25.10
14:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (S)
4
2
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki (P) | 4 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
25.10
11:00
Car Konstantin
Radan
1
4
|
25.10.2015 11:00 | Car Konstantin | 1 : 4 | Radan |
25.10
14:00
Senta
RadniÄki (NP)
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Senta | 0 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
25.10
14:00
Borac (S)
RadniÄki (Å )
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Borac (S) | 2 : 1 | RadniÄki (Å ) |
25.10
13:30
RadniÄki (O)
Turbina
2
1
|
25.10.2015 13:30 | RadniÄki (O) | 2 : 1 | Turbina | |||||
25.10
13:30
Stepojevac Vaga
Brodarac 1947
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
25.10
13:30
Crvena zvezda
Žarkovo
1
2
|
25.10.2015 13:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Žarkovo |
25.10
14:00
Juhor
BoŔnjane
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Juhor | 0 : 0 | BoŔnjane | |||||
25.10
14:00
Kopaonik
Jedinstvo (P)
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Kopaonik | 0 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
25.10
14:00
Lugomir
Sloga (Ä)
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Lugomir | 0 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (M)
Poljoprivrednik
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 0 | Poljoprivrednik |
25.10
14:00
Zaplanjac
Å arbanovac
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Zaplanjac | 1 : 0 | Å arbanovac | |||||
25.10
14:00
Rudar (P)
Moravica
3
2
|
25.10.2015 14:00 | Rudar (P) | 3 : 2 | Moravica | |||||
25.10
14:00
Kablovi
Äerdap
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Kablovi | 3 : 0 | Äerdap | |||||
25.10
14:00
BuÄje
Rtanj
2
1
|
25.10.2015 14:00 | BuÄje | 2 : 1 | Rtanj | |||||
25.10
14:00
Hajduk Veljko
Napredak
3
2
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk Veljko | 3 : 2 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Bukovik
Pukovac
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Bukovik | 0 : 1 | Pukovac | |||||
25.10
14:00
RadniÄki (L)
Rudar Alpos
3
2
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki (L) | 3 : 2 | Rudar Alpos |
25.10
14:00
Mladost (M)
Vranjska Banja
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (M) | 1 : 0 | Vranjska Banja | |||||
25.10
14:00
Jablanica
Balkanski
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Jablanica | 1 : 0 | Balkanski | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost (P)
Vlasina
3
2
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost (P) | 3 : 2 | Vlasina | |||||
25.10
14:00
BobiŔte
Morava
1
1
|
25.10.2015 14:00 | BobiŔte | 1 : 1 | Morava | |||||
25.10
14:00
Ropotovo
Pusta Reka
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Ropotovo | 2 : 1 | Pusta Reka |
25.10
14:00
Crvena zvezda (RS)
Jedinstvo (NB)
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Crvena zvezda (RS) | 1 : 0 | Jedinstvo (NB) | |||||
25.10
14:00
Polet
RadniÄki (K)
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Polet | 2 : 0 | RadniÄki (K) |
25.10
13:30
Tisa (A)
Tekstilac
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Tisa (A) | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
25.10
13:30
Zadrugar
Subotica
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Subotica | |||||
25.10
13:30
Tavankut
BaÄka (P)
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Tavankut | 2 : 1 | BaÄka (P) |
25.10
14:00
BuduÄnost (G)
LSK LaÄarak
3
1
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost (G) | 3 : 1 | LSK LaÄarak | |||||
25.10
10:00
Kabel
Kupinovo
2
1
|
25.10.2015 10:00 | Kabel | 2 : 1 | Kupinovo | |||||
25.10
14:00
Borac
Crvena Zvezda
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 0 : 1 | Crvena Zvezda |
25.10
11:00
Hajduk
Torlak
0
1
|
25.10.2015 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | Torlak | |||||
25.10
13:30
VrÄin
Lokomotiva
0
2
|
25.10.2015 13:30 | VrÄin | 0 : 2 | Lokomotiva | |||||
25.10
13:30
BaÄevac
Zvezdara
0
4
|
25.10.2015 13:30 | BaÄevac | 0 : 4 | Zvezdara | |||||
25.10
13:30
Borac
LepuŔnica
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Borac | 0 : 0 | LepuŔnica | |||||
25.10
13:30
Jedinstvo
SremÄica
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | SremÄica | |||||
25.10
13:30
PKB
BSK Batajnica
0
1
|
25.10.2015 13:30 | PKB | 0 : 1 | BSK Batajnica | |||||
25.10
11:00
Prva Iskra
GrafiÄar
2
2
|
25.10.2015 11:00 | Prva Iskra | 2 : 2 | GrafiÄar |
25.10
13:30
Homoljac
RadniÄki 1926
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Homoljac | 3 : 0 | RadniÄki 1926 | |||||
25.10
13:30
Å apine
VGSK
4
1
|
25.10.2015 13:30 | Å apine | 4 : 1 | VGSK | |||||
25.10
13:30
Borac
Gruža
1
2
|
25.10.2015 13:30 | Borac | 1 : 2 | Gruža | |||||
25.10
13:30
Proleter
Sloga
6
1
|
25.10.2015 13:30 | Proleter | 6 : 1 | Sloga |
25.10
13:30
RadniÄki Stobex
Sloga 1940 (BB)
2
3
|
25.10.2015 13:30 | RadniÄki Stobex | 2 : 3 | Sloga 1940 (BB) | |||||
25.10
13:30
Brezovica
Sloga (S)
0
2
|
25.10.2015 13:30 | Brezovica | 0 : 2 | Sloga (S) | |||||
25.10
13:30
Provo
Polimlje
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Provo | 1 : 0 | Polimlje | |||||
25.10
13:30
RaÄevac
Ribnica
2
3
|
25.10.2015 13:30 | RaÄevac | 2 : 3 | Ribnica | |||||
25.10
13:30
Zadrugar
Spartak 1924
2
0
|
25.10.2015 13:30 | Zadrugar | 2 : 0 | Spartak 1924 |
25.10
13:30
Arsenal
JoŔanica
0
2
|
25.10.2015 13:30 | Arsenal | 0 : 2 | JoŔanica | |||||
25.10
13:30
Tutin
BraÄa VukoviÄ
0
1
|
25.10.2015 13:30 | Tutin | 0 : 1 | BraÄa VukoviÄ | |||||
25.10
13:30
Orlovac
Sloboda (Ä)
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Orlovac | 0 : 0 | Sloboda (Ä) | |||||
25.10
13:30
DragaÄevo
Polet (T)
2
1
|
25.10.2015 13:30 | DragaÄevo | 2 : 1 | Polet (T) |
25.10
14:00
Mladost (J)
Partizan
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Partizan | |||||
25.10
14:00
OFK Batinac
BSK
2
2
|
25.10.2015 14:00 | OFK Batinac | 2 : 2 | BSK | |||||
25.10
14:00
Dragocvet
Sloga
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Dragocvet | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
OFK Tekstilac
Bratstvo
5
3
|
25.10.2015 14:00 | OFK Tekstilac | 5 : 3 | Bratstvo | |||||
25.10
14:00
KuŔiljevo
Napredak (Z)
3
1
|
25.10.2015 14:00 | KuŔiljevo | 3 : 1 | Napredak (Z) |
25.10
13:30
Gornji StepoÅ”
Sloga
3
1
|
25.10.2015 13:30 | Gornji StepoÅ” | 3 : 1 | Sloga | |||||
25.10
13:30
13. April
Jastrebac
4
2
|
25.10.2015 13:30 | 13. April | 4 : 2 | Jastrebac | |||||
25.10
13:30
Trajal
Parunovac
2
0
|
25.10.2015 13:30 | Trajal | 2 : 0 | Parunovac | |||||
25.10
13:30
Å anac
Blagotin
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Å anac | 1 : 0 | Blagotin | |||||
25.10
13:30
Naupare
Mladost
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Naupare | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.10
13:30
Ribnik
MaÄkovac
1
1
|
25.10.2015 13:30 | Ribnik | 1 : 1 | MaÄkovac | |||||
25.10
13:30
Mladi radnik
Vinogradar
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Mladi radnik | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
25.10
13:30
Gradina
Äitluk
4
2
|
25.10.2015 13:30 | Gradina | 4 : 2 | Äitluk |
25.10
14:00
Jug Bogdan
Real
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Jug Bogdan | 4 : 0 | Real | |||||
25.10
14:00
Kosovac
Borac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Kosovac | 3 : 0 | Borac | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Partizanski put
5
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 5 : 1 | Partizanski put | |||||
25.10
14:00
NS Tatko
TopliÄanin
0
5
|
25.10.2015 14:00 | NS Tatko | 0 : 5 | TopliÄanin | |||||
25.10
14:00
Pobeda
DobriÄ
1
4
|
25.10.2015 14:00 | Pobeda | 1 : 4 | DobriÄ | |||||
25.10
14:00
DunÄerski
Mladost 1982
2
1
|
25.10.2015 14:00 | DunÄerski | 2 : 1 | Mladost 1982 | |||||
25.10
14:00
Svetlost
Jastrebac
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Svetlost | 2 : 2 | Jastrebac |
25.10
14:00
Palilula
Morava
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Palilula | 1 : 2 | Morava | |||||
25.10
14:00
RasovaÄa
NaŔa krila 1936
0
1
|
25.10.2015 14:00 | RasovaÄa | 0 : 1 | NaÅ”a krila 1936 | |||||
25.10
14:00
RadniÄki 1947 (Ä)
Jedinstvo (B)
5
0
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki 1947 (Ä) | 5 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
25.10
14:00
Zemljoradnik
Mladost (BatuÅ”.)
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Zemljoradnik | 0 : 1 | Mladost (BatuÅ”.) | |||||
25.10
14:00
Koprijan 1975
Doljevac
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Koprijan 1975 | 1 : 0 | Doljevac |
25.10
15:00
Nemetali
PoreÄ
4
7
|
25.10.2015 15:00 | Nemetali | 4 : 7 | PoreÄ | |||||
25.10
15:00
Äubra
KljuÄ
1
4
|
25.10.2015 15:00 | Äubra | 1 : 4 | KljuÄ | |||||
25.10
15:00
Polom
Deli Jovan
4
6
|
25.10.2015 15:00 | Polom | 4 : 6 | Deli Jovan | |||||
25.10
15:00
Majdanpek
Krivelj
2
0
|
25.10.2015 15:00 | Majdanpek | 2 : 0 | Krivelj | |||||
25.10
15:00
RadniÄki
Blizna
2
0
|
25.10.2015 15:00 | RadniÄki | 2 : 0 | Blizna | |||||
25.10
11:00
Sloga
Zlot
1
0
|
25.10.2015 11:00 | Sloga | 1 : 0 | Zlot | |||||
25.10
15:00
BSK
Branik
0
0
|
25.10.2015 15:00 | BSK | 0 : 0 | Branik |
25.10
14:00
OsniÄ
Omladinac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | OsniÄ | 3 : 0 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
GrliŔte
Vratarnica
4
1
|
25.10.2015 14:00 | GrliŔte | 4 : 1 | Vratarnica | |||||
25.10
14:00
Sloga
OFK Knjaz
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 0 : 1 | OFK Knjaz | |||||
25.10
14:00
Å SK
BSK
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Å SK | 2 : 3 | BSK | |||||
25.10
14:00
Polet
SvrljiŔka Topla
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Polet | 0 : 1 | SvrljiŔka Topla |
25.10
15:00
Jedinstvo
Spartak
4
0
|
25.10.2015 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Spartak | |||||
25.10
15:00
Napredak
Tanasko RajiÄ
2
3
|
25.10.2015 15:00 | Napredak | 2 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
25.10
15:00
Padež
Gnjilan
2
0
|
25.10.2015 15:00 | Padež | 2 : 0 | Gnjilan |
25.10
13:30
Lugina
Levosoje
5
1
|
25.10.2015 13:30 | Lugina | 5 : 1 | Levosoje | |||||
25.10
13:30
Pavlovac
Samolica
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Pavlovac | 3 : 0 | Samolica | |||||
25.10
13:30
Ternoci
TreŔnjevka
11
1
|
25.10.2015 13:30 | Ternoci | 11 : 1 | TreŔnjevka | |||||
25.10
13:30
OFK Alakince
Bukuroca
3
3
|
25.10.2015 13:30 | OFK Alakince | 3 : 3 | Bukuroca | |||||
25.10
13:30
Vihor
Corrotica
7
2
|
25.10.2015 13:30 | Vihor | 7 : 2 | Corrotica |
25.10
14:00
Kumarevo
ŽelezniÄar
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Kumarevo | 1 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
14:00
Brza
Mladost V
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Brza | 5 : 0 | Mladost V | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Progres
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 3 | Progres | |||||
25.10
14:00
Plantaža
Mladi Borac
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Plantaža | 3 : 1 | Mladi Borac | |||||
25.10
14:00
Å umadija
Jedinstvo GS
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Å umadija | 4 : 0 | Jedinstvo GS | |||||
25.10
14:00
VuÄje
GFK DuboÄica
2
3
|
25.10.2015 14:00 | VuÄje | 2 : 3 | GFK DuboÄica | |||||
25.10
14:00
RadniÄki (P)
Sloboda D.B
4
0
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki (P) | 4 : 0 | Sloboda D.B | |||||
25.10
14:00
Äekmin
ZloÄudovo
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Äekmin | 2 : 0 | ZloÄudovo | |||||
25.10
14:00
Umac
Sloga (L)
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Umac | 2 : 3 | Sloga (L) |
25.10
14:00
Vulkan
RadniÄki
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Vulkan | 4 : 2 | RadniÄki | |||||
25.10
14:00
Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Brzi Brod | 0 : 2 | Jedinstvo (GM) | |||||
25.10
14:00
Morava
Aluminjum
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Morava | 5 : 0 | Aluminjum | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost
Rudar
1
3
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Rudar | |||||
25.10
14:00
Mramor
Sloboda
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Mramor | 1 : 3 | Sloboda | |||||
25.10
