04
16:00
Mornar
Lovćen
1
1
|
19.04.2014 16:00 | Mornar | 1 : 1 | Lovćen | |||||
19.04
16:00
Zeta
Sutjeska
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Zeta | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
19.04
16:00
Rudar
Mogren
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Mogren | |||||
19.04
16:00
Grbalj
Mladost
1
3
|
19.04.2014 16:00 | Grbalj | 1 : 3 | Mladost |
19.04
Široki Brijeg
Borac
3
0
|
19.04.2014 | Široki Brijeg | 3 : 0 | Borac | |||||
19.04
Slavija
Leotar
3
0
|
19.04.2014 | Slavija | 3 : 0 | Leotar | |||||
19.04
Zrinjski
Čelik
4
0
|
19.04.2014 | Zrinjski | 4 : 0 | Čelik | |||||
19.04
Radnik
Olimpic
2
1
|
19.04.2014 | Radnik | 2 : 1 | Olimpic | |||||
19.04
Željezničar
Mladost
2
1
|
19.04.2014 | Željezničar | 2 : 1 | Mladost | |||||
19.04
Vitez
Velež
1
5
|
19.04.2014 | Vitez | 1 : 5 | Velež | |||||
19.04
Travnik
Sarajevo
2
3
|
19.04.2014 | Travnik | 2 : 3 | Sarajevo | |||||
19.04
Zvijezda
Rudar
0
0
|
19.04.2014 | Zvijezda | 0 : 0 | Rudar |
19.04
15:30
Proleter
Sloga
3
1
|
19.04.2014 15:30 | Proleter | 3 : 1 | Sloga | |||||
19.04
15:30
Drina (Z)
Modriča Maxima
1
0
|
19.04.2014 15:30 | Drina (Z) | 1 : 0 | Modriča Maxima | |||||
19.04
15:30
Drina HE
Kozara
1
2
|
19.04.2014 15:30 | Drina HE | 1 : 2 | Kozara | |||||
19.04
15:30
Podrinje
Mladost
2
0
|
19.04.2014 15:30 | Podrinje | 2 : 0 | Mladost | |||||
19.04
15:30
Sloboda (NG)
Rudar
4
0
|
19.04.2014 15:30 | Sloboda (NG) | 4 : 0 | Rudar | |||||
19.04
15:30
Borac
Napredak
0
2
|
19.04.2014 15:30 | Borac | 0 : 2 | Napredak | |||||
19.04
15:30
Sloboda (MG)
Sutjeska
1
0
|
19.04.2014 15:30 | Sloboda (MG) | 1 : 0 | Sutjeska |
19.04
16:00
Teleoptik
Sindjelić
2
2
|
19.04.2014 16:00 | Teleoptik | 2 : 2 | Sindjelić | |||||
19.04
16:00
BSK Borča
Sloga (PM)
5
1
|
19.04.2014 16:00 | BSK Borča | 5 : 1 | Sloga (PM) | |||||
19.04
19:00
Metalac (GM)
Inđija
3
0
|
19.04.2014 19:00 | Metalac (GM) | 3 : 0 | Inđija | |||||
19.04
16:00
Jedinstvo Putevi
Bežanija
0
0
|
19.04.2014 16:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Bežanija | |||||
19.04
16:00
Proleter
Timok
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Proleter | 2 : 1 | Timok | |||||
19.04
16:00
Borac
Smederevo
1
0
|
19.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 0 | Smederevo | |||||
19.04
16:00
Mladost (L)
Dolina
2
1
|
19.04.2014 16:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Dolina |
19.04
16:00
Radnički 2013
Gradac
4
0
|
19.04.2014 16:00 | Radnički 2013 | 4 : 0 | Gradac | |||||
19.04
16:00
ŽFK Užice
Unafortuna 04
3
1
|
19.04.2014 16:00 | ŽFK Užice | 3 : 1 | Unafortuna 04 |
19.04
12:30
Bačka Žabalj
Sremice
0
6
|
19.04.2014 12:30 | Bačka Žabalj | 0 : 6 | Sremice | |||||
19.04
16:00
