18.03
14:30
Proleter Mihajlovac
Loznica
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Proleter Mihajlovac | 1 : 3 | Loznica | |||||
18.03
14:30
Provo
Å umadija 1903
0
2
|
18.03.2018 14:30 | Provo | 0 : 2 | Å umadija 1903 | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo (Ub)
Zlatibor
0
2
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo (Ub) | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
18.03
14:30
Smederevo 1924
Tutin
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Tutin |
18.03
15:00
Tabane 1970
Jedinstvo (P)
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Tabane 1970 | 3 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost (P)
Trstenik PPT
1
0
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost (P) | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
18.03
15:00
Pukovac
Trajal
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Pukovac | 1 : 3 | Trajal |
18.03
11:00
Prva Iskra
Stepojevac Vaga
0
1
|
18.03.2018 11:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo
BSK Batajnica
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | BSK Batajnica | |||||
18.03
11:00
GrafiÄar
IMT
2
1
|
18.03.2018 11:00 | GrafiÄar | 2 : 1 | IMT |
18.03
14:30
Slavija
LFK Mladost
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Slavija | 1 : 2 | LFK Mladost | |||||
18.03
14:30
DragaÄevo
OvÄar
2
0
|
18.03.2018 14:30 | DragaÄevo | 2 : 0 | OvÄar | |||||
18.03
14:30
Orlovac
Sloga (K)
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Orlovac | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
18.03
14:30
Sloboda (Ä)
Takovo
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Sloboda (Ä) | 0 : 1 | Takovo | |||||
18.03
14:30
KaraÄorÄe (R)
RadniÄki (K)
3
0
|
18.03.2018 14:30 | KaraÄorÄe (R) | 3 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
18.03
14:30
Bane
SuŔica
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Bane | 2 : 0 | SuŔica |
18.03
14:30
Napredak
Morava (VP)
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Napredak | 0 : 0 | Morava (VP) | |||||
18.03
14:30
Proleter 1976
RSK
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Proleter 1976 | 3 : 0 | RSK | |||||
18.03
14:30
Å umadija
Gruža
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Šumadija | 1 : 1 | Gruža | |||||
18.03
14:30
Mladi radnik (R)
Zvižd
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Mladi radnik (R) | 1 : 2 | Zvižd |
18.03
14:30
Zadrugar
Spartak
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Zadrugar | 2 : 1 | Spartak | |||||
18.03
14:30
Borac
Radjevac
2
2
|
18.03.2018 14:30 | Borac | 2 : 2 | Radjevac | |||||
18.03
14:30
OFK OseÄina
BuduÄnost
0
3
|
18.03.2018 14:30 | OFK OseÄina | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
18.03
14:30
Drina
Sloga (S)
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Drina | 0 : 1 | Sloga (S) |
18.03
15:00
Vlasina
Jablanica
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Vlasina | 1 : 1 | Jablanica | |||||
18.03
15:00
OFK Brzi Brod
Sloga (L)
3
0
|
18.03.2018 15:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Sloga (L) | |||||
18.03
11:00
Tanasko RajiÄ
OFK NiÅ”
1
0
|
18.03.2018 11:00 | Tanasko RajiÄ | 1 : 0 | OFK NiÅ” | |||||
18.03
15:00
PÄinja
Polet 1980
4
1
|
18.03.2018 15:00 | PÄinja | 4 : 1 | Polet 1980 |
18.03
15:00
TimoÄanin
Bukovik
0
1
|
18.03.2018 15:00 | TimoÄanin | 0 : 1 | Bukovik | |||||
18.03
15:00
Hajduk Veljko
Moravica
4
2
|
18.03.2018 15:00 | Hajduk Veljko | 4 : 2 | Moravica | |||||
18.03
15:00
Kablovi
Majdanpek
3
0
|
18.03.2018 15:00 | Kablovi | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
18.03
15:00
Å arbanovac
NaŔa krila
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Šarbanovac | 0 : 3 | NaŔa krila | |||||
18.03
15:00
MaloŔiŔte
Zaplanjac
0
2
|
18.03.2018 15:00 | MaloŔiŔte | 0 : 2 | Zaplanjac |
18.03
15:00
BoŔnjane
Jastrebac
2
1
|
18.03.2018 15:00 | BoŔnjane | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
18.03
15:00
Napredak
ŽitoraÄa
4
1
|
18.03.2018 15:00 | Napredak | 4 : 1 | ŽitoraÄa | |||||
18.03
15:00
Poljoprivrednik
OFK TopliÄanin
2
5
|
18.03.2018 15:00 | Poljoprivrednik | 2 : 5 | OFK TopliÄanin |
18.03
14:30
Mladost (O)
RadniÄki (K)
3
2
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (O) | 3 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
18.03
14:30
Polet
BuduÄnost
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Polet | 1 : 1 | BuduÄnost | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo (NB)
ŽAK
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo (NB) | 1 : 0 | ŽAK |
18.03
14:30
Borac (NS)
Hajduk (D)
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Borac (NS) | 2 : 1 | Hajduk (D) | |||||
18.03
10:00
Index
Sloga (T)
0
1
|
18.03.2018 10:00 | Index | 0 : 1 | Sloga (T) | |||||
18.03
14:30
Borac (Å )
Kupinovo
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Borac (Å ) | 2 : 0 | Kupinovo | |||||
18.03
14:30
LSK LaÄarak
Jedinstvo (SP)
1
3
|
18.03.2018 14:30 | LSK LaÄarak | 1 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
18.03
14:30
JugoviÄ
Hajduk (B)
2
1
|
18.03.2018 14:30 | JugoviÄ | 2 : 1 | Hajduk (B) | |||||
18.03
14:30
Hajduk (Ä)
Kabel
2
3
|
18.03.2018 14:30 | Hajduk (Ä) | 2 : 3 | Kabel | |||||
18.03
14:30
Podunavac
OFK Slavija
2
2
|
18.03.2018 14:30 | Podunavac | 2 : 2 | OFK Slavija |
18.03
14:30
Tavankut
BaÄka (P)
4
1
|
18.03.2018 14:30 | Tavankut | 4 : 1 | BaÄka (P) | |||||
18.03
14:30
Tekstilac
RadniÄki (S)
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Tekstilac | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
18.03
14:30
BuduÄnost (G)
Mladost (BP)
1
1
|
18.03.2018 14:30 | BuduÄnost (G) | 1 : 1 | Mladost (BP) | |||||
18.03
14:30
Zadrugar
Srbobran
0
3
|
18.03.2018 14:30 | Zadrugar | 0 : 3 | Srbobran | |||||
18.03
14:30
Mladost (T)
BSK
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (T) | 2 : 1 | BSK |
18.03
14:30
Zvezdara
Rakovica
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Zvezdara | 2 : 1 | Rakovica | |||||
18.03
14:30
Crvena Zvezda
Turbina
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Turbina | |||||
18.03
11:00
Hajduk
BuduÄnost
0
1
|
18.03.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
18.03
14:30
Srem
Balkan
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Srem | 0 : 1 | Balkan | |||||
18.03
14:30
Torlak
TEK Sloga
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Torlak | 0 : 1 | TEK Sloga |
18.03
15:00
Crvena zvezda (VS)
Vojvodina (NM)
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Crvena zvezda (VS) | 2 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
18.03
15:00
Vojvodina (B)
Crvena Zvezda (RS)
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Vojvodina (B) | 0 : 2 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
18.03
15:00
Naftagas (B)
Mladost (L)
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Naftagas (B) | 0 : 3 | Mladost (L) | |||||
18.03
15:00
Banat
Proleter 2006
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Banat | 3 : 2 | Proleter 2006 | |||||
18.03
15:00
Krajina
Rusanda
4
2
|
18.03.2018 15:00 | Krajina | 4 : 2 | Rusanda | |||||
18.03
15:00
Mladost (BD)
Borac
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (BD) | 0 : 2 | Borac | |||||
18.03
15:00
Lehel
BileÄanin
11
1
|
18.03.2018 15:00 | Lehel | 11 : 1 | BileÄanin |
18.03
15:00
Mladost (S)
Hajduk
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (S) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
18.03
15:00
OFK Tekstilac
Partizan
1
4
|
18.03.2018 15:00 | OFK Tekstilac | 1 : 4 | Partizan | |||||
18.03
15:00
Kolare
Bratstvo
0
0
|
18.03.2018 15:00 | Kolare | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
18.03
15:00
OFK Bratstvo
Mladi radnik
1
0
|
18.03.2018 15:00 | OFK Bratstvo | 1 : 0 | Mladi radnik | |||||
18.03
15:00
OFK Batinac
KuŔiljevo
2
0
|