14:00
Proleter
Crvena zastava
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 2 : 1 | Crvena zastava |
25.10
14:00
Mladost (O)
BuduÄnost (A)
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | BuduÄnost (A) | |||||
25.10
14:00
Jugoslavija
Crvena zvezda
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
25.10
14:00
Partizan (G)
Vulturul
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Partizan (G) | 0 : 2 | Vulturul | |||||
25.10
14:00
Borac (S)
Vladimirovac
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Borac (S) | 2 : 1 | Vladimirovac | |||||
25.10
14:00
Vojvodina
BAK
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Vojvodina | 0 : 0 | BAK |
25.10
14:00
BSK
TerekveÅ”
4
2
|
25.10.2015 14:00 | BSK | 4 : 2 | TerekveÅ” | |||||
25.10
14:00
Kula
Kordun
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Kula | 0 : 3 | Kordun | |||||
25.10
14:00
Borac
Omladinac (B)
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 2 : 1 | Omladinac (B) | |||||
25.10
14:00
OFK Å ikara
StaniÅ”iÄ
1
0
|
25.10.2015 14:00 | OFK Å ikara | 1 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
25.10
14:00
Lipar
Mladost
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Lipar | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.10
14:00
Omladinac (D)
Hajduk
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Hajduk |
25.10
13:30
Vinogradar
EÄÅ”eg
4
0
|
25.10.2015 13:30 | Vinogradar | 4 : 0 | EÄÅ”eg | |||||
25.10
13:30
BajŔa
TornjoÅ”
3
0
|
25.10.2015 13:30 | BajŔa | 3 : 0 | TornjoŔ | |||||
25.10
13:30
BaÄka
Jadran
2
2
|
25.10.2015 13:30 | BaÄka | 2 : 2 | Jadran |
25.10
14:00
Hrtkovci
Sloven
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Hrtkovci | 2 : 0 | Sloven | |||||
25.10
14:00
Ljukovo
Rudar
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Ljukovo | 5 : 0 | Rudar | |||||
25.10
14:00
OFK Zeka BuljubaŔa
Napredak (P)
3
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK Zeka BuljubaŔa | 3 : 1 | Napredak (P) | |||||
25.10
14:00
GraniÄar 1924
Jedinstvo (M)
0
1
|
25.10.2015 14:00 | GraniÄar 1924 | 0 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
25.10
14:00
Donji Petrovci
Hajduk (D)
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Donji Petrovci | 0 : 1 | Hajduk (D) | |||||
25.10
14:00
OFK BrestaÄ
Hajduk 1925 Podunavac
0
3
|
25.10.2015 14:00 | OFK BrestaÄ | 0 : 3 | Hajduk 1925 Podunavac |
25.10
14:00
Sutjeska
Hercegovac
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Sutjeska | 2 : 2 | Hercegovac | |||||
25.10
14:00
Hajduk
Mladost
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk | 0 : 0 | Mladost | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost
Tvrdjava
1
0
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
25.10
14:00
Borac
Titel
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 2 : 0 | Titel | |||||
25.10
14:00
Krila Krajine
Stari Grad
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | Stari Grad | |||||
25.10
14:00
Kulpin
Jedinstvo
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Kulpin | 2 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
MiletiÄ
Vojvodina
0
4
|
25.10.2015 14:00 | MiletiÄ | 0 : 4 | Vojvodina |
25.10
13:30
Mladost (B)
BuduÄnost
2
2
|
25.10.2015 13:30 | Mladost (B) | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
25.10
10:00
Borac
Mladost (Ä)
2
0
|
25.10.2015 10:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost (Ä) | |||||
25.10
13:30
Veliki Borak
Mladost (C)
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Veliki Borak | 1 : 0 | Mladost (C) | |||||
25.10
10:00
RadniÄki
Å umadija
1
0
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki | 1 : 0 | Å umadija | |||||
25.10
13:30
Strelac
OFK Borac
5
2
|
25.10.2015 13:30 | Strelac | 5 : 2 | OFK Borac |
25.10
13:30
Borac
PKB Kovilovo
6
2
|
25.10.2015 13:30 | Borac | 6 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
25.10
11:00
13. maj
Dunav
5
1
|
25.10.2015 11:00 | 13. maj | 5 : 1 | Dunav | |||||
25.10
13:30
Pionir
Brodarac
1
3
|
25.10.2015 13:30 | Pionir | 1 : 3 | Brodarac | |||||
25.10
13:30
Zmaj 1953
Policajac
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | Policajac | |||||
25.10
13:30
Institut
Banja
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Institut | 1 : 0 | Banja |
25.10
13:30
BoleÄ
Kosmaj
3
0
|
25.10.2015 13:30 | BoleÄ | 3 : 0 | Kosmaj | |||||
25.10
13:30
VinÄa
Pinosava
5
0
|
25.10.2015 13:30 | VinÄa | 5 : 0 | Pinosava | |||||
25.10
13:30
Velika Krsna
RopoÄevo
5
1
|
25.10.2015 13:30 | Velika Krsna | 5 : 1 | RopoÄevo | |||||
25.10
13:30
Pudarci
Mladenovac
2
0
|
25.10.2015 13:30 | Pudarci | 2 : 0 | Mladenovac | |||||
25.10
10:00
Selo Mladenovac
OFK LeŔtane
1
3
|
25.10.2015 10:00 | Selo Mladenovac | 1 : 3 | OFK LeŔtane |
25.10
SASK
Omladinac
2
2
|
25.10.2015 | SASK | 2 : 2 | Omladinac | |||||
25.10
Borac (R)
Bresje Superior
0
1
|
25.10.2015 | Borac (R) | 0 : 1 | Bresje Superior | |||||
25.10
Udarnik
Mladi radnik
2
0
|
25.10.2015 | Udarnik | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
25.10
ŽelezniÄar
Mladi borac
1
0
|
25.10.2015 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Mladi borac | |||||
25.10
BaÄinac
Pobeda
2
1
|
25.10.2015 | BaÄinac | 2 : 1 | Pobeda | |||||
25.10
Osipaonica
Å umadija
1
1
|
25.10.2015 | Osipaonica | 1 : 1 | Å umadija | |||||
25.10
Sloboda
BuduÄnost
0
0
|
25.10.2015 | Sloboda | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.10
Sloga
7. Juli
2
0
|
25.10.2015 | Sloga | 2 : 0 | 7. Juli |
25.10
13:30
Petar Dobrnjac
TrgovaÄki
3
1
|
25.10.2015 13:30 | Petar Dobrnjac | 3 : 1 | TrgovaÄki | |||||
25.10
13:30
Integral
Rudar
0
2
|
25.10.2015 13:30 | Integral | 0 : 2 | Rudar | |||||
25.10
13:30
Sloga (B)
Polet
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Polet | |||||
25.10
13:30
Vojvoda Milenko
Borac
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 1 | Borac | |||||
25.10
13:30
Mladost
BuduÄnost
4
2
|
25.10.2015 13:30 | Mladost | 4 : 2 | BuduÄnost | |||||
25.10
13:30
KrilaÅ”
Mlava
0
1
|
25.10.2015 13:30 | KrilaÅ” | 0 : 1 | Mlava | |||||
25.10
13:30
ŽelezniÄar
Napredak
1
0
|
25.10.2015 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | Napredak | |||||
25.10
13:30
Dizel
Makce
2
0
|
25.10.2015 13:30 | Dizel | 2 : 0 | Makce | |||||
25.10
13:30
Sloga (Ä)
Äerdap
1
4
|
25.10.2015 13:30 | Sloga (Ä) | 1 : 4 | Äerdap |
25.10
13:30
ŽSK
AranÄelovac
1
0
|
25.10.2015 13:30 | ŽSK | 1 : 0 | AranÄelovac | |||||
25.10
13:30
Pobeda
Borac
1
1
|
25.10.2015 13:30 | Pobeda | 1 : 1 | Borac | |||||
25.10
13:30
Banja
Junkovac
4
3
|
25.10.2015 13:30 | Banja | 4 : 3 | Junkovac | |||||
25.10
13:30
Trnava
BSK
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Trnava | 1 : 0 | BSK | |||||
25.10
10:00
Å umadija
VinÄa
5
0
|
25.10.2015 10:00 | Å umadija | 5 : 0 | VinÄa | |||||
25.10
13:30
Å atornja
Vitlina-Bokanja
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Å atornja | 3 : 0 | Vitlina-Bokanja |
25.10
14:30
PeruÄac
ViŔesava
0
1
|
25.10.2015 14:30 | PeruÄac | 0 : 1 | ViÅ”esava | |||||
25.10
14:30
ŽelezniÄar
Polet
0
0
|
25.10.2015 14:30 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Polet | |||||
25.10
14:30
Savinac
Napredak
0
3
|
25.10.2015 14:30 | Savinac | 0 : 3 | Napredak | |||||
25.10
14:30
Jedinstvo
Ariljska rampa
0
4
|
25.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 0 : 4 | Ariljska rampa |
25.10
14:00
Hajduk Stanko
Mladost (PP)
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk Stanko | 1 : 0 | Mladost (PP) | |||||
25.10
14:00
BMR PetlovaÄa
Borac (V)
2
3
|
25.10.2015 14:00 | BMR PetlovaÄa | 2 : 3 | Borac (V) | |||||
25.10
14:00
RadniÄki Å abaÄki
Podrinje
0
1
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki Å abaÄki | 0 : 1 | Podrinje | |||||
25.10
14:00
Mladost (P)
SinÄeliÄ
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | SinÄeliÄ | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (Å )
Drina
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 1 | Drina | |||||
25.10
14:00
Antimon
Lipolist
6
0
|
25.10.2015 14:00 | Antimon | 6 : 0 | Lipolist |
25.10
14:00
Pobeda
Jedinstvo
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Pobeda | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Jadran
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 0 | Jadran | |||||
25.10
14:00
Mladost
Å umadinac
2
4
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 2 : 4 | Å umadinac | |||||
25.10
14:00
Vinogradi DB
Srbija
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Vinogradi DB | 4 : 1 | Srbija |
25.10
15:00
BuduÄnost
Ribnica
1
3
|
25.10.2015 15:00 | BuduÄnost | 1 : 3 | Ribnica | |||||
25.10
15:00
Pazar Juniors 2011
Mataruge
4
1
|
25.10.2015 15:00 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 1 | Mataruge | |||||
25.10
15:00
Radnik
Gruža
4
1
|
25.10.2015 15:00 | Radnik | 4 : 1 | Gruža | |||||
25.10
15:00
Rudar
Polet
3
2
|
25.10.2015 15:00 | Rudar | 3 : 2 | Polet | |||||
25.10
15:00
OFK Ras
Granit
1
2
|
25.10.2015 15:00 | OFK Ras | 1 : 2 | Granit | |||||
25.10
15:00
Ibar
Borac
1
0
|
25.10.2015 15:00 | Ibar | 1 : 0 | Borac |
25.10
Gracko
RadniÄki
4
1
|
25.10.2015 | Gracko | 4 : 1 | RadniÄki | |||||
25.10
Äaglavica
Polet
2
2
|
25.10.2015 | Äaglavica | 2 : 2 | Polet |
25.10
14:00
Omladinski
Polet
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinski | 1 : 1 | Polet | |||||
25.10
14:00
Rudar Stenjevac
Napredak Stubica
8
1
|
25.10.2015 14:00 | Rudar Stenjevac | 8 : 1 | Napredak Stubica | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Javor
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 4 : 1 | Javor | |||||
25.10
14:00
Hajduk
Å umadija
5
1
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk | 5 : 1 | Å umadija | |||||
25.10
14:00
Moravac
Napredak (Sv)
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Moravac | 2 : 3 | Napredak (Sv) |
25.10
14:00
Mladost (G)
BuduÄnost
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (G) | 5 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.10
14:00
Napredak (SL)
Å umadinac
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Napredak (SL) | 2 : 1 | Å umadinac | |||||
25.10
14:00
Kupinovac
Juhor
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Kupinovac | 0 : 2 | Juhor | |||||
25.10
14:00
Osaonica
Resavac
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Osaonica | 1 : 1 | Resavac | |||||
25.10
14:00
Sloga
VinoraÄa
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 1 : 2 | VinoraÄa | |||||
25.10
14:00
Ursule
Mladost (D)
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Ursule | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
25.10
14:00
Blagotin
Morava
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Blagotin | 0 : 3 | Morava | |||||
25.10
14:00
Kolare
Crni Vrh
3
3
|
25.10.2015 14:00 | Kolare | 3 : 3 | Crni Vrh |
25.10
13:30
Polet 57
OFK Gnjila
3
1
|
25.10.2015 13:30 | Polet 57 | 3 : 1 | OFK Gnjila | |||||
25.10
13:30
Sloga
Varvarin
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Sloga | 3 : 0 | Varvarin | |||||
25.10
13:30
Stari Trstenik
14. Oktobar
6
0
|
25.10.2015 13:30 | Stari Trstenik | 6 : 0 | 14. Oktobar | |||||
25.10
13:30
Rubin (Z)
Kamenorezac 76
1
1
|
25.10.2015 13:30 | Rubin (Z) | 1 : 1 | Kamenorezac 76 | |||||
25.10
13:30
Omladinac
Beli Orlovi
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Omladinac | 3 : 0 | Beli Orlovi | |||||
25.10
13:30
Trudbenik
Mladost
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Trudbenik | 1 : 0 | Mladost |
25.10
13:30
Jedinstvo 1936
Kapidžija
1
3
|
25.10.2015 13:30 | Jedinstvo 1936 | 1 : 3 | Kapidžija | |||||
25.10
13:30
Kupci
BuduÄnost
9
1
|
25.10.2015 13:30 | Kupci | 9 : 1 | BuduÄnost |
25.10
11:00
Ratar
Polet
2
1
|
25.10.2015 11:00 | Ratar | 2 : 1 | Polet | |||||
25.10
11:00
Jedinstvo GVD
VukaŔinovac
4
1
|
25.10.2015 11:00 | Jedinstvo GVD | 4 : 1 | VukaŔinovac | |||||
25.10
14:00
OFK Draževac
Tempo
7
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK Draževac | 7 : 1 | Tempo | |||||
25.10
11:00
Gredetin
Napredak 2012
0
2
|
25.10.2015 11:00 | Gredetin | 0 : 2 | Napredak 2012 | |||||
25.10
11:00
Sloga (K)
Crvena zvezda
1
0
|
25.10.2015 11:00 | Sloga (K) | 1 : 0 | Crvena zvezda |
25.10
15:30
Knežica
Marina Kutina
3
0
|
25.10.2015 15:30 | Knežica | 3 : 0 | Marina Kutina | |||||
25.10
15:30
4. Juli
Moravac (Ä)
7
0
|
