XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 157 utakmica za dan
Sreda, 16 Maj 2018

Fudbal

16.05.2018 17:00 Rtanj 1 : 2 Radnički (S)
16.05.2018 17:00 Budućnost (P) 0 : 0 Dunav
16.05.2018 17:00 Moravac Orion 2 : 0 Tabane 1970
16.05.2018 17:00 Jedinstvo (B) 2 : 0 Timok
16.05.2018 17:00 Pukovac 2 : 1 Jedinstvo (P)
16.05.2018 17:00 Trajal 3 : 0 Radan
16.05.2018 17:00 Car Konstantin 3 : 0 Ozren
16.05.2018 17:00 OFK Sinđelić 2 : 2 Trstenik PPT
16.05.2018 16:30 Železničar 0 : 1 Bratstvo 1946
16.05.2018 16:30 Dunav 1 : 3 Radnički (SM)
16.05.2018 16:30 Radnički (Š) 0 : 1 Bačka 1901
16.05.2018 16:30 Radnički (NP) 5 : 2 Radnički (ZR)
16.05.2018 16:30 Borac (S) 0 : 1 Omladinac (NB)
16.05.2018 16:30 Mladost (BJ) 0 : 4 Cement
16.05.2018 16:30 Crvena zvezda (NS) 3 : 1 Odžaci
16.05.2018 16:30 Dinamo 1945 0 : 1 Bečej 1918
16.05.2018 16:30 IMT 2 : 0 Sopot
16.05.2018 16:30 Radnički (NB) 1 : 1 Radnički (O)
16.05.2018 16:30 BSK Batajnica 0 : 5 OFK Beograd
16.05.2018 16:30 Stepojevac Vaga 4 : 1 GSP Polet Dorćol
16.05.2018 16:30 Žarkovo 3 : 2 Kolubara
16.05.2018 16:30 BSK Borča 1 : 3 Grafičar
16.05.2018 16:30 BASK 0 : 0 Lokomotiva
16.05.2018 16:30 Prva Iskra 4 : 3 Jedinstvo
16.05.2018 17:00 Budućnost (O) 0 : 0 Tanasko Rajić
16.05.2018 17:00 Morava (VH) 4 : 0 OFK Brzi Brod
16.05.2018 17:00 Pčinja 0 : 1 Vlasina
16.05.2018 17:00 GFK Dubočica 4 : 0 Vranjska Banja
16.05.2018 17:00 Balkanski 5 : 2 Jablanica
16.05.2018 17:00 Lužnica 2 : 4 Sloga (L)
16.05.2018 17:00 Pusta Reka 1 : 0 OFK Niš
16.05.2018 13:00 Polet 1980 1 : 0 Nebeski Andjeli
16.05.2018 17:00 Rudar Alpos 1 : 2 Brodoremont
16.05.2018 17:00 Kablovi 2 : 0 Hajduk Veljko
16.05.2018 17:00 Svrljig 3 : 3 Timočanin
16.05.2018 17:00 Šarbanovac 1 : 2 BSK
16.05.2018 17:00 Malošište 1 : 3 Bukovik
16.05.2018 17:00 Zaplanjac 1 : 0 Moravica
16.05.2018 17:00 Naša krila 3 : 0 Sloga
16.05.2018 17:00 Đerdap 0 : 1 Majdanpek
16.05.2018 17:00 Jastrebac 1 : 2 OFK Lugomir
16.05.2018 17:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Napredak
16.05.2018 17:00 Kopaonik 0 : 1 Sloga (D)
16.05.2018 17:00 OFK Kosanica 3 : 0 Bošnjane
16.05.2018 17:00 SFS Borac 6 : 1 Morava 1918
16.05.2018 17:00 Župa 3 : 0 Žitorađa
16.05.2018 17:00 Levač 2 : 0 Jedinstvo
16.05.2018 17:00 Sloga (Ć) 0 : 8 OFK Topličanin
16.05.2018 16:30 Vojvodina 1928 2 : 3 OFK Vršac