Radnički 1919
Železničar
1
2
|
19.04.2014 16:00 | Radnički 1919 | 1 : 2 | Železničar |
19.04
15:30
Požarevac
Trijumf
3
1
|
19.04.2014 15:30 | Požarevac | 3 : 1 | Trijumf | |||||
19.04
16:00
Novi Bečej
Jagodina
2
0
|
19.04.2014 16:00 | Novi Bečej | 2 : 0 | Jagodina |
19.04
13:00
Nives
Fruškogorac
1
1
|
19.04.2014 13:00 | Nives | 1 : 1 | Fruškogorac |
19.04
10:00
Novi Sad
Radnički (S)
2
0
|
19.04.2014 10:00 | Novi Sad | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
19.04
10:00
OFK Hajduk
Vojvodina
1
2
|
19.04.2014 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
19.04
10:00
Omladinac
Banat
2
0
|
19.04.2014 10:00 | Omladinac | 2 : 0 | Banat | |||||
19.04
10:00
Proleter 2006
Vršac United
2
1
|
19.04.2014 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 1 | Vršac United |
19.04
12:30
FAP
Sušica
2
3
|
19.04.2014 12:30 | FAP | 2 : 3 | Sušica | |||||
19.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Takovo
5
0
|
19.04.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 5 : 0 | Takovo | |||||
19.04
10:30
BIP
Metalac (K)
1
1
|
19.04.2014 10:30 | BIP | 1 : 1 | Metalac (K) |
19.04
Pobeda
Železničar Kusadak
0
3
|
19.04.2014 | Pobeda | 0 : 3 | Železničar Kusadak |
19.04
10:00
Kolonija
Partizan (G)
5
0
|
19.04.2014 10:00 | Kolonija | 5 : 0 | Partizan (G) | |||||
19.04
12:00
Budućnost (BB)
C.zvezda
8
1
|
19.04.2014 12:00 | Budućnost (BB) | 8 : 1 | C.zvezda | |||||
19.04
13:00
Mladost (O)
Sloga (BNS)
5
0
|
19.04.2014 13:00 | Mladost (O) | 5 : 0 | Sloga (BNS) |
19.04
15:00
Dolina
Spartak
3
2
|
19.04.2014 15:00 | Dolina | 3 : 2 | Spartak | |||||
19.04
17:00
Polet
Slavija
2
1
|
19.04.2014 17:00 | Polet | 2 : 1 | Slavija |
19.04
12:00
Jagodina
Sloga (L)
6
2
|
19.04.2014 12:00 | Jagodina | 6 : 2 | Sloga (L) |
19.04
12:00
Vrbas
Mladost (L)
3
2
|
19.04.2014 12:00 | Vrbas | 3 : 2 | Mladost (L) | |||||
19.04
12:00
Bačka 1901
Dinamo
3
1
|
19.04.2014 12:00 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Dinamo | |||||
19.04
12:00
Vršac
Bečej
0
1
|
19.04.2014 12:00 | Vršac | 0 : 1 | Bečej | |||||
19.04
12:00
Radnički (S)
Proleter 2006
1
0
|
19.04.2014 12:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
19.04
12:00
Inđija
Železničar
3
0
|
19.04.2014 12:00 | Inđija | 3 : 0 | Železničar | |||||
19.04
12:00
Vojvodina
Spartak
3
0
|
19.04.2014 12:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Spartak | |||||
19.04
12:00
TSC
Novi Sad
1
0
|
19.04.2014 12:00 | TSC | 1 : 0 | Novi Sad |
19.04
10:30
Sloga 1940
Šumadija 1903
0
0
|
19.04.2014 10:30 | Sloga 1940 | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
19.04
11:00
Budućnost
AS
1
4
|
19.04.2014 11:00 | Budućnost | 1 : 4 | AS |
19.04
10:00
Mika Antić
Omladinac (O)
5
1
|