25.10.2015 15:30 | 4. Juli | 7 : 0 | Moravac (Ä) | |||||
25.10
15:30
DuŔnik
Pobeda
1
2
|
25.10.2015 15:30 | DuŔnik | 1 : 2 | Pobeda |
25.10
14:00
Napredak
KoÄa AndjelkoviÄ
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Napredak | 3 : 1 | KoÄa AndjelkoviÄ | |||||
25.10
14:00
Lokomotiva
Rtkovo
1
4
|
25.10.2015 14:00 | Lokomotiva | 1 : 4 | Rtkovo | |||||
25.10
14:00
LovÄen
KladuŔnica
1
0
|
25.10.2015 14:00 | LovÄen | 1 : 0 | KladuÅ”nica | |||||
25.10
14:00
Mala Vrbica
Pontes
7
1
|
25.10.2015 14:00 | Mala Vrbica | 7 : 1 | Pontes | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Egeta
4
5
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 4 : 5 | Egeta | |||||
25.10
14:00
Velika Vrbica
Milutinovac
8
0
|
25.10.2015 14:00 | Velika Vrbica | 8 : 0 | Milutinovac |
25.10
14:00
Kosovo
Nacional
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Kosovo | 3 : 0 | Nacional | |||||
25.10
14:00
Timok 1928
GraniÄar
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Timok 1928 | 1 : 1 | GraniÄar | |||||
25.10
14:00
Lovac
Polet 1959
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Lovac | 3 : 1 | Polet 1959 |
25.10
15:00
Temac
Sloboda
4
1
|
25.10.2015 15:00 | Temac | 4 : 1 | Sloboda | |||||
25.10
15:00
DragoÅ”
Pobeda
4
0
|
25.10.2015 15:00 | DragoÅ” | 4 : 0 | Pobeda |
25.10
14:00
BSK
Moravac
5
2
|
25.10.2015 14:00 | BSK | 5 : 2 | Moravac | |||||
25.10
14:00
Morava
Jedinstvo (G)
1
5
|
25.10.2015 14:00 | Morava | 1 : 5 | Jedinstvo (G) | |||||
25.10
14:00
Mladost (DL)
Bratstvo
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Bratstvo | |||||
25.10
14:00
Polet
Napredak
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Polet | 3 : 0 | Napredak | |||||
25.10
14:00
Navalin
Marjan MB
1
5
|
25.10.2015 14:00 | Navalin | 1 : 5 | Marjan MB | |||||
25.10
14:00
Real
Gradac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Real | 3 : 0 | Gradac |
25.10
14:00
HajduÄica
Å evac
3
1
|
25.10.2015 14:00 | HajduÄica | 3 : 1 | Å evac | |||||
25.10
14:00
Borac (VG)
Dunav
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Borac (VG) | 1 : 0 | Dunav | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Ratar
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Ratar | |||||
25.10
14:00
Partizan (K)
Banat (I)
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Partizan (K) | 1 : 0 | Banat (I) | |||||
25.10
14:00
Potporanj
Borac (VS)
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Potporanj | 0 : 2 | Borac (VS) | |||||
25.10
14:00
KaraÅ” (J)
KaraÅ” (K)
2
3
|
25.10.2015 14:00 | KaraÅ” (J) | 2 : 3 | KaraÅ” (K) | |||||
25.10
14:00
Vojvodina (S)
Vojvodina (CC)
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Vojvodina (CC) |
25.10
14:00
Unirea
Tempo
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Unirea | 2 : 0 | Tempo |
25.10
14:00
Bega
Napredak
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Bega | 0 : 2 | Napredak | |||||
25.10
14:00
2. Oktobar
Vojvodina (B)
5
1
|
25.10.2015 14:00 | 2. Oktobar | 5 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost
Delija
4
2
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost | 4 : 2 | Delija | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Omladinac
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
TerekveÅ”
Vojvodina (NM)
4
3
|
25.10.2015 14:00 | TerekveÅ” | 4 : 3 | Vojvodina (NM) | |||||
25.10
14:00
Proleter
1.Oktobar
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 2 : 3 | 1.Oktobar |
25.10
14:00
OFK Gradnulica
Proleter
3
2
|
25.10.2015 14:00 | OFK Gradnulica | 3 : 2 | Proleter | |||||
25.10
14:00
Naftagas
MSK
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Naftagas | 1 : 0 | MSK | |||||
25.10
14:00
ASK
OFK Klek
1
1
|
25.10.2015 14:00 | ASK | 1 : 1 | OFK Klek | |||||
25.10
14:00
Rusanda
Lehel
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Rusanda | 1 : 1 | Lehel | |||||
25.10
14:00
Potisje
Jedinstvo
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Potisje | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Omladinac
ŽFK Banat
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 0 : 1 | ŽFK Banat |
25.10
14:00
Hajduk Junior
GraniÄar
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk Junior | 4 : 1 | GraniÄar | |||||
25.10
14:00
Aleksa Å antiÄ
Dinamo
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Aleksa Å antiÄ | 3 : 0 | Dinamo | |||||
25.10
14:00
Partizan
Dunav
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Partizan | 1 : 2 | Dunav | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (R)
TeleÄka
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (R) | 5 : 0 | TeleÄka | |||||
25.10
14:00
OFK Metalac
Jedinstvo 1947
7
2
|
25.10.2015 14:00 | OFK Metalac | 7 : 2 | Jedinstvo 1947 |
25.10
13:30
Äantavir
ÄurÄin
1
2
|
25.10.2015 13:30 | Äantavir | 1 : 2 | ÄurÄin | |||||
25.10
13:30
Solid
Udarnik ViŔnjevac
0
2
|
25.10.2015 13:30 | Solid | 0 : 2 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
25.10
13:30
Bratstvo
Bikovo
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Bikovo | |||||
25.10
13:30
Lokomotiva
PaliÄ
4
0
|
25.10.2015 13:30 | Lokomotiva | 4 : 0 | PaliÄ |
25.10
14:00
PSK Putinci
Borac (M)
0
0
|
25.10.2015 14:00 | PSK Putinci | 0 : 0 | Borac (M) | |||||
25.10
14:00
Borac (S)
ObiliÄ 1993
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Borac (S) | 0 : 0 | ObiliÄ 1993 | |||||
25.10
14:00
GraniÄar
Omladinac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | GraniÄar | 3 : 0 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
Napredak
Hajduk 1932
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Napredak | 3 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
25.10
14:00
RadniÄki
FruŔkogorac
1
5
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki | 1 : 5 | FruÅ”kogorac | |||||
25.10
14:00
Sloga
Borac (K)
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 0 : 2 | Borac (K) | |||||
25.10
14:00
NoÄaj
Jedinstvo
0
2
|
25.10.2015 14:00 | NoÄaj | 0 : 2 | Jedinstvo |
25.10
14:00
Mladost
ObiliÄ (Vilovo)
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 2 : 1 | ObiliÄ (Vilovo) | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost
Mladost Radost
1
1
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Mladost Radost | |||||
25.10
14:00
Vojvodina
Sloga
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Iskra
BaÄka
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Iskra | 4 : 1 | BaÄka | |||||
25.10
14:00
Hajduk
ObiliÄ (Zmajevo)
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | ObiliÄ (Zmajevo) |
25.10
14:30
NeŔtin
Krivanj
2
1
|
25.10.2015 14:30 | NeŔtin | 2 : 1 | Krivanj | |||||
25.10
14:30
BaÄka
MagliÄ
4
2
|
25.10.2015 14:30 | BaÄka | 4 : 2 | MagliÄ | |||||
25.10
14:30
BaÄki Hajduk
Slavija
0
2
|
25.10.2015 14:30 | BaÄki Hajduk | 0 : 2 | Slavija | |||||
25.10
14:30
LabudnjaÄa
NaŔa Zvezda
5
3
|
25.10.2015 14:30 | LabudnjaÄa | 5 : 3 | NaÅ”a Zvezda | |||||
25.10
14:30
Borac
Soko
5
1
|
25.10.2015 14:30 | Borac | 5 : 1 | Soko |
25.10
14:00
Borac
Äenej
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 1 : 2 | Äenej | |||||
25.10
14:00
Sremac
RFK Novi Sad 1921
0
17
|
25.10.2015 14:00 | Sremac | 0 : 17 | RFK Novi Sad 1921 | |||||
25.10
14:00
FruŔkogorac
Kabel - Å trand
2
1
|
25.10.2015 14:00 | FruŔkogorac | 2 : 1 | Kabel - Štrand |
25.10
10:00
Dunavac
Minel
0
3
|
25.10.2015 10:00 | Dunavac | 0 : 3 | Minel | |||||
25.10
13:30
Dedinje
Sveti Stefan
1
1
|
25.10.2015 13:30 | Dedinje | 1 : 1 | Sveti Stefan |
25.10
Polet
Jasenica
3
2
|
25.10.2015 | Polet | 3 : 2 | Jasenica | |||||
25.10
ObiliÄ
Mladost 1948
4
1
|
25.10.2015 | ObiliÄ | 4 : 1 | Mladost 1948 |
25.10
13:30
KurjaÄe
Žitkovica
2
0
|
25.10.2015 13:30 | KurjaÄe | 2 : 0 | Žitkovica | |||||
25.10
13:30
Napredak 1934
Polet (B)
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Napredak 1934 | 3 : 0 | Polet (B) | |||||
25.10
13:30
BraniÄevo
Napredak (B)
1
3
|
25.10.2015 13:30 | BraniÄevo | 1 : 3 | Napredak (B) | |||||
25.10
13:30
Mlava (B)
Desine
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Mlava (B) | 0 : 0 | Desine | |||||
25.10
13:30
Vihor
Napredak (P)
0
2
|
25.10.2015 13:30 | Vihor | 0 : 2 | Napredak (P) | |||||
25.10
13:30
Borac (K)
Jedinstvo (D)
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Borac (K) | 2 : 1 | Jedinstvo (D) |
25.10
13:30
Zadrugar
Napredak
4
0
|
25.10.2015 13:30 | Zadrugar | 4 : 0 | Napredak | |||||
25.10
13:30
RadniÄki
DragoÅ”
3
2
|
25.10.2015 13:30 | RadniÄki | 3 : 2 | DragoÅ” | |||||
25.10
13:30
Radnik
BSK
4
2
|
25.10.2015 13:30 | Radnik | 4 : 2 | BSK | |||||
25.10
13:30
Omladinac (Å )
Mladost
5
2
|
25.10.2015 13:30 | Omladinac (Å ) | 5 : 2 | Mladost | |||||
25.10
13:30
Rudar
Omladinac (S)
3
2
|
25.10.2015 13:30 | Rudar | 3 : 2 | Omladinac (S) | |||||
25.10
13:30
Sloga 1952
Polet
3
0
|
25.10.2015 13:30 | Sloga 1952 | 3 : 0 | Polet |
25.10
13:30
BSK
Meteor
3
0
|
25.10.2015 13:30 | BSK | 3 : 0 | Meteor | |||||
25.10
13:30
Crvena zvezda
Sloga
5
3
|
25.10.2015 13:30 | Crvena zvezda | 5 : 3 | Sloga | |||||
25.10
13:30
Lokomotiva
Mladost (R)
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Mladost (R) | |||||
25.10
13:30
Bare
Grivac
2
0
|
25.10.2015 13:30 | Bare | 2 : 0 | Grivac | |||||
25.10
13:30
Kusovac
Mladost MG
1
3
|
25.10.2015 13:30 | Kusovac | 1 : 3 | Mladost MG | |||||
25.10
11:00
KaraÄorÄe VuÄiÄ
Marjan
0
2
|
25.10.2015 11:00 | KaraÄorÄe VuÄiÄ | 0 : 2 | Marjan | |||||
25.10
13:30
Mladost Crni Kao
Kotlenik
4
1
|
25.10.2015 13:30 | Mladost Crni Kao | 4 : 1 | Kotlenik |
25.10
11:00
Žabare
Jasenica
4
1
|
25.10.2015 11:00 | Žabare | 4 : 1 | Jasenica | |||||
25.10
13:30
B 2000
RaniloviÄ
3
0
|
25.10.2015 13:30 | B 2000 | 3 : 0 | RaniloviÄ | |||||
25.10
13:30
Partizan
Å amot
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Partizan | 2 : 1 | Å amot | |||||
25.10
13:30
Sloga
Å umadinac (N)
4
0
|
25.10.2015 13:30 | Sloga | 4 : 0 | Å umadinac (N) | |||||
25.10
13:30
BuduÄnost
MisaÄa
6
1
|
25.10.2015 13:30 | BuduÄnost | 6 : 1 | MisaÄa | |||||
25.10
13:30
Kopljari
Å umadinac (S)
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Kopljari | 1 : 0 | Å umadinac (S) | |||||
25.10
13:30
Mladi rudar
Proleter
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Mladi rudar | 1 : 0 | Proleter |
25.10
14:00
Rankovac
KaraÄorÄe
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Rankovac | 0 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
25.10
14:00
Vojvoda Stepa Step.
DuŔan Silni
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Vojvoda Stepa Step. | 1 : 3 | DuŔan Silni | |||||
25.10
14:00
RadniÄki
CeriÄ
2
4
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki | 2 : 4 | CeriÄ | |||||
25.10
14:00
Sloga
Mrovska
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 1 : 0 | Mrovska | |||||
25.10
14:00
Dobrava
TreŔnjevka
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Dobrava | 0 : 0 | TreŔnjevka |
25.10
14:00
Milan OrliÄ
Stolice
5
2
|
25.10.2015 14:00 | Milan OrliÄ | 5 : 2 | Stolice | |||||
25.10
14:00
Vidojevica
Jedinstvo
1
5
|
25.10.2015 14:00 | Vidojevica | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Krasava
Sloga (S)
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Krasava | 0 : 2 | Sloga (S) | |||||
25.10
14:00
Velika Reka
Studenac
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Velika Reka | 1 : 1 | Studenac | |||||
25.10
14:00
Cerova
CrnÄa
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Cerova | 4 : 1 | CrnÄa | |||||
25.10
14:00
Sloga (LÅ )
Mladost (DB)
2
4
|
25.10.2015 14:00 | Sloga (LÅ ) | 2 : 4 | Mladost (DB) |
25.10
14:00
Torpedo 1924
Borac
7
1
|
25.10.2015 14:00 | Torpedo 1924 | 7 : 1 | Borac | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost (Z)
BuduÄnost (PD)
1
2
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost (Z) | 1 : 2 | BuduÄnost (PD) | |||||
25.10
14:00
Mladost (MM)
Omladinac 2013
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (MM) | 3 : 1 | Omladinac 2013 | |||||
25.10
14:00
Proleter
Milicionar
6
0
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 6 : 0 | Milicionar | |||||
25.10
14:00
Gorki
Cer
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Gorki | 1 : 1 | Cer | |||||
25.10
14:00
Partizan
Mladi Borac
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Partizan | 1 : 3 | Mladi Borac | |||||
25.10
14:00
