26.05
17:30
Proleter
Novi Pazar 1928
3
0
|
26.05.2017 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Novi Pazar 1928 |
26.05
16:30
Dedinje Junajted
Voćar
2
4
|
26.05.2017 16:30 | Dedinje Junajted | 2 : 4 | Voćar |
26.05
17:00
Zabrđe 1936
Omladinac (B)
0
1
|
26.05.2017 17:00 | Zabrđe 1936 | 0 : 1 | Omladinac (B) | |||||
26.05
17:00
Radnik
Burovac
5
2
|
26.05.2017 17:00 | Radnik | 5 : 2 | Burovac | |||||
26.05
17:00
Dobrnje
Borac
1
2
|
26.05.2017 17:00 | Dobrnje | 1 : 2 | Borac |
26.05
17:00
Brana Paunović 1933
Manastirica
0
5
|
26.05.2017 17:00 | Brana Paunović 1933 | 0 : 5 | Manastirica |
26.05
16:00
Proleter
Sloga
2
0
|
26.05.2017 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Sloga | |||||
26.05
16:00
Budućnost
BAK
1
4
|
26.05.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 4 | BAK |
26.05
16:00
Jedinstvo Stević
Borac
3
0
|
26.05.2017 16:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Borac |
26.05
17:45
Sveti Stefan
Kovilovo
4
0
|
26.05.2017 17:45 | Sveti Stefan | 4 : 0 | Kovilovo |
26.05
Omladinac
Zadrugar
1
3
|
26.05.2017 | Omladinac | 1 : 3 | Zadrugar | |||||
26.05
Tvrdjava 1
OFK Odzaci
3
0
|
26.05.2017 | Tvrdjava 1 | 3 : 0 | OFK Odzaci | |||||
26.05
Mladost
Borac
2
4
|
26.05.2017 | Mladost | 2 : 4 | Borac | |||||
26.05
Panonija
Radnicki
0
3
|
26.05.2017 | Panonija | 0 : 3 | Radnicki | |||||
26.05
Polet
BSK
6
2
|
26.05.2017 | Polet | 6 : 2 | BSK | |||||
26.05
Tekstilac
Tvrdjava 2
4
7
|
26.05.2017 | Tekstilac | 4 : 7 | Tvrdjava 2 |
26.05
19:00
Sloga
Metalac
30
23
|
26.05.2017 19:00 | Sloga | 30 : 23 | Metalac |
26.05
15:00
Hisar
ORK Bor
29
29
|
26.05.2017 15:00 | Hisar | 29 : 29 | ORK Bor | |||||
26.05
19:00
Planinka
Bela Palanka
25
24
|
26.05.2017 19:00 | Planinka | 25 : 24 | Bela Palanka |
26.05
18:30
Prva Petoletka
Lokomotiva
25
23
|
26.05.2017 18:30 | Prva Petoletka | 25 : 23 | Lokomotiva | |||||
26.05
18:00
Napredak
Beli andjeo
26
25
|
26.05.2017 18:00 | Napredak | 26 : 25 | Beli andjeo |
26.05
20:00
Putinci
Apatin
27
29
|
26.05.2017 20:00 | Putinci | 27 : 29 | Apatin |
26.05
19:00
Lazarevac
Palanka
37
23
|
26.05.2017 19:00 | Lazarevac | 37 : 23 | Palanka |
26.05
19:00
Đerdap
Mladost 1949
28
41
|
26.05.2017 19:00 | Đerdap | 28 : 41 | Mladost 1949 |
26.05
20:30
Ruma
Hajduk
31
27
|
26.05.2017 20:30 | Ruma | 31 : 27 | Hajduk |
26.05
19:00
Novi Pazar
Kolubara
33
29
|
26.05.2017 19:00 | Novi Pazar | 33 : 29 | Kolubara | |||||
26.05
19:00
Topličanin
Mokra Gora
23
31
|
26.05.2017 19:00 | Topličanin | 23 : 31 | Mokra Gora |
26.05
19:00
Pirot
Naisa 2
26
31
|
26.05.2017 19:00 | Pirot | 26 : 31 | Naisa 2 |