29.10
13:30
Omladinac
Železničar
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Omladinac | 2 : 0 | Železničar | |||||
29.10
13:30
Bačka 1901
Radnički (SM)
3
1
|
29.10.2016 13:30 | Bačka 1901 | 3 : 1 | Radnički (SM) | |||||
29.10
13:30
Bratstvo 1946
TSC
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Bratstvo 1946 | 2 : 1 | TSC | |||||
29.10
13:30
Radnički (Š)
Radnički (Zr)
0
1
|
29.10.2016 13:30 | Radnički (Š) | 0 : 1 | Radnički (Zr) | |||||
29.10
13:30
Cement
Crvena zvezda (NS)
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Cement | 0 : 0 | Crvena zvezda (NS) | |||||
29.10
13:30
Vršac
Radnički (NP)
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Vršac | 2 : 0 | Radnički (NP) |
29.10
13:30
Smederevo 1924
Karađorđe (T)
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Smederevo 1924 | 2 : 0 | Karađorđe (T) | |||||
29.10
13:30
Loznica
Šumadija 1903
3
1
|
29.10.2016 13:30 | Loznica | 3 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
29.10
13:30
Zlatibor (Č)
Sloga (P)
0
3
|
29.10.2016 13:30 | Zlatibor (Č) | 0 : 3 | Sloga (P) | |||||
29.10
13:30
Budućnost Krušik 2014
FAP
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Budućnost Krušik 2014 | 3 : 0 | FAP | |||||
29.10
13:30
Radnički 1923
Šapine
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Šapine |
29.10
14:00
Jedinstvo (B)
OFK Sinđelić
1
1
|
29.10.2016 14:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
29.10
14:00
Dunav
Radan
1
1
|
29.10.2016 14:00 | Dunav | 1 : 1 | Radan | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo (P)
Trstenik PPT
1
0
|
29.10.2016 14:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
29.10
14:00
Radnički (S)
Timok
0
0
|
29.10.2016 14:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Timok | |||||
29.10
14:00
Tabane 1970
Sloga (D)
7
4
|
29.10.2016 14:00 | Tabane 1970 | 7 : 4 | Sloga (D) |
29.10
13:30
Sopot
Stepojevac Vaga
2
2
|
29.10.2016 13:30 | Sopot | 2 : 2 | Stepojevac Vaga | |||||
29.10
13:30
Teleoptik
Dorćol
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Teleoptik | 3 : 0 | Dorćol | |||||
29.10
10:00
BASK
Prva Iskra
4
1
|
29.10.2016 10:00 | BASK | 4 : 1 | Prva Iskra | |||||
29.10
11:00
GSP Polet
Crvena Zvezda
0
0
|
29.10.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Crvena Zvezda |
29.10
13:30
Polet (K)
Zadrugar
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Polet (K) | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
29.10
13:30
Sloga (Č)
Budućnost (G)
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Budućnost (G) | |||||
29.10
13:30
Mladost APA
Tekstilac
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Mladost APA | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
29.10
13:30
Srbobran
Radnički (S)
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Srbobran | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
29.10
13:30
Bečej 1918
Tisa (A)
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Bečej 1918 | 2 : 1 | Tisa (A) | |||||
29.10
13:30
OFK Vrbas
Tavankut
0
0
|
29.10.2016 13:30 | OFK Vrbas | 0 : 0 | Tavankut |
29.10
13:30
Budućnost (SC)
Radnički (K)
4
1
|
29.10.2016 13:30 | Budućnost (SC) | 4 : 1 | Radnički (K) | |||||
29.10
13:30
Kozara
Radnički (S)
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Kozara | 3 : 2 | Radnički (S) | |||||
29.10
13:30
Proleter (BK)
Sloboda
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Proleter (BK) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo (NB)
Jedinstvo (BK)
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo (NB) | 2 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
29.10
13:30
Dinamo 1945
Sloga
6
1
|
29.10.2016 13:30 | Dinamo 1945 | 6 : 1 | Sloga |
29.10
13:30
Jedinstvo (SP)
Borac
5
1
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo (SP) | 5 : 1 | Borac | |||||
29.10
13:30
Veternik
Sofeks
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Veternik | 1 : 1 | Sofeks | |||||
29.10
13:30
Sloga
Hajduk 1925 Podunavac
2
2
|
29.10.2016 13:30 | Sloga | 2 : 2 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
29.10
13:30
ŽSK
Index
0
2
|
29.10.2016 13:30 | ŽSK | 0 : 2 | Index |
29.10
13:30
Takovo
Miokovci
5
0
|
29.10.2016 13:30 | Takovo | 5 : 0 | Miokovci | |||||
29.10
13:30
Sloga
Trepča
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Sloga | 0 : 0 | Trepča |
29.10
13:30
Radnički 1926
Zvižd
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Radnički 1926 | 1 : 1 | Zvižd | |||||
29.10
13:30
Šumadija (A)
Mladi radnik 1940
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Mladi radnik 1940 | |||||
29.10
13:30
VGSK
Borac (Ž)
4
3
|
29.10.2016 13:30 | VGSK | 4 : 3 | Borac (Ž) | |||||
29.10
13:30
Morava
RSK
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Morava | 0 : 0 | RSK |
29.10
13:30
Jedinstvo 1945
Sevojno
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 0 | Sevojno |
29.10
14:00
Đerdap
Rtanj
1
1
|
29.10.2016 14:00 | Đerdap | 1 : 1 | Rtanj | |||||
29.10
14:00
BSK
Brodoremont
1
3
|
29.10.2016 14:00 | BSK | 1 : 3 | Brodoremont | |||||
29.10
14:00
Napredak
Svrljig
0
0
|
29.10.2016 14:00 | Napredak | 0 : 0 | Svrljig |
29.10
14:00
SFS Borac
Sloga
1
0
|
29.10.2016 14:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Sloga | |||||
29.10
14:00
Žitorađa
Juhor
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Žitorađa | 3 : 0 | Juhor | |||||
29.10
14:00
OFK Kosanica
Bošnjane
3
1
|
29.10.2016 14:00 | OFK Kosanica | 3 : 1 | Bošnjane | |||||
29.10
14:00
Morava 1918
Levač
1
1
|
29.10.2016 14:00 | Morava 1918 | 1 : 1 | Levač | |||||
29.10
14:00
OFK Topličanin
Kopaonik
3
0
|
29.10.2016 14:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Kopaonik |
29.10
14:00
Lužnica
Budućnost (O)
0
0
|
29.10.2016 14:00 | Lužnica | 0 : 0 | Budućnost (O) | |||||
29.10
14:00
Sloga (L)
Jedinstvo (GM)
0
1
|
29.10.2016 14:00 | Sloga (L) | 0 : 1 | Jedinstvo (GM) | |||||
29.10
14:00
Pčinja
Vranjska Banja
2
1
|
29.10.2016 14:00 | Pčinja | 2 : 1 | Vranjska Banja |
29.10
13:30
Jedinstvo
Borac (O)
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Borac (O) | |||||
29.10
13:30
Avala
Lokomotiva
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Avala | 1 : 1 | Lokomotiva |
29.10
14:00
Panonija IM Topola
Radnički 1905
0
2
|
29.10.2016 14:00 | Panonija IM Topola | 0 : 2 | Radnički 1905 | |||||
29.10
14:00
Obilić
Proleter (Nj)
4
1
|
29.10.2016 14:00 | Obilić | 4 : 1 | Proleter (Nj) | |||||
29.10
14:00
Jadran (F)
Proleter (RS)
4
1
|
29.10.2016 14:00 | Jadran (F) | 4 : 1 | Proleter (RS) |
29.10
13:30
Polet (S)
Slavija
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Polet (S) | 3 : 2 | Slavija | |||||
29.10
13:30
Mladost (K)
Rusin
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Mladost (K) | 0 : 0 | Rusin |
29.10
15:00
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
2
1
|
29.10.2016 15:00 | Jedinstvo Stević | 2 : 1 | Jugoslavija | |||||
29.10
15:00
BAK
Borac (St)
2
0
|
29.10.2016 15:00 | BAK | 2 : 0 | Borac (St) |
29.10
13:30
OFK Kikinda
Omladinac
8
1
|
29.10.2016 13:30 | OFK Kikinda | 8 : 1 | Omladinac | |||||
29.10
13:30
Proleter 2006
Begej
0
4
|
29.10.2016 13:30 | Proleter 2006 | 0 : 4 | Begej | |||||
29.10
13:30
Naftagas (E)
Lehel
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Naftagas (E) | 2 : 1 | Lehel |
29.10
13:30
1. Maj Ruma
Borac
1
1
|
29.10.2016 13:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 1 | Borac | |||||
29.10
13:30
Partizan
Rudar
4
1
|
29.10.2016 13:30 | Partizan | 4 : 1 | Rudar | |||||
29.10
13:30
Sloven
Hajduk
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Sloven | 0 : 0 | Hajduk | |||||
29.10
13:30
Mitros
Podrinje
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Mitros | 1 : 0 | Podrinje |
29.10
13:30
OFK Sirig
Jugović
2
3
|
29.10.2016 13:30 | OFK Sirig | 2 : 3 | Jugović | |||||
29.10
13:30
Mladost
Tatra
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Tatra |
29.10
14:00
Omladinac
Mataruge
7
2
|
29.10.2016 14:00 | Omladinac | 7 : 2 | Mataruge | |||||
29.10
14:00
Rudar
Radnik
4
1
|