18.03.2018 15:00 | OFK Batinac | 2 : 0 | KuŔiljevo | |||||
18.03
15:00
Resavac
Napredak
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Resavac | 2 : 0 | Napredak | |||||
18.03
15:00
Dragocvet
Juhor
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Juhor |
18.03
15:00
Vojvodina (S)
Crvena zvezda
1
4
|
18.03.2018 15:00 | Vojvodina (S) | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
18.03
15:00
Borac (St)
Dunav
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Borac (St) | 1 : 3 | Dunav | |||||
18.03
15:00
Sloga (BNS)
Strela
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (BNS) | 0 : 1 | Strela | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (CC)
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Vojvodina (CC) | |||||
18.03
15:00
Jugoslavija
Dolina
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Jugoslavija | 1 : 0 | Dolina |
18.03
14:30
Ljukovo
Borac (M)
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Ljukovo | 1 : 0 | Borac (M) | |||||
18.03
14:30
ŽelezniÄar
Partizan
1
0
|
18.03.2018 14:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Partizan | |||||
18.03
14:30
Hrtkovci
Sloven
0
3
|
18.03.2018 14:30 | Hrtkovci | 0 : 3 | Sloven | |||||
18.03
14:30
GraniÄar 1924
Podrinje
1
3
|
18.03.2018 14:30 | GraniÄar 1924 | 1 : 3 | Podrinje | |||||
18.03
14:30
Borac (K)
BuduÄnost
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Borac (K) | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
18.03
14:30
Napredak (P)
Jadran
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Jadran | |||||
18.03
14:30
Sloboda (DT)
PSK Putinci
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Sloboda (DT) | 2 : 1 | PSK Putinci |
18.03
15:30
Krila Krajine
Kula
4
0
|
18.03.2018 15:30 | Krila Krajine | 4 : 0 | Kula | |||||
18.03
15:30
Hercegovac
BuduÄnost (P)
2
2
|
18.03.2018 15:30 | Hercegovac | 2 : 2 | BuduÄnost (P) | |||||
18.03
15:30
BuduÄnost (M)
Mladost (K)
7
0
|
18.03.2018 15:30 | BuduÄnost (M) | 7 : 0 | Mladost (K) | |||||
18.03
15:30
Lipar
Slavija
1
3
|
18.03.2018 15:30 | Lipar | 1 : 3 | Slavija |
18.03
15:30
Napredak
Proleter (NJ)
0
1
|
18.03.2018 15:30 | Napredak | 0 : 1 | Proleter (NJ) | |||||
18.03
15:30
HorgoÅ” 1911
Proleter (RS)
1
1
|
18.03.2018 15:30 | HorgoÅ” 1911 | 1 : 1 | Proleter (RS) | |||||
18.03
15:30
BajŔa
ObiliÄ
1
0
|
18.03.2018 15:30 | BajÅ”a | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
18.03
15:30
Jadran
Senta
2
1
|
18.03.2018 15:30 | Jadran | 2 : 1 | Senta |
18.03
15:00
RadniÄki
Äubra
4
0
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki | 4 : 0 | Äubra | |||||
18.03
15:00
Polom
KljuÄ
8
0
|
18.03.2018 15:00 | Polom | 8 : 0 | KljuÄ |
18.03
14:30
Zmaj
Borac (P)
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Zmaj | 0 : 0 | Borac (P) | |||||
18.03
14:30
Avala
SinÄeliÄ
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Avala | 1 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
18.03
14:30
Dunav
PKB (PS)
4
0
|
18.03.2018 14:30 | Dunav | 4 : 0 | PKB (PS) | |||||
18.03
14:30
Institut
Borac (O)
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Institut | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
18.03
14:30
Studenski Grad
Heroj Polet
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Studenski Grad | 3 : 0 | Heroj Polet | |||||
18.03
14:30
Komgrap
Å umadinac
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Komgrap | 2 : 1 | Å umadinac | |||||
18.03
11:00
13. Maj
PoŔtar Zvezdara
0
0
|
18.03.2018 11:00 | 13. Maj | 0 : 0 | PoŔtar Zvezdara |
18.03
14:30
Mladost (C)
Urovci
3
1
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (C) | 3 : 1 | Urovci | |||||
18.03
14:30
BuduÄnost
Mladost (B)
1
3
|
18.03.2018 14:30 | BuduÄnost | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
18.03
14:30
Å umadija
RadniÄki (D)
4
0
|
18.03.2018 14:30 | Å umadija | 4 : 0 | RadniÄki (D) | |||||
18.03
14:30
Strelac
Zabrežje
0
2
|
18.03.2018 14:30 | Strelac | 0 : 2 | Zabrežje | |||||
18.03
14:30
RuŔanj
RadniÄki (R)
3
2
|
18.03.2018 14:30 | RuÅ”anj | 3 : 2 | RadniÄki (R) |
18.03
15:00
Mladi Borac
Jedinstvo 1945 (VL)
4
1
|
18.03.2018 15:00 | Mladi Borac | 4 : 1 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
18.03
15:00
Majur
Mladost (PR)
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Majur | 1 : 2 | Mladost (PR) | |||||
18.03
15:00
Cer
Jedinstvo (Å T)
0
0
|
18.03.2018 15:00 | Cer | 0 : 0 | Jedinstvo (Å T) | |||||
18.03
15:00
MaÄva 2005
RadniÄki Å abaÄki
1
0
|
18.03.2018 15:00 | MaÄva 2005 | 1 : 0 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
18.03
15:00
CeriÄ
Sloga
0
2
|
18.03.2018 15:00 | CeriÄ | 0 : 2 | Sloga | |||||
18.03
11:00
Vidojevica
DuŔko
3
2
|
18.03.2018 11:00 | Vidojevica | 3 : 2 | DuŔko | |||||
18.03
15:00
Mladost (DD)
Jevremovac
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (DD) | 2 : 0 | Jevremovac |
18.03
14:30
Bare
BSK
4
3
|
18.03.2018 14:30 | Bare | 4 : 3 | BSK | |||||
18.03
14:30
Omladinac (DR)
Å umadinac
0
2
|
18.03.2018 14:30 | Omladinac (DR) | 0 : 2 | Å umadinac | |||||
18.03
14:30
Å atornja
Prvi srpski ustanak
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Å atornja | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
18.03
14:30
Partizan
Banja
5
1
|
18.03.2018 14:30 | Partizan | 5 : 1 | Banja | |||||
18.03
14:30
AranÄelovac
Junkovac
4
0
|
18.03.2018 14:30 | AranÄelovac | 4 : 0 | Junkovac | |||||
18.03
14:30
Lokomotiva
ŽSK
3
2
|
18.03.2018 14:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | ŽSK | |||||
18.03
14:30
Borac
Mladost MG
2
3
|
18.03.2018 14:30 | Borac | 2 : 3 | Mladost MG | |||||
18.03
14:30
Trnava
VinÄa
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Trnava | 2 : 1 | VinÄa |
18.03
14:30
OFK Brza
Jedinstvo (Å )
4
0
|
18.03.2018 14:30 | OFK Brza | 4 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
18.03
14:30
BobiŔte
Polet
4
0
|
18.03.2018 14:30 | BobiŔte | 4 : 0 | Polet | |||||
18.03
14:30
Mladost (V)
Äekmin
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (V) | 1 : 3 | Äekmin | |||||
18.03
14:30
Umac
Jedinstvo (G)
2
4
|
18.03.2018 14:30 | Umac | 2 : 4 | Jedinstvo (G) | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo (GS)
ZloÄudovo
4
0
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo (GS) | 4 : 0 | ZloÄudovo | |||||
18.03
14:30
Mladi borac
Kumarevo 65
2
3
|
18.03.2018 14:30 | Mladi borac | 2 : 3 | Kumarevo 65 | |||||
18.03
14:30
ŽelezniÄar
Progres
3
2
|
18.03.2018 14:30 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Progres | |||||
18.03
14:30
Sloga
VuÄje
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Sloga | 1 : 3 | VuÄje |
18.03
14:30
7. Juli
Borac
0
0
|
18.03.2018 14:30 | 7. Juli | 0 : 0 | Borac | |||||
18.03
14:30
Sloboda
Radnik
5
0
|
18.03.2018 14:30 | Sloboda | 5 : 0 | Radnik | |||||
18.03
14:30
Podunavac
ObiliÄ
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Podunavac | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
18.03
14:30
Sloga
Proleter 1947
7
0
|
18.03.2018 14:30 | Sloga | 7 : 0 | Proleter 1947 | |||||
18.03
14:30
Cerovac
Polet
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Cerovac | 1 : 2 | Polet | |||||
18.03
14:30
Å umadija
Crvena zvezda
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Å umadija | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
18.03
14:30
Vrbovac
Osipaonica
1
8
|
18.03.2018 14:30 | Vrbovac | 1 : 8 | Osipaonica | |||||
18.03
14:30
SASK
Pobeda
1
2
|
18.03.2018 14:30 | SASK | 1 : 2 | Pobeda |
18.03
15:00
Jedinstvo (K)
Prijevor
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 3 | Prijevor | |||||
18.03
15:00
Backovac Junajted
Polet (T)
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Backovac Junajted | 0 : 4 | Polet (T) | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac (Z)
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (GG) | 3 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
