15.10
14:30
Jasenica 1911
Sloga (BB)
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Jasenica 1911 | 2 : 0 | Sloga (BB) | |||||
15.10
14:30
Jedinstvo
Vujić Valjevo
0
0
|
15.10.2011 14:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Vujić Valjevo | |||||
15.10
14:30
Pobeda
Rudar
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Pobeda | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.10
14:30
Sloga (P)
Šumadija
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Šumadija |
15.10
15:00
Trstenik PPT
Radnički (P)
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 0 | Radnički (P) | |||||
15.10
15:00
Balkanski
Hajduk Veljko
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Balkanski | 2 : 0 | Hajduk Veljko |
15.10
15:00
Palić
Radnički (NP)
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Palić | 1 : 1 | Radnički (NP) | |||||
15.10
15:00
Radnički (Š)
Sloga (T)
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Radnički (Š) | 2 : 0 | Sloga (T) | |||||
15.10
15:00
Vršac
Cement
0
1
|
15.10.2011 15:00 | Vršac | 0 : 1 | Cement | |||||
15.10
15:00
ČSK Pivara
Bačka Topola
1
0
|
15.10.2011 15:00 | ČSK Pivara | 1 : 0 | Bačka Topola | |||||
15.10
15:00
Mladost (BJ)
Senta
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Mladost (BJ) | 1 : 1 | Senta |
15.10
14:30
Srem (J)
Kovačevac
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Srem (J) | 2 : 0 | Kovačevac | |||||
15.10
11:00
Slavija
Balkan Mirijevo
0
2
|
15.10.2011 11:00 | Slavija | 0 : 2 | Balkan Mirijevo |
15.10
14:30
Takovo
Bane
0
1
|
15.10.2011 14:30 | Takovo | 0 : 1 | Bane | |||||
15.10
14:30
Omladinac
Vodojaža
0
1
|
15.10.2011 14:30 | Omladinac | 0 : 1 | Vodojaža |
15.10
14:30
Morava
Gruža
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Morava | 2 : 1 | Gruža | |||||
15.10
14:30
Sloga (B)
Vrbovac
4
2
|
15.10.2011 14:30 | Sloga (B) | 4 : 2 | Vrbovac |
15.10
14:30
Loznica
Zadrugar
3
1
|
15.10.2011 14:30 | Loznica | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
15.10
14:30
Sevojno
Sloga (S)
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Sevojno | 3 : 0 | Sloga (S) | |||||
15.10
14:30
Radnički
Polimlje
0
0
|
15.10.2011 14:30 | Radnički | 0 : 0 | Polimlje | |||||
15.10
14:30
FAP
Ribnica
0
1
|
15.10.2011 14:30 | FAP | 0 : 1 | Ribnica |
15.10
15:00
Palilulac
Zloćudovo
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Palilulac | 2 : 1 | Zloćudovo | |||||
15.10
15:00
SFK Moravac (P)
Pukovac
1
2
|
15.10.2011 15:00 | SFK Moravac (P) | 1 : 2 | Pukovac | |||||
15.10
15:00
BSK Bujanovac
Kosanica
4
1
|
15.10.2011 15:00 | BSK Bujanovac | 4 : 1 | Kosanica | |||||
15.10
15:00
Dubočica 1923
Pusta Reka
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Dubočica 1923 | 1 : 0 | Pusta Reka |
15.10
15:00
SFS Borac
Rembas
0
1
|
15.10.2011 15:00 | SFS Borac | 0 : 1 | Rembas | |||||
15.10
15:00
Đerdap
Slatina
3
0
|
15.10.2011 15:00 | Đerdap | 3 : 0 | Slatina | |||||
15.10
15:00
Dunav
Kablovi
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Dunav | 2 : 1 | Kablovi |
15.10
15:00
Obilić
Jedinstvo (BK)
3
1
|
15.10.2011 15:00 | Obilić | 3 : 1 | Jedinstvo (BK) | |||||
15.10
15:00
AFK Ada
Kozara
2
1
|
15.10.2011 15:00 | AFK Ada | 2 : 1 | Kozara | |||||
15.10
15:00
Budućnost
Bačka 1901
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Bačka 1901 | |||||
15.10
15:00
Proleter
Kolonija
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Kolonija | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo (NB)
Sloboda
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Jedinstvo (NB) | 2 : 0 | Sloboda |
15.10
15:00
Obilić
Budućnost (M)
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Obilić | 1 : 0 | Budućnost (M) | |||||
15.10
15:00
Omladinac (NB)
Mladost (T)
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Omladinac (NB) | 2 : 1 | Mladost (T) | |||||
15.10
15:00
Stanišić
Radnički (SM)
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Stanišić | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
15.10
15:00
Polet (S)
1. Maj
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Polet (S) | 1 : 0 | 1. Maj | |||||
15.10
15:00
Sloga (E)
Crvena Zvezda
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Sloga (E) | 2 : 1 | Crvena Zvezda |
15.10
14:30
Lepušnica
IMT
3
1
|
15.10.2011 14:30 | Lepušnica | 3 : 1 | IMT | |||||
15.10
14:30
Turbina
Železnik Lavovi
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Turbina | 1 : 0 | Železnik Lavovi | |||||
15.10
14:30
Trudbenik
Posavac Tišma
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Trudbenik | 2 : 0 | Posavac Tišma | |||||
15.10
14:30
Palilulac
Resnik
7
1
|
15.10.2011 14:30 | Palilulac | 7 : 1 | Resnik | |||||
15.10
14:30
Lokomotiva
Budućnost (D)
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | Budućnost (D) |
15.10
14:30
Grdica
Goč
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Grdica | 2 : 1 | Goč |
15.10
15:00
Sloga L
Erdoglija 1931
1
3
|
15.10.2011 15:00 | Sloga L | 1 : 3 | Erdoglija 1931 |
15.10
15:00
Slatina
Šumadija
1
2
|
15.10.2011 15:00 | Slatina | 1 : 2 | Šumadija |
15.10
14:30
Lokomotiva
Junkovac
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Junkovac |
15.10
Selevac
Napredak
2
0
|
15.10.2011 | Selevac | 2 : 0 | Napredak |
15.10
15:00
Sindjelić
Mačva 2005
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Sindjelić | 1 : 0 | Mačva 2005 |
15.10
13:30
Banjani
Brežđe
5
2
|
