12.09
16:00
Radan
Timočanin
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Radan | 1 : 0 | Timočanin | |||||
12.09
16:00
Ozren
Temnić 1924
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Ozren | 2 : 1 | Temnić 1924 | |||||
12.09
16:00
Radnički (S)
Jedinstvo (B)
1
4
|
12.09.2015 16:00 | Radnički (S) | 1 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
12.09
16:00
Timok
Moravac Orion
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Timok | 0 : 0 | Moravac Orion | |||||
12.09
16:00
Trstenik PPT
Dunav
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Trstenik PPT | 1 : 2 | Dunav |
12.09
16:00
Sloga
Radnički (NP)
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Radnički (NP) | |||||
12.09
16:00
Cement
Odžaci
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Cement | 0 : 0 | Odžaci | |||||
12.09
16:00
TSC
Radnički (Š)
0
1
|
12.09.2015 16:00 | TSC | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
12.09
16:00
Omladinac
Borac (S)
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 0 | Borac (S) | |||||
12.09
16:00
Bačka 1901
Železničar
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Železničar | |||||
12.09
16:00
Vršac
Radnički (SM)
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Vršac | 0 : 0 | Radnički (SM) |
12.09
16:00
IMT
Brodarac 1947
1
0
|
12.09.2015 16:00 | IMT | 1 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
12.09
10:00
BASK
Budućnost
0
2
|
12.09.2015 10:00 | BASK | 0 : 2 | Budućnost | |||||
12.09
16:00
Sopot
Žarkovo
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Sopot | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
12.09
16:00
Teleoptik
Crvena zvezda
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
12.09
11:00
GSP Polet
Stepojevac Vaga
1
2
|
12.09.2015 11:00 | GSP Polet | 1 : 2 | Stepojevac Vaga |
12.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
Polet (LJ)
2
2
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 2 | Polet (LJ) | |||||
12.09
16:00
Šumadija (A)
Zvižd
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Zvižd | |||||
12.09
16:00
Smederevo 1924
Šumadija 1903
4
0
|
12.09.2015 16:00 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
12.09
16:00
FAP
Mihajlovac 1934
0
2
|
12.09.2015 16:00 | FAP | 0 : 2 | Mihajlovac 1934 | |||||
12.09
16:00
Mokra Gora
Karađorđe
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Mokra Gora | 1 : 0 | Karađorđe | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (P)
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
12.09
16:00
Mačva
Jedinstvo Putevi
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Mačva | 2 : 0 | Jedinstvo Putevi |
12.09
16:00
Jedinstvo (P)
Poljoprivrednik
5
2
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo (P) | 5 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
12.09
16:00
Kosanica
Rembas
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Kosanica | 3 : 1 | Rembas |
12.09
16:00
Rtanj
Šarbanovac
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Rtanj | 1 : 2 | Šarbanovac | |||||
12.09
16:00
Đerdap
Napredak
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Đerdap | 3 : 0 | Napredak |
12.09
16:00
Sloga (L)
Vranjska Banja
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Sloga (L) | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
12.09
16:00
Balkanski
Jedinstvo (P)
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Balkanski | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
12.09
16:00
Lužnica
Budućnost (O)
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Lužnica | 0 : 0 | Budućnost (O) |
12.09
16:00
Proleter (BK)
ŽAK
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Proleter (BK) | 1 : 1 | ŽAK | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Vršac United
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Vršac United | |||||
12.09
16:00
Sloboda
Radnički (K)
7
0
|
12.09.2015 16:00 | Sloboda | 7 : 0 | Radnički (K) | |||||
12.09
16:00
Sloga
Slavia
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Slavia | |||||
12.09
16:00
Mladost (L)
Budućnost
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Budućnost | |||||
12.09
16:00
Radnički Zrenjanin
Radnički (S)
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Radnički Zrenjanin | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Polet
4
1
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo (BK) | 4 : 1 | Polet |
12.09
16:00
Radnički (S)
Tekstilac
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Tekstilac | |||||
12.09
16:00
OFK Vrbas
Bratstvo 1946
1
1
|
12.09.2015 16:00 | OFK Vrbas | 1 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
12.09
16:00
Srbobran
Bečej 1918
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Srbobran | 0 : 2 | Bečej 1918 | |||||
12.09
16:00
Polet (S)
Sloga (Č)
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Polet (S) | 1 : 0 | Sloga (Č) |
12.09
16:00
Sloga
Veternik
3
2
|
12.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 2 | Veternik | |||||
12.09
16:00
Slavija
Sremac
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Slavija | 1 : 2 | Sremac | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (SP)
Crvena Zvezda
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
12.09
16:00
Jugović
Mladost (BJ)
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Jugović | 0 : 0 | Mladost (BJ) |
12.09
16:00
Lepušnica
Torlak
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Lepušnica | 1 : 1 | Torlak | |||||
12.09
16:00
Zvezdara
Sremčica
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Zvezdara | 0 : 0 | Sremčica | |||||
12.09
16:00
Lokomotiva
BSK Batajnica
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | BSK Batajnica | |||||
12.09
16:00
Vrčin
Grafičar
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Vrčin | 0 : 1 | Grafičar | |||||
12.09
16:00
Baćevac
Prva Iskra
1
5
|
12.09.2015 16:00 | Baćevac | 1 : 5 | Prva Iskra | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo
PKB
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | PKB |
12.09
16:00
VGSK
Napredak
0
3
|
12.09.2015 16:00 | VGSK | 0 : 3 | Napredak | |||||
12.09
16:00
Radnički 1926
Gruža
4
2
|
12.09.2015 16:00 | Radnički 1926 | 4 : 2 | Gruža | |||||
12.09
16:00
Morava
Sloga
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Morava | 0 : 2 | Sloga |
12.09
16:00
Budućnost
OFK Osečina
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 2 : 0 | OFK Osečina |
12.09
16:00
Sloboda (Č)
Karađorđe
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Sloboda (Č) | 3 : 1 | Karađorđe |
12.09
16:30
Blagotin
Sloga
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Blagotin | 0 : 1 | Sloga |
12.09
16:00
Polet
Jastrebac
1
3
|
12.09.2015 16:00 | Polet | 1 : 3 | Jastrebac | |||||
12.09
16:00
Trbunje
Svetlost
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Trbunje | 0 : 0 | Svetlost |
12.09
16:30
Morava
Mladost (Batuš.)
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Morava | 0 : 1 | Mladost (Batuš.) | |||||
12.09
16:30
Polet
Doljevac
3
2
|
12.09.2015 16:30 | Polet | 3 : 2 | Doljevac | |||||
12.09
16:30
Mladost 1976 (Bilj.)
Orljane
1
2
|
12.09.2015 16:30 | Mladost 1976 (Bilj.) | 1 : 2 | Orljane |
12.09
16:00
Poreč
Zlot
3
2
|
12.09.2015 16:00 | Poreč | 3 : 2 | Zlot |
12.09
