21.05
16:30
Dunav
Radnički (NP)
3
5
|
21.05.2017 16:30 | Dunav | 3 : 5 | Radnički (NP) |
21.05
16:30
Mihajlovac 1934
Mokra Gora
0
0
|
21.05.2017 16:30 | Mihajlovac 1934 | 0 : 0 | Mokra Gora | |||||
21.05
11:00
Polet (LJ)
FAP
2
0
|
21.05.2017 11:00 | Polet (LJ) | 2 : 0 | FAP | |||||
21.05
16:30
Loznica
Jošanica
3
2
|
21.05.2017 16:30 | Loznica | 3 : 2 | Jošanica | |||||
21.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Karađorđe (T)
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Karađorđe (T) |
21.05
17:00
Pukovac
Sloga (D)
3
3
|
21.05.2017 17:00 | Pukovac | 3 : 3 | Sloga (D) | |||||
21.05
17:00
Tabane 1970
Timok
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Tabane 1970 | 0 : 0 | Timok | |||||
21.05
17:00
Temnić 1924
Radan
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Temnić 1924 | 3 : 0 | Radan |
21.05
16:30
BSK Batajnica
Rakovica
3
0
|
21.05.2017 16:30 | BSK Batajnica | 3 : 0 | Rakovica | |||||
21.05
11:00
Žarkovo
Stepojevac Vaga
3
1
|
21.05.2017 11:00 | Žarkovo | 3 : 1 | Stepojevac Vaga | |||||
21.05
11:00
Grafičar
IMT
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Grafičar | 3 : 0 | IMT |
21.05
16:30
Bačka (P)
Tekstilac
0
1
|
21.05.2017 16:30 | Bačka (P) | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
21.05
16:30
Mladost (T)
Zadrugar
4
0
|
21.05.2017 16:30 | Mladost (T) | 4 : 0 | Zadrugar |
21.05
16:30
Vojvodina 1928
Sloga
2
3
|
21.05.2017 16:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 3 | Sloga | |||||
21.05
16:30
ŽAK
Vršac united
3
2
|
21.05.2017 16:30 | ŽAK | 3 : 2 | Vršac united | |||||
21.05
16:30
Slavia
Radnički (K)
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Slavia | 2 : 1 | Radnički (K) |
21.05
10:00
Kabel
Sremac Vojka
1
0
|
21.05.2017 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Sremac Vojka | |||||
21.05
16:30
LSK Laćarak
Sofeks
4
0
|
21.05.2017 16:30 | LSK Laćarak | 4 : 0 | Sofeks | |||||
21.05
16:30
Kupinovo
Borac
0
0
|
21.05.2017 16:30 | Kupinovo | 0 : 0 | Borac |
21.05
17:00
Dragačevo
Sušica
6
2
|
21.05.2017 17:00 | Dragačevo | 6 : 2 | Sušica | |||||
21.05
17:00
Tutin
Orlovac
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Tutin | 2 : 1 | Orlovac | |||||
21.05
17:00
Miokovci
Takovo
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Miokovci | 0 : 3 | Takovo | |||||
21.05
17:00
Slavija
Bane
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Slavija | 3 : 1 | Bane |
21.05
17:00
Zvižd
Radnički 1926
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Zvižd | 0 : 0 | Radnički 1926 | |||||
21.05
17:00
Mladi radnik 1940
Šumadija (A)
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Mladi radnik 1940 | 1 : 3 | Šumadija (A) | |||||
21.05
17:00
Borac 1932
Homoljac
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Borac 1932 | 0 : 3 | Homoljac | |||||
21.05
17:00
Borac (Ž)
VGSK
5
4
|
21.05.2017 17:00 | Borac (Ž) | 5 : 4 | VGSK | |||||
21.05
17:00
Proleter
Petar Dobrnjac
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
21.05
17:00
RSK
Morava
2
0
|
21.05.2017 17:00 | RSK | 2 : 0 | Morava |
21.05
17:00
Jedinstvo (Ub)
Radjevac
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (Ub) | 3 : 0 | Radjevac | |||||
21.05
17:00
OFK Divci
Polimlje
1
0
|
21.05.2017 17:00 | OFK Divci | 1 : 0 | Polimlje |
21.05
17:00
Malošište
Svrljig
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Malošište | 2 : 1 | Svrljig | |||||
21.05
17:00
Napredak
Moravica
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Moravica | |||||
21.05
17:00
Šarbanovac
Brodoremont
6
2
|
21.05.2017 17:00 | Šarbanovac | 6 : 2 | Brodoremont | |||||
21.05
17:00
Majdanpek
Timočanin
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Majdanpek | 1 : 0 | Timočanin | |||||
21.05
17:00
Zaplanjac
Bukovik
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Zaplanjac | 1 : 1 | Bukovik |
21.05
17:00
OFK Lugomir
Levač
2
2
|
21.05.2017 17:00 | OFK Lugomir | 2 : 2 | Levač | |||||
21.05
17:00
Poljoprivrednik
Jedinstvo
5
4
|
21.05.2017 17:00 | Poljoprivrednik | 5 : 4 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:00
Trajal
Juhor
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Trajal | 4 : 0 | Juhor | |||||
21.05
17:00
Žitorađa
Sloga
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Žitorađa | 3 : 1 | Sloga |
21.05
17:00
Morava (VH)
Balkanski
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Morava (VH) | 2 : 1 | Balkanski | |||||
21.05
17:00
Mladost (M)
Vranjska Banja
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (M) | 2 : 3 | Vranjska Banja | |||||
21.05
17:00
OFK Brzi Brod
Jedinstvo (GM)
3
0
|
21.05.2017 17:00 | OFK Brzi Brod | 3 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
21.05
17:00
Budućnost (P)
Budućnost (O)
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Budućnost (P) | 1 : 1 | Budućnost (O) |
21.05
16:30
Jedinstvo
Lokomotiva
3
2
|
21.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
21.05
16:30
Budućnost
Turbina
2
0
|
21.05.2017 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Turbina | |||||
21.05
11:00
Hajduk
Milutinac
3
1
|
21.05.2017 11:00 | Hajduk | 3 : 1 | Milutinac | |||||
21.05
16:30
PKB Padinska Skela
Vrčin
2
4
|
21.05.2017 16:30 | PKB Padinska Skela | 2 : 4 | Vrčin | |||||
21.05
10:00
Torlak
Srem
5
0
|
21.05.2017 10:00 | Torlak | 5 : 0 | Srem | |||||
21.05
16:30
Zvezdara
Borac (L)
4
2
|
21.05.2017 16:30 | Zvezdara | 4 : 2 | Borac (L) | |||||
21.05
16:30
Sremčica
Borac (O)
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Sremčica | 1 : 0 | Borac (O) |
21.05
17:00
Napredak
Radnički 1905
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Radnički 1905 | |||||
21.05
17:00
Jadran (S)
Bajša
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Jadran (S) | 0 : 3 | Bajša | |||||
21.05
17:00
Jadran (F)
Senta
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Jadran (F) | 1 : 2 | Senta | |||||
21.05
17:00
Sutjeska
Proleter (RS)
6
0
|
21.05.2017 17:00 | Sutjeska | 6 : 0 | Proleter (RS) | |||||
21.05
17:00
Obilić
Preporod
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Preporod | |||||
21.05
17:00
Vinogradar
Proleter (Nj)
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Vinogradar | 0 : 0 | Proleter (Nj) | |||||
21.05
17:00
Čantavir
Krivaja
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Čantavir | 3 : 0 | Krivaja |
21.05
16:30
Lipar
Rusin
3
2
|
21.05.2017 16:30 | Lipar | 3 : 2 | Rusin | |||||
21.05
16:30
OFK Šikara
Slavija
5
1
|
21.05.2017 16:30 | OFK Šikara | 5 : 1 | Slavija | |||||
21.05
16:30
Terekveš
BSK
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Terekveš | 1 : 0 | BSK | |||||
21.05
16:30
Stari Grad
Borac (BG)
2
4
|
21.05.2017 16:30 | Stari Grad | 2 : 4 | Borac (BG) | |||||
21.05
16:30
Hercegovac
Budućnost
1
4
|
21.05.2017 16:30 | Hercegovac | 1 : 4 | Budućnost |
21.05
17:00
Partizan (G)
Polet
5
2
|
21.05.2017 17:00 | Partizan (G) | 5 : 2 | Polet | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (V)
Vulturul
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 1 | Vulturul | |||||
21.05
17:00
Mladost (O)
Sloga (BNS)
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (O) | 2 : 2 | Sloga (BNS) | |||||
21.05
17:00
Crvena zvezda
Borac (St)
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Crvena zvezda | 0 : 3 | Borac (St) | |||||
21.05
17:00
Vojvodina (S)
Jugoslavija
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Vojvodina (S) | 0 : 3 | Jugoslavija | |||||
21.05
17:00
Vojvodina (C)
Budućnost (A)
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Vojvodina (C) | 3 : 0 | Budućnost (A) |
21.05
16:30
Jedinstvo
Lehel
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 1 : 0 | Lehel | |||||
21.05
16:30
Naftagas (B)
Bilećanin
4
3
|
21.05.2017 16:30 | Naftagas (B) | 4 : 3 | Bilećanin | |||||
21.05
16:30
Mladost (BD)
Krajina
1
6
|
21.05.2017 16:30 | Mladost (BD) | 1 : 6 | Krajina | |||||
21.05
16:30
C. Zvezda (RS)
C. Zvezda (VS)
2
2
|
21.05.2017 16:30 | C. Zvezda (RS) | 2 : 2 | C. Zvezda (VS) | |||||
21.05
16:30
Banat
Begej
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Banat | 1 : 1 | Begej | |||||
21.05
16:30
Omladinac
Mladost (L)
2
2
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Mladost (L) |
21.05
17:00
Budućnost
Hrtkovci
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Budućnost | 0 : 3 | Hrtkovci | |||||
21.05
17:00
Borac
1. Maj Ruma
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Borac | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
21.05
17:00
Donji Petrovci
Sloboda
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Donji Petrovci | 3 : 1 | Sloboda | |||||
21.05
17:00
Hajduk
Sloven
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Hajduk | 3 : 1 | Sloven | |||||
21.05
17:00
FK Graničar 1924
Jadran
2
0
|
21.05.2017 17:00 | FK Graničar 1924 | 2 : 0 | Jadran | |||||
21.05
17:00
Napredak
Ljukovo
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Ljukovo |
21.05
17:30
Titel
Vinogradar
2
4
|
21.05.2017 17:30 | Titel | 2 : 4 | Vinogradar | |||||
21.05
17:30
Proleter
Jedinstvo
0
1
|
21.05.2017 17:30 | Proleter | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:30
Tatra
Mladost
0
2
|
21.05.2017 17:30 | Tatra | 0 : 2 | Mladost | |||||
21.05
17:30
Petrovaradin
Borac
1
5
|
21.05.2017 17:30 | Petrovaradin | 1 : 5 | Borac |
21.05
11:00
Real
Rudar
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Real | 3 : 0 | Rudar | |||||
21.05
17:00
Polet
Radnik
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Polet | 0 : 0 | Radnik | |||||
21.05
17:00
OFK Ras
Stubal
1
2
|
21.05.2017 17:00 | OFK Ras | 1 : 2 | Stubal | |||||
21.05
17:00
Novi Pazar 1928
Mataruge
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Novi Pazar 1928 | 2 : 0 | Mataruge | |||||
21.05
17:00
Granit
Proleter
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Granit | 3 : 2 | Proleter | |||||
21.05
17:00
Ibar
Goč
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Ibar | 2 : 0 | Goč | |||||