15.10.2011 13:30 | Banjani | 5 : 2 | Brežđe | |||||
15.10
13:30
Kačer
Brezovica
3
0
|
15.10.2011 13:30 | Kačer | 3 : 0 | Brezovica | |||||
15.10
13:30
OFK Jabučje
Trlić
1
0
|
15.10.2011 13:30 | OFK Jabučje | 1 : 0 | Trlić | |||||
15.10
13:30
Radnik
Tulari
1
1
|
15.10.2011 13:30 | Radnik | 1 : 1 | Tulari | |||||
15.10
13:30
Mladost
Ribnikar
3
2
|
15.10.2011 13:30 | Mladost | 3 : 2 | Ribnikar |
15.10
14:30
Jasen
Višesava
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Jasen | 3 : 0 | Višesava | |||||
15.10
14:30
Crnokosa
Budućnost
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Crnokosa | 2 : 1 | Budućnost |
15.10
Aluminjum
OFK Niš
1
2
|
15.10.2011 | Aluminjum | 1 : 2 | OFK Niš |
15.10
15:00
Radnički 1947 (Č)
Orljane
5
0
|
15.10.2011 15:00 | Radnički 1947 (Č) | 5 : 0 | Orljane | |||||
15.10
15:00
Napredak
Mladost (B)
0
0
|
15.10.2011 15:00 | Napredak | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.10
15:00
Rad
Toplica
3
1
|
15.10.2011 15:00 | Rad | 3 : 1 | Toplica | |||||
15.10
15:00
Borac
Jastrebac
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Borac | 2 : 1 | Jastrebac | |||||
15.10
15:00
Palilula
Morava
0
0
|
15.10.2011 15:00 | Palilula | 0 : 0 | Morava |
15.10
14:30
Gradac
Veternica
4
0
|
15.10.2011 14:30 | Gradac | 4 : 0 | Veternica | |||||
15.10
14:30
Jedinstvo (B)
Šumadija
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Šumadija |
15.10
15:00
Tanasko Rajić
Zadrugar
4
1
|
15.10.2011 15:00 | Tanasko Rajić | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
15.10
15:00
Lužnica
Gnjilan
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Lužnica | 1 : 0 | Gnjilan | |||||
15.10
15:00
Prčevac
Jedinstvo B.P
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Prčevac | 1 : 0 | Jedinstvo B.P |
15.10
15:00
Levosoje
Vranjska Banja
2
4
|
15.10.2011 15:00 | Levosoje | 2 : 4 | Vranjska Banja | |||||
15.10
15:00
Čelik
Alakince
1
2
|
15.10.2011 15:00 | Čelik | 1 : 2 | Alakince | |||||
15.10
15:00
Pčinja
Kondiva
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Pčinja | 1 : 1 | Kondiva |
15.10
15:00
Partizanski put
Svetlost
1
3
|
15.10.2011 15:00 | Partizanski put | 1 : 3 | Svetlost | |||||
15.10
15:00
Trbunje
Kosovac
2
3
|
15.10.2011 15:00 | Trbunje | 2 : 3 | Kosovac | |||||
15.10
15:00
Topličanin
Dobrič
5
0
|
15.10.2011 15:00 | Topličanin | 5 : 0 | Dobrič | |||||
15.10
15:00
Polet
Jastrebac
2
8
|
15.10.2011 15:00 | Polet | 2 : 8 | Jastrebac | |||||
15.10
15:00
Jug Bogdan
Borac
3
2
|
15.10.2011 15:00 | Jug Bogdan | 3 : 2 | Borac |
15.10
15:00
Krivelj
Ključ
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Krivelj | 1 : 0 | Ključ | |||||
15.10
15:00
Bor
Rudna Glava
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Bor | 2 : 0 | Rudna Glava | |||||
15.10
15:00
Poreč
Brestovac
0
0
|
15.10.2011 15:00 | Poreč | 0 : 0 | Brestovac |
15.10
15:00
Sloga (M)
Borac
4
2
|
15.10.2011 15:00 | Sloga (M) | 4 : 2 | Borac | |||||
15.10
15:00
Midžor
Bučje
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Midžor | 2 : 1 | Bučje | |||||
15.10
15:00
Rtanj
Omladinac
7
0
|
15.10.2011 15:00 | Rtanj | 7 : 0 | Omladinac |
15.10
15:30
Radnički (K)
BAK
2
2
|
15.10.2011 15:30 | Radnički (K) | 2 : 2 | BAK | |||||
15.10
15:30
Partizan (U)
Sloga (P)
3
1
|
15.10.2011 15:30 | Partizan (U) | 3 : 1 | Sloga (P) |
15.10
14:00
Jadran
Čantavir
3
0
|
15.10.2011 14:00 | Jadran | 3 : 0 | Čantavir | |||||
15.10
14:00
Panonija IM Topola
Bačka
2
1
|
15.10.2011 14:00 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Bačka | |||||
15.10
14:00
Preporod
Bajša
2
0
|
15.10.2011 14:00 | Preporod | 2 : 0 | Bajša | |||||
15.10
14:00
Njegoš
Subotica
2
0
|
15.10.2011 14:00 | Njegoš | 2 : 0 | Subotica |
15.10
15:00
Rusanda
Vojvodina 1928
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Rusanda | 2 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
15.10
15:00
Bilećanin
Naftagas (B)
5
1
|
15.10.2011 15:00 | Bilećanin | 5 : 1 | Naftagas (B) | |||||
15.10
15:00
Mladost (L)
Begej
0
5
|
15.10.2011 15:00 | Mladost (L) | 0 : 5 | Begej |
15.10
15:00
Borac
PIK Prigrevica
4
3
|
15.10.2011 15:00 | Borac | 4 : 3 | PIK Prigrevica | |||||
15.10
15:00
Sloga
ŽAK
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 0 | ŽAK | |||||
15.10
15:00
Graničar (G)
Crvenka
1
2
|
15.10.2011 15:00 | Graničar (G) | 1 : 2 | Crvenka |
15.10
Rudar
Partizan
2
0
|
15.10.2011 | Rudar | 2 : 0 | Partizan | |||||
15.10
Sloven
Jadran
4
0
|
15.10.2011 | Sloven | 4 : 0 | Jadran |
15.10
Srbobran
Omladinac
6
3
|
15.10.2011 | Srbobran | 6 : 3 | Omladinac |
15.10
14:30
Radnički
Crvena zvezda
0
1
|
15.10.2011 14:30 | Radnički | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.10
11:00
Milutinac
Rudar
3
3
|
15.10.2011 11:00 | Milutinac | 3 : 3 | Rudar | |||||
15.10
14:30
PKB Kovilovo
PIK Zemun
0
1
|
15.10.2011 14:30 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | PIK Zemun | |||||
15.10
14:30
Policajac
Dunavac
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Policajac | 1 : 0 | Dunavac | |||||
15.10
11:00
Poštar Zvezdara
Brodarac
1
0
|
15.10.2011 11:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 0 | Brodarac |
15.10
14:30
Magnohrom
Jedinstvo
1
3
|
15.10.2011 14:30 | Magnohrom | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
15.10
14:30
Mlada krila
Lazac
3
5
|
15.10.2011 14:30 | Mlada krila | 3 : 5 | Lazac |
15.10
15:00
Dobrača
Košutnjak
3
1
|
15.10.2011 15:00 | Dobrača | 3 : 1 | Košutnjak | |||||
