01.09
16:30
Seljak
Rudar
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Seljak | 2 : 0 | Rudar | |||||
01.09
16:30
Krušik
Jošanica ND 2011
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Krušik | 0 : 0 | Jošanica ND 2011 | |||||
01.09
16:30
Mačva
Šumadija
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Mačva | 4 : 0 | Šumadija | |||||
01.09
11:00
Polet
Loznica
1
1
|
01.09.2013 11:00 | Polet | 1 : 1 | Loznica | |||||
01.09
16:30
GFK Jasenica 1911
Sloboda
3
1
|
01.09.2013 16:30 | GFK Jasenica 1911 | 3 : 1 | Sloboda | |||||
01.09
16:30
Pobeda
Bane
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | Bane | |||||
01.09
16:30
Železničar
Partizan
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Partizan |
01.09
16:30
Radnički (P)
Jedinstvo (P)
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Radnički (P) | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
01.09
16:30
Kopaonik
Hajduk Veljko
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Kopaonik | 2 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
01.09
16:30
Moravac Orion
Trstenik PPT
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Moravac Orion | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
01.09
16:30
Radnički (S)
Dubočica 1923
4
1
|
01.09.2013 16:30 | Radnički (S) | 4 : 1 | Dubočica 1923 | |||||
01.09
11:00
Car Konstantin
Žitorađa
2
0
|
01.09.2013 11:00 | Car Konstantin | 2 : 0 | Žitorađa | |||||
01.09
16:30
Đerdap
Tabane Trgovački
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Đerdap | 0 : 0 | Tabane Trgovački | |||||
01.09
16:30
Sloga (D)
SFK Moravac
1
3
|
01.09.2013 16:30 | Sloga (D) | 1 : 3 | SFK Moravac | |||||
01.09
16:30
Sinđelić
Timočanin
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Sinđelić | 2 : 0 | Timočanin |
01.09
16:30
Radnički (Š)
Radnički (NP)
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Radnički (Š) | 0 : 2 | Radnički (NP) | |||||
01.09
16:30
Sloga
Tekstilac
5
0
|
01.09.2013 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Tekstilac | |||||
01.09
16:30
Banat
Bačka 1901
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Banat | 0 : 0 | Bačka 1901 | |||||
01.09
16:30
Bačka (BP)
Dinamo
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Bačka (BP) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
01.09
16:30
Jedinstvo (NB)
ČSK Pivara
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 1 | ČSK Pivara | |||||
01.09
16:30
Palić
Radnički (SM)
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Palić | 0 : 1 | Radnički (SM) | |||||
01.09
16:30
Dunav
Novi Sad
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Novi Sad | |||||
01.09
16:30
Senta
Radnički (S)
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Senta | 4 : 0 | Radnički (S) |
01.09
16:30
Sopot
Železnik Lasta
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Sopot | 2 : 2 | Železnik Lasta | |||||
01.09
16:30
OFK Mladenovac
Žarkovo
1
2
|
01.09.2013 16:30 | OFK Mladenovac | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
01.09
16:30
Dorćol
Zemun
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Dorćol | 0 : 1 | Zemun | |||||
01.09
16:30
Kolubara
Lokomotiva
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Kolubara | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
01.09
16:30
Radnički (O)
Hajduk
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Radnički (O) | 2 : 0 | Hajduk | |||||
01.09
16:30
Šumadija
IM Rakovica
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Šumadija | 1 : 4 | IM Rakovica | |||||
01.09
16:30
BASK
Turbina
4
0
|
01.09.2013 16:30 | BASK | 4 : 0 | Turbina | |||||
01.09
16:30
Budućnost
Srem
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Budućnost | 1 : 2 | Srem |
01.09
16:30
Polet
Arsenal
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Polet | 4 : 0 | Arsenal | |||||
01.09
16:30
Takovo
Dragačevo
4
2
|
01.09.2013 16:30 | Takovo | 4 : 2 | Dragačevo | |||||
01.09
16:30
Tutin
Vodojaža
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Tutin | 1 : 0 | Vodojaža | |||||
01.09
16:30
Orlovac
Slavija
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Orlovac | 0 : 0 | Slavija | |||||
01.09
16:30
Sloboda
Mokra Gora
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Sloboda | 1 : 4 | Mokra Gora | |||||
01.09
16:30
Karađorđe
Trepča
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Karađorđe | 1 : 0 | Trepča |
01.09
16:30
Homoljac
Obilić
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Homoljac | 2 : 0 | Obilić | |||||
01.09
16:30
Morava
Gruža
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Morava | 2 : 1 | Gruža | |||||
01.09
16:30
Udarnik
Šumadija
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Udarnik | 1 : 2 | Šumadija | |||||
01.09
16:30
Zvižd
Sloga
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Zvižd | 2 : 0 | Sloga | |||||
01.09
16:30
Mladi radnik
Napredak
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Mladi radnik | 1 : 1 | Napredak | |||||
01.09
16:30
Borac
Šumadinac (B)
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Borac | 1 : 0 | Šumadinac (B) | |||||
01.09
11:00
Šumadinac 1913
Železničar
0
0
|
01.09.2013 11:00 | Šumadinac 1913 | 0 : 0 | Železničar |
01.09
16:30
Radnički Stobeks
Sloga 1940
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Radnički Stobeks | 0 : 1 | Sloga 1940 | |||||
01.09
16:30
Zlatar
Borac
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Zlatar | 0 : 2 | Borac | |||||
01.09
16:30
Brezovica
Budućnost
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Brezovica | 2 : 2 | Budućnost |
01.09
16:30
Dinamo
Zaplanjac
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Dinamo | 4 : 0 | Zaplanjac | |||||
01.09
16:30
Pukovac
BSK Bujanovac
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Pukovac | 1 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
01.09
16:30
Rudar Alpos
Budućnost
3
2
|
01.09.2013 16:30 | Rudar Alpos | 3 : 2 | Budućnost |
01.09
16:30
Juhor
Majdanpek
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Juhor | 0 : 0 | Majdanpek | |||||
01.09
16:30
Borac (B)
Župa
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Borac (B) | 2 : 1 | Župa | |||||
01.09
16:30
Dragocvet
Radnički
7
0
|
01.09.2013 16:30 | Dragocvet | 7 : 0 | Radnički | |||||
01.09
16:30
Lugomir
Rembas
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Lugomir | 0 : 0 | Rembas | |||||
01.09
16:30
Trajal
SFS Borac
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Trajal | 0 : 1 | SFS Borac |
01.09
16:30
Bačka (P)
Vršac
3
0
|
01.09.2013 16:30 | Bačka (P) | 3 : 0 | Vršac | |||||
01.09
16:30
Tisa
Budućnost
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Tisa | 3 : 1 | Budućnost | |||||
01.09
16:30
Borac (Starčevo)
Borac (Sakule)
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Borac (Starčevo) | 1 : 2 | Borac (Sakule) | |||||
01.09
16:30
Crvena Zvezda (RS)
TSC
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Crvena Zvezda (RS) | 1 : 1 | TSC |
01.09
16:30
Borac
Mladost
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Borac | 0 : 1 | Mladost |
01.09
16:30
Zvezdara
Balkan Mirijevo
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Zvezdara | 2 : 2 | Balkan Mirijevo | |||||
01.09
16:30
PKB
Radnički (R)
5
0
|
01.09.2013 16:30 | PKB | 5 : 0 | Radnički (R) | |||||
01.09
16:30
Sremčica
Baćevac
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Sremčica | 1 : 2 | Baćevac | |||||
01.09
16:30
Vrčin
Radnički (NB)
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Vrčin | 1 : 2 | Radnički (NB) |
01.09
17:00
Budućnost
Mataruge
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Mataruge | |||||
