XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 379 utakmica za dan
Subota, 19 Maj 2018

Fudbal

19.05.2018 20:00 Crvena Zvezda 5 : 1 Voždovac
19.05.2018 17:00 Teleoptik 2 : 1 Radnički (P)
19.05.2018 17:00 Novi Pazar 1 : 1 Bežanija
19.05.2018 17:00 Sinđelić 1 : 3 Dinamo
19.05.2018 17:00 Jagodina 1 : 1 Budućnost
19.05.2018 17:00 Zlatibor 4 : 0 Loznica
19.05.2018 17:00 Šumadija 1903 1 : 2 Železničar
19.05.2018 17:00 Sloga (P) 2 : 1 Polet
19.05.2018 17:00 Budućnost Krušik 2014 4 : 2 Šumadija (A)
19.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac 2 : 2 Karađorđe
19.05.2018 17:00 Mokra Gora 2 : 2 Smederevo 1924
19.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Jedinstvo (Ub)
19.05.2018 17:00 OFK Sinđelić 2 : 1 Rtanj
19.05.2018 17:00 Trstenik PPT 1 : 0 Car Konstantin
19.05.2018 17:00 Ozren 2 : 2 Trajal
19.05.2018 17:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Jedinstvo (B)
19.05.2018 17:00 Timok 1 : 2 Moravac Orion
19.05.2018 17:00 Dunav 2 : 0 Radnički (S)
19.05.2018 16:30 Bratstvo 1946 3 : 0 Dinamo 1945
19.05.2018 16:30 Bečej 1918 2 : 1 Crvena zvezda (NS)
19.05.2018 16:30 Odžaci 1 : 1 Mladost (BJ)
19.05.2018 16:30 Cement 2 : 1 Borac (S)
19.05.2018 16:30 Omladinac (NB) 0 : 0 Radnički (NP)
19.05.2018 16:30 Radnički (ZR) 8 : 1 Radnički (Š)
19.05.2018 16:30 Bačka 1901 0 : 0 Dunav
19.05.2018 16:30 Radnički (SM) 2 : 0 Železničar
19.05.2018 16:30 Sopot 5 : 2 Prva Iskra
19.05.2018 16:30 Lokomotiva 2 : 2 BSK Borča
19.05.2018 16:30 Kolubara 2 : 1 Stepojevac Vaga
19.05.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 5 : 2 BSK Batajnica
19.05.2018 16:30 OFK Beograd 1 : 1 Radnički (NB)
19.05.2018 16:30 Radnički (O) 2 : 1 IMT
19.05.2018 17:00 Sloga (K) 2 : 2 Sušica
19.05.2018 17:00 Goč 0 : 1 Orlovac
19.05.2018 17:00 Gruža 0 : 2 Homoljac
19.05.2018 17:00 Rudar 2001 0 : 1 VGSK
19.05.2018 17:00 Ribnica 0 : 2 Borac
19.05.2018 17:00 Sevojno 3 : 0 Sovljak
19.05.2018 17:00 Nebeski Andjeli 3 : 1 Pusta Reka
19.05.2018 17:00 Sloga (L) 1 : 0 Balkanski
19.05.2018 17:00 Vranjska Banja 2 : 1 Pčinja
19.05.2018 17:00 Đerdap 2 : 1 Rudar Alpos
19.05.2018 17:00 BSK 1 : 4 Svrljig
19.05.2018 17:00 OFK Topličanin 7 : 0 Levač
19.05.2018 17:00 Morava 1918 2 : 1 OFK Kosanica
19.05.2018 17:00 Sloga (D) 5 : 0 Poljoprivrednik
19.05.2018 16:30 OFK Vršac 7 : 1 Polet
19.05.2018 16:30 Kikinda 1909 3 : 1 Mladost (O)
19.05.2018 16:30 Begej 1 : 0 Radnički (S)
19.05.2018 16:30 Sloboda (NK) 4 : 2 Radnički (K)
19.05.2018 16:30 Proleter 0 : 4 Kozara
