13.11
13:00
Šumadija (A)
Sloga (PM)
0
0
|
13.11.2010 13:00 | Šumadija (A) | 0 : 0 | Sloga (PM) | |||||
13.11
13:00
Sloga (BB)
Sloga (P)
0
0
|
13.11.2010 13:00 | Sloga (BB) | 0 : 0 | Sloga (P) | |||||
13.11
13:00
Mačva
Sloboda (Č)
3
0
|
13.11.2010 13:00 | Mačva | 3 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
13.11
13:00
Rudar (K)
Železničar
1
0
|
13.11.2010 13:00 | Rudar (K) | 1 : 0 | Železničar | |||||
13.11
13:00
Budućnost
Sloga (K)
0
2
|
13.11.2010 13:00 | Budućnost | 0 : 2 | Sloga (K) | |||||
13.11
13:00
FAP
Jedinstvo
1
0
|
13.11.2010 13:00 | FAP | 1 : 0 | Jedinstvo |
13.11
13:30
Dubočica
Trstenik PPT
2
2
|
13.11.2010 13:30 | Dubočica | 2 : 2 | Trstenik PPT | |||||
13.11
13:30
Timok
Car Konstantin
5
3
|
13.11.2010 13:30 | Timok | 5 : 3 | Car Konstantin | |||||
13.11
13:30
Radnički (N)
Jedinstvo (P)
1
1
|
13.11.2010 13:30 | Radnički (N) | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
13.11
13:30
Žitorađa
Kopaonik
0
0
|
13.11.2010 13:30 | Žitorađa | 0 : 0 | Kopaonik | |||||
13.11
13:30
Radnički (S)
Hajduk Veljko
2
0
|
13.11.2010 13:30 | Radnički (S) | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
13.11
13:30
Sloga (D)
Vlasina
4
2
|
13.11.2010 13:30 | Sloga (D) | 4 : 2 | Vlasina |
13.11
14:00
Sloboda (NK)
Sloga (T)
0
3
|
13.11.2010 14:00 | Sloboda (NK) | 0 : 3 | Sloga (T) | |||||
13.11
14:00
ČSK Pivara
Tekstilac Ites
3
2
|
13.11.2010 14:00 | ČSK Pivara | 3 : 2 | Tekstilac Ites | |||||
13.11
14:00
Radnički (NP)
Cement
0
0
|
13.11.2010 14:00 | Radnički (NP) | 0 : 0 | Cement | |||||
13.11
14:00
Veternik Viskol
Dolina
1
1
|
13.11.2010 14:00 | Veternik Viskol | 1 : 1 | Dolina | |||||
13.11
14:00
Solunac
Senta
1
0
|
13.11.2010 14:00 | Solunac | 1 : 0 | Senta | |||||
13.11
14:00
Mladost (BJ)
OFK Kikinda
2
1
|
13.11.2010 14:00 | Mladost (BJ) | 2 : 1 | OFK Kikinda |
13.11
13:00
Dorćol
Srem (J)
0
2
|
13.11.2010 13:00 | Dorćol | 0 : 2 | Srem (J) | |||||
13.11
13:00
Mladenovac
Voždovac
5
0
|
13.11.2010 13:00 | Mladenovac | 5 : 0 | Voždovac |
13.11
13:00
Slavija
Jošanica
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Slavija | 2 : 1 | Jošanica | |||||
13.11
13:00
Takovo
Metalac (K)
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Takovo | 2 : 1 | Metalac (K) | |||||
13.11
13:00
Mokra Gora
Omladinac (NS)
4
2
|
13.11.2010 13:00 | Mokra Gora | 4 : 2 | Omladinac (NS) | |||||
13.11
13:00
Trepča
Polet (T)
3
1
|
13.11.2010 13:00 | Trepča | 3 : 1 | Polet (T) | |||||
13.11
13:00
Partizan (C)
Tutin
6
1
|
13.11.2010 13:00 | Partizan (C) | 6 : 1 | Tutin |
13.11
13:00
Vrbovac
Šapine
2
5
|
13.11.2010 13:00 | Vrbovac | 2 : 5 | Šapine |
13.11
13:30
Sloga
Balkanski
3
2
|
13.11.2010 13:30 | Sloga | 3 : 2 | Balkanski | |||||
13.11
13:30
Morava (VH)
Ropotovo
1
2
|
13.11.2010 13:30 | Morava (VH) | 1 : 2 | Ropotovo | |||||
13.11
13:30
Zloćudovo
Moravac Orion
2
0
|
13.11.2010 13:30 | Zloćudovo | 2 : 0 | Moravac Orion | |||||
13.11
13:30
Pusta Reka
Radan
3
0
|
13.11.2010 13:30 | Pusta Reka | 3 : 0 | Radan |
13.11
13:30
SFS Borac
Juhor
0
0
|
13.11.2010 13:30 | SFS Borac | 0 : 0 | Juhor |
13.11
14:00
Dinamo
Budućnost
1
1
|
13.11.2010 14:00 | Dinamo | 1 : 1 | Budućnost | |||||
13.11
14:00
Kozara
Radnički (Z)
3
0
|
13.11.2010 14:00 | Kozara | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
13.11
14:00
Jedinstvo
Bačka Topola
3
1
|
13.11.2010 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Bačka Topola | |||||
13.11
14:00
Obilić
Proleter
0
0
|
13.11.2010 14:00 | Obilić | 0 : 0 | Proleter |
13.11
14:00
Bačka (BP)
Index
1
0
|
13.11.2010 14:00 | Bačka (BP) | 1 : 0 | Index | |||||
13.11
14:00
Metalac AV
Obilić
1
1
|
13.11.2010 14:00 | Metalac AV | 1 : 1 | Obilić | |||||
13.11
14:00
Jugović
Crvena Zvezda
2
0
|