19.04.2014 10:00 | Mika Antić | 5 : 1 | Omladinac (O) |
19.04
10:00
Brodarac
Crvena zvezda
0
7
|
19.04.2014 10:00 | Brodarac | 0 : 7 | Crvena zvezda |
19.04
10:00
Vrbas
Mladost (L)
1
0
|
19.04.2014 10:00 | Vrbas | 1 : 0 | Mladost (L) | |||||
19.04
10:00
Bačka 1901
Dinamo
4
1
|
19.04.2014 10:00 | Bačka 1901 | 4 : 1 | Dinamo | |||||
19.04
10:00
Vršac
Bečej
1
0
|
19.04.2014 10:00 | Vršac | 1 : 0 | Bečej | |||||
19.04
10:00
Radnički (S)
Proleter 2006
1
0
|
19.04.2014 10:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
19.04
10:00
Inđija
Železničar
4
1
|
19.04.2014 10:00 | Inđija | 4 : 1 | Železničar | |||||
19.04
10:00
Banat
OFK Hajduk
0
4
|
19.04.2014 10:00 | Banat | 0 : 4 | OFK Hajduk | |||||
19.04
10:00
TSC
Novi Sad
1
5
|
19.04.2014 10:00 | TSC | 1 : 5 | Novi Sad |
19.04
12:30
Sloga 1940
Vrnjačka Banja
1
4
|
19.04.2014 12:30 | Sloga 1940 | 1 : 4 | Vrnjačka Banja | |||||
19.04
12:00
Bubamara
Bane
1
1
|
19.04.2014 12:00 | Bubamara | 1 : 1 | Bane |
19.04
10:00
Polet
Radnički 1927
2
3
|
19.04.2014 10:00 | Polet | 2 : 3 | Radnički 1927 |
19.04
09:30
Borac (St)
BSK
7
0
|
19.04.2014 09:30 | Borac (St) | 7 : 0 | BSK | |||||
19.04
10:00
Radnički (K)
Mladost (V)
4
1
|
19.04.2014 10:00 | Radnički (K) | 4 : 1 | Mladost (V) |
19.04
16:00
Slavija
Stenli
0
9
|
19.04.2014 16:00 | Slavija | 0 : 9 | Stenli | |||||
19.04
10:00
Dolina
Jedinstvo Stević
3
3
|
19.04.2014 10:00 | Dolina | 3 : 3 | Jedinstvo Stević |
19.04
Borac
Mladi radnik
1
4
|
19.04.2014 | Borac | 1 : 4 | Mladi radnik |
19.04
OFK Nacional
Pazar Juniors
0
4
|
19.04.2014 | OFK Nacional | 0 : 4 | Pazar Juniors |
19.04
OFK Senjak
Radnicki
1
5
|
19.04.2014 | OFK Senjak | 1 : 5 | Radnicki | |||||
19.04
Buducnost
OFK Osecina
2
0
|
19.04.2014 | Buducnost | 2 : 0 | OFK Osecina | |||||
19.04
Krusik 2
Polet
10
0
|
19.04.2014 | Krusik 2 | 10 : 0 | Polet |
19.04
10:00
Sušica
Slavija
0
4
|
19.04.2014 10:00 | Sušica | 0 : 4 | Slavija | |||||
19.04
10:00
Šumadija 1903 II
Šumadija
0
7
|
19.04.2014 10:00 | Šumadija 1903 II | 0 : 7 | Šumadija | |||||
19.04
10:00
Šumadija 1903 I
Duljaj
0
2
|
19.04.2014 10:00 | Šumadija 1903 I | 0 : 2 | Duljaj | |||||
19.04
10:00
Apolon 4 II
Karađorđe
2
0
|
19.04.2014 10:00 | Apolon 4 II | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
19.04
10:00
Radnicki 1923 I
Apolon 4 I
0
0
|
19.04.2014 10:00 | Radnicki 1923 I | 0 : 0 | Apolon 4 I |
19.04
20:00
Svilajnac
Ub
96
82
|
19.04.2014 20:00 | Svilajnac | 96 : 82 | Ub | |||||
19.04
21:00
Mileševac
Zlatar
70
74
|
19.04.2014 21:00 | Mileševac | 70 : 74 | Zlatar | |||||
19.04
18:00
Prva Petoletka
Plana
89
96
|
19.04.2014 18:00 | Prva Petoletka | 89 : 96 | Plana | |||||
19.04
17:00
Temnić
Sloga (D)
72
96
|