19.05.2018 16:30 Sloga 2 : 0 Jedinstvo (BK)
19.05.2018 16:30 Hajduk (Č) 4 : 3 Sloga (T)
19.05.2018 16:30 OFK Slavija 1 : 3 Jedinstvo (SP)
19.05.2018 16:30 Polet (K) 2 : 3 Tekstilac
19.05.2018 16:30 Mladost Apa 1 : 0 Radnički (S)
19.05.2018 16:30 Srbobran 4 : 0 Sloga (Č)
19.05.2018 11:00 Rakovica 1 : 0 Napredak
19.05.2018 16:30 Crvena Zvezda 1 : 0 Brodarac
19.05.2018 16:30 Milutinac 0 : 3 Zvezdara
19.05.2018 17:00 Mladost (L) 6 : 0 Bilećanin
19.05.2018 17:00 Naftagas (E) 5 : 0 Naftagas (B)
19.05.2018 17:30 OFK Tekstilac 0 : 3 OFK Batinac
19.05.2018 17:30 Dunav 1 : 1 Jugoslavija
19.05.2018 17:30 Partizan (U) 3 : 0 Sloga (BNS)
19.05.2018 17:00 1. Maj Ruma 1 : 2 Sloven
19.05.2018 17:00 Rudar 11 : 0 Jadran
19.05.2018 17:00 Crvenka 0 : 0 Krila Krajine
19.05.2018 17:00 Vojvodina 4 : 2 ŽAK
19.05.2018 17:00 Stanišić 3 : 0 Mladost (K)
19.05.2018 17:00 Njegoš 3 : 0 Napredak
19.05.2018 17:00 Bajša 0 : 1 OFK Vrbas
19.05.2018 17:00 Obilić 1 : 0 Senta
19.05.2018 17:00 Rudna Glava 2 : 0 BSK
19.05.2018 17:00 Zlot 1 : 1 Polom
19.05.2018 17:00 Poreč 4 : 1 Krivelj
19.05.2018 16:30 Mladenovac 2 : 0 Šumadija
19.05.2018 17:30 Sindjelić 2 : 3 Mladi Borac
19.05.2018 17:30 Jevremovac 4 : 3 Jedinstvo (ŠT)
19.05.2018 16:30 Slatina 0 : 5 Parmenac
19.05.2018 17:00 Blagotin 1 : 2 Juhor
19.05.2018 17:00 Jedinstvo (Lj) 1 : 0 Sloga (B)
19.05.2018 17:00 Polet (SD) 2 : 1 Napredak 1936
19.05.2018 17:00 Đerdap 3 : 0 Železničar
19.05.2018 17:00 Zvezda 2 : 1 Gnjilan
19.05.2018 17:00 Senjak 0 : 2 Rajko Mitić
19.05.2018 17:00 Vladimir Durković 2 : 0 Zadrugar
19.05.2018 17:00 Rudar 0 : 1 Granit
19.05.2018 17:00 Crnokosa 2 : 2 Omladinac
19.05.2018 17:00 Zlatar 4 : 1 Prvi partizan
19.05.2018 17:00 Radnik 2 : 0 OFK Jabučje
19.05.2018 17:00 Junior Novo Naselje 1 : 3 Banjani
19.05.2018 17:00 Jedinstvo 3 : 1 Ćava
19.05.2018 17:00 Sloga (D) 4 : 3 Mladost
19.05.2018 17:00 Palilula 8 : 7 Radnički 1947
19.05.2018 17:00 Palilulac 3 : 4 Sloboda
19.05.2018 17:00 AZ Borac 2014 : Proleter (M)
19.05.2018 17:30 Mladost 3 : 0 Vinogradar
19.05.2018 17:30 OFK Futog 0 : 3 TSK
19.05.2018 17:30 Omladinac 5 : 2 Veternik
19.05.2018 17:30 Midžor 5 : 2 Rudar (VČ)
19.05.2018 17:00 Kaćuša 0 : 3 Partizanski put
19.05.2018 17:00 Svetlost Badnjevac 5 : 2 NS Tatko
19.05.2018 16:30 Mladost (S) 1 : 1 Ternoci
19.05.2018 16:30 OFK Alakince 2 : 4 BSK Bujanovac
19.05.2018 15:00 Morava 0 : 3 Sloga
19.05.2018 16:00 Brezovica 1 : 0 Gracko
19.05.2018 17:30 Rudar (St) 2 : 1 Moravac
19.05.2018 17:30 Beljanica 3 : 0 Omladinski