29.10.2016 14:00 | Rudar | 4 : 1 | Radnik |
29.10
14:00
Sloga D
Mladost
1
4
|
29.10.2016 14:00 | Sloga D | 1 : 4 | Mladost | |||||
29.10
14:00
Ćava
Vinogradi DB
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Ćava | 2 : 0 | Vinogradi DB |
29.10
13:30
Slatina
Jedinstvo (GG)
7
0
|
29.10.2016 13:30 | Slatina | 7 : 0 | Jedinstvo (GG) |
29.10
14:00
Cerovac 2013
Podunavac
1
0
|
29.10.2016 14:00 | Cerovac 2013 | 1 : 0 | Podunavac |
29.10
13:30
Trgovački
Makce
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Trgovački | 2 : 1 | Makce | |||||
29.10
13:30
Rudar 2001
Sloga (B)
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Rudar 2001 | 1 : 1 | Sloga (B) |
29.10
13:30
Radnički Šabački
Mladost (PP)
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Radnički Šabački | 2 : 0 | Mladost (PP) | |||||
29.10
13:30
Sindjelić
Jedinstvo
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Sindjelić | 3 : 2 | Jedinstvo |
29.10
13:30
Junior Novo Naselje
Mladost
5
1
|
29.10.2016 13:30 | Junior Novo Naselje | 5 : 1 | Mladost |
29.10
13:30
Prvi partizan
Lazarica
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Prvi partizan | 1 : 1 | Lazarica |
29.10
14:00
Poreč
Blizna
8
0
|
29.10.2016 14:00 | Poreč | 8 : 0 | Blizna | |||||
29.10
14:00
Zlot
Polom
3
1
|
29.10.2016 14:00 | Zlot | 3 : 1 | Polom | |||||
29.10
14:00
Rudna Glava
Krivelj
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Rudna Glava | 3 : 0 | Krivelj |
29.10
14:00
Crvena Zvezda
Naisus 1977
9
1
|
29.10.2016 14:00 | Crvena Zvezda | 9 : 1 | Naisus 1977 |
29.10
13:30
Resavac
OFK Bratstvo
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Resavac | 0 : 0 | OFK Bratstvo |
29.10
13:30
FUD
Mladi radnik
5
1
|
29.10.2016 13:30 | FUD | 5 : 1 | Mladi radnik |
29.10
14:00
Nikodije Stojanović Tatko
Trbunje
2
4
|
29.10.2016 14:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 2 : 4 | Trbunje |
29.10
14:30
Real
Pobeda
4
0
|
29.10.2016 14:30 | Real | 4 : 0 | Pobeda | |||||
29.10
14:30
Polet
Partizanski put
3
1
|
29.10.2016 14:30 | Polet | 3 : 1 | Partizanski put |
29.10
14:00
AZ Borac 2014
Vulkan
2
1
|
29.10.2016 14:00 | AZ Borac 2014 | 2 : 1 | Vulkan |
29.10
14:00
Zvezda
Borac
1
3
|
29.10.2016 14:00 | Zvezda | 1 : 3 | Borac | |||||
29.10
14:00
Vladimir Durković
Napredak
10
0
|
29.10.2016 14:00 | Vladimir Durković | 10 : 0 | Napredak |
29.10
Radnički
Gračanica
1
0
|
29.10.2016 | Radnički | 1 : 0 | Gračanica | |||||
29.10
Ugljare
Polet
0
4
|
29.10.2016 | Ugljare | 0 : 4 | Polet | |||||
29.10
Brezovica
Čaglavica
3
2
|
29.10.2016 | Brezovica | 3 : 2 | Čaglavica | |||||
29.10
Gracko
Gračanica
6
0
|
29.10.2016 | Gracko | 6 : 0 | Gračanica | |||||
29.10
Sitnica
Polet
1
2
|
29.10.2016 | Sitnica | 1 : 2 | Polet | |||||
29.10
Radnički
Ugljare
3
0
|
29.10.2016 | Radnički | 3 : 0 | Ugljare |
29.10
13:30
Brodarac
Komgrap
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Brodarac | 1 : 1 | Komgrap |
29.10
13:30
Šumadija
Mladost (B)
2
2
|
29.10.2016 13:30 | Šumadija | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
29.10
13:30
Napredak
Polet
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Napredak | 1 : 0 | Polet | |||||
29.10
13:30
Zabrežje
Strelac
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Zabrežje | 1 : 0 | Strelac | |||||
29.10
13:30
TEK Sloga
Radnički
4
2
|
29.10.2016 13:30 | TEK Sloga | 4 : 2 | Radnički |
29.10
13:30
Radnički (T)
Mladost (S)
3
4
|
29.10.2016 13:30 | Radnički (T) | 3 : 4 | Mladost (S) |
29.10
14:00
Pobeda 1976
Planinac 2015
1
1
|
29.10.2016 14:00 | Pobeda 1976 | 1 : 1 | Planinac 2015 | |||||
29.10
14:00
OFK Sloga (D)
Mladi Radnik
4
2
|
29.10.2016 14:00 | OFK Sloga (D) | 4 : 2 | Mladi Radnik | |||||
29.10
14:00
Gredetin
OFK Draževac
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Gredetin | 3 : 0 | OFK Draževac | |||||
29.10
14:00
Polet (V)
Jedinstvo
2
4
|
29.10.2016 14:00 | Polet (V) | 2 : 4 | Jedinstvo |
29.10
14:00
Hajduk
Napredak 1976
0
1
|
29.10.2016 14:00 | Hajduk | 0 : 1 | Napredak 1976 | |||||
29.10
14:00
Mladost
Slemen
3
7
|
29.10.2016 14:00 | Mladost | 3 : 7 | Slemen |
29.10
13:30
Bratstvo
Marjan MB
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Marjan MB | |||||
29.10
13:30
Gradac
Lemind
4
1
|
29.10.2016 13:30 | Gradac | 4 : 1 | Lemind |
29.10
13:30
Studenski Grad
BUSK
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Studenski Grad | 1 : 2 | BUSK | |||||
29.10
13:30
Sparta Železnik
Posavac Tišma
1
3
|
29.10.2016 13:30 | Sparta Železnik | 1 : 3 | Posavac Tišma | |||||
29.10
13:30
Atakante
Petrovčić
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Atakante | 3 : 0 | Petrovčić |
29.10
15:00
Sloboda
Vojvodina
1
3
|
29.10.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 3 | Vojvodina |
29.10
14:00
Tvrdjava
Borac
2
1
|
29.10.2016 14:00 | Tvrdjava | 2 : 1 | Borac |
29.10
13:30
Železničar
Moskva
0
1
|
29.10.2016 13:30 | Železničar | 0 : 1 | Moskva | |||||
29.10
13:30
Fruškogorski partizan
Jedinstvo
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Fruškogorski partizan | 1 : 2 | Jedinstvo |
29.10
16:30
Partizan
Popovići
0
3
|
29.10.2016 16:30 | Partizan | 0 : 3 | Popovići |
29.10
14:00
Seljak
Erdoglija
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Seljak | 3 : 0 | Erdoglija | |||||
29.10
14:00
21. oktobar
Divostin
2
3
|
29.10.2016 14:00 | 21. oktobar | 2 : 3 | Divostin | |||||
29.10
14:00
Kremenac
Košutnjak
1
2
|
29.10.2016 14:00 | Kremenac | 1 : 2 | Košutnjak | |||||
29.10
14:00
Korićani
Zastava
1
0
|
29.10.2016 14:00 | Korićani | 1 : 0 | Zastava | |||||
29.10
14:00
Hajduk
Maršić
2
3
|
29.10.2016 14:00 | Hajduk | 2 : 3 | Maršić | |||||
29.10
14:00
OFK Žeželj
OFK Bagremar
1
0
|
29.10.2016 14:00 | OFK Žeželj | 1 : 0 | OFK Bagremar |
29.10
14:30
Bjelica
Vrelo
4
1
|
29.10.2016 14:30 | Bjelica | 4 : 1 | Vrelo |
29.10
13:30
Sparta
Mladost 09
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Sparta | 3 : 0 | Mladost 09 | |||||
29.10
13:30
Ozremica
Šilopaj
5
4
|
29.10.2016 13:30 | Ozremica | 5 : 4 | Šilopaj |
29.10
13:30
Omladinac (V)
Pobeda (S)
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Omladinac (V) | 1 : 0 | Pobeda (S) |
29.10
13:30
Mladost (R)
Stig (MC)
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Stig (MC) |
29.10
13:30
Polet (V)
Železničar
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Polet (V) | 1 : 2 | Železničar |
29.10
13:30
Jadar (S)
Sloga (S)
4
1
|
29.10.2016 13:30 | Jadar (S) | 4 : 1 | Sloga (S) |
29.10
13:30
Vrelo Sport
Dimitrije Tucović
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Vrelo Sport | 3 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
29.10
13:30
Rubribreza
OFK Stublenica
5
0
|
29.10.2016 13:30 | Rubribreza | 5 : 0 | OFK Stublenica | |||||
29.10
13:30
Kalenić
Rudar
3
2
|
29.10.2016 13:30 | Kalenić | 3 : 2 | Rudar | |||||
29.10
13:30
Polet (DL)
Proleter
2
2
|
29.10.2016 13:30 | Polet (DL) | 2 : 2 | Proleter | |||||
29.10
13:30
Crvena Jabuka
OFK Paljuvi
2
2
|
29.10.2016 13:30 | Crvena Jabuka | 2 : 2 | OFK Paljuvi |
29.10
15:00
GP Zlatibor
Višesava
7
0
|
29.10.2016 15:00 | GP Zlatibor | 7 : 0 | Višesava | |||||
29.10
15:00
Policajac 92
Raketa
0
0
|
29.10.2016 15:00 | Policajac 92 | 0 : 0 | Raketa |
29.10
13:30
BSK
Budućnost
3
2
|
29.10.2016 13:30 | BSK | 3 : 2 | Budućnost | |||||
29.10
13:30
Sloga
Knez Lazar
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Knez Lazar | |||||
29.10
13:30
Kapidžija
Jedinstvo 1936
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Kapidžija | 2 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
29.10
13:30
Dedina
Čarapan
2
1
|
29.10.2016 13:30 | Dedina | 2 : 1 | Čarapan |
29.10
13:30
Jugovići
Sloga
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Jugovići | 1 : 0 | Sloga |
29.10
13:30
Poštar
Dedinje
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Poštar | 1 : 1 | Dedinje |
29.10
15:30
Mladost (G)
Popović
6
1
|
29.10.2016 15:30 | Mladost (G) | 6 : 1 | Popović | |||||
29.10
15:30
Vis
Nemenikuće
3
0
|
29.10.2016 15:30 | Vis | 3 : 0 | Nemenikuće |
29.10
14:00
Senjak
Sloboda
