27.03
15:00
Moravac Orion
Ozren
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | Ozren | |||||
27.03
15:00
OFK Bor
Radnički (S)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | OFK Bor | 2 : 3 | Radnički (S) |
27.03
15:00
Dunav
Sloga
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Dunav | 0 : 2 | Sloga | |||||
27.03
15:00
Borac (S)
Senta
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Borac (S) | 2 : 0 | Senta | |||||
27.03
15:00
Železničar
TSC
0
1
|
27.03.2016 15:00 | Železničar | 0 : 1 | TSC |
27.03
15:00
Brodarac 1947
Turbina
4
1
|
27.03.2016 15:00 | Brodarac 1947 | 4 : 1 | Turbina | |||||
27.03
15:00
Budućnost
Srem
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 1 | Srem | |||||
27.03
11:00
Žarkovo
IMT
2
2
|
27.03.2016 11:00 | Žarkovo | 2 : 2 | IMT | |||||
27.03
15:00
Crvena zvezda
BASK
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | BASK |
27.03
14:30
Železničar
Mihajlovac 1934
1
1
|
27.03.2016 14:30 | Železničar | 1 : 1 | Mihajlovac 1934 |
27.03
15:00
Bošnjane
Poljoprivrednik
3
2
|
27.03.2016 15:00 | Bošnjane | 3 : 2 | Poljoprivrednik | |||||
27.03
15:00
Župa
Sloga (Ć)
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Župa | 3 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
27.03
15:00
Morava
Jedinstvo (P)
0
4
|
27.03.2016 15:00 | Morava | 0 : 4 | Jedinstvo (P) | |||||
27.03
15:00
Rembas
Levač
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Rembas | 1 : 0 | Levač | |||||
27.03
15:00
Jedinstvo (M)
Lugomir
0
3
|
27.03.2016 15:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Lugomir |
27.03
15:00
Šarbanovac
Napredak
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Šarbanovac | 3 : 1 | Napredak | |||||
27.03
15:00
Pukovac
Rtanj
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Pukovac | 1 : 0 | Rtanj | |||||
27.03
15:00
Rudar Alpos
Moravica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Moravica | |||||
27.03
15:00
Radnički (L)
Zaplanjac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Radnički (L) | 2 : 2 | Zaplanjac | |||||
27.03
15:00
Brodoremont
Rudar (P)
4
2
|
27.03.2016 15:00 | Brodoremont | 4 : 2 | Rudar (P) | |||||
27.03
15:00
Bukovik
Kablovi
7
1
|
27.03.2016 15:00 | Bukovik | 7 : 1 | Kablovi | |||||
27.03
15:00
Hajduk Veljko
Bučje
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Hajduk Veljko | 2 : 1 | Bučje |
27.03
15:00
Vranjska Banja
Morava
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Vranjska Banja | 3 : 1 | Morava | |||||
27.03
11:00
Jedinstvo (P)
Sloga (L)
1
0
|
27.03.2016 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
27.03
15:00
Ropotovo
Mladost (M)
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Ropotovo | 3 : 1 | Mladost (M) | |||||
27.03
15:00
Bobište
Lužnica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Bobište | 1 : 0 | Lužnica |
27.03
15:00
ŽAK
Vršac United
0
4
|
27.03.2016 15:00 | ŽAK | 0 : 4 | Vršac United | |||||
27.03
15:00
Slavia
Jedinstvo (NB)
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Slavia | 2 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
27.03
15:00
Polet
Crvena zvezda (RS)
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Polet | 1 : 2 | Crvena zvezda (RS) |
27.03
15:00
Tekstilac
Bačka (P)
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Bačka (P) | |||||
27.03
15:00
Mladost (T)
Subotica
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Mladost (T) | 3 : 1 | Subotica | |||||
27.03
15:00
Tavankut
Polet (S)
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Tavankut | 3 : 1 | Polet (S) |
27.03
15:00
Budućnost (SN)
Sloga
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Budućnost (SN) | 1 : 0 | Sloga | |||||
27.03
15:00
Borac
Slavija
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Borac | 2 : 0 | Slavija | |||||
27.03
15:00
ŽSK
Budućnost (G)
0
2
|
27.03.2016 15:00 | ŽSK | 0 : 2 | Budućnost (G) | |||||
27.03
10:00
Kabel
Jugović
5
1
|
27.03.2016 10:00 | Kabel | 5 : 1 | Jugović |
27.03
10:00
Torlak
Sremčica
0
0
|
27.03.2016 10:00 | Torlak | 0 : 0 | Sremčica | |||||
27.03
15:00
BSK Batajnica
Lepušnica
5
1
|
27.03.2016 15:00 | BSK Batajnica | 5 : 1 | Lepušnica | |||||
27.03
11:00
Prva Iskra
Hajduk
3
1
|
27.03.2016 11:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Hajduk | |||||
27.03
15:00
PKB
Baćevac
2
1
|
27.03.2016 15:00 | PKB | 2 : 1 | Baćevac | |||||
27.03
15:00
Jedinstvo
Borac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Borac |
27.03
14:30
Šapine
Napredak
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Šapine | 2 : 1 | Napredak | |||||
27.03
14:30
Homoljac
Borac
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Homoljac | 0 : 0 | Borac | |||||
27.03
14:30
Basarac
Proleter
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Basarac | 1 : 3 | Proleter |
27.03
14:30
Provo
Sloga 1940 (BB)
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Provo | 0 : 0 | Sloga 1940 (BB) | |||||
27.03
14:30
Brezovica
Rađevac
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Brezovica | 0 : 0 | Rađevac | |||||
27.03
14:30
Radnički Stobex
Zadrugar
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Radnički Stobex | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
27.03
14:30
Polimlje
Spartak 1924
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Polimlje | 2 : 1 | Spartak 1924 |
27.03
14:30
Dragačevo
Jošanica
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Dragačevo | 2 : 1 | Jošanica | |||||
27.03
14:30
Orlovac
Ovčar
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Orlovac | 2 : 0 | Ovčar | |||||
27.03
14:30
Arsenal
Takovo
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Arsenal | 0 : 0 | Takovo | |||||
27.03
14:30
Sloboda (Č)
Omladinac (NS)
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Sloboda (Č) | 2 : 0 | Omladinac (NS) |
27.03
15:30
Partizan
Sloga
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Partizan | 4 : 0 | Sloga | |||||
27.03
15:30
Bratstvo
Napredak (D)
0
1
|
27.03.2016 15:30 | Bratstvo | 0 : 1 | Napredak (D) | |||||
27.03
15:30
Napredak (Z)
BSK
4
1
|
27.03.2016 15:30 | Napredak (Z) | 4 : 1 | BSK | |||||
27.03
15:30
Kušiljevo
Mladost (J)
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Kušiljevo | 4 : 0 | Mladost (J) | |||||
27.03
15:30
Mladi radnik
OFK Batinac
1
2
|
27.03.2016 15:30 | Mladi radnik | 1 : 2 | OFK Batinac | |||||
27.03
15:30
Dragocvet
Mladost (K)
1
2
|
27.03.2016 15:30 | Dragocvet | 1 : 2 | Mladost (K) |
27.03
Šanac
Sloga
2
1
|
27.03.2016 | Šanac | 2 : 1 | Sloga | |||||
27.03
Trajal
Naupare
4
0
|
27.03.2016 | Trajal | 4 : 0 | Naupare | |||||
27.03
13. April
Ribnik
5
1
|
27.03.2016 | 13. April | 5 : 1 | Ribnik | |||||
27.03
Gornji Stepoš
Mladi radnik
1
2
|
27.03.2016 | Gornji Stepoš | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
27.03
Jastrebac
Gradina
1
1
|
27.03.2016 | Jastrebac | 1 : 1 | Gradina | |||||
27.03
Parunovac
Čitluk
2
2
|
27.03.2016 | Parunovac | 2 : 2 | Čitluk | |||||
27.03
Mladost
Mačkovac
2
2
|
27.03.2016 | Mladost | 2 : 2 | Mačkovac |
27.03
15:00
Jug Bogdan
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Jug Bogdan | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.03
15:00
Kaćuša
Dunđerski
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Kaćuša | 0 : 0 | Dunđerski | |||||
27.03
15:00
Real
Svetlost
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Real | 3 : 0 | Svetlost | |||||
27.03
15:00
Borac
Jastrebac
3
2
|
27.03.2016 15:00 | Borac | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
27.03
15:00
Partizanski put
Mladost 1982
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Partizanski put | 0 : 2 | Mladost 1982 |
27.03
15:00
Radnički 1924
Palilula
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Radnički 1924 | 3 : 0 | Palilula | |||||
27.03
15:00
Mladost (Batuš.)
Naša krila 1936
0
1
|
27.03.2016 15:00 | Mladost (Batuš.) | 0 : 1 | Naša krila 1936 | |||||
27.03
15:00
Doljevac
Malošište
0
5
|
27.03.2016 15:00 | Doljevac | 0 : 5 | Malošište | |||||
27.03
15:00
Orljane
Rasovača
0
3
|
27.03.2016 15:00 | Orljane | 0 : 3 | Rasovača | |||||
27.03
15:00
Mladost 1976 (Bilj.)