18.03
15:00
Brezak 1936
Parmenac
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Brezak 1936 | 3 : 2 | Parmenac | |||||
18.03
15:00
Lunjevica
Spartak
5
2
|
18.03.2018 15:00 | Lunjevica | 5 : 2 | Spartak | |||||
18.03
15:00
Rudar
Mladost (P)
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Rudar | 1 : 2 | Mladost (P) | |||||
18.03
15:00
Zadrugar
Slatina
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Slatina | |||||
18.03
15:00
Å umadija 1923
Napredak
3
0
|
18.03.2018 15:00 | Å umadija 1923 | 3 : 0 | Napredak |
18.03
15:00
Å anac
Naupare
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Å anac | 2 : 0 | Naupare | |||||
18.03
15:00
Sloga (D)
Kupci
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (D) | 0 : 3 | Kupci | |||||
18.03
15:00
Ribnik
Juhor
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Ribnik | 0 : 4 | Juhor | |||||
18.03
15:00
Sloga (M)
Blagotin
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (M) | 2 : 0 | Blagotin | |||||
18.03
15:00
13. April
Jastrebac
0
0
|
18.03.2018 15:00 | 13. April | 0 : 0 | Jastrebac | |||||
18.03
15:00
Parunovac
MaÄkovac
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Parunovac | 2 : 2 | MaÄkovac |
18.03
14:30
TrgovaÄki
Borac (K)
2
0
|
18.03.2018 14:30 | TrgovaÄki | 2 : 0 | Borac (K) | |||||
18.03
14:30
Sloga (B)
Napredak 1936
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Sloga (B) | 2 : 0 | Napredak 1936 | |||||
18.03
14:30
Makce
ŽelezniÄar
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Makce | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
18.03
14:30
Mladost (B)
Rudar (K)
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Rudar (K) | |||||
18.03
14:30
Radnik
Zadrugar (T)
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Radnik | 0 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
18.03
11:00
BuduÄnost (V)
Mlava (ML)
3
0
|
18.03.2018 11:00 | BuduÄnost (V) | 3 : 0 | Mlava (ML) |
18.03
15:00
Stubal
Ibar
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Stubal | 1 : 0 | Ibar | |||||
18.03
15:00
OFK Ras
Mataruge
2
1
|
18.03.2018 15:00 | OFK Ras | 2 : 1 | Mataruge | |||||
18.03
15:00
Granit
PopoviÄi
3
0
|
18.03.2018 15:00 | Granit | 3 : 0 | PopoviÄi | |||||
18.03
15:00
Ribnica
Novi Pazar 1928
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Ribnica | 1 : 2 | Novi Pazar 1928 | |||||
18.03
15:00
Proleter
Radnik
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Proleter | 1 : 0 | Radnik | |||||
18.03
15:00
Borac
Polet
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Borac | 1 : 3 | Polet | |||||
18.03
15:00
Real
Omladinac
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Real | 1 : 2 | Omladinac |
18.03
14:30
Omladinac
ŽelezniÄar
0
6
|
18.03.2018 14:30 | Omladinac | 0 : 6 | ŽelezniÄar | |||||
18.03
14:30
Polet
Ariljska rampa
2
2
|
18.03.2018 14:30 | Polet | 2 : 2 | Ariljska rampa | |||||
18.03
14:30
Savinac
Prvi partizan
4
1
|
18.03.2018 14:30 | Savinac | 4 : 1 | Prvi partizan | |||||
18.03
14:30
Jasen
Ježevica
4
0
|
18.03.2018 14:30 | Jasen | 4 : 0 | Ježevica | |||||
18.03
14:30
Äajetina
ViŔesava
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Äajetina | 1 : 0 | ViÅ”esava | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo
LauÅ”
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | LauÅ” | |||||
18.03
14:30
PeruÄac
Zlatar
0
3
|
18.03.2018 14:30 | PeruÄac | 0 : 3 | Zlatar |
18.03
14:30
Mladost
Radnik
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Radnik | |||||
18.03
14:30
ZSK
Ribnikar
3
0
|
18.03.2018 14:30 | ZSK | 3 : 0 | Ribnikar | |||||
18.03
14:30
Tvrdojevac
Iskra
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Tvrdojevac | 2 : 0 | Iskra | |||||
18.03
14:30
Tulari
Brezovica
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Tulari | 1 : 2 | Brezovica |
18.03
15:00
Mladost
Partizan
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Mladost | 0 : 1 | Partizan | |||||
18.03
15:00
Å umadija 1934
Zastava
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Å umadija 1934 | 2 : 2 | Zastava | |||||
18.03
15:00
Sloboda
KoriÄani
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 1 | KoriÄani | |||||
18.03
15:00
Jadran
Kutlovo
5
2
|
18.03.2018 15:00 | Jadran | 5 : 2 | Kutlovo | |||||
18.03
15:00
Sloga (D)
Å umadinac (KG)
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (D) | 0 : 4 | Å umadinac (KG) | |||||
18.03
15:00
Erdoglija 1931
Vodojaža
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Erdoglija 1931 | 0 : 2 | Vodojaža | |||||
18.03
15:00
Srbija
Borac (D)
5
0
|
18.03.2018 15:00 | Srbija | 5 : 0 | Borac (D) |
18.03
15:00
Doljevac 1971
Sloga
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Doljevac 1971 | 0 : 3 | Sloga | |||||
18.03
15:00
RadniÄki 1947
Moravac (ZT)
3
1
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki 1947 | 3 : 1 | Moravac (ZT) | |||||
18.03
15:00
RadniÄki 1924
Zemljoradnik
2
0
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki 1924 | 2 : 0 | Zemljoradnik | |||||
18.03
15:00
Palilula
Morava (Ž)
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Palilula | 0 : 1 | Morava (Ž) | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo GVD
Moravac (Ä)
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo GVD | 2 : 0 | Moravac (Ä) |
18.03
15:00
Sloboda
Morava
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Sloboda | 2 : 0 | Morava | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost
Äegar 2013
1
2
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 1 : 2 | Äegar 2013 | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo (GM)
Crvena zastava
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (GM) | 0 : 1 | Crvena zastava | |||||
18.03
15:00
VrtiŔte
Stevan NeŔticki
3
2
|
18.03.2018 15:00 | VrtiŔte | 3 : 2 | Stevan NeŔticki | |||||
18.03
15:00
Mladost (L)
AZ Borac 2014
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (L) | 2 : 2 | AZ Borac 2014 |
18.03
15:00
Proleter
RFK Novi Sad 1921
4
1
|
18.03.2018 15:00 | Proleter | 4 : 1 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
18.03
15:00
BaÄka 1923
Jedinstvo (G)
3
1
|
18.03.2018 15:00 | BaÄka 1923 | 3 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
18.03
15:00
ŽSK
Omladinac
4
0
|
18.03.2018 15:00 | ŽSK | 4 : 0 | Omladinac | |||||
18.03
15:00
Tatra
OFK Futog
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Tatra | 4 : 0 | OFK Futog | |||||
18.03
15:00
Sofeks
Mladost
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Sofeks | 3 : 2 | Mladost | |||||
18.03
15:00
Petrovaradin
OFK Sirig
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Petrovaradin | 2 : 2 | OFK Sirig | |||||
18.03
15:00
TSK
Å ajkaÅ” 1908
4
1
|
18.03.2018 15:00 | TSK | 4 : 1 | Å ajkaÅ” 1908 |
18.03
15:00
OFK Rtanj
GraniÄar
2
1
|
18.03.2018 15:00 | OFK Rtanj | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
18.03
15:00
Mladost
Malinik
0
6
|
18.03.2018 15:00 | Mladost | 0 : 6 | Malinik | |||||
18.03
15:00
Sloga
Rudar (VÄ)
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Sloga | 0 : 4 | Rudar (VÄ) | |||||
18.03
15:00
BuÄje
OFK 019
1
3
|
18.03.2018 15:00 | BuÄje | 1 : 3 | OFK 019 | |||||
18.03
15:00
TrebiÄ
Rgotina
3
0
|
18.03.2018 15:00 | TrebiÄ | 3 : 0 | Rgotina | |||||
18.03
15:00
Kosovo
RadniÄki (L)
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Kosovo | 1 : 0 | RadniÄki (L) | |||||
18.03
15:00
OsniÄ
OFK Knjaz
3
0
|
18.03.2018 15:00 | OsniÄ | 3 : 0 | OFK Knjaz |
18.03
15:00
Spartak
Partizanski put
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Spartak | 0 : 1 | Partizanski put | |||||
18.03
15:00
Omladinac
Polet
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Polet | |||||
18.03
15:00
Borac
Real
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Borac | 3 : 2 | Real | |||||
18.03
15:00
KaÄuÅ”a
NS Tatko
0
3
|
18.03.2018 15:00 | KaÄuÅ”a | 0 : 3 | NS Tatko | |||||
