27.05
17:30
Omladinac
Pobeda
3
3
|
27.05.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 3 | Pobeda |
27.05
17:00
Bačka 1901
Omladinac
0
1
|
27.05.2017 17:00 | Bačka 1901 | 0 : 1 | Omladinac | |||||
27.05
17:00
Železničar
Bratstvo 1946
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Železničar | 1 : 1 | Bratstvo 1946 | |||||
27.05
17:00
Radnički (SM)
Radnički (Š)
1
3
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (SM) | 1 : 3 | Radnički (Š) | |||||
27.05
17:00
TSC
Sloga
1
0
|
27.05.2017 17:00 | TSC | 1 : 0 | Sloga | |||||
27.05
17:00
Radnički (Zr)
Cement
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Cement | |||||
27.05
17:00
Crvena zvezda (NS)
Dunav
3
2
|
27.05.2017 17:00 | Crvena zvezda (NS) | 3 : 2 | Dunav | |||||
27.05
17:00
Radnički (NP)
Borac (S)
0
2
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Borac (S) |
27.05
17:00
Mladost (T)
Polet (K)
8
1
|
27.05.2017 17:00 | Mladost (T) | 8 : 1 | Polet (K) | |||||
27.05
17:00
Zadrugar
Sloga (Č)
2
7
|
27.05.2017 17:00 | Zadrugar | 2 : 7 | Sloga (Č) | |||||
27.05
17:00
Potisje
Mladost APA
3
3
|
27.05.2017 17:00 | Potisje | 3 : 3 | Mladost APA | |||||
27.05
17:00
Tekstilac
Srbobran
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Tekstilac | 2 : 3 | Srbobran | |||||
27.05
17:00
Subotica
Bečej 1918
0
5
|
27.05.2017 17:00 | Subotica | 0 : 5 | Bečej 1918 | |||||
27.05
17:00
Radnički (S)
OFK Vrbas
1
2
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
27.05
17:00
Tisa (A)
Tavankut
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Tisa (A) | 1 : 1 | Tavankut |
27.05
17:00
Slavia
Budućnost (SC)
0
5
|
27.05.2017 17:00 | Slavia | 0 : 5 | Budućnost (SC) | |||||
27.05
17:00
Radnički (K)
ŽAK
4
0
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (K) | 4 : 0 | ŽAK | |||||
27.05
17:00
Vršac united
Kozara
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Vršac united | 1 : 1 | Kozara | |||||
27.05
17:00
Polet (N)
Proleter (BK)
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Polet (N) | 1 : 1 | Proleter (BK) | |||||
27.05
17:00
Radnički (S)
Jedinstvo (NB)
2
2
|
27.05.2017 17:00 | Radnički (S) | 2 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
27.05
17:00
Sloboda
Dinamo 1945
2
4
|
27.05.2017 17:00 | Sloboda | 2 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
27.05
17:00
Jedinstvo (BK)
Vojvodina 1928
3
7
|
27.05.2017 17:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 7 | Vojvodina 1928 | |||||
27.05
17:00
Sloga
Dolina
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Sloga | 3 : 1 | Dolina |
27.05
17:00
Arsenal
Radnički (K)
2
0
|
27.05.2017 17:00 | Arsenal | 2 : 0 | Radnički (K) | |||||
27.05
17:00
Sloboda (Č)
Slavija
1
4
|
27.05.2017 17:00 | Sloboda (Č) | 1 : 4 | Slavija | |||||
27.05
17:00
Takovo
Tutin
4
1
|
27.05.2017 17:00 | Takovo | 4 : 1 | Tutin |
27.05
17:00
VGSK
Borac 1932
5
0
|
27.05.2017 17:00 | VGSK | 5 : 0 | Borac 1932 | |||||
27.05
17:00
Napredak
Mladi radnik 1940
7
1
|
27.05.2017 17:00 | Napredak | 7 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
27.05
17:00
Šumadija (A)
Zvižd
5
1
|
27.05.2017 17:00 | Šumadija (A) | 5 : 1 | Zvižd | |||||
27.05
17:00
Radnički 1926
Gruža
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Radnički 1926 | 3 : 0 | Gruža |
27.05
17:00
Zadrugar
Drina
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Drina | |||||
27.05
17:00
Sloga (S)
Spartak 1924
3
2
|
27.05.2017 17:00 | Sloga (S) | 3 : 2 | Spartak 1924 | |||||
27.05
16:00
Polimlje
Sloga 1940 (BB)
3
0
|
27.05.2017 16:00 | Polimlje | 3 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
27.05
17:00
Jedinstvo 1945
Radnički Gorenje
0
6
|
27.05.2017 17:00 | Jedinstvo 1945 | 0 : 6 | Radnički Gorenje |
27.05
17:00
Sremčica
Jedinstvo
0
0
|
27.05.2017 17:00 | Sremčica | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:00
Borac (O)
Zvezdara
0
1
|
27.05.2017 17:00 | Borac (O) | 0 : 1 | Zvezdara | |||||
27.05
17:00
Borac (L)
Torlak
2
0
|
27.05.2017 17:00 | Borac (L) | 2 : 0 | Torlak | |||||
27.05
17:00
Srem
PKB Padinska Skela
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Srem | 3 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
27.05
17:00
Vrčin
Hajduk
4
4
|
27.05.2017 17:00 | Vrčin | 4 : 4 | Hajduk | |||||
27.05
17:00
Milutinac
Budućnost
4
0
|
27.05.2017 17:00 | Milutinac | 4 : 0 | Budućnost | |||||
27.05
17:00
Turbina
Avala
4
2
|
27.05.2017 17:00 | Turbina | 4 : 2 | Avala | |||||
27.05
17:00
Balkan Mirijevo
Lokomotiva
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 1 | Lokomotiva |
27.05
17:30
Radnički 1905
Panonija IM Topola
0
0
|
27.05.2017 17:30 | Radnički 1905 | 0 : 0 | Panonija IM Topola | |||||
27.05
17:30
Njegoš
Vinogradar
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Njegoš | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
27.05
17:30
Proleter (RS)
Jadran (F)
0
1
|
27.05.2017 17:30 | Proleter (RS) | 0 : 1 | Jadran (F) |
27.05
17:30
BAK
Partizan (U)
5
0
|
27.05.2017 17:30 | BAK | 5 : 0 | Partizan (U) |
27.05
17:00
Mladost (L)
Banat
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Banat | |||||
27.05
