27.05
17:00
Jedinstvo (Ub)
Mokra Gora
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
27.05
17:00
Smederevo 1924
Proleter Mihajlovac
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Smederevo 1924 | 4 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
27.05
11:00
Polet
Šumadija 1903
1
0
|
27.05.2018 11:00 | Polet | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
27.05
17:00
Železničar
Jedinstvo Putevi
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Jedinstvo Putevi |
27.05
17:30
Budućnost (P)
Timok
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Budućnost (P) | 4 : 1 | Timok | |||||
27.05
17:30
Pukovac
Ozren
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Pukovac | 6 : 1 | Ozren | |||||
27.05
17:30
Trajal
Trstenik PPT
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Trajal | 1 : 1 | Trstenik PPT | |||||
27.05
11:00
Car Konstantin
OFK Sinđelić
3
2
|
27.05.2018 11:00 | Car Konstantin | 3 : 2 | OFK Sinđelić |
27.05
17:00
Orlovac
Dragačevo
5
1
|
27.05.2018 17:00 | Orlovac | 5 : 1 | Dragačevo | |||||
27.05
17:00
Jošanica
LFK Mladost
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Jošanica | 1 : 0 | LFK Mladost | |||||
27.05
17:00
Sloboda (Č)
Ovčar
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Sloboda (Č) | 3 : 1 | Ovčar | |||||
27.05
17:00
Karađorđe (R)
Trepča
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Karađorđe (R) | 0 : 0 | Trepča | |||||
27.05
17:00
Bane
Sloga (K)
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Bane | 0 : 2 | Sloga (K) |
27.05
17:00
Šumadija
Morava (VP)
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Šumadija | 3 : 1 | Morava (VP) | |||||
27.05
17:00
Mladi radnik (R)
Petar Dobrnjac
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Mladi radnik (R) | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
27.05
17:00
Zvižd
Gruža
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Zvižd | 3 : 2 | Gruža | |||||
27.05
17:00
Homoljac
Udarnik
2
3
|
27.05.2018 17:00 | Homoljac | 2 : 3 | Udarnik |
27.05
17:00
Sovljak
Ribnica
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Sovljak | 0 : 2 | Ribnica | |||||
27.05
17:00
Borac
Spartak
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 0 | Spartak | |||||
27.05
17:00
Drina
OFK Divci
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Drina | 2 : 0 | OFK Divci | |||||
27.05
17:00
Sloga (S)
Radjevac
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (S) | 3 : 1 | Radjevac |
27.05
11:00
Tanasko Rajić
Vlasina
0
0
|
27.05.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 0 : 0 | Vlasina |
27.05
17:30
Rudar Alpos
Hajduk Veljko
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Rudar Alpos | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
27.05
17:30
Kablovi
BSK
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Kablovi | 3 : 0 | BSK | |||||
27.05
17:30
Šarbanovac
Moravica
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Šarbanovac | 0 : 3 | Moravica | |||||
27.05
17:30
Malošište
Sloga
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Malošište | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.05
17:30
Zaplanjac
Majdanpek
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Zaplanjac | 4 : 1 | Majdanpek |
27.05
17:30
Jastrebac
Napredak
2
2
|
27.05.2018 17:30 | Jastrebac | 2 : 2 | Napredak | |||||
27.05
17:30
OFK Lugomir
Sloga (D)
1
0
|
27.05.2018 17:30 | OFK Lugomir | 1 : 0 | Sloga (D) | |||||
27.05
17:30
Poljoprivrednik
Bošnjane
1
4
|
27.05.2018 17:30 | Poljoprivrednik | 1 : 4 | Bošnjane | |||||
27.05
17:30
Župa
OFK Topličanin
0
4
|
27.05.2018 17:30 | Župa | 0 : 4 | OFK Topličanin | |||||
27.05
17:30
Levač
Sloga (Ć)
5
1
|
27.05.2018 17:30 | Levač | 5 : 1 | Sloga (Ć) |
27.05
17:00
Kabel
Hajduk (D)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Kabel | 2 : 1 | Hajduk (D) | |||||
27.05
17:00
Hajduk (B)
OFK Slavija
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk (B) | 4 : 2 | OFK Slavija | |||||
27.05
17:00
Jedinstvo (SP)
Podunavac
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo (SP) | 1 : 4 | Podunavac | |||||
27.05
17:00
Kupinovo
Hajduk (Č)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Kupinovo | 2 : 1 | Hajduk (Č) | |||||
27.05
17:00
Sloga (T)
Jugović
2
3
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (T) | 2 : 3 | Jugović | |||||
27.05
17:00
Sremac
LSK Laćarak
7
2
|
27.05.2018 17:00 | Sremac | 7 : 2 | LSK Laćarak | |||||
27.05
17:00
Borac (NS)
Borac (Š)
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Borac (NS) | 2 : 0 | Borac (Š) | |||||
27.05
17:00
Sloga (E)
Index
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (E) | 3 : 0 | Index |
27.05
17:00
Srbobran
Bačka (P)
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Srbobran | 1 : 2 | Bačka (P) | |||||
27.05
17:00
Mladost (BP)
Mladost (T)
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (BP) | 4 : 0 | Mladost (T) | |||||
27.05
17:00
Preporod
Zadrugar
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Preporod | 4 : 0 | Zadrugar | |||||
27.05
17:00
Tisa
Mladost Apa
0
1
|
27.05.2018 17:00 | Tisa | 0 : 1 | Mladost Apa | |||||
27.05
17:00
Radnički (S)
Budućnost (G)
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | Budućnost (G) | |||||
27.05
17:00
Tavankut
Polet (K)
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Tavankut | 4 : 2 | Polet (K) |
27.05
17:00
Balkan
Rakovica
2
5
|
27.05.2018 17:00 | Balkan | 2 : 5 | Rakovica | |||||
27.05
17:00
Budućnost
TEK Sloga
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 1 | TEK Sloga | |||||
27.05
17:00
Sremčica
Torlak
2
4
|
27.05.2018 17:00 | Sremčica | 2 : 4 | Torlak | |||||
27.05
17:00
Turbina
Srem
3
4
|
27.05.2018 17:00 | Turbina | 3 : 4 | Srem | |||||
27.05
17:00
Borac
Hajduk
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Borac | 0 : 2 | Hajduk | |||||
27.05
17:00
Leštane
Milutinac
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Leštane | 2 : 0 | Milutinac | |||||
27.05
17:00
Zvezdara
Crvena Zvezda
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Zvezdara | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
27.05
17:00
Brodarac
Napredak
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Brodarac | 2 : 0 | Napredak |
27.05
17:00
Borac
Vojvodina (NM)
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Borac | 5 : 0 | Vojvodina (NM) | |||||
27.05
17:00
Rusanda
Bilećanin
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Rusanda | 5 : 0 | Bilećanin | |||||
27.05
17:00
Proleter 2006
Lehel
2
6
|
27.05.2018 17:00 | Proleter 2006 | 2 : 6 | Lehel | |||||
27.05
17:00
Mladost (L)
Mladost (BD)
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Mladost (BD) | |||||
27.05
17:00
Omladinac FAM
Krajina
0
6
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac FAM | 0 : 6 | Krajina | |||||
27.05
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Banat
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 1 | Banat | |||||
27.05
17:00
Crvena zvezda (VS)
Naftagas (B)
6
2
|
27.05.2018 17:00 | Crvena zvezda (VS) | 6 : 2 | Naftagas (B) | |||||
27.05
17:00
Vojvodina (B)
Naftagas (E)
3
3
|
27.05.2018 17:00 | Vojvodina (B) | 3 : 3 | Naftagas (E) |
27.05
17:30
Hajduk
Kolare
5
1
|
27.05.2018 17:30 | Hajduk | 5 : 1 | Kolare | |||||
27.05
17:30
OFK Bratstvo
OFK Tekstilac
3
0
|
27.05.2018 17:30 | OFK Bratstvo | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
27.05
17:30
OFK Batinac
Mladost (S)
5
0
|
27.05.2018 17:30 | OFK Batinac | 5 : 0 | Mladost (S) | |||||
27.05
17:30
Resavac
Partizan
3
6
|
27.05.2018 17:30 | Resavac | 3 : 6 | Partizan | |||||
27.05
17:30
Dragocvet
Bratstvo
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Dragocvet | 4 : 0 | Bratstvo | |||||
27.05
17:30
Rembas
Kušiljevo
8
0
|
27.05.2018 17:30 | Rembas | 8 : 0 | Kušiljevo | |||||
27.05
17:30
Juhor
Napredak
5
4
|
27.05.2018 17:30 | Juhor | 5 : 4 | Napredak |
27.05
17:30
Radnički (B)
Crvena zvezda
5
0
|
27.05.2018 17:30 | Radnički (B) | 5 : 0 | Crvena zvezda | |||||
27.05
17:30
Vojvodina (CC)
Dolina
1
6
|
27.05.2018 17:30 | Vojvodina (CC) | 1 : 6 | Dolina | |||||
27.05
17:30
Strela
Jugoslavija
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Strela | 4 : 1 | Jugoslavija | |||||
27.05