13.11.2010 14:00 | Jugović | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
13.11
14:00
1. Maj
Omladinac
3
2
|
13.11.2010 14:00 | 1. Maj | 3 : 2 | Omladinac | |||||
13.11
14:00
Radnički (SM)
Budućnost
1
2
|
13.11.2010 14:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Budućnost |
13.11
11:00
Milutinac
Turbina
2
1
|
13.11.2010 11:00 | Milutinac | 2 : 1 | Turbina | |||||
13.11
10:00
Slavija
Lokomotiva
2
0
|
13.11.2010 10:00 | Slavija | 2 : 0 | Lokomotiva |
13.11
13:00
VGSK
Polet (SD)
0
0
|
13.11.2010 13:00 | VGSK | 0 : 0 | Polet (SD) | |||||
13.11
13:00
Mlava (ML)
Bata Bulić
4
1
|
13.11.2010 13:00 | Mlava (ML) | 4 : 1 | Bata Bulić |
13.11
Selevac
Jedinstvo (K)
4
3
|
13.11.2010 | Selevac | 4 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
13.11
Glavaš
Omladinac (R)
0
1
|
13.11.2010 | Glavaš | 0 : 1 | Omladinac (R) |
13.11
13:00
Marjan
Šumadija
0
1
|
13.11.2010 13:00 | Marjan | 0 : 1 | Šumadija | |||||
13.11
13:00
Badnjevac
Lokomotiva
0
2
|
13.11.2010 13:00 | Badnjevac | 0 : 2 | Lokomotiva |
13.11
13:00
Mačva 2005
Majur
3
2
|
13.11.2010 13:00 | Mačva 2005 | 3 : 2 | Majur |
13.11
Knežica
Mladost (B)
1
3
|
13.11.2010 | Knežica | 1 : 3 | Mladost (B) | |||||
13.11
Napredak
Rad
7
3
|
13.11.2010 | Napredak | 7 : 3 | Rad |
13.11
13:30
Mladost
Sloga
1
1
|
13.11.2010 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloga |
13.11
13:30
SFK Moravac
Buducnost
0
3
|
13.11.2010 13:30 | SFK Moravac | 0 : 3 | Buducnost | |||||
13.11
13:30
Gradac
Jedinstvo (G)
1
1
|
13.11.2010 13:30 | Gradac | 1 : 1 | Jedinstvo (G) |
13.11
13:30
Zadrugar
Prčevac
5
3
|
13.11.2010 13:30 | Zadrugar | 5 : 3 | Prčevac | |||||
13.11
13:30
Napredak
Tanasko Rajić
4
0
|
13.11.2010 13:30 | Napredak | 4 : 0 | Tanasko Rajić | |||||
13.11
13:30
Borac
Dragoš
0
6
|
13.11.2010 13:30 | Borac | 0 : 6 | Dragoš | |||||
13.11
13:30
Lužnica
Vladimir Durković
2
1
|
13.11.2010 13:30 | Lužnica | 2 : 1 | Vladimir Durković |
13.11
Dunđerski
Kosovac
1
2
|
13.11.2010 | Dunđerski | 1 : 2 | Kosovac | |||||
13.11
Topličanin
Dobrič
4
0
|
13.11.2010 | Topličanin | 4 : 0 | Dobrič | |||||
13.11
Borac
Omladinac
1
2
|
13.11.2010 | Borac | 1 : 2 | Omladinac | |||||
13.11
Polet
Partizanski put
3
0
|
13.11.2010 | Polet | 3 : 0 | Partizanski put |
13.11
Aluminjum
Mladost
2
4
|
13.11.2010 | Aluminjum | 2 : 4 | Mladost |
13.11
13:30
Krivelj
Sloga (K)
3
1
|
13.11.2010 13:30 | Krivelj | 3 : 1 | Sloga (K) | |||||
13.11
13:30
Rudna Glava
Ključ
1
4
|
13.11.2010 13:30 | Rudna Glava | 1 : 4 | Ključ | |||||
13.11
13:30
Poreč
Brestovac
0
0
|
13.11.2010 13:30 | Poreč | 0 : 0 | Brestovac |
13.11
17:00
Mladost
Dedina
7
2
|
13.11.2010 17:00 | Mladost | 7 : 2 | Dedina | |||||
13.11
17:00
Bošnjane
Mladost
8
1
|
13.11.2010 17:00 | Bošnjane | 8 : 1 | Mladost | |||||
13.11
17:00
Sloga
FUD
1
5
|
13.11.2010 17:00 | Sloga | 1 : 5 | FUD | |||||
13.11
17:00
Sloga
Poljoprivrednik
1
0
|
13.11.2010 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Poljoprivrednik | |||||
13.11
17:00
Temnić
Trudbenik
1
2
|
13.11.2010 17:00 | Temnić | 1 : 2 | Trudbenik | |||||
13.11
17:00
Čitluk
Jedinstvo 1936
2
2
|
13.11.2010 17:00 | Čitluk | 2 : 2 | Jedinstvo 1936 | |||||
13.11
17:00
Velika Drenova
Naupare
1
0
|
13.11.2010 17:00 | Velika Drenova | 1 : 0 | Naupare | |||||
13.11
17:00
Jasika
Blagotin
3
1
|
13.11.2010 17:00 | Jasika | 3 : 1 | Blagotin |
13.11
13:00
Čoka
Tisa
3
0
|
13.11.2010 13:00 | Čoka | 3 : 0 | Tisa | |||||
13.11
13:00
Subotica
Vinogradar
0
3
|
13.11.2010 13:00 | Subotica | 0 : 3 | Vinogradar | |||||
13.11
13:00
Njegoš
Bačka
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Njegoš | 2 : 1 | Bačka | |||||
13.11
13:00
Panonija IM Topola
Sloboda
4
1
|
13.11.2010 13:00 | Panonija IM Topola | 4 : 1 | Sloboda |
13.11
13:00