01.09
17:00
Kraljevo Hajduk
Radnik
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Kraljevo Hajduk | 2 : 0 | Radnik | |||||
01.09
17:00
Granit
Polet
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Granit | 2 : 1 | Polet | |||||
01.09
17:00
Radnički
Ribnica
0
2
|
01.09.2013 17:00 | Radnički | 0 : 2 | Ribnica | |||||
01.09
17:00
Ibar
Morava
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Ibar | 3 : 1 | Morava | |||||
01.09
17:00
Pazar Juniors 2011
Lazac
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 0 | Lazac |
01.09
17:00
Mladost (P)
Prijevor
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (P) | 3 : 1 | Prijevor | |||||
01.09
17:00
Mladost (A)
Jedinstvo (GG)
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (A) | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
01.09
17:00
Spartak
Backovac Junajted
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Spartak | 4 : 1 | Backovac Junajted | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo (K)
Miokovci
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | Miokovci | |||||
01.09
17:00
Donja Vrbava
Morava
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Donja Vrbava | 1 : 0 | Morava | |||||
01.09
17:00
Rudar
Napredak
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Napredak | |||||
01.09
17:00
Ovčar
Omladinac
6
0
|
01.09.2013 17:00 | Ovčar | 6 : 0 | Omladinac |
01.09
17:00
Jadran
Budućnost
3
3
|
01.09.2013 17:00 | Jadran | 3 : 3 | Budućnost | |||||
01.09
17:00
Sušica
Seljak
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Sušica | 3 : 0 | Seljak | |||||
01.09
17:00
Kolonija
OFK Bagremar
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Kolonija | 2 : 2 | OFK Bagremar | |||||
01.09
17:00
Korićani
Ćava
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Korićani | 0 : 1 | Ćava | |||||
01.09
17:00
Srbija
Vinogradi DB
4
2
|
01.09.2013 17:00 | Srbija | 4 : 2 | Vinogradi DB |
01.09
16:30
ŽSK
Vinča
1
0
|
01.09.2013 16:30 | ŽSK | 1 : 0 | Vinča | |||||
01.09
16:30
Beli orlovi
Šatornja
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Beli orlovi | 3 : 1 | Šatornja | |||||
01.09
16:30
Aranđelovac
Lokomotiva
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Aranđelovac | 3 : 1 | Lokomotiva | |||||
01.09
16:30
Partizan
Šumadinac
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
01.09
16:30
Borac
Junkovac
5
4
|
01.09.2013 16:30 | Borac | 5 : 4 | Junkovac | |||||
01.09
16:30
Prvi srpski ustanak
Vitlina-Bokanja
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
01.09
16:30
Marjan
Banja
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Marjan | 2 : 0 | Banja |
01.09
16:30
Sloboda
Bresje Superior
7
1
|
01.09.2013 16:30 | Sloboda | 7 : 1 | Bresje Superior | |||||
01.09
16:30
Glavaš
Bačinac
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Glavaš | 0 : 2 | Bačinac | |||||
01.09
16:30
Polet
Osipaonica
3
0
|
01.09.2013 16:30 | Polet | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
01.09
16:30
Budućnost (MK)
Železničar (S)
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Budućnost (MK) | 1 : 2 | Železničar (S) | |||||
01.09
16:30
Proleter
Mladi borac
2
4
|
01.09.2013 16:30 | Proleter | 2 : 4 | Mladi borac | |||||
01.09
16:30
SASK
Šumadija
1
0
|
01.09.2013 16:30 | SASK | 1 : 0 | Šumadija | |||||
01.09
16:30
Pobeda
Borac
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | Borac | |||||
01.09
16:30
Železničar (K)
Budućnost (R)
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Železničar (K) | 2 : 1 | Budućnost (R) |
01.09
16:30
RSK
Mlava
3
0
|
01.09.2013 16:30 | RSK | 3 : 0 | Mlava | |||||
01.09
16:30
Rudar
Polet
3
2
|
01.09.2013 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Polet | |||||
01.09
16:30
Mladost
Sloga
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Mladost | 2 : 0 | Sloga | |||||
01.09
16:30
Makce
Integral
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Makce | 2 : 1 | Integral | |||||
01.09
16:30
Basarac
Napredak 1936
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Basarac | 2 : 1 | Napredak 1936 | |||||
01.09
16:30
Omladinac
Vihor
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Vihor | |||||
01.09
16:30
Beli Orao
Petar Dobrnjac
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Beli Orao | 1 : 0 | Petar Dobrnjac |
01.09
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (MZ)
1
1
|
01.09.2013 16:00 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
01.09
16:00
Lipolist
Majur
5
1
|
01.09.2013 16:00 | Lipolist | 5 : 1 | Majur | |||||
01.09
16:00
Mladi Borac
Drina
1
0
|
01.09.2013 16:00 | Mladi Borac | 1 : 0 | Drina | |||||
01.09
16:00
Antimon
Sindjelić
1
0
|
01.09.2013 16:00 | Antimon | 1 : 0 | Sindjelić | |||||
01.09
16:00
Radjevac
Mladost (P)
5
1
|
01.09.2013 16:00 | Radjevac | 5 : 1 | Mladost (P) | |||||
01.09
16:00
Jedinstvo (Š)
Podrinje
0
0
|
01.09.2013 16:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 0 | Podrinje |
01.09
16:30
Tulari
Kačer
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Tulari | 1 : 2 | Kačer | |||||
01.09
16:30
ZSK
OFK Divci
1
0
|
01.09.2013 16:30 | ZSK | 1 : 0 | OFK Divci | |||||
01.09
16:30
Trlić
OFK Osečina
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Trlić | 1 : 0 | OFK Osečina |
01.09
16:30
Omladinac
Jedinstvo (K)
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
01.09
16:30
Polet
GP Zlatibor
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Polet | 2 : 1 | GP Zlatibor | |||||
01.09
16:30
Višesava
Crnokosa
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Višesava | 1 : 1 | Crnokosa | |||||
01.09
16:30
Zlatibor
Železničar
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Zlatibor | 2 : 2 | Železničar | |||||
01.09
16:30
Budućnost
Perućac
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Budućnost | 0 : 3 | Perućac |
01.09
16:30
Zemljoradnik
Rutevac
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Zemljoradnik | 2 : 1 | Rutevac | |||||
01.09
16:30
Rad
Rasovača
3
2
|
01.09.2013 16:30 | Rad | 3 : 2 | Rasovača | |||||
01.09
16:30
Radnički 1924 (K)
Radnički 1947 (Č)
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Radnički 1924 (K) | 2 : 2 | Radnički 1947 (Č) | |||||
01.09
16:30
Orljane
Malošište
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Orljane | 1 : 1 | Malošište | |||||
01.09
16:30
Naša krila 1936
Mladi Radnik
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Naša krila 1936 | 1 : 0 | Mladi Radnik |
01.09
16:30
Brzi Brod
Crvena zastava
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Brzi Brod | 3 : 1 | Crvena zastava | |||||
01.09
16:30
Vrtište
Mladost (L)
3
0
|
01.09.2013 16:30 | Vrtište | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
01.09
16:30
Rudar
Jedinstvo
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Rudar | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.09
16:30
Proleter (M)
Proleter (DV)
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Proleter (M) | 2 : 0 | Proleter (DV) | |||||
01.09
16:30
Morava
Mladost (M)
2
6
|
01.09.2013 16:30 | Morava | 2 : 6 | Mladost (M) |
01.09
16:30
Mladi Borac
Plantaža
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Mladi Borac | 1 : 2 | Plantaža | |||||
01.09
16:30
Šumadija
Zloćudovo
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Šumadija | 1 : 1 | Zloćudovo | |||||
01.09
11:00
Lemind Livnica
Gradac
3
1
|
01.09.2013 11:00 | Lemind Livnica | 3 : 1 | Gradac | |||||
01.09
16:30
Jablanica
Radnički
9
0
|
01.09.2013 16:30 | Jablanica | 9 : 0 | Radnički | |||||
01.09
16:30
Progres
Vučje
5
0
|
01.09.2013 16:30 | Progres | 5 : 0 | Vučje | |||||
01.09