Radnički 1947 (Č)
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Mladost 1976 (Bilj.) | 1 : 1 | Radnički 1947 (Č) |
27.03
15:30
Nemetali
Radnički
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Nemetali | 4 : 0 | Radnički | |||||
27.03
15:30
Majdanpek
Rudna Glava
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Majdanpek | 1 : 0 | Rudna Glava | |||||
27.03
15:30
Polom
Sloga
1
2
|
27.03.2016 15:30 | Polom | 1 : 2 | Sloga | |||||
27.03
15:30
Čubra
BSK
1
3
|
27.03.2016 15:30 | Čubra | 1 : 3 | BSK | |||||
27.03
11:00
Ključ
Zlot
0
3
|
27.03.2016 11:00 | Ključ | 0 : 3 | Zlot | |||||
27.03
15:30
Deli Jovan
Slatina
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Deli Jovan | 2 : 1 | Slatina | |||||
27.03
15:30
Krivelj
Blizna
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Krivelj | 2 : 0 | Blizna |
27.03
Trebič
Rudar
1
3
|
27.03.2016 | Trebič | 1 : 3 | Rudar | |||||
27.03
Svrljiška Topla
Omladinac
1
1
|
27.03.2016 | Svrljiška Topla | 1 : 1 | Omladinac | |||||
27.03
Polet
Malinik
0
6
|
27.03.2016 | Polet | 0 : 6 | Malinik | |||||
27.03
ŠSK
Osnić
1
1
|
27.03.2016 | ŠSK | 1 : 1 | Osnić |
27.03
15:00
Jedinstvo
Napredak
4
0
|
27.03.2016 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Napredak | |||||
27.03
15:00
Željuša
Vladimir Durković
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Željuša | 0 : 2 | Vladimir Durković | |||||
27.03
15:00
Gnjilan
Borac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Borac |
27.03
14:30
Pavlovac
OFK Alakince
0
2
|
27.03.2016 14:30 | Pavlovac | 0 : 2 | OFK Alakince |
27.03
14:30
Kumarevo
Šumadija
6
0
|
27.03.2016 14:30 | Kumarevo | 6 : 0 | Šumadija | |||||
27.03
14:30
Plantaža
Vučje
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Plantaža | 0 : 0 | Vučje | |||||
27.03
14:30
Omladinac
Radnički (P)
3
2
|
27.03.2016 14:30 | Omladinac | 3 : 2 | Radnički (P) | |||||
27.03
14:30
Brza
Čekmin
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Brza | 3 : 0 | Čekmin | |||||
27.03
14:30
Železničar
Umac
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Železničar | 2 : 0 | Umac | |||||
27.03
14:30
Mladost V
Sloga (L)
2
3
|
27.03.2016 14:30 | Mladost V | 2 : 3 | Sloga (L) | |||||
27.03
14:30
Progres
Zloćudovo
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Progres | 1 : 3 | Zloćudovo | |||||
27.03
14:30
Mladi Borac
Sloboda D.B
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Mladi Borac | 3 : 1 | Sloboda D.B | |||||
27.03
14:30
Jedinstvo GS
GFK Dubočica
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Jedinstvo GS | 1 : 3 | GFK Dubočica |
27.03
15:00
Budućnost
Radnički
3
4
|
27.03.2016 15:00 | Budućnost | 3 : 4 | Radnički | |||||
27.03
15:00
Morava
Mramor
4
3
|
27.03.2016 15:00 | Morava | 4 : 3 | Mramor | |||||
27.03
15:00
Brzi Brod
Proleter
4
1
|
27.03.2016 15:00 | Brzi Brod | 4 : 1 | Proleter | |||||
27.03
15:00
Vulkan
Palilulac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Vulkan | 2 : 2 | Palilulac | |||||
27.03
15:00
Jedinstvo (GM)
OFK Niš
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Jedinstvo (GM) | 2 : 0 | OFK Niš | |||||
27.03
15:00
Aluminjum
Mladost
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Aluminjum | 0 : 2 | Mladost | |||||
27.03
15:00
Rudar
Vrtište
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Rudar | 1 : 2 | Vrtište | |||||
27.03
15:00
Sloboda
Crvena zastava
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Crvena zastava |
27.03
15:00
Vulturul
Sloga (BNS)
0
1
|
27.03.2016 15:00 | Vulturul | 0 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
27.03
15:00
Vladimirovac
Mladost (V)
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Vladimirovac | 2 : 2 | Mladost (V) | |||||
27.03
15:00
Vojvodina
Dinamo 1945
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
27.03
15:00
Borac (S)
Mladost (O)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | Borac (S) | 2 : 3 | Mladost (O) | |||||
27.03
15:00
Partizan (G)
Jedinstvo Stević
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Partizan (G) | 2 : 2 | Jedinstvo Stević |
27.03
15:30
Terekveš
Stanišić
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Terekveš | 4 : 0 | Stanišić | |||||
27.03
15:30
Hajduk
Omladinac (B)
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Hajduk | 2 : 0 | Omladinac (B) | |||||
27.03
15:30
Omladinac (D)
Kula
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Omladinac (D) | 2 : 0 | Kula | |||||
27.03
15:30
Lipar
Borac
7
1
|
27.03.2016 15:30 | Lipar | 7 : 1 | Borac | |||||
27.03
15:30
OFK Šikara
Radnički 1918
2
2
|
27.03.2016 15:30 | OFK Šikara | 2 : 2 | Radnički 1918 |
27.03
16:30
Eđšeg
Njegoš
1
1
|
27.03.2016 16:30 | Eđšeg | 1 : 1 | Njegoš | |||||
27.03
16:30
Jadran
Panonija IM Topola
2
1
|
27.03.2016 16:30 | Jadran | 2 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
27.03
16:30
Proleter
Radnički 1905
2
0
|
27.03.2016 16:30 | Proleter | 2 : 0 | Radnički 1905 | |||||
27.03
16:30
Bajša
Krivaja
2
1
|
27.03.2016 16:30 | Bajša | 2 : 1 | Krivaja | |||||
27.03
16:30
Vinogradar
Preporod
1
1
|
27.03.2016 16:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Preporod |
27.03
15:00
Hajduk (D)
Napredak (P)
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Hajduk (D) | 1 : 2 | Napredak (P) | |||||
27.03
15:00
Hajduk 1925 Podunavac
Rudar
5
0
|
27.03.2016 15:00 | Hajduk 1925 Podunavac | 5 : 0 | Rudar | |||||
27.03
15:00
Jadran
Sloven
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Jadran | 1 : 0 | Sloven | |||||
27.03
15:00
OFK Brestač
Hrtkovci
1
0
|
27.03.2016 15:00 | OFK Brestač | 1 : 0 | Hrtkovci | |||||
27.03
15:00
Donji Petrovci
Ljukovo
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Donji Petrovci | 1 : 1 | Ljukovo | |||||
27.03
15:00
Graničar 1924
OFK Zeka Buljubaša
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Graničar 1924 | 2 : 1 | OFK Zeka Buljubaša |
27.03
15:30
Hercegovac
Stari Grad
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Hercegovac | 1 : 0 | Stari Grad | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Titel
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Titel | |||||
27.03
15:30
Napredak
Mladost
0
4
|
27.03.2016 15:30 | Napredak | 0 : 4 | Mladost | |||||
27.03
15:30
Miletić
Hajduk
0
0
|
27.03.2016 15:30 | Miletić | 0 : 0 | Hajduk | |||||
27.03
15:30
Kulpin
Budućnost
0
0
|
27.03.2016 15:30 | Kulpin | 0 : 0 | Budućnost | |||||
27.03
15:30
Krila Krajine
Borac
2
4
|
27.03.2016 15:30 | Krila Krajine | 2 : 4 | Borac |
27.03
15:30
Jedinstvo
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.03
15:30
Fruškogorski partizan
Petrovaradin
0
0
|
27.03.2016 15:30 | Fruškogorski partizan | 0 : 0 | Petrovaradin | |||||
27.03
10:00
Index
TSK
1
1
|
27.03.2016 10:00 | Index | 1 : 1 | TSK |
27.03
15:00
Mladost (B)
Veliki Borak
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Veliki Borak | |||||
27.03
10:00
Borac
Radnički
5
1
|
27.03.2016 10:00 | Borac | 5 : 1 | Radnički | |||||
27.03
15:00
Budućnost
Strelac
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Strelac |
27.03
15:00
Borac
Poštar Zvezdara
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Borac | 2 : 0 | Poštar Zvezdara | |||||
27.03
11:00
13. maj
Institut
0
0
|
27.03.2016 11:00 | 13. maj | 0 : 0 | Institut | |||||
27.03
15:00
PKB Kovilovo
Milutinac
0
2
|
27.03.2016 15:00 | PKB Kovilovo | 0 : 2 | Milutinac | |||||
27.03
15:00
Dunav
Sindjelić 2012
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Dunav | 1 : 1 | Sindjelić 2012 | |||||
27.03
15:00
Brodarac
Banja
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Brodarac | 3 : 0 | Banja | |||||
27.03
15:00
Komgrap
Policajac
5
2
|
27.03.2016 15:00 | Komgrap | 5 : 2 | Policajac |
27.03
15:00
Boleč
Avala 1939
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Boleč | 3 : 1 | Avala 1939 | |||||
27.03
15:00
Kosmaj
Selo Mladenovac
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Kosmaj | 1 : 1 | Selo Mladenovac | |||||
27.03
15:00
Pinosava
OFK Leštane
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Pinosava | 2 : 2 | OFK Leštane | |||||
27.03
15:00
Dunavac
Mladenovac
3
4
|