Naftagas
Delija
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Naftagas | 2 : 1 | Delija | |||||
13.11
13:00
Borac
Vojvodina
2
2
|
13.11.2010 13:00 | Borac | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
13.11
13:00
Mladost
Crvena Zvezda (RS)
1
0
|
13.11.2010 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
13.11
13:00
Bilećanin
Potisje
4
4
|
13.11.2010 13:00 | Bilećanin | 4 : 4 | Potisje | |||||
13.11
13:00
Mladost
OFK Klek
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Mladost | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
13.11
13:00
Krajina
Rusanda
4
0
|
13.11.2010 13:00 | Krajina | 4 : 0 | Rusanda |
13.11
13:30
BAK
Partizan (G)
1
0
|
13.11.2010 13:30 | BAK | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
13.11
13:30
Vršac United
Budućnost
3
0
|
13.11.2010 13:30 | Vršac United | 3 : 0 | Budućnost |
13.11
14:00
Mladost
Omladinac
3
1
|
13.11.2010 14:00 | Mladost | 3 : 1 | Omladinac | |||||
13.11
14:00
Borac
Kula
2
1
|
13.11.2010 14:00 | Borac | 2 : 1 | Kula |
13.11
Mladost
Bečej
2
0
|
13.11.2010 | Mladost | 2 : 0 | Bečej | |||||
13.11
Kabel
Vrbas
5
0
|
13.11.2010 | Kabel | 5 : 0 | Vrbas | |||||
13.11
Petrovaradin
Srbobran
3
1
|
13.11.2010 | Petrovaradin | 3 : 1 | Srbobran | |||||
13.11
Omladinac
Stari Grad
2
1
|
13.11.2010 | Omladinac | 2 : 1 | Stari Grad | |||||
13.11
Hercegovac
Jedinstvo
2
0
|
13.11.2010 | Hercegovac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
13.11
Šajkaš
ŽSK
2
0
|
13.11.2010 | Šajkaš | 2 : 0 | ŽSK | |||||
13.11
Borac
Slavija
1
1
|
13.11.2010 | Borac | 1 : 1 | Slavija | |||||
13.11
Železničar
Tvrdjava
3
0
|
13.11.2010 | Železničar | 3 : 0 | Tvrdjava |
13.11
15:00
Ljukovo
Železničar
0
0
|
13.11.2010 15:00 | Ljukovo | 0 : 0 | Železničar | |||||
13.11
15:00
Zeka Buljubaša
Sloven
1
1
|
13.11.2010 15:00 | Zeka Buljubaša | 1 : 1 | Sloven | |||||
13.11
15:00
Mladost
Partizan
2
1
|
13.11.2010 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Partizan | |||||
13.11
15:00
Hajduk
Hajduk (Š)
1
3
|
13.11.2010 15:00 | Hajduk | 1 : 3 | Hajduk (Š) | |||||
13.11
15:00
LSK Laćarak
Graničar
3
0
|
13.11.2010 15:00 | LSK Laćarak | 3 : 0 | Graničar | |||||
13.11
15:00
Podrinje
Jadran
2
0
|
13.11.2010 15:00 | Podrinje | 2 : 0 | Jadran | |||||
13.11
15:00
Fruškogorac
Borac Sloga "Milšped"
2
2
|
13.11.2010 15:00 | Fruškogorac | 2 : 2 | Borac Sloga "Milšped" | |||||
13.11
15:00
Hajduk (B)
Jedinstvo
3
4
|
13.11.2010 15:00 | Hajduk (B) | 3 : 4 | Jedinstvo |
13.11
13:00
Poštar - Zvezdara
IM Rakovica
1
1
|
13.11.2010 13:00 | Poštar - Zvezdara | 1 : 1 | IM Rakovica | |||||
13.11
13:00
PKB Kovilovo
Strelac
3
0
|
13.11.2010 13:00 | PKB Kovilovo | 3 : 0 | Strelac | |||||
13.11
13:00
Komgrap
Baćevac
1
1
|
13.11.2010 13:00 | Komgrap | 1 : 1 | Baćevac | |||||
13.11
13:00
BSK Batajnica
Dunavac
0
1
|
13.11.2010 13:00 | BSK Batajnica | 0 : 1 | Dunavac | |||||
13.11
13:00
Rudar
Prva Iskra
3
1
|
13.11.2010 13:00 | Rudar | 3 : 1 | Prva Iskra |
13.11
13:00
Dobrača
Opornica
4
2
|
13.11.2010 13:00 | Dobrača | 4 : 2 | Opornica |
13.11
13:00
Đerdap
Pobeda
4
1
|
13.11.2010 13:00 | Đerdap | 4 : 1 | Pobeda |
13.11
13:00
Zadrugar
Rudar
3
4
|
13.11.2010 13:00 | Zadrugar | 3 : 4 | Rudar |
13.11
Palanka
Budućnost
1
0
|
13.11.2010 | Palanka | 1 : 0 | Budućnost |
13.11
Prvi srpski ustanak
Bokanja
0
1
|
13.11.2010 | Prvi srpski ustanak | 0 : 1 | Bokanja |
13.11
13:00
Crnča
Mladost
0
3
|
13.11.2010 13:00 | Crnča | 0 : 3 | Mladost |
13.11
Borac
Budućnost
4
0
|
13.11.2010 | Borac | 4 : 0 | Budućnost |
13.11
13:30
Jedinstvo
Mladi Radnik
0
2
|
13.11.2010 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladi Radnik | |||||
13.11
13:30
Palilula
Katun
5
1
|
13.11.2010 13:30 | Palilula | 5 : 1 | Katun | |||||
