02.06
17:30
Loznica
Mladi radnik 1926
2
1
|
02.06.2018 17:30 | Loznica | 2 : 1 | Mladi radnik 1926 | |||||
02.06
17:30
Karađorđe
Šumadija 1903
1
0
|
02.06.2018 17:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
02.06
17:30
Šumadija (A)
Jedinstvo Putevi
5
1
|
02.06.2018 17:30 | Šumadija (A) | 5 : 1 | Jedinstvo Putevi |
02.06
17:00
Bratstvo 1946
Crvena zvezda (NS)
5
0
|
02.06.2018 17:00 | Bratstvo 1946 | 5 : 0 | Crvena zvezda (NS) | |||||
02.06
17:00
Dinamo 1945
Mladost (BJ)
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | Mladost (BJ) | |||||
02.06
17:00
Bečej 1918
Borac (S)
4
1
|
02.06.2018 17:00 | Bečej 1918 | 4 : 1 | Borac (S) | |||||
02.06
17:00
Odžaci
Radnički (NP)
1
0
|
02.06.2018 17:00 | Odžaci | 1 : 0 | Radnički (NP) | |||||
02.06
17:00
Cement
Radnički (Š)
0
0
|
02.06.2018 17:00 | Cement | 0 : 0 | Radnički (Š) | |||||
02.06
17:00
Omladinac (NB)
Dunav
2
3
|
02.06.2018 17:00 | Omladinac (NB) | 2 : 3 | Dunav | |||||
02.06
17:00
Radnički (ZR)
Železničar
1
1
|
02.06.2018 17:00 | Radnički (ZR) | 1 : 1 | Železničar | |||||
02.06
17:00
Bačka 1901
Radnički (SM)
4
2
|
02.06.2018 17:00 | Bačka 1901 | 4 : 2 | Radnički (SM) |
02.06
17:00
Sopot
BASK
1
3
|
02.06.2018 17:00 | Sopot | 1 : 3 | BASK | |||||
02.06
17:00
Prva Iskra
BSK Borča
0
1
|
02.06.2018 17:00 | Prva Iskra | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
02.06
17:00
Jedinstvo
Žarkovo
4
1
|
02.06.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Žarkovo | |||||
02.06
17:00
Lokomotiva
Stepojevac Vaga
4
1
|
02.06.2018 17:00 | Lokomotiva | 4 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
02.06
17:00
Grafičar
BSK Batajnica
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Grafičar | 3 : 0 | BSK Batajnica | |||||
02.06
17:00
GSP Polet Dorćol
IMT
3
0
|
02.06.2018 17:00 | GSP Polet Dorćol | 3 : 0 | IMT | |||||
02.06
17:00
OFK Beograd
Radnički (O)
1
4
|
02.06.2018 17:00 | OFK Beograd | 1 : 4 | Radnički (O) |
02.06
17:30
Ribnica
Zadrugar
2
1
|
02.06.2018 17:30 | Ribnica | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
02.06
17:30
Borac
Radnički Gorenje
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Borac | 3 : 0 | Radnički Gorenje |
02.06
17:00
OFK Vršac
Mladost (O)
3
3
|
02.06.2018 17:00 | OFK Vršac | 3 : 3 | Mladost (O) | |||||
02.06
17:00
Polet
Radnički (S)
2
4
|
02.06.2018 17:00 | Polet | 2 : 4 | Radnički (S) | |||||
02.06
17:00
Kikinda 1909
Radnički (K)
8
1
|
02.06.2018 17:00 | Kikinda 1909 | 8 : 1 | Radnički (K) | |||||
02.06
17:00
Begej
Budućnost
2
1
|
02.06.2018 17:00 | Begej | 2 : 1 | Budućnost | |||||
02.06
17:00
Sloboda (NK)
Kozara
1
1
|
02.06.2018 17:00 | Sloboda (NK) | 1 : 1 | Kozara | |||||
02.06
17:00
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
