07.10
15:30
FAP
Smederevo 1924
0
2
|
07.10.2017 15:30 | FAP | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
07.10
15:30
Mladi radnik 1926
Å umadija (A)
1
1
|
07.10.2017 15:30 | Mladi radnik 1926 | 1 : 1 | Å umadija (A) | |||||
07.10
15:30
Mokra Gora
Polet
0
0
|
07.10.2017 15:30 | Mokra Gora | 0 : 0 | Polet | |||||
07.10
15:30
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
Tutin
3
1
|
07.10.2017 15:30 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 3 : 1 | Tutin | |||||
07.10
15:30
Sloga (P)
Zlatibor
1
1
|
07.10.2017 15:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
07.10
15:30
Å umadija 1903
Jedinstvo Putevi
2
1
|
07.10.2017 15:30 | Å umadija 1903 | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi |
07.10
15:00
Rtanj
Ozren
9
1
|
07.10.2017 15:00 | Rtanj | 9 : 1 | Ozren | |||||
07.10
15:00
Trstenik PPT
Radan
4
1
|
07.10.2017 15:00 | Trstenik PPT | 4 : 1 | Radan | |||||
07.10
15:00
OFK SinÄeliÄ
Jedinstvo (P)
0
1
|
07.10.2017 15:00 | OFK SinÄeliÄ | 0 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
07.10
15:00
Jedinstvo (B)
RadniÄki (S)
3
1
|
07.10.2017 15:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 1 | RadniÄki (S) |
07.10
15:30
Bratstvo 1946
RadniÄki (Å )
7
0
|
07.10.2017 15:30 | Bratstvo 1946 | 7 : 0 | RadniÄki (Å ) | |||||
07.10
15:30
RadniÄki (SM)
Mladost (BJ)
0
3
|
07.10.2017 15:30 | RadniÄki (SM) | 0 : 3 | Mladost (BJ) | |||||
07.10
15:30
BaÄka 1901
Crvena zvezda (NS)
2
2
|
07.10.2017 15:30 | BaÄka 1901 | 2 : 2 | Crvena zvezda (NS) | |||||
07.10
15:30
RadniÄki (ZR)
Dinamo 1945
0
1
|
07.10.2017 15:30 | RadniÄki (ZR) | 0 : 1 | Dinamo 1945 | |||||
07.10
15:30
Omladinac (NB)
BeÄej 1918
1
4
|
07.10.2017 15:30 | Omladinac (NB) | 1 : 4 | BeÄej 1918 | |||||
07.10
15:30
Cement
Odžaci
5
2
|
07.10.2017 15:30 | Cement | 5 : 2 | Odžaci |
07.10
14:30
Sopot
BSK Batajnica
3
1
|
07.10.2017 14:30 | Sopot | 3 : 1 | BSK Batajnica | |||||
07.10
14:30
RadniÄki (NB)
Stepojevac Vaga
1
0
|
07.10.2017 14:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
07.10
14:30
IMT
Žarkovo
0
0
|
07.10.2017 14:30 | IMT | 0 : 0 | Žarkovo | |||||
07.10
14:30
RadniÄki (O)
BSK BorÄa
1
0
|
07.10.2017 14:30 | RadniÄki (O) | 1 : 0 | BSK BorÄa | |||||
07.10
14:30
OFK Beograd
BASK
1
0
|
07.10.2017 14:30 | OFK Beograd | 1 : 0 | BASK | |||||
07.10
11:00
GSP Polet DorÄol
Prva Iskra
3
3
|
07.10.2017 11:00 | GSP Polet DorÄol | 3 : 3 | Prva Iskra |
07.10
15:30
Slavija
JoŔanica
0
1
|
07.10.2017 15:30 | Slavija | 0 : 1 | JoŔanica | |||||
07.10
17:00
LFK Mladost
SuŔica
9
1
|
07.10.2017 17:00 | LFK Mladost | 9 : 1 | SuŔica | |||||
07.10
15:30
OvÄar
RadniÄki (K)
2
2
|
07.10.2017 15:30 | OvÄar | 2 : 2 | RadniÄki (K) | |||||
07.10
15:30
TrepÄa
Takovo
1
1
|
07.10.2017 15:30 | TrepÄa | 1 : 1 | Takovo |
07.10
15:30
VGSK
Sloga 33
0
0
|
07.10.2017 15:30 | VGSK | 0 : 0 | Sloga 33 | |||||
07.10
15:30
Rudar 2001
Mladi borac
2
2
|
07.10.2017 15:30 | Rudar 2001 | 2 : 2 | Mladi borac |
07.10
15:30
Sovljak
Sloga (BB)
0
1
|
07.10.2017 15:30 | Sovljak | 0 : 1 | Sloga (BB) | |||||
07.10
15:30
Sevojno
OFK OseÄina
2
2
|
07.10.2017 15:30 | Sevojno | 2 : 2 | OFK OseÄina | |||||
07.10
15:30
Ribnica
Drina
0
1
|
07.10.2017 15:30 | Ribnica | 0 : 1 | Drina | |||||
07.10
15:30
Spartak
Sloga (S)
2
4
|
07.10.2017 15:30 | Spartak | 2 : 4 | Sloga (S) | |||||
07.10
15:30
RadniÄki Gorenje
Polimlje
0
2
|
07.10.2017 15:30 | RadniÄki Gorenje | 0 : 2 | Polimlje |
07.10
15:00
BuduÄnost (O)
OFK NiÅ”
1
1
|
07.10.2017 15:00 | BuduÄnost (O) | 1 : 1 | OFK NiÅ” | |||||
07.10
15:00
Nebeski Andjeli
Sloga (L)
1
0
|
07.10.2017 15:00 | Nebeski Andjeli | 1 : 0 | Sloga (L) | |||||
07.10
15:00
Pusta Reka
Vranjska Banja
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Pusta Reka | 1 : 1 | Vranjska Banja | |||||
07.10
15:00
Lužnica
Vlasina
3
3
|
07.10.2017 15:00 | Lužnica | 3 : 3 | Vlasina | |||||
07.10
15:00
Balkanski
OFK Brzi Brod
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Balkanski | 1 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
07.10
15:00
GFK DuboÄica
Tanasko RajiÄ
5
3
|
07.10.2017 15:00 | GFK DuboÄica | 5 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
07.10
15:00
PÄinja
Morava (VH)
4
1
|
07.10.2017 15:00 | PÄinja | 4 : 1 | Morava (VH) |
07.10
15:00
Äerdap
Bukovik
0
1
|
07.10.2017 15:00 | Äerdap | 0 : 1 | Bukovik | |||||
07.10
15:00
NaŔa krila
BSK
0
2
|
07.10.2017 15:00 | NaŔa krila | 0 : 2 | BSK | |||||
07.10
15:00
Svrljig
Kablovi
2
1
|
07.10.2017 15:00 | Svrljig | 2 : 1 | Kablovi |
07.10
15:00
OFK TopliÄanin
ŽitoraÄa
0
0
|
07.10.2017 15:00 | OFK TopliÄanin | 0 : 0 | ŽitoraÄa | |||||
07.10
15:00
SFS Borac
Napredak
1
0
|
07.10.2017 15:00 | SFS Borac | 1 : 0 | Napredak | |||||
07.10
15:00
OFK Kosanica
OFK Lugomir
3
2
|
07.10.2017 15:00 | OFK Kosanica | 3 : 2 | OFK Lugomir | |||||
07.10
15:00
Kopaonik
Poljoprivrednik
8
0
|
07.10.2017 15:00 | Kopaonik | 8 : 0 | Poljoprivrednik |
07.10
15:30
OFK VrŔac
Kozara
1
0
|
07.10.2017 15:30 | OFK VrŔac | 1 : 0 | Kozara | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo (BK)
BuduÄnost
3
0
|
07.10.2017 15:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 0 | BuduÄnost | |||||
07.10
15:30
Sloga
Mladost (O)
3
2
|
07.10.2017 15:30 | Sloga | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
07.10
15:30
Proleter
Polet
4
1
|
07.10.2017 15:30 | Proleter | 4 : 1 | Polet | |||||
07.10
15:30
Sloboda (NK)
Begej
6
1
|
07.10.2017 15:30 | Sloboda (NK) | 6 : 1 | Begej |
07.10
15:30
Hajduk (D)
Kupinovo
6
1
|
07.10.2017 15:30 | Hajduk (D) | 6 : 1 | Kupinovo | |||||
07.10
15:30
Jedinstvo (SP)
Sloga (T)
5
2
|
07.10.2017 15:30 | Jedinstvo (SP) | 5 : 2 | Sloga (T) | |||||
07.10
15:30
OFK Slavija
Sloga (E)
1
4
|
07.10.2017 15:30 | OFK Slavija | 1 : 4 | Sloga (E) |
07.10
15:30
Sloga (Ä)
RadniÄki (S)
1
3
|
07.10.2017 15:30 | Sloga (Ä) | 1 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
07.10
15:30
Srbobran
Tavankut
3
0
|
07.10.2017 15:30 | Srbobran | 3 : 0 | Tavankut | |||||
07.10
15:30
Mladost Apa
BuduÄnost (G)
1
3
|
07.10.2017 15:30 | Mladost Apa | 1 : 3 | BuduÄnost (G) |
07.10
11:00
Rakovica
Turbina
0
1
|