16.05.2018 16:30 Jedinstvo (BK) 4 : 0 ŽAK
16.05.2018 16:30 Kozara 4 : 1 Sloga
16.05.2018 16:30 Budućnost 2 : 0 Proleter
16.05.2018 16:30 Radnički (K) 5 : 1 Jedinstvo (NB)
16.05.2018 16:30 Radnički (S) 3 : 2 Sloboda (NK)
16.05.2018 16:30 Mladost (O) 1 : 1 Begej
16.05.2018 16:30 Polet 0 : 7 Kikinda 1909
16.05.2018 16:30 Hajduk (B) 2 : 1 Hajduk (D)
16.05.2018 16:30 Jedinstvo (SP) 1 : 2 Kabel
16.05.2018 16:30 Kupinovo 5 : 0 OFK Slavija
16.05.2018 16:30 Sloga (T) 0 : 1 Podunavac
16.05.2018 16:30 Sremac 4 : 3 Hajduk (Č)
16.05.2018 16:30 Borac (NS) 1 : 2 Jugović
16.05.2018 16:30 Sloga (E) 8 : 1 LSK Laćarak
16.05.2018 16:30 Index 1 : 2 Borac (Š)
16.05.2018 16:30 Sloga (Č) 1 : 2 Bačka (P)
16.05.2018 16:30 Mladost (BP) 0 : 1 Srbobran
16.05.2018 16:30 Preporod 4 : 2 BSK
16.05.2018 16:30 Tisa 2 : 3 Mladost (T)
16.05.2018 16:30 Radnički (S) 1 : 2 Zadrugar
16.05.2018 16:30 Tavankut 3 : 1 Mladost Apa
16.05.2018 16:30 Tekstilac 2 : 1 Budućnost (G)
16.05.2018 17:00 Jadran 1 : 0 Borac (M)
16.05.2018 17:00 Budućnost 3 : 1 Rudar
16.05.2018 17:00 Podrinje 3 : 0 PSK Putinci
16.05.2018 17:00 Sloven 1 : 2 Sloboda (DT)
16.05.2018 17:00 Partizan 3 : 0 1. Maj Ruma
16.05.2018 17:00 Ljukovo 4 : 3 Napredak (P)
16.05.2018 17:00 Železničar 4 : 1 Borac (K)
16.05.2018 17:00 Hrtkovci 2 : 8 Graničar 1924
16.05.2018 17:00 Hajduk Junior 0 : 2 Kula
16.05.2018 17:00 Rusin 0 : 0 Slavija
16.05.2018 17:00 Mladost (K) 1 : 6 Stari Grad
16.05.2018 17:00 Budućnost (P) 1 : 1 Stanišić
16.05.2018 17:00 ŽAK 2 : 0 Lipar
16.05.2018 17:00 Krila Krajine 4 : 0 Vojvodina
16.05.2018 17:00 Hercegovac 0 : 1 Budućnost (M)
16.05.2018 17:00 Njegoš 2 : 1 Obilić
16.05.2018 17:00 Proleter (RS) 3 : 2 Panonija IM Topola
16.05.2018 17:00 Proleter (NJ) 0 : 1 Vinogradar
16.05.2018 17:00 OFK Vrbas 7 : 1 Jadran
16.05.2018 17:00 Sutjeska 0 : 2 Bajša
16.05.2018 17:00 Radnički 1905 1 : 1 Iskra
16.05.2018 17:00 Napredak 2 : 2 Horgoš 1911
16.05.2018 17:00 Brestovac 3 : 0 Poreč
16.05.2018 17:00 Radnički 3 : 0 Nemetali
16.05.2018 17:00 Branik 4 : 2 Slatina
16.05.2018 17:00 Polom 6 : 0 Deli Jovan
16.05.2018 17:00 Ključ 3 : 0 Zlot
16.05.2018 17:00 BSK 2 : 0 Blizna
16.05.2018 17:00 Čubra 0 : 3 Rudna Glava
16.05.2018 17:00 Sloga 2 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
16.05.2018 17:00 Radnički Šabački 2 : 0 Duško
16.05.2018 17:00 Jedinstvo (ŠT) 1 : 1 Podrinje