16:30
Jedinstvo (GS)
Čekmin
4
3
|
01.09.2013 16:30 | Jedinstvo (GS) | 4 : 3 | Čekmin | |||||
01.09
16:30
Jedinstvo (G)
Sloga
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Sloga |
01.09
16:30
Dobrič
Polet
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Dobrič | 0 : 1 | Polet | |||||
01.09
16:30
Jastrebac
N.S. Tatko
13
0
|
01.09.2013 16:30 | Jastrebac | 13 : 0 | N.S. Tatko | |||||
01.09
16:30
Partizanski put
Svetlost
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Partizanski put | 1 : 0 | Svetlost | |||||
01.09
16:30
Kosovac
Dunđerski
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Kosovac | 2 : 1 | Dunđerski | |||||
01.09
16:30
Omladinac
Pobeda
2
5
|
01.09.2013 16:30 | Omladinac | 2 : 5 | Pobeda |
01.09
16:30
Željuša
Jedinstvo ( B.P)
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Željuša | 1 : 4 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
01.09
16:30
Gnjilan
Jedinstvo ( P )
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Gnjilan | 2 : 2 | Jedinstvo ( P ) | |||||
01.09
16:30
Sloga
Tanasko Rajić
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Sloga | 1 : 4 | Tanasko Rajić | |||||
01.09
16:30
Padež
Vladimir Durković
3
3
|
01.09.2013 16:30 | Padež | 3 : 3 | Vladimir Durković |
01.09
16:30
Trešnjevka
Mladost (S)
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Trešnjevka | 1 : 1 | Mladost (S) | |||||
01.09
16:30
Besa 2005
Morava
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Besa 2005 | 0 : 3 | Morava | |||||
01.09
16:30
Mladost (B)
Nebeski Anđeli
0
0
|
01.09.2013 16:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Nebeski Anđeli | |||||
01.09
16:30
Vranjska Banja
Vihor
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Vranjska Banja | 1 : 0 | Vihor | |||||
01.09
16:30
OFK Alakince
Čelik
1
1
|
01.09.2013 16:30 | OFK Alakince | 1 : 1 | Čelik | |||||
01.09
16:30
Ternoci
Biljači
6
2
|
01.09.2013 16:30 | Ternoci | 6 : 2 | Biljači |
01.09
17:00
Jedinstvo
Mladost (D)
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (D) | |||||
01.09
17:00
Napredak (D)
Sloga
3
4
|
01.09.2013 17:00 | Napredak (D) | 3 : 4 | Sloga | |||||
01.09
17:00
Mladost (J)
Vinorača
4
2
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (J) | 4 : 2 | Vinorača | |||||
01.09
17:00
Morava (R)
Budućnost
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Morava (R) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
01.09
17:00
BSK
OFK Bratstvo
2
0
|
01.09.2013 17:00 | BSK | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
01.09
17:00
Mladost (K)
Bratstvo
4
4
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (K) | 4 : 4 | Bratstvo |
01.09
17:00
Naupare
FUD
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Naupare | 2 : 1 | FUD | |||||
01.09
17:00
Sloga Ćićevac
Šanac
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Sloga Ćićevac | 3 : 0 | Šanac | |||||
01.09
17:00
Gradina
Jasika
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Gradina | 2 : 1 | Jasika | |||||
01.09
17:00
Sloga Dašnica
Poljoprivrednik
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Sloga Dašnica | 3 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
01.09
17:00
Jastrebac
Čitluk
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Jastrebac | 2 : 1 | Čitluk | |||||
01.09
17:00
Mačkovac
Mladost
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Mačkovac | 2 : 0 | Mladost | |||||
01.09
17:00
Pepeljevac
Temnić 1924
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Pepeljevac | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo 1936
Vinogradar
0
2
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo 1936 | 0 : 2 | Vinogradar |
01.09
16:30
Sloga
Branik
5
0
|
01.09.2013 16:30 | Sloga | 5 : 0 | Branik | |||||
01.09
16:30
Radnički
Ključ
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Radnički | 3 : 1 | Ključ | |||||
01.09
16:30
Nemetali
Zlot
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Nemetali | 1 : 0 | Zlot |
01.09
17:00
Rudar (P)
ŠSK
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Rudar (P) | 3 : 0 | ŠSK | |||||
01.09
17:00
OFK 019 Zaječar
Omladinac
1
0
|
01.09.2013 17:00 | OFK 019 Zaječar | 1 : 0 | Omladinac | |||||
01.09
17:00
Sloga
OFK Knjaz
6
3
|
01.09.2013 17:00 | Sloga | 6 : 3 | OFK Knjaz | |||||
01.09
17:00
Borac
Trebič
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Borac | 1 : 1 | Trebič |
01.09
17:00
Sloga (BNS)
Partizan (G)
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Sloga (BNS) | 1 : 0 | Partizan (G) | |||||
01.09
17:00
Vulturul
Crvena zvezda
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Vulturul | 3 : 1 | Crvena zvezda | |||||
01.09
17:00
Železničar
Polet
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Železničar | 0 : 0 | Polet | |||||
01.09
17:00
Jugoslavija
Slavija
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Jugoslavija | 2 : 1 | Slavija | |||||
01.09
17:00
Budućnost (A)
Tempo
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Tempo | |||||
01.09
17:00
Radnički (B)
Mladost (O)
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Radnički (B) | 1 : 1 | Mladost (O) | |||||
01.09
17:00
Kolonija
BAK
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Kolonija | 3 : 2 | BAK |
01.09
16:30
Olimpija (TS)
Krivaja
1
3
|
01.09.2013 16:30 | Olimpija (TS) | 1 : 3 | Krivaja | |||||
01.09
16:30
Bačka
Njegoš
2
4
|
01.09.2013 16:30 | Bačka | 2 : 4 | Njegoš | |||||
01.09
16:30
Proleter
AFK
4
2
|
01.09.2013 16:30 | Proleter | 4 : 2 | AFK | |||||
01.09
16:30
Čantavir
Preporod
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Čantavir | 0 : 1 | Preporod | |||||
01.09
16:30
Bajša
Vinogradar
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Bajša | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
01.09
16:30
Tavankut
Čoka
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Tavankut | 1 : 0 | Čoka |
01.09
17:00
Crvena zvezda
Jedinstvo
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.09
17:00
Potisje
Omladinac
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Potisje | 2 : 1 | Omladinac | |||||
01.09
17:00
Borac
Naftagas
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Borac | 2 : 1 | Naftagas | |||||
01.09
17:00
Vojvodina (NM)
Zadrugar
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Vojvodina (NM) | 1 : 2 | Zadrugar |
01.09
17:00
Omladinac (B)
BSK
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac (B) | 3 : 0 | BSK | |||||
01.09
17:00
Zadrugar
Stanišić
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Stanišić |
01.09
17:00
Radnički
Ljukovo
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Ljukovo | |||||
01.09
17:00
Jadran
Donji Petrovci
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Donji Petrovci | |||||
01.09
17:00
Budućnost
Kupinovo
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 1 | Kupinovo | |||||
01.09
17:00
LSK Laćarak
Hajduk 1932
2
0
|
01.09.2013 17:00 | LSK Laćarak | 2 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
01.09
17:00
Sremac
Partizan
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Sremac | 0 : 1 | Partizan | |||||
01.09
17:00
Hrtkovci
Sloven (R)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Hrtkovci | 0 : 1 | Sloven (R) |
01.09
17:00
Vojvodina (BG)
Budućnost (G)
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Vojvodina (BG) | 3 : 2 | Budućnost (G) | |||||
01.09
17:00
TSK
Borac
1
0
|
01.09.2013 17:00 | TSK | 1 : 0 | Borac | |||||
01.09
10:00
Kabel
Budućnost (M)
4
1
|
01.09.2013 10:00 | Kabel | 4 : 1 | Budućnost (M) | |||||
01.09
17:00
Mladost (BP)
Mladost (NS)
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (BP) | 1 : 3 | Mladost (NS) | |||||