17:30
Vulturul
Jedinstvo Stević
6
5
|
27.05.2018 17:30 | Vulturul | 6 : 5 | Jedinstvo Stević | |||||
27.05
17:30
Dunav
Jedinstvo (V)
2
2
|
27.05.2018 17:30 | Dunav | 2 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
27.05
17:30
Vojvodina (Cr)
Sloga (BNS)
0
2
|
27.05.2018 17:30 | Vojvodina (Cr) | 0 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
27.05
17:30
Vojvodina (S)
BAK
0
4
|
27.05.2018 17:30 | Vojvodina (S) | 0 : 4 | BAK | |||||
27.05
17:30
Partizan (U)
Borac (St)
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Partizan (U) | 4 : 0 | Borac (St) |
27.05
17:00
Rudar
Borac (M)
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Borac (M) | |||||
27.05
17:00
Jadran
PSK Putinci
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Jadran | 4 : 2 | PSK Putinci | |||||
27.05
17:00
Budućnost
Sloboda (DT)
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost | 0 : 2 | Sloboda (DT) | |||||
27.05
17:00
Podrinje
1. Maj Ruma
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Podrinje | 0 : 0 | 1. Maj Ruma | |||||
27.05
17:00
Sloven
Napredak (P)
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Sloven | 2 : 0 | Napredak (P) | |||||
27.05
17:00
Partizan
Borac (K)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Partizan | 2 : 1 | Borac (K) | |||||
27.05
17:00
Ljukovo
Graničar 1924
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Ljukovo | 4 : 2 | Graničar 1924 | |||||
27.05
17:00
Železničar
Hrtkovci
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Železničar | 3 : 0 | Hrtkovci |
27.05
17:00
Slavija
Kula
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Slavija | 4 : 2 | Kula | |||||
27.05
17:00
Hajduk Junior
Stari Grad
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk Junior | 2 : 1 | Stari Grad | |||||
27.05
17:00
Rusin
Stanišić
0
5
|
27.05.2018 17:00 | Rusin | 0 : 5 | Stanišić | |||||
27.05
17:00
Budućnost (P)
Vojvodina
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost (P) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
27.05
17:00
ŽAK
Crvenka
0
4
|
27.05.2018 17:00 | ŽAK | 0 : 4 | Crvenka | |||||
27.05
17:00
Krila Krajine
Budućnost (M)
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Budućnost (M) |
27.05
17:30
Senta
Njegoš
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Senta | 1 : 1 | Njegoš | |||||
27.05
17:30
Obilić
Panonija IM Topola
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Obilić | 4 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
27.05
17:30
Proleter (RS)
Jadran
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Proleter (RS) | 4 : 2 | Jadran | |||||
27.05
17:30
Proleter (NJ)
Bajša
0
1
|
27.05.2018 17:30 | Proleter (NJ) | 0 : 1 | Bajša | |||||
27.05
17:30
OFK Vrbas
Iskra
1
1
|
27.05.2018 17:30 | OFK Vrbas | 1 : 1 | Iskra | |||||
27.05
17:30
Sutjeska
Horgoš 1911
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Sutjeska | 4 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
27.05
17:30
Radnički 1905
Napredak
1
3
|
27.05.2018 17:30 | Radnički 1905 | 1 : 3 | Napredak |
27.05
17:00
Radnički
Deli Jovan
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Radnički | 0 : 0 | Deli Jovan | |||||
27.05
17:00
Branik
Zlot
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Branik | 0 : 0 | Zlot | |||||
27.05
17:00
Polom
Blizna
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Polom | 0 : 3 | Blizna | |||||
27.05
11:00
Ključ
Rudna Glava
1
2
|
27.05.2018 11:00 | Ključ | 1 : 2 | Rudna Glava |
27.05
17:00
Zabrežje
Radnički (R)
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Zabrežje | 3 : 0 | Radnički (R) | |||||
27.05
17:00
Omladinac
Rušanj
10
0
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac | 10 : 0 | Rušanj | |||||
27.05
17:00
Radnički (D)
Lisović
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Radnički (D) | 0 : 3 | Lisović | |||||
27.05
17:00
Mladost (B)
Strelac
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Strelac | |||||
27.05
17:00
Mladost (C)
BSK
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (C) | 2 : 2 | BSK | |||||
27.05
17:00
Budućnost
Šumadija
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Šumadija |
27.05
17:00
Kosmaj
Selo Mladenovac
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Kosmaj | 3 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
27.05
17:00
Velika Krsna
Vinča
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Velika Krsna | 2 : 2 | Vinča | |||||
27.05
17:00
Boleč
Ropočevo
4
1
|
27.05.2018 17:00 | Boleč | 4 : 1 | Ropočevo | |||||
27.05
17:00
Kovačevac
Dunavac
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Kovačevac | 0 : 2 | Dunavac | |||||
27.05
17:00
Pudarci
Mladenovac
2
5
|
27.05.2018 17:00 | Pudarci | 2 : 5 | Mladenovac | |||||
27.05
17:00
Šumadija
Vrčin
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Šumadija | 2 : 1 | Vrčin |
27.05
17:30
Duško
Jedinstvo 1945 (VL)
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Duško | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 (VL) | |||||
27.05
17:30
Sloga
Podrinje
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Sloga | 3 : 1 | Podrinje | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo (ŠT)
Mladost (DD)
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo (ŠT) | 4 : 0 | Mladost (DD) | |||||
27.05
17:30
Mladost (PR)
Sindjelić
8
0
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (PR) | 8 : 0 | Sindjelić | |||||
27.05
17:30
Mladi Borac
Vidojevica
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Mladi Borac | 3 : 0 | Vidojevica | |||||
27.05
17:30
Majur
Cerić
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Majur | 4 : 1 | Cerić |
27.05
17:00
Šatornja
Bare
3
6
|
27.05.2018 17:00 | Šatornja | 3 : 6 | Bare | |||||
27.05
17:00
Partizan
Omladinac (DR)
6
1
|
27.05.2018 17:00 | Partizan | 6 : 1 | Omladinac (DR) | |||||
27.05
17:00
Aranđelovac
BSK
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Aranđelovac | 3 : 2 | BSK | |||||
27.05
17:00
Lokomotiva
Šumadinac
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Šumadinac | |||||
27.05
17:00
Trnava
Banja
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Trnava | 1 : 3 | Banja | |||||
27.05
17:00
Vinča
Junkovac
8
1
|
27.05.2018 17:00 | Vinča | 8 : 1 | Junkovac | |||||
27.05
17:00
Mladost MG
ŽSK
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Mladost MG | 3 : 1 | ŽSK |
27.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Umac
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo (Š) | 1 : 2 | Umac | |||||
27.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Mladost (V)
9
2
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo (GS) | 9 : 2 | Mladost (V) | |||||
27.05
17:00
Mladi borac
Bobište
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Mladi borac | 1 : 2 | Bobište | |||||
27.05
17:00
Železničar
OFK Brza
4
3
|
27.05.2018 17:00 | Železničar | 4 : 3 | OFK Brza | |||||
27.05
17:00
Sloga
Polet
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Sloga | 3 : 2 | Polet | |||||
27.05
17:00
Vučje
Čekmin
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Vučje | 3 : 0 | Čekmin | |||||
27.05
17:00
Progres
Jedinstvo (G)
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Progres | 0 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
27.05
17:00
Kumarevo 65
Zloćudovo
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Zloćudovo |
27.05
17:00
Podunavac
7. Juli
8
0
|
27.05.2018 17:00 | Podunavac | 8 : 0 | 7. Juli | |||||
27.05
17:00
Sloga
Sloboda
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Sloga | 1 : 1 | Sloboda | |||||
27.05
17:00
Cerovac
Borac
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Cerovac | 0 : 3 | Borac | |||||
27.05
17:00
Šumadija
Radnik
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Šumadija | 3 : 0 | Radnik | |||||
27.05
17:00
Vrbovac
Obilić
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Vrbovac | 3 : 2 | Obilić | |||||
27.05
17:00
SASK
Proleter 1947
3
0
|
27.05.2018 17:00 | SASK | 3 : 0 | Proleter 1947 | |||||
27.05
17:00
Pobeda
Polet
3
3
|
27.05.2018 17:00 | Pobeda | 3 : 3 | Polet | |||||
27.05
17:00
Osipaonica
Crvena zvezda
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Osipaonica | 5 : 0 | Crvena zvezda |
27.05