5
1
|
29.10.2016 14:00 | Senjak | 5 : 1 | Sloboda | |||||
29.10
14:00
Mladost
Rajko Mitić
2
5
|
29.10.2016 14:00 | Mladost | 2 : 5 | Rajko Mitić |
29.10
14:00
Omladinac
Durlan Siti
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Omladinac | 3 : 0 | Durlan Siti |
29.10
14:00
Moravac
Marina Kutina
5
1
|
29.10.2016 14:00 | Moravac | 5 : 1 | Marina Kutina | |||||
29.10
14:00
Grkinja
Mekiš
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Grkinja | 3 : 0 | Mekiš |
29.10
14:00
Kosovo
Kastrum
2
4
|
29.10.2016 14:00 | Kosovo | 2 : 4 | Kastrum |
29.10
13:30
Sport
Partizan
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Sport | 1 : 1 | Partizan | |||||
29.10
13:30
Rastina 1918
OFK Metalac
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Rastina 1918 | 3 : 0 | OFK Metalac |
29.10
13:30
Jedinstvo 2014
Polet
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Polet | |||||
29.10
13:30
Provo 2015
Skupljen 2013
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Provo 2015 | 1 : 0 | Skupljen 2013 |
29.10
14:00
Gornje Sinkovce
Todorovce
6
3
|
29.10.2016 14:00 | Gornje Sinkovce | 6 : 3 | Todorovce | |||||
29.10
14:00
Turekovac
Rudar 1973
2
3
|
29.10.2016 14:00 | Turekovac | 2 : 3 | Rudar 1973 | |||||
29.10
14:00
Veternica
Jašunja
3
1
|
29.10.2016 14:00 | Veternica | 3 : 1 | Jašunja |
29.10
13:30
Mladost (Č)
BSK
1
4
|
29.10.2016 13:30 | Mladost (Č) | 1 : 4 | BSK | |||||
29.10
13:30
Borac (A)
Sloboda
0
5
|
29.10.2016 13:30 | Borac (A) | 0 : 5 | Sloboda |
29.10
13:30
Rudar Kostolac 2008
Ljubičevo
2
3
|
29.10.2016 13:30 | Rudar Kostolac 2008 | 2 : 3 | Ljubičevo | |||||
29.10
13:30
Dunav
Mip Majdan
5
1
|
29.10.2016 13:30 | Dunav | 5 : 1 | Mip Majdan |
29.10
13:30
Beljanica
Mladi borac
11
1
|
29.10.2016 13:30 | Beljanica | 11 : 1 | Mladi borac | |||||
29.10
13:30
Planinac
Orlovi
3
3
|
29.10.2016 13:30 | Planinac | 3 : 3 | Orlovi |
29.10
14:00
Kamenorezac 76
Vinogradar
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Kamenorezac 76 | 2 : 0 | Vinogradar |
29.10
14:00
Radnik
Vihor
8
0
|
29.10.2016 14:00 | Radnik | 8 : 0 | Vihor |
29.10
13:30
Granit
Hajduk
0
3
|
29.10.2016 13:30 | Granit | 0 : 3 | Hajduk | |||||
29.10
13:30
Luk
Mladost (DB)
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Luk | 1 : 2 | Mladost (DB) |
29.10
13:30
Budućnost MI
Mladost (J)
2
4
|
29.10.2016 13:30 | Budućnost MI | 2 : 4 | Mladost (J) |
29.10
15:00
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
29.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga |
29.10
13:30
Omladinac
Sloboda
0
4
|
29.10.2016 13:30 | Omladinac | 0 : 4 | Sloboda |
29.10
14:00
Bojić
Maovi MH
1
3
|
29.10.2016 14:00 | Bojić | 1 : 3 | Maovi MH | |||||
29.10
14:00
Pocerina
Zablaće
11
1
|
29.10.2016 14:00 | Pocerina | 11 : 1 | Zablaće | |||||
29.10
14:00
Metlić
Volujac
1
2
|
29.10.2016 14:00 | Metlić | 1 : 2 | Volujac |
29.10
14:00
Borac BTG
Pričinović
1
6
|
29.10.2016 14:00 | Borac BTG | 1 : 6 | Pričinović |
29.10
14:00
Partizan
Culjković
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Partizan | 3 : 0 | Culjković | |||||
29.10
14:00
Metaloplastika
Napredak
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Metaloplastika | 3 : 0 | Napredak |
29.10
13:30
Pobeda
BSK 2015
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Pobeda | 1 : 1 | BSK 2015 | |||||
29.10
13:30
Radenka
Zviždic
0
1
|
29.10.2016 13:30 | Radenka | 0 : 1 | Zviždic | |||||
29.10
13:30
Sloga
Neresnica
4
2
|
29.10.2016 13:30 | Sloga | 4 : 2 | Neresnica |
29.10
13:30
Ušće
OFK Marenovo
2
0
|
29.10.2016 13:30 | Ušće | 2 : 0 | OFK Marenovo |
29.10
13:30
Budućnost
OFK Homolje
3
1
|
29.10.2016 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | OFK Homolje | |||||
29.10
13:30
Jasenovac
Borac
3
1
|
29.10.2016 13:30 | Jasenovac | 3 : 1 | Borac |
29.10
13:30
Žitkovica
OFK Vinci
6
1
|
29.10.2016 13:30 | Žitkovica | 6 : 1 | OFK Vinci |
29.10
14:00
Bratstvo 1975
Pobeda 1926
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 0 | Pobeda 1926 |
29.10
13:30
Šumadija
Meteor
2
4
|
29.10.2016 13:30 | Šumadija | 2 : 4 | Meteor |
29.10
14:00
Sinđelić
Budućnost
1
6
|
29.10.2016 14:00 | Sinđelić | 1 : 6 | Budućnost | |||||
29.10
14:00
Mladi Radnik
Vinogradar
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Mladi Radnik | 3 : 0 | Vinogradar |
29.10
Nepričava
Sloga
2
3
|
29.10.2016 | Nepričava | 2 : 3 | Sloga | |||||
29.10
Lajkovac
Ratkovac
1
10
|
29.10.2016 | Lajkovac | 1 : 10 | Ratkovac |
29.10
14:00
Dobra Voda
Oniks
7
0
|
29.10.2016 14:00 | Dobra Voda | 7 : 0 | Oniks | |||||
29.10
14:00
Domaćin
Dražmirovac
4
0
|
29.10.2016 14:00 | Domaćin | 4 : 0 | Dražmirovac | |||||
29.10
14:00
Lipar
Sloboda
3
4
|
29.10.2016 14:00 | Lipar | 3 : 4 | Sloboda |
29.10
14:00
Tornado
Munja
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Tornado | 2 : 0 | Munja | |||||
29.10
14:00
Zadrugar
Skela
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Skela | |||||
29.10
14:00
Roma
Rojkovac
2
4
|
29.10.2016 14:00 | Roma | 2 : 4 | Rojkovac |
29.10
13:30
Grbalj
Bokelj
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Grbalj | 0 : 0 | Bokelj | |||||
29.10
13:30
Mladost
Zeta
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Mladost | 1 : 0 | Zeta | |||||
29.10
13:30
Lovćen
Sutjeska
0
2
|
29.10.2016 13:30 | Lovćen | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
29.10
13:30
Jedinstvo
Rudar
0
0
|
29.10.2016 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Rudar | |||||
29.10
13:30
OFK Petrovac
Dečić
3
0
|
29.10.2016 13:30 | OFK Petrovac | 3 : 0 | Dečić | |||||
29.10
13:30
Iskra
Budućnost
0
3
|
29.10.2016 13:30 | Iskra | 0 : 3 | Budućnost |
29.10
13:00
Fair Play
Gusinje
0
5
|
29.10.2016 13:00 | Fair Play | 0 : 5 | Gusinje | |||||
29.10
13:00
Polimlje
Petnjica
4
2
|
29.10.2016 13:00 | Polimlje | 4 : 2 | Petnjica | |||||
29.10
13:00
Brskovo
OFK Borac
4
0
|
29.10.2016 13:00 | Brskovo | 4 : 0 | OFK Borac |
29.10
14:00
OFK Mladost 1970
Zabjelo
4
0
|
29.10.2016 14:00 | OFK Mladost 1970 | 4 : 0 | Zabjelo |
29.10
17:00
Radnik
Partizan
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Radnik | 1 : 3 | Partizan |
29.10
14:30
Inđija
OFK Odžaci
1
0
|
29.10.2016 14:30 | Inđija | 1 : 0 | OFK Odžaci | |||||
29.10
14:30
ČSK Pivara
Radnički
0
0
|
29.10.2016 14:30 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Radnički | |||||
29.10
14:30
OFK Beograd
Zemun
0
2
|
29.10.2016 14:30 | OFK Beograd | 0 : 2 | Zemun |
29.10
18:30
Crystal Palace
Liverpool
2
4
|
29.10.2016 18:30 | Crystal Palace | 2 : 4 | Liverpool | |||||
29.10
16:00
Manchester Utd
Burnley
0
0
|
29.10.2016 16:00 | Manchester Utd | 0 : 0 | Burnley | |||||
29.10
16:00
Middlesbrough
Bournemouth
2
0
|
29.10.2016 16:00 | Middlesbrough | 2 : 0 | Bournemouth | |||||
29.10
16:00
Tottenham
Leicester
1
1
|
29.10.2016 16:00 | Tottenham | 1 : 1 | Leicester | |||||
29.10
16:00
Watford
Hull
1
0
|
29.10.2016 16:00 | Watford | 1 : 0 | Hull | |||||
29.10
16:00
WBA
Manchester City
0
4
|
29.10.2016 16:00 | WBA | 0 : 4 | Manchester City | |||||
29.10
13:30
Sunderland
Arsenal
1
4
|
29.10.2016 13:30 | Sunderland | 1 : 4 | Arsenal |
29.10
15:30
Mainz 05
Ingolstadt
2
0
|
29.10.2016 15:30 | Mainz 05 | 2 : 0 | Ingolstadt | |||||
29.10
15:30
Wolfsburg
Bayer Leverkusen
1
2
|
29.10.2016 15:30 | Wolfsburg | 1 : 2 | Bayer Leverkusen | |||||
29.10
15:30
Augsburg
Bayern
1
3
|
29.10.2016 15:30 | Augsburg | 1 : 3 | Bayern | |||||
29.10
15:30
Werder
Freiburg
1
3
|
29.10.2016 15:30 | Werder | 1 : 3 | Freiburg | |||||
29.10
15:30
Darmstadt 98
RB Leipzig
0
2
|
29.10.2016 15:30 | Darmstadt 98 | 0 : 2 | RB Leipzig | |||||
29.10
18:30
Borussia Dortmund
Schalke 04
0
0
|
29.10.2016 18:30 | Borussia Dortmund | 0 : 0 | Schalke 04 |
29.10
18:00
Bologna
Fiorentina
0
1
|
29.10.2016 18:00 | Bologna | 0 : 1 | Fiorentina | |||||
29.10
20:45
Juventus
Napoli
2
1
|
29.10.2016 20:45 | Juventus | 2 : 1 | Napoli |
29.10
17:00
Toulouse
Lyon
1
2
|
29.10.2016 17:00 | Toulouse | 1 : 2 | Lyon | |||||
29.10
20:00
Nancy
Caen
2
0
|
29.10.2016 20:00 | Nancy | 2 : 0 | Caen | |||||
29.10
20:00