17:00
Begej
Proleter 2006
5
0
|
27.05.2017 17:00 | Begej | 5 : 0 | Proleter 2006 | |||||
27.05
17:00
Krajina
Naftagas (B)
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Krajina | 2 : 3 | Naftagas (B) | |||||
27.05
17:00
Bilećanin
Jedinstvo
0
1
|
27.05.2017 17:00 | Bilećanin | 0 : 1 | Jedinstvo |
27.05
17:00
Mitros
Napredak
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Mitros | 3 : 1 | Napredak | |||||
27.05
17:00
Sloven
Donji Petrovci
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Sloven | 3 : 1 | Donji Petrovci | |||||
27.05
17:00
Partizan
Borac
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Borac | |||||
27.05
17:00
1. Maj Ruma
Budućnost
6
0
|
27.05.2017 17:00 | 1. Maj Ruma | 6 : 0 | Budućnost |
27.05
17:30
Vinogradar
Petrovaradin
1
2
|
27.05.2017 17:30 | Vinogradar | 1 : 2 | Petrovaradin | |||||
27.05
17:30
Borac
OFK Futog
2
0
|
27.05.2017 17:30 | Borac | 2 : 0 | OFK Futog | |||||
27.05
17:30
TSK
Tatra
2
2
|
27.05.2017 17:30 | TSK | 2 : 2 | Tatra | |||||
27.05
17:30
Mladost
Proleter
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Proleter | |||||
27.05
17:30
Jedinstvo
Jugović
1
3
|
27.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Jugović | |||||
27.05
17:30
OFK Sirig
Šajkaš 1908
0
0
|
27.05.2017 17:30 | OFK Sirig | 0 : 0 | Šajkaš 1908 | |||||
27.05
17:30
Miletić
Omladinac
0
6
|
27.05.2017 17:30 | Miletić | 0 : 6 | Omladinac | |||||
27.05
17:30
Bačka
Titel
6
0
|
27.05.2017 17:30 | Bačka | 6 : 0 | Titel |
27.05
17:30
Goč
Granit
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Goč | 3 : 0 | Granit |
27.05
17:00
Ćava
Kutlovo
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Ćava | 1 : 1 | Kutlovo |
27.05
17:00
Slatina
Backovac Junajted
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Slatina | 2 : 3 | Backovac Junajted |
27.05
16:30
Ibar
Radnik
|
27.05.2017 16:30 | Ibar | : | Radnik |
27.05
13:00
Lokomotiva
Omladinac
3
4
|
27.05.2017 13:00 | Lokomotiva | 3 : 4 | Omladinac |
27.05
17:00
Polet (SD)
Rudar (Kr)
1
2
|
27.05.2017 17:00 | Polet (SD) | 1 : 2 | Rudar (Kr) | |||||
27.05
17:00
Đerdap
Mlava (ML)
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Đerdap | 2 : 3 | Mlava (ML) | |||||
27.05
17:00
Sloga 33
Mladost (B)
3
1
|
27.05.2017 17:00 | Sloga 33 | 3 : 1 | Mladost (B) |
27.05
17:00
Banjani
Kačer
6
1
|
27.05.2017 17:00 | Banjani | 6 : 1 | Kačer | |||||
27.05
17:00
Pepeljevac
Tešnjar
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Pepeljevac | 1 : 0 | Tešnjar | |||||
27.05
17:00
OFK Jabučje
Sovljak
2
0
|
27.05.2017 17:00 | OFK Jabučje | 2 : 0 | Sovljak | |||||
27.05
17:00
Radnik
Tvrdojevac
8
2
|
27.05.2017 17:00 | Radnik | 8 : 2 | Tvrdojevac |
27.05
17:00
Prvi partizan
Železničar
2
6
|
27.05.2017 17:00 | Prvi partizan | 2 : 6 | Železničar |
27.05
16:30
Krivelj
Blizna
0
0
|
27.05.2017 16:30 | Krivelj | 0 : 0 | Blizna | |||||
27.05
16:30
Rudna Glava
BSK
4
1
|
27.05.2017 16:30 | Rudna Glava | 4 : 1 | BSK | |||||
27.05
16:30
Brestovac
Polom
4
2
|
27.05.2017 16:30 | Brestovac | 4 : 2 | Polom | |||||
27.05
16:30
Zlot
Ključ
6
1
|
27.05.2017 16:30 | Zlot | 6 : 1 | Ključ |
27.05
17:30
Crvena Zvezda
Jedinstvo GVD
5
3
|
27.05.2017 17:30 | Crvena Zvezda | 5 : 3 | Jedinstvo GVD | |||||
27.05
17:30
Palilula
Naša krila
3
2
|
27.05.2017 17:30 | Palilula | 3 : 2 | Naša krila |
27.05
Polet
Real
3
0
|
27.05.2017 | Polet | 3 : 0 | Real |
27.05
17:30
Aluminijum
Crvena zastava
0
2
|
27.05.2017 17:30 | Aluminijum | 0 : 2 | Crvena zastava | |||||
27.05
17:30
OFK Niš
Morava
4
0
|
27.05.2017 17:30 | OFK Niš | 4 : 0 | Morava | |||||
27.05
17:30
Palilulac
Budućnost
4
2
|
27.05.2017 17:30 | Palilulac | 4 : 2 | Budućnost |
27.05
16:00
Tanasko Rajić
Dragoš
9
1
|
27.05.2017 16:00 | Tanasko Rajić | 9 : 1 | Dragoš | |||||
27.05
17:30
Spartak
Mladost (PR)
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Spartak | 3 : 0 | Mladost (PR) |
27.05
Pavlovac
Lugina
3
0
|
27.05.2017 | Pavlovac | 3 : 0 | Lugina | |||||
27.05
16:00
OFK Alakince
Ternoci
1
0
|
27.05.2017 16:00 | OFK Alakince | 1 : 0 | Ternoci | |||||
27.05
Južna pruga
Mladost (S)
4
1
|
27.05.2017 | Južna pruga | 4 : 1 | Mladost (S) | |||||
27.05
Levosoje
Crnotince
3
0
|
27.05.2017 | Levosoje | 3 : 0 | Crnotince |
27.05
17:00
Izmornik
Glama
2
2
|
27.05.2017 17:00 | Izmornik | 2 : 2 | Glama | |||||
27.05
17:00
Morava
Oskar
0
3
|
27.05.2017 17:00 | Morava | 0 : 3 | Oskar | |||||
27.05
17:00
Sloga
Rudar 1969
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Sloga | 3 : 0 | Rudar 1969 |
27.05
17:00
Lepušnica
Borac
4
2
|
27.05.2017 17:00 | Lepušnica | 4 : 2 | Borac | |||||
27.05
17:00
Banja
Komgrap
1
5
|
27.05.2017 17:00 | Banja | 1 : 5 | Komgrap | |||||
27.05
17:00
Brodarac
Poštar Zvezdara
5
0
|
27.05.2017 17:00 | Brodarac | 5 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
27.05
17:00
Mladi proleter
Šumadinac
1
2
|
27.05.2017 17:00 | Mladi proleter | 1 : 2 | Šumadinac | |||||
27.05
17:00
Sinđelić 2012
Institut
0
0
|
27.05.2017 17:00 | Sinđelić 2012 | 0 : 0 | Institut | |||||
27.05
17:00
Zmaj 1953
13. Maj Zemun
2
1
|
27.05.2017 17:00 | Zmaj 1953 | 2 : 1 | 13. Maj Zemun | |||||