17:00
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
0
1
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo (GG) | 0 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
27.05
17:00
Brezak 1936
Backovac Junajted
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Brezak 1936 | 1 : 2 | Backovac Junajted | |||||
27.05
17:00
Lunjevica
Prijevor
4
1
|
27.05.2018 17:00 | Lunjevica | 4 : 1 | Prijevor | |||||
27.05
17:00
Rudar
Polet (T)
4
4
|
27.05.2018 17:00 | Rudar | 4 : 4 | Polet (T) | |||||
27.05
17:00
Zadrugar
Omladinac (Z)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
27.05
17:00
Šumadija 1923
Parmenac
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Šumadija 1923 | 1 : 4 | Parmenac | |||||
27.05
17:00
Napredak
Spartak
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Spartak |
27.05
17:30
Naupare
Čitluk
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Naupare | 4 : 2 | Čitluk | |||||
27.05
17:30
Ribnik
Kupci
5
4
|
27.05.2018 17:30 | Ribnik | 5 : 4 | Kupci | |||||
27.05
17:30
Sloga (M)
Vinogradar
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | Vinogradar | |||||
27.05
17:30
13. April
FUD
4
2
|
27.05.2018 17:30 | 13. April | 4 : 2 | FUD | |||||
27.05
17:30
Parunovac
Donji Kopaonik
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Parunovac | 0 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
27.05
17:30
Mačkovac
Juhor
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Mačkovac | 2 : 0 | Juhor | |||||
27.05
17:30
Jastrebac
Blagotin
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Blagotin |
27.05
17:00
Rudar (S)
Borac (K)
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Rudar (S) | 4 : 0 | Borac (K) | |||||
27.05
17:00
Zadrugar (T)
Mlava (ML)
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Zadrugar (T) | 3 : 1 | Mlava (ML) | |||||
27.05
17:00
Rudar (K)
Đerdap
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Rudar (K) | 4 : 2 | Đerdap | |||||
27.05
17:00
Železničar
Polet (SD)
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Železničar | 2 : 2 | Polet (SD) | |||||
27.05
17:00
Napredak 1936
Budućnost (V)
0
0
|
27.05.2018 17:00 | Napredak 1936 | 0 : 0 | Budućnost (V) | |||||
27.05
17:00
Sloga (B)
Radnik
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (B) | 4 : 2 | Radnik | |||||
27.05
10:30
Makce
Mladost (B)
3
2
|
27.05.2018 10:30 | Makce | 3 : 2 | Mladost (B) |
27.05
17:00
Borac
Jedinstvo
4
6
|
27.05.2018 17:00 | Borac | 4 : 6 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:00
Dragoš
Vladimir Durković
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Dragoš | 0 : 2 | Vladimir Durković | |||||
27.05
17:00
Zadrugar
Senjak
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Senjak | |||||
27.05
17:00
Rajko Mitić
Zvezda
6
0
|
27.05.2018 17:00 | Rajko Mitić | 6 : 0 | Zvezda |
27.05
17:30
Granit
OFK Ras
1
0
|
27.05.2018 17:30 | Granit | 1 : 0 | OFK Ras | |||||
27.05
17:30
Ribnica
Ibar
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Ribnica | 3 : 1 | Ibar | |||||
27.05
17:30
Proleter
Mataruge
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Proleter | 4 : 1 | Mataruge | |||||
27.05
17:30
Borac
Budućnost
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Borac | 3 : 0 | Budućnost | |||||
27.05
17:30
Polet
Radnik
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Polet | 3 : 0 | Radnik |
27.05
11:00
Lauš
Železničar
3
2
|
27.05.2018 11:00 | Lauš | 3 : 2 | Železničar | |||||
27.05
17:00
Višesava
Lazarica
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Višesava | 3 : 1 | Lazarica | |||||
27.05
17:00
Ježevica
Zlatar
0
7
|
27.05.2018 17:00 | Ježevica | 0 : 7 | Zlatar | |||||
27.05
11:00
Ariljska rampa
Crnokosa
5
2
|
27.05.2018 11:00 | Ariljska rampa | 5 : 2 | Crnokosa | |||||
27.05
17:00
Polet
Čajetina
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Polet | 2 : 2 | Čajetina | |||||
27.05
17:00
Savinac
Jasen
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Savinac | 3 : 1 | Jasen |
27.05
17:00
Tvrdojevac
Radnik
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Tvrdojevac | 1 : 0 | Radnik | |||||
27.05
17:00
Tulari
Trlić
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Tulari | 3 : 0 | Trlić | |||||
27.05
17:00
Tešnjar
Iskra
2
3
|
27.05.2018 17:00 | Tešnjar | 2 : 3 | Iskra | |||||
27.05
17:00
Brezovica
Vrelo Sport
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Brezovica | 1 : 2 | Vrelo Sport |
27.05
17:00
Šumadinac (KG)
Partizan
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Šumadinac (KG) | 1 : 1 | Partizan | |||||
27.05
17:00
Kutlovo
Vodojaža
2
3
|
27.05.2018 17:00 | Kutlovo | 2 : 3 | Vodojaža | |||||
27.05
17:00
Kolonija
Borac (D)
4
1
|
27.05.2018 17:00 | Kolonija | 4 : 1 | Borac (D) | |||||
27.05
17:00
Korićani
Srbija
0
4
|
27.05.2018 17:00 | Korićani | 0 : 4 | Srbija | |||||
27.05
17:00
Budućnost
Erdoglija 1931
3
4
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 4 | Erdoglija 1931 | |||||
27.05
17:00
Zastava
Sloga (D)
1
5
|
27.05.2018 17:00 | Zastava | 1 : 5 | Sloga (D) | |||||
27.05
17:00
Mladost
Jadran
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost | 4 : 0 | Jadran | |||||
27.05
17:00
Šumadija 1934
Jedinstvo
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Šumadija 1934 | 2 : 2 | Jedinstvo |
27.05
17:30
Naisus 1977
Moravac (Č)
3
3
|
27.05.2018 17:30 | Naisus 1977 | 3 : 3 | Moravac (Č) | |||||
27.05
17:30
Crvena zvezda
Jedinstvo GVD
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
27.05
17:30
Morava (Ž)
Mladost (B)
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Morava (Ž) | 4 : 2 | Mladost (B) | |||||
27.05
17:30
Zemljoradnik
Rasovača
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Zemljoradnik | 3 : 0 | Rasovača | |||||
27.05
17:30
Moravac (ZT)
Orljane
6
5
|
27.05.2018 17:30 | Moravac (ZT) | 6 : 5 | Orljane | |||||
27.05
17:30
Doljevac 1971
Palilula
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Doljevac 1971 | 2 : 1 | Palilula | |||||
27.05
17:30
Radnički 1947
Radnički 1924
7
6
|
27.05.2018 17:30 | Radnički 1947 | 7 : 6 | Radnički 1924 |
27.05
17:30
Crvena zastava
Stevan Nešticki
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Crvena zastava | 2 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
27.05
17:30
Čegar 2013
AZ Borac 2014
2
2
|
27.05.2018 17:30 | Čegar 2013 | 2 : 2 | AZ Borac 2014 | |||||
27.05
17:30
Morava
Vrtište
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Morava | 3 : 2 | Vrtište | |||||
27.05
17:30
Mladost (M)
Palilulac
2
3
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (M) | 2 : 3 | Palilulac | |||||
27.05
17:30
Sloboda
Jedinstvo (GM)
0
2
|
27.05.2018 17:30 | Sloboda | 0 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
27.05
17:30
Proleter (DV)
Budućnost
2
5
|
27.05.2018 17:30 | Proleter (DV) | 2 : 5 | Budućnost |
27.05
17:30
Vinogradar
RFK Novi Sad 1921
0
6
|
27.05.2018 17:30 | Vinogradar | 0 : 6 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
27.05
17:30
OFK Sirig
Šajkaš 1908
0
1
|
27.05.2018 17:30 | OFK Sirig | 0 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
27.05
17:30
Mladost
TSK
0
1
|
27.05.2018 17:30 | Mladost | 0 : 1 | TSK | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo (R)
Veternik
2
2
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo (R) | 2 : 2 | Veternik | |||||
27.05
17:30
OFK Futog
Petrovaradin
2
0
|
27.05.2018 17:30 | OFK Futog | 2 : 0 | Petrovaradin | |||||
27.05
17:30
Omladinac
Sofeks
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sofeks | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo (G)
Fruškogorski partizan
3
8
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo (G) | 3 : 8 | Fruškogorski partizan | |||||
27.05
17:30
Proleter
Tatra
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Proleter | 4 : 2 | Tatra | |||||
27.05
17:30
Bačka 1923
ŽSK
3
3
|
27.05.2018 17:30 | Bačka 1923 | 3 : 3 | ŽSK |
27.05
17:30
OFK Rtanj
Omladinac
3
1
|
27.05.2018 17:30 | OFK Rtanj | 3 : 1 | Omladinac | |||||
27.05
17:30
Radnički (L)
OFK Knjaz
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Radnički (L) | 4 : 0 | OFK Knjaz | |||||
27.05
17:30
Rgotina
Osnić
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Rgotina | 1 : 1 | Osnić | |||||
