10.11
13:30
Mladi radnik
Rudar
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladi radnik | 0 : 0 | Rudar | |||||
10.11
13:30
Pobeda
GFK Jasenica 1911
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Pobeda | 0 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar
Polet
0
1
|
10.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar | 0 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:30
Partizan
MaÄva
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Partizan | 0 : 0 | MaÄva | |||||
10.11
13:30
Bane
KruŔik
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Bane | 2 : 1 | KruŔik | |||||
10.11
11:00
Å apine
Seljak
2
0
|
10.11.2013 11:00 | Å apine | 2 : 0 | Seljak | |||||
10.11
13:30
Sloboda
JoŔanica ND 2011
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloboda | 0 : 1 | JoŔanica ND 2011 | |||||
10.11
13:30
Loznica
Å umadija
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Loznica | 3 : 1 | Å umadija |
10.11
13:30
Äerdap
Jedinstvo (P)
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Äerdap | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
13:30
Sloga (D)
Car Konstantin
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloga (D) | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
10.11
13:30
SinÄeliÄ
RadniÄki (S)
1
1
|
10.11.2013 13:30 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
10.11
13:30
TimoÄanin
Moravac Orion
0
1
|
10.11.2013 13:30 | TimoÄanin | 0 : 1 | Moravac Orion | |||||
10.11
13:30
SFK Moravac
Kopaonik
1
0
|
10.11.2013 13:30 | SFK Moravac | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
10.11
13:30
Tabane TrgovaÄki
RadniÄki (P)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Tabane TrgovaÄki | 2 : 1 | RadniÄki (P) | |||||
10.11
13:30
ŽitoraÄa
Hajduk Veljko
0
0
|
10.11.2013 13:30 | ŽitoraÄa | 0 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
10.11
13:30
DuboÄica 1923
Trstenik PPT
0
0
|
10.11.2013 13:30 | DuboÄica 1923 | 0 : 0 | Trstenik PPT |
10.11
13:00
PaliÄ
RadniÄki (NP)
1
1
|
10.11.2013 13:00 | PaliÄ | 1 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
10.11
13:00
Dunav
Jedinstvo (NB)
6
1
|
10.11.2013 13:00 | Dunav | 6 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
10.11
13:00
Senta
BaÄka (BP)
2
3
|
10.11.2013 13:00 | Senta | 2 : 3 | BaÄka (BP) | |||||
10.11
13:00
RadniÄki (S)
Banat
2
1
|
10.11.2013 13:00 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Banat | |||||
10.11
13:00
Novi Sad
Sloga
0
1
|
10.11.2013 13:00 | Novi Sad | 0 : 1 | Sloga | |||||
10.11
13:00
RadniÄki (SM)
RadniÄki (Å )
1
0
|
10.11.2013 13:00 | RadniÄki (SM) | 1 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
10.11
13:00
ÄSK Pivara
Tekstilac
5
1
|
10.11.2013 13:00 | ÄSK Pivara | 5 : 1 | Tekstilac | |||||
10.11
13:00
Dinamo
BaÄka 1901
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Dinamo | 3 : 0 | BaÄka 1901 |
10.11
13:00
Å umadija
Železnik Lasta
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Šumadija | 3 : 1 | Železnik Lasta | |||||
10.11
13:00
BASK
RadniÄki (O)
2
3
|
10.11.2013 13:00 | BASK | 2 : 3 | RadniÄki (O) | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost
Kolubara
1
1
|
10.11.2013 13:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Kolubara | |||||
10.11
13:00
Srem
DorÄol
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Srem | 2 : 1 | DorÄol | |||||
10.11
13:00
Turbina
OFK Mladenovac
6
1
|
10.11.2013 13:00 | Turbina | 6 : 1 | OFK Mladenovac | |||||
10.11
13:00
IM Rakovica
Sopot
0
0
|
10.11.2013 13:00 | IM Rakovica | 0 : 0 | Sopot | |||||
10.11
11:00
Hajduk
Žarkovo
4
0
|
10.11.2013 11:00 | Hajduk | 4 : 0 | Žarkovo | |||||
10.11
13:00
Lokomotiva
Zemun
1
1
|
10.11.2013 13:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Zemun |
10.11
13:30
Orlovac
Metalac
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Orlovac | 1 : 0 | Metalac | |||||
10.11
13:30
Sloboda
Tutin
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Sloboda | 1 : 0 | Tutin | |||||
10.11
13:30
KaraÄorÄe
Rudar
2
0
|
10.11.2013 13:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | Rudar | |||||
10.11
13:30
Slavija
Omladinac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Slavija | 1 : 1 | Omladinac | |||||
10.11
13:30
Vodojaža
Arsenal
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Vodojaža | 2 : 1 | Arsenal | |||||
10.11
11:00
Å umadija 1903
DragaÄevo
1
0
|
10.11.2013 11:00 | Å umadija 1903 | 1 : 0 | DragaÄevo |
10.11
13:30
Mladi radnik
ObiliÄ
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Mladi radnik | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.11
13:30
Borac
Zvižd
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 0 : 2 | Zvižd | |||||
10.11
11:00
Å umadinac 1913
Udarnik
2
0
|
10.11.2013 11:00 | Å umadinac 1913 | 2 : 0 | Udarnik | |||||
10.11
13:30
Å umadinac (B)
VGSK
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Å umadinac (B) | 2 : 0 | VGSK | |||||
10.11
13:30
Napredak
Homoljac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Napredak | 1 : 1 | Homoljac | |||||
10.11
13:30
Å umadija
Gruža
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Šumadija | 0 : 0 | Gruža |
10.11
13:30
Brezovica
Sloga 1940
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Brezovica | 1 : 1 | Sloga 1940 | |||||
10.11
13:30
Polimlje
RadniÄki (V)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Polimlje | 2 : 1 | RadniÄki (V) |
10.11
13:30
Rudar Alpos
Zaplanjac
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Rudar Alpos | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
10.11
13:30
Vlasina
Svrljig
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Vlasina | 1 : 0 | Svrljig | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost
Dinamo
1
0
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost | 1 : 0 | Dinamo | |||||
10.11
13:30
BSK Bujanovac
Napredak
5
1
|
10.11.2013 13:30 | BSK Bujanovac | 5 : 1 | Napredak |
10.11
13:30
Trajal
OFK Bor
1
4
|
10.11.2013 13:30 | Trajal | 1 : 4 | OFK Bor | |||||
10.11
13:30
Kablovi
Borac (B)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Kablovi | 2 : 1 | Borac (B) | |||||
10.11
13:30
Rembas
Majdanpek
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Rembas | 1 : 0 | Majdanpek |
10.11
13:00
Crvena Zvezda (RS)
Borac (StarÄevo)
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 2 | Borac (StarÄevo) | |||||
10.11
13:00
Borac (Sakule)
VrŔac
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Borac (Sakule) | 0 : 0 | VrŔac |
10.11
13:00
Hajduk
Omladinac
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Hajduk | 1 : 2 | Omladinac |
10.11
13:00
VrÄin
Balkan Mirijevo
1
1
|
10.11.2013 13:00 | VrÄin | 1 : 1 | Balkan Mirijevo | |||||
10.11
13:00
Crvena zvezda (MML)
IMT
0
3
|
10.11.2013 13:00 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 3 | IMT | |||||
10.11
13:00
BaÄevac
Zvezdara
1
1
|
10.11.2013 13:00 | BaÄevac | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
10.11
10:00
GrafiÄar
ŽelezniÄar
2
1
|
10.11.2013 10:00 | GrafiÄar | 2 : 1 | ŽelezniÄar |
10.11
14:00
BuduÄnost
Grdica
7
0
|
10.11.2013 14:00 | BuduÄnost | 7 : 0 | Grdica | |||||
10.11
14:00
Pazar Juniors 2011
Ibar
3
0
|
10.11.2013 14:00 | Pazar Juniors 2011 | 3 : 0 | Ibar | |||||
10.11
14:00
Lazac
RadniÄki
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Lazac | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
10.11
14:00
BraÄa VukoviÄ
GoÄ
0
1
|
10.11.2013 14:00 | BraÄa VukoviÄ | 0 : 1 | GoÄ | |||||
10.11
14:00
Morava
Granit
1
3
|
10.11.2013 14:00 | Morava | 1 : 3 | Granit | |||||
10.11
14:00
Ribnica
Kraljevo Hajduk
0
1
|
10.11.2013 14:00 | Ribnica | 0 : 1 | Kraljevo Hajduk | |||||
10.11
14:00
Borac (V)
Mataruge
4
1
|
10.11.2013 14:00 | Borac (V) | 4 : 1 | Mataruge | |||||
10.11
14:00
Polet
Radnik
4
0
|
10.11.2013 14:00 | Polet | 4 : 0 | Radnik |
10.11
13:00
Jedinstvo (GG)
Slatina
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Slatina | |||||
10.11
13:00
Prijevor
Backovac Junajted
5
1
|
10.11.2013 13:00 | Prijevor | 5 : 1 | Backovac Junajted | |||||
10.11
13:00
GoruŔica
Miokovci
2
3
|
10.11.2013 13:00 | GoruŔica | 2 : 3 | Miokovci | |||||
10.11
13:00
Mladost (P)
Morava
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (P) | 2 : 1 | Morava | |||||
10.11
13:00
Mladost (A)
Napredak
0
1
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (A) | 0 : 1 | Napredak | |||||
10.11
13:00
Spartak
Omladinac
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Spartak | 3 : 0 | Omladinac | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo (K)
OvÄar
1
1
|
10.11.2013 13:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | OvÄar | |||||
10.11
13:00
Donja Vrbava
Rudar
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Donja Vrbava | 0 : 0 | Rudar |
10.11
13:00
KoriÄani
Å umadinac
2
2
|
10.11.2013 13:00 | KoriÄani | 2 : 2 | Å umadinac | |||||
10.11
13:00
Srbija
Jedinstvo
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Srbija | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:00
Vinogradi DB
SuŔica
1
6
|
10.11.2013 13:00 | Vinogradi DB | 1 : 6 | SuŔica | |||||
10.11
13:00
Sloga D
Jadran
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Sloga D | 3 : 0 | Jadran | |||||