16:00
Rudar
OFK Knjaz
3
2
|
12.09.2015 16:00 | Rudar | 3 : 2 | OFK Knjaz | |||||
12.09
16:00
Vratarnica
Trebič
4
1
|
12.09.2015 16:00 | Vratarnica | 4 : 1 | Trebič | |||||
12.09
16:00
Midžor
Mladost (S)
7
0
|
12.09.2015 16:00 | Midžor | 7 : 0 | Mladost (S) |
12.09
16:30
Tanasko Rajić
Borac
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Tanasko Rajić | 1 : 1 | Borac | |||||
12.09
16:30
Spartak
Vladimir Durković
0
3
|
12.09.2015 16:30 | Spartak | 0 : 3 | Vladimir Durković | |||||
12.09
16:30
Zvezda
Mladost
5
2
|
12.09.2015 16:30 | Zvezda | 5 : 2 | Mladost |
12.09
16:00
Pčinja
Ternoci
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Pčinja | 2 : 1 | Ternoci | |||||
12.09
16:00
Levosoje Talenat
Pavlovac
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Levosoje Talenat | 2 : 1 | Pavlovac | |||||
12.09
11:00
Corrotica
Lugina
2
2
|
12.09.2015 11:00 | Corrotica | 2 : 2 | Lugina |
12.09
16:00
GFK Dubočica
Progres
2
1
|
12.09.2015 16:00 | GFK Dubočica | 2 : 1 | Progres |
12.09
Proleter
Budućnost
4
0
|
12.09.2015 | Proleter | 4 : 0 | Budućnost | |||||
12.09
Vrtište
Jedinstvo (GM)
0
0
|
12.09.2015 | Vrtište | 0 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
12.09
Crvena zastava
Aluminjum
1
1
|
12.09.2015 | Crvena zastava | 1 : 1 | Aluminjum | |||||
12.09
16:00
Aluminjum
Sloboda
4
2
|
12.09.2015 16:00 | Aluminjum | 4 : 2 | Sloboda | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo (GM)
Crvena zastava
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo (GM) | 1 : 1 | Crvena zastava | |||||
12.09
16:00
Vulkan
Vrtište
5
3
|
12.09.2015 16:00 | Vulkan | 5 : 3 | Vrtište |
12.09
16:30
Dinamo 1945
Vladimirovac
5
0
|
12.09.2015 16:30 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Vladimirovac | |||||
12.09
16:30
Jedinstvo Stević
Vojvodina
2
4
|
12.09.2015 16:30 | Jedinstvo Stević | 2 : 4 | Vojvodina |
12.09
16:30
Mladost
Polet
1
3
|
12.09.2015 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Polet | |||||
12.09
16:30
Proleter 2006
Begej
1
2
|
12.09.2015 16:30 | Proleter 2006 | 1 : 2 | Begej | |||||
12.09
16:30
Naftagas
Crvena zvezda
1
3
|
12.09.2015 16:30 | Naftagas | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
12.09
16:30
Banat
Krajina
2
2
|
12.09.2015 16:30 | Banat | 2 : 2 | Krajina | |||||
12.09
16:30
Kikinda 1909
Vojvodina 1928
1
4
|
12.09.2015 16:30 | Kikinda 1909 | 1 : 4 | Vojvodina 1928 | |||||
12.09
16:30
Napredak
Zadrugar
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Napredak | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
12.09
16:30
Borac Aleksandrovo
Roham
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Borac Aleksandrovo | 2 : 1 | Roham | |||||
12.09
16:30
Bilećanin
Radnički 1911
1
0
|
12.09.2015 16:30 | Bilećanin | 1 : 0 | Radnički 1911 |
12.09
16:00
Radnički 1918
Omladinac (D)
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Radnički 1918 | 2 : 0 | Omladinac (D) |
12.09
16:00
Njegoš
Sloga
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Njegoš | 1 : 1 | Sloga | |||||
12.09
16:00
Panonija IM Topola
Eđšeg
7
1
|
12.09.2015 16:00 | Panonija IM Topola | 7 : 1 | Eđšeg | |||||
12.09
16:00
Radnički 1905
Tornjoš
6
1
|
12.09.2015 16:00 | Radnički 1905 | 6 : 1 | Tornjoš | |||||
12.09
16:00
Obilić
Jadran
3
2
|
12.09.2015 16:00 | Obilić | 3 : 2 | Jadran | |||||
12.09
16:00
Krivaja
Potisje
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Krivaja | 0 : 2 | Potisje | |||||
12.09
16:00
Preporod
Bačka
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Preporod | 1 : 0 | Bačka |
12.09
16:30
Rudar
Jedinstvo (M)
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Rudar | 1 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
12.09
16:30
Sloven
Hajduk (D)
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Sloven | 1 : 1 | Hajduk (D) | |||||
12.09
16:30
Podrinje
Hajduk 1925 Podunavac
2
2
|
12.09.2015 16:30 | Podrinje | 2 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac |
12.09
Hercegovac
Krila Krajine
1
2
|
12.09.2015 | Hercegovac | 1 : 2 | Krila Krajine | |||||
12.09
Kulpin
Borac
1
2
|
12.09.2015 | Kulpin | 1 : 2 | Borac | |||||
12.09
Miletić
Budućnost
1
1
|
12.09.2015 | Miletić | 1 : 1 | Budućnost | |||||
12.09
Proleter
Hajduk
0
2
|
12.09.2015 | Proleter | 0 : 2 | Hajduk | |||||
12.09
Napredak
Sutjeska
1
2
|
12.09.2015 | Napredak | 1 : 2 | Sutjeska | |||||
12.09
Vojvodina
Mladost
0
2
|
12.09.2015 | Vojvodina | 0 : 2 | Mladost | |||||
12.09
Jedinstvo
Tvrdjava
1
1
|
12.09.2015 | Jedinstvo | 1 : 1 | Tvrdjava | |||||
12.09
Stari Grad
Titel
0
1
|
12.09.2015 | Stari Grad | 0 : 1 | Titel |
12.09
16:30
Omladinac
Petrovaradin
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Omladinac | 0 : 0 | Petrovaradin | |||||
12.09
16:30
Vinogradar
Jedinstvo
2
2
|
12.09.2015 16:30 | Vinogradar | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
12.09
16:30
Sofeks
Fruškogorski partizan
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Sofeks | 3 : 0 | Fruškogorski partizan | |||||
12.09
16:30
TSK
OFK Sirig
0
2
|
12.09.2015 16:30 | TSK | 0 : 2 | OFK Sirig | |||||
12.09
16:30
Susek
Index
0
5
|
12.09.2015 16:30 | Susek | 0 : 5 | Index | |||||
12.09
16:30
Proleter
Železničar
1
0
|
12.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 0 | Železničar | |||||
12.09
16:30
Mladost
Šajkaš 1908
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Šajkaš 1908 |
12.09
16:00
OFK Zabrežje
Polet
1
0
|
12.09.2015 16:00 | OFK Zabrežje | 1 : 0 | Polet | |||||
12.09
16:00
Mladost (Č)
Šumadija
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Mladost (Č) | 1 : 1 | Šumadija | |||||
12.09
16:00
TEK Sloga
Radnički
2
3
|
12.09.2015 16:00 | TEK Sloga | 2 : 3 | Radnički |
12.09
14:30
Brodarac
Policajac
2
1
|
12.09.2015 14:30 | Brodarac | 2 : 1 | Policajac | |||||
12.09
11:00
Poštar Zvezdara
Zmaj 1953
2
2
|
12.09.2015 11:00 | Poštar Zvezdara | 2 : 2 | Zmaj 1953 |
12.09
16:00
Pinosava
Mladenovac
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Pinosava | 0 : 1 | Mladenovac | |||||
12.09
16:00
Avala 1939
Velika Krsna
4
0
|
12.09.2015 16:00 | Avala 1939 | 4 : 0 | Velika Krsna |
12.09
Mladi borac
Omladinac
7
0
|
12.09.2015 | Mladi borac | 7 : 0 | Omladinac |
12.09
16:00
Trgovački
Krilaš
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Trgovački | 3 : 0 | Krilaš | |||||
12.09
16:00
Đerdap
Integral
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Đerdap | 2 : 0 | Integral |
12.09
16:00
Karađorđe
Pobeda
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Karađorđe | 2 : 0 | Pobeda |
12.09
16:00
Sevojno
Prvi partizan
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Sevojno | 3 : 0 | Prvi partizan | |||||
12.09
16:00
Višesava
Napredak
5
0
|
12.09.2015 16:00 | Višesava | 5 : 0 | Napredak | |||||
12.09
16:00
Soko
Ariljska rampa
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Soko | 1 : 1 | Ariljska rampa | |||||
12.09
16:00
Perućac
Jedinstvo
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Perućac | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.09
16:00
Čajetina
Savinac
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Čajetina | 3 : 0 | Savinac |
12.09
16:00
Sinđelić
Mladost (PP)
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Sinđelić | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
