18.10
14:30
Loznica
Budućnost Krušik 2014
4
0
|
18.10.2014 14:30 | Loznica | 4 : 0 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
18.10
15:00
Pobeda
Rudar
4
2
|
18.10.2014 15:00 | Pobeda | 4 : 2 | Rudar | |||||
18.10
14:30
Jedinstvo
Zvižd
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Zvižd | |||||
18.10
15:00
Smederevo 1924
Karađorđe
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Smederevo 1924 | 4 : 1 | Karađorđe | |||||
18.10
14:30
Šumadija
GFK Jasenica 1911
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Šumadija | 3 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
18.10
15:00
Železničar
Polet
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Železničar | 2 : 1 | Polet | |||||
18.10
15:00
Jošanica
Sloga (P)
0
1
|
18.10.2014 15:00 | Jošanica | 0 : 1 | Sloga (P) |
18.10
15:00
Ozren
Radnički (P)
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Ozren | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
18.10
15:00
Trstenik PPT
Hajduk Veljko
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Trstenik PPT | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
18.10
15:00
OFK Bor
Sinđelić
2
0
|
18.10.2014 15:00 | OFK Bor | 2 : 0 | Sinđelić | |||||
18.10
15:00
Timok
Dinamo
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Timok | 2 : 0 | Dinamo | |||||
18.10
15:00
Đerdap
Tabane 1970
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Đerdap | 2 : 1 | Tabane 1970 | |||||
18.10
15:00
Radnički (S)
Radan
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Radan |
18.10
15:00
Dinamo
Sloga
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Dinamo | 1 : 0 | Sloga | |||||
18.10
15:00
ČSK Pivara
Banat
1
0
|
18.10.2014 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Banat | |||||
18.10
15:00
Radnički (SM)
Radnički (Š)
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Radnički (Š) | |||||
18.10
15:00
Radnički (S)
Radnički (NP)
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Radnički (NP) | |||||
18.10
15:00
Tekstilac
Vršac
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Tekstilac | 1 : 2 | Vršac |
18.10
14:30
Brodarac 1947
Teleoptik
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Brodarac 1947 | 3 : 1 | Teleoptik | |||||
18.10
11:00
GSP Polet
Turbina
3
1
|
18.10.2014 11:00 | GSP Polet | 3 : 1 | Turbina | |||||
18.10
14:30
Sopot
Radnički (O)
1
1
|
18.10.2014 14:30 | Sopot | 1 : 1 | Radnički (O) | |||||
18.10
14:30
Zemun
IMT
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Zemun | 2 : 0 | IMT | |||||
18.10
14:30
IM Rakovica
Srem
0
0
|
18.10.2014 14:30 | IM Rakovica | 0 : 0 | Srem |
18.10
14:30
Takovo
Mokra Gora
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Takovo | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
18.10
14:30
Partizan
Slavija
2
1
|
18.10.2014 14:30 | Partizan | 2 : 1 | Slavija | |||||
18.10
14:30
Omladinac
Rudar (Bresnica)
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Rudar (Bresnica) | |||||
18.10
14:30
Metalac
Dragačevo
4
1
|
18.10.2014 14:30 | Metalac | 4 : 1 | Dragačevo |
18.10
14:30
Morava
Napredak
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Morava | 3 : 1 | Napredak | |||||
18.10
14:30
Gruža
Sloga (B)
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Gruža | 1 : 0 | Sloga (B) |
18.10
14:30
Sevojno
FAP
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Sevojno | 0 : 1 | FAP | |||||
18.10
14:30
Ribnica
Zadrugar
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Ribnica | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
18.10
14:30
Radjevac
Zlatibor
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Radjevac | 0 : 1 | Zlatibor | |||||
18.10
14:30
Radnički (V)
Sloga 1940
1
1
|
18.10.2014 14:30 | Radnički (V) | 1 : 1 | Sloga 1940 |
18.10
15:00
Jedinstvo
Juhor
5
1
|
18.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Juhor | |||||
18.10
15:00
Žitorađa
Jedinstvo (M)
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Žitorađa | 1 : 1 | Jedinstvo (M) |
18.10
15:00
Dunav
Rudar (P)
6
2
|
18.10.2014 15:00 | Dunav | 6 : 2 | Rudar (P) | |||||
18.10
15:00
Rudar (B)
BSK Bogovina
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Rudar (B) | 2 : 0 | BSK Bogovina | |||||
18.10
15:00
Nemetali
Svrljig
0
11
|
18.10.2014 15:00 | Nemetali | 0 : 11 | Svrljig | |||||
18.10
15:00
Rtanj
Kablovi
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Rtanj | 1 : 2 | Kablovi | |||||
18.10
15:00
Napredak
Bučje
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Bučje |
18.10
15:00
Lužnica
Ropotovo
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Lužnica | 4 : 1 | Ropotovo | |||||
18.10
15:00
SFK Morava
Pusta Reka
2
0
|
18.10.2014 15:00 | SFK Morava | 2 : 0 | Pusta Reka | |||||
18.10
15:00
SFK Moravac
Jedinstvo (B)
0
0
|
18.10.2014 15:00 | SFK Moravac | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
18.10
15:00
Nebeski andjeli
BSK Bujanovac
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Nebeski andjeli | 2 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
18.10
15:00
Sloga
Jablanica
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 0 | Jablanica |
18.10
15:00
Jugović
Hajduk
3
3
|
18.10.2014 15:00 | Jugović | 3 : 3 | Hajduk | |||||
18.10
15:00
Omladinac
ŽSK
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Omladinac | 3 : 0 | ŽSK | |||||
18.10
15:00
Mladost
Kupinovo
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Mladost | 3 : 0 | Kupinovo | |||||
18.10
15:00
Sremac Vojka
Crvena zvezda
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Sremac Vojka | 1 : 1 | Crvena zvezda |
18.10
15:00
ŽAK
OFK Odžaci
0
3
|
18.10.2014 15:00 | ŽAK | 0 : 3 | OFK Odžaci | |||||
18.10
15:00
OFK Vrbas
TSC
1
3
|
18.10.2014 15:00 | OFK Vrbas | 1 : 3 | TSC | |||||
18.10
15:00
Srbobran
Subotica
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Srbobran | 2 : 3 | Subotica | |||||
18.10
15:00
Jadran
Polet
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Jadran | 2 : 1 | Polet | |||||
18.10
15:00
Borac
Bačka (P)
3
2
|
18.10.2014 15:00 | Borac | 3 : 2 | Bačka (P) |
18.10
15:00
Radnički (S)
Jedinstvo (NB)
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Radnički (S) | 3 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
18.10
15:00
Vršac United
Borac (Starčevo)
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Vršac United | 2 : 1 | Borac (Starčevo) | |||||
18.10
15:00
Radnički (K)
Budućnost
4
0
|
18.10.2014 15:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | Budućnost | |||||
18.10
15:00
Jedinstvo (BK)
Železničar
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Jedinstvo (BK) | 1 : 2 | Železničar | |||||
18.10
15:00
Sloboda
OFK Kikinda
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Kikinda | |||||
18.10
15:00
Mladost (L)
Proleter
3
3
|
18.10.2014 15:00 | Mladost (L) | 3 : 3 | Proleter | |||||
18.10
15:00
Sloga
Crvena Zvezda (RS)
1
3
|
18.10.2014 15:00 | Sloga | 1 : 3 | Crvena Zvezda (RS) |
18.10
14:30
Radnički (NB)
Železničar
1
3
|
18.10.2014 14:30 | Radnički (NB) | 1 : 3 | Železničar | |||||
18.10
14:30
Lokomotiva
Balkan Mirijevo
1
2
|
18.10.2014 14:30 | Lokomotiva | 1 : 2 | Balkan Mirijevo |
18.10
15:00
Gruža
OFK Ras
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Gruža | 1 : 0 | OFK Ras |
18.10
15:00
Jadran
Sloboda
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Jadran | 2 : 0 | Sloboda |
18.10
14:30
Budućnost
Prvi partizan
7
1
|
18.10.2014 14:30 | Budućnost | 7 : 1 | Prvi partizan |
18.10
14:30
Pepeljevac
Spartak 1924
1
3
|
18.10.2014 14:30 | Pepeljevac | 1 : 3 | Spartak 1924 | |||||
18.10
14:30
Banjani
Sovljak
5
2
|
18.10.2014 14:30 | Banjani | 5 : 2 | Sovljak | |||||
18.10
14:30
OFK Jabučje
ZSK
5
1
|
18.10.2014 14:30 | OFK Jabučje | 5 : 1 | ZSK | |||||
18.10
14:30
Rubribreza
Junior Novo Naselje
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Rubribreza | 2 : 0 | Junior Novo Naselje |
18.10
15:00
Sindjelić
Antimon
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Sindjelić | 1 : 2 | Antimon |
18.10
14:30
Polet (SD)
Radnički 1926
1
1
|
18.10.2014 14:30 | Polet (SD) | 1 : 1 | Radnički 1926 |
18.10
15:00
Glavaš
Budućnost (R)
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Glavaš | 1 : 1 | Budućnost (R) |
18.10
14:00
OFK Tekstilac
Budućnost
1
2
|
18.10.2014 14:00 | OFK Tekstilac | 1 : 2 | Budućnost | |||||
18.10
14:00
Morava 1918
Sloga (DV)
3
0
|
18.10.2014 14:00 | Morava 1918 | 3 : 0 | Sloga (DV) |
18.10
15:00
Jug Bogdan
Jastrebac
3
5
|
18.10.2014 15:00 | Jug Bogdan | 3 : 5 | Jastrebac | |||||
18.10
15:00
Trbunje
Omladinac
1
7
|
18.10.2014 15:00 | Trbunje | 1 : 7 | Omladinac | |||||
18.10
15:00
Polet
Borac
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Polet | 3 : 0 | Borac | |||||
18.10
15:00
Topličanin
Svetlost
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Topličanin | 0 : 0 | Svetlost |
18.10
14:30
Blagotin
Jedinstvo 1936
2
2
|
18.10.2014 14:30 | Blagotin | 2 : 2 | Jedinstvo 1936 |