10.11
13:00
Äava
Partizan
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Äava | 3 : 0 | Partizan | |||||
10.11
13:00
OFK Bagremar
BuduÄnost
2
0
|
10.11.2013 13:00 | OFK Bagremar | 2 : 0 | BuduÄnost |
10.11
13:30
Å atornja
ŽSK
4
1
|
10.11.2013 13:30 | Šatornja | 4 : 1 | ŽSK | |||||
10.11
13:30
Lepenica
Lokomotiva
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Lepenica | 4 : 0 | Lokomotiva | |||||
10.11
13:30
VinÄa
Å umadinac
3
1
|
10.11.2013 13:30 | VinÄa | 3 : 1 | Å umadinac | |||||
10.11
13:30
Beli orlovi
Vitlina-Bokanja
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Beli orlovi | 2 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
10.11
13:30
AranÄelovac
Banja
2
1
|
10.11.2013 13:30 | AranÄelovac | 2 : 1 | Banja | |||||
10.11
13:30
Partizan
Marjan
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Partizan | 0 : 1 | Marjan | |||||
10.11
13:30
Borac
Prvi srpski ustanak
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak |
10.11
13:30
SASK
Bresje Superior
1
0
|
10.11.2013 13:30 | SASK | 1 : 0 | Bresje Superior | |||||
10.11
13:30
Pobeda
Proleter
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Pobeda | 1 : 1 | Proleter | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar (K)
BuduÄnost (MK)
2
0
|
10.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar (K) | 2 : 0 | BuduÄnost (MK) | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost (R)
Polet
3
0
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost (R) | 3 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:30
Borac
GlavaÅ”
6
2
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 6 : 2 | GlavaÅ” | |||||
10.11
13:30
Å umadija
Sloboda
1
3
|
10.11.2013 13:30 | Å umadija | 1 : 3 | Sloboda | |||||
10.11
11:00
ŽelezniÄar (S)
Osipaonica
4
2
|
10.11.2013 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 4 : 2 | Osipaonica |
10.11
13:30
Omladinac
Basarac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Basarac | |||||
10.11
13:30
Beli Orao
Makce
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Beli Orao | 2 : 2 | Makce | |||||
10.11
13:30
Petar Dobrnjac
Mladost
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Petar Dobrnjac | 0 : 0 | Mladost | |||||
10.11
13:30
Vihor
Rudar
1
3
|
10.11.2013 13:30 | Vihor | 1 : 3 | Rudar | |||||
10.11
13:30
TrgovaÄki
RSK
1
1
|
10.11.2013 13:30 | TrgovaÄki | 1 : 1 | RSK | |||||
10.11
13:30
Napredak 1936
Polet
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Napredak 1936 | 1 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:30
Integral
Sloga
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Integral | 2 : 1 | Sloga |
10.11
13:00
Provo
Jedinstvo (MZ)
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Provo | 2 : 1 | Jedinstvo (MZ) | |||||
10.11
13:00
Radjevac
Jadar
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Radjevac | 4 : 2 | Jadar | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo (Å )
Antimon
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | Antimon | |||||
10.11
13:00
Podrinje
Mladi Borac
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Podrinje | 1 : 0 | Mladi Borac | |||||
10.11
13:00
Mladost (P)
Lipolist
3
2
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (P) | 3 : 2 | Lipolist |
10.11
13:30
Tulari
ZSK
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Tulari | 0 : 2 | ZSK | |||||
10.11
13:30
TrliÄ
Kolubara
4
1
|
10.11.2013 13:30 | TrliÄ | 4 : 1 | Kolubara |
10.11
13:30
BuduÄnost
Jasen
1
6
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost | 1 : 6 | Jasen | |||||
10.11
13:30
Ariljska rampa
ViŔesava
3
3
|
10.11.2013 13:30 | Ariljska rampa | 3 : 3 | ViŔesava | |||||
10.11
13:30
SeÄica
Polet
0
1
|
10.11.2013 13:30 | SeÄica | 0 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar
Omladinac
5
0
|
10.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar | 5 : 0 | Omladinac |
10.11
13:30
Rutevac
RasovaÄa
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Rutevac | 1 : 1 | RasovaÄa | |||||
10.11
13:30
Borac (T)
Moravica
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Borac (T) | 3 : 2 | Moravica | |||||
10.11
13:30
Zemljoradnik
Borac (A)
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Zemljoradnik | 0 : 0 | Borac (A) | |||||
10.11
13:30
Morava
MaloŔiŔte
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Morava | 2 : 0 | MaloŔiŔte | |||||
10.11
13:30
Rad
NaŔa krila 1936
2
3
|
10.11.2013 13:30 | Rad | 2 : 3 | NaŔa krila 1936 |
10.11
13:30
Sloboda
VrtiŔte
5
0
|
10.11.2013 13:30 | Sloboda | 5 : 0 | VrtiŔte | |||||
10.11
13:30
Moravac 1948
Brzi Brod
1
5
|
10.11.2013 13:30 | Moravac 1948 | 1 : 5 | Brzi Brod | |||||
10.11
13:30
Mladost (M)
BuduÄnost
6
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (M) | 6 : 0 | BuduÄnost | |||||
10.11
13:30
Proleter (DV)
Crvena zastava
4
1
|
10.11.2013 13:30 | Proleter (DV) | 4 : 1 | Crvena zastava | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
Mladost (L)
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Mladost (L) |
10.11
13:30
Jedinstvo (GS)
Progres
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo (GS) | 3 : 0 | Progres | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo (G)
Jablanica
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Jablanica | |||||
10.11
13:30
Sloga
Lemind Livnica
5
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 5 : 1 | Lemind Livnica | |||||
10.11
13:30
Äekmin
Jedinstvo (B)
1
4
|
10.11.2013 13:30 | Äekmin | 1 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
10.11
13:30
BobiŔte
Å umadija
0
2
|
10.11.2013 13:30 | BobiŔte | 0 : 2 | Šumadija | |||||
10.11
13:30
VuÄje
Mladi Borac
6
2
|
10.11.2013 13:30 | VuÄje | 6 : 2 | Mladi Borac | |||||
10.11
13:30
Gradac
Umac
3
3
|
10.11.2013 13:30 | Gradac | 3 : 3 | Umac |
10.11
13:30
Omladinac
Kosovac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac | 1 : 1 | Kosovac | |||||
10.11
13:30
Pobeda
Trbunje
4
3
|
10.11.2013 13:30 | Pobeda | 4 : 3 | Trbunje | |||||
10.11
13:30
Borac
Partizanski put
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 1 | Partizanski put | |||||
10.11
13:30
DunÄerski
Jastrebac
2
6
|
10.11.2013 13:30 | DunÄerski | 2 : 6 | Jastrebac | |||||
10.11
13:30
Kosanica
DobriÄ
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Kosanica | 4 : 0 | DobriÄ | |||||
10.11
13:30
Svetlost
N.S. Tatko
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Svetlost | 3 : 0 | N.S. Tatko |
10.11
13:30
Mladost (P.R)
Jedinstvo ( B.P)
1
6
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (P.R) | 1 : 6 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
10.11
11:00
Jedinstvo ( P )
Spartak
3
0
|
10.11.2013 11:00 | Jedinstvo ( P ) | 3 : 0 | Spartak | |||||
10.11
13:30
Napredak
ŽeljuŔa
5
1
|
10.11.2013 13:30 | Napredak | 5 : 1 | ŽeljuŔa |
10.11
13:30
TreŔnjevka
OFK Alakince
0
7
|
10.11.2013 13:30 | TreŔnjevka | 0 : 7 | OFK Alakince | |||||
10.11
13:30
Ternoci
OFK Pavlovac
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Ternoci | 2 : 0 | OFK Pavlovac | |||||
10.11
13:30
Levosoje
Besa 2005
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Levosoje | 0 : 2 | Besa 2005 | |||||
10.11
13:30
Vranjska Banja
Morava
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Vranjska Banja | 0 : 2 | Morava |
10.11
13:30
RadniÄki
Brezovica
0
3
|
10.11.2013 13:30 | RadniÄki | 0 : 3 | Brezovica | |||||
10.11
13:30
Sitnica
Ugljare
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Sitnica | 0 : 3 | Ugljare | |||||
10.11
13:30
GraÄanica
Polet
2
1
|
10.11.2013 13:30 | GraÄanica | 2 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:30
Äaglavica
Gracko
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Äaglavica | 0 : 3 | Gracko |
10.11
11:00
BSK
Mladost (D)
2
2
|
10.11.2013 11:00 | BSK | 2 : 2 | Mladost (D) | |||||
10.11
13:30
Mladost (K)
Mladost (J)
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (K) | 3 : 2 | Mladost (J) | |||||
10.11
13:30
Bratstvo
OFK Tekstilac
2
5
|
10.11.2013 13:30 | Bratstvo | 2 : 5 | OFK Tekstilac | |||||
10.11
13:30
OFK Bratstvo
Jedinstvo
1
0
|
10.11.2013 13:30 | OFK Bratstvo | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost
Sloga
1
2
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost | 1 : 2 | Sloga | |||||
10.11
13:30
VinoraÄa
KuŔiljevo
0
3
|
10.11.2013 13:30 | VinoraÄa | 0 : 3 | KuÅ”iljevo |
10.11
13:30
Naupare
BoŔnjane
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Naupare | 1 : 2 | BoŔnjane | |||||
10.11
13:30
Pepeljevac
MaÄkovac
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Pepeljevac | 2 : 1 | MaÄkovac | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo 1936
Jastrebac
2
4
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 4 | Jastrebac | |||||
10.11
13:30
Vinogradar
Sloga DaŔnica
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Vinogradar | 1 : 1 | Sloga DaŔnica | |||||
10.11
13:30
TemniÄ 1924
Gradina
2
0
|
10.11.2013 13:30 | TemniÄ 1924 | 2 : 0 | Gradina | |||||
10.11
13:30
Trudbenik
Sloga ÄiÄevac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Trudbenik | 1 : 1 | Sloga ÄiÄevac | |||||
10.11
13:30
Mladost
FUD
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost | 2 : 0 | FUD | |||||
