06.05
16:30
Radnički (SM)
Omladinac
2
1
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
06.05
16:30
TSC
Železničar
0
0
|
06.05.2017 16:30 | TSC | 0 : 0 | Železničar | |||||
06.05
16:30
Radnički (Zr)
Bačka 1901
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (Zr) | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
06.05
16:30
Crvena zvezda (NS)
Radnički (Š)
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Crvena zvezda (NS) | 1 : 1 | Radnički (Š) | |||||
06.05
16:30
Radnički (NP)
Sloga
2
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (NP) | 2 : 0 | Sloga |
06.05
16:30
Jošanica
Smederevo 1924
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Jošanica | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
06.05
16:30
Šumadija 1903
Karađorđe (T)
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Šumadija 1903 | 1 : 1 | Karađorđe (T) | |||||
06.05
16:30
Sloga (P)
Jedinstvo Putevi
5
3
|
06.05.2017 16:30 | Sloga (P) | 5 : 3 | Jedinstvo Putevi | |||||
06.05
16:30
FAP
Loznica
3
3
|
06.05.2017 16:30 | FAP | 3 : 3 | Loznica | |||||
06.05
16:30
Šapine
Polet (LJ)
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Šapine | 1 : 2 | Polet (LJ) | |||||
06.05
16:30
Radnički 1923
Mihajlovac 1934
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički 1923 | 4 : 0 | Mihajlovac 1934 |
06.05
16:30
OFK Sinđelić
Moravac Orion
0
0
|
06.05.2017 16:30 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Moravac Orion | |||||
06.05
16:30
Trstenik PPT
Dunav
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Dunav | |||||
06.05
16:30
Timok
Temnić 1924
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Timok | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
06.05
16:30
Sloga (D)
Jedinstvo (P)
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Jedinstvo (P) |
06.05
16:30
Radnički (O)
BSK Batajnica
0
2
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (O) | 0 : 2 | BSK Batajnica | |||||
06.05
10:00
Rakovica
BASK
1
2
|
06.05.2017 10:00 | Rakovica | 1 : 2 | BASK | |||||
06.05
16:30
Brodarac 1947
GSP Polet
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Brodarac 1947 | 1 : 0 | GSP Polet |
06.05
16:30
Potisje
Polet (K)
0
0
|
06.05.2017 16:30 | Potisje | 0 : 0 | Polet (K) | |||||
06.05
16:30
Radnički (S)
Mladost APA
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (S) | 3 : 0 | Mladost APA | |||||
06.05
16:30
OFK Vrbas
Bečej 1918
0
3
|
06.05.2017 16:30 | OFK Vrbas | 0 : 3 | Bečej 1918 |
06.05
16:30
Vršac united
Budućnost (SC)
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Vršac united | 3 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
06.05
16:30
Radnički (S)
Slavia
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički (S) | 3 : 0 | Slavia | |||||
06.05
16:30
Sloboda
ŽAK
2
2
|
06.05.2017 16:30 | Sloboda | 2 : 2 | ŽAK | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Kozara
0
2
|
06.05.2017 16:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 2 | Kozara | |||||
06.05
16:30
Sloga
Proleter (BK)
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Proleter (BK) |
06.05
16:30
Slavija
Hajduk (B)
1
3
|
06.05.2017 16:30 | Slavija | 1 : 3 | Hajduk (B) | |||||
06.05
16:30
Mladost (BJ)
Kupinovo
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Mladost (BJ) | 4 : 0 | Kupinovo |
06.05
16:30
Sloga
Arsenal
2
0
|
06.05.2017 16:30 | Sloga | 2 : 0 | Arsenal |
06.05
16:30
VGSK
Morava
1
2
|
06.05.2017 16:30 | VGSK | 1 : 2 | Morava | |||||
06.05
16:30
Šumadija (A)
Borac (Ž)
7
0
|
06.05.2017 16:30 | Šumadija (A) | 7 : 0 | Borac (Ž) | |||||
06.05
16:30
Radnički 1926
Borac 1932
6
0
|
06.05.2017 16:30 | Radnički 1926 | 6 : 0 | Borac 1932 |
06.05
16:30
Zadrugar
OFK Osečina
2
0
|
06.05.2017 16:30 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Osečina |
06.05
16:30
OFK Bor
Bukovik
1
3
|
06.05.2017 16:30 | OFK Bor | 1 : 3 | Bukovik | |||||
06.05
16:30
Brodoremont
Majdanpek
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Brodoremont | 4 : 0 | Majdanpek | |||||
06.05
16:30
Svrljig
Šarbanovac
1
3
|
06.05.2017 16:30 | Svrljig | 1 : 3 | Šarbanovac |
06.05
14:00
Kopaonik
Morava 1918
4
0
|
06.05.2017 14:00 | Kopaonik | 4 : 0 | Morava 1918 | |||||
06.05
16:30
OFK Topličanin
OFK Lugomir
4
0
|
06.05.2017 16:30 | OFK Topličanin | 4 : 0 | OFK Lugomir |
06.05
16:30
Nebeski andjeli
Morava (VH)
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Nebeski andjeli | 1 : 0 | Morava (VH) | |||||
06.05
16:30
Budućnost (O)
Jedinstvo (P)
1
3
|
06.05.2017 16:30 | Budućnost (O) | 1 : 3 | Jedinstvo (P) | |||||
06.05
16:30
GFK Dubočica
Ropotovo
2
2
|
06.05.2017 16:30 | GFK Dubočica | 2 : 2 | Ropotovo | |||||
06.05
16:30
Pusta reka
Budućnost (P)
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Pusta reka | 1 : 2 | Budućnost (P) | |||||
06.05
16:30
Balkanski
OFK Brzi Brod
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Balkanski | 1 : 1 | OFK Brzi Brod |
06.05
16:30
Milutinac
Zvezdara
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Milutinac | 1 : 1 | Zvezdara | |||||
06.05