18.03
15:00
Pobeda
Svetlost Badnjevac
0
8
|
18.03.2018 15:00 | Pobeda | 0 : 8 | Svetlost Badnjevac | |||||
18.03
15:00
Dundjerski
Mladost 1982
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Dundjerski | 0 : 3 | Mladost 1982 |
18.03
11:00
Pavlovac
Mladost (S)
0
0
|
18.03.2018 11:00 | Pavlovac | 0 : 0 | Mladost (S) | |||||
18.03
14:30
Mladost (B)
OFK Rota
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | OFK Rota | |||||
18.03
14:30
FSU Južna pruga
TreŔnjevka
5
0
|
18.03.2018 14:30 | FSU Južna pruga | 5 : 0 | TreŔnjevka | |||||
18.03
14:30
BSK Bujanovac
Ternoci
4
1
|
18.03.2018 14:30 | BSK Bujanovac | 4 : 1 | Ternoci | |||||
18.03
14:30
Lugina
Vihor
3
2
|
18.03.2018 14:30 | Lugina | 3 : 2 | Vihor |
18.03
15:00
Mladost
Grdica
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Grdica | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo (D)
Napredak
3
4
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 4 | Napredak | |||||
18.03
15:00
Lasta
Borac (A)
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Lasta | 2 : 2 | Borac (A) | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo (G)
Metalac
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (G) | 3 : 2 | Metalac | |||||
18.03
15:00
Lazac
Kraljevo Hajduk
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Lazac | 2 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
18.03
15:00
Gruža
Mineral 2015
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Gruža | 2 : 0 | Mineral 2015 | |||||
18.03
15:00
Magnohrom
Partizan
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Magnohrom | 0 : 1 | Partizan |
18.03
15:00
Pomoravlje
15. Avgust 1950
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Pomoravlje | 1 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
18.03
15:00
Å umadija
BuduÄnost
0
0
|
18.03.2018 15:00 | Å umadija | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
18.03
15:00
Omladinski
Javor
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Omladinski | 1 : 2 | Javor | |||||
18.03
15:00
Borac 1805
Rudar (St)
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Borac 1805 | 2 : 0 | Rudar (St) | |||||
18.03
15:00
Omladinac
Istok 63
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Omladinac | 4 : 0 | Istok 63 | |||||
18.03
15:00
Mladost (J)
Moravac
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (J) | 1 : 0 | Moravac |
18.03
15:00
Mladost (K)
Sloga
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (K) | 4 : 0 | Sloga | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost (Ä)
Mladost (D)
2
2
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost (Ä) | 2 : 2 | Mladost (D) | |||||
18.03
15:00
Ursule
Å umadinac
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Ursule | 3 : 1 | Å umadinac | |||||
18.03
15:00
VinoraÄa
Morava (R)
2
1
|
18.03.2018 15:00 | VinoraÄa | 2 : 1 | Morava (R) | |||||
18.03
15:00
SinÄeliÄ 1934
Å antarovac
2
1
|
18.03.2018 15:00 | SinÄeliÄ 1934 | 2 : 1 | Å antarovac | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo
Morava (KS)
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Morava (KS) | |||||
18.03
15:00
Mladost (G)
Kupinovac
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (G) | 0 : 1 | Kupinovac |
18.03
14:30
OFK Zeka BuljubaŔa
FruŔkogorac
1
0
|
18.03.2018 14:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 1 : 0 | FruŔkogorac | |||||
18.03
14:30
Hajduk
Donji Srem 2015
2
2
|
18.03.2018 14:30 | Hajduk | 2 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
18.03
14:30
Mitros
FruŔka Gora
4
2
|
18.03.2018 14:30 | Mitros | 4 : 2 | FruŔka Gora | |||||
18.03
14:30
GraniÄar (K)
Sloboda
2
1
|
18.03.2018 14:30 | GraniÄar (K) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
18.03
14:30
Sloga
Mladost (B)
2
3
|
18.03.2018 14:30 | Sloga | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
18.03
14:30
Napredak
OFK BrestaÄ
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Napredak | 0 : 0 | OFK BrestaÄ | |||||
18.03
14:30
Donji Petrovci
Polet
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Donji Petrovci | 0 : 1 | Polet | |||||
18.03
14:30
GraniÄar (O)
OFK BikiÄ
0
0
|
18.03.2018 14:30 | GraniÄar (O) | 0 : 0 | OFK BikiÄ |
18.03
15:00
Slavia
Mladost (V)
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Slavia | 0 : 1 | Mladost (V) | |||||
18.03
15:00
Tempo
Glogonj
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Tempo | 0 : 2 | Glogonj | |||||
18.03
15:00
Spartak 1911
Unirea
5
0
|
18.03.2018 15:00 | Spartak 1911 | 5 : 0 | Unirea | |||||
18.03
15:00
Pobeda
Omladinac 1927
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Pobeda | 0 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
18.03
15:00
Polet
Mundial
6
1
|
18.03.2018 15:00 | Polet | 6 : 1 | Mundial |
18.03
15:00
Borac (P)
Stari TamiÅ”
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Borac (P) | 0 : 1 | Stari TamiÅ” | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost (BB)
Dolovo
3
0
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost (BB) | 3 : 0 | Dolovo | |||||
18.03
15:00
Partizan (G)
Jedinstvo
9
0
|
18.03.2018 15:00 | Partizan (G) | 9 : 0 | Jedinstvo | |||||
18.03
15:00
BSK BavaniŔte
Omladinac (D)
0
2
|
18.03.2018 15:00 | BSK BavaniŔte | 0 : 2 | Omladinac (D) | |||||
18.03
15:00
Proleter
Kolonija
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Kolonija |
18.03
15:00
Jedinstvo (MZ)
Prva Iskra
6
1
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo (MZ) | 6 : 1 | Prva Iskra | |||||
18.03
15:00
Jadar
Jedinstvo (ZA)
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Jadar | 1 : 1 | Jedinstvo (ZA) | |||||
18.03
15:00
Rudar
Antimon
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Antimon | |||||
18.03
15:00
Sloga (ST)
7. Juli
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (ST) | 1 : 3 | 7. Juli | |||||
18.03
15:00
Mladost (BR)
Sloga (LÅ )
0
5
|
18.03.2018 15:00 | Mladost (BR) | 0 : 5 | Sloga (LÅ ) |
18.03
14:30
BUSK
Dedinje
0
1
|
18.03.2018 14:30 | BUSK | 0 : 1 | Dedinje | |||||
18.03
10:00
Å eÄeranac Ada
Ajaks
0
1
|
18.03.2018 10:00 | Å eÄeranac Ada | 0 : 1 | Ajaks | |||||
18.03
14:30
Mladi Proleter
Sparta Železnik
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Mladi Proleter | 1 : 2 | Sparta Železnik | |||||
18.03
12:30
011
Novi Beograd
3
1
|
18.03.2018 12:30 | 011 | 3 : 1 | Novi Beograd | |||||
18.03
14:30
Busije
Posavac TiŔma
5
1
|
18.03.2018 14:30 | Busije | 5 : 1 | Posavac TiŔma |
18.03
14:30
Hajduk
ZaklopaÄa
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Hajduk | 1 : 1 | ZaklopaÄa | |||||
18.03
14:30
PoŔtar
Podunavac
5
2
|
18.03.2018 14:30 | PoŔtar | 5 : 2 | Podunavac | |||||
18.03
14:30
Crvenka
Siti Sport Klub
6
3
|
18.03.2018 14:30 | Crvenka | 6 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
18.03
14:30
Minel
UmÄari
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Minel | 2 : 1 | UmÄari | |||||
18.03
14:30
Pionir
Partizan
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Pionir | 0 : 0 | Partizan | |||||
18.03
14:30
PKB (K)
LepuŔnica
2
0
|
18.03.2018 14:30 | PKB (K) | 2 : 0 | LepuŔnica | |||||
18.03
14:30
Pinosava
Mladost
5
1
|
18.03.2018 14:30 | Pinosava | 5 : 1 | Mladost |
18.03
15:00
BuduÄnost (PD)
OFK Å abac
4
1
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost (PD) | 4 : 1 | OFK Å abac | |||||
18.03
15:00
Proleter
Drina
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Drina | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost (ZM)
Gorki
3
4
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost (ZM) | 3 : 4 | Gorki | |||||
18.03
15:00
Sloga
Hajduk Stanko
0
9
|
18.03.2018 15:00 | Sloga | 0 : 9 | Hajduk Stanko | |||||
18.03
15:00
Cer
Milicionar
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Cer | 3 : 1 | Milicionar | |||||
18.03
15:00
Premijer
Napredak
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Premijer | 2 : 0 | Napredak |