10.11
13:30
Äitluk
Å anac
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Äitluk | 2 : 2 | Å anac |
10.11
13:30
Branik
Zlot
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Branik | 3 : 0 | Zlot | |||||
10.11
13:30
Blizna
Brodoremont
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Blizna | 0 : 2 | Brodoremont | |||||
10.11
13:30
Nemetali
Rudna Glava
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Nemetali | 2 : 1 | Rudna Glava | |||||
10.11
13:30
Slatina
Brestovac
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Slatina | 0 : 1 | Brestovac |
10.11
13:30
Mladost
Å SK
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Mladost | 0 : 3 | Å SK | |||||
10.11
13:30
OsniÄ
Omladinac
3
0
|
10.11.2013 13:30 | OsniÄ | 3 : 0 | Omladinac | |||||
10.11
13:30
Rudar (P)
Rudar (VÄ)
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Rudar (P) | 3 : 0 | Rudar (VÄ) | |||||
10.11
13:30
OFK 019 ZajeÄar
TrebiÄ
0
2
|
10.11.2013 13:30 | OFK 019 ZajeÄar | 0 : 2 | TrebiÄ | |||||
10.11
13:30
Sloga
BSK
2
5
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 2 : 5 | BSK |
10.11
14:00
RadniÄki (B)
Partizan (G)
8
1
|
10.11.2013 14:00 | RadniÄki (B) | 8 : 1 | Partizan (G) | |||||
10.11
14:00
Kolonija
BuduÄnost (A)
7
3
|
10.11.2013 14:00 | Kolonija | 7 : 3 | BuduÄnost (A) | |||||
10.11
14:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
0
0
|
10.11.2013 14:00 | Vojvodina | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
10.11
14:00
Mladost (O)
Sloga (BNS)
1
1
|
10.11.2013 14:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Sloga (BNS) | |||||
10.11
14:00
Tempo
Crvena zvezda
1
1
|
10.11.2013 14:00 | Tempo | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
10.11
14:00
Slavija
Polet
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Slavija | 2 : 1 | Polet |
10.11
13:00
BajŔa
Äantavir
4
1
|
10.11.2013 13:00 | BajÅ”a | 4 : 1 | Äantavir | |||||
10.11
13:00
Tavankut
Proleter
1
1
|
10.11.2013 13:00 | Tavankut | 1 : 1 | Proleter | |||||
10.11
13:00
Vinogradar
Olimpija (TS)
4
3
|
10.11.2013 13:00 | Vinogradar | 4 : 3 | Olimpija (TS) | |||||
10.11
13:00
Preporod
Krivaja
0
1
|
10.11.2013 13:00 | Preporod | 0 : 1 | Krivaja |
10.11
13:00
Jedinstvo
Omladinac
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Omladinac | |||||
10.11
13:00
Mladost Bambi
Vojvodina (P)
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Mladost Bambi | 1 : 0 | Vojvodina (P) | |||||
10.11
13:00
Crvena zvezda
Naftagas
3
2
|
10.11.2013 13:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | Naftagas | |||||
10.11
13:00
Potisje
Zadrugar
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Potisje | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
10.11
13:00
Borac
Krajina
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Borac | 2 : 2 | Krajina |
10.11
13:30
Kordun
BSK
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Kordun | 2 : 2 | BSK | |||||
10.11
13:30
Omladinac (B)
Hajduk
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac (B) | 3 : 0 | Hajduk | |||||
10.11
13:30
Zadrugar
Mladost APA
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Zadrugar | 0 : 0 | Mladost APA |
10.11
14:00
Sremac
BuduÄnost
3
2
|
10.11.2013 14:00 | Sremac | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
10.11
14:00
Hrtkovci
Jadran
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Hrtkovci | 2 : 1 | Jadran | |||||
10.11
14:00
Hajduk 1932
Rudar
1
1
|
10.11.2013 14:00 | Hajduk 1932 | 1 : 1 | Rudar | |||||
10.11
14:00
Kupinovo
Hajduk (V)
4
0
|
10.11.2013 14:00 | Kupinovo | 4 : 0 | Hajduk (V) | |||||
10.11
14:00
Donji Petrovci
Ljukovo
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Ljukovo |
10.11
13:30
Mladost (BP)
Kabel
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (BP) | 0 : 0 | Kabel | |||||
10.11
13:30
Sutjeska
Vojvodina (T)
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Sutjeska | 3 : 2 | Vojvodina (T) | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
Veternik
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Veternik | |||||
10.11
13:30
Petrovaradin
Vojvodina (BG)
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Petrovaradin | 1 : 0 | Vojvodina (BG) | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost (M)
Borac
2
0
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost (M) | 2 : 0 | Borac |
10.11
13:00
PKB Kovilovo
Policajac
2
2
|
10.11.2013 13:00 | PKB Kovilovo | 2 : 2 | Policajac | |||||
10.11
13:00
Banja
ObiliÄ
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Banja | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.11
13:00
BSK 2012
Jedinstvo
1
1
|
10.11.2013 13:00 | BSK 2012 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:00
Brodarac
13. maj
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Brodarac | 3 : 1 | 13. maj | |||||
10.11
11:00
PoŔtar Zvezdara
Komgrap
0
2
|
10.11.2013 11:00 | PoŔtar Zvezdara | 0 : 2 | Komgrap | |||||
10.11
13:00
Borac
Zmaj 1953
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Borac | 1 : 0 | Zmaj 1953 |
10.11
11:00
Prva Iskra
Krtinska
4
1
|
10.11.2013 11:00 | Prva Iskra | 4 : 1 | Krtinska | |||||
10.11
13:00
VraniÄ
Borac
3
2
|
10.11.2013 13:00 | VraniÄ | 3 : 2 | Borac | |||||
10.11
13:00
Mladost (B)
Posavina
4
1
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (B) | 4 : 1 | Posavina | |||||
10.11
13:00
Stepojevac VAGA
Napredak
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Stepojevac VAGA | 3 : 1 | Napredak | |||||
10.11
13:00
Strelac
BuduÄnost
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Strelac | 1 : 0 | BuduÄnost |
10.11
13:00
Dunavac
Podunavac
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Dunavac | 0 : 0 | Podunavac | |||||
10.11
10:00
Torlak
Selo Mladenovac
3
2
|
10.11.2013 10:00 | Torlak | 3 : 2 | Selo Mladenovac | |||||
10.11
13:00
OFK LeŔtane
Napredak
4
0
|
10.11.2013 13:00 | OFK LeŔtane | 4 : 0 | Napredak | |||||
10.11
13:00
Pudarci
Kosmaj
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Pudarci | 0 : 0 | Kosmaj | |||||
10.11
13:00
NemenikuÄe
BoleÄ
1
3
|
10.11.2013 13:00 | NemenikuÄe | 1 : 3 | BoleÄ |
10.11
14:00
Vrnjci
Morava (S)
3
0
|
10.11.2013 14:00 | Vrnjci | 3 : 0 | Morava (S) | |||||
10.11
14:00
Gruža
Partizan
1
0
|
10.11.2013 14:00 | Gruža | 1 : 0 | Partizan | |||||
10.11
14:00
Zvezda
Napredak
1
2
|
10.11.2013 14:00 | Zvezda | 1 : 2 | Napredak | |||||
10.11
14:00
Stubal
Proleter
1
3
|
10.11.2013 14:00 | Stubal | 1 : 3 | Proleter | |||||
10.11
14:00
Jedinstvo
OFK Ras
1
2
|
10.11.2013 14:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | OFK Ras |
10.11
13:00
VelereÄ 94
Mladi Rudar
3
0
|
10.11.2013 13:00 | VelereÄ 94 | 3 : 0 | Mladi Rudar | |||||
10.11
13:00
Mladost 09
Takovski Ustanak
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Mladost 09 | 1 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
10.11
13:00
Omladinac
Jablanica
3
3
|
10.11.2013 13:00 | Omladinac | 3 : 3 | Jablanica | |||||
10.11
13:00
Å ilopaj
Å umadija
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Å ilopaj | 3 : 0 | Å umadija | |||||
10.11
13:00
Majdan
Brezak
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Majdan | 2 : 2 | Brezak |
10.11
13:00
Vujan
Kej
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Vujan | 2 : 0 | Kej | |||||
10.11
13:00
PremeÄa
Rakova
2
2
|
10.11.2013 13:00 | PremeÄa | 2 : 2 | Rakova | |||||
10.11
13:00
BuduÄnost
Lugovi
4
0
|
10.11.2013 13:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | Lugovi | |||||
10.11
13:00
ÄaÄak 94
Strelac
0
1
|
10.11.2013 13:00 | ÄaÄak 94 | 0 : 1 | Strelac | |||||
10.11
13:00
Morava
Zadrugar
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Morava | 3 : 1 | Zadrugar |
10.11
10:30
Gradina
Sloga
1
4
|
10.11.2013 10:30 | Gradina | 1 : 4 | Sloga |
10.11
13:00
Mladost
Å umadija 1934
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Mladost | 1 : 0 | Å umadija 1934 | |||||
10.11
13:00
Botunje
21. oktobar
5
1
|
10.11.2013 13:00 | Botunje | 5 : 1 | 21. oktobar | |||||
10.11
13:00
Mladost TeferiÄ
Hajduk
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Mladost TeferiÄ | 1 : 2 | Hajduk | |||||
10.11
13:00
Seljak
OFK Žeželj
3
2
|
10.11.2013 13:00 | Seljak | 3 : 2 | OFK Žeželj | |||||
10.11
13:00
Zastava
KoŔutnjak
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Zastava | 2 : 2 | KoŔutnjak | |||||
10.11
13:00
Kutlovo
Sloga
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Kutlovo | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Borac
Azbest
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Borac | 3 : 1 | Azbest |
10.11
13:30
Radoje DomanoviÄ
Mladost
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Radoje DomanoviÄ | 1 : 1 | Mladost | |||||
10.11
13:30
Trnava
Kopljari
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Trnava | 4 : 0 | Kopljari | |||||
10.11
13:30
BSK
Sloga
3
0
|
10.11.2013 13:30 | BSK | 3 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:30
Mladi rudar
Proleter
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladi rudar | 2 : 0 | Proleter | |||||
10.11
11:00
B 2000
MisaÄa
3
0
|
10.11.2013 11:00 | B 2000 | 3 : 0 | MisaÄa |
10.11
13:30
Sloga (M)
Grivac
5
3
|
10.11.2013 13:30 | Sloga (M) | 5 : 3 | Grivac | |||||