15.10
15:00
Korićani
OFK Bagremar
2
0
|
15.10.2011 15:00 | Korićani | 2 : 0 | OFK Bagremar |
15.10
15:00
Mladi Rudar
Mladost 09
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Mladi Rudar | 1 : 1 | Mladost 09 | |||||
15.10
15:00
Foka
Jablanica
1
1
|
15.10.2011 15:00 | Foka | 1 : 1 | Jablanica |
15.10
14:30
Sloga
Brezova
1
2
|
15.10.2011 14:30 | Sloga | 1 : 2 | Brezova |
15.10
14:00
Lepenica
Karađorđe
2
0
|
15.10.2011 14:00 | Lepenica | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
15.10
14:00
Mladost MG
Omladinac
2
1
|
15.10.2011 14:00 | Mladost MG | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.10
14:00
Pobeda
BSK
2
0
|
15.10.2011 14:00 | Pobeda | 2 : 0 | BSK | |||||
15.10
14:30
Sloga
Mladost (K)
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Sloga | 3 : 0 | Mladost (K) | |||||
15.10
14:00
Grivac
Šumadija
2
0
|
15.10.2011 14:00 | Grivac | 2 : 0 | Šumadija | |||||
15.10
14:00
Bare
ŽSK
3
0
|
15.10.2011 14:00 | Bare | 3 : 0 | ŽSK |
15.10
14:30
Polet
Dunavac (P)
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Polet | 2 : 1 | Dunavac (P) | |||||
15.10
14:30
Đerdap
Makce
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Đerdap | 1 : 0 | Makce |
15.10
15:00
TE Gučevo
Stari Jadar
3
1
|
15.10.2011 15:00 | TE Gučevo | 3 : 1 | Stari Jadar |
15.10
15:00
Milicionar
Majur
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Milicionar | 2 : 1 | Majur |
15.10
Pepeljevac
Kolubara Gaj
0
0
|
15.10.2011 | Pepeljevac | 0 : 0 | Kolubara Gaj | |||||
15.10
Polet
Nepričava
2
2
|
15.10.2011 | Polet | 2 : 2 | Nepričava |
15.10
Polet (R)
Draževac
2
3
|
15.10.2011 | Polet (R) | 2 : 3 | Draževac | |||||
15.10
Mladi Radnik
Crvena Zvezda
6
2
|
15.10.2011 | Mladi Radnik | 6 : 2 | Crvena Zvezda |
15.10
15:30
NS Tatko
Moravac
2
0
|
15.10.2011 15:30 | NS Tatko | 2 : 0 | Moravac |
15.10
15:00
Lokomotiva
Sloboda
3
0
|
15.10.2011 15:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Sloboda |
15.10
14:30
Tekstilac
Bratstvo
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Bratstvo | |||||
15.10
14:30
Resavac
Sindjelic
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Resavac | 2 : 0 | Sindjelic |
15.10
14:30
Pobeda
Mladost DK
1
2
|
15.10.2011 14:30 | Pobeda | 1 : 2 | Mladost DK |
15.10
15:00
Kapidzija
Parunovac
1
0
|
15.10.2011 15:00 | Kapidzija | 1 : 0 | Parunovac |
15.10
14:30
Drugarstvo
Trgovište
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Drugarstvo | 1 : 1 | Trgovište |
15.10
15:30
Glogonj
Plavi Dunav
0
2
|
15.10.2011 15:30 | Glogonj | 0 : 2 | Plavi Dunav |
15.10
14:30
Olimpija
Tomislavci
3
2
|
15.10.2011 14:30 | Olimpija | 3 : 2 | Tomislavci | |||||
15.10
14:30
Slavija
Eđšeg
3
2
|
15.10.2011 14:30 | Slavija | 3 : 2 | Eđšeg |
15.10
15:00
Mladost APA
OFK Metalac
0
0
|
15.10.2011 15:00 | Mladost APA | 0 : 0 | OFK Metalac | |||||
15.10
15:00
OFK Odžaci
Rusin
0
3
|
15.10.2011 15:00 | OFK Odžaci | 0 : 3 | Rusin |
15.10
15:00
Fruškogorski partizan
Železničar
2
2
|
15.10.2011 15:00 | Fruškogorski partizan | 2 : 2 | Železničar | |||||
15.10
15:00
Mladost
Tatra
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Mladost | 2 : 1 | Tatra |
15.10
14:30
Tvrdjava
Budućnost (G)
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Tvrdjava | 2 : 1 | Budućnost (G) |
15.10
14:30
Mladi proleter
Banja
0
1
|
15.10.2011 14:30 | Mladi proleter | 0 : 1 | Banja | |||||
15.10
14:30
BSK Batajnica
Borac
1
0
|
15.10.2011 14:30 | BSK Batajnica | 1 : 0 | Borac | |||||
15.10
14:30
Obilić
Omladinac
0
0
|
15.10.2011 14:30 | Obilić | 0 : 0 | Omladinac | |||||
15.10
14:30
Sindjelić
Šumadinac
2
3
|
15.10.2011 14:30 | Sindjelić | 2 : 3 | Šumadinac |
15.10
14:30
Palež
Vranić
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Palež | 1 : 1 | Vranić | |||||
15.10
14:30
OFK Burovo
Barajevo
6
1
|
15.10.2011 14:30 | OFK Burovo | 6 : 1 | Barajevo | |||||
15.10
14:30
Napredak
Borac
4
1
|
15.10.2011 14:30 | Napredak | 4 : 1 | Borac | |||||
15.10
14:30
BSK
TEK Sloga
1
3
|
15.10.2011 14:30 | BSK | 1 : 3 | TEK Sloga | |||||
15.10
14:30
Mladost (Č)
Krtinska
1
2
|
15.10.2011 14:30 | Mladost (Č) | 1 : 2 | Krtinska |
15.10
14:30
Bogutovačka Banja
Progorelica
1
3
|
15.10.2011 14:30 | Bogutovačka Banja | 1 : 3 | Progorelica | |||||
15.10
14:30
Proleter
Miločajac
6
1
|
15.10.2011 14:30 | Proleter | 6 : 1 | Miločajac |
15.10
15:00
Brezovac
Gorski car
4
0
|
15.10.2011 15:00 | Brezovac | 4 : 0 | Gorski car | |||||
15.10
15:00
Venčani
Vrbica
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Venčani | 2 : 1 | Vrbica |
15.10
14:30
Hajduk
Omladinac
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Hajduk | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.10
14:30
Budućnost
ZT Gorovič
2
3
|
15.10.2011 14:30 | Budućnost | 2 : 3 | ZT Gorovič | |||||
15.10
14:30
Borac
Krćevac 04
4
0
|
15.10.2011 14:30 | Borac | 4 : 0 | Krćevac 04 |
15.10
15:00
Bečevica
Mladost 2011 (B)
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Bečevica | 2 : 1 | Mladost 2011 (B) | |||||
15.10
15:00
Jedinstvo
Polet (LJ)
2
4
|
15.10.2011 15:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Polet (LJ) |
15.10
14:30
Laolac
7 juli
2
3
|
15.10.2011 14:30 | Laolac | 2 : 3 | 7 juli | |||||
15.10
14:30
Budućnost
Busur
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Budućnost | 3 : 0 | Busur | |||||
15.10
14:30
Radnik
Dobrnje
4
0
|
15.10.2011 14:30 | Radnik | 4 : 0 | Dobrnje | |||||
15.10
14:30
B.S.K.