16:30
Balkan Mirijevo
PKB Padinska Skela
3
2
|
06.05.2017 16:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 2 | PKB Padinska Skela | |||||
06.05
16:30
Lokomotiva
Hajduk
6
0
|
06.05.2017 16:30 | Lokomotiva | 6 : 0 | Hajduk | |||||
06.05
16:30
Avala
Budućnost
3
2
|
06.05.2017 16:30 | Avala | 3 : 2 | Budućnost |
06.05
17:00
Obilić
Senta
1
3
|
06.05.2017 17:00 | Obilić | 1 : 3 | Senta | |||||
06.05
17:00
Panonija IM Topola
Njegoš
1
3
|
06.05.2017 17:00 | Panonija IM Topola | 1 : 3 | Njegoš |
06.05
17:00
BAK
Vulturul
2
0
|
06.05.2017 17:00 | BAK | 2 : 0 | Vulturul | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo Stević
Strela
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Jedinstvo Stević | 3 : 0 | Strela |
06.05
16:30
OFK Kikinda
Jedinstvo
2
2
|
06.05.2017 16:30 | OFK Kikinda | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.05
16:30
Proleter 2006
Krajina
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Proleter 2006 | 0 : 1 | Krajina | |||||
06.05
16:30
Mladost (L)
Begej
0
2
|
06.05.2017 16:30 | Mladost (L) | 0 : 2 | Begej |
06.05
16:30
Sloven
Podrinje
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Sloven | 1 : 2 | Podrinje | |||||
06.05
16:30
Partizan
FK Graničar 1924
2
0
|
06.05.2017 16:30 | Partizan | 2 : 0 | FK Graničar 1924 | |||||
06.05
16:30
1. Maj Ruma
Hajduk
1
0
|
06.05.2017 16:30 | 1. Maj Ruma | 1 : 0 | Hajduk |
06.05
17:00
Omladinac
Vinogradar
5
1
|
06.05.2017 17:00 | Omladinac | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
06.05
17:00
Šajkaš 1908
Titel
5
1
|
06.05.2017 17:00 | Šajkaš 1908 | 5 : 1 | Titel | |||||
06.05
17:00
Jugović
Bačka
5
0
|
06.05.2017 17:00 | Jugović | 5 : 0 | Bačka | |||||
06.05
17:00
OFK Futog
Jedinstvo
1
4
|
06.05.2017 17:00 | OFK Futog | 1 : 4 | Jedinstvo |
06.05
17:00
Omladinac
Radnik
3
1
|
06.05.2017 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Radnik | |||||
06.05
17:00
Magnohrom
Proleter
3
2
|
06.05.2017 17:00 | Magnohrom | 3 : 2 | Proleter |
06.05
16:30
Vinogradi DB
Budućnost
3
2
|
06.05.2017 16:30 | Vinogradi DB | 3 : 2 | Budućnost |
06.05
16:30
Slatina
Lunjevica
3
1
|
06.05.2017 16:30 | Slatina | 3 : 1 | Lunjevica |
06.05
16:30
Podunavac
Mladi borac
1
3
|
06.05.2017 16:30 | Podunavac | 1 : 3 | Mladi borac |
06.05
16:30
Polet (SD)
Krilaš
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Polet (SD) | 1 : 0 | Krilaš |
06.05
17:00
Sindjelić
Majur
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Sindjelić | 2 : 1 | Majur | |||||
06.05
17:00
Radnički Šabački
Borac (V)
2
0
|
06.05.2017 17:00 | Radnički Šabački | 2 : 0 | Borac (V) |
06.05
16:30
Junior Novo Naselje
Tvrdojevac
3
2
|
06.05.2017 16:30 | Junior Novo Naselje | 3 : 2 | Tvrdojevac |
06.05
16:30
Crvena Zvezda
Mladost 1976
4
4
|
06.05.2017 16:30 | Crvena Zvezda | 4 : 4 | Mladost 1976 | |||||
06.05
16:30
Palilula
Doljevac 1971
3
4
|
06.05.2017 16:30 | Palilula | 3 : 4 | Doljevac 1971 |
06.05
17:00
Napredak (D)
Morava
15
1
|
06.05.2017 17:00 | Napredak (D) | 15 : 1 | Morava |
06.05
Veterani Jastrebac
Jastrebac
1
8
|
06.05.2017 | Veterani Jastrebac | 1 : 8 | Jastrebac |
06.05
16:30
Palilulac
Crvena zastava
2
1
|
06.05.2017 16:30 | Palilulac | 2 : 1 | Crvena zastava |
06.05
16:30
Vladimir Durković
Padež
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Vladimir Durković | 3 : 0 | Padež | |||||
06.05
16:30
Zvezda
Spartak
5
2
|
06.05.2017 16:30 | Zvezda | 5 : 2 | Spartak |
06.05
17:00
Jedinstvo (Š)
Polet
0
3
|
06.05.2017 17:00 | Jedinstvo (Š) | 0 : 3 | Polet |
06.05
16:30
Glama
Morava
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Glama | 4 : 0 | Morava | |||||
06.05
16:30
Sloga
Izmornik
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Sloga | 4 : 0 | Izmornik |
06.05
Brezovica
Radnički
3
0
|
06.05.2017 | Brezovica | 3 : 0 | Radnički | |||||
06.05
Sitnica
Ugljare
3
0
|
06.05.2017 | Sitnica | 3 : 0 | Ugljare |
06.05
16:30
Mladost (C)
Šumadija
3
3
|
06.05.2017 16:30 | Mladost (C) | 3 : 3 | Šumadija |
06.05
16:30
Vinča
Kosmaj
0
0
|
06.05.2017 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Kosmaj |
06.05
17:00
Borac 1805
Rudar
2
3
|
06.05.2017 17:00 | Borac 1805 | 2 : 3 | Rudar | |||||
06.05
17:00
Radnički (T)
Moravac
1
2
|
06.05.2017 17:00 | Radnički (T) | 1 : 2 | Moravac |
06.05
17:00
Zenit
Šumadinac
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Zenit | 2 : 1 | Šumadinac |
06.05
17:00
Sloga (K)
OFK Rutevac 1908
4
0
|
06.05.2017 17:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | OFK Rutevac 1908 |
06.05
17:00
Napredak 1976
Jedinstvo 1952
0
3
|
06.05.2017 17:00 | Napredak 1976 | 0 : 3 | Jedinstvo 1952 | |||||
06.05
17:00
Bukovik
Sloga
1
1
|
06.05.2017 17:00 | Bukovik | 1 : 1 | Sloga |
06.05
17:00
Marjan MB
Atletiko
1
1
|
06.05.2017 17:00 | Marjan MB | 1 : 1 | Atletiko |
06.05
17:00
Jedinstvo (M)
Slavija
1
4
|
06.05.2017 17:00 | Jedinstvo (M) | 1 : 4 | Slavija | |||||
06.05
17:00
Tornjoš
Jedinstvo (SK)
1
1
|
06.05.2017 17:00 | Tornjoš | 1 : 1 | Jedinstvo (SK) |
06.05
16:30
Crvenka
Dunav