DuŔko
Drina
1
0
|
25.10.2015 14:00 | DuŔko | 1 : 0 | Drina |
25.10
14:30
Iskra
Jadar 2013
4
3
|
25.10.2015 14:30 | Iskra | 4 : 3 | Jadar 2013 | |||||
25.10
14:30
Gradac
Borac
1
3
|
25.10.2015 14:30 | Gradac | 1 : 3 | Borac | |||||
25.10
14:30
Komanice
Rajac
3
1
|
25.10.2015 14:30 | Komanice | 3 : 1 | Rajac | |||||
25.10
14:30
Milenko PavloviÄ
Kolubara 2
3
1
|
25.10.2015 14:30 | Milenko PavloviÄ | 3 : 1 | Kolubara 2 | |||||
25.10
14:30
Liplje
PopadiÄ
0
1
|
25.10.2015 14:30 | Liplje | 0 : 1 | PopadiÄ | |||||
25.10
14:30
Ribnikar
Mladost
2
2
|
25.10.2015 14:30 | Ribnikar | 2 : 2 | Mladost |
25.10
14:30
Polet (T)
OFK Stublenica
0
0
|
25.10.2015 14:30 | Polet (T) | 0 : 0 | OFK Stublenica | |||||
25.10
14:30
Polet (DL)
Stepanje
3
0
|
25.10.2015 14:30 | Polet (DL) | 3 : 0 | Stepanje | |||||
25.10
14:30
Gunjevac
Radnik
2
2
|
25.10.2015 14:30 | Gunjevac | 2 : 2 | Radnik |
25.10
Kremenac
21. oktobar
0
4
|
25.10.2015 | Kremenac | 0 : 4 | 21. oktobar | |||||
25.10
KoŔutnjak
Zastava
0
2
|
25.10.2015 | KoŔutnjak | 0 : 2 | Zastava | |||||
25.10
Hajduk
Divostin
1
3
|
25.10.2015 | Hajduk | 1 : 3 | Divostin | |||||
25.10
Botunje
Seljak
2
5
|
25.10.2015 | Botunje | 2 : 5 | Seljak | |||||
25.10
Kutlovo
Azbest
5
0
|
25.10.2015 | Kutlovo | 5 : 0 | Azbest |
25.10
14:30
Zvezda
Grdica
2
1
|
25.10.2015 14:30 | Zvezda | 2 : 1 | Grdica | |||||
25.10
14:30
Kraljevo Hajduk
Proleter
1
1
|
25.10.2015 14:30 | Kraljevo Hajduk | 1 : 1 | Proleter | |||||
25.10
14:30
Napredak
Tavnik
3
3
|
25.10.2015 14:30 | Napredak | 3 : 3 | Tavnik | |||||
25.10
14:30
Lazac
Mladost
2
1
|
25.10.2015 14:30 | Lazac | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.10
14:30
Magnohrom
Borac
2
0
|
25.10.2015 14:30 | Magnohrom | 2 : 0 | Borac | |||||
25.10
14:30
Vrnjci
Partizan
2
4
|
25.10.2015 14:30 | Vrnjci | 2 : 4 | Partizan | |||||
25.10
14:30
Å umadija
Morava
1
0
|
25.10.2015 14:30 | Å umadija | 1 : 0 | Morava | |||||
25.10
14:30
Jedinstvo
BuduÄnost
1
1
|
25.10.2015 14:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | BuduÄnost |
25.10
14:00
Takovski Ustanak
Ozrem PMH
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Takovski Ustanak | 2 : 3 | Ozrem PMH | |||||
25.10
14:00
Å ilopaj
Sparta Grabovica
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Å ilopaj | 0 : 3 | Sparta Grabovica | |||||
25.10
14:00
VelereÄ 94
Ozremica
7
2
|
25.10.2015 14:00 | VelereÄ 94 | 7 : 2 | Ozremica | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Jablanica
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 2 : 1 | Jablanica |
25.10
13:30
Skobalj
VuÄak
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Skobalj | 2 : 1 | VuÄak | |||||
25.10
13:30
BuduÄnost
Vrbovac
2
1
|
25.10.2015 13:30 | BuduÄnost | 2 : 1 | Vrbovac | |||||
25.10
13:30
ŽelezniÄar
OFK Slavija
1
0
|
25.10.2015 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | OFK Slavija | |||||
25.10
13:30
Hajduk Veljko 1934
Jezava
1
4
|
25.10.2015 13:30 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 4 | Jezava |
25.10
14:30
GoruŔica
Dedinje Junajted
1
3
|
25.10.2015 14:30 | GoruŔica | 1 : 3 | Dedinje Junajted | |||||
25.10
14:30
Jelica
VoÄar
2
3
|
25.10.2015 14:30 | Jelica | 2 : 3 | VoÄar | |||||
25.10
14:30
Gradina
Jedinstvo
2
6
|
25.10.2015 14:30 | Gradina | 2 : 6 | Jedinstvo | |||||
25.10
11:00
Prilike
Vrelo
6
0
|
25.10.2015 11:00 | Prilike | 6 : 0 | Vrelo |
25.10
13:30
Å ampion
Jedinstvo (M)
4
1
|
25.10.2015 13:30 | Å ampion | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
25.10
13:30
Jadran
Tromedja
1
0
|
25.10.2015 13:30 | Jadran | 1 : 0 | Tromedja | |||||
25.10
13:30
Slavija
HorgoÅ” 1911
0
1
|
25.10.2015 13:30 | Slavija | 0 : 1 | HorgoÅ” 1911 | |||||
25.10
13:30
GraniÄar
Tisa (P)
0
4
|
25.10.2015 13:30 | GraniÄar | 0 : 4 | Tisa (P) | |||||
25.10
13:30
Jedinstvo (SK)
Tisa B
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | Tisa B |
25.10
14:00
Urovica
Polet
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Urovica | 0 : 3 | Polet | |||||
25.10
15:00
Kovilovo
Ratar
3
0
|
25.10.2015 15:00 | Kovilovo | 3 : 0 | Ratar | |||||
25.10
14:00
Srbovo
OFK Sikole
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Srbovo | 2 : 2 | OFK Sikole | |||||
25.10
14:00
ReÄka
Smedovac
0
1
|
25.10.2015 14:00 | ReÄka | 0 : 1 | Smedovac | |||||
25.10
15:00
GraniÄar
MiloŔevo
0
2
|
25.10.2015 15:00 | GraniÄar | 0 : 2 | MiloÅ”evo | |||||
25.10
15:00
OFK TamniÄ
Slatina
4
0
|
25.10.2015 15:00 | OFK TamniÄ | 4 : 0 | Slatina |
25.10
10:00
Naisus
Padina
7
0
|
25.10.2015 10:00 | Naisus | 7 : 0 | Padina |
25.10
15:30
Sloga
Napredak 1976
1
2
|
25.10.2015 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Napredak 1976 | |||||
25.10
15:30
Omladinac (BL)
Palilulac
1
2
|
25.10.2015 15:30 | Omladinac (BL) | 1 : 2 | Palilulac | |||||
25.10
15:30
Rtanj
Mladost
0
2
|
25.10.2015 15:30 | Rtanj | 0 : 2 | Mladost |
25.10
13:00
Polet
Gavrilo Princip
0
3
|
25.10.2015 13:00 | Polet | 0 : 3 | Gavrilo Princip | |||||
25.10
13:00
ÄaÄak 94
Malba
1
1
|
25.10.2015 13:00 | ÄaÄak 94 | 1 : 1 | Malba | |||||
25.10
13:00
Rakova
Vujan
1
1
|
25.10.2015 13:00 | Rakova | 1 : 1 | Vujan | |||||
25.10
13:00
Zadrugar
Morava
4
0
|
25.10.2015 13:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Morava |
25.10
13:00
NjegoÅ” B
Sloboda
9
1
|
25.10.2015 13:00 | NjegoÅ” B | 9 : 1 | Sloboda |
25.10
14:00
Posavina
Duboko
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Posavina | 2 : 2 | Duboko | |||||
25.10
14:00
Partizan-Draževac
LjubiniÄ
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Partizan-Draževac | 4 : 2 | LjubiniÄ | |||||
25.10
14:00
Belo Polje
Trstenica
6
0
|
25.10.2015 14:00 | Belo Polje | 6 : 0 | Trstenica | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Rvati
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Rvati | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Zvezda-Konatice
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Zvezda-Konatice | |||||
25.10
14:00
OFK Urovci
Borac
3
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK Urovci | 3 : 1 | Borac | |||||
25.10
14:00
VukiÄevica
Krtinska
0
0
|
25.10.2015 14:00 | VukiÄevica | 0 : 0 | Krtinska |
25.10
14:00
Sloga
Bistrica
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 3 : 1 | Bistrica | |||||
25.10
14:00
OFK Burovo
OFK RadniÄki
3
2
|
25.10.2015 14:00 | OFK Burovo | 3 : 2 | OFK RadniÄki | |||||
25.10
11:00
Vreoci
Å umadija
3
0
|
25.10.2015 11:00 | Vreoci | 3 : 0 | Å umadija | |||||
25.10
14:00
Rudar
BSK
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Rudar | 4 : 1 | BSK | |||||
25.10
14:00
BuduÄnost
Polet
6
2
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost | 6 : 2 | Polet |
25.10
14:00
Mladost (MI)
Rudar 2012
2
3
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (MI) | 2 : 3 | Rudar 2012 | |||||
25.10
11:00
Vis
Stojnik
8
1
|
25.10.2015 11:00 | Vis | 8 : 1 | Stojnik | |||||
25.10
14:00
OFK RogaÄa
PopoviÄ
4
3
|
25.10.2015 14:00 | OFK RogaÄa | 4 : 3 | PopoviÄ |
25.10
13:30
IvanÄa
Å umadija 1962
1
3
|
25.10.2015 13:30 | IvanÄa | 1 : 3 | Å umadija 1962 | |||||
25.10
13:30
ŠepŔin
Markovac
1
4
|
25.10.2015 13:30 | ŠepŔin | 1 : 4 | Markovac | |||||
25.10
13:30
Napredak
Borac
9
0
|
25.10.2015 13:30 | Napredak | 9 : 0 | Borac | |||||
25.10
13:30
Sloga
VlaŔka 1950
4
1
|
25.10.2015 13:30 | Sloga | 4 : 1 | VlaŔka 1950 | |||||
25.10
13:30
Omladinac
OFK Student
0
3
|
25.10.2015 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | OFK Student |
25.10
14:00
Mladost
Jedinstvo
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Sloboda
ŽelezniÄar
7
2
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 7 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
14:00
Vihor
BuduÄnost
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Vihor | 0 : 3 | BuduÄnost | |||||
25.10
14:00
Razvitak
Radnik
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Razvitak | 0 : 2 | Radnik | |||||
25.10
14:00
Zemljoradnik
Heroj
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Zemljoradnik | 4 : 0 | Heroj | |||||
25.10
14:00
ISK Izvor
OFK Borac
2
5
|
25.10.2015 14:00 | ISK Izvor | 2 : 5 | OFK Borac | |||||
25.10
14:00
Popovac
Buljane
1
4
|
25.10.2015 14:00 | Popovac | 1 : 4 | Buljane |
25.10
14:00
Resava
Mladi radnik
4
3
|
25.10.2015 14:00 | Resava | 4 : 3 | Mladi radnik | |||||
25.10
14:00
Resavac
Zelenika
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Resavac | 3 : 1 | Zelenika |
25.10
14:00
Sloboda
Å antarovac
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 1 : 2 | Å antarovac | |||||
25.10
14:00
Partizan
OFK Borac
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Partizan | 5 : 0 | OFK Borac | |||||
25.10
14:00
Belica
Bresje
3
2
|
25.10.2015 14:00 | Belica | 3 : 2 | Bresje | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Morava
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 3 : 1 | Morava | |||||
25.10
14:00
Hajduk
CrnovrŔanin
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | CrnovrŔanin | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Trnava
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Trnava |
25.10
15:30
Morava
Stevka Božurevka
3
1
|
25.10.2015 15:30 | Morava | 3 : 1 | Stevka Božurevka | |||||
25.10
15:30
Vinogradar
Omladinac
0
0
|
25.10.2015 15:30 | Vinogradar | 0 : 0 | Omladinac | |||||
25.10
15:30
Stragari
RujiŔnik
4
0
|
25.10.2015 15:30 | Stragari | 4 : 0 | RujiŔnik |
25.10
13:30
OFK OraŔje
Parcane
2
3
|
25.10.2015 13:30 | OFK OraŔje | 2 : 3 | Parcane | |||||
25.10
13:30
Mladost
Borac
1
2
|
25.10.2015 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Borac |
25.10
11:00
Mladost
Bratstvo
3
3
|
25.10.2015 11:00 | Mladost | 3 : 3 | Bratstvo |
25.10
14:00
Banat
Hajduk
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Banat | 1 : 0 | Hajduk | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Vinogradar
3
4
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Vinogradar | |||||
25.10
14:00
RadniÄki 1927
Omladinac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki 1927 | 3 : 0 | Omladinac |
25.10
14:00
Tisa 1933
KSK Konak 1926
2
4
|
25.10.2015 14:00 | Tisa 1933 | 2 : 4 | KSK Konak 1926 | |||||
25.10
14:00
OFK StajiÄevo
Mladost
2
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK StajiÄevo | 2 : 1 | Mladost | |||||
25.10
14:00
Sloga
Zlatica
1
6
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 1 : 6 | Zlatica | |||||
25.10
14:00
TamiÅ”
ZÅ F PetliÄ
0
2
|
25.10.2015 14:00 | TamiÅ” | 0 : 2 | ZÅ F PetliÄ |
25.10
14:00
Vojvodina
Car UroÅ”
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Car UroÅ” | |||||
25.10
14:00
Sremac
27. Oktobar
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Sremac | 2 : 0 | 27. Oktobar | |||||
25.10
14:00
FruŔka Gora
FruŔkogorac
2
2
|
25.10.2015 14:00 | FruŔka Gora | 2 : 2 | FruŔkogorac | |||||
25.10
14:00
GraniÄar
Mladost (B)
0
0
|
25.10.2015 14:00 | GraniÄar | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
25.10
14:00
Sloga
Planinac
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Planinac | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
Polet
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Polet | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (R)
Mladost (P)
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 1 | Mladost (P) |
25.10
Hajduk
OFK BikiÄ
2
2
|
25.10.2015 | Hajduk | 2 : 2 | OFK BikiÄ | |||||
25.10
Bratstvo
GraniÄar
1
9
|
25.10.2015 | Bratstvo | 1 : 9 | GraniÄar | |||||
25.10
Jedinstvo (Lj)
Borac
1
1
|
25.10.2015 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 1 | Borac | |||||
25.10
Jednota
Omladinac
2
2
|
25.10.2015 | Jednota | 2 : 2 | Omladinac | |||||
25.10
OFK BaÄinci
SinÄeliÄ
2
3
|
25.10.2015 | OFK BaÄinci | 2 : 3 | SinÄeliÄ | |||||
25.10
Sremac
OFK Bingula
0
4
|
25.10.2015 | Sremac | 0 : 4 | OFK Bingula |
25.10
14:00
Srem
Lovac
2
4
|
25.10.2015 14:00 | Srem | 2 : 4 | Lovac | |||||
25.10
14:00
Kameni
GraniÄar
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Kameni | 1 : 0 | GraniÄar | |||||
25.10
14:00
Mladost
Å umar
5
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 5 : 1 | Å umar | |||||
25.10
14:00
Sloven
Vitez
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Sloven | 1 : 2 | Vitez |
25.10
14:00
BSK
Sloga (Z)
3
0
|
25.10.2015 14:00 | BSK | 3 : 0 | Sloga (Z) | |||||
25.10
14:00
Poletarac