07.10.2017 11:00 | Rakovica | 0 : 1 | Turbina | |||||
07.10
14:30
Balkan
Zvezdara
0
2
|
07.10.2017 14:30 | Balkan | 0 : 2 | Zvezdara | |||||
07.10
18:00
TEK Sloga
Brodarac
1
1
|
07.10.2017 18:00 | TEK Sloga | 1 : 1 | Brodarac |
07.10
15:00
Proleter 2006
Omladinac FAM
3
0
|
07.10.2017 15:00 | Proleter 2006 | 3 : 0 | Omladinac FAM | |||||
07.10
15:00
BileÄanin
Vojvodina (B)
3
2
|
07.10.2017 15:00 | BileÄanin | 3 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
07.10
15:00
Krajina
Banat
3
2
|
07.10.2017 15:00 | Krajina | 3 : 2 | Banat |
07.10
15:30
Jedinstvo SteviÄ
BAK
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Jedinstvo SteviÄ | 1 : 2 | BAK |
07.10
16:00
Rudar
Ljukovo
1
0
|
07.10.2017 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
07.10
16:00
1. Maj Ruma
GraniÄar 1924
3
0
|
07.10.2017 16:00 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | GraniÄar 1924 |
07.10
15:00
Crvenka
Kula
3
0
|
07.10.2017 15:00 | Crvenka | 3 : 0 | Kula | |||||
07.10
15:00
ŽAK
Slavija
1
2
|
07.10.2017 15:00 | ŽAK | 1 : 2 | Slavija | |||||
07.10
15:00
Mladost (K)
Rusin
1
2
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (K) | 1 : 2 | Rusin |
07.10
15:00
Proleter (RS)
NjegoÅ”
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Proleter (RS) | 1 : 1 | NjegoÅ” | |||||
07.10
15:00
ObiliÄ
OFK Vrbas
1
0
|
07.10.2017 15:00 | ObiliÄ | 1 : 0 | OFK Vrbas | |||||
07.10
15:00
Panonija IM Topola
RadniÄki 1905
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Panonija IM Topola | 1 : 1 | RadniÄki 1905 |
07.10
15:00
Krivelj
RadniÄki
1
4
|
07.10.2017 15:00 | Krivelj | 1 : 4 | RadniÄki | |||||
07.10
15:00
PoreÄ
Branik
1
1
|
07.10.2017 15:00 | PoreÄ | 1 : 1 | Branik | |||||
07.10
15:00
Zlot
Äubra
7
0
|
07.10.2017 15:00 | Zlot | 7 : 0 | Äubra |
07.10
14:30
Studenski Grad
Borac (P)
2
0
|
07.10.2017 14:30 | Studenski Grad | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
07.10
14:30
Avala
PoŔtar Zvezdara
0
1
|
07.10.2017 14:30 | Avala | 0 : 1 | PoŔtar Zvezdara | |||||
07.10
14:30
PKB (PS)
Borac (O)
0
1
|
07.10.2017 14:30 | PKB (PS) | 0 : 1 | Borac (O) |
07.10
14:30
Å umadija
RuŔanj
10
0
|
07.10.2017 14:30 | Šumadija | 10 : 0 | RuŔanj |
07.10
14:30
Mladenovac
Selo Mladenovac
3
0
|
07.10.2017 14:30 | Mladenovac | 3 : 0 | Selo Mladenovac |
07.10
15:00
Jevremovac
Majur
3
0
|
07.10.2017 15:00 | Jevremovac | 3 : 0 | Majur | |||||
07.10
15:00
SindjeliÄ
MaÄva 2005
0
1
|
07.10.2017 15:00 | SindjeliÄ | 0 : 1 | MaÄva 2005 |
07.10
15:30
Parmenac
Spartak
5
3
|
07.10.2017 15:30 | Parmenac | 5 : 3 | Spartak |
07.10
15:30
TrgovaÄki
Äerdap
4
3
|
07.10.2017 15:30 | TrgovaÄki | 4 : 3 | Äerdap |
07.10
15:30
Vladimir DurkoviÄ
Rajko MitiÄ
2
4
|
07.10.2017 15:30 | Vladimir DurkoviÄ | 2 : 4 | Rajko MitiÄ | |||||
07.10
15:30
Senjak
Gnjilan
4
2
|
07.10.2017 15:30 | Senjak | 4 : 2 | Gnjilan | |||||
07.10
15:30
Zvezda
Mladost
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Zvezda | 1 : 2 | Mladost |
07.10
15:00
Omladinac
Mataruge
4
3
|
07.10.2017 15:00 | Omladinac | 4 : 3 | Mataruge |
07.10
14:00
Prvi partizan
LauÅ”
2
1
|
07.10.2017 14:00 | Prvi partizan | 2 : 1 | LauÅ” | |||||
07.10
15:30
Ježevica
ViŔesava
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Ježevica | 1 : 2 | ViŔesava |
07.10
15:30
Vrelo Sport
KaÄer
2
0
|
07.10.2017 15:30 | Vrelo Sport | 2 : 0 | KaÄer | |||||
07.10
15:30
Pepeljevac
Radnik
2
0
|
07.10.2017 15:30 | Pepeljevac | 2 : 0 | Radnik | |||||
07.10
15:30
OFK JabuÄje
Junior Novo Naselje
0
1
|
07.10.2017 15:30 | OFK JabuÄje | 0 : 1 | Junior Novo Naselje |
07.10
16:00
Jadran
Partizan
1
1
|
07.10.2017 16:00 | Jadran | 1 : 1 | Partizan | |||||
07.10
16:00
Äava
Srbija
1
2
|
07.10.2017 16:00 | Äava | 1 : 2 | Srbija |
07.10
15:00
Jedinstvo GVD
RadniÄki 1924
4
0
|
07.10.2017 15:00 | Jedinstvo GVD | 4 : 0 | RadniÄki 1924 | |||||
07.10
15:00
Mladost (B)
Palilula
3
1
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (B) | 3 : 1 | Palilula |
07.10
15:00
Vulkan 1963
Jedinstvo (GM)
2
0
|
07.10.2017 15:00 | Vulkan 1963 | 2 : 0 | Jedinstvo (GM) |
07.10
15:30
RFK Novi Sad 1921
Jedinstvo (R)
3
6
|
07.10.2017 15:30 | RFK Novi Sad 1921 | 3 : 6 | Jedinstvo (R) | |||||
07.10
15:30
Mladost
OFK Futog
3
2
|
07.10.2017 15:30 | Mladost | 3 : 2 | OFK Futog | |||||
07.10
15:30
Å ajkaÅ” 1908
Proleter
6
0
|
07.10.2017 15:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 6 : 0 | Proleter | |||||
07.10
15:30
Veternik
ŽSK
3
0
|
07.10.2017 15:30 | Veternik | 3 : 0 | ŽSK |
07.10
15:30
Midžor
BuÄje
6
0
|
07.10.2017 15:30 | Midžor | 6 : 0 | BuÄje |
07.10
KaÄuÅ”a
Borac
2
1
|
07.10.2017 | KaÄuÅ”a | 2 : 1 | Borac |
07.10
15:00
Glama
Ropotovo
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Glama | 1 : 1 | Ropotovo | |||||
07.10
15:00
Mineralac
Sloga
6
3
|
07.10.2017 15:00 | Mineralac | 6 : 3 | Sloga | |||||
07.10
15:00
Rudar
Izmornik
1
2
|
07.10.2017 15:00 | Rudar | 1 : 2 | Izmornik |
07.10
15:00
GraÄanica
Äaglavica
5
2
|
07.10.2017 15:00 | GraÄanica | 5 : 2 | Äaglavica |
07.10
15:00
Radnik
Ibar
2
7
|
07.10.2017 15:00 | Radnik | 2 : 7 | Ibar |
07.10
14:30
Rudar (St)
Rudar (SR)
3
1
|
07.10.2017 14:30 | Rudar (St) | 3 : 1 | Rudar (SR) |
07.10
15:00
ASK
Jedinstvo
1
3
|
07.10.2017 15:00 | ASK | 1 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.10
15:00
Zlatica
TamiÅ”
1
4
|
07.10.2017 15:00 | Zlatica | 1 : 4 | TamiÅ” | |||||
07.10
15:00
OFK StajiÄevo
OFK Gradnulica
1
1
|
07.10.2017 15:00 | OFK StajiÄevo | 1 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
07.10
15:00
MSK
OFK Klek
0
1
|
07.10.2017 15:00 | MSK | 0 : 1 | OFK Klek | |||||
07.10
15:00
ŽFK Banat
Zadrugar
0
1
|
07.10.2017 15:00 | ŽFK Banat | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
07.10
15:00
Potisje
RadniÄki 1911
0
1
|
07.10.2017 15:00 | Potisje | 0 : 1 | RadniÄki 1911 |
07.10
15:00
OFK Å abac
Hajduk Stanko
1
4
|
07.10.2017 15:00 | OFK Å abac | 1 : 4 | Hajduk Stanko | |||||
07.10
15:00
Milicionar
Drina
0
0
|
07.10.2017 15:00 | Milicionar | 0 : 0 | Drina | |||||
07.10
15:00
Torpedo 1924
Sloga
5
2
|
07.10.2017 15:00 | Torpedo 1924 | 5 : 2 | Sloga |
07.10
15:00
DuŔan Silni
Mladost (PP)