27.03.2016 15:00 | Dunavac | 3 : 4 | Mladenovac | |||||
27.03
15:00
Kovačevac
Ropočevo
4
1
|
27.03.2016 15:00 | Kovačevac | 4 : 1 | Ropočevo |
27.03
15:00
Železničar
Omladinac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Železničar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
27.03
15:00
Udarnik
Bačinac
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Udarnik | 1 : 0 | Bačinac | |||||
27.03
15:00
Borac (R)
Osipaonica
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Borac (R) | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
27.03
15:00
SASK
Sloboda
2
1
|
27.03.2016 15:00 | SASK | 2 : 1 | Sloboda | |||||
27.03
15:00
Bresje Superior
Sloga
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Bresje Superior | 2 : 0 | Sloga | |||||
27.03
15:00
Mladi radnik
7. Juli
5
0
|
27.03.2016 15:00 | Mladi radnik | 5 : 0 | 7. Juli | |||||
27.03
15:00
Pobeda
Šumadija
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Pobeda | 2 : 2 | Šumadija |
27.03
14:30
Vojvoda Milenko
Trgovački
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | Trgovački | |||||
27.03
14:30
Sloga (B)
Mladost
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Mladost | |||||
27.03
14:30
Integral
Krilaš
1
2
|
27.03.2016 14:30 | Integral | 1 : 2 | Krilaš | |||||
27.03
14:30
Petar Dobrnjac
Železničar
0
1
|
27.03.2016 14:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 1 | Železničar | |||||
27.03
14:30
Rudar
Dizel
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Rudar | 3 : 1 | Dizel | |||||
27.03
14:30
Borac
Đerdap
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Borac | 1 : 0 | Đerdap | |||||
27.03
14:30
Budućnost
Makce
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Budućnost | 1 : 0 | Makce | |||||
27.03
14:30
Mlava
Napredak
0
2
|
27.03.2016 14:30 | Mlava | 0 : 2 | Napredak |
27.03
14:30
Trnava
Aranđelovac
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Trnava | 1 : 0 | Aranđelovac | |||||
27.03
14:30
Banja
Šumadinac
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Banja | 3 : 1 | Šumadinac | |||||
27.03
14:30
Pobeda
Šumadija
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Šumadija | |||||
27.03
14:30
ŽSK
Šatornja
2
1
|
27.03.2016 14:30 | ŽSK | 2 : 1 | Šatornja | |||||
27.03
14:30
Borac
Karađorđe
5
1
|
27.03.2016 14:30 | Borac | 5 : 1 | Karađorđe | |||||
27.03
14:30
Junkovac
Prvi srpski ustanak
1
1
|
27.03.2016 14:30 | Junkovac | 1 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
27.03
14:30
BSK
Vitlina-Bokanja
3
0
|
27.03.2016 14:30 | BSK | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja |
27.03
14:30
Perućac
Crnokosa
0
5
|
27.03.2016 14:30 | Perućac | 0 : 5 | Crnokosa | |||||
27.03
14:30
Višesava
Savinac
0
1
|
27.03.2016 14:30 | Višesava | 0 : 1 | Savinac | |||||
27.03
14:30
Sevojno
Ariljska rampa
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Sevojno | 2 : 0 | Ariljska rampa | |||||
27.03
14:30
Polet
Napredak
4
1
|
27.03.2016 14:30 | Polet | 4 : 1 | Napredak |
27.03
16:00
Mladost (P)
Mladost (PP)
1
0
|
27.03.2016 16:00 | Mladost (P) | 1 : 0 | Mladost (PP) | |||||
27.03
16:00
BMR Petlovača
Jadar
4
1
|
27.03.2016 16:00 | BMR Petlovača | 4 : 1 | Jadar | |||||
27.03
16:00
Hajduk Stanko
Jedinstvo (Š)
0
0
|
27.03.2016 16:00 | Hajduk Stanko | 0 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
27.03
16:00
Borac (V)
Antimon
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Borac (V) | 1 : 1 | Antimon | |||||
27.03
16:00
Podrinje
Lipolist
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Lipolist | |||||
27.03
16:00
Jedinstvo (Z)
Borac (L)
2
4
|
27.03.2016 16:00 | Jedinstvo (Z) | 2 : 4 | Borac (L) |
27.03
15:00
Tešnjar
Kolubara
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Tešnjar | 3 : 1 | Kolubara | |||||
27.03
15:00
Joševa
Junior Novo Naselje
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Joševa | 3 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
27.03
15:00
Sovljak
Trlić
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Sovljak | 1 : 0 | Trlić | |||||
27.03
15:00
Mladost
Tulari
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Tulari | |||||
27.03
15:00
Polet
Tvrdojevac
3
2
|
27.03.2016 15:00 | Polet | 3 : 2 | Tvrdojevac |
27.03
15:00
Sušica
Pobeda
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Sušica | 2 : 1 | Pobeda | |||||
27.03
15:00
Vodojaža
Jadran
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Vodojaža | 2 : 1 | Jadran | |||||
27.03
15:00
Vinogradi DB
Jedinstvo
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Vinogradi DB | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.03
15:00
Mladost
Borac
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Borac |
27.03
16:00
Radnik
Real
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Radnik | 1 : 1 | Real | |||||
27.03
16:00
Pazar Juniors 2011
Rudar
5
5
|
27.03.2016 16:00 | Pazar Juniors 2011 | 5 : 5 | Rudar | |||||
27.03
16:00
Budućnost
OFK Ras
0
1
|
27.03.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 1 | OFK Ras | |||||
27.03
16:00
Ribnica
Ibar
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Ribnica | 1 : 1 | Ibar | |||||
27.03
16:00
Mataruge
Borac
3
0
|
27.03.2016 16:00 | Mataruge | 3 : 0 | Borac | |||||
27.03
16:00
Gruža
Stubal
5
1
|
27.03.2016 16:00 | Gruža | 5 : 1 | Stubal | |||||
27.03
16:00
Polet
Granit
3
1
|
27.03.2016 16:00 | Polet | 3 : 1 | Granit |
27.03
15:30
Polet
Radnički
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Polet | 4 : 0 | Radnički | |||||
27.03
15:30
Šumadija
Javor
2
2
|
27.03.2016 15:30 | Šumadija | 2 : 2 | Javor | |||||
27.03
15:30
Napredak (Sv)
Napredak Stubica
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Napredak (Sv) | 1 : 0 | Napredak Stubica | |||||
27.03
15:30
Mladost (S)
Istok 63
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Mladost (S) | 1 : 0 | Istok 63 | |||||
27.03
15:30
Moravac
Supska
2
2
|
27.03.2016 15:30 | Moravac | 2 : 2 | Supska | |||||
27.03
15:30
Hajduk
Rudar Stenjevac
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Hajduk | 2 : 0 | Rudar Stenjevac |
27.03
16:30
Mladost (D)
Resavac
4
3
|
27.03.2016 16:30 | Mladost (D) | 4 : 3 | Resavac | |||||
27.03
16:30
Morava
Juhor
0
1
|
27.03.2016 16:30 | Morava | 0 : 1 | Juhor | |||||
27.03
16:30
Crni Vrh
Šumadinac
2
1
|
27.03.2016 16:30 | Crni Vrh | 2 : 1 | Šumadinac | |||||
27.03
16:30
Kolare
Mladost (G)
2
0
|
27.03.2016 16:30 | Kolare | 2 : 0 | Mladost (G) | |||||
27.03
16:30
Blagotin
Napredak (SL)
3
0
|
27.03.2016 16:30 | Blagotin | 3 : 0 | Napredak (SL) | |||||
27.03
16:30
Ursule
Kupinovac
3
1
|
27.03.2016 16:30 | Ursule | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
27.03
16:30
Sloga
Osaonica
3
2
|
27.03.2016 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Osaonica |
27.03
15:30
Rubin (Z)
OFK Gnjila
0
2
|
27.03.2016 15:30 | Rubin (Z) | 0 : 2 | OFK Gnjila | |||||
27.03
15:30
Stari Trstenik
Omladinac
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Stari Trstenik | 2 : 1 | Omladinac | |||||
27.03
15:30
14. Oktobar
Mladost
1
0
|
27.03.2016 15:30 | 14. Oktobar | 1 : 0 | Mladost | |||||
27.03
15:30
Beli Orlovi
Donji Kopaonik
1
4
|
27.03.2016 15:30 | Beli Orlovi | 1 : 4 | Donji Kopaonik |
27.03
15:00
Planinac 2015
Borac
6
0
|
27.03.2016 15:00 | Planinac 2015 | 6 : 0 | Borac | |||||
27.03
16:00
Napredak 2012
Vukašinovac
4
1
|
27.03.2016 16:00 | Napredak 2012 | 4 : 1 | Vukašinovac | |||||
27.03
15:00
Crvena zvezda
OFK Sloga
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Crvena zvezda | 3 : 1 | OFK Sloga | |||||
27.03
16:00
Sloga (K)
Jedinstvo GVD
4
2
|
27.03.2016 16:00 | Sloga (K) | 4 : 2 | Jedinstvo GVD | |||||
27.03
15:00
Jastrebac (T)
OFK Draževac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Jastrebac (T) | 0 : 0 | OFK Draževac |
27.03
14:30
Moravac
Bratstvo
0
4
|
27.03.2016 14:30 | Moravac | 0 : 4 | Bratstvo | |||||
27.03
14:30
Napredak
Mladost (B)
2
2
|
27.03.2016 14:30 | Napredak | 2 : 2 | Mladost (B) | |||||
27.03
14:30
Gradac
Lemind 1953
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Gradac | 3 : 1 | Lemind 1953 | |||||
27.03
14:30
OFK Morava
BSK
2
4
|