19.04.2014 17:00 | Temnić | 72 : 96 | Sloga (D) |
19.04
13:00
Mladost
Radnik
90
82
|
19.04.2014 13:00 | Mladost | 90 : 82 | Radnik | |||||
19.04
18:00
Jug
Zdravlje Leskovac
53
121
|
19.04.2014 18:00 | Jug | 53 : 121 | Zdravlje Leskovac | |||||
19.04
18:00
Jablanica
Rtanj
95
61
|
19.04.2014 18:00 | Jablanica | 95 : 61 | Rtanj | |||||
19.04
18:00
Sokobanja
Niš
66
85
|
19.04.2014 18:00 | Sokobanja | 66 : 85 | Niš |
19.04
20:00
Srem
Stara Pazova
81
56
|
19.04.2014 20:00 | Srem | 81 : 56 | Stara Pazova | |||||
19.04
20:00
Sveti Đorđe
Velika Kikinda
82
74
|
19.04.2014 20:00 | Sveti Đorđe | 82 : 74 | Velika Kikinda | |||||
19.04
19:00
Odžaci
Ruma
105
103
|
19.04.2014 19:00 | Odžaci | 105 : 103 | Ruma | |||||
19.04
19:00
Jedinstvo
Hajduk
86
78
|
19.04.2014 19:00 | Jedinstvo | 86 : 78 | Hajduk |
19.04
12:00
Torlak
Mladost 2009
77
63
|
19.04.2014 12:00 | Torlak | 77 : 63 | Mladost 2009 | |||||
19.04
14:00
BKK Radnički
Sparta Radijus Vektor
20
0
|
19.04.2014 14:00 | BKK Radnički | 20 : 0 | Sparta Radijus Vektor | |||||
19.04
14:00
Astra
Žitko Basket
86
82
|
19.04.2014 14:00 | Astra | 86 : 82 | Žitko Basket |
19.04
Play off
Klik
80
64
|
19.04.2014 | Play off | 80 : 64 | Klik | |||||
19.04
Vladimirci
Ivanjica
62
90
|
19.04.2014 | Vladimirci | 62 : 90 | Ivanjica | |||||
19.04
Čačak Basket Tim
Čačak 94
89
74
|
19.04.2014 | Čačak Basket Tim | 89 : 74 | Čačak 94 | |||||
19.04
Student BB
Mionica
81
65
|
19.04.2014 | Student BB | 81 : 65 | Mionica | |||||
19.04
M015
Železničar
91
52
|
19.04.2014 | M015 | 91 : 52 | Železničar |
19.04
Milan Trivić 2
Grocka
52
75
|
19.04.2014 | Milan Trivić 2 | 52 : 75 | Grocka | |||||
19.04
Ras
Umka 2009
65
75
|
19.04.2014 | Ras | 65 : 75 | Umka 2009 | |||||
19.04
Surčin Dobanovci
Vitez
60
62
|
19.04.2014 | Surčin Dobanovci | 60 : 62 | Vitez | |||||
19.04
Mladost 2009 2
Mladenovac
76
79
|
19.04.2014 | Mladost 2009 2 | 76 : 79 | Mladenovac |
19.04
Basket Top
Trepča
71
79
|
19.04.2014 | Basket Top | 71 : 79 | Trepča | |||||
19.04
Starinski
Bane
20
0
|
19.04.2014 | Starinski | 20 : 0 | Bane | |||||
19.04
Paraćin
Ušće
20
0
|
19.04.2014 | Paraćin | 20 : 0 | Ušće | |||||
19.04
Stragari
Šumarice
67
70
|
19.04.2014 | Stragari | 67 : 70 | Šumarice | |||||
19.04
Korićani
Mladost
72
68
|
19.04.2014 | Korićani | 72 : 68 | Mladost | |||||
19.04
Požarevac
Župa
20
0
|
19.04.2014 | Požarevac | 20 : 0 | Župa | |||||
19.04
Sloga (PM)
Goč
20
0
|
19.04.2014 | Sloga (PM) | 20 : 0 | Goč |
19.04
16:30
Indians Basket
Radnički
57
62
|
19.04.2014 16:30 | Indians Basket | 57 : 62 | Radnički | |||||
19.04
19:00
LSK
BNS
20
0
|
19.04.2014 19:00 | LSK | 20 : 0 | BNS | |||||
19.04
14:45
Družina Kozlovac
Kris Kros
48
91
|
19.04.2014 14:45 | Družina Kozlovac | 48 : 91 | Kris Kros | |||||