27.05
17:00
PKB Kovilovo
Dunav
1
1
|
27.05.2017 17:00 | PKB Kovilovo | 1 : 1 | Dunav |
27.05
17:30
Rudar
Supska
3
1
|
27.05.2017 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Supska | |||||
27.05
17:30
Omladinski
15. Avgust 1950
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Omladinski | 1 : 0 | 15. Avgust 1950 | |||||
27.05
17:30
Rudar Stenjevac
Istok 63
4
3
|
27.05.2017 17:30 | Rudar Stenjevac | 4 : 3 | Istok 63 | |||||
27.05
17:30
Javor
Napredak (S)
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Javor | 3 : 0 | Napredak (S) | |||||
27.05
17:30
Borac 1805
Šumadija
0
1
|
27.05.2017 17:30 | Borac 1805 | 0 : 1 | Šumadija | |||||
27.05
17:30
Omladinac
Moravac
8
1
|
27.05.2017 17:30 | Omladinac | 8 : 1 | Moravac | |||||
27.05
17:30
Zemljoradnik
Radnički (T)
4
0
|
27.05.2017 17:30 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Radnički (T) | |||||
27.05
17:30
Moravac 2015
Mladost (S)
3
3
|
27.05.2017 17:30 | Moravac 2015 | 3 : 3 | Mladost (S) |
27.05
17:30
Osaonica
Sloga
3
1
|
27.05.2017 17:30 | Osaonica | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.05
17:30
Mladost (D)
Kupinovac
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Mladost (D) | 1 : 0 | Kupinovac | |||||
27.05
17:30
Mladi radnik
Crni Vrh
6
0
|
27.05.2017 17:30 | Mladi radnik | 6 : 0 | Crni Vrh | |||||
27.05
17:30
Mladost (G)
Šumadinac
5
0
|
27.05.2017 17:30 | Mladost (G) | 5 : 0 | Šumadinac | |||||
27.05
17:30
Kolare
Vinorača
2
0
|
27.05.2017 17:30 | Kolare | 2 : 0 | Vinorača | |||||
27.05
17:30
Mladost (K)
Ursule
3
1
|
27.05.2017 17:30 | Mladost (K) | 3 : 1 | Ursule | |||||
27.05
17:30
Zenit
Morava
4
0
|
27.05.2017 17:30 | Zenit | 4 : 0 | Morava |
27.05
17:30
Pobeda 1976
Jastrebac
3
4
|
27.05.2017 17:30 | Pobeda 1976 | 3 : 4 | Jastrebac | |||||
27.05
17:30
Sloga (K)
Jedinstvo
3
2
|
27.05.2017 17:30 | Sloga (K) | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:30
Napredak 2012
Mladi Radnik
6
1
|
27.05.2017 17:30 | Napredak 2012 | 6 : 1 | Mladi Radnik |
27.05
17:00
Bukovik
Napredak 1976
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Bukovik | 1 : 0 | Napredak 1976 | |||||
27.05
17:00
Mladost
Jedinstvo 1952
2
4
|
27.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 4 | Jedinstvo 1952 |
27.05
17:00
Atletiko
Mladost (V)
2
0
|
27.05.2017 17:00 | Atletiko | 2 : 0 | Mladost (V) |
27.05
17:00
Sloboda
Jedinstvo
1
8
|
27.05.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 8 | Jedinstvo |
27.05
17:30
Tornjoš
AFK
0
4
|
27.05.2017 17:30 | Tornjoš | 0 : 4 | AFK | |||||
27.05
17:30
Sloga
Graničar
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Sloga | 1 : 0 | Graničar | |||||
27.05
17:30
Hajduk
Slavija
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Hajduk | 3 : 0 | Slavija |
27.05
18:00
Soko
Krivanj
3
1
|
27.05.2017 18:00 | Soko | 3 : 1 | Krivanj | |||||
27.05
18:00
Maglić
Naša Zvezda
0
2
|
27.05.2017 18:00 | Maglić | 0 : 2 | Naša Zvezda | |||||
27.05
18:00
Borac
Tvrdjava
4
5
|
27.05.2017 18:00 | Borac | 4 : 5 | Tvrdjava | |||||
27.05
18:00
Budućnost
Kulpin
2
1
|
27.05.2017 18:00 | Budućnost | 2 : 1 | Kulpin | |||||
27.05
18:00
Vojvodina
Neštin
4
1
|
27.05.2017 18:00 | Vojvodina | 4 : 1 | Neštin |
27.05
17:00
Delija
Vojvodina (NM)
6
2
|
27.05.2017 17:00 | Delija | 6 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
27.05
17:00
Napredak (BT)
Roham
5
2
|
27.05.2017 17:00 | Napredak (BT) | 5 : 2 | Roham |
27.05
17:30
Grdica
Mlada krila
0
0
|
27.05.2017 17:30 | Grdica | 0 : 0 | Mlada krila |
27.05
17:00
OFK Žeželj
Erdoglija
1
2
|
27.05.2017 17:00 | OFK Žeželj | 1 : 2 | Erdoglija |
27.05
17:00
Mladost (R)
Omladinac (S)
2
0
|
27.05.2017 17:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | Omladinac (S) |
27.05
17:00
Polet (V)
Kurjače
1
2
|
27.05.2017 17:00 | Polet (V) | 1 : 2 | Kurjače |
27.05
17:00
Rudar
Kalenić
2
1
|
27.05.2017 17:00 | Rudar | 2 : 1 | Kalenić |
27.05
17:30
Knez Lazar
Rasina
10
0
|
27.05.2017 17:30 | Knez Lazar | 10 : 0 | Rasina |
27.05
17:30
Jugovići
Polet 57
2
2
|
27.05.2017 17:30 | Jugovići | 2 : 2 | Polet 57 | |||||
27.05
17:30
Stari Trstenik
Varvarin
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Stari Trstenik | 1 : 0 | Varvarin |
27.05
17:00
Pionir
Dedinje
0
0
|
27.05.2017 17:00 | Pionir | 0 : 0 | Dedinje |
27.05
17:30
Sloboda
Senjak
0
2
|
27.05.2017 17:30 | Sloboda | 0 : 2 | Senjak |
27.05
Moravac
Toplica
5
2
|
27.05.2017 | Moravac | 5 : 2 | Toplica |
27.05
16:30
Kosovo
Velika Jasikova
0
3
|
27.05.2017 16:30 | Kosovo | 0 : 3 | Velika Jasikova | |||||
27.05
16:30
Nacional
Kastrum
0
1
|
27.05.2017 16:30 | Nacional | 0 : 1 | Kastrum |
27.05
17:00
Gornje Sinkovce
Nomanica
0
4
|
27.05.2017 17:00 | Gornje Sinkovce | 0 : 4 | Nomanica | |||||
27.05
17:00
Todorovce
Turekovac
3
3
|
27.05.2017 17:00 | Todorovce | 3 : 3 | Turekovac | |||||
27.05
17:00
ŠFU Derbi 2016
Veternica
6
1
|
27.05.2017 17:00 | ŠFU Derbi 2016 | 6 : 1 | Veternica | |||||
27.05
17:00
Moravac (P)
Moravac (G)
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Moravac (P) | 2 : 3 | Moravac (G) |
27.05
11:00
B.S.K.