13.11
13:30
Polet (V)
Kraljevo
3
0
|
13.11.2010 13:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Kraljevo | |||||
13.11
13:30
Draževac
Sloga
1
2
|
13.11.2010 13:30 | Draževac | 1 : 2 | Sloga | |||||
13.11
13:30
Crvena Zvezda
Polet (R)
3
2
|
13.11.2010 13:30 | Crvena Zvezda | 3 : 2 | Polet (R) | |||||
13.11
13:30
Vukašinovac
Pobeda
12
1
|
13.11.2010 13:30 | Vukašinovac | 12 : 1 | Pobeda | |||||
13.11
13:30
Tempo
Gredetin
6
1
|
13.11.2010 13:30 | Tempo | 6 : 1 | Gredetin |
13.11
13:30
Ursule
Rudar
8
0
|
13.11.2010 13:30 | Ursule | 8 : 0 | Rudar |
13.11
Graničar
Panonija
0
0
|
13.11.2010 | Graničar | 0 : 0 | Panonija |
13.11
13:30
Fruškogorski partizan
Tatra
7
0
|
13.11.2010 13:30 | Fruškogorski partizan | 7 : 0 | Tatra | |||||
13.11
13:30
Mladost
Bačka
0
1
|
13.11.2010 13:30 | Mladost | 0 : 1 | Bačka |
13.11
14:00
Kameni
Sloboda
0
0
|
13.11.2010 14:00 | Kameni | 0 : 0 | Sloboda | |||||
13.11
14:00
Srem
Mladost
2
1
|
13.11.2010 14:00 | Srem | 2 : 1 | Mladost | |||||
13.11
14:00
Napredak
Vitez
8
0
|
13.11.2010 14:00 | Napredak | 8 : 0 | Vitez | |||||
13.11
14:00
OFK Brestač
Šumar
1
1
|
13.11.2010 14:00 | OFK Brestač | 1 : 1 | Šumar | |||||
13.11
14:00
Sremac
Sloven
0
2
|
13.11.2010 14:00 | Sremac | 0 : 2 | Sloven | |||||
13.11
14:00
Popinci
Graničar
3
0
|
13.11.2010 14:00 | Popinci | 3 : 0 | Graničar |
13.11
13:00
BSK
TEK Sloga
0
1
|
13.11.2010 13:00 | BSK | 0 : 1 | TEK Sloga | |||||
13.11
13:00
Krtinska
OFK Zabrežje
4
1
|
13.11.2010 13:00 | Krtinska | 4 : 1 | OFK Zabrežje | |||||
13.11
13:00
Šumadija
Napredak
0
0
|
13.11.2010 13:00 | Šumadija | 0 : 0 | Napredak |
13.11
13:00
Zastava
Mladost Teferič
0
7
|
13.11.2010 13:00 | Zastava | 0 : 7 | Mladost Teferič |
13.11
13:00
Napredak (P)
Metalac
3
0
|
13.11.2010 13:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Metalac |
13.11
13:00
Stig (MC)
Stig (C)
4
2
|
13.11.2010 13:00 | Stig (MC) | 4 : 2 | Stig (C) | |||||
13.11
13:00
Napredak
Kobilje
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Napredak | 2 : 1 | Kobilje |
13.11
13:00
Brezovac
Misača
2
0
|
13.11.2010 13:00 | Brezovac | 2 : 0 | Misača | |||||
13.11
13:00
22 Februar
Ranilović
0
1
|
13.11.2010 13:00 | 22 Februar | 0 : 1 | Ranilović |
13.11
16:00
Hajduk
Borac (L)
1
2
|
13.11.2010 16:00 | Hajduk | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
13.11
16:00
Prva Iskra
Borac (K)
4
2
|
13.11.2010 16:00 | Prva Iskra | 4 : 2 | Borac (K) | |||||
13.11
16:00
Polet
"14 Oktobar"
0
1
|
13.11.2010 16:00 | Polet | 0 : 1 | "14 Oktobar" |
13.11
16:00
Bukovica
Rasinac
6
1
|
13.11.2010 16:00 | Bukovica | 6 : 1 | Rasinac | |||||
13.11
16:00
Stitari
Grkljane
5
0
|
13.11.2010 16:00 | Stitari | 5 : 0 | Grkljane | |||||
13.11
16:00
Rasina
Jablanica
4
1
|
13.11.2010 16:00 | Rasina | 4 : 1 | Jablanica | |||||
13.11
16:00
Sloga
Sebecevac
4
0
|
13.11.2010 16:00 | Sloga | 4 : 0 | Sebecevac | |||||
13.11
16:00
Mudrakovac
Vitanovac 08
3
1
|
13.11.2010 16:00 | Mudrakovac | 3 : 1 | Vitanovac 08 |
13.11
16:00
Nemenikuće
Ropočevo
3
1
|
13.11.2010 16:00 | Nemenikuće | 3 : 1 | Ropočevo | |||||
13.11
16:00
Crvena Zvezda
Mladost (G)
7
1
|
13.11.2010 16:00 | Crvena Zvezda | 7 : 1 | Mladost (G) | |||||
13.11
16:00
Stojnik
4 juli (MP)
3
0
|
13.11.2010 16:00 | Stojnik | 3 : 0 | 4 juli (MP) | |||||
13.11
16:00
Vis
Sibnica
3
0
|
13.11.2010 16:00 | Vis | 3 : 0 | Sibnica | |||||
13.11
16:00
Mladost (MI)
Slatina
3
0
|
13.11.2010 16:00 | Mladost (MI) | 3 : 0 | Slatina | |||||
13.11
16:00
Rogača
Kosmaj
0
1
|
13.11.2010 16:00 | Rogača | 0 : 1 | Kosmaj |
13.11
13:00
Inđija
Metalac
1
0
|
13.11.2010 13:00 | Inđija | 1 : 0 | Metalac | |||||
13.11
13:00
Sloboda PS
Čukarički Stankom
4
0
|
13.11.2010 13:00 | Sloboda PS | 4 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