19.04
17:00
Jadran
Dinamo
92
63
|
19.04.2014 17:00 | Jadran | 92 : 63 | Dinamo |
19.04
19:30
Metalac Farmakom
Partizan NIS
67
95
|
19.04.2014 19:30 | Metalac Farmakom | 67 : 95 | Partizan NIS | |||||
19.04
18:00
Crvena zvezda Telekom
Radnički
82
62
|
19.04.2014 18:00 | Crvena zvezda Telekom | 82 : 62 | Radnički |
19.04
15:30
Mladost (Č)
Pirot
69
72
|
19.04.2014 15:30 | Mladost (Č) | 69 : 72 | Pirot | |||||
19.04
19:00
Železničar
Proleter Naftagas
68
78
|
19.04.2014 19:00 | Železničar | 68 : 78 | Proleter Naftagas | |||||
19.04
19:00
Morava
Šabac
89
82
|
19.04.2014 19:00 | Morava | 89 : 82 | Šabac |
19.04
17:00
Gračac
Lučani
2
3
|
19.04.2014 17:00 | Gračac | 2 : 3 | Lučani | |||||
19.04
19:00
FAP Livnica
Antena
3
0
|
19.04.2014 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Antena | |||||
19.04
17:00
Metalac Takovo
Partizan
3
0
|
19.04.2014 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 0 | Partizan |
19.04
Desetka
Hajduk Veljko
3
1
|
19.04.2014 | Desetka | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
19.04
Radan
Niš
0
3
|
19.04.2014 | Radan | 0 : 3 | Niš | |||||
19.04
Mladost
Topličanin
3
0
|
19.04.2014 | Mladost | 3 : 0 | Topličanin | |||||
19.04
Jagodina
Pirot
3
1
|
19.04.2014 | Jagodina | 3 : 1 | Pirot | |||||
19.04
Milenijum
Borac
3
0
|
19.04.2014 | Milenijum | 3 : 0 | Borac |
19.04
Novi Sad
Srem Iton
3
1
|
19.04.2014 | Novi Sad | 3 : 1 | Srem Iton | |||||
19.04
17:30
Hercegovina
Sloven
3
1
|
19.04.2014 17:30 | Hercegovina | 3 : 1 | Sloven | |||||
19.04
Futog
Bavanište
1
3
|
19.04.2014 | Futog | 1 : 3 | Bavanište | |||||
19.04
Stražilovo
Vrbas
3
0
|
19.04.2014 | Stražilovo | 3 : 0 | Vrbas |
19.04
Roda
Obilić
3
1
|
19.04.2014 | Roda | 3 : 1 | Obilić | |||||
19.04
Obrenovac
Jedinstvo
3
0
|
19.04.2014 | Obrenovac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
19.04
20:30
Radnički 2
Sterija
2
3
|
19.04.2014 20:30 | Radnički 2 | 2 : 3 | Sterija | |||||
19.04
VA 014
Rudar
2
3
|
19.04.2014 | VA 014 | 2 : 3 | Rudar | |||||
19.04
Loznica
Šumadija
3
0
|
19.04.2014 | Loznica | 3 : 0 | Šumadija |
19.04
Borac
Sloboda S
1
3
|
19.04.2014 | Borac | 1 : 3 | Sloboda S | |||||
19.04
16:00
Ekonomac
Ivanjica
3
0
|
19.04.2014 16:00 | Ekonomac | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
19.04
Putevi Trendteks
Tutin Stil Jasen
3
1
|
19.04.2014 | Putevi Trendteks | 3 : 1 | Tutin Stil Jasen | |||||
19.04
Tajm
Zlatibor
1
3
|
19.04.2014 | Tajm | 1 : 3 | Zlatibor | |||||
19.04
18:00
Gimnazijalac
Zlatar
3
1
|
19.04.2014 18:00 | Gimnazijalac | 3 : 1 | Zlatar |
19.04
Majdanpek FBC
Hajduk Veljko
1
3
|
19.04.2014 | Majdanpek FBC | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
19.04
LE-016
Topličanin
3
0