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Crvenka | 4 : 0 | Dunav |
06.05
17:00
Železničar
Obilić
3
1
|
06.05.2017 17:00 | Železničar | 3 : 1 | Obilić | |||||
06.05
17:00
Centar
Moskva
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Centar | 2 : 1 | Moskva | |||||
06.05
17:00
RFK Novi Sad 1921
Borac
1
1
|
06.05.2017 17:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 1 | Borac |
06.05
17:00
Grdica
Napredak (G)
1
1
|
06.05.2017 17:00 | Grdica | 1 : 1 | Napredak (G) |
06.05
16:30
Bjelica
Voćar
0
3
|
06.05.2017 16:30 | Bjelica | 0 : 3 | Voćar |
06.05
Sparta
Ozremica
1
6
|
06.05.2017 | Sparta | 1 : 6 | Ozremica |
06.05
16:30
Omladinac (V)
Crvena zvezda
6
1
|
06.05.2017 16:30 | Omladinac (V) | 6 : 1 | Crvena zvezda |
06.05
16:30
Polet (V)
Napredak (P)
5
4
|
06.05.2017 16:30 | Polet (V) | 5 : 4 | Napredak (P) |
06.05
17:00
Torpedo
Mladost (MM)
2
0
|
06.05.2017 17:00 | Torpedo | 2 : 0 | Mladost (MM) |
06.05
17:00
Mladost (DD)
Vidojevica
2
2
|
06.05.2017 17:00 | Mladost (DD) | 2 : 2 | Vidojevica | |||||
06.05
17:00
Jadar (S)
Milan Orlić
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Jadar (S) | 2 : 1 | Milan Orlić |
06.05
16:30
Mladost
Gunjevac
2
1
|
06.05.2017 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Gunjevac | |||||
06.05
16:30
Polet (DL)
Crvena Jabuka
3
6
|
06.05.2017 16:30 | Polet (DL) | 3 : 6 | Crvena Jabuka | |||||
06.05
16:30
Kalenić
OFK Paljuvi
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Kalenić | 1 : 1 | OFK Paljuvi | |||||
06.05
16:30
Rubribreza
Polet (T)
3
3
|
06.05.2017 16:30 | Rubribreza | 3 : 3 | Polet (T) | |||||
06.05
16:30
Vrelo Sport
Proleter
11
0
|
06.05.2017 16:30 | Vrelo Sport | 11 : 0 | Proleter |
06.05
16:30
OFK Sikole
Rečka
2
1
|
06.05.2017 16:30 | OFK Sikole | 2 : 1 | Rečka |
06.05
17:00
Rasina
Gornji Stepoš
2
2
|
06.05.2017 17:00 | Rasina | 2 : 2 | Gornji Stepoš | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo 1936
Mladost VPD
3
2
|
06.05.2017 17:00 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Mladost VPD |
06.05
17:00
Varvarin
Gradina
5
0
|
06.05.2017 17:00 | Varvarin | 5 : 0 | Gradina |
06.05
16:30
Minel
Crvenka
0
0
|
06.05.2017 16:30 | Minel | 0 : 0 | Crvenka |
06.05
16:30
Senjak
Rajko Mitić
1
1
|
06.05.2017 16:30 | Senjak | 1 : 1 | Rajko Mitić | |||||
06.05
16:30
Nišavac
Rongo Siti
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Nišavac | 1 : 2 | Rongo Siti |
06.05
16:30
Mekiš
Toplica
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Mekiš | 1 : 2 | Toplica | |||||
06.05
Knežica
Moravac
0
4
|
06.05.2017 | Knežica | 0 : 4 | Moravac |
06.05
16:30
Kosovo
Šljivar
1
4
|
06.05.2017 16:30 | Kosovo | 1 : 4 | Šljivar | |||||
06.05
16:30
Kastrum
Timok 1928
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Kastrum | 1 : 2 | Timok 1928 |
06.05
17:00
Koprijan 1975
Banaćanin
1
4
|
06.05.2017 17:00 | Koprijan 1975 | 1 : 4 | Banaćanin |
06.05
16:30
Todorovce
Nomanica
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Todorovce | 0 : 1 | Nomanica | |||||
06.05
16:30
Moravac (P)
Turekovac
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Moravac (P) | 1 : 0 | Turekovac |
06.05
16:30
Soko
Borac
1
4
|
06.05.2017 16:30 | Soko | 1 : 4 | Borac | |||||
06.05
16:30
Veliko Laole
Radnik
0
5
|
06.05.2017 16:30 | Veliko Laole | 0 : 5 | Radnik |
06.05
16:30
Manastirica
Udarnik 2015
10
1
|
06.05.2017 16:30 | Manastirica | 10 : 1 | Udarnik 2015 | |||||
06.05
16:30
Jedinstvo
Mladost (L)
2
0
|
06.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Mladost (L) | |||||
06.05
11:00
Brana Paunović 1933
Melnica
2
2
|
06.05.2017 11:00 | Brana Paunović 1933 | 2 : 2 | Melnica |
06.05
16:30
Rudar Kostolac 2008
Sopot
6
2
|
06.05.2017 16:30 | Rudar Kostolac 2008 | 6 : 2 | Sopot |
06.05
17:00
Beljanica
Resava
2
0
|
06.05.2017 17:00 | Beljanica | 2 : 0 | Resava |
06.05
17:00
Graničar
Crvena Zvezda
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
06.05
17:00
Solunac
Gaj
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Solunac | 3 : 0 | Gaj | |||||
06.05
17:00
Naša Krajina
Sloga
2
2
|
06.05.2017 17:00 | Naša Krajina | 2 : 2 | Sloga | |||||
06.05
17:00
Mladost
Janošik
1
1
|
06.05.2017 17:00 | Mladost | 1 : 1 | Janošik |
06.05
16:30
Stara Čaršija
Morava
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Stara Čaršija | 4 : 0 | Morava | |||||
06.05
16:30
Kamenorezac 76
Rujišnik
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Rujišnik | |||||
06.05
16:30
Mladost
Borjak 2013
4
1
|
06.05.2017 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Borjak 2013 |
06.05
17:00
Radnik
Budućnost
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Radnik | 3 : 0 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Razvitak
OFK Borac
0
7
|
06.05.2017 17:00 | Razvitak | 0 : 7 | OFK Borac |
06.05
TE Gučevo
Mladost (DB)
3
1
|
06.05.2017 | TE Gučevo | 3 : 1 | Mladost (DB) | |||||
06.05
Mladost (G)
Granit
5
1
|
06.05.2017 | Mladost (G) | 5 : 1 | Granit |
06.05
17:00
Bogutovačka Banja
Budućnost
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Bogutovačka Banja | 2 : 1 | Budućnost |