18.10
15:00
Tvrdjava
Obilić
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Tvrdjava | 2 : 0 | Obilić | |||||
18.10
15:00
Proleter
Mladost
3
2
|
18.10.2014 15:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost |
18.10
14:30
Šajkaš 1908
Susek
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Šajkaš 1908 | 1 : 0 | Susek | |||||
18.10
14:30
OFK Futog
Veternik
2
3
|
18.10.2014 14:30 | OFK Futog | 2 : 3 | Veternik | |||||
18.10
14:30
Sofeks
Tatra
4
0
|
18.10.2014 14:30 | Sofeks | 4 : 0 | Tatra | |||||
18.10
14:30
OFK Slavija
TSK
3
0
|
18.10.2014 14:30 | OFK Slavija | 3 : 0 | TSK |
18.10
1. Maj
Sremac Graničar 1924
0
1
|
18.10.2014 | 1. Maj | 0 : 1 | Sremac Graničar 1924 | |||||
18.10
Partizan
Hrtkovci
2
1
|
18.10.2014 | Partizan | 2 : 1 | Hrtkovci |
18.10
14:30
Sloga
Njegoš
4
0
|
18.10.2014 14:30 | Sloga | 4 : 0 | Njegoš | |||||
18.10
14:30
Obilić
Proleter
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Obilić | 2 : 0 | Proleter | |||||
18.10
14:30
Panonija IM Topola
Bajša
2
1
|
18.10.2014 14:30 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Bajša | |||||
18.10
14:30
Krivaja
Bačka
2
1
|
18.10.2014 14:30 | Krivaja | 2 : 1 | Bačka | |||||
18.10
14:30
Olimpija
Čoka
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Olimpija | 3 : 1 | Čoka |
18.10
14:00
Graničar (G)
Sloga
1
6
|
18.10.2014 14:00 | Graničar (G) | 1 : 6 | Sloga | |||||
18.10
14:00
Mladost
Stanišić
2
1
|
18.10.2014 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Stanišić |
18.10
15:00
BAK
Partizan (G)
3
2
|
18.10.2014 15:00 | BAK | 3 : 2 | Partizan (G) | |||||
18.10
15:00
Omladinac (D)
Radnički (B)
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Omladinac (D) | 1 : 2 | Radnički (B) |
18.10
15:00
Krajina
Vojvodina (B)
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Krajina | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
18.10
15:00
Naftagas
Radnički 1911
7
0
|
18.10.2014 15:00 | Naftagas | 7 : 0 | Radnički 1911 | |||||
18.10
15:00
Bilećanin
Vojvodina (NM)
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Bilećanin | 3 : 0 | Vojvodina (NM) |
18.10
11:00
Komgrap
Dunav-Sv.Stefan
2
1
|
18.10.2014 11:00 | Komgrap | 2 : 1 | Dunav-Sv.Stefan | |||||
18.10
11:00
Poštar Zvezdara
Policajac
2
2
|
18.10.2014 11:00 | Poštar Zvezdara | 2 : 2 | Policajac |
18.10
14:30
Napredak (M)
Mladost (Č)
4
1
|
18.10.2014 14:30 | Napredak (M) | 4 : 1 | Mladost (Č) |
18.10
14:30
Vinča
Velika Krsna
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Vinča | 2 : 0 | Velika Krsna |
18.10
15:00
Naisus
Koprijan 1975
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Naisus | 2 : 3 | Koprijan 1975 | |||||
18.10
15:00
Knežica
Naša krila 1936
3
5
|
18.10.2014 15:00 | Knežica | 3 : 5 | Naša krila 1936 | |||||
18.10
15:00
Palilula
Mladost (B)
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Palilula | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
18.10
15:00
Zaplanjac
Rasovača
4
2
|
18.10.2014 15:00 | Zaplanjac | 4 : 2 | Rasovača |
18.10
15:00
OFK Brza
Budućnost
4
2
|
18.10.2014 15:00 | OFK Brza | 4 : 2 | Budućnost |
18.10
15:00
Spartak
Željuša
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Spartak | 3 : 0 | Željuša |
18.10
15:00
Rudna Glava
Zlot
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Rudna Glava | 2 : 1 | Zlot |
18.10
15:00
Aluminjum
OFK Brzi Brod
4
3
|
18.10.2014 15:00 | Aluminjum | 4 : 3 | OFK Brzi Brod |
18.10
15:00
Vratarnica
Rudar
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Vratarnica | 0 : 2 | Rudar | |||||
18.10
15:00
Rgotina
Svrljiška topla
5
1
|
18.10.2014 15:00 | Rgotina | 5 : 1 | Svrljiška topla | |||||
18.10
15:00
Midžor
Malinik
6
2
|
18.10.2014 15:00 | Midžor | 6 : 2 | Malinik |
18.10
15:00
Levosoje Talenat
Trešnjevka
0
7
|
18.10.2014 15:00 | Levosoje Talenat | 0 : 7 | Trešnjevka | |||||
18.10
15:00
Pčinja
Pavlovac
5
1
|
18.10.2014 15:00 | Pčinja | 5 : 1 | Pavlovac |
18.10
15:00
Partizan (U)
Ševac
5
2
|
18.10.2014 15:00 | Partizan (U) | 5 : 2 | Ševac |
18.10
14:00
Ursule
Partizan
2
0
|
18.10.2014 14:00 | Ursule | 2 : 0 | Partizan |
18.10
Železničar
ČSK 1939
4
0
|
18.10.2014 | Železničar | 4 : 0 | ČSK 1939 | |||||
18.10
Podrinje
Sloga
3
1
|
18.10.2014 | Podrinje | 3 : 1 | Sloga |
18.10
14:00
Crvenka
Partizan
0
2
|
18.10.2014 14:00 | Crvenka | 0 : 2 | Partizan | |||||
18.10
14:00
Jedinstvo 1947
Rastina 1918
5
2
|
18.10.2014 14:00 | Jedinstvo 1947 | 5 : 2 | Rastina 1918 | |||||
18.10
14:00
Radnički 1918
Dinamo
1
1
|
18.10.2014 14:00 | Radnički 1918 | 1 : 1 | Dinamo |
18.10
15:00
Čibukovac
Morava (M)
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Čibukovac | 4 : 1 | Morava (M) |
18.10
Sušica 2012
Bratstvo
1
4
|
18.10.2014 | Sušica 2012 | 1 : 4 | Bratstvo |
18.10
15:00
Milicionar
Gorki
7
2
|
18.10.2014 15:00 | Milicionar | 7 : 2 | Gorki |
18.10
15:00
Železničar
Omladinac
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Železničar | 1 : 2 | Omladinac | |||||
18.10
15:00
Centar
Čenej
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Centar | 0 : 2 | Čenej |
18.10
15:00
Polet (V)
Pobeda 1976
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Polet (V) | 1 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
18.10
15:00
Jastrebac
Polet (R)
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Jastrebac | 2 : 3 | Polet (R) |
18.10
15:30
Delija
Napredak
3
0
|
18.10.2014 15:30 | Delija | 3 : 0 | Napredak |
18.10
14:30
Ranilović
Radoje Domanović
6
2
|
18.10.2014 14:30 | Ranilović | 6 : 2 | Radoje Domanović | |||||
18.10
14:30
Trnava
B 2000
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Trnava | 3 : 1 | B 2000 |
18.10
14:30
Hercegovac
Bačka
5
1
|
18.10.2014 14:30 | Hercegovac | 5 : 1 | Bačka |
18.10
14:30
Žitkovica
Dizel
3
3
|
18.10.2014 14:30 | Žitkovica | 3 : 3 | Dizel |
18.10
14:30
Gornji Mušić
Proleter
4
2
|
18.10.2014 14:30 | Gornji Mušić | 4 : 2 | Proleter |
18.10
14:30
Studenski Grad
Obilić
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Studenski Grad | 1 : 0 | Obilić |
18.10
14:30
Pionir
Sparta
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Pionir | 3 : 1 | Sparta |
18.10
15:00
Ratkovac
Sloga
2
2
|
18.10.2014 15:00 | Ratkovac | 2 : 2 | Sloga | |||||
18.10
15:00
Mladost
Strmovo 1968
2
2
|
18.10.2014 15:00 | Mladost | 2 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
18.10
15:00
Lajkovac
Nepričava
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Lajkovac | 1 : 1 | Nepričava |
18.10
14:30
Mladi rudar
Ozrem PMH
2
2
|
18.10.2014 14:30 | Mladi rudar | 2 : 2 | Ozrem PMH |
18.10
14:30
Avala 1939
Hajduk
10
0
|
18.10.2014 14:30 | Avala 1939 | 10 : 0 | Hajduk | |||||
18.10
14:30
Partizan
Heroj Polet
1
2
|
18.10.2014 14:30 | Partizan | 1 : 2 | Heroj Polet |
18.10
15:00
Jerma
Mladost
7
0
|
18.10.2014 15:00 | Jerma | 7 : 0 | Mladost | |||||
18.10
15:00
Zvezda
Veliki Suvodol
8
0
|
18.10.2014 15:00 | Zvezda | 8 : 0 | Veliki Suvodol |
18.10
14:30
Dušan Silni
Čantavir
1
2
|
18.10.2014 14:30 | Dušan Silni | 1 : 2 | Čantavir |
18.10
14:30
Rudar
Dimitrije Tucović
0
2
|
18.10.2014 14:30 | Rudar | 0 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
18.10
14:30
Kalenić
Crvena Jabuka
1
4
|
18.10.2014 14:30 | Kalenić | 1 : 4 | Crvena Jabuka |
18.10
15:00
Graničar
Polet 1959
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Graničar | 3 : 1 | Polet 1959 | |||||
18.10
15:00
Šljivar
Grlište
1
4
|
18.10.2014 15:00 | Šljivar | 1 : 4 | Grlište | |||||
18.10
15:00
Kastrum
Nacional
7
4
|
18.10.2014 15:00 | Kastrum | 7 : 4 | Nacional |
18.10
14:30
Bjelica
Vrelo
4
0
|
18.10.2014 14:30 | Bjelica | 4 : 0 | Vrelo |
18.10
15:00
Grkinja
Mekiš
4
0
|
18.10.2014 15:00 | Grkinja | 4 : 0 | Mekiš | |||||
18.10
15:00
Doljevac 1971
Moravac (ZT)
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Doljevac 1971 | 2 : 0 | Moravac (ZT) |
18.10
14:30
Crvena zvezda
Bare
1
3
|
18.10.2014 14:30 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Bare |
18.10
13:30
OFK Slavija
Borac 1932
0
14
|
18.10.2014 13:30 | OFK Slavija | 0 : 14 | Borac 1932 |
18.10
14:30
Omladinac (S)
Kolarac
1
3
|
18.10.2014 14:30 | Omladinac (S) | 1 : 3 | Kolarac |
18.10
15:00
Žika 2013
Petrovac 74
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Žika 2013 | 0 : 2 | Petrovac 74 | |||||
18.10
15:00
Krnule 09
Polet
4
0
|
18.10.2014 15:00 | Krnule 09 | 4 : 0 | Polet |
18.10
15:00
Pocerina
Zablaće
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Pocerina | 2 : 1 | Zablaće | |||||
18.10
15:00
Bojić
Rankovac
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Bojić | 1 : 1 | Rankovac | |||||
18.10
11:00
Sinošević
OFK Varna
1
8
|
18.10.2014 11:00 | Sinošević | 1 : 8 | OFK Varna |
18.10
14:30
Mladi radnik
Vreoci
5
1
|
18.10.2014 14:30 | Mladi radnik | 5 : 1 | Vreoci | |||||
18.10
14:30
TEK Sloga
Rudar
2
1
|
18.10.2014 14:30 | TEK Sloga | 2 : 1 | Rudar | |||||
18.10
14:30
Šumadija
Sloboda
2
5
|
18.10.2014 14:30 | Šumadija | 2 : 5 | Sloboda | |||||
18.10
14:30
