31.05
17:30
Radnički 1905
Bajša
0
3
|
31.05.2017 17:30 | Radnički 1905 | 0 : 3 | Bajša | |||||
31.05
17:30
Napredak
Senta
3
2
|
31.05.2017 17:30 | Napredak | 3 : 2 | Senta | |||||
31.05
17:30
Jadran (S)
Proleter (RS)
5
4
|
31.05.2017 17:30 | Jadran (S) | 5 : 4 | Proleter (RS) | |||||
31.05
17:30
Jadran (F)
Preporod
1
0
|
31.05.2017 17:30 | Jadran (F) | 1 : 0 | Preporod | |||||
31.05
17:30
Sutjeska
Proleter (Nj)
1
2
|
31.05.2017 17:30 | Sutjeska | 1 : 2 | Proleter (Nj) | |||||
31.05
17:30
Obilić
Njegoš
2
0
|
31.05.2017 17:30 | Obilić | 2 : 0 | Njegoš | |||||
31.05
17:30
Vinogradar
Krivaja
3
0
|
31.05.2017 17:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Krivaja | |||||
31.05
17:30
Panonija IM Topola
Čantavir
2
0
|
31.05.2017 17:30 | Panonija IM Topola | 2 : 0 | Čantavir |
31.05
17:00
OFK Kikinda
Lehel
4
0
|
31.05.2017 17:00 | OFK Kikinda | 4 : 0 | Lehel | |||||
31.05
17:00
Naftagas (E)
Bilećanin
3
2
|
31.05.2017 17:00 | Naftagas (E) | 3 : 2 | Bilećanin | |||||
31.05
17:00
Jedinstvo
Krajina
0
2
|
31.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Krajina | |||||
31.05
17:00
Naftagas (B)
C. Zvezda (VS)
1
4
|
31.05.2017 17:00 | Naftagas (B) | 1 : 4 | C. Zvezda (VS) | |||||
31.05
17:00
Mladost (BD)
Borac
3
2
|
31.05.2017 17:00 | Mladost (BD) | 3 : 2 | Borac | |||||
31.05
17:00
C. Zvezda (RS)
Begej
2
3
|
31.05.2017 17:00 | C. Zvezda (RS) | 2 : 3 | Begej | |||||
31.05
17:00
Proleter 2006
Mladost (L)
3
0
|
31.05.2017 17:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
31.05
17:00
Banat
Omladinac
8
1
|
31.05.2017 17:00 | Banat | 8 : 1 | Omladinac |
31.05
17:30
Gredetin
Ratar
0
2
|
31.05.2017 17:30 | Gredetin | 0 : 2 | Ratar |
31.05
17:30
Podunavac
Pinosava
1
2
|
31.05.2017 17:30 | Podunavac | 1 : 2 | Pinosava |
31.05
16:30
Kastrum
Kosovo
1
1
|
31.05.2017 16:30 | Kastrum | 1 : 1 | Kosovo | |||||
31.05
16:30
Velika Jasikova
Mladost
2
0
|
31.05.2017 16:30 | Velika Jasikova | 2 : 0 | Mladost | |||||
31.05
16:30
OFK Rtanj 2016
Deli Jovan
3
0
|
31.05.2017 16:30 | OFK Rtanj 2016 | 3 : 0 | Deli Jovan | |||||
31.05
16:30
Timok 1928
Lovac
3
0
|
31.05.2017 16:30 | Timok 1928 | 3 : 0 | Lovac | |||||
31.05
16:30
Polet 1959
Šljivar
0
3
|
31.05.2017 16:30 | Polet 1959 | 0 : 3 | Šljivar |
31.05
17:30
Mladost (Z)
Mrovska
0
3
|
31.05.2017 17:30 | Mladost (Z) | 0 : 3 | Mrovska | |||||
31.05
17:30
Hajduk
Sloga Trgošped
3
0
|
31.05.2017 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga Trgošped |
31.05
17:30
Polet
OFK Radnički
1
2
|
31.05.2017 17:30 | Polet | 1 : 2 | OFK Radnički | |||||