Soko
3
1
|
27.05.2017 11:00 | B.S.K. | 3 : 1 | Soko |
27.05
11:00
Melnica
Omladinac B
3
0
|
27.05.2017 11:00 | Melnica | 3 : 0 | Omladinac B | |||||
27.05
11:00
Mladost (L)
Napredak
1
0
|
27.05.2017 11:00 | Mladost (L) | 1 : 0 | Napredak | |||||
27.05
11:00
Udarnik 2015
Vukan
2
3
|
27.05.2017 11:00 | Udarnik 2015 | 2 : 3 | Vukan |
27.05
17:30
Velika Drenova
Topoljak
3
1
|
27.05.2017 17:30 | Velika Drenova | 3 : 1 | Topoljak |
27.05
Luk
Jadar 1961
1
1
|
27.05.2017 | Luk | 1 : 1 | Jadar 1961 | |||||
27.05
Granit
Mladost (DB)
0
0
|
27.05.2017 | Granit | 0 : 0 | Mladost (DB) |
27.05
17:30
Stara Čaršija
Šumadija
2
1
|
27.05.2017 17:30 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Šumadija |
27.05
17:30
Bogutovačka Banja
BSK 2014
2
1
|
27.05.2017 17:30 | Bogutovačka Banja | 2 : 1 | BSK 2014 |
27.05
17:30
Mladi Radnik
Partizan
1
2
|
27.05.2017 17:30 | Mladi Radnik | 1 : 2 | Partizan |
27.05
17:30
Sloboda
Omladinac
3
0
|
27.05.2017 17:30 | Sloboda | 3 : 0 | Omladinac | |||||
27.05
17:30
Stojan Lazarac
Radnik
5
1
|
27.05.2017 17:30 | Stojan Lazarac | 5 : 1 | Radnik | |||||
27.05
17:30
Bair
Šumice
3
2
|
27.05.2017 17:30 | Bair | 3 : 2 | Šumice |
27.05
17:00
Jasenovac
OFK Homolje
7
0
|
27.05.2017 17:00 | Jasenovac | 7 : 0 | OFK Homolje | |||||
27.05
17:00
Vrelo 1971
Borac
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Vrelo 1971 | 3 : 0 | Borac |
27.05
17:00
Sloga 2016
Bratstvo 1975
0
2
|
27.05.2017 17:00 | Sloga 2016 | 0 : 2 | Bratstvo 1975 |
27.05
Vinogradar
Sinđelić
3
0
|
27.05.2017 | Vinogradar | 3 : 0 | Sinđelić | |||||
27.05
Budućnost
Mladi Radnik
3
1
|
27.05.2017 | Budućnost | 3 : 1 | Mladi Radnik |
27.05
17:30
Oniks
Lipar
3
2
|
27.05.2017 17:30 | Oniks | 3 : 2 | Lipar |
27.05
17:30
Budućnost
Jedinstvo
4
1
|
27.05.2017 17:30 | Budućnost | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.05
17:30
Mladost
Lovćen
7
2
|
27.05.2017 17:30 | Mladost | 7 : 2 | Lovćen | |||||
27.05
17:30
Zeta
Bokelj
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Zeta | 1 : 0 | Bokelj | |||||
27.05
17:30
Dečić
Iskra
0
0
|
27.05.2017 17:30 | Dečić | 0 : 0 | Iskra | |||||
27.05
17:30
Sutjeska
Rudar
2
0
|
27.05.2017 17:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Rudar | |||||
27.05
17:30
Grbalj
OFK Petrovac
1
0
|
27.05.2017 17:30 | Grbalj | 1 : 0 | OFK Petrovac |
27.05
19:30
Kom
Bratstvo
5
1
|
27.05.2017 19:30 | Kom | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
27.05
19:30
Otrant Olympic
Čelik
2
0
|
27.05.2017 19:30 | Otrant Olympic | 2 : 0 | Čelik | |||||
27.05
19:30
Jezero
Igalo
1
1
|
27.05.2017 19:30 | Jezero | 1 : 1 | Igalo | |||||
27.05
19:30
Mornar
Radnički
6
1
|
27.05.2017 19:30 | Mornar | 6 : 1 | Radnički | |||||
27.05
19:30
Berane
Cetinje
4
1
|
27.05.2017 19:30 | Berane | 4 : 1 | Cetinje |
27.05
18:00
Metlić
Pocerina
1
2
|
27.05.2017 18:00 | Metlić | 1 : 2 | Pocerina |
27.05
18:00
Borac BTG
Sava
3
3
|
27.05.2017 18:00 | Borac BTG | 3 : 3 | Sava |
27.05
18:00
POFK Metaloplastika 2006
Partizan
1
3
|
27.05.2017 18:00 | POFK Metaloplastika 2006 | 1 : 3 | Partizan |
27.05
18:00
Partizan
Crvena zvezda
1
0
|
27.05.2017 18:00 | Partizan | 1 : 0 | Crvena zvezda | 1:0 |
27.05
15:00
Inđija
Mačva
2
0
|
27.05.2017 15:00 | Inđija | 2 : 0 | Mačva | |||||
27.05
15:00
Bežanija
Sloboda
4
1
|
27.05.2017 15:00 | Bežanija | 4 : 1 | Sloboda | |||||
27.05
15:00
Dinamo
Zemun
3
3
|
27.05.2017 15:00 | Dinamo | 3 : 3 | Zemun | |||||
27.05
15:00
Jagodina
Proleter
3
1
|
27.05.2017 15:00 | Jagodina | 3 : 1 | Proleter | |||||
27.05
15:00
Budućnost
Radnički
3
0
|
27.05.2017 15:00 | Budućnost | 3 : 0 | Radnički | |||||
27.05
15:00
OFK Beograd
Kolubara
5
2
|
27.05.2017 15:00 | OFK Beograd | 5 : 2 | Kolubara | |||||
27.05
15:00
Sindjelić
OFK Odžaci
3
2
|
27.05.2017 15:00 | Sindjelić | 3 : 2 | OFK Odžaci | |||||
27.05
15:00
ČSK Pivara
BSK Borča