27.05
17:30
OFK 019
Midžor
1
3
|
27.05.2018 17:30 | OFK 019 | 1 : 3 | Midžor | |||||
27.05
17:30
Rudar (VČ)
Kosovo
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Rudar (VČ) | 2 : 0 | Kosovo | |||||
27.05
17:30
Malinik
Trebič
3
4
|
27.05.2018 17:30 | Malinik | 3 : 4 | Trebič | |||||
27.05
17:30
Graničar
Bučje
4
3
|
27.05.2018 17:30 | Graničar | 4 : 3 | Bučje | |||||
27.05
17:30
Mladost
Sloga
4
6
|
27.05.2018 17:30 | Mladost | 4 : 6 | Sloga |
27.05
17:30
Spartak
Svetlost Badnjevac
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Spartak | 1 : 2 | Svetlost Badnjevac | |||||
27.05
17:30
NS Tatko
Mladost 1982
12
1
|
27.05.2018 17:30 | NS Tatko | 12 : 1 | Mladost 1982 | |||||
27.05
17:30
Real
Dundjerski
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Real | 3 : 0 | Dundjerski | |||||
27.05
17:30
Partizanski put
Borac
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Partizanski put | 1 : 1 | Borac | |||||
27.05
17:30
Omladinac
Kosovac
1
4
|
27.05.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 4 | Kosovac |
27.05
17:00
Mladost (S)
Lugina
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (S) | 3 : 0 | Lugina | |||||
27.05
17:00
OFK Rota
BSK Bujanovac
0
3
|
27.05.2018 17:00 | OFK Rota | 0 : 3 | BSK Bujanovac | |||||
27.05
17:00
OFK Alakince
Pavlovac
3
0
|
27.05.2018 17:00 | OFK Alakince | 3 : 0 | Pavlovac | |||||
27.05
17:00
Čelik
Mladost (B)
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Čelik | 1 : 3 | Mladost (B) |
27.05
13:00
Ropotovo
Mineralac
3
4
|
27.05.2018 13:00 | Ropotovo | 3 : 4 | Mineralac |
27.05
17:30
Mladost
Kraljevo Hajduk
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Mladost | 1 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
27.05
17:30
Metalac
Mineral 2015
2
3
|
27.05.2018 17:30 | Metalac | 2 : 3 | Mineral 2015 | |||||
27.05
17:30
Borac (A)
Partizan
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Borac (A) | 2 : 1 | Partizan | |||||
27.05
17:30
Napredak
Magnohrom
10
2
|
27.05.2018 17:30 | Napredak | 10 : 2 | Magnohrom | |||||
27.05
17:30
Tavnik
Gruža
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Tavnik | 0 : 3 | Gruža | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo (D)
Lasta
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 1 | Lasta |
27.05
17:30
15. Avgust 1950
Beljanica
4
0
|
27.05.2018 17:30 | 15. Avgust 1950 | 4 : 0 | Beljanica | |||||
27.05
17:30
Omladinski
Šumadija
10
1
|
27.05.2018 17:30 | Omladinski | 10 : 1 | Šumadija | |||||
27.05
17:30
Borac 1805
Pomoravlje
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Borac 1805 | 3 : 0 | Pomoravlje | |||||
27.05
17:30
Omladinac
Budućnost
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Omladinac | 3 : 1 | Budućnost | |||||
27.05
17:30
Mladost (GM)
Rudar (St)
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (GM) | 2 : 1 | Rudar (St) | |||||
27.05
17:30
Moravac
Istok 63
5
0
|
27.05.2018 17:30 | Moravac | 5 : 0 | Istok 63 |
27.05
17:30
Sloga
Ursule
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Sloga | 3 : 2 | Ursule | |||||
27.05
17:30
Vinorača
Budućnost (Đ)
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Vinorača | 3 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
27.05
17:30
Sinđelić 1934
Mladost (D)
0
1
|
27.05.2018 17:30 | Sinđelić 1934 | 0 : 1 | Mladost (D) | |||||
27.05
17:30
Morava (KS)
Šumadinac
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Morava (KS) | 6 : 1 | Šumadinac | |||||
27.05
17:30
Mladost (G)
Morava (R)
2
3
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (G) | 2 : 3 | Morava (R) | |||||
27.05
17:30
Kupinovac
Mladost (T)
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Kupinovac | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo
Šantarovac
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Šantarovac |
27.05
17:00
OFK Brestač
Fruškogorac
0
4
|
27.05.2018 17:00 | OFK Brestač | 0 : 4 | Fruškogorac | |||||
27.05
17:00
Mladost (B)
Polet
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Polet | |||||
27.05
17:00
Sloboda
OFK Bikić
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
27.05
10:00
Fruška Gora
Graničar (O)
0
0
|
27.05.2018 10:00 | Fruška Gora | 0 : 0 | Graničar (O) | |||||
27.05
17:00
Donji Srem 2015
Donji Petrovci
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Donji Srem 2015 | 1 : 1 | Donji Petrovci | |||||
27.05
17:00
OFK Zeka Buljubaša
Napredak
1
2
|
27.05.2018 17:00 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 2 | Napredak | |||||
27.05
17:00
Hajduk
Sloga
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk | 3 : 0 | Sloga | |||||
27.05
17:00
Mitros
Graničar (K)
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Mitros | 5 : 0 | Graničar (K) |
27.05
17:30
Janošik
Ševac
0
4
|
27.05.2018 17:30 | Janošik | 0 : 4 | Ševac | |||||
27.05
17:30
Partizan (K)
Potporanj
0
1
|
27.05.2018 17:30 | Partizan (K) | 0 : 1 | Potporanj | |||||
27.05
17:30
Ratar
Borac (VG)
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Ratar | 2 : 0 | Borac (VG) | |||||
27.05
17:30
Karaš (K)
Polet
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Karaš (K) | 1 : 2 | Polet | |||||
27.05
17:30
Hajdučica
Budućnost (A)
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Hajdučica | 1 : 1 | Budućnost (A) | |||||
27.05
17:30
Dobrica
Borac (VS)
8
1
|
27.05.2018 17:30 | Dobrica | 8 : 1 | Borac (VS) |
27.05
Zadrugar
Jedinstvo
4
4
|
27.05.2018 | Zadrugar | 4 : 4 | Jedinstvo | |||||
27.05
Radnički 1911
OFK Klek
1
0
|
27.05.2018 | Radnički 1911 | 1 : 0 | OFK Klek | |||||
27.05
Potisje
OFK Gradnulica
8
5
|
27.05.2018 | Potisje | 8 : 5 | OFK Gradnulica | |||||
27.05
ŽFK Banat
Tamiš
1
1
|
27.05.2018 | ŽFK Banat | 1 : 1 | Tamiš | |||||
27.05
MSK
ASK
5
3
|
27.05.2018 | MSK | 5 : 3 | ASK | |||||
27.05
OFK Stajićevo
Zlatica
3
2
|
27.05.2018 | OFK Stajićevo | 3 : 2 | Zlatica |
27.05
17:30
Velika Reka
Jadar
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Velika Reka | 3 : 0 | Jadar | |||||
27.05
17:30
Rudar
Prva Iskra
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Rudar | 3 : 2 | Prva Iskra | |||||
27.05
17:30
Sloga (ST)
Jedinstvo (ZA)
5
2
|
27.05.2018 17:30 | Sloga (ST) | 5 : 2 | Jedinstvo (ZA) | |||||
27.05
17:30
Mladost (BR)
Milan Orlić
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (BR) | 3 : 2 | Milan Orlić | |||||
27.05
17:30
Sloga (LŠ)
Stolice
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Sloga (LŠ) | 6 : 1 | Stolice | |||||
27.05
17:30
7. Juli
Antimon
3
3
|
27.05.2018 17:30 | 7. Juli | 3 : 3 | Antimon |
27.05
12:30
Rekreativo 011
Dedinje
3
1
|
27.05.2018 12:30 | Rekreativo 011 | 3 : 1 | Dedinje | |||||
27.05
17:00
Novi Beograd
Posavac Tišma
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Novi Beograd | 1 : 1 | Posavac Tišma | |||||
27.05
11:00
Sparta Železnik
Atakante
0
5
|
27.05.2018 11:00 | Sparta Železnik | 0 : 5 | Atakante | |||||
27.05
14:30
Ajaks
011
0
7
|
27.05.2018 14:30 | Ajaks | 0 : 7 | 011 | |||||
27.05
17:00
BUSK
Sveti Stefan
1
2
|
27.05.2018 17:00 | BUSK | 1 : 2 | Sveti Stefan | |||||
27.05
10:00
Šećeranac Ada
Mladi Proleter
3
0
|
27.05.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 3 : 0 | Mladi Proleter |
27.05
10:00
Partizan
Mladost
3
0
|
27.05.2018 10:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.05
11:00
Umčari
Pinosava
1
7
|
27.05.2018 11:00 | Umčari | 1 : 7 | Pinosava | |||||
27.05
17:00
PKB (K)
Siti Sport Klub
6
3
|
27.05.2018 17:00 | PKB (K) | 6 : 3 | Siti Sport Klub | |||||
27.05
17:00
Pionir
Podunavac
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Pionir | 3 : 0 | Podunavac | |||||
27.05
17:00
Hajduk
Minel
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 1 | Minel | |||||
27.05
17:00
Poštar
Crvenka
7
3
|
27.05.2018 17:00 | Poštar | 7 : 3 | Crvenka |
27.05
17:30
OFK Šabac
Budućnost (ZM)
2
3
|
27.05.2018 17:30 | OFK Šabac | 2 : 3 | Budućnost (ZM) | |||||
27.05
17:30
Sloga
Proleter
0
8
|
27.05.2018 17:30 | Sloga | 0 : 8 | Proleter | |||||
27.05
17:30
Cer
Drina
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Cer | 1 : 2 | Drina | |||||
27.05
17:30
Premijer
Hajduk Stanko
0
4
|
27.05.2018 17:30 | Premijer | 0 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
27.05
17:30
Napredak