Saint-Étienne
Monaco
1
1
|
29.10.2016 20:00 | Saint-Étienne | 1 : 1 | Monaco | |||||
29.10
20:00
Lorient
Montpellier
2
2
|
29.10.2016 20:00 | Lorient | 2 : 2 | Montpellier | |||||
29.10
20:00
Bastia
Dijon
0
0
|
29.10.2016 20:00 | Bastia | 0 : 0 | Dijon | |||||
29.10
20:00
Guingamp
Angers
1
0
|
29.10.2016 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Angers |
29.10
13:00
Sporting Gijón
Sevilla
1
1
|
29.10.2016 13:00 | Sporting Gijón | 1 : 1 | Sevilla | |||||
29.10
16:15
Alavés
Real Madrid
1
4
|
29.10.2016 16:15 | Alavés | 1 : 4 | Real Madrid | |||||
29.10
18:30
Atlético Madrid
Málaga
4
2
|
29.10.2016 18:30 | Atlético Madrid | 4 : 2 | Málaga | |||||
29.10
20:45
Barcelona
Granada
1
0
|
29.10.2016 20:45 | Barcelona | 1 : 0 | Granada |
29.10
14:00
Spartak
Sloga Radnički
4
0
|
29.10.2016 14:00 | Spartak | 4 : 0 | Sloga Radnički |
29.10
15:00
Rad
Mačva
2
0
|
29.10.2016 15:00 | Rad | 2 : 0 | Mačva | |||||
29.10
11:00
Kolibri
ŽGFK Lavice Dubočica
0
4
|
29.10.2016 11:00 | Kolibri | 0 : 4 | ŽGFK Lavice Dubočica | |||||
29.10
14:00
Šumadija 1903
Polet
1
2
|
29.10.2016 14:00 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Polet |
29.10
Radnički 2012
Majdanpek
7
1
|
29.10.2016 | Radnički 2012 | 7 : 1 | Majdanpek | |||||
29.10
Knjaževac 2015
Levač
3
0
|
29.10.2016 | Knjaževac 2015 | 3 : 0 | Levač |
29.10
13:00
Napredak
Radnički (V)
4
0
|
29.10.2016 13:00 | Napredak | 4 : 0 | Radnički (V) | |||||
29.10
11:00
Rad
Jagodina
4
0
|
29.10.2016 11:00 | Rad | 4 : 0 | Jagodina | |||||
29.10
Mačva
Čukarički
1
2
|
29.10.2016 | Mačva | 1 : 2 | Čukarički | |||||
29.10
12:00
Crvena zvezda
Partizan
3
0
|
29.10.2016 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Partizan | |||||
29.10
13:00
Radnički (P)
OFK Beograd
2
0
|
29.10.2016 13:00 | Radnički (P) | 2 : 0 | OFK Beograd |
29.10
11:00
Partizan
Budućnost (K)
3
2
|
29.10.2016 11:00 | Partizan | 3 : 2 | Budućnost (K) | |||||
29.10
Jošanica
Radnički 1923
2
2
|
29.10.2016 | Jošanica | 2 : 2 | Radnički 1923 |
29.10
10:00
Radnički Stobex
Budućnost-Krušik 2014
2
1
|
29.10.2016 10:00 | Radnički Stobex | 2 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
29.10
14:00
Jedinstvo
Železničar
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Železničar |
29.10
13:30
Smederevo 1924
Karadjordje
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Smederevo 1924 | 1 : 2 | Karadjordje | |||||
29.10
13:30
Morava
Mihajlovac
4
0
|
29.10.2016 13:30 | Morava | 4 : 0 | Mihajlovac | |||||
29.10
13:30
Sloga 33
Šapine
7
2
|
29.10.2016 13:30 | Sloga 33 | 7 : 2 | Šapine | |||||
29.10
13:30
Homoljac
VGSK
1
2
|
29.10.2016 13:30 | Homoljac | 1 : 2 | VGSK | |||||
29.10
13:30
Mladi borac
Šumadija
0
10
|
29.10.2016 13:30 | Mladi borac | 0 : 10 | Šumadija |
29.10
10:00
Studentski Grad
Kolubara
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 0 | Kolubara | |||||
29.10
11:00
BSK Borča
Bežanija
2
2
|
29.10.2016 11:00 | BSK Borča | 2 : 2 | Bežanija | |||||
29.10
13:00
Radnički (NB)
Internacional
1
0
|
29.10.2016 13:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Internacional |
29.10
10:00
Železničar
Radnički (Zr)
1
2
|
29.10.2016 10:00 | Železničar | 1 : 2 | Radnički (Zr) |
29.10
10:00
Vojvodina
Veternik
3
1
|
29.10.2016 10:00 | Vojvodina | 3 : 1 | Veternik |
29.10
10:00
Hajduk junior
Radnički (S)
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | Radnički (S) | |||||
29.10
11:00
Krila Krajine
Njerš Ištvan
3
1
|
29.10.2016 11:00 | Krila Krajine | 3 : 1 | Njerš Ištvan |
29.10
11:00
Budućnost
Partizan
0
2
|
29.10.2016 11:00 | Budućnost | 0 : 2 | Partizan | |||||
29.10
14:00
Proleter
Stari Tamiš
1
5
|
29.10.2016 14:00 | Proleter | 1 : 5 | Stari Tamiš |
29.10
10:00
Napredak
Sloga
1
1
|
29.10.2016 10:00 | Napredak | 1 : 1 | Sloga | |||||
29.10
10:00
Mladi radnik 1940
Sloboda
3
1
|
29.10.2016 10:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 1 | Sloboda |
29.10
10:00
Zmaj 1953
Vrčin
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Vrčin | |||||
29.10
16:00
011
Trudbenik
5
0
|
29.10.2016 16:00 | 011 | 5 : 0 | Trudbenik | |||||
29.10
11:00
BSK 1925
Prva Iskra
8
0
|
29.10.2016 11:00 | BSK 1925 | 8 : 0 | Prva Iskra | |||||
29.10
14:30
Omladinac
Brodarac 1947
2
3
|
29.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 3 | Brodarac 1947 |
29.10
13:00
Milutinac
Sremcica
0
3
|
29.10.2016 13:00 | Milutinac | 0 : 3 | Sremcica | |||||
29.10
15:00
Seceranac Ada
Vinča
5
1
|
29.10.2016 15:00 | Seceranac Ada | 5 : 1 | Vinča | |||||
29.10
10:00
Minel
Postar 1930
2
0
|
29.10.2016 10:00 | Minel | 2 : 0 | Postar 1930 |
29.10
10:00
Zemun MK
Lokomotiva MK
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Zemun MK | 1 : 0 | Lokomotiva MK |
29.10
15:30
Teleoptik
Novi Pazar
0
0
|
29.10.2016 15:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
29.10
13:00
Rad
Jagodina
0
1
|
29.10.2016 13:00 | Rad | 0 : 1 | Jagodina | |||||
29.10
13:00
Kiker
Čukarički
2
0
|
29.10.2016 13:00 | Kiker | 2 : 0 | Čukarički | |||||
29.10
10:00
Crvena zvezda
Partizan
3
1
|
29.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Partizan |
29.10
13:00
Apolon 4
Mokra Gora
6
0
|
29.10.2016 13:00 | Apolon 4 | 6 : 0 | Mokra Gora | |||||
29.10
13:00
Bane
Nacional AG
0
3
|
29.10.2016 13:00 | Bane | 0 : 3 | Nacional AG | |||||
29.10
14:00
Tutin
Sloga (K)
0
3
|
29.10.2016 14:00 | Tutin | 0 : 3 | Sloga (K) |
29.10
12:00
Budućnost-Krušik 2014
Mačva (Š)
1
0
|
29.10.2016 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 1 : 0 | Mačva (Š) | |||||
29.10
12:00
Drina
Jedinstvo
1
0
|
29.10.2016 12:00 | Drina | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.10
11:00
Senjak
Železničar
11
0
|
29.10.2016 11:00 | Senjak | 11 : 0 | Železničar | |||||
29.10
12:00
Donjošorac Sunrise
Mačva 2005
0
0
|
29.10.2016 12:00 | Donjošorac Sunrise | 0 : 0 | Mačva 2005 |
29.10
13:30
Karadjordje
Petlić 2006
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Karadjordje | 1 : 1 | Petlić 2006 | |||||
29.10
13:30
Mihajlovac 1934
GFK Jasenice 1911
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | GFK Jasenice 1911 | |||||
29.10
13:30
Šapine
Radnički 1926
3
5
|
29.10.2016 13:30 | Šapine | 3 : 5 | Radnički 1926 | |||||
29.10
13:30
Smederevo 1924
Šumadija
0
1
|
29.10.2016 13:30 | Smederevo 1924 | 0 : 1 | Šumadija |
29.10
10:00
Teleoptik
Radnički (O)
2
0
|
29.10.2016 10:00 | Teleoptik | 2 : 0 | Radnički (O) | |||||
29.10
10:00
BSK
Radnicki (NB)
0
0
|
29.10.2016 10:00 | BSK | 0 : 0 | Radnicki (NB) | |||||
29.10
10:00
BASK
Lokomotiva
0
5
|
29.10.2016 10:00 | BASK | 0 : 5 | Lokomotiva | |||||
29.10
10:00
Voždovac
Sindjelic
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Voždovac | 1 : 0 | Sindjelic | |||||
29.10
10:00
PKB
Kolubara
2
1
|
29.10.2016 10:00 | PKB | 2 : 1 | Kolubara | |||||
29.10
10:00
011
BSK 1925
2
1
|
29.10.2016 10:00 | 011 | 2 : 1 | BSK 1925 | |||||
29.10
10:00
Mladenovac
Internacional
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Mladenovac | 1 : 0 | Internacional |
29.10
12:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
2
1
|
29.10.2016 12:00 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Radnički (SM) | |||||
29.10
12:00
Vojvodina
Petar Puača
1
1
|
29.10.2016 12:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Petar Puača | |||||
29.10
12:00
Indeks
Inđija
1
1
|
29.10.2016 12:00 | Indeks | 1 : 1 | Inđija | |||||
29.10
09:30
RFK N.S. 1921
Borac
0
1
|
29.10.2016 09:30 | RFK N.S. 1921 | 0 : 1 | Borac |
29.10
10:00
ŽAK junior
Hajduk junior
1
2
|
29.10.2016 10:00 | ŽAK junior | 1 : 2 | Hajduk junior | |||||
29.10
12:00
TSC
Bečej 1918
1
0
|
29.10.2016 12:00 | TSC | 1 : 0 | Bečej 1918 |
29.10
14:00
Omladinac
Podunavac
0
4
|
29.10.2016 14:00 | Omladinac | 0 : 4 | Podunavac | |||||
29.10
14:00
7.juli
Pobeda
0
3
|
29.10.2016 14:00 | 7.juli | 0 : 3 | Pobeda | |||||
29.10
14:00
Budućnost
Polet
2
1
|
29.10.2016 14:00 | Budućnost | 2 : 1 | Polet | |||||
29.10
10:00
Bresje Superior
Šumadija
3
0
|
29.10.2016 10:00 | Bresje Superior | 3 : 0 | Šumadija |
29.10
13:30
Donji Petrovci
Napredak