Borac (VR)
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Poletarac | 4 : 2 | Borac (VR) | |||||
25.10
14:00
Sloga (Ä)
Planinac
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloga (Ä) | 3 : 0 | Planinac | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Grgurevci
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 0 | Grgurevci | |||||
25.10
14:00
Sremac
Borac (R)
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Sremac | 1 : 3 | Borac (R) | |||||
25.10
14:00
OFK Bosut
Napredak
8
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK Bosut | 8 : 1 | Napredak |
25.10
14:00
KruŔedol
Sloga
3
0
|
25.10.2015 14:00 | KruŔedol | 3 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
ÄSK Äortanovci
Borac
2
0
|
25.10.2015 14:00 | ÄSK Äortanovci | 2 : 0 | Borac | |||||
25.10
14:00
Borac
Polet
0
5
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 0 : 5 | Polet | |||||
25.10
14:00
Dunav
ŽelezniÄar
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Dunav | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
25.10
13:30
Dunavac
Dunav
4
1
|
25.10.2015 13:30 | Dunavac | 4 : 1 | Dunav | |||||
25.10
13:30
Stig 1955
Sloga (Dr)
3
1
|
25.10.2015 13:30 | Stig 1955 | 3 : 1 | Sloga (Dr) | |||||
25.10
13:30
Sloga (Du)
Pobeda
0
4
|
25.10.2015 13:30 | Sloga (Du) | 0 : 4 | Pobeda | |||||
25.10
13:30
Metalac
Proleter
1
2
|
25.10.2015 13:30 | Metalac | 1 : 2 | Proleter | |||||
25.10
13:30
LjubiÄevo
Mip Majdan
0
6
|
25.10.2015 13:30 | LjubiÄevo | 0 : 6 | Mip Majdan | |||||
25.10
13:30
Sloga (L)
Sopot
0
3
|
25.10.2015 13:30 | Sloga (L) | 0 : 3 | Sopot |
25.10
13:30
Mladost (L)
Jedinstvo
4
0
|
25.10.2015 13:30 | Mladost (L) | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
13:30
Brana PaunoviÄ
Udarnik 2015
1
4
|
25.10.2015 13:30 | Brana PaunoviÄ | 1 : 4 | Udarnik 2015 |
25.10
13:30
Soko
Omladinac
3
1
|
25.10.2015 13:30 | Soko | 3 : 1 | Omladinac | |||||
25.10
13:30
7. juli
Radnik
0
1
|
25.10.2015 13:30 | 7. juli | 0 : 1 | Radnik |
25.10
10:00
Beli Orlovi
Mladi Radnik
2
6
|
25.10.2015 10:00 | Beli Orlovi | 2 : 6 | Mladi Radnik | |||||
25.10
10:00
Partizan
Mladost
3
0
|
25.10.2015 10:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladost |
25.10
10:00
Jarmenovci
KrÄevac 04
4
3
|
25.10.2015 10:00 | Jarmenovci | 4 : 3 | KrÄevac 04 |
25.10
13:30
TreŔnjevica
VenÄani
3
0
|
25.10.2015 13:30 | TreÅ”njevica | 3 : 0 | VenÄani |
25.10
11:00
MiloÅ” Pocerac 2013
Sava
3
0
|
25.10.2015 11:00 | MiloÅ” Pocerac 2013 | 3 : 0 | Sava | |||||
25.10
11:00
Žabar
Galeb
0
2
|
25.10.2015 11:00 | Žabar | 0 : 2 | Galeb | |||||
25.10
11:00
ZablaÄe
Jedinstvo
4
3
|
25.10.2015 11:00 | ZablaÄe | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.10
11:00
Korman
Mladost
3
1
|
25.10.2015 11:00 | Korman | 3 : 1 | Mladost |
25.10
14:00
Mladost (B)
Jedinstvo 2014
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (B) | 4 : 0 | Jedinstvo 2014 | |||||
25.10
14:00
Torpedo
Sloga TrgoŔped
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Torpedo | 3 : 0 | Sloga TrgoŔped | |||||
25.10
14:00
Sloga 1949
Polet
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloga 1949 | 2 : 0 | Polet | |||||
25.10
14:00
Petrovac 74
Provo 2015
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Petrovac 74 | 4 : 2 | Provo 2015 | |||||
25.10
14:00
Skupljen 2013
Verko
1
3
|
25.10.2015 14:00 | Skupljen 2013 | 1 : 3 | Verko | |||||
25.10
14:00
Krnule 09
Hajduk
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Krnule 09 | 2 : 1 | Hajduk |
25.10
11:00
Volujac
Maovi MH
1
2
|
25.10.2015 11:00 | Volujac | 1 : 2 | Maovi MH | |||||
25.10
11:00
GruÅ”iÄ
Mladost (S)
0
3
|
25.10.2015 11:00 | GruÅ”iÄ | 0 : 3 | Mladost (S) |
25.10
11:00
Mladost
Radnik
2
8
|
25.10.2015 11:00 | Mladost | 2 : 8 | Radnik |
25.10
13:30
Rakac Stave
Mali korak
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Rakac Stave | 2 : 1 | Mali korak | |||||
25.10
13:30
OFK BrÄanac
Dupljaj
5
2
|
25.10.2015 13:30 | OFK BrÄanac | 5 : 2 | Dupljaj | |||||
25.10
13:30
Žabari
Mladi radnik
1
5
|
25.10.2015 13:30 | Žabari | 1 : 5 | Mladi radnik | |||||
25.10
11:00
BujaÄiÄ
Lukavac
7
1
|
25.10.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 7 : 1 | Lukavac | |||||
25.10
13:30
KoteŔica
Zadrugar
3
0
|
25.10.2015 13:30 | KoteŔica | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
25.10
13:30
OFK Povlen
Paune
1
1
|
25.10.2015 13:30 | OFK Povlen | 1 : 1 | Paune |
25.10
14:30
Gornji Lajkovac
Mladost
0
0
|
25.10.2015 14:30 | Gornji Lajkovac | 0 : 0 | Mladost | |||||
25.10
14:30
Toplica
Orao
4
0
|
25.10.2015 14:30 | Toplica | 4 : 0 | Orao | |||||
25.10
14:30
BabajiÄ
PaÅ”triÄ
2
6
|
25.10.2015 14:30 | BabajiÄ | 2 : 6 | PaÅ”triÄ | |||||
25.10
14:30
Stari drugari
ToliÄ
1
1
|
25.10.2015 14:30 | Stari drugari | 1 : 1 | ToliÄ | |||||
25.10
14:30
Vojvode
Gornji MuÅ”iÄ
7
2
|
25.10.2015 14:30 | Vojvode | 7 : 2 | Gornji MuÅ”iÄ |
25.10
Sloga
NepriÄava
1
5
|
25.10.2015 | Sloga | 1 : 5 | NepriÄava |
25.10
11:00
Sloga
KaleniÄ
0
6
|
25.10.2015 11:00 | Sloga | 0 : 6 | KaleniÄ | |||||
25.10
11:00
MurgaÅ” 2012
Zvizdar
2
1
|
25.10.2015 11:00 | MurgaÅ” 2012 | 2 : 1 | Zvizdar | |||||
25.10
11:00
Pambukovica
Dokmir
4
1
|
25.10.2015 11:00 | Pambukovica | 4 : 1 | Dokmir | |||||
25.10
14:30
OFK Paljuvi
Å arbane
2
0
|
25.10.2015 14:30 | OFK Paljuvi | 2 : 0 | Å arbane |
25.10
11:00
Sloga
Kolubara
4
1
|
25.10.2015 11:00 | Sloga | 4 : 1 | Kolubara | |||||
25.10
14:30
Omladinac
Vrelo Sport
1
3
|
25.10.2015 14:30 | Omladinac | 1 : 3 | Vrelo Sport | |||||
25.10
11:00
Strelac 001
Jedinstvo
2
7
|
25.10.2015 11:00 | Strelac 001 | 2 : 7 | Jedinstvo | |||||
25.10
11:00
Vukona
Brgule
0
3
|
25.10.2015 11:00 | Vukona | 0 : 3 | Brgule | |||||
25.10
11:30
OFK Takovo
Vrelo
1
3
|
25.10.2015 11:30 | OFK Takovo | 1 : 3 | Vrelo |
25.10
14:00
Å umarice 2008
Erdoglija
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Å umarice 2008 | 0 : 1 | Erdoglija | |||||
25.10
14:00
DobraÄa
Bukorovac
3
5
|
25.10.2015 14:00 | DobraÄa | 3 : 5 | Bukorovac | |||||
25.10
14:00
Borac
Mladost TeferiÄ
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Borac | 3 : 1 | Mladost TeferiÄ |
25.10
15:00
Lasta
Stara ÄarÅ”ija
4
0
|
25.10.2015 15:00 | Lasta | 4 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
25.10
15:00
Morava
Jedinstvo
0
3
|
25.10.2015 15:00 | Morava | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
25.10
15:00
PopoviÄi
Mladost 1981
2
0
|
25.10.2015 15:00 | PopoviÄi | 2 : 0 | Mladost 1981 |
25.10
15:00
Studen Vitez
Bane 1931
1
1
|
25.10.2015 15:00 | Studen Vitez | 1 : 1 | Bane 1931 | |||||
25.10
15:00
ŽiÄa
Progorelica
1
2
|
25.10.2015 15:00 | ŽiÄa | 1 : 2 | Progorelica | |||||
25.10
15:00
Omladinac
Musina reka
1
0
|
25.10.2015 15:00 | Omladinac | 1 : 0 | Musina reka |
25.10
13:30
Modrica
Vitanovac 08
7
2
|
25.10.2015 13:30 | Modrica | 7 : 2 | Vitanovac 08 | |||||
25.10
13:30
Mladost VPD
Polet
4
2
|
25.10.2015 13:30 | Mladost VPD | 4 : 2 | Polet | |||||
25.10
13:30
Å titari
Lipovac
0
0
|
25.10.2015 13:30 | Å titari | 0 : 0 | Lipovac | |||||
25.10
13:30
Zdravinje
Grkljane
8
1
|
25.10.2015 13:30 | Zdravinje | 8 : 1 | Grkljane | |||||
25.10
13:30
Jablanica
Mudrakovac
1
11
|
25.10.2015 13:30 | Jablanica | 1 : 11 | Mudrakovac |
25.10
11:00
Konjuh
Srnje
2
2
|
25.10.2015 11:00 | Konjuh | 2 : 2 | Srnje |
25.10
11:00
Slavija 1915
BuduÄnost
3
0
|
25.10.2015 11:00 | Slavija 1915 | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
25.10
Pomoravlje
Borac
1
2
|
25.10.2015 | Pomoravlje | 1 : 2 | Borac |
25.10
13:30
Garevina
2
5
|
25.10.2015 13:30 | Garevina | 2 : 5 |
25.10
13:30
Veteran
Udarnik
0
3
|
25.10.2015 13:30 | Veteran | 0 : 3 | Udarnik | |||||
25.10
13:30
Badnjevac
Mladost
1
1
|
25.10.2015 13:30 | Badnjevac | 1 : 1 | Mladost | |||||
25.10
13:30
Napredak
Å umadija
2
1
|
25.10.2015 13:30 | Napredak | 2 : 1 | Å umadija |
25.10
14:00
20. Oktobar
Proleter
7
1
|
25.10.2015 14:00 | 20. Oktobar | 7 : 1 | Proleter | |||||
25.10
14:00
Lazarevac
Mladi Radnik
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Lazarevac | 3 : 0 | Mladi Radnik |
25.10
Dražmirovac
Lipar
5
0
|
25.10.2015 | Dražmirovac | 5 : 0 | Lipar |
25.10
14:30
ŽeljezniÄar
Äelik
4
0
|
25.10.2015 14:30 | ŽeljezniÄar | 4 : 0 | Äelik |
25.10
14:00
Sloboda (MG)
Krupa
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Krupa |
25.10
14:00
LijeÅ”Äe
ModriÄa
0
2
|
25.10.2015 14:00 | LijeÅ”Äe | 0 : 2 | ModriÄa | |||||
25.10
14:00
Sloga (T)
Župa
6
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloga (T) | 6 : 0 | Župa | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo (Ž)
Sloga (S)
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo (Ž) | 2 : 1 | Sloga (S) | |||||
25.10
14:00
Ozren
Borac
1
2
|
25.10.2015 14:00 | Ozren | 1 : 2 | Borac |
25.10
14:00
RadniÄki (K)
Podrinje
1
4
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki (K) | 1 : 4 | Podrinje | |||||
25.10
14:00
Sloga Junajted
Jedinstvo (Br)
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloga Junajted | 2 : 1 | Jedinstvo (Br) | |||||
25.10
14:00
Proleter
Mladost (R)
3
2
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 3 : 2 | Mladost (R) | |||||
25.10
14:00
Famos
Jedinstvo (BÄ)
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Famos | 3 : 0 | Jedinstvo (BÄ) |
25.10
14:00
Ozren
Hajduk
4
3
|
25.10.2015 14:00 | Ozren | 4 : 3 | Hajduk | |||||
25.10
14:00
Mineral
Rudanka
5
1
|
25.10.2015 14:00 | Mineral | 5 : 1 | Rudanka | |||||
25.10
14:00
Sloga
BuduÄnost
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloga | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
25.10
14:00
NaŔa krila
Trebava
5
0
|
25.10.2015 14:00 | NaŔa krila | 5 : 0 | Trebava | |||||
25.10
14:00
Posavina
Vranjak
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Posavina | 1 : 1 | Vranjak |
25.10
14:00
Jedinstvo
Proleter
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Proleter | |||||
25.10
14:00
Zadrugar
Majevica
5
0
|
25.10.2015 14:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Majevica | |||||
25.10
14:00
BiraÄ
Partizan
0
1
|
25.10.2015 14:00 | BiraÄ | 0 : 1 | Partizan | |||||
25.10
14:00
Podrinje
OFK Trnovica
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Podrinje | 3 : 0 | OFK Trnovica |
25.10
14:00
Velež
Rudo
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Velež | 3 : 0 | Rudo |
25.10
14:00
Knežopoljac
Slaven
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Knežopoljac | 3 : 1 | Slaven | |||||
25.10
14:00
Berek 1975
Kozara
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Berek 1975 | 0 : 0 | Kozara | |||||
25.10
14:00
Mrakovica
Bratstvo
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Mrakovica | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Sloga
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Plamen
Radnik Urije
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Plamen | 3 : 1 | Radnik Urije | |||||
25.10
14:00
Partizan
Brzi
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Partizan | 3 : 1 | Brzi |
25.10
14:30
Tamaris
Mladost (B)
2
3
|
25.10.2015 14:30 | Tamaris | 2 : 3 | Mladost (B) | |||||
25.10
14:30
Bratstvo
Kozara
2
2
|
25.10.2015 14:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Kozara | |||||
25.10
14:30
Milan
Borac (Å )
2
1
|
25.10.2015 14:30 | Milan | 2 : 1 | Borac (Å ) | |||||
25.10
14:30
Kladari
Biseri
2
0
|
25.10.2015 14:30 | Kladari | 2 : 0 | Biseri | |||||
25.10
14:30
Torpedo
Borac (M)
4
1
|
25.10.2015 14:30 | Torpedo | 4 : 1 | Borac (M) |
25.10
14:00
Rekreativo
Gomionica
4
4
|
25.10.2015 14:00 | Rekreativo | 4 : 4 | Gomionica | |||||
25.10
14:00
Vrbas
Polet-KrajiŔnik
0
1
|
25.10.2015 14:00 | Vrbas | 0 : 1 | Polet-KrajiŔnik | |||||
25.10
11:00
Krajina
Omladinac
2
3
|
25.10.2015 11:00 | Krajina | 2 : 3 | Omladinac |
25.10
17:00
Bratstvo
Sloboda
8
2
|
25.10.2015 17:00 | Bratstvo | 8 : 2 | Sloboda | |||||
25.10
17:00
Kladari
Borac
2
2
|
25.10.2015 17:00 | Kladari | 2 : 2 | Borac | |||||
25.10
17:00
Mladost
Bosna
1
2
|
25.10.2015 17:00 | Mladost | 1 : 2 | Bosna | |||||
25.10
17:00
Crkvina
Zvijezda
3
2
|
25.10.2015 17:00 | Crkvina | 3 : 2 | Zvijezda | |||||
25.10
17:00
Sloga
Jedinstvo
6
0
|
25.10.2015 17:00 | Sloga | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
17:00
Crvena Zvijezda
Ukrina
6
2
|
25.10.2015 17:00 | Crvena Zvijezda | 6 : 2 | Ukrina | |||||
25.10