Omladinac 2013
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Napredak | 2 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
27.05
17:30
Mladost
Milicionar
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Mladost | 3 : 1 | Milicionar |
27.05
17:30
Trešnjevka
Vlašić
4
3
|
27.05.2018 17:30 | Trešnjevka | 4 : 3 | Vlašić | |||||
27.05
17:30
Radnički
Pocerina
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Radnički | 3 : 0 | Pocerina | |||||
27.05
17:30
Šipurske livade
Dobrava
4
3
|
27.05.2018 17:30 | Šipurske livade | 4 : 3 | Dobrava | |||||
27.05
17:30
Pričinović
Mladost (PP)
6
4
|
27.05.2018 17:30 | Pričinović | 6 : 4 | Mladost (PP) | |||||
27.05
17:30
Miloš Pocerac 2013
Karađorđe
1
3
|
27.05.2018 17:30 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 3 | Karađorđe | |||||
27.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Dušan Silni
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 4 : 1 | Dušan Silni | |||||
27.05
17:30
Sloga
Provo 2015
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Sloga | 4 : 1 | Provo 2015 |
27.05
17:00
Real
Omladinac
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Real | 3 : 0 | Omladinac | |||||
27.05
17:30
BSK
OFK Morava
3
2
|
27.05.2018 17:30 | BSK | 3 : 2 | OFK Morava | |||||
27.05
17:30
ŠFU Derbi 2016
Gradac
2
0
|
27.05.2018 17:30 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 0 | Gradac | |||||
27.05
17:30
Šumadija
Mladost (B)
10
0
|
27.05.2018 17:30 | Šumadija | 10 : 0 | Mladost (B) | |||||
27.05
17:30
Lemind 1953
Plantaža
4
3
|
27.05.2018 17:30 | Lemind 1953 | 4 : 3 | Plantaža | |||||
27.05
11:00
Bratstvo
Radnički
2
0
|
27.05.2018 11:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Radnički | |||||
27.05
17:30
Milanovo
Sušica 2012
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Milanovo | 4 : 2 | Sušica 2012 | |||||
27.05
17:30
Moravac (P)
Marjan MB
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Moravac (P) | 1 : 2 | Marjan MB |
27.05
17:00
Polet (DL)
Crvena Jabuka
5
5
|
27.05.2018 17:00 | Polet (DL) | 5 : 5 | Crvena Jabuka | |||||
27.05
13:00
OFK Paljuvi
Polet (T)
0
2
|
27.05.2018 13:00 | OFK Paljuvi | 0 : 2 | Polet (T) | |||||
27.05
17:00
Čučuge
OFK Stublenica
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Čučuge | 0 : 3 | OFK Stublenica | |||||
27.05
17:00
Gunjevac
Joševa
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Gunjevac | 0 : 3 | Joševa | |||||
27.05
17:00
Rudar
Vrelo
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Rudar | 4 : 2 | Vrelo |
27.05
17:00
Stari drugari
Kolubara 2
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Stari drugari | 0 : 3 | Kolubara 2 | |||||
27.05
17:00
Komanice
Milenko Pavlović
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Komanice | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
27.05
11:00
Jadar 2013
Mladost (L)
2
0
|
27.05.2018 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
27.05
17:00
Rakac Stave
Mladost (VK)
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Rakac Stave | 5 : 0 | Mladost (VK) | |||||
27.05
17:00
Polet
Bujačić
3
3
|
27.05.2018 17:00 | Polet | 3 : 3 | Bujačić | |||||
27.05
17:00
Borac
Rajac
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Borac | 0 : 2 | Rajac |
27.05
17:30
Jugovići
Velika Drenova
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Jugovići | 0 : 3 | Velika Drenova | |||||
27.05
17:30
Polet 57
Omladinac
5
0
|
27.05.2018 17:30 | Polet 57 | 5 : 0 | Omladinac | |||||
27.05
17:30
Trudbenik
Stari Trstenik
4
5
|
27.05.2018 17:30 | Trudbenik | 4 : 5 | Stari Trstenik | |||||
27.05
17:30
Mladi Gorani
Beli Orlovi
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Mladi Gorani | 2 : 1 | Beli Orlovi | |||||
27.05
17:30
Rubin (DS)
Borac
1
2
|
27.05.2018 17:30 | Rubin (DS) | 1 : 2 | Borac | |||||
27.05
17:30
Sloga (L)
Rubin (Z)
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Sloga (L) | 3 : 1 | Rubin (Z) | |||||
27.05
17:30
Mladost (DK)
14. Oktobar
5
3
|
27.05.2018 17:30 | Mladost (DK) | 5 : 3 | 14. Oktobar |
27.05
Terekves
Napredak Č
7
2
|
27.05.2018 | Terekves | 7 : 2 | Napredak Č | |||||
27.05
Budućnost
2. Oktobar
3
5
|
27.05.2018 | Budućnost | 3 : 5 | 2. Oktobar | |||||
27.05
Omladinac
Delija
0
5
|
27.05.2018 | Omladinac | 0 : 5 | Delija | |||||
27.05
17:00
Roham
Napredak BT
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Roham | 1 : 3 | Napredak BT | |||||
27.05
1.Oktobar
Bega
4
3
|
27.05.2018 | 1.Oktobar | 4 : 3 | Bega |
27.05
17:00
Vinogradi DB
Divostin
4
2
|
27.05.2018 17:00 | Vinogradi DB | 4 : 2 | Divostin | |||||
27.05
17:00
OFK Bagremar
Maršić
2
0
|
27.05.2018 17:00 | OFK Bagremar | 2 : 0 | Maršić | |||||
27.05
17:00
Seljak
Košutnjak
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Seljak | 3 : 0 | Košutnjak |
27.05
17:00
Omladinac (D)
Dinamo 1923
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 0 | Dinamo 1923 | |||||
27.05
17:00
Partizan
Polet
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Partizan | 2 : 2 | Polet | |||||
27.05
17:00
Kordun
Jedinstvo
6
0
|
27.05.2018 17:00 | Kordun | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:00
Hajduk
Radnički 1918
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk | 1 : 3 | Radnički 1918 | |||||
27.05
17:00
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
4
3
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac (B) | 4 : 3 | Aleksa Šantić | |||||
27.05
17:00
Dunav
Rastina 1918
6
1
|
27.05.2018 17:00 | Dunav | 6 : 1 | Rastina 1918 |
27.05
17:00
Šamot
Jasenica
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Šamot | 1 : 2 | Jasenica | |||||
27.05
17:00
Plaskovac
Kopljari
6
1
|
27.05.2018 17:00 | Plaskovac | 6 : 1 | Kopljari | |||||
27.05
17:00
Brezovac
Sloga
2
2
|
27.05.2018 17:00 | Brezovac | 2 : 2 | Sloga |
27.05
17:00
Dunavac (P)
Žitkovica 2017
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Dunavac (P) | 2 : 1 | Žitkovica 2017 | |||||
27.05
17:00
Napredak 1934
Sloga (M)
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Napredak 1934 | 3 : 2 | Sloga (M) | |||||
27.05
17:00
Radnički (P)
Obilić (Ž)
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Radnički (P) | 1 : 4 | Obilić (Ž) | |||||
27.05
17:00
Sirakovo
Polet (V)
8
2
|
27.05.2018 17:00 | Sirakovo | 8 : 2 | Polet (V) | |||||
27.05
17:00
Desine
Napredak (P)
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Desine | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
27.05
17:00
Stig 1955
Dizel
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Stig 1955 | 3 : 2 | Dizel |
27.05
17:00
Sloga 1952
Bata Bulić
9
2
|
27.05.2018 17:00 | Sloga 1952 | 9 : 2 | Bata Bulić | |||||
27.05
17:00
Omladinac (Š)
Jasenovac
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac (Š) | 3 : 0 | Jasenovac | |||||
27.05
17:00
Omladinac (B)
BSK 1924
6
2
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac (B) | 6 : 2 | BSK 1924 | |||||
27.05
17:00
Mladost (R)
Krilaš
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (R) | 3 : 2 | Krilaš | |||||
27.05
17:00
Integral
Napredak (S)
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Integral | 1 : 2 | Napredak (S) |
27.05
17:30
Palić
Lokomotiva
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Palić | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
27.05
17:30
Elektrovojvodina
Solid
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Elektrovojvodina | 6 : 1 | Solid | |||||
27.05
17:30
OFK Mala Bosna 2015
Čantavir
0
1
|
27.05.2018 17:30 | OFK Mala Bosna 2015 | 0 : 1 | Čantavir | |||||
27.05
17:30
Đurđin
Bikovo
2
3
|
27.05.2018 17:30 | Đurđin | 2 : 3 | Bikovo | |||||
27.05
17:30
Žednik
Hajduk
6
0
|
27.05.2018 17:30 | Žednik | 6 : 0 | Hajduk | |||||
27.05
17:30
Udarnik Višnjevac
Bratstvo
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Udarnik Višnjevac | 3 : 1 | Bratstvo |
27.05
17:00
Obilić
Dinamo
5
0
|
27.05.2018 17:00 | Obilić | 5 : 0 | Dinamo | |||||
27.05
17:00
Bačka
Centar
6
4
|
27.05.2018 17:00 | Bačka | 6 : 4 | Centar | |||||
27.05
17:00
Čenej
Fruškogorac
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Čenej | 0 : 3 | Fruškogorac | |||||
27.05
17:00
Miletić
Borac
6
0
|
27.05.2018 17:00 | Miletić | 6 : 0 | Borac | |||||
27.05
17:00
Titel
Moskva