18.03
15:00
TreŔnjevka
Mladost (PP)
1
2
|
18.03.2018 15:00 | TreŔnjevka | 1 : 2 | Mladost (PP) | |||||
18.03
15:00
VlaÅ”iÄ
KaraÄorÄe
2
3
|
18.03.2018 15:00 | VlaÅ”iÄ | 2 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
18.03
15:00
RadniÄki
DuŔan Silni
0
2
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki | 0 : 2 | DuÅ”an Silni | |||||
18.03
13:00
Å ipurske livade
Provo 2015
2
0
|
18.03.2018 13:00 | Å ipurske livade | 2 : 0 | Provo 2015 | |||||
18.03
15:00
PriÄinoviÄ
Sloga
1
5
|
18.03.2018 15:00 | PriÄinoviÄ | 1 : 5 | Sloga | |||||
18.03
15:00
MiloÅ” Pocerac 2013
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
5
|
18.03.2018 15:00 | MiloÅ” Pocerac 2013 | 2 : 5 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ |
18.03
11:00
Bratstvo
Omladinac
3
1
|
18.03.2018 11:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Omladinac | |||||
18.03
14:30
Milanovo
Lemind 1953
2
1
|
18.03.2018 14:30 | Milanovo | 2 : 1 | Lemind 1953 | |||||
18.03
14:30
Moravac (P)
Å umadija
5
0
|
18.03.2018 14:30 | Moravac (P) | 5 : 0 | Å umadija | |||||
18.03
14:30
Marjan MB
Å FU Derbi 2016
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Marjan MB | 2 : 0 | Å FU Derbi 2016 | |||||
18.03
14:30
SuŔica 2012
BSK
3
0
|
18.03.2018 14:30 | SuŔica 2012 | 3 : 0 | BSK | |||||
18.03
14:30
RadniÄki
Real
2
1
|
18.03.2018 14:30 | RadniÄki | 2 : 1 | Real | |||||
18.03
14:30
Plantaža
OFK Morava
0
2
|
18.03.2018 14:30 | Plantaža | 0 : 2 | OFK Morava | |||||
18.03
14:30
Mladost (B)
Gradac
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (B) | 0 : 1 | Gradac |
18.03
14:30
Dimitrije TucoviÄ
Polet (T)
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Dimitrije TucoviÄ | 3 : 0 | Polet (T) | |||||
18.03
14:30
Polet (DL)
JoŔeva
5
0
|
18.03.2018 14:30 | Polet (DL) | 5 : 0 | JoŔeva | |||||
18.03
14:30
OFK Paljuvi
Vrelo
0
0
|
18.03.2018 14:30 | OFK Paljuvi | 0 : 0 | Vrelo | |||||
18.03
14:30
ÄuÄuge
Rudar
2
3
|
18.03.2018 14:30 | ÄuÄuge | 2 : 3 | Rudar |
18.03
14:30
Kolubara 2
Milenko PavloviÄ
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Kolubara 2 | 1 : 0 | Milenko PavloviÄ | |||||
18.03
14:30
KoteŔica
Mladost (L)
1
2
|
18.03.2018 14:30 | KoteŔica | 1 : 2 | Mladost (L) | |||||
18.03
14:30
Stari drugari
Mladost (VK)
5
2
|
18.03.2018 14:30 | Stari drugari | 5 : 2 | Mladost (VK) | |||||
18.03
14:30
Komanice
Rajac
2
0
|
18.03.2018 14:30 | Komanice | 2 : 0 | Rajac | |||||
18.03
11:00
Jadar 2013
Borac
3
0
|
18.03.2018 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 0 | Borac | |||||
18.03
14:30
Rakac Stave
Polet
2
3
|
18.03.2018 14:30 | Rakac Stave | 2 : 3 | Polet |
18.03
15:00
Stari Trstenik
JugoviÄi
12
1
|
18.03.2018 15:00 | Stari Trstenik | 12 : 1 | JugoviÄi | |||||
18.03
15:00
Omladinac
Beli Orlovi
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Omladinac | 3 : 2 | Beli Orlovi | |||||
18.03
15:00
Polet 57
Rubin (Z)
7
2
|
18.03.2018 15:00 | Polet 57 | 7 : 2 | Rubin (Z) | |||||
18.03
15:00
Trudbenik
Gradina
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Trudbenik | 2 : 2 | Gradina | |||||
18.03
12:00
Mladi Gorani
UÅ”Äe
2
1
|
18.03.2018 12:00 | Mladi Gorani | 2 : 1 | UÅ”Äe | |||||
18.03
15:00
Rubin (DS)
14. Oktobar
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Rubin (DS) | 2 : 2 | 14. Oktobar | |||||
18.03
15:00
Sloga (L)
Mladost (DK)
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (L) | 3 : 1 | Mladost (DK) |
18.03
15:00
Terekves
2. Oktobar
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Terekves | 1 : 2 | 2. Oktobar | |||||
18.03
15:00
Proleter
Delija
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Proleter | 0 : 3 | Delija | |||||
18.03
15:00
BuduÄnost
Napredak BT
1
5
|
18.03.2018 15:00 | BuduÄnost | 1 : 5 | Napredak BT | |||||
18.03
15:00
Omladinac
Bega
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Omladinac | 0 : 4 | Bega | |||||
18.03
15:00
Roham
1.Oktobar
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Roham | 2 : 2 | 1.Oktobar |
18.03
15:00
Å kriljac
OFK Sloga
0
3
|
18.03.2018 15:00 | Å kriljac | 0 : 3 | OFK Sloga | |||||
18.03
15:00
Pobeda 1976
Jedinstvo (B)
2
3
|
18.03.2018 15:00 | Pobeda 1976 | 2 : 3 | Jedinstvo (B) | |||||
18.03
11:00
OFK Draževac
Borac
1
1
|
18.03.2018 11:00 | OFK Draževac | 1 : 1 | Borac | |||||
18.03
11:00
OFK Napredak 1929
Napredak 2012
3
1
|
18.03.2018 11:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 1 | Napredak 2012 |
18.03
14:30
Omladinac (D)
Dunav
0
0
|
18.03.2018 14:30 | Omladinac (D) | 0 : 0 | Dunav | |||||
18.03
14:30
Aleksa Å antiÄ
Hajduk
0
1
|
18.03.2018 14:30 | Aleksa Å antiÄ | 0 : 1 | Hajduk | |||||
18.03
14:30
RadniÄki 1918
Kordun
2
1
|
18.03.2018 14:30 | RadniÄki 1918 | 2 : 1 | Kordun | |||||
18.03
14:30
Jedinstvo
Partizan
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Partizan |
18.03
14:30
Sloga (M)
ObiliÄ (Ž)
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | ObiliÄ (Ž) | |||||
18.03
14:30
Dunavac (P)
Polet (V)
2
4
|
18.03.2018 14:30 | Dunavac (P) | 2 : 4 | Polet (V) | |||||
18.03
14:30
Napredak 1934
Napredak (P)
4
1
|
18.03.2018 14:30 | Napredak 1934 | 4 : 1 | Napredak (P) | |||||
18.03
14:30
RadniÄki (P)
Stig 1955
5
0
|
18.03.2018 14:30 | RadniÄki (P) | 5 : 0 | Stig 1955 | |||||
18.03
14:30
Sirakovo
Desine
3
1
|
18.03.2018 14:30 | Sirakovo | 3 : 1 | Desine |
18.03
Bata BuliÄ
Jasenovac
2
3
|
18.03.2018 | Bata BuliÄ | 2 : 3 | Jasenovac | |||||
18.03
Sloga 1952
BSK 1924
5
0
|
18.03.2018 | Sloga 1952 | 5 : 0 | BSK 1924 | |||||
18.03
Manastirica
KrilaÅ”
1
0
|
18.03.2018 | Manastirica | 1 : 0 | KrilaÅ” | |||||
18.03
Omladinac (Å )
Napredak (S)
2
0
|
18.03.2018 | Omladinac (Å ) | 2 : 0 | Napredak (S) | |||||
18.03
Omladinac (B)
Mladost (R)
2
2
|
18.03.2018 | Omladinac (B) | 2 : 2 | Mladost (R) |
18.03
15:30
PaliÄ
Udarnik ViŔnjevac
3
0
|
18.03.2018 15:30 | PaliÄ | 3 : 0 | Udarnik ViÅ”njevac | |||||
18.03
15:30
Bratstvo
Žednik
0
4
|
18.03.2018 15:30 | Bratstvo | 0 : 4 | Žednik | |||||
18.03
15:30
Hajduk
ÄurÄin
0
2
|
18.03.2018 15:30 | Hajduk | 0 : 2 | ÄurÄin | |||||
18.03
15:30
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
2
0
|
18.03.2018 15:30 | Bikovo | 2 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
18.03
15:30
Äantavir
Elektrovojvodina
1
4
|
18.03.2018 15:30 | Äantavir | 1 : 4 | Elektrovojvodina | |||||
18.03
15:30
Solid
Lokomotiva
3
4
|
18.03.2018 15:30 | Solid | 3 : 4 | Lokomotiva |
18.03
14:30
Mladost (MI)
OFK RogaÄa
7
3
|
18.03.2018 14:30 | Mladost (MI) | 7 : 3 | OFK RogaÄa | |||||
18.03
12:00
PopoviÄ
Vis
2
5
|
18.03.2018 12:00 | PopoviÄ | 2 : 5 | Vis | |||||
18.03
14:30
OFK Slatina
Rudar 2012
0
3
|
18.03.2018 14:30 | OFK Slatina | 0 : 3 | Rudar 2012 |
18.03
15:30
Jadran
Jedinstvo (SK)
2
3
|
18.03.2018 15:30 | Jadran | 2 : 3 | Jedinstvo (SK) | |||||
18.03
15:30
GraniÄar
Slavija
1
1
|
18.03.2018 15:30 | GraniÄar | 1 : 1 | Slavija | |||||
18.03
15:30
Jedinstvo (M)
Hajduk
0
1
|
18.03.2018 15:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 1 | Hajduk | |||||
18.03
15:30
Sloga
Tisa
5
1
|
18.03.2018 15:30 | Sloga | 5 : 1 | Tisa | |||||
18.03
15:30
Å ampion
AFK
0
1
|
18.03.2018 15:30 | Å ampion | 0 : 1 | AFK | |||||
18.03
15:30
BaÄka
Tromedja
4
3
|
18.03.2018 15:30 | BaÄka | 4 : 3 | Tromedja |
18.03
14:30
Egeta
Pontes
1
2
|
18.03.2018 14:30 | Egeta | 1 : 2 | Pontes | |||||
18.03
14:30
Omladinac
Mala Vrbica
1
5
|
18.03.2018 14:30 | Omladinac | 1 : 5 | Mala Vrbica | |||||
18.03
14:30
Lokomotiva
LovÄen
1
3
|
18.03.2018 14:30 | Lokomotiva | 1 : 3 | LovÄen | |||||
18.03
14:30
KladuŔnica
Milutinovac
6
0
|
18.03.2018 14:30 | KladuŔnica | 6 : 0 | Milutinovac | |||||
18.03
14:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Rtkovo
2
0
|
18.03.2018 14:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 2 : 0 | Rtkovo |
18.03
14:30
Napredak
Markovac
2
2
|