OFK Burovo
BSK
5
1
|
18.10.2014 14:30 | OFK Burovo | 5 : 1 | BSK |
18.10
15:00
Napredak
Badince
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Napredak | 1 : 2 | Badince | |||||
18.10
15:00
Jedinstvo
Nomanica
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Nomanica | |||||
18.10
15:00
Ofk Bratstvo
Jašunja
2
2
|
18.10.2014 15:00 | Ofk Bratstvo | 2 : 2 | Jašunja | |||||
18.10
15:00
Gornje Krajince
Grdanica 024
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Gornje Krajince | 3 : 0 | Grdanica 024 |
18.10
15:00
Milanovo
BSK
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Milanovo | 1 : 1 | BSK | |||||
18.10
15:00
Veliko Trnjane
Real
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Veliko Trnjane | 0 : 2 | Real |
18.10
14:30
Vukan
Jedinstvo
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Vukan | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.10
14:30
Bata Bulić
Mladost (L)
5
3
|
18.10.2014 14:30 | Bata Bulić | 5 : 3 | Mladost (L) | |||||
18.10
14:30
Melnica
Manastirica
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Melnica | 2 : 0 | Manastirica | |||||
18.10
14:30
Mladost (R)
Brana Paunović
2
1
|
18.10.2014 14:30 | Mladost (R) | 2 : 1 | Brana Paunović |
18.10
14:30
Radnik
BSK
1
2
|
18.10.2014 14:30 | Radnik | 1 : 2 | BSK | |||||
18.10
14:30
Omladinac B
Burovac
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Omladinac B | 0 : 1 | Burovac | |||||
18.10
14:30
7. juli
Dobrnje
2
4
|
18.10.2014 14:30 | 7. juli | 2 : 4 | Dobrnje | |||||
18.10
14:30
Sloga 1952
Laolac
6
1
|
18.10.2014 14:30 | Sloga 1952 | 6 : 1 | Laolac |
18.10
14:30
Barajevo
OFK Meljak
4
0
|
18.10.2014 14:30 | Barajevo | 4 : 0 | OFK Meljak |
18.10
15:00
Bogutovačka Banja
Progorelica
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Bogutovačka Banja | 1 : 1 | Progorelica | |||||
18.10
15:00
Mlada krila
Omladinac
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Mlada krila | 1 : 2 | Omladinac |
18.10
15:00
Stara Čaršija
Borac
0
2
|
18.10.2014 15:00 | Stara Čaršija | 0 : 2 | Borac | |||||
18.10
15:00
Jovo Kursula
Miločajac
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Jovo Kursula | 0 : 0 | Miločajac |
18.10
14:30
Bresje
Morava (R)
4
1
|
18.10.2014 14:30 | Bresje | 4 : 1 | Morava (R) |
18.10
14:30
Tulež
Brezovac
5
2
|
18.10.2014 14:30 | Tulež | 5 : 2 | Brezovac | |||||
18.10
14:30
Šamot
Venčani
3
0
|
18.10.2014 14:30 | Šamot | 3 : 0 | Venčani |
18.10
15:00
TE Gučevo
Mladost (DD)
10
1
|
18.10.2014 15:00 | TE Gučevo | 10 : 1 | Mladost (DD) | |||||
18.10
15:00
Granit
Jelav
0
3
|
18.10.2014 15:00 | Granit | 0 : 3 | Jelav | |||||
18.10
15:00
Rudar
Luk
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Rudar | 3 : 1 | Luk |
18.10
14:00
Sindjelić
Resava
6
1
|
18.10.2014 14:00 | Sindjelić | 6 : 1 | Resava |
18.10
17:00
Topoljak
Rujišnik
5
0
|
18.10.2014 17:00 | Topoljak | 5 : 0 | Rujišnik |
18.10
13:00
Vrhpolje
Grabovica
3
1
|
18.10.2014 13:00 | Vrhpolje | 3 : 1 | Grabovica | |||||
18.10
13:00
Sloga (DB)
Crnča
3
6
|
18.10.2014 13:00 | Sloga (DB) | 3 : 6 | Crnča |
18.10
15:00
Napredak (BP)
Stojan Lazarac
1
5
|
18.10.2014 15:00 | Napredak (BP) | 1 : 5 | Stojan Lazarac | |||||
18.10
15:00
Mladost (O)
Omladinac
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Mladost (O) | 2 : 3 | Omladinac |
18.10
15:00
Gaj
Graničar
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Gaj | 4 : 1 | Graničar | |||||
18.10
15:00
Sloga
Crvena Zvezda
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Crvena Zvezda |
18.10
16:00
Sibnica
Vis
0
12
|
18.10.2014 16:00 | Sibnica | 0 : 12 | Vis | |||||
18.10
16:00
OFK Rogača
Rudar 2012
1
0
|
18.10.2014 16:00 | OFK Rogača | 1 : 0 | Rudar 2012 | |||||
18.10
16:00
Mladost
OFK Slatina
6
3
|
18.10.2014 16:00 | Mladost | 6 : 3 | OFK Slatina |
18.10
15:00
Dobrič 1974
Sloga 1980
1
4
|
18.10.2014 15:00 | Dobrič 1974 | 1 : 4 | Sloga 1980 |
18.10
15:00
Zadrugar
Culjković
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Culjković | |||||
18.10
15:00
Metaloplastika
Maovi
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Metaloplastika | 3 : 1 | Maovi | |||||
18.10
15:00
POFK Letnjikovac
Torpedo 1924
0
2
|
18.10.2014 15:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 2 | Torpedo 1924 | |||||
18.10
15:00
Sloga
Napredak (Š)
0
4
|
18.10.2014 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Napredak (Š) |
18.10
15:00
OFK Jelen
Mladost
10
2
|
18.10.2014 15:00 | OFK Jelen | 10 : 2 | Mladost |
18.10
14:30
Budućnost
OFK Selište
7
1
|
18.10.2014 14:30 | Budućnost | 7 : 1 | OFK Selište | |||||
18.10
14:30
OFK Homolje
Borac
6
2
|
18.10.2014 14:30 | OFK Homolje | 6 : 2 | Borac | |||||
18.10
14:30
Zadrugar
Jasenovac
6
0
|
18.10.2014 14:30 | Zadrugar | 6 : 0 | Jasenovac | |||||
18.10
14:30
Best
Laznica
3
0
|
18.10.2014 14:30 | Best | 3 : 0 | Laznica |
18.10
Gaglovo
Rasinac
3
0
|
18.10.2014 | Gaglovo | 3 : 0 | Rasinac | |||||
18.10
14:30
Globoder
Srnje
9
2
|
18.10.2014 14:30 | Globoder | 9 : 2 | Srnje |
18.10
14:30
Lipovac
Pepeljevac 1947
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Lipovac | 3 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
18.10
14:30
Zdravinje
Drugari
5
1
|
18.10.2014 14:30 | Zdravinje | 5 : 1 | Drugari | |||||
18.10
14:30
Trmčari
Bukovica
2
7
|
18.10.2014 14:30 | Trmčari | 2 : 7 | Bukovica | |||||
18.10
14:30
Zmajevac
Polet (Š)
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Zmajevac | 0 : 1 | Polet (Š) |
18.10
16:30
Radenka
Neresnica
2
1
|
18.10.2014 16:30 | Radenka | 2 : 1 | Neresnica |
18.10
14:30
Mladost
OFK Jarmenovci
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Mladost | 3 : 1 | OFK Jarmenovci |
18.10
14:30
Strmovo
Sloga
0
2
|
18.10.2014 14:30 | Strmovo | 0 : 2 | Sloga |
18.10
14:30
Skela
Rekreativo
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Skela | 3 : 1 | Rekreativo | |||||
18.10
14:30
Partizan
Proleter
3
0
|
18.10.2014 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Proleter | |||||
18.10
14:30
Sloga
Baljevac
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Sloga | 3 : 1 | Baljevac | |||||
18.10
14:30
Zadrugar
Tornado
1
2
|
18.10.2014 14:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Tornado |
18.10
14:30
Bokelj
Berane
1
1
|
18.10.2014 14:30 | Bokelj | 1 : 1 | Berane | |||||
18.10
14:30
Grbalj
Sutjeska
2
0
|
18.10.2014 14:30 | Grbalj | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
18.10
14:30
Lovćen
Mornar
3
1
|
18.10.2014 14:30 | Lovćen | 3 : 1 | Mornar | |||||
18.10
14:30
Mogren
OFK Petrovac
1
3
|
18.10.2014 14:30 | Mogren | 1 : 3 | OFK Petrovac | |||||
18.10
14:30
Rudar
Mladost
0
0
|
18.10.2014 14:30 | Rudar | 0 : 0 | Mladost |
18.10
15:00
Olimpic
Drina
5
2
|
18.10.2014 15:00 | Olimpic | 5 : 2 | Drina | |||||
18.10
16:00
Zrinjski
Sarajevo
1
1
|
18.10.2014 16:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
18.10
15:00
Radnik
Mladost
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Mladost | |||||
18.10
15:00
Vitez
Borac
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Vitez | 1 : 1 | Borac | |||||
18.10
15:00
Sloboda
Zvijezda Gradačac
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Zvijezda Gradačac |
18.10
15:00
Napredak
Drina HE
0
0
|
18.10.2014 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Drina HE | |||||
18.10
15:00
Vlasenica
Podrinje
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Vlasenica | 1 : 0 | Podrinje | |||||
18.10
15:00
Sloboda (NG)
Tekstilac
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Sloboda (NG) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
18.10
15:00
Leotar
Rudar Prijedor
0
1
|
18.10.2014 15:00 | Leotar | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
18.10
15:00
Sutjeska
Mladost
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Mladost | |||||
18.10
15:00
Kozara
Proleter
6
1
|
18.10.2014 15:00 | Kozara | 6 : 1 | Proleter |
18.10
15:00
Glasinac 2011
Jedinstvo
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.10
15:00
Rudar
Sloga Junajted
4
0
|
18.10.2014 15:00 | Rudar | 4 : 0 | Sloga Junajted |
18.10
15:00
Ljubić
Omarska
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Ljubić | 1 : 2 | Omarska | |||||
18.10
15:00
Župa Superpetrol
Laktaši
0
1
|
18.10.2014 15:00 | Župa Superpetrol | 0 : 1 | Laktaši | |||||
18.10
15:00
BSK
Borac (KD)
4
1
|
18.10.2014 15:00 | BSK | 4 : 1 | Borac (KD) | |||||
18.10
15:00
Modriča
Mineral
5
1
|
18.10.2014 15:00 | Modriča | 5 : 1 | Mineral | |||||
18.10
15:00
Borac (Š)
Ozren
7
1
|
18.10.2014 15:00 | Borac (Š) | 7 : 1 | Ozren |
18.10
15:00
Karanovac
Gomionica
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Karanovac | 3 : 0 | Gomionica | |||||
18.10
15:00
Lauš
Sloga (T)
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Lauš | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
18.10
15:00
FSA
Mladost (S)
0
0
|
18.10.2014 15:00 | FSA | 0 : 0 | Mladost (S) | |||||
18.10
15:00
Progres
Ravan