31.05
17:30
Bistrica
Rudar
3
0
|
31.05.2017 17:30 | Bistrica | 3 : 0 | Rudar | |||||
31.05
17:30
Šumadija (MC)
Sloga
6
4
|
31.05.2017 17:30 | Šumadija (MC) | 6 : 4 | Sloga | |||||
31.05
17:30
Mladi Borac
Budućnost (D)
2
2
|
31.05.2017 17:30 | Mladi Borac | 2 : 2 | Budućnost (D) | |||||
31.05
17:30
BSK
Mladost (Č)
0
4
|
31.05.2017 17:30 | BSK | 0 : 4 | Mladost (Č) | |||||
31.05
17:30
Sloboda
Borac (A)
8
4
|
31.05.2017 17:30 | Sloboda | 8 : 4 | Borac (A) |
31.05
10:00
Bačka (BP)
Vojvodina
0
0
|
31.05.2017 10:00 | Bačka (BP) | 0 : 0 | Vojvodina |
31.05
11:00
Zemun
Sindjelic
0
1
|
31.05.2017 11:00 | Zemun | 0 : 1 | Sindjelic |
31.05
10:00
Radnički MK
Lokomotiva MK
2
1
|
31.05.2017 10:00 | Radnički MK | 2 : 1 | Lokomotiva MK |
31.05
11:00
Vojvodina
Borac (NS)
2
0
|
31.05.2017 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Borac (NS) |
31.05
09:00
Petar Puača
Radnički (NP)
6
0
|
31.05.2017 09:00 | Petar Puača | 6 : 0 | Radnički (NP) |
31.05
10:00
Voždovac MK
Crvena zvezda MK
0
3
|
31.05.2017 10:00 | Voždovac MK | 0 : 3 | Crvena zvezda MK | |||||
31.05
13:00
Radnički NB MK
Lokomotiva MK
0
2
|
31.05.2017 13:00 | Radnički NB MK | 0 : 2 | Lokomotiva MK |
31.05
11:00
Petar Puača
Spartak
1
3
|
31.05.2017 11:00 | Petar Puača | 1 : 3 | Spartak |
31.05
Čukarički
Partizan
0
2
|
31.05.2017 | Čukarički | 0 : 2 | Partizan | |||||
31.05
12:00
BSK
Crvena zvezda
0
5
|
31.05.2017 12:00 | BSK | 0 : 5 | Crvena zvezda |
31.05
09:00
Sloga
Borac
3
3
|
31.05.2017 09:00 | Sloga | 3 : 3 | Borac |
31.05
12:00
Rad MK
Crvena zvezda MK
1
3
|
31.05.2017 12:00 | Rad MK | 1 : 3 | Crvena zvezda MK |
31.05
18:30
Crvena zvezda mts
Borac
111
56
|
31.05.2017 18:30 | Crvena zvezda mts | 111 : 56 | Borac | |||||
31.05
18:00
Vršac
Dynamic BG
73
77
|
31.05.2017 18:00 | Vršac | 73 : 77 | Dynamic BG | |||||
31.05
19:00
Mega Leks
Spartak
93
68
|
31.05.2017 19:00 | Mega Leks | 93 : 68 | Spartak | |||||
31.05
21:00
FMP
Partizan NIS
71
85
|
31.05.2017 21:00 | FMP | 71 : 85 | Partizan NIS |
31.05
18:00
Vladimirovac
Lavovi BP
21
40
|
31.05.2017 18:00 | Vladimirovac | 21 : 40 | Lavovi BP |
31.05
19:00
Rudar
Mladost 1949
31
27
|
31.05.2017 19:00 | Rudar | 31 : 27 | Mladost 1949 |
31.05
19:00
Sombor
Rusin
31
22
|
31.05.2017 19:00 | Sombor | 31 : 22 | Rusin |
31.05
20:00
Nova Pazova
Vojka
29
19
|
31.05.2017 20:00 | Nova Pazova | 29 : 19 | Vojka |
31.05
19:00
Rudar
Morava
35
26
|
31.05.2017 19:00 | Rudar | 35 : 26 | Morava |
31.05
18:00
Petrovac
Loznica grad
27
24
|
31.05.2017 18:00 | Petrovac | 27 : 24 | Loznica grad |