3
1
|
02.06.2018 17:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
02.06
17:00
Proleter
Vojvodina 1928
0
7
|
02.06.2018 17:00 | Proleter | 0 : 7 | Vojvodina 1928 | |||||
02.06
17:00
Sloga
ŽAK
2
1
|
02.06.2018 17:00 | Sloga | 2 : 1 | ŽAK |
02.06
17:00
Crvena Zvezda
Leštane
3
5
|
02.06.2018 17:00 | Crvena Zvezda | 3 : 5 | Leštane |
02.06
17:00
Stanišić
Hajduk Junior
6
1
|
02.06.2018 17:00 | Stanišić | 6 : 1 | Hajduk Junior |
02.06
17:30
Rudna Glava
Polom
2
1
|
02.06.2018 17:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Polom | |||||
02.06
17:30
Zlot
Radnički
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Zlot | 3 : 0 | Radnički |
02.06
17:00
Borac (P)
Avala
5
0
|
02.06.2018 17:00 | Borac (P) | 5 : 0 | Avala | |||||
02.06
17:00
Dunav
Zmaj
2
1
|
02.06.2018 17:00 | Dunav | 2 : 1 | Zmaj | |||||
02.06
17:00
Institut
Sinđelić
4
3
|
02.06.2018 17:00 | Institut | 4 : 3 | Sinđelić | |||||
02.06
17:00
Studenski Grad
PKB (PS)
8
3
|
02.06.2018 17:00 | Studenski Grad | 8 : 3 | PKB (PS) | |||||
02.06
17:00
Komgrap
Borac (O)
4
0
|
02.06.2018 17:00 | Komgrap | 4 : 0 | Borac (O) | |||||
02.06
17:00
13. Maj
Heroj Polet
1
1
|
02.06.2018 17:00 | 13. Maj | 1 : 1 | Heroj Polet | |||||
02.06
17:00
Poštar Zvezdara
Šumadinac
1
0
|
02.06.2018 17:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Šumadinac |
02.06
17:30
Junkovac
Trnava
3
2
|
02.06.2018 17:30 | Junkovac | 3 : 2 | Trnava |
02.06
17:00
Mladost (P)
Napredak
1
1
|
02.06.2018 17:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Napredak | |||||
02.06
17:00
Parmenac
Zadrugar
3
4
|
02.06.2018 17:00 | Parmenac | 3 : 4 | Zadrugar |
02.06
17:30
Jedinstvo (Lj)
Napredak 1936
6
2
|
02.06.2018 17:30 | Jedinstvo (Lj) | 6 : 2 | Napredak 1936 | |||||
02.06
17:30
Polet (SD)
Rudar (K)
4
2
|
02.06.2018 17:30 | Polet (SD) | 4 : 2 | Rudar (K) | |||||
02.06
17:30
Đerdap
Zadrugar (T)
2
0
|
02.06.2018 17:30 | Đerdap | 2 : 0 | Zadrugar (T) |
02.06
17:30
Zvezda
Zadrugar
1
3
|
02.06.2018 17:30 | Zvezda | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
02.06
17:30
Senjak
Dragoš
3
4
|
02.06.2018 17:30 | Senjak | 3 : 4 | Dragoš | |||||
02.06
17:30
Vladimir Durković
Borac
2
0
|
02.06.2018 17:30 | Vladimir Durković | 2 : 0 | Borac | |||||
02.06
17:30
Rajko Mitić
Gnjilan
2
2
|
02.06.2018 17:30 | Rajko Mitić | 2 : 2 | Gnjilan |
02.06
17:00
Crnokosa
Prvi partizan
6
1
|
02.06.2018 17:00 | Crnokosa | 6 : 1 | Prvi partizan | |||||
02.06
17:00
Zlatar
Višesava
7
0
|
02.06.2018 17:00 | Zlatar | 7 : 0 | Višesava |
02.06
17:00
Vrelo Sport
Tešnjar
2
1
|
02.06.2018 17:00 | Vrelo Sport | 2 : 1 | Tešnjar | |||||
02.06
17:00
Radnik
Banjani
0
1
|
02.06.2018 17:00 | Radnik | 0 : 1 | Banjani |
