15.11
13:00
Budućnost 2
Bratstvo
3
0
|
15.11.2017 13:00 | Budućnost 2 | 3 : 0 | Bratstvo |
15.11
13:30
Arsenal
Sloga (SB)
5
1
|
15.11.2017 13:30 | Arsenal | 5 : 1 | Sloga (SB) | |||||
15.11
14:00
OFK Petrovac 2
Sloga (R)
1
2
|
15.11.2017 14:00 | OFK Petrovac 2 | 1 : 2 | Sloga (R) |
15.11
13:00
Spartak ŽK
Mačva
1
1
|
15.11.2017 13:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Mačva | |||||
15.11
18:30
Partizan
Rad
3
0
|
15.11.2017 18:30 | Partizan | 3 : 0 | Rad | |||||
15.11
16:00
Borac
Crvena zvezda
0
4
|
15.11.2017 16:00 | Borac | 0 : 4 | Crvena zvezda |
15.11
10:00
Petar Puača
Borac (NS)
0
2
|
15.11.2017 10:00 | Petar Puača | 0 : 2 | Borac (NS) |
15.11
10:00
Bečkerek 023
Kikinda 1909
3
0
|
15.11.2017 10:00 | Bečkerek 023 | 3 : 0 | Kikinda 1909 |
15.11
13:30
Brodarac 1947
Radnički (O)
5
1
|
15.11.2017 13:30 | Brodarac 1947 | 5 : 1 | Radnički (O) |
15.11
17:30
Radnički 1950
Zlatar
93
98
|
15.11.2017 17:30 | Radnički 1950 | 93 : 98 | Zlatar | |||||
15.11
18:30
Prva Petoletka
Priboj
77
75
|
15.11.2017 18:30 | Prva Petoletka | 77 : 75 | Priboj | |||||
15.11
18:00
Paraćin
Železničar
82
88
|
15.11.2017 18:00 | Paraćin | 82 : 88 | Železničar | |||||
15.11
18:00
Polet
Napredak Junior
69
80
|
15.11.2017 18:00 | Polet | 69 : 80 | Napredak Junior | |||||
15.11
20:00
Jagodina
Zekas 75
94
85
|
15.11.2017 20:00 | Jagodina | 94 : 85 | Zekas 75 | |||||
15.11
16:30
Radnički VA
Crnokosa
83
77
|
15.11.2017 16:30 | Radnički VA | 83 : 77 | Crnokosa | |||||
15.11
17:30
Mileševac
Student
89
86
|
15.11.2017 17:30 | Mileševac | 89 : 86 | Student |
15.11
18:30
Ub
Rađevac
110
69
|
15.11.2017 18:30 | Ub | 110 : 69 | Rađevac | |||||
15.11
21:00
Mladost 2014
Železničar
71
73
|
15.11.2017 21:00 | Mladost 2014 | 71 : 73 | Železničar | |||||
15.11
20:30
Osečina
Vladimirci
101
84
|
15.11.2017 20:30 | Osečina | 101 : 84 | Vladimirci | |||||
15.11
20:00
M015
Mix
90
76
|
15.11.2017 20:00 | M015 | 90 : 76 | Mix |
15.11
16:30
BTC
LA Basket
83
57
|
15.11.2017 16:30 | BTC | 83 : 57 | LA Basket |
15.11
20:15
Sixt Primorska
Vršac
77
55
|
15.11.2017 20:15 | Sixt Primorska | 77 : 55 | Vršac | |||||
15.11
18:00
Zrinjski
Lovćen 1947
73
64
|
15.11.2017 18:00 | Zrinjski | 73 : 64 | Lovćen 1947 | |||||
15.11
18:00
Teodo Tivat
Krka
65
80
|
15.11.2017 18:00 | Teodo Tivat | 65 : 80 | Krka | |||||
15.11
19:00
Rogaška
Borac
88
78
|
15.11.2017 19:00 | Rogaška | 88 : 78 | Borac | |||||
15.11
20:00
Dynamic VIP PAY
AV Ohrid
102
69
|
15.11.2017 20:00 | Dynamic VIP PAY | 102 : 69 | AV Ohrid |
15.11
20:30
Kolubara LA 2003
Sloboda
78
70
|
15.11.2017 20:30 | Kolubara LA 2003 | 78 : 70 | Sloboda | |||||
15.11
19:00
Akademik
Žarkovo
82
86
|
15.11.2017 19:00 | Akademik | 82 : 86 | Žarkovo | |||||
15.11
19:00
Mladost (SP)
Zdravlje Leskovac
90
68
|
15.11.2017 19:00 | Mladost (SP) | 90 : 68 | Zdravlje Leskovac | |||||
15.11
19:30
Pirot
Konstantin
91
73
|
15.11.2017 19:30 | Pirot | 91 : 73 | Konstantin | |||||
15.11
19:30
Proleter Naftagas
Klik
78
74
|
15.11.2017 19:30 | Proleter Naftagas | 78 : 74 | Klik | |||||
15.11
18:00
Napredak Bosphorus
Plana
100
76
|
15.11.2017 18:00 | Napredak Bosphorus | 100 : 76 | Plana | |||||
15.11
17:00
Smederevo 1953
Novi Pazar
70
85
|
15.11.2017 17:00 | Smederevo 1953 | 70 : 85 | Novi Pazar |
15.11
20:45
Radnički
Lazarevac
3
0
|
15.11.2017 20:45 | Radnički | 3 : 0 | Lazarevac |
15.11
19:30
Metalac
PIK Prigrevica
25
25
|
15.11.2017 19:30 | Metalac | 25 : 25 | PIK Prigrevica |
15.11
16:30
Dorćol
Ub
44
29
|
15.11.2017 16:30 | Dorćol | 44 : 29 | Ub |
15.11
19:00
Sloga (P)
Mokra Gora
27
25
|
15.11.2017 19:00 | Sloga (P) | 27 : 25 | Mokra Gora |
15.11
17:30
Jagodina
Bor RTB
28
31
|
15.11.2017 17:30 | Jagodina | 28 : 31 | Bor RTB |
15.11
18:00
Kragujevac 2011
Župski Rubin
2
2
|
15.11.2017 18:00 | Kragujevac 2011 | 2 : 2 | Župski Rubin | |||||
15.11
Partenon
Župski Rubin
1
4
|
15.11.2017 | Partenon | 1 : 4 | Župski Rubin |
15.11
20:00
Aleksinac 2015
Babušnica 2011
10
2
|
15.11.2017 20:00 | Aleksinac 2015 | 10 : 2 | Babušnica 2011 |