27.03.2016 14:30 | OFK Morava | 2 : 4 | BSK | |||||
27.03
14:30
Real
Morava
5
1
|
27.03.2016 14:30 | Real | 5 : 1 | Morava | |||||
27.03
14:30
Navalin
Sušica 2012
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Navalin | 3 : 1 | Sušica 2012 | |||||
27.03
14:30
Polet
Mladost (DL)
7
0
|
27.03.2016 14:30 | Polet | 7 : 0 | Mladost (DL) |
27.03
15:00
Borac (VS)
Hajdučica
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Hajdučica | |||||
27.03
15:00
Karaš (K)
Banat (I)
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Karaš (K) | 1 : 1 | Banat (I) | |||||
27.03
15:00
Vojvodina (CC)
Ratar
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Vojvodina (CC) | 1 : 2 | Ratar | |||||
27.03
15:00
Vojvodina (S)
Dunav
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Vojvodina (S) | 3 : 0 | Dunav | |||||
27.03
15:00
Karaš (J)
Ševac
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Karaš (J) | 2 : 2 | Ševac | |||||
27.03
15:00
Potporanj
Borac (VG)
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Potporanj | 0 : 2 | Borac (VG) | |||||
27.03
15:00
Partizan (K)
Jedinstvo
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Partizan (K) | 0 : 2 | Jedinstvo |
27.03
15:00
Dolovo
Kolonija
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Dolovo | 3 : 1 | Kolonija | |||||
27.03
15:00
Proleter
Budućnost
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Proleter | 3 : 0 | Budućnost | |||||
27.03
15:00
BSK Bavanište
Borac
3
0
|
27.03.2016 15:00 | BSK Bavanište | 3 : 0 | Borac |
27.03
15:00
Pobeda
Polet
0
4
|
27.03.2016 15:00 | Pobeda | 0 : 4 | Polet | |||||
27.03
15:00
Stari Tamiš
Unirea
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Stari Tamiš | 3 : 1 | Unirea | |||||
27.03
15:00
Tempo
Omladinac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Tempo | 0 : 0 | Omladinac |
27.03
15:30
Napredak
Vojvodina (NM)
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
27.03
15:30
1.Oktobar
Omladinac
1
4
|
27.03.2016 15:30 | 1.Oktobar | 1 : 4 | Omladinac | |||||
27.03
15:30
Proleter
Delija
2
2
|
27.03.2016 15:30 | Proleter | 2 : 2 | Delija | |||||
27.03
15:30
Terekveš
Vojvodina (B)
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Terekveš | 4 : 0 | Vojvodina (B) | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Bega
6
0
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 6 : 0 | Bega | |||||
27.03
15:30
Budućnost
2. Oktobar
2
4
|
27.03.2016 15:30 | Budućnost | 2 : 4 | 2. Oktobar |
27.03
15:00
ASK
Proleter
2
0
|
27.03.2016 15:00 | ASK | 2 : 0 | Proleter | |||||
27.03
15:00
Naftagas
Rusanda
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Naftagas | 2 : 0 | Rusanda | |||||
27.03
15:00
OFK Gradnulica
Potisje
2
2
|
27.03.2016 15:00 | OFK Gradnulica | 2 : 2 | Potisje | |||||
27.03
15:00
MSK
Omladinac
0
1
|
27.03.2016 15:00 | MSK | 0 : 1 | Omladinac | |||||
27.03
15:00
OFK Klek
ŽFK Banat
4
1
|
27.03.2016 15:00 | OFK Klek | 4 : 1 | ŽFK Banat | |||||
27.03
15:00
Lehel
Jedinstvo
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Lehel | 2 : 0 | Jedinstvo |
27.03
15:30
Aleksa Šantić
Jedinstvo (R)
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Aleksa Šantić | 2 : 0 | Jedinstvo (R) | |||||
27.03
15:30
Hajduk Junior
KFK Kula
8
0
|
27.03.2016 15:30 | Hajduk Junior | 8 : 0 | KFK Kula | |||||
27.03
15:30
Graničar
Jedinstvo 1947
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Graničar | 4 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
27.03
15:30
Dinamo
Crvenka
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Dinamo | 1 : 1 | Crvenka | |||||
27.03
15:30
Dunav
Telečka
6
0
|
27.03.2016 15:30 | Dunav | 6 : 0 | Telečka |
27.03
Elektrovojvodina
Đurđin
3
0
|
27.03.2016 | Elektrovojvodina | 3 : 0 | Đurđin | |||||
27.03
Solid
Dušan Silni
4
1
|
27.03.2016 | Solid | 4 : 1 | Dušan Silni | |||||
27.03
Čantavir
Bratstvo
5
1
|
27.03.2016 | Čantavir | 5 : 1 | Bratstvo | |||||
27.03
Udarnik Višnjevac
Lokomotiva
6
2
|
27.03.2016 | Udarnik Višnjevac | 6 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.03
Palić
Hajduk
2
3
|
27.03.2016 | Palić | 2 : 3 | Hajduk | |||||
27.03
Žednik
Bikovo
0
3
|
27.03.2016 | Žednik | 0 : 3 | Bikovo |
27.03
Borac (M)
Fruškogorac
1
2
|
27.03.2016 | Borac (M) | 1 : 2 | Fruškogorac | |||||
27.03
Borac (K)
Hajduk 1932
3
0
|
27.03.2016 | Borac (K) | 3 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
27.03
Sloboda
Omladinac
2
0
|
27.03.2016 | Sloboda | 2 : 0 | Omladinac | |||||
27.03
Jedinstvo
Obilić 1993
0
0
|
27.03.2016 | Jedinstvo | 0 : 0 | Obilić 1993 | |||||
27.03
Noćaj
PSK Putinci
1
2
|
27.03.2016 | Noćaj | 1 : 2 | PSK Putinci | |||||
27.03
Sloga
Graničar
0
4
|
27.03.2016 | Sloga | 0 : 4 | Graničar | |||||
27.03
Radnički
Napredak
1
1
|
27.03.2016 | Radnički | 1 : 1 | Napredak |
27.03
15:00
Mladost
Vojvodina
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
27.03
15:00
Obilić (Vilovo)
Hajduk
3
1
|
27.03.2016 15:00 | Obilić (Vilovo) | 3 : 1 | Hajduk | |||||
27.03
15:00
Mladost Radost
Obilić (Zmajevo)
2
3
|
27.03.2016 15:00 | Mladost Radost | 2 : 3 | Obilić (Zmajevo) | |||||
27.03
15:00
Sloga
Bačka
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Sloga | 0 : 2 | Bačka |
27.03
15:00
Borac
Fruškogorac
1
3
|
27.03.2016 15:00 | Borac | 1 : 3 | Fruškogorac | |||||
27.03
15:00
Tatra
RFK Novi Sad 1921
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Tatra | 0 : 0 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
27.03
15:00
Bačka
Čenej
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Bačka | 1 : 1 | Čenej |
27.03
14:30
Kurjače
Braničevo
4
0
|
27.03.2016 14:30 | Kurjače | 4 : 0 | Braničevo | |||||
27.03
14:30
Napredak 1934
Mlava (B)
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Mlava (B) | |||||
27.03
14:30
Polet (B)
Borac (K)
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Polet (B) | 1 : 3 | Borac (K) | |||||
27.03
14:30
Napredak (B)
Polet (V)
0
1
|
27.03.2016 14:30 | Napredak (B) | 0 : 1 | Polet (V) | |||||
27.03
14:30
Desine
Jedinstvo (Lj)
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Desine | 1 : 3 | Jedinstvo (Lj) | |||||
27.03
14:30
Napredak (P)
Jedinstvo (D)
4
0
|
27.03.2016 14:30 | Napredak (P) | 4 : 0 | Jedinstvo (D) |
27.03
14:30
Zadrugar
Radnik
0
5
|
27.03.2016 14:30 | Zadrugar | 0 : 5 | Radnik | |||||
27.03
14:30
Radnički
Omladinac (Š)
3
2
|
27.03.2016 14:30 | Radnički | 3 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
27.03
14:30
Napredak
Rade Milošević
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Napredak | 1 : 3 | Rade Milošević | |||||
27.03
14:30
Dragoš
Rudar
1
3
|
27.03.2016 14:30 | Dragoš | 1 : 3 | Rudar | |||||
27.03
14:30
BSK
Sloga 1952
0
1
|
27.03.2016 14:30 | BSK | 0 : 1 | Sloga 1952 | |||||
27.03
14:30
Mladost
Polet
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Mladost | 2 : 0 | Polet | |||||
27.03
14:30
Bata Bulić
Omladinac (S)
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Bata Bulić | 3 : 0 | Omladinac (S) |
27.03
14:30
Mladost Crni Kao
Sloga
0
3
|
27.03.2016 14:30 | Mladost Crni Kao | 0 : 3 | Sloga | |||||
27.03
11:00
Karađorđe Vučić
BSK
2
1
|
27.03.2016 11:00 | Karađorđe Vučić | 2 : 1 | BSK | |||||
27.03
14:30
Kusovac
Crvena zvezda
0
4
|
27.03.2016 14:30 | Kusovac | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
27.03
14:30
Bare
Lokomotiva
0
3
|
27.03.2016 14:30 | Bare | 0 : 3 | Lokomotiva |
27.03
14:30
Jasenica
Misača
7
0
|
27.03.2016 14:30 | Jasenica | 7 : 0 | Misača | |||||
27.03
14:30
Šumadinac (S)
Šumadinac (N)
2
2
|
27.03.2016 14:30 | Šumadinac (S) | 2 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
27.03
14:30
Proleter
Šamot
5
2
|
27.03.2016 14:30 | Proleter | 5 : 2 | Šamot | |||||
27.03
14:30
Mladi rudar
Ranilović
4
1
|
27.03.2016 14:30 | Mladi rudar | 4 : 1 | Ranilović | |||||
27.03
14:30
Kopljari
Žabare
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Kopljari | 3 : 0 | Žabare | |||||
27.03
14:30
Budućnost
B 2000
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Budućnost | 2 : 1 | B 2000 | |||||
27.03
14:30
Sloga
Partizan
3
2
|
27.03.2016 14:30 | Sloga | 3 : 2 | Partizan |
27.03
16:00
Vojvoda Stepa Step.