10.11
13:30
Mladost (R)
Mladost (B)
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (R) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
10.11
13:30
Sloga (Z)
Kotlenik
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Sloga (Z) | 0 : 0 | Kotlenik | |||||
10.11
13:30
BSK
Pobeda (Ä)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | BSK | 2 : 1 | Pobeda (Ä) | |||||
10.11
13:30
Omladinac
Pobeda (S)
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac | 1 : 0 | Pobeda (S) |
10.11
Mladost
Sloga
0
1
|
10.11.2013 | Mladost | 0 : 1 | Sloga | |||||
10.11
Jasenica
Omladinac
0
3
|
10.11.2013 | Jasenica | 0 : 3 | Omladinac |
10.11
13:00
BuduÄnost
RadniÄki
1
0
|
10.11.2013 13:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
10.11
13:00
DragoÅ”
Borac
1
1
|
10.11.2013 13:00 | DragoÅ” | 1 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:00
Rudar
Napredak
6
1
|
10.11.2013 13:00 | Rudar | 6 : 1 | Napredak | |||||
10.11
13:00
Omladinac (M)
Polet
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Omladinac (M) | 1 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:00
Omladinac (B)
Zadrugar
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
10.11
13:00
Omladinac (S)
Mladost
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Omladinac (S) | 3 : 1 | Mladost |
10.11
13:00
Sloga (Ä)
Vojvoda Milenko
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Sloga (Ä) | 2 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
10.11
13:00
Sloga (D)
Mladi Borac
6
2
|
10.11.2013 13:00 | Sloga (D) | 6 : 2 | Mladi Borac | |||||
10.11
13:00
Dunavac
Borac
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Dunavac | 3 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:00
Mlava
Žitkovica
4
3
|
10.11.2013 13:00 | Mlava | 4 : 3 | Žitkovica | |||||
10.11
13:00
Jedinstvo (Lj)
Napredak
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Napredak | |||||
10.11
13:00
KurjaÄe
Jedinstvo (D)
1
0
|
10.11.2013 13:00 | KurjaÄe | 1 : 0 | Jedinstvo (D) |
10.11
13:00
Volujac
Mladost Zvezd
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Volujac | 3 : 1 | Mladost Zvezd | |||||
10.11
13:00
Galeb
Sloga Krnic
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Galeb | 4 : 2 | Sloga Krnic | |||||
10.11
13:00
VlaÅ”iÄ
CeriÄ
1
2
|
10.11.2013 13:00 | VlaÅ”iÄ | 1 : 2 | CeriÄ | |||||
10.11
13:00
DumaÄa
Sloga Mat
1
0
|
10.11.2013 13:00 | DumaÄa | 1 : 0 | Sloga Mat | |||||
10.11
13:00
Dobrava
KaraÄorÄe
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Dobrava | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
10.11
13:00
TreŔnjevka
Borac
1
0
|
10.11.2013 13:00 | TreŔnjevka | 1 : 0 | Borac | |||||
10.11
13:00
Mrovska
RadniÄki
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Mrovska | 3 : 0 | RadniÄki |
10.11
13:00
Cerova
Jedinstvo
2
4
|
10.11.2013 13:00 | Cerova | 2 : 4 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:00
Velika Reka
Sloga LÅ
4
1
|
10.11.2013 13:00 | Velika Reka | 4 : 1 | Sloga LÅ | |||||
10.11
13:00
Bratstvo
Milan OrliÄ
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
10.11
13:00
Mladost
TE GuÄevo
5
1
|
10.11.2013 13:00 | Mladost | 5 : 1 | TE GuÄevo | |||||
10.11
13:00
Hajduk
Sloga K
1
1
|
10.11.2013 13:00 | Hajduk | 1 : 1 | Sloga K | |||||
10.11
13:00
Studenac
Jadar 1961
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Studenac | 2 : 0 | Jadar 1961 | |||||
10.11
13:00
Cer
Borac LeŔnica
0
4
|
10.11.2013 13:00 | Cer | 0 : 4 | Borac LeŔnica | |||||
10.11
13:00
Borac K
Stolice
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Borac K | 2 : 1 | Stolice |
10.11
13:30
BuduÄnost ZM
Napredak BP
4
2
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost ZM | 4 : 2 | Napredak BP | |||||
10.11
13:30
DuŔko
Napredak MB
3
2
|
10.11.2013 13:30 | DuŔko | 3 : 2 | Napredak MB | |||||
10.11
13:30
Sloga
Proleter
5
2
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 5 : 2 | Proleter | |||||
10.11
13:30
Sloboda
Milicionar
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Sloboda | 0 : 3 | Milicionar | |||||
10.11
13:30
Premijer
Drina
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Premijer | 0 : 3 | Drina | |||||
10.11
13:30
BuduÄnost PD
Napredak RIB
3
1
|
10.11.2013 13:30 | BuduÄnost PD | 3 : 1 | Napredak RIB | |||||
10.11
13:30
Partizan
Torpedo
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Partizan | 3 : 1 | Torpedo |
10.11
13:30
Rajac
Ribnikar
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Rajac | 2 : 1 | Ribnikar | |||||
10.11
13:30
Milenko PavloviÄ
Polet
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Milenko PavloviÄ | 3 : 2 | Polet | |||||
10.11
13:30
Liplje
BeloŔevac
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Liplje | 1 : 1 | BeloŔevac | |||||
10.11
13:30
Kolubara 2
Iskra
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Kolubara 2 | 1 : 2 | Iskra |
10.11
13:30
Polet (DL)
Sovljak
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Polet (DL) | 0 : 1 | Sovljak | |||||
10.11
13:30
OFK Stublenica
Omladinac
1
4
|
10.11.2013 13:30 | OFK Stublenica | 1 : 4 | Omladinac | |||||
10.11
13:30
KaleniÄ
Proleter
1
2
|
10.11.2013 13:30 | KaleniÄ | 1 : 2 | Proleter | |||||
10.11
13:30
Gunjevac
Polet (T)
5
0
|
10.11.2013 13:30 | Gunjevac | 5 : 0 | Polet (T) | |||||
10.11
13:30
Tvrdojevac
Ratkovac
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Tvrdojevac | 3 : 0 | Ratkovac | |||||
10.11
13:30
Rudar 1945
Stepanje
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Rudar 1945 | 3 : 0 | Stepanje |
10.11
13:30
TreŔnjica
Lazarica
3
0
|
10.11.2013 13:30 | TreŔnjica | 3 : 0 | Lazarica | |||||
10.11
13:30
LauÅ”
Savinac
4
1
|
10.11.2013 13:30 | LauÅ” | 4 : 1 | Savinac | |||||
10.11
13:30
Borac
Gorobilje
1
3
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 1 : 3 | Gorobilje | |||||
10.11
13:30
Ježevica
AvijatiÄar
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Ježevica | 0 : 2 | AvijatiÄar | |||||
10.11
13:30
Plavi tok
DuŔkovci
9
2
|
10.11.2013 13:30 | Plavi tok | 9 : 2 | DuŔkovci | |||||
10.11
13:30
Napredak
GlumaÄ
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Napredak | 3 : 1 | GlumaÄ |
10.11
13:30
Doljevac 1971
Toplica
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Doljevac 1971 | 2 : 2 | Toplica | |||||
10.11
13:30
Moravac (Ä)
Knežica
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Moravac (Ä) | 0 : 3 | Knežica |
10.11
13:30
Napredak 2012
OFK Draževac
2
3
|
10.11.2013 13:30 | Napredak 2012 | 2 : 3 | OFK Draževac | |||||
10.11
13:30
Pobeda 1976
VukaŔinovac
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Pobeda 1976 | 2 : 2 | VukaŔinovac | |||||
10.11
13:30
Polet (V)
OFK Sloga (D)
5
4
|
10.11.2013 13:30 | Polet (V) | 5 : 4 | OFK Sloga (D) | |||||
10.11
13:30
Feniks 2012
Gredetin
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Feniks 2012 | 1 : 1 | Gredetin | |||||
10.11
13:30
Crvena Zvezda
Sloga (K)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Crvena Zvezda | 2 : 1 | Sloga (K) | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
Ratar
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Ratar |
10.11
13:30
Sloga 1948 (M)
Mramor 1927
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Sloga 1948 (M) | 1 : 0 | Mramor 1927 | |||||
10.11
13:30
Äegar 1946 (DM)
Supovac
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Äegar 1946 (DM) | 0 : 3 | Supovac | |||||
10.11
13:30
Äegar 2013 (K)
SeÄanica
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Äegar 2013 (K) | 1 : 2 | SeÄanica | |||||
10.11
13:30
Mladost 1954 (DM)
Mladost (DK)
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost 1954 (DM) | 1 : 0 | Mladost (DK) | |||||
10.11
13:30
Palilulac
RadniÄki 1936
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Palilulac | 0 : 1 | RadniÄki 1936 | |||||
10.11
13:30
Stevan NeŔticki
Vulkan 1963
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Stevan NeŔticki | 2 : 2 | Vulkan 1963 |
10.11
13:30
Mladost (DL)
OFK Brza
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (DL) | 0 : 2 | OFK Brza | |||||
10.11
13:30
OFK Morava
Omladinac
5
1
|
10.11.2013 13:30 | OFK Morava | 5 : 1 | Omladinac | |||||
10.11
13:30
Mladost (V)
Veternica
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (V) | 2 : 0 | Veternica | |||||
10.11
13:30
Sloboda
Jedinstvo
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloboda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
Navalin
Kumarevo
1
4
|
10.11.2013 13:30 | Navalin | 1 : 4 | Kumarevo | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar
MB Marjan
3
0
|
10.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | MB Marjan | |||||
10.11
13:30
Morava
Polet
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Morava | 2 : 0 | Polet |
10.11
13:30
Pobeda
Jerma
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Pobeda | 2 : 1 | Jerma | |||||
10.11
13:30
DragoÅ”
Sloboda
3
0
|
10.11.2013 13:30 | DragoÅ” | 3 : 0 | Sloboda |
10.11
13:30
Rubin (Z)
Beli Orlovi
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Rubin (Z) | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
10.11
13:30
Mladi radnik
Župski biseri
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladi radnik | 1 : 0 | Župski biseri | |||||