3
0
|
29.10.2016 13:30 | Donji Petrovci | 3 : 0 | Napredak | |||||
29.10
13:30
Hrtkovci
Sloven
3
6
|
29.10.2016 13:30 | Hrtkovci | 3 : 6 | Sloven | |||||
29.10
13:30
Mladost
Rudar
0
5
|
29.10.2016 13:30 | Mladost | 0 : 5 | Rudar |
29.10
11:00
Mladost (O)
Dinamo 1945
0
3
|
29.10.2016 11:00 | Mladost (O) | 0 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
29.10
11:00
Borac
Radnički
5
1
|
29.10.2016 11:00 | Borac | 5 : 1 | Radnički | |||||
29.10
11:00
Tempo
Slavia
3
0
|
29.10.2016 11:00 | Tempo | 3 : 0 | Slavia |
29.10
13:00
Polet
Rvati
1
4
|
29.10.2016 13:00 | Polet | 1 : 4 | Rvati |
29.10
14:00
GSP Polet
Avala 1939
5
0
|
29.10.2016 14:00 | GSP Polet | 5 : 0 | Avala 1939 |
29.10
15:00
Sinđelić MK
Zemun MK
1
2
|
29.10.2016 15:00 | Sinđelić MK | 1 : 2 | Zemun MK |
29.10
011 MK
Rad MK
0
1
|
29.10.2016 | 011 MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
29.10
FSFV MK
Lokomotiva MK
|
29.10.2016 | FSFV MK | : | Lokomotiva MK | |||||
29.10
Voždovac MK
Brodarac MK
3
0
|
29.10.2016 | Voždovac MK | 3 : 0 | Brodarac MK | |||||
29.10
IMT MK
Crvena Zvezda MML MK
3
2
|
29.10.2016 | IMT MK | 3 : 2 | Crvena Zvezda MML MK | |||||
29.10
Šumadija 1962 MK
OFK Beograd MK
2
2
|
29.10.2016 | Šumadija 1962 MK | 2 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
29.10
Leštane MK
Internacional MK
|
29.10.2016 | Leštane MK | : | Internacional MK |
29.10
10:00
Zmaj 1953 MK
Zemun MK-V
1
3
|
29.10.2016 10:00 | Zmaj 1953 MK | 1 : 3 | Zemun MK-V | |||||
29.10
12:30
DIF MK
Srem MK
1
0
|
29.10.2016 12:30 | DIF MK | 1 : 0 | Srem MK |
29.10
11:00
Bane
Šumadija 1903
1
1
|
29.10.2016 11:00 | Bane | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
29.10
12:00
Tutin
Sloga (K)
1
1
|
29.10.2016 12:00 | Tutin | 1 : 1 | Sloga (K) | |||||
29.10
Sport Klub 99
Jošanica
1
3
|
29.10.2016 | Sport Klub 99 | 1 : 3 | Jošanica | |||||
29.10
Pazar Juniors
Radnički 1923
7
0
|
29.10.2016 | Pazar Juniors | 7 : 0 | Radnički 1923 | |||||
29.10
13:00
AS
Kiker
1
2
|
29.10.2016 13:00 | AS | 1 : 2 | Kiker |
29.10
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Mačva (Š)
3
1
|
29.10.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 3 : 1 | Mačva (Š) | |||||
29.10
10:00
Drina
Jedinstvo
0
4
|
29.10.2016 10:00 | Drina | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
29.10
10:00
Donjošorac Sunrise
Mačva 2005
4
0
|
29.10.2016 10:00 | Donjošorac Sunrise | 4 : 0 | Mačva 2005 |
29.10
13:30
Kolonija 11421
Pinkum
0
10
|
29.10.2016 13:30 | Kolonija 11421 | 0 : 10 | Pinkum | |||||
29.10
13:30
Cepelin 026
Presing
3
1
|
29.10.2016 13:30 | Cepelin 026 | 3 : 1 | Presing | |||||
29.10
13:30
Šumadija
Petlić 2006
1
1
|
29.10.2016 13:30 | Šumadija | 1 : 1 | Petlić 2006 | |||||
29.10
13:30
Smederevo 1924
Morava
5
0
|
29.10.2016 13:30 | Smederevo 1924 | 5 : 0 | Morava | |||||
29.10
13:30
GFK Jasenica 1911
AF Djokić
6
0
|
29.10.2016 13:30 | GFK Jasenica 1911 | 6 : 0 | AF Djokić | |||||
29.10
13:30
Zvižd
AF Duljaj
7
0
|
29.10.2016 13:30 | Zvižd | 7 : 0 | AF Duljaj | |||||
29.10
13:30
Plana
Bačinac
1
0
|
29.10.2016 13:30 | Plana | 1 : 0 | Bačinac |
29.10
10:00
BSK
Zemun
0
9
|
29.10.2016 10:00 | BSK | 0 : 9 | Zemun | |||||
29.10
10:00
OFK Beograd
Rad
0
1
|
29.10.2016 10:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Rad | |||||
29.10
10:00
Crvena zvezda
Teleoptik
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
29.10
10:00
Čukarički
FSFV
3
0
|
29.10.2016 10:00 | Čukarički | 3 : 0 | FSFV | |||||
29.10
10:00
Vozdovac
Partizan
1
4
|
29.10.2016 10:00 | Vozdovac | 1 : 4 | Partizan | |||||
29.10
10:00
Brodarac
011
1
3
|
29.10.2016 10:00 | Brodarac | 1 : 3 | 011 |
29.10
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
0
3
|
29.10.2016 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
29.10
10:00
Vojvodina
Petar Puača
4
1
|
29.10.2016 10:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Petar Puača | |||||
29.10
10:00
Indeks
Inđija
0
2
|
29.10.2016 10:00 | Indeks | 0 : 2 | Inđija |
29.10
11:00
CFK
Vrbas
6
0
|
29.10.2016 11:00 | CFK | 6 : 0 | Vrbas | |||||
29.10
10:00
TSC
Bečej 1918
0
2
|
29.10.2016 10:00 | TSC | 0 : 2 | Bečej 1918 |
29.10
15:00
Osipaonica
Borac 1932
14
0
|
29.10.2016 15:00 | Osipaonica | 14 : 0 | Borac 1932 | |||||
29.10
14:00
Proleter
Udarnik
10
0
|
29.10.2016 14:00 | Proleter | 10 : 0 | Udarnik |
29.10
11:00
Subotica
Proleter
15
0
|
29.10.2016 11:00 | Subotica | 15 : 0 | Proleter |
29.10
10:00
Jedinstvo
Crvena zvezda
4
0
|
29.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Crvena zvezda |
29.10
10:30
Obrenovac 1905
Belo Polje
4
0
|
29.10.2016 10:30 | Obrenovac 1905 | 4 : 0 | Belo Polje |
29.10
14:00
Trepča
Sport Klub 99
2
0
|
29.10.2016 14:00 | Trepča | 2 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
29.10
14:30
ND 2011
Rudar
3
0
|
29.10.2016 14:30 | ND 2011 | 3 : 0 | Rudar |
29.10
10:00
Provo
Hajduk
1
0
|
29.10.2016 10:00 | Provo | 1 : 0 | Hajduk |
29.10
09:30
13. Maj
Graficar
6
0
|
29.10.2016 09:30 | 13. Maj | 6 : 0 | Graficar |
29.10
12:00
OLE
Rakovica
3
2
|
29.10.2016 12:00 | OLE | 3 : 2 | Rakovica | |||||
29.10
10:00
Palilulac
Beograd 1929
2
3
|
29.10.2016 10:00 | Palilulac | 2 : 3 | Beograd 1929 |
29.10
15:30
Studentski Grad
Radnički NB
0
0
|
29.10.2016 15:30 | Studentski Grad | 0 : 0 | Radnički NB | |||||
29.10
12:00
Sindjelic
Kolubara
3
1
|
29.10.2016 12:00 | Sindjelic | 3 : 1 | Kolubara | |||||
29.10
12:30
Dominus
BASK
7
0
|
29.10.2016 12:30 | Dominus | 7 : 0 | BASK |
29.10
13:30
Seceranac Ada
Nord Star
7
0
|
29.10.2016 13:30 | Seceranac Ada | 7 : 0 | Nord Star | |||||
29.10
10:00
Sremcica
Vinca
1
1
|
29.10.2016 10:00 | Sremcica | 1 : 1 | Vinca | |||||
29.10
12:00
Trijumf
Avala 1939
5
0
|
29.10.2016 12:00 | Trijumf | 5 : 0 | Avala 1939 |
29.10
16:00
Altina MK
Brodarac MK
2
0
|
29.10.2016 16:00 | Altina MK | 2 : 0 | Brodarac MK |
29.10
09:00
Sinđelić MK
Ole MK
0
5
|
29.10.2016 09:00 | Sinđelić MK | 0 : 5 | Ole MK | |||||
29.10
15:00
Boleč MK
Beograd 1929 MK
3
1
|
29.10.2016 15:00 | Boleč MK | 3 : 1 | Beograd 1929 MK | |||||
29.10
10:00
Dunavac MK
Kosmaj MK
3
3
|
29.10.2016 10:00 | Dunavac MK | 3 : 3 | Kosmaj MK |
29.10
17:00
Voždovac B MK
Obrenovac 1905 MK
0
1
|
29.10.2016 17:00 | Voždovac B MK | 0 : 1 | Obrenovac 1905 MK |
29.10
Olimpik MK
ŽFK Crvena zvezda MK
8
0
|
29.10.2016 | Olimpik MK | 8 : 0 | ŽFK Crvena zvezda MK | |||||
29.10
Sinđelić MK
Fer Plej 06 MK
2
0
|
29.10.2016 | Sinđelić MK | 2 : 0 | Fer Plej 06 MK | |||||
29.10
Mungosi MK
Borac MK
12
1
|
29.10.2016 | Mungosi MK | 12 : 1 | Borac MK | |||||
29.10
Dušanovac MK
Radnički NB
2
4
|
29.10.2016 | Dušanovac MK | 2 : 4 | Radnički NB |
29.10
11:00
Lavice Dubočica
Jagodina
2
1
|
29.10.2016 11:00 | Lavice Dubočica | 2 : 1 | Jagodina |
29.10
10:00
Vozdovac
Kolubara
0
0
|
29.10.2016 10:00 | Vozdovac | 0 : 0 | Kolubara |
29.10
10:00
Sloga
Podrinje
1
12
|
29.10.2016 10:00 | Sloga | 1 : 12 | Podrinje | |||||
29.10
10:00
Loznica II
Loznica I
1
4
|
29.10.2016 10:00 | Loznica II | 1 : 4 | Loznica I | |||||
29.10
14:00
Pčelinjo
Radnički Stobeks
15
0
|
29.10.2016 14:00 | Pčelinjo | 15 : 0 | Radnički Stobeks |
29.10
10:30
CFK
Subotica
2
0
|
29.10.2016 10:30 | CFK | 2 : 0 | Subotica | |||||
29.10
09:00
Vinogradar
Bajša
0
3
|
29.10.2016 09:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Bajša |
29.10
10:00
Zvezda
Duboko
1
11
|
29.10.2016 10:00 | Zvezda | 1 : 11 | Duboko | |||||
29.10
10:00
Rvati
Zabrezje
0
21
|
29.10.2016 10:00 | Rvati | 0 : 21 | Zabrezje |
29.10
10:00
Omladinac
Pobeda
9
0
|
29.10.2016 10:00 | Omladinac | 9 : 0 | Pobeda | |||||
29.10
10:00
Zadrugar
Sloga
15
0
|
29.10.2016 10:00 | Zadrugar | 15 : 0 | Sloga |
29.10
10:00
OFK AS
OFK Vlada Dimitrijević
10
3
|
29.10.2016 10:00 | OFK AS | 10 : 3 | OFK Vlada Dimitrijević | |||||
29.10
10:00
Tutin
OFK National AG
0
3
|
29.10.2016 10:00 | Tutin | 0 : 3 | OFK National AG |
29.10
13:00
Luna
Rudar
4
0
|
29.10.2016 13:00 | Luna | 4 : 0 | Rudar | |||||
29.10
16:00
Rudar
Bane
3
2
|
29.10.2016 16:00 | Rudar | 3 : 2 | Bane |
29.10
10:00
POFK Savacium
POFK Čivija
1
0
|