02.06
17:30
Šumadija 1934
Ćava
4
2
|
02.06.2018 17:30 | Šumadija 1934 | 4 : 2 | Ćava |
02.06
17:30
Vulkan 1963
Stevan Nešticki
6
1
|
02.06.2018 17:30 | Vulkan 1963 | 6 : 1 | Stevan Nešticki |
02.06
17:00
Mladost (B)
OFK Alakince
5
2
|
02.06.2018 17:00 | Mladost (B) | 5 : 2 | OFK Alakince |
02.06
17:30
Grdica
Lasta
0
0
|
02.06.2018 17:30 | Grdica | 0 : 0 | Lasta | |||||
02.06
17:30
Mlada krila
Jedinstvo (D)
2
4
|
02.06.2018 17:30 | Mlada krila | 2 : 4 | Jedinstvo (D) |
02.06
18:00
7. Juli
Velika Reka
1
3
|
02.06.2018 18:00 | 7. Juli | 1 : 3 | Velika Reka | |||||
02.06
18:00
Antimon
Sloga (LŠ)
3
0
|
02.06.2018 18:00 | Antimon | 3 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
02.06
18:00
Stolice
Mladost (BR)
3
6
|
02.06.2018 18:00 | Stolice | 3 : 6 | Mladost (BR) | |||||
02.06
18:00
Milan Orlić
Sloga (ST)
2
1
|
02.06.2018 18:00 | Milan Orlić | 2 : 1 | Sloga (ST) | |||||
02.06
18:00
Jedinstvo (ZA)
Rudar
4
0
|
02.06.2018 18:00 | Jedinstvo (ZA) | 4 : 0 | Rudar | |||||
02.06
18:00
Jedinstvo (MZ)
Jadar
6
0
|
02.06.2018 18:00 | Jedinstvo (MZ) | 6 : 0 | Jadar |
02.06
13:00
Dedinje
Šećeranac Ada
2
1
|
02.06.2018 13:00 | Dedinje | 2 : 1 | Šećeranac Ada |
02.06
17:00
Zaklopača
Poštar
2
4
|
02.06.2018 17:00 | Zaklopača | 2 : 4 | Poštar |
02.06
18:00
Provo 2015
Vojvoda Stepa Stepanović
4
3
|
02.06.2018 18:00 | Provo 2015 | 4 : 3 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
02.06
18:00
Dušan Silni
Miloš Pocerac 2013
5
6
|
02.06.2018 18:00 | Dušan Silni | 5 : 6 | Miloš Pocerac 2013 | |||||
02.06
18:00
Karađorđe
Pričinović
1
2
|
02.06.2018 18:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Pričinović | |||||
02.06
18:00
Mladost (PP)
Šipurske livade
1
5
|
02.06.2018 18:00 | Mladost (PP) | 1 : 5 | Šipurske livade | |||||
02.06
18:00
Dobrava
Radnički
2
2
|
02.06.2018 18:00 | Dobrava | 2 : 2 | Radnički | |||||
02.06
18:00
Pocerina
Vlašić
1
4
|
02.06.2018 18:00 | Pocerina | 1 : 4 | Vlašić |
02.06
17:30
Rubribreza
Čučuge
5
1
|
02.06.2018 17:30 | Rubribreza | 5 : 1 | Čučuge | |||||
02.06
17:30
Crvena Jabuka
Kalenić
1
3
|
02.06.2018 17:30 | Crvena Jabuka | 1 : 3 | Kalenić |
02.06
17:30
Milenko Pavlović
OFK Brđanac
1
2
|
02.06.2018 17:30 | Milenko Pavlović | 1 : 2 | OFK Brđanac |
02.06
Delija
Budućnost
3
0
|
02.06.2018 | Delija | 3 : 0 | Budućnost |
02.06
17:30
Žitkovica 2017
Stig 1955
2
1
|
02.06.2018 17:30 | Žitkovica 2017 | 2 : 1 | Stig 1955 | |||||
02.06
17:30
Polet (V)
Radnički (P)
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Polet (V) | 3 : 0 | Radnički (P) |
02.06
17:30
Jasenovac
Manastirica
4
1
|
02.06.2018 17:30 | Jasenovac | 4 : 1 | Manastirica |
02.06
17:30
Vis
OFK Slatina
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Vis | 3 : 0 | OFK Slatina |