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Progres | 1 : 2 | Ravan | |||||
18.10
15:00
Brdo
Budućnost
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Brdo | 3 : 0 | Budućnost | |||||
18.10
15:00
Mladost (KV)
Sloga (S)
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Mladost (KV) | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
18.10
15:00
Lijevče
Potkozarje
6
1
|
18.10.2014 15:00 | Lijevče | 6 : 1 | Potkozarje |
18.10
15:00
Trebava
Vranjak
4
0
|
18.10.2014 15:00 | Trebava | 4 : 0 | Vranjak | |||||
18.10
15:00
Polet 1926
Hajduk
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Polet 1926 | 2 : 0 | Hajduk |
18.10
15:00
Bratstvo
Trnovica
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Trnovica | |||||
18.10
15:00
Srpska Varoš
Jedinstvo (B)
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Srpska Varoš | 2 : 3 | Jedinstvo (B) |
18.10
15:00
Jablanica
Biseri
1
4
|
18.10.2014 15:00 | Jablanica | 1 : 4 | Biseri |
18.10
15:00
Polet
Jasenica
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Polet | 1 : 0 | Jasenica | |||||
18.10
15:00
Tabanci
Budućnost (S)
7
2
|
18.10.2014 15:00 | Tabanci | 7 : 2 | Budućnost (S) | |||||
18.10
15:00
Jadar
Srpski Soko
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Jadar | 3 : 0 | Srpski Soko |
18.10
15:00
Akademac-UIS
Sloboda
0
1
|
18.10.2014 15:00 | Akademac-UIS | 0 : 1 | Sloboda | |||||
18.10
15:00
Sloga 94
Drina Amajlije
6
0
|
18.10.2014 15:00 | Sloga 94 | 6 : 0 | Drina Amajlije |
18.10
14:00
Šumadinac
Goša
5
4
|
18.10.2014 14:00 | Šumadinac | 5 : 4 | Goša |
18.10
15:00
Tomislavci
Sloboda
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Tomislavci | 1 : 0 | Sloboda |
18.10
15:00
Bukovik
Sloboda 2013
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Bukovik | 2 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
18.10
15:00
Mladost
Rtanj
10
0
|
18.10.2014 15:00 | Mladost | 10 : 0 | Rtanj |
18.10
14:30
OFK Mladenovac
Napredak (D)
7
1
|
18.10.2014 14:30 | OFK Mladenovac | 7 : 1 | Napredak (D) |
18.10
15:00
Budućnost
Mladost Virine
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Budućnost | 3 : 1 | Mladost Virine |
18.10
Mladi Radnik
Kotlenik
3
0
|
18.10.2014 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
18.10
Polet
Jedinstvo
2
1
|
18.10.2014 | Polet | 2 : 1 | Jedinstvo |
18.10
14:30
Polet
Ugljare
2
1
|
18.10.2014 14:30 | Polet | 2 : 1 | Ugljare | |||||
18.10
14:30
Sitnica
Čaglavica
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Sitnica | 1 : 0 | Čaglavica |
18.10
19:00
Novi Pazar
Spartak
1
0
|
18.10.2014 19:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Spartak | |||||
18.10
15:00
Voždovac
Jagodina
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Voždovac | 1 : 0 | Jagodina | |||||
18.10
19:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
18.10.2014 19:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
18.10
15:00
Donji Srem
Mladost
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Donji Srem | 1 : 2 | Mladost | |||||
18.10
15:00
Čukarički
Radnički 1923
4
1
|
18.10.2014 15:00 | Čukarički | 4 : 1 | Radnički 1923 |
18.10
15:00
Radnik
BSK Borča
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Radnik | 2 : 1 | BSK Borča | |||||
18.10
15:00
Bežanija
Sloga (K)
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Bežanija | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
18.10
15:00
Sloga (PM)
Moravac Orion
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
18.10
15:00
Proleter
Sloboda
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Sloboda | |||||
18.10
15:00
Jedinstvo Putevi
Kolubara
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Kolubara | |||||
18.10
15:00
Sindjelić
Metalac (GM)
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Sindjelić | 1 : 1 | Metalac (GM) | |||||
18.10
15:00
Mačva
Inđija
1
0
|
18.10.2014 15:00 | Mačva | 1 : 0 | Inđija | |||||
18.10
15:00
Javor Matis
Bačka (BP)
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Bačka (BP) |
18.10
14:00
Šumadija 1903
Karađorđe
7
0
|
18.10.2014 14:00 | Šumadija 1903 | 7 : 0 | Karađorđe |
18.10
15:00
Bačka Žabalj
Metalmania
4
2
|
18.10.2014 15:00 | Bačka Žabalj | 4 : 2 | Metalmania | |||||
18.10
11:00
Sremice
Polet
0
9
|
18.10.2014 11:00 | Sremice | 0 : 9 | Polet | |||||
18.10
15:00
Rubin
Obilić
0
4
|
18.10.2014 15:00 | Rubin | 0 : 4 | Obilić |
18.10
13:00
Vitez
Velež
1
3
|
18.10.2014 13:00 | Vitez | 1 : 3 | Velež | |||||
18.10
15:45
Željezničar
Mladost
10
0
|
18.10.2014 15:45 | Željezničar | 10 : 0 | Mladost | |||||
18.10
12:30
Zrinjski
Travnik
2
1
|
18.10.2014 12:30 | Zrinjski | 2 : 1 | Travnik | |||||
18.10
15:00
Slavija
Čelik
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Slavija | 1 : 1 | Čelik | |||||
18.10
15:00
Široki Brijeg
Olimpic
2
1
|
18.10.2014 15:00 | Široki Brijeg | 2 : 1 | Olimpic |
18.10
14:30
Kom
Dečić
1
0
|
18.10.2014 14:30 | Kom | 1 : 0 | Dečić | |||||
18.10
14:30
Zeta
Mogren
3
2
|
18.10.2014 14:30 | Zeta | 3 : 2 | Mogren | |||||
18.10
14:30
Jedinstvo
Berane
0
1
|
18.10.2014 14:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Berane | |||||
18.10
14:30
Bratstvo
Budućnost
0
4
|
18.10.2014 14:30 | Bratstvo | 0 : 4 | Budućnost |
18.10
10:00
Crvena zvezda
Brodarac
2
1
|
18.10.2014 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | Brodarac | |||||
18.10
12:00
Borac
Radnički (N)
3
1
|
18.10.2014 12:00 | Borac | 3 : 1 | Radnički (N) |
18.10
10:00
Indeks
Inđija
0
6
|
18.10.2014 10:00 | Indeks | 0 : 6 | Inđija | |||||
18.10
10:00
Proleter 2006
OFK Hajduk
2
0
|
18.10.2014 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | OFK Hajduk | |||||
18.10
10:00
Vojvodina
Banat
3
1
|
18.10.2014 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Banat | |||||
18.10
10:00
Donji Srem
ŽAK
5
0
|
18.10.2014 10:00 | Donji Srem | 5 : 0 | ŽAK | |||||
18.10
10:00
Radnički (SM)
ČSK Pivara
0
2
|
18.10.2014 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 2 | ČSK Pivara | |||||
18.10
10:00
Proleter (NS)
Radnički (S)
2
1
|
18.10.2014 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 1 | Radnički (S) | |||||
18.10
10:00
Radnički (NP)
Vršac United
3
1
|
18.10.2014 10:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Vršac United |
18.10
Palilulac
Radnik
3
0
|
18.10.2014 | Palilulac | 3 : 0 | Radnik | |||||
18.10
Dinamo
Timok
6
0
|
18.10.2014 | Dinamo | 6 : 0 | Timok |
18.10
14:00
Buducnost
Sloboda
4
1
|
18.10.2014 14:00 | Buducnost | 4 : 1 | Sloboda | |||||
18.10
14:00
Metalac
FAP
4
0
|
18.10.2014 14:00 | Metalac | 4 : 0 | FAP | |||||
18.10
14:00
Sloboda
Javor
5
2
|
18.10.2014 14:00 | Sloboda | 5 : 2 | Javor | |||||
18.10
14:00
Sloga
Sumadija
2
0
|
18.10.2014 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Sumadija |
18.10
12:00
Železničar
SASK
5
6
|
18.10.2014 12:00 | Železničar | 5 : 6 | SASK | |||||
18.10
12:00
Mladi radnik
Sloboda
2
2
|
18.10.2014 12:00 | Mladi radnik | 2 : 2 | Sloboda |
18.10
12:00
Pobeda
Glavaš
1
0
|
18.10.2014 12:00 | Pobeda | 1 : 0 | Glavaš |
18.10
11:00
C.zvezda
Partizan (G)
5
2
|
18.10.2014 11:00 | C.zvezda | 5 : 2 | Partizan (G) |
18.10
13:00
Tvrđava
Obilić
2
1
|
18.10.2014 13:00 | Tvrđava | 2 : 1 | Obilić | |||||
18.10
13:00
Proleter
Mladost
0
2
|
18.10.2014 13:00 | Proleter | 0 : 2 | Mladost |
18.10
15:00
Omladinac (O)
Spartak
0
5
|
18.10.2014 15:00 | Omladinac (O) | 0 : 5 | Spartak | |||||
18.10
15:00
Vojvodina
Glogonj
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Glogonj |
18.10
12:30
Crvena zvezda
Lunjevac
3
0
|
18.10.2014 12:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Lunjevac |
18.10
10:00
Železničar
Loznica
2
1
|
18.10.2014 10:00 | Železničar | 2 : 1 | Loznica |
18.10
11:00
Vitez
Velež
1
0
|
18.10.2014 11:00 | Vitez | 1 : 0 | Velež | |||||
18.10
13:55
Željezničar
Mladost
7
1
|
18.10.2014 13:55 | Željezničar | 7 : 1 | Mladost | |||||
18.10
10:30
Zrinjski
Travnik
6
1
|
18.10.2014 10:30 | Zrinjski | 6 : 1 | Travnik | |||||
18.10
13:00
Slavija
Čelik
2
2
|
18.10.2014 13:00 | Slavija | 2 : 2 | Čelik | |||||
18.10
13:00
Široki Brijeg
Olimpic
3
1
|
18.10.2014 13:00 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Olimpic |
18.10
12:00
Crvena zvezda
Radnički 1923
2
0
|
18.10.2014 12:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
18.10
14:30
Borac
Radnički (N)
0
2
|
18.10.2014 14:30 | Borac | 0 : 2 | Radnički (N) |
18.10
12:00
TSC
Bačka 1901
2
0
|
18.10.2014 12:00 | TSC | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
18.10
12:00
Vršac
Bečej 1918
3
2
|
18.10.2014 12:00 | Vršac | 3 : 2 | Bečej 1918 | |||||
18.10
12:00
Radnički (S)
Kikinda
1
2
|
18.10.2014 12:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Kikinda | |||||
18.10
12:00
Novi Sad
Vrbas
2
1
|
18.10.2014 12:00 | Novi Sad | 2 : 1 | Vrbas | |||||
18.10
12:00
Proleter 2006
Vojvodina
1
3
|
18.10.2014 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
18.10
12:00
Mladost Bambi
Indeks
0
0
|
18.10.2014 12:00 | Mladost Bambi | 0 : 0 | Indeks | |||||