06.05
16:30
Kralj Petar I
Borac
1
0
|
06.05.2017 16:30 | Kralj Petar I | 1 : 0 | Borac |
06.05
17:00
Sloga
Bečevica
5
4
|
06.05.2017 17:00 | Sloga | 5 : 4 | Bečevica | |||||
06.05
17:00
Kotlenik
Mladi Radnik
4
4
|
06.05.2017 17:00 | Kotlenik | 4 : 4 | Mladi Radnik |
06.05
17:00
Omladinac
Bair
5
3
|
06.05.2017 17:00 | Omladinac | 5 : 3 | Bair | |||||
06.05
17:00
Sloboda
Stojan Lazarac
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | Stojan Lazarac |
06.05
16:30
Neresnica
BSK 2015
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Neresnica | 0 : 1 | BSK 2015 | |||||
06.05
16:30
Sloga
Zviždic
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Sloga | 3 : 0 | Zviždic | |||||
06.05
16:30
Radenka
Pobeda
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Radenka | 3 : 0 | Pobeda |
06.05
17:00
Ušće
Kostrež
9
1
|
06.05.2017 17:00 | Ušće | 9 : 1 | Kostrež | |||||
06.05
17:00
Velika Morava
OFK Orašje
0
3
|
06.05.2017 17:00 | Velika Morava | 0 : 3 | OFK Orašje |
06.05
16:30
Jasenovac
Budućnost
8
3
|
06.05.2017 16:30 | Jasenovac | 8 : 3 | Budućnost | |||||
06.05
16:30
Vrelo 1971
Pobeda 1953
0
3
|
06.05.2017 16:30 | Vrelo 1971 | 0 : 3 | Pobeda 1953 |
06.05
17:00
Domaćin
Oniks
2
1
|
06.05.2017 17:00 | Domaćin | 2 : 1 | Oniks |
06.05
17:30
Munja
Crvena Zastava
5
0
|
06.05.2017 17:30 | Munja | 5 : 0 | Crvena Zastava | |||||
06.05
17:30
Trstenica
Tornado
2
1
|
06.05.2017 17:30 | Trstenica | 2 : 1 | Tornado | |||||
06.05
17:30
Rojkovac
Zadrugar
5
2
|
06.05.2017 17:30 | Rojkovac | 5 : 2 | Zadrugar |
06.05
17:30
Petka
Strmovo
4
2
|
06.05.2017 17:30 | Petka | 4 : 2 | Strmovo |
06.05
17:00
Zeta
Jedinstvo
3
0
|
06.05.2017 17:00 | Zeta | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
06.05
17:00
Dečić
Mladost
0
0
|
06.05.2017 17:00 | Dečić | 0 : 0 | Mladost | |||||
06.05
17:00
Sutjeska
Budućnost
1
0
|
06.05.2017 17:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Grbalj
Lovćen
0
3
|
06.05.2017 17:00 | Grbalj | 0 : 3 | Lovćen | |||||
06.05
17:00
OFK Petrovac
Bokelj
1
3
|
06.05.2017 17:00 | OFK Petrovac | 1 : 3 | Bokelj | |||||
06.05
17:00
Rudar
Iskra
2
0
|
06.05.2017 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Iskra |
06.05
17:30
Ribnica
OFK Mladost 1970
0
7
|
06.05.2017 17:30 | Ribnica | 0 : 7 | OFK Mladost 1970 |
06.05
11:00
Maovi MH
Bojić
4
1
|
06.05.2017 11:00 | Maovi MH | 4 : 1 | Bojić | |||||
06.05
17:00
Pocerina
Metlić
3
1
|
06.05.2017 17:00 | Pocerina | 3 : 1 | Metlić |
06.05
17:00
Voždovac
Crvena zvezda
3
2
|
06.05.2017 17:00 | Voždovac | 3 : 2 | Crvena zvezda | |||||
06.05
19:00
Vojvodina
Mladost (L)
2
1
|
06.05.2017 19:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Mladost (L) |
06.05
17:00
OFK Bačka
Čukarički
2
4
|
06.05.2017 17:00 | OFK Bačka | 2 : 4 | Čukarički | |||||
06.05
19:00
Borac
Metalac
1
0
|
06.05.2017 19:00 | Borac | 1 : 0 | Metalac |
06.05
16:00
Bournemouth
Stoke
2
2
|
06.05.2017 16:00 | Bournemouth | 2 : 2 | Stoke | |||||
06.05
16:00
Burnley
WBA
2
2
|
06.05.2017 16:00 | Burnley | 2 : 2 | WBA | |||||
06.05
16:00
Hull
Sunderland
0
2
|
06.05.2017 16:00 | Hull | 0 : 2 | Sunderland | |||||
06.05
16:00
Leicester
Watford
3
0
|
06.05.2017 16:00 | Leicester | 3 : 0 | Watford | |||||
06.05
13:30
Manchester City
Crystal Palace
5
0
|
06.05.2017 13:30 | Manchester City | 5 : 0 | Crystal Palace | |||||
06.05
18:30
Swansea
Everton
1
0
|
06.05.2017 18:30 | Swansea | 1 : 0 | Everton |
06.05
15:30
Bayern
Darmstadt 98
1
0
|
06.05.2017 15:30 | Bayern | 1 : 0 | Darmstadt 98 | |||||
06.05
15:30
Borussia Dortmund
Hoffenheim
2
1
|
06.05.2017 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 1 | Hoffenheim | |||||
06.05
15:30
Borussia M'gladbach
Augsburg
1
1
|
06.05.2017 15:30 | Borussia M'gladbach | 1 : 1 | Augsburg | |||||
06.05
18:30
Hertha BSC
RB Leipzig
1
4
|
06.05.2017 18:30 | Hertha BSC | 1 : 4 | RB Leipzig | |||||
06.05
15:30
Ingolstadt
Bayer Leverkusen
1
1
|
06.05.2017 15:30 | Ingolstadt | 1 : 1 | Bayer Leverkusen | |||||
06.05
15:30
Eintracht
Wolfsburg
0
2
|
06.05.2017 15:30 | Eintracht | 0 : 2 | Wolfsburg |
06.05
18:00
Napoli
Cagliari
3
1
|
06.05.2017 18:00 | Napoli | 3 : 1 | Cagliari | |||||
06.05
20:45
Juventus
Torino
1
1
|
06.05.2017 20:45 | Juventus | 1 : 1 | Torino |
06.05
20:00
Nancy
Monaco
0
3
|
06.05.2017 20:00 | Nancy | 0 : 3 | Monaco | |||||
06.05
20:00
Lorient
Angers
1
1
|
06.05.2017 20:00 | Lorient | 1 : 1 | Angers | |||||
06.05
20:00
Lille
Metz
0
2
|
06.05.2017 20:00 | Lille | 0 : 2 | Metz | |||||
06.05
17:00
PSG
Bastia
5
0
|
06.05.2017 17:00 | PSG | 5 : 0 | Bastia | |||||
06.05
20:00
Toulouse
Caen
0
1
|
06.05.2017 20:00 | Toulouse | 0 : 1 | Caen | |||||
06.05
20:00
Guingamp
Dijon
4
0
|
06.05.2017 20:00 | Guingamp | 4 : 0 | Dijon |
06.05
16:15
Atlético Madrid
Eibar
1
0
|
06.05.2017 16:15 | Atlético Madrid | 1 : 0 | Eibar | |||||
06.05
13:00
Sporting Gijón
Las Palmas
1
0
|
06.05.2017 13:00 | Sporting Gijón | 1 : 0 | Las Palmas | |||||
06.05
18:30
Barcelona
Villarreal
4
1
|
06.05.2017 18:30 | Barcelona | 4 : 1 | Villarreal | |||||
06.05
20:45
Granada
