09.11
11:00
Budućnost 2
Kom Eurozox 2
0
2
|
09.11.2017 11:00 | Budućnost 2 | 0 : 2 | Kom Eurozox 2 |
09.11
13:00
IM Rakovica
Kolubara
3
3
|
09.11.2017 13:00 | IM Rakovica | 3 : 3 | Kolubara |
09.11
13:30
Morava (VP)
Mladi borac
9
0
|
09.11.2017 13:30 | Morava (VP) | 9 : 0 | Mladi borac | |||||
09.11
13:30
Proleter 1947
Mladi radnik 1926
2
2
|
09.11.2017 13:30 | Proleter 1947 | 2 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
09.11
13:30
Karadjordje
Proleter Mihajlovac
8
0
|
09.11.2017 13:30 | Karadjordje | 8 : 0 | Proleter Mihajlovac | |||||
09.11
13:30
Šumadija (A)
Jasenica 2017
1
0
|
09.11.2017 13:30 | Šumadija (A) | 1 : 0 | Jasenica 2017 | |||||
09.11
13:30
Smederevo 1924
Mladi radnik 1940
3
1
|
09.11.2017 13:30 | Smederevo 1924 | 3 : 1 | Mladi radnik 1940 |
09.11
14:00
Radnički (S)
Hajduk junior
5
1
|
09.11.2017 14:00 | Radnički (S) | 5 : 1 | Hajduk junior |
09.11
14:00
Dinamo 1945
Begej
2
0
|
09.11.2017 14:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | Begej |
09.11
10:45
Lokomotiva MK
Voždovac MK
0
3
|
09.11.2017 10:45 | Lokomotiva MK | 0 : 3 | Voždovac MK |
09.11
13:15
Lokomotiva
Rad
0
3
|
09.11.2017 13:15 | Lokomotiva | 0 : 3 | Rad |
09.11
12:00
Rudar
Slavija
5
2
|
09.11.2017 12:00 | Rudar | 5 : 2 | Slavija | |||||
09.11
13:30
Sport Klub 99
Radnički 1923
1
0
|
09.11.2017 13:30 | Sport Klub 99 | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
09.11
13:30
OFK Ras
Šumadija 1903
1
1
|
09.11.2017 13:30 | OFK Ras | 1 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
09.11
13:30
Jošanica
Tutin
3
1
|
09.11.2017 13:30 | Jošanica | 3 : 1 | Tutin |
09.11
10:30
Zemun MK
Mladenovac MK
9
0
|
09.11.2017 10:30 | Zemun MK | 9 : 0 | Mladenovac MK |
09.11
10:00
Banja MK
OLE MK
0
3
|
09.11.2017 10:00 | Banja MK | 0 : 3 | OLE MK | |||||
09.11
13:00
OFK Beograd MK
Jedinstvo MK
4
1
|
09.11.2017 13:00 | OFK Beograd MK | 4 : 1 | Jedinstvo MK | |||||
09.11
14:30
Kosmaj MK
Rad V MK
0
1
|
09.11.2017 14:30 | Kosmaj MK | 0 : 1 | Rad V MK | |||||
09.11
11:00
Institut MK
Sremčica MK
0
7
|
09.11.2017 11:00 | Institut MK | 0 : 7 | Sremčica MK | |||||
09.11
14:30
Zemun MK
Radnički (NB) MK
|
09.11.2017 14:30 | Zemun MK | : | Radnički (NB) MK | |||||
09.11
14:30
Sopot MK
Bežanija MK
2
1
|
09.11.2017 14:30 | Sopot MK | 2 : 1 | Bežanija MK |
09.11
Pinkum
Smederevo 1924
5
0
|
09.11.2017 | Pinkum | 5 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
09.11
Bambi
Šumadija (A)
1
2
|
09.11.2017 | Bambi | 1 : 2 | Šumadija (A) | |||||
09.11
Petlić
Kolonija 11421
3
1
|
09.11.2017 | Petlić | 3 : 1 | Kolonija 11421 |
09.11
13:00
Bane
Arsenal
0
2
|
09.11.2017 13:00 | Bane | 0 : 2 | Arsenal |
09.11
Sinđelić
Jedinstvo
0
5
|
09.11.2017 | Sinđelić | 0 : 5 | Jedinstvo | |||||
09.11
Podrinje
Cer
12
1
|
09.11.2017 | Podrinje | 12 : 1 | Cer | |||||