17:00
Rudar
PelagiÄevo
2
0
|
25.10.2015 17:00 | Rudar | 2 : 0 | PelagiÄevo |
25.10
14:00
JugoviÄ
Sveti Jovan
6
3
|
25.10.2015 14:00 | JugoviÄ | 6 : 3 | Sveti Jovan | |||||
25.10
14:00
OFK Brezik
Sava 04
3
0
|
25.10.2015 14:00 | OFK Brezik | 3 : 0 | Sava 04 | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Mladost (L)
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 3 : 1 | Mladost (L) | |||||
25.10
14:00
Mladost (T)
ObiliÄ
3
5
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (T) | 3 : 5 | ObiliÄ | |||||
25.10
14:00
GrÄica
OFK Krbeti
2
1
|
25.10.2015 14:00 | GrÄica | 2 : 1 | OFK Krbeti | |||||
25.10
14:00
Mladost (S)
SlijepÄeviÄi
4
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost (S) | 4 : 1 | SlijepÄeviÄi | |||||
25.10
14:00
Mladost 2003
Gredice
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost 2003 | 1 : 1 | Gredice |
25.10
14:00
Semberija
Priboj
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Semberija | 3 : 1 | Priboj | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Drina
0
0
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Drina | |||||
25.10
14:00
SFK Akademac UIS
MiloÅ” ObiliÄ
1
2
|
25.10.2015 14:00 | SFK Akademac UIS | 1 : 2 | MiloÅ” ObiliÄ | |||||
25.10
14:00
MeÄaÅ”i
Majevica
0
3
|
25.10.2015 14:00 | MeÄaÅ”i | 0 : 3 | Majevica | |||||
25.10
14:00
Novo doba
Sloga
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Novo doba | 0 : 2 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Jedinstvo
BSK Ledinci
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | BSK Ledinci |
25.10
14:00
BuduÄnost (S)
Tabanci
3
0
|
25.10.2015 14:00 | BuduÄnost (S) | 3 : 0 | Tabanci | |||||
25.10
14:00
Jardan
Jadar
2
1
|
25.10.2015 14:00 | Jardan | 2 : 1 | Jadar | |||||
25.10
14:00
Jasenica
Srpski Soko
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Jasenica | 3 : 0 | Srpski Soko |
25.10
14:00
Kiseljak
Rudar
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Kiseljak | 0 : 3 | Rudar | |||||
25.10
14:00
Blatna
PodgrmeÄ
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Blatna | 1 : 1 | PodgrmeÄ | |||||
25.10
14:00
ŽeljezniÄar
MoŔtanica
5
1
|
25.10.2015 14:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 1 | MoÅ”tanica |
25.10
14:00
13 Skojevki
Romanovci
2
0
|
25.10.2015 14:00 | 13 Skojevki | 2 : 0 | Romanovci | |||||
25.10
14:00
Omladinac
Novi Napredak
4
0
|
25.10.2015 14:00 | Omladinac | 4 : 0 | Novi Napredak | |||||
25.10
14:00
OFK Laminci
Kalemi
2
1
|
25.10.2015 14:00 | OFK Laminci | 2 : 1 | Kalemi | |||||
25.10
14:00
Vilusi
Borac
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Vilusi | 1 : 0 | Borac |
25.10
14:00
Studenac
Crvena zemlja
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Studenac | 3 : 0 | Crvena zemlja | |||||
25.10
14:00
Vrbas
BuduÄnost
4
2
|
25.10.2015 14:00 | Vrbas | 4 : 2 | BuduÄnost |
25.10
14:00
Zadrugar
Borac (L)
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Borac (L) | |||||
25.10
14:00
Polet
Hajduk
1
4
|
25.10.2015 14:00 | Polet | 1 : 4 | Hajduk | |||||
25.10
14:00
Borac (K)
27. Juli
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Borac (K) | 3 : 0 | 27. Juli | |||||
25.10
14:00
ŽeljezniÄar
OFK ZboriŔte
6
2
|
25.10.2015 14:00 | ŽeljezniÄar | 6 : 2 | OFK ZboriÅ”te | |||||
25.10
14:00
Borac 1975
RadniÄki
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Borac 1975 | 2 : 2 | RadniÄki | |||||
25.10
14:00
VuÄijak
BSK
4
0
|
25.10.2015 14:00 | VuÄijak | 4 : 0 | BSK |
25.10
14:00
Obarska
SteviÄ Jovan
1
5
|
25.10.2015 14:00 | Obarska | 1 : 5 | SteviÄ Jovan | |||||
25.10
14:00
MagnojeviÄ 2001
Jedinstvo
1
1
|
25.10.2015 14:00 | MagnojeviÄ 2001 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
25.10
14:00
Koridor 2011
LjeljenÄa
1
0
|
25.10.2015 14:00 | Koridor 2011 | 1 : 0 | LjeljenÄa | |||||
25.10
14:00
Proleter
OFK MagnojeviÄ
2
2
|
25.10.2015 14:00 | Proleter | 2 : 2 | OFK MagnojeviÄ | |||||
25.10
14:00
GraÄanski
Omladinac
2
0
|
25.10.2015 14:00 | GraÄanski | 2 : 0 | Omladinac | |||||
25.10
14:00
Sloboda
Panteri
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Sloboda | 3 : 1 | Panteri |
25.10
14:00
BjeloŔevac
Modran
2
2
|
25.10.2015 14:00 | BjeloŔevac | 2 : 2 | Modran | |||||
25.10
14:00
VSK
Kolektiv
1
3
|
25.10.2015 14:00 | VSK | 1 : 3 | Kolektiv | |||||
25.10
14:00
Tavna
Brodac
0
2
|
25.10.2015 14:00 | Tavna | 0 : 2 | Brodac | |||||
25.10
14:00
OFK BatkoviÄ
Drina
1
0
|
25.10.2015 14:00 | OFK BatkoviÄ | 1 : 0 | Drina | |||||
25.10
14:00
Glogovac
Sloga
2
0
|
25.10.2015 14:00 | Glogovac | 2 : 0 | Sloga | |||||
25.10
14:00
Mladost
OFK Janja 2009
1
1
|
25.10.2015 14:00 | Mladost | 1 : 1 | OFK Janja 2009 |
25.10
10:30
Polet
Sava
3
1
|
25.10.2015 10:30 | Polet | 3 : 1 | Sava |
25.10
15:00
Voždovac
Vojvodina
0
0
|
25.10.2015 15:00 | Voždovac | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
25.10
17:00
Mladost
Partizan
2
2
|
25.10.2015 17:00 | Mladost | 2 : 2 | Partizan |
25.10
10:30
Jerina
KaraÄorÄe
4
0
|
25.10.2015 10:30 | Jerina | 4 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
25.10
12:00
Slatke Male
BukoviÄka Banja
5
0
|
25.10.2015 12:00 | Slatke Male | 5 : 0 | BukoviÄka Banja | |||||
25.10
13:00
Å abac
Una Fortuna 04
0
1
|
25.10.2015 13:00 | Å abac | 0 : 1 | Una Fortuna 04 |
25.10
14:00
RadniÄki 2012
Knjaževac 2015
2
3
|
25.10.2015 14:00 | RadniÄki 2012 | 2 : 3 | Knjaževac 2015 |
25.10
Crvena zvezda
Jagodina
3
0
|
25.10.2015 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Jagodina | |||||
25.10
13:00
Moravac Orion
RadniÄki 1923
1
0
|
25.10.2015 13:00 | Moravac Orion | 1 : 0 | RadniÄki 1923 | |||||
25.10
13:00
MaÄva
Borac
1
1
|
25.10.2015 13:00 | MaÄva | 1 : 1 | Borac | |||||
25.10
11:00
OFK Beograd
Vojvodina
2
1
|
25.10.2015 11:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | Vojvodina |
25.10
13:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
ŽelezniÄar
0
0
|
25.10.2015 13:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
13:30
RadniÄki
Jedinstvo
3
0
|
25.10.2015 13:30 | RadniÄki | 3 : 0 | Jedinstvo |
25.10
10:00
Donji Srem
Proleter
0
2
|
25.10.2015 10:00 | Donji Srem | 0 : 2 | Proleter |
25.10
10:00
Begej
Omladinac (NB)
3
6
|
25.10.2015 10:00 | Begej | 3 : 6 | Omladinac (NB) | |||||
25.10
10:00
Banat
Dinamo 1945
0
4
|
25.10.2015 10:00 | Banat | 0 : 4 | Dinamo 1945 |
25.10
10:00
Spartak
RadniÄki (S)
8
0
|
25.10.2015 10:00 | Spartak | 8 : 0 | RadniÄki (S) |
25.10
14:30
Karadjordje
Å umadija
2
0
|
25.10.2015 14:30 | Karadjordje | 2 : 0 | Å umadija | |||||
25.10
14:30
RadniÄki 1926
Rudar
2
0
|
25.10.2015 14:30 | RadniÄki 1926 | 2 : 0 | Rudar |
25.10
17:00
Internacional
Bežanija
2
2
|
25.10.2015 17:00 | Internacional | 2 : 2 | Bežanija | |||||
25.10
13:00
RadniÄki (NB)
Voždovac
0
1
|
25.10.2015 13:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 1 | Voždovac | |||||
25.10
15:00
SindjeliÄ
Zemun
2
4
|
25.10.2015 15:00 | SindjeliÄ | 2 : 4 | Zemun |
25.10
11:00
Srem
Balkan
1
2
|
25.10.2015 11:00 | Srem | 1 : 2 | Balkan | |||||
25.10
13:30
IMT
PKB
5
0
|
25.10.2015 13:30 | IMT | 5 : 0 | PKB | |||||
25.10
14:30
Prva Iskra
Studentski Grad
1
2
|
25.10.2015 14:30 | Prva Iskra | 1 : 2 | Studentski Grad |
25.10
13:00
Banja
Seceranac Ada
1
1
|
25.10.2015 13:00 | Banja | 1 : 1 | Seceranac Ada | |||||
25.10
14:00
Buducnost
Milenium
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Buducnost | 0 : 3 | Milenium |
25.10
Mladost (R)
Mladost (G)
1
2
|
25.10.2015 | Mladost (R) | 1 : 2 | Mladost (G) |
25.10
Crvena zvezda
Jagodina
1
0
|
25.10.2015 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Jagodina | |||||
25.10
14:00
Real NiÅ”
OFK Hajduk
3
1
|
25.10.2015 14:00 | Real NiÅ” | 3 : 1 | OFK Hajduk | |||||
25.10
13:00
Spartak
Zemun
0
1
|
25.10.2015 13:00 | Spartak | 0 : 1 | Zemun |
25.10
12:00
RFK N.S. 1921
Donji Srem
4
0
|
25.10.2015 12:00 | RFK N.S. 1921 | 4 : 0 | Donji Srem | |||||
25.10
12:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
0
0
|
25.10.2015 12:00 | RadniÄki (SM) | 0 : 0 | Petar PuaÄa |
25.10
12:00
Dinamo 1945
VrŔac
0
3
|
25.10.2015 12:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | VrŔac | |||||
25.10
12:00
RadniÄki (K)
Mladost
3
2
|
25.10.2015 12:00 | RadniÄki (K) | 3 : 2 | Mladost | |||||
25.10
12:00
Kikinda 1909
ŽelezniÄar
3
0
|
25.10.2015 12:00 | Kikinda 1909 | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
12:00
RadniÄki (Z)
Proleter 2006
4
0
|
25.10.2015 12:00 | RadniÄki (Z) | 4 : 0 | Proleter 2006 |
25.10
12:00
BaÄka 1901
BeÄej 1918
3
1
|
25.10.2015 12:00 | BaÄka 1901 | 3 : 1 | BeÄej 1918 | |||||
25.10
12:00
BaÄka (BP)
Vrbas
2
0
|
25.10.2015 12:00 | BaÄka (BP) | 2 : 0 | Vrbas |
25.10
11:00
Studentski Grad
SindjeliÄ
3
0
|
25.10.2015 11:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | SindjeliÄ | |||||
25.10
12:00
BASK
BorÄa
3
0
|
25.10.2015 12:00 | BASK | 3 : 0 | BorÄa | |||||
25.10
11:00
Teleoptik
Kolubara
5
0
|
25.10.2015 11:00 | Teleoptik | 5 : 0 | Kolubara | |||||
25.10
10:00
RadniÄki
IM Rakovica
10
0
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki | 10 : 0 | IM Rakovica |
25.10
10:00
Balkan
Milenium
1
0
|
25.10.2015 10:00 | Balkan | 1 : 0 | Milenium | |||||
25.10
15:30
IMT
Žarkovo
1
3
|
25.10.2015 15:30 | IMT | 1 : 3 | Žarkovo |
25.10
14:00
MaÄva
RadniÄki Å abaÄki
1
0
|
25.10.2015 14:00 | MaÄva | 1 : 0 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
25.10
12:00
Loznica
ŽelezniÄar
2
0
|
25.10.2015 12:00 | Loznica | 2 : 0 | ŽelezniÄar |
25.10
14:30
Zvižd
GFK Jasenice 1911
3
1
|
25.10.2015 14:30 | Zvižd | 3 : 1 | GFK Jasenice 1911 | |||||
25.10
14:30
Sloga (B)
VGSK
0
3
|
25.10.2015 14:30 | Sloga (B) | 0 : 3 | VGSK |
25.10
11:00
Zuce
Jedinstvo
5
0
|
25.10.2015 11:00 | Zuce | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
25.10
12:00
Beograd 1929
Hajduk
5
0
|
25.10.2015 12:00 | Beograd 1929 | 5 : 0 | Hajduk | |||||
25.10
12:00
DorÄol
Graficar
4
1
|
25.10.2015 12:00 | DorÄol | 4 : 1 | Graficar |
25.10
10:00
KaraÄorÄe
POFK Letnjikovac
2
0
|
25.10.2015 10:00 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | POFK Letnjikovac |
25.10
Mladost (R)
Mladost (G)
3
1
|
25.10.2015 | Mladost (R) | 3 : 1 | Mladost (G) |
25.10
10:00
RFK N.S. 1921
Donji Srem
7
0
|
25.10.2015 10:00 | RFK N.S. 1921 | 7 : 0 | Donji Srem | |||||
25.10
10:00
RadniÄki (SM)
Petar PuaÄa
1
1
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 1 | Petar PuaÄa |
25.10
10:00
BaÄka 1901
BeÄej 1918
6
2
|
25.10.2015 10:00 | BaÄka 1901 | 6 : 2 | BeÄej 1918 | |||||
25.10
10:00
BaÄka (BP)
Vrbas
5
3
|
25.10.2015 10:00 | BaÄka (BP) | 5 : 3 | Vrbas |
25.10
10:00
Dinamo 1945
VrŔac
3
0
|
25.10.2015 10:00 | Dinamo 1945 | 3 : 0 | VrŔac | |||||
25.10
10:00
VrŔac united
Mladost
3
1
|
25.10.2015 10:00 | VrŔac united | 3 : 1 | Mladost | |||||
25.10
10:00
Kikinda 1909
ŽelezniÄar
0
3
|
25.10.2015 10:00 | Kikinda 1909 | 0 : 3 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
10:00
RadniÄki (Z)
Proleter 2006
0
0
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki (Z) | 0 : 0 | Proleter 2006 |
25.10
10:30
FSFV
011
1
2
|
25.10.2015 10:30 | FSFV | 1 : 2 | 011 | |||||
25.10
09:00
Partizan
Teleoptik
5
1
|
25.10.2015 09:00 | Partizan | 5 : 1 | Teleoptik | |||||
25.10
10:00
Crvena zvezda
Rad
2
0
|
25.10.2015 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Rad | |||||
25.10
14:00
OFK Beograd
Voždovac
2
0
|
25.10.2015 14:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Voždovac | |||||
25.10
09:00
BSK
ÄukariÄki
0
9
|
25.10.2015 09:00 | BSK | 0 : 9 | ÄukariÄki |
25.10
10:00
Bežanija
Kolubara
2
2
|
25.10.2015 10:00 | Bežanija | 2 : 2 | Kolubara | |||||
25.10
15:00
SindjeliÄ
PKB Kovilovo
1
2
|
25.10.2015 15:00 | SindjeliÄ | 1 : 2 | PKB Kovilovo |
25.10
10:00
MaÄva
DonjoŔorac
0
4
|
25.10.2015 10:00 | MaÄva | 0 : 4 | DonjoÅ”orac | |||||
25.10
10:00
Loznica
ŽelezniÄar
5
0
|
25.10.2015 10:00 | Loznica | 5 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
25.10
10:00
OFK Å abac
RadniÄki
1
0
|
25.10.2015 10:00 | OFK Å abac | 1 : 0 | RadniÄki |
25.10
13:30
Å umadija
OÅ KaraÄorÄe 2009
7
0
|
25.10.2015 13:30 | Å umadija | 7 : 0 | OÅ KaraÄorÄe 2009 | |||||
25.10
13:30
Smederevo 1924
Sloga (PM)
1
3
|
25.10.2015 13:30 | Smederevo 1924 | 1 : 3 | Sloga (PM) | |||||
25.10
13:30
KaraÄorÄe (T)
Pinkum
4
0
|
25.10.2015 13:30 | KaraÄorÄe (T) | 4 : 0 | Pinkum |
25.10
12:00
BuduÄnost D.