Vlašić
6
3
|
27.03.2016 16:00 | Vojvoda Stepa Step. | 6 : 3 | Vlašić | |||||
27.03
16:00
Rankovac
Radnički
2
0
|
27.03.2016 16:00 | Rankovac | 2 : 0 | Radnički | |||||
27.03
16:00
Jevremovac
Sloga
3
2
|
27.03.2016 16:00 | Jevremovac | 3 : 2 | Sloga | |||||
27.03
16:00
Karađorđe
Dobrava
1
0
|
27.03.2016 16:00 | Karađorđe | 1 : 0 | Dobrava | |||||
27.03
16:00
Mladost 2013
Trešnjevka
1
2
|
27.03.2016 16:00 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Trešnjevka | |||||
27.03
16:00
Pričinović
Cerić
0
1
|
27.03.2016 16:00 | Pričinović | 0 : 1 | Cerić |
27.03
16:00
Vidojevica
Cer
1
4
|
27.03.2016 16:00 | Vidojevica | 1 : 4 | Cer | |||||
27.03
16:00
Milan Orlić
Krasava
3
1
|
27.03.2016 16:00 | Milan Orlić | 3 : 1 | Krasava | |||||
27.03
12:00
Čobanče
Velika Reka
4
5
|
27.03.2016 12:00 | Čobanče | 4 : 5 | Velika Reka | |||||
27.03
16:00
Gučevo
Cerova
1
0
|
27.03.2016 16:00 | Gučevo | 1 : 0 | Cerova | |||||
27.03
16:00
Borac
Sloga (LŠ)
3
0
|
27.03.2016 16:00 | Borac | 3 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
27.03
16:00
Stolice
Mladost (DB)
3
1
|
27.03.2016 16:00 | Stolice | 3 : 1 | Mladost (DB) | |||||
27.03
16:00
Jedinstvo
Crnča
4
1
|
27.03.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Crnča | |||||
27.03
16:00
Sloga (S)
Studenac
2
1
|
27.03.2016 16:00 | Sloga (S) | 2 : 1 | Studenac |
27.03
16:00
Mladost (MM)
Borac
4
0
|
27.03.2016 16:00 | Mladost (MM) | 4 : 0 | Borac | |||||
27.03
16:00
Budućnost (Z)
Gorki
4
2
|
27.03.2016 16:00 | Budućnost (Z) | 4 : 2 | Gorki | |||||
27.03
16:00
Torpedo 1924
Partizan
3
1
|
27.03.2016 16:00 | Torpedo 1924 | 3 : 1 | Partizan | |||||
27.03
16:00
Budućnost (PD)
Duško
2
2
|
27.03.2016 16:00 | Budućnost (PD) | 2 : 2 | Duško | |||||
27.03
16:00
Sloga
Drina
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Drina | |||||
27.03
16:00
Omladinac 2013
Mladi Borac
3
2
|
27.03.2016 16:00 | Omladinac 2013 | 3 : 2 | Mladi Borac |
27.03
16:00
Morava
Borac
2
0
|
27.03.2016 16:00 | Morava | 2 : 0 | Borac | |||||
27.03
16:00
Budućnost
Mladost
0
5
|
27.03.2016 16:00 | Budućnost | 0 : 5 | Mladost | |||||
27.03
16:00
Jedinstvo
Tavnik
1
0
|
27.03.2016 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Tavnik | |||||
27.03
16:00
Šumadija
Proleter
1
3
|
27.03.2016 16:00 | Šumadija | 1 : 3 | Proleter | |||||
27.03
16:00
Vrnjci
Zvezda
3
1
|
27.03.2016 16:00 | Vrnjci | 3 : 1 | Zvezda | |||||
27.03
16:00
Magnohrom
Kraljevo Hajduk
3
0
|
27.03.2016 16:00 | Magnohrom | 3 : 0 | Kraljevo Hajduk | |||||
27.03
16:00
Lazac
Napredak
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Lazac | 1 : 1 | Napredak |
27.03
15:30
Drugovac
Crvena zvezda
2
7
|
27.03.2016 15:30 | Drugovac | 2 : 7 | Crvena zvezda |
27.03
16:00
Jelica
Gorušica
2
1
|
27.03.2016 16:00 | Jelica | 2 : 1 | Gorušica | |||||
27.03
16:00
Jedinstvo
Vrelo
4
0
|
27.03.2016 16:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Vrelo |
27.03
15:00
Budućnost
Planinac
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Budućnost | 2 : 0 | Planinac | |||||
27.03
15:00
Rudar
Prijevor
0
1
|
27.03.2016 15:00 | Rudar | 0 : 1 | Prijevor | |||||
27.03
15:00
Lugovi
Strelac
0
4
|
27.03.2016 15:00 | Lugovi | 0 : 4 | Strelac |
27.03
15:00
Mladost
BIP
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost | 0 : 2 | BIP | |||||
27.03
15:00
Morava
Jedinstvo
0
4
|
27.03.2016 15:00 | Morava | 0 : 4 | Jedinstvo | |||||
27.03
15:00
Premeća
Parmenac
0
3
|
27.03.2016 15:00 | Premeća | 0 : 3 | Parmenac |
27.03
16:00
Posavina
Jedinstvo
0
0
|
27.03.2016 16:00 | Posavina | 0 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.03
16:00
Belo Polje
Omladinac
3
0
|
27.03.2016 16:00 | Belo Polje | 3 : 0 | Omladinac | |||||
27.03
16:00
Partizan-Draževac
OFK Urovci
1
4
|
27.03.2016 16:00 | Partizan-Draževac | 1 : 4 | OFK Urovci | |||||
27.03
16:00
Duboko
Vukićevica
6
1
|
27.03.2016 16:00 | Duboko | 6 : 1 | Vukićevica | |||||
27.03
16:00
Ljubinić
Krtinska
2
0
|
27.03.2016 16:00 | Ljubinić | 2 : 0 | Krtinska | |||||
27.03
16:00
Trstenica
Borac
2
1
|
27.03.2016 16:00 | Trstenica | 2 : 1 | Borac | |||||
27.03
16:00
Rvati
Zvezda-Konatice
2
0
|
27.03.2016 16:00 | Rvati | 2 : 0 | Zvezda-Konatice |
27.03
16:00
Bistrica
BSK
0
2
|
27.03.2016 16:00 | Bistrica | 0 : 2 | BSK | |||||
27.03
16:00
Polet
Šumadija
2
0
|
27.03.2016 16:00 | Polet | 2 : 0 | Šumadija | |||||
27.03
16:00
Budućnost
OFK Radnički
2
2
|
27.03.2016 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | OFK Radnički | |||||
27.03
16:00
Rudar
Borac
1
1
|
27.03.2016 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Borac | |||||
27.03
17:15
Vreoci
Sloga
1
1
|
27.03.2016 17:15 | Vreoci | 1 : 1 | Sloga |
27.03
15:00
Heroj
Mladost
1
3
|
27.03.2016 15:00 | Heroj | 1 : 3 | Mladost | |||||
27.03
15:00
Buljane
Budućnost
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Buljane | 1 : 2 | Budućnost | |||||
27.03
15:00
Popovac
Železničar
4
0
|
27.03.2016 15:00 | Popovac | 4 : 0 | Železničar | |||||
27.03
15:00
ISK Izvor
Jedinstvo
2
2
|
27.03.2016 15:00 | ISK Izvor | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
27.03
15:00
Zemljoradnik
Sloboda
4
1
|
27.03.2016 15:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Sloboda | |||||
27.03
15:00
Razvitak
Vihor
3
3
|
27.03.2016 15:00 | Razvitak | 3 : 3 | Vihor |
27.03
15:30
Šantarovac
Crnovršanin
3
1
|
27.03.2016 15:30 | Šantarovac | 3 : 1 | Crnovršanin | |||||
27.03
15:30
Trnava
Morava
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Trnava | 1 : 1 | Morava | |||||
27.03
15:30
Omladinac
Bresje
0
1
|
27.03.2016 15:30 | Omladinac | 0 : 1 | Bresje | |||||
27.03
15:30
Hajduk
OFK Borac
4
3
|
27.03.2016 15:30 | Hajduk | 4 : 3 | OFK Borac | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Sloboda
3
0
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
27.03
15:30
Belica
Partizan
1
3
|
27.03.2016 15:30 | Belica | 1 : 3 | Partizan |
27.03
14:30
Rujišnik
Morava
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Rujišnik | 2 : 0 | Morava | |||||
27.03
14:30
Stragari
Topoljak
0
3
|
27.03.2016 14:30 | Stragari | 0 : 3 | Topoljak | |||||
27.03
14:30
Velika Drenova
Vinogradar
4
0
|
27.03.2016 14:30 | Velika Drenova | 4 : 0 | Vinogradar |
27.03
11:00
Atletiko
Todorovce
0
3
|
27.03.2016 11:00 | Atletiko | 0 : 3 | Todorovce |
27.03
11:00
Mladost
Jedinstvo
4
0
|
27.03.2016 11:00 | Mladost | 4 : 0 | Jedinstvo |
27.03
15:30
Planinac
Vojvodina
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Planinac | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
27.03
15:30
Polet
Mladost (B)
1
2
|
27.03.2016 15:30 | Polet | 1 : 2 | Mladost (B) | |||||
27.03
15:30
Mladost (P)
Fruškogorac
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Mladost (P) | 2 : 0 | Fruškogorac | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo (R)
27. Oktobar
4
0
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo (R) | 4 : 0 | 27. Oktobar | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Car Uroš
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Car Uroš | |||||
27.03
15:30
Sloga
Sremac
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Sremac | |||||
27.03
15:30
Graničar
Fruška Gora
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Graničar | 1 : 1 | Fruška Gora |
27.03
15:00
Sremac
Kameni
2
3
|
27.03.2016 15:00 | Sremac | 2 : 3 | Kameni | |||||
27.03
15:00
Lovac
Mladost
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Lovac | 0 : 0 | Mladost | |||||
27.03
15:00
Graničar
Sloven
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Graničar | 3 : 0 | Sloven | |||||
27.03
15:00
Šumar
Vitez
1
3
|