Mlava
1
0
|
15.10.2011 14:30 | B.S.K. | 1 : 0 | Mlava | |||||
15.10
14:30
Soko
Burovac
2
5
|
15.10.2011 14:30 | Soko | 2 : 5 | Burovac |
15.10
14:30
Vukan
Melnica
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Vukan | 2 : 1 | Melnica | |||||
15.10
14:30
Obilić
Mladost (L)
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Obilić | 1 : 1 | Mladost (L) | |||||
15.10
14:30
Rudar
Rade Milošević
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Rudar | 1 : 0 | Rade Milošević |
15.10
14:30
Kobilje
BSK
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Kobilje | 1 : 1 | BSK | |||||
15.10
14:30
Stig MC
Stig C
2
3
|
15.10.2011 14:30 | Stig MC | 2 : 3 | Stig C |
15.10
15:00
Vrelo
Laznica
6
2
|
15.10.2011 15:00 | Vrelo | 6 : 2 | Laznica | |||||
15.10
15:00
Zadrugar
Borac
3
2
|
15.10.2011 15:00 | Zadrugar | 3 : 2 | Borac | |||||
15.10
15:00
OFK Homolje
Budućnost
7
0
|
15.10.2011 15:00 | OFK Homolje | 7 : 0 | Budućnost |
15.10
14:30
Napredak (P)
Stig
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Napredak (P) | 3 : 0 | Stig |
15.10
15:00
Sloga
Mladost (B)
1
4
|
15.10.2011 15:00 | Sloga | 1 : 4 | Mladost (B) | |||||
15.10
15:00
Rudar
Prva Iskra
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Rudar | 2 : 1 | Prva Iskra |
15.10
15:00
Bratstvo
7. Juli
5
0
|
15.10.2011 15:00 | Bratstvo | 5 : 0 | 7. Juli | |||||
15.10
15:00
Cerova
Krasava
3
0
|
15.10.2011 15:00 | Cerova | 3 : 0 | Krasava |
15.10
15:00
Borac
Polet
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Borac | 2 : 1 | Polet |
15.10
15:00
Bair
Premijer
1
7
|
15.10.2011 15:00 | Bair | 1 : 7 | Premijer | |||||
15.10
15:00
Radnik
Mladost (M.M)
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Radnik | 2 : 1 | Mladost (M.M) | |||||
15.10
15:00
Napredak (BP)
Stojan Lazarac
1
3
|
15.10.2011 15:00 | Napredak (BP) | 1 : 3 | Stojan Lazarac |
15.10
15:00
Culjkovic
Buducnost
6
1
|
15.10.2011 15:00 | Culjkovic | 6 : 1 | Buducnost | |||||
15.10
15:00
POFK Letnjikovac
Cer
0
3
|
15.10.2011 15:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Cer | |||||
15.10
15:00
Fortuna
Maovi MH
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Fortuna | 2 : 1 | Maovi MH |
15.10
14:30
Crvena Jabuka
Šarbane
4
0
|
15.10.2011 14:30 | Crvena Jabuka | 4 : 0 | Šarbane | |||||
15.10
14:30
Rudar
Kolubara
0
3
|
15.10.2011 14:30 | Rudar | 0 : 3 | Kolubara |
15.10
15:00
Real
BSK
3
3
|
15.10.2011 15:00 | Real | 3 : 3 | BSK | |||||
15.10
15:00
Brza
Gornje Krajince
3
1
|
15.10.2011 15:00 | Brza | 3 : 1 | Gornje Krajince | |||||
15.10
15:00
Omladinac
Goblen
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Goblen | |||||
15.10
15:00
Turekovac
Mladost (DL)
4
0
|
15.10.2011 15:00 | Turekovac | 4 : 0 | Mladost (DL) | |||||
15.10
15:00
Nomanica
Mladost (K)
3
2
|
15.10.2011 15:00 | Nomanica | 3 : 2 | Mladost (K) |
15.10
15:00
Hum
Mladi Radnik
2
4
|
15.10.2011 15:00 | Hum | 2 : 4 | Mladi Radnik |
15.10
14:30
Rudar
Beljanica
4
0
|
15.10.2011 14:30 | Rudar | 4 : 0 | Beljanica | |||||
15.10
14:30
Medveđa
Rudar Stenjevac
4
2
|
15.10.2011 14:30 | Medveđa | 4 : 2 | Rudar Stenjevac |
15.10
14:30
Kolonija
Bresje
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Kolonija | 2 : 0 | Bresje |
15.10
16:30
Omladinac
Mladost
1
1
|
15.10.2011 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Mladost | |||||
15.10
16:30
Beli Orlovi
Polet 57
3
1
|
15.10.2011 16:30 | Beli Orlovi | 3 : 1 | Polet 57 | |||||
15.10
16:30
Stara Čaršija
Omasnica
4
1
|
15.10.2011 16:30 | Stara Čaršija | 4 : 1 | Omasnica | |||||
15.10
16:30
Topoljak
Jugovići
3
0
|
15.10.2011 16:30 | Topoljak | 3 : 0 | Jugovići |
15.10
15:00
Kostrež
Gradac
6
3
|
15.10.2011 15:00 | Kostrež | 6 : 3 | Gradac |
15.10
15:00
Gaglovo
Mačkovac
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Gaglovo | 2 : 1 | Mačkovac | |||||
15.10
15:00
Globoder
Kruševica
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Globoder | 2 : 1 | Kruševica | |||||
15.10
15:00
Pakasnica
Padež
2
6
|
15.10.2011 15:00 | Pakasnica | 2 : 6 | Padež | |||||
15.10
15:00
BSK
Žabare
4
1
|
15.10.2011 15:00 | BSK | 4 : 1 | Žabare | |||||
15.10
15:00
Srnje
Rasinac
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Srnje | 2 : 1 | Rasinac |
15.10
15:30
Barice
Napredak
3
0
|
15.10.2011 15:30 | Barice | 3 : 0 | Napredak | |||||
15.10
15:30
Sloga
Gaj
3
0
|
15.10.2011 15:30 | Sloga | 3 : 0 | Gaj |
15.10
15:00
Omladinac M
OFK Bingula
0
2
|
15.10.2011 15:00 | Omladinac M | 0 : 2 | OFK Bingula |
15.10
14:30
Pionir
Zuce
7
0
|
15.10.2011 14:30 | Pionir | 7 : 0 | Zuce |
15.10
14:30
BUSK
Kozara
5
0
|
15.10.2011 14:30 | BUSK | 5 : 0 | Kozara |
15.10
Mladost (MI)
Drlupa
6
1
|
15.10.2011 | Mladost (MI) | 6 : 1 | Drlupa |
15.10
14:30
Strmovo
Borac
3
1
|
15.10.2011 14:30 | Strmovo | 3 : 1 | Borac | |||||
15.10
14:30
Lazarevac
Dimitrije Tucovic
1
2
|
15.10.2011 14:30 | Lazarevac | 1 : 2 | Dimitrije Tucovic |
15.10
14:30
Metalac
Crvena zvezda
0
5
|
15.10.2011 14:30 | Metalac | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
15.10
14:30
Novi Pazar
Borac
0
0
|
15.10.2011 14:30 | Novi Pazar | 0 : 0 | Borac | |||||
15.10
14:30
Sloboda Point
BSK Borča
0
1
|
15.10.2011 14:30 | Sloboda Point | 0 : 1 | BSK Borča | |||||
15.10
14:30
OFK Beograd
Smederevo
1
0
|
15.10.2011 14:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | Smederevo | |||||