18.10
12:00
OFK Hajduk
Spartak
0
1
|
18.10.2014 12:00 | OFK Hajduk | 0 : 1 | Spartak | |||||
18.10
12:00
Inđija
Bačka (BP)
2
0
|
18.10.2014 12:00 | Inđija | 2 : 0 | Bačka (BP) |
18.10
14:00
Rudar
Sloga (PM)
3
0
|
18.10.2014 14:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga (PM) |
18.10
10:00
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
2
3
|
18.10.2014 10:00 | Vrnjačka Banja | 2 : 3 | Šumadija 1903 | |||||
18.10
11:00
Sloga
Bane
3
1
|
18.10.2014 11:00 | Sloga | 3 : 1 | Bane | |||||
18.10
14:00
AS
Novi Pazar
1
0
|
18.10.2014 14:00 | AS | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
18.10
14:00
Rudar
Kiker
1
0
|
18.10.2014 14:00 | Rudar | 1 : 0 | Kiker |
18.10
15:00
Jedinstvo Stević
Dinamo 1945
1
5
|
18.10.2014 15:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
18.10
11:00
Dinamo
Omladinac
11
1
|
18.10.2014 11:00 | Dinamo | 11 : 1 | Omladinac |
18.10
11:00
Pazar Juniors 2011
Tutin
4
1
|
18.10.2014 11:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 1 | Tutin |
18.10
12:00
Loznica
Budućnost Krušik 2014
1
0
|
18.10.2014 12:00 | Loznica | 1 : 0 | Budućnost Krušik 2014 |
18.10
Mladenovac
Brodarac1947
4
0
|
18.10.2014 | Mladenovac | 4 : 0 | Brodarac1947 | |||||
18.10
Zvezdara
Komgrap
7
2
|
18.10.2014 | Zvezdara | 7 : 2 | Komgrap | |||||
18.10
Palilulac
Balkan
1
3
|
18.10.2014 | Palilulac | 1 : 3 | Balkan | |||||
18.10
Trudbenik
Banja
3
1
|
18.10.2014 | Trudbenik | 3 : 1 | Banja | |||||
18.10
Studentski Grad
Siti Sport Klub
1
2
|
18.10.2014 | Studentski Grad | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
18.10
PKB Kovilovo
PKB
3
1
|
18.10.2014 | PKB Kovilovo | 3 : 1 | PKB |
18.10
Palilulac
Radnik
2
0
|
18.10.2014 | Palilulac | 2 : 0 | Radnik | |||||
18.10
Nacional
Napredak
2
3
|
18.10.2014 | Nacional | 2 : 3 | Napredak | |||||
18.10
Topličanin
Radnički (N) 2
2
1
|
18.10.2014 | Topličanin | 2 : 1 | Radnički (N) 2 | |||||
18.10
Dinamo
Timok
3
0
|
18.10.2014 | Dinamo | 3 : 0 | Timok | |||||
18.10
Real Niš
Jagodina 2
0
0
|
18.10.2014 | Real Niš | 0 : 0 | Jagodina 2 | |||||
18.10
Hajduk Veljko
Dubočica 1923
3
1
|
18.10.2014 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Dubočica 1923 | |||||
18.10
Moravac Orion
Bor
4
1
|
18.10.2014 | Moravac Orion | 4 : 1 | Bor | |||||
18.10
Kruševac
Radnički P
0
10
|
18.10.2014 | Kruševac | 0 : 10 | Radnički P |
18.10
10:00
Srem
Borac Ostružnica
4
2
|
18.10.2014 10:00 | Srem | 4 : 2 | Borac Ostružnica | |||||
18.10
10:00
BSK 1925
Radnički (O)
2
1
|
18.10.2014 10:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
18.10
12:30
Bežanija
Železnik Lasta
7
2
|
18.10.2014 12:30 | Bežanija | 7 : 2 | Železnik Lasta | |||||
18.10
10:00
IM Rakovica
Sinđelić 2012
8
0
|
18.10.2014 10:00 | IM Rakovica | 8 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
18.10
10:00
Heroj 1925
Zmaj 1953
1
2
|
18.10.2014 10:00 | Heroj 1925 | 1 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
18.10
12:00
Milenium
Novi Beograd
6
1
|
18.10.2014 12:00 | Milenium | 6 : 1 | Novi Beograd | |||||
18.10
12:00
Budućnost (D)
Baćevac
9
2
|
18.10.2014 12:00 | Budućnost (D) | 9 : 2 | Baćevac |
18.10
10:00
IM Rakovica
Bežanija
0
3
|
18.10.2014 10:00 | IM Rakovica | 0 : 3 | Bežanija | |||||
18.10
12:00
Budućnost
Brodarac 1947
3
3
|
18.10.2014 12:00 | Budućnost | 3 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
18.10
10:00
IMT
Boleč
1
3
|
18.10.2014 10:00 | IMT | 1 : 3 | Boleč |
18.10
10:00
TSC
Bačka 1901
4
0
|
18.10.2014 10:00 | TSC | 4 : 0 | Bačka 1901 | |||||
18.10
10:00
Vršac
Bečej 1918
6
0
|
18.10.2014 10:00 | Vršac | 6 : 0 | Bečej 1918 | |||||
18.10
10:00
Radnički (S)
Kikinda
4
0
|
18.10.2014 10:00 | Radnički (S) | 4 : 0 | Kikinda | |||||
18.10
10:00
Novi Sad
Vrbas
1
5
|
18.10.2014 10:00 | Novi Sad | 1 : 5 | Vrbas | |||||
18.10
10:00
Proleter 2006
FK Vojvodina
2
0
|
18.10.2014 10:00 | Proleter 2006 | 2 : 0 | FK Vojvodina | |||||
18.10
10:00
Mladost Bambi
Indeks
1
1
|
18.10.2014 10:00 | Mladost Bambi | 1 : 1 | Indeks | |||||
18.10
10:00
OFK Hajduk
Spartak
3
0
|
18.10.2014 10:00 | OFK Hajduk | 3 : 0 | Spartak | |||||
18.10
10:00
Inđija
Bačka (BP)
3
3
|
18.10.2014 10:00 | Inđija | 3 : 3 | Bačka (BP) |
18.10
11:00
Kopernikus Železničar
Radnički (N)
0
4
|
18.10.2014 11:00 | Kopernikus Železničar | 0 : 4 | Radnički (N) | |||||
18.10
11:00
SFS Borac
Bor
5
2
|
18.10.2014 11:00 | SFS Borac | 5 : 2 | Bor | |||||
18.10
11:00
Dinamo
Jagodina
0
4
|
18.10.2014 11:00 | Dinamo | 0 : 4 | Jagodina | |||||
18.10
11:00
Timok
Trstenik PPT
2
1
|
18.10.2014 11:00 | Timok | 2 : 1 | Trstenik PPT | |||||
18.10
11:00
Hajduk Veljko
Timočanin
6
1
|
18.10.2014 11:00 | Hajduk Veljko | 6 : 1 | Timočanin |
18.10
14:00
Mihajlovac 1934
Petlić
1
4
|
18.10.2014 14:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 4 | Petlić | |||||
18.10
14:00
Semendria 1924
Obilić
0
2
|
18.10.2014 14:00 | Semendria 1924 | 0 : 2 | Obilić | |||||
18.10
14:00
Rudar
AF Duljaj
0
3
|
18.10.2014 14:00 | Rudar | 0 : 3 | AF Duljaj | |||||
18.10
14:00
Presing
Karađorđe
6
2
|
18.10.2014 14:00 | Presing | 6 : 2 | Karađorđe | |||||
18.10
14:00
Sloga (PM)
Zvižd
5
4
|
18.10.2014 14:00 | Sloga (PM) | 5 : 4 | Zvižd | |||||
18.10
14:00
Pinkum
GFK Jasenica 1911
1
3
|
18.10.2014 14:00 | Pinkum | 1 : 3 | GFK Jasenica 1911 | |||||
18.10
14:00
Šumadija
Badnjevac
5
1
|
18.10.2014 14:00 | Šumadija | 5 : 1 | Badnjevac |
18.10
10:00
Jedinstvo (BPS)
Potisje
1
6
|
18.10.2014 10:00 | Jedinstvo (BPS) | 1 : 6 | Potisje |
18.10
10:30
Budućnost (A)
Vršac
2
2
|
18.10.2014 10:30 | Budućnost (A) | 2 : 2 | Vršac | |||||
18.10
10:00
Vladimirovac
Partizan (U)
7
2
|
18.10.2014 10:00 | Vladimirovac | 7 : 2 | Partizan (U) |
18.10
10:00
Jugoslavija
Polet
8
1
|
18.10.2014 10:00 | Jugoslavija | 8 : 1 | Polet | |||||
18.10
16:00
Stenli
Vojvodina
2
4
|
18.10.2014 16:00 | Stenli | 2 : 4 | Vojvodina | |||||
18.10
15:00
Proleter (M)
Borac (P)
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Proleter (M) | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
18.10
10:00
Spartak
Dolina
4
0
|
18.10.2014 10:00 | Spartak | 4 : 0 | Dolina |
18.10
10:00
Banat
BSK Bavanište
3
1
|
18.10.2014 10:00 | Banat | 3 : 1 | BSK Bavanište | |||||
18.10
10:00
Vršac United
Jedinstvo Stević
1
1
|
18.10.2014 10:00 | Vršac United | 1 : 1 | Jedinstvo Stević |
18.10
10:00
Železničar
SASK
1
3
|
18.10.2014 10:00 | Železničar | 1 : 3 | SASK | |||||
18.10
10:00
Mladi radnik
Sloboda
9
0
|
18.10.2014 10:00 | Mladi radnik | 9 : 0 | Sloboda |
18.10
10:00
Pobeda
Glavaš
8
1
|
18.10.2014 10:00 | Pobeda | 8 : 1 | Glavaš | |||||
18.10
10:00
Morava
Jedinstvo
5
0
|
18.10.2014 10:00 | Morava | 5 : 0 | Jedinstvo |
18.10
11:00
Radnički
Sloga
3
0
|
18.10.2014 11:00 | Radnički | 3 : 0 | Sloga | |||||
18.10
11:00
Kiker
Apolon 4
3
2
|
18.10.2014 11:00 | Kiker | 3 : 2 | Apolon 4 |
18.10
14:00
Senjak
Šampion
0
2
|
18.10.2014 14:00 | Senjak | 0 : 2 | Šampion | |||||
18.10
14:00
Savacijum
Šabac
4
0
|
18.10.2014 14:00 | Savacijum | 4 : 0 | Šabac | |||||
18.10
14:00
Mačva 2005
Loznica
0
4
|
18.10.2014 14:00 | Mačva 2005 | 0 : 4 | Loznica | |||||
18.10
14:00
Radnički
Jedinstvo
0
0
|
18.10.2014 14:00 | Radnički | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.10
14:00
Mačva
Budućnost Krušik 2014
0
2
|
18.10.2014 14:00 | Mačva | 0 : 2 | Budućnost Krušik 2014 |
18.10
15:00
Mladost (L)
Dragačevo
2
2
|
18.10.2014 15:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | Dragačevo | |||||
18.10
15:00
Mladost Radost
Borac 2
1
2
|
18.10.2014 15:00 | Mladost Radost | 1 : 2 | Borac 2 |
18.10
OFK Vlada Dimitrijević
OFK Ras
6
2
|
18.10.2014 | OFK Vlada Dimitrijević | 6 : 2 | OFK Ras | |||||
18.10
11:00
Pazar Juniors
Tutin
2
1
|
18.10.2014 11:00 | Pazar Juniors | 2 : 1 | Tutin | |||||
18.10
OFK Nacional AG
Granit
11
0
|
18.10.2014 | OFK Nacional AG | 11 : 0 | Granit |
18.10
10:00
Jedinstvo
Radnički
|
18.10.2014 10:00 | Jedinstvo | : | Radnički | |||||
18.10
10:00
Borac
Jelen
|
18.10.2014 10:00 | Borac | : | Jelen |
18.10
10:00
Bambi
Homoljac
3
0
|
18.10.2014 10:00 | Bambi | 3 : 0 | Homoljac |
18.10
10:00
Avala
PKB Kovilovo
1
3
|
18.10.2014 10:00 | Avala | 1 : 3 | PKB Kovilovo | |||||
18.10
10:00
Palilulac
Lepušnica
0
1
|
18.10.2014 10:00 | Palilulac | 0 : 1 | Lepušnica |
18.10
Turbina
Futsal Kolubara
0
3
|
18.10.2014 | Turbina | 0 : 3 | Futsal Kolubara | |||||
18.10
Radnički
Kolubara
4
1
|
18.10.2014 | Radnički | 4 : 1 | Kolubara | |||||
18.10
Sremcica
Lokomotiva
0
3
|
18.10.2014 | Sremcica | 0 : 3 | Lokomotiva |
18.10
16:00
Mačva
Mačvanka
3
0
|
18.10.2014 16:00 | Mačva | 3 : 0 | Mačvanka | |||||
18.10
11:00
Šabac
Gradac
7
1
|
18.10.2014 11:00 | Šabac | 7 : 1 | Gradac |
18.10
10:00
Spartak '02
Čoka
9
0
|
18.10.2014 10:00 | Spartak '02 | 9 : 0 | Čoka |
18.10
Jedinstvo 2
Zeleznicar
3
3
|
18.10.2014 | Jedinstvo 2 | 3 : 3 | Zeleznicar | |||||
18.10
Budućnost-Krušik 2
Polet
14
0
|
18.10.2014 | Budućnost-Krušik 2 | 14 : 0 | Polet | |||||
18.10
Omladinac
Sampion