01.09
17:00
Sutjeska
Jedinstvo
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Jedinstvo |
01.09
16:30
PKB Kovilovo
Komgrap
0
2
|
01.09.2013 16:30 | PKB Kovilovo | 0 : 2 | Komgrap | |||||
01.09
11:00
13. maj
Zmaj 1953
0
1
|
01.09.2013 11:00 | 13. maj | 0 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
01.09
16:30
Obilić
Poštar Zvezdara
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Poštar Zvezdara |
01.09
16:30
Posavina
Budućnost
1
3
|
01.09.2013 16:30 | Posavina | 1 : 3 | Budućnost | |||||
01.09
10:00
Borac
Stepojevac VAGA
2
3
|
01.09.2013 10:00 | Borac | 2 : 3 | Stepojevac VAGA | |||||
01.09
16:30
Veliki Borak
Šumadija
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Veliki Borak | 0 : 2 | Šumadija | |||||
01.09
11:00
Prva Iskra
Vranić
3
0
|
01.09.2013 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Vranić |
01.09
16:30
Velika Krsna
Vlaška
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Velika Krsna | 2 : 1 | Vlaška | |||||
01.09
16:30
Kosmaj
Boleč
1
3
|
01.09.2013 16:30 | Kosmaj | 1 : 3 | Boleč | |||||
01.09
16:30
Napredak
Nemenikuće
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Napredak | 0 : 1 | Nemenikuće | |||||
01.09
10:00
Selo Mladenovac
Vinča
1
0
|
01.09.2013 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 0 | Vinča | |||||
01.09
16:30
Podunavac
Pudarci
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Podunavac | 1 : 2 | Pudarci | |||||
01.09
16:30
Dunavac
Torlak
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Dunavac | 3 : 1 | Torlak |
01.09
17:00
Vrnjci
Proleter
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Vrnjci | 1 : 3 | Proleter | |||||
01.09
17:00
Tavnik
OFK Ras
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Tavnik | 1 : 2 | OFK Ras | |||||
01.09
17:00
Napredak
Stubal
0
3
|
01.09.2013 17:00 | Napredak | 0 : 3 | Stubal | |||||
01.09
17:00
Šumadija
Magnohrom
2
3
|
01.09.2013 17:00 | Šumadija | 2 : 3 | Magnohrom | |||||
01.09
17:00
Partizan
Mlada krila
5
2
|
01.09.2013 17:00 | Partizan | 5 : 2 | Mlada krila | |||||
01.09
17:00
Morava (S)
Zvezda
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Morava (S) | 1 : 1 | Zvezda | |||||
01.09
17:00
Gruža
Bogutovačka Banja
4
0
|
01.09.2013 17:00 | Gruža | 4 : 0 | Bogutovačka Banja |
01.09
16:30
Jablanica
Brezak
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Jablanica | 4 : 0 | Brezak | |||||
01.09
16:30
Ozremica
Majdan
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Ozremica | 1 : 4 | Majdan | |||||
01.09
16:30
Takovski Ustanak
Šilopaj
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Takovski Ustanak | 0 : 3 | Šilopaj | |||||
01.09
16:30
Ozrem PMH
Lunjevica
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Ozrem PMH | 0 : 1 | Lunjevica |
01.09
17:00
Strelac
Planinac
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Strelac | 1 : 2 | Planinac | |||||
01.09
17:00
Lugovi
Zadrugar
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Lugovi | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
01.09
11:00
Rakova
Morava
1
2
|
01.09.2013 11:00 | Rakova | 1 : 2 | Morava | |||||
01.09
17:00
Kej
Čačak 94
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Kej | 1 : 1 | Čačak 94 | |||||
01.09
11:00
Polet (G)
Vujan
2
0
|
01.09.2013 11:00 | Polet (G) | 2 : 0 | Vujan |
01.09
11:00
Prilike
Bjelica
3
2
|
01.09.2013 11:00 | Prilike | 3 : 2 | Bjelica | |||||
01.09
16:30
Jelica
Jedinstvo (P)
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Jelica | 1 : 1 | Jedinstvo (P) |
01.09
17:00
Košutnjak
Šumadija 1934
0
3
|
01.09.2013 17:00 | Košutnjak | 0 : 3 | Šumadija 1934 | |||||
01.09
17:00
Kremenac
Sloga
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Kremenac | 0 : 0 | Sloga | |||||
01.09
17:00
OFK Žeželj
Azbest
3
0
|
01.09.2013 17:00 | OFK Žeželj | 3 : 0 | Azbest | |||||
01.09
17:00
Hajduk
Borac
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Borac | |||||
01.09
17:00
21. oktobar
Kutlovo
3
1
|
01.09.2013 17:00 | 21. oktobar | 3 : 1 | Kutlovo | |||||
01.09
17:00
Mladost
Zastava
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Zastava | |||||
01.09
17:00
Mladost Teferič
Seljak
1
5
|
01.09.2013 17:00 | Mladost Teferič | 1 : 5 | Seljak |
01.09
17:00
Radoje Domanović
Misača
0
3
|
01.09.2013 17:00 | Radoje Domanović | 0 : 3 | Misača | |||||
01.09
17:00
Proleter
Plaskovac
3
3
|
01.09.2013 17:00 | Proleter | 3 : 3 | Plaskovac | |||||
01.09
17:00
Kopljari
Žabare
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Kopljari | 0 : 0 | Žabare | |||||
01.09
17:00
Trnava
BSK
1
4
|
01.09.2013 17:00 | Trnava | 1 : 4 | BSK |
01.09
17:00
Kotlenik
Pobeda (S)
0
5
|
01.09.2013 17:00 | Kotlenik | 0 : 5 | Pobeda (S) | |||||
01.09
17:00
Mladost (B)
Omladinac
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (B) | 0 : 1 | Omladinac | |||||
01.09
17:00
Grivac
BSK
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Grivac | 0 : 0 | BSK | |||||
01.09
17:00
Mladost MG (S)
Sloga (Z)
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Mladost MG (S) | 1 : 0 | Sloga (Z) | |||||
01.09
11:00
Karađorđe
Mladost (R)
3
1
|
01.09.2013 11:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Mladost (R) |
01.09
17:00
Budućnost
Krilaš
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Krilaš | |||||
01.09
17:00
Zadrugar
Mladost
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Mladost | |||||
01.09
17:00
Polet
Omladinac (S)
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 0 : 0 | Omladinac (S) | |||||
01.09
17:00
Napredak
Bata Bulić
5
4
|
01.09.2013 17:00 | Napredak | 5 : 4 | Bata Bulić | |||||
01.09
17:00
Borac
Omladinac (B)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Borac | 0 : 1 | Omladinac (B) | |||||
01.09
17:00
Radnički
Omladinac (M)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Radnički | 0 : 1 | Omladinac (M) | |||||
01.09
17:00
Dragoš
Rudar
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Dragoš | 1 : 2 | Rudar |
01.09
17:00
Sloga (Ć)
Napredak
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Sloga (Ć) | 1 : 2 | Napredak | |||||
01.09
17:00
Borac
Kurjače
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Borac | 1 : 2 | Kurjače | |||||
01.09
17:00
Mladi Borac
Jedinstvo (Lj)
1
4
|
01.09.2013 17:00 | Mladi Borac | 1 : 4 | Jedinstvo (Lj) | |||||
01.09
17:00
Vojvoda Milenko
Dunavac
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Vojvoda Milenko | 2 : 0 | Dunavac |
01.09
16:00
Karađorđe
Pričinović
0
0
|
01.09.2013 16:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Pričinović | |||||
01.09
16:00
Radnički
Galeb
4
1
|
01.09.2013 16:00 | Radnički | 4 : 1 | Galeb | |||||
01.09
16:00
Volujac
Dobrava
1
4
|
01.09.2013 16:00 | Volujac | 1 : 4 | Dobrava | |||||
01.09
16:00
Cerić
Borac
1
4
|
01.09.2013 16:00 | Cerić | 1 : 4 | Borac | |||||
01.09
16:00
Trešnjevka
Vlašić
3
2
|
01.09.2013 16:00 | Trešnjevka | 3 : 2 | Vlašić | |||||
01.09
16:00
Sloga Mat
Sloga Krnic
0
1
|
01.09.2013 16:00 | Sloga Mat | 0 : 1 | Sloga Krnic | |||||
01.09
16:00
Mladost Zvezd
Mladost PP
1
1
|
01.09.2013 16:00 | Mladost Zvezd | 1 : 1 | Mladost PP | |||||
01.09
16:00
Mrovska
Dumača
7
0
|
01.09.2013 16:00 | Mrovska | 7 : 0 | Dumača |
01.09
16:00
Jadar 1961
Jedinstvo
3
1
|
01.09.2013 16:00 | Jadar 1961 | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
01.09
16:00
Sloga K
Borac Lešnica
0
3
|
01.09.2013 16:00 | Sloga K | 0 : 3 | Borac Lešnica | |||||
01.09
16:00
Milan Orlić
Borac K
3
0
|
01.09.2013 16:00 | Milan Orlić | 3 : 0 | Borac K | |||||
01.09
16:00
Sloga LŠ
Cer
4
1
|
01.09.2013 16:00 | Sloga LŠ | 4 : 1 | Cer | |||||
01.09
16:00