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Titel | 0 : 2 | Moskva |
27.05
17:30
Jadran
Tornjoš
0
7
|
27.05.2018 17:30 | Jadran | 0 : 7 | Tornjoš | |||||
27.05
17:30
AFK
Tromedja
10
0
|
27.05.2018 17:30 | AFK | 10 : 0 | Tromedja | |||||
27.05
17:30
Tisa
Bačka
4
2
|
27.05.2018 17:30 | Tisa | 4 : 2 | Bačka | |||||
27.05
17:30
Slavija
Šampion
2
0
|
27.05.2018 17:30 | Slavija | 2 : 0 | Šampion | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo (SK)
Sloga
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Jedinstvo (SK) | 0 : 3 | Sloga | |||||
27.05
17:30
Graničar
Jedinstvo (M)
2
2
|
27.05.2018 17:30 | Graničar | 2 : 2 | Jedinstvo (M) |
27.05
17:00
Pobeda
Mladost
3
3
|
27.05.2018 17:00 | Pobeda | 3 : 3 | Mladost | |||||
27.05
17:00
Mladost Radost
Eđšeg
6
1
|
27.05.2018 17:00 | Mladost Radost | 6 : 1 | Eđšeg | |||||
27.05
17:00
Tomislavci
Jedinstvo
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Tomislavci | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:00
Sloboda
Budućnost
0
3
|
27.05.2018 17:00 | Sloboda | 0 : 3 | Budućnost | |||||
27.05
17:00
Vojvodina
Krivaja
12
0
|
27.05.2018 17:00 | Vojvodina | 12 : 0 | Krivaja |
27.05
17:00
Pobeda
Mladost
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Pobeda | 2 : 1 | Mladost | |||||
27.05
17:00
Jerma
Nišavac
4
0
|
27.05.2018 17:00 | Jerma | 4 : 0 | Nišavac | |||||
27.05
17:00
Veliki Suvodol
Temac
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Veliki Suvodol | 1 : 3 | Temac | |||||
27.05
17:00
Lokomotiva
Željuša
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Željuša |
27.05
18:15
Kulpin
Neštin
9
1
|
27.05.2018 18:15 | Kulpin | 9 : 1 | Neštin | |||||
27.05
18:15
Bačka
Maglić
2
2
|
27.05.2018 18:15 | Bačka | 2 : 2 | Maglić | |||||
27.05
18:15
Sloga
Borac 46
2
4
|
27.05.2018 18:15 | Sloga | 2 : 4 | Borac 46 | |||||
27.05
18:15
Krivanj
Tvrdjava
0
5
|
27.05.2018 18:15 | Krivanj | 0 : 5 | Tvrdjava | |||||
27.05
18:15
Borac
Naša Zvezda
6
4
|
27.05.2018 18:15 | Borac | 6 : 4 | Naša Zvezda |
27.05
Jelica
Jedinstvo
0
6
|
27.05.2018 | Jelica | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
27.05
Vrelo
Brezova
3
2
|
27.05.2018 | Vrelo | 3 : 2 | Brezova | |||||
27.05
Sloga
Bjelica
1
4
|
27.05.2018 | Sloga | 1 : 4 | Bjelica | |||||
27.05
Gradina
Voćar
2
5
|
27.05.2018 | Gradina | 2 : 5 | Voćar |
27.05
16:30
Morava (M)
Čačak 94
2
1
|
27.05.2018 16:30 | Morava (M) | 2 : 1 | Čačak 94 | |||||
27.05
16:30
Vujan
Planinac
0
3
|
27.05.2018 16:30 | Vujan | 0 : 3 | Planinac | |||||
27.05
16:30
Lugovi
Prijatelji
1
0
|
27.05.2018 16:30 | Lugovi | 1 : 0 | Prijatelji | |||||
27.05
16:30
Gavrilo Princip
Malba
3
0
|
27.05.2018 16:30 | Gavrilo Princip | 3 : 0 | Malba | |||||
27.05
16:30
Morava (K)
Rakova
1
2
|
27.05.2018 16:30 | Morava (K) | 1 : 2 | Rakova | |||||
27.05
16:30
Mladost (A)
Kej
2
0
|
27.05.2018 16:30 | Mladost (A) | 2 : 0 | Kej |
27.05
17:00
Veteran 2015
Mladost (R)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Veteran 2015 | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
27.05
17:00
Pobeda (Đ)
BSK
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Pobeda (Đ) | 2 : 1 | BSK | |||||
27.05
17:00
Napredak (MK)
Sloga (B)
1
6
|
27.05.2018 17:00 | Napredak (MK) | 1 : 6 | Sloga (B) | |||||
27.05
17:00
Partizan (BB)
Karađorđe (V)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Partizan (BB) | 2 : 1 | Karađorđe (V) |
27.05
17:00
Šilopaj
Donja Vrbava
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Šilopaj | 3 : 2 | Donja Vrbava | |||||
27.05
17:00
Jablanica
Mladost 09
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Jablanica | 3 : 0 | Mladost 09 | |||||
27.05
17:00
Omladinac
Takovski Ustanak
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 3 | Takovski Ustanak | |||||
27.05
17:00
Ozremica
Stella Rossa
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Ozremica | 3 : 2 | Stella Rossa |
27.05
12:00
Bakionica
Borac
2
0
|
27.05.2018 12:00 | Bakionica | 2 : 0 | Borac | |||||
27.05
14:30
Blagaja
Dobrinjac
5
2
|
27.05.2018 14:30 | Blagaja | 5 : 2 | Dobrinjac | |||||
27.05
14:00
Plavi Tok
Trešnjica
4
2
|
27.05.2018 14:00 | Plavi Tok | 4 : 2 | Trešnjica |
27.05
Udarnik
Budućnost
1
4
|
27.05.2018 | Udarnik | 1 : 4 | Budućnost | |||||
27.05
Palanka
Beli Orlovi
4
3
|
27.05.2018 | Palanka | 4 : 3 | Beli Orlovi | |||||
27.05
Železničar
Glavaš
3
0
|
27.05.2018 | Železničar | 3 : 0 | Glavaš |
27.05
17:00
Jedinstvo
Palilulac
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Palilulac | |||||
27.05
17:00
Sloga
Hajduk
1
5
|
27.05.2018 17:00 | Sloga | 1 : 5 | Hajduk |
27.05
17:00
Čarapan
Mudrakovac
2
6
|
27.05.2018 17:00 | Čarapan | 2 : 6 | Mudrakovac | |||||
27.05
17:00
Kapidžija
Jedinstvo 1936
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Kapidžija | 1 : 4 | Jedinstvo 1936 | |||||
27.05
17:00
Žabare
Sebečevac
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Žabare | 1 : 0 | Sebečevac | |||||
27.05
11:00
Mladost VPD
Rasina
2
0
|
27.05.2018 11:00 | Mladost VPD | 2 : 0 | Rasina |
27.05
17:00
Sloga
Jezava
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Jezava | |||||
27.05
17:00
Omladinac
Landol
3
3
|
27.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 3 | Landol |
27.05
17:00
Kolarac
Lunjevac
2
0
|
27.05.2018 17:00 | Kolarac | 2 : 0 | Lunjevac | |||||
27.05
17:00
Drugovac
Badljevica
1
1
|
27.05.2018 17:00 | Drugovac | 1 : 1 | Badljevica | |||||
27.05
17:00
Petrijevac
Petlić SD 026
0
7
|
27.05.2018 17:00 | Petrijevac | 0 : 7 | Petlić SD 026 |
27.05
17:00
Skobalj
Cepelin 026
4
1
|
27.05.2018 17:00 | Skobalj | 4 : 1 | Cepelin 026 | |||||
27.05
17:00
Hajduk Veljko 1934
Vučak
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 0 | Vučak | |||||
27.05
17:00
OFK Slavija
Budućnost
1
4
|
27.05.2018 17:00 | OFK Slavija | 1 : 4 | Budućnost |
27.05
17:30
Polet
Sloga (R)
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Polet | 6 : 1 | Sloga (R) | |||||
27.05
11:00
Torpedo
Sparta
4
2
|
27.05.2018 11:00 | Torpedo | 4 : 2 | Sparta | |||||
27.05
11:00
Petrovac 74
Mladost 2013
4
3
|
27.05.2018 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 3 | Mladost 2013 | |||||
27.05
17:30
Dragojevac
Verko
2
1
|
27.05.2018 17:30 | Dragojevac | 2 : 1 | Verko | |||||
27.05
17:30
Hajduk
Jedinstvo 2014
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Jedinstvo 2014 |
27.05
17:30
Vihor
OFK Juhor 2016
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Vihor | 0 : 3 | OFK Juhor 2016 | |||||
27.05
17:30
Donja Mutnica
Budućnost
2
3
|
27.05.2018 17:30 | Donja Mutnica | 2 : 3 | Budućnost | |||||
27.05
17:30
Razvitak
Napredak (St)
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Razvitak | 0 : 3 | Napredak (St) | |||||
27.05
17:30
Heroj
Popovac
5
2
|
27.05.2018 17:30 | Heroj | 5 : 2 | Popovac | |||||
27.05
17:30
Radnički
BSK Buljane
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Radnički | 3 : 0 | BSK Buljane | |||||
27.05
17:30
Napredak (Sv)
Sloboda
6
2
|
27.05.2018 17:30 | Napredak (Sv) | 6 : 2 | Sloboda | |||||
27.05
17:30
ISK Izvor
Radnik
2
1
|
27.05.2018 17:30 | ISK Izvor | 2 : 1 | Radnik |
27.05
17:00
Napredak
Navalin
1
6
|
27.05.2018 17:00 | Napredak | 1 : 6 | Navalin | |||||
27.05
10:00
Jašunja
Sloboda
3
3
|
27.05.2018 10:00 | Jašunja | 3 : 3 | Sloboda |
27.05
11:00
Rudar 1973
Nomanica
0
3
|
27.05.2018 11:00 | Rudar 1973 | 0 : 3 | Nomanica |
27.05
17:00
Beloševac
Žabari
0
1
|
27.05.2018 17:00 | Beloševac | 0 : 1 | Žabari | |||||
27.05
17:00
OFK Povlen
Dupljaj 2016
3
0
|
27.05.2018 17:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Dupljaj 2016 | |||||
27.05
17:00
Gradac Pričević
Zadrugar
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Gradac Pričević | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
27.05
17:00
Sloga Gorić
Mali korak
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Sloga Gorić | 3 : 2 | Mali korak |
27.05
11:00
Jedinstvo
Pambukovica
0
7
|
27.05.2018 11:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Pambukovica | |||||
27.05
11:00
Kolubara
Zvizdar 2012
1
2
|
27.05.2018 11:00 | Kolubara | 1 : 2 | Zvizdar 2012 | |||||
27.05
11:00
Murgaš 2012
Vukona
1
1
|
27.05.2018 11:00 | Murgaš 2012 | 1 : 1 | Vukona | |||||
27.05
11:00
Strelac 001