|
19.04.2014 | LE-016 | 3 : 0 | Topličanin | |||||
19.04
Vranje
Paraćin
3
1
|
19.04.2014 | Vranje | 3 : 1 | Paraćin | |||||
19.04
Leskovac 98
Jagodina
3
2
|
19.04.2014 | Leskovac 98 | 3 : 2 | Jagodina | |||||
19.04
Milenijum
Bor
3
0
|
19.04.2014 | Milenijum | 3 : 0 | Bor |
19.04
Klek Srbijašume
Slavija
3
0
|
19.04.2014 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Slavija | |||||
19.04
Mladost
Vrbas
0
3
|
19.04.2014 | Mladost | 0 : 3 | Vrbas | |||||
19.04
Radnički
Ruma
2
3
|
19.04.2014 | Radnički | 2 : 3 | Ruma | |||||
19.04
Vršac
FOK
3
1
|
19.04.2014 | Vršac | 3 : 1 | FOK | |||||
19.04
Eaton Srem Tempo
Omladinac
3
0
|
19.04.2014 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Omladinac |
19.04
Obilić
Lazarevac
3
1
|
19.04.2014 | Obilić | 3 : 1 | Lazarevac | |||||
19.04
Šumadija
Smederevo
3
1
|
19.04.2014 | Šumadija | 3 : 1 | Smederevo | |||||
19.04
Spartak
Spas
3
0
|
19.04.2014 | Spartak | 3 : 0 | Spas | |||||
19.04
Imlek
Sterija
3
2
|
19.04.2014 | Imlek | 3 : 2 | Sterija | |||||
19.04
Poštar 064
Beograd
0
3
|
19.04.2014 | Poštar 064 | 0 : 3 | Beograd |
19.04
Novi Sad
NS Tim
3
2
|
19.04.2014 | Novi Sad | 3 : 2 | NS Tim | |||||
19.04
Žabalj Volej
Čemp 07
3
0
|
19.04.2014 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Čemp 07 | |||||
19.04
Futog 2
Grbić
1
3
|
19.04.2014 | Futog 2 | 1 : 3 | Grbić | |||||
19.04
NS Volej tim
Futog vest
0
3
|
19.04.2014 | NS Volej tim | 0 : 3 | Futog vest | |||||
19.04
VST
Partizan
3
0
|
19.04.2014 | VST | 3 : 0 | Partizan |
19.04
Hercegovina
Žitište
3
0
|
19.04.2014 | Hercegovina | 3 : 0 | Žitište | |||||
19.04
Vojvoda Stepa
Koral
1
3
|
19.04.2014 | Vojvoda Stepa | 1 : 3 | Koral | |||||
19.04
Krajišnik
Volejstars
3
0
|
19.04.2014 | Krajišnik | 3 : 0 | Volejstars | |||||
19.04
Banat
Proleter
3
0
|
19.04.2014 | Banat | 3 : 0 | Proleter | |||||
19.04
Kikinda
MD Zrenjanin 2
3
0
|
19.04.2014 | Kikinda | 3 : 0 | MD Zrenjanin 2 |
19.04
Prvi Tempo
Maks
3
0
|
19.04.2014 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Maks | |||||
19.04
Eaton Srem Tempo 2
Beočin Metal
3
1
|
19.04.2014 | Eaton Srem Tempo 2 | 3 : 1 | Beočin Metal | |||||
19.04
Neoplanta
Star
0
3
|
19.04.2014 | Neoplanta | 0 : 3 | Star | |||||
19.04
Trijumf 2013
Mladost
3
1
|
19.04.2014 | Trijumf 2013 | 3 : 1 | Mladost | |||||
19.04
Odbojka 013
Dunav
3
1
|
19.04.2014 | Odbojka 013 | 3 : 1 | Dunav |
19.04
CVS
Bečej
3
1
|
19.04.2014 | CVS | 3 : 1 | Bečej | |||||
19.04
Volejstars
Merkur
1
3
|
19.04.2014 | Volejstars | 1 : 3 | Merkur | |||||
19.04
Hajduk
Goks In
3
1
|
19.04.2014 | Hajduk | 3 : 1 | Goks In | |||||
19.04
Turija
NIS Spartak 2
0
3
|
19.04.2014 | Turija | 0 : 3 | NIS Spartak 2 | |||||
19.04
Apatin
Senta
3
0
|