29.10.2016 10:00 | POFK Savacium | 1 : 0 | POFK Čivija | |||||
29.10
10:00
Mačva
Tamnava 2016
3
0
|
29.10.2016 10:00 | Mačva | 3 : 0 | Tamnava 2016 | |||||
29.10
10:00
POFK Letnjikovac
Rađevac
0
13
|
29.10.2016 10:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 13 | Rađevac | |||||
29.10
10:00
Mačva 2005
Sunrise Šabac
0
6
|
29.10.2016 10:00 | Mačva 2005 | 0 : 6 | Sunrise Šabac |
29.10
10:00
Bačka
Sloga
3
0
|
29.10.2016 10:00 | Bačka | 3 : 0 | Sloga | |||||
29.10
10:00
Potisje
Njerš Ištvan
1
5
|
29.10.2016 10:00 | Potisje | 1 : 5 | Njerš Ištvan |
29.10
FK Napredak
FK Plana
|
29.10.2016 | FK Napredak | : | FK Plana | |||||
29.10
FK Sloga 33
FK Presing
|
29.10.2016 | FK Sloga 33 | : | FK Presing | |||||
29.10
FK Strai Grad
FK AF Đokić
|
29.10.2016 | FK Strai Grad | : | FK AF Đokić | |||||
29.10
FK Trgovački
FK Petlić
|
29.10.2016 | FK Trgovački | : | FK Petlić |
29.10
09:00
Olimpik
Bezanija
5
0
|
29.10.2016 09:00 | Olimpik | 5 : 0 | Bezanija | |||||
29.10
10:00
Dominus
Ada
5
1
|
29.10.2016 10:00 | Dominus | 5 : 1 | Ada | |||||
29.10
11:00
Buducnost
Srem
1
3
|
29.10.2016 11:00 | Buducnost | 1 : 3 | Srem | |||||
29.10
12:00
Studentski Grad
Sinjdjelic
5
1
|
29.10.2016 12:00 | Studentski Grad | 5 : 1 | Sinjdjelic |
29.10
10:00
Postar
Banja
5
1
|
29.10.2016 10:00 | Postar | 5 : 1 | Banja | |||||
29.10
17:30
Sindjelic
Atakante
1
0
|
29.10.2016 17:30 | Sindjelic | 1 : 0 | Atakante |
29.10
18:00
Rakovica
Rusanj
7
0
|
29.10.2016 18:00 | Rakovica | 7 : 0 | Rusanj | |||||
29.10
11:30
Karioke
Trijumf
2
1
|
29.10.2016 11:30 | Karioke | 2 : 1 | Trijumf | |||||
29.10
10:30
Trijumf
Borac
0
2
|
29.10.2016 10:30 | Trijumf | 0 : 2 | Borac | |||||
29.10
10:00
Rusanj
BSK 1926
1
13
|
29.10.2016 10:00 | Rusanj | 1 : 13 | BSK 1926 | |||||
29.10
17:00
Lokomotiva
Rakovica
4
0
|
29.10.2016 17:00 | Lokomotiva | 4 : 0 | Rakovica | |||||
29.10
10:00
Komgrap
Karioke
0
4
|
29.10.2016 10:00 | Komgrap | 0 : 4 | Karioke |
29.10
09:00
Dorcol
Vinca
8
0
|
29.10.2016 09:00 | Dorcol | 8 : 0 | Vinca |
29.10
13:00
Zemun B
Radnicki NB
0
0
|
29.10.2016 13:00 | Zemun B | 0 : 0 | Radnicki NB | |||||
29.10
13:00
Torlak
Forza
0
0
|
29.10.2016 13:00 | Torlak | 0 : 0 | Forza | |||||
29.10
10:00
IMT
BSK 1925 B
9
1
|
29.10.2016 10:00 | IMT | 9 : 1 | BSK 1925 B | |||||
29.10
14:30
Zmaj 1953
Lokomotiva V
1
2
|
29.10.2016 14:30 | Zmaj 1953 | 1 : 2 | Lokomotiva V |
29.10
10:00
Posavina
Radnicki
0
0
|
29.10.2016 10:00 | Posavina | 0 : 0 | Radnicki | |||||
29.10
11:00
Buducnost
Feniks
3
1
|
29.10.2016 11:00 | Buducnost | 3 : 1 | Feniks | |||||
29.10
12:00
Skela
Pobeda
1
1
|
29.10.2016 12:00 | Skela | 1 : 1 | Pobeda |
29.10
FK Petlić
FK Napredak
4
1
|
29.10.2016 | FK Petlić | 4 : 1 | FK Napredak | |||||
29.10
FK Trgovački
FK AF Đokić
1
1
|
29.10.2016 | FK Trgovački | 1 : 1 | FK AF Đokić | |||||
29.10
FK Stari Grad
FK Presing
|
29.10.2016 | FK Stari Grad | : | FK Presing | |||||
29.10
FK Sloga 33
FK Plana
0
4
|
29.10.2016 | FK Sloga 33 | 0 : 4 | FK Plana |
29.10
15:30
Leštane
Sinđelić
2
1
|
29.10.2016 15:30 | Leštane | 2 : 1 | Sinđelić |
29.10
20:00
Crvenka
Kris Kros
89
79
|
29.10.2016 20:00 | Crvenka | 89 : 79 | Kris Kros | |||||
29.10
20:00
Radnički
Nova Pazova
69
73
|
29.10.2016 20:00 | Radnički | 69 : 73 | Nova Pazova | |||||
29.10
19:00
Jedinstvo
Akademik
71
102
|
29.10.2016 19:00 | Jedinstvo | 71 : 102 | Akademik | |||||
29.10
16:30
Stara Pazova
Vrbas
58
63
|
29.10.2016 16:30 | Stara Pazova | 58 : 63 | Vrbas | |||||
29.10
20:00
Sveti Đorđe
Železničar
90
58
|
29.10.2016 20:00 | Sveti Đorđe | 90 : 58 | Železničar |
29.10
19:00
Zlatar
Ub
86
35
|
29.10.2016 19:00 | Zlatar | 86 : 35 | Ub | |||||
29.10
19:00
Priboj
KKK Radnički
67
80
|
29.10.2016 19:00 | Priboj | 67 : 80 | KKK Radnički | |||||
29.10
18:00
Zekas 75
Crnokosa
80
75
|
29.10.2016 18:00 | Zekas 75 | 80 : 75 | Crnokosa | |||||
29.10
18:00
Šabac
Mileševac
73
75
|
29.10.2016 18:00 | Šabac | 73 : 75 | Mileševac |
29.10
20:15
Zdravlje Leskovac
Niš
70
66
|
29.10.2016 20:15 | Zdravlje Leskovac | 70 : 66 | Niš | |||||
29.10
18:00
Sokobanja
Dimitrovgrad
60
52
|
29.10.2016 18:00 | Sokobanja | 60 : 52 | Dimitrovgrad |
29.10
16:20
Borča
BKK Radnički
68
75
|
29.10.2016 16:20 | Borča | 68 : 75 | BKK Radnički | |||||
29.10
12:15
Torlak
Radnički (O)
78
74
|
29.10.2016 12:15 | Torlak | 78 : 74 | Radnički (O) | |||||
29.10
14:00
Slodes
Žarkovo
67
88
|
29.10.2016 14:00 | Slodes | 67 : 88 | Žarkovo |
29.10
20:00
Star
Velika Kikinda
91
95
|
29.10.2016 20:00 | Star | 91 : 95 | Velika Kikinda | |||||
29.10
14:30
Kadet
Mladost Veternik
55
80
|
29.10.2016 14:30 | Kadet | 55 : 80 | Mladost Veternik | |||||
29.10
13:00
Sivac
Sloboda NS
88
105
|
29.10.2016 13:00 | Sivac | 88 : 105 | Sloboda NS |
29.10
18:45
Vojka
Jadran
58
89
|
29.10.2016 18:45 | Vojka | 58 : 89 | Jadran | |||||
29.10
20:00
Jedinstvo
BNS
86
67
|
29.10.2016 20:00 | Jedinstvo | 86 : 67 | BNS | |||||
29.10
20:30
Lokomotiva 2016
Dinamo
48
102
|
29.10.2016 20:30 | Lokomotiva 2016 | 48 : 102 | Dinamo | |||||
29.10
17:30
Opovo 99
Šimanovci
71
54
|
29.10.2016 17:30 | Opovo 99 | 71 : 54 | Šimanovci |
29.10
12:00
Play off
Morava
70
90
|
29.10.2016 12:00 | Play off | 70 : 90 | Morava |
29.10
20:00
Goč
Stragari
75
59
|
29.10.2016 20:00 | Goč | 75 : 59 | Stragari | |||||
29.10
16:00
Paraćin
Napredak Junior
101
60
|
29.10.2016 16:00 | Paraćin | 101 : 60 | Napredak Junior |
29.10
18:00
Zvezdara
Torlak 2
96
70
|
29.10.2016 18:00 | Zvezdara | 96 : 70 | Torlak 2 | |||||
29.10
16:15
Vitez BGD 011
BASK
82
73
|
29.10.2016 16:15 | Vitez BGD 011 | 82 : 73 | BASK | |||||
29.10
18:00
Lazarevac
Novi Beograd 7
57
80
|
29.10.2016 18:00 | Lazarevac | 57 : 80 | Novi Beograd 7 |
29.10
16:00
Jugbasket
Hisar
110
49
|
29.10.2016 16:00 | Jugbasket | 110 : 49 | Hisar | |||||
29.10
16:00
Đerdap
Mladost Vesna
72
77
|
29.10.2016 16:00 | Đerdap | 72 : 77 | Mladost Vesna |
29.10
21:00
Partizan NIS
Budućnost VOLI
61
64
|
29.10.2016 21:00 | Partizan NIS | 61 : 64 | Budućnost VOLI | |||||
29.10
19:00
Cibona
FMP
87
68
|
29.10.2016 19:00 | Cibona | 87 : 68 | FMP |
29.10
17:00
Smederevo 1953
Napredak Rubin
88
98
|
29.10.2016 17:00 | Smederevo 1953 | 88 : 98 | Napredak Rubin | |||||
29.10
19:30
Beovuk 72
OKK Beograd
93
96
|
29.10.2016 19:30 | Beovuk 72 | 93 : 96 | OKK Beograd | |||||
29.10
18:00
Metalac
Spartak
80
85
|
29.10.2016 18:00 | Metalac | 80 : 85 | Spartak | |||||
29.10
19:00
Tamiš
Konstantin
97
81
|
29.10.2016 19:00 | Tamiš | 97 : 81 | Konstantin | |||||
29.10
20:00
Dunav
Dynamic BG
63
78
|
29.10.2016 20:00 | Dunav | 63 : 78 | Dynamic BG |
29.10
19:30
Kolubara LA 2003
Radnički 1950
70
76
|
29.10.2016 19:30 | Kolubara LA 2003 | 70 : 76 | Radnički 1950 | |||||
29.10
19:00
Plana
Proleter Naftagas
88
78
|
29.10.2016 19:00 | Plana | 88 : 78 | Proleter Naftagas | |||||
29.10
18:00
Zlatibor
Sloboda
86
64
|
29.10.2016 18:00 | Zlatibor | 86 : 64 | Sloboda | |||||
29.10
18:00
Rtanj
Napredak Bosphorus
79
62
|
29.10.2016 18:00 | Rtanj | 79 : 62 | Napredak Bosphorus | |||||
29.10
19:00
Mladost
Futog Tupanjac MD
105
76
|
29.10.2016 19:00 | Mladost | 105 : 76 | Futog Tupanjac MD |
29.10
18:30
Duga
Play Off
68
24
|
29.10.2016 18:30 | Duga | 68 : 24 | Play Off | |||||
29.10
13:00
Loznica
Zvečan
67
43
|
29.10.2016 13:00 | Loznica | 67 : 43 | Zvečan | |||||
29.10
14:00
Užice
Lim
77
28
|
29.10.2016 14:00 | Užice | 77 : 28 | Lim |
29.10
15:00
Palanka 2012
Topličanin 2012
57
52
|
29.10.2016 15:00 | Palanka 2012 | 57 : 52 | Topličanin 2012 | |||||
29.10
16:30
Student 2
Bor
41
94
|
29.10.2016 16:30 | Student 2 | 41 : 94 | Bor | |||||
29.10
14:00
Bagdala
Paraćin
40
92
|
29.10.2016 14:00 | Bagdala | 40 : 92 | Paraćin | |||||
29.10
13:00
Radnički
Actavis academy
50
66
|
29.10.2016 13:00 | Radnički | 50 : 66 | Actavis academy | |||||
29.10
18:00
Radnički 2016
Gimnazijalac
70
63
|
29.10.2016 18:00 | Radnički 2016 | 70 : 63 | Gimnazijalac |
29.10
14:00
Radnički
Njegoš
66
70
|
29.10.2016 14:00 | Radnički | 66 : 70 | Njegoš |
29.10
19:00
Srbobran
Stara Pazova
48
87
|
29.10.2016 19:00 | Srbobran | 48 : 87 | Stara Pazova | |||||