OFK Takovo
1
3
|
27.05.2018 11:00 | Strelac 001 | 1 : 3 | OFK Takovo | |||||
27.05
11:00
Omladinac
Sloga
7
0
|
27.05.2018 11:00 | Omladinac | 7 : 0 | Sloga | |||||
27.05
11:00
Šarbane
Brgule
1
1
|
27.05.2018 11:00 | Šarbane | 1 : 1 | Brgule |
27.05
17:30
Mladost 1981
Jovo Kursula
0
3
|
27.05.2018 17:30 | Mladost 1981 | 0 : 3 | Jovo Kursula | |||||
27.05
17:30
Vrnjci
Zgodačica
4
1
|
27.05.2018 17:30 | Vrnjci | 4 : 1 | Zgodačica | |||||
27.05
17:30
Miločajac
Mladost 1925
4
0
|
27.05.2018 17:30 | Miločajac | 4 : 0 | Mladost 1925 | |||||
27.05
17:30
Šumadija (Š)
Zvezda
0
6
|
27.05.2018 17:30 | Šumadija (Š) | 0 : 6 | Zvezda |
27.05
17:30
Belica
Dobra Voda
3
6
|
27.05.2018 17:30 | Belica | 3 : 6 | Dobra Voda | |||||
27.05
17:30
Sloboda
Partizan
1
1
|
27.05.2018 17:30 | Sloboda | 1 : 1 | Partizan | |||||
27.05
17:30
Domaćin
Crni Vrh
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Domaćin | 3 : 1 | Crni Vrh | |||||
27.05
17:30
Osaonica
Trnava
1
0
|
27.05.2018 17:30 | Osaonica | 1 : 0 | Trnava | |||||
27.05
17:30
Omladinac
OFK Borac
1
3
|
27.05.2018 17:30 | Omladinac | 1 : 3 | OFK Borac |
27.05
12:00
Rudar
Mladi Borac
4
3
|
27.05.2018 12:00 | Rudar | 4 : 3 | Mladi Borac | |||||
27.05
17:30
Resava
Resavac
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Resava | 6 : 1 | Resavac | |||||
27.05
17:30
Orlovi
Viner DSV
6
1
|
27.05.2018 17:30 | Orlovi | 6 : 1 | Viner DSV | |||||
27.05
17:30
Zelenika
Planinac
3
1
|
27.05.2018 17:30 | Zelenika | 3 : 1 | Planinac | |||||
27.05
17:30
Sindjelić
Mladi Radnik
3
0
|
27.05.2018 17:30 | Sindjelić | 3 : 0 | Mladi Radnik |
27.05
17:00
Sopot
Sloga (L)
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Sopot | 1 : 3 | Sloga (L) | |||||
27.05
17:00
Sloga (Ć)
Ljubičevo
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (Ć) | 1 : 3 | Ljubičevo | |||||
27.05
17:00
Sloga (Du)
Batovac
0
1
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (Du) | 0 : 1 | Batovac |
27.05
17:00
Vihor
Mlava (B)
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Vihor | 2 : 1 | Mlava (B) | |||||
27.05
17:00
Metalac
Beli Orao
0
4
|
27.05.2018 17:00 | Metalac | 0 : 4 | Beli Orao | |||||
27.05
17:00
Vojvoda Milenko
Pobeda (SK)
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Vojvoda Milenko | 3 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
27.05
17:00
Sloga (Dr)
OFK Građanski
5
1
|
27.05.2018 17:00 | Sloga (Dr) | 5 : 1 | OFK Građanski |
27.05
17:00
Dobra
Usije
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Dobra | 3 : 0 | Usije | |||||
27.05
17:00
Mladost 1970
OFK Vinci
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost 1970 | 3 : 0 | OFK Vinci | |||||
27.05
17:00
Barič
Električar
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Barič | 3 : 1 | Električar | |||||
27.05
17:00
Borac 2016
Polet
0
5
|
27.05.2018 17:00 | Borac 2016 | 0 : 5 | Polet |
27.05
11:00
Maskar
Budućnost (B)
2
6
|
27.05.2018 11:00 | Maskar | 2 : 6 | Budućnost (B) | |||||
27.05
11:00
Krćevac 04
Mladost (R)
1
0
|
27.05.2018 11:00 | Krćevac 04 | 1 : 0 | Mladost (R) | |||||
27.05
11:00
Radoje Domanović
Jarmenovci
6
1
|
27.05.2018 11:00 | Radoje Domanović | 6 : 1 | Jarmenovci | |||||
27.05
11:00
Borac
Mladost (J)
1
4
|
27.05.2018 11:00 | Borac | 1 : 4 | Mladost (J) |
27.05
11:00
Melnica
Mladost
2
0
|
27.05.2018 11:00 | Melnica | 2 : 0 | Mladost | |||||
27.05
11:00
Mlava Trgovački
Brana Paunović
1
4
|
27.05.2018 11:00 | Mlava Trgovački | 1 : 4 | Brana Paunović |
27.05
10:00
Bečevica
Borac 1939
0
3
|
27.05.2018 10:00 | Bečevica | 0 : 3 | Borac 1939 | |||||
27.05
10:00
Jedinstvo
Grivac
3
0
|
27.05.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Grivac |
27.05
17:00
Dunavac 1929
Srednjevo
7
0
|
27.05.2018 17:00 | Dunavac 1929 | 7 : 0 | Srednjevo | |||||
27.05
17:00
Sloga Top
Baštovan 2015
1
3
|
27.05.2018 17:00 | Sloga Top | 1 : 3 | Baštovan 2015 | |||||
27.05
17:00
Kumane
Ram
3
2
|
27.05.2018 17:00 | Kumane | 3 : 2 | Ram | |||||
27.05
17:00
Stiški Kurjak
Pek (K)
2
5
|
27.05.2018 17:00 | Stiški Kurjak | 2 : 5 | Pek (K) |
27.05
17:30
Hajduk
Banat (V)
7
0
|
27.05.2018 17:30 | Hajduk | 7 : 0 | Banat (V) |
27.05
11:00
Sloga 1945
Napredak 1927
1
3
|
27.05.2018 11:00 | Sloga 1945 | 1 : 3 | Napredak 1927 | |||||
27.05
11:00
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
5
1
|
27.05.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 5 : 1 | Stig (MC) |
27.05
17:00
Proleter
Jedinstvo
1
2
|
27.05.2018 17:00 | Proleter | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:00
Budućnost
BSK
3
4
|
27.05.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 4 | BSK |
27.05
16:00
KMF Aranđelovac
Misača
2
3
|
27.05.2018 16:00 | KMF Aranđelovac | 2 : 3 | Misača |
27.05
17:00
Mladost (CK)
Mladost (B)
3
0
|
27.05.2018 17:00 | Mladost (CK) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
27.05
17:00
Badnjevac
Feniks
1
0
|
27.05.2018 17:00 | Badnjevac | 1 : 0 | Feniks |
27.05
11:00
Kruševica
Grkljane
1
2
|
27.05.2018 11:00 | Kruševica | 1 : 2 | Grkljane | |||||
27.05
17:00
Gaglovo
Globoder
0
2
|
27.05.2018 17:00 | Gaglovo | 0 : 2 | Globoder | |||||
27.05
17:00
Padež
Štitari
3
1
|
27.05.2018 17:00 | Padež | 3 : 1 | Štitari | |||||
27.05
17:00
Polet (K)
Polet (Š)
1
4
|
27.05.2018 17:00 | Polet (K) | 1 : 4 | Polet (Š) |
27.05
11:00
Mladost
Rankovac
0
5
|
27.05.2018 11:00 | Mladost | 0 : 5 | Rankovac |
27.05
17:30
PSS-192
Dražmirovac
4
1
|
27.05.2018 17:30 | PSS-192 | 4 : 1 | Dražmirovac | |||||
27.05
17:30
Lipar
Napredak
3
2
|
27.05.2018 17:30 | Lipar | 3 : 2 | Napredak |
27.05
11:00
Galeb
Korman
0
2
|
27.05.2018 11:00 | Galeb | 0 : 2 | Korman | |||||
27.05
11:00
Sava
OFK Jelen
0
0
|
27.05.2018 11:00 | Sava | 0 : 0 | OFK Jelen |
27.05
11:00
Culjković
Partizan
3
2
|
27.05.2018 11:00 | Culjković | 3 : 2 | Partizan |
27.05
17:00
Požarevac
Napredak
2
1
|
27.05.2018 17:00 | Požarevac | 2 : 1 | Napredak |
27.05
11:00
Bačka 1901
Borac (NS)
6
3
|
27.05.2018 11:00 | Bačka 1901 | 6 : 3 | Borac (NS) | |||||
27.05
10:00
Dinamo 1945
Vojvodina
3
1
|
27.05.2018 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 1 | Vojvodina |
27.05
11:00
Sindjelć
Kolubara
0
1
|
27.05.2018 11:00 | Sindjelć | 0 : 1 | Kolubara | |||||
27.05
12:30
Zemun
Radnički (O)
3
1
|
27.05.2018 12:30 | Zemun | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
27.05
12:00
IMT
Grafičar
1
1
|
27.05.2018 12:00 | IMT | 1 : 1 | Grafičar | |||||
27.05
10:00
Radnički (NB)
Brodarac 2
1
0
|
27.05.2018 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Brodarac 2 |
27.05
11:00
DIF
Vinča
3
0
|
27.05.2018 11:00 | DIF | 3 : 0 | Vinča | |||||
27.05
09:00
Žarkovo
Novi Beograd
2
2
|
27.05.2018 09:00 | Žarkovo | 2 : 2 | Novi Beograd |
27.05
10:00
ČSK Pivara
TSC
0
4
|
27.05.2018 10:00 | ČSK Pivara | 0 : 4 | TSC |
27.05
10:00
Crvena zvezda
Petar Puača
0
3
|
27.05.2018 10:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
27.05
10:00
Veternik
Proleter (NS)
0
5
|
27.05.2018 10:00 | Veternik | 0 : 5 | Proleter (NS) |
27.05
09:00
Lokomotiva MK
IMT MO
2
0
|
27.05.2018 09:00 | Lokomotiva MK | 2 : 0 | IMT MO | |||||
27.05
08:30
Internacional MK
Radnički MK
2
1
|
27.05.2018 08:30 | Internacional MK | 2 : 1 | Radnički MK |
27.05
11:00
Brodarac
Jagodina
2
1
|
27.05.2018 11:00 | Brodarac | 2 : 1 | Jagodina |
27.05
13:00
Spartak
Dinamo 1945
1
1
|
27.05.2018 13:00 | Spartak | 1 : 1 | Dinamo 1945 |
27.05
11:00
Internacional
Lokomotiva
2
1
|
27.05.2018 11:00 | Internacional | 2 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.05
20:00
011
Borča
2
2
|
27.05.2018 20:00 | 011 | 2 : 2 | Borča | |||||
27.05
13:00
Radnički (NB)
Studenski grad
2
1
|
27.05.2018 13:00 | Radnički (NB) | 2 : 1 | Studenski grad | |||||
27.05
14:00
Teleoptik
Radnički (O)
1
1
|
27.05.2018 14:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Radnički (O) |
27.05
10:00
Zmaj 1953
Novi Beograd
2
1
|
27.05.2018 10:00 | Zmaj 1953 | 2 : 1 | Novi Beograd | |||||
27.05
10:00
Budućnost
Rakovica
0
2
|
27.05.2018 10:00 | Budućnost | 0 : 2 | Rakovica |
27.05
11:00
Bane
Tutin
3
0
|
27.05.2018 11:00 | Bane | 3 : 0 | Tutin |
27.05
12:00
Bečkerek 023
Železničar (P)
3
2
|
27.05.2018 12:00 | Bečkerek 023 | 3 : 2 | Železničar (P) |
27.05
10:00
Radnički (SM)
RFK NS 1921
1
7
|