27.03.2016 15:00 | Šumar | 1 : 3 | Vitez |
27.03
Borac (R)
Planinac
3
0
|
27.03.2016 | Borac (R) | 3 : 0 | Planinac | |||||
27.03
Napredak
Borac (VR)
3
1
|
27.03.2016 | Napredak | 3 : 1 | Borac (VR) | |||||
27.03
OFK Bosut
Sloga (Z)
2
0
|
27.03.2016 | OFK Bosut | 2 : 0 | Sloga (Z) | |||||
27.03
Sremac
Srem
3
1
|
27.03.2016 | Sremac | 3 : 1 | Srem | |||||
27.03
Sloboda
BSK
3
2
|
27.03.2016 | Sloboda | 3 : 2 | BSK | |||||
27.03
Sloga (Č)
Poletarac
3
1
|
27.03.2016 | Sloga (Č) | 3 : 1 | Poletarac |
27.03
15:00
Proleter
Dunavac
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Proleter | 0 : 0 | Dunavac | |||||
27.03
15:00
Sopot
Sloga (Dr)
6
2
|
27.03.2016 15:00 | Sopot | 6 : 2 | Sloga (Dr) | |||||
27.03
15:00
Sloga (L)
Zemljoradnik
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Sloga (L) | 1 : 2 | Zemljoradnik | |||||
27.03
15:00
Ljubičevo
Dunav
1
1
|
27.03.2016 15:00 | Ljubičevo | 1 : 1 | Dunav | |||||
27.03
15:00
Sloga (Du)
Stig 1955
1
0
|
27.03.2016 15:00 | Sloga (Du) | 1 : 0 | Stig 1955 |
27.03
15:30
Žabari
Rakac Stave
3
0
|
27.03.2016 15:30 | Žabari | 3 : 0 | Rakac Stave | |||||
27.03
11:00
Bujačić
Beloševac
0
2
|
27.03.2016 11:00 | Bujačić | 0 : 2 | Beloševac | |||||
27.03
15:30
Kotešica
Mali korak
4
1
|
27.03.2016 15:30 | Kotešica | 4 : 1 | Mali korak | |||||
27.03
15:30
OFK Povlen
Dupljaj
0
1
|
27.03.2016 15:30 | OFK Povlen | 0 : 1 | Dupljaj | |||||
27.03
15:30
Paune
Mladi radnik
3
0
|
27.03.2016 15:30 | Paune | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
27.03
15:30
Zadrugar
Lukavac
2
4
|
27.03.2016 15:30 | Zadrugar | 2 : 4 | Lukavac |
27.03
15:30
Meševo
Gaglovo
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Meševo | 1 : 0 | Gaglovo | |||||
27.03
15:30
Srnje
Knez Lazar
0
3
|
27.03.2016 15:30 | Srnje | 0 : 3 | Knez Lazar |
27.03
Omladinac
Sečica
1
3
|
27.03.2016 | Omladinac | 1 : 3 | Sečica | |||||
27.03
Borac
Lauš
3
4
|
27.03.2016 | Borac | 3 : 4 | Lauš | |||||
27.03
15:00
Dobrinjac
Lazarica
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Dobrinjac | 0 : 2 | Lazarica | |||||
27.03
Plavi Tok
Blagaja
1
1
|
27.03.2016 | Plavi Tok | 1 : 1 | Blagaja | |||||
27.03
15:00
Avijatičar Vranjani
Ježevica
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Avijatičar Vranjani | 0 : 2 | Ježevica | |||||
27.03
12:00
Glumač
Duškovci
10
0
|
27.03.2016 12:00 | Glumač | 10 : 0 | Duškovci | |||||
27.03
15:00
Gorobilje
Bakionica
2
3
|
27.03.2016 15:00 | Gorobilje | 2 : 3 | Bakionica | |||||
27.03
12:30
Pobeda
Trešnjica
3
2
|
27.03.2016 12:30 | Pobeda | 3 : 2 | Trešnjica |
27.03
15:30
Berane
Igalo
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Berane | 1 : 1 | Igalo | |||||
27.03
15:30
Grafičar
Jezero
2
1
|
27.03.2016 15:30 | Grafičar | 2 : 1 | Jezero | |||||
27.03
15:30
Jedinstvo
Brskovo
2
0
|
27.03.2016 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Brskovo | |||||
27.03
15:30
Bratstvo
Ibar
1
1
|
27.03.2016 15:30 | Bratstvo | 1 : 1 | Ibar |
27.03
14:30
Jedinstvo (Ž)
Željezničar
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 0 | Željezničar | |||||
27.03
14:30
Sloga (T)
Ljubić
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | Ljubić | |||||
27.03
14:30
Liješće
Proleter
0
4
|
27.03.2016 14:30 | Liješće | 0 : 4 | Proleter | |||||
27.03
14:30
Mladost (DS)
BSK
0
1
|
27.03.2016 14:30 | Mladost (DS) | 0 : 1 | BSK |
27.03
14:30
Mladost (BS)
Sloga Junajted
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Mladost (BS) | 2 : 1 | Sloga Junajted | |||||
27.03
14:30
Radnički (K)
Proleter
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Radnički (K) | 0 : 0 | Proleter |
27.03
14:30
Dubrave
Željezničar
1
2
|
27.03.2016 14:30 | Dubrave | 1 : 2 | Željezničar | |||||
27.03
14:30
OFK Ravan
Naprijed
2
2
|
27.03.2016 14:30 | OFK Ravan | 2 : 2 | Naprijed | |||||
27.03
14:30
Budućnost
Progres
1
1
|
27.03.2016 14:30 | Budućnost | 1 : 1 | Progres | |||||
27.03
14:30
Sloga DIPO
Gomjenica
2
2
|
27.03.2016 14:30 | Sloga DIPO | 2 : 2 | Gomjenica |
27.03
14:30
Mineral
Sloga
4
0
|
27.03.2016 14:30 | Mineral | 4 : 0 | Sloga | |||||
27.03
14:30
Ozren
Posavina
5
0
|
27.03.2016 14:30 | Ozren | 5 : 0 | Posavina | |||||
27.03
14:30
Skugrić
Vranjak
3
3
|
27.03.2016 14:30 | Skugrić | 3 : 3 | Vranjak | |||||
27.03
14:30
Rudanka
Trebava
1
0
|
27.03.2016 14:30 | Rudanka | 1 : 0 | Trebava | |||||
27.03
14:30
Crvena zvijezda
Budućnost
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Budućnost |
27.03
14:30
Jedinstvo
Birač
1
1
|
27.03.2016 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Birač | |||||
27.03
14:30
OFK Šekovići
Podrinje
0
2
|
27.03.2016 14:30 | OFK Šekovići | 0 : 2 | Podrinje | |||||
27.03
14:30
Proleter
OFK Trnovica
1
2
|
27.03.2016 14:30 | Proleter | 1 : 2 | OFK Trnovica | |||||
27.03
14:30
Milići
Partizan
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Milići | 3 : 0 | Partizan | |||||
27.03
14:30
Majevica
Lokanj
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Majevica | 2 : 0 | Lokanj |
27.03
14:30
Radnik Urije
Knežopoljac
1
2
|
27.03.2016 14:30 | Radnik Urije | 1 : 2 | Knežopoljac | |||||
27.03
14:30
Brzi
Sloga
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Brzi | 3 : 1 | Sloga | |||||
27.03
14:30
Partizan
Bratstvo
3
0
|
27.03.2016 14:30 | Partizan | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
27.03
14:30
Plamen
Kozara
4
0
|
27.03.2016 14:30 | Plamen | 4 : 0 | Kozara | |||||
27.03
14:30
Omladinac
Slaven
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Omladinac | 3 : 1 | Slaven | |||||
27.03
14:30
Mrakovica
Berek 1975
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Mrakovica | 2 : 0 | Berek 1975 |
27.03
15:00
Milan
Mladost (B)
0
0
|
27.03.2016 15:00 | Milan | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
27.03
15:00
Tamaris
Mladi Krajišnik
1
4
|
27.03.2016 15:00 | Tamaris | 1 : 4 | Mladi Krajišnik | |||||
27.03
15:00
Kozara
Kladari
0
3
|
27.03.2016 15:00 | Kozara | 0 : 3 | Kladari | |||||
27.03
15:00
Borac (Š)
Torpedo
1
2
|
27.03.2016 15:00 | Borac (Š) | 1 : 2 | Torpedo | |||||
27.03
15:00
Ratar
Biseri
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Ratar | 2 : 0 | Biseri |
27.03
14:30
Gomionica
Čelinac
2
4
|
27.03.2016 14:30 | Gomionica | 2 : 4 | Čelinac | |||||
27.03
14:30
Šnjegotina
Omladinac
2
2
|
27.03.2016 14:30 | Šnjegotina | 2 : 2 | Omladinac | |||||
27.03
14:30
Gorica
Polet-Krajišnik
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Gorica | 2 : 1 | Polet-Krajišnik | |||||
27.03
14:30
Mladost
Rekreativo
0
0
|
27.03.2016 14:30 | Mladost | 0 : 0 | Rekreativo | |||||
27.03
11:00
Krajina
Sloga-Nektar
1
0
|
27.03.2016 11:00 | Krajina | 1 : 0 | Sloga-Nektar |
27.03
17:00
Sloboda
Jedinstvo
3
0
|
27.03.2016 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
27.03
17:00
Ukrina
Zvijezda
2
0
|
27.03.2016 17:00 | Ukrina | 2 : 0 | Zvijezda | |||||
27.03
17:00
Pelagićevo
Borac
4
3
|
27.03.2016 17:00 | Pelagićevo | 4 : 3 | Borac | |||||
27.03
17:00
Rudar
Bosna
3
1
|
27.03.2016 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Bosna | |||||
27.03
17:00
Crvena Zvijezda
Bratstvo
3
1
|
27.03.2016 17:00 | Crvena Zvijezda | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
27.03
17:00
Sloga
Mladost
2
0
|
27.03.2016 17:00 | Sloga | 2 : 0 | Mladost | |||||
27.03
17:00
Crkvina
Kladari
1
3
|
27.03.2016 17:00 | Crkvina | 1 : 3 | Kladari |
27.03
15:00
Sveti Jovan
Slijepčevići
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Sveti Jovan | 0 : 2 | Slijepčevići | |||||
27.03
15:00
Gredice
OFK Krbeti
2
1
|
27.03.2016 15:00 | Gredice | 2 : 1 | OFK Krbeti | |||||
27.03
15:00
