15.04
15:30
Proleter Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
6
0
|
15.04.2018 15:30 | Proleter Mihajlovac | 6 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
15.04
15:30
Provo
Železničar
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Provo | 2 : 1 | Železničar | |||||
15.04
15:30
FAP
Polet
1
1
|
15.04.2018 15:30 | FAP | 1 : 1 | Polet | |||||
15.04
15:30
Jedinstvo (Ub)
Šumadija (A)
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 0 | Šumadija (A) | |||||
15.04
15:30
Smederevo 1924
Karađorđe
7
1
|
15.04.2018 15:30 | Smederevo 1924 | 7 : 1 | Karađorđe |
15.04
16:30
Radan
Rtanj
0
2
|
15.04.2018 16:30 | Radan | 0 : 2 | Rtanj | |||||
15.04
16:30
Tabane 1970
OFK Sinđelić
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Tabane 1970 | 2 : 1 | OFK Sinđelić | |||||
15.04
16:30
Budućnost (P)
Pukovac
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Pukovac |
15.04
16:00
Borac (S)
Radnički (Š)
5
0
|
15.04.2018 16:00 | Borac (S) | 5 : 0 | Radnički (Š) |
15.04
16:00
Kolubara
Lokomotiva
2
3
|
15.04.2018 16:00 | Kolubara | 2 : 3 | Lokomotiva | |||||
15.04
16:00
Radnički (NB)
Žarkovo
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Radnički (NB) | 1 : 2 | Žarkovo | |||||
15.04
16:00
BSK Batajnica
Stepojevac Vaga
0
1
|
15.04.2018 16:00 | BSK Batajnica | 0 : 1 | Stepojevac Vaga |
15.04
15:30
Slavija
Trepča
5
0
|
15.04.2018 15:30 | Slavija | 5 : 0 | Trepča | |||||
15.04
15:30
Orlovac
Sušica
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Orlovac | 2 : 0 | Sušica | |||||
15.04
15:30
Jošanica
Bane
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Jošanica | 4 : 0 | Bane | |||||
15.04
15:30
Sloboda (Č)
Karađorđe (R)
3
3
|
15.04.2018 15:30 | Sloboda (Č) | 3 : 3 | Karađorđe (R) |
15.04
15:30
Napredak
Borac (Ž)
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Borac (Ž) | |||||
15.04
15:30
RSK
Petar Dobrnjac
2
1
|
15.04.2018 15:30 | RSK | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
15.04
15:30
Morava (VP)
Gruža
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Morava (VP) | 3 : 1 | Gruža | |||||
15.04
15:30
Proleter 1976
Udarnik
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Proleter 1976 | 3 : 1 | Udarnik | |||||
15.04
15:30
Šumadija
Mladi radnik (R)
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Šumadija | 3 : 1 | Mladi radnik (R) |
15.04
15:30
Zadrugar
Radnički Gorenje
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Radnički Gorenje | |||||
15.04
15:30
Radnički Stobex
OFK Divci
2
2
|
15.04.2018 15:30 | Radnički Stobex | 2 : 2 | OFK Divci | |||||
15.04
15:30
Sovljak
Sloga (S)
1
4
|
15.04.2018 15:30 | Sovljak | 1 : 4 | Sloga (S) | |||||
15.04
15:30
Borac
Drina
1
2
|
15.04.2018 15:30 | Borac | 1 : 2 | Drina |
15.04
16:30
Jablanica
OFK Niš
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Jablanica | 1 : 0 | OFK Niš | |||||
15.04
16:30
Vlasina
Polet 1980
4
0
|
15.04.2018 16:30 | Vlasina | 4 : 0 | Polet 1980 | |||||
15.04
16:30
OFK Brzi Brod
Pusta Reka
2
1
|
15.04.2018 16:30 | OFK Brzi Brod | 2 : 1 | Pusta Reka | |||||
15.04
11:00
Tanasko Rajić
Lužnica
1
1
|
15.04.2018 11:00 | Tanasko Rajić | 1 : 1 | Lužnica |
15.04
16:30
Moravica
Rudar Alpos
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Moravica | 1 : 2 | Rudar Alpos | |||||
15.04
16:30
Bukovik
Sloga
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Bukovik | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.04
16:30
Timočanin
Đerdap
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Timočanin | 1 : 0 | Đerdap | |||||
15.04
16:30
Hajduk Veljko
Naša krila
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Hajduk Veljko | 4 : 1 | Naša krila | |||||
15.04
16:30
Kablovi
Malošište
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Kablovi | 4 : 1 | Malošište |
15.04
16:30
Žitorađa
Jastrebac
3
2
|
15.04.2018 16:30 | Žitorađa | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
15.04
16:30
Bošnjane
OFK Topličanin
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Bošnjane | 0 : 3 | OFK Topličanin | |||||
15.04
16:30
Napredak
Levač
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Napredak | 4 : 1 | Levač | |||||
15.04
16:30
OFK Lugomir
Župa
0
2
|
15.04.2018 16:30 | OFK Lugomir | 0 : 2 | Župa | |||||
15.04
16:30
Poljoprivrednik
SFS Borac
0
7
|
15.04.2018 16:30 | Poljoprivrednik | 0 : 7 | SFS Borac |
15.04
16:00
Mladost (O)
Vojvodina 1928
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Mladost (O) | 3 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
15.04
16:00
Polet
ŽAK
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Polet | 1 : 2 | ŽAK |
15.04
16:00
Tisa
Bačka (P)
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Tisa | 2 : 1 | Bačka (P) | |||||
15.04
16:00
Tavankut
Mladost (BP)
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Tavankut | 2 : 2 | Mladost (BP) | |||||
15.04
16:00
Tekstilac
Sloga (Č)
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Sloga (Č) | |||||
15.04
16:00
Budućnost (G)
Mladost (T)
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Budućnost (G) | 3 : 0 | Mladost (T) |
15.04
16:00
Srem
Milutinac
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Srem | 3 : 0 | Milutinac | |||||
15.04
16:00
Budućnost
Zvezdara
0
5
|
15.04.2018 16:00 | Budućnost | 0 : 5 | Zvezdara | |||||
15.04
16:00
Sremčica
Leštane
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Sremčica | 2 : 2 | Leštane |
15.04
16:00
Omladinac FAM
Vojvodina (NM)
4
1
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac FAM | 4 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
15.04
16:00
Crvena Zvezda (RS)
Mladost (L)
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Crvena Zvezda (RS) | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
15.04
16:00
Crvena zvezda (VS)
Proleter 2006
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Crvena zvezda (VS) | 1 : 0 | Proleter 2006 | |||||
15.04
16:00
Vojvodina (B)
Rusanda
0
0
|
15.04.2018 16:00 | Vojvodina (B) | 0 : 0 | Rusanda | |||||
15.04
16:00
Naftagas (B)
Bilećanin
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Naftagas (B) | 1 : 2 | Bilećanin | |||||
15.04
16:00
Banat
Lehel
4
2
|
15.04.2018 16:00 | Banat | 4 : 2 | Lehel |
15.04
17:00
Hajduk
Dragocvet
0
0
|
15.04.2018 17:00 | Hajduk | 0 : 0 | Dragocvet | |||||
15.04
17:00
Rembas
OFK Batinac
3
0
|
15.04.2018 17:00 | Rembas | 3 : 0 | OFK Batinac | |||||
15.04
17:00
Juhor
OFK Bratstvo
2
0
|
15.04.2018 17:00 | Juhor | 2 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
15.04
17:00
Napredak
Kolare
3
0
|
15.04.2018 17:00 | Napredak | 3 : 0 | Kolare | |||||
15.04
17:00
Kušiljevo
OFK Tekstilac
3
0
|
15.04.2018 17:00 | Kušiljevo | 3 : 0 | OFK Tekstilac | |||||
15.04
17:00
Mladi radnik
Mladost (S)
2
0
|
15.04.2018 17:00 | Mladi radnik | 2 : 0 | Mladost (S) | |||||
15.04
17:00
Bratstvo
Partizan
4
2
|
15.04.2018 17:00 | Bratstvo | 4 : 2 | Partizan |
15.04
16:30
Crvena zvezda
Jedinstvo Stević
0
0
|
15.04.2018 16:30 | Crvena zvezda | 0 : 0 | Jedinstvo Stević | |||||
15.04
16:30
Jugoslavija
Jedinstvo (V)
2
3
|
15.04.2018 16:30 | Jugoslavija | 2 : 3 | Jedinstvo (V) | |||||
15.04
16:30
Dolina
Sloga (BNS)
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Dolina | 3 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
15.04
16:30
Radnički (B)
BAK
0
1
|
15.04.2018 16:30 | Radnički (B) | 0 : 1 | BAK | |||||
15.04
16:30
Vojvodina (CC)
Borac (St)
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Vojvodina (CC) | 1 : 1 | Borac (St) | |||||
15.04
16:30
Strela
Partizan (U)
2
3
|
15.04.2018 16:30 | Strela | 2 : 3 | Partizan (U) | |||||
15.04
16:30
Vulturul
Vojvodina (S)
7
0
|
15.04.2018 16:30 | Vulturul | 7 : 0 | Vojvodina (S) |
15.04
16:00
Borac (M)
Napredak (P)
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Borac (M) | 1 : 0 | Napredak (P) | |||||
15.04
16:00
Sloboda (DT)
Graničar 1924
4
0
|
15.04.2018 16:00 | Sloboda (DT) | 4 : 0 | Graničar 1924 | |||||
15.04
16:00
PSK Putinci
Hrtkovci
3
1
|
15.04.2018 16:00 | PSK Putinci | 3 : 1 | Hrtkovci | |||||
15.04
16:00
Jadran
Ljukovo
6
0
|
15.04.2018 16:00 | Jadran | 6 : 0 | Ljukovo | |||||
15.04
16:00
Budućnost
Partizan
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | Partizan |
15.04
16:30
Budućnost (P)
Kula
0
1
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost (P) | 0 : 1 | Kula | |||||
15.04
16:30
Krila Krajine
Rusin
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Krila Krajine | 1 : 0 | Rusin | |||||
15.04
16:30
Hercegovac
Slavija
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Hercegovac | 2 : 0 | Slavija | |||||
15.04
16:30
Budućnost (M)
Stari Grad
5
0
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost (M) | 5 : 0 | Stari Grad |
15.04
16:30
Bajša
Njegoš
4
0
|
15.04.2018 16:30 | Bajša | 4 : 0 | Njegoš | |||||
15.04
16:30
Jadran
Iskra
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Jadran | 1 : 0 | Iskra | |||||
15.04
16:30
Vinogradar
Horgoš 1911
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Vinogradar | 2 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
15.04
16:30
Senta
Radnički 1905
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Senta | 2 : 1 | Radnički 1905 |
15.04
16:30
Deli Jovan
Blizna
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Deli Jovan | 3 : 0 | Blizna | |||||
15.04
16:30
Slatina
Rudna Glava
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Slatina | 4 : 1 | Rudna Glava | |||||
15.04
16:30
Nemetali
Čubra
6
1
|
15.04.2018 16:30 | Nemetali | 6 : 1 | Čubra | |||||
15.04
16:30
Radnički
Branik
0
2
|
15.04.2018 16:30 | Radnički | 0 : 2 | Branik |
15.04
16:00
Sinđelić
Borac (O)
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Sinđelić | 3 : 0 | Borac (O) | |||||
15.04
16:00
Zmaj
Heroj Polet
6
1
|
15.04.2018 16:00 | Zmaj | 6 : 1 | Heroj Polet | |||||
15.04
16:00
Avala
Šumadinac
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Avala | 1 : 0 | Šumadinac | |||||
15.04
16:00
Poštar Zvezdara
Dunav
1
3
|
15.04.2018 16:00 | Poštar Zvezdara | 1 : 3 | Dunav | |||||
15.04
16:00
Institut
13. Maj
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Institut | 2 : 0 | 13. Maj | |||||
15.04
16:00
Studenski Grad
Komgrap
0
2
|
15.04.2018 16:00 | Studenski Grad | 0 : 2 | Komgrap |
15.04
16:00
Radnički (D)
Urovci
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Radnički (D) | 2 : 0 | Urovci | |||||
15.04
16:00
Mladost (B)
Omladinac
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Omladinac | |||||