10.11
13:30
Omladinac
Mladost (T)
6
1
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac | 6 : 1 | Mladost (T) | |||||
10.11
13:30
Sloga
Ribnik
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 1 : 2 | Ribnik | |||||
10.11
13:30
Mladost (DK)
Donji Kopaonik
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (DK) | 3 : 2 | Donji Kopaonik |
10.11
14:00
BSK
OFK Ribare
2
2
|
10.11.2013 14:00 | BSK | 2 : 2 | OFK Ribare | |||||
10.11
14:00
SebeÄevac
Parunovac
3
1
|
10.11.2013 14:00 | SebeÄevac | 3 : 1 | Parunovac | |||||
10.11
13:30
Sloga
Mudrakovac
4
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 4 : 1 | Mudrakovac | |||||
10.11
14:00
Rasina
Dedina
2
2
|
10.11.2013 14:00 | Rasina | 2 : 2 | Dedina | |||||
10.11
14:00
DuÅ”an RistiÄ
Kupci
0
0
|
10.11.2013 14:00 | DuÅ”an RistiÄ | 0 : 0 | Kupci | |||||
10.11
14:00
Gornji StepoÅ”
Dvorane
6
0
|
10.11.2013 14:00 | Gornji StepoÅ” | 6 : 0 | Dvorane | |||||
10.11
13:30
13. April
Kapidžija
4
0
|
10.11.2013 13:30 | 13. April | 4 : 0 | Kapidžija |
10.11
11:00
OFK TamniÄ
Vidrovac
0
6
|
10.11.2013 11:00 | OFK TamniÄ | 0 : 6 | Vidrovac | |||||
10.11
14:00
Polet
Malajnica
4
3
|
10.11.2013 14:00 | Polet | 4 : 3 | Malajnica | |||||
10.11
14:00
Äubra
ReÄka
5
2
|
10.11.2013 14:00 | Äubra | 5 : 2 | ReÄka | |||||
10.11
14:00
Slatina
Urovica
0
3
|
10.11.2013 14:00 | Slatina | 0 : 3 | Urovica | |||||
10.11
14:00
Deli Jovan
Srbovo
7
0
|
10.11.2013 14:00 | Deli Jovan | 7 : 0 | Srbovo | |||||
10.11
14:00
Smedovac
Ratar
1
3
|
10.11.2013 14:00 | Smedovac | 1 : 3 | Ratar | |||||
10.11
14:00
Kovilovo
GraniÄar
1
2
|
10.11.2013 14:00 | Kovilovo | 1 : 2 | GraniÄar | |||||
10.11
14:00
MiloŔevo
OFK Sikole
2
1
|
10.11.2013 14:00 | MiloŔevo | 2 : 1 | OFK Sikole |
10.11
14:00
Palilulac
Sloboda 2013
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Palilulac | 2 : 1 | Sloboda 2013 | |||||
10.11
14:00
Sloga
Rtanj
2
0
|
10.11.2013 14:00 | Sloga | 2 : 0 | Rtanj | |||||
10.11
14:00
Pobeda
Slemen
0
4
|
10.11.2013 14:00 | Pobeda | 0 : 4 | Slemen | |||||
10.11
14:00
Omladinac
Bukovik
1
0
|
10.11.2013 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Bukovik |
10.11
13:30
Kastrum
Timok
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Kastrum | 2 : 0 | Timok | |||||
10.11
13:30
IMT
GraniÄar
1
3
|
10.11.2013 13:30 | IMT | 1 : 3 | GraniÄar |
10.11
14:00
Mladost (V)
Pobeda
8
0
|
10.11.2013 14:00 | Mladost (V) | 8 : 0 | Pobeda | |||||
10.11
14:00
Unirea
Omladinac (O)
3
3
|
10.11.2013 14:00 | Unirea | 3 : 3 | Omladinac (O) | |||||
10.11
14:00
Polet
Spartak
3
1
|
10.11.2013 14:00 | Polet | 3 : 1 | Spartak |
10.11
14:00
KaraÅ” (K)
KaraÅ” (J)
1
2
|
10.11.2013 14:00 | KaraÅ” (K) | 1 : 2 | KaraÅ” (J) | |||||
10.11
14:00
Hajduk
Partizan (U)
2
2
|
10.11.2013 14:00 | Hajduk | 2 : 2 | Partizan (U) | |||||
10.11
14:00
HajduÄica
Ratar
3
0
|
10.11.2013 14:00 | HajduÄica | 3 : 0 | Ratar | |||||
10.11
14:00
Å evac
Vinogradar
4
3
|
10.11.2013 14:00 | Å evac | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
10.11
14:00
Partizan (K)
Borac (VS)
0
1
|
10.11.2013 14:00 | Partizan (K) | 0 : 1 | Borac (VS) | |||||
10.11
14:00
Potporanj
Dunav
3
2
|
10.11.2013 14:00 | Potporanj | 3 : 2 | Dunav | |||||
10.11
14:00
Borac (VG)
Jedinstvo
1
0
|
10.11.2013 14:00 | Borac (VG) | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
10.11
14:00
Vladimirovac
Dobrica
0
4
|
10.11.2013 14:00 | Vladimirovac | 0 : 4 | Dobrica |
10.11
13:00
Tisa (P)
HorgoÅ” 1911
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Tisa (P) | 1 : 2 | HorgoÅ” 1911 | |||||
10.11
13:00
Hajduk
Jadran
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Hajduk | 2 : 2 | Jadran | |||||
10.11
13:00
Sloga
Jedinstvo (SK)
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Sloga | 2 : 0 | Jedinstvo (SK) |
10.11
13:00
Zrinjski 1932
ÄurÄin
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Zrinjski 1932 | 2 : 0 | ÄurÄin | |||||
10.11
13:00
Hajduk
Žednik
8
0
|
10.11.2013 13:00 | Hajduk | 8 : 0 | Žednik | |||||
10.11
13:00
Udarnik
Bikovo
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Udarnik | 1 : 0 | Bikovo | |||||
10.11
13:00
DuŔan Silni
Solid
0
0
|
10.11.2013 13:00 | DuŔan Silni | 0 : 0 | Solid | |||||
10.11
13:00
Elektrovojvodina
Lokomotiva
6
1
|
10.11.2013 13:00 | Elektrovojvodina | 6 : 1 | Lokomotiva |
10.11
13:00
Pobeda
Tomislavci
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Pobeda | 2 : 2 | Tomislavci |
10.11
13:00
Mladost
Naftagas
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Mladost | 4 : 2 | Naftagas | |||||
10.11
13:00
RadniÄki Ratar
ŽFK Banat-BagljaŔ
2
2
|
10.11.2013 13:00 | RadniÄki Ratar | 2 : 2 | ŽFK Banat-BagljaÅ” | |||||
10.11
13:00
Borac
Lehel
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Borac | 3 : 0 | Lehel | |||||
10.11
13:00
Zlatica
OFK Gradnulica
0
2
|
10.11.2013 13:00 | Zlatica | 0 : 2 | OFK Gradnulica | |||||
10.11
13:00
Banat
Omladinac
3
2
|
10.11.2013 13:00 | Banat | 3 : 2 | Omladinac |
10.11
13:00
Terekves
Olimpija
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Terekves | 2 : 1 | Olimpija | |||||
10.11
13:00
Proleter
Bega
2
4
|
10.11.2013 13:00 | Proleter | 2 : 4 | Bega | |||||
10.11
13:00
Roham
Progresul
6
0
|
10.11.2013 13:00 | Roham | 6 : 0 | Progresul | |||||
10.11
13:00
Napredak
1.Oktobar
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Napredak | 2 : 0 | 1.Oktobar |
10.11
13:30
Rusin
OFK Metalac
4
2
|
10.11.2013 13:30 | Rusin | 4 : 2 | OFK Metalac | |||||
10.11
13:30
Aleksa Å antiÄ
Panonija
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 1 | Panonija | |||||
10.11
13:30
Partizan
Dinamo
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Partizan | 0 : 2 | Dinamo | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
TerekveÅ”
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | TerekveÅ” | |||||
10.11
13:30
OFK Å ikara
Mladost
1
3
|
10.11.2013 13:30 | OFK Å ikara | 1 : 3 | Mladost | |||||
10.11
13:30
Dunav
Lipar
2
2
|
10.11.2013 13:30 | Dunav | 2 : 2 | Lipar |
10.11
14:00
FruŔkogorac
Å umar
2
2
|
10.11.2013 14:00 | FruŔkogorac | 2 : 2 | Šumar | |||||
10.11
14:00
Dunav
Sloga MilŔped
0
3
|
10.11.2013 14:00 | Dunav | 0 : 3 | Sloga MilŔped | |||||
10.11
14:00
Jedinstvo (R)
Napredak (Ž)
0
2
|
10.11.2013 14:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 2 | Napredak (Ž) | |||||
10.11
14:00
Podunavac
Sremac
2
1
|
10.11.2013 14:00 | Podunavac | 2 : 1 | Sremac | |||||
10.11
14:00
Sloven
Jedinstvo (P)
3
2
|
10.11.2013 14:00 | Sloven | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
10.11
10:00
FruŔka Gora
ÄSK Äortanovci
1
2
|
10.11.2013 10:00 | FruÅ”ka Gora | 1 : 2 | ÄSK Äortanovci | |||||
10.11
14:00
PSK Putinci
Napredak (P)
2
1
|
10.11.2013 14:00 | PSK Putinci | 2 : 1 | Napredak (P) |
10.11
14:00
GraniÄar (K)
Srem
6
0
|
10.11.2013 14:00 | GraniÄar (K) | 6 : 0 | Srem | |||||
10.11
14:00
Jedinstvo (M)
NoÄaj
4
0
|
10.11.2013 14:00 | Jedinstvo (M) | 4 : 0 | NoÄaj | |||||
10.11
14:00
Hajduk
Omladinac (M)
2
0
|
10.11.2013 14:00 | Hajduk | 2 : 0 | Omladinac (M) | |||||
10.11
14:00
FruŔkogorac (K)
OFK Zeka BuljubaŔa
0
1
|
10.11.2013 14:00 | FruŔkogorac (K) | 0 : 1 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
10.11
14:00
Sloboda
Borac (M)
0
1
|
10.11.2013 14:00 | Sloboda | 0 : 1 | Borac (M) |
10.11
13:00
Sremac Beomal
Å ajkaÅ” 1908
0
2
|
10.11.2013 13:00 | Sremac Beomal | 0 : 2 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
10.11
13:00
Omladinac
FruŔkogorski partizan
2
2
|
10.11.2013 13:00 | Omladinac | 2 : 2 | FruŔkogorski partizan | |||||
10.11
13:00
Vinogradar
Äenej
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Vinogradar | 4 : 2 | Äenej | |||||
10.11
13:00
Proleter
Tatra
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Proleter | 1 : 0 | Tatra | |||||
10.11
13:00
FruŔkogorac
BaÄka
1
1
|
10.11.2013 13:00 | FruÅ”kogorac | 1 : 1 | BaÄka | |||||
10.11
13:00
Sirig
Borac
4
0
|
10.11.2013 13:00 | Sirig | 4 : 0 | Borac | |||||
10.11
13:00
Susek
ŽelezniÄar
0
2
|
10.11.2013 13:00 | Susek | 0 : 2 | ŽelezniÄar |
10.11
13:30
Mladost (RadiÄ.)
BaÄka (ÄurÄ.)
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Mladost (RadiÄ.) | 0 : 2 | BaÄka (ÄurÄ.) | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo (Gosp.)
BeÄej 1918
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo (Gosp.) | 0 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
10.11
13:30
Proleter (R.S.)
Napredak (Nadalj)
3
3
|
10.11.2013 13:30 | Proleter (R.S.) | 3 : 3 | Napredak (Nadalj) | |||||
10.11
13:30
Hajduk (Gard.)
Hajduk (Äurug)
0
8
|
10.11.2013 13:30 | Hajduk (Gard.) | 0 : 8 | Hajduk (Äurug) | |||||
10.11
13:30
ObiliÄ (Zmajevo)
Iskra (Kucura)
7
1
|
10.11.2013 13:30 | ObiliÄ (Zmajevo) | 7 : 1 | Iskra (Kucura) | |||||
10.11
13:30
Titel
BuduÄnost (S.S.)
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Titel | 2 : 1 | BuduÄnost (S.S.) | |||||
10.11
13:30
Mladost Radost (Srbob)
ObiliÄ (Vilovo)
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Mladost Radost (Srbob) | 4 : 0 | ObiliÄ (Vilovo) | |||||
10.11
13:30
MiletiÄ (MoÅ”orin)
Sloga (Lok)
3
0
|
10.11.2013 13:30 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | 3 : 0 | Sloga (Lok) |
10.11
13:00