Real Madrid
0
4
|
06.05.2017 20:45 | Granada | 0 : 4 | Real Madrid |
06.05
19:30
Spartak
Crvena zvezda
1
0
|
06.05.2017 19:30 | Spartak | 1 : 0 | Crvena zvezda |
06.05
15:00
Šumadija 1903
Jagodina
7
0
|
06.05.2017 15:00 | Šumadija 1903 | 7 : 0 | Jagodina |
06.05
Majdanpek
Knjaževac 2015
2
1
|
06.05.2017 | Majdanpek | 2 : 1 | Knjaževac 2015 | |||||
06.05
Krstarica
Radnički 2012
3
4
|
06.05.2017 | Krstarica | 3 : 4 | Radnički 2012 |
06.05
11:00
Karađorđe
Sloga 036
3
0
|
06.05.2017 11:00 | Karađorđe | 3 : 0 | Sloga 036 |
06.05
11:00
Radnički (V)
Brodarac
0
2
|
06.05.2017 11:00 | Radnički (V) | 0 : 2 | Brodarac | |||||
06.05
13:00
Radnički (N)
Vojvodina
0
1
|
06.05.2017 13:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
06.05
16:00
Jagodina
Napredak
1
1
|
06.05.2017 16:00 | Jagodina | 1 : 1 | Napredak | |||||
06.05
11:30
Čukarički
Voždovac
3
0
|
06.05.2017 11:30 | Čukarički | 3 : 0 | Voždovac | |||||
06.05
11:00
Partizan
Rad
3
3
|
06.05.2017 11:00 | Partizan | 3 : 3 | Rad | |||||
06.05
11:00
Radnički (P)
Crvena zvezda
3
1
|
06.05.2017 11:00 | Radnički (P) | 3 : 1 | Crvena zvezda |
06.05
10:00
Omladinac
Begej
5
2
|
06.05.2017 10:00 | Omladinac | 5 : 2 | Begej |
06.05
11:00
Partizan
Goč
2
3
|
06.05.2017 11:00 | Partizan | 2 : 3 | Goč | |||||
06.05
14:00
Jošanica
Budućnost (K)
0
3
|
06.05.2017 14:00 | Jošanica | 0 : 3 | Budućnost (K) |
06.05
16:30
Karadjordje
Šumadija
6
0
|
06.05.2017 16:30 | Karadjordje | 6 : 0 | Šumadija | |||||
06.05
16:30
Mihajlovac
Radnički 1926
1
2
|
06.05.2017 16:30 | Mihajlovac | 1 : 2 | Radnički 1926 | |||||
06.05
16:30
Smederevo 1924
Morava
5
1
|
06.05.2017 16:30 | Smederevo 1924 | 5 : 1 | Morava |
06.05
16:30
Sloga 33
Mladi borac
10
0
|
06.05.2017 16:30 | Sloga 33 | 10 : 0 | Mladi borac | |||||
06.05
16:30
Šapine
Homoljac
5
6
|
06.05.2017 16:30 | Šapine | 5 : 6 | Homoljac |
06.05
12:30
Studentski Grad
IMT
1
0
|
06.05.2017 12:30 | Studentski Grad | 1 : 0 | IMT | |||||
06.05
15:00
Sindjelic
Internacional
1
5
|
06.05.2017 15:00 | Sindjelic | 1 : 5 | Internacional | |||||
06.05
12:30
BASK
IM Rakovica
3
2
|
06.05.2017 12:30 | BASK | 3 : 2 | IM Rakovica | |||||
06.05
15:00
Žarkovo
Brodarac 2
1
7
|
06.05.2017 15:00 | Žarkovo | 1 : 7 | Brodarac 2 | |||||
06.05
14:00
Bežanija
Radnički (O)
2
0
|
06.05.2017 14:00 | Bežanija | 2 : 0 | Radnički (O) |
06.05
16:00
Budućnost
Stari Tamiš
1
6
|
06.05.2017 16:00 | Budućnost | 1 : 6 | Stari Tamiš |
06.05
16:00
Polet
Borac (Sa)
2
1
|
06.05.2017 16:00 | Polet | 2 : 1 | Borac (Sa) | |||||
06.05
16:00
Jugoslavija
Omladinac 1927
2
0
|
06.05.2017 16:00 | Jugoslavija | 2 : 0 | Omladinac 1927 | |||||
06.05
16:00
Glogonj
Dolina
5
3
|
06.05.2017 16:00 | Glogonj | 5 : 3 | Dolina |
06.05
Osipaonica
Udarnik
4
1
|
06.05.2017 | Osipaonica | 4 : 1 | Udarnik |
06.05
09:00
Trudbenik
Budućnost
1
10
|
06.05.2017 09:00 | Trudbenik | 1 : 10 | Budućnost | |||||
06.05
17:00
Omladinac
BSK 1925
1
6
|
06.05.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 6 | BSK 1925 |
06.05
10:00
Sremcica
Vinča
0
5
|
06.05.2017 10:00 | Sremcica | 0 : 5 | Vinča | |||||
06.05
11:00
Postar 1930
Seceranac Ada
1
1
|
06.05.2017 11:00 | Postar 1930 | 1 : 1 | Seceranac Ada | |||||
06.05
09:30
DIF
Dunavac Grocka
4
0
|
06.05.2017 09:30 | DIF | 4 : 0 | Dunavac Grocka |
06.05
09:00
Sinđelić MK
Studenski Grad MK
7
1
|
06.05.2017 09:00 | Sinđelić MK | 7 : 1 | Studenski Grad MK | |||||
06.05
09:00
Rad MK
BASK MK
9
0
|
06.05.2017 09:00 | Rad MK | 9 : 0 | BASK MK | |||||
06.05
09:00
Zemun MK
Voždovac MK
4
2
|
06.05.2017 09:00 | Zemun MK | 4 : 2 | Voždovac MK |
06.05
Stepojevac Vaga MK
Palilulac MK
3
0
|
06.05.2017 | Stepojevac Vaga MK | 3 : 0 | Palilulac MK | |||||
06.05
16:00
IMT MK
Šumadinac MK
4
0
|
06.05.2017 16:00 | IMT MK | 4 : 0 | Šumadinac MK |
06.05
15:00
Novi Pazar
Brodarac
1
1
|
06.05.2017 15:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | Brodarac | |||||
06.05
14:00
Moravac Orion
Vojvodina
1
2
|
06.05.2017 14:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
06.05
09:00
Čukarički
Studentski Grad
10
0
|
06.05.2017 09:00 | Čukarički | 10 : 0 | Studentski Grad | |||||
06.05
13:00
Partizan
Rad
3
2
|
06.05.2017 13:00 | Partizan | 3 : 2 | Rad | |||||
06.05
13:00
OFK Beograd
Kiker
2
0
|
06.05.2017 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Kiker |
06.05
13:00
Spartak
Dinamo 1945
3
1
|
06.05.2017 13:00 | Spartak | 3 : 1 | Dinamo 1945 |
06.05
12:00
Radnički (NP)
Novi Sad 1921
0
3
|
06.05.2017 12:00 | Radnički (NP) | 0 : 3 | Novi Sad 1921 | |||||
06.05
12:00
Indeks
Inđija
3
1
|
06.05.2017 12:00 | Indeks | 3 : 1 | Inđija |
06.05
12:00
Hajduk junior
Bačka (BP)
5
2
|
06.05.2017 12:00 | Hajduk junior | 5 : 2 | Bačka (BP) | |||||
06.05
10:00
ŽAK junior
Vrbas
3
1
|
06.05.2017 10:00 | ŽAK junior | 3 : 1 | Vrbas |
06.05
16:30
Apolon 4
Nacional AG
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Apolon 4 | 4 : 0 | Nacional AG | |||||
06.05
16:30
Sloga (K)
Tutin
2
1
|
06.05.2017 16:30 | Sloga (K) | 2 : 1 | Tutin | |||||
06.05
16:30
Radnički 1923
Bane
3
2
|