15.04
16:00
Mladost (C)
Zabrežje
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Mladost (C) | 1 : 0 | Zabrežje | |||||
15.04
16:00
Šumadija
Radnički (R)
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Šumadija | 2 : 0 | Radnički (R) | |||||
15.04
16:00
BSK
Rušanj
7
0
|
15.04.2018 16:00 | BSK | 7 : 0 | Rušanj | |||||
15.04
16:00
Strelac
Lisović
3
2
|
15.04.2018 16:00 | Strelac | 3 : 2 | Lisović |
15.04
16:00
Kovačevac
Selo Mladenovac
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Kovačevac | 2 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
15.04
16:00
Pudarci
Boleč
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Pudarci | 1 : 2 | Boleč | |||||
15.04
16:00
Šumadija
Velika Krsna
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Šumadija | 3 : 0 | Velika Krsna | |||||
15.04
16:00
Vrčin
Kosmaj
4
1
|
15.04.2018 16:00 | Vrčin | 4 : 1 | Kosmaj | |||||
15.04
16:00
Dunavac
Ropočevo
4
1
|
15.04.2018 16:00 | Dunavac | 4 : 1 | Ropočevo |
15.04
16:30
Jedinstvo 1945 (VL)
Sindjelić
1
4
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo 1945 (VL) | 1 : 4 | Sindjelić | |||||
15.04
16:30
Mladost (DD)
Vidojevica
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (DD) | 4 : 1 | Vidojevica | |||||
15.04
16:30
Podrinje
Mačva 2005
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Podrinje | 2 : 0 | Mačva 2005 | |||||
15.04
16:30
Duško
Cer
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Duško | 3 : 0 | Cer | |||||
15.04
16:30
Sloga
Majur
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Majur | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (ŠT)
Mladost (PR)
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (ŠT) | 1 : 0 | Mladost (PR) |
15.04
15:30
Bare
Prvi srpski ustanak
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Bare | 3 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
15.04
15:30
Šumadinac
Banja
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Šumadinac | 2 : 1 | Banja | |||||
15.04
15:30
BSK
Junkovac
4
0
|
15.04.2018 15:30 | BSK | 4 : 0 | Junkovac | |||||
15.04
15:30
Omladinac (DR)
ŽSK
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Omladinac (DR) | 3 : 0 | ŽSK | |||||
15.04
15:30
Šatornja
Mladost MG
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Šatornja | 3 : 0 | Mladost MG | |||||
15.04
15:30
Partizan
Vinča
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Partizan | 1 : 0 | Vinča | |||||
15.04
15:30
Aranđelovac
Trnava
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Aranđelovac | 4 : 1 | Trnava | |||||
15.04
15:30
Lokomotiva
Borac
5
1
|
15.04.2018 15:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | Borac |
15.04
16:00
Jedinstvo (Š)
Železničar
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo (Š) | 3 : 1 | Železničar | |||||
15.04
16:00
Sloga
Mladi borac
4
3
|
15.04.2018 16:00 | Sloga | 4 : 3 | Mladi borac | |||||
15.04
16:00
Vučje
Jedinstvo (GS)
2
3
|
15.04.2018 16:00 | Vučje | 2 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
15.04
16:00
Progres
Umac
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Progres | 1 : 0 | Umac | |||||
15.04
16:00
Kumarevo 65
Mladost (V)
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Mladost (V) | |||||
15.04
16:00
Zloćudovo
Bobište
3
3
|
15.04.2018 16:00 | Zloćudovo | 3 : 3 | Bobište | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo (G)
OFK Brza
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo (G) | 1 : 2 | OFK Brza | |||||
15.04
16:00
Čekmin
Polet
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Čekmin | 2 : 1 | Polet |
15.04
15:30
7. Juli
Obilić
3
2
|
15.04.2018 15:30 | 7. Juli | 3 : 2 | Obilić | |||||
15.04
15:30
Radnik
Proleter 1947
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Radnik | 3 : 0 | Proleter 1947 | |||||
15.04
15:30
Borac
Polet
7
0
|
15.04.2018 15:30 | Borac | 7 : 0 | Polet | |||||
15.04
15:30
Sloboda
Crvena zvezda
0
0
|
15.04.2018 15:30 | Sloboda | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
15.04
15:30
Podunavac
Osipaonica
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Podunavac | 3 : 1 | Osipaonica | |||||
15.04
15:30
Sloga
Pobeda
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Pobeda | |||||
15.04
15:30
Cerovac
SASK
0
0
|
15.04.2018 15:30 | Cerovac | 0 : 0 | SASK | |||||
15.04
15:30
Šumadija
Vrbovac
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Šumadija | 4 : 1 | Vrbovac |
15.04
15:30
Jedinstvo (K)
Omladinac (Z)
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Jedinstvo (K) | 3 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
15.04
15:30
Polet (T)
Parmenac
5
2
|
15.04.2018 15:30 | Polet (T) | 5 : 2 | Parmenac | |||||
15.04
15:30
Prijevor
Spartak
6
2
|
15.04.2018 15:30 | Prijevor | 6 : 2 | Spartak | |||||
15.04
15:30
Backovac Junajted
Mladost (P)
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Backovac Junajted | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
15.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Slatina
4
2
|
15.04.2018 15:30 | Jedinstvo (GG) | 4 : 2 | Slatina | |||||
15.04
15:30
Brezak 1936
Napredak
0
1
|
15.04.2018 15:30 | Brezak 1936 | 0 : 1 | Napredak | |||||
15.04
15:30
Lunjevica
Šumadija 1923
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Lunjevica | 2 : 1 | Šumadija 1923 | |||||
15.04
15:30
Rudar
Zadrugar
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Rudar | 2 : 0 | Zadrugar |
15.04
16:00
Naupare
Sloga (M)
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Naupare | 3 : 0 | Sloga (M) | |||||
15.04
16:00
13. April
Ribnik
5
0
|
15.04.2018 16:00 | 13. April | 5 : 0 | Ribnik | |||||
15.04
16:00
Mačkovac
Knez Lazar 2015
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Mačkovac | 3 : 1 | Knez Lazar 2015 | |||||
15.04
16:00
Jastrebac
Čitluk
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Jastrebac | 3 : 1 | Čitluk | |||||
15.04
16:00
Juhor
Šanac
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Juhor | 2 : 1 | Šanac | |||||
15.04
16:00
Donji Kopaonik
Kupci
4
1
|
15.04.2018 16:00 | Donji Kopaonik | 4 : 1 | Kupci | |||||
15.04
16:00
FUD
Vinogradar
2
0
|
15.04.2018 16:00 | FUD | 2 : 0 | Vinogradar |
15.04
15:30
Železničar
Borac (K)
3
2
|
15.04.2018 15:30 | Železničar | 3 : 2 | Borac (K) | |||||
15.04
15:30
Napredak 1936
Rudar (K)
4
3
|
15.04.2018 15:30 | Napredak 1936 | 4 : 3 | Rudar (K) | |||||
15.04
15:30
Sloga (B)
Rudar (S)
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Rudar (S) | |||||
15.04
15:30
Makce
Mlava (ML)
5
3
|
15.04.2018 15:30 | Makce | 5 : 3 | Mlava (ML) | |||||
15.04
15:30
Mladost (B)
Đerdap
1
3
|
15.04.2018 15:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Đerdap | |||||
15.04
15:30
Radnik
Polet (SD)
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Radnik | 3 : 1 | Polet (SD) |
15.04
15:30
Zadrugar
Padež
2
3
|
15.04.2018 15:30 | Zadrugar | 2 : 3 | Padež | |||||
15.04
15:30
Rajko Mitić
Dragoš
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Rajko Mitić | 3 : 0 | Dragoš | |||||
15.04
15:30
Mladost
Spartak
0
0
|
15.04.2018 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Spartak |
15.04
16:30
Borac
Stubal
0
0
|
15.04.2018 16:30 | Borac | 0 : 0 | Stubal | |||||
15.04
16:30
Real
Proleter
0
1
|
15.04.2018 16:30 | Real | 0 : 1 | Proleter | |||||
15.04
16:30
Polet
Granit
6
1
|
15.04.2018 16:30 | Polet | 6 : 1 | Granit | |||||
15.04
16:30
Radnik
Rudar
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Radnik | 2 : 0 | Rudar | |||||
15.04
16:30
Novi Pazar 1928
OFK Ras
4
0
|
15.04.2018 16:30 | Novi Pazar 1928 | 4 : 0 | OFK Ras | |||||
15.04
11:00
Popovići
Ibar
3
1
|
15.04.2018 11:00 | Popovići | 3 : 1 | Ibar | |||||
15.04
16:30
Budućnost
Mataruge
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Mataruge |
15.04
15:30
Železničar
Crnokosa
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Železničar | 2 : 1 | Crnokosa | |||||
15.04
15:30
Perućac
Jedinstvo
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Perućac | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.04
15:30
Lazarica
Jasen
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Lazarica | 1 : 0 | Jasen | |||||
15.04
11:00
Lauš
Savinac
3
2
|
15.04.2018 11:00 | Lauš | 3 : 2 | Savinac | |||||
15.04
15:30
Višesava
Polet
2
3
|
15.04.2018 15:30 | Višesava | 2 : 3 | Polet | |||||
15.04
15:30
Ježevica
Omladinac
3
2
|
15.04.2018 15:30 | Ježevica | 3 : 2 | Omladinac |
15.04
15:30
Tulari
Mladost
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Tulari | 4 : 1 | Mladost | |||||
15.04
15:30
Tešnjar
Tvrdojevac
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Tešnjar | 2 : 1 | Tvrdojevac | |||||
15.04
15:30
Brezovica
Banjani
1
1
|
15.04.2018 15:30 | Brezovica | 1 : 1 | Banjani | |||||
15.04
15:30
Iskra
ZSK
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Iskra | 1 : 0 | ZSK | |||||
15.04
15:30
Kačer
Radnik
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Kačer | 4 : 1 | Radnik | |||||
15.04
15:30
Trlić
Ribnikar
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Trlić | 4 : 0 | Ribnikar |
15.04
16:30
Partizan
Sloga (D)
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Partizan | 0 : 3 | Sloga (D) | |||||
15.04
16:30
Erdoglija 1931
Jadran
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Erdoglija 1931 | 1 : 2 | Jadran | |||||
15.04
16:30
Srbija
Jedinstvo
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Srbija | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
15.04
16:30
Borac (D)
Sloboda
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Borac (D) | 1 : 1 | Sloboda | |||||
15.04
16:30
Vodojaža
Ćava
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Ćava | |||||
15.04
16:30
Šumadinac (KG)
Šumadija 1934
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Šumadinac (KG) | 2 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
15.04
16:30
Kutlovo
Mladost
0
1
|
15.04.2018 16:30 | Kutlovo | 0 : 1 | Mladost | |||||
15.04
16:30
Kolonija
Zastava
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Kolonija | 1 : 0 | Zastava | |||||
15.04
16:30
Korićani
Budućnost
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Korićani | 2 : 1 | Budućnost |
15.04
16:30
Sloga
Rasovača
3
2
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Rasovača | |||||
15.04
16:30
Mladost (B)
Orljane
1
3
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (B) | 1 : 3 | Orljane | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo GVD
Palilula