27.05.2018 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 7 | RFK NS 1921 |
27.05
12:00
Bečej 1918
Hajduk Junior
2
5
|
27.05.2018 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 5 | Hajduk Junior |
27.05
10:00
Čukarički MK
Crvena zvezda MK
1
2
|
27.05.2018 10:00 | Čukarički MK | 1 : 2 | Crvena zvezda MK | |||||
27.05
10:00
Voždovac MK
Zemun MK
0
0
|
27.05.2018 10:00 | Voždovac MK | 0 : 0 | Zemun MK |
27.05
13:00
Rad B MK
011 MK
0
1
|
27.05.2018 13:00 | Rad B MK | 0 : 1 | 011 MK | |||||
27.05
11:00
Obrenovac 1905 MK
IMT
3
0
|
27.05.2018 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 3 : 0 | IMT | |||||
27.05
12:30
OFK Beograd B MK
Kolubara MK
2
1
|
27.05.2018 12:30 | OFK Beograd B MK | 2 : 1 | Kolubara MK |
27.05
10:00
Leštane MK
Rakovica MK
11
0
|
27.05.2018 10:00 | Leštane MK | 11 : 0 | Rakovica MK | |||||
27.05
15:00
OLE MK
Banja MK
11
0
|
27.05.2018 15:00 | OLE MK | 11 : 0 | Banja MK |
27.05
13:30
Spartak
Dinamo 1945
2
3
|
27.05.2018 13:30 | Spartak | 2 : 3 | Dinamo 1945 |
27.05
12:00
Teleoptik
Zemun
0
1
|
27.05.2018 12:00 | Teleoptik | 0 : 1 | Zemun |
27.05
12:00
Lokomotiva
Studentski Grad
6
0
|
27.05.2018 12:00 | Lokomotiva | 6 : 0 | Studentski Grad | |||||
27.05
10:00
BSK
Dominus
5
0
|
27.05.2018 10:00 | BSK | 5 : 0 | Dominus | |||||
27.05
16:00
Radnički (NB)
BASK
4
0
|
27.05.2018 16:00 | Radnički (NB) | 4 : 0 | BASK |
27.05
14:00
Komgrap
Milutinac
2
8
|
27.05.2018 14:00 | Komgrap | 2 : 8 | Milutinac |
27.05
10:00
Hajdučica
Banat (I)
4
0
|
27.05.2018 10:00 | Hajdučica | 4 : 0 | Banat (I) | |||||
27.05
11:00
Mladost
Jedinstvo (V)
3
1
|
27.05.2018 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
27.05
12:00
Proleter
Budućnost (A)
1
2
|
27.05.2018 12:00 | Proleter | 1 : 2 | Budućnost (A) | |||||
27.05
10:00
Partizan (U)
Sloga
2
1
|
27.05.2018 10:00 | Partizan (U) | 2 : 1 | Sloga |
27.05
10:00
Zabrezje
Posavina
11
0
|
27.05.2018 10:00 | Zabrezje | 11 : 0 | Posavina | |||||
27.05
10:00
Urovci
Krtinska
8
3
|
27.05.2018 10:00 | Urovci | 8 : 3 | Krtinska | |||||
27.05
10:00
Zvezda
Belo Polje
3
5
|
27.05.2018 10:00 | Zvezda | 3 : 5 | Belo Polje | |||||
27.05
10:00
Duboko
Buducnost
4
3
|
27.05.2018 10:00 | Duboko | 4 : 3 | Buducnost |
27.05
12:00
KMF Aranđelovac
Derbi 2017
9
0
|
27.05.2018 12:00 | KMF Aranđelovac | 9 : 0 | Derbi 2017 |
27.05
10:00
Bečkerek 023
Železničar (P)
2
2
|
27.05.2018 10:00 | Bečkerek 023 | 2 : 2 | Železničar (P) |
27.05
10:00
Bečej 1918
Hajduk Junior
3
5
|
27.05.2018 10:00 | Bečej 1918 | 3 : 5 | Hajduk Junior | |||||
27.05
10:00
CFK
TSC
3
1
|
27.05.2018 10:00 | CFK | 3 : 1 | TSC |
27.05
10:00
Srem (SM)
Inđija
3
3
|
27.05.2018 10:00 | Srem (SM) | 3 : 3 | Inđija | |||||
27.05
10:00
Prof. Bolesnikov
Index
3
0
|
27.05.2018 10:00 | Prof. Bolesnikov | 3 : 0 | Index | |||||
27.05
10:00
Radnički (SM)
RFK NS1921
3
1
|
27.05.2018 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | RFK NS1921 |
27.05
18:30
011 MK
BSK Borča MK
3
1
|
27.05.2018 18:30 | 011 MK | 3 : 1 | BSK Borča MK | |||||
27.05
10:00
Partizan MK
Brodarac MK
4
0
|
27.05.2018 10:00 | Partizan MK | 4 : 0 | Brodarac MK | |||||
27.05
09:00
Rad MK
Radnički (NB) MK
0
0
|
27.05.2018 09:00 | Rad MK | 0 : 0 | Radnički (NB) MK | |||||
27.05
10:00
Zemun MK
OFK Beograd MK
2
1
|
27.05.2018 10:00 | Zemun MK | 2 : 1 | OFK Beograd MK |
27.05
11:00
PKB MK
Voždovac B
0
2
|
27.05.2018 11:00 | PKB MK | 0 : 2 | Voždovac B | |||||
27.05
10:00
GSP Polet MK
Vrčin MK
4
1
|
27.05.2018 10:00 | GSP Polet MK | 4 : 1 | Vrčin MK |
27.05
10:00
Petlić MK
Jedinstvo MK
0
3
|
27.05.2018 10:00 | Petlić MK | 0 : 3 | Jedinstvo MK | |||||
27.05
14:30
Crvena zvezda MML MK
BASK MK
2
3
|
27.05.2018 14:30 | Crvena zvezda MML MK | 2 : 3 | BASK MK | |||||
27.05
14:30
Lokomotiva MK
Žarkovo MK
0
0
|
27.05.2018 14:30 | Lokomotiva MK | 0 : 0 | Žarkovo MK |
27.05
11:00
Sloga Radnički
Zemun
1
8
|
27.05.2018 11:00 | Sloga Radnički | 1 : 8 | Zemun | |||||
27.05
17:30
Crvena zvezda
Kolubara
13
0
|
27.05.2018 17:30 | Crvena zvezda | 13 : 0 | Kolubara |
27.05
10:00
OLE
BSK Borča
4
1
|
27.05.2018 10:00 | OLE | 4 : 1 | BSK Borča | |||||
27.05
14:30
Sindjelić
Radnički (NB)
3
1
|
27.05.2018 14:30 | Sindjelić | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
27.05
08:30
Brodarac 1947
BSK 1925
0
1
|
27.05.2018 08:30 | Brodarac 1947 | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
27.05
10:00
Kolubara
Teleoptik
2
3
|
27.05.2018 10:00 | Kolubara | 2 : 3 | Teleoptik | |||||
27.05
10:00
OFK Beograd
Voždovac
3
1
|
27.05.2018 10:00 | OFK Beograd | 3 : 1 | Voždovac | |||||
27.05
11:00
Rad
Radnički (O)
4
1
|
27.05.2018 11:00 | Rad | 4 : 1 | Radnički (O) |
27.05
09:00
Spartak '06
Bačka 1901
2
0
|
27.05.2018 09:00 | Spartak '06 | 2 : 0 | Bačka 1901 |
27.05
10:00
Fer Plej 06
Budućnost
3
2
|
27.05.2018 10:00 | Fer Plej 06 | 3 : 2 | Budućnost | |||||
27.05
14:00
Dominus
Lola
3
0
|
27.05.2018 14:00 | Dominus | 3 : 0 | Lola |
27.05
12:30
Crvenka
Torlak
1
2
|
27.05.2018 12:30 | Crvenka | 1 : 2 | Torlak | |||||
27.05
10:00
Palilulac
Banja
6
1
|
27.05.2018 10:00 | Palilulac | 6 : 1 | Banja | |||||
27.05
10:00
Zvezdara
Beograd 1929
1
18
|
27.05.2018 10:00 | Zvezdara | 1 : 18 | Beograd 1929 |
27.05
Partizan
Omladinac
1
10
|
27.05.2018 | Partizan | 1 : 10 | Omladinac | |||||
27.05
Buducnost
Skela
2
1
|
27.05.2018 | Buducnost | 2 : 1 | Skela |
27.05
20:00
Jedinstvo
Morava
37
30
|
27.05.2018 20:00 | Jedinstvo | 37 : 30 | Morava |
27.05
18:00
Apatin
Sivac 69
25
28
|
27.05.2018 18:00 | Apatin | 25 : 28 | Sivac 69 |
27.05
19:00
Jastrebac
Radnički
24
33
|
27.05.2018 19:00 | Jastrebac | 24 : 33 | Radnički |
27.05
17:00
Dalmatinac
Vojvoda Stepa
32
29
|
27.05.2018 17:00 | Dalmatinac | 32 : 29 | Vojvoda Stepa | |||||
27.05
16:30
Nova Pazova 1957
Titel
34
23
|
27.05.2018 16:30 | Nova Pazova 1957 | 34 : 23 | Titel | |||||
27.05
18:00
Zrenjanin
Slavija
24
30
|
27.05.2018 18:00 | Zrenjanin | 24 : 30 | Slavija | |||||
27.05
17:00
Metalac
ORK Pančevo
33
33
|
27.05.2018 17:00 | Metalac | 33 : 33 | ORK Pančevo |
27.05
18:00
Borac
Sombor
18
37
|
27.05.2018 18:00 | Borac | 18 : 37 | Sombor |
27.05
18:30
Jedinstvo
Obilić
39
16
|
27.05.2018 18:30 | Jedinstvo | 39 : 16 | Obilić |
27.05
20:00
Glogonj
Vladimirovac
21
18
|
27.05.2018 20:00 | Glogonj | 21 : 18 | Vladimirovac |
27.05
13:00
Vojka
Radnički
26
20
|
27.05.2018 13:00 | Vojka | 26 : 20 | Radnički | |||||
27.05
20:00
Hajduk
Ruma
24
19
|
27.05.2018 20:00 | Hajduk | 24 : 19 | Ruma |
27.05
19:30
Partizan
Dinamo
33
32
|
27.05.2018 19:30 | Partizan | 33 : 32 | Dinamo | |||||
27.05
18:00
Železničar 1949
Vojvodina
21
15
|
27.05.2018 18:00 | Železničar 1949 | 21 : 15 | Vojvodina |
27.05
18:00
Deronje
Jadran
23
30
|
27.05.2018 18:00 | Deronje | 23 : 30 | Jadran | |||||
27.05
20:00
Mladost
Ravangrad
34
32
|
27.05.2018 20:00 | Mladost | 34 : 32 | Ravangrad | |||||
27.05
19:30
Sloven
Petrovaradin
29
16
|
27.05.2018 19:30 | Sloven | 29 : 16 | Petrovaradin | |||||
27.05
20:00
Želja
Mokrin
31
32
|
27.05.2018 20:00 | Želja | 31 : 32 | Mokrin |
27.05
18:00
Naisa 2
Vranje
42
23
|
27.05.2018 18:00 | Naisa 2 | 42 : 23 | Vranje | |||||
27.05
19:00
Rtanj
Topličanin
17
29
|
27.05.2018 19:00 | Rtanj | 17 : 29 | Topličanin | |||||
27.05
19:00
Dubočica
Žitorađa
26
40
|
27.05.2018 19:00 | Dubočica | 26 : 40 | Žitorađa |
27.05
20:00
Vrbas
Zaječar 1949
21
21
|
27.05.2018 20:00 | Vrbas | 21 : 21 | Zaječar 1949 |
27.05
19:00
Nova Pazova
Novi Pazar
5
2
|
27.05.2018 19:00 | Nova Pazova | 5 : 2 | Novi Pazar |
27.05
16:30
Dorćol
Partizan
20
60
|
27.05.2018 16:30 | Dorćol | 20 : 60 | Partizan |
27.05
13:00
Dinamo 1954
Vojvodina
24
24
|
27.05.2018 13:00 | Dinamo 1954 | 24 : 24 | Vojvodina |
27.05
Golden Bears Bor
Mammoths Kikinda
29
26
|
27.05.2018 | Golden Bears Bor | 29 : 26 | Mammoths Kikinda | |||||
27.05
Wild Boars Kragujevac
Black Hornets
67
27
|
27.05.2018 | Wild Boars Kragujevac | 67 : 27 | Black Hornets | |||||
27.05
Indians Inđija
Blue Dragons Beograd
28
0
|
27.05.2018 | Indians Inđija | 28 : 0 | Blue Dragons Beograd |
27.05
13:30
Pirates Zemun
Lavovi Vršac
13
18
|
27.05.2018 13:30 | Pirates Zemun | 13 : 18 | Lavovi Vršac | |||||
27.05
17:00
Panthers Pančevo
Sharks Šabac
18
6
|
27.05.2018 17:00 | Panthers Pančevo | 18 : 6 | Sharks Šabac |