21.05
17:00
Magnohrom
Ribnica
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Magnohrom | 2 : 2 | Ribnica |
21.05
16:30
Mladost
Sloga D
0
3
|
21.05.2017 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Sloga D | |||||
21.05
16:30
Borac
Sloboda
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 2 | Sloboda | |||||
21.05
16:30
Srbija
Budućnost
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Srbija | 1 : 2 | Budućnost | |||||
21.05
16:30
Kutlovo
Šumadinac
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Kutlovo | 1 : 1 | Šumadinac | |||||
21.05
16:30
Vinogradi DB
Ćava
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Vinogradi DB | 1 : 2 | Ćava | |||||
21.05
16:30
Vodojaža
Šumadija 1934
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Vodojaža | 3 : 0 | Šumadija 1934 |
21.05
16:30
Polet (T)
Brezak
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Polet (T) | 1 : 2 | Brezak | |||||
21.05
16:30
Omladinac (Z)
Parmenac
2
4
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac (Z) | 2 : 4 | Parmenac | |||||
21.05
16:30
Spartak
Jedinstvo (K)
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Spartak | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
21.05
16:30
Mladost (P)
Lunjevica
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Mladost (P) | 2 : 1 | Lunjevica | |||||
21.05
16:30
Prijevor
Napredak
4
1
|
21.05.2017 16:30 | Prijevor | 4 : 1 | Napredak | |||||
21.05
16:30
Ozrem PMH
Jedinstvo (GG)
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Ozrem PMH | 2 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
21.05
16:30
LFK Mladost
Backovac Junajted
7
0
|
21.05.2017 16:30 | LFK Mladost | 7 : 0 | Backovac Junajted |
21.05
16:30
Radnik
Kopaonik
|
21.05.2017 16:30 | Radnik | : | Kopaonik |
21.05
17:00
Mladi borac
Crvena zvezda
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.05
17:00
SASK
Osipaonica
3
0
|
21.05.2017 17:00 | SASK | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
21.05
17:00
Šumadija
Budućnost
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Šumadija | 1 : 2 | Budućnost | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Udarnik
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Udarnik | |||||
21.05
17:00
Sloga
Polet
1
4
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 4 | Polet | |||||
21.05
17:00
Sloboda
7. Juli
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 3 | 7. Juli | |||||
21.05
17:00
Bresje Superior
Pobeda
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Bresje Superior | 3 : 0 | Pobeda |
21.05
17:00
Omladinac
Proleter 1976
1
4
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Proleter 1976 | |||||
21.05
17:00
Vinča
Vitlina-Bokanja
8
1
|
21.05.2017 17:00 | Vinča | 8 : 1 | Vitlina-Bokanja | |||||
21.05
17:00
Banja 1957
Borac
2
4
|
21.05.2017 17:00 | Banja 1957 | 2 : 4 | Borac | |||||
21.05
17:00
Junkovac
OFK Aranđelovac
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Junkovac | 3 : 2 | OFK Aranđelovac | |||||
21.05
11:00
Lokomotiva
BSK
1
2
|
21.05.2017 11:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | BSK |
21.05
17:00
Rudar (Kr)
Radnik (S)
5
1
|
21.05.2017 17:00 | Rudar (Kr) | 5 : 1 | Radnik (S) | |||||
21.05
17:00
Budućnost (V)
Makce
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Budućnost (V) | 3 : 0 | Makce | |||||
21.05
17:00
Napredak 1936
Rudar (S)
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Napredak 1936 | 3 : 1 | Rudar (S) | |||||
21.05
17:00
Mladost (B)
Krilaš
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (B) | 2 : 1 | Krilaš | |||||
21.05
17:00
Mlava (ML)
Sloga 33
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Mlava (ML) | 2 : 2 | Sloga 33 |
21.05
17:30
Hajduk Stanko
Mačva 2005
2
1
|
21.05.2017 17:30 | Hajduk Stanko | 2 : 1 | Mačva 2005 | |||||
21.05
17:30
Cer
Majur
4
1
|
21.05.2017 17:30 | Cer | 4 : 1 | Majur | |||||
21.05
17:30
Antimon
Mladi Borac
0
5
|
21.05.2017 17:30 | Antimon | 0 : 5 | Mladi Borac | |||||
21.05
14:00
Jevremovac
Jedinstvo
4
2
|
21.05.2017 14:00 | Jevremovac | 4 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:30
Mladost (P)
Mladost (PP)
1
2
|
21.05.2017 17:30 | Mladost (P) | 1 : 2 | Mladost (PP) |
21.05
17:00
Tvrdojevac
Joševa
3
6
|
21.05.2017 17:00 | Tvrdojevac | 3 : 6 | Joševa | |||||
21.05
17:00
Sovljak
Radnik
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Sovljak | 4 : 0 | Radnik | |||||
21.05
17:00
Trlić
OFK Jabučje
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Trlić | 1 : 1 | OFK Jabučje | |||||
21.05
17:00
Tešnjar
Iskra
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Tešnjar | 1 : 0 | Iskra | |||||
21.05
17:00
Kačer
Pepeljevac
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Kačer | 2 : 3 | Pepeljevac | |||||
21.05
17:00
Tulari
Banjani
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Tulari | 1 : 3 | Banjani | |||||
21.05
17:00
Mladost
Brezovica
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Mladost | 3 : 2 | Brezovica |
21.05
16:30
Budućnost
Jasen
4
0
|
21.05.2017 16:30 | Budućnost | 4 : 0 | Jasen | |||||
21.05
16:30
Jedinstvo (K)
Perućac
0
5
|
21.05.2017 16:30 | Jedinstvo (K) | 0 : 5 | Perućac | |||||
21.05
16:30
Lazarica
Ariljska rampa
1
5
|
21.05.2017 16:30 | Lazarica | 1 : 5 | Ariljska rampa | |||||
21.05
16:30
Železničar
Polet
0
0
|
21.05.2017 16:30 | Železničar | 0 : 0 | Polet | |||||
21.05
16:30
Savinac
Prvi partizan
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Savinac | 1 : 1 | Prvi partizan |
21.05
16:30
Blizna
Poreč
1
4
|
21.05.2017 16:30 | Blizna | 1 : 4 | Poreč | |||||
21.05
16:30
Deli Jovan
Radnički
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Radnički | |||||
21.05
16:30
Nemetali
Sloga
1
6
|
21.05.2017 16:30 | Nemetali | 1 : 6 | Sloga | |||||
21.05
11:00
Ključ
Branik
3
2
|
21.05.2017 11:00 | Ključ | 3 : 2 | Branik | |||||
21.05
16:30
Polom
Zlot
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Polom | 3 : 0 | Zlot | |||||
21.05
16:30
Slatina
Brestovac
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Slatina | 3 : 0 | Brestovac | |||||
21.05
16:30
BSK
Čubra
2
6
|
21.05.2017 16:30 | BSK | 2 : 6 | Čubra | |||||
21.05
16:30
Krivelj
Rudna Glava
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Krivelj | 3 : 0 | Rudna Glava |
21.05
17:00
Mladost 1976
Zemljoradnik
1
5
|
21.05.2017 17:00 | Mladost 1976 | 1 : 5 | Zemljoradnik | |||||
21.05
17:00
Radnički 1924
Doljevac 1971
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Radnički 1924 | 3 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
21.05
17:00
Moravac (ZT)
Jedinstvo GVD
4
3
|
21.05.2017 17:00 | Moravac (ZT) | 4 : 3 | Jedinstvo GVD | |||||
21.05
17:00
Rudar Alpos
Naša krila
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Naša krila | |||||
21.05
17:00
Morava (Ž)
Radnički 1947
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Morava (Ž) | 0 : 3 | Radnički 1947 | |||||
21.05
17:00
Rasovača
Orljane
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Rasovača | 1 : 1 | Orljane |
21.05
Omladinac
Bučje Topla
2
0
|
21.05.2017 | Omladinac | 2 : 0 | Bučje Topla | |||||
21.05
ŠSK
OFK Grlište
1
1
|
21.05.2017 | ŠSK | 1 : 1 | OFK Grlište | |||||
21.05
Osnić
Graničar
2
0
|
21.05.2017 | Osnić | 2 : 0 | Graničar | |||||
21.05
Vratarnica
OFK Knjaz
1
3
|
21.05.2017 | Vratarnica | 1 : 3 | OFK Knjaz | |||||
21.05
17:00
Trebič
Kablovi
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Trebič | 0 : 2 | Kablovi |
21.05
17:30
Hajduk
Mladost (J)
4
1
|
21.05.2017 17:30 | Hajduk | 4 : 1 | Mladost (J) | |||||
21.05
17:30
Kušiljevo
OFK Tekstilac
4
0
|
21.05.2017 17:30 | Kušiljevo | 4 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
21.05
17:30
Bratstvo
Dragocvet
2
0
|
21.05.2017 17:30 | Bratstvo | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
21.05
17:30
Juhor
Napredak (D)
3
2
|
21.05.2017 17:30 | Juhor | 3 : 2 | Napredak (D) | |||||
21.05
17:30
Budućnost
Napredak (Z)
3
1
|
21.05.2017 17:30 | Budućnost | 3 : 1 | Napredak (Z) | |||||
21.05
17:30
Morava
OFK Bratstvo
3
5
|
21.05.2017 17:30 | Morava | 3 : 5 | OFK Bratstvo | |||||
21.05
17:30
Resavac
OFK Batinac
3
1
|
21.05.2017 17:30 | Resavac | 3 : 1 | OFK Batinac |
21.05
17:00
Vinogradar
Naupare
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Vinogradar | 3 : 0 | Naupare | |||||
21.05
17:00
Jastrebac
Sloga
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Jastrebac | 2 : 2 | Sloga | |||||
21.05
17:00
Blagotin
Čitluk
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Blagotin | 3 : 2 | Čitluk | |||||
21.05
17:00
Šanac
Mačkovac
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Šanac | 2 : 1 | Mačkovac | |||||
21.05
17:00
Mladi radnik
FUD
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | FUD | |||||
21.05
17:00
Ribnik
Parunovac
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Ribnik | 4 : 1 | Parunovac |
21.05
17:00
Trbunje
Dobrič
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Trbunje | 3 : 2 | Dobrič | |||||
21.05
17:00
Nikodije Stojanović Tatko
Jug Bogdan
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 0 : 3 | Jug Bogdan | |||||
21.05
Jastreb
Jastrebac
1
6
|
21.05.2017 | Jastreb | 1 : 6 | Jastrebac |
21.05
Pobeda
Real
0
3
|
21.05.2017 | Pobeda | 0 : 3 | Real | |||||
21.05
Partizanski put
Polet
1
2
|
21.05.2017 | Partizanski put | 1 : 2 | Polet | |||||
21.05
Borac
Omladinac
1
5
|
21.05.2017 | Borac | 1 : 5 | Omladinac |
21.05
11:00
Crvena zastava
Vrtište
2
1
|
21.05.2017 11:00 | Crvena zastava | 2 : 1 | Vrtište | |||||
21.05
17:00
Rudar
Mladost
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Mladost | |||||
21.05
17:00
Proleter (M)
Sloga 1948
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Proleter (M) | 0 : 2 | Sloga 1948 | |||||
21.05
17:00
Proleter (DV)
Vulkan
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Proleter (DV) | 3 : 1 | Vulkan | |||||
21.05
17:00
Morava
Palilulac
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Morava | 3 : 0 | Palilulac |