1
2
|
27.05.2017 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 2 | BSK Borča |
27.05
18:00
Atalanta
Chievo
1
0
|
27.05.2017 18:00 | Atalanta | 1 : 0 | Chievo | |||||
27.05
18:00
Bologna
Juventus
1
2
|
27.05.2017 18:00 | Bologna | 1 : 2 | Juventus |
27.05
17:00
Obilić
Požarevac
0
2
|
27.05.2017 17:00 | Obilić | 0 : 2 | Požarevac | |||||
27.05
17:00
Napredak
Vojvodina
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Vojvodina |
27.05
Krstarica
Levač
3
0
|
27.05.2017 | Krstarica | 3 : 0 | Levač | |||||
27.05
Radnički 2012
Knjaževac 2015
2
1
|
27.05.2017 | Radnički 2012 | 2 : 1 | Knjaževac 2015 |
27.05
17:00
Veternik
OFK Hajduk
1
1
|
27.05.2017 17:00 | Veternik | 1 : 1 | OFK Hajduk |
27.05
15:30
Rudar
Budućnost (K)
2
4
|
27.05.2017 15:30 | Rudar | 2 : 4 | Budućnost (K) | |||||
27.05
12:00
Šumadija 1903
Jošanica
1
0
|
27.05.2017 12:00 | Šumadija 1903 | 1 : 0 | Jošanica |
27.05
17:00
Smederevo 1924
Šumadija
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Šumadija | |||||
27.05
14:00
Morava
Mihajlovac
2
3
|
27.05.2017 14:00 | Morava | 2 : 3 | Mihajlovac | |||||
27.05
17:00
Radnički 1926
Karadjordje
4
0
|
27.05.2017 17:00 | Radnički 1926 | 4 : 0 | Karadjordje |
27.05
17:00
Homoljac
Sloga 33
5
0
|
27.05.2017 17:00 | Homoljac | 5 : 0 | Sloga 33 | |||||
27.05
17:00
Mladi borac
VGSK
2
5
|
27.05.2017 17:00 | Mladi borac | 2 : 5 | VGSK |
27.05
16:00
Borac (Sa)
Omladinac 1927
2
6
|
27.05.2017 16:00 | Borac (Sa) | 2 : 6 | Omladinac 1927 | |||||
27.05
16:00
Polet
Glogonj
0
3
|
27.05.2017 16:00 | Polet | 0 : 3 | Glogonj | |||||
27.05
16:00
Borac (St)
Jugoslavija
4
0
|
27.05.2017 16:00 | Borac (St) | 4 : 0 | Jugoslavija |
27.05
17:00
Sloga
Napredak
0
10
|
27.05.2017 17:00 | Sloga | 0 : 10 | Napredak | |||||
27.05
11:00
Sloboda
Mladi radnik 1940
0
2
|
27.05.2017 11:00 | Sloboda | 0 : 2 | Mladi radnik 1940 |
27.05
10:00
Omladinac
Prva Iskra
8
2
|
27.05.2017 10:00 | Omladinac | 8 : 2 | Prva Iskra |
27.05
11:45
Brodarac MK
Sinđelić MK
0
6
|
27.05.2017 11:45 | Brodarac MK | 0 : 6 | Sinđelić MK |
27.05
13:00
Kiker
Jagodina
2
2
|
27.05.2017 13:00 | Kiker | 2 : 2 | Jagodina | |||||
27.05
13:00
Rad
Moravac Orion
6
0
|
27.05.2017 13:00 | Rad | 6 : 0 | Moravac Orion | |||||
27.05
13:00
Studentski Grad
Novi Pazar
1
1
|
27.05.2017 13:00 | Studentski Grad | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
27.05
13:00
Teleoptik
Zemun
0
6
|
27.05.2017 13:00 | Teleoptik | 0 : 6 | Zemun |
27.05
11:00
Borac (NS)
Spartak
2
2
|
27.05.2017 11:00 | Borac (NS) | 2 : 2 | Spartak |
27.05
10:00
Radnički (SM)
Indeks
2
3
|
27.05.2017 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 3 | Indeks |
27.05
12:00
Radnički (S)
Bačka (BP)
1
2
|
27.05.2017 12:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Bačka (BP) |
27.05
17:00
Radnički 1923
Nacional AG
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Nacional AG | |||||
27.05
17:00
Bane
Sloga (K)
2
3
|
27.05.2017 17:00 | Bane | 2 : 3 | Sloga (K) | |||||
27.05
17:00
Tutin
Apolon 4
0
3
|
27.05.2017 17:00 | Tutin | 0 : 3 | Apolon 4 |
27.05
17:00
Šumadija 1903
Jošanica
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Jošanica | |||||
27.05
17:00
Mokra Gora
Apolon (K)
3
0
|
27.05.2017 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Apolon (K) |
27.05
12:00
Donjošorac Sunrise
Loznica
3
4
|
27.05.2017 12:00 | Donjošorac Sunrise | 3 : 4 | Loznica | |||||
27.05
12:00
Radnički (V)
Železničar
|
27.05.2017 12:00 | Radnički (V) | : | Železničar | |||||
27.05
11:00
Senjak
Jedinstvo
|
27.05.2017 11:00 | Senjak | : | Jedinstvo | |||||
27.05
12:00
Drina
Savacium
|
27.05.2017 12:00 | Drina | : | Savacium | |||||
27.05
12:00
Budućnost-Krušik 2014
OFK Šabac
|
27.05.2017 12:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | OFK Šabac |
27.05
08:30
BASK
Radnicki (NB)
4
0
|