19.05.2018 13:00 Dedinje 0 : 3 Mladi Proleter
19.05.2018 16:30 Zaklopača 1 : 3 Crvenka
19.05.2018 17:30 OFK Šabac 3 : 2 Sloga
19.05.2018 17:30 Torpedo 1924 7 : 5 Budućnost (PD)
19.05.2018 17:00 Rubribreza 4 : 0 Gunjevac
19.05.2018 17:00 Crvena Jabuka 0 : 0 OFK Paljuvi
19.05.2018 17:00 Kalenić 0 : 0 Polet (DL)
19.05.2018 17:00 Milenko Pavlović 0 : 1 Jadar 2013
19.05.2018 Delija 10 : 0 Roham
19.05.2018 17:00 Bratstvo 1975 3 : 0 Vinogradi DB
19.05.2018 17:00 OFK Rutevac 1908 0 : 2 Polet (R)
19.05.2018 17:00 Borac 2 : 2 OFK Napredak 1929
19.05.2018 17:00 Jedinstvo (B) 0 : 2 Jastrebac
19.05.2018 17:00 OFK Sloga 3 : 0 OFK Draževac
19.05.2018 17:00 Škriljac 7 : 1 Gredetin
19.05.2018 17:00 Rastina 1918 1 : 7 Omladinac (D)
19.05.2018 17:00 Polet 0 : 1 Kordun
19.05.2018 17:00 Žitkovica 2017 1 : 4 Dizel
19.05.2018 17:00 Polet (V) 4 : 1 Desine
19.05.2018 17:00 Jasenovac 4 : 3 Rade Milošević
19.05.2018 17:00 Čoka 1 : 2 Slavija
19.05.2018 17:00 Tornjoš 5 : 0 AFK
19.05.2018 16:30 Sloboda 1 : 8 Vojvodina
19.05.2018 17:00 Nišavac 2 : 8 Napredak
19.05.2018 17:00 Mladost 2 : 3 Jerma
19.05.2018 17:00 Sloboda 6 : 0 Pobeda
19.05.2018 Bjelica 6 : 1 Gradina
19.05.2018 17:00 Sloga (B) 7 : 0 Partizan (BB)
19.05.2018 17:00 Omladinac (V) 3 : 0 Veteran 2015
19.05.2018 17:00 Kladušnica 6 : 4 Pontes
19.05.2018 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Mladost 1948
19.05.2018 17:00 Jasenica 1 : 4 Bresje Superior
19.05.2018 17:00 Mladost 6 : 1 Jedinstvo
19.05.2018 17:00 Bukovik 4 : 3 Rtanj
19.05.2018 17:00 Miloševo 0 : 3 Graničar
19.05.2018 17:00 Urovica 1 : 2 Slatina
19.05.2018 17:00 Polet 3 : 1 OFK Tamnič
19.05.2018 17:00 OFK Sikole 5 : 4 Malajnica
19.05.2018 17:00 Bukovica 5 : 1 Žabare
19.05.2018 17:00 Jedinstvo 1936 3 : 0 Konjuh
19.05.2018 17:00 Kastrum 8 : 0 Nacional
19.05.2018 17:00 Velika Jasikova 3 : 0 Grlište
19.05.2018 16:30 Badljevica 5 : 2 Kolarac
19.05.2018 Mladost :
19.05.2018 KSK Konak 1926 0 : 5 Proleter
19.05.2018 Sloga 1 : 0 Tisa 1933
19.05.2018 Borac 10 : 3 Partizan
19.05.2018 17:00 Mladost 2013 3 : 5 Mrovska
19.05.2018 17:00 Sparta 4 : 1 Petrovac 74
19.05.2018 17:00 Belpos 5 : 3 Polet
19.05.2018 17:30 Radnički 11 : 2 Radnik
19.05.2018 16:30 Sloboda 5 : 0 Napredak
19.05.2018 16:30 Navalin 6 : 1 Gornje Sinkovce
19.05.2018 16:30 Nomanica 1 : 3 Atletiko
19.05.2018 16:30 Todorovce 5 : 0 Veternica
19.05.2018 16:30 Veliko Trnjane 3 : 0 Gornje Krajince
19.05.2018 17:00 Zvizdar 2012 4 : 0 Murgaš 2012
19.05.2018 17:30 Dobra Voda 1 : 1 Mladost