12.09
16:00
Radnički Šabački
Antimon
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Radnički Šabački | 0 : 0 | Antimon | |||||
12.09
16:00
Mačva 2005
Jadar
6
1
|
12.09.2015 16:00 | Mačva 2005 | 6 : 1 | Jadar |
12.09
17:00
Kolubara
Kačer
3
0
|
12.09.2015 17:00 | Kolubara | 3 : 0 | Kačer | |||||
12.09
17:00
ZSK
Tešnjar
0
1
|
12.09.2015 17:00 | ZSK | 0 : 1 | Tešnjar | |||||
12.09
17:00
Junior Novo Naselje
Banjani
1
1
|
12.09.2015 17:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Banjani | |||||
12.09
17:00
Trlić
Pepeljevac
3
2
|
12.09.2015 17:00 | Trlić | 3 : 2 | Pepeljevac | |||||
12.09
17:00
Tulari
Joševa
4
2
|
12.09.2015 17:00 | Tulari | 4 : 2 | Joševa | |||||
12.09
17:00
Tvrdojevac
Sovljak
1
1
|
12.09.2015 17:00 | Tvrdojevac | 1 : 1 | Sovljak | |||||
12.09
17:00
Polet
Mladost
2
3
|
12.09.2015 17:00 | Polet | 2 : 3 | Mladost |
12.09
Pobeda
Partizan
2
2
|
12.09.2015 | Pobeda | 2 : 2 | Partizan | |||||
12.09
Jadran
Šumadinac
4
5
|
12.09.2015 | Jadran | 4 : 5 | Šumadinac | |||||
12.09
Budućnost
Srbija
0
2
|
12.09.2015 | Budućnost | 0 : 2 | Srbija | |||||
12.09
Jedinstvo
Vodojaža
0
1
|
12.09.2015 | Jedinstvo | 0 : 1 | Vodojaža | |||||
12.09
16:00
Borac
Sloga (D)
2
4
|
12.09.2015 16:00 | Borac | 2 : 4 | Sloga (D) | |||||
12.09
Sloboda
Vinogradi DB
2
2
|
12.09.2015 | Sloboda | 2 : 2 | Vinogradi DB | |||||
12.09
Kolonija
Mladost
6
0
|
12.09.2015 | Kolonija | 6 : 0 | Mladost | |||||
12.09
Maršić
Ćava
1
2
|
12.09.2015 | Maršić | 1 : 2 | Ćava |
12.09
16:30
Radnički
Stubal
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Radnički | 0 : 0 | Stubal |
12.09
16:30
Lunjevica
Slatina
5
2
|
12.09.2015 16:30 | Lunjevica | 5 : 2 | Slatina | |||||
12.09
16:30
Majdan
Omladinac
2
6
|
12.09.2015 16:30 | Majdan | 2 : 6 | Omladinac | |||||
12.09
16:30
Backovac Junajted
Donja Vrbava
0
2
|
12.09.2015 16:30 | Backovac Junajted | 0 : 2 | Donja Vrbava | |||||
12.09
16:30
Miokovci
Mladost
2
0
|
12.09.2015 16:30 | Miokovci | 2 : 0 | Mladost | |||||
12.09
16:30
Napredak
Spartak
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Napredak | 0 : 0 | Spartak |
12.09
16:00
Supska
Mladost (S)
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Supska | 3 : 0 | Mladost (S) | |||||
12.09
16:00
Rudar (SR)
Hajduk
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Rudar (SR) | 1 : 0 | Hajduk |
12.09
16:30
Kamenorezac 76
OFK Gnjila
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Kamenorezac 76 | 2 : 1 | OFK Gnjila | |||||
12.09
16:30
Varvarin
Donji Kopaonik
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Varvarin | 3 : 0 | Donji Kopaonik |
12.09
16:30
Sokolovi
Sloga
2
5
|
12.09.2015 16:30 | Sokolovi | 2 : 5 | Sloga | |||||
12.09
16:30
Kapidžija
Žabare
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Kapidžija | 0 : 0 | Žabare | |||||
12.09
16:30
Kupci
Sebečevac
3
2
|
12.09.2015 16:30 | Kupci | 3 : 2 | Sebečevac | |||||
12.09
16:30
Rasina
Bukovica
3
2
|
12.09.2015 16:30 | Rasina | 3 : 2 | Bukovica | |||||
12.09
16:30
Budućnost
Dvorane
3
1
|
12.09.2015 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Dvorane | |||||
12.09
16:30
Jedinstvo 1936
Čarapan
2
3
|
12.09.2015 16:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 3 | Čarapan | |||||
12.09
16:30
BSK
Borac
5
0
|
12.09.2015 16:30 | BSK | 5 : 0 | Borac |
12.09
16:00
OFK Sloga
Planinac 2015
3
4
|
12.09.2015 16:00 | OFK Sloga | 3 : 4 | Planinac 2015 | |||||
12.09
16:00
OFK Rutevac 1908
Crvena zvezda
1
1
|
12.09.2015 16:00 | OFK Rutevac 1908 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo GVD
Pobeda 1976
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo GVD | 3 : 1 | Pobeda 1976 |
12.09
16:30
Moravac (Č)
Marina Kutina
7
0
|
12.09.2015 16:30 | Moravac (Č) | 7 : 0 | Marina Kutina |
12.09
16:30
Rongo Siti
Sloboda
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Rongo Siti | 2 : 1 | Sloboda | |||||
12.09
16:30
Mladost
Veliki Suvodol
3
3
|
12.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 3 | Veliki Suvodol |
12.09
16:30
Bratstvo
Moravac
5
0
|
12.09.2015 16:30 | Bratstvo | 5 : 0 | Moravac | |||||
12.09
16:30
Jedinstvo (G)
Marjan MB
8
2
|
12.09.2015 16:30 | Jedinstvo (G) | 8 : 2 | Marjan MB | |||||
12.09
16:30
Jedinstvo (Š)
OFK Bobište
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | OFK Bobište | |||||
12.09
16:30
Sušica 2012
Navalin
2
2
|
12.09.2015 16:30 | Sušica 2012 | 2 : 2 | Navalin |
12.09
16:30
Proleter
Borac
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Proleter | 1 : 1 | Borac | |||||
12.09
16:30
Dolovo
Budućnost
3
4
|
12.09.2015 16:30 | Dolovo | 3 : 4 | Budućnost | |||||
12.09
16:30
Strela
Kolonija
4
2
|
12.09.2015 16:30 | Strela | 4 : 2 | Kolonija |
12.09
16:30
Mika Antić
Omladinac
1
3
|
12.09.2015 16:30 | Mika Antić | 1 : 3 | Omladinac | |||||
12.09
16:30
Stari Tamiš
Glogonj
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Stari Tamiš | 0 : 0 | Glogonj | |||||
12.09
16:30
Pobeda
Unirea
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Pobeda | 0 : 1 | Unirea | |||||
12.09
16:30
Spartak
Polet
3
4
|
12.09.2015 16:30 | Spartak | 3 : 4 | Polet |
12.09
16:30
Delija
Vojvodina (NM)
1
0
|
12.09.2015 16:30 | Delija | 1 : 0 | Vojvodina (NM) |
12.09
16:00
Rastina 1918
Jedinstvo 1947
10
1
|
12.09.2015 16:00 | Rastina 1918 | 10 : 1 | Jedinstvo 1947 |
12.09
16:00
Centar
Borac
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Centar | 2 : 1 | Borac |
12.09
16:00
Mladost
Rekreativo 011
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Mladost | 0 : 1 | Rekreativo 011 | |||||
12.09
16:00
Sveti Stefan
Mladi proleter
3
3
|
12.09.2015 16:00 | Sveti Stefan | 3 : 3 | Mladi proleter |
12.09
16:00
Studenski Grad
Atakante
2
2
|
12.09.2015 16:00 | Studenski Grad | 2 : 2 | Atakante |
12.09
16:00
Žitkovica
Jedinstvo (Lj)
5
2
|
12.09.2015 16:00 | Žitkovica | 5 : 2 | Jedinstvo (Lj) |
12.09
16:00
Dušan Silni
Vlašić
5
1
|
12.09.2015 16:00 | Dušan Silni | 5 : 1 | Vlašić | |||||
12.09
16:00
Mladost 2013
Pričinović
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Mladost 2013 | 2 : 1 | Pričinović | |||||
12.09
16:00
OFK Jelen
Radnički
4
1
|
12.09.2015 16:00 | OFK Jelen | 4 : 1 | Radnički |
12.09
16:00
Gučevo
Crnča
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Gučevo | 2 : 0 | Crnča | |||||
12.09
16:00
Čobanče
Mladost (DB)
8
0
|
12.09.2015 16:00 | Čobanče | 8 : 0 | Mladost (DB) |
12.09
16:00
Majur
Duško
2
2
|
12.09.2015 16:00 | Majur | 2 : 2 | Duško |
12.09
16:30
Rudar
Gunjevac
1
4
|
12.09.2015 16:30 | Rudar | 1 : 4 | Gunjevac |
12.09
16:30
Ozremica
Jablanica
6
2
|
12.09.2015 16:30 | Ozremica | 6 : 2 | Jablanica | |||||
12.09
16:30
Sparta Grabovica
Brezak
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Sparta Grabovica | 0 : 1 | Brezak |
12.09
16:30
Bjelica
LFK Mladost
1
2
|
12.09.2015 16:30 | Bjelica | 1 : 2 | LFK Mladost |
12.09
16:00
Čoka
Slavija
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Čoka | 2 : 1 | Slavija |
12.09
16:00
Šarbanovac 2
Zlot2
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Šarbanovac 2 | 1 : 1 | Zlot2 | |||||
12.09
16:00
Nemetali 2
Slatina 2
1
4
|
12.09.2015 16:00 | Nemetali 2 | 1 : 4 | Slatina 2 | |||||
12.09
16:00
Brestovac
Gornjane
7
2
|
12.09.2015 16:00 | Brestovac | 7 : 2 | Gornjane |
12.09
16:00