13.11
18:00
Partizan
Javor
4
1
|
13.11.2010 18:00 | Partizan | 4 : 1 | Javor | |||||
13.11
13:00
Hajduk
BSK Borča
0
1
|
13.11.2010 13:00 | Hajduk | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
13.11
13:00
OFK Beograd
Jagodina
0
1
|
13.11.2010 13:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Jagodina | |||||
13.11
13:00
Borac
Smederevo
0
1
|
13.11.2010 13:00 | Borac | 0 : 1 | Smederevo | |||||
13.11
13:00
Spartak ZV
Vojvodina
0
1
|
13.11.2010 13:00 | Spartak ZV | 0 : 1 | Vojvodina |
13.11
13:00
Bežanija
Radnički (S)
0
0
|
13.11.2010 13:00 | Bežanija | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
13.11
13:00
BASK
Novi Pazar
1
0
|
13.11.2010 13:00 | BASK | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
13.11
13:00
Novi Sad
Mladost (L)
3
0
|
13.11.2010 13:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
13.11
13:00
Zemun
Mladi radnik
1
3
|
13.11.2010 13:00 | Zemun | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
13.11
13:00
Banat
Teleoptik
2
0
|
13.11.2010 13:00 | Banat | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
13.11
13:00
Napredak
Proleter (NS)
2
1
|
13.11.2010 13:00 | Napredak | 2 : 1 | Proleter (NS) |
13.11
13:00
Požarevac
Šabac
6
1
|
13.11.2010 13:00 | Požarevac | 6 : 1 | Šabac | |||||
13.11
13:30
Mašinac PZP
Napredak
0
0
|
13.11.2010 13:30 | Mašinac PZP | 0 : 0 | Napredak | |||||
13.11
14:00
LASK
Sloga
2
2
|
13.11.2010 14:00 | LASK | 2 : 2 | Sloga |
13.11
12:00
Mladost
Omladinac
1
4
|
13.11.2010 12:00 | Mladost | 1 : 4 | Omladinac | |||||
13.11
12:00
Borac
Kula
3
5
|
13.11.2010 12:00 | Borac | 3 : 5 | Kula |
13.11
11:00
Čukarički Stankom
Novi Pazar
5
0
|
13.11.2010 11:00 | Čukarički Stankom | 5 : 0 | Novi Pazar |
13.11
11:00
Čoka
Tisa
3
2
|
13.11.2010 11:00 | Čoka | 3 : 2 | Tisa | |||||
13.11
11:00
Subotica
Vinogradar
3
1
|
13.11.2010 11:00 | Subotica | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
13.11
11:00
Njegoš
Bačka
3
1
|
13.11.2010 11:00 | Njegoš | 3 : 1 | Bačka | |||||
13.11
11:00
Panonija IM Topola
Sloboda
7
3
|
13.11.2010 11:00 | Panonija IM Topola | 7 : 3 | Sloboda |
13.11
12:00
Rad
Borac
4
0
|
13.11.2010 12:00 | Rad | 4 : 0 | Borac | |||||
13.11
12:00
Teleoptik
OFK Beograd
3
3
|
13.11.2010 12:00 | Teleoptik | 3 : 3 | OFK Beograd | |||||
13.11
11:00
Beograd
Loznica
0
0
|
13.11.2010 11:00 | Beograd | 0 : 0 | Loznica |
13.11
10:00
Čantavir
Čoka
1
3
|
13.11.2010 10:00 | Čantavir | 1 : 3 | Čoka | |||||
13.11
10:00
Tavankut
Bačka
0
4
|
13.11.2010 10:00 | Tavankut | 0 : 4 | Bačka | |||||
13.11
10:00
Potisje
Subotica
3
0
|
13.11.2010 10:00 | Potisje | 3 : 0 | Subotica |
13.11
Zvižd
Seljak
2
5
|
13.11.2010 | Zvižd | 2 : 5 | Seljak | |||||
13.11
Mladi radnik (R)
AF Duljaj
0
5
|
13.11.2010 | Mladi radnik (R) | 0 : 5 | AF Duljaj |
13.11
11:00
Sloga
Radnički (N)
1
1
|
13.11.2010 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički (N) | |||||
13.11
14:00
Rad
Borac
3
0
|
13.11.2010 14:00 | Rad | 3 : 0 | Borac | |||||
13.11
11:00
Radnički 1923
Jagodina
3
0
|
13.11.2010 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
13.11
10:00
Kruševac
Napredak
1
3
|
13.11.2010 10:00 | Kruševac | 1 : 3 | Napredak | |||||
13.11
11:00
Smederevo
Crvena zvezda
1
5
|
13.11.2010 11:00 | Smederevo | 1 : 5 | Crvena zvezda |
13.11
10:00
Bačka Topola
Senta
2
0
|
13.11.2010 10:00 | Bačka Topola | 2 : 0 | Senta | |||||
13.11
10:00
Vinogradar
Bačka 1901 98
2
7
|
13.11.2010 10:00 | Vinogradar | 2 : 7 | Bačka 1901 98 | |||||
13.11
10:00
Palić
Subotica
2
6
|
13.11.2010 10:00 | Palić | 2 : 6 | Subotica |
13.11
Sport Key
Duga
|
13.11.2010 | Sport Key | : | Duga | |||||
13.11
Nova Pazova
Radnički
81
68
|
13.11.2010 | Nova Pazova | 81 : 68 | Radnički | |||||
13.11
Dunav