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo GVD | 2 : 1 | Palilula | |||||
15.04
16:30
Moravac (Č)
Radnički 1924
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Moravac (Č) | 2 : 1 | Radnički 1924 | |||||
15.04
16:30
Naisus 1977
Doljevac 1971
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Naisus 1977 | 2 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
15.04
14:00
Morava (Ž)
Zemljoradnik
3
2
|
15.04.2018 14:00 | Morava (Ž) | 3 : 2 | Zemljoradnik |
15.04
16:30
Morava
Čegar 2013
9
2
|
15.04.2018 16:30 | Morava | 9 : 2 | Čegar 2013 | |||||
15.04
16:30
Mladost (M)
Crvena zastava
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (M) | 2 : 1 | Crvena zastava | |||||
15.04
16:30
Sloboda
Rudar
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | Rudar | |||||
15.04
16:30
Proleter (DV)
Stevan Nešticki
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Proleter (DV) | 2 : 1 | Stevan Nešticki | |||||
15.04
16:30
Budućnost
AZ Borac 2014
0
0
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost | 0 : 0 | AZ Borac 2014 | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (GM)
Mladost (L)
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (GM) | 3 : 1 | Mladost (L) |
15.04
16:30
Jedinstvo (G)
OFK Futog
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | OFK Futog | |||||
15.04
16:30
Proleter
Jedinstvo (R)
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Proleter | 2 : 2 | Jedinstvo (R) | |||||
15.04
16:30
Bačka 1923
Mladost
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Bačka 1923 | 1 : 2 | Mladost | |||||
15.04
16:30
ŽSK
OFK Sirig
2
1
|
15.04.2018 16:30 | ŽSK | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
15.04
16:30
Tatra
Vinogradar
6
0
|
15.04.2018 16:30 | Tatra | 6 : 0 | Vinogradar | |||||
15.04
16:30
Sofeks
TSK
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Sofeks | 2 : 2 | TSK | |||||
15.04
16:30
Petrovaradin
Veternik
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Petrovaradin | 2 : 0 | Veternik |
15.04
16:30
OFK Rtanj
Rudar (VČ)
0
2
|
15.04.2018 16:30 | OFK Rtanj | 0 : 2 | Rudar (VČ) | |||||
15.04
16:30
Malinik
OFK 019
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Malinik | 3 : 0 | OFK 019 | |||||
15.04
16:30
Graničar
Rgotina
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Graničar | 0 : 3 | Rgotina | |||||
15.04
16:30
Mladost
Radnički (L)
0
6
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 0 : 6 | Radnički (L) | |||||
15.04
16:30
Sloga
Omladinac
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Omladinac | |||||
15.04
16:30
Bučje
OFK Knjaz
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Bučje | 2 : 2 | OFK Knjaz | |||||
15.04
16:30
Trebič
Osnić
4
3
|
15.04.2018 16:30 | Trebič | 4 : 3 | Osnić | |||||
15.04
16:30
Kosovo
Midžor
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Kosovo | 1 : 0 | Midžor |
15.04
16:00
Pobeda
Spartak
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Pobeda | 1 : 2 | Spartak | |||||
15.04
16:00
Dundjerski
Kaćuša
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Dundjerski | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
15.04
16:00
Mladost 1982
Borac
1
3
|
15.04.2018 16:00 | Mladost 1982 | 1 : 3 | Borac | |||||
15.04
16:00
NS Tatko
Omladinac
2
3
|
15.04.2018 16:00 | NS Tatko | 2 : 3 | Omladinac | |||||
15.04
16:00
Real
Partizanski put
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Real | 2 : 1 | Partizanski put |
15.04
15:30
Lugina
FSU Južna pruga
11
0
|
15.04.2018 15:30 | Lugina | 11 : 0 | FSU Južna pruga | |||||
15.04
15:30
Vihor
Pavlovac
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Vihor | 2 : 0 | Pavlovac | |||||
15.04
15:30
Trešnjevka
Čelik
3
5
|
15.04.2018 15:30 | Trešnjevka | 3 : 5 | Čelik | |||||
15.04
15:30
Mladost (S)
OFK Alakince
1
1
|
15.04.2018 15:30 | Mladost (S) | 1 : 1 | OFK Alakince |
15.04
14:00
Morava
Rudar
3
0
|
15.04.2018 14:00 | Morava | 3 : 0 | Rudar | |||||
15.04
14:00
Oskar
Mineralac
5
1
|
15.04.2018 14:00 | Oskar | 5 : 1 | Mineralac | |||||
15.04
15:00
Izmornik
Ropotovo
4
5
|
15.04.2018 15:00 | Izmornik | 4 : 5 | Ropotovo |
15.04
16:30
Mladost
Napredak
0
5
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 0 : 5 | Napredak | |||||
15.04
16:30
Tavnik
Borac (A)
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Tavnik | 3 : 0 | Borac (A) | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (D)
Mineral 2015
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | Mineral 2015 | |||||
15.04
16:30
Lasta
Partizan
3
2
|
15.04.2018 16:30 | Lasta | 3 : 2 | Partizan | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (G)
Magnohrom
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 2 | Magnohrom | |||||
15.04
16:30
Lazac
Gruža
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Lazac | 2 : 0 | Gruža |
15.04
17:00
15. Avgust 1950
Mladost (J)
2
2
|
15.04.2018 17:00 | 15. Avgust 1950 | 2 : 2 | Mladost (J) | |||||
15.04
17:00
Mladost (GM)
Borac 1805
0
2
|
15.04.2018 17:00 | Mladost (GM) | 0 : 2 | Borac 1805 | |||||
15.04
17:00
Moravac
Omladinski
1
2
|
15.04.2018 17:00 | Moravac | 1 : 2 | Omladinski | |||||
15.04
17:00
Istok 63
Beljanica
2
1
|
15.04.2018 17:00 | Istok 63 | 2 : 1 | Beljanica | |||||
15.04
17:00
Javor
Pomoravlje
2
0
|
15.04.2018 17:00 | Javor | 2 : 0 | Pomoravlje |
15.04
17:00
Sloga
Morava (KS)
3
3
|
15.04.2018 17:00 | Sloga | 3 : 3 | Morava (KS) | |||||
15.04
17:00
Mladost (G)
Sinđelić 1934
1
0
|
15.04.2018 17:00 | Mladost (G) | 1 : 0 | Sinđelić 1934 | |||||
15.04
17:00
Kupinovac
Zenit
4
1
|
15.04.2018 17:00 | Kupinovac | 4 : 1 | Zenit | |||||
15.04
17:00
Jedinstvo
Vinorača
0
1
|
15.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Vinorača | |||||
15.04
17:00
Šantarovac
Ursule
4
3
|
15.04.2018 17:00 | Šantarovac | 4 : 3 | Ursule | |||||
15.04
17:00
Mladost (T)
Budućnost (Đ)
0
0
|
15.04.2018 17:00 | Mladost (T) | 0 : 0 | Budućnost (Đ) | |||||
15.04
17:00
Morava (R)
Mladost (K)
1
3
|
15.04.2018 17:00 | Morava (R) | 1 : 3 | Mladost (K) | |||||
15.04
17:00
Šumadinac
Mladost (D)
2
3
|
15.04.2018 17:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Mladost (D) |
15.04
10:00
Fruška Gora
Fruškogorac
2
1
|
15.04.2018 10:00 | Fruška Gora | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
15.04
16:00
Donji Srem 2015
Sloboda
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Sloboda | |||||
15.04
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Mladost (B)
1
1
|
15.04.2018 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 1 : 1 | Mladost (B) | |||||
15.04
16:00
Hajduk
OFK Brestač
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Hajduk | 0 : 3 | OFK Brestač | |||||
15.04
16:00
Mitros
Polet
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Mitros | 1 : 0 | Polet | |||||
15.04
16:00
Graničar (K)
OFK Bikić
1
3
|
15.04.2018 16:00 | Graničar (K) | 1 : 3 | OFK Bikić | |||||
15.04
16:00
Sloga
Graničar (O)
2
3
|
15.04.2018 16:00 | Sloga | 2 : 3 | Graničar (O) | |||||
15.04
16:00
Napredak
Donji Petrovci
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Donji Petrovci |
15.04
16:30
Ševac
Polet
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Ševac | 2 : 0 | Polet | |||||
15.04
16:30
Borac (VG)
Budućnost (A)
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Borac (VG) | 2 : 1 | Budućnost (A) | |||||
15.04
16:30
Potporanj
Borac (VS)
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Potporanj | 3 : 1 | Borac (VS) | |||||
15.04
16:30
Partizan (K)
Vinogradar
4
1
|
15.04.2018 16:30 | Partizan (K) | 4 : 1 | Vinogradar | |||||
15.04
16:30
Ratar
Dobrica
3
2
|
15.04.2018 16:30 | Ratar | 3 : 2 | Dobrica | |||||
15.04
16:30
Karaš (K)
Hajdučica
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Karaš (K) | 2 : 0 | Hajdučica |
15.04
ŽFK Banat
Jedinstvo
0
1
|
15.04.2018 | ŽFK Banat | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.04
MSK
Potisje
4
2
|
15.04.2018 | MSK | 4 : 2 | Potisje | |||||
15.04
OFK Stajićevo
Radnički 1911
0
0
|
15.04.2018 | OFK Stajićevo | 0 : 0 | Radnički 1911 | |||||
15.04
Zlatica
Zadrugar
0
1
|
15.04.2018 | Zlatica | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
15.04
ASK
OFK Klek
1
4
|
15.04.2018 | ASK | 1 : 4 | OFK Klek | |||||
15.04
Tamiš
OFK Gradnulica
3
3
|
15.04.2018 | Tamiš | 3 : 3 | OFK Gradnulica |
15.04
16:30
Pobeda
Slavia
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Pobeda | 1 : 0 | Slavia | |||||
15.04
16:30
Polet
Spartak 1911
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Polet | 2 : 2 | Spartak 1911 | |||||
15.04
16:30
Mundial
Tempo
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Mundial | 3 : 1 | Tempo | |||||
15.04
16:30
Omladinac 1927
Mladost (V)
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac 1927 | 1 : 2 | Mladost (V) | |||||
15.04
16:30
Unirea
Glogonj
1
3
|
15.04.2018 16:30 | Unirea | 1 : 3 | Glogonj |
15.04
16:30
BSK Bavanište
Borac (P)
1
5
|
15.04.2018 16:30 | BSK Bavanište | 1 : 5 | Borac (P) | |||||
15.04
16:30
Proleter
Partizan (G)
0
5
|
15.04.2018 16:30 | Proleter | 0 : 5 | Partizan (G) | |||||
15.04
16:30
Kolonija
Budućnost (BB)
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Kolonija | 2 : 2 | Budućnost (BB) | |||||
15.04
16:30
Omladinac (D)
Stari Tamiš
0
5
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 0 : 5 | Stari Tamiš | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo
Dolovo
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Dolovo |
15.04
16:30
Velika Reka
Sloga (ST)
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Velika Reka | 1 : 2 | Sloga (ST) | |||||
15.04
16:30
Mladost (BR)
Rudar
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (BR) | 1 : 0 | Rudar | |||||
15.04
16:30
Antimon
Jadar
5
1
|
15.04.2018 16:30 | Antimon | 5 : 1 | Jadar | |||||
15.04
16:30
Stolice
Jedinstvo (MZ)
1
4
|
15.04.2018 16:30 | Stolice | 1 : 4 | Jedinstvo (MZ) | |||||
15.04
16:30
Milan Orlić
Borac
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Milan Orlić | 3 : 0 | Borac | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (ZA)
Prva Iskra
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (ZA) | 1 : 1 | Prva Iskra |
15.04
11:00
Sparta Železnik
Dedinje
1
3
|
15.04.2018 11:00 | Sparta Železnik | 1 : 3 | Dedinje | |||||
15.04
16:00
BUSK
Novi Beograd
1
4
|
15.04.2018 16:00 | BUSK | 1 : 4 | Novi Beograd | |||||
15.04
10:00
Šećeranac Ada
Rekreativo 011
2
2
|
15.04.2018 10:00 | Šećeranac Ada | 2 : 2 | Rekreativo 011 | |||||
15.04
16:00