19.05.2018 17:30 Viner DSV 3 : 0 Zelenika
19.05.2018 17:30 Resavac 0 : 4 Orlovi
19.05.2018 17:00 Beli Orao 4 : 2 Vojvoda Milenko
19.05.2018 17:30 Mladost 3 : 0 Graničar
19.05.2018 17:30 Gaj 3 : 0 Solunac
19.05.2018 17:30 Crvena zvezda 1 : 2 Naša Krajina
19.05.2018 17:00 Usije 0 : 3 Polet
19.05.2018 17:00 Vukan 2 : 2 Napredak
19.05.2018 17:30 Proleter 0 : 7 Pobednik
19.05.2018 17:30 Vukićevica 3 : 4 Skela
19.05.2018 17:00 Radnik 4 : 0 Burovac
19.05.2018 17:00 Soko 5 : 1 Dobrnje
19.05.2018 17:00 Mladost 1 : 2 Jedinstvo
19.05.2018 17:00 Borac 1939 1 : 0 Kotlenik
19.05.2018 17:00 Sloga 5 : 1 Bečevica
19.05.2018 17:00 Vinogradar 2 : 1 Borjak 2013
19.05.2018 17:00 Stara Čaršija 3 : 0 Omladinac
19.05.2018 17:00 Omladinac 0 : 5 Mladost
19.05.2018 17:00 Kamenorezac 76 3 : 0 Stevka Božurevka
19.05.2018 17:00 Rujišnik 3 : 1 Topoljak
19.05.2018 17:00 Sport 3 : 0 KFK Kula
19.05.2018 17:30 Sloga 3 : 0 Budućnost
19.05.2018 Goša 5 : 2 Dragovo
19.05.2018 Prosvetar 0 : 1 Povratak otpisanih
19.05.2018 Blagotin 4 : 0 Polet
19.05.2018 17:00 Pobeda 1953 4 : 0 Borac
19.05.2018 17:00 OFK Homolje 7 : 3 Budućnost
19.05.2018 16:30 Šumadija : Mladost (K)
19.05.2018 17:00 Obilić 1 : 3 Župski biseri
19.05.2018 17:00 Mladost : Baštovan
19.05.2018 17:00 Garevina 7 : 2 Ratajac
19.05.2018 17:30 Zablaće 4 : 0 Mladost
19.05.2018 17:30 PSS-192 3 : 1 OFK Dragoševac
19.05.2018 17:30 Iskra 0 : 0 Rudar
19.05.2018 17:30 Kom 2 : 3 Budućnost
19.05.2018 17:30 Mladost 1 : 1 OFK Petrovac
19.05.2018 17:30 Sutjeska 2 : 0 Dečić
19.05.2018 17:30 Zeta 1 : 2 Grbalj
19.05.2018 17:00 Željezničar 2 : 1 Sarajevo
19.05.2018 17:00 Vitez 1 : 2 GOŠK
19.05.2018 17:00 Borac 2 : 0 Sloboda
19.05.2018 17:00 Mladost 0 : 3 Čelik
19.05.2018 17:30 Tekstilac Kort 1 : 2 Rudar
19.05.2018 17:30 Podrinje 0 : 0 Drina
19.05.2018 17:30 Slavija 0 : 3 Zvijezda 09
19.05.2018 17:30 Kozara 1 : 1 Napredak
19.05.2018 17:30 Sloboda 1 : 1 Sloga
19.05.2018 13:00 Celta Vigo 4 : 2 Levante
19.05.2018 18:30 Sevilla 1 : 0 Alavés
19.05.2018 18:30 Málaga 0 : 1 Getafe
19.05.2018 18:30 Las Palmas 1 : 2 Girona
19.05.2018 16:15 Leganés 3 : 2 Real Betis
19.05.2018 20:45 Villarreal 2 : 2 Real Madrid
19.05.2018 15:00 Juventus 2 : 1 Verona
19.05.2018 21:00 Caen 0 : 0 PSG
19.05.2018 21:00 Dijon 2 : 1 Angers
19.05.2018 21:00 Lyon 3 : 2 Nice
19.05.2018 21:00 Marseille 2 : 1 Amiens SC
19.05.2018 21:00 Metz 0 : 4 Bordeaux
19.05.2018 21:00 Nantes 1 : 0 Strasbourg
19.05.2018 21:00 Rennes 1 : 1 Montpellier