3
1
|
07.10.2017 15:00 | DuŔan Silni | 3 : 1 | Mladost (PP) |
07.10
15:30
Rudar
OFK Stublenica
1
1
|
07.10.2017 15:30 | Rudar | 1 : 1 | OFK Stublenica |
07.10
15:30
Velika Drenova
Varvarin
0
2
|
07.10.2017 15:30 | Velika Drenova | 0 : 2 | Varvarin |
07.10
15:00
Delija
Napredak BT
5
3
|
07.10.2017 15:00 | Delija | 5 : 3 | Napredak BT |
07.10
16:00
OFK Bagremar
Bratstvo 1975
4
1
|
07.10.2017 16:00 | OFK Bagremar | 4 : 1 | Bratstvo 1975 |
07.10
15:00
Ratar
Polet (R)
2
3
|
07.10.2017 15:00 | Ratar | 2 : 3 | Polet (R) | |||||
07.10
15:00
Polet (V)
Jedinstvo (B)
3
2
|
07.10.2017 15:00 | Polet (V) | 3 : 2 | Jedinstvo (B) |
07.10
Rastina 1918
Polet
2
5
|
07.10.2017 | Rastina 1918 | 2 : 5 | Polet |
07.10
15:30
Mladost (R)
Jasenovac
3
2
|
07.10.2017 15:30 | Mladost (R) | 3 : 2 | Jasenovac | |||||
07.10
15:30
Rade MiloÅ”eviÄ
Sloga 1952
2
0
|
07.10.2017 15:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 2 : 0 | Sloga 1952 |
07.10
16:00
OFK Slatina
Vojvoda
3
1
|
07.10.2017 16:00 | OFK Slatina | 3 : 1 | Vojvoda |
07.10
15:30
Centar
MiletiÄ
0
0
|
07.10.2017 15:30 | Centar | 0 : 0 | MiletiÄ |
07.10
15:00
Hajduk
TornjoÅ”
0
2
|
07.10.2017 15:00 | Hajduk | 0 : 2 | TornjoÅ” |
07.10
15:30
Rongo Siti
ŽeljuŔa
0
4
|
07.10.2017 15:30 | Rongo Siti | 0 : 4 | ŽeljuŔa | |||||
07.10
15:30
Napredak
NiŔavac
8
0
|
07.10.2017 15:30 | Napredak | 8 : 0 | NiŔavac |
07.10
15:00
Kulpin
Tvrdjava
3
0
|
07.10.2017 15:00 | Kulpin | 3 : 0 | Tvrdjava | |||||
07.10
15:00
NaŔa Zvezda
Borac 46
1
2
|
07.10.2017 15:00 | NaŔa Zvezda | 1 : 2 | Borac 46 | |||||
07.10
15:00
Borac
MagliÄ
2
3
|
07.10.2017 15:00 | Borac | 2 : 3 | MagliÄ | |||||
07.10
15:00
Krivanj
NeŔtin
2
4
|
07.10.2017 15:00 | Krivanj | 2 : 4 | NeŔtin | |||||
07.10
15:00
Sloga
BaÄka
2
0
|
07.10.2017 15:00 | Sloga | 2 : 0 | BaÄka |
07.10
15:00
VelereÄ 94
Ozrem
0
2
|
07.10.2017 15:00 | VelereÄ 94 | 0 : 2 | Ozrem |
07.10
14:30
Krtinska
Posavina
1
3
|
07.10.2017 14:30 | Krtinska | 1 : 3 | Posavina |
07.10
15:00
Petka
Å umadija (MC)
3
0
|
07.10.2017 15:00 | Petka | 3 : 0 | Å umadija (MC) | |||||
07.10
15:00
Mladost (Ä)
Sloboda
2
1
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (Ä) | 2 : 1 | Sloboda |
07.10
14:30
AF ÄokiÄ
Jasenica
1
1
|
07.10.2017 14:30 | AF ÄokiÄ | 1 : 1 | Jasenica | |||||
07.10
14:30
Bresje Superior
Plana
0
3
|
07.10.2017 14:30 | Bresje Superior | 0 : 3 | Plana |
07.10
15:30
Hajduk
Palilulac
4
0
|
07.10.2017 15:30 | Hajduk | 4 : 0 | Palilulac |
07.10
15:30
Kapidžija
Äarapan
4
1
|
07.10.2017 15:30 | Kapidžija | 4 : 1 | Äarapan |
07.10
15:00
Kastrum
Lovac
1
5
|
07.10.2017 15:00 | Kastrum | 1 : 5 | Lovac | |||||
07.10
15:00
Nacional
Å ljivar
0
4
|
07.10.2017 15:00 | Nacional | 0 : 4 | Å ljivar |
07.10
15:00
Proleter
KSK Konak 1926
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Proleter | 1 : 1 | KSK Konak 1926 | |||||
07.10
15:00
Tisa 1933
Sloga
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Tisa 1933 | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.10
15:00
Partizan
Borac
0
1
|
07.10.2017 15:00 | Partizan | 0 : 1 | Borac |
07.10
15:30
Belpos
Torpedo
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Belpos | 1 : 2 | Torpedo | |||||
07.10
15:30
Sparta
Mrovska
1
3
|
07.10.2017 15:30 | Sparta | 1 : 3 | Mrovska | |||||
07.10
15:30
Mladost 2013
Dragojevac
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Mladost 2013 | 1 : 2 | Dragojevac |
07.10
14:00
Radnik
Razvitak
1
1
|
07.10.2017 14:00 | Radnik | 1 : 1 | Razvitak |
07.10
15:00
Navalin
Moravac
6
1
|
07.10.2017 15:00 | Navalin | 6 : 1 | Moravac | |||||
07.10
15:00
Gornje Sinkovce
Donja Lomnica
1
2
|
07.10.2017 15:00 | Gornje Sinkovce | 1 : 2 | Donja Lomnica | |||||
07.10
15:00
Mladost (DL)
JaŔunja
1
5
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (DL) | 1 : 5 | JaŔunja |
07.10
16:30
Nomanica
Atletiko
1
1
|
07.10.2017 16:30 | Nomanica | 1 : 1 | Atletiko | |||||
07.10
16:30
Todorovce
Veliko Trnjane
4
0
|
07.10.2017 16:30 | Todorovce | 4 : 0 | Veliko Trnjane | |||||
07.10
16:30
Turekovac
Badince
1
1
|
07.10.2017 16:30 | Turekovac | 1 : 1 | Badince |
07.10
15:30
ZablaÄe
Rankovac
0
0
|
07.10.2017 15:30 | ZablaÄe | 0 : 0 | Rankovac |
07.10
15:00
BogutovaÄka Banja
Studen Vitez
3
1
|
07.10.2017 15:00 | BogutovaÄka Banja | 3 : 1 | Studen Vitez |
07.10
15:00
Vrnjci
Mladost 1981
2
0
|
07.10.2017 15:00 | Vrnjci | 2 : 0 | Mladost 1981 |
07.10
15:00
Dobra Voda
Sloboda
1
0
|
07.10.2017 15:00 | Dobra Voda | 1 : 0 | Sloboda |
07.10
14:30
Viner DSV
Planinac
6
2
|
07.10.2017 14:30 | Viner DSV | 6 : 2 | Planinac |
07.10
15:30
Rudar Kostolac 2008
Sloga (L)
0
3
|
07.10.2017 15:30 | Rudar Kostolac 2008 | 0 : 3 | Sloga (L) |
07.10
15:30
OFK GraÄanski
Beli Orao
2
3
|
07.10.2017 15:30 | OFK GraÄanski | 2 : 3 | Beli Orao |
07.10
15:00
Jelav
Sloga
2
1
|
07.10.2017 15:00 | Jelav | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.10
15:00
Mladost (DB)
TE GuÄevo
2
1
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (DB) | 2 : 1 | TE GuÄevo | |||||
07.10
15:00
Studenac
Hajduk
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Studenac | 1 : 1 | Hajduk | |||||
07.10
15:00
Jadar 1961
Granit
5
0
|
07.10.2017 15:00 | Jadar 1961 | 5 : 0 | Granit | |||||
07.10
15:00
Mladost (G)
Luk
0
5
|
07.10.2017 15:00 | Mladost (G) | 0 : 5 | Luk |
07.10
15:30
Mladost
NaŔa Krajina
1
1
|
07.10.2017 15:30 | Mladost | 1 : 1 | NaŔa Krajina | |||||
07.10
15:30
Crvena zvezda
Sloga
1
2
|
07.10.2017 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 2 | Sloga | |||||
07.10
15:30
Gaj
GraniÄar
3
0
|
07.10.2017 15:30 | Gaj | 3 : 0 | GraniÄar |
07.10
15:30
Usije
MrÄkovac
1
3
|
07.10.2017 15:30 | Usije | 1 : 3 | MrÄkovac |
07.10
15:30
Borac
BuduÄnost (B)
2
0
|
07.10.2017 15:30 | Borac | 2 : 0 | BuduÄnost (B) |
07.10
14:30
Jedinstvo
Brana PaunoviÄ
5
0
|
07.10.2017 14:30 | Jedinstvo | 5 : 0 | Brana PaunoviÄ | |||||
07.10
14:30
Napredak
Mladost
1
5
|
07.10.2017 14:30 | Napredak | 1 : 5 | Mladost | |||||
07.10
11:00
Mlava TrgovaÄki
Melnica
6
1
|
07.10.2017 11:00 | Mlava TrgovaÄki | 6 : 1 | Melnica |
07.10
15:00
Mladi radnik
Strmovo
0
3
|