02.06
17:30
Čoka
Tisa
0
2
|
02.06.2018 17:30 | Čoka | 0 : 2 | Tisa |
02.06
17:00
Sloboda
Tomislavci
0
1
|
02.06.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Tomislavci |
02.06
17:30
Željuša
Veliki Suvodol
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Željuša | 3 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
02.06
17:30
Nišavac
Pobeda
1
3
|
02.06.2018 17:30 | Nišavac | 1 : 3 | Pobeda | |||||
02.06
17:30
Mladost
Sloboda
1
1
|
02.06.2018 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Sloboda |
02.06
Bjelica
Bratstvo
3
0
|
02.06.2018 | Bjelica | 3 : 0 | Bratstvo |
02.06
17:30
Sloga (B)
Udarnik Trska 1947
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Sloga (B) | 3 : 0 | Udarnik Trska 1947 |
02.06
17:30
Mladost
Napredak
3
5
|
02.06.2018 17:30 | Mladost | 3 : 5 | Napredak | |||||
02.06
17:30
Bukovik
Slemen
1
7
|
02.06.2018 17:30 | Bukovik | 1 : 7 | Slemen |
02.06
10:00
Padina
Baličevac
4
1
|
02.06.2018 10:00 | Padina | 4 : 1 | Baličevac | |||||
02.06
10:00
Borac
Koprijan
0
0
|
02.06.2018 10:00 | Borac | 0 : 0 | Koprijan | |||||
02.06
10:00
Sloga
Jugovići
4
3
|
02.06.2018 10:00 | Sloga | 4 : 3 | Jugovići |
02.06
17:00
Kastrum
Polet 1959
2
3
|
02.06.2018 17:00 | Kastrum | 2 : 3 | Polet 1959 | |||||
02.06
17:00
Šljivar
Velika Jasikova
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Šljivar | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
02.06
17:00
Nacional
Lovac
0
4
|
02.06.2018 17:00 | Nacional | 0 : 4 | Lovac |
02.06
17:00
Slatina
Urovica
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Slatina | 3 : 0 | Urovica | |||||
02.06
17:00
Graničar
OFK Tamnič
4
1
|
02.06.2018 17:00 | Graničar | 4 : 1 | OFK Tamnič |
02.06
17:30
Mladost 2013
Torpedo
1
3
|
02.06.2018 17:30 | Mladost 2013 | 1 : 3 | Torpedo | |||||
02.06
17:30
Sparta
Polet
5
4
|
02.06.2018 17:30 | Sparta | 5 : 4 | Polet |
02.06
17:00
Sloboda
Mladost (DL)
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mladost (DL) | |||||
02.06
17:00
Navalin
Jašunja
3
1
|
02.06.2018 17:00 | Navalin | 3 : 1 | Jašunja |
02.06
17:00
Todorovce
Rudar 1973
3
1
|
02.06.2018 17:00 | Todorovce | 3 : 1 | Rudar 1973 | |||||
02.06
17:00
Veliko Trnjane
Atletiko
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Veliko Trnjane | 3 : 0 | Atletiko | |||||
02.06
17:00
Turekovac
Gornje Krajince
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Turekovac | 3 : 0 | Gornje Krajince |
02.06
17:00
Zvizdar 2012
Jedinstvo
5
2
|
02.06.2018 17:00 | Zvizdar 2012 | 5 : 2 | Jedinstvo |
02.06
17:30
BSK 2014
Progorelica
1
6
|
02.06.2018 17:30 | BSK 2014 | 1 : 6 | Progorelica | |||||
02.06
17:30
Omladinac (D)
Budućnost (S)
6
2
|