Cerova
Studenac
5
0
|
01.09.2013 16:00 | Cerova | 5 : 0 | Studenac | |||||
01.09
16:00
Velika Reka
Hajduk
6
0
|
01.09.2013 16:00 | Velika Reka | 6 : 0 | Hajduk | |||||
01.09
16:00
Bratstvo
Mladost
2
2
|
01.09.2013 16:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Mladost |
01.09
16:30
Napredak RIB
Napredak BP
5
2
|
01.09.2013 16:30 | Napredak RIB | 5 : 2 | Napredak BP | |||||
01.09
16:30
Drina
BMR Petlovača
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Drina | 1 : 1 | BMR Petlovača | |||||
01.09
16:30
Proleter
Partizan
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Proleter | 1 : 4 | Partizan | |||||
01.09
16:30
Napredak MB
Gorki
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Napredak MB | 2 : 1 | Gorki | |||||
01.09
16:30
Budućnost ZM
Budućnost PD
5
0
|
01.09.2013 16:30 | Budućnost ZM | 5 : 0 | Budućnost PD | |||||
01.09
16:30
Duško
Premijer
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Duško | 1 : 0 | Premijer | |||||
01.09
16:30
Sloga
Sloboda
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Sloga | 3 : 1 | Sloboda |
01.09
16:30
Iskra
Tešnjar
5
2
|
01.09.2013 16:30 | Iskra | 5 : 2 | Tešnjar | |||||
01.09
16:30
Beloševac
Kolubara 2
0
1
|
01.09.2013 16:30 | Beloševac | 0 : 1 | Kolubara 2 | |||||
01.09
16:30
Polet
Liplje
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Polet | 2 : 0 | Liplje | |||||
01.09
16:30
Ribnikar
Milenko Pavlović
2
6
|
01.09.2013 16:30 | Ribnikar | 2 : 6 | Milenko Pavlović |
01.09
17:00
Stepanje
Sovljak
1
7
|
01.09.2013 17:00 | Stepanje | 1 : 7 | Sovljak | |||||
01.09
17:00
Ratkovac
Rudar 1945
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Ratkovac | 0 : 1 | Rudar 1945 | |||||
01.09
17:00
Polet (T)
Tvrdojevac
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Polet (T) | 4 : 1 | Tvrdojevac | |||||
01.09
17:00
Proleter
Gunjevac
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Gunjevac | |||||
01.09
17:00
Omladinac
Kalenić
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Kalenić | |||||
01.09
17:00
Polet (DL)
OFK Stublenica
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Polet (DL) | 0 : 0 | OFK Stublenica |
01.09
17:00
Borac
Trešnjica
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Borac | 1 : 2 | Trešnjica | |||||
01.09
17:00
Ježevica
Dobrinjac
0
2
|
01.09.2013 17:00 | Ježevica | 0 : 2 | Dobrinjac | |||||
01.09
17:00
Plavi tok
Lazarica
4
3
|
01.09.2013 17:00 | Plavi tok | 4 : 3 | Lazarica | |||||
01.09
17:00
Napredak
Gorobilje
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Gorobilje | |||||
01.09
17:00
Glumač
Avijatičar
1
4
|
01.09.2013 17:00 | Glumač | 1 : 4 | Avijatičar | |||||
01.09
17:00
Pobeda
Duškovci
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Pobeda | 1 : 3 | Duškovci |
01.09
11:00
Sloga (K)
Polet (R)
1
0
|
01.09.2013 11:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Polet (R) | |||||
01.09
16:30
OFK Sloga (D)
Jedinstvo
1
2
|
01.09.2013 16:30 | OFK Sloga (D) | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
01.09
11:00
Vukašinovac
Crvena Zvezda
0
0
|
01.09.2013 11:00 | Vukašinovac | 0 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
01.09
16:30
Kraljevo
Pobeda 1976
5
1
|
01.09.2013 16:30 | Kraljevo | 5 : 1 | Pobeda 1976 |
01.09
16:30
Sloga 1948 (M)
Sloga (DT)
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Sloga 1948 (M) | 1 : 0 | Sloga (DT) | |||||
01.09
16:30
Radnički 1936
Vulkan 1963
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Radnički 1936 | 1 : 1 | Vulkan 1963 | |||||
01.09
16:30
Mladost (DK)
Stevan Nešticki
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Mladost (DK) | 0 : 3 | Stevan Nešticki | |||||
01.09
16:30
Sečanica
Delijski Vis
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Sečanica | 3 : 1 | Delijski Vis | |||||
01.09
16:30
Supovac
Palilulac
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Supovac | 0 : 3 | Palilulac | |||||
01.09
16:30
Mramor 1927
Mladost 1954 (DM)
7
1
|
01.09.2013 16:30 | Mramor 1927 | 7 : 1 | Mladost 1954 (DM) | |||||
01.09
16:30
Čegar 1946 (DM)
Čegar 2013 (K)
7
2
|
01.09.2013 16:30 | Čegar 1946 (DM) | 7 : 2 | Čegar 2013 (K) |
01.09
16:30
Mladost (DL)
MB Marjan
4
2
|
01.09.2013 16:30 | Mladost (DL) | 4 : 2 | MB Marjan | |||||
01.09
16:30
Kumarevo
Polet
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Kumarevo | 2 : 0 | Polet | |||||
01.09
16:30
Veternica
Železničar
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Veternica | 1 : 2 | Železničar | |||||
01.09
16:30
Omladinac
Navalin
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Navalin | |||||
01.09
16:30
OFK Brza
Sloboda
3
0
|
01.09.2013 16:30 | OFK Brza | 3 : 0 | Sloboda | |||||
01.09
16:30
OFK Morava
Mladost (V)
2
0
|
01.09.2013 16:30 | OFK Morava | 2 : 0 | Mladost (V) |
01.09
16:30
Temac
Borac
1
4
|
01.09.2013 16:30 | Temac | 1 : 4 | Borac | |||||
01.09
16:30
Jerma
Dragoš
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Jerma | 0 : 3 | Dragoš |
01.09
17:00
Crni Vrh
Sloga
0
5
|
01.09.2013 17:00 | Crni Vrh | 0 : 5 | Sloga | |||||
01.09
17:00
Sindjelić (G)
Napredak (SL)
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Sindjelić (G) | 1 : 0 | Napredak (SL) | |||||
01.09
17:00
Kolare
Vinogradar
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Kolare | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
01.09
17:00
Juhor
Resavac (S)
4
0
|
01.09.2013 17:00 | Juhor | 4 : 0 | Resavac (S) | |||||
01.09
17:00
Mladi radnik
Kupinovac
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Mladi radnik | 1 : 2 | Kupinovac |
01.09
17:00
Šumadija
Hajduk
2
5
|
01.09.2013 17:00 | Šumadija | 2 : 5 | Hajduk | |||||
01.09
17:00
Mladost (S)
Radnički
7
2
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (S) | 7 : 2 | Radnički | |||||
01.09
17:00
Resavac (VP)
Napredak (Z)
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Resavac (VP) | 2 : 1 | Napredak (Z) | |||||
01.09
17:00
Javor
Napredak (ST)
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Javor | 1 : 1 | Napredak (ST) | |||||
01.09
17:00
Polet
Istok 63
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 1 : 0 | Istok 63 |
01.09
16:30
Rubin (Z)
Donji Kopaonik
3
1
|
01.09.2013 16:30 | Rubin (Z) | 3 : 1 | Donji Kopaonik | |||||
01.09
16:30
Ribnik
Rubin (DS)
1
6
|
01.09.2013 16:30 | Ribnik | 1 : 6 | Rubin (DS) | |||||
01.09
16:30
Mladost (T)
Blagotin
0
5
|
01.09.2013 16:30 | Mladost (T) | 0 : 5 | Blagotin | |||||
01.09
16:30
Župski biseri
Mladost (DK)
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Župski biseri | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
01.09
16:30
14. Oktobar
Sloga
3
0
|
01.09.2013 16:30 | 14. Oktobar | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.09
16:30
Beli Orlovi
Omladinac
3
5
|
01.09.2013 16:30 | Beli Orlovi | 3 : 5 | Omladinac | |||||
01.09
16:30
Ušće
Mladi radnik
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Ušće | 2 : 1 | Mladi radnik |
01.09
17:00
Dvorane
OFK Ribare
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Dvorane | 3 : 0 | OFK Ribare | |||||
01.09
17:00
Kupci
Kapidžija
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Kupci | 3 : 2 | Kapidžija | |||||
01.09
17:00
Dedina
13. April
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Dedina | 0 : 0 | 13. April | |||||
01.09
17:00
Mudrakovac
Gornji Stepoš
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Mudrakovac | 1 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
01.09
17:00
Parunovac
Dušan Ristić
4
0
|
01.09.2013 17:00 | Parunovac | 4 : 0 | Dušan Ristić | |||||
01.09
17:00
BSK
Rasina
0
2
|
01.09.2013 17:00 | BSK | 0 : 2 | Rasina | |||||
01.09