Mladi Proleter
Posavac Tišma
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Mladi Proleter | 1 : 0 | Posavac Tišma | |||||
15.04
16:00
Sveti Stefan
Busije
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Sveti Stefan | 2 : 1 | Busije | |||||
15.04
12:30
011
Atakante
1
2
|
15.04.2018 12:30 | 011 | 1 : 2 | Atakante |
15.04
16:00
Siti Sport Klub
Zaklopača
5
2
|
15.04.2018 16:00 | Siti Sport Klub | 5 : 2 | Zaklopača | |||||
15.04
16:00
Podunavac
Umčari
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Podunavac | 3 : 0 | Umčari | |||||
15.04
16:00
Partizan
Hajduk
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Hajduk | |||||
15.04
16:00
Lepušnica
Poštar
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Lepušnica | 1 : 1 | Poštar | |||||
15.04
16:00
Mladost
Crvenka
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Crvenka | |||||
15.04
16:00
Pinosava
Minel
0
1
|
15.04.2018 16:00 | Pinosava | 0 : 1 | Minel | |||||
15.04
16:00
Pionir
PKB (K)
0
1
|
15.04.2018 16:00 | Pionir | 0 : 1 | PKB (K) |
15.04
16:00
Velika Mostanica
OFK Borac
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Velika Mostanica | 0 : 3 | OFK Borac | |||||
15.04
16:00
Beljina
Guncate
4
2
|
15.04.2018 16:00 | Beljina | 4 : 2 | Guncate | |||||
15.04
16:00
Veliki Borak
Barajevo
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Veliki Borak | 2 : 2 | Barajevo |
15.04
16:30
Premijer
Cer
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Premijer | 2 : 2 | Cer | |||||
15.04
16:30
Mladost
Sloga
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Sloga | |||||
15.04
16:30
Milicionar
Budućnost (ZM)
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Milicionar | 1 : 0 | Budućnost (ZM) | |||||
15.04
16:30
Omladinac 2013
Proleter
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac 2013 | 2 : 2 | Proleter | |||||
15.04
16:30
Hajduk Stanko
Budućnost (PD)
6
1
|
15.04.2018 16:30 | Hajduk Stanko | 6 : 1 | Budućnost (PD) | |||||
15.04
16:30
Gorki
Drina
2
5
|
15.04.2018 16:30 | Gorki | 2 : 5 | Drina |
15.04
16:30
Miloš Pocerac 2013
Šipurske livade
1
5
|
15.04.2018 16:30 | Miloš Pocerac 2013 | 1 : 5 | Šipurske livade | |||||
15.04
16:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Radnički
5
2
|
15.04.2018 16:30 | Vojvoda Stepa Stepanović | 5 : 2 | Radnički | |||||
15.04
16:30
Sloga
Vlašić
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Vlašić | |||||
15.04
11:00
Provo 2015
Trešnjevka
3
3
|
15.04.2018 11:00 | Provo 2015 | 3 : 3 | Trešnjevka | |||||
15.04
16:30
Karađorđe
Pocerina
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Karađorđe | 2 : 0 | Pocerina | |||||
15.04
16:30
Mladost (PP)
Dobrava
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (PP) | 3 : 0 | Dobrava |
15.04
16:00
Omladinac
Plantaža
1
4
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac | 1 : 4 | Plantaža | |||||
15.04
16:00
Mladost (B)
Radnički
5
0
|
15.04.2018 16:00 | Mladost (B) | 5 : 0 | Radnički | |||||
15.04
16:00
Gradac
Sušica 2012
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Gradac | 3 : 1 | Sušica 2012 | |||||
15.04
16:00
BSK
Milanovo
3
3
|
15.04.2018 16:00 | BSK | 3 : 3 | Milanovo | |||||
15.04
16:00
Šumadija
Lemind 1953
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Šumadija | 2 : 0 | Lemind 1953 |
15.04
15:30
Čučuge
Dimitrije Tucović
0
2
|
15.04.2018 15:30 | Čučuge | 0 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
15.04
15:30
Gunjevac
Polet (DL)
4
2
|
15.04.2018 15:30 | Gunjevac | 4 : 2 | Polet (DL) | |||||
15.04
15:30
Rudar
Kalenić
0
2
|
15.04.2018 15:30 | Rudar | 0 : 2 | Kalenić | |||||
15.04
15:30
Vrelo
Crvena Jabuka
0
2
|
15.04.2018 15:30 | Vrelo | 0 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
15.04
15:30
Joševa
Polet (T)
1
1
|
15.04.2018 15:30 | Joševa | 1 : 1 | Polet (T) |
15.04
11:00
Jadar 2013
Kolubara 2
0
0
|
15.04.2018 11:00 | Jadar 2013 | 0 : 0 | Kolubara 2 | |||||
15.04
15:30
Rakac Stave
Komanice
1
2
|
15.04.2018 15:30 | Rakac Stave | 1 : 2 | Komanice | |||||
15.04
15:30
Polet
OFK Brđanac
2
3
|
15.04.2018 15:30 | Polet | 2 : 3 | OFK Brđanac | |||||
15.04
15:30
Borac
Stari drugari
2
4
|
15.04.2018 15:30 | Borac | 2 : 4 | Stari drugari | |||||
15.04
15:30
Rajac
Kotešica
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Rajac | 4 : 1 | Kotešica | |||||
15.04
11:00
Bujačić
Milenko Pavlović
2
1
|
15.04.2018 11:00 | Bujačić | 2 : 1 | Milenko Pavlović | |||||
15.04
15:30
Mladost (VK)
Mladost (L)
0
0
|
15.04.2018 15:30 | Mladost (VK) | 0 : 0 | Mladost (L) |
15.04
16:00
Jugovići
Rubin (DS)
1
7
|
15.04.2018 16:00 | Jugovići | 1 : 7 | Rubin (DS) | |||||
15.04
16:00
Sloga (L)
Mladi Gorani
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Sloga (L) | 3 : 0 | Mladi Gorani | |||||
15.04
16:00
Mladost (DK)
Velika Drenova
6
1
|
15.04.2018 16:00 | Mladost (DK) | 6 : 1 | Velika Drenova | |||||
15.04
16:00
14. Oktobar
Omladinac
2
1
|
15.04.2018 16:00 | 14. Oktobar | 2 : 1 | Omladinac | |||||
15.04
16:00
Ušće
Stari Trstenik
3
2
|
15.04.2018 16:00 | Ušće | 3 : 2 | Stari Trstenik | |||||
15.04
16:00
Gradina
Beli Orlovi
6
0
|
15.04.2018 16:00 | Gradina | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
15.04
16:00
Rubin (Z)
Borac
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Rubin (Z) | 0 : 3 | Borac |
15.04
16:00
Omladinac
Napredak Č
0
10
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 10 | Napredak Č | |||||
15.04
16:00
Roham
Budućnost
3
0
|
15.04.2018 16:00 | Roham | 3 : 0 | Budućnost | |||||
15.04
16:00
1.Oktobar
Proleter
8
4
|
15.04.2018 16:00 | 1.Oktobar | 8 : 4 | Proleter | |||||
15.04
16:00
Bega
Terekves
1
2
|
15.04.2018 16:00 | Bega | 1 : 2 | Terekves |
15.04
16:00
OFK Žeželj
OFK Bagremar
0
0
|
15.04.2018 16:00 | OFK Žeželj | 0 : 0 | OFK Bagremar | |||||
15.04
16:00
Seljak
Vinogradi DB
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Seljak | 2 : 1 | Vinogradi DB | |||||
15.04
16:00
Košutnjak
Bratstvo 1975
4
2
|
15.04.2018 16:00 | Košutnjak | 4 : 2 | Bratstvo 1975 | |||||
15.04
12:00
21. oktobar
Divostin
5
1
|
15.04.2018 12:00 | 21. oktobar | 5 : 1 | Divostin | |||||
15.04
Maršić
Pobeda
2
1
|
15.04.2018 | Maršić | 2 : 1 | Pobeda |
15.04
16:30
Polet (R)
Ratar
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Polet (R) | 2 : 0 | Ratar | |||||
15.04
11:00
Jastrebac
OFK Draževac
3
0
|
15.04.2018 11:00 | Jastrebac | 3 : 0 | OFK Draževac | |||||
15.04
11:00
OFK Rutevac 1908
Škriljac
0
3
|
15.04.2018 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 3 | Škriljac | |||||
15.04
16:30
Borac
OFK Sloga
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Borac | 0 : 3 | OFK Sloga | |||||
15.04
11:00
Jedinstvo (B)
Polet (V)
0
5
|
15.04.2018 11:00 | Jedinstvo (B) | 0 : 5 | Polet (V) |
15.04
16:00
Omladinac (D)
Hajduk
5
0
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac (D) | 5 : 0 | Hajduk | |||||
15.04
16:00
Omladinac (B)
Kordun
2
5
|
15.04.2018 16:00 | Omladinac (B) | 2 : 5 | Kordun | |||||
15.04
16:00
Dunav
Partizan
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Dunav | 2 : 1 | Partizan | |||||
15.04
16:00
Aleksa Šantić
Polet
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Aleksa Šantić | 2 : 2 | Polet | |||||
15.04
16:00
Radnički 1918
Jedinstvo
4
2
|
15.04.2018 16:00 | Radnički 1918 | 4 : 2 | Jedinstvo |
15.04
15:30
Jasenica
B 2000
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Jasenica | 4 : 0 | B 2000 | |||||
15.04
15:30
Kopljari
Sloga
0
3
|
15.04.2018 15:30 | Kopljari | 0 : 3 | Sloga | |||||
15.04
15:30
Vrbica
Ranilović
6
1
|
15.04.2018 15:30 | Vrbica | 6 : 1 | Ranilović | |||||
15.04
15:30
Šamot
Šumadinac
1
5
|
15.04.2018 15:30 | Šamot | 1 : 5 | Šumadinac | |||||
15.04
15:30
Plaskovac
Mladi rudar
2
2
|
15.04.2018 15:30 | Plaskovac | 2 : 2 | Mladi rudar |
15.04
15:30
Radnički (P)
Žitkovica 2017
1
2
|
15.04.2018 15:30 | Radnički (P) | 1 : 2 | Žitkovica 2017 | |||||
15.04
15:30
Desine
Napredak 1934
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Desine | 1 : 0 | Napredak 1934 | |||||
15.04
15:30
Stig 1955
Dunavac (P)
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Stig 1955 | 3 : 0 | Dunavac (P) | |||||
15.04
15:30
Dizel
Sloga (M)
4
2
|
15.04.2018 15:30 | Dizel | 4 : 2 | Sloga (M) | |||||
15.04
15:30
Napredak (P)
Žika Marković Uča
2
2
|
15.04.2018 15:30 | Napredak (P) | 2 : 2 | Žika Marković Uča |
15.04
15:30
Omladinac (B)
Omladinac (Š)
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Omladinac (B) | 2 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
15.04
15:30
Mladost (R)
Manastirica
0
1
|
15.04.2018 15:30 | Mladost (R) | 0 : 1 | Manastirica | |||||
15.04
15:30
Integral
Sloga 1952
0
2
|
15.04.2018 15:30 | Integral | 0 : 2 | Sloga 1952 | |||||
15.04
15:30
Krilaš
Jasenovac
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Krilaš | 2 : 1 | Jasenovac | |||||
15.04
15:30
BSK 1924
Radnički (K)
2
0
|
15.04.2018 15:30 | BSK 1924 | 2 : 0 | Radnički (K) |
15.04
16:30
Palić
Đurđin
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Palić | 1 : 1 | Đurđin | |||||
15.04
16:30
Žednik
OFK Mala Bosna 2015
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Žednik | 3 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 | |||||
15.04
16:30
Udarnik Višnjevac
Elektrovojvodina
0
2
|
15.04.2018 16:30 | Udarnik Višnjevac | 0 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
15.04
16:30
Bratstvo
Lokomotiva
2
4
|
15.04.2018 16:30 | Bratstvo | 2 : 4 | Lokomotiva | |||||
15.04
16:30
Hajduk
Solid
4
2
|
15.04.2018 16:30 | Hajduk | 4 : 2 | Solid | |||||
15.04
16:30
Bikovo
Čantavir
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Bikovo | 1 : 1 | Čantavir |
15.04
13:00
OFK Slatina
Nemenikuće
0
6
|
15.04.2018 13:00 | OFK Slatina | 0 : 6 | Nemenikuće | |||||
15.04
13:00
Rudar 2012
Mladost (MI)
3
4
|
15.04.2018 13:00 | Rudar 2012 | 3 : 4 | Mladost (MI) | |||||
15.04
16:00
Vis
Stojnik
5
1
|
15.04.2018 16:00 | Vis | 5 : 1 | Stojnik | |||||
15.04
16:00
OFK Rogača
Mladost (G)
4
2
|
15.04.2018 16:00 | OFK Rogača | 4 : 2 | Mladost (G) |
15.04
16:30
Miletić
Bačka
7
2
|
15.04.2018 16:30 | Miletić | 7 : 2 | Bačka | |||||
15.04
16:30
Titel
Hajduk
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Titel | 1 : 0 | Hajduk | |||||
15.04
16:30
Moskva
Dinamo
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Moskva | 1 : 2 | Dinamo | |||||
15.04
16:30
Susek
Centar
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Susek | 3 : 0 | Centar | |||||
15.04
16:30
Borac
Fruškogorac
0
4