21.05
17:00
Mladost (PR)
Padež
3
3
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (PR) | 3 : 3 | Padež | |||||
21.05
17:00
Dragoš
Spartak
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Dragoš | 1 : 0 | Spartak | |||||
21.05
17:00
Zadrugar
Borac
0
6
|
21.05.2017 17:00 | Zadrugar | 0 : 6 | Borac |
21.05
17:00
Jedinstvo (GS)
Mladi Borac
5
1
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Mladi Borac | |||||
21.05
17:00
Brza
Plantaža
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Brza | 4 : 2 | Plantaža | |||||
21.05
17:00
Kumarevo 65
Vučje
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Kumarevo 65 | 4 : 1 | Vučje | |||||
21.05
17:00
Omladinac (DS)
Polet
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac (DS) | 0 : 2 | Polet | |||||
21.05
17:00
Bobište
Železničar
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Bobište | 1 : 0 | Železničar | |||||
21.05
17:00
Čekmin
Radnički (P)
6
3
|
21.05.2017 17:00 | Čekmin | 6 : 3 | Radnički (P) | |||||
21.05
17:00
Sloga
Progres
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 4 : 2 | Progres | |||||
21.05
17:00
Zloćudovo
Umac
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Zloćudovo | 2 : 0 | Umac |
21.05
Pavlovac
OFK Alakince
2
1
|
21.05.2017 | Pavlovac | 2 : 1 | OFK Alakince | |||||
21.05
Južna pruga
Lugina
1
0
|
21.05.2017 | Južna pruga | 1 : 0 | Lugina | |||||
21.05
Vihor
Ternoci
0
2
|
21.05.2017 | Vihor | 0 : 2 | Ternoci | |||||
21.05
Mladost (B)
Mladost (S)
3
0
|
21.05.2017 | Mladost (B) | 3 : 0 | Mladost (S) |
21.05
Radnički
Polet
0
3
|
21.05.2017 | Radnički | 0 : 3 | Polet | |||||
21.05
Gracko
Čaglavica
6
2
|
21.05.2017 | Gracko | 6 : 2 | Čaglavica |
21.05
16:30
Borac
Dunav
0
4
|
21.05.2017 16:30 | Borac | 0 : 4 | Dunav | |||||
21.05
11:00
13. Maj Zemun
PKB Kovilovo
5
0
|
21.05.2017 11:00 | 13. Maj Zemun | 5 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
21.05
16:30
Institut
Zmaj 1953
0
2
|
21.05.2017 16:30 | Institut | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
21.05
16:30
Šumadinac
Sinđelić 2012
0
0
|
21.05.2017 16:30 | Šumadinac | 0 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
21.05
16:30
Poštar Zvezdara
Mladi proleter
3
1
|
21.05.2017 16:30 | Poštar Zvezdara | 3 : 1 | Mladi proleter | |||||
21.05
16:30
Komgrap
Brodarac
3
4
|
21.05.2017 16:30 | Komgrap | 3 : 4 | Brodarac | |||||
21.05
16:30
Lepušnica
Banja
5
0
|
21.05.2017 16:30 | Lepušnica | 5 : 0 | Banja |
21.05
16:30
Mladost (B)
Šumadija
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Šumadija | |||||
21.05
16:30
Rušanj
Barajevo
6
5
|
21.05.2017 16:30 | Rušanj | 6 : 5 | Barajevo | |||||
21.05
16:30
Polet
Napredak
1
4
|
21.05.2017 16:30 | Polet | 1 : 4 | Napredak | |||||
21.05
16:30
Strelac
Zabrežje
1
4
|
21.05.2017 16:30 | Strelac | 1 : 4 | Zabrežje | |||||
21.05
10:00
Radnički
TEK Sloga
0
1
|
21.05.2017 10:00 | Radnički | 0 : 1 | TEK Sloga |
21.05
10:00
Selo Mladenovac
Kovačevac
3
2
|
21.05.2017 10:00 | Selo Mladenovac | 3 : 2 | Kovačevac | |||||
21.05
16:30
Leštane
Dunavac
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Leštane | 3 : 0 | Dunavac | |||||
21.05
16:30
Ropočevo
Hajduk
2
2
|
21.05.2017 16:30 | Ropočevo | 2 : 2 | Hajduk | |||||
21.05
16:30
Mladost
Velika Krsna
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Velika Krsna |
21.05
17:00
Supska
Mladost (S)
4
3
|
21.05.2017 17:00 | Supska | 4 : 3 | Mladost (S) | |||||
21.05
17:00
Moravac
Zemljoradnik
1
4
|
21.05.2017 17:00 | Moravac | 1 : 4 | Zemljoradnik | |||||
21.05
17:00
Šumadija
Omladinac
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Šumadija | 4 : 1 | Omladinac | |||||
21.05
17:00
Napredak (S)
Borac 1805
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Napredak (S) | 2 : 2 | Borac 1805 | |||||
21.05
17:00
Istok 63
Javor
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Istok 63 | 3 : 2 | Javor | |||||
21.05
17:00
15. Avgust 1950
Rudar Stenjevac
1
0
|
21.05.2017 17:00 | 15. Avgust 1950 | 1 : 0 | Rudar Stenjevac |
21.05
17:30
Sloga
Morava
5
7
|
21.05.2017 17:30 | Sloga | 5 : 7 | Morava | |||||
21.05
17:30
Ursule
Zenit
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Ursule | 0 : 3 | Zenit | |||||
21.05
17:30
Vinorača
Mladost (K)
4
0
|
21.05.2017 17:30 | Vinorača | 4 : 0 | Mladost (K) | |||||
21.05
17:30
Šumadinac
Sinđelić 1934
2
1
|
21.05.2017 17:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Sinđelić 1934 | |||||
21.05
17:30
Crni Vrh
Mladost (G)
0
1
|
21.05.2017 17:30 | Crni Vrh | 0 : 1 | Mladost (G) | |||||
21.05
17:30
Kupinovac
Mladi radnik
0
2
|
21.05.2017 17:30 | Kupinovac | 0 : 2 | Mladi radnik | |||||
21.05
17:30
Osaonica
Mladost (D)
3
0
|
21.05.2017 17:30 | Osaonica | 3 : 0 | Mladost (D) |
21.05
17:30
Planinac 2015
Pobeda 1976
7
2
|
21.05.2017 17:30 | Planinac 2015 | 7 : 2 | Pobeda 1976 | |||||
21.05
11:00
Mladi Radnik
OFK Sloga (D)
2
7
|
21.05.2017 11:00 | Mladi Radnik | 2 : 7 | OFK Sloga (D) | |||||
21.05
11:00
Ratar
Napredak 2012
2
1
|
21.05.2017 11:00 | Ratar | 2 : 1 | Napredak 2012 | |||||
21.05
17:30
Jedinstvo
Polet (V)
2
1
|
21.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet (V) | |||||
21.05
17:30
Jastrebac
OFK Rutevac 1908
0
0
|
21.05.2017 17:30 | Jastrebac | 0 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
21.05
17:00
Jedinstvo 1952
Palilulac
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo 1952 | 4 : 1 | Palilulac | |||||
21.05
17:00
Pobeda
Sloga
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Pobeda | 2 : 2 | Sloga | |||||
21.05
17:00
Rtanj
Sloboda 2013
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Rtanj | 2 : 1 | Sloboda 2013 |
21.05
17:00
Mladost (DL)
Mladost (V)
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (DL) | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (G)
Atletiko
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | Atletiko | |||||
21.05
17:00
Sušica 2012
Sloboda (DB)
4
4
|
21.05.2017 17:00 | Sušica 2012 | 4 : 4 | Sloboda (DB) | |||||
21.05
17:00
BSK
Šumadija
2
2
|
21.05.2017 17:00 | BSK | 2 : 2 | Šumadija | |||||
21.05
11:00
Lemind
Gradac
1
2
|
21.05.2017 11:00 | Lemind | 1 : 2 | Gradac | |||||
21.05
17:00
OFK Morava
Real
1
2
|
21.05.2017 17:00 | OFK Morava | 1 : 2 | Real | |||||
21.05
17:00
Milanovo
Navalin
7
1
|
21.05.2017 17:00 | Milanovo | 7 : 1 | Navalin | |||||
21.05
17:00
Mladost (B)
Napredak
7
0
|
21.05.2017 17:00 | Mladost (B) | 7 : 0 | Napredak |
21.05
16:30
BUSK
Studenski Grad
0
4
|
21.05.2017 16:30 | BUSK | 0 : 4 | Studenski Grad | |||||
21.05
10:00
Šećeranac Ada
011
2
10
|
21.05.2017 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 10 | 011 | |||||
21.05
16:30
Posavac Tišma
Sparta Železnik
3
2
|
21.05.2017 16:30 | Posavac Tišma | 3 : 2 | Sparta Železnik | |||||
21.05
11:00
Petrovčić
Atakante
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Petrovčić | 1 : 1 | Atakante | |||||
21.05
16:30
Busije
Rekreativo 011
0
1
|
21.05.2017 16:30 | Busije | 0 : 1 | Rekreativo 011 |
21.05
17:00
Bratstvo
Elektrovojvodina
2
6
|
21.05.2017 17:00 | Bratstvo | 2 : 6 | Elektrovojvodina | |||||
21.05
17:00
Bikovo
Solid
3
3
|
21.05.2017 17:00 | Bikovo | 3 : 3 | Solid | |||||
21.05
17:00
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Žednik | 3 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
21.05
17:00
Đurđin
Hajduk
6
1
|
21.05.2017 17:00 | Đurđin | 6 : 1 | Hajduk | |||||
21.05
17:00
Udarnik Višnjevac
Lokomotiva
0
4
|
21.05.2017 17:00 | Udarnik Višnjevac | 0 : 4 | Lokomotiva |
21.05
16:30
Iskra
Vojvodina
2
2
|
21.05.2017 16:30 | Iskra | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
21.05
16:30
Mladost
Sloboda
10
0
|
21.05.2017 16:30 | Mladost | 10 : 0 | Sloboda | |||||
21.05
16:30
Tomislavci
Mladost Radost
2
0
|
21.05.2017 16:30 | Tomislavci | 2 : 0 | Mladost Radost | |||||
21.05
16:30
Pobeda
Budućnost
1
4
|
21.05.2017 16:30 | Pobeda | 1 : 4 | Budućnost |
21.05
17:00
AFK
Slavija
1
0
|
21.05.2017 17:00 | AFK | 1 : 0 | Slavija | |||||
21.05
17:00
Graničar
Hajduk
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Graničar | 0 : 1 | Hajduk | |||||
21.05
17:00
Šampion
Jedinstvo (SK)
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Šampion | 0 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
21.05
17:00
Tromedja
Horgoš 1911
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Tromedja | 4 : 2 | Horgoš 1911 |
21.05
16:30
Stanišić
Dunav
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Stanišić | 3 : 0 | Dunav | |||||
21.05
16:30
Crvenka
Kula
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Crvenka | 1 : 2 | Kula | |||||
21.05
16:30
Radnički 1918
Kordun
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Radnički 1918 | 1 : 2 | Kordun | |||||
21.05
16:30
Omladinac (B)
Aleksa Šantić
5
2
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac (B) | 5 : 2 | Aleksa Šantić | |||||
21.05
16:30
Omladinac (D)
Hajduk (S)
4
0
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac (D) | 4 : 0 | Hajduk (S) |
21.05
17:00
Dobrica
Borac (VS)
4
3
|
21.05.2017 17:00 | Dobrica | 4 : 3 | Borac (VS) | |||||
21.05
17:00
Radnički 1927
Dunav
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Radnički 1927 | 0 : 3 | Dunav | |||||
21.05
17:00
Ratar
Vladimirovac
6
2
|
21.05.2017 17:00 | Ratar | 6 : 2 | Vladimirovac | |||||
21.05
17:00
Banat
Potporanj
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Banat | 0 : 2 | Potporanj | |||||
21.05
17:00
Vojvodina (CC)
Borac (VG)
5
0
|
21.05.2017 17:00 | Vojvodina (CC) | 5 : 0 | Borac (VG) | |||||
21.05
17:00
Karaš (K)
Partizan (K)
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Karaš (K) | 3 : 2 | Partizan (K) | |||||
21.05
17:00
Hajdučica
Ševac
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Hajdučica | 2 : 1 | Ševac |
21.05
17:00
Unirea
Radnički (B)
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Unirea | 1 : 2 | Radnički (B) | |||||
21.05
17:00
Pobeda
Polet