Supovac
Mladost
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Supovac | 2 : 1 | Mladost | |||||
12.09
16:00
Čegar 2013
Durlan siti
8
0
|
12.09.2015 16:00 | Čegar 2013 | 8 : 0 | Durlan siti | |||||
12.09
16:00
Morava
Stevan Nešticki
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Morava | 2 : 1 | Stevan Nešticki | |||||
12.09
16:00
AZ Borac 2014
Čegar 1946
4
1
|
12.09.2015 16:00 | AZ Borac 2014 | 4 : 1 | Čegar 1946 | |||||
12.09
16:00
Proleter DV
Sloga 1948
5
0
|
12.09.2015 16:00 | Proleter DV | 5 : 0 | Sloga 1948 | |||||
12.09
16:00
Moravac 1948
Delijski Vis
0
3
|
12.09.2015 16:00 | Moravac 1948 | 0 : 3 | Delijski Vis |
12.09
16:30
Mladost
Hajduk
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Hajduk | |||||
12.09
16:30
Napredak 1976
Jedinstvo 1953
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Napredak 1976 | 3 : 0 | Jedinstvo 1953 |
12.09
16:30
Šumadija
Bistrica
4
0
|
12.09.2015 16:30 | Šumadija | 4 : 0 | Bistrica | |||||
12.09
16:30
Sloboda
Rudar
0
2
|
12.09.2015 16:30 | Sloboda | 0 : 2 | Rudar | |||||
12.09
16:30
OFK Burovo
Vreoci
3
0
|
12.09.2015 16:30 | OFK Burovo | 3 : 0 | Vreoci |
12.09
16:30
OFK Slatina
Vojvoda
1
2
|
12.09.2015 16:30 | OFK Slatina | 1 : 2 | Vojvoda | |||||
12.09
16:30
Stojnik
Sibnica
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Stojnik | 3 : 0 | Sibnica |
12.09
16:00
Planinac
Sindjelić
1
6
|
12.09.2015 16:00 | Planinac | 1 : 6 | Sindjelić |
12.09
16:00
Bresje
Crnovršanin
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Bresje | 3 : 1 | Crnovršanin |
12.09
17:00
Omladinac
Rujišnik
2
0
|
12.09.2015 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Rujišnik | |||||
12.09
17:00
Sloboda 1948
Jugovići
0
2
|
12.09.2015 17:00 | Sloboda 1948 | 0 : 2 | Jugovići | |||||
12.09
17:00
Stevka Božurevka
Borjak 2013
0
2
|
12.09.2015 17:00 | Stevka Božurevka | 0 : 2 | Borjak 2013 | |||||
12.09
17:00
Topoljak
Stara Čaršija
4
0
|
12.09.2015 17:00 | Topoljak | 4 : 0 | Stara Čaršija | |||||
12.09
17:00
Vinogradar
Mladost
0
0
|
12.09.2015 17:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Mladost | |||||
12.09
17:00
Velika Drenova
Stragari
6
0
|
12.09.2015 17:00 | Velika Drenova | 6 : 0 | Stragari |
12.09
16:30
Ušće
Velika Morava
3
1
|
12.09.2015 16:30 | Ušće | 3 : 1 | Velika Morava | |||||
12.09
16:30
OFK Marenovo
Kostrež
3
0
|
12.09.2015 16:30 | OFK Marenovo | 3 : 0 | Kostrež |
12.09
16:30
Gornje Krajince
Todorovce
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Gornje Krajince | 3 : 0 | Todorovce | |||||
12.09
16:30
Veternica
Radnik 2013
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Veternica | 0 : 1 | Radnik 2013 | |||||
12.09
16:30
Nomanica
Rudar
1
4
|
12.09.2015 16:30 | Nomanica | 1 : 4 | Rudar |
12.09
16:30
Jedinstvo
Jašunja
1
3
|
12.09.2015 16:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Jašunja | |||||
12.09
16:30
Turekovac
Bratstvo
2
3
|
12.09.2015 16:30 | Turekovac | 2 : 3 | Bratstvo | |||||
12.09
16:30
Milanovo
Grdanica 024
4
2
|
12.09.2015 16:30 | Milanovo | 4 : 2 | Grdanica 024 |
12.09
16:00
Solunac
Janošik
2
4
|
12.09.2015 16:00 | Solunac | 2 : 4 | Janošik | |||||
12.09
16:00
Dobrica
Graničar
5
2
|
12.09.2015 16:00 | Dobrica | 5 : 2 | Graničar | |||||
12.09
16:00
Gaj
Crvena Zvezda
1
6
|
12.09.2015 16:00 | Gaj | 1 : 6 | Crvena Zvezda | |||||
12.09
16:00
Mladost
Sloga
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Mladost | 0 : 0 | Sloga |
12.09
16:00
Melnica
Udarnik 2015
0
6
|
12.09.2015 16:00 | Melnica | 0 : 6 | Udarnik 2015 | |||||
12.09
16:00
Mladost (R)
Brana Paunović
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Mladost (R) | 3 : 0 | Brana Paunović | |||||
12.09
16:00
Omladinac B
Mladost (L)
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Omladinac B | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
12.09
16:00
Manastirica
Vukan
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Manastirica | 3 : 0 | Vukan |
12.09
16:00
BSK
Radnik
0
2
|
12.09.2015 16:00 | BSK | 0 : 2 | Radnik | |||||
12.09
16:00
Omladinac
7. juli
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Omladinac | 1 : 2 | 7. juli | |||||
12.09
16:00
Dobrnje
Zabrđe 1936
4
0
|
12.09.2015 16:00 | Dobrnje | 4 : 0 | Zabrđe 1936 | |||||
12.09
16:00
Soko
Burovac
5
0
|
12.09.2015 16:00 | Soko | 5 : 0 | Burovac |
12.09
16:00
Mladi Radnik
Mladost
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Mladi Radnik | 0 : 2 | Mladost | |||||
12.09
16:00
Bečevica
Partizan
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Bečevica | 0 : 2 | Partizan | |||||
12.09
16:00
Kotlenik
Polet
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Kotlenik | 2 : 1 | Polet | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo
Beli Orlovi
4
2
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Beli Orlovi |
12.09
16:00
Krćevac 04
Plaskovac
0
2
|
12.09.2015 16:00 | Krćevac 04 | 0 : 2 | Plaskovac | |||||
12.09
16:00
ZT Gorovič
Kralj Petar I
|
12.09.2015 16:00 | ZT Gorovič | : | Kralj Petar I |
12.09
16:30
Maovi MH
Šipurske livade
0
3
|
12.09.2015 16:30 | Maovi MH | 0 : 3 | Šipurske livade |
12.09
16:30
Sloga
Jadar 1961
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Jadar 1961 | |||||
12.09
16:30
Rudar
Hajduk
5
0
|
12.09.2015 16:30 | Rudar | 5 : 0 | Hajduk | |||||
12.09
16:30
Prva Iskra
Mladost (DD)
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Prva Iskra | 0 : 0 | Mladost (DD) | |||||
12.09
16:30
TE Gučevo
Luk
2
2
|
12.09.2015 16:30 | TE Gučevo | 2 : 2 | Luk | |||||
12.09
16:30
Mladost (B)
Jelav
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Jelav | |||||
12.09
16:30
Mladost (G)
Granit
0
6
|
12.09.2015 16:30 | Mladost (G) | 0 : 6 | Granit |
12.09
16:00
Napredak (MB)
Bair
5
0
|
12.09.2015 16:00 | Napredak (MB) | 5 : 0 | Bair | |||||
12.09
16:00
Stojan Lazarac
Sloboda
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Stojan Lazarac | 1 : 1 | Sloboda | |||||
12.09
16:00
Napredak (BP)
Omladinac
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Napredak (BP) | 3 : 0 | Omladinac | |||||
12.09
16:00
Šumice
Mladost
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Šumice | 3 : 0 | Mladost |
12.09
16:30
OFK Letnjikovac 1983
Napredak
5
1
|
12.09.2015 16:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 5 : 1 | Napredak | |||||
12.09
16:30
Zadrugar
POFK Letnjikovac
6
1
|
12.09.2015 16:30 | Zadrugar | 6 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
12.09
16:30
Culjković
Sloga
0
4
|
12.09.2015 16:30 | Culjković | 0 : 4 | Sloga |
12.09
16:00
Dupljaj
Lukavac
1
4
|
12.09.2015 16:00 | Dupljaj | 1 : 4 | Lukavac | |||||
12.09
16:00
Mali korak
Zadrugar
7
0
|
12.09.2015 16:00 | Mali korak | 7 : 0 | Zadrugar | |||||
12.09
16:00
Beloševac
Paune
4
1
|
12.09.2015 16:00 | Beloševac | 4 : 1 | Paune | |||||
12.09
16:00
Rakac Stave
OFK Povlen
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Rakac Stave | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
12.09
16:00
OFK Brđanac
Kotešica
1
4
|
12.09.2015 16:00 | OFK Brđanac | 1 : 4 | Kotešica | |||||
12.09
16:00
Žabari
Bujačić
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Žabari | 1 : 2 | Bujačić |
12.09
16:00
Ratkovac
Mladost
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Ratkovac | 0 : 1 | Mladost |
12.09