18.03.2018 14:30 | Napredak | 2 : 2 | Markovac | |||||
18.03
14:30
Kosmajac
Sloga
0
3
|
18.03.2018 14:30 | Kosmajac | 0 : 3 | Sloga | |||||
18.03
14:30
VlaŔka 1950
ŠepŔin
1
2
|
18.03.2018 14:30 | VlaŔka 1950 | 1 : 2 | ŠepŔin | |||||
18.03
14:30
Rabrovac
RadniÄki PDM
6
2
|
18.03.2018 14:30 | Rabrovac | 6 : 2 | RadniÄki PDM | |||||
18.03
14:30
OFK Student
Omladinac
3
0
|
18.03.2018 14:30 | OFK Student | 3 : 0 | Omladinac | |||||
18.03
14:30
Dedinje
Borac
1
4
|
18.03.2018 14:30 | Dedinje | 1 : 4 | Borac |
18.03
15:00
Belo Polje
Posavina
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Belo Polje | 0 : 2 | Posavina | |||||
18.03
15:00
Sloga
Zvezda
0
7
|
18.03.2018 15:00 | Sloga | 0 : 7 | Zvezda | |||||
18.03
15:00
Duboko
LjubiniÄ
10
1
|
18.03.2018 15:00 | Duboko | 10 : 1 | LjubiniÄ | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo
Rojkovac
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Rojkovac | |||||
18.03
15:00
Krtinska
Partizan
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Krtinska | 3 : 2 | Partizan | |||||
18.03
15:00
Zadrugar
Borac
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Borac | |||||
18.03
15:00
Polet
Rvati
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Polet | 1 : 0 | Rvati |
18.03
11:00
SebeÄevac
Äarapan
1
1
|
18.03.2018 11:00 | SebeÄevac | 1 : 1 | Äarapan | |||||
18.03
11:00
Zdravinje
Bukovica
1
0
|
18.03.2018 11:00 | Zdravinje | 1 : 0 | Bukovica | |||||
18.03
15:00
Kapidžija
Rasina
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Kapidžija | 1 : 1 | Rasina | |||||
18.03
15:00
Konjuh
Mladost VPD
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Konjuh | 2 : 2 | Mladost VPD | |||||
18.03
15:00
Žabare
Borac
2
2
|
18.03.2018 15:00 | Žabare | 2 : 2 | Borac | |||||
18.03
15:00
Gornji StepoÅ”
MeŔevo
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Gornji StepoŔ | 0 : 1 | MeŔevo |
18.03
15:00
Sloga 1949
Mladost 2013
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Sloga 1949 | 2 : 1 | Mladost 2013 | |||||
18.03
11:00
Sloga (R)
Verko
1
4
|
18.03.2018 11:00 | Sloga (R) | 1 : 4 | Verko | |||||
18.03
15:00
Polet
Jedinstvo 2014
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Polet | 0 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
18.03
11:00
Torpedo
Hajduk
1
1
|
18.03.2018 11:00 | Torpedo | 1 : 1 | Hajduk |
18.03
15:00
RadniÄki
Vihor
3
0
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki | 3 : 0 | Vihor | |||||
18.03
15:00
Napredak (Sv)
Donja Mutnica
4
0
|
18.03.2018 15:00 | Napredak (Sv) | 4 : 0 | Donja Mutnica | |||||
18.03
15:00
ISK Izvor
Napredak (St)
3
5
|
18.03.2018 15:00 | ISK Izvor | 3 : 5 | Napredak (St) | |||||
18.03
15:00
Popovac
Radnik
2
1
|
18.03.2018 15:00 | Popovac | 2 : 1 | Radnik | |||||
18.03
15:00
BSK Buljane
Sloboda
4
1
|
18.03.2018 15:00 | BSK Buljane | 4 : 1 | Sloboda |
18.03
10:00
Napredak
Moravac
1
0
|
18.03.2018 10:00 | Napredak | 1 : 0 | Moravac |
18.03
11:00
Å arbane
Strelac 001
4
1
|
18.03.2018 11:00 | Å arbane | 4 : 1 | Strelac 001 | |||||
18.03
11:00
Brgule
MurgaÅ” 2012
3
0
|
18.03.2018 11:00 | Brgule | 3 : 0 | MurgaÅ” 2012 | |||||
18.03
11:00
Sloga
Kolubara
1
0
|
18.03.2018 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Kolubara | |||||
18.03
11:00
OFK Takovo
Jedinstvo
1
1
|
18.03.2018 11:00 | OFK Takovo | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
18.03
11:00
Vukona
Dokmir
2
0
|
18.03.2018 11:00 | Vukona | 2 : 0 | Dokmir |
18.03
14:30
Pobeda (SK)
Metalac
1
1
|
18.03.2018 14:30 | Pobeda (SK) | 1 : 1 | Metalac | |||||
18.03
14:30
Beli Orao
Vihor
2
5
|
18.03.2018 14:30 | Beli Orao | 2 : 5 | Vihor | |||||
18.03
14:30
Mlava (B)
Zemljoradnik
4
0
|
18.03.2018 14:30 | Mlava (B) | 4 : 0 | Zemljoradnik |
18.03
11:00
Grkljane
Polet (Å )
7
3
|
18.03.2018 11:00 | Grkljane | 7 : 3 | Polet (Å ) | |||||
18.03
15:00
Gaglovo
Zmajevac
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Gaglovo | 0 : 1 | Zmajevac | |||||
18.03
15:00
Polet (K)
Modrica
0
6
|
18.03.2018 15:00 | Polet (K) | 0 : 6 | Modrica | |||||
18.03
15:00
Mladost 2015
Globoder
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Mladost 2015 | 1 : 3 | Globoder | |||||
18.03
11:00
Globoder
Grkljane
7
3
|
18.03.2018 11:00 | Globoder | 7 : 3 | Grkljane | |||||
18.03
11:00
Polet (Å )
Å titari
3
0
|
18.03.2018 11:00 | Polet (Å ) | 3 : 0 | Å titari | |||||
18.03
11:00
Vratare
Gaglovo
3
5
|
18.03.2018 11:00 | Vratare | 3 : 5 | Gaglovo |
18.03
15:00
Radnik
Sarajevo
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Sarajevo |
18.03
15:00
Igalo
Berane
0
0
|
18.03.2018 15:00 | Igalo | 0 : 0 | Berane | |||||
18.03
15:00
Mornar
OFK Mladost LjeŔkopolje 1970
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Mornar | 2 : 0 | OFK Mladost LjeŔkopolje 1970 | |||||
18.03
15:00
Cetinje
Ibar
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Cetinje | 1 : 3 | Ibar | |||||
18.03
15:00
Bokelj
LovÄen
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Bokelj | 1 : 2 | LovÄen | |||||
18.03
15:00
Jedinstvo
Jezero
1
0
|
18.03.2018 15:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Jezero | |||||
18.03
15:00
Äelik
Otrant
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Äelik | 1 : 1 | Otrant |
18.03
09:00
Kom Eurozox 2
Ribnica
3
1
|
18.03.2018 09:00 | Kom Eurozox 2 | 3 : 1 | Ribnica | |||||
18.03
18:00
Crvena stijena
Drezga
0
0
|
18.03.2018 18:00 | Crvena stijena | 0 : 0 | Drezga |
18.03
15:00
Sloga (SB)
Sloga (R)
0
1
|
18.03.2018 15:00 | Sloga (SB) | 0 : 1 | Sloga (R) |
18.03
16:15
Barcelona
Athletic Club
2
0
|
18.03.2018 16:15 | Barcelona | 2 : 0 | Athletic Club | |||||
18.03
12:00
LeganƩs
Sevilla
2
1
|
18.03.2018 12:00 | LeganƩs | 2 : 1 | Sevilla | |||||
18.03
18:30
Villarreal
AtlƩtico Madrid
2
1
|
18.03.2018 18:30 | Villarreal | 2 : 1 | AtlƩtico Madrid | |||||
18.03
18:30
Celta Vigo
MƔlaga
0
0
|
18.03.2018 18:30 | Celta Vigo | 0 : 0 | MƔlaga | |||||
18.03
20:45
Real Madrid
Girona
6
3
|
18.03.2018 20:45 | Real Madrid | 6 : 3 | Girona |
18.03
13:30
Borussia Dortmund
Hannover 96
1
0
|
18.03.2018 13:30 | Borussia Dortmund | 1 : 0 | Hannover 96 | |||||
18.03
18:00
RB Leipzig
Bayern
2
1
|
18.03.2018 18:00 | RB Leipzig | 2 : 1 | Bayern | |||||
18.03
15:30
Kƶln
Bayer Leverkusen
2
0
|
18.03.2018 15:30 | Kƶln | 2 : 0 | Bayer Leverkusen |
18.03
15:00
Verona
Atalanta
0
5
|
18.03.2018 15:00 | Verona | 0 : 5 | Atalanta | |||||
18.03
20:45
Lazio
Bologna
1
1
|
18.03.2018 20:45 | Lazio | 1 : 1 | Bologna | |||||
18.03
15:00
Benevento
Cagliari
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Benevento | 1 : 2 | Cagliari | |||||
18.03
15:00
Milan
Chievo
3
2
|
18.03.2018 15:00 | Milan | 3 : 2 | Chievo | |||||
18.03
15:00
Torino
Fiorentina
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Torino | 1 : 2 | Fiorentina | |||||
18.03
20:45
Napoli
Genoa
1
0
|
18.03.2018 20:45 | Napoli | 1 : 0 | Genoa | |||||
18.03
12:30
Sampdoria
Internazionale
0
5
|
18.03.2018 12:30 | Sampdoria | 0 : 5 | Internazionale | |||||
18.03
15:00
Crotone
Roma
0
2
|
18.03.2018 15:00 | Crotone | 0 : 2 | Roma |
18.03
21:00
Marseille
Lyon
2
3
|
18.03.2018 21:00 | Marseille | 2 : 3 | Lyon | |||||
18.03
15:00
Metz
Nantes
1
1
|
18.03.2018 15:00 | Metz | 1 : 1 | Nantes | |||||
18.03
13:00
Nice
PSG
1
2
|
18.03.2018 13:00 | Nice | 1 : 2 | PSG | |||||
18.03
17:00
Saint-Ćtienne
Guingamp
2
0
|
18.03.2018 17:00 | Saint-Ćtienne | 2 : 0 | Guingamp |
18.03
17:00
MaÄva
Crvena zvezda
0
2
|
18.03.2018 17:00 | MaÄva | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
18.03
17:00
Napredak
Mladost
0
0
|
18.03.2018 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Mladost | |||||
18.03
14:00
Vojvodina
Zemun
0
3
|
18.03.2018 14:00 | Vojvodina | 0 : 3 | Zemun | |||||
18.03
17:00
Spartak ŽK
Rad
2
0
|
18.03.2018 17:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Rad | |||||
18.03
14:00
Javor Matis
ÄukariÄki
3
3
|