19.05.2018 21:00 Saint-Étienne 5 : 0 Lille
19.05.2018 21:00 Toulouse 2 : 1 Guingamp
19.05.2018 21:00 Troyes 0 : 3 Monaco
19.05.2018 17:30 Čukarički 5 : 1 Radnički (P)
19.05.2018 11:00 Napredak 0 : 2 Crvena zvezda
19.05.2018 17:00 Radnički (N) 0 : 1 Brodarac
19.05.2018 13:00 Vojvodina 5 : 0 Radnički 1923
19.05.2018 08:45 IM Rakovica 2 : 6 011
19.05.2018 10:00 Brodarac 2 1 : 1 Bežanija
19.05.2018 10:00 Grafičar 0 : 1 Radnički (NB)
19.05.2018 11:00 BSK Borča 1 : 2 Sindjelć
19.05.2018 09:00 Lokomotiva 3 : 0 Studentski Grad
19.05.2018 17:00 Proleter Mihajlovac 4 : 0 Mladi borac
19.05.2018 17:00 Mladi radnik 1926 8 : 0 Mladi radnik 1940
19.05.2018 17:00 Šumadija (A) 4 : 1 Karadjordje
19.05.2018 17:00 Jasenica 2017 6 : 1 Morava (VP)
19.05.2018 17:00 Smederevo 1924 0 : 3 Proleter 1947
19.05.2018 10:00 Trudbenik 3 : 3 Omladinac
19.05.2018 10:00 Zmaj 1953 7 : 4 Žarkovo
19.05.2018 15:00 Vinča 5 : 5 Balkan
19.05.2018 10:30 Poštar 1930 1 : 2 Srem
19.05.2018 13:00 Budućnost 3 : 0 Avala
19.05.2018 13:30 Beograd 1929 3 : 0 Stepojevac Vaga
19.05.2018 16:30 Minel 3 : 3 Šumadinac
19.05.2018 14:00 IMT 1 : 3 Brodarac MK
19.05.2018 09:00 Rad MK 9 : 0 Crvena zvezda MML MK
19.05.2018 10:00 Borac MK 3 : 0 Voždovac MK
19.05.2018 17:00 Budućnost 3 : 0 Napredak
19.05.2018 15:00 Čukarički 4 : 0 Novi Pazar
19.05.2018 11:00 Jagodina 0 : 2 Crvena zvezda
19.05.2018 15:00 Radnički (N) 0 : 0 Brodarac
19.05.2018 13:00 Kiker 3 : 0 Zemun
19.05.2018 11:00 Teleoptik 1 : 0 Voždovac
19.05.2018 11:00 Dinamo 1945 3 : 2 TSC
19.05.2018 10:00 Vojvodina 1 : 1 Radnički (Z)
19.05.2018 09:30 Spartak 1 : 2 Borac (NS)
19.05.2018 09:00 Radnički (O) 3 : 2 Internacional
19.05.2018 09:00 BSK 1925 0 : 3 Radnički (NB)
19.05.2018 13:00 Borča 1 : 2 Kolubara
19.05.2018 11:00 Rad 8 : 0 IMT
19.05.2018 13:30 Grafičar 5 : 3 Mladenovac
19.05.2018 10:00 Palilulac 0 : 4 DIF
19.05.2018 15:00 GSP Polet 0 : 2 OLE
19.05.2018 17:00 Radnik 6 : 0 Crvena zvezda
19.05.2018 17:00 Pobeda 3 : 3 Morava
19.05.2018 12:00 Tutin 1 : 0 Apolon
19.05.2018 13:00 Radnički 1923 6 : 0 Sloga
19.05.2018 17:00 Slavija 1 : 2 Jošanica
19.05.2018 AS 8 : 0 OFK Ras
19.05.2018 16:30 Rudar 1 : 4 Sport Klub 99
19.05.2018 Cer 0 : 5 Podrinje
19.05.2018 12:30 Brodarac B MK 1 : 4 OFK Beograd B MK
19.05.2018 11:30 Voždovac B MK 4 : 2 Obrenovac 1905 MK
19.05.2018 14:00 Kosmaj MK 3 : 2 Sremčica MK
19.05.2018 20:15 OFK Beograd MK 2 : 0 Rad V MK
19.05.2018 15:30 Radnički NB MK 2 : 0 Studenski grad MK
19.05.2018 16:00 Crvena zvezda MK 3 : 0 Rad MK