|
15.04.2018 16:30 | Borac | 0 : 4 | Fruškogorac |
15.04
16:30
Jadran
Hajduk
5
0
|
15.04.2018 16:30 | Jadran | 5 : 0 | Hajduk | |||||
15.04
16:30
Slavija
Tisa
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Slavija | 3 : 1 | Tisa | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (SK)
AFK
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (SK) | 2 : 1 | AFK | |||||
15.04
16:30
Graničar
Tornjoš
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Graničar | 1 : 0 | Tornjoš | |||||
15.04
16:30
Jedinstvo (M)
Tromedja
5
0
|
15.04.2018 16:30 | Jedinstvo (M) | 5 : 0 | Tromedja | |||||
15.04
16:30
Sloga
Bačka
5
3
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 5 : 3 | Bačka | |||||
15.04
16:30
Šampion
Čoka
1
1
|
15.04.2018 16:30 | Šampion | 1 : 1 | Čoka |
15.04
16:00
Budućnost
Mladost Radost
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Mladost Radost | |||||
15.04
16:00
Vojvodina
Pobeda
11
0
|
15.04.2018 16:00 | Vojvodina | 11 : 0 | Pobeda | |||||
15.04
16:00
Krivaja
Obilić
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Krivaja | 1 : 0 | Obilić | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo
Eđšeg
0
1
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Eđšeg |
15.04
15:30
Veliki Suvodol
Jerma
0
6
|
15.04.2018 15:30 | Veliki Suvodol | 0 : 6 | Jerma | |||||
15.04
15:30
Lokomotiva
Pobeda
4
3
|
15.04.2018 15:30 | Lokomotiva | 4 : 3 | Pobeda | |||||
15.04
15:30
Željuša
Sloboda
4
1
|
15.04.2018 15:30 | Željuša | 4 : 1 | Sloboda | |||||
15.04
15:30
Temac
Mladost
2
2
|
15.04.2018 15:30 | Temac | 2 : 2 | Mladost |
15.04
17:00
Kulpin
Krivanj
9
0
|
15.04.2018 17:00 | Kulpin | 9 : 0 | Krivanj | |||||
15.04
17:00
Borac
Sloga
2
2
|
15.04.2018 17:00 | Borac | 2 : 2 | Sloga | |||||
15.04
17:00
Naša Zvezda
Bačka
5
0
|
15.04.2018 17:00 | Naša Zvezda | 5 : 0 | Bačka | |||||
15.04
17:00
Tvrdjava
Neštin
2
0
|
15.04.2018 17:00 | Tvrdjava | 2 : 0 | Neštin | |||||
15.04
17:00
Borac 46
Maglić
3
0
|
15.04.2018 17:00 | Borac 46 | 3 : 0 | Maglić |
15.04
16:30
Gorušica
Jedinstvo
1
3
|
15.04.2018 16:30 | Gorušica | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
15.04
16:30
Sloga
Gradina
3
2
|
15.04.2018 16:30 | Sloga | 3 : 2 | Gradina | |||||
15.04
11:00
Prilike
Brezova
3
2
|
15.04.2018 11:00 | Prilike | 3 : 2 | Brezova | |||||
15.04
16:30
Radnički
Voćar
3
3
|
15.04.2018 16:30 | Radnički | 3 : 3 | Voćar |
15.04
16:30
Planinac
Malba
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Planinac | 3 : 0 | Malba | |||||
15.04
16:30
Čačak 94
Rakova
0
5
|
15.04.2018 16:30 | Čačak 94 | 0 : 5 | Rakova | |||||
15.04
16:30
Budućnost
Kej
1
0
|
15.04.2018 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Kej | |||||
15.04
16:30
Morava (M)
Mladost (A)
0
6
|
15.04.2018 16:30 | Morava (M) | 0 : 6 | Mladost (A) | |||||
15.04
16:30
Vujan
Morava (K)
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Vujan | 1 : 2 | Morava (K) | |||||
15.04
16:30
Lugovi
Gavrilo Princip
3
1
|
15.04.2018 16:30 | Lugovi | 3 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
15.04
16:30
Gavrilo Princip
Vujan
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Gavrilo Princip | 0 : 3 | Vujan | |||||
15.04
16:30
Morava (K)
Morava (M)
8
0
|
15.04.2018 16:30 | Morava (K) | 8 : 0 | Morava (M) | |||||
15.04
16:30
Mladost (A)
Budućnost
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Mladost (A) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
15.04
16:30
Kej
Čačak 94
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Kej | 2 : 2 | Čačak 94 | |||||
15.04
11:00
Rakova
Planinac
2
1
|
15.04.2018 11:00 | Rakova | 2 : 1 | Planinac | |||||
15.04
16:30
Malba
Prijatelji
2
2
|
15.04.2018 16:30 | Malba | 2 : 2 | Prijatelji |
15.04
15:30
BSK
Sloga (B)
2
5
|
15.04.2018 15:30 | BSK | 2 : 5 | Sloga (B) | |||||
15.04
15:30
Mladost (R)
Karađorđe (V)
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Karađorđe (V) | |||||
15.04
15:30
Veteran 2015
Sloga (M)
1
5
|
15.04.2018 15:30 | Veteran 2015 | 1 : 5 | Sloga (M) | |||||
15.04
15:30
Pobeda (Đ)
Partizan (BB)
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Pobeda (Đ) | 3 : 1 | Partizan (BB) | |||||
15.04
15:30
Udarnik Trska 1947
Napredak (MK)
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Udarnik Trska 1947 | 1 : 0 | Napredak (MK) |
15.04
15:30
Omladinac
Jablanica
3
4
|
15.04.2018 15:30 | Omladinac | 3 : 4 | Jablanica | |||||
15.04
15:30
Ozremica
Šilopaj
5
1
|
15.04.2018 15:30 | Ozremica | 5 : 1 | Šilopaj | |||||
15.04
15:30
Stella Rossa
Ozrem
0
3
|
15.04.2018 15:30 | Stella Rossa | 0 : 3 | Ozrem | |||||
15.04
15:30
Takovski Ustanak
Donja Vrbava
0
1
|
15.04.2018 15:30 | Takovski Ustanak | 0 : 1 | Donja Vrbava |
15.04
16:30
Pontes
Mala Vrbica
1
7
|
15.04.2018 16:30 | Pontes | 1 : 7 | Mala Vrbica | |||||
15.04
16:30
Egeta
Milutinovac
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Egeta | 3 : 0 | Milutinovac | |||||
15.04
16:30
Lovćen
Velika Vrbica
5
1
|
15.04.2018 16:30 | Lovćen | 5 : 1 | Velika Vrbica | |||||
15.04
16:30
Kladušnica
Koča Andjelković
0
1
|
15.04.2018 16:30 | Kladušnica | 0 : 1 | Koča Andjelković | |||||
15.04
16:30
Lokomotiva
Rtkovo
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | Rtkovo | |||||
15.04
16:30
Dunavac
Omladinac
0
2
|
15.04.2018 16:30 | Dunavac | 0 : 2 | Omladinac |
15.04
16:00
Napredak
Šepšin
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Šepšin | |||||
15.04
16:00
Sloga
Radnički PDM
1
5
|
15.04.2018 16:00 | Sloga | 1 : 5 | Radnički PDM | |||||
15.04
16:00
Markovac
Omladinac
1
4
|
15.04.2018 16:00 | Markovac | 1 : 4 | Omladinac | |||||
15.04
16:00
Kosmajac
Borac
6
0
|
15.04.2018 16:00 | Kosmajac | 6 : 0 | Borac | |||||
15.04
16:00
Vlaška 1950
Dedinje
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Vlaška 1950 | 0 : 3 | Dedinje | |||||
15.04
16:00
Rabrovac
OFK Student
2
1
|
15.04.2018 16:00 | Rabrovac | 2 : 1 | OFK Student |
15.04
17:00
Ljubinić
Posavina
1
5
|
15.04.2018 17:00 | Ljubinić | 1 : 5 | Posavina | |||||
15.04
17:00
Belo Polje
Partizan
0
0
|
15.04.2018 17:00 | Belo Polje | 0 : 0 | Partizan | |||||
15.04
17:00
Sloga
Borac
0
4
|
15.04.2018 17:00 | Sloga | 0 : 4 | Borac | |||||
15.04
17:00
Duboko
Rvati
5
0
|
15.04.2018 17:00 | Duboko | 5 : 0 | Rvati | |||||
15.04
17:00
Jedinstvo
Polet
0
1
|
15.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Polet | |||||
15.04
17:00
Krtinska
Zadrugar
2
1
|
15.04.2018 17:00 | Krtinska | 2 : 1 | Zadrugar |
15.04
17:00
BSK
Vreoci
3
4
|
15.04.2018 17:00 | BSK | 3 : 4 | Vreoci | |||||
15.04
17:00
20. Oktobar
Sloboda
0
7
|
15.04.2018 17:00 | 20. Oktobar | 0 : 7 | Sloboda | |||||
15.04
17:00
Mladi borac
Sloga
2
1
|
15.04.2018 17:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Sloga | |||||
15.04
17:00
Rudar
Šumadija (MC)
4
5
|
15.04.2018 17:00 | Rudar | 4 : 5 | Šumadija (MC) |
15.04
16:00
Blagaja
Avijatičar
0
3
|
15.04.2018 16:00 | Blagaja | 0 : 3 | Avijatičar | |||||
15.04
16:00
Plavi Tok
Glumač
2
6
|
15.04.2018 16:00 | Plavi Tok | 2 : 6 | Glumač | |||||
15.04
12:30
Trešnjica
Duškovci
3
0
|
15.04.2018 12:30 | Trešnjica | 3 : 0 | Duškovci | |||||
15.04
13:30
Dobrinjac
Gorobilje
0
3
|
15.04.2018 13:30 | Dobrinjac | 0 : 3 | Gorobilje | |||||
15.04
16:00
Borac
Sečica
1
3
|
15.04.2018 16:00 | Borac | 1 : 3 | Sečica |
15.04
15:30
Jezava
Skobalj
8
1
|
15.04.2018 15:30 | Jezava | 8 : 1 | Skobalj | |||||
15.04
15:30
Sloga
Budućnost
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Sloga | 2 : 0 | Budućnost | |||||
15.04
15:30
OFK Slavija
Hajduk Veljko 1934
2
1
|
15.04.2018 15:30 | OFK Slavija | 2 : 1 | Hajduk Veljko 1934 |
15.04
15:30
Landol
Omladinac
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Landol | 4 : 0 | Omladinac | |||||
15.04
11:00
Petlić SD 026
Lunjevac
2
2
|
15.04.2018 11:00 | Petlić SD 026 | 2 : 2 | Lunjevac | |||||
15.04
15:30
Kolarac
Petrijevac
1
3
|
15.04.2018 15:30 | Kolarac | 1 : 3 | Petrijevac | |||||
15.04
15:30
Drugovac
Badljevica
2
2
|
15.04.2018 15:30 | Drugovac | 2 : 2 | Badljevica |
15.04
Glavaš
Palanka
3
0
|
15.04.2018 | Glavaš | 3 : 0 | Palanka | |||||
15.04
Beli Orlovi
Udarnik
5
1
|
15.04.2018 | Beli Orlovi | 5 : 1 | Udarnik | |||||
15.04
Budućnost
Bačinac
2
1
|
15.04.2018 | Budućnost | 2 : 1 | Bačinac |
15.04
14:00
Slemen
Gol
5
0
|
15.04.2018 14:00 | Slemen | 5 : 0 | Gol |
15.04
11:00
Miloševo
OFK Sikole
5
2
|
15.04.2018 11:00 | Miloševo | 5 : 2 | OFK Sikole | |||||
15.04
11:00
Malajnica
Polet
0
4
|
15.04.2018 11:00 | Malajnica | 0 : 4 | Polet | |||||
15.04
16:00
OFK Tamnič
Urovica
1
3
|
15.04.2018 16:00 | OFK Tamnič | 1 : 3 | Urovica | |||||
15.04
16:00
Slatina
Graničar
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Slatina | 1 : 1 | Graničar |
15.04
16:00
Kotroman
Tara
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Kotroman | 2 : 2 | Tara |
15.04
16:00
Čarapan
Žabare
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Čarapan | 3 : 1 | Žabare | |||||
15.04
16:00
Gornji Stepoš
Konjuh
3
3
|
15.04.2018 16:00 | Gornji Stepoš | 3 : 3 | Konjuh | |||||
15.04
11:00
Meševo
Kapidžija
4
0
|
15.04.2018 11:00 | Meševo | 4 : 0 | Kapidžija | |||||
15.04
16:00
Borac
Mudrakovac
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Borac | 2 : 2 | Mudrakovac | |||||
15.04
11:00
Mladost VPD
Jedinstvo 1936
0
1
|
15.04.2018 11:00 | Mladost VPD | 0 : 1 | Jedinstvo 1936 | |||||
15.04
16:00
Rasina
Bukovica
6
2
|
15.04.2018 16:00 | Rasina | 6 : 2 | Bukovica |
15.04
16:30
Banaćanin
Koprijan
3
0
|
15.04.2018 16:30 | Banaćanin | 3 : 0 | Koprijan | |||||
15.04
10:00
Sloga
Arbanasce
1
7
|
15.04.2018 10:00 | Sloga | 1 : 7 | Arbanasce |
15.04
12:00
Timok 1928
Velika Jasikova
0
3
|
15.04.2018 12:00 | Timok 1928 | 0 : 3 | Velika Jasikova |
15.04
11:00
Petrovac 74
Sloga 1949
1
1
|
15.04.2018 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
15.04
16:30
Dragojevac
Polet
6
1
|
15.04.2018 16:30 | Dragojevac | 6 : 1 | Polet | |||||
15.04
16:30
Hajduk
Sloga (R)
9
1
|
15.04.2018 16:30 | Hajduk | 9 : 1 | Sloga (R) | |||||
15.04
11:00
Skupljen 2013
Mladost 2013
4
2
|
15.04.2018 11:00 | Skupljen 2013 | 4 : 2 | Mladost 2013 | |||||
15.04
11:00
Verko
Mladost (Z)
4
2
|
15.04.2018 11:00 | Verko | 4 : 2 | Mladost (Z) |
15.04
17:00
BSK Buljane
Napredak (St)
1
4
|
15.04.2018 17:00 | BSK Buljane | 1 : 4 | Napredak (St) | |||||
15.04
17:00
Sloboda
Donja Mutnica
4
1
|
15.04.2018 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | Donja Mutnica | |||||
15.04
17:00
Radnik
Vihor
4
0
|