Jedinstvo
72
55
|
13.11.2010 | Dunav | 72 : 55 | Jedinstvo | |||||
13.11
Odžaci
Stara Pazova
83
77
|
13.11.2010 | Odžaci | 83 : 77 | Stara Pazova | |||||
13.11
Veternik
Vrbas
85
75
|
13.11.2010 | Veternik | 85 : 75 | Vrbas | |||||
13.11
Topola
Novi Sad MT
100
87
|
13.11.2010 | Topola | 100 : 87 | Novi Sad MT | |||||
13.11
Mladost Teletehnika
Meridiana
90
85
|
13.11.2010 | Mladost Teletehnika | 90 : 85 | Meridiana |
13.11
18:00
Zdravlje 09
Pečenjevce BP
83
61
|
13.11.2010 18:00 | Zdravlje 09 | 83 : 61 | Pečenjevce BP | |||||
13.11
19:00
Jastreb
Vlasotince
93
69
|
13.11.2010 19:00 | Jastreb | 93 : 69 | Vlasotince | |||||
13.11
19:00
Bor
Mladost Vesna
116
73
|
13.11.2010 19:00 | Bor | 116 : 73 | Mladost Vesna |
13.11
17:00
Cedevita
Budućnost m:tel
70
59
|
13.11.2010 17:00 | Cedevita | 70 : 59 | Budućnost m:tel | |||||
13.11
17:00
Union Olimpija
Široki TT Kabeli
107
70
|
13.11.2010 17:00 | Union Olimpija | 107 : 70 | Široki TT Kabeli | |||||
13.11
16:00
CEZ Nymburk
Partizan
73
69
|
13.11.2010 16:00 | CEZ Nymburk | 73 : 69 | Partizan | |||||
13.11
19:00
Radnički
Krka
86
82
|
13.11.2010 19:00 | Radnički | 86 : 82 | Krka | |||||
13.11
20:15
Igokea
Zadar
78
75
|
13.11.2010 20:15 | Igokea | 78 : 75 | Zadar |
13.11
18:00
FMP
OKK Beograd
92
66
|
13.11.2010 18:00 | FMP | 92 : 66 | OKK Beograd | |||||
13.11
19:00
Borac
Proleter Naftagas
76
71
|
13.11.2010 19:00 | Borac | 76 : 71 | Proleter Naftagas | |||||
13.11
18:00
Vojvodina Srbijagas
Sloga
65
58
|
13.11.2010 18:00 | Vojvodina Srbijagas | 65 : 58 | Sloga | |||||
13.11
19:30
Mega Vizura
Napredak Rubin
87
80
|
13.11.2010 19:30 | Mega Vizura | 87 : 80 | Napredak Rubin | |||||
13.11
19:30
Crnokosa
Metalac
70
82
|
13.11.2010 19:30 | Crnokosa | 70 : 82 | Metalac | |||||
13.11
19:00
Sloboda
Tamiš Petrohemija
73
68
|
13.11.2010 19:00 | Sloboda | 73 : 68 | Tamiš Petrohemija |
13.11
16:00
Smederevo Vizura
Sindjelić
96
78
|
13.11.2010 16:00 | Smederevo Vizura | 96 : 78 | Sindjelić | |||||
13.11
17:30
Spartak
Radnički KG 06
103
67
|
13.11.2010 17:30 | Spartak | 103 : 67 | Radnički KG 06 | |||||
13.11
19:00
Niš
Viva Basket
78
73
|
13.11.2010 19:00 | Niš | 78 : 73 | Viva Basket | |||||
13.11
13:00
BKK Radnički
Vojvodina
97
61
|
13.11.2010 13:00 | BKK Radnički | 97 : 61 | Vojvodina |
13.11
17:30
Partizan Galenika
Vojvodina NIS
71
62
|
13.11.2010 17:30 | Partizan Galenika | 71 : 62 | Vojvodina NIS | |||||
13.11
17:00
AJM Maribor
Jedinstvo
80
72
|
13.11.2010 17:00 | AJM Maribor | 80 : 72 | Jedinstvo |
13.11
19:30
Spartak
Student Radnički
74
56
|
13.11.2010 19:30 | Spartak | 74 : 56 | Student Radnički | |||||
13.11
19:00
Čelarevo
Crvena Zvezda
95
82
|
13.11.2010 19:00 | Čelarevo | 95 : 82 | Crvena Zvezda | |||||
13.11
19:00
Proleter
Loznica
55
39
|
13.11.2010 19:00 | Proleter | 55 : 39 | Loznica |
13.11
18:00
Stara Pazova
Moravac
100
54
|
13.11.2010 18:00 | Stara Pazova | 100 : 54 | Moravac | |||||
13.11
14:00
Bor
Basket Stars
59
63
|
13.11.2010 14:00 | Bor | 59 : 63 | Basket Stars |
13.11
Dubočica
Topličanin
3
2
|
13.11.2010 | Dubočica | 3 : 2 | Topličanin | |||||
13.11
Vranje
Đerdap
0
3
|
13.11.2010 | Vranje | 0 : 3 | Đerdap | |||||
13.11
Desetka
Radan
1
3
|
13.11.2010 | Desetka | 1 : 3 | Radan | |||||
13.11
Knjaževac
SFS Borac
3
1
|
13.11.2010 | Knjaževac | 3 : 1 | SFS Borac |
13.11
13:00
Kosovska Mitrovica
Antena
3
0
|
13.11.2010 13:00 | Kosovska Mitrovica | 3 : 0 | Antena | |||||
13.11
17:00
Lučani
Partizan
3
1
|
13.11.2010 17:00 | Lučani | 3 : 1 | Partizan | |||||
13.11
14:00
Užice
Metalac Takovo
0
3
|
13.11.2010 14:00 | Užice | 0 : 3 | Metalac Takovo |
13.11
17:00
Železničar
Jedinstvo
0
3
|
13.11.2010 17:00 | Železničar | 0 : 3 | Jedinstvo |
13.11
19:00
Obilić
Niš
3
1
|