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Pobeda | 2 : 2 | Polet | |||||
21.05
17:00
Spartak 1911
Omladinac 1927
7
1
|
21.05.2017 17:00 | Spartak 1911 | 7 : 1 | Omladinac 1927 | |||||
21.05
17:00
Tempo
Mladost
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Tempo | 0 : 2 | Mladost |
21.05
17:00
Jedinstvo
Omladinac (D)
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
21.05
17:00
Proleter
Stari Tamiš
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Proleter | 2 : 1 | Stari Tamiš | |||||
21.05
17:00
Dolovo
BSK Bavanište
5
4
|
21.05.2017 17:00 | Dolovo | 5 : 4 | BSK Bavanište | |||||
21.05
17:00
Kolonija
Budućnost (BB)
2
6
|
21.05.2017 17:00 | Kolonija | 2 : 6 | Budućnost (BB) |
21.05
16:30
Zadrugar
ŽFK Banat
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Zadrugar | 3 : 0 | ŽFK Banat | |||||
21.05
16:30
OFK Gradnulica
Potisje
3
3
|
21.05.2017 16:30 | OFK Gradnulica | 3 : 3 | Potisje | |||||
21.05
16:30
OFK Stajićevo
Rusanda
1
2
|
21.05.2017 16:30 | OFK Stajićevo | 1 : 2 | Rusanda | |||||
21.05
16:30
Omladinac
Jedinstvo
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
21.05
16:30
Zlatica
MSK
5
2
|
21.05.2017 16:30 | Zlatica | 5 : 2 | MSK | |||||
21.05
16:30
OFK Klek
ASK
5
3
|
21.05.2017 16:30 | OFK Klek | 5 : 3 | ASK |
21.05
16:30
Borac (I)
Roham
7
0
|
21.05.2017 16:30 | Borac (I) | 7 : 0 | Roham | |||||
21.05
16:30
Bega
Napredak (BT)
6
0
|
21.05.2017 16:30 | Bega | 6 : 0 | Napredak (BT) | |||||
21.05
16:30
Terekves
Proleter
5
0
|
21.05.2017 16:30 | Terekves | 5 : 0 | Proleter | |||||
21.05
16:30
Vojvodina (NM)
1.Oktobar
5
2
|
21.05.2017 16:30 | Vojvodina (NM) | 5 : 2 | 1.Oktobar | |||||
21.05
16:30
Napredak (Č)
2. Oktobar
3
5
|
21.05.2017 16:30 | Napredak (Č) | 3 : 5 | 2. Oktobar |
21.05
17:00
Sloga
OFK Zeka Buljubaša
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 1 : 0 | OFK Zeka Buljubaša | |||||
21.05
17:00
Napredak
Jedinstvo (M)
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Napredak | 4 : 1 | Jedinstvo (M) | |||||
21.05
17:00
Hajduk
Fruškogorac
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Hajduk | 4 : 1 | Fruškogorac | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (P)
PSK Putinci
1
6
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 6 | PSK Putinci | |||||
21.05
17:00
Železničar
OFK Brestač
5
2
|
21.05.2017 17:00 | Železničar | 5 : 2 | OFK Brestač | |||||
21.05
17:00
Graničar (O)
Graničar (K)
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Graničar (O) | 0 : 3 | Graničar (K) |
21.05
17:00
Bačka
Moskva
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Bačka | 0 : 0 | Moskva | |||||
21.05
17:00
Susek
Borac
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Susek | 1 : 1 | Borac |
21.05
10:00
Mlada krila
Metalac
1
1
|
21.05.2017 10:00 | Mlada krila | 1 : 1 | Metalac | |||||
21.05
17:00
Partizan
Tavnik
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Partizan | 0 : 0 | Tavnik | |||||
21.05
17:00
Budućnost (K)
Popovići
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Budućnost (K) | 4 : 2 | Popovići | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (D)
Mladost (V)
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (D) | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
21.05
17:00
Borac (A)
Napredak (G)
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Borac (A) | 3 : 2 | Napredak (G) | |||||
21.05
17:00
Gruža
Zvezda
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Gruža | 0 : 1 | Zvezda |
21.05
16:30
Erdoglija
Divostin
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Erdoglija | 1 : 1 | Divostin | |||||
21.05
16:30
Košutnjak
Seljak
3
1
|
21.05.2017 16:30 | Košutnjak | 3 : 1 | Seljak | |||||
21.05
16:30
Zastava
21. oktobar
5
1
|
21.05.2017 16:30 | Zastava | 5 : 1 | 21. oktobar | |||||
21.05
16:30
OFK Bagremar
Azbest
1
0
|
21.05.2017 16:30 | OFK Bagremar | 1 : 0 | Azbest | |||||
21.05
16:30
OFK Žeželj
Hajduk
4
4
|
21.05.2017 16:30 | OFK Žeželj | 4 : 4 | Hajduk |
21.05
16:30
Gavrilo Princip
Malba
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Gavrilo Princip | 2 : 1 | Malba | |||||
21.05
16:30
Čačak 94
Budućnost
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Čačak 94 | 2 : 1 | Budućnost | |||||
21.05
16:30
Prijatelji
Rudar
0
2
|
21.05.2017 16:30 | Prijatelji | 0 : 2 | Rudar | |||||
21.05
16:30
Morava (M)
Morava (K)
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Morava (M) | 1 : 1 | Morava (K) | |||||
21.05
16:30
Kej
Planinac
0
2
|
21.05.2017 16:30 | Kej | 0 : 2 | Planinac | |||||
21.05
16:30
Rakova
Vujan
2
2
|
21.05.2017 16:30 | Rakova | 2 : 2 | Vujan |
21.05
16:30
Voćar
Sloga
4
2
|
21.05.2017 16:30 | Voćar | 4 : 2 | Sloga | |||||
21.05
16:30
Gorušica
Dedinje Junajted
4
0
|
21.05.2017 16:30 | Gorušica | 4 : 0 | Dedinje Junajted | |||||
21.05
16:30
Brezova
Prilike
5
0
|
21.05.2017 16:30 | Brezova | 5 : 0 | Prilike | |||||
21.05
16:30
Vrelo
Jedinstvo
1
6
|
21.05.2017 16:30 | Vrelo | 1 : 6 | Jedinstvo |
21.05
Velereč 94
Šilopaj
5
1
|
21.05.2017 | Velereč 94 | 5 : 1 | Šilopaj | |||||
21.05
16:30
Sparta
Šumadija
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Sparta | 1 : 0 | Šumadija | |||||
21.05
16:30
Takovski Ustanak
Mladost 09
5
1
|
21.05.2017 16:30 | Takovski Ustanak | 5 : 1 | Mladost 09 | |||||
21.05
16:30
Jablanica
Omladinac
4
2
|
21.05.2017 16:30 | Jablanica | 4 : 2 | Omladinac |
21.05
17:00
Ranilović
B 2000
6
4
|
21.05.2017 17:00 | Ranilović | 6 : 4 | B 2000 | |||||
21.05
17:00
Jasenica
Šumadinac (S)
7
3
|
21.05.2017 17:00 | Jasenica | 7 : 3 | Šumadinac (S) | |||||
21.05
17:00
Kopljari
Brezovac
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Kopljari | 2 : 2 | Brezovac | |||||
21.05
17:00
Šamot
Budućnost
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Šamot | 3 : 0 | Budućnost | |||||
21.05
17:00
Sloga
Partizan
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 4 : 0 | Partizan | |||||
21.05
17:00
Šumadinac (N)
Mladi rudar
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Šumadinac (N) | 3 : 0 | Mladi rudar | |||||
21.05
17:00
Žabare
Plaskovac
1
9
|
21.05.2017 17:00 | Žabare | 1 : 9 | Plaskovac |
21.05
17:00
Udarnik
Bare
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Udarnik | 1 : 2 | Bare | |||||
21.05
17:00
Marjan
Pobeda (Đ)
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Marjan | 4 : 1 | Pobeda (Đ) | |||||
21.05
17:00
Mladost MG
Crvena zvezda
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Mladost MG | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
21.05
17:00
Kotlenik
Mladost (R)
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Kotlenik | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
21.05
10:00
Karađorđe
Pobeda (S)
5
1
|
21.05.2017 10:00 | Karađorđe | 5 : 1 | Pobeda (S) |
21.05
17:00
Omladinac (S)
Radnički (K)
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac (S) | 2 : 3 | Radnički (K) | |||||
21.05
17:00
Dragoš
BSK
0
4
|
21.05.2017 17:00 | Dragoš | 0 : 4 | BSK | |||||
21.05
17:00
Napredak (S)
Zadrugar (T)
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Napredak (S) | 2 : 3 | Zadrugar (T) | |||||
21.05
17:00
Integral
Bata Bulić
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Integral | 3 : 2 | Bata Bulić | |||||
21.05
17:00
Stig (MC)
Sloga 1952
5
1
|
21.05.2017 17:00 | Stig (MC) | 5 : 1 | Sloga 1952 |
21.05
17:00
Kurjače
Dizel
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Kurjače | 3 : 2 | Dizel | |||||
21.05
17:00
Sloga (Ć)
Jedinstvo (D)
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Sloga (Ć) | 0 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
21.05
17:00
Radnički (P)
Napredak 1934
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Radnički (P) | 2 : 1 | Napredak 1934 | |||||
21.05
17:00
Dunavac (P)
Napredak (P)
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Dunavac (P) | 1 : 3 | Napredak (P) | |||||
21.05
17:00
Železničar
Desine
5
3
|
21.05.2017 17:00 | Železničar | 5 : 3 | Desine |
21.05
17:30
Sloga (B)
Torpedo
4
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloga (B) | 4 : 2 | Torpedo | |||||
21.05
17:30
Omladinac
Gorki
5
0
|
21.05.2017 17:30 | Omladinac | 5 : 0 | Gorki | |||||
21.05
17:30
Sloga (D)
Proleter
2
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloga (D) | 2 : 2 | Proleter | |||||
21.05
17:30
Duško
Budućnost (PD)
6
0
|
21.05.2017 17:30 | Duško | 6 : 0 | Budućnost (PD) | |||||
21.05
17:30
Budućnost (Z)
Borac (Š)
6
0
|
21.05.2017 17:30 | Budućnost (Z) | 6 : 0 | Borac (Š) |
21.05
17:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Vlašić
3
2
|
21.05.2017 17:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 3 : 2 | Vlašić | |||||
21.05
17:30
Rankovac
Varna 012
3
0
|
21.05.2017 17:30 | Rankovac | 3 : 0 | Varna 012 | |||||
21.05
17:30
Dobrava
Karađorđe
1
2
|
21.05.2017 17:30 | Dobrava | 1 : 2 | Karađorđe | |||||
21.05
17:30
Sloga (K)
OFK Jelen
2
3
|
21.05.2017 17:30 | Sloga (K) | 2 : 3 | OFK Jelen | |||||
21.05
17:30
Torpedo
Mladost 2013
1
4
|
21.05.2017 17:30 | Torpedo | 1 : 4 | Mladost 2013 | |||||
21.05
17:30
Cerić
Radnički (К)
3
2
|
21.05.2017 17:30 | Cerić | 3 : 2 | Radnički (К) | |||||
21.05
14:30
Šipurske Livade
Trešnjevka
1
0
|
21.05.2017 14:30 | Šipurske Livade | 1 : 0 | Trešnjevka |
21.05
17:30
Borac (K)
7. Juli
2
1
|
21.05.2017 17:30 | Borac (K) | 2 : 1 | 7. Juli | |||||
21.05
17:30
Sloga (S)
Jadar (S)
3
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloga (S) | 3 : 2 | Jadar (S) | |||||
21.05
17:30
Cerova
Prva Iskra
2
3
|
21.05.2017 17:30 | Cerova | 2 : 3 | Prva Iskra | |||||
21.05
17:30
Milan Orlić
Jedinstvo (Z)
1
0
|
21.05.2017 17:30 | Milan Orlić | 1 : 0 | Jedinstvo (Z) | |||||
21.05
11:00
Velika Reka
Stolice
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Velika Reka | 3 : 0 | Stolice | |||||
21.05
17:30
Sloga (LŠ)
Jedinstvo (MZ)
2
0
|
21.05.2017 17:30 | Sloga (LŠ) | 2 : 0 | Jedinstvo (MZ) |
21.05
17:00
Gunjevac
OFK Paljuvi
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Gunjevac | 4 : 2 | OFK Paljuvi |