15.04.2018 17:00 | Radnik | 4 : 0 | Vihor | |||||
15.04
17:00
Jedinstvo
ISK Izvor
3
5
|
15.04.2018 17:00 | Jedinstvo | 3 : 5 | ISK Izvor | |||||
15.04
17:00
OFK Juhor 2016
Napredak (Sv)
0
0
|
15.04.2018 17:00 | OFK Juhor 2016 | 0 : 0 | Napredak (Sv) | |||||
15.04
17:00
Budućnost
Radnički
3
4
|
15.04.2018 17:00 | Budućnost | 3 : 4 | Radnički | |||||
15.04
17:00
Heroj
Razvitak
3
2
|
15.04.2018 17:00 | Heroj | 3 : 2 | Razvitak |
15.04
15:30
Gornji Lajkovac
Toplica
5
3
|
15.04.2018 15:30 | Gornji Lajkovac | 5 : 3 | Toplica | |||||
15.04
15:30
Popadić
Babajić
3
2
|
15.04.2018 15:30 | Popadić | 3 : 2 | Babajić | |||||
15.04
15:30
Gornji Mušić
Tolić
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Gornji Mušić | 3 : 1 | Tolić |
15.04
10:00
Napredak
Gornje Sinkovce
1
0
|
15.04.2018 10:00 | Napredak | 1 : 0 | Gornje Sinkovce | |||||
15.04
11:00
Moravac
Mladost (DL)
1
0
|
15.04.2018 11:00 | Moravac | 1 : 0 | Mladost (DL) | |||||
15.04
11:00
Donja Lomnica
Mladost (K)
5
2
|
15.04.2018 11:00 | Donja Lomnica | 5 : 2 | Mladost (K) | |||||
15.04
10:00
Jašunja
Sloboda
2
6
|
15.04.2018 10:00 | Jašunja | 2 : 6 | Sloboda |
15.04
15:00
Atletiko
Turekovac
1
2
|
15.04.2018 15:00 | Atletiko | 1 : 2 | Turekovac | |||||
15.04
11:00
Badince
Veternica
3
0
|
15.04.2018 11:00 | Badince | 3 : 0 | Veternica |
15.04
11:00
Mladost
Rankovac
0
3
|
15.04.2018 11:00 | Mladost | 0 : 3 | Rankovac |
15.04
11:00
Dupljaj
OFK Povlen
0
3
|
15.04.2018 11:00 | Dupljaj | 0 : 3 | OFK Povlen | |||||
15.04
15:30
Sloga Gorić
Beloševac
0
3
|
15.04.2018 15:30 | Sloga Gorić | 0 : 3 | Beloševac | |||||
15.04
15:30
Mali korak
Lukavac
4
2
|
15.04.2018 15:30 | Mali korak | 4 : 2 | Lukavac | |||||
15.04
15:30
Zadrugar
Dupljaj 2016
4
2
|
15.04.2018 15:30 | Zadrugar | 4 : 2 | Dupljaj 2016 |
15.04
11:00
Strelac 001
Kolubara
0
3
|
15.04.2018 11:00 | Strelac 001 | 0 : 3 | Kolubara | |||||
15.04
11:00
Omladinac
Jedinstvo
1
1
|
15.04.2018 11:00 | Omladinac | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
15.04
11:00
Šarbane
Dokmir
6
1
|
15.04.2018 11:00 | Šarbane | 6 : 1 | Dokmir | |||||
15.04
11:00
Brgule
Pambukovica
1
1
|
15.04.2018 11:00 | Brgule | 1 : 1 | Pambukovica | |||||
15.04
11:00
Sloga
Zvizdar 2012
0
0
|
15.04.2018 11:00 | Sloga | 0 : 0 | Zvizdar 2012 | |||||
15.04
11:00
OFK Takovo
Vukona
3
1
|
15.04.2018 11:00 | OFK Takovo | 3 : 1 | Vukona |
15.04
16:30
Omladinac (D)
Bane 1931
5
3
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac (D) | 5 : 3 | Bane 1931 | |||||
15.04
16:30
Morava (M)
Studen Vitez
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Morava (M) | 2 : 0 | Studen Vitez |
15.04
16:30
Šumadija (Š)
Vrnjci
1
2
|
15.04.2018 16:30 | Šumadija (Š) | 1 : 2 | Vrnjci | |||||
15.04
16:30
Zvezda
Mladost 1981
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Zvezda | 2 : 0 | Mladost 1981 | |||||
15.04
16:30
Mladost 1925
Stara čaršija
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Mladost 1925 | 0 : 3 | Stara čaršija | |||||
15.04
16:30
Zgodačica
Jovo Kursula
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Zgodačica | 0 : 3 | Jovo Kursula |
15.04
17:00
Belica
Domaćin
2
4
|
15.04.2018 17:00 | Belica | 2 : 4 | Domaćin | |||||
15.04
17:00
Osaonica
Sloboda
3
1
|
15.04.2018 17:00 | Osaonica | 3 : 1 | Sloboda | |||||
15.04
17:00
Omladinac
Mladost
1
4
|
15.04.2018 17:00 | Omladinac | 1 : 4 | Mladost | |||||
15.04
17:00
OFK Borac
Dobra Voda
2
1
|
15.04.2018 17:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Dobra Voda | |||||
15.04
17:00
Crni Vrh
Partizan
1
1
|
15.04.2018 17:00 | Crni Vrh | 1 : 1 | Partizan |
15.04
17:00
Rudar
Zelenika
5
0
|
15.04.2018 17:00 | Rudar | 5 : 0 | Zelenika | |||||
15.04
17:00
Sindjelić
Orlovi
1
3
|
15.04.2018 17:00 | Sindjelić | 1 : 3 | Orlovi | |||||
15.04
12:00
Mladi Radnik
Resava
3
2
|
15.04.2018 12:00 | Mladi Radnik | 3 : 2 | Resava |
15.04
15:30
Sopot
Rudar Kostolac 2008
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Sopot | 3 : 0 | Rudar Kostolac 2008 | |||||
15.04
15:30
Morava 1932
Sloga (Du)
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Morava 1932 | 2 : 0 | Sloga (Du) | |||||
15.04
15:30
Proleter 1932
Sloga (Ć)
2
3
|
15.04.2018 15:30 | Proleter 1932 | 2 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
15.04
15:30
Batovac
Ljubičevo
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Batovac | 4 : 0 | Ljubičevo |
15.04
15:30
Sloga (Dr)
Metalac
8
2
|
15.04.2018 15:30 | Sloga (Dr) | 8 : 2 | Metalac | |||||
15.04
15:30
Napredak (Bu)
Vihor
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Napredak (Bu) | 1 : 0 | Vihor | |||||
15.04
15:30
Pobeda (SK)
Beli Orao
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Pobeda (SK) | 2 : 0 | Beli Orao |
15.04
16:30
Banat
Crvena zvezda
2
0
|
15.04.2018 16:30 | Banat | 2 : 0 | Crvena zvezda |
15.04
15:30
Barič
Usije
4
0
|
15.04.2018 15:30 | Barič | 4 : 0 | Usije | |||||
15.04
15:30
Borac 2016
Mrčkovac
0
3
|
15.04.2018 15:30 | Borac 2016 | 0 : 3 | Mrčkovac | |||||
15.04
15:30
Polet
Mladost 1970
2
1
|
15.04.2018 15:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost 1970 | |||||
15.04
15:30
Električar
Dobra
7
0
|
15.04.2018 15:30 | Električar | 7 : 0 | Dobra |
15.04
11:00
Mladost (J)
Maskar
4
0
|
15.04.2018 11:00 | Mladost (J) | 4 : 0 | Maskar | |||||
15.04
11:00
Jarmenovci
Budućnost MI (DT)
1
3
|
15.04.2018 11:00 | Jarmenovci | 1 : 3 | Budućnost MI (DT) | |||||
15.04
11:00
Mladost (R)
Budućnost (B)
3
3
|
15.04.2018 11:00 | Mladost (R) | 3 : 3 | Budućnost (B) |
15.04
17:00
Crvena Zastava
Proleter
2
0
|
15.04.2018 17:00 | Crvena Zastava | 2 : 0 | Proleter |
15.04
17:00
Šumadinac
Strmovo
2
5
|
15.04.2018 17:00 | Šumadinac | 2 : 5 | Strmovo | |||||
15.04
17:00
Proleter
Lazarevac
2
3
|
15.04.2018 17:00 | Proleter | 2 : 3 | Lazarevac |
15.04
15:30
Veliko Laole
Burovac
0
3
|
15.04.2018 15:30 | Veliko Laole | 0 : 3 | Burovac | |||||
15.04
15:30
Borac
Dobrnje
9
1
|
15.04.2018 15:30 | Borac | 9 : 1 | Dobrnje | |||||
15.04
15:30
Zabrđe 1936
Radnik
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Zabrđe 1936 | 2 : 0 | Radnik |
15.04
11:00
Galeb
OFK Jelen
0
1
|
15.04.2018 11:00 | Galeb | 0 : 1 | OFK Jelen | |||||
15.04
11:00
Mladost
Sava
2
3
|
15.04.2018 11:00 | Mladost | 2 : 3 | Sava | |||||
15.04
11:00
Borac BTG
Jedinstvo
4
1
|
15.04.2018 11:00 | Borac BTG | 4 : 1 | Jedinstvo |
15.04
10:00
Jedinstvo
Bečevica
7
0
|
15.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Bečevica |
15.04
14:30
Mladost
Hajduk
0
2
|
15.04.2018 14:30 | Mladost | 0 : 2 | Hajduk | |||||
15.04
14:30
Sremac
Lovac
3
0
|
15.04.2018 14:30 | Sremac | 3 : 0 | Lovac | |||||
15.04
14:30
Vitez
Sloven
6
0
|
15.04.2018 14:30 | Vitez | 6 : 0 | Sloven | |||||
15.04
14:30
Kameni
Šumar
1
3
|
15.04.2018 14:30 | Kameni | 1 : 3 | Šumar |
15.04
15:30
Stiški Kurjak
Sloga Top
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Stiški Kurjak | 1 : 0 | Sloga Top | |||||
15.04
15:30
Pek (K)
Dunavac 1929
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Pek (K) | 2 : 0 | Dunavac 1929 | |||||
15.04
15:30
Ram
Mirko Tomić
6
2
|
15.04.2018 15:30 | Ram | 6 : 2 | Mirko Tomić | |||||
15.04
15:30
Baštovan 2015
Srednjevo
3
0
|
15.04.2018 15:30 | Baštovan 2015 | 3 : 0 | Srednjevo |
15.04
16:30
Omladinac
Hajduk
2
1
|
15.04.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 1 | Hajduk | |||||
15.04
16:30
Banat (V)
Vitorul
0
3
|
15.04.2018 16:30 | Banat (V) | 0 : 3 | Vitorul |
15.04
11:00
Jedinstvo (S)
Napredak 1927
3
0
|
15.04.2018 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | Napredak 1927 | |||||
15.04
11:00
Sloga 1945
Stig (C)
3
1
|
15.04.2018 11:00 | Sloga 1945 | 3 : 1 | Stig (C) |
15.04
16:00
OFK Šikara
Dinamo
7
0
|
15.04.2018 16:00 | OFK Šikara | 7 : 0 | Dinamo | |||||
15.04
16:00
OFK Metalac
KFK Kula
3
1
|
15.04.2018 16:00 | OFK Metalac | 3 : 1 | KFK Kula | |||||
15.04
16:00
Terekveš
Sport
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Terekveš | 2 : 0 | Sport | |||||
15.04
16:00
Graničar
Panonija
3
2
|
15.04.2018 16:00 | Graničar | 3 : 2 | Panonija |
15.04
16:00
Polet
Budućnost
5
1
|
15.04.2018 16:00 | Polet | 5 : 1 | Budućnost | |||||
15.04
16:00
BSK
Proleter
7
2
|
15.04.2018 16:00 | BSK | 7 : 2 | Proleter | |||||
15.04
16:00
Jedinstvo
Udarnik
0
2
|
15.04.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Udarnik |
15.04
Napredak
Graničar
3
2
|
15.04.2018 | Napredak | 3 : 2 | Graničar | |||||
15.04
OFK Bingula
Erdevik 2017
0
6
|
15.04.2018 | OFK Bingula | 0 : 6 | Erdevik 2017 |
15.04
15:30
Karađorđe 2013
Šumadija
4
3
|
15.04.2018 15:30 | Karađorđe 2013 | 4 : 3 | Šumadija |
15.04
OFK Orašje
Velika Morava
2
3
|
15.04.2018 | OFK Orašje | 2 : 3 | Velika Morava |
15.04
11:00
Vratare
Mladost 2015
1
0
|
15.04.2018 11:00 | Vratare | 1 : 0 | Mladost 2015 | |||||
15.04
16:00
Gaglovo
Padež
0
0
|
15.04.2018 16:00 | Gaglovo | 0 : 0 | Padež |
15.04
17:00
Napredak
Dražmirovac
0
0
|
15.04.2018 17:00 | Napredak | 0 : 0 | Dražmirovac | |||||
15.04
17:00
OFK Dragoševac
PSS-192
1
2
|
15.04.2018 17:00 | OFK Dragoševac | 1 : 2 | PSS-192 |
15.04
19:30
Široki Brijeg
Radnik
1
1
|
15.04.2018 19:30 | Široki Brijeg | 1 : 1 | Radnik | |||||
15.04
16:30
Sarajevo
Željezničar
0
0
|
15.04.2018 16:30 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar |
15.04
16:30
GOŠK
Vitez
1
1
|
15.04.2018 16:30 | GOŠK | 1 : 1 | Vitez |
15.04
16:00
Berane
Jezero
2
2
|
15.04.2018 16:00 | Berane | 2 : 2 | Jezero | |||||
15.04
16:00
Cetinje
Ibar
1
4
|
15.04.2018 16:00 | Cetinje | 1 : 4 | Ibar | |||||
15.04
16:00
Lovćen
Bokelj
2
0
|
15.04.2018 16:00 | Lovćen | 2 : 0 | Bokelj | |||||
15.04
16:00
OFK Mladost Lješkopolje 1970
Otrant
2
6
|
15.04.2018 16:00 | OFK Mladost Lješkopolje 1970 | 2 : 6 | Otrant | |||||
15.04
16:00
Mornar
Jedinstvo
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Mornar | 1 : 0 | Jedinstvo |
15.04
17:00
Manchester Utd
WBA
0
1
|
15.04.2018 17:00 | Manchester Utd | 0 : 1 | WBA | |||||
15.04
14:30
Newcastle
Arsenal
2
1
|
15.04.2018 14:30 | Newcastle | 2 : 1 | Arsenal |
15.04
16:15
Atlético Madrid
Levante
3
0
|
15.04.2018 16:15 | Atlético Madrid | 3 : 0 | Levante | |||||
15.04
18:30
Getafe
Espanyol
1
0
|
15.04.2018 18:30 | Getafe | 1 : 0 | Espanyol | |||||
15.04
12:00
Eibar
Alavés
0
1
|
15.04.2018 12:00 | Eibar | 0 : 1 | Alavés | |||||
15.04
20:45
Málaga
Real Madrid
1
2
|
15.04.2018 20:45 | Málaga | 1 : 2 | Real Madrid |
15.04
18:00
Werder
RB Leipzig
1
1
|
15.04.2018 18:00 | Werder | 1 : 1 | RB Leipzig | |||||
15.04
15:30
Schalke 04