19.04.2014 | Apatin | 3 : 0 | Senta |
19.04
As
Komete
3
0
|
19.04.2014 | As | 3 : 0 | Komete | |||||
19.04
Partizan Vizura 2
Dunav
3
2
|
19.04.2014 | Partizan Vizura 2 | 3 : 2 | Dunav | |||||
19.04
Mladenovac
Roda
3
1
|
19.04.2014 | Mladenovac | 3 : 1 | Roda | |||||
19.04
Železnik 2012
As Batajnica
0
3
|
19.04.2014 | Železnik 2012 | 0 : 3 | As Batajnica | |||||
19.04
Pionir
Blok-aut
3
0
|
19.04.2014 | Pionir | 3 : 0 | Blok-aut |
19.04
Rudar
Tehničar
0
3
|
19.04.2014 | Rudar | 0 : 3 | Tehničar | |||||
19.04
Carina
Tvrđava L
3
0
|
19.04.2014 | Carina | 3 : 0 | Tvrđava L | |||||
19.04
Mladi Radnik
Mladi Radnik 2
3
2
|
19.04.2014 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Mladi Radnik 2 | |||||
19.04
VGSK
Plana
3
0
|
19.04.2014 | VGSK | 3 : 0 | Plana |
19.04
NIS Spartak 3
Subotica
3
1
|
19.04.2014 | NIS Spartak 3 | 3 : 1 | Subotica | |||||
19.04
Vollejstar
KI 0230
2
3
|
19.04.2014 | Vollejstar | 2 : 3 | KI 0230 | |||||
19.04
Topola
Čoka
0
3
|
19.04.2014 | Topola | 0 : 3 | Čoka | |||||
19.04
Panonija
Kikinda 2
1
3
|
19.04.2014 | Panonija | 1 : 3 | Kikinda 2 |
19.04
19:00
Hercegovina
Crvenka
29
29
|
19.04.2014 19:00 | Hercegovina | 29 : 29 | Crvenka |
19.04
18:30
Novi Beograd
Sportski Centar Voždovac 2012
32
26
|
19.04.2014 18:30 | Novi Beograd | 32 : 26 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
19.04
20:00
Obilić
Bask
32
31
|
19.04.2014 20:00 | Obilić | 32 : 31 | Bask |
19.04
Hajduk Veljko
Dubočica 54
35
33
|
19.04.2014 | Hajduk Veljko | 35 : 33 | Dubočica 54 | |||||
19.04
Topličanin
Jagodina
24
40
|
19.04.2014 | Topličanin | 24 : 40 | Jagodina |
19.04
19:00
Mokra Gora
Zlatar
23
21
|
19.04.2014 19:00 | Mokra Gora | 23 : 21 | Zlatar |
19.04
20:00
Kikinda
Apatin
19
20
|
19.04.2014 20:00 | Kikinda | 19 : 20 | Apatin | |||||
19.04
18:30
Sivac 69
Hajduk
28
27
|
19.04.2014 18:30 | Sivac 69 | 28 : 27 | Hajduk | |||||
19.04
19:00
Banatski Karlovac
Jedinstvo
29
28
|
19.04.2014 19:00 | Banatski Karlovac | 29 : 28 | Jedinstvo | |||||
19.04
19:00
Somborelektro
Metalac
24
28
|
19.04.2014 19:00 | Somborelektro | 24 : 28 | Metalac |
19.04
16:00
Morava
Aleksinac
29
38
|
19.04.2014 16:00 | Morava | 29 : 38 | Aleksinac |
19.04
19:00
Omladinac
Beli Anđeo
24
25
|
19.04.2014 19:00 | Omladinac | 24 : 25 | Beli Anđeo | |||||
19.04
19:30
Arilje
Hidroelektrana
38
16
|
19.04.2014 19:30 | Arilje | 38 : 16 | Hidroelektrana |
19.04
Mladost (V)
Radnički
24
24
|
19.04.2014 | Mladost (V) | 24 : 24 | Radnički | |||||
19.04
Dinamo 2
Spartak
44
18
|
19.04.2014 | Dinamo 2 | 44 : 18 | Spartak | |||||
19.04
Mladost (O)
Omladinac (D)
20
7
|
19.04.2014 | Mladost (O) | 20 : 7 | Omladinac (D) | |||||
19.04
Dolovo
Budućnost
29
25
|
19.04.2014 | Dolovo | 29 : 25 | Budućnost | |||||