15.10
14:30
Jagodina
Javor
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Jagodina | 1 : 0 | Javor | |||||
15.10
17:00
Partizan
Spartak ZV
2
0
|
15.10.2011 17:00 | Partizan | 2 : 0 | Spartak ZV |
15.10
14:30
Teleoptik
Radnički (S)
0
0
|
15.10.2011 14:30 | Teleoptik | 0 : 0 | Radnički (S) | |||||
15.10
14:30
Donji Srem
Proleter
3
1
|
15.10.2011 14:30 | Donji Srem | 3 : 1 | Proleter | |||||
15.10
14:30
Novi Sad
Inđija
3
1
|
15.10.2011 14:30 | Novi Sad | 3 : 1 | Inđija | |||||
15.10
14:30
Mladenovac
Radnički (N)
2
1
|
15.10.2011 14:30 | Mladenovac | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
15.10
14:30
Banat
Napredak
1
0
|
15.10.2011 14:30 | Banat | 1 : 0 | Napredak |
15.10
Mašinac PZP
LASK Crvena zvezda
2
1
|
15.10.2011 | Mašinac PZP | 2 : 1 | LASK Crvena zvezda | |||||
15.10
Lemind Lavice
Ravangrad
2
2
|
15.10.2011 | Lemind Lavice | 2 : 2 | Ravangrad | |||||
15.10
Napredak
Novi Bečej
9
0
|
15.10.2011 | Napredak | 9 : 0 | Novi Bečej | |||||
15.10
Šabac
Mačva
2
2
|
15.10.2011 | Šabac | 2 : 2 | Mačva | |||||
15.10
Nives
Požarevac
0
2
|
15.10.2011 | Nives | 0 : 2 | Požarevac | |||||
15.10
Spartak
Sloga
19
0
|
15.10.2011 | Spartak | 19 : 0 | Sloga |
15.10
15:30
Pančevo
Rubin
3
1
|
15.10.2011 15:30 | Pančevo | 3 : 1 | Rubin | |||||
15.10
15:00
Fruškogorac
Kalemegdan
2
1
|
15.10.2011 15:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Kalemegdan |
15.10
15:00
Slatke male
Karađorđe
11
0
|
15.10.2011 15:00 | Slatke male | 11 : 0 | Karađorđe | |||||
15.10
15:00
ŽFK Gradac
Aranđelovac
7
0
|
15.10.2011 15:00 | ŽFK Gradac | 7 : 0 | Aranđelovac |
15.10
Javor
Partizan
2
2
|
15.10.2011 | Javor | 2 : 2 | Partizan | |||||
15.10
BSK Borča
Crvena zvezda
1
4
|
15.10.2011 | BSK Borča | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
15.10
Napredak
Zemun
1
1
|
15.10.2011 | Napredak | 1 : 1 | Zemun | |||||
15.10
Rad
Radnički 1923
2
2
|
15.10.2011 | Rad | 2 : 2 | Radnički 1923 | |||||
15.10
Vojvodina
Čukarički Stankom
7
0
|
15.10.2011 | Vojvodina | 7 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
15.10
Sloga (K)
Jagodina
1
2
|
15.10.2011 | Sloga (K) | 1 : 2 | Jagodina | |||||
15.10
OFK Beograd
Radnički (N)
3
1
|
15.10.2011 | OFK Beograd | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
15.10
Inđija
Borac
2
1
|
15.10.2011 | Inđija | 2 : 1 | Borac |
15.10
Srem
Slavija
4
1
|
15.10.2011 | Srem | 4 : 1 | Slavija | |||||
15.10
Spartak Zlatibor Voda
Kabel
2
0
|
15.10.2011 | Spartak Zlatibor Voda | 2 : 0 | Kabel |
15.10
14:30
BIP
Novi Pazar
1
1
|
15.10.2011 14:30 | BIP | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
15.10
14:30
Zlatar
Erdoglija
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Zlatar | 2 : 0 | Erdoglija | |||||
15.10
14:30
Čačak 94
Šumadija 1903
1
2
|
15.10.2011 14:30 | Čačak 94 | 1 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
15.10
14:30
Jedinstvo Putevi
Bane
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Jedinstvo Putevi | 1 : 1 | Bane |
15.10
Jedinstvo Š
Krušik
0
1
|
15.10.2011 | Jedinstvo Š | 0 : 1 | Krušik | |||||
15.10
Radjevac
Železničar
3
1
|
15.10.2011 | Radjevac | 3 : 1 | Železničar | |||||
15.10
Mačva
Loznica
4
0
|
15.10.2011 | Mačva | 4 : 0 | Loznica |
15.10
13:00
Borac
PIK
3
4
|
15.10.2011 13:00 | Borac | 3 : 4 | PIK | |||||
15.10
13:00
Sloga
ŽAK
1
0
|
15.10.2011 13:00 | Sloga | 1 : 0 | ŽAK |
15.10
Borac
Osipaonica
0
2
|
15.10.2011 | Borac | 0 : 2 | Osipaonica | |||||
15.10
Sloboda
SASK
5
1
|
15.10.2011 | Sloboda | 5 : 1 | SASK |
15.10
Šumadija
Selevac
7
2
|
15.10.2011 | Šumadija | 7 : 2 | Selevac | |||||
15.10
Napredak
Bresje-Superior
1
4
|
15.10.2011 | Napredak | 1 : 4 | Bresje-Superior | |||||
15.10
Omladinac
Glavaš
3
0
|
15.10.2011 | Omladinac | 3 : 0 | Glavaš | |||||
15.10
Budućnost
Sloga
7
3
|
15.10.2011 | Budućnost | 7 : 3 | Sloga | |||||
15.10
Mladi borac
Cerovac
3
0
|
15.10.2011 | Mladi borac | 3 : 0 | Cerovac | |||||
15.10
Radnik
Jedinstvo
2
1
|
15.10.2011 | Radnik | 2 : 1 | Jedinstvo |
15.10
Borac
Partizan
0
2
|
15.10.2011 | Borac | 0 : 2 | Partizan | |||||
15.10
BSK Borča
Crvena zvezda
0
1
|
15.10.2011 | BSK Borča | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
15.10
Teleoptik
Zemun
2
1
|
15.10.2011 | Teleoptik | 2 : 1 | Zemun | |||||
15.10
Jagodina
OFK Beograd
1
2
|
15.10.2011 | Jagodina | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
15.10
Vojvodina
Čukarički Stankom
1
0
|
15.10.2011 | Vojvodina | 1 : 0 | Čukarički Stankom | |||||
15.10
Sloga (K)
Rad
0
3
|
15.10.2011 | Sloga (K) | 0 : 3 | Rad | |||||
15.10
Sloga (L)
Radnički (N)
3
1
|
15.10.2011 | Sloga (L) | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
15.10
Sloboda PS
Loznica
1
1
|
15.10.2011 | Sloboda PS | 1 : 1 | Loznica |
15.10
12:00
Inđija
Kikinda
1
0
|
15.10.2011 12:00 | Inđija | 1 : 0 | Kikinda | |||||
15.10
12:00
Banat
Vojvodina
2
2
|
15.10.2011 12:00 | Banat | 2 : 2 | Vojvodina |
15.10
14:30
Šumadija 1903
Metalac K
5
0
|
15.10.2011 14:30 | Šumadija 1903 | 5 : 0 | Metalac K | |||||
15.10
14:30
Bane
Jedinstvo Putevi
1
1
|
15.10.2011 14:30 | Bane | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.10
14:30
Metalac GM
Budućnost
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Metalac GM | 3 : 0 | Budućnost | |||||
15.10
14:30
Radnički 1923
Javor
3
0
|