16:00
Kalenić
OFK Paljuvi
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Kalenić | 0 : 1 | OFK Paljuvi |
12.09
16:00
Vrelo Sport
OFK Takovo
7
0
|
12.09.2015 16:00 | Vrelo Sport | 7 : 0 | OFK Takovo |
12.09
16:30
Stara Čaršija
Mladost 1981
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Stara Čaršija | 1 : 1 | Mladost 1981 |
12.09
16:30
Bane 1931
Bogutovačka Banja
2
5
|
12.09.2015 16:30 | Bane 1931 | 2 : 5 | Bogutovačka Banja |
12.09
16:00
Jasenovac
OFK Homolje
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Jasenovac | 3 : 1 | OFK Homolje | |||||
12.09
16:00
OFK Selište
Mladost
2
5
|
12.09.2015 16:00 | OFK Selište | 2 : 5 | Mladost | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Best
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Best | |||||
12.09
10:00
Borac
Zvezda
2
3
|
12.09.2015 10:00 | Borac | 2 : 3 | Zvezda |
12.09
16:00
BSK
Udarnik
4
3
|
12.09.2015 16:00 | BSK | 4 : 3 | Udarnik | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Pomoravlje
7
0
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 7 : 0 | Pomoravlje | |||||
12.09
16:00
Proleter
Napredak
1
8
|
12.09.2015 16:00 | Proleter | 1 : 8 | Napredak |
12.09
16:00
Pečanica
Sloga
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Pečanica | 3 : 0 | Sloga | |||||
12.09
16:00
Dunavac
Ram
6
0
|
12.09.2015 16:00 | Dunavac | 6 : 0 | Ram | |||||
12.09
16:00
Srednjevo
Kumane
2
4
|
12.09.2015 16:00 | Srednjevo | 2 : 4 | Kumane | |||||
12.09
16:00
Mladi Borac
Baštovan 2015
4
3
|
12.09.2015 16:00 | Mladi Borac | 4 : 3 | Baštovan 2015 | |||||
12.09
16:00
Pek
Sirakovo
6
1
|
12.09.2015 16:00 | Pek | 6 : 1 | Sirakovo |
12.09
16:00
Mladost 2015
Vitanovac 08
2
7
|
12.09.2015 16:00 | Mladost 2015 | 2 : 7 | Vitanovac 08 | |||||
12.09
16:00
Lipovac
Grkljane
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Lipovac | 2 : 0 | Grkljane | |||||
12.09
16:00
Polet
Mudrakovac
2
7
|
12.09.2015 16:00 | Polet | 2 : 7 | Mudrakovac | |||||
12.09
16:00
Modrica
Polet
2
2
|
12.09.2015 16:00 | Modrica | 2 : 2 | Polet | |||||
12.09
16:00
Mladost VPD
Zmajevac
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Mladost VPD | 2 : 1 | Zmajevac | |||||
12.09
16:00
Štitari
Jablanica
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Štitari | 3 : 1 | Jablanica |
12.09
16:00
Padež
Srnje
6
3
|
12.09.2015 16:00 | Padež | 6 : 3 | Srnje | |||||
12.09
16:00
Pasjak 2013
Dušan Ristić
|
12.09.2015 16:00 | Pasjak 2013 | : | Dušan Ristić | |||||
12.09
11:00
Vratare
Pepeljevac 1947
8
1
|
12.09.2015 11:00 | Vratare | 8 : 1 | Pepeljevac 1947 | |||||
12.09
16:00
Meševo
Knez Lazar
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Meševo | 3 : 0 | Knez Lazar | |||||
12.09
16:00
Dedina
Kruševica
10
0
|
12.09.2015 16:00 | Dedina | 10 : 0 | Kruševica | |||||
12.09
16:00
Gaglovo
Konjuh
5
0
|
12.09.2015 16:00 | Gaglovo | 5 : 0 | Konjuh |
12.09
16:30
Proleter
Jednota 1950
4
1
|
12.09.2015 16:30 | Proleter | 4 : 1 | Jednota 1950 |
12.09
Gorobilje
Sečica
2
3
|
12.09.2015 | Gorobilje | 2 : 3 | Sečica | |||||
12.09
Glumač
Pobeda
4
1
|
12.09.2015 | Glumač | 4 : 1 | Pobeda | |||||
12.09
Avijatičar Vranjani
Trešnjica
1
3
|
12.09.2015 | Avijatičar Vranjani | 1 : 3 | Trešnjica | |||||
12.09
Plavi Tok
Bakionica
2
5
|
12.09.2015 | Plavi Tok | 2 : 5 | Bakionica | |||||
12.09
Dobrinjac
Duškovci
1
1
|
12.09.2015 | Dobrinjac | 1 : 1 | Duškovci | |||||
12.09
Borac
Ježevica
0
4
|
12.09.2015 | Borac | 0 : 4 | Ježevica | |||||
12.09
Omladinac
Blagaja
2
1
|
12.09.2015 | Omladinac | 2 : 1 | Blagaja | |||||
12.09
Lauš
Lazarica
2
4
|
12.09.2015 | Lauš | 2 : 4 | Lazarica |
12.09
16:30
Barič-Munja
Baljevac
0
3
|
12.09.2015 16:30 | Barič-Munja | 0 : 3 | Baljevac | |||||
12.09
16:30
Sloga
Draževac-Tornado
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Draževac-Tornado | |||||
12.09
16:30
Rekreativo
Roma-Iverić
12
1
|
12.09.2015 16:30 | Rekreativo | 12 : 1 | Roma-Iverić | |||||
12.09
16:30
Skela
Proleter
0
4
|
12.09.2015 16:30 | Skela | 0 : 4 | Proleter |
12.09
16:30
Dražmirovac
Mladost
1
1
|
12.09.2015 16:30 | Dražmirovac | 1 : 1 | Mladost | |||||
12.09
16:30
Oniks
Dobra Voda
2
3
|
12.09.2015 16:30 | Oniks | 2 : 3 | Dobra Voda | |||||
12.09
16:30
OFK Dragoševac
Lipar
6
2
|
12.09.2015 16:30 | OFK Dragoševac | 6 : 2 | Lipar |
12.09
16:00
Budućnost
Mladost
1
3
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 3 | Mladost | |||||
12.09
16:00
Mornar
Bokelj
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Mornar | 0 : 1 | Bokelj | |||||
12.09
16:00
Dečić
OFK Petrovac
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Dečić | 3 : 1 | OFK Petrovac | |||||
12.09
16:00
Grbalj
Zeta
4
1
|
12.09.2015 16:00 | Grbalj | 4 : 1 | Zeta | |||||
12.09
16:00
Iskra
Lovćen
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Lovćen | |||||
12.09
16:00
Rudar
Sutjeska
4
1
|
12.09.2015 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Sutjeska |
12.09
16:30
Olimpic
Željezničar
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Olimpic | 0 : 1 | Željezničar | |||||
12.09
16:30
Drina
Vitez
0
2
|
12.09.2015 16:30 | Drina | 0 : 2 | Vitez | |||||
12.09
16:30
Čelik
Rudar
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Čelik | 0 : 0 | Rudar |
12.09
16:00
Vlasenica
Zvijezda 09
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Vlasenica | 0 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
12.09
16:00
Leotar
Drina HE
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Leotar | 1 : 0 | Drina HE | |||||
12.09
16:00
Tekstilac
Kozara
1
0
|
12.09.2015 16:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Kozara | |||||
12.09
16:00
Krupa
Sloboda (NG)
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Krupa | 3 : 1 | Sloboda (NG) | |||||
12.09
16:00
Mladost
Borac
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Borac |
12.09
16:00
Modriča
BSK
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Modriča | 3 : 1 | BSK | |||||
12.09
16:00
Laktaši
Borac
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Laktaši | 3 : 1 | Borac | |||||
12.09
16:00
Sloga (D)
Proleter
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Sloga (D) | 3 : 1 | Proleter |
12.09
16:00
Podrinje
Mladost (G)
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Mladost (G) | |||||
12.09
16:00
Glasinac 2011
Jedinstvo (Br)
0
0
|
12.09.2015 16:00 | Glasinac 2011 | 0 : 0 | Jedinstvo (Br) | |||||
12.09
16:00
Lokomotiva
Mladost (R)
1
1
|
12.09.2015 16:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Mladost (R) | |||||
12.09
16:00
Napredak
Sloga Junajted
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Napredak | 2 : 1 | Sloga Junajted |
12.09
16:00
OFK Lauš
Naprijed
3
2
|
12.09.2015 16:00 | OFK Lauš | 3 : 2 | Naprijed | |||||
12.09
16:00
FSA
Mladost
1
3
|
12.09.2015 16:00 | FSA | 1 : 3 | Mladost |
12.09
16:00
OFK Pridjel
Sloga
2
1
|
12.09.2015 16:00 | OFK Pridjel | 2 : 1 | Sloga |
12.09
16:00
Omladinac
Gomionica
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Gomionica | |||||
12.09
16:00
Sloga-Nektar
Mladost
2
2
|
12.09.2015 16:00 | Sloga-Nektar | 2 : 2 | Mladost |
12.09
16:30
Sloga 94
Miloš Obilić
2
3
|
12.09.2015 16:30 | Sloga 94 | 2 : 3 | Miloš Obilić |
12.09
16:30
Bratstvo
Obradovac
0
2
|
12.09.2015 16:30 | Bratstvo | 0 : 2 | Obradovac | |||||