3
0
|
18.10.2014 | Omladinac | 3 : 0 | Sampion | |||||
18.10
Jedinstvo 1
Ribnica
3
0
|
18.10.2014 | Jedinstvo 1 | 3 : 0 | Ribnica | |||||
18.10
10:00
Radnicki
OFK Osecina
2
2
|
18.10.2014 10:00 | Radnicki | 2 : 2 | OFK Osecina |
18.10
15:00
Borac 2
Kinder
2
2
|
18.10.2014 15:00 | Borac 2 | 2 : 2 | Kinder | |||||
18.10
15:00
Borac 1
Sloboda
5
0
|
18.10.2014 15:00 | Borac 1 | 5 : 0 | Sloboda | |||||
18.10
15:00
Srpski Orlovi
Čačak 94
3
3
|
18.10.2014 15:00 | Srpski Orlovi | 3 : 3 | Čačak 94 | |||||
18.10
15:00
Javor
Kiker
1
1
|
18.10.2014 15:00 | Javor | 1 : 1 | Kiker | |||||
18.10
15:00
Bubamara
Guča
2
0
|
18.10.2014 15:00 | Bubamara | 2 : 0 | Guča |
18.10
OFK Vlada Dimitrijević
Kolasin
4
2
|
18.10.2014 | OFK Vlada Dimitrijević | 4 : 2 | Kolasin | |||||
18.10
Sport Klub 99
Kosmet
0
2
|
18.10.2014 | Sport Klub 99 | 0 : 2 | Kosmet | |||||
18.10
OFK Vlada Dimitrijević
OFK Ras
2
4
|
18.10.2014 | OFK Vlada Dimitrijević | 2 : 4 | OFK Ras |
18.10
BASK
Rad
1
4
|
18.10.2014 | BASK | 1 : 4 | Rad | |||||
18.10
Partizan
Teleoptik
5
0
|
18.10.2014 | Partizan | 5 : 0 | Teleoptik | |||||
18.10
Radnički Obrenovac
Crvena zvezda
0
4
|
18.10.2014 | Radnički Obrenovac | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
18.10
BSK Borča
Čukarički
1
2
|
18.10.2014 | BSK Borča | 1 : 2 | Čukarički | |||||
18.10
Zemun
Bežanija
6
0
|
18.10.2014 | Zemun | 6 : 0 | Bežanija | |||||
18.10
OFK Beograd
Voždovac
2
0
|
18.10.2014 | OFK Beograd | 2 : 0 | Voždovac | |||||
18.10
Sindjelić
Kolubara
0
1
|
18.10.2014 | Sindjelić | 0 : 1 | Kolubara |
18.10
Budućnost (D)
Fer Plej 06
0
6
|
18.10.2014 | Budućnost (D) | 0 : 6 | Fer Plej 06 | |||||
18.10
Zmaj 1953
Sindjelić 2012
1
3
|
18.10.2014 | Zmaj 1953 | 1 : 3 | Sindjelić 2012 | |||||
18.10
Srem Jakovo
Brodarac
2
1
|
18.10.2014 | Srem Jakovo | 2 : 1 | Brodarac | |||||
18.10
13:00
Milutinac
Institut
1
11
|
18.10.2014 13:00 | Milutinac | 1 : 11 | Institut | |||||
18.10
BSK 1925
IMT
5
0
|
18.10.2014 | BSK 1925 | 5 : 0 | IMT | |||||
18.10
Dominus
Ada
0
0
|
18.10.2014 | Dominus | 0 : 0 | Ada | |||||
18.10
Šumadinac
Tempo
2
4
|
18.10.2014 | Šumadinac | 2 : 4 | Tempo | |||||
18.10
Studentski Grad
Radnicki (NB)
3
0
|
18.10.2014 | Studentski Grad | 3 : 0 | Radnicki (NB) |
18.10
Banja
Zvezdara
0
2
|
18.10.2014 | Banja | 0 : 2 | Zvezdara | |||||
18.10
Crvena Zvezda MML
Internacional
0
8
|
18.10.2014 | Crvena Zvezda MML | 0 : 8 | Internacional | |||||
18.10
Rušanj
Balkan
2
2
|
18.10.2014 | Rušanj | 2 : 2 | Balkan | |||||
18.10
Hajduk
Torlak
5
0
|
18.10.2014 | Hajduk | 5 : 0 | Torlak | |||||
18.10
Zmajevi
Lepušnica
1
3
|
18.10.2014 | Zmajevi | 1 : 3 | Lepušnica | |||||
18.10
Poštar
Atakante
1
2
|
18.10.2014 | Poštar | 1 : 2 | Atakante | |||||
18.10
PKB Kovilovo
GSP Polet
6
0
|
18.10.2014 | PKB Kovilovo | 6 : 0 | GSP Polet |
18.10
Napredak
FSFV
1
2
|
18.10.2014 | Napredak | 1 : 2 | FSFV | |||||
18.10
Policajac
Borac
0
3
|
18.10.2014 | Policajac | 0 : 3 | Borac | |||||
18.10
Sećeranac Ada
Sremčica
7
1
|
18.10.2014 | Sećeranac Ada | 7 : 1 | Sremčica | |||||
18.10
Železničar
Lokomotiva
4
1
|
18.10.2014 | Železničar | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
18.10
Milenium
Resnik
3
1
|
18.10.2014 | Milenium | 3 : 1 | Resnik |
18.10
09:00
Vinča
011 B
4
5
|
18.10.2014 09:00 | Vinča | 4 : 5 | 011 B | |||||
18.10
10:00
Boleč
Kosmaj
4
2
|
18.10.2014 10:00 | Boleč | 4 : 2 | Kosmaj | |||||
18.10
15:30
Vrčin
OFK Beograd B
0
1
|
18.10.2014 15:30 | Vrčin | 0 : 1 | OFK Beograd B |
18.10
Loznica 04
Luk
1
1
|
18.10.2014 | Loznica 04 | 1 : 1 | Luk | |||||
18.10
Loznica 05
Borac (K)
8
6
|
18.10.2014 | Loznica 05 | 8 : 6 | Borac (K) | |||||
18.10
Jadar (GD)
Sinđelić
1
1
|
18.10.2014 | Jadar (GD) | 1 : 1 | Sinđelić |
18.10
BSK 1925
Vinča
5
0
|
18.10.2014 | BSK 1925 | 5 : 0 | Vinča | |||||
18.10
OFK Beograd
Bežanija
0
0
|
18.10.2014 | OFK Beograd | 0 : 0 | Bežanija | |||||
18.10
Fair Play 06
Sity Sport Club
5
1
|
18.10.2014 | Fair Play 06 | 5 : 1 | Sity Sport Club | |||||
18.10
Rad
Crvena zvezda
2
4
|
18.10.2014 | Rad | 2 : 4 | Crvena zvezda |
18.10
Dominus
Vrčin
2
0
|
18.10.2014 | Dominus | 2 : 0 | Vrčin | |||||
18.10
Teleoptik
Voždovac
5
0
|
18.10.2014 | Teleoptik | 5 : 0 | Voždovac | |||||
18.10
Crvena zvezda
Rad
3
1
|
18.10.2014 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Rad | |||||
18.10
Fair Play 06
OFK Beograd
2
8
|
18.10.2014 | Fair Play 06 | 2 : 8 | OFK Beograd |
18.10
15:30
Vlaška
Crvenka
4
3
|
18.10.2014 15:30 | Vlaška | 4 : 3 | Crvenka |
18.10
20:00
Ub
Radnički 1950
81
76
|
18.10.2014 20:00 | Ub | 81 : 76 | Radnički 1950 | |||||
18.10
18:00
Zlatibor
Prva Petoletka
100
71
|
18.10.2014 18:00 | Zlatibor | 100 : 71 | Prva Petoletka | |||||
18.10
19:30
Polet
Sloga (P)
107
79
|
18.10.2014 19:30 | Polet | 107 : 79 | Sloga (P) |
18.10
12:30
Astra
Milan Trivić
64
76
|
18.10.2014 12:30 | Astra | 64 : 76 | Milan Trivić | |||||
18.10
16:00
Borac
Zvezdara
57
60
|
18.10.2014 16:00 | Borac | 57 : 60 | Zvezdara |
18.10
19:00
Jedinstvo
Hajduk
72
46
|
18.10.2014 19:00 | Jedinstvo | 72 : 46 | Hajduk |
18.10
19:30
Bor RTB
Jug
88
93
|
18.10.2014 19:30 | Bor RTB | 88 : 93 | Jug | |||||
18.10
17:00
Sokobanja
OKK Junior
78
66
|
18.10.2014 17:00 | Sokobanja | 78 : 66 | OKK Junior | |||||
18.10
16:00
Jastrebac
Kuršumlija
79
57
|
18.10.2014 16:00 | Jastrebac | 79 : 57 | Kuršumlija | |||||
18.10
18:00
Prokuplje
Niš Fair playy
73
89
|
18.10.2014 18:00 | Prokuplje | 73 : 89 | Niš Fair playy | |||||
18.10
18:00
Dimitrovgrad
Knjaževac
70
77
|
18.10.2014 18:00 | Dimitrovgrad | 70 : 77 | Knjaževac |
18.10
18:00
Rađevac
Mileševac
66
82
|
18.10.2014 18:00 | Rađevac | 66 : 82 | Mileševac | |||||
18.10
19:00
Vladimirci
Klik
74
92
|
18.10.2014 19:00 | Vladimirci | 74 : 92 | Klik | |||||
18.10
13:30
Mionica
Železničar
0
20
|
18.10.2014 13:30 | Mionica | 0 : 20 | Železničar | |||||
18.10
18:00
Play off
Radnički VA Bodža
68
76
|
18.10.2014 18:00 | Play off | 68 : 76 | Radnički VA Bodža | |||||
18.10
17:00
Morava
Užice
86
80
|
18.10.2014 17:00 | Morava | 86 : 80 | Užice |
18.10
16:30
Vitez 2
Surčin Dobanovci
60
92
|
18.10.2014 16:30 | Vitez 2 | 60 : 92 | Surčin Dobanovci |
18.10
20:00
Kikinda
Mladost Veternik
59
69
|
18.10.2014 20:00 | Kikinda | 59 : 69 | Mladost Veternik | |||||
18.10
20:00
Karađorđevo
Feniks
73
88
|
18.10.2014 20:00 | Karađorđevo | 73 : 88 | Feniks | |||||
18.10
16:15
SO Koš
Sivac
82
81
|
18.10.2014 16:15 | SO Koš | 82 : 81 | Sivac | |||||
18.10
20:00
Crvenka Dunav
Budućnost
88
64
|
18.10.2014 20:00 | Crvenka Dunav | 88 : 64 | Budućnost |
18.10
20:00
Radnički
Vojka
86
70
|
18.10.2014 20:00 | Radnički | 86 : 70 | Vojka | |||||
18.10
20:00
Ru koš
Kris Kros
64
79
|
18.10.2014 20:00 | Ru koš | 64 : 79 | Kris Kros |
18.10
19:30
Đerdap
BSK Junior
20
0
|
18.10.2014 19:30 | Đerdap | 20 : 0 | BSK Junior | |||||
18.10
14:00
Hisar
Vukovi Merošina
104
67
|
18.10.2014 14:00 | Hisar | 104 : 67 | Vukovi Merošina | |||||
18.10
12:00
Radan
Mladost (Z)
76
64
|
18.10.2014 12:00 | Radan | 76 : 64 | Mladost (Z) | |||||
18.10
13:00
Zicer
Negotin
69
60
|
18.10.2014 13:00 | Zicer | 69 : 60 | Negotin |
18.10
18:00
Jedinstvo
Lovćen
77
68
|
18.10.2014 18:00 | Jedinstvo | 77 : 68 | Lovćen | |||||
18.10
18:00
Mornar
Sutjeska
67
71
|
18.10.2014 18:00 | Mornar | 67 : 71 | Sutjeska | |||||
18.10
18:00
Danilovgrad
ABS Primorje
80
77
|
18.10.2014 18:00 | Danilovgrad | 80 : 77 | ABS Primorje |
18.10
19:00
Igokea
Krka
66
53
|
18.10.2014 19:00 | Igokea | 66 : 53 | Krka | |||||
18.10
21:00
MZT Skopje
Szolnoki Olaj
74
58
|
18.10.2014 21:00 | MZT Skopje | 74 : 58 | Szolnoki Olaj |
18.10
16:00
Jagodina
Konstantin
77
87
|
18.10.2014 16:00 | Jagodina | 77 : 87 | Konstantin | |||||
18.10
19:00
Napredak Rubin
FMP
75
81
|
18.10.2014 19:00 | Napredak Rubin | 75 : 81 | FMP | |||||
18.10
19:00
Tamiš
Vojvodina Srbijagas
67
78
|
18.10.2014 19:00 | Tamiš | 67 : 78 | Vojvodina Srbijagas | |||||
18.10
18:00
Vršac Swisslion
Sloga
98
75
|
18.10.2014 18:00 | Vršac Swisslion | 98 : 75 | Sloga | |||||
18.10
20:00
Spartak
Smederevo 1953
86
76
|
18.10.2014 20:00 | Spartak | 86 : 76 | Smederevo 1953 |
18.10
19:00
Proleter Naftagas
Zdravlje Leskovac
85
82
|
18.10.2014 19:00 | Proleter Naftagas | 85 : 82 | Zdravlje Leskovac | |||||
18.10
15:00
Beovuk 72
Sloboda
87
70
|
18.10.2014 15:00 | Beovuk 72 | 87 : 70 | Sloboda | |||||
18.10
20:00
Srem
Mladost Admiral
72
95
|
18.10.2014 20:00 | Srem | 72 : 95 | Mladost Admiral | |||||
18.10
19:00
Mladost (SP)
Plana
96
93
|
18.10.2014 19:00 | Mladost (SP) | 96 : 93 | Plana | |||||
18.10
18:00
Kolubara LA 2003
Morava
71
84
|
18.10.2014 18:00 | Kolubara LA 2003 | 71 : 84 | Morava | |||||
18.10
15:30
Meridiana
Vojvodina
68
87
|
18.10.2014 15:30 | Meridiana | 68 : 87 | Vojvodina |
18.10
19:00
Čelarevo
Titel
64
67
|
18.10.2014 19:00 | Čelarevo | 64 : 67 | Titel | |||||
18.10
16:00
Sivac
Topolčanka
55
103
|
18.10.2014 16:00 | Sivac | 55 : 103 | Topolčanka |
18.10
Loznica
Play Off
70
38
|