16.05.2018 17:00 Mladost (PR) 4 : 0 Jevremovac
16.05.2018 17:00 Mladi Borac 3 : 0 Mladost (DD)
16.05.2018 17:00 Majur 3 : 2 Sindjelić
16.05.2018 17:00 Cer 1 : 0 Vidojevica
16.05.2018 17:00 Mačva 2005 3 : 0 Cerić
16.05.2018 17:00 Železničar 1 : 0 Čajetina
16.05.2018 17:30 Rgotina 3 : 2 Omladinac
16.05.2018 17:30 OFK 019 2 : 0 OFK Knjaz
16.05.2018 17:30 Rudar (VČ) 3 : 0 Osnić
16.05.2018 17:30 Malinik 0 : 3 Midžor
16.05.2018 17:30 Graničar 2 : 0 Kosovo
16.05.2018 17:30 Mladost 0 : 1 Trebič
16.05.2018 17:30 Sloga 3 : 0 Bučje
16.05.2018 17:30 Vojvoda Stepa Stepanović 2 : 3 Trešnjevka
16.05.2018 17:00 BSK 3 : 0 Omladinac
16.05.2018 17:00 ŠFU Derbi 2016 0 : 3 Real
16.05.2018 17:00 Šumadija 2 : 1 OFK Morava
16.05.2018 17:00 Lemind 1953 2 : 1 Gradac
16.05.2018 11:00 Bratstvo 4 : 2 Mladost (B)
16.05.2018 17:00 Milanovo 5 : 2 Plantaža
16.05.2018 17:00 Moravac (P) 5 : 1 Radnički
16.05.2018 17:00 Marjan MB 5 : 3 Sušica 2012
16.05.2018 17:00 Ušće 2 : 1 Trudbenik
16.05.2018 17:00 Sloga (L) 3 : 2 Varvarin
16.05.2018 17:00 Rubin (Z) 1 : 3 Stari Trstenik
16.05.2018 17:00 Polet 57 3 : 2 Mladost (DK)
16.05.2018 17:00 OFK Sloga 2 : 2 Jastrebac
16.05.2018 17:00 Resavac 0 : 6 Sindjelić
16.05.2018 16:30 Dragoš 1 : 1 Dobrnje
16.05.2018 17:30 Dečić 1 : 3 Kom
16.05.2018 17:30 Grbalj 0 : 2 Iskra
16.05.2018 17:30 Mladost 2 : 3 Zeta
16.05.2018 17:30 OFK Petrovac 2 : 1 Budućnost
16.05.2018 17:30 Rudar 2 : 1 Sutjeska
16.05.2018 17:30 Berane 4 : 1 Čelik
16.05.2018 17:30 Bokelj 1 : 1 Igalo
16.05.2018 17:30 Jezero 0 : 2 Jedinstvo
16.05.2018 17:30 Lovćen 6 : 1 Cetinje
16.05.2018 17:30 OFK Mladost Lješkopolje 1970 1 : 1 Mornar
16.05.2018 17:30 Otrant 1 : 0 Ibar
16.05.2018 10:00 Proleter (NS) 4 : 0 Veternik
16.05.2018 13:00 Crvena zvezda 2 : 0 Kiker
16.05.2018 11:00 Jagodina 0 : 5 Partizan
16.05.2018 13:00 DIF MK 1 : 2 OFK Beograd MK
16.05.2018 20:00 Čukarički MK 3 : 2 Radnički (O) MK

Košarka

16.05.2018 20:00 Vojvodina 66 : 87 Dynamic
16.05.2018 19:00 FMP 84 : 54 Vršac
16.05.2018 18:00 Metalac 78 : 101 Partizan

Rukomet

16.05.2018 19:30 Lavovi BP 38 : 26 Banatski Karlovac
16.05.2018 20:00 Jastrebac 25 : 26 Rtanj
16.05.2018 19:00 Vrbas Petrol 21 : 23 Jedinstvo
16.05.2018 18:30 Pančevo 31 : 27 Proleter
16.05.2018 20:00 Mokrin 23 : 26 Petrovaradin
16.05.2018 20:00 Temerin 23 : 30 Sloven