13.11.2010 19:00 | Obilić | 3 : 1 | Niš | |||||
13.11
19:00
Klek Srbijašume
Bavanište
3
2
|
13.11.2010 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 2 | Bavanište | |||||
13.11
16:00
Crnokosa
Mladost
3
0
|
13.11.2010 16:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Mladost |
13.11
18:00
Dinamo Azotara
Crvena Zvezda
1
3
|
13.11.2010 18:00 | Dinamo Azotara | 1 : 3 | Crvena Zvezda | |||||
13.11
19:00
Tent
Radnički
2
3
|
13.11.2010 19:00 | Tent | 2 : 3 | Radnički | |||||
13.11
20:00
Kolubara
Klek
3
0
|
13.11.2010 20:00 | Kolubara | 3 : 0 | Klek |
13.11
17:00
Novi Sad Pionir Petrol
Smeč 5
3
1
|
13.11.2010 17:00 | Novi Sad Pionir Petrol | 3 : 1 | Smeč 5 | |||||
13.11
19:00
Jedinstvo
Radnički
3
1
|
13.11.2010 19:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Radnički |
13.11
ŽSK
Banatski Karlovac
39
31
|
13.11.2010 | ŽSK | 39 : 31 | Banatski Karlovac | |||||
13.11
Sombor
Jedinstvo
31
38
|
13.11.2010 | Sombor | 31 : 38 | Jedinstvo | |||||
13.11
Ruma
Hercegovina
35
28
|
13.11.2010 | Ruma | 35 : 28 | Hercegovina | |||||
13.11
Apatin
Metalac Asko Vidak
29
26
|
13.11.2010 | Apatin | 29 : 26 | Metalac Asko Vidak | |||||
13.11
Hajduk
Radnički-Cement
34
31
|
13.11.2010 | Hajduk | 34 : 31 | Radnički-Cement | |||||
13.11
Potisje Pleteks
Železničar
16
26
|
13.11.2010 | Potisje Pleteks | 16 : 26 | Železničar | |||||
13.11
Titel Džon Dir
Jabuka
28
20
|
13.11.2010 | Titel Džon Dir | 28 : 20 | Jabuka |
13.11
Studentski grad
Metalac
25
24
|
13.11.2010 | Studentski grad | 25 : 24 | Metalac | |||||
13.11
Novi Beograd
Radnički
40
33
|
13.11.2010 | Novi Beograd | 40 : 33 | Radnički | |||||
13.11
Stari grad
Smederevo 2
36
21
|
13.11.2010 | Stari grad | 36 : 21 | Smederevo 2 | |||||
13.11
Sindjelić
Šamot 65
29
27
|
13.11.2010 | Sindjelić | 29 : 27 | Šamot 65 | |||||
13.11
Radnički Morava
Majdanpek
31
28
|
13.11.2010 | Radnički Morava | 31 : 28 | Majdanpek | |||||
13.11
Kolubara 2
Sloga
32
34
|
13.11.2010 | Kolubara 2 | 32 : 34 | Sloga | |||||
13.11
Morava Dunav Osiguranje
Mladost Palanački Kiseljak
37
34
|
13.11.2010 | Morava Dunav Osiguranje | 37 : 34 | Mladost Palanački Kiseljak |
13.11
Bane
Užice
25
20
|
13.11.2010 | Bane | 25 : 20 | Užice | |||||
13.11
Trepča
Đerdap
33
29
|
13.11.2010 | Trepča | 33 : 29 | Đerdap | |||||
13.11
Žitorađa
Sloga
28
28
|
13.11.2010 | Žitorađa | 28 : 28 | Sloga | |||||
13.11
Topličanin
Bor 2
23
22
|
13.11.2010 | Topličanin | 23 : 22 | Bor 2 | |||||
13.11
Vlasotince
15 oktobar
27
26
|
13.11.2010 | Vlasotince | 27 : 26 | 15 oktobar |
13.11
14:30
Šamot 65 2
Osipaonica
37
18
|
13.11.2010 14:30 | Šamot 65 2 | 37 : 18 | Osipaonica |
13.11
17:00
Arilje 2
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
24
31
|
13.11.2010 17:00 | Arilje 2 | 24 : 31 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja | |||||
13.11
19:00
Beli andjeo
Metalac
25
16
|
13.11.2010 19:00 | Beli andjeo | 25 : 16 | Metalac | |||||
13.11
13:00
Zvečan
Mokra gora 2
36
31
|
13.11.2010 13:00 | Zvečan | 36 : 31 | Mokra gora 2 |
13.11
19:00
Paraćin
Pirot
24
20
|
13.11.2010 19:00 | Paraćin | 24 : 20 | Pirot | |||||
13.11
19:00
Radnički
Bela Palanka
47
19
|
13.11.2010 19:00 | Radnički | 47 : 19 | Bela Palanka |
13.11
18:00
Naisus
Vojvodina Železničar
18
18
|
13.11.2010 18:00 | Naisus | 18 : 18 | Vojvodina Železničar | |||||
13.11
18:00
Priboj
Metaloplastika
21
24
|
13.11.2010 18:00 | Priboj | 21 : 24 | Metaloplastika | |||||
13.11
20:30
Dinamo
Kolubara
29
40
|
13.11.2010 20:30 | Dinamo | 29 : 40 | Kolubara | |||||
13.11
19:00
Jugović Unimet
Crvenka
21
18
|
13.11.2010 19:00 | Jugović Unimet | 21 : 18 | Crvenka |
13.11
18:00
Zaječar
Bask Soko
29
24
|
13.11.2010 18:00 | Zaječar | 29 : 24 | Bask Soko | |||||
13.11
20:00
Crvena Zvezda
Nova Pazova
29
25
|