09.11
Pčelinjo
Jadar 07 1
0
0
|
09.11.2017 | Pčelinjo | 0 : 0 | Jadar 07 1 | |||||
09.11
Sloga
Jadar 07 2
1
3
|
09.11.2017 | Sloga | 1 : 3 | Jadar 07 2 | |||||
09.11
Vidojevica
Radnički Stobeks
0
19
|
09.11.2017 | Vidojevica | 0 : 19 | Radnički Stobeks | |||||
09.11
Antimon
Loznica
0
11
|
09.11.2017 | Antimon | 0 : 11 | Loznica |
09.11
11:00
Partizan MK
BSK Borča MK
6
0
|
09.11.2017 11:00 | Partizan MK | 6 : 0 | BSK Borča MK |
09.11
10:00
OFK Beograd B MK
Ada MK
3
3
|
09.11.2017 10:00 | OFK Beograd B MK | 3 : 3 | Ada MK | |||||
09.11
15:00
Rad MK
Sinđelić MK
2
0
|
09.11.2017 15:00 | Rad MK | 2 : 0 | Sinđelić MK | |||||
09.11
10:00
Milutinac MK
Radnički PDM MK
2
0
|
09.11.2017 10:00 | Milutinac MK | 2 : 0 | Radnički PDM MK | |||||
09.11
13:30
Voždovac B
PKB MK
7
0
|
09.11.2017 13:30 | Voždovac B | 7 : 0 | PKB MK | |||||
09.11
13:00
Brodarac MK-B
Studentski Grad MK
|
09.11.2017 13:00 | Brodarac MK-B | : | Studentski Grad MK | |||||
09.11
14:30
Vrčin MK
GSP Polet MK
0
2
|
09.11.2017 14:30 | Vrčin MK | 0 : 2 | GSP Polet MK |
09.11
10:00
Jedinstvo MK
Petlić MK
0
5
|
09.11.2017 10:00 | Jedinstvo MK | 0 : 5 | Petlić MK | |||||
09.11
10:00
Trijumf MK
Srem MK
2
1
|
09.11.2017 10:00 | Trijumf MK | 2 : 1 | Srem MK | |||||
09.11
12:00
BASK MK
Crvena zvezda MML MK
0
0
|
09.11.2017 12:00 | BASK MK | 0 : 0 | Crvena zvezda MML MK | |||||
09.11
14:30
BSK 1926 MK
Zemun B MK
3
2
|
09.11.2017 14:30 | BSK 1926 MK | 3 : 2 | Zemun B MK | |||||
09.11
09:00
Žarkovo MK
Lokomotiva MK
3
1
|
09.11.2017 09:00 | Žarkovo MK | 3 : 1 | Lokomotiva MK |
09.11
14:30
Sindjelić
Voždovac
3
2
|
09.11.2017 14:30 | Sindjelić | 3 : 2 | Voždovac | |||||
09.11
12:30
Zemun
BSK 1925
0
5
|
09.11.2017 12:30 | Zemun | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
09.11
11:00
Radnički (NB)
Rad
0
4
|
09.11.2017 11:00 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Rad |
09.11
10:00
Dunav
Palilulac
1
1
|
09.11.2017 10:00 | Dunav | 1 : 1 | Palilulac |
09.11
19:30
Jastrebac
Dimitrovgrad
68
81
|
09.11.2017 19:30 | Jastrebac | 68 : 81 | Dimitrovgrad |
09.11
17:30
Zvezdara
Sava
76
60
|
09.11.2017 17:30 | Zvezdara | 76 : 60 | Sava |
09.11
14:00
Ljubovija
ČA basket
81
48
|
09.11.2017 14:00 | Ljubovija | 81 : 48 | ČA basket |
09.11
18:00
Avala
Partizan 2
2
3
|
09.11.2017 18:00 | Avala | 2 : 3 | Partizan 2 |
09.11
16:00
Crvena zvezda
Vizura
2
3
|
09.11.2017 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 3 | Vizura |
09.11
17:30
Imlek
Volleyland
3
1
|
09.11.2017 17:30 | Imlek | 3 : 1 | Volleyland |
09.11
18:00
Vrbas Petrol
Proleter
30
25
|
09.11.2017 18:00 | Vrbas Petrol | 30 : 25 | Proleter |
09.11
19:30
Gradnulica
Lehel
34
10
|
09.11.2017 19:30 | Gradnulica | 34 : 10 | Lehel |
09.11
19:15
Proleter
Vrbas
17
35
|
09.11.2017 19:15 | Proleter | 17 : 35 | Vrbas |