06.05.2017 16:30 | Radnički 1923 | 3 : 2 | Bane |
06.05
16:30
Jošanica
Mokra Gora
4
0
|
06.05.2017 16:30 | Jošanica | 4 : 0 | Mokra Gora | |||||
06.05
16:30
Rudar
Šumadija 1903
3
0
|
06.05.2017 16:30 | Rudar | 3 : 0 | Šumadija 1903 |
06.05
12:00
Savacium
OFK Šabac
|
06.05.2017 12:00 | Savacium | : | OFK Šabac | |||||
06.05
12:00
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
|
06.05.2017 12:00 | Jedinstvo | : | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
06.05
10:00
Loznica
Drina
5
2
|
06.05.2017 10:00 | Loznica | 5 : 2 | Drina | |||||
06.05
12:00
Donjošorac Sunrise
Radnički (V)
|
06.05.2017 12:00 | Donjošorac Sunrise | : | Radnički (V) |
06.05
12:00
Mladenovac
011
0
6
|
06.05.2017 12:00 | Mladenovac | 0 : 6 | 011 | |||||
06.05
12:00
Internacional
PKB
3
0
|
06.05.2017 12:00 | Internacional | 3 : 0 | PKB | |||||
06.05
12:30
Lokomotiva
Radnički (O)
4
1
|
06.05.2017 12:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Radnički (O) | |||||
06.05
16:30
Radnicki (NB)
Teleoptik
1
3
|
06.05.2017 16:30 | Radnicki (NB) | 1 : 3 | Teleoptik |
06.05
16:30
Budućnost
Crvena zvezda
0
1
|
06.05.2017 16:30 | Budućnost | 0 : 1 | Crvena zvezda |
06.05
16:30
Jedinstvo
Hrtkovci
0
0
|
06.05.2017 16:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Hrtkovci |
06.05
10:00
Bačka 1901
Subotica
7
0
|
06.05.2017 10:00 | Bačka 1901 | 7 : 0 | Subotica |
06.05
16:00
Borac
Mladost (V)
0
3
|
06.05.2017 16:00 | Borac | 0 : 3 | Mladost (V) | |||||
06.05
10:00
Mladost (O)
Radnički
4
1
|
06.05.2017 10:00 | Mladost (O) | 4 : 1 | Radnički | |||||
06.05
10:00
Tempo
Dinamo 1945
1
5
|
06.05.2017 10:00 | Tempo | 1 : 5 | Dinamo 1945 |
06.05
13:00
Polet
Strelac
3
1
|
06.05.2017 13:00 | Polet | 3 : 1 | Strelac | |||||
06.05
13:00
Posavina
Jedinstvo
2
3
|
06.05.2017 13:00 | Posavina | 2 : 3 | Jedinstvo |
06.05
17:00
Mladost
Podrinje
2
7
|
06.05.2017 17:00 | Mladost | 2 : 7 | Podrinje | |||||
06.05
17:00
Jedinstvo
Borac
6
0
|
06.05.2017 17:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Borac |
06.05
09:00
Čukarički MK
Rad MK
0
1
|
06.05.2017 09:00 | Čukarički MK | 0 : 1 | Rad MK | |||||
06.05
11:00
Crvena zvezda MK
Studentski grad MK
6
0
|
06.05.2017 11:00 | Crvena zvezda MK | 6 : 0 | Studentski grad MK | |||||
06.05
13:00
Sinđelić MK
Voždovac MK
1
4
|
06.05.2017 13:00 | Sinđelić MK | 1 : 4 | Voždovac MK | |||||
06.05
13:30
Brodarac MK
OFK Beograd MK
1
7
|
06.05.2017 13:30 | Brodarac MK | 1 : 7 | OFK Beograd MK | |||||
06.05
19:00
Radnički NB MK
BSK Borča MK
2
0
|
06.05.2017 19:00 | Radnički NB MK | 2 : 0 | BSK Borča MK |
06.05
11:00
Rad MK
Crvena Zvezda MML MK
9
0
|
06.05.2017 11:00 | Rad MK | 9 : 0 | Crvena Zvezda MML MK | |||||
06.05
10:00
Šumadija 1962 MK
IMT MK
3
1
|
06.05.2017 10:00 | Šumadija 1962 MK | 3 : 1 | IMT MK |
06.05
11:30
Zemun MK-V
OFK Zabrežje MK
3
0
|
06.05.2017 11:30 | Zemun MK-V | 3 : 0 | OFK Zabrežje MK | |||||
06.05
09:30
13. Maj MK
011 V MK
4
0
|
06.05.2017 09:30 | 13. Maj MK | 4 : 0 | 011 V MK | |||||
06.05
12:00
Srem MK
Rad MK
2
0
|
06.05.2017 12:00 | Srem MK | 2 : 0 | Rad MK |
06.05
11:00
Spartak
Železničar
2
0
|
06.05.2017 11:00 | Spartak | 2 : 0 | Železničar | |||||
06.05
10:00
CFK
Petar Puača
1
3
|
06.05.2017 10:00 | CFK | 1 : 3 | Petar Puača |
06.05
10:00
Radnički (NP)
Novi Sad 1921
0
2
|
06.05.2017 10:00 | Radnički (NP) | 0 : 2 | Novi Sad 1921 | |||||
06.05
10:00
Indeks
Inđija
0
0
|
06.05.2017 10:00 | Indeks | 0 : 0 | Inđija |
06.05
11:00
TSC
Vrbas
15
0
|
06.05.2017 11:00 | TSC | 15 : 0 | Vrbas |
06.05
11:00
Kosmet
Apolon
3
0
|
06.05.2017 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Apolon | |||||
06.05
13:00
Novi Pazar
Apolon 4
3
2
|
06.05.2017 13:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Apolon 4 | |||||
06.05
11:00
Jošanica
Sport Klub 99
0
2
|
06.05.2017 11:00 | Jošanica | 0 : 2 | Sport Klub 99 | |||||
06.05
11:00
Radnički 1923
Pazar Juniors
1
1
|
06.05.2017 11:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Pazar Juniors | |||||
06.05
13:00
Kiker
AS
3
0
|
06.05.2017 13:00 | Kiker | 3 : 0 | AS |
06.05
11:00
OFK Osečina
OFK Šabac
2
3
|
06.05.2017 11:00 | OFK Osečina | 2 : 3 | OFK Šabac | |||||
06.05
10:00
Savacijum
Omladinac 2014
4
2
|
06.05.2017 10:00 | Savacijum | 4 : 2 | Omladinac 2014 | |||||
06.05
10:00
Jedinstvo
Drina
0
1
|
06.05.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Drina | |||||
06.05
10:00
Železničar
Ribnica
5
1
|
06.05.2017 10:00 | Železničar | 5 : 1 | Ribnica | |||||
06.05
12:00
Loznica
Radnički (V)
3
4
|
06.05.2017 12:00 | Loznica | 3 : 4 | Radnički (V) |
06.05
10:00
Presing
Cepelin 026
4
1
|
06.05.2017 10:00 | Presing | 4 : 1 | Cepelin 026 |
06.05
11:00
011
Čukarički
1
1
|
06.05.2017 11:00 | 011 | 1 : 1 | Čukarički | |||||
06.05
11:30
Brodarac
Vozdovac
0
1
|
06.05.2017 11:30 | Brodarac | 0 : 1 | Vozdovac |
06.05
Osipaonica
Udarnik
10
0
|
06.05.2017 | Osipaonica | 10 : 0 | Udarnik | |||||
06.05
SASK
Sloboda
14
1
|
06.05.2017 | SASK | 14 : 1 | Sloboda | |||||
06.05
Borac 1932
Sloga
1
9
|
06.05.2017 | Borac 1932 | 1 : 9 | Sloga |
06.05
10:00