17:00
Sebečevac
Sloga
5
0
|
01.09.2013 17:00 | Sebečevac | 5 : 0 | Sloga |
01.09
17:00
Graničar
Vidrovac
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Graničar | 1 : 0 | Vidrovac | |||||
01.09
17:00
Ratar
OFK Sikole
0
3
|
01.09.2013 17:00 | Ratar | 0 : 3 | OFK Sikole | |||||
01.09
17:00
Srbovo
Miloševo
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Srbovo | 2 : 0 | Miloševo | |||||
01.09
17:00
Urovica
Kovilovo
2
5
|
01.09.2013 17:00 | Urovica | 2 : 5 | Kovilovo | |||||
01.09
17:00
Rečka
Smedovac
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Rečka | 1 : 2 | Smedovac | |||||
01.09
11:00
OFK Tamnič
Slatina
3
0
|
01.09.2013 11:00 | OFK Tamnič | 3 : 0 | Slatina | |||||
01.09
17:00
Polet
Čubra
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 2 : 2 | Čubra |
01.09
17:00
Omladinac (O)
Pobeda
7
1
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac (O) | 7 : 1 | Pobeda | |||||
01.09
17:00
Spartak
Jedinstvo Stević
0
3
|
01.09.2013 17:00 | Spartak | 0 : 3 | Jedinstvo Stević | |||||
01.09
17:00
Polet
Mladost (V)
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 1 : 3 | Mladost (V) | |||||
01.09
17:00
Unirea
Glogonj
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Unirea | 3 : 0 | Glogonj |
01.09
17:00
Dunav
Karaš (J)
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Dunav | 3 : 2 | Karaš (J) | |||||
01.09
17:00
Borac (VS)
Jedinstvo
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.09
17:00
Ratar
Vladimirovac
5
3
|
01.09.2013 17:00 | Ratar | 5 : 3 | Vladimirovac | |||||
01.09
17:00
Karaš (K)
Potporanj
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Karaš (K) | 2 : 1 | Potporanj | |||||
01.09
17:00
Hajduk
Partizan (K)
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Partizan (K) | |||||
01.09
17:00
Hajdučica
Ševac
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Ševac |
01.09
16:30
Slavija
Obilić
1
7
|
01.09.2013 16:30 | Slavija | 1 : 7 | Obilić | |||||
01.09
16:30
Jadran
Jedinstvo (SK)
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Jadran | 1 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
01.09
16:30
Horgoš 1911
Sloga
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Horgoš 1911 | 1 : 2 | Sloga | |||||
01.09
16:30
Tisa (P)
Hajduk
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Tisa (P) | 4 : 0 | Hajduk |
01.09
16:30
Lokomotiva
Đurđin
3
2
|
01.09.2013 16:30 | Lokomotiva | 3 : 2 | Đurđin | |||||
01.09
16:30
Bratstvo
Elektrovojvodina
3
5
|
01.09.2013 16:30 | Bratstvo | 3 : 5 | Elektrovojvodina | |||||
01.09
16:30
Bikovo
Dušan Silni
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Bikovo | 0 : 3 | Dušan Silni | |||||
01.09
16:30
Žednik
Udarnik
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Žednik | 2 : 1 | Udarnik | |||||
01.09
16:30
Zrinjski 1932
Hajduk
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Zrinjski 1932 | 1 : 1 | Hajduk |
01.09
17:00
Omladinac
OFK Klek
5
0
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac | 5 : 0 | OFK Klek | |||||
01.09
17:00
OFK Gradnulica
Banat
0
2
|
01.09.2013 17:00 | OFK Gradnulica | 0 : 2 | Banat | |||||
01.09
17:00
Lehel
Zlatica
6
0
|
01.09.2013 17:00 | Lehel | 6 : 0 | Zlatica | |||||
01.09
17:00
ŽFK Banat-Bagljaš
Borac
0
3
|
01.09.2013 17:00 | ŽFK Banat-Bagljaš | 0 : 3 | Borac | |||||
01.09
17:00
Naftagas
Radnički Ratar
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Naftagas | 1 : 2 | Radnički Ratar |
01.09
17:00
Napredak
2. Oktobar
2
3
|
01.09.2013 17:00 | Napredak | 2 : 3 | 2. Oktobar | |||||
01.09
17:00
Delija
Borac
3
3
|
01.09.2013 17:00 | Delija | 3 : 3 | Borac | |||||
01.09
17:00
ŽAK
Polet
2
0
|
01.09.2013 17:00 | ŽAK | 2 : 0 | Polet |
01.09
17:00
Partizan
Aleksa Šantić
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Aleksa Šantić | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo
OFK Metalac
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | OFK Metalac | |||||
01.09
17:00
OFK Šikara
Graničar
0
3
|
01.09.2013 17:00 | OFK Šikara | 0 : 3 | Graničar | |||||
01.09
17:00
Dunav
Dinamo
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Dunav | 2 : 0 | Dinamo | |||||
01.09
17:00
Lipar
Terekveš
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Lipar | 2 : 1 | Terekveš |
01.09
17:00
Fruškogorac
Jedinstvo (P)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Fruškogorac | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
01.09
17:00
Sremac
Napredak (P)
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Sremac | 1 : 3 | Napredak (P) | |||||
01.09
17:00
Napredak (Ž)
PSK Putinci
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Napredak (Ž) | 1 : 2 | PSK Putinci | |||||
01.09
17:00
Sloga Milšped
Fruška Gora
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Sloga Milšped | 2 : 1 | Fruška Gora | |||||
01.09
17:00
Šumar
Sloven
2
6
|
01.09.2013 17:00 | Šumar | 2 : 6 | Sloven | |||||
01.09
17:00
Dunav
Graničar
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Dunav | 0 : 0 | Graničar | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo (R)
Podunavac
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 0 | Podunavac |
01.09
17:30
Graničar (K)
Sinđelić
3
0
|
01.09.2013 17:30 | Graničar (K) | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
01.09
17:30
Napredak (V)
Borac (M)
0
0
|
01.09.2013 17:30 | Napredak (V) | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
01.09
17:30
OFK Zeka Buljubaša
Sloboda
6
3
|
01.09.2013 17:30 | OFK Zeka Buljubaša | 6 : 3 | Sloboda | |||||
01.09
17:30
Omladinac (M)
Podrinje
1
5
|
01.09.2013 17:30 | Omladinac (M) | 1 : 5 | Podrinje | |||||
01.09
17:30
Noćaj
OFK Bačinci
5
2
|
01.09.2013 17:30 | Noćaj | 5 : 2 | OFK Bačinci | |||||
01.09
17:30
Srem
Fruškogorac (K)
1
1
|
01.09.2013 17:30 | Srem | 1 : 1 | Fruškogorac (K) | |||||
01.09
17:30
Jedinstvo (M)
Hajduk
2
1
|
01.09.2013 17:30 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Hajduk |
01.09
16:30
Dinamo
Šajkaš 1908
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Dinamo | 0 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
01.09
16:30
Bačka
Železničar
6
0
|
01.09.2013 16:30 | Bačka | 6 : 0 | Železničar | |||||
01.09
16:30
Tatra
Susek
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Tatra | 1 : 0 | Susek | |||||
01.09
16:30
Čenej
Slavija
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Čenej | 0 : 2 | Slavija | |||||
01.09
16:30
Sremac Beomal
Sirig
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Sremac Beomal | 1 : 1 | Sirig | |||||
01.09
16:30
Omladinac
Fruškogorac
4
0
|
01.09.2013 16:30 | Omladinac | 4 : 0 | Fruškogorac | |||||
01.09
16:30
Vinogradar
Proleter
3
3
|
01.09.2013 16:30 | Vinogradar | 3 : 3 | Proleter |
01.09
17:00
Iskra (Kucura)
Obilić (Vilovo)
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Iskra (Kucura) | 2 : 2 | Obilić (Vilovo) | |||||
01.09
17:00
Hajduk (Čurug)
Sloga (Lok)
10
0
|
01.09.2013 17:00 | Hajduk (Čurug) | 10 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
01.09
17:00
Bečej 1918
Mladost Radost (Srbob)
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Bečej 1918 | 2 : 1 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
01.09
17:00
Bačka (Đurđ.)
Titel
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Bačka (Đurđ.) | 1 : 0 | Titel | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Obilić (Zmajevo)
5
4
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 5 : 4 | Obilić (Zmajevo) | |||||
01.09
17:00
Hajduk (Gard.)
Mladost (Radič.)
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Hajduk (Gard.) | 1 : 0 | Mladost (Radič.) | |||||
01.09
17:00
Jedinstvo (Gosp.)
Proleter (R.S.)