19.05.2018 12:00 ŽAK 1 : 2 Kikinda 1909
19.05.2018 12:00 Železničar (P) 2 : 1 OFK Vršac
19.05.2018 12:00 Inđija 4 : 3 RFK NS 1921
19.05.2018 12:00 Hajduk Junior 1 : 3 Radnički (S)
19.05.2018 09:00 Vojvodina 3 : 0 Radnički (Z)
19.05.2018 12:30 Spartak 0 : 2 Petar Puača
19.05.2018 13:00 Rad 0 : 1 Partizan
19.05.2018 11:30 BSK 1925 0 : 4 Kolubara
19.05.2018 11:00 Zemun 1 : 13 Crvena zvezda
19.05.2018 14:00 Voždovac 2 : 1 Teleoptik
19.05.2018 10:00 OFK Beograd 1 : 1 Brodarac
19.05.2018 20:00 011 2 : 2 Čukarički
19.05.2018 10:00 Čukarički MK 5 : 0 011 MK
19.05.2018 12:00 Radnički (O) MK 4 : 3 DIF MK
19.05.2018 12:45 OFK Beograd MK 1 : 1 Voždovac MK
19.05.2018 09:00 Crvena zvezda MK 3 : 1 Zemun MK
19.05.2018 13:00 Radnički (NB) MK 4 : 3 Internacional MK
19.05.2018 15:00 BSK Borča MK 0 : 2 Partizan MK
19.05.2018 Obilić 2 : 5 Udarnik
19.05.2018 Budućnost 2 : 2 Napredak
19.05.2018 12:00 Soko 2015 6 : 2 AF Djokić
19.05.2018 13:00 DIF 6 : 0 Balkan
19.05.2018 11:30 Vinča 1 : 0 Palilulac
19.05.2018 11:00 Beograd 1929 1 : 8 Sopot
19.05.2018 09:00 Voždovac MK 3 : 2 Studentski Grad MK
19.05.2018 15:00 Rad MK 3 : 1 Radnički PDM MK
19.05.2018 09:00 Arena Su 0 : 0 Radnički 1905
19.05.2018 10:00 Tavankut 6 : 3 Preporod
19.05.2018 10:00 Banat (I) 4 : 9 Proleter
19.05.2018 Belo Polje 4 : 3 Duboko
19.05.2018 09:00 IMT 1 : 3 Novi Beograd
19.05.2018 10:00 Bežanija 3 : 0 Graficar
19.05.2018 13:00 Postar 1930 0 : 2 Hajduk
19.05.2018 09:00 Žarkovo MK 1 : 0 Radnički B MK
19.05.2018 13:00 BASK MK 3 : 1 Zemun B MK
19.05.2018 09:00 Trijumf MK 1 : 7 Crvena zvezda MML MK
19.05.2018 14:00 Jedinstvo MK 0 : 2 Srem MK
19.05.2018 10:00 Zvižd : Rudar 2001
19.05.2018 11:00 Borac : Kostolac 2008
19.05.2018 10:00 ŽAK 3 : 0 Kikinda 1909
19.05.2018 10:00 Železničar (P) 6 : 2 OFK Vršac
19.05.2018 10:00 Proleter 2006 1 : 3 Bečkerek 023
19.05.2018 10:00 Hajduk Junior 2 : 2 TSC
19.05.2018 10:00 Tekstilac 2 : 1 CFK
19.05.2018 10:00 Inđija 3 : 1 RFK NS1921
19.05.2018 10:00 Index 2 : 0 Radnički (SM)
19.05.2018 11:00 Srem (SM) 2 : 2 Prof. Bolesnikov
19.05.2018 09:00 Teleoptik 4 : 2 OFK Beograd
19.05.2018 14:00 BSK 1925 2 : 0 Kolubara
19.05.2018 09:00 BSK Borča 2 : 2 Sindjelić
19.05.2018 09:30 Zemun 0 : 1 OLE
19.05.2018 11:00 Arena SU 8 : 1 Subotica
19.05.2018 15:00 IMT 0 : 2 Crveni orao
19.05.2018 12:30 Bežanija 6 : 3 Fer Plej 06
19.05.2018 09:00 Atakante 2 : 2 Crvenka
19.05.2018 11:00 Karioke 1 : 0 Napredak
19.05.2018 12:00 Lokomotiva 6 : 0 Nord Star
19.05.2018 10:30 Kormoran 0 : 5 Lokomotiva