27.05.2017 08:30 | BASK | 4 : 0 | Radnicki (NB) | |||||
27.05
09:00
011
Kolubara
4
0
|
27.05.2017 09:00 | 011 | 4 : 0 | Kolubara | |||||
27.05
12:00
PKB
Sindjelic
6
1
|
27.05.2017 12:00 | PKB | 6 : 1 | Sindjelic | |||||
27.05
16:00
Voždovac
Lokomotiva
1
1
|
27.05.2017 16:00 | Voždovac | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
27.05
17:30
Mladenovac
BSK 1925
2
4
|
27.05.2017 17:30 | Mladenovac | 2 : 4 | BSK 1925 |
27.05
10:00
Mladost
Jedinstvo
0
6
|
27.05.2017 10:00 | Mladost | 0 : 6 | Jedinstvo | |||||
27.05
Hrtkovci
Napredak
3
0
|
27.05.2017 | Hrtkovci | 3 : 0 | Napredak | |||||
27.05
Donji Petrovci
Borac
0
3
|
27.05.2017 | Donji Petrovci | 0 : 3 | Borac |
27.05
16:00
Dinamo 1945
Mladost (V)
4
1
|
27.05.2017 16:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Mladost (V) | |||||
27.05
16:00
Tempo
Mladost (O)
3
0
|
27.05.2017 16:00 | Tempo | 3 : 0 | Mladost (O) |
27.05
10:00
Cer
Mladost
3
0
|
27.05.2017 10:00 | Cer | 3 : 0 | Mladost | |||||
27.05
17:00
Jedinstvo
Loznica
1
0
|
27.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Loznica | |||||
27.05
10:00
Borac
Jadar
2
6
|
27.05.2017 10:00 | Borac | 2 : 6 | Jadar | |||||
27.05
17:00
Podrinje
Jadar 1961
11
0
|
27.05.2017 17:00 | Podrinje | 11 : 0 | Jadar 1961 |
27.05
10:00
GSP Polet
OFK Balkan
1
2
|
27.05.2017 10:00 | GSP Polet | 1 : 2 | OFK Balkan | |||||
27.05
15:00
Žarkovo
IMT
1
3
|
27.05.2017 15:00 | Žarkovo | 1 : 3 | IMT |
27.05
09:30
Brodarac MK
Rad MK
1
0
|
27.05.2017 09:30 | Brodarac MK | 1 : 0 | Rad MK | |||||
27.05
12:00
BASK MK
Čukarički MK
0
3
|
27.05.2017 12:00 | BASK MK | 0 : 3 | Čukarički MK |
27.05
12:30
Lokomotiva MK
Crvena Zvezda MML MK
8
0
|
27.05.2017 12:30 | Lokomotiva MK | 8 : 0 | Crvena Zvezda MML MK |
27.05
10:00
CFK
Proleter 2006
2
0
|
27.05.2017 10:00 | CFK | 2 : 0 | Proleter 2006 |
27.05
10:00
Srem
Radnički (NP)
3
0
|
27.05.2017 10:00 | Srem | 3 : 0 | Radnički (NP) |
27.05
10:00
Radnički (K)
Vršac
4
4
|
27.05.2017 10:00 | Radnički (K) | 4 : 4 | Vršac |
27.05
10:00
Radnički (S)
Bačka 1901
4
2
|
27.05.2017 10:00 | Radnički (S) | 4 : 2 | Bačka 1901 | |||||
27.05
11:00
TSC
Hajduk junior
3
1
|
27.05.2017 11:00 | TSC | 3 : 1 | Hajduk junior |
27.05
11:00
011
Zemun
2
1
|
27.05.2017 11:00 | 011 | 2 : 1 | Zemun | |||||
27.05
14:00
Brodarac
Partizan
2
5
|
27.05.2017 14:00 | Brodarac | 2 : 5 | Partizan | |||||
27.05
10:00
Vozdovac
FSFV
1
1
|
27.05.2017 10:00 | Vozdovac | 1 : 1 | FSFV | |||||
27.05
18:30
Čukarički
Teleoptik
6
1
|
27.05.2017 18:30 | Čukarički | 6 : 1 | Teleoptik | |||||
27.05
10:00
Crvena zvezda
Rad
3
0
|
27.05.2017 10:00 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Rad |
27.05
Borac 1932
Osipaonica
0
5
|
27.05.2017 | Borac 1932 | 0 : 5 | Osipaonica | |||||
27.05
Udarnik
Proleter
3
0
|
27.05.2017 | Udarnik | 3 : 0 | Proleter |
27.05
16:00
Sloga
Omladinac
17
0
|
27.05.2017 16:00 | Sloga | 17 : 0 | Omladinac | |||||
27.05
16:00
Borac
Železničar
1
0
|
27.05.2017 16:00 | Borac | 1 : 0 | Železničar |
27.05
16:00
Vojvodina (S)
Stenli
1
4
|
27.05.2017 16:00 | Vojvodina (S) | 1 : 4 | Stenli | |||||
27.05
16:00
Proleter
Slavia
3
4
|
27.05.2017 16:00 | Proleter | 3 : 4 | Slavia | |||||
27.05
16:00
Jedinstvo Stević
Vladimirovac
5
2
|
27.05.2017 16:00 | Jedinstvo Stević | 5 : 2 | Vladimirovac | |||||
27.05
16:00
Spartak 1911
Vojvodina (C)
10
2
|
27.05.2017 16:00 | Spartak 1911 | 10 : 2 | Vojvodina (C) |
27.05
16:00
Vulturul
Partizan
4
0
|
27.05.2017 16:00 | Vulturul | 4 : 0 | Partizan | |||||
27.05
16:00
Vojvodina
Vršac united
1
9
|
27.05.2017 16:00 | Vojvodina | 1 : 9 | Vršac united | |||||
27.05
16:00
Sloga
Hajdučica
15
0
|
27.05.2017 16:00 | Sloga | 15 : 0 | Hajdučica |
27.05
10:00
Radnički Stobeks
Luk-Kompenzatori
20
0
|
27.05.2017 10:00 | Radnički Stobeks | 20 : 0 | Luk-Kompenzatori |
27.05
10:00
Buducnost
Belo Polje
7
1
|