07.10.2017 15:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Strmovo |
07.10
14:30
Borac
ZabrÄe 1936
1
0
|
07.10.2017 14:30 | Borac | 1 : 0 | ZabrÄe 1936 | |||||
07.10
14:30
Veliko Laole
Radnik
0
4
|
07.10.2017 14:30 | Veliko Laole | 0 : 4 | Radnik | |||||
07.10
14:30
DragoÅ”
Soko
1
2
|
07.10.2017 14:30 | DragoÅ” | 1 : 2 | Soko | |||||
07.10
14:30
Burovac
Dobrnje
2
0
|
07.10.2017 14:30 | Burovac | 2 : 0 | Dobrnje |
07.10
15:30
Borac BTG
Korman
5
3
|
07.10.2017 15:30 | Borac BTG | 5 : 3 | Korman |
07.10
Grivac
Borac 1939
0
0
|
07.10.2017 | Grivac | 0 : 0 | Borac 1939 | |||||
07.10
Jedinstvo
Sloga
2
1
|
07.10.2017 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga |
07.10
Azbukovica
CrnÄa
5
2
|
07.10.2017 | Azbukovica | 5 : 2 | CrnÄa | |||||
07.10
Sloga DB
ÄobanÄe
4
3
|
07.10.2017 | Sloga DB | 4 : 3 | ÄobanÄe | |||||
07.10
Selanac
Jezero
5
2
|
07.10.2017 | Selanac | 5 : 2 | Jezero |
07.10
16:30
Borjak 2013
Vinogradar
0
0
|
07.10.2017 16:30 | Borjak 2013 | 0 : 0 | Vinogradar | |||||
07.10
16:30
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
0
3
|
07.10.2017 16:30 | Omladinac | 0 : 3 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
07.10
16:30
Mladost
Omladinac
1
4
|
07.10.2017 16:30 | Mladost | 1 : 4 | Omladinac | |||||
07.10
16:30
Stevka Božurevka
Kamenorezac 76
0
6
|
07.10.2017 16:30 | Stevka Božurevka | 0 : 6 | Kamenorezac 76 | |||||
07.10
16:30
Topoljak
RujiŔnik
1
1
|
07.10.2017 16:30 | Topoljak | 1 : 1 | RujiŔnik |
07.10
14:30
Kumane
Mirko TomiÄ
1
2
|
07.10.2017 14:30 | Kumane | 1 : 2 | Mirko TomiÄ |
07.10
15:30
Partizan
Zadrugar
4
1
|
07.10.2017 15:30 | Partizan | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
07.10
15:30
OFK Letnjikovac 1983
Napredak
2
1
|
07.10.2017 15:30 | OFK Letnjikovac 1983 | 2 : 1 | Napredak | |||||
07.10
15:30
Lipolist
POFK Letnjikovac
9
1
|
07.10.2017 15:30 | Lipolist | 9 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
07.10
15:30
Metaloplastika
CuljkoviÄ
1
4
|
07.10.2017 15:30 | Metaloplastika | 1 : 4 | CuljkoviÄ |
07.10
15:00
Radenka
Neresnica
|
07.10.2017 15:00 | Radenka | : | Neresnica | |||||
07.10
15:00
Pobeda
ZviždiÄ
|
07.10.2017 15:00 | Pobeda | : | ZviždiÄ |
07.10
Dragovo
Prosvetar
3
0
|
07.10.2017 | Dragovo | 3 : 0 | Prosvetar | |||||
07.10
GoŔa
Blagotin
1
9
|
07.10.2017 | GoŔa | 1 : 9 | Blagotin | |||||
07.10
Povratak otpisanih
Å umadija
4
1
|
07.10.2017 | Povratak otpisanih | 4 : 1 | Å umadija | |||||
07.10
Polet
LevaÄ 2
3
0
|
07.10.2017 | Polet | 3 : 0 | LevaÄ 2 |
07.10
15:30
Borac
Vrelo 1971
2
0
|
07.10.2017 15:30 | Borac | 2 : 0 | Vrelo 1971 | |||||
07.10
15:30
Pobeda 1953
BuduÄnost
6
0
|
07.10.2017 15:30 | Pobeda 1953 | 6 : 0 | BuduÄnost |
07.10
11:00
TreŔnjevica
KMF AranÄelovac
8
1
|
07.10.2017 11:00 | TreÅ”njevica | 8 : 1 | KMF AranÄelovac | |||||
07.10
15:30
Tulež
MisaÄa
2
2
|
07.10.2017 15:30 | Tulež | 2 : 2 | MisaÄa |
07.10
15:30
Å umadija
Mladost (CK)
0
5
|
07.10.2017 15:30 | Å umadija | 0 : 5 | Mladost (CK) |
07.10
15:00
PSS-192
Napredak
3
11
|
07.10.2017 15:00 | PSS-192 | 3 : 11 | Napredak |
07.10
15:00
Tekstilac
Zvijezda 09
0
0
|
07.10.2017 15:00 | Tekstilac | 0 : 0 | Zvijezda 09 | |||||
07.10
15:00
ŽeljezniÄar
Napredak
3
0
|
07.10.2017 15:00 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Napredak | |||||
07.10
15:00
Kozara
Podrinje
0
2
|
07.10.2017 15:00 | Kozara | 0 : 2 | Podrinje | |||||
07.10
15:00
Slavija
Sutjeska
3
1
|
07.10.2017 15:00 | Slavija | 3 : 1 | Sutjeska | |||||
07.10
15:00
Sloga
Drina
1
1
|
07.10.2017 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Drina | |||||
07.10
15:00
Rudar Prijedor
Sloboda
4
1
|
07.10.2017 15:00 | Rudar Prijedor | 4 : 1 | Sloboda |
07.10
15:00
Bratstvo
Karioke
2
0
|
07.10.2017 15:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Karioke | |||||
07.10
15:30
GorŔtak
BuduÄnost 2
0
3
|
07.10.2017 15:30 | GorÅ”tak | 0 : 3 | BuduÄnost 2 |
07.10
15:00
TSC
Dinamo
0
0
|
07.10.2017 15:00 | TSC | 0 : 0 | Dinamo | |||||
07.10
15:00
SinÄeliÄ
Sloboda
1
1
|
07.10.2017 15:00 | SinÄeliÄ | 1 : 1 | Sloboda | |||||
07.10
15:00
Novi Pazar
InÄija
4
3
|
07.10.2017 15:00 | Novi Pazar | 4 : 3 | InÄija | |||||
07.10
15:00
RadniÄki 1923
Teleoptik
1
0
|
07.10.2017 15:00 | RadniÄki 1923 | 1 : 0 | Teleoptik |
07.10
15:30
Napredak
Crvena zvezda
0
2
|
07.10.2017 15:30 | Napredak | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.10
14:30
Sloga RadniÄki
Vojvodina
0
4
|
07.10.2017 14:30 | Sloga RadniÄki | 0 : 4 | Vojvodina |
07.10
13:00
Voždovac
Rad
1
0
|
07.10.2017 13:00 | Voždovac | 1 : 0 | Rad | |||||
07.10
11:00
Moravac Orion
Crvena zvezda
1
2
|
07.10.2017 11:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
07.10
11:00
Napredak
ÄukariÄki
2
0
|
07.10.2017 11:00 | Napredak | 2 : 0 | ÄukariÄki |
07.10
15:00
011
GrafiÄar
0
3
|
07.10.2017 15:00 | 011 | 0 : 3 | GrafiÄar | |||||
07.10
10:30
Brodarac 2
RadniÄki (O)
1
1
|
07.10.2017 10:30 | Brodarac 2 | 1 : 1 | RadniÄki (O) | |||||
07.10
11:30
RadniÄki (NB)
BASK
1
4
|
07.10.2017 11:30 | RadniÄki (NB) | 1 : 4 | BASK | |||||
07.10
10:00
Zemun
Studentski Grad
5
1
|
07.10.2017 10:00 | Zemun | 5 : 1 | Studentski Grad | |||||
07.10
13:00
SindjelÄ
Siti Sport Klub
3
1
|
07.10.2017 13:00 | SindjelÄ | 3 : 1 | Siti Sport Klub |
07.10
14:30
Mladi radnik 1940
Mladi borac
5
0
|
07.10.2017 14:30 | Mladi radnik 1940 | 5 : 0 | Mladi borac |
07.10
11:30
BSK 1925
Balkan
7
0
|
07.10.2017 11:30 | BSK 1925 | 7 : 0 | Balkan | |||||
07.10
12:00
PoŔtar 1930
Žarkovo
1
1
|
07.10.2017 12:00 | PoŔtar 1930 | 1 : 1 | Žarkovo | |||||
07.10
12:15
VinÄa
Trudbenik
5
2
|
07.10.2017 12:15 | VinÄa | 5 : 2 | Trudbenik |
07.10
15:30
Å umadinac
Posavina
9
0
|
07.10.2017 15:30 | Å umadinac | 9 : 0 | Posavina | |||||
07.10
16:00
Minel
Avala
3
3
|
07.10.2017 16:00 | Minel | 3 : 3 | Avala | |||||
07.10
10:00
Beograd 1929
Palilulac
4
3
|
07.10.2017 10:00 | Beograd 1929 | 4 : 3 | Palilulac | |||||
07.10
15:00
GSP Polet
BuduÄnost
13
0
|
07.10.2017 15:00 | GSP Polet | 13 : 0 | BuduÄnost |
07.10
10:00
Petar PuaÄa
Proleter
1
1
|
07.10.2017 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 1 | Proleter |
07.10
16:00
Dolina