18.10.2014 | Loznica | 70 : 38 | Play Off | |||||
18.10
Ljubovija
Karaburma
80
64
|
18.10.2014 | Ljubovija | 80 : 64 | Karaburma | |||||
18.10
Kraljevo
Železničar
92
41
|
18.10.2014 | Kraljevo | 92 : 41 | Železničar |
18.10
19:00
Srbobran
Šabac
53
80
|
18.10.2014 19:00 | Srbobran | 53 : 80 | Šabac | |||||
18.10
15:00
Spartak
Vojvodina
64
110
|
18.10.2014 15:00 | Spartak | 64 : 110 | Vojvodina | |||||
18.10
20:30
Vršac Swisslion
Crvena zvezda
78
56
|
18.10.2014 20:30 | Vršac Swisslion | 78 : 56 | Crvena zvezda |
18.10
Plej 1
Plej 2
93
44
|
18.10.2014 | Plej 1 | 93 : 44 | Plej 2 | |||||
18.10
Mašinac
Sjenica
|
18.10.2014 | Mašinac | : | Sjenica | |||||
18.10
Kings
Novi Pazar 2012
71
75
|
18.10.2014 | Kings | 71 : 75 | Novi Pazar 2012 | |||||
18.10
Goč
Stari Ras
65
31
|
18.10.2014 | Goč | 65 : 31 | Stari Ras | |||||
18.10
Polet
Bane
89
39
|
18.10.2014 | Polet | 89 : 39 | Bane |
18.10
12:00
Antena
Gračac
3
2
|
18.10.2014 12:00 | Antena | 3 : 2 | Gračac | |||||
18.10
15:00
Partizan
FAP Livnica
3
2
|
18.10.2014 15:00 | Partizan | 3 : 2 | FAP Livnica | |||||
18.10
14:00
Napredak 037
Brezovica
3
0
|
18.10.2014 14:00 | Napredak 037 | 3 : 0 | Brezovica |
18.10
16:00
Milenijum
Desetka
0
3
|
18.10.2014 16:00 | Milenijum | 0 : 3 | Desetka | |||||
18.10
14:00
Timok
Topličanin
3
0
|
18.10.2014 14:00 | Timok | 3 : 0 | Topličanin | |||||
18.10
17:00
Dubočica
Jagodina
0
3
|
18.10.2014 17:00 | Dubočica | 0 : 3 | Jagodina | |||||
18.10
16:00
Hajduk Veljko
Vranje
3
0
|
18.10.2014 16:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Vranje |
18.10
17:00
Srem Iton
Mladost
3
2
|
18.10.2014 17:00 | Srem Iton | 3 : 2 | Mladost | |||||
18.10
17:00
Hercegovina
Bavanište
1
3
|
18.10.2014 17:00 | Hercegovina | 1 : 3 | Bavanište | |||||
18.10
15:00
Proleter
Stražilovo
3
1
|
18.10.2014 15:00 | Proleter | 3 : 1 | Stražilovo | |||||
18.10
18:00
Futog
Vrbas
3
1
|
18.10.2014 18:00 | Futog | 3 : 1 | Vrbas |
18.10
20:00
Jedinstvo (MZ)
Smederevo Carina
1
3
|
18.10.2014 20:00 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 3 | Smederevo Carina | |||||
18.10
19:00
Rudar
Šumadija
2
3
|
18.10.2014 19:00 | Rudar | 2 : 3 | Šumadija | |||||
18.10
19:30
Karađorđe
Roda
3
0
|
18.10.2014 19:30 | Karađorđe | 3 : 0 | Roda | |||||
18.10
19:00
Jedinstvo (K)
Obrenovac
3
0
|
18.10.2014 19:00 | Jedinstvo (K) | 3 : 0 | Obrenovac |
18.10
11:00
Ribnica 2
Rudar
3
0
|
18.10.2014 11:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | Rudar |
18.10
17:00
Kulpin
Vojvodina 3
3
1
|
18.10.2014 17:00 | Kulpin | 3 : 1 | Vojvodina 3 |
18.10
18:00
Bosna
Modriča Optima
0
3
|
18.10.2014 18:00 | Bosna | 0 : 3 | Modriča Optima | |||||
18.10
17:00
Gacko
Jedinstvo
3
1
|
18.10.2014 17:00 | Gacko | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.10
17:00
Domaljevac
Mladost
0
3
|
18.10.2014 17:00 | Domaljevac | 0 : 3 | Mladost | |||||
18.10
16:00
Borac m:tel
Kakanj 78
3
2
|
18.10.2014 16:00 | Borac m:tel | 3 : 2 | Kakanj 78 |
18.10
18:00
Gradiška
Student
3
0
|
18.10.2014 18:00 | Gradiška | 3 : 0 | Student | |||||
18.10
17:00
Majevica
Tempo
0
3
|
18.10.2014 17:00 | Majevica | 0 : 3 | Tempo |
18.10
19:00
Mladi radnik
Partizan
0
3
|
18.10.2014 19:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Partizan | |||||
18.10
19:00
Spartak
Đerdap
3
0
|
18.10.2014 19:00 | Spartak | 3 : 0 | Đerdap |
18.10
18:00
Bukovica Putevi
Kosovska Mitrovica
3
2
|
18.10.2014 18:00 | Bukovica Putevi | 3 : 2 | Kosovska Mitrovica | |||||
18.10
15:00
Niš
Borac
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Niš | 3 : 0 | Borac | |||||
18.10
19:00
VGSK
Železničar
2
3
|
18.10.2014 19:00 | VGSK | 2 : 3 | Železničar |
18.10
17:00
Ivanjica
Tutin
3
1
|
18.10.2014 17:00 | Ivanjica | 3 : 1 | Tutin | |||||
18.10
12:00
Borac
Gimnazijalac
2
3
|
18.10.2014 12:00 | Borac | 2 : 3 | Gimnazijalac | |||||
18.10
20:00
Zlatibor
Sloboda S
3
0
|
18.10.2014 20:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Sloboda S |
18.10
18:00
Milenijum
Desetka
3
0
|
18.10.2014 18:00 | Milenijum | 3 : 0 | Desetka | |||||
18.10
19:00
Leskovac 98
Majdanpek FBC
3
1
|
18.10.2014 19:00 | Leskovac 98 | 3 : 1 | Majdanpek FBC | |||||
18.10
18:00
Bor
Mladost
3
0
|
18.10.2014 18:00 | Bor | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.10
13:00
Kuršumlija
Student
2
3
|
18.10.2014 13:00 | Kuršumlija | 2 : 3 | Student | |||||
18.10
14:00
Hajduk Veljko
Vranje
0
3
|
18.10.2014 14:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Vranje |
18.10
16:30
Vrbas
FOK
0
3
|
18.10.2014 16:30 | Vrbas | 0 : 3 | FOK | |||||
18.10
17:00
Kikinda
Jedinstvo 2
0
3
|
18.10.2014 17:00 | Kikinda | 0 : 3 | Jedinstvo 2 | |||||
18.10
16:00
Mladost
Slavija
3
0
|
18.10.2014 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Slavija |
18.10
14:30
Imlek
Lazarevac
3
0
|
18.10.2014 14:30 | Imlek | 3 : 0 | Lazarevac | |||||
18.10
18:00
Poštar 064
Ub
0
3
|
18.10.2014 18:00 | Poštar 064 | 0 : 3 | Ub | |||||
18.10
15:00
Sterija
As
2
3
|
18.10.2014 15:00 | Sterija | 2 : 3 | As |
18.10
13:00
Kraljevo
Mladost
3
1
|
18.10.2014 13:00 | Kraljevo | 3 : 1 | Mladost |
18.10
13:00
Zvečan
Volej stars junior
3
0
|
18.10.2014 13:00 | Zvečan | 3 : 0 | Volej stars junior |
18.10
16:30
Arilje
Tara 2
3
0
|
18.10.2014 16:30 | Arilje | 3 : 0 | Tara 2 | |||||
18.10
19:00
Bambi volej
Čačak
3
0
|
18.10.2014 19:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Čačak |
18.10
18:00
Partizan
Čemp 07
3
1
|
18.10.2014 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Čemp 07 | |||||
18.10
15:45
Futog vest
BiT
3
0
|
18.10.2014 15:45 | Futog vest | 3 : 0 | BiT | |||||
18.10
12:00
NS Tim
NS Volej tim
3
2
|
18.10.2014 12:00 | NS Tim | 3 : 2 | NS Volej tim |
18.10
15:30
Gox-IN
Panonija
0
3
|
18.10.2014 15:30 | Gox-IN | 0 : 3 | Panonija | |||||
18.10
15:00
Apatin
Merkur
0
3
|
18.10.2014 15:00 | Apatin | 0 : 3 | Merkur | |||||
18.10
19:00
CVS
Hajduk
3
2
|
18.10.2014 19:00 | CVS | 3 : 2 | Hajduk | |||||
18.10
17:00
Volejstars
Sutjeska
0
3
|
18.10.2014 17:00 | Volejstars | 0 : 3 | Sutjeska |
18.10
18:15
Banat
Hercegovina
3
0
|
18.10.2014 18:15 | Banat | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
18.10
19:00
MD Zrenjanin 2
Proleter
3
1
|
18.10.2014 19:00 | MD Zrenjanin 2 | 3 : 1 | Proleter | |||||
18.10
17:00
Žitište
Krajišnik
3
0
|
18.10.2014 17:00 | Žitište | 3 : 0 | Krajišnik |
18.10
18:00
Maks
Jedinstvo 3
3
1
|
18.10.2014 18:00 | Maks | 3 : 1 | Jedinstvo 3 | |||||
18.10
16:00
Eaton Srem Tempo 3
Star
1
3
|
18.10.2014 16:00 | Eaton Srem Tempo 3 | 1 : 3 | Star | |||||
18.10
20:00
Mladost
Beočin Metal
3
0
|
18.10.2014 20:00 | Mladost | 3 : 0 | Beočin Metal |
18.10
14:00
Roda 2
Resnik
1
3
|
18.10.2014 14:00 | Roda 2 | 1 : 3 | Resnik | |||||
18.10
16:30
Fenix Čukarički
21. maj
3
1
|
18.10.2014 16:30 | Fenix Čukarički | 3 : 1 | 21. maj | |||||
18.10
20:30
Avala
Volleyland
0
3
|
18.10.2014 20:30 | Avala | 0 : 3 | Volleyland |
18.10
Smeč
Volejbol 2000
3
0
|
18.10.2014 | Smeč | 3 : 0 | Volejbol 2000 | |||||
18.10
NS Volej
Libero
0
3
|
18.10.2014 | NS Volej | 0 : 3 | Libero | |||||
18.10
SK Volej
Futog 2
3
0
|
18.10.2014 | SK Volej | 3 : 0 | Futog 2 | |||||
18.10
Slavija
Turija
3
0
|
18.10.2014 | Slavija | 3 : 0 | Turija |
18.10
Dunav
Omladinac 2
0
3
|
18.10.2014 | Dunav | 0 : 3 | Omladinac 2 | |||||
18.10
Sremac
Jedinstvo 4
3
0
|
18.10.2014 | Sremac | 3 : 0 | Jedinstvo 4 |
18.10
Mladost
Mitrovica
0
3
|
18.10.2014 | Mladost | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
18.10
Radinci Volej
Srem 022
3
0
|
18.10.2014 | Radinci Volej | 3 : 0 | Srem 022 | |||||
18.10
Prvi Tempo
Sloga
3
1
|
18.10.2014 | Prvi Tempo | 3 : 1 | Sloga | |||||
18.10
Eaton Srem Tempo 4
Sirmium
3
0
|
18.10.2014 | Eaton Srem Tempo 4 | 3 : 0 | Sirmium |
18.10
Panonija
Senta
3
1
|
18.10.2014 | Panonija | 3 : 1 | Senta | |||||
18.10
Boom Volley
Vollejstar
1
3
|
18.10.2014 | Boom Volley | 1 : 3 | Vollejstar | |||||
18.10
Čoka
Kikinda 2
3
1
|
18.10.2014 | Čoka | 3 : 1 | Kikinda 2 | |||||
18.10
Topola
Subotica
0
3
|
18.10.2014 | Topola | 0 : 3 | Subotica | |||||
18.10
NIS Spartak 3
Zlatica
1
3
|
18.10.2014 | NIS Spartak 3 | 1 : 3 | Zlatica |
18.10
19:00
Sloboda Tuzlafarm
Kula Gradačac
2
3
|
18.10.2014 19:00 | Sloboda Tuzlafarm | 2 : 3 | Kula Gradačac | |||||
18.10
18:00
Radnik
Bihać Preminger
0
3
|
18.10.2014 18:00 | Radnik | 0 : 3 | Bihać Preminger | |||||
18.10
19:00
BL Volley
Gacko
3
1
|
18.10.2014 19:00 | BL Volley | 3 : 1 | Gacko |
18.10
15:00
Stakorina
Maglić
1
3
|
18.10.2014 15:00 | Stakorina | 1 : 3 | Maglić | |||||
18.10
16:00
Hercegovac
Mladost
3
0
|
18.10.2014 16:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Mladost | |||||
18.10
15:00
Slavija
Crvena zvijezda
3
0
|
18.10.2014 15:00 | Slavija | 3 : 0 | Crvena zvijezda |
18.10
19:00
Jedinstvo
Kolubara
3
0
|
18.10.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kolubara |
18.10
19:00
Crnokosa Artos
Ekonomac
3
0
|
18.10.2014 19:00 | Crnokosa Artos | 3 : 0 | Ekonomac | |||||
18.10
20:00