19.04
Omladinac (I)
Glogonj
26
8
|
19.04.2014 | Omladinac (I) | 26 : 8 | Glogonj |
19.04
20:00
Kljajićevo
Vojput 2
33
26
|
19.04.2014 20:00 | Kljajićevo | 33 : 26 | Vojput 2 | |||||
19.04
20:00
Borac
Dalmatinac
26
32
|
19.04.2014 20:00 | Borac | 26 : 32 | Dalmatinac | |||||
19.04
20:00
Sombor
Čonoplja 1947
26
25
|
19.04.2014 20:00 | Sombor | 26 : 25 | Čonoplja 1947 | |||||
19.04
20:00
Rusin
Prigrevica
23
21
|
19.04.2014 20:00 | Rusin | 23 : 21 | Prigrevica |
19.04
18:00
Vojvodina
Železničar 1949
30
23
|
19.04.2014 18:00 | Vojvodina | 30 : 23 | Železničar 1949 |
19.04
19:00
Morava
Rudar
25
23
|
19.04.2014 19:00 | Morava | 25 : 23 | Rudar | |||||
19.04
19:00
Jugović
Spartak
29
25
|
19.04.2014 19:00 | Jugović | 29 : 25 | Spartak |
19.04
Sočanica
Metalac AD
10
0
|
19.04.2014 | Sočanica | 10 : 0 | Metalac AD | |||||
19.04
Čačak
Metalac
28
35
|
19.04.2014 | Čačak | 28 : 35 | Metalac | |||||
19.04
Sloga
Knjaz Miloš 2
18
38
|
19.04.2014 | Sloga | 18 : 38 | Knjaz Miloš 2 | |||||
19.04
Prijepolje
Župa
25
33
|
19.04.2014 | Prijepolje | 25 : 33 | Župa | |||||
19.04
Napredak 12
Košutnjak
38
6
|
19.04.2014 | Napredak 12 | 38 : 6 | Košutnjak |
19.04
Apatin
Želja
40
17
|
19.04.2014 | Apatin | 40 : 17 | Želja | |||||
19.04
Jedinstvo
Vrbas
25
31
|
19.04.2014 | Jedinstvo | 25 : 31 | Vrbas | |||||
19.04
Petrovaradin
Laki
33
29
|
19.04.2014 | Petrovaradin | 33 : 29 | Laki | |||||
19.04
Radnički
Miletić
26
25
|
19.04.2014 | Radnički | 26 : 25 | Miletić | |||||
19.04
Spartak
Naftagas
17
16
|
19.04.2014 | Spartak | 17 : 16 | Naftagas |
19.04
17:00
Jagodina 2
Knjaževac 2
19
15
|
19.04.2014 17:00 | Jagodina 2 | 19 : 15 | Knjaževac 2 | |||||
19.04
13:30
Naisa 3
Morava Han
44
24
|
19.04.2014 13:30 | Naisa 3 | 44 : 24 | Morava Han | |||||
19.04
18:00
Vlasotince
Aleksinac
31
14
|
19.04.2014 18:00 | Vlasotince | 31 : 14 | Aleksinac |
19.04
14:00
Kikinda
Leteći Holandjanin
2
4
|
19.04.2014 14:00 | Kikinda | 2 : 4 | Leteći Holandjanin | |||||
19.04
19:00
Hajduk
Deus Futsal
1
3
|
19.04.2014 19:00 | Hajduk | 1 : 3 | Deus Futsal | |||||
19.04
18:00
Tango Liman
Kraljevićevo
10
3
|
19.04.2014 18:00 | Tango Liman | 10 : 3 | Kraljevićevo |
19.04
18:15
Telep
Sremski Vitezovi
12
0
|
19.04.2014 18:15 | Telep | 12 : 0 | Sremski Vitezovi | |||||
19.04
19:00
Srbobran
Kepa 9
4
2
|
19.04.2014 19:00 | Srbobran | 4 : 2 | Kepa 9 | |||||
19.04
18:00
Apa futsal
Kruna
3
0
|
19.04.2014 18:00 | Apa futsal | 3 : 0 | Kruna |
19.04
Zufo
Babušnica 2011
12
4
|
19.04.2014 | Zufo | 12 : 4 | Babušnica 2011 | |||||
19.04
Kopernikus Vidre 2
Dolap
3
5
|
19.04.2014 | Kopernikus Vidre 2 | 3 : 5 | Dolap | |||||
19.04
Ekonomist
VIK Naisus
3
0
|
19.04.2014 | Ekonomist | 3 : 0 | VIK Naisus |