12.09
16:30
Jablanica
Borac
0
5
|
12.09.2015 16:30 | Jablanica | 0 : 5 | Borac | |||||
12.09
16:30
Stevan Dukić
Vilusi
0
1
|
12.09.2015 16:30 | Stevan Dukić | 0 : 1 | Vilusi |
12.09
10:30
Sava
Kovačići 08
0
1
|
12.09.2015 10:30 | Sava | 0 : 1 | Kovačići 08 | |||||
12.09
10:30
Semberija Gaj
Mladen Perić
0
3
|
12.09.2015 10:30 | Semberija Gaj | 0 : 3 | Mladen Perić | |||||
12.09
10:30
Polet
Sloga
4
0
|
12.09.2015 10:30 | Polet | 4 : 0 | Sloga |
12.09
16:30
Lazarevica
Napredak
2
3
|
12.09.2015 16:30 | Lazarevica | 2 : 3 | Napredak | |||||
12.09
16:30
Polet
Ljeskovac
2
0
|
12.09.2015 16:30 | Polet | 2 : 0 | Ljeskovac | |||||
12.09
16:30
Borac
Čengić
4
4
|
12.09.2015 16:30 | Borac | 4 : 4 | Čengić |
12.09
18:00
Crvena zvezda
Partizan
3
1
|
12.09.2015 18:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Partizan |
12.09
16:00
Sloboda
ČSK Pivara
2
0
|
12.09.2015 16:00 | Sloboda | 2 : 0 | ČSK Pivara | |||||
12.09
16:30
Loznica
Napredak
0
0
|
12.09.2015 16:30 | Loznica | 0 : 0 | Napredak | |||||
12.09
16:30
Donji Srem
Proleter
1
2
|
12.09.2015 16:30 | Donji Srem | 1 : 2 | Proleter | |||||
12.09
16:30
Inđija
Dinamo
3
0
|
12.09.2015 16:30 | Inđija | 3 : 0 | Dinamo | |||||
12.09
16:30
Radnički 1923
Bežanija
0
4
|
12.09.2015 16:30 | Radnički 1923 | 0 : 4 | Bežanija | |||||
12.09
16:30
Bačka (BP)
BSK Borča
6
2
|
12.09.2015 16:30 | Bačka (BP) | 6 : 2 | BSK Borča | |||||
12.09
16:30
Kolubara
Sindjelić
1
2
|
12.09.2015 16:30 | Kolubara | 1 : 2 | Sindjelić | |||||
12.09
16:30
Zemun
Sloga (PM)
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Zemun | 2 : 1 | Sloga (PM) |
12.09
12:00
Karađorđe
Slatke Male
1
0
|
12.09.2015 12:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Slatke Male |
12.09
15:00
Mladost
SFK 2000
0
6
|
12.09.2015 15:00 | Mladost | 0 : 6 | SFK 2000 | |||||
12.09
15:00
Lokomotiva
Mostar
1
2
|
12.09.2015 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Mostar | |||||
12.09
15:00
Modriča
Banjaluka
1
1
|
12.09.2015 15:00 | Modriča | 1 : 1 | Banjaluka | |||||
12.09
15:00
Gradina
Radnik Bumerang
2
0
|
12.09.2015 15:00 | Gradina | 2 : 0 | Radnik Bumerang |
12.09
11:00
Borac
Jagodina
1
2
|
12.09.2015 11:00 | Borac | 1 : 2 | Jagodina | |||||
12.09
10:00
Rad
Partizan
2
2
|
12.09.2015 10:00 | Rad | 2 : 2 | Partizan | |||||
12.09
13:00
Čukarički
Lokomotiva
4
0
|
12.09.2015 13:00 | Čukarički | 4 : 0 | Lokomotiva |
12.09
10:00
Radnički (NP)
Proleter
1
0
|
12.09.2015 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Proleter |
12.09
10:00
Vršac
Omladinac (NB)
4
1
|
12.09.2015 10:00 | Vršac | 4 : 1 | Omladinac (NB) | |||||
12.09
10:00
Proleter 2006
Proleter (BK)
8
1
|
12.09.2015 10:00 | Proleter 2006 | 8 : 1 | Proleter (BK) |
12.09
10:00
Spartak
Bačka (BP)
10
1
|
12.09.2015 10:00 | Spartak | 10 : 1 | Bačka (BP) |
12.09
16:30
Homoljac
Sloga (PM)
4
4
|
12.09.2015 16:30 | Homoljac | 4 : 4 | Sloga (PM) | |||||
12.09
16:30
Železničar Kusadak
Radnički 1926
2
2
|
12.09.2015 16:30 | Železničar Kusadak | 2 : 2 | Radnički 1926 |
12.09
16:00
Metalac (K)
Javor
0
3
|
12.09.2015 16:00 | Metalac (K) | 0 : 3 | Javor | |||||
12.09
16:00
Jedinstvo Putevi
FAP
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Jedinstvo Putevi | 3 : 0 | FAP | |||||
12.09
16:00
Sloga (BB)
Šumadija 1903
3
2
|
12.09.2015 16:00 | Sloga (BB) | 3 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Sloga (K)
1
2
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 1 : 2 | Sloga (K) | |||||
12.09
16:00
Polet
Sloga (P)
0
1
|
12.09.2015 16:00 | Polet | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
12.09
12:00
Metalac (GM)
Rudar
2
0
|
12.09.2015 12:00 | Metalac (GM) | 2 : 0 | Rudar |
12.09
09:00
Policajac
Voždovac
0
8
|
12.09.2015 09:00 | Policajac | 0 : 8 | Voždovac | |||||
12.09
10:00
Žarkovo
Jedinstvo
0
0
|
12.09.2015 10:00 | Žarkovo | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
12.09
12:00
Radnički (O)
Brodarac 2
2
3
|
12.09.2015 12:00 | Radnički (O) | 2 : 3 | Brodarac 2 | |||||
12.09
10:00
Siti Sport Klub
Radnički (NB)
2
3
|
12.09.2015 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 3 | Radnički (NB) | |||||
12.09
10:00
Kolubara
Internacional
1
2
|
12.09.2015 10:00 | Kolubara | 1 : 2 | Internacional |
12.09
11:00
Dolina
Omladinac
7
3
|
12.09.2015 11:00 | Dolina | 7 : 3 | Omladinac | |||||
12.09
11:00
Glogonj
Unirea
4
1
|
12.09.2015 11:00 | Glogonj | 4 : 1 | Unirea | |||||
12.09
11:00
Borac (S)
Slavija
5
0
|
12.09.2015 11:00 | Borac (S) | 5 : 0 | Slavija |
12.09
11:00
C.zvezda
Stari Tamiš
0
5
|
12.09.2015 11:00 | C.zvezda | 0 : 5 | Stari Tamiš | |||||
12.09
11:00
Borac (S)
Strela
7
2
|
12.09.2015 11:00 | Borac (S) | 7 : 2 | Strela | |||||
12.09
10:00
Partizan (U)
Partizan (G)
4
1
|
12.09.2015 10:00 | Partizan (U) | 4 : 1 | Partizan (G) |
12.09
10:00
Turbina
IMT
1
0
|
12.09.2015 10:00 | Turbina | 1 : 0 | IMT | |||||
12.09
10:00
Srem
GSP Polet
2
2
|
12.09.2015 10:00 | Srem | 2 : 2 | GSP Polet |
12.09
14:00
Milenium
Dunavac Grocka
6
0
|
12.09.2015 14:00 | Milenium | 6 : 0 | Dunavac Grocka | |||||
12.09
14:00
Buducnost
011
4
6
|
12.09.2015 14:00 | Buducnost | 4 : 6 | 011 | |||||
12.09
16:30
Omladinac
Sopot
5
0
|
12.09.2015 16:30 | Omladinac | 5 : 0 | Sopot | |||||
12.09
10:00
Zmaj 1953
Torlak
2
0
|
12.09.2015 10:00 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | Torlak | |||||
12.09
10:00
Banja
Grafičar
0
4
|
12.09.2015 10:00 | Banja | 0 : 4 | Grafičar |
12.09
12:00
Mladi radnik 1940
SASK
3
0
|
12.09.2015 12:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | SASK | |||||
12.09
16:00
Budućnost
Borac 1932
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Budućnost | 3 : 0 | Borac 1932 | |||||
12.09
16:00
Osipaonica
Sloboda
6
0
|
12.09.2015 16:00 | Osipaonica | 6 : 0 | Sloboda |
12.09
16:00
Šumadija
Budućnost
3
3
|
12.09.2015 16:00 | Šumadija | 3 : 3 | Budućnost |
12.09
16:00
Sloga
Mladi borac
3
0
|
12.09.2015 16:00 | Sloga | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
12.09
16:00
Omladinac
Udarnik
2
1
|
12.09.2015 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Udarnik |
12.09
18:00
Kom
Mornar
4
4
|
12.09.2015 18:00 | Kom | 4 : 4 | Mornar | |||||
12.09
18:00
Ibar
Bokelj
2
1
|
12.09.2015 18:00 | Ibar | 2 : 1 | Bokelj | |||||
12.09
18:00
Bratstvo
Grbalj
2
1
|
12.09.2015 18:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Grbalj |
12.09
15:30
BASK MO
Radnički (NB) MO
5
1
|
12.09.2015 15:30 | BASK MO | 5 : 1 | Radnički (NB) MO | |||||
12.09
14:00
Voždovac MO
Zemun MO
1
1
|
12.09.2015 14:00 | Voždovac MO | 1 : 1 | Zemun MO | |||||
12.09
10:00
Sinđelić MO
Lokomotiva MO
0
1
|
12.09.2015 10:00 | Sinđelić MO | 0 : 1 | Lokomotiva MO | |||||
12.09
14:00
OFK Beograd MO
Bežanija MO
2
0
|
12.09.2015 14:00 | OFK Beograd MO | 2 : 0 | Bežanija MO |
12.09
10:00
Široki Brijeg
Čelik
6
2
|
12.09.2015 10:00 | Široki Brijeg | 6 : 2 | Čelik | |||||
12.09
10:00
Zrinjski
Rudar Prijedor
2
0
|
12.09.2015 10:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
12.09
10:00
Sarajevo
Slavija
7
0
|
12.09.2015 10:00 | Sarajevo | 7 : 0 | Slavija | |||||
12.09
10:00
Travnik
Borac
2
2
|
12.09.2015 10:00 | Travnik | 2 : 2 | Borac | |||||
12.09
10:00
Drina
Radnik
3
1
|
12.09.2015 10:00 | Drina | 3 : 1 | Radnik | |||||
12.09
10:00
Olimpic
Vitez
1
0
|