29.10
19:30
Beočin
Proleter
86
38
|
29.10.2016 19:30 | Beočin | 86 : 38 | Proleter | |||||
29.10
20:00
Jadran
Topolčanka
39
105
|
29.10.2016 20:00 | Jadran | 39 : 105 | Topolčanka |
29.10
17:00
Partizan 1953
Kraljevo
59
52
|
29.10.2016 17:00 | Partizan 1953 | 59 : 52 | Kraljevo | |||||
29.10
15:30
Novosadska ŽKA
Spartak
42
81
|
29.10.2016 15:30 | Novosadska ŽKA | 42 : 81 | Spartak | |||||
29.10
18:30
Student
Šabac
61
77
|
29.10.2016 18:30 | Student | 61 : 77 | Šabac | |||||
29.10
20:00
Šumadija
Vršac
63
73
|
29.10.2016 20:00 | Šumadija | 63 : 73 | Vršac | |||||
29.10
19:00
Crvena zvezda
Radivoj Korać
74
75
|
29.10.2016 19:00 | Crvena zvezda | 74 : 75 | Radivoj Korać |
29.10
Crvena Zvezda M:TS
Železničar
100
61
|
29.10.2016 | Crvena Zvezda M:TS | 100 : 61 | Železničar | |||||
29.10
Dinamik
Vojvodina
92
69
|
29.10.2016 | Dinamik | 92 : 69 | Vojvodina | |||||
29.10
Nibak
Mega Bemax
58
80
|
29.10.2016 | Nibak | 58 : 80 | Mega Bemax | |||||
29.10
Zdravlje
Polet
80
62
|
29.10.2016 | Zdravlje | 80 : 62 | Polet | |||||
29.10
Mladost
Partizan NIS
56
69
|
29.10.2016 | Mladost | 56 : 69 | Partizan NIS | |||||
29.10
Radnički
Žarkovo
92
85
|
29.10.2016 | Radnički | 92 : 85 | Žarkovo |
29.10
Vizura Shark
Mladost (SP)
108
53
|
29.10.2016 | Vizura Shark | 108 : 53 | Mladost (SP) | |||||
29.10
Mega Bemax
Konstantin
79
60
|
29.10.2016 | Mega Bemax | 79 : 60 | Konstantin | |||||
29.10
Partizan NIS
Mladost (Č)
68
60
|
29.10.2016 | Partizan NIS | 68 : 60 | Mladost (Č) | |||||
29.10
Borac
Crvena zvezda M:TS
74
82
|
29.10.2016 | Borac | 74 : 82 | Crvena zvezda M:TS | |||||
29.10
Sport's World
Zemun
57
73
|
29.10.2016 | Sport's World | 57 : 73 | Zemun |
29.10
Mladost
M-015
20
0
|
29.10.2016 | Mladost | 20 : 0 | M-015 | |||||
29.10
Železničar
MIX
102
65
|
29.10.2016 | Železničar | 102 : 65 | MIX |
29.10
Koceljeva
MIX 1
20
0
|
29.10.2016 | Koceljeva | 20 : 0 | MIX 1 | |||||
29.10
MIX 2
Student 014
20
0
|
29.10.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | Student 014 | |||||
29.10
Železničar
OKK Šabac
54
63
|
29.10.2016 | Železničar | 54 : 63 | OKK Šabac | |||||
29.10
Student 014
Mionica
102
19
|
29.10.2016 | Student 014 | 102 : 19 | Mionica |
29.10
MIX 2
Železničar
20
0
|
29.10.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | Železničar | |||||
29.10
M-015
LA Basket
20
0
|
29.10.2016 | M-015 | 20 : 0 | LA Basket |
29.10
MIX 2
MIX 1
20
0
|
29.10.2016 | MIX 2 | 20 : 0 | MIX 1 | |||||
29.10
Inter koš
Student 014
32
15
|
29.10.2016 | Inter koš | 32 : 15 | Student 014 | |||||
29.10
Železničar
Rađevac
20
0
|
29.10.2016 | Železničar | 20 : 0 | Rađevac | |||||
29.10
Mionica
LA Basket
15
30
|
29.10.2016 | Mionica | 15 : 30 | LA Basket |
29.10
Osečina
Student
20
0
|
29.10.2016 | Osečina | 20 : 0 | Student | |||||
29.10
MIX
Rađevac
20
0
|
29.10.2016 | MIX | 20 : 0 | Rađevac | |||||
29.10
Mionica
Mladost 014
20
0
|
29.10.2016 | Mionica | 20 : 0 | Mladost 014 |
29.10
17:00
Stig
BMR Petlovača
3
1
|
29.10.2016 17:00 | Stig | 3 : 1 | BMR Petlovača | |||||
29.10
20:00
Loznica
Šumadija
3
0
|
29.10.2016 20:00 | Loznica | 3 : 0 | Šumadija | |||||
29.10
19:30
Karađorđe
Rudar
0
3
|
29.10.2016 19:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Rudar |
29.10
16:30
Gračac
Novi Pazar 2
3
0
|
29.10.2016 16:30 | Gračac | 3 : 0 | Novi Pazar 2 | |||||
29.10
15:30
Putevi
Ribnica 2
0
3
|
29.10.2016 15:30 | Putevi | 0 : 3 | Ribnica 2 | |||||
29.10
14:00
Knez Lazar
Arilje
3
1
|
29.10.2016 14:00 | Knez Lazar | 3 : 1 | Arilje |
29.10
13:00
Botafogo
Banat
0
3
|
29.10.2016 13:00 | Botafogo | 0 : 3 | Banat | |||||
29.10
15:00
Kikinda
Šid
3
1
|
29.10.2016 15:00 | Kikinda | 3 : 1 | Šid | |||||
29.10
17:00
Proleter
Mladost
2
3
|
29.10.2016 17:00 | Proleter | 2 : 3 | Mladost | |||||
29.10
17:30
Vojvodina 2
Mladost-Expans
1
3
|
29.10.2016 17:30 | Vojvodina 2 | 1 : 3 | Mladost-Expans |
29.10
12:30
Niš 2
Pirot
2
3
|
29.10.2016 12:30 | Niš 2 | 2 : 3 | Pirot | |||||
29.10
19:00
Mladost
Ozren
0
3
|
29.10.2016 19:00 | Mladost | 0 : 3 | Ozren |
29.10
14:00
Goč
Tehničar
1
3
|
29.10.2016 14:00 | Goč | 1 : 3 | Tehničar |
29.10
Vest
Partizan
1
3
|
29.10.2016 | Vest | 1 : 3 | Partizan | |||||
29.10
Maglić 1953
Merkur
3
1
|
29.10.2016 | Maglić 1953 | 3 : 1 | Merkur | |||||
29.10
Mladost
Sloven
0
3
|
29.10.2016 | Mladost | 0 : 3 | Sloven |
29.10
Klek Srbijašume 2
Vrbas
1
3
|
29.10.2016 | Klek Srbijašume 2 | 1 : 3 | Vrbas | |||||
29.10
Novi Sad 2
Stražilovo
3
2
|
29.10.2016 | Novi Sad 2 | 3 : 2 | Stražilovo | |||||
29.10
Inđija
Vojvodina 3
3
0
|
29.10.2016 | Inđija | 3 : 0 | Vojvodina 3 |
29.10
17:00
Niš IGM Mladost
Jedinstvo (SP)
3
1
|
29.10.2016 17:00 | Niš IGM Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
29.10
19:00
Spartak (LJ)
Vojvodina NS Seme
0
3
|
29.10.2016 19:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme | |||||
29.10
19:00
Klek Srbijašume
Crvena zvezda
2
3
|
29.10.2016 19:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.10
18:00
Novi Pazar
Partizan
3
1
|
29.10.2016 18:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Partizan |
29.10
18:00
Železničar
Toplički Vitezovi
3
1
|
29.10.2016 18:00 | Železničar | 3 : 1 | Toplički Vitezovi | |||||
29.10
19:00
VGSK
Kosovska Mitrovica
1
3
|
29.10.2016 19:00 | VGSK | 1 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
29.10
17:00
VA 014 Gorenje
Borac
3
2
|
29.10.2016 17:00 | VA 014 Gorenje | 3 : 2 | Borac | |||||
29.10
16:00
Jagodina
Spartak (S)
2
3
|
29.10.2016 16:00 | Jagodina | 2 : 3 | Spartak (S) | |||||
29.10
19:00
FAP Livnica
Smederevo Carina
1
3
|
29.10.2016 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Smederevo Carina |
29.10
17:00
Bavanište
Metalac Takovo
3
1
|
29.10.2016 17:00 | Bavanište | 3 : 1 | Metalac Takovo | |||||
29.10
17:00
Užice
Zaslon
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Užice | 1 : 3 | Zaslon | |||||
29.10
19:00
Mladenovac
Dubočica
3
0
|
29.10.2016 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Dubočica | |||||
29.10
16:00
Srem Iton
Antena
3
0
|
29.10.2016 16:00 | Srem Iton | 3 : 0 | Antena |
29.10
17:00
Ribnica
Zaslon
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Ribnica | 1 : 3 | Zaslon | |||||
29.10
17:00
Srbijanka 014
Kralj
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Srbijanka 014 | 1 : 3 | Kralj |
29.10
15:30
Smeč 5
Lucky Star
3
2
|
29.10.2016 15:30 | Smeč 5 | 3 : 2 | Lucky Star |
29.10
14:00
Zlatibor
Tehničar
3
0
|
29.10.2016 14:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Tehničar | |||||
29.10
20:00
Bambi volej
Putevi Trendteks
3
0
|
29.10.2016 20:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Putevi Trendteks |
29.10
13:30
Radan
Majdanpek FBC
0
3
|
29.10.2016 13:30 | Radan | 0 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
29.10
18:00
Bor
Topličanin
3
1
|
29.10.2016 18:00 | Bor | 3 : 1 | Topličanin | |||||
29.10
18:00
Zaječar
Pirot
3
0
|
29.10.2016 18:00 | Zaječar | 3 : 0 | Pirot | |||||
29.10
18:00
Leskovac-98
Stampedo
3
1
|
29.10.2016 18:00 | Leskovac-98 | 3 : 1 | Stampedo |
29.10
18:00
Volejstars
Mladost (NP)
2
3
|
29.10.2016 18:00 | Volejstars | 2 : 3 | Mladost (NP) | |||||
29.10
17:00
Apatin
Vršac
3
0
|
29.10.2016 17:00 | Apatin | 3 : 0 | Vršac | |||||
29.10
17:00
Elan Volej
Novi Sad
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Elan Volej | 1 : 3 | Novi Sad |
29.10
Kraljevo
Mladost 2000
|
29.10.2016 | Kraljevo | : | Mladost 2000 | |||||
29.10
13:00
Napredak 037
Ušće
3
1
|
29.10.2016 13:00 | Napredak 037 | 3 : 1 | Ušće |
29.10
13:00
Zvečan
Mokra Gora 2
3
0
|
29.10.2016 13:00 | Zvečan | 3 : 0 | Mokra Gora 2 | |||||
29.10
12:00
Raška
Bane
0
3
|
29.10.2016 12:00 | Raška | 0 : 3 | Bane |
29.10
Grbić
Štrand Volej
3
1
|
29.10.2016 | Grbić | 3 : 1 | Štrand Volej | |||||
29.10
NS Volej tim
Star
3
1
|
29.10.2016 | NS Volej tim | 3 : 1 | Star | |||||
29.10
Lavice 07
Slavija
3
1
|
29.10.2016 | Lavice 07 | 3 : 1 | Slavija | |||||
29.10
NS Tim
Dunav Volej
1
3
|
29.10.2016 | NS Tim | 1 : 3 | Dunav Volej | |||||
29.10
Libero
Beočin Metal
3
0
|