27.05.2017 10:00 | Buducnost | 7 : 1 | Belo Polje | |||||
27.05
10:30
Obrenovac 1905
Pobeda
9
0
|
27.05.2017 10:30 | Obrenovac 1905 | 9 : 0 | Pobeda |
27.05
11:00
Radnički 1926
RSK
3
0
|
27.05.2017 11:00 | Radnički 1926 | 3 : 0 | RSK |
27.05
11:00
Provo
Borac
8
2
|
27.05.2017 11:00 | Provo | 8 : 2 | Borac |
27.05
13:00
Graficar
13. Maj
0
1
|
27.05.2017 13:00 | Graficar | 0 : 1 | 13. Maj |
27.05
09:00
Rakovica
Beograd 1929
2
5
|
27.05.2017 09:00 | Rakovica | 2 : 5 | Beograd 1929 |
27.05
09:00
Lokomotiva
BASK
5
0
|
27.05.2017 09:00 | Lokomotiva | 5 : 0 | BASK |
27.05
13:00
Avala 1939
Trijumf
0
0
|
27.05.2017 13:00 | Avala 1939 | 0 : 0 | Trijumf |
27.05
10:00
Studenski grad MK
Brodarac MK
0
4
|
27.05.2017 10:00 | Studenski grad MK | 0 : 4 | Brodarac MK | |||||
27.05
11:00
Altina MK
BSK Borča MK
2
0
|
27.05.2017 11:00 | Altina MK | 2 : 0 | BSK Borča MK | |||||
27.05
11:00
011 MK
Zemun MK
1
7
|
27.05.2017 11:00 | 011 MK | 1 : 7 | Zemun MK | |||||
27.05
10:00
Partizan MK
Rad MK
4
0
|
27.05.2017 10:00 | Partizan MK | 4 : 0 | Rad MK |
27.05
11:00
Dunavac MK
Selo Mladenovac MK
7
1
|
27.05.2017 11:00 | Dunavac MK | 7 : 1 | Selo Mladenovac MK | |||||
27.05
11:00
Petlić MK
Beograd 1929 MK
3
0
|
27.05.2017 11:00 | Petlić MK | 3 : 0 | Beograd 1929 MK | |||||
27.05
13:00
Boleč MK
Ole MK
2
3
|
27.05.2017 13:00 | Boleč MK | 2 : 3 | Ole MK | |||||
27.05
09:00
Sinđelić MK
Vrčin MK
1
2
|
27.05.2017 09:00 | Sinđelić MK | 1 : 2 | Vrčin MK | |||||
27.05
13:00
Ada MK
Dunav MK
6
2
|
27.05.2017 13:00 | Ada MK | 6 : 2 | Dunav MK |
27.05
11:00
Olimpik MK
Zemun MK
10
0
|
27.05.2017 11:00 | Olimpik MK | 10 : 0 | Zemun MK | |||||
27.05
20:00
Tempo MK
Dušanovac MK
2
6
|
27.05.2017 20:00 | Tempo MK | 2 : 6 | Dušanovac MK | |||||
27.05
11:00
Sinđelić MK
Borac MK
13
1
|
27.05.2017 11:00 | Sinđelić MK | 13 : 1 | Borac MK | |||||
27.05
14:30
Forza MK
Fer Plej 06 MK
1
5
|
27.05.2017 14:30 | Forza MK | 1 : 5 | Fer Plej 06 MK |
27.05
Rosulja 2014
Jagodina
0
7
|
27.05.2017 | Rosulja 2014 | 0 : 7 | Jagodina |
27.05
13:00
Vozdovac
Teleoptik
0
2
|
27.05.2017 13:00 | Vozdovac | 0 : 2 | Teleoptik |
27.05
Podrinje
Jedinstvo
4
1
|
27.05.2017 | Podrinje | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.05
Pčelinjo
Loznica I
4
0
|
27.05.2017 | Pčelinjo | 4 : 0 | Loznica I | |||||
27.05
Jadar 07
Radnički Stobeks
8
0
|
27.05.2017 | Jadar 07 | 8 : 0 | Radnički Stobeks |
27.05
09:30
Subotica
Arena SU
2
1
|
27.05.2017 09:30 | Subotica | 2 : 1 | Arena SU |
27.05
10:00
Posavina
Zadrugar
1
11
|
27.05.2017 10:00 | Posavina | 1 : 11 | Zadrugar | |||||
27.05
10:00
Pobeda
Sloga
10
0
|
27.05.2017 10:00 | Pobeda | 10 : 0 | Sloga |
27.05
OFK Senjak
OFK Osečina
3
1
|
27.05.2017 | OFK Senjak | 3 : 1 | OFK Osečina | |||||
27.05
Omladinac
Radnički
2
3
|
27.05.2017 | Omladinac | 2 : 3 | Radnički | |||||
27.05
Budućnost Krušik
Jedinstvo
0
5
|
27.05.2017 | Budućnost Krušik | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
27.05
Polet
Ribnica
0
3
|
27.05.2017 | Polet | 0 : 3 | Ribnica | |||||
27.05
Železničar
Šampion
1
1
|
27.05.2017 | Železničar | 1 : 1 | Šampion |
27.05
Potisje
Obilić
0
3
|
27.05.2017 | Potisje | 0 : 3 | Obilić | |||||
27.05
Bačka
Horgoš 1911
2
0
|
27.05.2017 | Bačka | 2 : 0 | Horgoš 1911 |
27.05
10:00
Radnicki
Posavina
3
0
|
27.05.2017 10:00 | Radnicki | 3 : 0 | Posavina | |||||
27.05
11:00
Feniks
Buducnost
3
0
|
27.05.2017 11:00 | Feniks | 3 : 0 | Buducnost | |||||
27.05
12:00
Pobeda
Skela
1
1
|
27.05.2017 12:00 | Pobeda | 1 : 1 | Skela |
27.05
20:00
Jedinstvo
Crvenka
33
30
|
27.05.2017 20:00 | Jedinstvo | 33 : 30 | Crvenka | |||||
27.05
18:00
Sivac
Srem Sm
40
27
|
27.05.2017 18:00 | Sivac | 40 : 27 | Srem Sm | |||||
27.05
20:00
Hercegovina
ŽSK
35
33
|
27.05.2017 20:00 | Hercegovina | 35 : 33 | ŽSK |
27.05
18:00
PKB
Mačva
26
26
|
27.05.2017 18:00 | PKB | 26 : 26 | Mačva | |||||
27.05
17:00