OFK Zabrežje
1
2
|
25.10.2015 12:00 | BuduÄnost D. | 1 : 2 | OFK Zabrežje | |||||
25.10
09:00
BASK
Srem J.
1
1
|
25.10.2015 09:00 | BASK | 1 : 1 | Srem J. | |||||
25.10
15:00
13.maj
Novi Beograd
0
0
|
25.10.2015 15:00 | 13.maj | 0 : 0 | Novi Beograd |
25.10
10:00
Spartak
CFK
1
1
|
25.10.2015 10:00 | Spartak | 1 : 1 | CFK |
25.10
11:00
Basarac
Homoljac
4
5
|
25.10.2015 11:00 | Basarac | 4 : 5 | Homoljac | |||||
25.10
11:00
Å apine
RSK
3
2
|
25.10.2015 11:00 | Å apine | 3 : 2 | RSK | |||||
25.10
11:00
Borac
VGSK
|
25.10.2015 11:00 | Borac | : | VGSK |
25.10
Petar UroŔev
Borac
2
9
|
25.10.2015 | Petar UroŔev | 2 : 9 | Borac |
25.10
10:00
Strelac
Omladinac
0
3
|
25.10.2015 10:00 | Strelac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
25.10
10:00
Zadrugar
Polet
5
0
|
25.10.2015 10:00 | Zadrugar | 5 : 0 | Polet | |||||
25.10
10:00
BuduÄnost
Belo Polje
8
2
|
25.10.2015 10:00 | BuduÄnost | 8 : 2 | Belo Polje | |||||
25.10
10:00
Pobeda
Jedinstvo
2
7
|
25.10.2015 10:00 | Pobeda | 2 : 7 | Jedinstvo | |||||
25.10
10:00
Posavina
Skela
5
1
|
25.10.2015 10:00 | Posavina | 5 : 1 | Skela |
25.10
11:00
Jedinstvo 1945
Borac
1
9
|
25.10.2015 11:00 | Jedinstvo 1945 | 1 : 9 | Borac | |||||
25.10
11:00
Hajduk
Provo
1
0
|
25.10.2015 11:00 | Hajduk | 1 : 0 | Provo |
25.10
10:00
RadniÄki Å abaÄki
KaraÄorÄe
6
0
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki Å abaÄki | 6 : 0 | KaraÄorÄe | |||||
25.10
10:00
OFK Atletiko
MaÄva 2005
3
2
|
25.10.2015 10:00 | OFK Atletiko | 3 : 2 | MaÄva 2005 | |||||
25.10
10:00
Jevremovac
Lipolist
|
25.10.2015 10:00 | Jevremovac | : | Lipolist | |||||
25.10
10:00
RaÄevac
BMR PetlovaÄa
|
25.10.2015 10:00 | RaÄevac | : | BMR PetlovaÄa |
25.10
13:00
Å umadinac
RadniÄki MK
1
0
|
25.10.2015 13:00 | Å umadinac | 1 : 0 | RadniÄki MK | |||||
25.10
09:00
Zemun B
Milutinac MK
9
0
|
25.10.2015 09:00 | Zemun B | 9 : 0 | Milutinac MK |
25.10
12:00
Jedinstvo 2014
Kolibri
6
3
|
25.10.2015 12:00 | Jedinstvo 2014 | 6 : 3 | Kolibri | |||||
25.10
13:00
Napredak
Majdanpek
16
2
|
25.10.2015 13:00 | Napredak | 16 : 2 | Majdanpek |
25.10
11:00
Sloga RadniÄki
Crvena zvezda
0
12
|
25.10.2015 11:00 | Sloga RadniÄki | 0 : 12 | Crvena zvezda | |||||
25.10
13:00
Milutinac
Å ampion 2013
2
1
|
25.10.2015 13:00 | Milutinac | 2 : 1 | Å ampion 2013 |
25.10
10:00
Akademija RAÄ
MaÄva (Å )
3
4
|
25.10.2015 10:00 | Akademija RAÄ | 3 : 4 | MaÄva (Å ) |
25.10
10:00
BuduÄnost (D)
BSK 1925
0
15
|
25.10.2015 10:00 | BuduÄnost (D) | 0 : 15 | BSK 1925 | |||||
25.10
11:00
Olimpik
RadniÄki (NB)
4
0
|
25.10.2015 11:00 | Olimpik | 4 : 0 | RadniÄki (NB) |
25.10
13:00
Balkan
Ada
3
2
|
25.10.2015 13:00 | Balkan | 3 : 2 | Ada | |||||
25.10
15:00
DorÄol
SindjeliÄ
5
1
|
25.10.2015 15:00 | DorÄol | 5 : 1 | SindjeliÄ |
25.10
19:00
OFK Beograd (B)
Dunav (VS)
9
0
|
25.10.2015 19:00 | OFK Beograd (B) | 9 : 0 | Dunav (VS) |
25.10
10:00
Vinogradar
Spartak '04
0
9
|
25.10.2015 10:00 | Vinogradar | 0 : 9 | Spartak '04 | |||||
25.10
10:00
Subotica '04
Arena SU
0
8
|
25.10.2015 10:00 | Subotica '04 | 0 : 8 | Arena SU | |||||
25.10
10:00
Senta
Subotica '03
4
1
|
25.10.2015 10:00 | Senta | 4 : 1 | Subotica '03 |
25.10
10:00
Jedinstvo
Omladinac
2
2
|
25.10.2015 10:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac | |||||
25.10
10:00
RadniÄki 2
RadniÄki 1
1
6
|
25.10.2015 10:00 | RadniÄki 2 | 1 : 6 | RadniÄki 1 | |||||
25.10
10:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2
BuduÄnost KruÅ”ik 1
0
0
|
25.10.2015 10:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2 | 0 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 1 | |||||
25.10
10:00
Ribnica
OFK Senjak
2
1
|
25.10.2015 10:00 | Ribnica | 2 : 1 | OFK Senjak | |||||
25.10
10:00
Å ampion
ŽelezniÄar
0
3
|
25.10.2015 10:00 | Å ampion | 0 : 3 | ŽelezniÄar |
25.10
Teleoptik
BSK 1925
7
0
|
25.10.2015 | Teleoptik | 7 : 0 | BSK 1925 | |||||
25.10
10:00
Crveni Orao
Dominus
2
0
|
25.10.2015 10:00 | Crveni Orao | 2 : 0 | Dominus | |||||
25.10
10:50
Rad
Altina
1
1
|
25.10.2015 10:50 | Rad | 1 : 1 | Altina | |||||
25.10
12:30
Forza
BSK 1925
1
2
|
25.10.2015 12:30 | Forza | 1 : 2 | BSK 1925 |
25.10
09:00
Forza
Fair Play 06
3
2
|
25.10.2015 09:00 | Forza | 3 : 2 | Fair Play 06 | |||||
25.10
10:00
Teleoptik
OFK Beograd
0
5
|
25.10.2015 10:00 | Teleoptik | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
25.10
11:00
Ada
011
3
2
|
25.10.2015 11:00 | Ada | 3 : 2 | 011 | |||||
25.10
16:10
OLE
Dominus
3
1
|
25.10.2015 16:10 | OLE | 3 : 1 | Dominus |
25.10
19:00
Plavi 2000
Jedinstvo
7
4
|
25.10.2015 19:00 | Plavi 2000 | 7 : 4 | Jedinstvo |
25.10
12:00
Rosenborg
Zvezdara
3
0
|
25.10.2015 12:00 | Rosenborg | 3 : 0 | Zvezdara |
25.10
20:00
Mladost Vesna
Morava
71
63
|
25.10.2015 20:00 | Mladost Vesna | 71 : 63 | Morava | |||||
25.10
14:00
Radan
Zone Boys
75
84
|
25.10.2015 14:00 | Radan | 75 : 84 | Zone Boys | |||||
25.10
18:30
Radnik
Knjaževac
50
79
|
25.10.2015 18:30 | Radnik | 50 : 79 | Knjaževac |
25.10
19:00
Prva Petoletka
Ub
78
87
|
25.10.2015 19:00 | Prva Petoletka | 78 : 87 | Ub |
25.10
13:15
Milan TriviÄ
Slodes
59
82
|
25.10.2015 13:15 | Milan TriviÄ | 59 : 82 | Slodes | |||||
25.10
18:00
Vitez
Žitko Basket
78
91
|
25.10.2015 18:00 | Vitez | 78 : 91 | Žitko Basket |
25.10
16:30
Kris Kros
Crvenka
83
54
|
25.10.2015 16:30 | Kris Kros | 83 : 54 | Crvenka |
25.10
19:00
ŽelezniÄar
RaÄevac
79
92
|
25.10.2015 19:00 | ŽelezniÄar | 79 : 92 | RaÄevac |
25.10
20:00
GM-032
Mladost
70
58
|
25.10.2015 20:00 | GM-032 | 70 : 58 | Mladost | |||||
25.10
17:00
MileŔevac
Užice
61
44
|
25.10.2015 17:00 | MileŔevac | 61 : 44 | Užice |
25.10
14:15
Zvezda
AS Basket
97
83
|
25.10.2015 14:15 | Zvezda | 97 : 83 | AS Basket | |||||
25.10
11:15
BASK
Ras
58
78
|
25.10.2015 11:15 | BASK | 58 : 78 | Ras | |||||
25.10
14:15
Vitez BGD 011
Cerak
67
80
|
25.10.2015 14:15 | Vitez BGD 011 | 67 : 80 | Cerak |
25.10
14:30
Vojvodina NM
Sport Key Plus
61
120
|
25.10.2015 14:30 | Vojvodina NM | 61 : 120 | Sport Key Plus | |||||
25.10
20:00
BagljaÅ”
Star BeoÄin
68
78
|
25.10.2015 20:00 | BagljaÅ” | 68 : 78 | Star BeoÄin |
25.10
20:15
DeÄ
Vojka
69
59
|
25.10.2015 20:15 | DeÄ | 69 : 59 | Vojka | |||||
25.10
20:45
BNS
Jedinstvo
79
92
|
25.10.2015 20:45 | BNS | 79 : 92 | Jedinstvo | |||||
25.10
18:00
Jadran
Nova Pazova
57
94
|
25.10.2015 18:00 | Jadran | 57 : 94 | Nova Pazova |
25.10
13:30
ParaÄin
Studenica
82
66
|
25.10.2015 13:30 | ParaÄin | 82 : 66 | Studenica | |||||
25.10
18:00
Bane
Sloga (D)
54
76
|
25.10.2015 18:00 | Bane | 54 : 76 | Sloga (D) | |||||
25.10
18:30
Požarevac
KKK RadniÄki
98
101
|
25.10.2015 18:30 | Požarevac | 98 : 101 | KKK RadniÄki |
25.10
20:30
Vukovi MeroŔina
Mladost
92
95
|
25.10.2015 20:30 | Vukovi MeroŔina | 92 : 95 | Mladost | |||||
25.10
12:00
Hisar
Jug
79
70
|
25.10.2015 12:00 | Hisar | 79 : 70 | Jug | |||||
25.10
16:00
BSK Junior
Äerdap
66
76
|
25.10.2015 16:00 | BSK Junior | 66 : 76 | Äerdap |
25.10
19:00
Cedevita
Zadar
81
88
|
25.10.2015 19:00 | Cedevita | 81 : 88 | Zadar | |||||
25.10
17:00
MZT Skopje Aerodrom
Cibona
69
68
|
25.10.2015 17:00 | MZT Skopje Aerodrom | 69 : 68 | Cibona |
25.10
18:00
GraÄanski
Kakanj
71
69
|
25.10.2015 18:00 | GraÄanski | 71 : 69 | Kakanj | |||||
25.10
18:00
Å iroki
Zrinjski
95
78
|
25.10.2015 18:00 | Å iroki | 95 : 78 | Zrinjski | |||||
25.10
18:00
Sloboda
Spars
70
76
|
25.10.2015 18:00 | Sloboda | 70 : 76 | Spars | |||||
25.10
18:00
Mladost
Varda HE
89
77
|
25.10.2015 18:00 | Mladost | 89 : 77 | Varda HE | |||||
25.10
18:00
BoŔnjak
Leotar Swisslion
68
82
|
25.10.2015 18:00 | BoŔnjak | 68 : 82 | Leotar Swisslion |
25.10
18:00
Banat
Srbobran
35
80
|
25.10.2015 18:00 | Banat | 35 : 80 | Srbobran | |||||
25.10
14:00
Bežanija
Stara Pazova
64
48
|
25.10.2015 14:00 | Bežanija | 64 : 48 | Stara Pazova | |||||
25.10
19:00
TopolÄanka
NjegoÅ”
74
32
|
25.10.2015 19:00 | TopolÄanka | 74 : 32 | NjegoÅ” |
25.10
20:00
Proleter 023
Sivac
68
48
|
25.10.2015 20:00 | Proleter 023 | 68 : 48 | Sivac | |||||
25.10
19:30
Titel
Äelarevo
61
58
|
25.10.2015 19:30 | Titel | 61 : 58 | Äelarevo | |||||
25.10
19:30
BeoÄin
Jedinstvo 2015
79
56
|
25.10.2015 19:30 | BeoÄin | 79 : 56 | Jedinstvo 2015 |
25.10
18:00
Student 2
Pazar
70
65
|
25.10.2015 18:00 | Student 2 | 70 : 65 | Pazar | |||||
25.10
19:30
Hajduk Veljko
TopliÄanin 2012
56
50
|
25.10.2015 19:30 | Hajduk Veljko | 56 : 50 | TopliÄanin 2012 | |||||
25.10
19:00
Gimnazijalac
ParaÄin
73
85
|
25.10.2015 19:00 | Gimnazijalac | 73 : 85 | ParaÄin |
25.10
16:00
SFS Borac
TopliÄki Vitezovi
1
3
|
25.10.2015 16:00 | SFS Borac | 1 : 3 | TopliÄki Vitezovi | |||||
25.10
17:00
Timok
Mladost
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Timok | 3 : 0 | Mladost | |||||
25.10
18:00
Hajduk Veljko
Milenijum
3
1
|
25.10.2015 18:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Milenijum | |||||
25.10
17:00
Pirot
TopliÄanin
1
3
|
25.10.2015 17:00 | Pirot | 1 : 3 | TopliÄanin |
25.10
10:00
Ribnica 2
GoÄ
3
0
|
25.10.2015 10:00 | Ribnica 2 | 3 : 0 | GoÄ | |||||
25.10
15:00
ZveÄan
Rudar
0
3
|
25.10.2015 15:00 | ZveÄan | 0 : 3 | Rudar |
25.10
15:00
MOK TopliÄanin 97
TopliÄanin 2
3
2
|
25.10.2015 15:00 | MOK TopliÄanin 97 | 3 : 2 | TopliÄanin 2 |
25.10
20:00
Botafogo
Merkur
3
2
|
25.10.2015 20:00 | Botafogo | 3 : 2 | Merkur | |||||
25.10
17:00
Sombor
Dunav Voley 2
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Sombor | 3 : 0 | Dunav Voley 2 |
25.10
18:00
Sloven
Sirig
0
3
|
25.10.2015 18:00 | Sloven | 0 : 3 | Sirig | |||||