29.10.2016 | Libero | 3 : 0 | Beočin Metal |
29.10
Bečej
Banat
1
3
|
29.10.2016 | Bečej | 1 : 3 | Banat | |||||
29.10
Proleter
Žitište
1
3
|
29.10.2016 | Proleter | 1 : 3 | Žitište | |||||
29.10
Mladost 2
Hercegovina
3
0
|
29.10.2016 | Mladost 2 | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
29.10
Inđija
Krajišnik
3
0
|
29.10.2016 | Inđija | 3 : 0 | Krajišnik |
29.10
Hajduk
Soko
3
0
|
29.10.2016 | Hajduk | 3 : 0 | Soko | |||||
29.10
Merkur
CVS
3
2
|
29.10.2016 | Merkur | 3 : 2 | CVS | |||||
29.10
Sutjeska
Gox-IN
2
3
|
29.10.2016 | Sutjeska | 2 : 3 | Gox-IN | |||||
29.10
Trijumf 2013
Blok aut
0
3
|
29.10.2016 | Trijumf 2013 | 0 : 3 | Blok aut | |||||
29.10
Maks
Prvi Tempo
3
1
|
29.10.2016 | Maks | 3 : 1 | Prvi Tempo |
29.10
Mitrovica
Mitrovica 2
3
0
|
29.10.2016 | Mitrovica | 3 : 0 | Mitrovica 2 | |||||
29.10
Sloga
Prvi Tempo
1
3
|
29.10.2016 | Sloga | 1 : 3 | Prvi Tempo | |||||
29.10
Sirmium
Radinci Volej
0
3
|
29.10.2016 | Sirmium | 0 : 3 | Radinci Volej |
29.10
20:00
MD Zrenjanin
Vizura
1
3
|
29.10.2016 20:00 | MD Zrenjanin | 1 : 3 | Vizura |
29.10
20:00
Eaton Srem Tempo
Leskovac 98
3
0
|
29.10.2016 20:00 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Leskovac 98 | |||||
29.10
19:30
Roda
FOK
3
2
|
29.10.2016 19:30 | Roda | 3 : 2 | FOK | |||||
29.10
20:00
Smederevo
Vranje
1
3
|
29.10.2016 20:00 | Smederevo | 1 : 3 | Vranje |
29.10
20:00
Student
Millennium
1
3
|
29.10.2016 20:00 | Student | 1 : 3 | Millennium | |||||
29.10
18:00
Ivanjica
Ub
0
3
|
29.10.2016 18:00 | Ivanjica | 0 : 3 | Ub | |||||
29.10
17:00
Tutin
Žabalj Volej
1
3
|
29.10.2016 17:00 | Tutin | 1 : 3 | Žabalj Volej | |||||
29.10
16:00
Spartak (LJ)
Sterija
3
0
|
29.10.2016 16:00 | Spartak (LJ) | 3 : 0 | Sterija | |||||
29.10
14:45
Borac (Č)
Jagodina
1
3
|
29.10.2016 14:45 | Borac (Č) | 1 : 3 | Jagodina |
29.10
20:30
Kikinda
Crvena Zvezda
30
28
|
29.10.2016 20:30 | Kikinda | 30 : 28 | Crvena Zvezda | |||||
29.10
20:00
Jabuka
Crvenka
17
21
|
29.10.2016 20:00 | Jabuka | 17 : 21 | Crvenka |
29.10
20:30
Rekreativo
Novi Beograd
24
22
|
29.10.2016 20:30 | Rekreativo | 24 : 22 | Novi Beograd | |||||
29.10
20:00
Studentski grad
Partizan 2
27
21
|
29.10.2016 20:00 | Studentski grad | 27 : 21 | Partizan 2 |
29.10
19:00
Hajduk Veljko
Jagodina
31
24
|
29.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 31 : 24 | Jagodina | |||||
29.10
19:00
ORK Bor
Bela Palanka
24
31
|
29.10.2016 19:00 | ORK Bor | 24 : 31 | Bela Palanka | |||||
29.10
19:00
Radnički
Žitorađa
29
23
|
29.10.2016 19:00 | Radnički | 29 : 23 | Žitorađa | |||||
29.10
20:00
Jastrebac
Aleksinac
36
22
|
29.10.2016 20:00 | Jastrebac | 36 : 22 | Aleksinac |
29.10
19:00
Radnički 2
Beli andjeo
29
19
|
29.10.2016 19:00 | Radnički 2 | 29 : 19 | Beli andjeo | |||||
29.10
18:00
Mladost
Župa 54
28
33
|
29.10.2016 18:00 | Mladost | 28 : 33 | Župa 54 | |||||
29.10
18:00
Goč Merkur
Arilje
32
31
|
29.10.2016 18:00 | Goč Merkur | 32 : 31 | Arilje | |||||
29.10
18:30
Napredak
Prva Petoletka
27
34
|
29.10.2016 18:30 | Napredak | 27 : 34 | Prva Petoletka |
29.10
14:00
Radnički 1958
Mladost
31
29
|
29.10.2016 14:00 | Radnički 1958 | 31 : 29 | Mladost |
29.10
17:30
Dorćol
Smederevo
24
22
|
29.10.2016 17:30 | Dorćol | 24 : 22 | Smederevo | |||||
29.10
16:00
Gučevo
Metaloplastika 2
18
43
|
29.10.2016 16:00 | Gučevo | 18 : 43 | Metaloplastika 2 | |||||
29.10
19:30
BASK Soko
Beograd
32
24
|
29.10.2016 19:30 | BASK Soko | 32 : 24 | Beograd |
29.10
20:00
Paraćin
Mladost 1949
33
21
|
29.10.2016 20:00 | Paraćin | 33 : 21 | Mladost 1949 | |||||
29.10
18:30
Majdanpek
Đerdap
28
27
|
29.10.2016 18:30 | Majdanpek | 28 : 27 | Đerdap |
29.10
18:00
Hidroelektrana
Zlatar 2
28
22
|
29.10.2016 18:00 | Hidroelektrana | 28 : 22 | Zlatar 2 | |||||
29.10
19:00
Bane
Pobednik
23
32
|
29.10.2016 19:00 | Bane | 23 : 32 | Pobednik | |||||
29.10
19:00
Omladinac
Sloga
30
34
|
29.10.2016 19:00 | Omladinac | 30 : 34 | Sloga | |||||
29.10
19:00
Šamot 65 2
Radnički 1964 2
34
29
|
29.10.2016 19:00 | Šamot 65 2 | 34 : 29 | Radnički 1964 2 |
29.10
18:00
Senta
Vojvoda Stepa
28
38
|
29.10.2016 18:00 | Senta | 28 : 38 | Vojvoda Stepa | |||||
29.10
19:00
Radnički
Obilić
33
21
|
29.10.2016 19:00 | Radnički | 33 : 21 | Obilić | |||||
29.10
15:00
Jedinstvo
Zrenjanin
21
35
|
29.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 21 : 35 | Zrenjanin |
29.10
18:30
Omladinac (D)
Crepaja
20
7
|
29.10.2016 18:30 | Omladinac (D) | 20 : 7 | Crepaja |
29.10
17:00
Jedinstvo
Radnički
23
37
|
29.10.2016 17:00 | Jedinstvo | 23 : 37 | Radnički |
29.10
19:00
Sloga
Jugović
38
20
|
29.10.2016 19:00 | Sloga | 38 : 20 | Jugović | |||||
29.10
19:00
Spartak Vojput
Metaloplastika
30
19
|
29.10.2016 19:00 | Spartak Vojput | 30 : 19 | Metaloplastika |
29.10
18:00
Dubočica 54
Zlatar
25
23
|
29.10.2016 18:00 | Dubočica 54 | 25 : 23 | Zlatar | |||||
29.10
18:00
Topličanin
Proleter
17
35
|
29.10.2016 18:00 | Topličanin | 17 : 35 | Proleter | |||||
29.10
13:00
Novi Pazar
Obilić
20
22
|
29.10.2016 13:00 | Novi Pazar | 20 : 22 | Obilić | |||||
29.10
19:00
Vranje 1957
Sindjelić
22
22
|
29.10.2016 19:00 | Vranje 1957 | 22 : 22 | Sindjelić |
29.10
17:30
ORK Loznica
Mačva
43
32
|
29.10.2016 17:30 | ORK Loznica | 43 : 32 | Mačva | |||||
29.10
19:30
Grand Zvezda
Kučevo
22
34
|
29.10.2016 19:30 | Grand Zvezda | 22 : 34 | Kučevo |
29.10
18:00
Jastrebac
Dubočica
37
14
|
29.10.2016 18:00 | Jastrebac | 37 : 14 | Dubočica | |||||
29.10
19:00
Radnički
Radan
28
15
|
29.10.2016 19:00 | Radnički | 28 : 15 | Radan | |||||
29.10
19:00
Knjaževac
Naisa 2
21
26
|
29.10.2016 19:00 | Knjaževac | 21 : 26 | Naisa 2 | |||||
29.10
21:00
Rtanj
Mladost
18
28
|
29.10.2016 21:00 | Rtanj | 18 : 28 | Mladost | |||||
29.10
19:00
Đerdap
Topličanin
34
24
|
29.10.2016 19:00 | Đerdap | 34 : 24 | Topličanin |
29.10
13:15
Sočanica
Prijepolje
12
30
|
29.10.2016 13:15 | Sočanica | 12 : 30 | Prijepolje | |||||
29.10
17:00
Metalac AD
Košutnjak
33
9
|
29.10.2016 17:00 | Metalac AD | 33 : 9 | Košutnjak |
29.10
18:00
Radnički
Srem
36
31
|
29.10.2016 18:00 | Radnički | 36 : 31 | Srem | |||||
29.10
18:00
Laki
Petrovaradin
33
16
|
29.10.2016 18:00 | Laki | 33 : 16 | Petrovaradin | |||||
29.10
18:00
Sloven
Partizan
25
24
|
29.10.2016 18:00 | Sloven | 25 : 24 | Partizan |
29.10
16:00
Senta
Obilić
11
15
|
29.10.2016 16:00 | Senta | 11 : 15 | Obilić |
29.10
17:30
Junior
Medicinar
29
33
|
29.10.2016 17:30 | Junior | 29 : 33 | Medicinar | |||||
29.10
19:30
Naisa
Sloga
26
21
|
29.10.2016 19:30 | Naisa | 26 : 21 | Sloga | |||||
29.10
19:00
Jagodina
Radnički KG
37
24
|
29.10.2016 19:00 | Jagodina | 37 : 24 | Radnički KG | |||||
29.10
18:00
Kikinda
Bor RTB
24
19
|
29.10.2016 18:00 | Kikinda | 24 : 19 | Bor RTB |
29.10
19:00
Minaqua Vojvodina
Pančevo
30
25
|
29.10.2016 19:00 | Minaqua Vojvodina | 30 : 25 | Pančevo |
29.10
20:00
BVK Crvena zvezda
Zadar 1952
17
4
|
29.10.2016 20:00 | BVK Crvena zvezda | 17 : 4 | Zadar 1952 | |||||
29.10
19:30
Primorac
Šabac
14
4
|
29.10.2016 19:30 | Primorac | 14 : 4 | Šabac | |||||
29.10
18:45
Medveščak
VA Cattaro
9
9
|
29.10.2016 18:45 | Medveščak | 9 : 9 | VA Cattaro |
29.10
Kragujevac 2011
Župski rubin
3
6
|
29.10.2016 | Kragujevac 2011 | 3 : 6 | Župski rubin |
29.10
15:30
Aranđelovac
Šljivici
2
12
|
29.10.2016 15:30 | Aranđelovac | 2 : 12 | Šljivici |
29.10
21:00
Tisa
Indians 2013
4
2
|
29.10.2016 21:00 | Tisa | 4 : 2 | Indians 2013 | |||||
29.10
20:30
Sombor
Kikinda
5
4
|
29.10.2016 20:30 | Sombor | 5 : 4 | Kikinda |
29.10
20:00
Prokuplje
Rota
1
2
|
29.10.2016 20:00 | Prokuplje | 1 : 2 | Rota |
29.10
21:00
Gurgusovac
Aleksinac 2015
3
11
|
29.10.2016 21:00 | Gurgusovac | 3 : 11 | Aleksinac 2015 |
29.10
18:00
ECE Celje
Crvena zvezda
7
3
|
29.10.2016 18:00 | ECE Celje | 7 : 3 | Crvena zvezda | |||||
29.10
19:15
Triglav
Maribor
10
1
|
29.10.2016 19:15 | Triglav | 10 : 1 | Maribor | |||||
29.10
20:15
Bled
Mladost
8
4
|
29.10.2016 20:15 | Bled | 8 : 4 | Mladost |
29.10
17:00
Dunarea Galati
Fehérvári Titánok
7
5
|
29.10.2016 17:00 | Dunarea Galati | 7 : 5 | Fehérvári Titánok |