Mladi Borac
Polet
4
0
|
10.11.2013 13:00 | Mladi Borac | 4 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:00
Sloboda
Bistrica
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Sloboda | 2 : 1 | Bistrica | |||||
10.11
13:00
Dimitrije TucoviÄ
Rudar
1
3
|
10.11.2013 13:00 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 3 | Rudar | |||||
10.11
13:00
Sloga
Å umadija (MC)
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Sloga | 1 : 2 | Å umadija (MC) |
10.11
14:00
Kotlenik
Jedinstvo
3
4
|
10.11.2013 14:00 | Kotlenik | 3 : 4 | Jedinstvo |
10.11
13:30
Mlava
OFK Homolje
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Mlava | 2 : 0 | OFK Homolje |
10.11
13:00
BariÄ
Carevac
0
1
|
10.11.2013 13:00 | BariÄ | 0 : 1 | Carevac | |||||
10.11
13:00
Srednjevo
OFK Vinci
0
1
|
10.11.2013 13:00 | Srednjevo | 0 : 1 | OFK Vinci | |||||
10.11
13:00
Ram
MrÄkovac
4
2
|
10.11.2013 13:00 | Ram | 4 : 2 | MrÄkovac | |||||
10.11
13:00
Usije
GraniÄar 2013
0
4
|
10.11.2013 13:00 | Usije | 0 : 4 | GraniÄar 2013 | |||||
10.11
13:00
ElektriÄar
Polet
2
1
|
10.11.2013 13:00 | ElektriÄar | 2 : 1 | Polet | |||||
10.11
13:00
Kumane
OFK BraniÄevo
0
4
|
10.11.2013 13:00 | Kumane | 0 : 4 | OFK BraniÄevo | |||||
10.11
13:00
RadniÄki
Desine
4
1
|
10.11.2013 13:00 | RadniÄki | 4 : 1 | Desine | |||||
10.11
13:00
Pek
Žika MarkoviÄ UÄa
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Pek | 2 : 1 | Žika MarkoviÄ UÄa |
10.11
13:00
Proleter
Sloga (L)
0
8
|
10.11.2013 13:00 | Proleter | 0 : 8 | Sloga (L) | |||||
10.11
13:00
Napredak (P)
Pobeda
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Napredak (P) | 2 : 0 | Pobeda | |||||
10.11
13:00
Dunavac
Zemljoradnik
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Dunavac | 1 : 0 | Zemljoradnik | |||||
10.11
13:00
Napredak 1947
Dizel
1
4
|
10.11.2013 13:00 | Napredak 1947 | 1 : 4 | Dizel | |||||
10.11
13:00
Dunav
Mip Majdan
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Dunav | 0 : 0 | Mip Majdan | |||||
10.11
13:00
Stig 1955
Sloga 1936
0
2
|
10.11.2013 13:00 | Stig 1955 | 0 : 2 | Sloga 1936 | |||||
10.11
13:00
Metalac
Napredak 1934
1
6
|
10.11.2013 13:00 | Metalac | 1 : 6 | Napredak 1934 |
10.11
13:00
Homolje
Kaona
0
3
|
10.11.2013 13:00 | Homolje | 0 : 3 | Kaona | |||||
10.11
13:00
Neresnica
Radenka
3
6
|
10.11.2013 13:00 | Neresnica | 3 : 6 | Radenka |
10.11
11:00
Mladost 2013
Petrovac 74
0
3
|
10.11.2013 11:00 | Mladost 2013 | 0 : 3 | Petrovac 74 | |||||
10.11
11:00
Torpedo
Skupljen 2013
3
4
|
10.11.2013 11:00 | Torpedo | 3 : 4 | Skupljen 2013 | |||||
10.11
11:00
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
Polet
5
2
|
10.11.2013 11:00 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | 5 : 2 | Polet | |||||
10.11
11:00
Hajduk
Krnule 09
2
1
|
10.11.2013 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Krnule 09 | |||||
10.11
11:00
Sloga Ridj
Dragojevac
4
0
|
10.11.2013 11:00 | Sloga Ridj | 4 : 0 | Dragojevac | |||||
10.11
11:00
Žika
Mladost PB
4
3
|
10.11.2013 11:00 | Žika | 4 : 3 | Mladost PB |
10.11
13:30
Orao
Jedinstvo
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Orao | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
10.11
13:30
Toplica
VeliŔevac
2
3
|
10.11.2013 13:30 | Toplica | 2 : 3 | VeliŔevac | |||||
10.11
13:30
Mladost
PopadiÄ
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Mladost | 2 : 1 | PopadiÄ | |||||
10.11
13:30
Proleter
Gornji MuÅ”iÄ
1
19
|
10.11.2013 13:30 | Proleter | 1 : 19 | Gornji MuÅ”iÄ | |||||
10.11
13:30
Mionica
Komanice
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Mionica | 1 : 2 | Komanice |
10.11
13:30
Mali korak
Borac
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Mali korak | 4 : 0 | Borac | |||||
10.11
13:30
Jadar 2013
OFK Povlen
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Jadar 2013 | 2 : 1 | OFK Povlen | |||||
10.11
13:30
Rakac Stave
Dupljaj
4
2
|
10.11.2013 13:30 | Rakac Stave | 4 : 2 | Dupljaj | |||||
10.11
13:30
Mladost
Mladi radnik
4
2
|
10.11.2013 13:30 | Mladost | 4 : 2 | Mladi radnik | |||||
10.11
13:30
Zadrugar
Zabari
1
3
|
10.11.2013 13:30 | Zadrugar | 1 : 3 | Zabari | |||||
10.11
13:30
KoteŔica
Bujacic
2
1
|
10.11.2013 13:30 | KoteŔica | 2 : 1 | Bujacic | |||||
10.11
13:30
Lukavac
Gradac
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Lukavac | 0 : 0 | Gradac |
10.11
13:30
Dimitrije TucoviÄ
Lajkovac
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 2 | Lajkovac |
10.11
13:30
JaŔunja
Goblen
0
2
|
10.11.2013 13:30 | JaŔunja | 0 : 2 | Goblen | |||||
10.11
13:30
Napredak
Moravac
0
2
|
10.11.2013 13:30 | Napredak | 0 : 2 | Moravac |
10.11
13:30
Popovac
Mladost (GM)
4
0
|
10.11.2013 13:30 | Popovac | 4 : 0 | Mladost (GM) | |||||
10.11
13:30
Jedinstvo
Sloboda
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloboda | |||||
10.11
13:30
ŽelezniÄar
ISK Izvor
1
1
|
10.11.2013 13:30 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | ISK Izvor | |||||
10.11
13:30
Omladinac
BuduÄnost (L)
0
4
|
10.11.2013 13:30 | Omladinac | 0 : 4 | BuduÄnost (L) | |||||
10.11
13:30
Moravac
OFK Borac
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Moravac | 1 : 2 | OFK Borac | |||||
10.11
13:30
Heroj
Mladost (R)
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Heroj | 3 : 1 | Mladost (R) |
10.11
13:30
FK Stari Trstenik
Topoljak
0
2
|
10.11.2013 13:30 | FK Stari Trstenik | 0 : 2 | Topoljak | |||||
10.11
13:30
Polet 57
Stragari
1
2
|
10.11.2013 13:30 | Polet 57 | 1 : 2 | Stragari |
10.11
13:30
Garevina
Mladi Gorani
3
2
|
10.11.2013 13:30 | Garevina | 3 : 2 | Mladi Gorani |
10.11
13:00
OFK BuduÄnost
Zmajevac
4
2
|
10.11.2013 13:00 | OFK BuduÄnost | 4 : 2 | Zmajevac | |||||
10.11
13:00
Å titari
TrmÄare
4
3
|
10.11.2013 13:00 | Å titari | 4 : 3 | TrmÄare | |||||
10.11
13:00
Modrica
Polet (Å )
3
3
|
10.11.2013 13:00 | Modrica | 3 : 3 | Polet (Å ) | |||||
10.11
13:00
Zdravinje
Jablanica
6
0
|
10.11.2013 13:00 | Zdravinje | 6 : 0 | Jablanica | |||||
10.11
13:00
Lipovac
Grkljane
2
3
|
10.11.2013 13:00 | Lipovac | 2 : 3 | Grkljane | |||||
10.11
13:00
Drugari
Rasinac
1
3
|
10.11.2013 13:00 | Drugari | 1 : 3 | Rasinac |
10.11
13:30
Solunac
OFK Barice
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Solunac | 3 : 0 | OFK Barice | |||||
10.11
13:30
Gaj
Vojvodina
1
5
|
10.11.2013 13:30 | Gaj | 1 : 5 | Vojvodina | |||||
10.11
13:30
Lokve
JanoŔik
0
3
|
10.11.2013 13:30 | Lokve | 0 : 3 | JanoŔik | |||||
10.11
13:30
Banat
Crvena Zvezda
3
3
|
10.11.2013 13:30 | Banat | 3 : 3 | Crvena Zvezda |
10.11
13:00
OFK Kraljevci
Vojvodina
4
1
|
10.11.2013 13:00 | OFK Kraljevci | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
10.11
13:00
27. Oktobar
Sloga
2
7
|
10.11.2013 13:00 | 27. Oktobar | 2 : 7 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Planinac
Car UroÅ”
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Planinac | 0 : 0 | Car UroÅ” | |||||
10.11
13:00
Polet
Mladost (B)
4
1
|
10.11.2013 13:00 | Polet | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
10.11
13:00
Borac (K)
KruŔedol
2
1
|
10.11.2013 13:00 | Borac (K) | 2 : 1 | KruŔedol | |||||
10.11
13:00
FruŔkogorac
Borac (S)
5
1
|
10.11.2013 13:00 | FruŔkogorac | 5 : 1 | Borac (S) | |||||
10.11
13:00
Mladost (P)
Sremac
2
6
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (P) | 2 : 6 | Sremac |
10.11
13:30
Sloga
Polet
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Sloga | 2 : 0 | Polet | |||||
10.11
13:30
OFK BrestaÄ
Sloboda
3
0
|
10.11.2013 13:30 | OFK BrestaÄ | 3 : 0 | Sloboda | |||||
10.11
13:30
Srem
GraniÄar
2
1
|
10.11.2013 13:30 | Srem | 2 : 1 | GraniÄar | |||||
10.11
13:30
Borac
Vitez
6
0
|
10.11.2013 13:30 | Borac | 6 : 0 | Vitez | |||||
10.11
13:30
Kameni
Lovac
8
0
|
10.11.2013 13:30 | Kameni | 8 : 0 | Lovac |
10.11
Napredak
Mitros
1
3
|
10.11.2013 | Napredak | 1 : 3 | Mitros | |||||
10.11
FruŔkogorac
BSK
3
0
|
10.11.2013 | FruŔkogorac | 3 : 0 | BSK | |||||
10.11
Grgurevci
OFK Bosut
0
4
|
10.11.2013 | Grgurevci | 0 : 4 | OFK Bosut | |||||
10.11
Planinac
Borac (VR)
2
1
|
10.11.2013 | Planinac | 2 : 1 | Borac (VR) | |||||
10.11
Sremac
Borac (R)
2
2
|
10.11.2013 | Sremac | 2 : 2 | Borac (R) | |||||
10.11
Sloga (Z-I)
Sloga (Ä)
0
1
|
10.11.2013 | Sloga (Z-I) | 0 : 1 | Sloga (Ä) |
10.11
13:00
OFK Borac
OFK RadniÄki
0
4
|
10.11.2013 13:00 | OFK Borac | 0 : 4 | OFK RadniÄki | |||||
10.11
13:00
20. Oktobar
Å umadinac (K)
0
3
|
10.11.2013 13:00 | 20. Oktobar | 0 : 3 | Å umadinac (K) | |||||
10.11
13:00
Mladost (L)
Petka
1
2
|
10.11.2013 13:00 | Mladost (L) | 1 : 2 | Petka | |||||
10.11
13:00
OFK Sokolovo
BSK
0
3
|
10.11.2013 13:00 | OFK Sokolovo | 0 : 3 | BSK | |||||
10.11
11:00
Vreoci
Strmovo
5
1
|
10.11.2013 11:00 | Vreoci | 5 : 1 | Strmovo |
10.11
13:00
Pobeda
Borac
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Pobeda | 3 : 1 | Borac | |||||
10.11
13:00
LjubiniÄ
Proleter
2
3
|
10.11.2013 13:00 | LjubiniÄ | 2 : 3 | Proleter | |||||
10.11
13:00
Partizan
Sloga
0
0
|
10.11.2013 13:00 | Partizan | 0 : 0 | Sloga | |||||
10.11
13:00
Rekreativo
Baljevac
3
5
|
10.11.2013 13:00 | Rekreativo | 3 : 5 | Baljevac | |||||
10.11
13:00
Duboko
Crvena Zastava
7
0
|
10.11.2013 13:00 | Duboko | 7 : 0 | Crvena Zastava | |||||