Borussia Dortmund
2
0
|
15.04.2018 15:30 | Schalke 04 | 2 : 0 | Borussia Dortmund |
15.04
15:00
Sassuolo
Benevento
2
2
|
15.04.2018 15:00 | Sassuolo | 2 : 2 | Benevento | |||||
15.04
15:00
Bologna
Verona
2
0
|
15.04.2018 15:00 | Bologna | 2 : 0 | Verona | |||||
15.04
15:00
Milan
Napoli
0
0
|
15.04.2018 15:00 | Milan | 0 : 0 | Napoli | |||||
15.04
20:45
Lazio
Roma
0
0
|
15.04.2018 20:45 | Lazio | 0 : 0 | Roma | |||||
15.04
18:00
Juventus
Sampdoria
3
0
|
15.04.2018 18:00 | Juventus | 3 : 0 | Sampdoria | |||||
15.04
12:30
Fiorentina
SPAL
0
0
|
15.04.2018 12:30 | Fiorentina | 0 : 0 | SPAL |
15.04
15:00
Montpellier
Bordeaux
1
3
|
15.04.2018 15:00 | Montpellier | 1 : 3 | Bordeaux | |||||
15.04
17:00
Troyes
Marseille
2
3
|
15.04.2018 17:00 | Troyes | 2 : 3 | Marseille | |||||
15.04
21:00
PSG
Monaco
7
1
|
15.04.2018 21:00 | PSG | 7 : 1 | Monaco |
15.04
16:00
Napredak
Vojvodina
1
0
|
15.04.2018 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
15.04
18:00
Spartak
Voždovac
1
0
|
15.04.2018 18:00 | Spartak | 1 : 0 | Voždovac |
15.04
15:30
TSC
Radnički 1923
3
0
|
15.04.2018 15:30 | TSC | 3 : 0 | Radnički 1923 | |||||
15.04
17:30
Novi Pazar
Teleoptik
1
2
|
15.04.2018 17:30 | Novi Pazar | 1 : 2 | Teleoptik | |||||
15.04
15:30
Sinđelić
Inđija
0
1
|
15.04.2018 15:30 | Sinđelić | 0 : 1 | Inđija | |||||
15.04
15:30
Jagodina
Sloboda
0
2
|
15.04.2018 15:30 | Jagodina | 0 : 2 | Sloboda | |||||
15.04
15:30
ČSK Pivara
Temnić 1924
2
2
|
15.04.2018 15:30 | ČSK Pivara | 2 : 2 | Temnić 1924 | |||||
15.04
19:00
Metalac
Radnički (P)
2
1
|
15.04.2018 19:00 | Metalac | 2 : 1 | Radnički (P) | |||||
15.04
15:30
Budućnost
Proleter
1
3
|
15.04.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | Proleter | |||||
15.04
15:30
Dinamo
Bežanija
3
1
|
15.04.2018 15:30 | Dinamo | 3 : 1 | Bežanija |
15.04
15:30
Požarevac
Vojvodina
0
5
|
15.04.2018 15:30 | Požarevac | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
15.04
16:00
Napredak
Spartak
0
5
|
15.04.2018 16:00 | Napredak | 0 : 5 | Spartak |
15.04
16:00
Mačva
Karađorđe
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Mačva | 1 : 1 | Karađorđe | |||||
15.04
13:30
Radnički 2012
Kanjiža
0
2
|
15.04.2018 13:30 | Radnički 2012 | 0 : 2 | Kanjiža |
15.04
13:30
Moravac Orion
Čukarički
0
3
|
15.04.2018 13:30 | Moravac Orion | 0 : 3 | Čukarički |
15.04
16:00
OFK Bačka
Vojvodina
1
3
|
15.04.2018 16:00 | OFK Bačka | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
15.04
11:00
Dinamo 1945
Bačka 1901
4
1
|
15.04.2018 11:00 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Bačka 1901 |
15.04
11:00
BSK Borča
Brodarac 2
0
2
|
15.04.2018 11:00 | BSK Borča | 0 : 2 | Brodarac 2 |
15.04
15:30
Jasenica 2017
Mladi radnik 1926
3
3
|
15.04.2018 15:30 | Jasenica 2017 | 3 : 3 | Mladi radnik 1926 |
15.04
10:00
Novi Beograd
Budućnost
1
2
|
15.04.2018 10:00 | Novi Beograd | 1 : 2 | Budućnost |
15.04
17:00
Palilulac
Šumadinac
3
0
|
15.04.2018 17:00 | Palilulac | 3 : 0 | Šumadinac |
15.04
11:00
Spartak
Borac (Sa)
0
4
|
15.04.2018 11:00 | Spartak | 0 : 4 | Borac (Sa) |
15.04
12:00
Dunav
Radnički (K)
3
0
|
15.04.2018 12:00 | Dunav | 3 : 0 | Radnički (K) |
15.04
11:00
Prva Iskra
Jedinstvo
3
0
|
15.04.2018 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Jedinstvo |
15.04
10:00
TSC
ŽAK Junior
14
0
|
15.04.2018 10:00 | TSC | 14 : 0 | ŽAK Junior | |||||
15.04
16:00
Hajduk junior
Radnički (S)
3
1
|
15.04.2018 16:00 | Hajduk junior | 3 : 1 | Radnički (S) |
15.04
10:00
Železničar (P)
Radnički (Z)
3
0
|
15.04.2018 10:00 | Železničar (P) | 3 : 0 | Radnički (Z) | |||||
15.04
10:00
Begej
RFK NS 1921
0
6
|
15.04.2018 10:00 | Begej | 0 : 6 | RFK NS 1921 |
15.04
10:00
Omladinac (NB)
Crvena zvezda
3
1
|
15.04.2018 10:00 | Omladinac (NB) | 3 : 1 | Crvena zvezda |
15.04
10:00
Internacional MK
Rad MK
3
3
|
15.04.2018 10:00 | Internacional MK | 3 : 3 | Rad MK | |||||
15.04
14:00
Voždovac MK
IMT MO
2
0
|
15.04.2018 14:00 | Voždovac MK | 2 : 0 | IMT MO |
15.04
16:30
Crvena zvezda MML MK
Voždovac 2 MO
0
4
|
15.04.2018 16:30 | Crvena zvezda MML MK | 0 : 4 | Voždovac 2 MO |
15.04
13:00
Vojvodina
Jagodina
2
0
|
15.04.2018 13:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Jagodina | |||||
15.04
13:00
OFK Beograd
Partizan
1
2
|
15.04.2018 13:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Partizan | |||||
15.04
15:00
Zemun
Apolon 4
3
0
|
15.04.2018 15:00 | Zemun | 3 : 0 | Apolon 4 |
15.04
12:00
Radnički (Z)
Vojvodina
3
0
|
15.04.2018 12:00 | Radnički (Z) | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
15.04
11:00
Borac (NS)
Spartak
1
0
|
15.04.2018 11:00 | Borac (NS) | 1 : 0 | Spartak |
15.04
10:00
Internacional
011
2
0
|
15.04.2018 10:00 | Internacional | 2 : 0 | 011 | |||||
15.04
12:00
Kolubara
IMT
5
2
|
15.04.2018 12:00 | Kolubara | 5 : 2 | IMT | |||||
15.04
10:00
Radnički (NB)
Bežanija
1
0
|
15.04.2018 10:00 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Bežanija | |||||
15.04
11:00
Teleoptik
Lokomotiva
1
0
|
15.04.2018 11:00 | Teleoptik | 1 : 0 | Lokomotiva | |||||
15.04
12:00
Radnički (O)
Rad
1
4
|
15.04.2018 12:00 | Radnički (O) | 1 : 4 | Rad | |||||
15.04
12:30
Studenski grad
Sindjelić
1
1
|
15.04.2018 12:30 | Studenski grad | 1 : 1 | Sindjelić |
15.04
14:00
Balkan
DIF
0
6
|
15.04.2018 14:00 | Balkan | 0 : 6 | DIF | |||||
15.04
13:30
Beograd 1929
GSP Polet
0
7
|
15.04.2018 13:30 | Beograd 1929 | 0 : 7 | GSP Polet | |||||
15.04
11:00
Poštar 1930
Grafičar
1
7
|
15.04.2018 11:00 | Poštar 1930 | 1 : 7 | Grafičar |
15.04
10:00
Tavankut
Preporod
1
1
|
15.04.2018 10:00 | Tavankut | 1 : 1 | Preporod |
15.04
11:00
Sloga
OFK Ras
5
3
|
15.04.2018 11:00 | Sloga | 5 : 3 | OFK Ras |
15.04
10:00
Polet
Sloga
3
4
|
15.04.2018 10:00 | Polet | 3 : 4 | Sloga |
15.04
10:00
Jedinstvo
Zabrezje
3
0
|
15.04.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Zabrezje |
15.04
12:00
Kikinda 1909
ŽAK
2
1
|
15.04.2018 12:00 | Kikinda 1909 | 2 : 1 | ŽAK |
15.04
10:00
Radnički (SM)
Index
0
0
|
15.04.2018 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Index | |||||
15.04
10:00
Petar Puača
Radnički (Š)
9
0
|
15.04.2018 10:00 | Petar Puača | 9 : 0 | Radnički (Š) |
15.04
12:00
Bačka 1901
Bečej 1918
1
5
|
15.04.2018 12:00 | Bačka 1901 | 1 : 5 | Bečej 1918 |
15.04
09:00
BSK Borča MK
011 MK
1
3
|
15.04.2018 09:00 | BSK Borča MK | 1 : 3 | 011 MK | |||||
15.04
13:00
Radnički NB MK
Brodarac MK
0
2
|
15.04.2018 13:00 | Radnički NB MK | 0 : 2 | Brodarac MK | |||||
15.04
17:00
Lokomotiva MK
Crvena zvezda MK
0
13
|
15.04.2018 17:00 | Lokomotiva MK | 0 : 13 | Crvena zvezda MK | |||||
15.04
09:30
Zemun MK
OFK Beograd MK
2
3
|
15.04.2018 09:30 | Zemun MK | 2 : 3 | OFK Beograd MK |
15.04
10:00
Lola MK
Obrenovac 1905 MK
11
1
|
15.04.2018 10:00 | Lola MK | 11 : 1 | Obrenovac 1905 MK |
15.04
10:00
Leštane MK
Rad V MK
2
2
|
15.04.2018 10:00 | Leštane MK | 2 : 2 | Rad V MK | |||||
15.04
12:00
Bežanija MK
Rakovica MK
2
0
|
15.04.2018 12:00 | Bežanija MK | 2 : 0 | Rakovica MK | |||||
15.04
10:00
Sopot MK
Banja MK
11
0
|
15.04.2018 10:00 | Sopot MK | 11 : 0 | Banja MK | |||||
15.04
10:00
Institut MK
Kosmaj MK
2
0
|
15.04.2018 10:00 | Institut MK | 2 : 0 | Kosmaj MK |
15.04
11:00
Radnički (S)
Dinamo 1945
2
1
|
15.04.2018 11:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
15.04
10:00
Radnički (Z)
Vojvodina
0
1
|
15.04.2018 10:00 | Radnički (Z) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
15.04
10:00
Petar Puača
Spartak
3
0
|
15.04.2018 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | Spartak |
15.04
11:00
Cepelin 026
Pinkum
4
0
|
15.04.2018 11:00 | Cepelin 026 | 4 : 0 | Pinkum |
15.04
09:00
Teleoptik
Rad
0
2
|
15.04.2018 09:00 | Teleoptik | 0 : 2 | Rad | |||||
15.04
12:00
Crvena zvezda
Brodarac
3
2
|
15.04.2018 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Brodarac | |||||
15.04
09:30
Kolubara
Čukarički
1
3
|
15.04.2018 09:30 | Kolubara | 1 : 3 | Čukarički | |||||
15.04
18:00
Zemun
Voždovac
3
0
|
15.04.2018 18:00 | Zemun | 3 : 0 | Voždovac |
15.04
13:00
BSK
OLE
2
0
|
15.04.2018 13:00 | BSK | 2 : 0 | OLE | |||||
15.04
09:00
Radnički (O)
Lokomotiva
3
2
|
15.04.2018 09:00 | Radnički (O) | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
15.04
15:30
Radnički (NB)
Sinđelić
1
0
|
15.04.2018 15:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
15.04
12:00
Dominus
Studentski Grad
1
3
|
15.04.2018 12:00 | Dominus | 1 : 3 | Studentski Grad |
15.04
11:00
Palilulac
DIF
2
4
|
15.04.2018 11:00 | Palilulac | 2 : 4 | DIF | |||||
15.04
11:00
Balkan
Sopot
1
2
|
15.04.2018 11:00 | Balkan | 1 : 2 | Sopot | |||||
15.04
10:00
Vinča
Boleč
0
4
|
15.04.2018 10:00 | Vinča | 0 : 4 | Boleč |
15.04
09:00
Prva Iskra
Ada
3
2
|
15.04.2018 09:00 | Prva Iskra | 3 : 2 | Ada |
15.04
14:30
Čantavir
Bačka 1901
6
1
|
15.04.2018 14:30 | Čantavir | 6 : 1 | Bačka 1901 | |||||
15.04
10:00
Radnički 1905
Spartak
0
1
|
15.04.2018 10:00 | Radnički 1905 | 0 : 1 | Spartak | |||||
15.04
15:00
Njerš Ištvan
Preporod
9
0
|
15.04.2018 15:00 | Njerš Ištvan | 9 : 0 | Preporod |
15.04
13:00
Bubamara
Sport Klub 99
0
0
|
15.04.2018 13:00 | Bubamara | 0 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
15.04
10:00
Arsenal
Kiker
1
2
|
15.04.2018 10:00 | Arsenal | 1 : 2 | Kiker |
15.04
11:00
Hajdučica
Proleter
2
3
|
15.04.2018 11:00 | Hajdučica | 2 : 3 | Proleter | |||||
15.04
10:00
Partizan (U)
Mladost
1
1
|
15.04.2018 10:00 | Partizan (U) | 1 : 1 | Mladost | |||||
15.04
10:00
Budućnost (A)
Banat (I)
0
3
|
15.04.2018 10:00 | Budućnost (A) | 0 : 3 | Banat (I) | |||||
15.04
10:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (CC)
12
0
|
15.04.2018 10:00 | Jedinstvo (V) | 12 : 0 | Vojvodina (CC) |
15.04
11:00
Slavia
Dolina
0
4
|
15.04.2018 11:00 | Slavia | 0 : 4 | Dolina |
15.04
10:00
Duboko
Urovci
1
2
|
15.04.2018 10:00 | Duboko | 1 : 2 | Urovci | |||||
15.04
09:00
Krtinska
Posavina
5
1
|
15.04.2018 09:00 | Krtinska | 5 : 1 | Posavina |
15.04
09:00
Bežanija
13. Maj
6
2
|
15.04.2018 09:00 | Bežanija | 6 : 2 | 13. Maj | |||||
15.04
11:00
Graficar
IMT
1
1
|
15.04.2018 11:00 | Graficar | 1 : 1 | IMT | |||||
15.04
13:00
Novi Beograd
Hajduk
4
2
|
15.04.2018 13:00 | Novi Beograd | 4 : 2 | Hajduk | |||||
15.04
16:00
Borac
Postar 1930
5
1
|
15.04.2018 16:00 | Borac | 5 : 1 | Postar 1930 |
15.04
12:00
Rudar 2001
Homoljac
4
3
|
15.04.2018 12:00 | Rudar 2001 | 4 : 3 | Homoljac | |||||
15.04
12:00
Pinkum
Petar Dobrnjac
11
0
|
15.04.2018 12:00 | Pinkum | 11 : 0 | Petar Dobrnjac |
15.04
10:00
Kikinda 1909