25.10
18:00
Klek SrbijaŔume 2
Borac 2
0
3
|
25.10.2015 18:00 | Klek SrbijaŔume 2 | 0 : 3 | Borac 2 | |||||
25.10
16:00
Srem Iton 2
Mladost
0
3
|
25.10.2015 16:00 | Srem Iton 2 | 0 : 3 | Mladost |
25.10
19:00
Jedinstvo 2
Vrbas
3
0
|
25.10.2015 19:00 | Jedinstvo 2 | 3 : 0 | Vrbas | |||||
25.10
19:00
NIS Spartak 2
VrŔac
3
0
|
25.10.2015 19:00 | NIS Spartak 2 | 3 : 0 | VrŔac | |||||
25.10
17:00
Omladinac
Ruma
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Ruma |
25.10
17:00
Gimnazijalac
Borac
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Borac | |||||
25.10
14:00
Crnokosa
Tara
0
3
|
25.10.2015 14:00 | Crnokosa | 0 : 3 | Tara |
25.10
17:00
Spartak
Zaslon
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Spartak | 3 : 0 | Zaslon | |||||
25.10
17:30
Å umadija
Srbijanka 014
3
1
|
25.10.2015 17:30 | Å umadija | 3 : 1 | Srbijanka 014 |
25.10
16:00
Surdulica
Vranje
0
3
|
25.10.2015 16:00 | Surdulica | 0 : 3 | Vranje | |||||
25.10
13:00
Jagodina
Pirot
3
0
|
25.10.2015 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Pirot |
25.10
Libero ÄA
Zlatar
1
3
|
25.10.2015 | Libero ÄA | 1 : 3 | Zlatar | |||||
25.10
Stars
Priboj
0
3
|
25.10.2015 | Stars | 0 : 3 | Priboj |
25.10
11:00
Župa
Mladost
0
3
|
25.10.2015 11:00 | Župa | 0 : 3 | Mladost |
25.10
11:30
RaŔka
LeposaviÄ
0
3
|
25.10.2015 11:30 | RaÅ”ka | 0 : 3 | LeposaviÄ | |||||
25.10
13:00
ZveÄan
Bane
0
3
|
25.10.2015 13:00 | ZveÄan | 0 : 3 | Bane | |||||
25.10
16:40
Volej stars junior
Mokra Gora 2
3
0
|
25.10.2015 16:40 | Volej stars junior | 3 : 0 | Mokra Gora 2 | |||||
25.10
12:00
Koteks
Kosovska Mitrovica
0
3
|
25.10.2015 12:00 | Koteks | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica |
25.10
13:00
Pusta Reka
Morava
3
0
|
25.10.2015 13:00 | Pusta Reka | 3 : 0 | Morava | |||||
25.10
13:00
Leskovac 98 2
ŽOK TopliÄanin
3
0
|
25.10.2015 13:00 | Leskovac 98 2 | 3 : 0 | ŽOK TopliÄanin | |||||
25.10
16:00
Radan
BSK
3
0
|
25.10.2015 16:00 | Radan | 3 : 0 | BSK | |||||
25.10
BSK
Pusta Reka
0
3
|
25.10.2015 | BSK | 0 : 3 | Pusta Reka |
25.10
14:00
Knjaževac
Äerdap
3
2
|
25.10.2015 14:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Äerdap |
25.10
14:00
Volejstars
Panonija
3
0
|
25.10.2015 14:00 | Volejstars | 3 : 0 | Panonija | |||||
25.10
17:00
Elan Volej
CVS
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Elan Volej | 3 : 0 | CVS | |||||
25.10
18:00
BeÄej
Merkur
3
0
|
25.10.2015 18:00 | BeÄej | 3 : 0 | Merkur |
25.10
13:00
MD Zrenjanin 2
KrajiŔnik
3
0
|
25.10.2015 13:00 | MD Zrenjanin 2 | 3 : 0 | KrajiŔnik |
25.10
17:00
BeoÄin Metal
Eaton Srem Tempo 3
3
0
|
25.10.2015 17:00 | BeoÄin Metal | 3 : 0 | Eaton Srem Tempo 3 |
25.10
17:30
Novi Sad
NS Tim
0
3
|
25.10.2015 17:30 | Novi Sad | 0 : 3 | NS Tim | |||||
25.10
18:00
NS Volej tim
Dunav Volej
1
3
|
25.10.2015 18:00 | NS Volej tim | 1 : 3 | Dunav Volej |
25.10
SmeÄ SV
Jagodina 2
3
0
|
25.10.2015 | SmeÄ SV | 3 : 0 | Jagodina 2 | |||||
25.10
Karadjordje
SmeÄ 5
0
3
|
25.10.2015 | Karadjordje | 0 : 3 | SmeÄ 5 | |||||
25.10
Fortuna plus
Ravno
1
3
|
25.10.2015 | Fortuna plus | 1 : 3 | Ravno |
25.10
16:00
Senta
NIS Spartak 3
1
3
|
25.10.2015 16:00 | Senta | 1 : 3 | NIS Spartak 3 |
25.10
18:00
Libero
Lavice 07
3
0
|
25.10.2015 18:00 | Libero | 3 : 0 | Lavice 07 | |||||
25.10
12:45
Å trand Volej
NS Volej
3
0
|
25.10.2015 12:45 | Å trand Volej | 3 : 0 | NS Volej |
25.10
17:00
Mladost
Bum Volej
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Mladost | 3 : 0 | Bum Volej |
25.10
16:00
Obrenovac
Roda 2
3
1
|
25.10.2015 16:00 | Obrenovac | 3 : 1 | Roda 2 |
25.10
17:00
Takovo Zvezda Helios
Ivanjica
3
0
|
25.10.2015 17:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Ivanjica | |||||
25.10
15:00
Student
FOK
2
3
|
25.10.2015 15:00 | Student | 2 : 3 | FOK | |||||
25.10
15:00
AS
Milenijum
3
0
|
25.10.2015 15:00 | AS | 3 : 0 | Milenijum | |||||
25.10
18:00
Klek SrbijaŔume
Valjevo
3
2
|
25.10.2015 18:00 | Klek SrbijaŔume | 3 : 2 | Valjevo |
25.10
19:00
Crvena zvezda
Banatski Karlovac
45
45
|
25.10.2015 19:00 | Crvena zvezda | 45 : 45 | Banatski Karlovac | |||||
25.10
19:00
Jabuka
Lavovi BP
31
24
|
25.10.2015 19:00 | Jabuka | 31 : 24 | Lavovi BP |
25.10
19:00
Aleksinac
Planinka PV
24
31
|
25.10.2015 19:00 | Aleksinac | 24 : 31 | Planinka PV | |||||
25.10
18:00
ŽitoraÄa
Bela Palanka
25
37
|
25.10.2015 18:00 | ŽitoraÄa | 25 : 37 | Bela Palanka |
25.10
18:00
Lokomotiva
Napredak
26
22
|
25.10.2015 18:00 | Lokomotiva | 26 : 22 | Napredak |
25.10
17:00
Partizan 2
Bask
29
29
|
25.10.2015 17:00 | Partizan 2 | 29 : 29 | Bask | |||||
25.10
19:30
Ub
Sportski Centar Voždovac 2012
28
27
|
25.10.2015 19:30 | Ub | 28 : 27 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
25.10
19:30
MaÄva
Novi Beograd
26
27
|
25.10.2015 19:30 | MaÄva | 26 : 27 | Novi Beograd | |||||
25.10
19:00
Rekreativo
SindjeliÄ
25
27
|
25.10.2015 19:00 | Rekreativo | 25 : 27 | SindjeliÄ |
25.10
17:00
Hajduk
RadniÄki 1958
28
28
|
25.10.2015 17:00 | Hajduk | 28 : 28 | RadniÄki 1958 | |||||
25.10
17:00
Slavija
Potisje Pleteks
35
28
|
25.10.2015 17:00 | Slavija | 35 : 28 | Potisje Pleteks | |||||
25.10
19:00
Nova Pazova
Vojvoda Stepa
32
25
|
25.10.2015 19:00 | Nova Pazova | 32 : 25 | Vojvoda Stepa | |||||
25.10
13:30
BeoÄin
Sivac
34
38
|
25.10.2015 13:30 | BeoÄin | 34 : 38 | Sivac | |||||
25.10
18:00
Crvenka 2
KljajiÄevo
33
26
|
25.10.2015 18:00 | Crvenka 2 | 33 : 26 | KljajiÄevo |
25.10
19:30
UmÄari
Jedinstvo 1974
22
25
|
25.10.2015 19:30 | UmÄari | 22 : 25 | Jedinstvo 1974 | |||||
25.10
14:00
GuÄevo
DorÄol
25
46
|
25.10.2015 14:00 | GuÄevo | 25 : 46 | DorÄol | |||||
25.10
14:00
Prva Iskra BariÄ
Lazarevac
40
25
|
25.10.2015 14:00 | Prva Iskra BariÄ | 40 : 25 | Lazarevac |
25.10
19:00
RadniÄki
Rudar
47
18
|
25.10.2015 19:00 | RadniÄki | 47 : 18 | Rudar | |||||
25.10
17:30
Brestovac
ParaÄin
25
29
|
25.10.2015 17:30 | Brestovac | 25 : 29 | ParaÄin | |||||
25.10
18:00
Rtanj
Äerdap
36
25
|
25.10.2015 18:00 | Rtanj | 36 : 25 | Äerdap |
25.10
20:00
TopliÄanin 2
Hisar
26
31
|
25.10.2015 20:00 | TopliÄanin 2 | 26 : 31 | Hisar |
25.10
17:00
Sloga
KaraÄorÄe
27
28
|
25.10.2015 17:00 | Sloga | 27 : 28 | KaraÄorÄe |
25.10
16:00
Užice
Hidroelektrana
26
36
|
25.10.2015 16:00 | Užice | 26 : 36 | Hidroelektrana |
25.10
20:00
Ruma
ŽSK 2
25
26
|
25.10.2015 20:00 | Ruma | 25 : 26 | ŽSK 2 |
25.10
18:00
Somborelektro
Sombor
33
29
|
25.10.2015 18:00 | Somborelektro | 33 : 29 | Sombor |
25.10
17:30
Naftagas
Partizan
24
20
|
25.10.2015 17:30 | Naftagas | 24 : 20 | Partizan |
25.10
12:00
Smederevo 2
Morava 2
25
20
|
25.10.2015 12:00 | Smederevo 2 | 25 : 20 | Morava 2 |
25.10
15:30
Äelik
IzviÄaÄ
23
29
|
25.10.2015 15:30 | Äelik | 23 : 29 | IzviÄaÄ |
25.10
18:00
Drina
Bijeljina
35
24
|
25.10.2015 18:00 | Drina | 35 : 24 | Bijeljina | |||||
25.10
18:00
Lokomotiva
Hercegovac
10
0
|
25.10.2015 18:00 | Lokomotiva | 10 : 0 | Hercegovac | |||||
25.10
18:00
Hercegovina
Leotar
27
23
|
25.10.2015 18:00 | Hercegovina | 27 : 23 | Leotar |
25.10
18:00
Tatran
Borac M:TEL
27
26
|
25.10.2015 18:00 | Tatran | 27 : 26 | Borac M:TEL |
25.10
18:30
ŽelezniÄar 1949
Metaloplastika
13
18
|
25.10.2015 18:30 | ŽelezniÄar 1949 | 13 : 18 | Metaloplastika |
25.10
18:00
Proleter
Metalac
34
26
|
25.10.2015 18:00 | Proleter | 34 : 26 | Metalac |
25.10
18:00
Rudar
RadniÄki BG
11
35
|
25.10.2015 18:00 | Rudar | 11 : 35 | RadniÄki BG | |||||
25.10
19:00
Mladost
ORK Beograd
14
35
|
25.10.2015 19:00 | Mladost | 14 : 35 | ORK Beograd | |||||
25.10
17:00
RadniÄki
MaÄva
37
24
|
25.10.2015 17:00 | RadniÄki | 37 : 24 | MaÄva | |||||
25.10
17:30
ORK Loznica
Mladi Radnik
28
36
|
25.10.2015 17:30 | ORK Loznica | 28 : 36 | Mladi Radnik |
25.10
19:00
Petrovaradin
Spartak
18
19
|
25.10.2015 19:00 | Petrovaradin | 18 : 19 | Spartak | |||||
25.10
20:00
Laki
Srem
15
20
|
25.10.2015 20:00 | Laki | 15 : 20 | Srem |
25.10
17:00
Župa
KoŔutnjak
27
12
|
25.10.2015 17:00 | Župa | 27 : 12 | KoŔutnjak |
25.10
17:00
Äerdap
Rtanj
30
27
|
25.10.2015 17:00 | Äerdap | 30 : 27 | Rtanj |
25.10
15:15
Naftagas
Apatin
24
11
|
25.10.2015 15:15 | Naftagas | 24 : 11 | Apatin |
25.10
18:00
Jastrebac
Vlasotince
26
25
|
25.10.2015 18:00 | Jastrebac | 26 : 25 | Vlasotince | |||||
25.10
10:00
ParaÄin
Morava Han
18
43
|
25.10.2015 10:00 | ParaÄin | 18 : 43 | Morava Han |
25.10
11:00
Gradnulica
Aleksandrovo
28
16
|
25.10.2015 11:00 | Gradnulica | 28 : 16 | Aleksandrovo |
25.10
17:00
Hajduk
Sonta
22
12
|
25.10.2015 17:00 | Hajduk | 22 : 12 | Sonta | |||||
25.10
16:30
Klenak 09
MiletiÄ
24
15
|
25.10.2015 16:30 | Klenak 09 | 24 : 15 | MiletiÄ |
25.10
19:00
ŽelezniÄar
Kikinda
36
24
|
25.10.2015 19:00 | ŽelezniÄar | 36 : 24 | Kikinda |
25.10
18:00
Proleter SP
Mladost
31
28
|
25.10.2015 18:00 | Proleter SP | 31 : 28 | Mladost | |||||
25.10
18:00
TopliÄanin
Junior
22
31
|
25.10.2015 18:00 | TopliÄanin | 22 : 31 | Junior |
25.10
19:30
LeteÄi Holandjanin
Srbobran
6
1
|
25.10.2015 19:30 | LeteÄi Holandjanin | 6 : 1 | Srbobran | |||||
25.10
20:00
Kikinda
Apa Futsal
3
2
|
25.10.2015 20:00 | Kikinda | 3 : 2 | Apa Futsal | |||||
25.10
20:00
Tango
Tvrdjava
1
1
|
25.10.2015 20:00 | Tango | 1 : 1 | Tvrdjava |
25.10
19:30
Ekonomac 2
Partenon
2
3
|
25.10.2015 19:30 | Ekonomac 2 | 2 : 3 | Partenon |
25.10
19:00
Bellatores
92
2
1
|
25.10.2015 19:00 | Bellatores | 2 : 1 | 92 |
25.10
20:30
Kopernikus
FON
3
11
|
25.10.2015 20:30 | Kopernikus | 3 : 11 | FON |
25.10
Partizan
RadniÄki (N)
18
0
|
25.10.2015 | Partizan | 18 : 0 | RadniÄki (N) |