19.05.2018 10:00 Vrčin 2 : 1 Crvena zvezda MML
19.05.2018 09:00 Vinča 1 : 6 Boleč
19.05.2018 12:00 Varga 4 : 1 Grafičar
19.05.2018 Obrenovac 1905 9 : 0 Posavac Tisma
19.05.2018 Zabrezje 0 : 3 Radnički
19.05.2018 Sloga 0 : 3 Posavina
19.05.2018 Zvezda 4 : 1 Partizan

Rukomet

19.05.2018 20:00 Mladost (V) 31 : 32 Crvena zvezda
19.05.2018 18:00 Sivac 69 23 : 32 Jabuka
19.05.2018 18:00 Mladost TSK 21 : 22 Apatin
19.05.2018 18:00 Smederevo 26 : 25 Metaloplastika 2
19.05.2018 17:30 Rekreativo 25 : 21 PKB
19.05.2018 19:00 Radnički 25 : 29 Žitorađa
19.05.2018 19:00 Aleksinac 53 : 31 Jastrebac
19.05.2018 20:30 Rtanj 34 : 27 ORK Bor
19.05.2018 19:00 PIK Prigrevica 24 : 31 Radnički 1958
19.05.2018 19:30 ORK Pančevo 36 : 33 Budućnost
19.05.2018 20:00 Slavija 36 : 20 Metalac
19.05.2018 20:00 Vojvoda Stepa 26 : 28 Nova Pazova 1957
19.05.2018 19:00 Arif Knjaz 1957 35 : 33 Rembas
19.05.2018 18:30 Mladost 1949 29 : 19 Majdanpek
19.05.2018 19:00 Radnički 1964 29 : 21 Priboj
19.05.2018 19:00 Vranje 1957 40 : 41 Novi Pazar
19.05.2018 19:00 Zlatar 31 : 32 Topličanin
19.05.2018 18:00 Unirea 19 : 23 Crepaja
19.05.2018 18:00 Dolovo 40 : 17 Glogonj
19.05.2018 17:00 Beočin 21 : 32 Vojka
19.05.2018 19:00 Topličanin 36 : 21 Radnički
19.05.2018 16:00 Vranje 24 : 28 Đerdap
19.05.2018 14:00 Crvena Zvezda : Singidunum

Vaterpolo

19.05.2018 Nais 6 : 7 Šabac
19.05.2018 BVK Crvena zvezda 18 : 4 Valjevo Gorenje
19.05.2018 Vojvodina 8 : 12 Partizan

Futsal

19.05.2018 21:00 FON 4 : 5 Ekonomac
19.05.2018 19:00 Tango 2 : 3 Bečej 2003

Američki fudbal

19.05.2018 17:00 Black Hornets 57 : 0 Mammoths Kikinda
miroslavpfc miroslavpfc i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Milan C. Milan C. i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
POČEO LETNJI PRELAZNI ROK ZA IGRAČE Fudbalski savez Beograda obaveštava sve klubove sa svoje teritorije da je u ponedeljak 18. juna 2018. godine počeo Letnji prelazni rok za igrače. Ovaj prelazni rok trajaće do petka 31. avgusta 2018. godine. U tom periodu fudbaleri i fudbalerke koji žele da promene klub mogu to uraditi ukoliko poseduju za to neophodnu dokumentaciju. KLUBOVI POSEBNO TREBA DA OBRATE PAŽNJU NA REGISTRACIONI PRAVILNIK KAO I NA TO DA SE SVA NEOPHODNA DOKUMENTA ZA REGISTRACIJU IGRAČA ČITKO I PRAVILNO POPUNE.
Baraž za zonu Zapad druga utakmica Juhor(Obrež) - Dobrič (Pejkovac) 8:1
Rista Rista i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
jeromerothen jeromerothen i još 1 korisnika su tipovali utakmicu