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 3 : 1 | Proleter (R.S.) |
01.09
17:00
Bačka
Hercegovac
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Bačka | 1 : 0 | Hercegovac | |||||
01.09
17:00
Bački Hajduk
Kulpin
4
2
|
01.09.2013 17:00 | Bački Hajduk | 4 : 2 | Kulpin | |||||
01.09
17:00
Maglić
Krivanj
3
4
|
01.09.2013 17:00 | Maglić | 3 : 4 | Krivanj |
01.09
17:00
Mladi Borac
Rudar
0
4
|
01.09.2013 17:00 | Mladi Borac | 0 : 4 | Rudar | |||||
01.09
17:00
Bistrica
Sloga
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Bistrica | 3 : 0 | Sloga | |||||
01.09
17:00
OFK Budućnost
Mladi radnik
3
2
|
01.09.2013 17:00 | OFK Budućnost | 3 : 2 | Mladi radnik | |||||
01.09
17:00
Polet
Sloboda
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 1 : 1 | Sloboda |
01.09
17:00
Omladinac
Progorelica
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Progorelica | |||||
01.09
17:00
Musina Reka
Stara Čaršija
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Musina Reka | 2 : 1 | Stara Čaršija | |||||
01.09
17:00
Budućnost
Studen Vitez
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Studen Vitez |
01.09
17:00
Zgodačica
Real
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Zgodačica | 1 : 2 | Real | |||||
01.09
17:00
Mladost 1925
Popovići
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Mladost 1925 | 3 : 1 | Popovići | |||||
01.09
17:00
Miločajac
Jedinstvo
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Miločajac | 2 : 1 | Jedinstvo |
01.09
16:30
Desine
Carevac
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Desine | 0 : 3 | Carevac | |||||
01.09
16:30
OFK Braničevo
Žika Marković Uča
1
1
|
01.09.2013 16:30 | OFK Braničevo | 1 : 1 | Žika Marković Uča | |||||
01.09
16:30
Polet
Pek
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Polet | 0 : 2 | Pek | |||||
01.09
16:30
Graničar 2013
Radnički
0
5
|
01.09.2013 16:30 | Graničar 2013 | 0 : 5 | Radnički | |||||
01.09
16:30
Mrčkovac
Kumane
0
2
|
01.09.2013 16:30 | Mrčkovac | 0 : 2 | Kumane | |||||
01.09
16:30
OFK Vinci
Električar
2
0
|
01.09.2013 16:30 | OFK Vinci | 2 : 0 | Električar | |||||
01.09
16:30
Barič
Usije
3
0
|
01.09.2013 16:30 | Barič | 3 : 0 | Usije | |||||
01.09
16:30
Srednjevo
Ram
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Srednjevo | 2 : 1 | Ram |
01.09
17:00
Dizel
Sloga 1936
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Dizel | 4 : 1 | Sloga 1936 | |||||
01.09
17:00
Zemljoradnik
Napredak 1934
1
4
|
01.09.2013 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 4 | Napredak 1934 | |||||
01.09
17:00
Pobeda
Metalac
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Pobeda | 1 : 1 | Metalac | |||||
01.09
17:00
Sloga (L)
Stig 1955
8
0
|
01.09.2013 17:00 | Sloga (L) | 8 : 0 | Stig 1955 | |||||
01.09
17:00
Sopot
Napredak 1947
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Sopot | 0 : 0 | Napredak 1947 | |||||
01.09
17:00
Sloga (D)
Dunavac
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Dunavac | |||||
01.09
17:00
Proleter
Napredak (P)
0
2
|
01.09.2013 17:00 | Proleter | 0 : 2 | Napredak (P) |
01.09
11:00
Krnule 09
Mladost PB
1
0
|
01.09.2013 11:00 | Krnule 09 | 1 : 0 | Mladost PB | |||||
01.09
17:00
Polet
Žika
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 3 : 1 | Žika | |||||
01.09
16:00
Skupljen 2013
Sloga Ridj
1
2
|
01.09.2013 16:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Sloga Ridj | |||||
01.09
11:00
Petrovac 74
Hajduk
3
2
|
01.09.2013 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 2 | Hajduk | |||||
01.09
16:00
Sloga Trgošped
Vojvoda Stepa Stepanović
2
2
|
01.09.2013 16:00 | Sloga Trgošped | 2 : 2 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
01.09
11:00
Mladost 2013
Torpedo
2
3
|
01.09.2013 11:00 | Mladost 2013 | 2 : 3 | Torpedo |
01.09
16:30
Komanice
Jedinstvo
4
3
|
01.09.2013 16:30 | Komanice | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
01.09
16:30
Gornji Mušić
Mionica
1
3
|
01.09.2013 16:30 | Gornji Mušić | 1 : 3 | Mionica | |||||
01.09
16:30
Popadić
Proleter
18
1
|
01.09.2013 16:30 | Popadić | 18 : 1 | Proleter | |||||
01.09
16:30
Mladost
Veliševac
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Veliševac | |||||
01.09
16:30
Gornji Lajkovac
Toplica
2
3
|
01.09.2013 16:30 | Gornji Lajkovac | 2 : 3 | Toplica |
01.09
16:30
Rakac Stave
Mali korak
3
2
|
01.09.2013 16:30 | Rakac Stave | 3 : 2 | Mali korak | |||||
01.09
16:30
Mladost
Paune
6
1
|
01.09.2013 16:30 | Mladost | 6 : 1 | Paune | |||||
01.09
16:30
Zadrugar
Borac
1
2
|
01.09.2013 16:30 | Zadrugar | 1 : 2 | Borac | |||||
01.09
16:30
Kotešica
OFK Povlen
1
1
|
01.09.2013 16:30 | Kotešica | 1 : 1 | OFK Povlen | |||||
01.09
16:30
Lukavac
Dupljaj
2
1
|
01.09.2013 16:30 | Lukavac | 2 : 1 | Dupljaj | |||||
01.09
16:30
Gradac
Mladi radnik
2
0
|
01.09.2013 16:30 | Gradac | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
01.09
16:30
Bujacic
Zabari
2
2
|
01.09.2013 16:30 | Bujacic | 2 : 2 | Zabari |
01.09
16:30
Napredak
Goblen
2
8
|
01.09.2013 16:30 | Napredak | 2 : 8 | Goblen | |||||
01.09
16:30
Jašunja
Grdanica
1
0
|
01.09.2013 16:30 | Jašunja | 1 : 0 | Grdanica |
01.09
17:00
Jedinstvo
Osaonica
1
4
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Osaonica | |||||
01.09
17:00
Lipar
Ribnik
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Lipar | 0 : 0 | Ribnik | |||||
01.09
17:00
Dražmirovac
Trnava
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Dražmirovac | 1 : 1 | Trnava | |||||
01.09
17:00
Sloboda
Morava (KS)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Sloboda | 0 : 1 | Morava (KS) | |||||
01.09
17:00
Morava (R)
Kolonija
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Morava (R) | 2 : 2 | Kolonija | |||||
01.09
17:00
Partizan (M)
Partizan (G)
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Partizan (M) | 2 : 2 | Partizan (G) |
01.09
17:00
Polet
Popovac
3
3
|
01.09.2013 17:00 | Polet | 3 : 3 | Popovac | |||||
01.09
17:00
Železničar
Mladost (GM)
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Železničar | 0 : 1 | Mladost (GM) | |||||
01.09
17:00
Omladinac
Vihor
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Vihor | |||||
01.09
17:00
Heroj
Sloboda
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Heroj | 3 : 2 | Sloboda | |||||
01.09
17:00
Mladost (R)
ISK Izvor
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (R) | 0 : 0 | ISK Izvor | |||||
01.09
17:00
OFK Borac
Budućnost (L)
3
2
|
01.09.2013 17:00 | OFK Borac | 3 : 2 | Budućnost (L) |
01.09
16:30
FK Stari Trstenik
Moravac-C 74
5
1
|
01.09.2013 16:30 | FK Stari Trstenik | 5 : 1 | Moravac-C 74 | |||||
01.09
16:30
Polet 57
Vinogradar
3
0
|
01.09.2013 16:30 | Polet 57 | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
01.09
16:30
Borjak 2013
Jugovići
2
5
|
01.09.2013 16:30 | Borjak 2013 | 2 : 5 | Jugovići |
01.09
17:00
Konjuh
Žabare
1
7
|
01.09.2013 17:00 | Konjuh | 1 : 7 | Žabare | |||||
01.09
17:00
Globoder
Pasjak 2013
4
1
|
01.09.2013 17:00 | Globoder | 4 : 1 | Pasjak 2013 | |||||
01.09
17:00
Srnje
Gaglovo
6
1
|
01.09.2013 17:00 | Srnje | 6 : 1 | Gaglovo | |||||
01.09
17:00
Meševo
Kruševica
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Meševo | 2 : 2 | Kruševica |
01.09
17:00
Grkljane
Zmajevac
5
0
|
01.09.2013 17:00 | Grkljane | 5 : 0 | Zmajevac | |||||
01.09
17:00
Jablanica
Rasinac
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Jablanica | 1 : 3 | Rasinac | |||||
01.09
17:00
Polet (K)
Drugari