Mladost 2003
Obilić
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost 2003 | 0 : 2 | Obilić | |||||
27.03
15:00
Mladost (S)
Mladost (L)
4
0
|
27.03.2016 15:00 | Mladost (S) | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
27.03
15:00
Grčica
Sava 04
4
4
|
27.03.2016 15:00 | Grčica | 4 : 4 | Sava 04 | |||||
27.03
15:00
Mladost (T)
Jugović
4
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost (T) | 4 : 2 | Jugović | |||||
27.03
15:00
Omladinac
OFK Brezik
2
2
|
27.03.2016 15:00 | Omladinac | 2 : 2 | OFK Brezik |
27.03
14:30
Blatna
Rudar
4
2
|
27.03.2016 14:30 | Blatna | 4 : 2 | Rudar | |||||
27.03
14:30
Kiseljak
Svodna
2
4
|
27.03.2016 14:30 | Kiseljak | 2 : 4 | Svodna |
27.03
16:00
Obradovac
Novi Napredak
4
0
|
27.03.2016 16:00 | Obradovac | 4 : 0 | Novi Napredak | |||||
27.03
16:00
Borac
Romanovci
2
2
|
27.03.2016 16:00 | Borac | 2 : 2 | Romanovci | |||||
27.03
16:00
OFK Laminci
Stevan Dukić
2
0
|
27.03.2016 16:00 | OFK Laminci | 2 : 0 | Stevan Dukić | |||||
27.03
16:00
Omladinac
13 Skojevki
1
3
|
27.03.2016 16:00 | Omladinac | 1 : 3 | 13 Skojevki |
27.03
14:30
Radnički
27. Juli
3
1
|
27.03.2016 14:30 | Radnički | 3 : 1 | 27. Juli | |||||
27.03
14:30
BSK
Hajduk
0
1
|
27.03.2016 14:30 | BSK | 0 : 1 | Hajduk | |||||
27.03
14:30
Vučijak
Borac (L)
5
0
|
27.03.2016 14:30 | Vučijak | 5 : 0 | Borac (L) | |||||
27.03
14:30
Borac 1975
4. Juli
2
0
|
27.03.2016 14:30 | Borac 1975 | 2 : 0 | 4. Juli | |||||
27.03
14:30
Željezničar
Zadrugar
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Željezničar | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
27.03
14:30
Borac (K)
Polet
2
1
|
27.03.2016 14:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Polet |
27.03
15:00
Mladost
Čukarički
0
2
|
27.03.2016 15:00 | Mladost | 0 : 2 | Čukarički |
27.03
15:30
Kolubara
Sloga (PM)
0
1
|
27.03.2016 15:30 | Kolubara | 0 : 1 | Sloga (PM) | |||||
27.03
15:30
Donji Srem
Dinamo
1
0
|
27.03.2016 15:30 | Donji Srem | 1 : 0 | Dinamo | |||||
27.03
15:00
Sloboda
Napredak
0
1
|
27.03.2016 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | Napredak |
27.03
Bukovička Banja
Jerina
0
7
|
27.03.2016 | Bukovička Banja | 0 : 7 | Jerina | |||||
27.03
Slatke Male
Karađorđe
1
3
|
27.03.2016 | Slatke Male | 1 : 3 | Karađorđe |
27.03
11:30
Sjeverna zvijezda
Lovćen
0
5
|
27.03.2016 11:30 | Sjeverna zvijezda | 0 : 5 | Lovćen |
27.03
11:00
Jagodina
Partizan
0
1
|
27.03.2016 11:00 | Jagodina | 0 : 1 | Partizan | |||||
27.03
13:00
Vojvodina
Borac
0
2
|
27.03.2016 13:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Borac | |||||
27.03
11:00
Napredak
Rad
0
1
|
27.03.2016 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Rad | |||||
27.03
11:00
Radnički (N)
Radnički 1923
1
0
|
27.03.2016 11:00 | Radnički (N) | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
27.03
13:00
Novi Pazar
Mačva
1
0
|
27.03.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 0 | Mačva |
27.03
11:00
Loznica
Radnički
1
2
|
27.03.2016 11:00 | Loznica | 1 : 2 | Radnički |
27.03
10:00
Inđija
Radnički (NP)
2
2
|
27.03.2016 10:00 | Inđija | 2 : 2 | Radnički (NP) | |||||
27.03
10:00
Veternik
Proleter
1
1
|
27.03.2016 10:00 | Veternik | 1 : 1 | Proleter |
27.03
10:00
Sloga
Vršac
2
0
|
27.03.2016 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Vršac |
27.03
10:00
TSC
Bačka (BP)
8
0
|
27.03.2016 10:00 | TSC | 8 : 0 | Bačka (BP) |
27.03
14:00
BASK
Bežanija
2
2
|
27.03.2016 14:00 | BASK | 2 : 2 | Bežanija | |||||
27.03
12:00
Zemun
BSK Borča
1
1
|
27.03.2016 12:00 | Zemun | 1 : 1 | BSK Borča | |||||
27.03
17:30
Brodarac 2
Radnički (O)
4
1
|
27.03.2016 17:30 | Brodarac 2 | 4 : 1 | Radnički (O) | |||||
27.03
10:00
Radnički (NB)
Siti Sport Klub
1
0
|
27.03.2016 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Siti Sport Klub |
27.03
10:00
PKB
Studentski Grad
1
3
|
27.03.2016 10:00 | PKB | 1 : 3 | Studentski Grad | |||||
27.03
10:00
Zvezdara
Prva Iskra
4
6
|
27.03.2016 10:00 | Zvezdara | 4 : 6 | Prva Iskra | |||||
27.03
12:00
Vrcin
Brodarac 1947
0
2
|
27.03.2016 12:00 | Vrcin | 0 : 2 | Brodarac 1947 |
27.03
15:00
Grafičar
Dunavac Grocka
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Grafičar | 3 : 0 | Dunavac Grocka | |||||
27.03
10:00
Milenium
Torlak
3
0
|
27.03.2016 10:00 | Milenium | 3 : 0 | Torlak | |||||
27.03
10:00
Banja
Buducnost
1
3
|
27.03.2016 10:00 | Banja | 1 : 3 | Buducnost | |||||
27.03
16:15
Seceranac Ada
Sopot
6
2
|
27.03.2016 16:15 | Seceranac Ada | 6 : 2 | Sopot |
27.03
15:30
Zemun MO
Voždovac MO
3
0
|
27.03.2016 15:30 | Zemun MO | 3 : 0 | Voždovac MO | |||||
27.03
09:00
011 MO
Rad MO
5
1
|
27.03.2016 09:00 | 011 MO | 5 : 1 | Rad MO | |||||
27.03
10:00
Lokomotiva MO
Sinđelić MO
1
1
|
27.03.2016 10:00 | Lokomotiva MO | 1 : 1 | Sinđelić MO | |||||
27.03
13:00
IMT MO
Internacional MO
3
2
|
27.03.2016 13:00 | IMT MO | 3 : 2 | Internacional MO |
27.03
Famos
Rudo
2
5
|
27.03.2016 | Famos | 2 : 5 | Rudo |
27.03
11:00
Vojvodina
Zemun
1
1
|
27.03.2016 11:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Zemun | |||||
27.03
13:30
Napredak
Rad
0
0
|
27.03.2016 13:30 | Napredak | 0 : 0 | Rad | |||||
27.03
13:30
Radnički (N)
OFK Hajduk
1
0
|
27.03.2016 13:30 | Radnički (N) | 1 : 0 | OFK Hajduk |
27.03
12:00
Radnički (NP)
Inđija
0
6
|
27.03.2016 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 6 | Inđija | |||||
27.03
12:00
Radnički (SM)
Vojvodina
3
2
|
27.03.2016 12:00 | Radnički (SM) | 3 : 2 | Vojvodina |
27.03
12:00
Vršac
Radnički (K)
3
1
|
27.03.2016 12:00 | Vršac | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
27.03
12:00
Proleter 2006
Železničar
0
1
|
27.03.2016 12:00 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Železničar |
27.03
12:00
Bačka (BP)
TSC
1
0
|
27.03.2016 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 0 | TSC | |||||
27.03
12:00
Hajduk Junior
Vrbas
4
2
|
27.03.2016 12:00 | Hajduk Junior | 4 : 2 | Vrbas |
27.03
09:00
Sindjelić
Dominus
1
0
|
27.03.2016 09:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Dominus | |||||
27.03
09:00
Internacional
BASK
2
3
|
27.03.2016 09:00 | Internacional | 2 : 3 | BASK | |||||
27.03
13:00
Radnički
011
3
1
|
27.03.2016 13:00 | Radnički | 3 : 1 | 011 | |||||
27.03
09:00
Teleoptik
Voždovac
3
0
|
27.03.2016 09:00 | Teleoptik | 3 : 0 | Voždovac |
27.03
13:00
Novi Pazar
Šumadija 1903
1
1
|
27.03.2016 13:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
27.03
13:00
Rudar
Sloga
3
0
|
27.03.2016 13:00 | Rudar | 3 : 0 | Sloga |
27.03
12:00
Železničar
Savacium
1
4
|
27.03.2016 12:00 | Železničar | 1 : 4 | Savacium | |||||
27.03
12:00
Loznica
Mačva
0
2
|
27.03.2016 12:00 | Loznica | 0 : 2 | Mačva |
27.03
12:00
VGSK
Petlić 2006
2
0
|
27.03.2016 12:00 | VGSK | 2 : 0 | Petlić 2006 | |||||
27.03
10:00
Sloga (B)
AF Đokić
8
1
|
27.03.2016 10:00 | Sloga (B) | 8 : 1 | AF Đokić |
27.03
10:00
Dorćol
Borac
2
0
|
27.03.2016 10:00 | Dorćol | 2 : 0 | Borac | |||||
27.03
13:00
Graficar
Jedinstvo
0
3
|
27.03.2016 13:00 | Graficar | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
27.03
14:00
Apolon 2010
Sremcica
5
0
|
27.03.2016 14:00 | Apolon 2010 | 5 : 0 | Sremcica |
27.03
10:00
Crvena zastava
Posavina
2
8
|
27.03.2016 10:00 | Crvena zastava | 2 : 8 | Posavina |
27.03
10:00
Radnički (NP)
Inđija
1
0
|
27.03.2016 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Inđija | |||||
27.03
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
8
|
27.03.2016 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 8 | Vojvodina |
27.03
10:00
Bačka (BP)
TSC
2
3
|
27.03.2016 10:00 | Bačka (BP) | 2 : 3 | TSC | |||||
27.03
10:00
Hajduk Junior