18.03.2018 14:00 | Javor Matis | 3 : 3 | ÄukariÄki | |||||
18.03
13:00
Partizan
Radnik
2
0
|
18.03.2018 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Radnik | |||||
18.03
14:00
Borac
BaÄka
2
1
|
18.03.2018 14:00 | Borac | 2 : 1 | BaÄka |
18.03
14:00
RadniÄki (P)
TSC
2
2
|
18.03.2018 14:00 | RadniÄki (P) | 2 : 2 | TSC | |||||
18.03
14:00
Teleoptik
BuduÄnost
2
2
|
18.03.2018 14:00 | Teleoptik | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
18.03
14:00
SinÄeliÄ
Jagodina
1
0
|
18.03.2018 14:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | Jagodina |
18.03
14:30
Požarevac
Sloga RadniÄki
1
0
|
18.03.2018 14:30 | Požarevac | 1 : 0 | Sloga RadniÄki | |||||
18.03
15:00
Napredak
Vojvodina
0
4
|
18.03.2018 15:00 | Napredak | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
18.03
17:00
Crvena zvezda
Rad
15
0
|
18.03.2018 17:00 | Crvena zvezda | 15 : 0 | Rad |
18.03
13:00
Å umadija 1903
KaraÄorÄe
3
1
|
18.03.2018 13:00 | Å umadija 1903 | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
18.03
14:00
Lavice DuboÄica
Kanjiža
3
3
|
18.03.2018 14:00 | Lavice DuboÄica | 3 : 3 | Kanjiža |
18.03
11:00
Brodarac
Spartak
1
2
|
18.03.2018 11:00 | Brodarac | 1 : 2 | Spartak | |||||
18.03
13:00
RadniÄki (N)
OFK Beograd
1
4
|
18.03.2018 13:00 | RadniÄki (N) | 1 : 4 | OFK Beograd |
18.03
10:00
BSK BorÄa
011
0
0
|
18.03.2018 10:00 | BSK BorÄa | 0 : 0 | 011 | |||||
18.03
11:30
Lokomotiva
RadniÄki (O)
2
1
|
18.03.2018 11:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
18.03
10:00
SindjelÄ
IM Rakovica
1
1
|
18.03.2018 10:00 | SindjelÄ | 1 : 1 | IM Rakovica |
18.03
13:00
Balkan
Žarkovo
3
2
|
18.03.2018 13:00 | Balkan | 3 : 2 | Žarkovo |
18.03
11:00
Rad MK
Voždovac MK
1
1
|
18.03.2018 11:00 | Rad MK | 1 : 1 | Voždovac MK | |||||
18.03
14:00
Lokomotiva MK
Zemun MK
2
1
|
18.03.2018 14:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | Zemun MK | |||||
18.03
16:00
Brodarac MK
RadniÄki MK
1
1
|
18.03.2018 16:00 | Brodarac MK | 1 : 1 | RadniÄki MK | |||||
18.03
13:00
Crvena zvezda MK
Internacional MK
3
3
|
18.03.2018 13:00 | Crvena zvezda MK | 3 : 3 | Internacional MK |
18.03
11:30
Bežanija MO
Rad 2 MO
2
2
|
18.03.2018 11:30 | Bežanija MO | 2 : 2 | Rad 2 MO |
18.03
11:00
ÄukariÄki
Voždovac
0
2
|
18.03.2018 11:00 | ÄukariÄki | 0 : 2 | Voždovac | |||||
18.03
15:00
RadniÄki (N)
OFK Beograd
1
1
|
18.03.2018 15:00 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | OFK Beograd |
18.03
12:30
SindjeliÄ
Internacional
1
2
|
18.03.2018 12:30 | SindjeliÄ | 1 : 2 | Internacional | |||||
18.03
13:00
Rad
BorÄa
5
2
|
18.03.2018 13:00 | Rad | 5 : 2 | BorÄa | |||||
18.03
09:00
Lokomotiva
BSK 1925
1
1
|
18.03.2018 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | BSK 1925 | |||||
18.03
09:00
Bežanija
Studenski grad
1
0
|
18.03.2018 09:00 | Bežanija | 1 : 0 | Studenski grad | |||||
18.03
12:30
Kolubara
RadniÄki (NB)
1
1
|
18.03.2018 12:30 | Kolubara | 1 : 1 | RadniÄki (NB) |
18.03
14:00
Palilulac
Omladinac
2
2
|
18.03.2018 14:00 | Palilulac | 2 : 2 | Omladinac | |||||
18.03
13:00
GSP Polet
BASK
5
2
|
18.03.2018 13:00 | GSP Polet | 5 : 2 | BASK | |||||
18.03
15:00
OLE
PoŔtar 1930
6
2
|
18.03.2018 15:00 | OLE | 6 : 2 | PoŔtar 1930 |
18.03
15:00
Prva Iskra
Rakovica
1
2
|
18.03.2018 15:00 | Prva Iskra | 1 : 2 | Rakovica |
18.03
12:00
RadniÄki (S)
Vrbas
3
0
|
18.03.2018 12:00 | RadniÄki (S) | 3 : 0 | Vrbas |
18.03
12:00
Dinamo 1945
ŽAK
4
0
|
18.03.2018 12:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | ŽAK |
18.03
14:30
011 MK
Lokomotiva MK
6
0
|
18.03.2018 14:30 | 011 MK | 6 : 0 | Lokomotiva MK | |||||
18.03
15:00
Rad MK
SinÄeliÄ MK
2
0
|
18.03.2018 15:00 | Rad MK | 2 : 0 | SinÄeliÄ MK |
18.03
12:00
Zemun MK
DIF MK
2
0
|
18.03.2018 12:00 | Zemun MK | 2 : 0 | DIF MK | |||||
18.03
11:00
Obrenovac 1905 MK
Brodarac B MK
0
1
|
18.03.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 0 : 1 | Brodarac B MK | |||||
18.03
09:00
Lola MK
OFK Beograd B MK
3
5
|
18.03.2018 09:00 | Lola MK | 3 : 5 | OFK Beograd B MK |
18.03
12:30
OLE
Internacional
0
4
|
18.03.2018 12:30 | OLE | 0 : 4 | Internacional | |||||
18.03
10:00
RadniÄki (O)
RadniÄki (NB)
2
2
|
18.03.2018 10:00 | RadniÄki (O) | 2 : 2 | RadniÄki (NB) |
18.03
15:00
DIF
Beograd 1929
18
1
|
18.03.2018 15:00 | DIF | 18 : 1 | Beograd 1929 | |||||
18.03
11:00
Sopot
BoleÄ
1
1
|
18.03.2018 11:00 | Sopot | 1 : 1 | BoleÄ |
18.03
11:00
Sport Klub 99
Kiker
0
2
|
18.03.2018 11:00 | Sport Klub 99 | 0 : 2 | Kiker |
18.03
18:30
IMT
Postar 1930
4
0
|
18.03.2018 18:30 | IMT | 4 : 0 | Postar 1930 | |||||
18.03
15:00
Hajduk
13. Maj
1
4
|
18.03.2018 15:00 | Hajduk | 1 : 4 | 13. Maj |
18.03
10:00
Dinamo 1945
ŽAK
6
0
|
18.03.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 6 : 0 | ŽAK |
18.03
14:00
BSK BorÄa MK
OFK Beograd MK
3
1
|
18.03.2018 14:00 | BSK BorÄa MK | 3 : 1 | OFK Beograd MK | |||||
18.03
09:00
Rad MK
ÄukariÄki MK
1
2
|
18.03.2018 09:00 | Rad MK | 1 : 2 | ÄukariÄki MK | |||||
18.03
14:30
Zemun MK
Voždovac MK
3
0
|
18.03.2018 14:30 | Zemun MK | 3 : 0 | Voždovac MK |
18.03
09:30
SinÄeliÄ MK
VrÄin MK
1
0
|
18.03.2018 09:30 | SinÄeliÄ MK | 1 : 0 | VrÄin MK | |||||
18.03
10:00
PKB MK
Studentski Grad MK
0
13
|
18.03.2018 10:00 | PKB MK | 0 : 13 | Studentski Grad MK |
18.03
13:00
Rakovica MK
Trijumf MK
1
1
|
18.03.2018 13:00 | Rakovica MK | 1 : 1 | Trijumf MK | |||||
18.03
11:00
PetliÄ MK
Žarkovo MK
0
5
|
18.03.2018 11:00 | PetliÄ MK | 0 : 5 | Žarkovo MK |
18.03
12:00
BSK BorÄa
BSK 1925
0
2
|
18.03.2018 12:00 | BSK BorÄa | 0 : 2 | BSK 1925 | |||||
18.03
17:00
Zemun
Teleoptik
0
3
|
18.03.2018 17:00 | Zemun | 0 : 3 | Teleoptik | |||||
18.03
10:00
OLE
Voždovac
0
3
|
18.03.2018 10:00 | OLE | 0 : 3 | Voždovac | |||||
18.03
10:00
Kolubara
OFK Beograd
0
2
|
18.03.2018 10:00 | Kolubara | 0 : 2 | OFK Beograd |
18.03
09:00
Fer Plej 06
IMT
2
2
|
18.03.2018 09:00 | Fer Plej 06 | 2 : 2 | IMT | |||||
18.03
10:00
Srem
Jedinstvo
0
1
|
18.03.2018 10:00 | Srem | 0 : 1 | Jedinstvo |
18.03
12:00
Crvenka
Banja
3
0
|
18.03.2018 12:00 | Crvenka | 3 : 0 | Banja | |||||
18.03
12:00
Palilulac
Dunav
1
2
|
18.03.2018 12:00 | Palilulac | 1 : 2 | Dunav | |||||
18.03
11:00
Zvezdara
Balkan
1
11
|
18.03.2018 11:00 | Zvezdara | 1 : 11 | Balkan |
18.03
09:00
Crvena zvezda MML
Dunavac
10
0
|
18.03.2018 09:00 | Crvena zvezda MML | 10 : 0 | Dunavac |
18.03
14:00
GrafiÄar
Ada
1
1
|
18.03.2018 14:00 | GrafiÄar | 1 : 1 | Ada | |||||
18.03
17:00
DIF
Mladenovac
2
1
|
18.03.2018 17:00 | DIF | 2 : 1 | Mladenovac |
18.03
17:30
Mladost Veternik
Srem
75
70
|
18.03.2018 17:30 | Mladost Veternik | 75 : 70 | Srem |
18.03
18:00
Sokobanja
Prokuplje
77
83
|
18.03.2018 18:00 | Sokobanja | 77 : 83 | Prokuplje | |||||
18.03
17:30
Radan
NiÅ”
72
86
|
18.03.2018 17:30 | Radan | 72 : 86 | NiÅ” |
18.03
14:30
Kadet
BuduÄnost (NS)
73
69
|
18.03.2018 14:30 | Kadet | 73 : 69 | BuduÄnost (NS) | |||||
18.03
20:30
Crvenka
Sivac
58
81
|
18.03.2018 20:30 | Crvenka | 58 : 81 | Sivac | |||||
18.03
19:00
Sloboda (NS)
Tisa
100
91
|
18.03.2018 19:00 | Sloboda (NS) | 100 : 91 | Tisa |
18.03
17:00
ŽelezniÄar
Pink
93
71
|
18.03.2018 17:00 | ŽelezniÄar | 93 : 71 | Pink | |||||
18.03
15:30
Lokomotiva 2016
Dinamo
62
85
|
18.03.2018 15:30 | Lokomotiva 2016 | 62 : 85 | Dinamo | |||||
18.03
20:00
BNS
Jedinstvo
66
72
|
18.03.2018 20:00 | BNS | 66 : 72 | Jedinstvo |
18.03
18:00
Sloga (D)
Zicer 2014
71
66
|
18.03.2018 18:00 | Sloga (D) | 71 : 66 | Zicer 2014 |
18.03
16:30
Fair Play
Actavis Academy
98
58
|
18.03.2018 16:30 | Fair Play | 98 : 58 | Actavis Academy |
18.03
16:30
Grocka
Zvezdara
78
47
|
18.03.2018 16:30 | Grocka | 78 : 47 | Zvezdara |
18.03
19:00
Crvena zvezda MTS
Mornar
91
63
|
18.03.2018 19:00 | Crvena zvezda MTS | 91 : 63 | Mornar | 1:0 | ||||
18.03
21:00
BuduÄnost VOLI
Cedevita
84
83
|
18.03.2018 21:00 | BuduÄnost VOLI | 84 : 83 | Cedevita | 1:0 |
18.03
13:00
Mladost Admiral