13.11.2010 20:00 | Crvena Zvezda | 29 : 25 | Nova Pazova | |||||
13.11
19:00
Napredak
Spartak Vojput
19
18
|
13.11.2010 19:00 | Napredak | 19 : 18 | Spartak Vojput | |||||
13.11
18:00
Novi Pazar
Zlatar
32
24
|
13.11.2010 18:00 | Novi Pazar | 32 : 24 | Zlatar | |||||
13.11
19:00
Rudar
Jagodina
34
27
|
13.11.2010 19:00 | Rudar | 34 : 27 | Jagodina | |||||
13.11
19:00
Mokra Gora
Mladost TSK
37
30
|
13.11.2010 19:00 | Mokra Gora | 37 : 30 | Mladost TSK |
13.11
18:00
Radnički
Mladi Radnik
32
15
|
13.11.2010 18:00 | Radnički | 32 : 15 | Mladi Radnik | |||||
13.11
18:00
Metalac-Valjevo
Zemun
11
28
|
13.11.2010 18:00 | Metalac-Valjevo | 11 : 28 | Zemun | |||||
13.11
18:00
Železnik 1963
Slodes
20
25
|
13.11.2010 18:00 | Železnik 1963 | 20 : 25 | Slodes | |||||
13.11
18:00
Sloga
Loznica grad
40
22
|
13.11.2010 18:00 | Sloga | 40 : 22 | Loznica grad |
13.11
Mladost
Srem-Morović
29
26
|
13.11.2010 | Mladost | 29 : 26 | Srem-Morović | |||||
13.11
Jabuka 95
Lehel
23
23
|
13.11.2010 | Jabuka 95 | 23 : 23 | Lehel | |||||
13.11
Radnički
Apatin
43
27
|
13.11.2010 | Radnički | 43 : 27 | Apatin | |||||
13.11
Vrbas
Temerin
13
20
|
13.11.2010 | Vrbas | 13 : 20 | Temerin | |||||
13.11
Pančevo
Ravangrad
33
25
|
13.11.2010 | Pančevo | 33 : 25 | Ravangrad | |||||
13.11
Kikinda II
Spartak
28
29
|
13.11.2010 | Kikinda II | 28 : 29 | Spartak |
13.11
17:00
RTB Bor
Knjaževac
38
35
|
13.11.2010 17:00 | RTB Bor | 38 : 35 | Knjaževac | |||||
13.11
17:00
Metalac
Vranje
33
29
|
13.11.2010 17:00 | Metalac | 33 : 29 | Vranje | |||||
13.11
17:00
Kopaonik
Đerdap
24
31
|
13.11.2010 17:00 | Kopaonik | 24 : 31 | Đerdap |
13.11
18:00
Milenijum
Cepelin 2
33
27
|
13.11.2010 18:00 | Milenijum | 33 : 27 | Cepelin 2 |
13.11
19:00
Knjaz Miloš
Crvena Zvezda
32
35
|
13.11.2010 19:00 | Knjaz Miloš | 32 : 35 | Crvena Zvezda | |||||
13.11
19:00
Max Sport
Zaječar
17
29
|
13.11.2010 19:00 | Max Sport | 17 : 29 | Zaječar | |||||
13.11
17:30
Čačak
Jugopetrol Radnički
28
22
|
13.11.2010 17:30 | Čačak | 28 : 22 | Jugopetrol Radnički |
13.11
18:00
Kučevo
Kikinda
38
24
|
13.11.2010 18:00 | Kučevo | 38 : 24 | Kikinda | |||||
13.11
20:00
ORK Beograd
Železnicar Metal Cinkara
24
36
|
13.11.2010 20:00 | ORK Beograd | 24 : 36 | Železnicar Metal Cinkara | |||||
13.11
17:00
Napredak
Radnički Resavac
28
23
|
13.11.2010 17:00 | Napredak | 28 : 23 | Radnički Resavac |
13.11
Župski Rubin
Flash
10
1
|
13.11.2010 | Župski Rubin | 10 : 1 | Flash | |||||
13.11
Bajina Bašta
Metalac Kolorado
5
2
|
13.11.2010 | Bajina Bašta | 5 : 2 | Metalac Kolorado |
13.11
Telep
Sombor
5
2
|
13.11.2010 | Telep | 5 : 2 | Sombor | |||||
13.11
Forum
Kepa 9
6
2
|
13.11.2010 | Forum | 6 : 2 | Kepa 9 | |||||
13.11
Tango
Kraljevićevo
8
4
|
13.11.2010 | Tango | 8 : 4 | Kraljevićevo | |||||
13.11
Hajduk
Adice
2
2
|
13.11.2010 | Hajduk | 2 : 2 | Adice |
13.11
Zemun
TMF
3
3
|
13.11.2010 | Zemun | 3 : 3 | TMF | |||||
13.11
Espreso Intermeco
Ekonomist
3
5
|
13.11.2010 | Espreso Intermeco | 3 : 5 | Ekonomist | |||||
13.11
Slodes
Adaneks
11
0
|
13.11.2010 | Slodes | 11 : 0 | Adaneks | |||||
13.11
Tempo Pekson
Konjarnik
1
6
|
13.11.2010 | Tempo Pekson | 1 : 6 | Konjarnik |
13.11
Dolap
Rekreativo
0
2
|
13.11.2010 | Dolap | 0 : 2 | Rekreativo | |||||
13.11
Akademac
Ekonomist
7
4
|
13.11.2010 | Akademac | 7 : 4 | Ekonomist | |||||
13.11
Bor
As
12
7
|
13.11.2010 | Bor | 12 : 7 | As | |||||
13.11
Temnić
Vintersport
2
5
|
13.11.2010 | Temnić | 2 : 5 | Vintersport |
13.11
19:00
Leteći Holandjanin
Vranje
4
3
|
13.11.2010 19:00 | Leteći Holandjanin | 4 : 3 | Vranje | |||||
13.11
20:00
Kopernikus
Novi Beograd
2
3
|
13.11.2010 20:00 | Kopernikus | 2 : 3 | Novi Beograd | |||||
13.11
20:15
Pirot
Niš 92
7
2
|
13.11.2010 20:15 | Pirot | 7 : 2 | Niš 92 |