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Polet (K) | 2 : 1 | Drugari | |||||
01.09
17:00
Polet (Š)
Lipovac
1
3
|
01.09.2013 17:00 | Polet (Š) | 1 : 3 | Lipovac | |||||
01.09
17:00
Trmčare
Zdravinje
2
3
|
01.09.2013 17:00 | Trmčare | 2 : 3 | Zdravinje | |||||
01.09
17:00
OFK Budućnost
Bukovica
6
0
|
01.09.2013 17:00 | OFK Budućnost | 6 : 0 | Bukovica | |||||
01.09
17:00
Štitari
Modrica
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Štitari | 2 : 1 | Modrica |
01.09
17:00
Janošik
Sloga
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Janošik | 1 : 2 | Sloga | |||||
01.09
17:00
Vojvodina
Lokve
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Lokve |
01.09
17:00
ASK
Proleter
1
0
|
01.09.2013 17:00 | ASK | 1 : 0 | Proleter | |||||
01.09
17:00
Tamiš
OFK Stajićevo
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Tamiš | 1 : 1 | OFK Stajićevo | |||||
01.09
17:00
MSK
Mladost
1
0
|
01.09.2013 17:00 | MSK | 1 : 0 | Mladost | |||||
01.09
17:00
Sloga
Jedinstvo
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Jedinstvo |
01.09
17:00
Borac (S)
Vojvodina
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Borac (S) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
01.09
17:00
Krušedol
Sremac
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Krušedol | 2 : 0 | Sremac | |||||
01.09
17:00
Mladost (B)
Mladost (P)
4
2
|
01.09.2013 17:00 | Mladost (B) | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
01.09
17:00
Car Uroš
Fruškogorac
2
3
|
01.09.2013 17:00 | Car Uroš | 2 : 3 | Fruškogorac | |||||
01.09
17:00
Sloga
Borac (K)
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Borac (K) | |||||
01.09
17:00
OFK Kraljevci
Polet
0
7
|
01.09.2013 17:00 | OFK Kraljevci | 0 : 7 | Polet | |||||
01.09
17:00
27. Oktobar
Planinac
4
1
|
01.09.2013 17:00 | 27. Oktobar | 4 : 1 | Planinac |
01.09
Napredak
Sloga (Z-I)
3
0
|
01.09.2013 | Napredak | 3 : 0 | Sloga (Z-I) | |||||
01.09
Sremac
Sloga (Č)
0
0
|
01.09.2013 | Sremac | 0 : 0 | Sloga (Č) | |||||
01.09
Planinac
Borac (R)
3
0
|
01.09.2013 | Planinac | 3 : 0 | Borac (R) | |||||
01.09
Grgurevci
Borac (VR)
1
4
|
01.09.2013 | Grgurevci | 1 : 4 | Borac (VR) | |||||
01.09
Fruškogorac
OFK Bosut
0
0
|
01.09.2013 | Fruškogorac | 0 : 0 | OFK Bosut |
01.09
17:00
Jedinstvo
Bratstvo
3
0
|
01.09.2013 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
01.09
17:00
Graničar
Sremac
3
2
|
01.09.2013 17:00 | Graničar | 3 : 2 | Sremac | |||||
01.09
17:00
Omladinac
Borac
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Omladinac | 2 : 1 | Borac | |||||
01.09
17:00
Jednota
OFK Bikić
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Jednota | 1 : 2 | OFK Bikić |
01.09
17:00
Vajska
Slavija
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Vajska | 1 : 2 | Slavija | |||||
01.09
17:00
Mladost
Borac
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Borac | |||||
01.09
17:00
Naša Zvezda
Sloga
2
1
|
01.09.2013 17:00 | Naša Zvezda | 2 : 1 | Sloga |
01.09
17:00
BSK
Vreoci
0
0
|
01.09.2013 17:00 | BSK | 0 : 0 | Vreoci | |||||
01.09
17:00
Šumadinac (K)
Mladost (L)
2
2
|
01.09.2013 17:00 | Šumadinac (K) | 2 : 2 | Mladost (L) | |||||
01.09
17:00
OFK Radnički
20. Oktobar
3
1
|
01.09.2013 17:00 | OFK Radnički | 3 : 1 | 20. Oktobar | |||||
01.09
17:00
Proleter
OFK Borac
3
1
|
01.09.2013 17:00 | Proleter | 3 : 1 | OFK Borac |
01.09
17:00
Budućnost
Sutjeska
0
0
|
01.09.2013 17:00 | Budućnost | 0 : 0 | Sutjeska |
01.09
17:00
Kom
Jedinstvo
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Kom | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
01.09
17:00
Ibar
Bratstvo
2
0
|
01.09.2013 17:00 | Ibar | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
01.09
17:00
Berane
Bokelj
0
1
|
01.09.2013 17:00 | Berane | 0 : 1 | Bokelj | |||||
01.09
17:00
Zabjelo
Arsenal
1
0
|
01.09.2013 17:00 | Zabjelo | 1 : 0 | Arsenal | |||||
01.09
17:00
Cetinje
Zora
1
2
|
01.09.2013 17:00 | Cetinje | 1 : 2 | Zora | |||||
01.09
17:00
Igalo
Jezero
1
1
|
01.09.2013 17:00 | Igalo | 1 : 1 | Jezero |
01.09
Borac
Radnik
2
0
|
01.09.2013 | Borac | 2 : 0 | Radnik | |||||
01.09
Slavija
Vitez
1
0
|
01.09.2013 | Slavija | 1 : 0 | Vitez | |||||
01.09
Široki Brijeg
Travnik
5
1
|
01.09.2013 | Široki Brijeg | 5 : 1 | Travnik | |||||
01.09
Mladost
Velež
1
1
|
01.09.2013 | Mladost | 1 : 1 | Velež |
01.09
13:00
Sloboda Piont
Vojvodina
0
2
|
01.09.2013 13:00 | Sloboda Piont | 0 : 2 | Vojvodina | |||||
01.09
11:00
Radnički 1923
Napredak
4
1
|
01.09.2013 11:00 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Napredak | |||||
01.09
11:00
Novi Pazar
Partizan
2
2
|
01.09.2013 11:00 | Novi Pazar | 2 : 2 | Partizan | |||||
01.09
11:00
Jagodina
Borac
3
0
|
01.09.2013 11:00 | Jagodina | 3 : 0 | Borac |
01.09
10:00
Proleter (NS)
Radnički (S)
4
1
|
01.09.2013 10:00 | Proleter (NS) | 4 : 1 | Radnički (S) | |||||
01.09
10:00
Donji Srem
Banat
0
0
|
01.09.2013 10:00 | Donji Srem | 0 : 0 | Banat | |||||
01.09
13:00
Indeks
Radnički (SM)
1
0
|
01.09.2013 13:00 | Indeks | 1 : 0 | Radnički (SM) | |||||
01.09
10:00
Omladinac
Novi Sad
1
1
|
01.09.2013 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Novi Sad |
01.09
11:00
Metalac (GM)
Takovo
5
0
|
01.09.2013 11:00 | Metalac (GM) | 5 : 0 | Takovo | |||||
01.09
11:00
Mladost (L)
FAP
1
1
|
01.09.2013 11:00 | Mladost (L) | 1 : 1 | FAP |
01.09
16:30
Svrljig
Palilulac
0
3
|
01.09.2013 16:30 | Svrljig | 0 : 3 | Palilulac |
01.09
15:00
Bežanija
Sinđelić
1
0
|
01.09.2013 15:00 | Bežanija | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
01.09
09:00
Zemun
Čukarički
0
2
|
01.09.2013 09:00 | Zemun | 0 : 2 | Čukarički | |||||
01.09
10:00
Palilulac
Brodarac 2
1
1
|
01.09.2013 10:00 | Palilulac | 1 : 1 | Brodarac 2 | |||||
01.09
10:00
BSK Borča 2
Grafičar
2
1
|
01.09.2013 10:00 | BSK Borča 2 | 2 : 1 | Grafičar | |||||
01.09
10:00
Balkan
Lokomotiva
0
1
|
01.09.2013 10:00 | Balkan | 0 : 1 | Lokomotiva |
01.09
11:30
Bresje Superior
Budućnost
4
0
|
01.09.2013 11:30 | Bresje Superior | 4 : 0 | Budućnost |
01.09
13:30
Jagodina
Rad
1
1
|
01.09.2013 13:30 | Jagodina | 1 : 1 | Rad |
01.09
13:00
AS
Metalac (K)
4
0
|
01.09.2013 13:00 | AS | 4 : 0 | Metalac (K) | |||||
01.09
12:30
Budućnost
Čačak 94
0
1
|
01.09.2013 12:30 | Budućnost | 0 : 1 | Čačak 94 | |||||
01.09
11:00
Sušica
Jedinstvo Putevi
0
1
|
01.09.2013 11:00 | Sušica | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
01.09
12:30
Javor
Mladost (L)
2
0
|
01.09.2013 12:30 | Javor | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
01.09
10:00
Sevojno
Sloga 1940
2
0
|
01.09.2013 10:00 | Sevojno | 2 : 0 | Sloga 1940 |
01.09
11:30
Jedinstvo Stević
Omladinac (O)
1
6
|
01.09.2013 11:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 6 | Omladinac (O) |
01.09
13:00
Sloboda Point
Nacional
9
0
|
01.09.2013 13:00 | Sloboda Point | 9 : 0 | Nacional | |||||
01.09
11:00
Borac
Crvena zvezda
0
4
|
01.09.2013 11:00 | Borac | 0 : 4 | Crvena zvezda |
01.09
10:00
Čačak 94
BIP
0
3
|
01.09.2013 10:00 | Čačak 94 | 0 : 3 | BIP | |||||
01.09
10:00
Budućnost
Javor
1
1
|
01.09.2013 10:00 | Budućnost | 1 : 1 | Javor |
01.09
17:00
Sloga (P)
Polet
12
0
|
01.09.2013 17:00 | Sloga (P) | 12 : 0 | Polet |
01.09
10:00
Radnički (K)
Mika Antić
3
5
|
01.09.2013 10:00 | Radnički (K) | 3 : 5 | Mika Antić |
01.09
10:00
Jedinstvo Stević
Stenli
10
1
|
01.09.2013 10:00 | Jedinstvo Stević | 10 : 1 | Stenli |
01.09
09:30
Bresje Superior
Budućnost
3
0
|
01.09.2013 09:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Budućnost |