Eaton Srem Tempo
Radnički
3
0
|
18.10.2014 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Radnički | |||||
18.10
19:00
Valjevo
Futog
2
3
|
18.10.2014 19:00 | Valjevo | 2 : 3 | Futog |
18.10
20:00
Borac m:tel
Radnički
34
32
|
18.10.2014 20:00 | Borac m:tel | 34 : 32 | Radnički |
18.10
19:00
ORK Vlasotince
Jastrebac
22
27
|
18.10.2014 19:00 | ORK Vlasotince | 22 : 27 | Jastrebac | |||||
18.10
19:00
Mladost 1949
Topličanin
31
30
|
18.10.2014 19:00 | Mladost 1949 | 31 : 30 | Topličanin | |||||
18.10
21:00
Hajduk Veljko
Vranje 1957
32
31
|
18.10.2014 21:00 | Hajduk Veljko | 32 : 31 | Vranje 1957 |
18.10
20:30
Metalac
Proleter
25
25
|
18.10.2014 20:30 | Metalac | 25 : 25 | Proleter | |||||
18.10
17:00
Vladimirovac
Nova Pazova
35
22
|
18.10.2014 17:00 | Vladimirovac | 35 : 22 | Nova Pazova | |||||
18.10
19:00
ŽSK
Hercegovina
31
23
|
18.10.2014 19:00 | ŽSK | 31 : 23 | Hercegovina | |||||
18.10
19:00
Banatski Karlovac
Inđija
34
34
|
18.10.2014 19:00 | Banatski Karlovac | 34 : 34 | Inđija |
18.10
18:30
Novi Beograd
Studentski grad
27
22
|
18.10.2014 18:30 | Novi Beograd | 27 : 22 | Studentski grad | |||||
18.10
17:30
Smederevo
Obilić
22
30
|
18.10.2014 17:30 | Smederevo | 22 : 30 | Obilić | |||||
18.10
17:00
Sindjelić
Sloga
26
21
|
18.10.2014 17:00 | Sindjelić | 26 : 21 | Sloga |
18.10
17:00
Radnički 2
Prva Petoletka
30
28
|
18.10.2014 17:00 | Radnički 2 | 30 : 28 | Prva Petoletka | |||||
18.10
17:00
Priboj
Mladost
28
25
|
18.10.2014 17:00 | Priboj | 28 : 25 | Mladost |
18.10
18:00
Potisje Pleteks
Kikinda
23
28
|
18.10.2014 18:00 | Potisje Pleteks | 23 : 28 | Kikinda | |||||
18.10
19:00
Jabuka
Vrbas Karneks 2
33
32
|
18.10.2014 19:00 | Jabuka | 33 : 32 | Vrbas Karneks 2 |
18.10
16:00
Pirot
Hisar
21
36
|
18.10.2014 16:00 | Pirot | 21 : 36 | Hisar |
18.10
15:30
Metaloplastika 2
Radnički
35
22
|
18.10.2014 15:30 | Metaloplastika 2 | 35 : 22 | Radnički |
18.10
18:30
Rudar
Rembas
27
32
|
18.10.2014 18:30 | Rudar | 27 : 32 | Rembas | |||||
18.10
15:30
Brestovac
Paraćin
28
42
|
18.10.2014 15:30 | Brestovac | 28 : 42 | Paraćin | |||||
18.10
Đerdap
Mladost 1949 2
|
18.10.2014 | Đerdap | : | Mladost 1949 2 |
18.10
18:00
Župa 54 2
Goč Merkur
42
34
|
18.10.2014 18:00 | Župa 54 2 | 42 : 34 | Goč Merkur | |||||
18.10
18:00
Karađorđe
Metalac
23
26
|
18.10.2014 18:00 | Karađorđe | 23 : 26 | Metalac | |||||
18.10
Sloga
Knez Lazar 2
|
18.10.2014 | Sloga | : | Knez Lazar 2 |
18.10
Budućnost
Mladost (O)
29
26
|
18.10.2014 | Budućnost | 29 : 26 | Mladost (O) | |||||
18.10
Unirea
Spartak
32
30
|
18.10.2014 | Unirea | 32 : 30 | Spartak | |||||
18.10
Banatski Karlovac
Gaj
|
18.10.2014 | Banatski Karlovac | : | Gaj | |||||
18.10
Crepaja
Mladost (V)
24
26
|
18.10.2014 | Crepaja | 24 : 26 | Mladost (V) | |||||
18.10
Omladinac (I)
Glogonj
31
24
|
18.10.2014 | Omladinac (I) | 31 : 24 | Glogonj | |||||
18.10
Omladinac (D)
Dolovo
31
36
|
18.10.2014 | Omladinac (D) | 31 : 36 | Dolovo |
18.10
19:00
Rusin
Sonta
32
26
|
18.10.2014 19:00 | Rusin | 32 : 26 | Sonta | |||||
18.10
16:00
Čonoplja 1947
Graničar (G)
27
25
|
18.10.2014 16:00 | Čonoplja 1947 | 27 : 25 | Graničar (G) |
18.10
19:00
Putinci
Partizan
31
25
|
18.10.2014 19:00 | Putinci | 31 : 25 | Partizan |
18.10
19:00
Crvena Zvezda 2
Vojvoda Stepa
35
34
|
18.10.2014 19:00 | Crvena Zvezda 2 | 35 : 34 | Vojvoda Stepa | |||||
18.10
Senta
Napredak
|
18.10.2014 | Senta | : | Napredak |
18.10
17:00
AS 7
Udarnik
|
18.10.2014 17:00 | AS 7 | : | Udarnik |
18.10
17:00
Sloboda
Zrinjski
41
25
|
18.10.2014 17:00 | Sloboda | 41 : 25 | Zrinjski | |||||
18.10
19:00
Derventa
Gračanica
34
24
|
18.10.2014 19:00 | Derventa | 34 : 24 | Gračanica | |||||
18.10
19:00
Konjuh
Krivaja
42
31
|
18.10.2014 19:00 | Konjuh | 42 : 31 | Krivaja | |||||
18.10
18:00
Bosna (S)
Izviđač
29
21
|
18.10.2014 18:00 | Bosna (S) | 29 : 21 | Izviđač | |||||
18.10
19:00
Čelik
Prijedor
28
25
|
18.10.2014 19:00 | Čelik | 28 : 25 | Prijedor |
18.10
19:00
Čelinac
Bijeljina
38
29
|
18.10.2014 19:00 | Čelinac | 38 : 29 | Bijeljina | |||||
18.10
18:00
Drina
Teslić
31
25
|
18.10.2014 18:00 | Drina | 31 : 25 | Teslić | |||||
18.10
18:00
Mladost
Kotor Varoš
27
28
|
18.10.2014 18:00 | Mladost | 27 : 28 | Kotor Varoš | |||||
18.10
17:30
Golić Šarić
Hercegovac
37
24
|
18.10.2014 17:30 | Golić Šarić | 37 : 24 | Hercegovac | |||||
18.10
20:00
Kozara Mlijekoprodukt
Slavija
31
29
|
18.10.2014 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 31 : 29 | Slavija | |||||
18.10
18:00
Hercegovina
Leotar
30
23
|
18.10.2014 18:00 | Hercegovina | 30 : 23 | Leotar |
18.10
18:00
Spartak Vojput
Planinka Prolom voda
31
24
|
18.10.2014 18:00 | Spartak Vojput | 31 : 24 | Planinka Prolom voda |
18.10
18:00
Sloga
PKB
36
22
|
18.10.2014 18:00 | Sloga | 36 : 22 | PKB | |||||
18.10
19:00
Vrbas
Napredak
38
25
|
18.10.2014 19:00 | Vrbas | 38 : 25 | Napredak | |||||
18.10
19:00
Mokra Gora
Zlatar
33
30
|
18.10.2014 19:00 | Mokra Gora | 33 : 30 | Zlatar | |||||
18.10
19:00
Morava
Jagodina
29
24
|
18.10.2014 19:00 | Morava | 29 : 24 | Jagodina |
18.10
18:00
Sloga
Mladi Radnik
28
15
|
18.10.2014 18:00 | Sloga | 28 : 15 | Mladi Radnik | |||||
18.10
18:00
Kučevo
Požarevac
27
22
|
18.10.2014 18:00 | Kučevo | 27 : 22 | Požarevac | |||||
18.10
18:00
Loznica grad
ORK Loznica
28
28
|
18.10.2014 18:00 | Loznica grad | 28 : 28 | ORK Loznica | |||||
18.10
20:30
Junior 2
Radnički
21
20
|
18.10.2014 20:30 | Junior 2 | 21 : 20 | Radnički |
18.10
18:00
Apatin
Halas Jožef
23
31
|
18.10.2014 18:00 | Apatin | 23 : 31 | Halas Jožef | |||||
18.10
17:00
Pančevo
Vrbas
35
22
|
18.10.2014 17:00 | Pančevo | 35 : 22 | Vrbas |
18.10
18:00
Košutnjak
Knjaz Miloš 2
10
42
|
18.10.2014 18:00 | Košutnjak | 10 : 42 | Knjaz Miloš 2 | |||||
18.10
Sloga
Župa
28
37
|
18.10.2014 | Sloga | 28 : 37 | Župa | |||||
18.10
20:30
Čačak
Prijepolje
28
19
|
18.10.2014 20:30 | Čačak | 28 : 19 | Prijepolje | |||||
18.10
17:30
Metalac AD
Napredak 12
28
22
|
18.10.2014 17:30 | Metalac AD | 28 : 22 | Napredak 12 |
18.10
Pirot
Mladost
23
19
|
18.10.2014 | Pirot | 23 : 19 | Mladost | |||||
18.10
Đerdap
Crveni krst
18
22
|
18.10.2014 | Đerdap | 18 : 22 | Crveni krst | |||||
18.10
Jagodina 2
Topličanin
24
33
|
18.10.2014 | Jagodina 2 | 24 : 33 | Topličanin |
18.10
16:00
Partizan
Naftagas
27
22
|
18.10.2014 16:00 | Partizan | 27 : 22 | Naftagas | |||||
18.10
16:00
Mladost
Laki
33
25
|
18.10.2014 16:00 | Mladost | 33 : 25 | Laki |
18.10
Vlasotince
Žitorađa
20
24
|
18.10.2014 | Vlasotince | 20 : 24 | Žitorađa | |||||
18.10
Remesiana
Paraćin
28
14
|
18.10.2014 | Remesiana | 28 : 14 | Paraćin | |||||
18.10
Morava Han
Niška Banja
23
30
|
18.10.2014 | Morava Han | 23 : 30 | Niška Banja | |||||
18.10
Jastrebac
Radan
19
22
|
18.10.2014 | Jastrebac | 19 : 22 | Radan | |||||
18.10
Naisa 2
Dubočica
34
15
|
18.10.2014 | Naisa 2 | 34 : 15 | Dubočica |
18.10
15:00
Lehel
Mladost
8
45
|
18.10.2014 15:00 | Lehel | 8 : 45 | Mladost | |||||
18.10
16:00
Senta
Aleksandrovo
78
1
|
18.10.2014 16:00 | Senta | 78 : 1 | Aleksandrovo |
18.10
16:00
Rusin
Hajduk
13
20
|
18.10.2014 16:00 | Rusin | 13 : 20 | Hajduk | |||||
18.10
Odžaci
Mladost 2
9
34
|
18.10.2014 | Odžaci | 9 : 34 | Mladost 2 | |||||
18.10
Eret
Temerin 2
|
18.10.2014 | Eret | : | Temerin 2 | |||||
18.10
19:00
Radnički
Deronje
30
22
|
18.10.2014 19:00 | Radnički | 30 : 22 | Deronje | |||||
18.10
19:40
Cepelin
Klenak 09
20
27
|
18.10.2014 19:40 | Cepelin | 20 : 27 | Klenak 09 |
18.10
17:00
Krivaja
Borac
31
29
|
18.10.2014 17:00 | Krivaja | 31 : 29 | Borac | |||||
18.10
19:00
Grude
Ilidža
25
24
|
18.10.2014 19:00 | Grude | 25 : 24 | Ilidža | |||||
18.10
19:00
Goražde
Izviđač
30
28
|
18.10.2014 19:00 | Goražde | 30 : 28 | Izviđač |
18.10
19:00
Jagodina
Radnički (S)
28
14
|
18.10.2014 19:00 | Jagodina | 28 : 14 | Radnički (S) | |||||
18.10
19:00
Železničar
Naisa
32
26
|
18.10.2014 19:00 | Železničar | 32 : 26 | Naisa | |||||
18.10
20:30
Crvena Zvezda
Minaqua
30
41
|
18.10.2014 20:30 | Crvena Zvezda | 30 : 41 | Minaqua | |||||
18.10
19:00
Knjaz Miloš
Proleter SP
31
26
|
18.10.2014 19:00 | Knjaz Miloš | 31 : 26 | Proleter SP | |||||
18.10
18:00
Medicinar
Kikinda
31
33
|
18.10.2014 18:00 | Medicinar | 31 : 33 | Kikinda |
18.10
18:30
Tango Liman
Deus Futsal
1
10
|
18.10.2014 18:30 | Tango Liman | 1 : 10 | Deus Futsal | |||||
18.10
20:00
Tvrdjava
Viking
1
4
|
18.10.2014 20:00 | Tvrdjava | 1 : 4 | Viking |
18.10
18:00
Telep
Apa Futsal
3
1
|
18.10.2014 18:00 | Telep | 3 : 1 | Apa Futsal |
18.10
19:30
Zrinjski
Nevesinje
9
2
|
18.10.2014 19:30 | Zrinjski | 9 : 2 | Nevesinje | |||||
18.10
18:00
Kaskada
Mostar Stari Grad
9
0
|
18.10.2014 18:00 | Kaskada | 9 : 0 | Mostar Stari Grad | |||||
18.10
18:00
Seljak
Bosna Kompred
3
3
|
18.10.2014 18:00 | Seljak | 3 : 3 | Bosna Kompred |
18.10
19:30
Bečej
Vinter sport
5
5
|
18.10.2014 19:30 | Bečej | 5 : 5 | Vinter sport |
18.10
Nada Dalmacija
Magyarok
36
27
|
18.10.2014 | Nada Dalmacija | 36 : 27 | Magyarok |