Borac (Sa)
10
1
|
07.10.2017 16:00 | Dolina | 10 : 1 | Borac (Sa) | |||||
07.10
13:00
Omladinac 1927
Borac (St)
4
3
|
07.10.2017 13:00 | Omladinac 1927 | 4 : 3 | Borac (St) | |||||
07.10
16:00
Glogonj
Spartak
3
2
|
07.10.2017 16:00 | Glogonj | 3 : 2 | Spartak |
07.10
16:00
Dolovo
BSK
0
9
|
07.10.2017 16:00 | Dolovo | 0 : 9 | BSK | |||||
07.10
11:00
Mladost (O)
Partizan (G)
2
3
|
07.10.2017 11:00 | Mladost (O) | 2 : 3 | Partizan (G) | |||||
07.10
10:30
RadniÄki (K)
Strela
6
1
|
07.10.2017 10:30 | RadniÄki (K) | 6 : 1 | Strela |
07.10
10:00
Jedinstvo
Zabrežje
1
7
|
07.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 1 : 7 | Zabrežje |
07.10
15:30
Podunavac
Polet
0
3
|
07.10.2017 15:30 | Podunavac | 0 : 3 | Polet | |||||
07.10
15:30
BuduÄnost
SASK
5
2
|
07.10.2017 15:30 | BuduÄnost | 5 : 2 | SASK |
07.10
09:00
Rad MK
Brodarac MK
2
0
|
07.10.2017 09:00 | Rad MK | 2 : 0 | Brodarac MK | |||||
07.10
09:00
OFK Beograd MO
Internacional MK
0
2
|
07.10.2017 09:00 | OFK Beograd MO | 0 : 2 | Internacional MK | |||||
07.10
10:00
IMT MO
RadniÄki MK
0
5
|
07.10.2017 10:00 | IMT MO | 0 : 5 | RadniÄki MK |
07.10
13:00
Kiker
Crvena zvezda
0
1
|
07.10.2017 13:00 | Kiker | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
07.10
16:00
Voždovac
Zemun
3
0
|
07.10.2017 16:00 | Voždovac | 3 : 0 | Zemun |
07.10
09:00
BSK 1925
Studenski grad
1
0
|
07.10.2017 09:00 | BSK 1925 | 1 : 0 | Studenski grad |
07.10
10:00
DIF
Žarkovo
4
3
|
07.10.2017 10:00 | DIF | 4 : 3 | Žarkovo | |||||
07.10
11:00
OLE
Mladenovac
8
0
|
07.10.2017 11:00 | OLE | 8 : 0 | Mladenovac | |||||
07.10
16:00
GSP Polet
Balkan
0
0
|
07.10.2017 16:00 | GSP Polet | 0 : 0 | Balkan | |||||
07.10
08:30
BASK
PoŔtar 1930
1
3
|
07.10.2017 08:30 | BASK | 1 : 3 | PoŔtar 1930 |
07.10
15:30
Sloga
Å umadija
10
0
|
07.10.2017 15:30 | Sloga | 10 : 0 | Å umadija |
07.10
10:00
Zmaj 1953
BuduÄnost
7
0
|
07.10.2017 10:00 | Zmaj 1953 | 7 : 0 | BuduÄnost | |||||
07.10
09:00
Rakovica
Prva Iskra
4
1
|
07.10.2017 09:00 | Rakovica | 4 : 1 | Prva Iskra |
07.10
10:00
Vinogradar
Tavankut
4
0
|
07.10.2017 10:00 | Vinogradar | 4 : 0 | Tavankut |
07.10
14:30
Bane
Slavija
5
0
|
07.10.2017 14:30 | Bane | 5 : 0 | Slavija | |||||
07.10
14:30
Sloga
AS
0
1
|
07.10.2017 14:30 | Sloga | 0 : 1 | AS |
07.10
12:00
Vojvodina
Borac (NS)
1
0
|
07.10.2017 12:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Borac (NS) | |||||
07.10
12:00
InÄija
Indeks
1
4
|
07.10.2017 12:00 | InÄija | 1 : 4 | Indeks |
07.10
12:00
Hajduk junior
BaÄka 1901
3
2
|
07.10.2017 12:00 | Hajduk junior | 3 : 2 | BaÄka 1901 | |||||
07.10
12:00
TSC
BeÄej 1918
1
1
|
07.10.2017 12:00 | TSC | 1 : 1 | BeÄej 1918 | |||||
07.10
12:00
Spartak
RadniÄki (S)
7
0
|
07.10.2017 12:00 | Spartak | 7 : 0 | RadniÄki (S) |
07.10
15:00
Jugoslavija
Polet
4
0
|
07.10.2017 15:00 | Jugoslavija | 4 : 0 | Polet | |||||
07.10
16:00
Kolonija
Sloga (BNS)
2
0
|
07.10.2017 16:00 | Kolonija | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
07.10
13:00
Borac (Sa)
RadniÄki (B)
2
4
|
07.10.2017 13:00 | Borac (Sa) | 2 : 4 | RadniÄki (B) |
07.10
10:00
Banat
Crvena zvezda
10
0
|
07.10.2017 10:00 | Banat | 10 : 0 | Crvena zvezda |
07.10
13:00
Rvati
Zabrezje
1
4
|
07.10.2017 13:00 | Rvati | 1 : 4 | Zabrezje | |||||
07.10
10:00
Strelac
Jedinstvo
3
3
|
07.10.2017 10:00 | Strelac | 3 : 3 | Jedinstvo | |||||
07.10
11:00
Crvena Zastava
Polet
11
0
|
07.10.2017 11:00 | Crvena Zastava | 11 : 0 | Polet |
07.10
Podrinje
Cer
1
1
|
07.10.2017 | Podrinje | 1 : 1 | Cer | |||||
07.10
Borac
Mladost
3
4
|
07.10.2017 | Borac | 3 : 4 | Mladost | |||||
07.10
Loznica
RadniÄki Stobeks
3
3
|
07.10.2017 | Loznica | 3 : 3 | RadniÄki Stobeks | |||||
07.10
Jadar
Rudar
5
2
|
07.10.2017 | Jadar | 5 : 2 | Rudar |
07.10
12:00
BeÄkerek 023
OFK VrŔac
0
4
|
07.10.2017 12:00 | BeÄkerek 023 | 0 : 4 | OFK VrÅ”ac |
07.10
16:00
FruŔka Gora
Rudar
|
07.10.2017 16:00 | FruŔka Gora | : | Rudar | |||||
07.10
16:00
1. Maj
Partizan
|
07.10.2017 16:00 | 1. Maj | : | Partizan | |||||
07.10
16:00
Napredak
Borac
|
07.10.2017 16:00 | Napredak | : | Borac | |||||
07.10
16:00
Jedinstvo
RadniÄki
|
07.10.2017 16:00 | Jedinstvo | : | RadniÄki | |||||
07.10
16:00
Donji Petrovci
Hrtkovci
|
07.10.2017 16:00 | Donji Petrovci | : | Hrtkovci | |||||
07.10
16:00
Mladost
PSK Putinci
1
2
|
07.10.2017 16:00 | Mladost | 1 : 2 | PSK Putinci |
07.10
Senta
Tisa
9
0
|
07.10.2017 | Senta | 9 : 0 | Tisa | |||||
07.10
AFK
Potisje
3
0
|
07.10.2017 | AFK | 3 : 0 | Potisje |
07.10
10:00
ÄukariÄki MK
Studenski grad MK
6
0
|
07.10.2017 10:00 | ÄukariÄki MK | 6 : 0 | Studenski grad MK | |||||
07.10
10:00
Mladenovac MK
Voždovac MK
1
5
|
07.10.2017 10:00 | Mladenovac MK | 1 : 5 | Voždovac MK | |||||
07.10
16:45
Brodarac MK
BSK BorÄa MK
1
0
|
07.10.2017 16:45 | Brodarac MK | 1 : 0 | BSK BorÄa MK | |||||
07.10
12:30
Zemun MK
Lokomotiva MK
8
0
|
07.10.2017 12:30 | Zemun MK | 8 : 0 | Lokomotiva MK |
07.10
18:00
011 MK
Obrenovac 1905 MK
4
0
|
07.10.2017 18:00 | 011 MK | 4 : 0 | Obrenovac 1905 MK | |||||
07.10
13:00
Rad B MK
Lola MK
3
2
|
07.10.2017 13:00 | Rad B MK | 3 : 2 | Lola MK | |||||
07.10
09:15
DIF MK
Brodarac B MK
1
0
|
07.10.2017 09:15 | DIF MK | 1 : 0 | Brodarac B MK |
07.10
10:00
SremÄica MK
OLE MK
1
0
|
07.10.2017 10:00 | SremÄica MK | 1 : 0 | OLE MK |
07.10
13:00
011
Crvena zvezda
0
4
|
07.10.2017 13:00 | 011 | 0 : 4 | Crvena zvezda |
07.10
12:30
OLE
Lokomotiva
1
1
|
07.10.2017 12:30 | OLE | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
07.10
09:00
SinÄeliÄ
BSK
1
7
|
07.10.2017 09:00 | SinÄeliÄ | 1 : 7 | BSK | |||||
07.10
10:00
Lola
RadniÄki (O)
4
6
|
07.10.2017 10:00 | Lola | 4 : 6 | RadniÄki (O) | |||||
07.10
10:00
Internacional
RadniÄki (NB)
7
1
|
07.10.2017 10:00 | Internacional | 7 : 1 | RadniÄki (NB) | |||||
07.10
09:30
Studentski Grad
BASK
5
1
|
07.10.2017 09:30 | Studentski Grad | 5 : 1 | BASK |
07.10
15:30
Soko 2015
Napredak
0
0
|
07.10.2017 15:30 | Soko 2015 | 0 : 0 | Napredak | |||||
07.10
15:30
Osipaonica
Udarnik
9
1
|
07.10.2017 15:30 | Osipaonica | 9 : 1 | Udarnik | |||||
07.10
15:30
ObiliÄ
Jedinstvo
1
4
|