02.06.2018 17:30 | Omladinac (D) | 6 : 2 | Budućnost (S) | |||||
02.06
17:30
Morava (M)
Koštam Polje
3
0
|
02.06.2018 17:30 | Morava (M) | 3 : 0 | Koštam Polje | |||||
02.06
17:30
Studen Vitez
Bane 1931
3
2
|
02.06.2018 17:30 | Studen Vitez | 3 : 2 | Bane 1931 |
02.06
17:30
Zvezda
Miločajac
2
3
|
02.06.2018 17:30 | Zvezda | 2 : 3 | Miločajac |
02.06
18:00
Mladost (DB)
Jadar 1961
1
3
|
02.06.2018 18:00 | Mladost (DB) | 1 : 3 | Jadar 1961 |
02.06
17:30
Usije
Borac 2016
0
3
|
02.06.2018 17:30 | Usije | 0 : 3 | Borac 2016 |
02.06
17:00
Grivac
Kotlenik
0
3
|
02.06.2018 17:00 | Grivac | 0 : 3 | Kotlenik | |||||
02.06
17:00
Mladost
Bečevica
3
2
|
02.06.2018 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Bečevica | |||||
02.06
17:00
Borac 1939
Mladi Radnik
1
2
|
02.06.2018 17:00 | Borac 1939 | 1 : 2 | Mladi Radnik |
02.06
17:00
Omladinac
Borjak 2013
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Borjak 2013 | |||||
02.06
17:00
Vinogradar
Mladost
2
2
|
02.06.2018 17:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Mladost | |||||
02.06
17:00
Stara Čaršija
Stevka Božurevka
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Stara Čaršija | 3 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
02.06
17:00
Omladinac
Topoljak
4
2
|
02.06.2018 17:00 | Omladinac | 4 : 2 | Topoljak | |||||
02.06
17:00
Kamenorezac 76
Rujišnik
2
0
|
02.06.2018 17:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 0 | Rujišnik |
02.06
17:30
OFK Homolje
Vrelo 1971
0
5
|
02.06.2018 17:30 | OFK Homolje | 0 : 5 | Vrelo 1971 | |||||
02.06
17:30
Budućnost
Borac
3
1
|
02.06.2018 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Borac |
02.06
17:00
Misača
Tulež
6
0
|
02.06.2018 17:00 | Misača | 6 : 0 | Tulež | |||||
02.06
18:00
KMF Aranđelovac
Trešnjevica
3
5
|
02.06.2018 18:00 | KMF Aranđelovac | 3 : 5 | Trešnjevica |
02.06
17:30
Modrica
Vratare
6
0
|
02.06.2018 17:30 | Modrica | 6 : 0 | Vratare |
02.06
18:00
Podrinje
Tekstilac Kort
3
2
|
02.06.2018 18:00 | Podrinje | 3 : 2 | Tekstilac Kort | |||||
02.06
18:00
Slavija
Rudar
0
1
|
02.06.2018 18:00 | Slavija | 0 : 1 | Rudar | |||||
02.06
18:00
Zvijezda 09
Drina
2
1
|
02.06.2018 18:00 | Zvijezda 09 | 2 : 1 | Drina |
02.06
18:00
Kozara
Željezničar Sport Team
5
2
|
02.06.2018 18:00 | Kozara | 5 : 2 | Željezničar Sport Team | |||||
02.06
18:00
Sloboda
Sutjeska
2
0
|
02.06.2018 18:00 | Sloboda | 2 : 0 | Sutjeska | |||||
02.06
18:00
Sloga
Napredak
3
0
|
02.06.2018 18:00 | Sloga | 3 : 0 | Napredak |
02.06
18:00
Culjković
Lipolist
3
0
|
02.06.2018 18:00 | Culjković | 3 : 0 | Lipolist | |||||
02.06
18:00
Partizan
Zadrugar
0
2
|
02.06.2018 18:00 | Partizan | 0 : 2 | Zadrugar |
02.06
11:00
Spartak
Radnički (P)
2
0
|
