XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 33 utakmica za dan
Subota, 11 Avgust 2018

Fudbal

11.08.2018 20:00 Dinamo 1 : 3 Mladost
11.08.2018 20:00 Rad 3 : 1 Radnik
11.08.2018 20:00 Mačva 0 : 0 Vojvodina
11.08.2018 20:00 OFK Bačka 1 : 1 Čukarički
11.08.2018 19:00 Proleter 1 : 1 Napredak
11.08.2018 17:30 Radnički 1923 2 : 0 Sloboda
11.08.2018 17:30 Sinđelić 0 : 0 TSC
11.08.2018 17:30 Zlatibor 3 : 0 OFK Žarkovo
11.08.2018 20:00 Sarajevo 1 : 1 GOŠK
11.08.2018 20:45 Tuzla City 0 : 1 Sloboda
11.08.2018 17:30 Krupa 2 : 2 Mladost
11.08.2018 19:30 Borac 1 : 0 Željezničar Sport Team
11.08.2018 18:00 Tekstilac 0 : 1 Kozara
11.08.2018 18:00 Podrinje 1 : 0 Sutjeska
11.08.2018 18:00 Rudar Prijedor 0 : 0 Drina
11.08.2018 20:30 Alfa 0 : 3 Sloga
11.08.2018 18:00 Slavija 3 : 1 Sloboda
11.08.2018 17:30 Iskra 0 : 1 OFK Titograd
11.08.2018 17:30 Lovćen 1 : 1 Sutjeska
11.08.2018 18:00 OFK Petrovac 0 : 1 Grbalj
11.08.2018 17:00 Rudar 0 : 0 Zeta
11.08.2018 13:30 Newcastle United 1 : 2 Tottenham Hotspur
11.08.2018 16:00 AFC Bournemouth 2 : 0 Cardiff City
11.08.2018 16:00 Fulham 0 : 2 Crystal Palace
11.08.2018 16:00 Huddersfield Town 0 : 3 Chelsea
11.08.2018 16:00 Watford 2 : 0 Brighton
11.08.2018 18:30 Wolverhampton 2 : 2 Everton
11.08.2018 17:00 Nantes 1 : 3 Monaco
11.08.2018 20:00 Angers 3 : 4 Nîmes
11.08.2018 20:00 Lille 3 : 1 Rennes
11.08.2018 20:00 Montpellier 1 : 2 Dijon
11.08.2018 20:00 Nice 0 : 1 Reims
11.08.2018 20:00 Saint-Étienne 2 : 1 Guingamp
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.