15.10.2011 14:30 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Javor | |||||
15.10
14:30
Novi Pazar
Sloga BB
5
0
|
15.10.2011 14:30 | Novi Pazar | 5 : 0 | Sloga BB | |||||
15.10
14:30
Sloboda
Sloga P
2
0
|
15.10.2011 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Sloga P |
15.10
15:30
Bačka 1901
Radnički
1
0
|
15.10.2011 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Radnički |
15.10
12:00
Jadran
Čantavir
3
0
|
15.10.2011 12:00 | Jadran | 3 : 0 | Čantavir | |||||
15.10
12:00
Panonija IM Topola
Bačka
5
2
|
15.10.2011 12:00 | Panonija IM Topola | 5 : 2 | Bačka | |||||
15.10
12:00
Preporod
Bajša
0
0
|
15.10.2011 12:00 | Preporod | 0 : 0 | Bajša | |||||
15.10
12:00
Njegoš
Subotica
1
1
|
15.10.2011 12:00 | Njegoš | 1 : 1 | Subotica |
15.10
Borac
Partizan
1
1
|
15.10.2011 | Borac | 1 : 1 | Partizan | |||||
15.10
Radnički (N)
Crvena zvezda
1
5
|
15.10.2011 | Radnički (N) | 1 : 5 | Crvena zvezda | |||||
15.10
Napredak
Palilulac
5
0
|
15.10.2011 | Napredak | 5 : 0 | Palilulac | |||||
15.10
Jagodina
Sloga (K)
2
1
|
15.10.2011 | Jagodina | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
15.10
Čukarički Stankom
Bežanija
1
1
|
15.10.2011 | Čukarički Stankom | 1 : 1 | Bežanija | |||||
15.10
Rad
Radnički 1923
2
0
|
15.10.2011 | Rad | 2 : 0 | Radnički 1923 | |||||
15.10
OFK Beograd
Savacijum
3
1
|
15.10.2011 | OFK Beograd | 3 : 1 | Savacijum | |||||
15.10
Smederevo
Loznica
1
2
|
15.10.2011 | Smederevo | 1 : 2 | Loznica |
15.10
10:00
Inđija
Kikinda
2
0
|
15.10.2011 10:00 | Inđija | 2 : 0 | Kikinda | |||||
15.10
10:00
Banat
Vojvodina
0
4
|
15.10.2011 10:00 | Banat | 0 : 4 | Vojvodina |
15.10
09:30
Radnički Gladiolus
Senta
1
4
|
15.10.2011 09:30 | Radnički Gladiolus | 1 : 4 | Senta | |||||
15.10
10:00
Vinogradar
Olimpija
4
2
|
15.10.2011 10:00 | Vinogradar | 4 : 2 | Olimpija | |||||
15.10
11:00
Bačka 1901
Spartak Zlatibor voda
0
2
|
15.10.2011 11:00 | Bačka 1901 | 0 : 2 | Spartak Zlatibor voda | |||||
15.10
11:00
Čoka
Obilić
5
1
|
15.10.2011 11:00 | Čoka | 5 : 1 | Obilić |
15.10
15:00
Obilić
Borac VL
5
0
|
15.10.2011 15:00 | Obilić | 5 : 0 | Borac VL |
15.10
Borac
Osipaonica
4
1
|
15.10.2011 | Borac | 4 : 1 | Osipaonica | |||||
15.10
Sloboda
SASK
3
1
|
15.10.2011 | Sloboda | 3 : 1 | SASK | |||||
15.10
Šumadinac
Mladi radnik
1
3
|
15.10.2011 | Šumadinac | 1 : 3 | Mladi radnik | |||||
15.10
Skobalj
Vrbovac
3
0
|
15.10.2011 | Skobalj | 3 : 0 | Vrbovac | |||||
15.10
Lunjevac
Sloga
6
2
|
15.10.2011 | Lunjevac | 6 : 2 | Sloga |
15.10
Šumadija
Selevac
3
0
|
15.10.2011 | Šumadija | 3 : 0 | Selevac | |||||
15.10
Napredak
Bresje-Superior
0
3
|
15.10.2011 | Napredak | 0 : 3 | Bresje-Superior | |||||
15.10
Omladinac
Glavaš
3
0
|
15.10.2011 | Omladinac | 3 : 0 | Glavaš | |||||
15.10
Budućnost
Sloga
0
5
|
15.10.2011 | Budućnost | 0 : 5 | Sloga | |||||
15.10
Mladi borac
Cerovac
3
0
|
15.10.2011 | Mladi borac | 3 : 0 | Cerovac | |||||
15.10
Radnik
Jedinstvo
0
8
|
15.10.2011 | Radnik | 0 : 8 | Jedinstvo |
15.10
11:00
Real Niš
Radnički (P)
8
1
|
15.10.2011 11:00 | Real Niš | 8 : 1 | Radnički (P) |
15.10
10:00
Čantavir
Senta
0
1
|
15.10.2011 10:00 | Čantavir | 0 : 1 | Senta | |||||
15.10
10:00
Sever
AFK
4
4
|
15.10.2011 10:00 | Sever | 4 : 4 | AFK | |||||
15.10
10:00
Bačka Topola
Tisa
14
0
|
15.10.2011 10:00 | Bačka Topola | 14 : 0 | Tisa | |||||
15.10
12:30
Bačka 1901 '99
Spartak Zlatibor voda '99
1
2
|
15.10.2011 12:30 | Bačka 1901 '99 | 1 : 2 | Spartak Zlatibor voda '99 | |||||
15.10
10:00
Spartak Zlatibor voda '00
Bačka 1901 '00
9
0
|
15.10.2011 10:00 | Spartak Zlatibor voda '00 | 9 : 0 | Bačka 1901 '00 | |||||
15.10
09:30
Potisje
Subotica
1
1
|
15.10.2011 09:30 | Potisje | 1 : 1 | Subotica | |||||
15.10
09:30
Čoka
Bačka
3
1
|
15.10.2011 09:30 | Čoka | 3 : 1 | Bačka |
15.10
11:00
Smederevo
Mladi radnik
7
1
|
15.10.2011 11:00 | Smederevo | 7 : 1 | Mladi radnik | |||||
15.10
11:00
Panter
Kostolac 2008
3
2
|
15.10.2011 11:00 | Panter | 3 : 2 | Kostolac 2008 | |||||
15.10
11:00
Obilić
Proleter
0
6
|
15.10.2011 11:00 | Obilić | 0 : 6 | Proleter | |||||
15.10
11:00
Trgovački
MIP-Presing
0
8
|
15.10.2011 11:00 | Trgovački | 0 : 8 | MIP-Presing | |||||
15.10
11:00
Sloga
Plana
7
0
|
15.10.2011 11:00 | Sloga | 7 : 0 | Plana |
15.10
10:00
Marjan
Sušica
6
0
|
15.10.2011 10:00 | Marjan | 6 : 0 | Sušica | |||||
15.10
10:00
Šumadija
Apolon 4 I
4
0
|
15.10.2011 10:00 | Šumadija | 4 : 0 | Apolon 4 I | |||||
15.10
10:00
Karađorđe
Radnicki 1923 I
0
6
|
15.10.2011 10:00 | Karađorđe | 0 : 6 | Radnicki 1923 I | |||||
15.10
10:00
Arsenal
Šumadija 1903
0
7
|
15.10.2011 10:00 | Arsenal | 0 : 7 | Šumadija 1903 | |||||
15.10
10:00
Apolon 4 II
Radnicki 1923 II
0
10
|
15.10.2011 10:00 | Apolon 4 II | 0 : 10 | Radnicki 1923 II |
15.10
12:00
Presing
Seljak
2
1
|
15.10.2011 12:00 | Presing | 2 : 1 | Seljak | |||||
15.10
12:00
Smederevo
Mladi radnik
3
1
|
15.10.2011 12:00 | Smederevo | 3 : 1 | Mladi radnik | |||||
15.10
12:00
Panter
Kostolac 2008
7
1
|
15.10.2011 12:00 | Panter | 7 : 1 | Kostolac 2008 | |||||
15.10
12:00
Pinkum
Bumerang
2
1
|
15.10.2011 12:00 | Pinkum | 2 : 1 | Bumerang | |||||
15.10
12:00
Obilić
Rudar
0
5
|
15.10.2011 12:00 | Obilić | 0 : 5 | Rudar | |||||
15.10
12:00
Trgovački
MIP-Presing
2
5
|
15.10.2011 12:00 | Trgovački | 2 : 5 | MIP-Presing | |||||
15.10
12:00
Sloga
Plana
6
1
|
15.10.2011 12:00 | Sloga | 6 : 1 | Plana |