02.06.2018 11:00 | Spartak | 2 : 0 | Radnički (P) | |||||
02.06
11:00
Partizan
Crvena zvezda
3
4
|
02.06.2018 11:00 | Partizan | 3 : 4 | Crvena zvezda | |||||
02.06
11:00
Čukarički
Brodarac
1
2
|
02.06.2018 11:00 | Čukarički | 1 : 2 | Brodarac | |||||
02.06
11:00
Napredak
Radnički 1923
5
2
|
02.06.2018 11:00 | Napredak | 5 : 2 | Radnički 1923 | |||||
02.06
15:00
Radnički (N)
Rad
3
3
|
02.06.2018 15:00 | Radnički (N) | 3 : 3 | Rad | |||||
02.06
14:00
Moravac Orion
Voždovac
2
8
|
02.06.2018 14:00 | Moravac Orion | 2 : 8 | Voždovac |
02.06
18:00
Bežanija
011
6
1
|
02.06.2018 18:00 | Bežanija | 6 : 1 | 011 | |||||
02.06
09:30
Brodarac 2
IMT
2
0
|
02.06.2018 09:30 | Brodarac 2 | 2 : 0 | IMT | |||||
02.06
09:00
Grafičar
Zemun
0
2
|
02.06.2018 09:00 | Grafičar | 0 : 2 | Zemun | |||||
02.06
10:00
Radnički (O)
Sindjelć
0
6
|
02.06.2018 10:00 | Radnički (O) | 0 : 6 | Sindjelć | |||||
02.06
10:00
Kolubara
Siti Sport Klub
6
4
|
02.06.2018 10:00 | Kolubara | 6 : 4 | Siti Sport Klub |
02.06
10:00
Trudbenik
Žarkovo
4
2
|
02.06.2018 10:00 | Trudbenik | 4 : 2 | Žarkovo | |||||
02.06
17:00
Novi Beograd
Balkan
6
0
|
02.06.2018 17:00 | Novi Beograd | 6 : 0 | Balkan | |||||
02.06
17:30
Vinča
Srem
2
4
|
02.06.2018 17:30 | Vinča | 2 : 4 | Srem |
02.06
17:30
Udarnik
Vrbovac
8
2
|
02.06.2018 17:30 | Udarnik | 8 : 2 | Vrbovac |
02.06
17:00
TSC
Hajduk junior
1
1
|
02.06.2018 17:00 | TSC | 1 : 1 | Hajduk junior |
02.06
10:00
Proleter (NS)
Omladinac (NB)
2
2
|
02.06.2018 10:00 | Proleter (NS) | 2 : 2 | Omladinac (NB) |
02.06
10:00
Voždovac MK
Lokomotiva MK
5
0
|
02.06.2018 10:00 | Voždovac MK | 5 : 0 | Lokomotiva MK |
02.06
13:00
Spartak
Novi Pazar
3
0
|
02.06.2018 13:00 | Spartak | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
02.06
13:30
Partizan
Crvena zvezda
3
3
|
02.06.2018 13:30 | Partizan | 3 : 3 | Crvena zvezda | |||||
02.06
13:30
Čukarički
Brodarac
7
2
|
02.06.2018 13:30 | Čukarički | 7 : 2 | Brodarac | |||||
02.06
17:00
Radnički (N)
Zemun
2
1
|
02.06.2018 17:00 | Radnički (N) | 2 : 1 | Zemun | |||||
02.06
17:00
Kiker
Voždovac
3
0
|
02.06.2018 17:00 | Kiker | 3 : 0 | Voždovac | |||||
02.06
13:00
OFK Beograd
Teleoptik
1
0
|
02.06.2018 13:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Teleoptik |
02.06
12:00
TSC
Borac (NS)
0
3
|
02.06.2018 12:00 | TSC | 0 : 3 | Borac (NS) |
02.06
10:30
BSK 1925
011
6
0
|
02.06.2018 10:30 | BSK 1925 | 6 : 0 | 011 | |||||
02.06
09:00
Rad
Lokomotiva
1
1
|
02.06.2018 09:00 | Rad | 1 : 1 | Lokomotiva |
02.06
13:00
Beograd 1929
Žarkovo
1
14
|
02.06.2018 13:00 | Beograd 1929 | 1 : 14 | Žarkovo | |||||
02.06
11:00
Poštar 1930
Balkan
3
2
|
02.06.2018 11:00 | Poštar 1930 | 3 : 2 | Balkan | |||||
02.06
11:30
BASK
Mladenovac
4
4
|