21.05
17:00
Polet
Popadić
5
0
|
21.05.2017 17:00 | Polet | 5 : 0 | Popadić | |||||
21.05
17:00
Kotešica
Borac
9
0
|
21.05.2017 17:00 | Kotešica | 9 : 0 | Borac | |||||
21.05
17:00
Liplje
OFK Brđanac
3
4
|
21.05.2017 17:00 | Liplje | 3 : 4 | OFK Brđanac | |||||
21.05
17:00
Ribnikar
Milenko Pavlović
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Ribnikar | 3 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
21.05
17:00
Mladost
Jadar 2013
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Jadar 2013 | |||||
21.05
17:00
Komanice
Rajac
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Komanice | 4 : 1 | Rajac |
21.05
14:30
Avijatičar
Glumač
3
5
|
21.05.2017 14:30 | Avijatičar | 3 : 5 | Glumač | |||||
21.05
14:30
Lauš
Borac
7
1
|
21.05.2017 14:30 | Lauš | 7 : 1 | Borac | |||||
21.05
17:30
Gorobilje
Omladinac
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Gorobilje | 0 : 3 | Omladinac | |||||
21.05
14:30
Bakionica
Duškovci
3
1
|
21.05.2017 14:30 | Bakionica | 3 : 1 | Duškovci | |||||
21.05
17:30
Trešnjica
Plavi Tok
9
3
|
21.05.2017 17:30 | Trešnjica | 9 : 3 | Plavi Tok | |||||
21.05
17:30
Pobeda
Dobrinjac
3
3
|
21.05.2017 17:30 | Pobeda | 3 : 3 | Dobrinjac | |||||
21.05
17:30
Sečica
Napredak
21
0
|
21.05.2017 17:30 | Sečica | 21 : 0 | Napredak |
21.05
17:00
Napredak
Lovćen
2
4
|
21.05.2017 17:00 | Napredak | 2 : 4 | Lovćen | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Velika Vrbica
6
2
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 6 : 2 | Velika Vrbica | |||||
21.05
17:00
Kladušnica
Milutinovac
12
3
|
21.05.2017 17:00 | Kladušnica | 12 : 3 | Milutinovac | |||||
21.05
17:00
Egeta
Pontes
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Egeta | 4 : 0 | Pontes |
21.05
11:00
Miloševo
Slatina
1
5
|
21.05.2017 11:00 | Miloševo | 1 : 5 | Slatina | |||||
21.05
17:00
OFK Tamnič
Graničar
1
4
|
21.05.2017 17:00 | OFK Tamnič | 1 : 4 | Graničar | |||||
21.05
11:00
Malajnica
Rečka
2
3
|
21.05.2017 11:00 | Malajnica | 2 : 3 | Rečka | |||||
21.05
17:00
Ratar
Polet
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Ratar | 2 : 3 | Polet |
21.05
17:00
Gornji Stepoš
Sebečevac
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Gornji Stepoš | 2 : 0 | Sebečevac | |||||
21.05
17:00
Budućnost
BSK
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Budućnost | 4 : 1 | BSK | |||||
21.05
11:00
Čarapan
Dedina
6
1
|
21.05.2017 11:00 | Čarapan | 6 : 1 | Dedina | |||||
21.05
11:00
Žabare
Bukovica
4
1
|
21.05.2017 11:00 | Žabare | 4 : 1 | Bukovica |
21.05
17:00
Rubin (Z)
14. Oktobar
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Rubin (Z) | 2 : 0 | 14. Oktobar | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Gradina
4
5
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 5 | Gradina | |||||
21.05
17:00
Donji Kopaonik
Beli Orlovi
9
0
|
21.05.2017 17:00 | Donji Kopaonik | 9 : 0 | Beli Orlovi | |||||
21.05
17:00
Trudbenik
Stari Trstenik
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Trudbenik | 2 : 3 | Stari Trstenik | |||||
21.05
17:00
Polet 57
Borac
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Polet 57 | 4 : 0 | Borac | |||||
21.05
17:00
Sloga
Jugovići
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Jugovići |
21.05
16:30
Heroj Polet
Podunavac
2
1
|
21.05.2017 16:30 | Heroj Polet | 2 : 1 | Podunavac | |||||
21.05
16:30
Mladost
Crvenka
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Mladost | 1 : 0 | Crvenka | |||||
21.05
15:30
Dedinje
Poštar
3
1
|
21.05.2017 15:30 | Dedinje | 3 : 1 | Poštar | |||||
21.05
16:30
Minel
Pionir
0
1
|
21.05.2017 16:30 | Minel | 0 : 1 | Pionir | |||||
21.05
16:30
Sveti Stefan
Dunavac
6
1
|
21.05.2017 16:30 | Sveti Stefan | 6 : 1 | Dunavac |
21.05
17:00
Veliki Suvodol
Rajko Mitić
0
6
|
21.05.2017 17:00 | Veliki Suvodol | 0 : 6 | Rajko Mitić | |||||
21.05
17:00
Lokomotiva
Sloga
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Lokomotiva | 2 : 3 | Sloga | |||||
21.05
17:00
Pobeda
Sloboda
0
1
|
21.05.2017 17:00 | Pobeda | 0 : 1 | Sloboda |
21.05
17:00
Omladinac
Morava 1949
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Morava 1949 | |||||
21.05
17:00
Supovac
Delijski Vis
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Supovac | 3 : 0 | Delijski Vis | |||||
21.05
17:00
Sečanica
Čegar 2013
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Sečanica | 2 : 0 | Čegar 2013 | |||||
21.05
17:00
Durlan Siti
Radnički 1936
0
4
|
21.05.2017 17:00 | Durlan Siti | 0 : 4 | Radnički 1936 | |||||
21.05
17:00
Čegar 1946
Stevan Nešticki
2
4
|
21.05.2017 17:00 | Čegar 1946 | 2 : 4 | Stevan Nešticki |
21.05
Marina Kutina
Toplica
5
0
|
21.05.2017 | Marina Kutina | 5 : 0 | Toplica | |||||
21.05
Klisura
Grkinja
0
3
|
21.05.2017 | Klisura | 0 : 3 | Grkinja |
21.05
16:30
Timok 1928
Mladost
2
0
|
21.05.2017 16:30 | Timok 1928 | 2 : 0 | Mladost | |||||
21.05
16:30
Polet 1959
Deli Jovan
7
0
|
21.05.2017 16:30 | Polet 1959 | 7 : 0 | Deli Jovan | |||||
21.05
16:30
Šljivar
Lovac
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Šljivar | 3 : 0 | Lovac |
21.05
11:00
Koprijan 1975
Padina 1989
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Koprijan 1975 | 3 : 0 | Padina 1989 | |||||
21.05
17:00
Jugovići 1976
Banaćanin
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Jugovići 1976 | 1 : 3 | Banaćanin |
21.05
16:30
Telečka
Partizan
1
5
|
21.05.2017 16:30 | Telečka | 1 : 5 | Partizan | |||||
21.05
16:30
Dinamo (S)
Jedinstvo (R)
2
4
|
21.05.2017 16:30 | Dinamo (S) | 2 : 4 | Jedinstvo (R) | |||||
21.05
16:30
Dinamo 1923
KFK Kula
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Dinamo 1923 | 3 : 0 | KFK Kula |
21.05
11:00
Sloga Trgošped
Mladost (B)
0
4
|
21.05.2017 11:00 | Sloga Trgošped | 0 : 4 | Mladost (B) | |||||
21.05
17:30
Polet
Sloga (R)
9
2
|
21.05.2017 17:30 | Polet | 9 : 2 | Sloga (R) | |||||
21.05
17:30
Mladost (Z)
Sloga 1949
1
1
|
21.05.2017 17:30 | Mladost (Z) | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
21.05
17:30
Mrovska
Jedinstvo 2014
0
1
|
21.05.2017 17:30 | Mrovska | 0 : 1 | Jedinstvo 2014 | |||||
21.05
17:30
Petrovac 74
Dragojevac
2
2
|
21.05.2017 17:30 | Petrovac 74 | 2 : 2 | Dragojevac | |||||
21.05
11:00
Skupljen 2013
Verko
1
2
|
21.05.2017 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Verko | |||||
21.05
17:30
Provo 2015
Hajduk
5
1
|
21.05.2017 17:30 | Provo 2015 | 5 : 1 | Hajduk |
21.05
16:30
Borac
Tisa 1933
1
1
|
21.05.2017 16:30 | Borac | 1 : 1 | Tisa 1933 | |||||
21.05
16:30
Partizan
Proleter
5
3
|
21.05.2017 16:30 | Partizan | 5 : 3 | Proleter | |||||
21.05
16:30
Sloga
Mladost
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Mladost | |||||
21.05
16:30
Tamiš
KSK Konak 1926
5
0
|
21.05.2017 16:30 | Tamiš | 5 : 0 | KSK Konak 1926 |
21.05
17:30
Partizan
Krtinska
3
0
|
21.05.2017 17:30 | Partizan | 3 : 0 | Krtinska | |||||
21.05
17:30
Sloga
Ljubinić
5
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloga | 5 : 2 | Ljubinić | |||||
21.05
17:30
Jedinstvo
Zvezda
1
3
|
21.05.2017 17:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | Zvezda | |||||
21.05
17:30
Rvati
Borac
2
3
|
21.05.2017 17:30 | Rvati | 2 : 3 | Borac | |||||
21.05
17:30
Posavina
Belo Polje
5
0
|
21.05.2017 17:30 | Posavina | 5 : 0 | Belo Polje | |||||
21.05
17:30
Omladinac
Rekreativo
4
1
|
21.05.2017 17:30 | Omladinac | 4 : 1 | Rekreativo |
21.05
17:00
OFK Povlen
Mali korak
3
0
|
21.05.2017 17:00 | OFK Povlen | 3 : 0 | Mali korak | |||||
21.05
12:00
Beloševac
Žabari
4
1
|
21.05.2017 12:00 | Beloševac | 4 : 1 | Žabari | |||||
21.05
17:00
Rakac Stave
Gradac Pričević
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Rakac Stave | 3 : 2 | Gradac Pričević | |||||
21.05
17:00
Dupljaj
Zadrugar
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Dupljaj | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
21.05
17:00
Sloga Gorić
Dupljaj 2016
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Sloga Gorić | 2 : 2 | Dupljaj 2016 | |||||
21.05
17:00
Lukavac
Bujačić
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Lukavac | 3 : 0 | Bujačić | |||||
21.05
11:00
Mladi radnik
Paune
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Mladi radnik | 1 : 1 | Paune |
21.05
17:00
Omladinac
Hajduk
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Hajduk | |||||
21.05
17:00
Vinogradar
Karaš
5
2
|
21.05.2017 17:00 | Vinogradar | 5 : 2 | Karaš | |||||
21.05
17:00
Vitorul
Banat
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Vitorul | 2 : 1 | Banat |
21.05
11:00
Doljane Meševo
Mladost 2015
7
0
|
21.05.2017 11:00 | Doljane Meševo | 7 : 0 | Mladost 2015 | |||||
21.05
11:00
Polet (K)
Štitari
2
1
|
21.05.2017 11:00 | Polet (K) | 2 : 1 | Štitari | |||||
21.05
11:00
Mudrakovac
Grkljane
4
3
|
21.05.2017 11:00 | Mudrakovac | 4 : 3 | Grkljane | |||||
21.05
11:00
Zdravinje
Polet (Š)
5
0
|
21.05.2017 11:00 | Zdravinje | 5 : 0 | Polet (Š) |
21.05
17:00
Kruševica
Gaglovo
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Kruševica | 3 : 2 | Gaglovo | |||||
21.05
17:00
Vratare
Padež
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Vratare | 0 : 2 | Padež | |||||
21.05
11:00
Srnje
Meševo
0
3
|
21.05.2017 11:00 | Srnje | 0 : 3 | Meševo | |||||
21.05
17:00
Konjuh
Globoder
6
0
|
21.05.2017 17:00 | Konjuh | 6 : 0 | Globoder |
21.05
11:00
Rudar 1973
Turekovac
2
2
|
21.05.2017 11:00 | Rudar 1973 | 2 : 2 | Turekovac | |||||
21.05
10:00
Jašunja
Veternica
3
0
|
21.05.2017 10:00 | Jašunja | 3 : 0 | Veternica |
21.05
17:00
Burovac
Dobrnje
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Burovac | 2 : 1 | Dobrnje | |||||
21.05
11:00
Omladinac (B)
B.S.K.
2
1
|
21.05.2017 11:00 | Omladinac (B) | 2 : 1 | B.S.K. |
21.05
11:00
Napredak
Udarnik 2015
4
2
|
21.05.2017 11:00 | Napredak | 4 : 2 | Udarnik 2015 | |||||
21.05
11:00
Omladinac B
Mladost (L)
0
3
|
21.05.2017 11:00 | Omladinac B | 0 : 3 | Mladost (L) |
21.05
17:30
OFK Radnički
Borac (A)
4
1
|