07.10.2017 15:30 | ObiliÄ | 1 : 4 | Jedinstvo |
07.10
13:00
Beograd 1929
Dunavac
1
9
|
07.10.2017 13:00 | Beograd 1929 | 1 : 9 | Dunavac | |||||
07.10
12:00
BoleÄ
Balkan
6
0
|
07.10.2017 12:00 | BoleÄ | 6 : 0 | Balkan |
07.10
10:00
Avala 1939
Rakovica
5
3
|
07.10.2017 10:00 | Avala 1939 | 5 : 3 | Rakovica | |||||
07.10
11:00
Napredak (M)
Prva Iskra
5
0
|
07.10.2017 11:00 | Napredak (M) | 5 : 0 | Prva Iskra |
07.10
Arsenal
Novi Pazar
6
1
|
07.10.2017 | Arsenal | 6 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.10
OFK National AG
Kiker
2
1
|
07.10.2017 | OFK National AG | 2 : 1 | Kiker | |||||
07.10
Apolon 4
RadniÄki 1923
0
1
|
07.10.2017 | Apolon 4 | 0 : 1 | RadniÄki 1923 | |||||
07.10
Kosmet
Pazar Juniors
2
3
|
07.10.2017 | Kosmet | 2 : 3 | Pazar Juniors | |||||
07.10
Bubamara
OFK AS 2003
2
4
|
07.10.2017 | Bubamara | 2 : 4 | OFK AS 2003 | |||||
07.10
Bane
Sport Klub 99
0
1
|
07.10.2017 | Bane | 0 : 1 | Sport Klub 99 | |||||
07.10
Å umadija 1903
Apolon
0
7
|
07.10.2017 | Å umadija 1903 | 0 : 7 | Apolon |
07.10
10:00
Vojvodina
Prof. Bolesnikov
6
0
|
07.10.2017 10:00 | Vojvodina | 6 : 0 | Prof. Bolesnikov | |||||
07.10
10:00
InÄija
Indeks
3
0
|
07.10.2017 10:00 | InÄija | 3 : 0 | Indeks |
07.10
10:00
Hajduk junior
Arena Su
0
0
|
07.10.2017 10:00 | Hajduk junior | 0 : 0 | Arena Su | |||||
07.10
10:00
TSC
BeÄej 1918
2
0
|
07.10.2017 10:00 | TSC | 2 : 0 | BeÄej 1918 | |||||
07.10
10:00
Spartak
RadniÄki (S)
2
2
|
07.10.2017 10:00 | Spartak | 2 : 2 | RadniÄki (S) |
07.10
10:00
Sloga
Jedinstvo (V)
12
0
|
07.10.2017 10:00 | Sloga | 12 : 0 | Jedinstvo (V) | |||||
07.10
10:00
Proleter
Banat (I)
4
2
|
07.10.2017 10:00 | Proleter | 4 : 2 | Banat (I) | |||||
07.10
13:00
Mladost
Potporanj
2
1
|
07.10.2017 13:00 | Mladost | 2 : 1 | Potporanj |
07.10
11:00
BSK
Omladinac (D)
3
3
|
07.10.2017 11:00 | BSK | 3 : 3 | Omladinac (D) | |||||
07.10
15:30
Proleter
Stari TamiÅ”
6
5
|
07.10.2017 15:30 | Proleter | 6 : 5 | Stari TamiÅ” |
07.10
14:00
Dolina
Unirea
19
0
|
07.10.2017 14:00 | Dolina | 19 : 0 | Unirea |
07.10
Sloga
SinÄeliÄ
9
1
|
07.10.2017 | Sloga | 9 : 1 | SinÄeliÄ | |||||
07.10
Vidojevica
PÄelinjo
0
15
|
07.10.2017 | Vidojevica | 0 : 15 | PÄelinjo | |||||
07.10
Antimon
Podrinje
1
3
|
07.10.2017 | Antimon | 1 : 3 | Podrinje | |||||
07.10
Loznica
Jedinstvo
2
2
|
07.10.2017 | Loznica | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
07.10
RadniÄki Stobeks
Cer
19
1
|
07.10.2017 | RadniÄki Stobeks | 19 : 1 | Cer | |||||
07.10
Jadar 07 2
Jadar 07 1
1
4
|
07.10.2017 | Jadar 07 2 | 1 : 4 | Jadar 07 1 |
07.10
12:00
Hajduk
Graficar
0
1
|
07.10.2017 12:00 | Hajduk | 0 : 1 | Graficar | |||||
07.10
09:00
Postar 1930
SinÄeliÄ
0
7
|
07.10.2017 09:00 | Postar 1930 | 0 : 7 | SinÄeliÄ | |||||
07.10
10:30
13. Maj
Novi Beograd
3
6
|
07.10.2017 10:30 | 13. Maj | 3 : 6 | Novi Beograd | |||||
07.10
16:00
Bežanija
Borac
2
1
|
07.10.2017 16:00 | Bežanija | 2 : 1 | Borac |
07.10
10:00
BeÄkerek 023
OFK VrŔac
1
2
|
07.10.2017 10:00 | BeÄkerek 023 | 1 : 2 | OFK VrÅ”ac |
07.10
Petar Dobrnjac
Pinkum
0
8
|
07.10.2017 | Petar Dobrnjac | 0 : 8 | Pinkum |
07.10
12:00
AranÄelovac
Derbi 2017
1
2
|
07.10.2017 12:00 | AranÄelovac | 1 : 2 | Derbi 2017 | |||||
07.10
11:00
Partizan 1945
KMF AranÄelovac
3
2
|
07.10.2017 11:00 | Partizan 1945 | 3 : 2 | KMF AranÄelovac | |||||
07.10
10:00
Banja 1957
VenÄani
3
1
|
07.10.2017 10:00 | Banja 1957 | 3 : 1 | VenÄani | |||||
07.10
11:00
Mladi Rudar
Proleter 1976
7
4
|
07.10.2017 11:00 | Mladi Rudar | 7 : 4 | Proleter 1976 |
07.10
15:00
Rad MK
011 MK
2
0
|
07.10.2017 15:00 | Rad MK | 2 : 0 | 011 MK | |||||
07.10
10:00
BSK BorÄa MK
Zemun MK
1
3
|
07.10.2017 10:00 | BSK BorÄa MK | 1 : 3 | Zemun MK | |||||
07.10
12:45
Brodarac MK
Voždovac MK
3
3
|
07.10.2017 12:45 | Brodarac MK | 3 : 3 | Voždovac MK | |||||
07.10
17:00
Crvena zvezda MK
ÄukariÄki MK
0
3
|
07.10.2017 17:00 | Crvena zvezda MK | 0 : 3 | ÄukariÄki MK |
07.10
19:45
Ada MK
Voždovac B
9
0
|
07.10.2017 19:45 | Ada MK | 9 : 0 | Voždovac B | |||||
07.10
14:45
Brodarac MK-B
Milutinac MK
2
2
|
07.10.2017 14:45 | Brodarac MK-B | 2 : 2 | Milutinac MK | |||||
07.10
18:00
Studentski Grad MK
OFK Beograd B MK
|
07.10.2017 18:00 | Studentski Grad MK | : | OFK Beograd B MK |
07.10
15:30
BSK 1926 MK
Trijumf MK
1
2
|
07.10.2017 15:30 | BSK 1926 MK | 1 : 2 | Trijumf MK | |||||
07.10
09:00
Žarkovo MK
Jedinstvo MK
4
1
|
07.10.2017 09:00 | Žarkovo MK | 4 : 1 | Jedinstvo MK | |||||
07.10
08:45
Lokomotiva MK
Rakovica MK
5
0
|
07.10.2017 08:45 | Lokomotiva MK | 5 : 0 | Rakovica MK |
07.10
Jagodina
Rosulja 2014
|
07.10.2017 | Jagodina | : | Rosulja 2014 | |||||
07.10
13:00
Napredak
Knjaževac 2015
3
0
|
07.10.2017 13:00 | Napredak | 3 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
07.10
Jedinstvo 2014
LevaÄ
4
0
|
07.10.2017 | Jedinstvo 2014 | 4 : 0 | LevaÄ |
07.10
Sloga RadniÄki
Kolubara
0
4
|
07.10.2017 | Sloga RadniÄki | 0 : 4 | Kolubara | |||||
07.10
ObiliÄ
Zemun
|
07.10.2017 | ObiliÄ | : | Zemun | |||||
07.10
Crvena zvezda
LeŔtane
|
07.10.2017 | Crvena zvezda | : | LeŔtane |
07.10
17:00
Zemun
Kolubara
4
3
|
07.10.2017 17:00 | Zemun | 4 : 3 | Kolubara | |||||
07.10
14:00
BSK BorÄa
OFK Beograd
3
3
|
07.10.2017 14:00 | BSK BorÄa | 3 : 3 | OFK Beograd | |||||
07.10
12:00
BSK 1925
RadniÄki (O)
1
1
|
07.10.2017 12:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | RadniÄki (O) |
07.10
11:30
Arena SU
Spartak '05
0
5
|
07.10.2017 11:30 | Arena SU | 0 : 5 | Spartak '05 |
07.10
11:00
Olimpik
Srem
5
0
|
07.10.2017 11:00 | Olimpik | 5 : 0 | Srem | |||||
07.10
16:00
Fer Plej 06
Sindjelic 2012
6
2
|
07.10.2017 16:00 | Fer Plej 06 | 6 : 2 | Sindjelic 2012 | |||||
07.10
14:00
Bežanija
Crveni orao
0
3
|
07.10.2017 14:00 | Bežanija | 0 : 3 | Crveni orao | |||||
07.10
11:00
BuduÄnost
Dominus
0
6
|
07.10.2017 11:00 | BuduÄnost | 0 : 6 | Dominus | |||||
07.10
11:00
IMT
Jedinstvo
4
2
|
07.10.2017 11:00 | IMT | 4 : 2 | Jedinstvo |
07.10
10:00
Crvenka
Palilulac
3
1
|
07.10.2017 10:00 | Crvenka | 3 : 1 | Palilulac | |||||
07.10
09:00
Atakante
Zvezdara
3
1
|
07.10.2017 09:00 | Atakante | 3 : 1 | Zvezdara | |||||
07.10