15.10
Meridiana
Akademik
88
55
|
15.10.2011 | Meridiana | 88 : 55 | Akademik | |||||
15.10
Dunav
Mladost Teletehnika
71
77
|
15.10.2011 | Dunav | 71 : 77 | Mladost Teletehnika | |||||
15.10
Odžaci
Novi Sad MT
68
74
|
15.10.2011 | Odžaci | 68 : 74 | Novi Sad MT | |||||
15.10
Nova Pazova
Radnički
91
67
|
15.10.2011 | Nova Pazova | 91 : 67 | Radnički | |||||
15.10
Srem
Topola
85
51
|
15.10.2011 | Srem | 85 : 51 | Topola | |||||
15.10
Stara Pazova
Velika Kikinda
100
71
|
15.10.2011 | Stara Pazova | 100 : 71 | Velika Kikinda | |||||
15.10
Vrbas
Veternik
94
88
|
15.10.2011 | Vrbas | 94 : 88 | Veternik |
15.10
Svilajnac Kompo
Polet
92
78
|
15.10.2011 | Svilajnac Kompo | 92 : 78 | Polet | |||||
15.10
Požarevac
Temnić
84
80
|
15.10.2011 | Požarevac | 84 : 80 | Temnić | |||||
15.10
Zlatar
Priboj
78
73
|
15.10.2011 | Zlatar | 78 : 73 | Priboj | |||||
15.10
Plana
Mionica
99
74
|
15.10.2011 | Plana | 99 : 74 | Mionica | |||||
15.10
Klik
Prva Petoletka
78
93
|
15.10.2011 | Klik | 78 : 93 | Prva Petoletka | |||||
15.10
Novi Pazar
Železničar
101
79
|
15.10.2011 | Novi Pazar | 101 : 79 | Železničar | |||||
15.10
Mašinac
Sloga
76
66
|
15.10.2011 | Mašinac | 76 : 66 | Sloga |
15.10
17:00
Crvena Zvezda Beograd
Union Olimpija
93
101
|
15.10.2011 17:00 | Crvena Zvezda Beograd | 93 : 101 | Union Olimpija | |||||
15.10
17:00
Zagreb CO
Budućnost VOLI
81
72
|
15.10.2011 17:00 | Zagreb CO | 81 : 72 | Budućnost VOLI | |||||
15.10
18:00
Hemofarm STADA
Helios Domžale
83
70
|
15.10.2011 18:00 | Hemofarm STADA | 83 : 70 | Helios Domžale | |||||
15.10
19:00
Krka
Široki WWin
71
73
|
15.10.2011 19:00 | Krka | 71 : 73 | Široki WWin |
15.10
17:00
Sloboda
Napredak Rubin
85
78
|
15.10.2011 17:00 | Sloboda | 85 : 78 | Napredak Rubin | |||||
15.10
20:00
Železničar
Proleter Naftagas
70
73
|
15.10.2011 20:00 | Železničar | 70 : 73 | Proleter Naftagas | |||||
15.10
16:00
BKK Radnički
Borac Mozzart Sport
70
65
|
15.10.2011 16:00 | BKK Radnički | 70 : 65 | Borac Mozzart Sport | |||||
15.10
20:00
Mega Vizura
Sloga
107
105
|
15.10.2011 20:00 | Mega Vizura | 107 : 105 | Sloga |
15.10
17:30
Spartak
Vojvodina
78
71
|
15.10.2011 17:30 | Spartak | 78 : 71 | Vojvodina | |||||
15.10
17:00
Radnički
Jedinstvo
97
84
|
15.10.2011 17:00 | Radnički | 97 : 84 | Jedinstvo | |||||
15.10
19:30
KG Student UK
Viva Basket
96
77
|
15.10.2011 19:30 | KG Student UK | 96 : 77 | Viva Basket | |||||
15.10
19:00
Jagodina
Crnokosa
80
74
|
15.10.2011 19:00 | Jagodina | 80 : 74 | Crnokosa | |||||
15.10
19:00
Napredak Maxi Co
Mladost (Z)
72
78
|
15.10.2011 19:00 | Napredak Maxi Co | 72 : 78 | Mladost (Z) |
15.10
20:30
Hemofarm Štada
Sloboda
94
56
|
15.10.2011 20:30 | Hemofarm Štada | 94 : 56 | Sloboda | |||||
15.10
18:00
Čelik
Radivoj Korać
68
60
|
15.10.2011 18:00 | Čelik | 68 : 60 | Radivoj Korać | |||||
15.10
18:00
Celje
Budućnost
87
73
|
15.10.2011 18:00 | Celje | 87 : 73 | Budućnost | |||||
15.10
19:00
Mladi Krajišnik
Vojvodina NIS
70
56
|
15.10.2011 19:00 | Mladi Krajišnik | 70 : 56 | Vojvodina NIS | |||||
15.10
19:30
Partizan Galenika
Voždovac
82
76
|
15.10.2011 19:30 | Partizan Galenika | 82 : 76 | Voždovac |
15.10
17:30
Loznica
Čelarevo
65
71
|
15.10.2011 17:30 | Loznica | 65 : 71 | Čelarevo | |||||
15.10
18:30
Šabac
Stara Pazova
75
70
|
15.10.2011 18:30 | Šabac | 75 : 70 | Stara Pazova | |||||
15.10
20:00
Vrbas
Spartak
67
50
|
15.10.2011 20:00 | Vrbas | 67 : 50 | Spartak | |||||
15.10
19:00
Proleter
Radnički
80
68
|
15.10.2011 19:00 | Proleter | 80 : 68 | Radnički |
15.10
17:00
Basket Stars
Ljubovija
84
49
|
15.10.2011 17:00 | Basket Stars | 84 : 49 | Ljubovija | |||||
15.10
17:00
Trepča
Sivac
0
20
|
15.10.2011 17:00 | Trepča | 0 : 20 | Sivac |
15.10
14:30
Pirot
Toplički Vitezovi
1
3
|
15.10.2011 14:30 | Pirot | 1 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
15.10
14:00
Radan
Knjaževac
3
1
|
15.10.2011 14:00 | Radan | 3 : 1 | Knjaževac | |||||
15.10
19:00
Vranje
Topličanin
0
3
|
15.10.2011 19:00 | Vranje | 0 : 3 | Topličanin |
15.10
19:00
Obilić
Jagodina
1
3
|
15.10.2011 19:00 | Obilić | 1 : 3 | Jagodina | |||||
15.10
16:00
Novi Sad
Novi Pazar-Junior
0
3
|
15.10.2011 16:00 | Novi Sad | 0 : 3 | Novi Pazar-Junior | |||||
15.10
19:00
Sterija
Niš
3
2
|
15.10.2011 19:00 | Sterija | 3 : 2 | Niš | |||||
15.10
17:00
Smederevo
Dunav Volley
1
3
|
15.10.2011 17:00 | Smederevo | 1 : 3 | Dunav Volley |
15.10
20:00
Varadin BMG
Vizura
1
3
|
15.10.2011 20:00 | Varadin BMG | 1 : 3 | Vizura | |||||
15.10
20:00
Jedinstvo
NIS Spartak
2
3
|
15.10.2011 20:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | NIS Spartak | |||||
15.10
20:00
Kolubara
Vojvodina
3
0
|
15.10.2011 20:00 | Kolubara | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
15.10
19:00
Dinamo Azotara
Radnički
2
3
|
15.10.2011 19:00 | Dinamo Azotara | 2 : 3 | Radnički |
15.10
20:00
Klek Srbijašume
Poštar 064
0
3
|
15.10.2011 20:00 | Klek Srbijašume | 0 : 3 | Poštar 064 | |||||
15.10
16:00
Student
Lazarevac
0
3
|
15.10.2011 16:00 | Student | 0 : 3 | Lazarevac | |||||
15.10
19:00
Jedinstvo
Železničar
3
2
|
15.10.2011 19:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Železničar | |||||
15.10
19:00
Crnokosa
Smeč 5
3
0
|
15.10.2011 19:00 | Crnokosa | 3 : 0 | Smeč 5 |
15.10
Šamot 65
Mladost
34
31
|
15.10.2011 | Šamot 65 | 34 : 31 | Mladost | |||||
15.10