21.05.2017 17:30 | OFK Radnički | 4 : 1 | Borac (A) | |||||
21.05
17:30
Budućnost (D)
BSK
7
0
|
21.05.2017 17:30 | Budućnost (D) | 7 : 0 | BSK | |||||
21.05
17:30
Rudar
Šumadija (MC)
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Rudar | 0 : 3 | Šumadija (MC) | |||||
21.05
17:30
Polet
Bistrica
6
0
|
21.05.2017 17:30 | Polet | 6 : 0 | Bistrica |
21.05
14:00
Babajić
Toplica
3
1
|
21.05.2017 14:00 | Babajić | 3 : 1 | Toplica | |||||
21.05
17:00
Stari drugari
Mladost
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Stari drugari | 1 : 3 | Mladost | |||||
21.05
14:00
Paštrić
Tolić
0
3
|
21.05.2017 14:00 | Paštrić | 0 : 3 | Tolić | |||||
21.05
17:00
Proleter
Gornji Lajkovac
1
17
|
21.05.2017 17:00 | Proleter | 1 : 17 | Gornji Lajkovac | |||||
21.05
17:00
Gornji Mušić
Orao
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Gornji Mušić | 3 : 0 | Orao |
21.05
17:00
Metalac
Sopot
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Metalac | 2 : 3 | Sopot | |||||
21.05
17:00
Dunav
Proleter 1932
0
6
|
21.05.2017 17:00 | Dunav | 0 : 6 | Proleter 1932 | |||||
21.05
17:00
Rudar Kostolac 2008
Mip Majdan
3
4
|
21.05.2017 17:00 | Rudar Kostolac 2008 | 3 : 4 | Mip Majdan | |||||
21.05
17:00
Sloga (L)
Ljubičevo
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Sloga (L) | 2 : 1 | Ljubičevo |
21.05
17:00
Sloga (Dr)
Napredak (B)
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Sloga (Dr) | 3 : 1 | Napredak (B) | |||||
21.05
17:00
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Vojvoda Milenko | 1 : 1 | Mlava (B) | |||||
21.05
17:00
Stig 1955
Pobeda (SK)
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Stig 1955 | 1 : 0 | Pobeda (SK) | |||||
21.05
17:00
Vihor
Zemljoradnik 1932
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Vihor | 4 : 1 | Zemljoradnik 1932 |
21.05
17:30
Morava
Jedinstvo
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Morava | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:30
Omladinac
Belica
3
0
|
21.05.2017 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | Belica | |||||
21.05
17:30
Šantarovac
OFK Borac
6
1
|
21.05.2017 17:30 | Šantarovac | 6 : 1 | OFK Borac | |||||
21.05
15:00
Hajduk
Trnava
4
2
|
21.05.2017 15:00 | Hajduk | 4 : 2 | Trnava | |||||
21.05
17:30
Napredak
Mladost
1
0
|
21.05.2017 17:30 | Napredak | 1 : 0 | Mladost |
21.05
17:30
Resavac
Orlovi
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Resavac | 0 : 3 | Orlovi | |||||
21.05
17:30
Sindjelić
Mladi borac
5
0
|
21.05.2017 17:30 | Sindjelić | 5 : 0 | Mladi borac |
21.05
12:00
Morava
Velika Drenova
1
2
|
21.05.2017 12:00 | Morava | 1 : 2 | Velika Drenova | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Rujišnik
4
0
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 4 : 0 | Rujišnik |
21.05
17:00
Brgule
Vukona
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Brgule | 3 : 0 | Vukona | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo
Kolubara
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Kolubara | |||||
21.05
11:00
Vrelo
Omladinac
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Vrelo | 1 : 1 | Omladinac |
21.05
11:00
Čučuge
Dokmir
3
1
|
21.05.2017 11:00 | Čučuge | 3 : 1 | Dokmir | |||||
21.05
11:00
Murgaš 2012
Sloga
2
0
|
21.05.2017 11:00 | Murgaš 2012 | 2 : 0 | Sloga | |||||
21.05
11:00
Šarbane
Pambukovica
2
0
|
21.05.2017 11:00 | Šarbane | 2 : 0 | Pambukovica |
21.05
17:30
Heroj
ISK Izvor
1
0
|
21.05.2017 17:30 | Heroj | 1 : 0 | ISK Izvor | |||||
21.05
17:30
Popovac
Jedinstvo
2
2
|
21.05.2017 17:30 | Popovac | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:30
Sloboda
Budućnost
2
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloboda | 2 : 2 | Budućnost | |||||
21.05
17:30
Polet
OFK Borac
2
0
|
21.05.2017 17:30 | Polet | 2 : 0 | OFK Borac | |||||
21.05
17:30
Razvitak
Vihor
7
1
|
21.05.2017 17:30 | Razvitak | 7 : 1 | Vihor | |||||
21.05
17:30
Donja Mutnica
Mladost
2
6
|
21.05.2017 17:30 | Donja Mutnica | 2 : 6 | Mladost |
21.05
Mladost (DB)
Jelav
4
1
|
21.05.2017 | Mladost (DB) | 4 : 1 | Jelav | |||||
21.05
Jadar 1961
Granit
5
0
|
21.05.2017 | Jadar 1961 | 5 : 0 | Granit | |||||
21.05
Studenac
Luk
2
1
|
21.05.2017 | Studenac | 2 : 1 | Luk | |||||
21.05
Sloga
Rudar
0
1
|
21.05.2017 | Sloga | 0 : 1 | Rudar |
21.05
17:00
Vrnjci
Jovo Kursula
0
2
|
21.05.2017 17:00 | Vrnjci | 0 : 2 | Jovo Kursula | |||||
21.05
17:00
Šumadija
Zgodačica
5
0
|
21.05.2017 17:00 | Šumadija | 5 : 0 | Zgodačica | |||||
21.05
17:00
Lasta
Stara Čaršija
4
1
|
21.05.2017 17:00 | Lasta | 4 : 1 | Stara Čaršija | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo
Kablar
7
1
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 7 : 1 | Kablar | |||||
21.05
17:00
Mladost 1981
Miločajac
2
0
|
21.05.2017 17:00 | Mladost 1981 | 2 : 0 | Miločajac |
21.05
17:00
BSK 2014
Morava
0
5
|
21.05.2017 17:00 | BSK 2014 | 0 : 5 | Morava | |||||
21.05
17:00
Mineral 2015
Bane 1931
5
1
|
21.05.2017 17:00 | Mineral 2015 | 5 : 1 | Bane 1931 | |||||
21.05
17:00
National AG
Budućnost
3
3
|
21.05.2017 17:00 | National AG | 3 : 3 | Budućnost | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Progorelica
1
2
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 2 | Progorelica |
21.05
11:00
Mladost (R)
Maskar
0
3
|
21.05.2017 11:00 | Mladost (R) | 0 : 3 | Maskar | |||||
21.05
11:00
Jarmenovci
Radoje Domanović
3
1
|
21.05.2017 11:00 | Jarmenovci | 3 : 1 | Radoje Domanović | |||||
21.05
11:00
Mladost (J)
Budućnost MI
5
1
|
21.05.2017 11:00 | Mladost (J) | 5 : 1 | Budućnost MI |
21.05
17:30
Sloven
Hajduk
5
2
|
21.05.2017 17:30 | Sloven | 5 : 2 | Hajduk | |||||
21.05
17:30
Kameni
Lovac
0
0
|
21.05.2017 17:30 | Kameni | 0 : 0 | Lovac | |||||
21.05
17:30
Sremac
Šumar
1
1
|
21.05.2017 17:30 | Sremac | 1 : 1 | Šumar | |||||
21.05
17:30
Donji Srem 2015
Srem
7
0
|
21.05.2017 17:30 | Donji Srem 2015 | 7 : 0 | Srem | |||||
21.05
17:30
Vitez
Mladost
3
0
|
21.05.2017 17:30 | Vitez | 3 : 0 | Mladost |
21.05
10:00
Partizan
Bečevica
2
1
|
21.05.2017 10:00 | Partizan | 2 : 1 | Bečevica |
21.05
17:30
Mladost
Slavija
1
0
|
21.05.2017 17:30 | Mladost | 1 : 0 | Slavija | |||||
21.05
17:30
Proleter
Borac
|
21.05.2017 17:30 | Proleter | : | Borac | |||||
21.05
17:30
Labudnjača
Bački Hajduk
4
0
|
21.05.2017 17:30 | Labudnjača | 4 : 0 | Bački Hajduk | |||||
21.05
17:30
OFK Bačka 1945
Bačka
|
21.05.2017 17:30 | OFK Bačka 1945 | : | Bačka |
21.05
11:00
Premijer
Bair
4
1
|
21.05.2017 11:00 | Premijer | 4 : 1 | Bair | |||||
21.05
11:00
Mladost
Sloboda
2
1
|
21.05.2017 11:00 | Mladost | 2 : 1 | Sloboda |
21.05
17:00
Pečanica
Dunavac 1929
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Pečanica | 2 : 3 | Dunavac 1929 | |||||
21.05
17:00
Mirko Tomić
Stiški Kurjak
0
4
|
21.05.2017 17:00 | Mirko Tomić | 0 : 4 | Stiški Kurjak | |||||
21.05
17:00
Pek
Mladi Borac
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Pek | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
21.05
17:00
Ram
Sirakovo
0
4
|
21.05.2017 17:00 | Ram | 0 : 4 | Sirakovo | |||||
21.05
17:00
Baštovan 2015
Kumane
5
0
|
21.05.2017 17:00 | Baštovan 2015 | 5 : 0 | Kumane | |||||
21.05
17:00
Sloga-TOP
Srednjevo
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Sloga-TOP | 2 : 3 | Srednjevo |
21.05
17:00
27. Oktobar
Fruškogorac
1
1
|
21.05.2017 17:00 | 27. Oktobar | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
21.05
17:00
Sremac
Jedinstvo
2
1
|
21.05.2017 17:00 | Sremac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
21.05
17:00
Sloga
Fruška Gora
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 0 : 3 | Fruška Gora | |||||
21.05
17:00
Graničar
Borac
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Graničar | 4 : 2 | Borac | |||||
21.05
17:00
S.V.Radnički
Car Uroš
2
0
|
21.05.2017 17:00 | S.V.Radnički | 2 : 0 | Car Uroš | |||||
21.05
17:00
Planinac
Vojvodina
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Planinac | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo (R)
Polet
2
3
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo (R) | 2 : 3 | Polet |
21.05
17:00
Jednota
OFK Bingula
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Jednota | 1 : 0 | OFK Bingula | |||||
21.05
17:00
Omladinac
Sremac
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 2 | Sremac | |||||
21.05
17:00
Borac
OFK Bikić
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Borac | 0 : 3 | OFK Bikić | |||||
21.05
17:00
Jedinstvo
OFK Bačinci
5
1
|
21.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | OFK Bačinci | |||||
21.05
17:00
Sinđelić
Napredak
3
2
|
21.05.2017 17:00 | Sinđelić | 3 : 2 | Napredak |
21.05
17:00
Polet
ČSK 1939
9
1
|
21.05.2017 17:00 | Polet | 9 : 1 | ČSK 1939 | |||||
21.05
17:00
Fruškogorac
Borac (J)
2
4
|
21.05.2017 17:00 | Fruškogorac | 2 : 4 | Borac (J) | |||||
21.05
17:00
Dunav
Sloga (K)
0
6
|
21.05.2017 17:00 | Dunav | 0 : 6 | Sloga (K) |
21.05
16:30
Kosmajac
Rabrovac
2
2
|
21.05.2017 16:30 | Kosmajac | 2 : 2 | Rabrovac | |||||
21.05
16:30
Borac
OFK Student
3
3
|
21.05.2017 16:30 | Borac | 3 : 3 | OFK Student | |||||
21.05
16:30
Ivanča
Šepšin
2
3
|
21.05.2017 16:30 | Ivanča | 2 : 3 | Šepšin | |||||
21.05
16:30
Sloga
Vlaška 1950
4
4
|
21.05.2017 16:30 | Sloga | 4 : 4 | Vlaška 1950 | |||||
21.05
16:30
Napredak
Šumadija 1962
1
2
|
21.05.2017 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Šumadija 1962 |
21.05
15:30
Sloga
BSK 2015
5
0
|
21.05.2017 15:30 | Sloga | 5 : 0 | BSK 2015 | |||||
21.05
17:00
Radenka
Neresnica
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Radenka | 3 : 0 | Neresnica | |||||
21.05
17:00
Pobeda
Zviždic
0
3
|
21.05.2017 17:00 | Pobeda | 0 : 3 | Zviždic |
21.05
16:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
21.05.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost | |||||
21.05
16:00
Proleter
BSK
0
3
|
21.05.2017 16:00 | Proleter | 0 : 3 | BSK | |||||
21.05
16:00
Budućnost
Polet
2
2
|
21.05.2017 16:00 | Budućnost | 2 : 2 | Polet | |||||