10:00
Banja
Beograd 1929
0
4
|
07.10.2017 10:00 | Banja | 0 : 4 | Beograd 1929 |
07.10
10:00
Heroj Polet
Nord Star
1
7
|
07.10.2017 10:00 | Heroj Polet | 1 : 7 | Nord Star | |||||
07.10
10:00
Borac
Napredak
6
0
|
07.10.2017 10:00 | Borac | 6 : 0 | Napredak | |||||
07.10
11:00
Žarkovo
Lokomotiva
1
0
|
07.10.2017 11:00 | Žarkovo | 1 : 0 | Lokomotiva |
07.10
09:30
VinÄa
LeŔtane
0
3
|
07.10.2017 09:30 | VinÄa | 0 : 3 | LeÅ”tane | |||||
07.10
11:00
VrÄin
Lokomotiva
5
2
|
07.10.2017 11:00 | VrÄin | 5 : 2 | Lokomotiva | |||||
07.10
10:00
Dunavac
Zemun
0
9
|
07.10.2017 10:00 | Dunavac | 0 : 9 | Zemun |
07.10
09:00
Forza
Zemun
2
3
|
07.10.2017 09:00 | Forza | 2 : 3 | Zemun |
07.10
Sport Klub 99
KolaŔin
8
1
|
07.10.2017 | Sport Klub 99 | 8 : 1 | KolaŔin | |||||
07.10
OFK Ras
Pazar Juniors
0
6
|
07.10.2017 | OFK Ras | 0 : 6 | Pazar Juniors | |||||
07.10
OFK National AG
OFK Vlada DimitrijeviÄ
2
1
|
07.10.2017 | OFK National AG | 2 : 1 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | |||||
07.10
Kosmet
TrepÄa
5
0
|
07.10.2017 | Kosmet | 5 : 0 | TrepÄa |
07.10
10:00
Urovci
Obrenovac 1905
3
3
|
07.10.2017 10:00 | Urovci | 3 : 3 | Obrenovac 1905 |
07.10
10:00
Zvezda
Omladinac
1
5
|
07.10.2017 10:00 | Zvezda | 1 : 5 | Omladinac | |||||
07.10
10:00
Posavina
Skela
1
5
|
07.10.2017 10:00 | Posavina | 1 : 5 | Skela | |||||
07.10
10:00
Krtinska
Buducnost
0
2
|
07.10.2017 10:00 | Krtinska | 0 : 2 | Buducnost |
07.10
10:00
Duboko
Obrenovac 1905
0
3
|
07.10.2017 10:00 | Duboko | 0 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
07.10
12:00
Posavina
Krtinska
5
0
|
07.10.2017 12:00 | Posavina | 5 : 0 | Krtinska | |||||
07.10
11:00
Buducnost
Skela
3
5
|
07.10.2017 11:00 | Buducnost | 3 : 5 | Skela |
07.10
10:00
OFK OseÄina
BuduÄnost KruÅ”ik
2
3
|
07.10.2017 10:00 | OFK OseÄina | 2 : 3 | BuduÄnost KruÅ”ik | |||||
07.10
10:00
Jedinstvo
ŽelezniÄar
8
0
|
07.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 8 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
07.10
10:00
Ribnica
OFK Senjak
0
5
|
07.10.2017 10:00 | Ribnica | 0 : 5 | OFK Senjak |
07.10
Loznica 2
Jadar 07
4
4
|
07.10.2017 | Loznica 2 | 4 : 4 | Jadar 07 | |||||
07.10
Jedinstvo
GuÄevo
12
2
|
07.10.2017 | Jedinstvo | 12 : 2 | GuÄevo | |||||
07.10
RadniÄki Stobeks
Sloga
2
1
|
07.10.2017 | RadniÄki Stobeks | 2 : 1 | Sloga | |||||
07.10
PÄelinjo
Loznica 1
1
3
|
07.10.2017 | PÄelinjo | 1 : 3 | Loznica 1 |
07.10
19:00
Jedinstvo
RadniÄki
82
70
|
07.10.2017 19:00 | Jedinstvo | 82 : 70 | RadniÄki | |||||
07.10
19:00
Hajduk
Mladost Veternik
90
87
|
07.10.2017 19:00 | Hajduk | 90 : 87 | Mladost Veternik | |||||
07.10
20:00
Dunav 2014
Nova Pazova
60
72
|
07.10.2017 20:00 | Dunav 2014 | 60 : 72 | Nova Pazova | |||||
07.10
19:30
Topola
Srem
70
78
|
07.10.2017 19:30 | Topola | 70 : 78 | Srem |
07.10
20:00
Napredak Junior
Zlatar
79
73
|
07.10.2017 20:00 | Napredak Junior | 79 : 73 | Zlatar | |||||
07.10
13:00
Polet
Jagodina
75
83
|
07.10.2017 13:00 | Polet | 75 : 83 | Jagodina |
07.10
16:30
Junior
Bor RTB
99
63
|
07.10.2017 16:30 | Junior | 99 : 63 | Bor RTB | |||||
07.10
16:30
Radan
Dimitrovgrad
79
69
|
07.10.2017 16:30 | Radan | 79 : 69 | Dimitrovgrad | |||||
07.10
16:00
Jugbasket
Rtanj
57
69
|
07.10.2017 16:00 | Jugbasket | 57 : 69 | Rtanj |
07.10
18:30
Petrovgrad
Kadet
87
81
|
07.10.2017 18:30 | Petrovgrad | 87 : 81 | Kadet | |||||
07.10
17:00
BagljaÅ”
Crvenka
82
75
|
07.10.2017 17:00 | BagljaÅ” | 82 : 75 | Crvenka |
07.10
20:00
Pink
RU KoÅ”
73
77
|
07.10.2017 20:00 | Pink | 73 : 77 | RU KoÅ” | |||||
07.10
19:00
Lokomotiva 2016
Stara Pazova
73
89
|
07.10.2017 19:00 | Lokomotiva 2016 | 73 : 89 | Stara Pazova |
07.10
17:20
Sava
Vizura
79
88
|
07.10.2017 17:20 | Sava | 79 : 88 | Vizura |
07.10
17:00
Mega Bemax
Mornar
91
70
|
07.10.2017 17:00 | Mega Bemax | 91 : 70 | Mornar | |||||
07.10
19:00
Partizan NIS
FMP
87
84
|
07.10.2017 19:00 | Partizan NIS | 87 : 84 | FMP |
07.10
20:30
Konstantin
Sloboda
70
94
|
07.10.2017 20:30 | Konstantin | 70 : 94 | Sloboda | |||||
07.10
19:30
Zdravlje Leskovac
Klik
80
75
|
07.10.2017 19:30 | Zdravlje Leskovac | 80 : 75 | Klik | |||||
07.10
18:00
Žarkovo
Plana
77
67
|
07.10.2017 18:00 | Žarkovo | 77 : 67 | Plana | |||||
07.10
19:00
Akademik
Smederevo 1953
97
88
|
07.10.2017 19:00 | Akademik | 97 : 88 | Smederevo 1953 | |||||
07.10
19:00
Mladost (SP)
Napredak Bosphorus
90
75
|
07.10.2017 19:00 | Mladost (SP) | 90 : 75 | Napredak Bosphorus | |||||
07.10
19:30
Pirot
Proleter Naftagas
79
80
|
07.10.2017 19:30 | Pirot | 79 : 80 | Proleter Naftagas |
07.10
17:00
MileŔevka
ÄA basket
65
43
|
07.10.2017 17:00 | MileÅ”evka | 65 : 43 | ÄA basket |
07.10
16:00
Srbobran
Girl Basket
64
59
|
07.10.2017 16:00 | Srbobran | 64 : 59 | Girl Basket |
07.10
16:00
Ruma 92
Novosadska ŽKA
39
116
|
07.10.2017 16:00 | Ruma 92 | 39 : 116 | Novosadska ŽKA | |||||
07.10
18:00
RadniÄki (NB)
Delfin
82
37
|
07.10.2017 18:00 | RadniÄki (NB) | 82 : 37 | Delfin |
07.10
18:30
Student
VrŔac
141
20
|
07.10.2017 18:30 | Student | 141 : 20 | VrŔac | |||||
07.10
18:00
Vrbas Medela
Partizan 1953
44
69
|
07.10.2017 18:00 | Vrbas Medela | 44 : 69 | Partizan 1953 | |||||
07.10
18:00
Bor
Crvena zvezda
56
82
|
07.10.2017 18:00 | Bor | 56 : 82 | Crvena zvezda |
07.10
12:15
AS Batajnica
Sterija
3
0
|
07.10.2017 12:15 | AS Batajnica | 3 : 0 | Sterija | |||||
07.10
10:30
Crvena zvezda
Lazarevac
1
3
|
07.10.2017 10:30 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
07.10
12:15
Avala
TENT
1
3
|
07.10.2017 12:15 | Avala | 1 : 3 | TENT | |||||
07.10
14:00
Blok Aut
Beograd
1
3
|
07.10.2017 14:00 | Blok Aut | 1 : 3 | Beograd | |||||
07.10
14:00
Partizan
Imlek
3
1
|
07.10.2017 14:00 | Partizan | 3 : 1 | Imlek | |||||
07.10
10:30
AS
Vizurine Ajkulice
0
3
|
07.10.2017 10:30 | AS | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
07.10
09:30
Roda
Lucky Star
3
1
|
07.10.2017 09:30 | Roda | 3 : 1 | Lucky Star |
07.10
18:00
Crvenka
Jedinstvo
22
17
|
07.10.2017 18:00 | Crvenka | 22 : 17 | Jedinstvo | |||||
07.10
18:00
Kikinda Grindex
Morava
34
30
|
07.10.2017 18:00 | Kikinda Grindex | 34 : 30 | Morava | |||||