12.09.2015 10:00 | Olimpic | 1 : 0 | Vitez | |||||
12.09
10:00
Sloboda
Željezničar
0
3
|
12.09.2015 10:00 | Sloboda | 0 : 3 | Željezničar | |||||
12.09
10:00
Mladost
Velež
1
2
|
12.09.2015 10:00 | Mladost | 1 : 2 | Velež |
12.09
Rudo
Famos
0
0
|
12.09.2015 | Rudo | 0 : 0 | Famos | |||||
12.09
Hercegovac
Velež
3
0
|
12.09.2015 | Hercegovac | 3 : 0 | Velež | |||||
12.09
Mladost (R)
Romanija
1
1
|
12.09.2015 | Mladost (R) | 1 : 1 | Romanija |
12.09
11:00
OFK Hajduk
Vojvodina
1
1
|
12.09.2015 11:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Vojvodina |
12.09
10:00
Inđija
Donji Srem
2
1
|
12.09.2015 10:00 | Inđija | 2 : 1 | Donji Srem | |||||
12.09
10:00
Vojvodina
Indeks
1
1
|
12.09.2015 10:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Indeks |
12.09
12:00
Radnički (S)
Spartak
3
5
|
12.09.2015 12:00 | Radnički (S) | 3 : 5 | Spartak | |||||
12.09
12:00
TSC
Bečej 1918
2
0
|
12.09.2015 12:00 | TSC | 2 : 0 | Bečej 1918 |
12.09
18:00
BASK
Internacional
1
2
|
12.09.2015 18:00 | BASK | 1 : 2 | Internacional | |||||
12.09
20:00
011
Radnički
2
0
|
12.09.2015 20:00 | 011 | 2 : 0 | Radnički | |||||
12.09
18:00
Voždovac
Teleoptik
0
0
|
12.09.2015 18:00 | Voždovac | 0 : 0 | Teleoptik |
12.09
Junior
Šumadija 1903
1
4
|
12.09.2015 | Junior | 1 : 4 | Šumadija 1903 | |||||
12.09
Apolon 4
Kiker
4
0
|
12.09.2015 | Apolon 4 | 4 : 0 | Kiker | |||||
12.09
Bane
Sloga
0
2
|
12.09.2015 | Bane | 0 : 2 | Sloga | |||||
12.09
11:00
Rudar
Nacional
2
1
|
12.09.2015 11:00 | Rudar | 2 : 1 | Nacional | |||||
12.09
12:30
Tutin
Novi Pazar
2
0
|
12.09.2015 12:30 | Tutin | 2 : 0 | Novi Pazar |
12.09
10:00
Trudbenik
Budućnost
1
4
|
12.09.2015 10:00 | Trudbenik | 1 : 4 | Budućnost | |||||
12.09
13:00
PKB Kovilovo
Brodarac 1947
0
2
|
12.09.2015 13:00 | PKB Kovilovo | 0 : 2 | Brodarac 1947 | |||||
12.09
15:30
PKB
IMT
5
0
|
12.09.2015 15:30 | PKB | 5 : 0 | IMT |
12.09
12:00
Savacium
Železničar
5
1
|
12.09.2015 12:00 | Savacium | 5 : 1 | Železničar | |||||
12.09
12:00
Radnički Šabački
Šampion
1
0
|
12.09.2015 12:00 | Radnički Šabački | 1 : 0 | Šampion |
12.09
16:30
Petlić 2006
VGSK
2
1
|
12.09.2015 16:30 | Petlić 2006 | 2 : 1 | VGSK | |||||
12.09
16:30
AF Duljaj
Obilić
0
2
|
12.09.2015 16:30 | AF Duljaj | 0 : 2 | Obilić | |||||
12.09
16:30
GFK Jasenice 1911
Mihajlovac 1934
5
0
|
12.09.2015 16:30 | GFK Jasenice 1911 | 5 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
12.09
16:30
AF Đokić
Sloga (B)
4
3
|
12.09.2015 16:30 | AF Đokić | 4 : 3 | Sloga (B) |
12.09
12:00
Senta
Tornjoš
5
1
|
12.09.2015 12:00 | Senta | 5 : 1 | Tornjoš | |||||
12.09
12:00
Subotica
Obilić
2
2
|
12.09.2015 12:00 | Subotica | 2 : 2 | Obilić |
12.09
20:30
Jedinstvo
Graficar
6
2
|
12.09.2015 20:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | Graficar | |||||
12.09
10:00
Avala
Beograd 1929
1
5
|
12.09.2015 10:00 | Avala | 1 : 5 | Beograd 1929 | |||||
12.09
11:30
Borac
Dorćol
0
3
|
12.09.2015 11:30 | Borac | 0 : 3 | Dorćol | |||||
12.09
12:30
Sremcica
Apolon 2010
1
4
|
12.09.2015 12:30 | Sremcica | 1 : 4 | Apolon 2010 |
12.09
Dolina
Jugoslavija
11
1
|
12.09.2015 | Dolina | 11 : 1 | Jugoslavija | |||||
12.09
Polet
Mladost (O)
1
7
|
12.09.2015 | Polet | 1 : 7 | Mladost (O) |
12.09
10:00
Tabane 1970
Lugomir
1
5
|
12.09.2015 10:00 | Tabane 1970 | 1 : 5 | Lugomir | |||||
12.09
10:00
Mladi Radnik
Bratstvo
3
0
|
12.09.2015 10:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
12.09
10:00
Levač
Morava
4
1
|
12.09.2015 10:00 | Levač | 4 : 1 | Morava |
12.09
10:00
Jedinstvo
Budućnost
3
1
|
12.09.2015 10:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Budućnost | |||||
12.09
14:00
Posavina
Crvena zastava
5
3
|
12.09.2015 14:00 | Posavina | 5 : 3 | Crvena zastava |
12.09
12:00
Rađevac
POFK Letnjikovac
5
0
|
12.09.2015 12:00 | Rađevac | 5 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
12.09
10:00
Radnički Stobex
Radnički
3
0
|
12.09.2015 10:00 | Radnički Stobex | 3 : 0 | Radnički | |||||
12.09
12:00
OFK Atletiko
POFK Savacium
3
4
|
12.09.2015 12:00 | OFK Atletiko | 3 : 4 | POFK Savacium |
12.09
Hercegovac
Velež
1
1
|
12.09.2015 | Hercegovac | 1 : 1 | Velež | |||||
12.09
Mladost (R)
Romanija
0
1
|
12.09.2015 | Mladost (R) | 0 : 1 | Romanija | |||||
12.09
Mladost (G)
Stakorina
3
0
|
12.09.2015 | Mladost (G) | 3 : 0 | Stakorina |
12.09
10:00
Inđija
Donji Srem
6
4
|
12.09.2015 10:00 | Inđija | 6 : 4 | Donji Srem | |||||
12.09
10:00
Vojvodina
Indeks
2
1
|
12.09.2015 10:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Indeks |
12.09
10:00
Radnički (S)
Spartak
1
1
|
12.09.2015 10:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Spartak | |||||
12.09
10:00
TSC
Bečej 1918
1
2
|
12.09.2015 10:00 | TSC | 1 : 2 | Bečej 1918 |
12.09
Šumadija 1903
Sloga
3
1
|
12.09.2015 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Sloga | |||||
12.09
13:00
Apolon
Kiker
4
2
|
12.09.2015 13:00 | Apolon | 4 : 2 | Kiker | |||||
12.09
Novi Pazar
Pazar Juniors
0
3
|
12.09.2015 | Novi Pazar | 0 : 3 | Pazar Juniors | |||||
12.09
11:00
Radnički 1923
Kosmet
2
0
|
12.09.2015 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Kosmet | |||||
12.09
Tutin
slobodan tim
|
12.09.2015 | Tutin | : | slobodan tim | |||||
12.09
Slavija
Apolon 4
0
8
|
12.09.2015 | Slavija | 0 : 8 | Apolon 4 |
12.09
09:00
FSFV
Rad
0
6
|
12.09.2015 09:00 | FSFV | 0 : 6 | Rad | |||||
12.09
12:00
Brodarac
Čukarički
0
3
|
12.09.2015 12:00 | Brodarac | 0 : 3 | Čukarički | |||||
12.09
18:30
011
BSK
4
1
|
12.09.2015 18:30 | 011 | 4 : 1 | BSK |
12.09
09:00
Lokomotiva
Studentski Grad
0
2
|
12.09.2015 09:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Studentski Grad | |||||
12.09
09:30
Radnički (O)
Sindjelić
0
0
|
12.09.2015 09:30 | Radnički (O) | 0 : 0 | Sindjelić |
12.09
14:00
7. Juli
Proleter
9
1
|
12.09.2015 14:00 | 7. Juli | 9 : 1 | Proleter | |||||
12.09
10:00
Mladi radnik 1940
SASK
1
7
|
12.09.2015 10:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 7 | SASK | |||||
12.09
14:00
Budućnost
Borac 1932
9
0
|
12.09.2015 14:00 | Budućnost | 9 : 0 | Borac 1932 | |||||
12.09
14:00
Osipaonica
Sloboda
10
0
|
12.09.2015 14:00 | Osipaonica | 10 : 0 | Sloboda |
12.09
14:00
Šumadija
Budućnost
3
0
|
12.09.2015 14:00 | Šumadija | 3 : 0 | Budućnost |
12.09
14:00
Jedinstvo
Akademija fudbala Djokić
0
5
|
12.09.2015 14:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Akademija fudbala Djokić | |||||
12.09
10:00
Napredak
Bresje Superior
10
1
|
12.09.2015 10:00 | Napredak | 10 : 1 | Bresje Superior | |||||
12.09
14:00
Sloga
Mladi borac
4
3
|
12.09.2015 14:00 | Sloga | 4 : 3 | Mladi borac | |||||
12.09
14:00
Omladinac
Udarnik
1
3
|
12.09.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Udarnik |
12.09
10:00
Savacijum
Železničar
0
0
|
12.09.2015 10:00 | Savacijum | 0 : 0 | Železničar | |||||
12.09
10:00
Donjošorac
Radnički
1
1
|
12.09.2015 10:00 | Donjošorac | 1 : 1 | Radnički |
12.09
16:00
OŠ Karađorđe 2009
Sloga (PM)
1
1
|
12.09.2015 16:00 | OŠ Karađorđe 2009 | 1 : 1 | Sloga (PM) | |||||
12.09
16:00
Zvižd
Pinkum
3
1
|
12.09.2015 16:00 | Zvižd | 3 : 1 | Pinkum | |||||
12.09
16:00
Obilić
Cepelin 026
11
0
|
12.09.2015 16:00 | Obilić | 11 : 0 | Cepelin 026 |
12.09
09:00
Vranić
BASK
0
6
|
12.09.2015 09:00 | Vranić | 0 : 6 | BASK | |||||
12.09
09:30
13.maj
Borac P.