02.06.2018 11:30 | BASK | 4 : 4 | Mladenovac | |||||
02.06
10:00
Omladinac
DIF
0
12
|
02.06.2018 10:00 | Omladinac | 0 : 12 | DIF | |||||
02.06
12:30
Grafičar
OLE
3
1
|
02.06.2018 12:30 | Grafičar | 3 : 1 | OLE | |||||
02.06
17:00
Palilulac
GSP Polet
4
1
|
02.06.2018 17:00 | Palilulac | 4 : 1 | GSP Polet |
02.06
12:00
Njerš Ištvan
Vinogradar
6
2
|
02.06.2018 12:00 | Njerš Ištvan | 6 : 2 | Vinogradar |
02.06
11:00
Šumadija 1903
Jošanica
4
1
|
02.06.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Jošanica | |||||
02.06
17:30
AS
Rudar
2
0
|
02.06.2018 17:30 | AS | 2 : 0 | Rudar |
02.06
Cer
Borac
8
1
|
02.06.2018 | Cer | 8 : 1 | Borac |
02.06
12:00
Železničar (P)
Proleter 2006
1
5
|
02.06.2018 12:00 | Železničar (P) | 1 : 5 | Proleter 2006 |
02.06
12:00
Inđija
Radnički (SM)
6
2
|
02.06.2018 12:00 | Inđija | 6 : 2 | Radnički (SM) |
02.06
12:00
Radnički (S)
Bačka 1901
1
0
|
02.06.2018 12:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Bačka 1901 |
02.06
14:00
Radnički NB MK
BSK Borča MK
1
2
|
02.06.2018 14:00 | Radnički NB MK | 1 : 2 | BSK Borča MK | |||||
02.06
19:00
Crvena zvezda MK
011 MK
2
1
|
02.06.2018 19:00 | Crvena zvezda MK | 2 : 1 | 011 MK |
02.06
12:00
IMT
Zemun MK
5
4
|
02.06.2018 12:00 | IMT | 5 : 4 | Zemun MK | |||||
02.06
13:00
Voždovac B MK
Rad B MK
3
1
|
02.06.2018 13:00 | Voždovac B MK | 3 : 1 | Rad B MK |
02.06
15:30
Bežanija MK
Leštane MK
0
4
|
02.06.2018 15:30 | Bežanija MK | 0 : 4 | Leštane MK | |||||
02.06
17:30
Kosmaj MK
Jedinstvo MK
3
2
|
02.06.2018 17:30 | Kosmaj MK | 3 : 2 | Jedinstvo MK |
02.06
10:00
Radnički (S)
Petar Puača
1
4
|
02.06.2018 10:00 | Radnički (S) | 1 : 4 | Petar Puača |
02.06
13:00
BSK 1925
Teleoptik
0
8
|
02.06.2018 13:00 | BSK 1925 | 0 : 8 | Teleoptik | |||||
02.06
11:00
Zemun
Brodarac
1
1
|
02.06.2018 11:00 | Zemun | 1 : 1 | Brodarac | |||||
02.06
10:00
OFK Beograd
011
5
1
|
02.06.2018 10:00 | OFK Beograd | 5 : 1 | 011 |
02.06
09:00
BASK
Radnički (O)
1
2
|
02.06.2018 09:00 | BASK | 1 : 2 | Radnički (O) | |||||
02.06
15:00
Studentski Grad
Sinđelić
1
2
|
02.06.2018 15:00 | Studentski Grad | 1 : 2 | Sinđelić | |||||
02.06
09:00
Internacional
Lola
9
0
|
02.06.2018 09:00 | Internacional | 9 : 0 | Lola |
02.06
17:30
Obilić
Napredak
0
9
|
02.06.2018 17:30 | Obilić | 0 : 9 | Napredak | |||||
02.06
Osipaonica
AF Djokić
6
3
|
02.06.2018 | Osipaonica | 6 : 3 | AF Djokić | |||||
02.06
Budućnost
Sloboda
4
2
|
02.06.2018 | Budućnost | 4 : 2 | Sloboda | |||||
02.06
Soko 2015
Proleter
7
1
|
02.06.2018 | Soko 2015 | 7 : 1 | Proleter |
02.06
10:00
Selo Mladenovac
DIF
1
1
|
02.06.2018 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 1 | DIF |
02.06
09:00
Bačka 1901
Preporod
7
2
|