Novi Beograd
Studentski grad
36
23
|
27.05.2017 17:00 | Novi Beograd | 36 : 23 | Studentski grad |
27.05
19:00
Vlasotince
Radnički
27
26
|
27.05.2017 19:00 | Vlasotince | 27 : 26 | Radnički | |||||
27.05
19:00
Jagodina
Žitorađa
24
22
|
27.05.2017 19:00 | Jagodina | 24 : 22 | Žitorađa | |||||
27.05
19:00
Jastrebac
BSK Heba
37
37
|
27.05.2017 19:00 | Jastrebac | 37 : 37 | BSK Heba |
27.05
20:00
Radnički 2
Arilje
10
0
|
27.05.2017 20:00 | Radnički 2 | 10 : 0 | Arilje |
27.05
19:00
Knjaževac
Rembas
49
40
|
27.05.2017 19:00 | Knjaževac | 49 : 40 | Rembas | |||||
27.05
17:00
Paraćin
Majdanpek
37
30
|
27.05.2017 17:00 | Paraćin | 37 : 30 | Majdanpek |
27.05
18:00
Užice
Šamot 65 2
24
38
|
27.05.2017 18:00 | Užice | 24 : 38 | Šamot 65 2 | |||||
27.05
19:00
Bane
Radnički 1964 2
39
43
|
27.05.2017 19:00 | Bane | 39 : 43 | Radnički 1964 2 | |||||
27.05
19:00
Pobednik
Sjenica
34
21
|
27.05.2017 19:00 | Pobednik | 34 : 21 | Sjenica |
27.05
16:00
Kljajićevo
Vojput 2
31
27
|
27.05.2017 16:00 | Kljajićevo | 31 : 27 | Vojput 2 |
27.05
15:00
Zrenjanin
Gradnulica
26
24
|
27.05.2017 15:00 | Zrenjanin | 26 : 24 | Gradnulica | |||||
27.05
20:00
Vojvoda Stepa
Senta
27
22
|
27.05.2017 20:00 | Vojvoda Stepa | 27 : 22 | Senta |
27.05
18:00
Omladinac (D)
ORK Pančevo
29
24
|
27.05.2017 18:00 | Omladinac (D) | 29 : 24 | ORK Pančevo |
27.05
20:00
Vojka
Jedinstvo
48
21
|
27.05.2017 20:00 | Vojka | 48 : 21 | Jedinstvo |
27.05
19:00
Sloga
Šamot 65
32
22
|
27.05.2017 19:00 | Sloga | 32 : 22 | Šamot 65 | |||||
27.05
19:00
Spartak Vojput
Vojvodina
30
28
|
27.05.2017 19:00 | Spartak Vojput | 30 : 28 | Vojvodina | |||||
27.05
17:00
Crvena zvezda
Dinamo
23
25
|
27.05.2017 17:00 | Crvena zvezda | 23 : 25 | Dinamo |
27.05
19:30
Morava
Jugović
30
26
|
27.05.2017 19:30 | Morava | 30 : 26 | Jugović | |||||
27.05
19:00
Partizan
Metaloplastika
26
31
|
27.05.2017 19:00 | Partizan | 26 : 31 | Metaloplastika |
27.05
19:00
Dubočica 54
Proleter
34
28
|
27.05.2017 19:00 | Dubočica 54 | 34 : 28 | Proleter | |||||
27.05
17:15
Obilić
Inđija
31
21
|
27.05.2017 17:15 | Obilić | 31 : 21 | Inđija | |||||
27.05
19:00
Sindjelić
Priboj
25
18
|
27.05.2017 19:00 | Sindjelić | 25 : 18 | Priboj | |||||
27.05
19:00
Vranje 1957
Zlatar
31
29
|
27.05.2017 19:00 | Vranje 1957 | 31 : 29 | Zlatar |
27.05
13:00
ORK Loznica
Radnički
28
34
|
27.05.2017 13:00 | ORK Loznica | 28 : 34 | Radnički | |||||
27.05
18:00
Kučevo
Metalac 2015
31
20
|
27.05.2017 18:00 | Kučevo | 31 : 20 | Metalac 2015 |
27.05
17:00
Jastrebac
Knjaževac
29
23
|
27.05.2017 17:00 | Jastrebac | 29 : 23 | Knjaževac | |||||
27.05
19:00
Radnički
Topličanin
29
28
|
27.05.2017 19:00 | Radnički | 29 : 28 | Topličanin | |||||
27.05
19:00
Radan
Mladost
35
26
|
27.05.2017 19:00 | Radan | 35 : 26 | Mladost |
27.05
14:00
Deronje
Mokrin
30
30
|
27.05.2017 14:00 | Deronje | 30 : 30 | Mokrin | |||||
27.05
15:00
Dolovo
Apatin
33
33
|
27.05.2017 15:00 | Dolovo | 33 : 33 | Apatin | |||||
27.05
17:00
Klenak 09
Jedinstvo
22
20
|
27.05.2017 17:00 | Klenak 09 | 22 : 20 | Jedinstvo |
27.05
19:00
Železničar
Bor RTB
32
37
|
27.05.2017 19:00 | Železničar | 32 : 37 | Bor RTB | |||||
27.05
20:00
Kikinda
Sloga
29
29
|
27.05.2017 20:00 | Kikinda | 29 : 29 | Sloga | |||||
27.05
17:30
Radnički
Junior
35
30
|
27.05.2017 17:30 | Radnički | 35 : 30 | Junior |
27.05
19:00
Minaqua Vojvodina
Metalac
48
20
|
27.05.2017 19:00 | Minaqua Vojvodina | 48 : 20 | Metalac | |||||
27.05
21:00
Voždovac 1955
Pančevo
30
29
|
27.05.2017 21:00 | Voždovac 1955 | 30 : 29 | Pančevo | |||||
27.05
19:00
Vrbas
Mladi radnik
30
30
|
27.05.2017 19:00 | Vrbas | 30 : 30 | Mladi radnik |
27.05
17:00
Radnički
Partizan
10
48
|
27.05.2017 17:00 | Radnički | 10 : 48 | Partizan |
27.05
16:15
Vukovi Beograd
Blue Dragons Beograd
33
9
|
27.05.2017 16:15 | Vukovi Beograd | 33 : 9 | Blue Dragons Beograd |