Vrbas
5
0
|
27.03.2016 10:00 | Hajduk Junior | 5 : 0 | Vrbas |
27.03
10:00
Vršac
Vršac united
2
1
|
27.03.2016 10:00 | Vršac | 2 : 1 | Vršac united | |||||
27.03
10:00
Proleter 2006
Železničar
1
1
|
27.03.2016 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 1 | Železničar |
27.03
18:00
Zemun
PKB Kovilovo
3
0
|
27.03.2016 18:00 | Zemun | 3 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
27.03
11:00
Internacional
Studentski Grad
0
2
|
27.03.2016 11:00 | Internacional | 0 : 2 | Studentski Grad |
27.03
10:00
Železničar
Savacijum
0
0
|
27.03.2016 10:00 | Železničar | 0 : 0 | Savacijum | |||||
27.03
10:00
Loznica
Mačva
1
0
|
27.03.2016 10:00 | Loznica | 1 : 0 | Mačva |
27.03
10:00
Institut
Vranić
9
3
|
27.03.2016 10:00 | Institut | 9 : 3 | Vranić | |||||
27.03
11:00
IMT
OFK Zabrežje
1
3
|
27.03.2016 11:00 | IMT | 1 : 3 | OFK Zabrežje |
27.03
10:00
CFK
Obilić
3
0
|
27.03.2016 10:00 | CFK | 3 : 0 | Obilić |
27.03
11:00
Beograd 1929
PKB PS
1
5
|
27.03.2016 11:00 | Beograd 1929 | 1 : 5 | PKB PS |
27.03
10:00
Posavina
Strelac
3
0
|
27.03.2016 10:00 | Posavina | 3 : 0 | Strelac | |||||
27.03
10:00
Pobeda
Prva Iskra
1
15
|
27.03.2016 10:00 | Pobeda | 1 : 15 | Prva Iskra | |||||
27.03
10:00
Jedinstvo
Omladinac
0
7
|
27.03.2016 10:00 | Jedinstvo | 0 : 7 | Omladinac | |||||
27.03
10:00
Skela
Polet
5
3
|
27.03.2016 10:00 | Skela | 5 : 3 | Polet |
27.03
10:00
Tempo
BSK 1925 MK
|
27.03.2016 10:00 | Tempo | : | BSK 1925 MK | |||||
27.03
16:30
13. Maj MK
Zemun B
0
1
|
27.03.2016 16:30 | 13. Maj MK | 0 : 1 | Zemun B | |||||
27.03
13:30
Radnički MK
Studentski Grad MK
0
2
|
27.03.2016 13:30 | Radnički MK | 0 : 2 | Studentski Grad MK |
27.03
15:00
Krstarica
Morava
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Krstarica | 3 : 0 | Morava | |||||
27.03
15:00
Knjaževac 2015
Radnički 2012
0
4
|
27.03.2016 15:00 | Knjaževac 2015 | 0 : 4 | Radnički 2012 | |||||
27.03
13:00
Mašinac
Majdanpek
3
0
|
27.03.2016 13:00 | Mašinac | 3 : 0 | Majdanpek |
27.03
11:30
Teleoptik
OFK Beograd
0
2
|
27.03.2016 11:30 | Teleoptik | 0 : 2 | OFK Beograd | |||||
27.03
12:00
Rad
BSK Borča
4
0
|
27.03.2016 12:00 | Rad | 4 : 0 | BSK Borča |
27.03
18:00
BASK
Balkan
1
5
|
27.03.2016 18:00 | BASK | 1 : 5 | Balkan | |||||
27.03
15:00
Sindjelić
PKB Kovilovo
2
0
|
27.03.2016 15:00 | Sindjelić | 2 : 0 | PKB Kovilovo |
27.03
12:00
Hajduk
Dunav (VS)
2
2
|
27.03.2016 12:00 | Hajduk | 2 : 2 | Dunav (VS) |
27.03
20:00
Plavi 2000
Srem
3
1
|
27.03.2016 20:00 | Plavi 2000 | 3 : 1 | Srem |
27.03
18:30
Prokuplje
Kuršumlija
80
73
|
27.03.2016 18:30 | Prokuplje | 80 : 73 | Kuršumlija | |||||
27.03
15:00
Radan
Mladost Vesna
95
64
|
27.03.2016 15:00 | Radan | 95 : 64 | Mladost Vesna |
27.03
18:00
Novi Pazar
Priboj
92
84
|
27.03.2016 18:00 | Novi Pazar | 92 : 84 | Priboj | |||||
27.03
18:00
Železničar
Klik
78
88
|
27.03.2016 18:00 | Železničar | 78 : 88 | Klik |
27.03
14:20
Žitko Basket
Borac
93
59
|
27.03.2016 14:20 | Žitko Basket | 93 : 59 | Borac | |||||
27.03
12:30
BKK Radnički
Barajevo
62
67
|
27.03.2016 12:30 | BKK Radnički | 62 : 67 | Barajevo |
27.03
15:00
GM-032
Užice
62
59
|
27.03.2016 15:00 | GM-032 | 62 : 59 | Užice | |||||
27.03
18:00
Play Off
Mileševac
72
63
|
27.03.2016 18:00 | Play Off | 72 : 63 | Mileševac | |||||
27.03
18:00
Morava
Ivanjica
85
89
|
27.03.2016 18:00 | Morava | 85 : 89 | Ivanjica |
27.03
17:30
Zdravlje Leskovac
Vojvodina
109
97
|
27.03.2016 17:30 | Zdravlje Leskovac | 109 : 97 | Vojvodina |
27.03
14:00
Paraćin
Šabac
58
89
|
27.03.2016 14:00 | Paraćin | 58 : 89 | Šabac |
27.03
Radivoj Korać
Vršac
66
53
|
27.03.2016 | Radivoj Korać | 66 : 53 | Vršac | 1:0 |
27.03
20:00
Desetka
SFS Borac
3
2
|
27.03.2016 20:00 | Desetka | 3 : 2 | SFS Borac | |||||
27.03
17:00
Timok
Hajduk Veljko
3
2
|
27.03.2016 17:00 | Timok | 3 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
27.03
17:00
Toplički Vitezovi
Pirot
3
1
|
27.03.2016 17:00 | Toplički Vitezovi | 3 : 1 | Pirot | |||||
27.03
17:30
Dubočica
Milenijum
3
2
|
27.03.2016 17:30 | Dubočica | 3 : 2 | Milenijum |
27.03
19:00
Surdulica
Vranje
0
3
|
27.03.2016 19:00 | Surdulica | 0 : 3 | Vranje |
27.03
18:00
Železničar
Mladi radnik
3
2
|
27.03.2016 18:00 | Železničar | 3 : 2 | Mladi radnik |
27.03
18:00
Desetka
Paraćin
3
0
|
27.03.2016 18:00 | Desetka | 3 : 0 | Paraćin | |||||
27.03
13:00
Surdulica
Jagodina
0
3
|
27.03.2016 13:00 | Surdulica | 0 : 3 | Jagodina | |||||
27.03
15:00
Kuršumlija
Majdanpek FBC
0
3
|
27.03.2016 15:00 | Kuršumlija | 0 : 3 | Majdanpek FBC | |||||
27.03
15:00
Leskovac 98
Pirot
3
0
|
27.03.2016 15:00 | Leskovac 98 | 3 : 0 | Pirot |
27.03
Sloga
Mačva
3
0
|
27.03.2016 | Sloga | 3 : 0 | Mačva | |||||
27.03
Sirmium
Radinci Volej
0
3
|
27.03.2016 | Sirmium | 0 : 3 | Radinci Volej | |||||
27.03
Mladost
Mitrovica
0
3
|
27.03.2016 | Mladost | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
27.03
Prvi Tempo
Srem 022
3
0
|
27.03.2016 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Srem 022 |
27.03
Takovo Zvezda Helios
FOK
1
3
|
27.03.2016 | Takovo Zvezda Helios | 1 : 3 | FOK | |||||
27.03
Milenijum
Srem Eaton Tempo
0
3
|
27.03.2016 | Milenijum | 0 : 3 | Srem Eaton Tempo | |||||
27.03
Beograd
Ivanjica
3
0
|
27.03.2016 | Beograd | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
27.03
Valjevo
Smederevo
3
1
|
27.03.2016 | Valjevo | 3 : 1 | Smederevo | |||||
27.03
Klek Srbijašume
Student
3
0
|
27.03.2016 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Student |
27.03
20:00
Planinka PV
Hajduk Veljko
24
25
|
27.03.2016 20:00 | Planinka PV | 24 : 25 | Hajduk Veljko | |||||
27.03
17:00
BSK Heba
Rembas
34
26
|
27.03.2016 17:00 | BSK Heba | 34 : 26 | Rembas | |||||
27.03
19:00
Bela Palanka
Aleksinac
37
28
|
27.03.2016 19:00 | Bela Palanka | 37 : 28 | Aleksinac | |||||
27.03
19:00
Žitorađa
Mladost 1949
34
9
|
27.03.2016 19:00 | Žitorađa | 34 : 9 | Mladost 1949 |
27.03
19:00
Trepča
Župa 54
29
30
|
27.03.2016 19:00 | Trepča | 29 : 30 | Župa 54 | |||||
27.03
19:30
Lokomotiva
Novi Pazar
20
25
|
27.03.2016 19:30 | Lokomotiva | 20 : 25 | Novi Pazar |
27.03
17:30
Lazarevac
Dorćol
20
33
|
27.03.2016 17:30 | Lazarevac | 20 : 33 | Dorćol | |||||
27.03
17:00
Zemun 1957
Metaloplastika 2
28
22
|
27.03.2016 17:00 | Zemun 1957 | 28 : 22 | Metaloplastika 2 | |||||
27.03
17:00
Gučevo
Umčari
15
32
|
27.03.2016 17:00 | Gučevo | 15 : 32 | Umčari |
27.03
Sloga 2
Smederevo 2
27
27
|
27.03.2016 | Sloga 2 | 27 : 27 | Smederevo 2 |
27.03
19:30
Crvena zvezda
Sloga
26
20
|
27.03.2016 19:30 | Crvena zvezda | 26 : 20 | Sloga |
27.03
19:30
Dubočica 54
Kolubara
30
31
|
27.03.2016 19:30 | Dubočica 54 | 30 : 31 | Kolubara | |||||
27.03
18:00
Metalac
Šamot 65
26
32
|
27.03.2016 18:00 | Metalac | 26 : 32 | Šamot 65 | |||||
27.03
18:00
Proleter
Obilić
22
27
|
27.03.2016 18:00 | Proleter | 22 : 27 | Obilić |
27.03
19:00
Kikinda
Jagodina
17
20
|
27.03.2016 19:00 | Kikinda | 17 : 20 | Jagodina |
27.03
Beograd
Nais
13
9
|
27.03.2016 | Beograd | 13 : 9 | Nais | Beograd 2. | ||||
27.03
Banjica
Šabac
10
12
|
27.03.2016 | Banjica | 10 : 12 | Šabac | Šabac 1. |
27.03
Senta Yordo
Crvena zvezda
7
9
|
27.03.2016 | Senta Yordo | 7 : 9 | Crvena zvezda |
27.03
Raška
RB-Radio 014
6
4
|
27.03.2016 | Raška | 6 : 4 | RB-Radio 014 |
27.03
19:00
Jastrebac
Banjica
6
2
|
27.03.2016 19:00 | Jastrebac | 6 : 2 | Banjica |
27.03
17:00
Jošavka
Čelinac
2
3
|
27.03.2016 17:00 | Jošavka | 2 : 3 | Čelinac |
27.03
15:45
Rad Mozzart
Partizan
|
27.03.2016 15:45 | Rad Mozzart | : | Partizan |
27.03
14:30
Imperatori
Panthers
6
33
|
27.03.2016 14:30 | Imperatori | 6 : 33 | Panthers |