Vidojevica
Jadar 07 II
1
20
|
06.05.2017 10:00 | Vidojevica | 1 : 20 | Jadar 07 II |
06.05
11:00
Arena Su
Njerš Ištvan
1
0
|
06.05.2017 11:00 | Arena Su | 1 : 0 | Njerš Ištvan |
06.05
16:00
Omladinac
Kolonija
5
3
|
06.05.2017 16:00 | Omladinac | 5 : 3 | Kolonija |
06.05
16:00
Borac
Spartak 1911
3
4
|
06.05.2017 16:00 | Borac | 3 : 4 | Spartak 1911 | |||||
06.05
16:00
Stenli
Jedinstvo Stević
3
2
|
06.05.2017 16:00 | Stenli | 3 : 2 | Jedinstvo Stević |
06.05
16:00
Hajdučica
Vulturul
2
2
|
06.05.2017 16:00 | Hajdučica | 2 : 2 | Vulturul | |||||
06.05
16:00
Partizan
Sloga
0
5
|
06.05.2017 16:00 | Partizan | 0 : 5 | Sloga | |||||
06.05
16:00
Crvena zvezda
Vojvodina
3
5
|
06.05.2017 16:00 | Crvena zvezda | 3 : 5 | Vojvodina |
06.05
09:00
Belo Polje
Pobeda
9
0
|
06.05.2017 09:00 | Belo Polje | 9 : 0 | Pobeda | |||||
06.05
10:00
Buducnost
Posavina
12
0
|
06.05.2017 10:00 | Buducnost | 12 : 0 | Posavina | |||||
06.05
10:30
Obrenovac 1905
Polet
10
2
|
06.05.2017 10:30 | Obrenovac 1905 | 10 : 2 | Polet |
06.05
11:00
Sloga (L)
Rudar (S)
0
3
|
06.05.2017 11:00 | Sloga (L) | 0 : 3 | Rudar (S) | |||||
06.05
11:00
Rudar Kostolac 2008
Šapine
3
0
|
06.05.2017 11:00 | Rudar Kostolac 2008 | 3 : 0 | Šapine |
06.05
IMT
Graficar
6
3
|
06.05.2017 | IMT | 6 : 3 | Graficar | |||||
06.05
Buducnost
GSP Polet
3
0
|
06.05.2017 | Buducnost | 3 : 0 | GSP Polet | |||||
06.05
Lola
Dorcol
8
1
|
06.05.2017 | Lola | 8 : 1 | Dorcol | |||||
06.05
Institut
Zuce
3
1
|
06.05.2017 | Institut | 3 : 1 | Zuce |
06.05
15:00
Rakovica
Balkan
3
3
|
06.05.2017 15:00 | Rakovica | 3 : 3 | Balkan | |||||
06.05
11:00
Beograd 1929
Obilic
3
0
|
06.05.2017 11:00 | Beograd 1929 | 3 : 0 | Obilic | |||||
06.05
13:00
Banja
OLE
0
4
|
06.05.2017 13:00 | Banja | 0 : 4 | OLE | |||||
06.05
12:00
Hajduk
Palilulac
5
3
|
06.05.2017 12:00 | Hajduk | 5 : 3 | Palilulac |
06.05
10:00
Kolubara
Studentski Grad
4
2
|
06.05.2017 10:00 | Kolubara | 4 : 2 | Studentski Grad |
06.05
13:00
Vinca
Seceranac Ada
2
0
|
06.05.2017 13:00 | Vinca | 2 : 0 | Seceranac Ada | |||||
06.05
09:00
Trijumf
Sremcica
0
2
|
06.05.2017 09:00 | Trijumf | 0 : 2 | Sremcica |
06.05
12:00
Čukarički MK
Studenski grad MK
8
0
|
06.05.2017 12:00 | Čukarički MK | 8 : 0 | Studenski grad MK | |||||
06.05
10:30
OFK Beograd MK
Voždovac MK
1
1
|
06.05.2017 10:30 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Voždovac MK | |||||
06.05
13:00
Rad MK
Teleoptik MK
3
1
|
06.05.2017 13:00 | Rad MK | 3 : 1 | Teleoptik MK |
06.05
17:00
Selo Mladenovac MK
Sinđelić MK
4
1
|
06.05.2017 17:00 | Selo Mladenovac MK | 4 : 1 | Sinđelić MK | |||||
06.05
16:00
Kosmaj MK
Boleč MK
1
0
|
06.05.2017 16:00 | Kosmaj MK | 1 : 0 | Boleč MK | |||||
06.05
10:00
Dunavac MK
Petlić MK
9
0
|
06.05.2017 10:00 | Dunavac MK | 9 : 0 | Petlić MK |
06.05
11:00
Napredak MK
Prva Iskra MK
5
2
|
06.05.2017 11:00 | Napredak MK | 5 : 2 | Prva Iskra MK |
06.05
12:00
Sinđelić MK
Forza MK
7
0
|
06.05.2017 12:00 | Sinđelić MK | 7 : 0 | Forza MK | |||||
06.05
16:00
Borac MK
Bežanija MK
0
3
|
06.05.2017 16:00 | Borac MK | 0 : 3 | Bežanija MK | |||||
06.05
14:00
Tempo MK
Olimpik MK
0
3
|
06.05.2017 14:00 | Tempo MK | 0 : 3 | Olimpik MK | |||||
06.05
11:00
Fer Plej 06 MK
Zemun MK
2
2
|
06.05.2017 11:00 | Fer Plej 06 MK | 2 : 2 | Zemun MK |
06.05
Knjaževac 2015
Lavice Dubočica
0
2
|
06.05.2017 | Knjaževac 2015 | 0 : 2 | Lavice Dubočica |
06.05
18:00
Čukarički
BSK 1925
6
0
|
06.05.2017 18:00 | Čukarički | 6 : 0 | BSK 1925 | |||||
06.05
10:00
Radnički (O)
Rad
0
1
|
06.05.2017 10:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Rad |
06.05
Jedinstvo
Jadar 07
0
5
|
06.05.2017 | Jedinstvo | 0 : 5 | Jadar 07 | |||||
06.05
Sloga
Loznica I
1
9
|
06.05.2017 | Sloga | 1 : 9 | Loznica I | |||||
06.05
Loznica II
Podrinje
7
2
|
06.05.2017 | Loznica II | 7 : 2 | Podrinje | |||||
06.05
Radnički Stobeks
Pčelinjo
0
17
|
06.05.2017 | Radnički Stobeks | 0 : 17 | Pčelinjo |
06.05
12:00
Bačka 1901
Subotica
0
7
|
06.05.2017 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 7 | Subotica | |||||
06.05
09:30
Bajša
TSC
0
6
|
06.05.2017 09:30 | Bajša | 0 : 6 | TSC |
06.05
10:00
Urovci
Duboko
7
2
|
06.05.2017 10:00 | Urovci | 7 : 2 | Duboko | |||||
06.05
10:00
Zabrezje
Belo Polje
6
1
|
06.05.2017 10:00 | Zabrezje | 6 : 1 | Belo Polje | |||||
06.05
12:00
Obrenovac 1905
Zvezda
1
1
|
06.05.2017 12:00 | Obrenovac 1905 | 1 : 1 | Zvezda |
06.05
10:00
Omladinac
Sloga
8
1
|
06.05.2017 10:00 | Omladinac | 8 : 1 | Sloga |
06.05
Ribnica
OFK Senjak
0
4
|
06.05.2017 | Ribnica | 0 : 4 | OFK Senjak | |||||
06.05
Jedinstvo
Šampion
9
0
|
06.05.2017 | Jedinstvo | 9 : 0 | Šampion | |||||
06.05
Radnički
Železničar
4
0
|
06.05.2017 | Radnički | 4 : 0 | Železničar | |||||
06.05
OFK Osečina
Polet
3
0
|
06.05.2017 | OFK Osečina | 3 : 0 | Polet | |||||
06.05
Omladinac
Budućnost Krušik
0
2
|
06.05.2017 | Omladinac | 0 : 2 | Budućnost Krušik |
06.05
Potisje
Bačka
4
1
|
06.05.2017 | Potisje | 4 : 1 | Bačka |
06.05
10:00
Sinjdjelic
Jedinstvo
3
1
|
06.05.2017 10:00 | Sinjdjelic | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.05