10.11
13:00
Skela
Zvezda Konatice
2
3
|
10.11.2013 13:00 | Skela | 2 : 3 | Zvezda Konatice |
10.11
13:30
OFK Petrovac
Grbalj
1
1
|
10.11.2013 13:30 | OFK Petrovac | 1 : 1 | Grbalj |
10.11
13:30
Jedinstvo
Kom
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Kom | |||||
10.11
13:30
Bratstvo
Ibar
4
1
|
10.11.2013 13:30 | Bratstvo | 4 : 1 | Ibar | |||||
10.11
13:30
Bokelj
Berane
3
1
|
10.11.2013 13:30 | Bokelj | 3 : 1 | Berane | |||||
10.11
13:30
Arsenal
Zabjelo
0
0
|
10.11.2013 13:30 | Arsenal | 0 : 0 | Zabjelo | |||||
10.11
13:30
Zora
Cetinje
2
0
|
10.11.2013 13:30 | Zora | 2 : 0 | Cetinje | |||||
10.11
13:30
Jezero
Igalo
1
1
|
10.11.2013 13:30 | Jezero | 1 : 1 | Igalo |
10.11
Å iroki Brijeg
Mladost
6
0
|
10.11.2013 | Å iroki Brijeg | 6 : 0 | Mladost | |||||
10.11
Slavija
Velež
0
2
|
10.11.2013 | Slavija | 0 : 2 | Velež | |||||
10.11
Zrinjski
Sarajevo
1
1
|
10.11.2013 | Zrinjski | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
10.11
ŽeljezniÄar
Zvijezda
1
0
|
10.11.2013 | ŽeljezniÄar | 1 : 0 | Zvijezda |
10.11
13:00
Rad
Crvena zvezda
0
1
|
10.11.2013 13:00 | Rad | 0 : 1 | Crvena zvezda |
10.11
13:00
BaÄka Žabalj
Metalmania
1
4
|
10.11.2013 13:00 | BaÄka Žabalj | 1 : 4 | Metalmania | |||||
10.11
13:00
Polet
RadniÄki 1919
4
0
|
10.11.2013 13:00 | Polet | 4 : 0 | RadniÄki 1919 | |||||
10.11
13:00
Sremice
ŽelezniÄar
2
3
|
10.11.2013 13:00 | Sremice | 2 : 3 | ŽelezniÄar |
10.11
13:00
LASK Crvena zvezda
Napredak
2
2
|
10.11.2013 13:00 | LASK Crvena zvezda | 2 : 2 | Napredak | |||||
10.11
14:00
Novi BeÄej
Jagodina
1
1
|
10.11.2013 14:00 | Novi BeÄej | 1 : 1 | Jagodina |
10.11
11:00
Jagodina
BSK BorÄa
1
0
|
10.11.2013 11:00 | Jagodina | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
10.11
11:00
Sloga (K)
Sloboda Piont
3
1
|
10.11.2013 11:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Sloboda Piont | |||||
10.11
13:00
Borac
RadniÄki (P)
1
0
|
10.11.2013 13:00 | Borac | 1 : 0 | RadniÄki (P) | |||||
10.11
11:00
Napredak
Crvena zvezda
0
2
|
10.11.2013 11:00 | Napredak | 0 : 2 | Crvena zvezda |
10.11
10:00
Spartak
Dinamo
1
0
|
10.11.2013 10:00 | Spartak | 1 : 0 | Dinamo |
10.11
11:00
Mladost (L)
Å umadija 1903
2
1
|
10.11.2013 11:00 | Mladost (L) | 2 : 1 | Å umadija 1903 | |||||
10.11
15:00
FAP
Metalac (GM)
2
0
|
10.11.2013 15:00 | FAP | 2 : 0 | Metalac (GM) | |||||
10.11
11:00
Javor
Metalac (K)
6
0
|
10.11.2013 11:00 | Javor | 6 : 0 | Metalac (K) | |||||
10.11
13:30
Sloga (P)
Takovo
0
1
|
10.11.2013 13:30 | Sloga (P) | 0 : 1 | Takovo |
10.11
10:30
RadniÄki (N)
Car Konstantin
6
1
|
10.11.2013 10:30 | RadniÄki (N) | 6 : 1 | Car Konstantin | |||||
10.11
13:30
Radnik
Svrljig
6
0
|
10.11.2013 13:30 | Radnik | 6 : 0 | Svrljig | |||||
10.11
11:00
Timok
Palilulac
3
0
|
10.11.2013 11:00 | Timok | 3 : 0 | Palilulac |
10.11
10:00
Balkan
BSK BorÄa 2
0
2
|
10.11.2013 10:00 | Balkan | 0 : 2 | BSK BorÄa 2 | |||||
10.11
11:30
RadniÄki (NB)
Bežanija
2
1
|
10.11.2013 11:30 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Bežanija | |||||
10.11
13:00
GrafiÄar
Mladenovac
0
3
|
10.11.2013 13:00 | GrafiÄar | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
10.11
16:30
Brodarac 2
SinÄeliÄ
2
1
|
10.11.2013 16:30 | Brodarac 2 | 2 : 1 | SinÄeliÄ |
10.11
11:30
BaÄinac
Bresje Superior
9
2
|
10.11.2013 11:30 | BaÄinac | 9 : 2 | Bresje Superior |
10.11
13:30
Jagodina
Teleoptik
1
0
|
10.11.2013 13:30 | Jagodina | 1 : 0 | Teleoptik | |||||
10.11
13:00
Partizan
Napredak
2
0
|
10.11.2013 13:00 | Partizan | 2 : 0 | Napredak | |||||
10.11
12:30
OFK Beograd
Borac
3
0
|
10.11.2013 12:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Borac | |||||
10.11
11:00
Sloboda Point
Spartak
0
1
|
10.11.2013 11:00 | Sloboda Point | 0 : 1 | Spartak |
10.11
10:00
Sevojno
SuŔica
4
0
|
10.11.2013 10:00 | Sevojno | 4 : 0 | SuŔica |
10.11
10:30
Proleter
Dinamo
0
5
|
10.11.2013 10:30 | Proleter | 0 : 5 | Dinamo |
10.11
11:00
Smederevo
Napredak
0
0
|
10.11.2013 11:00 | Smederevo | 0 : 0 | Napredak | |||||
10.11
11:30
Partizan
Borac
1
1
|
10.11.2013 11:30 | Partizan | 1 : 1 | Borac | |||||
10.11
11:00
RadniÄki 1923
Nacional
1
1
|
10.11.2013 11:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Nacional |
10.11
10:00
ÄaÄak 94
Sloga 1940
6
1
|
10.11.2013 10:00 | ÄaÄak 94 | 6 : 1 | Sloga 1940 | |||||
10.11
10:00
BuduÄnost
Å umadija 1903
0
4
|
10.11.2013 10:00 | BuduÄnost | 0 : 4 | Å umadija 1903 | |||||
10.11
10:00
Javor
Bubamara
0
0
|
10.11.2013 10:00 | Javor | 0 : 0 | Bubamara | |||||
10.11
11:00
Sloga (K)
Bane
3
1
|
10.11.2013 11:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Bane | |||||
10.11
10:00
FAP
Metalac (GM)
3
1
|
10.11.2013 10:00 | FAP | 3 : 1 | Metalac (GM) |
10.11
10:00
ObiliÄ
Spartak
0
3
|
10.11.2013 10:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Spartak | |||||
10.11
10:00
Subotica
AFK
3
0
|
10.11.2013 10:00 | Subotica | 3 : 0 | AFK |
10.11
10:00
Dinamo
BSK
4
0
|
10.11.2013 10:00 | Dinamo | 4 : 0 | BSK |
10.11
10:00
Slavija
Tempo
3
0
|
10.11.2013 10:00 | Slavija | 3 : 0 | Tempo | |||||
10.11
11:00
BuduÄnost (A)
Jedinstvo SteviÄ
2
3
|
10.11.2013 11:00 | BuduÄnost (A) | 2 : 3 | Jedinstvo SteviÄ |
10.11
09:30
BaÄinac
Bresje Superior
10
0
|
10.11.2013 09:30 | BaÄinac | 10 : 0 | Bresje Superior |
10.11
Å F FenerbahÄe
Bane
3
0
|
10.11.2013 | Å F FenerbahÄe | 3 : 0 | Bane | |||||
10.11
Tutin
JoŔanica ND
1
5
|
10.11.2013 | Tutin | 1 : 5 | JoŔanica ND |
10.11
10:00
Potisje
Spartak '01
0
8
|
10.11.2013 10:00 | Potisje | 0 : 8 | Spartak '01 | |||||
10.11
09:30
BaÄka 1901
Vinogradar
11
0
|
10.11.2013 09:30 | BaÄka 1901 | 11 : 0 | Vinogradar | |||||
10.11
10:00
Dribling
Subotica
6
2
|
10.11.2013 10:00 | Dribling | 6 : 2 | Subotica | |||||
10.11
09:30
Spartak '02
ObiliÄ
4
0
|
10.11.2013 09:30 | Spartak '02 | 4 : 0 | ObiliÄ |
10.11
10:00
Duljaj
Slavija
6
1
|
10.11.2013 10:00 | Duljaj | 6 : 1 | Slavija | |||||
10.11
10:00
Apolon 4 I
Radnicki 1923 II
5
0
|
10.11.2013 10:00 | Apolon 4 I | 5 : 0 | Radnicki 1923 II |
10.11
Tutin
OFK LeŔak
1
1
|
10.11.2013 | Tutin | 1 : 1 | OFK LeŔak | |||||
10.11
Mokra Gora
Pionir 028
2
1
|
10.11.2013 | Mokra Gora | 2 : 1 | Pionir 028 |
10.11
16:00
Novi Pazar
MileŔevac
81
89
|
10.11.2013 16:00 | Novi Pazar | 81 : 89 | MileŔevac |
10.11
18:00
Radnik
Sokobanja
77
65
|
10.11.2013 18:00 | Radnik | 77 : 65 | Sokobanja | |||||
10.11
19:00
Mladost
KurŔumlija
81
73
|
10.11.2013 19:00 | Mladost | 81 : 73 | KurŔumlija | |||||
10.11
18:00
Zdravlje Leskovac
OKK Junior
78
70
|
10.11.2013 18:00 | Zdravlje Leskovac | 78 : 70 | OKK Junior |
10.11
20:20
Sparta Radijus Vektor
Zemun
63
76
|
10.11.2013 20:20 | Sparta Radijus Vektor | 63 : 76 | Zemun |
10.11
18:30
Sloga (PM)
Starinski
75
85
|
10.11.2013 18:30 | Sloga (PM) | 75 : 85 | Starinski | |||||
10.11
19:30
Požarevac
ParaÄin
92
82
|
10.11.2013 19:30 | Požarevac | 92 : 82 | ParaÄin | |||||
10.11
14:30
KoriÄani
Stragari
105
63
|
10.11.2013 14:30 | KoriÄani | 105 : 63 | Stragari |
10.11
17:00
Crvena zvezda Telekom
Cedevita
73
59
|
10.11.2013 17:00 | Crvena zvezda Telekom | 73 : 59 | Cedevita | |||||
10.11
19:00
RadniÄki
BuduÄnost VOLI
72
86
|
10.11.2013 19:00 | RadniÄki | 72 : 86 | BuduÄnost VOLI |
10.11
19:00
ŽelezniÄar
RadniÄki
78
86
|
10.11.2013 19:00 | ŽelezniÄar | 78 : 86 | RadniÄki | |||||
10.11
19:30
Å abac
Napredak Maksi Ko
83
80
|
10.11.2013 19:30 | Å abac | 83 : 80 | Napredak Maksi Ko |
10.11
14:30
Student 2
TopliÄanin 2012
91
37
|
10.11.2013 14:30 | Student 2 | 91 : 37 | TopliÄanin 2012 | |||||
10.11
17:00
Bor
Gimnazijalac Partizan
61
52
|
10.11.2013 17:00 | Bor | 61 : 52 | Gimnazijalac Partizan |
10.11
16:00
All Star
Time Out
47
95
|
10.11.2013 16:00 | All Star | 47 : 95 | Time Out | |||||
10.11
12:00
Ivanjica
Ljubovija
60
66
|
10.11.2013 12:00 | Ivanjica | 60 : 66 | Ljubovija |
10.11
16:30
Å abac
Jagodina 2001
77
60
|
10.11.2013 16:30 | Å abac | 77 : 60 | Jagodina 2001 |
10.11
13:00
Partizan
Priboj
3
1
|
10.11.2013 13:00 | Partizan | 3 : 1 | Priboj | |||||
10.11
17:00
Metalac Takovo
GraÄac
3
1
|
10.11.2013 17:00 | Metalac Takovo | 3 : 1 | GraÄac | |||||
10.11
12:00
Užice
FAP Livnica
3
1
|
10.11.2013 12:00 | Užice | 3 : 1 | FAP Livnica |
10.11
17:00
Pirot
NiÅ”
0
3
|
10.11.2013 17:00 | Pirot | 0 : 3 | NiÅ” | |||||
10.11
16:00
Borac
Hajduk Veljko
3
1
|
10.11.2013 16:00 | Borac | 3 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
10.11
16:00
Jagodina
Mladost
3
0
|
10.11.2013 16:00 | Jagodina | 3 : 0 | Mladost |
10.11
16:00
Vrbas
Sloven
3
2
|
10.11.2013 16:00 | Vrbas | 3 : 2 | Sloven | |||||
10.11
16:00
Proleter
Hercegovina
3
0
|
10.11.2013 16:00 | Proleter | 3 : 0 | Hercegovina |
10.11
13:45
Roda
Sterija
2
3
|
10.11.2013 13:45 | Roda | 2 : 3 | Sterija | |||||
10.11
16:00
Å umadija
ObiliÄ
3
1
|
10.11.2013 16:00 | Å umadija | 3 : 1 | ObiliÄ | |||||
10.11
14:00
Loznica
Obrenovac
0
3
|
10.11.2013 14:00 | Loznica | 0 : 3 | Obrenovac |
10.11
18:00
Rudar
Partizan 2012
1
3
|
10.11.2013 18:00 | Rudar | 1 : 3 | Partizan 2012 |
10.11
14:30
Blok Aut
KaraÄorÄe
1
3
|
10.11.2013 14:30 | Blok Aut | 1 : 3 | KaraÄorÄe |
10.11
19:00
Mladost (T)
Jedinstvo 2
3
2
|
10.11.2013 19:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Jedinstvo 2 | |||||
10.11
18:30