ŽAK
0
3
|
15.04.2018 10:00 | Kikinda 1909 | 0 : 3 | ŽAK |
15.04
10:00
TSC
Hajduk Junior
0
1
|
15.04.2018 10:00 | TSC | 0 : 1 | Hajduk Junior | |||||
15.04
10:00
Arena SU
Bečej 1918
4
3
|
15.04.2018 10:00 | Arena SU | 4 : 3 | Bečej 1918 |
15.04
10:00
Radnički (SM)
Index
0
0
|
15.04.2018 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 0 | Index |
15.04
12:00
Zemun MK
Rad MK
1
1
|
15.04.2018 12:00 | Zemun MK | 1 : 1 | Rad MK | |||||
15.04
11:30
Voždovac MK
Partizan MK
0
3
|
15.04.2018 11:30 | Voždovac MK | 0 : 3 | Partizan MK | |||||
15.04
10:00
OFK Beograd MK
Crvena zvezda MK
0
2
|
15.04.2018 10:00 | OFK Beograd MK | 0 : 2 | Crvena zvezda MK |
15.04
10:30
PKB MK
Sinđelić MK
4
0
|
15.04.2018 10:30 | PKB MK | 4 : 0 | Sinđelić MK | |||||
15.04
10:00
GSP Polet MK
OFK Beograd B MK
2
0
|
15.04.2018 10:00 | GSP Polet MK | 2 : 0 | OFK Beograd B MK | |||||
15.04
11:00
Vrčin MK
Olimpik MK
4
1
|
15.04.2018 11:00 | Vrčin MK | 4 : 1 | Olimpik MK | |||||
15.04
09:00
Voždovac B
Milutinac MK
0
0
|
15.04.2018 09:00 | Voždovac B | 0 : 0 | Milutinac MK |
15.04
14:00
Crvena zvezda MML MK
Petlić MK
9
0
|
15.04.2018 14:00 | Crvena zvezda MML MK | 9 : 0 | Petlić MK |
15.04
09:00
Čukarički
Brodarac 1947
5
0
|
15.04.2018 09:00 | Čukarički | 5 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
15.04
10:00
OFK Beograd
OLE
2
1
|
15.04.2018 10:00 | OFK Beograd | 2 : 1 | OLE | |||||
15.04
16:00
Radnički (O)
BSK Borča
1
1
|
15.04.2018 16:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | BSK Borča |
15.04
10:00
Spartak '05
Vinogradar
1
0
|
15.04.2018 10:00 | Spartak '05 | 1 : 0 | Vinogradar |
15.04
09:00
Crveni orao
Srem
7
2
|
15.04.2018 09:00 | Crveni orao | 7 : 2 | Srem | |||||
15.04
10:00
Dominus
Fer Plej 06
1
3
|
15.04.2018 10:00 | Dominus | 1 : 3 | Fer Plej 06 |
15.04
11:00
Zvezdara
Hajduk
0
11
|
15.04.2018 11:00 | Zvezdara | 0 : 11 | Hajduk | |||||
15.04
09:00
Balkan
Crvenka
4
1
|
15.04.2018 09:00 | Balkan | 4 : 1 | Crvenka | |||||
15.04
11:00
Beograd 1929
Torlak
7
1
|
15.04.2018 11:00 | Beograd 1929 | 7 : 1 | Torlak |
15.04
09:00
Žarkovo
Borac
1
1
|
15.04.2018 09:00 | Žarkovo | 1 : 1 | Borac |
15.04
Omladinac
Partizan
3
0
|
15.04.2018 | Omladinac | 3 : 0 | Partizan | |||||
15.04
Skela
Buducnost
2
5
|
15.04.2018 | Skela | 2 : 5 | Buducnost |
15.04
19:00
Vrbas
Futog Tupanjac MD
84
72
|
15.04.2018 19:00 | Vrbas | 84 : 72 | Futog Tupanjac MD |
15.04
18:00
Jagodina
Prva Petoletka
98
91
|
15.04.2018 18:00 | Jagodina | 98 : 91 | Prva Petoletka | |||||
15.04
15:00
Polet
Paraćin
104
108
|
15.04.2018 15:00 | Polet | 104 : 108 | Paraćin |
15.04
19:00
Jablanica
Prokuplje
64
66
|
15.04.2018 19:00 | Jablanica | 64 : 66 | Prokuplje | |||||
15.04
17:00
Sokobanja
Jugbasket
108
65
|
15.04.2018 17:00 | Sokobanja | 108 : 65 | Jugbasket |
15.04
19:00
Vojvodina (BŠ)
Petrovgrad
43
81
|
15.04.2018 19:00 | Vojvodina (BŠ) | 43 : 81 | Petrovgrad | |||||
15.04
18:45
Joker
Budućnost (NS)
84
72
|
15.04.2018 18:45 | Joker | 84 : 72 | Budućnost (NS) | |||||
15.04
19:00
Bagljaš
Sivac
86
84
|
15.04.2018 19:00 | Bagljaš | 86 : 84 | Sivac | |||||
15.04
16:00
Spartak OKK
Crvenka
101
59
|
15.04.2018 16:00 | Spartak OKK | 101 : 59 | Crvenka |
15.04
12:30
Dinamo
Pink
80
81
|
15.04.2018 12:30 | Dinamo | 80 : 81 | Pink |
15.04
13:15
Barajevo
Zvezdara
72
51
|
15.04.2018 13:15 | Barajevo | 72 : 51 | Zvezdara | |||||
15.04
21:00
Umka 2009
Vitez
59
72
|
15.04.2018 21:00 | Umka 2009 | 59 : 72 | Vitez | |||||
15.04
16:30
Grocka
Veba Basket
0
20
|
15.04.2018 16:30 | Grocka | 0 : 20 | Veba Basket |
15.04
19:00
Plana
Konstantin
68
96
|
15.04.2018 19:00 | Plana | 68 : 96 | Konstantin |
15.04
14:30
Ljubovija
Radnički
68
54
|
15.04.2018 14:30 | Ljubovija | 68 : 54 | Radnički |
15.04
15:00
Tamnava Voćar
Priboj
3
0
|
15.04.2018 15:00 | Tamnava Voćar | 3 : 0 | Priboj |
15.04
19:00
Novi Pazar
Vojvodina NS Seme
1
3
|
15.04.2018 19:00 | Novi Pazar | 1 : 3 | Vojvodina NS Seme | 1:3 |
15.04
20:00
Bagljaš 023
Mladost
3
0
|
15.04.2018 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Mladost | |||||
15.04
16:45
Novi Sad 2
Slavija
0
3
|
15.04.2018 16:45 | Novi Sad 2 | 0 : 3 | Slavija | |||||
15.04
15:00
Grbić
Proleter
3
0
|
15.04.2018 15:00 | Grbić | 3 : 0 | Proleter | |||||
15.04
20:00
NS Volej tim
Merkur
3
1
|
15.04.2018 20:00 | NS Volej tim | 3 : 1 | Merkur |
15.04
10:30
Pionir
Avala
0
3
|
15.04.2018 10:30 | Pionir | 0 : 3 | Avala |
15.04
19:00
Kolubara
Radnički 2
3
1
|
15.04.2018 19:00 | Kolubara | 3 : 1 | Radnički 2 | |||||
15.04
20:30
Volleyland
Obrenovac
3
1
|
15.04.2018 20:30 | Volleyland | 3 : 1 | Obrenovac |
15.04
11:00
Roda 2
Mladenovac
1
3
|
15.04.2018 11:00 | Roda 2 | 1 : 3 | Mladenovac |
15.04
09:00
Železničar
Partizan
3
2
|
15.04.2018 09:00 | Železničar | 3 : 2 | Partizan | |||||
15.04
09:00
Crnjanski
AS
0
3
|
15.04.2018 09:00 | Crnjanski | 0 : 3 | AS | |||||
15.04
11:00
Blok Aut
Lucky Star
3
0
|
15.04.2018 11:00 | Blok Aut | 3 : 0 | Lucky Star |
15.04
12:20
Novi Beograd
SPAS
1
3
|
15.04.2018 12:20 | Novi Beograd | 1 : 3 | SPAS | |||||
15.04
11:00
Akademija Singidunum
Volleyland 2
1
3
|
15.04.2018 11:00 | Akademija Singidunum | 1 : 3 | Volleyland 2 | |||||
15.04
12:20
Feniks Čukarički
Železnik 2012
0
3
|
15.04.2018 12:20 | Feniks Čukarički | 0 : 3 | Železnik 2012 | |||||
15.04
14:05
Vizurine Ajkulice
Lucky Star 2
3
0
|
15.04.2018 14:05 | Vizurine Ajkulice | 3 : 0 | Lucky Star 2 |
15.04
17:45
Meshkov
Celje Piv. Laško
28
31
|
15.04.2018 17:45 | Meshkov | 28 : 31 | Celje Piv. Laško | |||||
15.04
20:15
Vardar Pro
Zagreb
26
24
|
15.04.2018 20:15 | Vardar Pro | 26 : 24 | Zagreb |
15.04
19:00
Hajduk Veljko
Bela Palanka
29
26
|
15.04.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 29 : 26 | Bela Palanka |
15.04
19:00
Mladost (V)
Sivac 69
25
26
|
15.04.2018 19:00 | Mladost (V) | 25 : 26 | Sivac 69 |
15.04
17:00
Goč Merkur
Prva Petoletka
23
31
|
15.04.2018 17:00 | Goč Merkur | 23 : 31 | Prva Petoletka | |||||
15.04
20:00
Mladost
Trepča
29
15
|
15.04.2018 20:00 | Mladost | 29 : 15 | Trepča | |||||
15.04
19:00
Pobednik
Bane
36
26
|
15.04.2018 19:00 | Pobednik | 36 : 26 | Bane |
15.04
16:30
Novi Beograd
Metalac Gorenje
27
23
|
15.04.2018 16:30 | Novi Beograd | 27 : 23 | Metalac Gorenje | |||||
15.04
21:00
Partizan 2
Beograd
26
28
|
15.04.2018 21:00 | Partizan 2 | 26 : 28 | Beograd |
15.04
18:00
Paraćin
Pirot
45
36
|
15.04.2018 18:00 | Paraćin | 45 : 36 | Pirot |
15.04
14:00
Radnički 1958
Radnički (JT)
37
19
|
15.04.2018 14:00 | Radnički 1958 | 37 : 19 | Radnički (JT) | |||||
15.04
16:00
Zrenjanin
Nova Pazova 1957
17
29
|
15.04.2018 16:00 | Zrenjanin | 17 : 29 | Nova Pazova 1957 | |||||
15.04
17:00
Metalac
Dalmatinac
36
30
|
15.04.2018 17:00 | Metalac | 36 : 30 | Dalmatinac | |||||
15.04
19:00
PIK Prigrevica
Vojvoda Stepa
22
23
|
15.04.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 22 : 23 | Vojvoda Stepa | |||||
15.04
16:30
Slavija
Somborelektro
31
29
|
15.04.2018 16:30 | Slavija | 31 : 29 | Somborelektro |
15.04
18:00
Smederevo 2
Umčari
24
17
|
15.04.2018 18:00 | Smederevo 2 | 24 : 17 | Umčari |
15.04
18:30
Rakovica
Ub
32
24
|
15.04.2018 18:30 | Rakovica | 32 : 24 | Ub | |||||
15.04
17:00
Lazarevac
Barič
35
20
|
15.04.2018 17:00 | Lazarevac | 35 : 20 | Barič |
15.04
14:00
Radan
Dubočica 54 - 2
19
29
|
15.04.2018 14:00 | Radan | 19 : 29 | Dubočica 54 - 2 | |||||
15.04
19:00
Planinka PV - 2
Topličanin 2
31
20
|
15.04.2018 19:00 | Planinka PV - 2 | 31 : 20 | Topličanin 2 |
15.04
16:00
Graničar
Kljajićevo
28
26
|
15.04.2018 16:00 | Graničar | 28 : 26 | Kljajićevo |
15.04
21:00
Želja
Deronje
29
24
|
15.04.2018 21:00 | Želja | 29 : 24 | Deronje | |||||
15.04
19:00
Mokrin
Radnički
23
30
|
15.04.2018 19:00 | Mokrin | 23 : 30 | Radnički | |||||
15.04
20:30
Petrovaradin
Jadran
26
32
|
15.04.2018 20:30 | Petrovaradin | 26 : 32 | Jadran |
15.04
16:00
Župa
Košutnjak
21
17
|
15.04.2018 16:00 | Župa | 21 : 17 | Košutnjak |
15.04
12:30
Naisa 2
Radnički
32
21
|
15.04.2018 12:30 | Naisa 2 | 32 : 21 | Radnički | |||||
15.04
19:00
Žitorađa
Vranje
48
19
|
15.04.2018 19:00 | Žitorađa | 48 : 19 | Vranje | |||||
15.04
18:30
Radan
Jagodina 2
28
22
|
15.04.2018 18:30 | Radan | 28 : 22 | Jagodina 2 |
15.04
15:30
Mladi radnik
ORK Beograd
24
25
|
15.04.2018 15:30 | Mladi radnik | 24 : 25 | ORK Beograd | |||||
15.04
19:00
Loznica Grad
Mačva
37
29
|
15.04.2018 19:00 | Loznica Grad | 37 : 29 | Mačva |
15.04
15:00
Partizan
Dolovo (Ž)
27
33
|
15.04.2018 15:00 | Partizan | 27 : 33 | Dolovo (Ž) | |||||
15.04
16:00
Naftagas (Ž)
Obilić
25
17
|
15.04.2018 16:00 | Naftagas (Ž) | 25 : 17 | Obilić |
15.04
17:00
Rusin
Senta
11
25
|
15.04.2018 17:00 | Rusin | 11 : 25 | Senta |
15.04
18:30
Voždovac 1955 2
Crvena Zvezda
|
15.04.2018 18:30 | Voždovac 1955 2 | : | Crvena Zvezda | |||||
15.04
11:30
Radnički BG
VGSK
|
15.04.2018 11:30 | Radnički BG | : | VGSK |
15.04
18:00
Medicinar
Bekament
36
39
|
15.04.2018 18:00 | Medicinar | 36 : 39 | Bekament | |||||
15.04
20:00
Kikinda
Junior
27
23
|
15.04.2018 20:00 | Kikinda | 27 : 23 | Junior | |||||
15.04
19:00
Bor RTB
Jagodina
23
25
|
15.04.2018 19:00 | Bor RTB | 23 : 25 | Jagodina |
15.04
19:00
Proleter
Zaječar 1949
23
44
|
15.04.2018 19:00 | Proleter | 23 : 44 | Zaječar 1949 | |||||
15.04
18:30
Minaqua
Kučevo
38
22
|
15.04.2018 18:30 | Minaqua | 38 : 22 | Kučevo |
15.04
BVK Crvena zvezda
Partizan
7
12
|
15.04.2018 | BVK Crvena zvezda | 7 : 12 | Partizan |
15.04
20:00
Sopot
Ekonomist
1
2
|
15.04.2018 20:00 | Sopot | 1 : 2 | Ekonomist |
15.04
19:00
Hajduk
Tango
7
1
|
15.04.2018 19:00 | Hajduk | 7 : 1 | Tango | |||||
15.04
17:00
Leteći Holandjanin
Tisa
8
1
|
15.04.2018 17:00 | Leteći Holandjanin | 8 : 1 | Tisa |
15.04
18:30
Prokuplje
Babušnica 2011
6
2
|
15.04.2018 18:30 | Prokuplje | 6 : 2 | Babušnica 2011 |
15.04
14:00
BRK Crvena Zvezda
Partizan
12
29
|
15.04.2018 14:00 | BRK Crvena Zvezda | 12 : 29 | Partizan |
15.04
15:00
Mammoths Kikinda
Indians Inđija
6
40
|
15.04.2018 15:00 | Mammoths Kikinda | 6 : 40 | Indians Inđija |
15.04
14:00
Knights Klek
Pastuvi Požarevac
47
6
|
15.04.2018 14:00 | Knights Klek | 47 : 6 | Pastuvi Požarevac | |||||
15.04
15:30
Celtis Sombor
Angel Warriors Čačak
7
26
|
15.04.2018 15:30 | Celtis Sombor | 7 : 26 | Angel Warriors Čačak |
15.04
13:00
Lavovi Vršac
Hawks Obrenovac
16
14
|
15.04.2018 13:00 | Lavovi Vršac | 16 : 14 | Hawks Obrenovac | |||||
15.04
15:30
Sharks Šabac
Smederevo Bedemi
8
16
|
15.04.2018 15:30 | Sharks Šabac | 8 : 16 | Smederevo Bedemi |