Zlatibor
93
101
|
18.03.2018 13:00 | Mladost Admiral | 93 : 101 | Zlatibor |
18.03
17:00
KaraÄorÄevo
Banovci Dunav
75
69
|
18.03.2018 17:00 | KaraÄorÄevo | 75 : 69 | Banovci Dunav | |||||
18.03
17:00
NjegoÅ”
Äelarevo
52
87
|
18.03.2018 17:00 | NjegoÅ” | 52 : 87 | Äelarevo |
18.03
20:00
RadniÄki (NB)
Stara Pazova
58
65
|
18.03.2018 20:00 | RadniÄki (NB) | 58 : 65 | Stara Pazova | |||||
18.03
18:00
Proleter (NS)
Novosadska ŽKA
50
103
|
18.03.2018 18:00 | Proleter (NS) | 50 : 103 | Novosadska ŽKA |
18.03
17:00
GraÄac
Metalac Takovo
1
3
|
18.03.2018 17:00 | GraÄac | 1 : 3 | Metalac Takovo |
18.03
12:00
Lotus
Partizan
2
3
|
18.03.2018 12:00 | Lotus | 2 : 3 | Partizan |
18.03
17:00
Pirot
Hajduk Veljko
3
0
|
18.03.2018 17:00 | Pirot | 3 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
18.03
17:00
MOK TopliÄanin 97
NiÅ” 2
1
3
|
18.03.2018 17:00 | MOK TopliÄanin 97 | 1 : 3 | NiÅ” 2 |
18.03
20:00
Sombor
Vojvodina NS Seme 2
0
3
|
18.03.2018 20:00 | Sombor | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme 2 |
18.03
14:00
LuÄani
Tamnava VoÄar
3
0
|
18.03.2018 14:00 | LuÄani | 3 : 0 | Tamnava VoÄar |
18.03
19:00
Å umadija
Blok Aut
3
1
|
18.03.2018 19:00 | Å umadija | 3 : 1 | Blok Aut | |||||
18.03
16:30
Crnjanski
KaraÄorÄe
0
3
|
18.03.2018 16:30 | Crnjanski | 0 : 3 | KaraÄorÄe |
18.03
18:00
Stig
Mladi Radnik 2
3
0
|
18.03.2018 18:00 | Stig | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
18.03
19:00
Jagodina
Smederevo Carina
1
3
|
18.03.2018 19:00 | Jagodina | 1 : 3 | Smederevo Carina |
18.03
16:00
Borac
TopliÄki Vitezovi
3
2
|
18.03.2018 16:00 | Borac | 3 : 2 | TopliÄki Vitezovi |
18.03
17:00
ZajeÄar
ParaÄin
3
0
|
18.03.2018 17:00 | ZajeÄar | 3 : 0 | ParaÄin | |||||
18.03
16:00
Aleksinac
KurŔumlija
0
3
|
18.03.2018 16:00 | Aleksinac | 0 : 3 | KurŔumlija | |||||
18.03
18:00
Bor
Desetka
1
3
|
18.03.2018 18:00 | Bor | 1 : 3 | Desetka |
18.03
13:00
Tara
Sloboda S
3
2
|
18.03.2018 13:00 | Tara | 3 : 2 | Sloboda S | |||||
18.03
17:00
Tutin
Bambi volej
3
2
|
18.03.2018 17:00 | Tutin | 3 : 2 | Bambi volej | |||||
18.03
16:00
Trstenik
Crnokosa Artos
3
0
|
18.03.2018 16:00 | Trstenik | 3 : 0 | Crnokosa Artos |
18.03
15:00
Lavice 07
Novi Sad
2
3
|
18.03.2018 15:00 | Lavice 07 | 2 : 3 | Novi Sad | |||||
18.03
17:00
Mladost (NP)
Maks
3
0
|
18.03.2018 17:00 | Mladost (NP) | 3 : 0 | Maks |
18.03
10:00
Lucky Star
Ribnica
3
2
|
18.03.2018 10:00 | Lucky Star | 3 : 2 | Ribnica |
18.03
17:00
Zaslon
Imlek
0
3
|
18.03.2018 17:00 | Zaslon | 0 : 3 | Imlek | |||||
18.03
19:00
Lazarevac
SmeÄ 5
3
0
|
18.03.2018 19:00 | Lazarevac | 3 : 0 | SmeÄ 5 |
18.03
15:00
Äerdap
Viner
3
1
|
18.03.2018 15:00 | Äerdap | 3 : 1 | Viner | |||||
18.03
15:00
Ozren
Timok
1
3
|
18.03.2018 15:00 | Ozren | 1 : 3 | Timok |
18.03
13:00
Vrbas
Apatin
1
3
|
18.03.2018 13:00 | Vrbas | 1 : 3 | Apatin | |||||
18.03
11:00
Hajduk
Spartak 2
0
3
|
18.03.2018 11:00 | Hajduk | 0 : 3 | Spartak 2 | |||||
18.03
17:30
Gox-IN Phibrows
Soko
3
0
|
18.03.2018 17:30 | Gox-IN Phibrows | 3 : 0 | Soko | |||||
18.03
18:00
Libero
CVS
0
3
|
18.03.2018 18:00 | Libero | 0 : 3 | CVS |
18.03
16:00
Banat
Dunav
3
0
|
18.03.2018 16:00 | Banat | 3 : 0 | Dunav |
18.03
12:45
Å trand Volej
BeoÄin
3
1
|
18.03.2018 12:45 | Å trand Volej | 3 : 1 | BeoÄin |
18.03
15:00
GrbiÄ
Mladost
3
1
|
18.03.2018 15:00 | GrbiÄ | 3 : 1 | Mladost |
18.03
20:30
Avala
ObiliÄ
3
0
|
18.03.2018 20:30 | Avala | 3 : 0 | ObiliÄ | |||||
18.03
10:30
Pionir
Dunav
1
3
|
18.03.2018 10:30 | Pionir | 1 : 3 | Dunav |
18.03
12:15
Mladenovac
Akademija Singidunum
3
0
|
18.03.2018 12:15 | Mladenovac | 3 : 0 | Akademija Singidunum |
18.03
17:00
Omladinac
Smederevo
2
3
|
18.03.2018 17:00 | Omladinac | 2 : 3 | Smederevo |
18.03
13:00
Jagodina
Kralj
0
3
|
18.03.2018 13:00 | Jagodina | 0 : 3 | Kralj | |||||
18.03
13:00
Kraguj-RadniÄki
Spartak (Lj)
0
3
|
18.03.2018 13:00 | Kraguj-RadniÄki | 0 : 3 | Spartak (Lj) |
18.03
14:05
ŽelezniÄar
Crnjanski
2
3
|
18.03.2018 14:05 | ŽelezniÄar | 2 : 3 | Crnjanski | |||||
18.03
12:20
Crvena zvezda
AS
3
0
|
18.03.2018 12:20 | Crvena zvezda | 3 : 0 | AS | |||||
18.03
12:20
Roda
Lucky Star
3
0
|
18.03.2018 12:20 | Roda | 3 : 0 | Lucky Star |
18.03
11:00
Radnicki
Sterija
1
3
|
18.03.2018 11:00 | Radnicki | 1 : 3 | Sterija | |||||
18.03
11:00
AS Batajnica
TENT
3
2
|
18.03.2018 11:00 | AS Batajnica | 3 : 2 | TENT | |||||
18.03
14:30
Crvena zvezda
Beograd
3
2
|
18.03.2018 14:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Beograd | |||||
18.03
09:00
Blok Aut
Imlek
0
3
|
18.03.2018 09:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Imlek | |||||
18.03
09:00
Partizan
Dunav
3
0
|
18.03.2018 09:00 | Partizan | 3 : 0 | Dunav | |||||
18.03
12:45
Volleyland
Lucky Star
3
2
|
18.03.2018 12:45 | Volleyland | 3 : 2 | Lucky Star | |||||
18.03
12:45
AS
Roda
3
1
|
18.03.2018 12:45 | AS | 3 : 1 | Roda |
18.03
17:30
Bane
Prva Petoletka
25
38
|
18.03.2018 17:30 | Bane | 25 : 38 | Prva Petoletka |
18.03
18:30
Novi Beograd
SC Voždovac 2012
18
25
|
18.03.2018 18:30 | Novi Beograd | 18 : 25 | SC Voždovac 2012 |
18.03
17:00
Jastrebac
BSK Heba
22
29
|
18.03.2018 17:00 | Jastrebac | 22 : 29 | BSK Heba | |||||
18.03
19:00
Vlasotince
Aleksinac
30
28
|
18.03.2018 19:00 | Vlasotince | 30 : 28 | Aleksinac |
18.03
18:00
Potisje Pleteks
Slavija
21
20
|
18.03.2018 18:00 | Potisje Pleteks | 21 : 20 | Slavija |
18.03
15:30
Morava 2
Udarnik
39
32
|
18.03.2018 15:30 | Morava 2 | 39 : 32 | Udarnik |
18.03
16:00
DorÄol
GuÄevo
43
24
|
18.03.2018 16:00 | DorÄol | 43 : 24 | GuÄevo | |||||
18.03
18:30
Rakovica
Loznica 2
38
17
|
18.03.2018 18:30 | Rakovica | 38 : 17 | Loznica 2 |
18.03
17:30
Metalac AD
RadniÄki 1964
24
32
|
18.03.2018 17:30 | Metalac AD | 24 : 32 | RadniÄki 1964 | |||||
18.03
18:30
Napredak 12
Župa
33
15
|
18.03.2018 18:30 | Napredak 12 | 33 : 15 | Župa |
18.03
19:00
Vranje
TopliÄanin
19
22
|
18.03.2018 19:00 | Vranje | 19 : 22 | TopliÄanin |
18.03
16:30
Beograd
Metalac 2015
26
20
|
18.03.2018 16:30 | Beograd | 26 : 20 | Metalac 2015 | |||||
18.03
17:00
Rudar
Loznica Grad
25
33
|
18.03.2018 17:00 | Rudar | 25 : 33 | Loznica Grad |
18.03
16:00
Senta
Apatin (Ž)
21
33
|
18.03.2018 16:00 | Senta | 21 : 33 | Apatin (Ž) |
18.03
18:30
Naisa
Sloga (PM)
47
15
|
18.03.2018 18:30 | Naisa | 47 : 15 | Sloga (PM) | |||||
18.03
19:30
Junior
Voždovac 1955
26
28
|
18.03.2018 19:30 | Junior | 26 : 28 | Voždovac 1955 |
18.03
TaÅ”
Zemun
2
14
|
18.03.2018 | TaÅ” | 2 : 14 | Zemun |
18.03
Singidunum
TENT
17
18
|
18.03.2018 | Singidunum | 17 : 18 | TENT | 0:1 | ||||
18.03
BeÄej
Dunav
12
7
|
18.03.2018 | BeÄej | 12 : 7 | Dunav | 1:0 |
18.03
20:30
KalÄa
Ekonomac
5
7
|
18.03.2018 20:30 | KalÄa | 5 : 7 | Ekonomac |
18.03
19:30
Vinter sport
Metalac Kolorado
8
1
|
18.03.2018 19:30 | Vinter sport | 8 : 1 | Metalac Kolorado |
18.03
20:30
PÄinja
Novi Sad
6
1
|
18.03.2018 20:30 | PÄinja | 6 : 1 | Novi Sad | |||||
18.03
20:00
Tango
Tisa
2
4
|
18.03.2018 20:00 | Tango | 2 : 4 | Tisa | |||||
18.03
20:00
KraljeviÄevo
Apa Futsal
7
4
|
18.03.2018 20:00 | KraljeviÄevo | 7 : 4 | Apa Futsal | |||||
18.03
18:30
MiÄko trend
Sombor
9
3
|
18.03.2018 18:30 | MiÄko trend | 9 : 3 | Sombor |
18.03
19:00
Župski Rubin
Partenon
3
3
|
18.03.2018 19:00 | Župski Rubin | 3 : 3 | Partenon | |||||
18.03
20:00
Olimp
KosjeriÄ
4
4
|
18.03.2018 20:00 | Olimp | 4 : 4 | KosjeriÄ |
18.03
17:30
Akademac
NiÅ” 92
3
2
|
18.03.2018 17:30 | Akademac | 3 : 2 | NiÅ” 92 | |||||
18.03
18:15
Leskovac
Bor
10
2
|
18.03.2018 18:15 | Leskovac | 10 : 2 | Bor | |||||
18.03
19:00
Bele crkve
RadniÄki 2010
2
2
|
18.03.2018 19:00 | Bele crkve | 2 : 2 | RadniÄki 2010 | |||||
18.03
15:30
Ekonomist
Zufo
3
5
|
18.03.2018 15:30 | Ekonomist | 3 : 5 | Zufo |
18.03
21:30
Konjarnik
Banjica
6
4
|
18.03.2018 21:30 | Konjarnik | 6 : 4 | Banjica |
18.03
16:00
PP 192
92
8
2
|
18.03.2018 16:00 | PP 192 | 8 : 2 | 92 |