21.05
16:00
Pomoravlje
Udarnik
6
0
|
21.05.2017 16:00 | Pomoravlje | 6 : 0 | Udarnik |
21.05
11:00
Slavija 1915
Polet
4
1
|
21.05.2017 11:00 | Slavija 1915 | 4 : 1 | Polet | |||||
21.05
17:30
Pomoravlje
Dobricevo
3
1
|
21.05.2017 17:30 | Pomoravlje | 3 : 1 | Dobricevo | |||||
21.05
17:30
Budućnost
Sloga
0
3
|
21.05.2017 17:30 | Budućnost | 0 : 3 | Sloga |
21.05
17:00
OFK Braničevo
OFK Vinci
2
6
|
21.05.2017 17:00 | OFK Braničevo | 2 : 6 | OFK Vinci | |||||
21.05
17:00
Mrčkovac
Mladost 1970
6
2
|
21.05.2017 17:00 | Mrčkovac | 6 : 2 | Mladost 1970 | |||||
21.05
17:00
Barič
Polet
0
5
|
21.05.2017 17:00 | Barič | 0 : 5 | Polet | |||||
21.05
17:00
Električar
Borac 2016
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Električar | 1 : 3 | Borac 2016 |
21.05
16:30
Šumarice 2008
Seljak 1928
9
0
|
21.05.2017 16:30 | Šumarice 2008 | 9 : 0 | Seljak 1928 | |||||
21.05
16:30
Pobeda 1926
Dobrača
2
0
|
21.05.2017 16:30 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Dobrača | |||||
21.05
16:30
Bratstvo 1975
Borac
5
0
|
21.05.2017 16:30 | Bratstvo 1975 | 5 : 0 | Borac | |||||
21.05
16:30
Bukorovac
Sloga 2016
1
0
|
21.05.2017 16:30 | Bukorovac | 1 : 0 | Sloga 2016 |
21.05
Trešnjevica
Venčani
3
0
|
21.05.2017 | Trešnjevica | 3 : 0 | Venčani | |||||
21.05
Tulež
Misača
2
1
|
21.05.2017 | Tulež | 2 : 1 | Misača |
21.05
17:00
Veteran
Mladost
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Veteran | 4 : 2 | Mladost | |||||
21.05
17:00
Meteor
Mladost
7
2
|
21.05.2017 17:00 | Meteor | 7 : 2 | Mladost |
21.05
Sinđelić
Budućnost
0
3
|
21.05.2017 | Sinđelić | 0 : 3 | Budućnost | |||||
21.05
Mladi Radnik
Vinogradar
3
1
|
21.05.2017 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Vinogradar |
21.05
17:30
Lipar
Sloboda
1
2
|
21.05.2017 17:30 | Lipar | 1 : 2 | Sloboda |
21.05
19:30
Radnički
Berane
0
7
|
21.05.2017 19:30 | Radnički | 0 : 7 | Berane | |||||
21.05
19:30
Igalo
Mornar
0
1
|
21.05.2017 19:30 | Igalo | 0 : 1 | Mornar | |||||
21.05
19:30
Čelik
Jezero
0
0
|
21.05.2017 19:30 | Čelik | 0 : 0 | Jezero | |||||
21.05
19:30
Bratstvo
Otrant Olympic
1
4
|
21.05.2017 19:30 | Bratstvo | 1 : 4 | Otrant Olympic | |||||
21.05
19:30
Ibar
Kom
1
0
|
21.05.2017 19:30 | Ibar | 1 : 0 | Kom |
21.05
17:00
Landol
Jezava
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Landol | 1 : 0 | Jezava | |||||
21.05
17:00
Lunjevac
Vrbovac
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Lunjevac | 1 : 3 | Vrbovac |
21.05
11:00
Sava
Korman
5
0
|
21.05.2017 11:00 | Sava | 5 : 0 | Korman |
21.05
18:30
Crvena zvezda
Radnički (N)
4
0
|
21.05.2017 18:30 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Radnički (N) | |||||
21.05
18:30
Partizan
Mladost (L)
5
0
|
21.05.2017 18:30 | Partizan | 5 : 0 | Mladost (L) | |||||
21.05
18:30
Vojvodina
Javor Matis
1
0
|
21.05.2017 18:30 | Vojvodina | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
21.05
18:30
Napredak
Voždovac
1
1
|
21.05.2017 18:30 | Napredak | 1 : 1 | Voždovac |
21.05
16:00
Čukarički
Rad
0
1
|
21.05.2017 16:00 | Čukarički | 0 : 1 | Rad | |||||
21.05
16:00
Metalac
Novi Pazar
3
0
|
21.05.2017 16:00 | Metalac | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
21.05
16:00
Spartak ŽK
OFK Bačka
2
1
|
21.05.2017 16:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | OFK Bačka | |||||
21.05
16:00
Radnik
Borac
2
2
|
21.05.2017 16:00 | Radnik | 2 : 2 | Borac |
21.05
17:00
BSK Borča
Inđija
1
2
|
21.05.2017 17:00 | BSK Borča | 1 : 2 | Inđija | |||||
21.05
17:00
OFK Odžaci
ČSK Pivara
2
4
|
21.05.2017 17:00 | OFK Odžaci | 2 : 4 | ČSK Pivara | |||||
21.05
17:00
Kolubara
Sindjelić
0
0
|
21.05.2017 17:00 | Kolubara | 0 : 0 | Sindjelić | |||||
21.05
17:00
Radnički
OFK Beograd
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Radnički | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
21.05
17:00
Proleter
Budućnost
2
2
|
21.05.2017 17:00 | Proleter | 2 : 2 | Budućnost | |||||
21.05
17:00
Zemun
Jagodina
1
0
|
21.05.2017 17:00 | Zemun | 1 : 0 | Jagodina | |||||
21.05
17:00
Sloboda
Dinamo
1
1
|
21.05.2017 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Dinamo | |||||
21.05
17:00
Mačva
Bežanija
1
3
|
21.05.2017 17:00 | Mačva | 1 : 3 | Bežanija |
21.05
16:00
Arsenal
Everton
3
1
|
21.05.2017 16:00 | Arsenal | 3 : 1 | Everton | |||||
21.05
16:00
Burnley
West Ham
1
2
|
21.05.2017 16:00 | Burnley | 1 : 2 | West Ham | |||||
21.05
16:00
Chelsea
Sunderland
5
1
|
21.05.2017 16:00 | Chelsea | 5 : 1 | Sunderland | |||||
21.05
16:00
Hull
Tottenham
1
7
|
21.05.2017 16:00 | Hull | 1 : 7 | Tottenham | |||||
21.05
16:00
Leicester
Bournemouth
1
1
|
21.05.2017 16:00 | Leicester | 1 : 1 | Bournemouth | |||||
21.05
16:00
Liverpool
Middlesbrough
3
0
|
21.05.2017 16:00 | Liverpool | 3 : 0 | Middlesbrough | |||||
21.05
16:00
Manchester Utd
Crystal Palace
2
0
|
21.05.2017 16:00 | Manchester Utd | 2 : 0 | Crystal Palace | |||||
21.05
16:00
Southampton
Stoke
0
1
|
21.05.2017 16:00 | Southampton | 0 : 1 | Stoke | |||||
21.05
16:00
Swansea
WBA
2
1
|
21.05.2017 16:00 | Swansea | 2 : 1 | WBA | |||||
21.05
16:00
Watford
Manchester City
0
5
|
21.05.2017 16:00 | Watford | 0 : 5 | Manchester City |
21.05
15:00
Empoli
Atalanta
0
1
|
21.05.2017 15:00 | Empoli | 0 : 1 | Atalanta | |||||
21.05
15:00
Milan
Bologna
3
0
|
21.05.2017 15:00 | Milan | 3 : 0 | Bologna | |||||
21.05
15:00
Sassuolo
Cagliari
6
2
|
21.05.2017 15:00 | Sassuolo | 6 : 2 | Cagliari | |||||
21.05
15:00
Juventus
Crotone
3
0
|
21.05.2017 15:00 | Juventus | 3 : 0 | Crotone | |||||
21.05
20:45
Lazio
Internazionale
1
3
|
21.05.2017 20:45 | Lazio | 1 : 3 | Internazionale | |||||
21.05
15:00
Udinese
Sampdoria
1
1
|
21.05.2017 15:00 | Udinese | 1 : 1 | Sampdoria | |||||
21.05
15:00
Genoa
Torino
2
1
|
21.05.2017 15:00 | Genoa | 2 : 1 | Torino |
21.05
16:45
Atlético Madrid
Athletic Club
3
1
|
21.05.2017 16:45 | Atlético Madrid | 3 : 1 | Athletic Club | |||||
21.05
20:00
Barcelona
Eibar
4
2
|
21.05.2017 20:00 | Barcelona | 4 : 2 | Eibar | |||||
21.05
16:45
Valencia
Villarreal
1
3
|
21.05.2017 16:45 | Valencia | 1 : 3 | Villarreal | |||||
21.05
20:00
Málaga
Real Madrid
0
2
|
21.05.2017 20:00 | Málaga | 0 : 2 | Real Madrid | |||||
21.05
16:45
Celta Vigo
Real Sociedad
2
2
|
21.05.2017 16:45 | Celta Vigo | 2 : 2 | Real Sociedad |
21.05
14:00
Mačva
Rad
4
0
|
21.05.2017 14:00 | Mačva | 4 : 0 | Rad | |||||
21.05
14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Kolibri
5
0
|
21.05.2017 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 5 : 0 | Kolibri | |||||
21.05
17:00
Trijumf
Jagodina
3
0
|
21.05.2017 17:00 | Trijumf | 3 : 0 | Jagodina | |||||
21.05
14:00
Polet
Šumadija 1903
2
0
|
21.05.2017 14:00 | Polet | 2 : 0 | Šumadija 1903 |
21.05
11:00
Karađorđe
Slatke male
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Slatke male |
21.05
13:00
Radnički (V)
Napredak
0
5
|
21.05.2017 13:00 | Radnički (V) | 0 : 5 | Napredak | |||||
21.05
11:00
Jagodina
Rad
3
5
|
21.05.2017 11:00 | Jagodina | 3 : 5 | Rad | |||||
21.05
13:00
Partizan
Crvena zvezda
0
3
|
21.05.2017 13:00 | Partizan | 0 : 3 | Crvena zvezda |
21.05
10:00
TSC
Bačka (BP)
3
0
|
21.05.2017 10:00 | TSC | 3 : 0 | Bačka (BP) |
21.05
10:00
OFK Hajduk
Proleter
1
1
|
21.05.2017 10:00 | OFK Hajduk | 1 : 1 | Proleter | |||||
21.05
10:00
Radnički (NP)
Veternik
1
3
|
21.05.2017 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 3 | Veternik | |||||
21.05
10:00
Radnički (SM)
Indeks
8
0
|
21.05.2017 10:00 | Radnički (SM) | 8 : 0 | Indeks |
21.05
10:00
Jedinstvo
Vršac
3
0
|
21.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Vršac |
21.05
10:00
Bačka 1901
Krila Krajine
6
0
|
21.05.2017 10:00 | Bačka 1901 | 6 : 0 | Krila Krajine | |||||
21.05
10:00
Radnički (S)
Njerš Ištvan
1
0
|
21.05.2017 10:00 | Radnički (S) | 1 : 0 | Njerš Ištvan | |||||
21.05
10:00
ČSK Pivara
Hajduk junior
4
1
|
21.05.2017 10:00 | ČSK Pivara | 4 : 1 | Hajduk junior |
21.05
17:00
Radnički 1923
Rudar
6
0
|
21.05.2017 17:00 | Radnički 1923 | 6 : 0 | Rudar | |||||
21.05
11:00
Šumadija 1903
Budućnost (K)
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 0 | Budućnost (K) | |||||
21.05
13:00
Jošanica
Partizan
1
5
|
21.05.2017 13:00 | Jošanica | 1 : 5 | Partizan |
21.05
10:00
Loznica
Radnički Stobex
|
21.05.2017 10:00 | Loznica | : | Radnički Stobex | |||||
21.05
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Radnički Šabački
|
21.05.2017 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | : | Radnički Šabački |
21.05
10:00
Balkan
IM Rakovica
3
0
|
21.05.2017 10:00 | Balkan | 3 : 0 | IM Rakovica | |||||
21.05
10:00
Kolubara
Bežanija
0
1
|
21.05.2017 10:00 | Kolubara | 0 : 1 | Bežanija |
21.05
16:00
Sloga
Proleter
3
1
|
21.05.2017 16:00 | Sloga | 3 : 1 | Proleter |
21.05
14:00
Prva Iskra
BSK 1925
0
4
|
21.05.2017 14:00 | Prva Iskra | 0 : 4 | BSK 1925 | |||||
21.05
13:15
Brodarac 1947
Omladinac
4
1
|
21.05.2017 13:15 | Brodarac 1947 | 4 : 1 | Omladinac |
21.05
18:00
Vinča
Seceranac Ada
8
4
|
21.05.2017 18:00 | Vinča | 8 : 4 | Seceranac Ada |
21.05
10:00
Lokomotiva MK
Zemun MK
2
1
|
21.05.2017 10:00 | Lokomotiva MK | 2 : 1 | Zemun MK |
21.05
13:30
Jagodina
Rad
1
0
|
21.05.2017 13:30 | Jagodina | 1 : 0 | Rad | |||||
21.05
10:00
Partizan
Crvena zvezda
2
0
|
21.05.2017 10:00 | Partizan | 2 : 0 | Crvena zvezda |
21.05
17:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
3
1
|
21.05.2017 17:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Radnički (SM) |
21.05
12:00
Bečej 1918
ŽAK junior
3
2
|
21.05.2017 12:00 | Bečej 1918 | 3 : 2 | ŽAK junior |
21.05
12:00
Mačva (Š)
Budućnost-Krušik 2014
|
21.05.2017 12:00 | Mačva (Š) | : | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
21.05
12:00
Mačva 2005
Donjošorac Sunrise
1
1
|
21.05.2017 12:00 | Mačva 2005 | 1 : 1 | Donjošorac Sunrise |
21.05
12:00
Sindjelic
Voždovac
0
4
|
21.05.2017 12:00 | Sindjelic | 0 : 4 | Voždovac |
21.05
11:00
7.juli
Polet
7
2
|
21.05.2017 11:00 | 7.juli | 7 : 2 | Polet |