Radnički 2
Morava
30
33
|
15.10.2011 | Radnički 2 | 30 : 33 | Morava | |||||
15.10
Studentski grad
Kolubara 2
37
24
|
15.10.2011 | Studentski grad | 37 : 24 | Kolubara 2 | |||||
15.10
Bask
Primus Car Dušan
37
31
|
15.10.2011 | Bask | 37 : 31 | Primus Car Dušan | |||||
15.10
Udarnik
Sloga
33
32
|
15.10.2011 | Udarnik | 33 : 32 | Sloga | |||||
15.10
Metalac
Radnički
29
27
|
15.10.2011 | Metalac | 29 : 27 | Radnički | |||||
15.10
Stari grad
Majdanpek
34
25
|
15.10.2011 | Stari grad | 34 : 25 | Majdanpek |
15.10
Apatin
Radnički
31
19
|
15.10.2011 | Apatin | 31 : 19 | Radnički | |||||
15.10
Titel Džon Dir
Hercegovina
28
27
|
15.10.2011 | Titel Džon Dir | 28 : 27 | Hercegovina | |||||
15.10
Hajduk
Napredak
36
26
|
15.10.2011 | Hajduk | 36 : 26 | Napredak | |||||
15.10
Jedinstvo
Ruma
38
38
|
15.10.2011 | Jedinstvo | 38 : 38 | Ruma | |||||
15.10
Dalmatinac
ŽSK
24
30
|
15.10.2011 | Dalmatinac | 24 : 30 | ŽSK | |||||
15.10
Potisje Pleteks
Banatski Karlovac
22
22
|
15.10.2011 | Potisje Pleteks | 22 : 22 | Banatski Karlovac | |||||
15.10
Jabuka
Sombor
27
26
|
15.10.2011 | Jabuka | 27 : 26 | Sombor | |||||
15.10
Metalac Asko Vidak
Radnički-Cement
28
28
|
15.10.2011 | Metalac Asko Vidak | 28 : 28 | Radnički-Cement |
15.10
11:30
Naisus 2
Topličanin
28
37
|
15.10.2011 11:30 | Naisus 2 | 28 : 37 | Topličanin | |||||
15.10
19:00
Žitorađa
Dubočica 54
29
19
|
15.10.2011 19:00 | Žitorađa | 29 : 19 | Dubočica 54 | |||||
15.10
17:00
BSK Heba
Planinka
23
27
|
15.10.2011 17:00 | BSK Heba | 23 : 27 | Planinka | |||||
15.10
18:00
Knjaževac
Bor 2
25
40
|
15.10.2011 18:00 | Knjaževac | 25 : 40 | Bor 2 | |||||
15.10
19:00
Đerdap
Vlasotince
24
31
|
15.10.2011 19:00 | Đerdap | 24 : 31 | Vlasotince |
15.10
18:00
Sloga
15 oktobar
29
28
|
15.10.2011 18:00 | Sloga | 29 : 28 | 15 oktobar | |||||
15.10
15:00
Trepča
Arilje
40
34
|
15.10.2011 15:00 | Trepča | 40 : 34 | Arilje |
15.10
19:00
Progres
Hisar
24
36
|
15.10.2011 19:00 | Progres | 24 : 36 | Hisar | |||||
15.10
Rtanj
Radnički (Ć)
29
30
|
15.10.2011 | Rtanj | 29 : 30 | Radnički (Ć) | |||||
15.10
Aleksinac
Zaječar 2
29
25
|
15.10.2011 | Aleksinac | 29 : 25 | Zaječar 2 | |||||
15.10
Bor 2 2
Paraćin
31
36
|
15.10.2011 | Bor 2 2 | 31 : 36 | Paraćin | |||||
15.10
Hajduk Veljko
Bela Palanka
43
13
|
15.10.2011 | Hajduk Veljko | 43 : 13 | Bela Palanka | |||||
15.10
Pirot
Radan
29
27
|
15.10.2011 | Pirot | 29 : 27 | Radan | |||||
15.10
13:30
Radnički 1951
Niška Banja
39
26
|
15.10.2011 13:30 | Radnički 1951 | 39 : 26 | Niška Banja |
15.10
17:00
Sjenica
Hidroelektrana
28
33
|
15.10.2011 17:00 | Sjenica | 28 : 33 | Hidroelektrana |
15.10
18:00
Župa 54 2
Prva Petoletka
33
25
|
15.10.2011 18:00 | Župa 54 2 | 33 : 25 | Prva Petoletka | |||||
15.10
19:00
Metalac
Štrpce Tandems
39
10
|
15.10.2011 19:00 | Metalac | 39 : 10 | Štrpce Tandems |
15.10
18:30
Obilić
Kolubara
27
29
|
15.10.2011 18:30 | Obilić | 27 : 29 | Kolubara | |||||
15.10
19:00
Napredak
Vojvodina
29
30
|
15.10.2011 19:00 | Napredak | 29 : 30 | Vojvodina | |||||
15.10
19:00
Metaloplastika
Železničar 1949
38
23
|
15.10.2011 19:00 | Metaloplastika | 38 : 23 | Železničar 1949 | |||||
15.10
20:00
Smederevo DU-Integral
Požarevac
26
29
|
15.10.2011 20:00 | Smederevo DU-Integral | 26 : 29 | Požarevac | |||||
15.10
18:00
Crvenka
Rudar
25
27
|
15.10.2011 18:00 | Crvenka | 25 : 27 | Rudar |
15.10
18:00
Vrbas Carnex
Bane
32
30
|
15.10.2011 18:00 | Vrbas Carnex | 32 : 30 | Bane | |||||
15.10
18:00
Proleter Agroživ
Spartak Vojput
27
25
|
15.10.2011 18:00 | Proleter Agroživ | 27 : 25 | Spartak Vojput | |||||
15.10
18:00
Priboj
Crvena Zvezda
23
21
|
15.10.2011 18:00 | Priboj | 23 : 21 | Crvena Zvezda | |||||
15.10
19:00
Zlatar
Jagodina
33
25
|
15.10.2011 19:00 | Zlatar | 33 : 25 | Jagodina | |||||
15.10
18:00
Zaječar
Mokra Gora
33
27
|
15.10.2011 18:00 | Zaječar | 33 : 27 | Mokra Gora |
15.10
16:00
Dubočica
RTB Bor
27
37
|
15.10.2011 16:00 | Dubočica | 27 : 37 | RTB Bor | |||||
15.10
19:00
Kopaonik
Pirot
20
39
|
15.10.2011 19:00 | Kopaonik | 20 : 39 | Pirot | |||||
15.10
17:00
Đerdap
Naisa 2
22
23
|
15.10.2011 17:00 | Đerdap | 22 : 23 | Naisa 2 |
15.10
Morava Han
Niška Banja
22
24
|
15.10.2011 | Morava Han | 22 : 24 | Niška Banja | |||||
15.10
Radan
Vlasotince
20
20
|
15.10.2011 | Radan | 20 : 20 | Vlasotince |
15.10
18:00
Knjaz Miloš
Jagodina
29
42
|
15.10.2011 18:00 | Knjaz Miloš | 29 : 42 | Jagodina | |||||
15.10
18:30
Naisa
Radnički
29
26
|
15.10.2011 18:30 | Naisa | 29 : 26 | Radnički | |||||
15.10
20:00
Max Sport
Crvena Zvezda
20
22
|
15.10.2011 20:00 | Max Sport | 20 : 22 | Crvena Zvezda | |||||
15.10
18:00
Radnički
Nopal
25
25
|
15.10.2011 18:00 | Radnički | 25 : 25 | Nopal |
15.10
16:00
Kučevo
Crveni krst
32
22
|
15.10.2011 16:00 | Kučevo | 32 : 22 | Crveni krst | |||||
15.10
18:00
Metalac AD
Halas Jožef
26
26
|
15.10.2011 18:00 | Metalac AD | 26 : 26 | Halas Jožef |
15.10
20:30
Kopernikus Vidre
Marbo Intermezzo
2
3
|
15.10.2011 20:30 | Kopernikus Vidre | 2 : 3 | Marbo Intermezzo |
15.10
Zemun
Ekonomist
6
5
|
15.10.2011 | Zemun | 6 : 5 | Ekonomist | |||||
15.10
Tempo Pekson
TMF
4
3
|
15.10.2011 | Tempo Pekson | 4 : 3 | TMF | |||||
15.10
Novi Beograd
Studentski grad
6
4
|
15.10.2011 | Novi Beograd | 6 : 4 | Studentski grad | |||||
15.10
Adaneks
Slodes
6
9
|
15.10.2011 | Adaneks | 6 : 9 | Slodes |