16
0
|
12.09.2015 09:30 | 13.maj | 16 : 0 | Borac P. | |||||
12.09
10:00
Novi Beograd
OFK Zabrežje
3
2
|
12.09.2015 10:00 | Novi Beograd | 3 : 2 | OFK Zabrežje |
12.09
Radnički (K)
BSK
5
0
|
12.09.2015 | Radnički (K) | 5 : 0 | BSK | |||||
12.09
Borac
Jedinstvo Stević
3
2
|
12.09.2015 | Borac | 3 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
12.09
BAK
Proleter (BK)
3
0
|
12.09.2015 | BAK | 3 : 0 | Proleter (BK) | |||||
12.09
Dinamo 1945
Spartak
5
0
|
12.09.2015 | Dinamo 1945 | 5 : 0 | Spartak |
12.09
Vulturul
Banat
1
3
|
12.09.2015 | Vulturul | 1 : 3 | Banat | |||||
12.09
Ševac
Jedinstvo (V)
7
1
|
12.09.2015 | Ševac | 7 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
12.09
Hajdučica
Sloga (P)
2
6
|
12.09.2015 | Hajdučica | 2 : 6 | Sloga (P) |
12.09
10:00
Senta
CFK
0
2
|
12.09.2015 10:00 | Senta | 0 : 2 | CFK | |||||
12.09
10:00
Subotica
Obilić
7
1
|
12.09.2015 10:00 | Subotica | 7 : 1 | Obilić |
12.09
Borac (P)
Vojvodina (S)
1
3
|
12.09.2015 | Borac (P) | 1 : 3 | Vojvodina (S) | |||||
12.09
Sloga (BNS)
Omladinac (D)
14
2
|
12.09.2015 | Sloga (BNS) | 14 : 2 | Omladinac (D) | |||||
12.09
Proleter (M)
Karlsdorf
12
0
|
12.09.2015 | Proleter (M) | 12 : 0 | Karlsdorf |
12.09
13:00
PKB PS
Dorćol
3
4
|
12.09.2015 13:00 | PKB PS | 3 : 4 | Dorćol | |||||
12.09
15:00
Sremčica
Trudbenik
3
2
|
12.09.2015 15:00 | Sremčica | 3 : 2 | Trudbenik |
12.09
11:00
MIP Majdan
Homoljac
1
1
|
12.09.2015 11:00 | MIP Majdan | 1 : 1 | Homoljac |
12.09
Polet
Tempo
0
10
|
12.09.2015 | Polet | 0 : 10 | Tempo | |||||
12.09
Mika Antić
Mladost (V)
1
4
|
12.09.2015 | Mika Antić | 1 : 4 | Mladost (V) | |||||
12.09
Borac
Slavija
9
0
|
12.09.2015 | Borac | 9 : 0 | Slavija |
12.09
10:00
Mladost (P)
POFK Letnjikovac
|
12.09.2015 10:00 | Mladost (P) | : | POFK Letnjikovac | |||||
12.09
10:00
Jedinstvo (Š)
Jevremovac
|
12.09.2015 10:00 | Jedinstvo (Š) | : | Jevremovac |
12.09
10:00
Institut MK
Tempo
2
1
|
12.09.2015 10:00 | Institut MK | 2 : 1 | Tempo | |||||
12.09
10:00
Milutinac MK
BSK 1925 MK
1
6
|
12.09.2015 10:00 | Milutinac MK | 1 : 6 | BSK 1925 MK |
12.09
13:00
Sloga 036
Požarevac
6
1
|
12.09.2015 13:00 | Sloga 036 | 6 : 1 | Požarevac | |||||
12.09
14:00
Šumadija 1903
Požega
2
0
|
12.09.2015 14:00 | Šumadija 1903 | 2 : 0 | Požega |
12.09
10:00
Rađevac
POFK Letnjikovac
8
0
|
12.09.2015 10:00 | Rađevac | 8 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
12.09
10:00
Mačva (Š)
Mačva 2005
|
12.09.2015 10:00 | Mačva (Š) | : | Mačva 2005 | |||||
12.09
10:00
OFK Šabac
Karađorđe
|
12.09.2015 10:00 | OFK Šabac | : | Karađorđe | |||||
12.09
10:00
OFK Atletiko
POFK Savacium
|
12.09.2015 10:00 | OFK Atletiko | : | POFK Savacium |
12.09
09:00
Voždovac
Brodarac
2
2
|
12.09.2015 09:00 | Voždovac | 2 : 2 | Brodarac | |||||
12.09
11:00
Partizan
Radnički Obrenovac
16
1
|
12.09.2015 11:00 | Partizan | 16 : 1 | Radnički Obrenovac |
12.09
10:00
Sindjelić 2012
Bežanija
4
2
|
12.09.2015 10:00 | Sindjelić 2012 | 4 : 2 | Bežanija | |||||
12.09
09:30
Radnički (NB)
BSK 1925
1
7
|
12.09.2015 09:30 | Radnički (NB) | 1 : 7 | BSK 1925 | |||||
12.09
12:00
Fer Plej 06
IMT
3
3
|
12.09.2015 12:00 | Fer Plej 06 | 3 : 3 | IMT |
12.09
20:00
BASK
OLE
2
8
|
12.09.2015 20:00 | BASK | 2 : 8 | OLE | |||||
12.09
13:00
Sindjelić
DIF
0
20
|
12.09.2015 13:00 | Sindjelić | 0 : 20 | DIF | |||||
12.09
17:00
Ada
PKB Kovilovo
9
0
|
12.09.2015 17:00 | Ada | 9 : 0 | PKB Kovilovo |
12.09
09:00
Borac
Lokomotiva
0
3
|
12.09.2015 09:00 | Borac | 0 : 3 | Lokomotiva |
12.09
12:00
Hajduk
Poštar
2
2
|
12.09.2015 12:00 | Hajduk | 2 : 2 | Poštar | |||||
12.09
10:00
Atakante
Dunav (VS)
9
2
|
12.09.2015 10:00 | Atakante | 9 : 2 | Dunav (VS) | |||||
12.09
09:00
OFK Beograd (B)
Petlić
1
1
|
12.09.2015 09:00 | OFK Beograd (B) | 1 : 1 | Petlić |
12.09
10:00
Arena SU
Spartak '03
9
0
|
12.09.2015 10:00 | Arena SU | 9 : 0 | Spartak '03 |
12.09
Pinkum
Jasenica 1911
0
3
|
12.09.2015 | Pinkum | 0 : 3 | Jasenica 1911 | |||||
12.09
Bambi
Kostolac 2008
1
2
|
12.09.2015 | Bambi | 1 : 2 | Kostolac 2008 | |||||
12.09
Plana
Stari Grad
|
12.09.2015 | Plana | : | Stari Grad | |||||
12.09
Kolonija
Presing
1
2
|
12.09.2015 | Kolonija | 1 : 2 | Presing | |||||
12.09
Đokić
Sloga
3
1
|
12.09.2015 | Đokić | 3 : 1 | Sloga |
12.09
Tisa
Horgoš 1911
3
0
|
12.09.2015 | Tisa | 3 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
12.09
Tornjoš
AFK
2
0
|
12.09.2015 | Tornjoš | 2 : 0 | AFK |
12.09
09:00
Duboko
Obrenovac 1905
1
4
|
12.09.2015 09:00 | Duboko | 1 : 4 | Obrenovac 1905 | |||||
12.09
09:50
Sloga
Radnički
0
3
|
12.09.2015 09:50 | Sloga | 0 : 3 | Radnički | |||||
12.09
10:40
Posavina
Feniks
2
4
|
12.09.2015 10:40 | Posavina | 2 : 4 | Feniks |
12.09
10:00
Pinkum
Jasenica 1911
7
0
|
12.09.2015 10:00 | Pinkum | 7 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
12.09
10:00
Bambi
Kostolac 2008
10
0
|
12.09.2015 10:00 | Bambi | 10 : 0 | Kostolac 2008 | |||||
12.09
10:00
Plana
Stari Grad
|
12.09.2015 10:00 | Plana | : | Stari Grad | |||||
12.09
10:00
Kolonija
Presing
0
11
|
12.09.2015 10:00 | Kolonija | 0 : 11 | Presing | |||||
12.09
10:00
Đokić
Sloga
2
1
|
12.09.2015 10:00 | Đokić | 2 : 1 | Sloga |
12.09
18:00
Hajduk
Radnički (JT)
31
26
|
12.09.2015 18:00 | Hajduk | 31 : 26 | Radnički (JT) | |||||
12.09
18:00
Beočin
Mladost
22
22
|
12.09.2015 18:00 | Beočin | 22 : 22 | Mladost |
12.09
Sloga
Bačka Palanka
22
21
|
12.09.2015 | Sloga | 22 : 21 | Bačka Palanka | |||||
12.09
Radnički
Ruma
36
31
|
12.09.2015 | Radnički | 36 : 31 | Ruma | |||||
12.09
Vojka
Partizan
16
30
|
12.09.2015 | Vojka | 16 : 30 | Partizan |
12.09
Grafičar
Graničar
24
24
|
12.09.2015 | Grafičar | 24 : 24 | Graničar | |||||
12.09
Borac
Vojput 2
29
27
|
12.09.2015 | Borac | 29 : 27 | Vojput 2 |
12.09
Nexe
Tatran
31
32
|
12.09.2015 | Nexe | 31 : 32 | Tatran | |||||
12.09
Spartak Vojput
Borac M:TEL
32
29
|
12.09.2015 | Spartak Vojput | 32 : 29 | Borac M:TEL | |||||
12.09
MKB-MVM Veszprém
Vojvodina
44
21
|
12.09.2015 | MKB-MVM Veszprém | 44 : 21 | Vojvodina |
12.09
18:30
Naisa
Minaqua Vojvodina
27
22
|
12.09.2015 18:30 | Naisa | 27 : 22 | Minaqua Vojvodina | |||||
12.09
19:00
Jagodina
Kučevo
30
27
|
12.09.2015 19:00 | Jagodina | 30 : 27 | Kučevo | |||||
12.09
20:00
Sloga
Kikinda
29
10
|
12.09.2015 20:00 | Sloga | 29 : 10 | Kikinda |
12.09
20:30
Niš 92
Nova Pazova
7
4
|
12.09.2015 20:30 | Niš 92 | 7 : 4 | Nova Pazova |