21.05
Sloven
Hrtkovci
4
2
|
21.05.2017 | Sloven | 4 : 2 | Hrtkovci | |||||
21.05
11:00
Rudar
Mladost
3
1
|
21.05.2017 11:00 | Rudar | 3 : 1 | Mladost |
21.05
10:00
Crvena Zastava
Strelac
2
2
|
21.05.2017 10:00 | Crvena Zastava | 2 : 2 | Strelac | |||||
21.05
10:00
Zadrugar
Rvati
2
3
|
21.05.2017 10:00 | Zadrugar | 2 : 3 | Rvati | |||||
21.05
13:00
Prva Iskra
Posavina
6
0
|
21.05.2017 13:00 | Prva Iskra | 6 : 0 | Posavina |
21.05
10:00
Jadar
Podrinje
5
3
|
21.05.2017 10:00 | Jadar | 5 : 3 | Podrinje | |||||
21.05
10:00
Loznica
Borac
8
0
|
21.05.2017 10:00 | Loznica | 8 : 0 | Borac |
21.05
17:00
Hajduk
Žarkovo
4
2
|
21.05.2017 17:00 | Hajduk | 4 : 2 | Žarkovo | |||||
21.05
13:00
OFK Balkan
Beograd 1929
2
6
|
21.05.2017 13:00 | OFK Balkan | 2 : 6 | Beograd 1929 | |||||
21.05
10:00
Avala 1939
GSP Polet
1
5
|
21.05.2017 10:00 | Avala 1939 | 1 : 5 | GSP Polet |
21.05
09:00
Sinđelić MK
Rad MK
0
1
|
21.05.2017 09:00 | Sinđelić MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
21.05
10:00
011 MK
OFK Beograd MK
4
2
|
21.05.2017 10:00 | 011 MK | 4 : 2 | OFK Beograd MK | |||||
21.05
12:30
Radnički NB MK
Studentski grad MK
0
1
|
21.05.2017 12:30 | Radnički NB MK | 0 : 1 | Studentski grad MK |
21.05
13:00
IMT MK
Internacional MK
2
2
|
21.05.2017 13:00 | IMT MK | 2 : 2 | Internacional MK | |||||
21.05
16:30
Crvena Zvezda MML MK
FSFV MK
3
0
|
21.05.2017 16:30 | Crvena Zvezda MML MK | 3 : 0 | FSFV MK |
21.05
12:00
Srem MK
DIF MK
3
5
|
21.05.2017 12:00 | Srem MK | 3 : 5 | DIF MK | |||||
21.05
10:00
OFK Zabrežje MK
Rad MK
4
3
|
21.05.2017 10:00 | OFK Zabrežje MK | 4 : 3 | Rad MK |
21.05
15:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
2
9
|
21.05.2017 15:00 | Radnički (NP) | 2 : 9 | Radnički (SM) |
21.05
11:00
Radnički (Zr)
Radnički (K)
5
1
|
21.05.2017 11:00 | Radnički (Zr) | 5 : 1 | Radnički (K) |
21.05
10:00
Bečej 1918
TSC
2
4
|
21.05.2017 10:00 | Bečej 1918 | 2 : 4 | TSC | |||||
21.05
12:00
Bačka 1901
Vrbas
3
0
|
21.05.2017 12:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Vrbas |
21.05
11:00
Teleoptik
Crvena zvezda
1
1
|
21.05.2017 11:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
21.05
09:00
FSFV
Čukarički
0
4
|
21.05.2017 09:00 | FSFV | 0 : 4 | Čukarički |
21.05
10:00
Sloga
Jadar 07 II
3
1
|
21.05.2017 10:00 | Sloga | 3 : 1 | Jadar 07 II |
21.05
11:00
Hajdučica
Banat
1
6
|
21.05.2017 11:00 | Hajdučica | 1 : 6 | Banat |
21.05
10:00
Jedinstvo
Radnički Stobeks
4
0
|
21.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Radnički Stobeks | |||||
21.05
10:00
Podrinje
Antimon
9
0
|
21.05.2017 10:00 | Podrinje | 9 : 0 | Antimon |
21.05
10:00
Pobeda
Polet
1
4
|
21.05.2017 10:00 | Pobeda | 1 : 4 | Polet |
21.05
11:00
Rudar 2001
Rudar (S)
16
0
|
21.05.2017 11:00 | Rudar 2001 | 16 : 0 | Rudar (S) | |||||
21.05
11:00
RSK
Šapine
3
0
|
21.05.2017 11:00 | RSK | 3 : 0 | Šapine |
21.05
11:00
Jedinstvo 1945
Provo
5
6
|
21.05.2017 11:00 | Jedinstvo 1945 | 5 : 6 | Provo | |||||
21.05
11:00
Hajduk
Borac
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Hajduk | 3 : 0 | Borac |
21.05
10:00
Borac
Zuce
2
1
|
21.05.2017 10:00 | Borac | 2 : 1 | Zuce | |||||
21.05
15:30
Lola
Institut
3
3
|
21.05.2017 15:30 | Lola | 3 : 3 | Institut |
21.05
13:00
Banja
Hajduk
3
1
|
21.05.2017 13:00 | Banja | 3 : 1 | Hajduk |
21.05
10:00
Radnički NB
Studentski Grad
4
0
|
21.05.2017 10:00 | Radnički NB | 4 : 0 | Studentski Grad | |||||
21.05
10:00
Radnički
Lokomotiva
1
4
|
21.05.2017 10:00 | Radnički | 1 : 4 | Lokomotiva |
21.05
15:00
Vinca
Sremcica
3
1
|
21.05.2017 15:00 | Vinca | 3 : 1 | Sremcica |
21.05
11:30
Zemun MK
Partizan MK
1
6
|
21.05.2017 11:30 | Zemun MK | 1 : 6 | Partizan MK |
21.05
10:00
Ole MK
Sinđelić MK
3
1
|
21.05.2017 10:00 | Ole MK | 3 : 1 | Sinđelić MK | |||||
21.05
13:00
Beograd 1929 MK
Boleč MK
4
1
|
21.05.2017 13:00 | Beograd 1929 MK | 4 : 1 | Boleč MK |
21.05
10:00
PKB MK
Prva Iskra MK
0
0
|
21.05.2017 10:00 | PKB MK | 0 : 0 | Prva Iskra MK | |||||
21.05
11:00
Obrenovac 1905 MK
Voždovac B MK
3
0
|
21.05.2017 11:00 | Obrenovac 1905 MK | 3 : 0 | Voždovac B MK | |||||
21.05
12:00
Napredak MK
DIF MK
2
0
|
21.05.2017 12:00 | Napredak MK | 2 : 0 | DIF MK | |||||
21.05
13:00
Kolubara MK
OFK Beograd B MK
1
4
|
21.05.2017 13:00 | Kolubara MK | 1 : 4 | OFK Beograd B MK |
21.05
15:30
Radnički NB
Zemun MK
2
2
|
21.05.2017 15:30 | Radnički NB | 2 : 2 | Zemun MK |
21.05
09:00
Teleoptik
Brodarac 1947
0
3
|
21.05.2017 09:00 | Teleoptik | 0 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
21.05
13:00
Zemun
Rad
3
2
|
21.05.2017 13:00 | Zemun | 3 : 2 | Rad |
21.05
Jedinstvo
Sloga
1
1
|
21.05.2017 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga |
21.05
10:00
TSC
Subotica
0
3
|
21.05.2017 10:00 | TSC | 0 : 3 | Subotica |
21.05
10:00
Duboko
Zvezda
7
2
|
21.05.2017 10:00 | Duboko | 7 : 2 | Zvezda |
21.05
10:00
Jedinstvo
Skela
0
3
|
21.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Skela |
21.05
10:00
Rudar
KMF Raška
3
0
|
21.05.2017 10:00 | Rudar | 3 : 0 | KMF Raška |
21.05
Obilić
Sloga
13
1
|
21.05.2017 | Obilić | 13 : 1 | Sloga | |||||
21.05
Kevi
Bačka
0
2
|
21.05.2017 | Kevi | 0 : 2 | Bačka | |||||
21.05
Njerš Ištvan
AFK
6
2
|
21.05.2017 | Njerš Ištvan | 6 : 2 | AFK |
21.05
10:00
Srem
Buducnost
5
1
|
21.05.2017 10:00 | Srem | 5 : 1 | Buducnost |
21.05
12:30
Lepusnica
OLE
1
16
|
21.05.2017 12:30 | Lepusnica | 1 : 16 | OLE | |||||
21.05
11:00
Banja
Postar
2
3
|
21.05.2017 11:00 | Banja | 2 : 3 | Postar |
21.05
11:00
Petlic
Crvena Zvezda MML
1
2
|
21.05.2017 11:00 | Petlic | 1 : 2 | Crvena Zvezda MML | |||||
21.05
16:00
Radnički PDM
Lokomotiva B
3
2
|
21.05.2017 16:00 | Radnički PDM | 3 : 2 | Lokomotiva B |
21.05
10:30
BSK 1925 B
Zmaj 1953
8
0
|
21.05.2017 10:30 | BSK 1925 B | 8 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
21.05
09:00
Forza
IMT
1
3
|
21.05.2017 09:00 | Forza | 1 : 3 | IMT |
21.05
18:00
Metalac
Loznica
32
35
|
21.05.2017 18:00 | Metalac | 32 : 35 | Loznica | |||||
21.05
19:30
Partizan 2
Jedinstvo 1974
36
34
|
21.05.2017 19:30 | Partizan 2 | 36 : 34 | Jedinstvo 1974 | |||||
21.05
18:00
Studentski grad
Sportski Centar Voždovac 2012
21
24
|
21.05.2017 18:00 | Studentski grad | 21 : 24 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
21.05
19:30
Mačva
Novi Beograd
29
27
|
21.05.2017 19:30 | Mačva | 29 : 27 | Novi Beograd | |||||
21.05
17:00
Radnički
PKB
23
28
|
21.05.2017 17:00 | Radnički | 23 : 28 | PKB | |||||
21.05
18:00
Sloga
Rekreativo
27
23
|
21.05.2017 18:00 | Sloga | 27 : 23 | Rekreativo |
21.05
18:30
Arilje
Metalac
25
35
|
21.05.2017 18:30 | Arilje | 25 : 35 | Metalac |
21.05
19:30
Beograd
Lazarevac
33
37
|
21.05.2017 19:30 | Beograd | 33 : 37 | Lazarevac |
21.05
18:00
Majdanpek
Rtanj
34
35
|
21.05.2017 18:00 | Majdanpek | 34 : 35 | Rtanj | |||||
21.05
18:30
Bor 2
Paraćin
31
40
|
21.05.2017 18:30 | Bor 2 | 31 : 40 | Paraćin |
21.05
Pirot
Morava 84
33
27
|
21.05.2017 | Pirot | 33 : 27 | Morava 84 |
21.05
17:00
Sloga
Pobednik
24
32
|
21.05.2017 17:00 | Sloga | 24 : 32 | Pobednik | |||||
21.05
18:00
Omladinac
Užice
40
28
|
21.05.2017 18:00 | Omladinac | 40 : 28 | Užice |
21.05
13:30
Jedinstvo
Vojvoda Stepa
27
35
|
21.05.2017 13:30 | Jedinstvo | 27 : 35 | Vojvoda Stepa | |||||
21.05
15:00
Radnički
Zrenjanin
26
29
|
21.05.2017 15:00 | Radnički | 26 : 29 | Zrenjanin | |||||
21.05
16:00
Naftagas
Obilić
40
24
|
21.05.2017 16:00 | Naftagas | 40 : 24 | Obilić |
21.05
18:30
Crepaja
Omladinac (D)
23
29
|
21.05.2017 18:30 | Crepaja | 23 : 29 | Omladinac (D) | |||||
21.05
16:30
Omladinac (I)
Glogonj
50
26
|
21.05.2017 16:30 | Omladinac (I) | 50 : 26 | Glogonj |
21.05
18:00
Požarevac
Jugović
28
27
|
21.05.2017 18:00 | Požarevac | 28 : 27 | Jugović | |||||
21.05
18:00
Metaloplastika
Rudar
31
30
|
21.05.2017 18:00 | Metaloplastika | 31 : 30 | Rudar |
21.05
19:00
Radnički
Rudar
33
26
|
21.05.2017 19:00 | Radnički | 33 : 26 | Rudar | |||||
21.05
20:00
Grand Zvezda
ORK Loznica
29
29
|
21.05.2017 20:00 | Grand Zvezda | 29 : 29 | ORK Loznica |
21.05
19:00
Rtanj
Jastrebac
27
39
|
21.05.2017 19:00 | Rtanj | 27 : 39 | Jastrebac | |||||
21.05
17:30
Topličanin
Žitorađa
19
24
|
21.05.2017 17:30 | Topličanin | 19 : 24 | Žitorađa | |||||
21.05
19:00
Mladost
Radnički
31
31
|
21.05.2017 19:00 | Mladost | 31 : 31 | Radnički |
21.05
20:30
Čačak
Metalac AD
21
27
|
21.05.2017 20:30 | Čačak | 21 : 27 | Metalac AD |
21.05
19:00
Radnički
Temerin
27
36
|
21.05.2017 19:00 | Radnički | 27 : 36 | Temerin | |||||
21.05
19:00
Spartak
Laki
33
28
|
21.05.2017 19:00 | Spartak | 33 : 28 | Laki | |||||
21.05
19:15
Ravangrad
Mladost
31
23
|
21.05.2017 19:15 | Ravangrad | 31 : 23 | Mladost | |||||
21.05
19:00
Halas Jožef
Sloven
18
26
|
21.05.2017 19:00 | Halas Jožef | 18 : 26 | Sloven | |||||
21.05
15:00
Srem
Partizan
43
33
|
21.05.2017 15:00 | Srem | 43 : 33 | Partizan |
21.05
14:00
Apatin
Klenak 09
44
30
|
21.05.2017 14:00 | Apatin | 44 : 30 | Klenak 09 |
21.05
Hajduk Veljko
Vlasotince
22
31
|
21.05.2017 | Hajduk Veljko | 22 : 31 | Vlasotince |
21.05
17:00
Gradnulica
Obilić
49
12
|
21.05.2017 17:00 | Gradnulica | 49 : 12 | Obilić |
21.05
18:30
Naisa
Bekament Bukovička Banja
30
33
|
21.05.2017 18:30 | Naisa | 30 : 33 | Bekament Bukovička Banja |
21.05
17:00
Mladi radnik
Minaqua Vojvodina
31
30
|
21.05.2017 17:00 | Mladi radnik | 31 : 30 | Minaqua Vojvodina | |||||
21.05
20:00
Požarevac
Mladost (NP)
13
26
|
21.05.2017 20:00 | Požarevac | 13 : 26 | Mladost (NP) |
21.05
17:00
RK Dinamo 1954
RK Vojvodina/Petrovgrad
26
43
|
21.05.2017 17:00 | RK Dinamo 1954 | 26 : 43 | RK Vojvodina/Petrovgrad | |||||
21.05
17:00
GRK Vrsac
RK Loznica
53
5
|
21.05.2017 17:00 | GRK Vrsac | 53 : 5 | RK Loznica |
21.05
16:00
Wild Boars Kragujevac
Sirmium Legionaries SM
63
7
|
21.05.2017 16:00 | Wild Boars Kragujevac | 63 : 7 | Sirmium Legionaries SM |
21.05
17:00
Pastuvi Požarevac
Angel Warriors Čačak
9
30
|
21.05.2017 17:00 | Pastuvi Požarevac | 9 : 30 | Angel Warriors Čačak |