09:00
Ada
Buducnost
7
0
|
06.05.2017 09:00 | Ada | 7 : 0 | Buducnost | |||||
06.05
10:00
Dominus
Olimpik
1
0
|
06.05.2017 10:00 | Dominus | 1 : 0 | Olimpik | |||||
06.05
10:00
Srem
Studentski Grad
1
5
|
06.05.2017 10:00 | Srem | 1 : 5 | Studentski Grad | |||||
06.05
12:00
Bezanija
Lola
1
0
|
06.05.2017 12:00 | Bezanija | 1 : 0 | Lola |
06.05
10:00
Hajduk
Lepusnica
4
0
|
06.05.2017 10:00 | Hajduk | 4 : 0 | Lepusnica | |||||
06.05
11:00
Zvezdara
Balkan
0
5
|
06.05.2017 11:00 | Zvezdara | 0 : 5 | Balkan | |||||
06.05
11:00
Banja
OLE
0
13
|
06.05.2017 11:00 | Banja | 0 : 13 | OLE | |||||
06.05
10:00
Atakante
IMT B
7
1
|
06.05.2017 10:00 | Atakante | 7 : 1 | IMT B | |||||
06.05
16:00
Sindjelic
Postar
3
1
|
06.05.2017 16:00 | Sindjelic | 3 : 1 | Postar |
06.05
10:30
Trijumf
Rakovica
2
2
|
06.05.2017 10:30 | Trijumf | 2 : 2 | Rakovica | |||||
06.05
12:30
DIF
Karioke
3
2
|
06.05.2017 12:30 | DIF | 3 : 2 | Karioke | |||||
06.05
11:00
BSK 1926
Komgrap
3
0
|
06.05.2017 11:00 | BSK 1926 | 3 : 0 | Komgrap | |||||
06.05
10:00
Borac
Lokomotiva
1
2
|
06.05.2017 10:00 | Borac | 1 : 2 | Lokomotiva |
06.05
11:00
Sopot
OFK Beograd B
0
3
|
06.05.2017 11:00 | Sopot | 0 : 3 | OFK Beograd B | |||||
06.05
10:15
Vinca
Crvena Zvezda MML
3
7
|
06.05.2017 10:15 | Vinca | 3 : 7 | Crvena Zvezda MML |
06.05
13:00
Radnicki NB
Forza
2
2
|
06.05.2017 13:00 | Radnicki NB | 2 : 2 | Forza | |||||
06.05
11:00
Milutinac
Torlak
10
0
|
06.05.2017 11:00 | Milutinac | 10 : 0 | Torlak | |||||
06.05
18:45
Lokomotiva V
Zmaj 1953
3
0
|
06.05.2017 18:45 | Lokomotiva V | 3 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
06.05
09:30
Brodarac 1947
Zemun B
3
6
|
06.05.2017 09:30 | Brodarac 1947 | 3 : 6 | Zemun B | |||||
06.05
09:00
BSK 1925 B
IMT
1
3
|
06.05.2017 09:00 | BSK 1925 B | 1 : 3 | IMT |
06.05
Radnički Stobeks 07
Loznica 06
0
1
|
06.05.2017 | Radnički Stobeks 07 | 0 : 1 | Loznica 06 | |||||
06.05
Sloga
Gučevo 2016
1
4
|
06.05.2017 | Sloga | 1 : 4 | Gučevo 2016 | |||||
06.05
ŠF Lipnica - Bradić
Jadar
0
1
|
06.05.2017 | ŠF Lipnica - Bradić | 0 : 1 | Jadar |
06.05
Pčelinjo
Podrinje
1
0
|
06.05.2017 | Pčelinjo | 1 : 0 | Podrinje | |||||
06.05
Loznica 07
Radnički Stobeks 06
0
0
|
06.05.2017 | Loznica 07 | 0 : 0 | Radnički Stobeks 06 | |||||
06.05
Gučevo
Borac
3
0
|
06.05.2017 | Gučevo | 3 : 0 | Borac |
06.05
10:00
Posavina
Skela
1
9
|
06.05.2017 10:00 | Posavina | 1 : 9 | Skela | |||||
06.05
12:00
Duboko
Pobeda
0
3
|
06.05.2017 12:00 | Duboko | 0 : 3 | Pobeda | |||||
06.05
11:00
Radnicki
Feniks
1
1
|
06.05.2017 11:00 | Radnicki | 1 : 1 | Feniks |
06.05
19:30
Partizan NIS
Borac
93
87
|
06.05.2017 19:30 | Partizan NIS | 93 : 87 | Borac | |||||
06.05
19:00
Mega Leks
Dynamic BG
75
86
|
06.05.2017 19:00 | Mega Leks | 75 : 86 | Dynamic BG | |||||
06.05
18:00
Vršac
Crvena zvezda mts
76
94
|
06.05.2017 18:00 | Vršac | 76 : 94 | Crvena zvezda mts |
06.05
12:00
Studentski grad
Loznica
27
20
|
06.05.2017 12:00 | Studentski grad | 27 : 20 | Loznica |
06.05
19:30
Žitorađa
Hisar
32
19
|
06.05.2017 19:30 | Žitorađa | 32 : 19 | Hisar | |||||
06.05
16:00
Planinka
Jagodina
45
20
|
06.05.2017 16:00 | Planinka | 45 : 20 | Jagodina | |||||
06.05
17:00
Radnički
Jastrebac
41
21
|
06.05.2017 17:00 | Radnički | 41 : 21 | Jastrebac |
06.05
18:00
Župa 54
Trepča
46
22
|
06.05.2017 18:00 | Župa 54 | 46 : 22 | Trepča |
06.05
16:30
BASK Soko
Lazarevac
36
21
|
06.05.2017 16:30 | BASK Soko | 36 : 21 | Lazarevac | |||||
06.05
13:30
Dorćol
Metaloplastika 2
26
45
|
06.05.2017 13:30 | Dorćol | 26 : 45 | Metaloplastika 2 | |||||
06.05
18:00
Palanka
Smederevo
24
26
|
06.05.2017 18:00 | Palanka | 24 : 26 | Smederevo |
06.05
18:30
Majdanpek
Rudar
31
26
|
06.05.2017 18:30 | Majdanpek | 31 : 26 | Rudar |
06.05
20:00
ORK Beograd
Loznica grad
33
25
|
06.05.2017 20:00 | ORK Beograd | 33 : 25 | Loznica grad | |||||
06.05
18:00
Grand Zvezda
Mačva
19
32
|
06.05.2017 18:00 | Grand Zvezda | 19 : 32 | Mačva |
06.05
19:00
Mladost
Jastrebac
31
29
|
06.05.2017 19:00 | Mladost | 31 : 29 | Jastrebac | |||||
06.05
16:30
Naisa 2
Žitorađa
34
28
|
06.05.2017 16:30 | Naisa 2 | 34 : 28 | Žitorađa | |||||
06.05
17:00
Dubočica
Radnički
28
22
|
06.05.2017 17:00 | Dubočica | 28 : 22 | Radnički | |||||
06.05
18:00
Pirot
Radan
29
22
|
06.05.2017 18:00 | Pirot | 29 : 22 | Radan | |||||
06.05
19:00
Rtanj
Đerdap
22
25
|
06.05.2017 19:00 | Rtanj | 22 : 25 | Đerdap |
06.05
18:30
Prijepolje
Sočanica
34
17
|
06.05.2017 18:30 | Prijepolje | 34 : 17 | Sočanica |
06.05
19:00
Hajduk Veljko
Jagodina 2
21
25
|
06.05.2017 19:00 | Hajduk Veljko | 21 : 25 | Jagodina 2 | |||||
06.05
16:00
Vranje
Vlasotince
20
26
|
06.05.2017 16:00 | Vranje | 20 : 26 | Vlasotince | |||||
06.05
14:00
Dubočica 2
Morava Han
20
20
|
06.05.2017 14:00 | Dubočica 2 | 20 : 20 | Morava Han |
06.05
16:00
RK Vukovi
Rad Mozzart
55
19
|
06.05.2017 16:00 | RK Vukovi | 55 : 19 | Rad Mozzart |
06.05
15:30
Knights Klek
Bečej GTC Vianor Vidre
30
0
|
06.05.2017 15:30 | Knights Klek | 30 : 0 | Bečej GTC Vianor Vidre |