07.10
19:00
InÄija
Vrbas Petrol
24
27
|
07.10.2017 19:00 | InÄija | 24 : 27 | Vrbas Petrol | |||||
07.10
18:30
SinÄeliÄ
Proleter
19
26
|
07.10.2017 18:30 | SinÄeliÄ | 19 : 26 | Proleter |
07.10
19:00
Planinka Prolom voda
RadniÄki 1964
25
25
|
07.10.2017 19:00 | Planinka Prolom voda | 25 : 25 | RadniÄki 1964 | |||||
07.10
17:30
DuboÄica 54
Bela Palanka
24
26
|
07.10.2017 17:30 | DuboÄica 54 | 24 : 26 | Bela Palanka | |||||
07.10
19:00
Vranje 1957
Priboj
38
30
|
07.10.2017 19:00 | Vranje 1957 | 38 : 30 | Priboj | |||||
07.10
19:00
Lokomotiva
Hajduk Veljko
25
27
|
07.10.2017 19:00 | Lokomotiva | 25 : 27 | Hajduk Veljko | |||||
07.10
18:00
TopliÄanin
Novi Pazar
24
24
|
07.10.2017 18:00 | TopliÄanin | 24 : 24 | Novi Pazar |
07.10
19:00
Jabuka
Hercegovina
27
20
|
07.10.2017 19:00 | Jabuka | 27 : 20 | Hercegovina | |||||
07.10
18:00
Apatin
Mladost (V)
41
21
|
07.10.2017 18:00 | Apatin | 41 : 21 | Mladost (V) | |||||
07.10
16:00
Sivac 69
Dolovo
24
24
|
07.10.2017 16:00 | Sivac 69 | 24 : 24 | Dolovo |
07.10
19:00
Pobednik
Prva Petoletka
34
28
|
07.10.2017 19:00 | Pobednik | 34 : 28 | Prva Petoletka | |||||
07.10
18:00
Mladost
Metalac
23
25
|
07.10.2017 18:00 | Mladost | 23 : 25 | Metalac | |||||
07.10
20:00
Omladinac
Napredak
24
31
|
07.10.2017 20:00 | Omladinac | 24 : 31 | Napredak | |||||
07.10
19:00
GoÄ Merkur
Župa 54
38
23
|
07.10.2017 19:00 | GoÄ Merkur | 38 : 23 | Župa 54 |
07.10
18:30
RadniÄki
Smederevo
29
29
|
07.10.2017 18:30 | RadniÄki | 29 : 29 | Smederevo |
07.10
19:00
RadniÄki
Pirot
36
27
|
07.10.2017 19:00 | RadniÄki | 36 : 27 | Pirot | |||||
07.10
19:00
Aleksinac
Vlasotince
26
30
|
07.10.2017 19:00 | Aleksinac | 26 : 30 | Vlasotince |
07.10
19:00
PIK Prigrevica
Nova Pazova 1957
20
20
|
07.10.2017 19:00 | PIK Prigrevica | 20 : 20 | Nova Pazova 1957 |
07.10
14:00
Beli andjeo
Sloga 2 Zmart Force
27
19
|
07.10.2017 14:00 | Beli andjeo | 27 : 19 | Sloga 2 Zmart Force |
07.10
17:00
GuÄevo
DorÄol
15
30
|
07.10.2017 17:00 | GuÄevo | 15 : 30 | DorÄol | |||||
07.10
20:30
BariÄ
Ub
24
24
|
07.10.2017 20:30 | BariÄ | 24 : 24 | Ub | |||||
07.10
Lazarevac
Prva Iskra BariÄ
32
32
|
07.10.2017 | Lazarevac | 32 : 32 | Prva Iskra BariÄ | |||||
07.10
17:00
Loznica 2
Rakovica
20
34
|
07.10.2017 17:00 | Loznica 2 | 20 : 34 | Rakovica |
07.10
19:00
Naftagas
Senta
34
20
|
07.10.2017 19:00 | Naftagas | 34 : 20 | Senta |
07.10
19:00
Glogonj
Crepaja
26
24
|
07.10.2017 19:00 | Glogonj | 26 : 24 | Crepaja |
07.10
19:30
Vojka
InÄija 2
25
16
|
07.10.2017 19:30 | Vojka | 25 : 16 | InÄija 2 |
07.10
20:30
ObiliÄ
Sloga (P)
25
21
|
07.10.2017 20:30 | ObiliÄ | 25 : 21 | Sloga (P) | |||||
07.10
19:00
JugoviÄ
Požarevac
30
22
|
07.10.2017 19:00 | JugoviÄ | 30 : 22 | Požarevac | |||||
07.10
18:30
Metaloplastika
ŽelezniÄar 1949
25
31
|
07.10.2017 18:30 | Metaloplastika | 25 : 31 | ŽelezniÄar 1949 | |||||
07.10
18:30
Partizan
Crvena zvezda
22
23
|
07.10.2017 18:30 | Partizan | 22 : 23 | Crvena zvezda | |||||
07.10
19:00
Rudar
Mokra Gora
25
19
|
07.10.2017 19:00 | Rudar | 25 : 19 | Mokra Gora |
07.10
18:00
Sloven
Spartak
32
25
|
07.10.2017 18:00 | Sloven | 32 : 25 | Spartak | |||||
07.10
20:00
Laki
Želja
31
25
|
07.10.2017 20:00 | Laki | 31 : 25 | Želja |
07.10
20:00
KoŔutnjak
RadniÄki 1964
17
31
|
07.10.2017 20:00 | KoÅ”utnjak | 17 : 31 | RadniÄki 1964 |
07.10
12:30
Naisa 2
Jagodina 2
30
26
|
07.10.2017 12:30 | Naisa 2 | 30 : 26 | Jagodina 2 | |||||
07.10
15:00
TopliÄanin
Vranje
42
18
|
07.10.2017 15:00 | TopliÄanin | 42 : 18 | Vranje | |||||
07.10
19:00
Radan
Rtanj
26
20
|
07.10.2017 19:00 | Radan | 26 : 20 | Rtanj | |||||
07.10
13:00
DuboÄica
Vlasotince
25
24
|
07.10.2017 13:00 | DuboÄica | 25 : 24 | Vlasotince |
07.10
16:30
RadniÄki (O)
Loznica Grad
26
32
|
07.10.2017 16:30 | RadniÄki (O) | 26 : 32 | Loznica Grad |
07.10
16:30
Naftagas (Ž)
Jabuka (Ž)
21
17
|
07.10.2017 16:30 | Naftagas (Ž) | 21 : 17 | Jabuka (Ž) | |||||
07.10
13:00
Lehel
Dolovo (Ž)
20
28
|
07.10.2017 13:00 | Lehel | 20 : 28 | Dolovo (Ž) |
07.10
11:00
Srem
Rusin
31
15
|
07.10.2017 11:00 | Srem | 31 : 15 | Rusin | |||||
07.10
16:00
MiletiÄ
JugoviÄ (Ž)
15
40
|
07.10.2017 16:00 | MiletiÄ | 15 : 40 | JugoviÄ (Ž) |
07.10
20:00
Mladost (NP)
Voždovac 1955
32
19
|
07.10.2017 20:00 | Mladost (NP) | 32 : 19 | Voždovac 1955 | |||||
07.10
21:00
Kikinda
Sloga (PM)
37
24
|
07.10.2017 21:00 | Kikinda | 37 : 24 | Sloga (PM) |
07.10
20:00
Vrbas
Pirot
34
17
|
07.10.2017 20:00 | Vrbas | 34 : 17 | Pirot | |||||
07.10
19:00
ZajeÄar 1949
Halas Jožef
35
33
|
07.10.2017 19:00 | ZajeÄar 1949 | 35 : 33 | Halas Jožef |
07.10
19:00
Jug CO
Jadran Carine
9
3
|
07.10.2017 19:00 | Jug CO | 9 : 3 | Jadran Carine | |||||
07.10
19:00
Primorac
Partizan RF
7
10
|
07.10.2017 19:00 | Primorac | 7 : 10 | Partizan RF | |||||
07.10
18:00
HAVK Mladost
Budva
13
7
|
07.10.2017 18:00 | HAVK Mladost | 13 : 7 | Budva | |||||
07.10
19:00
Primorje EB
OVK POÅ K
7
9
|
07.10.2017 19:00 | Primorje EB | 7 : 9 | OVK POÅ K |
07.10
18:00
Valjevo
VA Cattaro
14
12
|
07.10.2017 18:00 | Valjevo | 14 : 12 | VA Cattaro | |||||
07.10
19:00
Vojvodina
Nais
13
8
|
07.10.2017 19:00 | Vojvodina | 13 : 8 | Nais | |||||
07.10
19:45
MedveÅ”Äak
BVK Crvena zvezda
2
6
|
07.10.2017 19:45 | MedveÅ”Äak | 2 : 6 | BVK Crvena zvezda | |||||
07.10
20:00
Å abac
Solaris
7
2
|
07.10.2017 20:00 | Å abac | 7 : 2 | Solaris |
07.10
20:30
FON
Pirot
5
2
|
07.10.2017 20:30 | FON | 5 : 2 | Pirot |
07.10
19:00
Forum
Vranje
3
3
|
07.10.2017 19:00 | Forum | 3 : 3 | Vranje | |||||
07.10
21:00
Vinter sport
Srpska
9
1
|
07.10.2017 21:00 | Vinter sport | 9 : 1 | Srpska | |||||
07.10
20:15
Sopot
SAS
6
8
|
07.10.2017 20:15 | Sopot | 6 : 8 | SAS |
07.10
20:00
MiÄko trend
Hajduk
7
5
|
07.10.2017 20:00 | MiÄko trend | 7 : 5 | Hajduk | |||||
07.10
20:00
BeÄej 2003
Tisa
10
3
|
07.10.2017 20:00 | BeÄej 2003 | 10 : 3 | Tisa |
07.10
15:00
RadniÄki 2010
Miners
3
5
|
07.10.2017 15:00 | RadniÄki 2010 | 3 : 5 | Miners | |||||
07.10
19:00
Ekonomist
NiÅ” 92
3
3
|
07.10.2017 19:00 | Ekonomist | 3 : 3 | NiÅ” 92 |
07.10
20:00
Prokuplje
Gurgusovac
5
0
|
07.10.2017 20:00 | Prokuplje | 5 : 0 | Gurgusovac |