Kikinda
Dinamo
2
3
|
10.11.2013 18:30 | Kikinda | 2 : 3 | Dinamo | |||||
10.11
18:45
Botafogo
BeÄej
0
3
|
10.11.2013 18:45 | Botafogo | 0 : 3 | BeÄej |
10.11
13:00
Spartak 2
Vest
3
0
|
10.11.2013 13:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Vest |
10.11
11:00
Dunav Volley
Dunav 2
3
1
|
10.11.2013 11:00 | Dunav Volley | 3 : 1 | Dunav 2 | |||||
10.11
17:00
Futog 2
Sportisimo Pajp
3
0
|
10.11.2013 17:00 | Futog 2 | 3 : 0 | Sportisimo Pajp |
10.11
19:00
Spartak (LJ)
Vojvodina NS seme
0
3
|
10.11.2013 19:00 | Spartak (LJ) | 0 : 3 | Vojvodina NS seme |
10.11
17:00
Putevi
ŽelezniÄar
1
3
|
10.11.2013 17:00 | Putevi | 1 : 3 | ŽelezniÄar |
10.11
17:00
Zlatar
Sloboda S
2
3
|
10.11.2013 17:00 | Zlatar | 2 : 3 | Sloboda S | |||||
10.11
14:00
Tajm
Putevi Trendteks
3
2
|
10.11.2013 14:00 | Tajm | 3 : 2 | Putevi Trendteks |
10.11
16:00
Omladinac
Slavija
0
3
|
10.11.2013 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Slavija | |||||
10.11
14:00
VrŔac
RadniÄki
1
3
|
10.11.2013 14:00 | VrÅ”ac | 1 : 3 | RadniÄki |
10.11
18:00
PoŔtar 064
Å umadija
3
0
|
10.11.2013 18:00 | PoŔtar 064 | 3 : 0 | Šumadija |
10.11
15:30
Kraljevo
Mokra Gora
0
3
|
10.11.2013 15:30 | Kraljevo | 0 : 3 | Mokra Gora | |||||
10.11
13:00
TehniÄar
Bane
2
3
|
10.11.2013 13:00 | TehniÄar | 2 : 3 | Bane | |||||
10.11
17:00
LeposaviÄ
Novi Pazar
3
1
|
10.11.2013 17:00 | LeposaviÄ | 3 : 1 | Novi Pazar |
10.11
13:30
Borac 2
Forma
3
0
|
10.11.2013 13:30 | Borac 2 | 3 : 0 | Forma | |||||
10.11
16:00
LuÄani
Stars
3
0
|
10.11.2013 16:00 | LuÄani | 3 : 0 | Stars | |||||
10.11
14:00
Sloga
Libero ÄA 2
3
0
|
10.11.2013 14:00 | Sloga | 3 : 0 | Libero ÄA 2 |
10.11
13:45
Novi Sad
GrbiÄ
3
1
|
10.11.2013 13:45 | Novi Sad | 3 : 1 | GrbiÄ | |||||
10.11
15:15
VST
Žabalj Volej
3
0
|
10.11.2013 15:15 | VST | 3 : 0 | Žabalj Volej |
10.11
15:00
Kikinda
Vojvoda Stepa
3
0
|
10.11.2013 15:00 | Kikinda | 3 : 0 | Vojvoda Stepa |
10.11
15:00
Prvi Tempo
Star
3
0
|
10.11.2013 15:00 | Prvi Tempo | 3 : 0 | Star | |||||
10.11
19:00
Dunav
Maks
2
3
|
10.11.2013 19:00 | Dunav | 2 : 3 | Maks | |||||
10.11
18:45
Odbojka 013
Eaton Srem Tempo 2
1
3
|
10.11.2013 18:45 | Odbojka 013 | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
10.11
17:00
Trijumf 2013
Neoplanta
3
0
|
10.11.2013 17:00 | Trijumf 2013 | 3 : 0 | Neoplanta |
10.11
16:00
VA 014
Zaslon
1
3
|
10.11.2013 16:00 | VA 014 | 1 : 3 | Zaslon | |||||
10.11
12:00
Proleter
RaÄevac
2
3
|
10.11.2013 12:00 | Proleter | 2 : 3 | RaÄevac |
10.11
19:00
CVS
Goks In
3
2
|
10.11.2013 19:00 | CVS | 3 : 2 | Goks In | |||||
10.11
19:00
Senta
BeÄej
1
3
|
10.11.2013 19:00 | Senta | 1 : 3 | BeÄej | |||||
10.11
17:00
Turija
Hajduk
0
3
|
10.11.2013 17:00 | Turija | 0 : 3 | Hajduk |
10.11
14:15
Carina
VGSK
3
0
|
10.11.2013 14:15 | Carina | 3 : 0 | VGSK | |||||
10.11
12:00
TehniÄar
Plana
3
0
|
10.11.2013 12:00 | TehniÄar | 3 : 0 | Plana | |||||
10.11
16:00
TvrÄava L
Mladi Radnik 2
3
2
|
10.11.2013 16:00 | TvrÄava L | 3 : 2 | Mladi Radnik 2 |
10.11
11:00
Knjaževac
Timok
3
2
|
10.11.2013 11:00 | Knjaževac | 3 : 2 | Timok | |||||
10.11
10:00
Bor II
ZajeÄar
3
1
|
10.11.2013 10:00 | Bor II | 3 : 1 | ZajeÄar | |||||
10.11
16:00
Hajduk Veljko II
PoreÄ
0
3
|
10.11.2013 16:00 | Hajduk Veljko II | 0 : 3 | PoreÄ |
10.11
11:00
Topola
Vollejstar
0
3
|
10.11.2013 11:00 | Topola | 0 : 3 | Vollejstar |
10.11
19:00
Å trand Volej
Libero
3
1
|
10.11.2013 19:00 | Å trand Volej | 3 : 1 | Libero | |||||
10.11
10:00
NS Volej
SK Volej
1
3
|
10.11.2013 10:00 | NS Volej | 1 : 3 | SK Volej | |||||
10.11
10:30
SmeÄ
Volejbol 2000
3
0
|
10.11.2013 10:30 | SmeÄ | 3 : 0 | Volejbol 2000 |
10.11
16:30
Mladost
Zrenjanin 023
1
3
|
10.11.2013 16:30 | Mladost | 1 : 3 | Zrenjanin 023 | |||||
10.11
19:00
Varadin
Student
3
0
|
10.11.2013 19:00 | Varadin | 3 : 0 | Student |
10.11
18:00
Crvena Zvezda
InÄija
35
22
|
10.11.2013 18:00 | Crvena Zvezda | 35 : 22 | InÄija | |||||
10.11
18:00
Titel Džon Dir
Proleter
28
29
|
10.11.2013 18:00 | Titel Džon Dir | 28 : 29 | Proleter |
10.11
19:30
ObiliÄ
Sportski Centar Voždovac 2012
30
24
|
10.11.2013 19:30 | ObiliÄ | 30 : 24 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
10.11
17:30
Požarevac
Partizan Dunav osigiranje 2
22
19
|
10.11.2013 17:30 | Požarevac | 22 : 19 | Partizan Dunav osigiranje 2 | |||||
10.11
16:30
SindjeliÄ
Smederevo
23
15
|
10.11.2013 16:30 | SindjeliÄ | 23 : 15 | Smederevo |
10.11
18:30
RadniÄki
Vlasotince
35
25
|
10.11.2013 18:30 | RadniÄki | 35 : 25 | Vlasotince | |||||
10.11
18:00
ŽitoraÄa
Jagodina
26
28
|
10.11.2013 18:00 | ŽitoraÄa | 26 : 28 | Jagodina | |||||
10.11
19:00
ORK Bor
Planinka
28
34
|
10.11.2013 19:00 | ORK Bor | 28 : 34 | Planinka |
10.11
12:30
RadniÄki 2
Zlatar
34
34
|
10.11.2013 12:30 | RadniÄki 2 | 34 : 34 | Zlatar | |||||
10.11
18:00
Mladost
Metalac
31
25
|
10.11.2013 18:00 | Mladost | 31 : 25 | Metalac | |||||
10.11
19:00
Novi Pazar
Å amot 65
25
27
|
10.11.2013 19:00 | Novi Pazar | 25 : 27 | Å amot 65 |
10.11
11:00
Å trpce Tandems
Sloga
29
28
|
10.11.2013 11:00 | Å trpce Tandems | 29 : 28 | Sloga | |||||
10.11
14:00
Knez Lazar 2
Lokomotiva
28
53
|
10.11.2013 14:00 | Knez Lazar 2 | 28 : 53 | Lokomotiva | |||||
10.11
16:00
GoÄ Merkur
KaraÄorÄe
22
24
|
10.11.2013 16:00 | GoÄ Merkur | 22 : 24 | KaraÄorÄe | |||||
10.11
17:00
Bane
Sloga
35
26
|
10.11.2013 17:00 | Bane | 35 : 26 | Sloga |
10.11
19:00
Jabuka
Vladimirovac
31
25
|
10.11.2013 19:00 | Jabuka | 31 : 25 | Vladimirovac |
10.11
16:30
DorÄol
Ub
38
26
|
10.11.2013 16:30 | DorÄol | 38 : 26 | Ub | |||||
10.11
19:00
Jedinstvo 1974
Udarnik
23
32
|
10.11.2013 19:00 | Jedinstvo 1974 | 23 : 32 | Udarnik |
10.11
16:00
Progres
Bela Palanka
13
36
|
10.11.2013 16:00 | Progres | 13 : 36 | Bela Palanka |
10.11
19:00
Beli AnÄeo
Omladinac
29
23
|
10.11.2013 19:00 | Beli AnÄeo | 29 : 23 | Omladinac |
10.11
18:00
Dolovo
Mladost (V)
23
27
|
10.11.2013 18:00 | Dolovo | 23 : 27 | Mladost (V) |
10.11
15:00
KljajiÄevo
GraniÄar
28
25
|
10.11.2013 15:00 | KljajiÄevo | 28 : 25 | GraniÄar | |||||
10.11
18:00
Vojput 2
Rusin
32
29
|
10.11.2013 18:00 | Vojput 2 | 32 : 29 | Rusin | |||||
10.11
18:30
Dalmatinac
Prigrevica
33
25
|
10.11.2013 18:30 | Dalmatinac | 33 : 25 | Prigrevica |
10.11
09:00
GuÄevo
Prva-Iskra BariÄ
20
28
|
10.11.2013 09:00 | GuÄevo | 20 : 28 | Prva-Iskra BariÄ | |||||
10.11
17:00
Zemun 1957
Metaloplastika 2
22
20
|
10.11.2013 17:00 | Zemun 1957 | 22 : 20 | Metaloplastika 2 |
10.11
19:00
Napredak
PKB
28
25
|
10.11.2013 19:00 | Napredak | 28 : 25 | PKB |
10.11
16:00
Jadran
Spartak
24
25
|
10.11.2013 16:00 | Jadran | 24 : 25 | Spartak | |||||
10.11
17:00
Proleter
Mladost
45
21
|
10.11.2013 17:00 | Proleter | 45 : 21 | Mladost |
10.11
17:00
Mladi Radnik
KuÄevo
20
32
|
10.11.2013 17:00 | Mladi Radnik | 20 : 32 | KuÄevo | |||||
10.11
17:00
Loznica grad
Voždovac 1955
24
31
|
10.11.2013 17:00 | Loznica grad | 24 : 31 | Voždovac 1955 |
10.11
14:00
ÄaÄak
Knjaz MiloÅ” 2
27
32
|
10.11.2013 14:00 | ÄaÄak | 27 : 32 | Knjaz MiloÅ” 2 | |||||
10.11
16:00
Napredak 12
Metalac
30
32
|
10.11.2013 16:00 | Napredak 12 | 30 : 32 | Metalac |
10.11
15:00
RTB Bor
Vranje
31
22
|
10.11.2013 15:00 | RTB Bor | 31 : 22 | Vranje |
10.11
19:00
ORK Loznica
Mladost
36
25
|
10.11.2013 19:00 | ORK Loznica | 36 : 25 | Mladost | |||||
10.11
17:30
Cepelin
Rudar
29
17
|
10.11.2013 17:30 | Cepelin | 29 : 17 | Rudar |
10.11
11:30
MiletiÄ
Topola
30
21
|
10.11.2013 11:30 | MiletiÄ | 30 : 21 | Topola | |||||
10.11
14:00
Naftagas
Petrovaradin
22
23
|
10.11.2013 14:00 | Naftagas | 22 : 23 | Petrovaradin | |||||
10.11
16:00
Spartak
RadniÄki
39
22
|
10.11.2013 16:00 | Spartak | 39 : 22 | RadniÄki |
10.11
16:00
DuboÄica
Mladost 1949
9
37
|
10.11.2013 16:00 | DuboÄica | 9 : 37 | Mladost 1949 | |||||
10.11
19:00
Jagodina 2
Rtanj
22
17
|
10.11.2013 19:00 | Jagodina 2 | 22 : 17 | Rtanj |
10.11
19:00
Aleksandrovo
Gradnulica
20
28
|
10.11.2013 19:00 | Aleksandrovo | 20 : 28 | Gradnulica |
10.11
20:00
Max Sport
Kikinda
18
15
|
10.11.2013 20:00 | Max Sport | 18 : 15 | Kikinda |
10.11
20:00
Fontana
Bajina BaŔta
4
1
|
10.11.2013 20:00 | Fontana | 4 : 1 | Bajina BaŔta |
10.11
19:00
Pirot
vintersport
2
4
|
10.11.2013 19:00 | Pirot | 2 : 4 | vintersport |
10.11
19:00
KraljeviÄevo
Tango Liman
3
5
|
10.11.2013 19:00 | KraljeviÄevo | 3 : 5 | Tango Liman | |||||
10.11
20:00
Forum
Tvrdjava
2
2
|
10.11.2013 20:00 | Forum | 2 : 2 | Tvrdjava |
10.11
16:00
92
Kareli
5
4
|
10.11.2013 16:00 | 92 | 5 : 4 | Kareli | |||||
10.11
19:30
Imperija
Ivanjica
3
5
|
10.11.2013 19:30 | Imperija | 3 : 5 | Ivanjica | |||||
10.11
20:00
AranÄelovac
Kragujevac 2011
7
4
|
10.11.2013 20:00 | AranÄelovac | 7 : 4 | Kragujevac 2011 | |||||
10.11
15:00
Flash
KosjeriÄ
7
3
|
10.11.2013 15:00 | Flash | 7 : 3 | KosjeriÄ |
10.11
21:00
Sremski Vitezovi
Telep
2
2
|
10.11.2013 21:00 | Sremski Vitezovi | 2 : 2 | Telep | |||||
10.11
21:00
Kepa 9
Srbobran
5
3
|
10.11.2013 21:00 | Kepa 9 | 5 : 3 | Srbobran | |||||
10.11
18:00
Å ampion
BaÄka
6
1
|
10.11.2013 18:00 | Å ampion | 6 : 1 | BaÄka |
10.11
19:00
Vranje
Kolubara
8
1
|
10.11.2013 19:00 | Vranje | 8 : 1 | Kolubara | |||||
10.11
20:30
VIK Naisus
Kopernikus
2
2
|
10.11.2013 20:30 | VIK Naisus | 2 : 2 | Kopernikus |