02.06.2018 09:00 | Bačka 1901 | 7 : 2 | Preporod |
02.06
10:00
Dolina
Vojvodina (C)
4
0
|
02.06.2018 10:00 | Dolina | 4 : 0 | Vojvodina (C) |
02.06
10:00
Železničar (P)
Proleter 2006
2
1
|
02.06.2018 10:00 | Železničar (P) | 2 : 1 | Proleter 2006 |
02.06
10:00
TSC
Arena SU
3
0
|
02.06.2018 10:00 | TSC | 3 : 0 | Arena SU |
02.06
10:00
Index
Srem (SM)
0
1
|
02.06.2018 10:00 | Index | 0 : 1 | Srem (SM) |
02.06
19:00
Čukarički MK
Voždovac MK
6
1
|
02.06.2018 19:00 | Čukarički MK | 6 : 1 | Voždovac MK | |||||
02.06
11:30
Radnički (NB) MK
Partizan MK
0
3
|
02.06.2018 11:30 | Radnički (NB) MK | 0 : 3 | Partizan MK | |||||
02.06
11:45
Brodarac MK
BSK Borča MK
1
2
|
02.06.2018 11:45 | Brodarac MK | 1 : 2 | BSK Borča MK |
02.06
13:45
Brodarac MK-B
PKB MK
5
0
|
02.06.2018 13:45 | Brodarac MK-B | 5 : 0 | PKB MK | |||||
02.06
16:00
Voždovac B
Radnički PDM MK
0
0
|
02.06.2018 16:00 | Voždovac B | 0 : 0 | Radnički PDM MK |
02.06
08:30
Žarkovo MK
Zemun B MK
2
1
|
02.06.2018 08:30 | Žarkovo MK | 2 : 1 | Zemun B MK | |||||
02.06
11:00
Rakovica MK
Ole MK
6
2
|
02.06.2018 11:00 | Rakovica MK | 6 : 2 | Ole MK |
02.06
11:00
Rad
Čukarički
0
5
|
02.06.2018 11:00 | Rad | 0 : 5 | Čukarički | |||||
02.06
09:00
BSK 1925
Sindjelić
2
0
|
02.06.2018 09:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | Sindjelić | |||||
02.06
09:00
Radnički (NB)
OLE
1
2
|
02.06.2018 09:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | OLE |
02.06
10:00
Subotica
TSC
0
3
|
02.06.2018 10:00 | Subotica | 0 : 3 | TSC | |||||
02.06
10:00
Obilić
Spartak '06
3
0
|
02.06.2018 10:00 | Obilić | 3 : 0 | Spartak '06 |
02.06
10:00
Jedinstvo
Sindjelic 2012
2
0
|
02.06.2018 10:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Sindjelic 2012 | |||||
02.06
10:00
IMT
Srem
5
0
|
02.06.2018 10:00 | IMT | 5 : 0 | Srem |
02.06
10:00
Beograd 1929
Palilulac
3
2
|
02.06.2018 10:00 | Beograd 1929 | 3 : 2 | Palilulac | |||||
02.06
10:00
Torlak
Atakante
6
4
|
02.06.2018 10:00 | Torlak | 6 : 4 | Atakante |
02.06
11:00
Banja
IM Rakovica
2
2
|
02.06.2018 11:00 | Banja | 2 : 2 | IM Rakovica |
02.06
18:30
Rusin
Grafičar
26
30
|
02.06.2018 18:30 | Rusin | 26 : 30 | Grafičar |
02.06
19:00
Vladimirovac
Dolovo
24
27
|
02.06.2018 19:00 | Vladimirovac | 24 : 27 | Dolovo |
02.06
BVK Crvena zvezda
Vojvodina
13
6
|
02.06.2018 | BVK Crvena zvezda | 13 : 6 | Vojvodina | |||||
02.06
Partizan
Šabac
4
9
|
02.06.2018 | Partizan | 4 : 9 | Šabac | |||||
02.06
Valjevo Gorenje
Zemun Bosal
11
10
|
02.06.2018 | Valjevo Gorenje | 11 : 10 | Zemun Bosal | |||||
02.06
Nais
KVK Radnički
10
7
|
02.06.2018 | Nais | 10 : 7 | KVK Radnički |
02.06
17:00
Novi Sad Wild Dogs
Celtis Sombor
29
0
|
02.06.2018 17:00 | Novi Sad Wild Dogs | 29 : 0 | Celtis Sombor |